اخبارجديد
پربیننده ترین
سرپرست آموزش وپرورش پلدختر:

سرپرست آموزش و پرورش پلدختر گفت:آموزش وپرورش شهرستان با همکاری بنیاد شهید وامورایثارگران اقدام به لاجرای طرح شهید پژوهی در مدارس می کند.

کد خبر: ۲۱۰۵۰
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۷

به گزارش بیان روز،دکتر شاهمرادی سرپرست آموزش و پرورش درگفتگو با خبرنگار بیان روز اظهار داشت:دراین طرح دانش آموزان با اولویت شهدای مدرسه ،محله ،شهر،استان و کشور به بررسی زوایای مختلف زندگی شهدای گرانقدر می پردازند.

وی بیان کرد:این طرح به منظور گسترش فرهنگ ایثار و شهادت، الگو پذیری از سیره شهدا و بالابردن سطح دانش و مهارت پژوهشی دانش آموزان در سطح مدارس شهرستان اجرا می‌شود.

شاهمرادی با تاکید براینکه انتقال آرمان شهدا به نسل نوجوان و جوان از وظایف خطیر دستگاه تعلیم وتربیت است عنوان کرد:این طرح فرصتی است تا دانش آموزان با بررسی و یژگی‌های اخلاقی شهدا، با فرهنگ ارزشمند ایثار و شهادت به عنوان ماندگارترین میراث دوران دفاع مقدس آشنا شوند.

سرپرست آموزش وپرورش پلدختر ادامه داد:آموزش و پرورش پلدختر با تقدیم شهدای دانش آموز و فرهنگی به انقلاب و آرمان های امام راحل (ره) وفاداری و التزام خود را به این نظام ثابت کرد.

وی ادامه داد:این طرح در طول سال تحصیلی با مشارکت بنیاد شهید و امور ایثار گران در بین کلیه دانش آموزان دوره دوم ابتدایی و متوسطه اول و دوم شهرستان اجرا خواهد شد.

وی یادآورشد:در این طرح هر دانش آموز در خصوص شهدای شهرستان ، مدرسه ومحله در قالب مقاله ، شعر ، داستان نویسی ، نقاشی و خلق آثار هنری خود را ارائه میدهد و در پایان ، نفرات برتر هر آموزشگاه به مرحله شهرستانی و سپس به مرحله استانی راه پیدا می کنند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: