اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران پلدختر:

بیان روز:مسئول بنیادشهیدوامورایثارگران پلدخترگفت:انتشارنظریک خانواده به جای اصحاب رسانه ومطبوعات شهرستان کارخوبی نیست.

کد خبر: ۱۲۱۰
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۱۶:۴۷

غلامعلی محمودوند امروز در واکنش به درج خبری با عنوان قهر مسئولان بنیاد شهید پلدختر با مردم و اصحاب رسانه گفت: رسالت یک روزنامه‌نگار بیان شفاف اخبار و رویدادها و همچنین انعکاس مسائل و مشکلات جامعه به دور از هرگونه منافع شخصی، گروهی و سیاسی است.

محمودوند تصریح کرد: اولویت اصلی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پلدختر تکریم خانواده معظم شهدا و ایثارگران و همچنین اشاعه فرهنگ شهید و شهادت است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران پلدختر گفت: حال جای تامل است که چگونه با عدم دعوت از تمامی خبرنگاران در مناسبت‌های مختلف توسط این اداره به یکباره اشاعه فرهنگ شهید و شهادت توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پلدختر توسط افرادی که سابقه خوبی نزد جامعه ندارند! کتمان و نادیده گرفته می‌شود.

وی گفت: اگر عملکرد بنیاد شهید و امور ایثارگران واقعا مورد رضایت نبود، می‌بایست نظر واقعی دیگر خبرنگاران شهرستان در گزارش لحاظ می‌شد، نه نظر یک خانواده.

محمودوند گفت: طی نامه مدیرکل محترم بنیاد شهید وامور ایثارگران استان لرستان به‌دلیل برخی مصالح و محدودیت‌ها فقط فعالیت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران در بیان گزارش عملکرد اداره با حضور امام جمعه معظم و فرماندار محترم تنها از خبرنگار صدا و سیما آن هم در دقایقی محدود عوت به عمل آمد.

محمودوند با تاکید بر تکریم خانواده معظم شهدا و ایثارگران افزود: بنا به گفته امام جمعه محترم شهرستان، بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پلدختر تنها اداره‌ در استان است که هیچ‌گونه شکایت و گلایه‌ای از سوی مردم تاکنون علیه آن مطرح نشده و برهمین اساس وی بارها از عملکرد این اداره ابراز خرسندی نموده‌اند.

وی در پایان تعهد، صداقت و شجاعت را شاخصه یک خبرنگار مردمی و متعهد دانست و گفت: لازم است خبرگزاری‌ها و اصحاب رسانه در درج و انعکاس اخبار و رویدادها اغماض و منافع شخصی را در نظر نگرفته وبه رسالت اصلی خود عمل کنند.

منبع :فارس

منبع خبر:

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: