اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
مدیر آموزش و پرورش پلدختر:

بیان روز:مدیر آموزش و پرورش پلدختر گفت: بالا بردن سطح علمی و فرهنگی جوانان از اهداف تشکیل گروه مشاوران جوان است.

کد خبر: ۱۱۷۴
تاریخ انتشار: شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۳۶

بهمن دیناروند امروز دبا اعلام تشکیل گروه مشاوران جوان مدیریت آموزش و پرورش شهرستان پلدختر گفت: بالا بردن سطح آگاهی و بصیرت جوانان فرهنگی در حوزه‌های مختلف علمی، فرهنگی، هنری، اجتماعی و ...، جذب، شناسایی و ساماندهی جوان نخبه و متعهد فرهنگی، ایجاد انگیزه، خلاقیت و تزریق روحیه نشاط به جامعه فرهنگیان شهرستان از جمله اهداف تشکیل گروه مشاوران جوان بوده است.

وی، بررسی بایدها و نبایدها در حوزه آموزش و پرورش و ارائه پیشنهادات و راهکارهای اجرایی، انجام امور مطالعاتی و پژوهشی در حوزه‎های مورد نیاز، استفاده از ظرفیت‎های هنری و رسانه‎ای جهت شناساندن مسائل و دغدغه‌های جوانان فرهنگی را از دیگر برنامه‌های مشاوران جوان دانست.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان پلدختر در ادامه به ضرورت تحقق منویات مقام معظم رهبری در آموزش و پرورش اشاره و تصریح کرد: دستیابی به اهداف و برنامه‌های سند تحول بنیادین نظام تعلیم و تربیت کشور، مستلزم تلاش و کوشش فعال حوزه آموزش و پرورش و حمایت سایر دستگاه‎ها و همکاری مردم است.

در این جلسه پس از بحث و تبادل پیرامون مسائل مختلف آموزش و پرورش توسط اعضا، نسبت به تشکیل کمیته‎های تخصصی و نیز اولویت‎های کاری تصمیم‎گیری شد.

منبع خبر:

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: