اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین

امام جمعه پلدختر گفت:خبری که با عنوان "انتقاد امام جمعه پلدختر از فعالیت انتخاباتی معاونان مدارس "که در خبرگزاری خبرآنلاین منتشر شده را تکذیب کرد.

کد خبر: ۱۶۰۴۴
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۱۵

حجت الاسلام محمد سوری امام جمعه پلدختر در این خصوص به خبرنگاربیان روز گفت:در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی اخیر مطالبی در خصوص اهمیت انتخابات و عدم جهت گیری مسئولان مطرح شد.

وی بیان کرد:در این صحبت ها نامی از دخالت فرد یا مسئول خاصی در امر تبلیغات زودهنگام که بر اساس قانون غیر قانونی برده نشده است.

حجت الاسلام سوری تصریح کرد:این خبر باعث ناراحتی قشر زحمتکش فرهنگیان شده و نباید خبرنگار مسائل را با نظر شخصی خود منعکس کند.

انتقاد املم جمعه پلدختر

وی تاکید کرد:با توجه به اینکه در زمان حساس انتخابات هستیم خبرنگاران در انعکاس مطالب باید حساسیت داشته باشند و هر مطلبی را که صحت ندارد منتشر نکنند.

امام جمعه پلدختر با بیان اینکه فرهنگیان از اقشار زحمتکش جامعه هستند تصریح کرد:در خصوص علم اموزی بدون هیاهوهای سیاسی و جوسازی هایی که صورت می گیرد به کار خود ادامه دهند.

وی تاکید کرد:خبرنگار باید امانتداری وصداقت را سرلوحه کارهای خود قرار دهد .

وی عنوان کرد:رسانه های برای ایجاد فضای آرام جهت برگزاری انتخابات پرشور تلاش کنند و از پرداختن به مسائل حاشیه ای و کذب پرهیز کنند.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: