اخبارجديد
پربیننده ترین
رئیس اداره ورزش وامورجوانان پلدختر:

رئیس اداره ورزش وامورجوانان پلدختر گفت:بانک ها در گرفتن ضامن برای تسهیلات ازدواج همکاری کنند در شهرستان یک هزار و 293نفر موفق به دریافت وام ازدواج شدند.

کد خبر: ۲۱۵۱۲
تاریخ انتشار: سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۸

 به گزارش بیان روز،علی محمد نورعلی وند روز در جلسه ورزش و ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان پلدختر در محل سالن اجتماعات فرمانداری پلدختر باتاکید براینکه ازدواج،اشتغال ومسکن  از نیاز های ضروری جوانان است اظهار داشت:ازدواج بزرگترین حادثه زندگی است که می تواند سرنوشت انسان را مشخص کند و اضطراب و نا آرامی های درونی خود را به حداقل برساند.

وی بیان کرد:در امر ازدواج بایستی سخت گیری ها را کنار بزنیم و با تسریع در دادن تسهیلات وام ازدواج زمینه ازدواج آسان را در بین جوانان فراهم کنیم.

رئیس اداره ورزش وامورجوانان پلدختر با تاکید براینکه همه دستگاه های اجرایی در قبال جوانان خود را بایستی مسئول بدانند گفت: بانک ها در این زمینه به جوانان سخت گیری نکنند و به جای مطالبه ۲ ضامن از آنها تنها به یک ضامن اکتفا کنند.

وی ادامه داد:همه دستگاه ها باید با همکاری اداره ورزش و جوانان در راستای ازدواج جوانان تلاش کنند.

نورعلیوند با اشاره به اینکه بانک های کشاورزی و ملی به ترتیب عملکرد خوبی در پرداخت وام ازدواج داشته اند افزود: ۳۵۲ نفر متقاضی وام ازدواج از بانک کشاورزی بودند که از این تعداد ۳۴۵ مورد با دریافت هر نفر ۱۰۰ میلیون ریال موفق به دریافت وام ازدواج شدند.

وی یادآورشد: به طور کلی یک هزار و ۴۵۱ نفر متقاضی وام ازدواج در شهرستان داشته ایم  که تاکنون یک هزار و ۲۹۳ نفر موفق به دریافت وام شده اند.

این مسئول با بیان اینکه خانه جوانان پلدختر به اداره ورزش و جوانان واگذار شده است گفت:

 نورعلی وند خاطر نشان کرد: برای تغییر کاربری و تجهیز آن نامه نگاری ها و پیگیری هایی انجام شود و در اختیار سمن هایی که به اداره ورزش و جوانان متعلق هستند قرار دهیم تا در آن فعالیت کنند.

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: