اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین

بیان روز:مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: در حال حاضر تمامی واحدهای مسکن مهر شهرستان کوهدشت انشعاب آب خود را دریافت کرده اند.

کد خبر: ۱۰۱۳
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۵۹

ˈمهدی اکبریانˈ روز چهارشنبه در بازدید از واحدهای مسکن مهر شهرستان کوهدشت افزود: با تلاش مسوولان و همکاران خدوم شرکت آب و فاضلاب لرستان و امور آب و فاضلاب کوهدشت، واگذاری انشعابات آب به واحدهای مسکن مهر شهرستان کوهدشت در راستای اقدامات دولت عدالت محور به اقشار کم درآمد جامعه به طور کامل انجام گرفت.

وی تصریح کرد: این شرکت با برنامه ریزی مناسب توانسته است تاسیسات زیربنایی ساخت مسکن مهر را در سطح استان قبل از برنامه زمانبندی تکمیل و به اتمام برساند و شرایط واگذاری انشعابات را برای واحدهای مسکن مهر فراهم کند.

وی اظهار داشت: هم اکنون به صورت صددرصد اقدامات واگذاری انشعابات آب واحدهای مسکن مهر شهر کوهدشت به پایان رسید و جهت بهره برداری آماده استفاده جامعه هدف است.

اکبریان اظهار داشت: شرکت آب و فاضلاب لرستان در سایر شهرهای استان به موازات دستگاه های مرتبط و متولی پروژه مسکن مهر با پیشی گرفتن از برنامه زمانبندی به تعهدات خود عمل کرده و در حال حاضر آماده دریافت تقاضای نصب انشعابات آب و فاضلاب متقاضیان است.

وی همچنین از همراهی و پشتیبانی بی سابقه دکتر دهمرده استاندار توانمند و پرتلاش استان به عنوان نکته اتکای مستحکم و فراموش نشدنی قدردانی کرد.

منبع خبر:

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: