اخبارجديد
پربیننده ترین
امام جمعه پلدختر:

امام جمعه پلدختر گفت:برخی مسئولان در اتاق شیشیه ای از روی کاغذ می خواهند مشکلات را حل کنند،سهم پلدختر از پایلوت بودن لرستان به عنوان اقتصاد مقاومتی باید احساس شود.

کد خبر: ۲۱۲۳۹
تاریخ انتشار: جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۹

به گزارش  بیان روز،حجت الاسلام سوری امام جمعه پلدختر در خطبه‌‌های نماز جمعه این شهرستان با انتقاد از عملکرد مسئولان در قبال اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی در این شهرستان اظهار داشت:با توجه به این که استان لرستان به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی معرفی شده باید نسبت به سایر استان‌ها در این رابطه تفاوتی داشته باشد که متاسفانه سهم پلدختر از آن مشخص نیست.

وی با تاکید براینکه مسئولان باید برای رفع نیازهای مردم فکر و اقدام اساسی انجام دهند بیان کرد:برخی هادر اتاق شیشه‌ای نشستن و می خواهند فقط با نوشتن روی کاغذ مشکلات را حل کنند که این امکان پذیر نیست.

حجت الاسلام سوری افزود: براساس فرمایشات مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی یعنی نگاه به درون که باید این نگاه در به کارگیری ظرفیت‌های استان و شهرستان احساس شود که تنها شعار کافی نیست و مسئولان باید مشکلات مردم را ببینند.

امام جمعه پلدختر با تاکید براینکه تنها راه علاج اقتصاد کشور ما توجه به اقتصاد مقاومتی است عنوان کرد: مسئولان همت خود را مضاعف و با بکارگیری اقتصاد مقاومتی در شهرستان سهم آن را مشخص کنند و مشکلات مردم شهرستان را مد نظر و آنها را حل کنند.

وی با تاکید بر تسریع و تکمیل چهارخطه پلدختر _ خرم‌آباد گفت:راههای زمینی در این شهرستان باید مورد توجه قرار گیرد تا شاهد تصادفات در جاده ها نباشیم. 

امام جمعه پل‌دختر گفت:مطالبات و دغدغه‌های مردم از نظر شرع و قانون به حق است اما باید اعتراض‌های بجا و از راه درست باشد و دولت موظف است در رفع گرفتاری‌ها و گرانی از جامعه تلاش کند .

وی یادآورشد: در اصلاح نظام بودجه ،نیازمندان را ببیند و به آنها توجه کند و بار روانی را از دوش مردم بردارند.

سوری یاد آورشد:کسانی که مسئولیت دارند باید فرمایشات مقام معظم رهبری در رابطه با اقتصاد مقاومتی و آسیب‌های اجتماعی را نصب العین خود قرار دهند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: