اخبارجديد
پربیننده ترین
نماینده مردم پلدختر ومعمولان درمجلس:

نماینده مردم پلدختر ومعمولان درمجلس گفت:حمایت از اقشار کم درآمد و تحت پوشش کمیته امداد وبهزیستی از مسائل اولویت دار مجلس شورای اسلامی است.

کد خبر: ۲۱۵۴۱
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۴

به گزارش  بیان روز ،به مناسبت سالروز تشکیل کمیته امداد امام (ره)، نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی با پرسنل کمیته امداد امام (ره) دیدار کرد.

سید حمید رضا کاظمی نماینده مردم پلدختر و معمولان با تبریک سالروز تاسیس کمیته امداد و هفته احسان و نیکوکاری کمیته امداد را یار و یاور راستین انقلاب و محرومین دانست و اظهار داشت: : کمیته امداد با هدف احیا سنت پیامبر (ص) و معصومین (ع) شکل گرفت و کارکردن در امداد و خدمت به قشر ضعیف جامعه را سنت انبیا است.

وی افزود: باید از زرق و برق زندگی خود و سیستم اداری در سطح کلان همانند سیستم کمیته و با الگو گرفتن از مقام معظم رهبری پرهیز کنیم .
 
نائب رئیس کمیسیون شوراها و امورداخلی مجلس افزود:مجلس هم در برنامه ششم توسعه و هم در بودجه97نگاه مثبت به خدمات کمیته امداد حضرت امام (ره) داشته است.
 
وی عنوان کرد:اما با توجه به فرهنگ جامعه اسلامی نمی شود همه انتظارات از کمیته امداد داشت که به تنهایی بار حمایتی محرومان را به دوش بکشد بلکه و همه ی دستگاهها باید در راه خدمت به قشر ضعیف و محرومین تلاش وکوشش کنند.
 
کاظمی کمیته امداد را مقدس ترین اداره نظام جمهوری اسلامی دانست و خاطر نشان کرد:از همه ی پرسنل کمیته امداد به خاطر زحماتی که در راستای خدمت به محرومین وافراد کم بضاعت می کنند قدردانی می کنیم.


انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: