اخبارشهرستان
پربیننده ترین
همزمان با سراسر کشور؛

به مناسبت هفته پژوهش و فناوري همزمان با سراسر کشور زنگ پژوهش در مدارس استان لرستان نواخته مي شود.

کد خبر: ۱۱۴۸۹
تاریخ انتشار: سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۲۵

به گزارش بیان روز به نقل از موج، علي کوراني‌فر ظهر امروز در جلسه کارگروه پژوهش، فناوري و تحول اداري که در سالن جلسات آموزش و پژوهش استانداري لرستان برگزار شد، با بيان اينکه جشنواره علم تا عمل يا هفته پژوهش سال‌هاي گذشته مظلومانه برگزار شد، گفت: 80 درصد از مديران دستگاه هاي اجرايي استان نمي دانند که جشنواره علم تا عمل چيست.

وي با تأکيد براينکه برنامه‌ريزي لازم انجام شود تا در اين بازديدها همه مديران دستگاه‌هاي اجرايي، دانشجويان و بخش خصوصي حضور داشته باشند، افزود: ضرورت دارد صدا‌وسيما، رسانه‌هاي مجازي و مکتوب با اطلاع‌رساني فضاي استان را به سمت هفته پژوهش و فناوري ببرند.

معاون استاندار لرستان گفت: پانزدهمين جشنواره و نمايشگاه هفته پژوهش و فناوري از تاريخ ۱۵ تا ۱۹ آذر ماه با دبيري دانشگاه لرستان در استان برگزار مي‌شود.

کوراني فر گفت: مردم استان لرستان در کارهاي فردي بسيار موفق هستند و در کارهاي گروهي موفق عمل نمي کنند، بايد تلاش کنيم در کارهاي گروهي مشارکت کنيم و جزيره اي عمل نکنيم. معاون استاندار لرستان افزود: پانزدهمين نمايشگاه هفته پژوهش و فناوري استان لرستان همزمان با ساير استان ها يک هفته زودتر از 15 آذر تا 19 در دانشگاه لرستان برگزار مي‌شود که طي آن در 18 آذرماه مراسم تجليل از پژوهشگران و فناوران برتر سال با حضور استاندار و مديران دستگاه‌هاي اجرايي استان برگزار مي‌شود.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 1
پ
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۵
0
0
اطلاعات لازم در سایت پژوهش لرستان منتشر می شود: dap-lr.blog.ir

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: