اخبارجديد
پربیننده ترین

با حضور ائمه جمعه پلدختر ومعمولان،فرماندار و جمعی از مسئولان محلی ،جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان و شورای ورزش پلدختر تشکیل شد.

کد خبر: ۱۴۰۲۲
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۴ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۴۳

به گزارش بیان روز،حجت الاسلام محمد سوری امام جمعه پلدختر در این جلسه توجه به بعد معنویت در ورزش را لازم وضروری دانست و افزود:همانطور که در دوران دفاع مقدس دعا کارساز بود در عرصه های ورزشی هم توجه به بعد معنویت لازم وضروری است.

وی با اشاره به اهمیت اسلام به ورزش بیان کرد:مسئولان نسبت به تقویت ورزش تیراندازی،شنا و سواری کاری در پلدختر توجه کنند.

حجت الاسلام عابدینی امام جمعه معمولان رسالت مسئولان در امر ورزش مهم عنوان کرد و گفت:با توجه به اینکه بیشتر جمعیت معمولان جوان هستند برای جوابگویی به نیازمندی های ورزشی آنها ،توسعه سالن های ورزشی و تکمیل زمین چمن نیاز است.

فرماندار پلدختر در این جلسه با تاکید بر اینکه مسئولان دستگاه های اجرایی در خصوص غنی سازی اوقات فراغت باید همت بیشتری کنند بیان کرد:در راستای جلوگیری از سوق جوانان به ناهنجاری های اجتماعی از قبیل اعتیاد و ماهواره نیاز است برنامه های غنی سازی اوقات فراغت در پلدختر مورد توجه بیشترقرار گیرد.

قدرت اله ترابی نژاد ادامه داد:تقویت ورزش های بومی محلی در شهر و روستاها ،تقویت بخش خصوصی در امر ورزش،احداث سالن های ورزشی و تسریع در ساخت پروژه استخر شنا از ضروریات ورزش پلدختر است.

کایدی مسئول اداره ورزش وامور جوانان پلدختر گفت:در شهرستان پلدختر که 80هزار نفر جمعیت دارد 7هزار نفر ورزشکار به صورت سازمان یافته (بیمه شده) و غیر سازمان یافته در قالب 30هیات ورزشی وجود دارد.

وی تصریح کرد:در سه ماهه اول امسال نسبت به گذشته از لحاظ ثبت نام ورزشکار 25درصد رشد داشته ایم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: