اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
بسیج جامعه پزشکی لرستان؛

بیان روز:یادواره چهار شهید پزشک عضو بسیج جامعه پزشکی شهرستان کوهدشت با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در سالن ارشاد این شهرستان برگزار شد.

کد خبر: ۱۱۳۰
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۵۴

به همت بسیج جامعه پزشکی لرستان یادواره شهیدان دکتر اسد مراد بالنگ، دکتر محمدعلیم عباسی، دکتر اسماعیل هادیان و دکتر صادق یاراحمدی از شهدای بسیج جامعه پزشکی شهرستان کوهدشت با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در سالن ارشاد این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم دکتر احمد امرایی رئیس شبکه بهداشت شهرستان کوهدشت و مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی این شهرستان ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا به اهم فعالیت های این کانون پرداخت و گفت: بسیج جامعه پزشکی شهرستان کوهدشت با تشکیل حلقه های صالحین در سطح شبکه بهداشت و بیمارستان ها کلاس های فرهنگی را به صورت فعال تشکیل می دهد.

اعزام تیم های پزشکی به مناطق محروم شهرستان کوهدشت

وی به اعزام تیم های پزشکی به مناطق محروم هم اشاره کرد و افزود: در سال جاری چندین تیم پزشکی متشکل از پزشک، پرستار،ماما و بهیار به مناطق محروم و صعب العبور این شهرستان برای انجام ویزیت رایگان،برگزاری کلاس های آموزش بهداشت و ارائه دارو به صورت رایگان اعزام شده اند.

برپایی بیمارستان صحرایی نقطه عطفی در بسیج جامعه پزشکی

رئیس شبکه بهداشت شهرستان کوهدشت برپایی بیمارستان صحرایی در مناطق محروم این شهرستان را نقطه عطفی در بسیج جامعه پزشکی دانست و افزود: با برپایی بیمارستان صحرایی در مناطق محروم شهرستان کوهدشت، 10 هزار نفر از مردم منطقه ویزیت رایگان شد و خدماتی در سطح تخصصی و پاراکلینیکی دریافت کردند.

دکتر امیرحسین تروند مدیر عامل سازمان انتقال خون استان نیز در ادامه این مراسم ضمن  تجلیل  مقام شهدا به بیان خاطراتی از هم رزمان خود در تیپ 15 امام حسن (ع) و دوران اسارت خود پرداخت.

در پایان این یادواره از خانواده های این شهیدان والا مقام تقدیر به عمل آمد و مزار شهدای این شهرستان با حضور مسئولین غبارروبی شد.

خبرنگار:فرزانه صادقی فرد

منبع خبر:

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: