اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
طلوع قدس از بهارستان ایران:

ایران اسلامی بر اساس فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام(ره)،پرچمدار حمایت از قدس شریف است و اقدام اخیر 24نماینده مجلس در مخالفت با طرح انتخاب بیت المقدس برای پایتخت شدن فلسطین مصداق انحراف در بهارستان می باشد.

کد خبر: ۲۱۱۷۴
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۹

به گزارش  بیان روز،"از احادیث متعددی که از پیامبراسلام«ص» در خصوص فضایل بیت‌المقدس نقل شده، اهمیت این سرزمین بیشتر روشن می‌شود.

پیامبر گرامی فرموده است: «لا تشد الرجال الا الی ثلاثه مساجد، مسجدی و المسجدالحرام، و مسجدالاقصی.»: «جز به سوی سه مسجد حرکت نکنید ـ بار سفر نبندید ـ مسجد من و مسجدالحرام و مسجدالاقصی.»"

ملت مسلمان ایران این افتخار را دارند که پرچمدار مستضعفین عالم و سردمدار حمایت از قدس شریف به عنوان قبله اول مسلمین هستند.

سایر ملل های مسلمان دنیا هم از این حرکت تاریخی ملت ایران الگو گرفتند و در روز آخر جمعه ماه مبارک رمضان بر اساس تدبیر حکیمانه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام(ره) روز جهانی قدس و انزجار از رژیم صهیونیستی نام گرفت.

در هفته های اخیر ترامپ رئیس جمهور بی منطق آمریکا در اقدامی شیطنت آمیز نسبت به انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس اعلام موضع کرد بلافاصله همین ایران اسلامی با موضع گیری شفاف و روشنی که داشت تمام ملت های مسلمان بر علیه این اقدام وقیحانه آمریکا به واکنش انداخت.

حالا مجلس شورای اسلامی که از قوای تصمیم گیری در قبال نقش ایران در مسائل داخلی و بین المللی می باشد در اقدامی قابل تامل برخی از نمایندگان به اعلام مخالفت بیت المقدس به عنوان پایتخت فلسطین پرداختند.

گویا برخی از نمایندگان بهارستان نسبت به خط ومش سیاسی نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه بین الملل آگاهی ندارند.

نماینده مجلس که به عنوان نماینده مردم حوزه انتخابیه خود و در سطح کلان هم به عنوان یکی از نمایندگان قوه مقننه برای تعیین تکلیف طرح های توسعه ای کشور به شمار می رود نباید دیدگاهی کوتاه نسبت به مسائل مهم داشته باشد

گویا برخی ها فقط برای پز دادن سمت نمایندگی به مجلس آمده اند و فراموش کرده اند که چه وظایفی در قبال ملت دارند.

نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی روز یکشنبه، 3 دیماه با تصویب دو فوریت طرح الحاق یک تبصره به ماده یک قانون حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین با 187رأی موافق، 15 رأی مخالف و 9 رأی ممتنع از مجموع 235 نماینده حاضر موافقت کردند.

طرحی که نمایندگان بهارستان شبز بایستی با قاطعیت به آن رای میدادند که پاسخ دندان شکنی به آمریکا و رژیم صهیونیستی و دیگر مستکبرین باشد با آرای مخالف وممتنع برخی نمایندگان،شیرینی تصویب این طرح به تلخی تبدیل شد.

نمایندگان مجلس و دیگر مسئولان نظام باید متوجه این مسئله باشند که در برخی مسائل ارزشی و اصول نظام مقدس جمهوری اسلامی باید خط وسیر حمایت ادامه پیدا کند ونباید با ندانم کاری آب در آسیاب دشمن بریزیم.

کلیه مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی نیاز که بیانات و وصیت نامه حضرت امام (ره ) بار دیگر بازخوانی کنند تا بفهمند چه باید کنند وچگونه بایستی عمل کنند.

"من کرارا راجع به طمعهای اسرائیل تنبه داده ام که اسرائیل اینطور نیست که اکتفا کند به آن زمینهایی که غصب کرده است. حالا دیدید که پایتخت خودش را در قدس قرار داده است و تمام این چیزهایی که از امریکا و از طرفدارهای حقوق بشر و از این محافل و مجالسی که در خارج هست ، اینها تمام یک شعرهای غیر موزون است و لهذا، می بینید که انکار می کنند و اسرائیل هیچ اعتنا نمی کند.تنبه می دهند، اسرائیل آنها را محکوم می کند. این برای آن است که مسئله، مسئله جدی ای نیست. اینطور نیست که آمریکا جدا مخالف باشد با اینکه پایتخت اسرائیل در قدس باشد و مع ذلک اسرائیل بتواند یک همچو کاری بکند. اینها همه یک مانورهایی است که می دهند. (صحیفه امام ج13 ص72) "

این اقدام برخی نمایندگان مجلس که تعداد آن به 24نفر می رسد مصداق بارز نا آگاهی و به بیراهه رفتن می باشد زیرا سناریو سازی تبلیغاتی غرب واستکبار بر علیه قدس همچنان ادامه دارد و ما نباید فریب این تبلیغات واهی را بخوریم.

متاسفانه در مجلس شورای اسلامی اهرم یا ابزار قوی در خصوص عملکرد نامناسب نمایندگان در این مسائل حساس و ارزشی نظام مقدس جمهوری اسلامی وجود ندارد یا نظارت وبرخورد ها متناسب با تخلف نماینده نیست و در این خصوص به مردم اطلاع رسانی مناسبی صورت نگرفته است.

انتهای پیام/ 

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: