اخبارجديد
پربیننده ترین
فرمانده انتظامی لرستان

فرمانده انتظامی لرستان گفت:پلدختر بر اساس شاخص های امنیتی از شهرهای امن لرستان است.

 

کد خبر: ۲۱۶۵۱
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۳

به گزارش بیان روز،فرمانده انتظامی لرستان در اولین برنامه سفر یکروزه خود به شهرستان پلدختر به دیدار امام جمعه این شهر رفت.

سردار حاجی محمد مهدیان در این جلسه با بیان اینکه پلدختر از لحاظ امنیت از شهرهای امن لرستان است اظهار داشت:بر اساس شاخص ها در حوزه شهرستان پلدختر هیچ مشکل ناامنی وجود ندارد و سرقت کاهش یافته است.

وی بیان کرد: درحوزه مبارزه با مواد مخدر فعالیت های خوبی انجام شده و چندین طرح نقطه ای و ٩ طرح حجمی در این شهرستان اجرا شده است.

مهدیان نسب با قدردانی از زحمات فرماندهی وپرنسل نیروی انتظامی شهرستان پلدختر افزود: نیروی انتظامی شهرستان پل‌دختر در راستای برقراری نظم و امنیت خدمات شایان توجه و قابل تقدیر انجام می‌دهد.

وی تصریح کرد: پلیس در ارتقای فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر، خدمات دهی به مسافران نوروزی و جلوگیری از ورود کالای قاچاق در پلدختر خوب عمل کرده است.

سرهنگ صفر عبدالوند فرمانده انتظامی پلدختردر این دیدار با اشاره به حسن توجه فرماندهی انتظامی لرستان به شهرستان گفت: هدف از سفر به شهرستان پلدختر نظارت ستادی بر اقدامات و عملکرد کلانتری و پلیس راه و کمک به تقویت نیروی انتظامی شهرستان است.

وی یادآورشد: بر اساس معیارها و آمارها نیروی انتظامی پلدختر در اقدامات عملیاتی و توجه به شعار سال خوب عمل کرده است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: