اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین

بیان روز:مدیرکل کمیته امام خمینی (ره) لرستان از شرکت 11 هزار مددجوی تحت حمایت این نهاد در دوره های حرفه آموزی ویژه اشتغال این افراد خبر داد.

کد خبر: ۱۱۸۹
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۱۱

به گزارش بیان روزبه نقل ازروابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان، ˈولی اله منتظریˈافزود: با توجه به رویکرد کمیته امداد در بحث توانمندسازی خانواده های تحت حمایت و همچنین اهمیت اشتغال خانواده ها در رسیدن به استقلال و توانمندسازی، کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان اقدام به برگزاری دوره های حرفه آموزی و پس از آن پرداخت تسهیلات جهت ایجاد اشتغال جامعه هدف این نهاد کرده است.

وی اظهار داشت : دوره های حرفه آموزی به صورت کوتاه مدت، بلندمدت، حرفه آموزی فرزندان دانش آموز دبیرستانی خانواده ها و همچنین آموزش به صورت استاد شاگردی و با همکاری سازمان فنی و حرفه ای استان برگزار می شود.

وی در ادامه با اشاره به شرکت متقاضیان طرح های اشتغال کمیته امداد در دوره های حرفه آموزی این نهاد پیش از اجرای طرح، اظهار داشت: علاوه بر تاثیر چشمگیر برگزاری دوره های آموزشی قبل از اجرا در موفقیت طرح های اجرا شده، نظارت بر این طرح ها از موضوعاتی است که تاثیر ویژه ای در موفقیت مددجویان در این زمینه دارد.

منتظری افزود: برای برگزاری این دوره های آموزشی در سال جاری 11 میلیارد ریال توسط کمیته امداد استان در این راستا هزینه شده است.

منبع خبر:

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: