اخبارجديد
پربیننده ترین
خدری:

خبات خدری جوان مریوانی موفق به اختراع داروی کاملا گیاهی ضد بیماری های کبدی شد. 

کد خبر: ۲۱۰۴۸
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۸

به گزارش بیان روز،خبات خدری مخترع مریوانی در گفتگو با خبرنگار بیان روز با اشاره به اینکه مخترعین در ایران مظلوم هستند اظهار داشت :با کلی صرف وقت وهزینه توانسته ام در اختراع جدیدی که داشته ام داروی کاملا گیاهی برای کبد درست کنم.  وی با بیان اینکه حدود چهار سال که این اختراع انجام دادم و ثبت کرده ام افزود:این دارو براي مشكلات كبدي كه جامعه امروز گريبانگير اين بيماري هستند اختراع کرده ایم.

خدری مخترع جوان مریوانی   وی بیان کرد:این دارو برای بیماران مبتلا به كبد چرب ، هپاتيت ،سيروز،ونارساي كبدي مورد استفاده قرار می گیرد.

خدری مخترع مریوانی  وی ادامه داد: همچنين اين دارو براي زخم معده بسيار كار ساز مي باشد.  خدری گفت:این دارو از طب سنتي برگرفته شده و يك تركيب كاملاً گياهي است.

خدری جوان مریوانی مخترع 

 وی بابیان اینکه برای اینکه دارو مجوزبگیرید و به تولید انبوه برسد به ۳۰میلیون تومان نیاز است یادآورشد:حالا مشغول مجوز وزارت بهداشتم كه به نظر می رسد به خاطر بروکراسی اداری حدود يك سال طول مي كشد.

  وی با بیان اینکه طی مراحله ای در کمیسیونی این دارو، آزمایش های لازم انجام می گیرد تصریح کرد:بايد شركت ثبت و نما نام تهیه کنیم. این مخترع جوان مریوانی گفت: اختراع ديگر هم دارم که يكي از آنها برای پوكي استخوان به موثر است كه داروي بسيار خوبي است و در حال گرفتن گواهینامه آن هستم.

 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: