اخبارجديد
پربیننده ترین
طلا خبر داد:

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از تلاش نمایندگان برای تهیه طرح دوفوریتی رفع مشکلات معلمان آموزش و پرورش در صحن مجلس خبر داد.

کد خبر: ۱۳۳۵۴
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۳

به گزارش بیان روز به نقل از خانه ملت،حسین طلا ‌از جمع‌آوری امضا برای تدوین طرح دوفوریتی رفع مشکلات معلمان آموزش و پرورش در صحن مجلس خبر داد و افزود: علی‌رغم آنکه در لایحه بودجه سال گذشته، مجلس افزایش‌ اعتباراتی را برای رفع مشکلات معلمان در نظر گرفت اما به نظر می‌رسد همچنان مشکل معیشتی معلمان به قوت خود باقی است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی،‌ ادامه داد: از سویی دیگر طرح رتبه‌بندی معلمان نیز که قرار بود به صورت لایحه‌ای از سوی دولت ارایه شود، به دلیل مشخص نبودن بارمالی آن همچنان بلاتکلیف باقی مانده است؛ حال نمایندگان به دنبال آن هستند تا با الگویی شبیه یک درصد مالیات بر ارزش افزوده که برای برخی منابع بهداشتی و درمان در وزارت بهداشت درمان تامین شد بتوان از یک درصد مالیات بر ارزش افزوده مشکل معلمان را نیز رفع کرد.

این نماینده مردم در مجلس نهم،‌ تصریح کرد:‌ همچنین در این طرح به دنبال آن هستیم که با تصویب آن بتوان در بودجه سال آینده دولت اعتباری برای آن در نظر گرفته شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: این طرح با همت آقای جعفری بنه خلخال در حال جمع‌آوری امضا در صحن مجلس است و تاکنون به امضای بیش از 60 نفر از نمایندگان مجلس رسیده است./

پایان پیام

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: