اخبارجديد
پربیننده ترین
بخشدار معمولان:

بخشدار معمولان گفت:تمام توان خود را برای توسعه معمولان و حل مسائل و مشکلات منطقه در حوزه های مختلف عمرانی،ورزشی و فرهنگی به کار می گیرم.

کد خبر: ۲۱۲۳۶
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۵

به گزارش  بیان روز،جواد نظری بخشدار معمولان در گفتگو با خبرنگاربیان روز اظهار داشت:شهر معمولان دارای ظرفیت های توسعه ای فراوانی است که باید مورد شناسایی وبرنامه ریزی قرار گیرند.

وی باتاکید براینکه معمولان می تواند قطب تولیدات کشاورزی وباغی شود بیان کرد:کشاورزی در این منطقه به دلیل اینکه رودخانه کشکان در کنار زمین های زراعی آن می گذرد بهترین فرصت را برای اشتغالزایی و تولید در منطقه فراهم کرده است.

نظری با اشاره به استعدادهای خوب ورزشی در معمولان گفت:این منطقه مهد فوتبال و کشتی است به طوری که ورزشکاران نامی در این حوزه های در سطح کشوری و بین المللی داریم که مشغول به فعالیت می باشند.

وی ادامه داد:احداث زمین چمن معمولان و سالن ورزشی افرینه از جمله طرح های ورزشی در دست اجرا هستند که ما هم با جدیت پیگیر به سرانجام رساندن آنها می شویم.

بخشدار معمولان گفت:احداث دیواره ساحلی معمولان از مطالبات به حق مردم که با تلاش کاظمی نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس و مدیرکل آب منطقه ای لرستان این موضوع در دستور کار قرار دارد و ما هم به صورت مکرر پیگیر تسریع در اجرای این پروژه هستیم.

 

وی یادآورشد:امیدواریم با مشارکت مردم در سایه توجه دولت تدبیر وامید به مناطق محروم،امام جمعه معمولان،اعضای شورای اداری بخش و شهرستان مسائل ومشکلات منطقه محروم معمولان را حل کنیم.

 

 انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: