اخبارجديد
پربیننده ترین
موسوی:

کارشناس مذهبی گفت:خوی اشرافی گری بزرگترین آفت انقلاب و مسئولان در خدمت رسانی به مردم باید آتش به اختیار عمل کنند.

کد خبر: ۲۱۴۳۲
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۹

به گزارش بیان روز،حجت الاسلام سید نواب موسوی از روحانیون لرستانی در جمع عزاداران فاطمی در مسجد امام علی (ع) پلدختر با تسلیت ایام شهادت حضرت زهرای مرضیه (س)،با تاکید بر مسئله مهم خدمت به خلق اظهار داشت:در احادیت متعددی بر مسئله خدمت به خلق تاکید شده است.

وی باتاکید براینکه  خوی اشرافی گری دولتی بزرگترین آسیب انقلاب است بیان کرد:مسئولین ما باید از خوی اشرافی گری به دور باشند زیرا این در راه خدمت رسانی به مردم ،آفت است.

وی با بیان اینکه خدمت به خلق بالاترین عبادت است گفت:طبق روایات مردم خاک پای استانداران و فرمانداران امام زمان (عج) توتیای چشم خود می کنند.

موسوی عنوان کرد:به طوری که سلمان فارسی استاندار حضرت امیرالمومنین(ع) در مدائن با دعا کردن بیمار را شفا می داد.

وی خطاب به مسئولان و خدمت گزاران به نظام افزود:سفارش می کنم که حتما این روایت از امام صادق (ع) و ماجرای کشاورز اهوازی که مالیات زیادی برای آن در نظر گرفته شده و با نامه امام صادق (ع) به نجاشی استاندار اهواز اتفاقات قابل تامل وخوشحال کننده برای کشاورز افتاد را حتما مطالعه کنید واز این گونه رفتارها درس بگیرید.

این کارشناس مذهبی تصریح کرد:مسئولان در خدمت رسانی به خلق ،آتش به اختیار عمل کنند و منتظر اعلام نیاز مردم نباشند هرجا مومنی مشکلی دارد ورود پیداکنند و مسائل ومشکلات آنها را حل کنند.

  انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: