پربیننده ترین
رئیس کمیته امداد امام(ره) پلدختر:

رئیس کمیته امداد امام(ره) پلدختر گفت:ابتدای امسال تاکنون به314نفر از مددجویان تحت پوشش تسهیلات اشتغالزایی پرداخت کرده ایم.

کد خبر: ۲۱۲۵۰
تاریخ انتشار: شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۵

نبی اله ناظری رئیس کمیته امداد امام(ره) پلدختر در گفتگو با خبرنگار  بیان روز از ابتدای امسال تاکنون به 314 نفر از مددجویان کمیته امداد شهرستان پلدخترپرداخت شده است اظهار داشت: تسهیلات پرداخت‌شده برای اشتغال‌زایی در بخش‌های دامپروری،خدمات تولیدی،صنایع دستی،کشاورزی می باشد.

وی بیان کرد:تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان کمیته امداد، فرزندان مددجویان و نیازمندانی که در سیستم کمیته امداد نیازمندی آن‌ها محرز شده تسهیلات پرداخت‌شده است.

ناظری ادامه داد:درزمینهٔ تسهیلات پرداخت‌شده بانک ملی پلدختر بیشترین همکاری را با کمیته امداد داشته است.

وی با تاکید براینکه  برنامه‌ریزی کمیته امداد ،توانمندسازی مددجویان است افزود: کسانی که تسهیلات اشتغال‌زایی دریافت می‌کنند می توانند معیشت خانواده خود را تامین کنند.

وی ادامه داد: تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان کمیته امداد، فرزندان مددجویان و نیازمندانی که در سیستم کمیته امداد،نیازمندی آنها اثبات شده داده می شود.

مدیر کمیته امداد امام(ره) پلدختر تصریح کرد: تا زمانی که وضع مالی آن‌ها خوب نشود مستمری ماهانه‌شان قطع نخواهد شد همچنین طرح‌های کارآفرینی نیز در کمیته امداد پلدختر اجرا می‌شود.

ناظری ادامه داد:کمیته امداد شهرستان برای ارائه تسهیلات اشتغالزایی عملکرد قابل قبولی داشته است.

وی یادآور شد:کمیته امداد با تاسی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در خصوص اقتصاد مقاومتی تمام تلاش خود را برای اشتغالزایی مددجویان تحت پوشش به کار می بندد.

 انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: