اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
فرماندار پلدختر:

بیان روز:فرماندارگفت:حضور در عرصه‌های نیکوکاری وظیفه تمام اقشار جامعه و در شرایط امروزی همه انسان‌ها به کمک و همیاری یکدیگر و رفع احتیاجات هم نیاز دارند.

کد خبر: ۱۰۲۴
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۱۶:۲۲

فریدون رشیدی صبح امروز در زنگ جشن نیکوکاری در دبیرستان دخترانه  شاهد شهر پلدختر با بیان اینکه جشن نیکوکاری منشأ شور و نشاط اجتماعی دارد، گفت: کمک به محرومان و مستضعفان یکی از راه‌هایی که خداوند برای امتحان بندگانش برگزیده است و کمیته امداد امام خمینی مصدر خدمات به مردم است و بنای مقدسی است که از ابتدای انقلاب اسلامی در خدمت به قشر مستضعف قرار دارد و بانی این حرکت مقدس است.

وی با اشاره به اینکه مردم با شرکت در این اقدام خداپسندانه نذورات و هدایای خود را در اختیار صاحبان اصلی خود قرار می‌دهند، گفت: حضور در عرصه‌های نیکوکاری وظیفه تمام اقشار جامعه و در شرایط امروزی همه انسان‌ها به کمک و همیاری یکدیگر و رفع احتیاجات هم نیاز دارند.

فرماندار پلدختر با اشاره به ابعاد گسترده خدمات‌رسانی دولت به مردم به ویژه محرومان گفت: جشن نیکوکاری تجلی حس نوعدوستی و مهرورزی و مشارکت اجتماعی در کمک به همنوعان و محبت به دیگران معنا و مفهوم می‌یابد و این همدلی و ابراز محبت سبب طراوت روح جامعه انسانی می‌شود.

رشیدی با بیان این که رسیدگی به حال نیازمندان فاصله مالی میان آنان و قشرهای پردرآمد جامعه کم شده و فاصله طبقاتی در جامعه کاهش یابد، افزود: پیام زنگ جشن نیکوکاری اهمیت فرهنگ احسان و نیکوکاری را یادآوری می‌کند، تا دراین روزهای مبارک و درآستانه بهار نسبت به نیازهای محرومان و همنوعان بی تفاوت نباشیم و به یاری آن‌ها بشتابیم.

فرماندار پلدختر ابراز امیدواری کرد: با کمک مردم و دانش‌آموزان مشکل مالی نیازمندان جامعه در آستانه سال نو حل و افراد با کمک‌های مالی و جنسی خود به محرومین جامعه در جشن سال نوی آن‌ها شریک شوند.

منبع خبر:

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: