اخبارجديد
پربیننده ترین

پایگاه تحلیلی خبری بیان روزشهرستان پلدختر  در سال ۱۳۹۱  راه اندازی  گردیده است.وتلاش دارد آخرین تحلیل‌ها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات شهرستان پلدختر ،استان ، ایران  و جهان را در اختیار مخاطبان خود قرار دهد.

این پایگاه خبری سعی دارد تا با اولویت ارائه اخبار مربوط به شهرستان پلدختر، مهمترین اتفاقات روز را به ترتیب در ، استان لرستان، میهن عزیزمان ایران و اخبار ویژه در سطح بین الملل به اطلاع شما برساند.

هدف اصلی از راه اندازی این سایت معرفی ظرفیت ها ،توانمندی های شهرستان پلدختر  وبیان مسائل ومشکلات مردم این منطقه است.

خط مشی:

در ایجاد و ادامه فعالیت این رسانه ، پایبندی به قوانین و منافع جمهوری اسلامی ایران رعایت شده و خط مشی آن مبتنی بر اصل اسلام، اندیشه های بنیانگذار جمهوری اسلامی و ارزش های مقدس این نظام، توصیه های مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای(مد ظله) ، باورها و اعتقادات ایمانی و مصالح و منافع ملی مردم پلدختراستوار است.

ما بر این باوریم که انتقاد جدی و سازنده به مراتب مؤثرتر از تحسین و تشویق خواهد بود. در همین راستا، این پایگاه اطلاع رسانی در نظر دارد پل ارتباطی شما با مسئولین قرار گرفته و صدای شما را به گوش آنها برساند.

پس از شما می خواهیم تا انتقادات و پیشنهادات سازنده خود را از طریق پست الکترونیکی Info@bayanerooz.ir یا bayanerooz@chmail.irبرای ما ارسال کرده و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت کنید.

 

سخن آخر:

امید است تا با یاری خداوند منان و استعانت از امام زمان(ارواحنا لتراب مقدمه فداء) و با طیب خاطر بتوانیم گامی محکم و مؤثر در جهت پیشرفت و اعتلای شهرستان پلدختر برداریم.