اخبارجديد
پربیننده ترین
امام جمعه پلدختر:

امام جمعه پلدختر گفت:پلیس در راستای تحقق شعار سال"حمایت از کالای ایرانی"نقش بسیار ارزنده در قبال مبارزه با قاچاق کالا وارز دارد.

کد خبر: ۲۱۶۵۲
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۷

به گزارش  بیان روز،حجت الاسلام محمد سوری امام‌جمعه پلدختر در دیدار با فرمانده و معاونین انتظامی لرستان با قدردانی از زحمات فرمانده وپرسنل ناجا در لرستان و پلدختر اظهار داشت:امنیت از مقوله های مهم و بسترساز برای توسعه و خصوصیت اجتماعیاست که نیاز جامعه می باشد که رسالت پلیس هم در این راستا ایجاد امنیت و آرامش است.

وی افزود:کشور ما در خاورمیانه‌ای ناامن از امنیت برخوردار است زیرا ترابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب و گوش به فرمانی نیروهای مسلح باعث ترس و واهمه در دل دشمنان نظام شده است.

امام جمعه پلدختر گفت:نیروی انتظامی شهرستان پل‌دختر در راستای برقراری نظم و امنیت خدمات شایان توجه و قابل تقدیر انجام می‌دهد.

وی با اشاره به شعار سال"حمایت از کالای ایرانی"افزود:نقش پلیس در تحقق شعار سال نقش بسیار ارزنده ای دارد به طوری که اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی  نیاز کشور است.

سوری عنوان کرد:ایجاد امنیت یکی از راه‌های تحقق حمایت از کالای ایرانی و رفع موانع و مشکلات اقتصادی است.

وی با اشاره به اینکه حکومت ما، حکومت دینی است یادآورشد: همه حرکات و خدمات ما باید بر اساس مشروعیت دینی باشد که کار پلیس و خدماتی که در شهرستان و استان انجام می‌شود در همین راستا است.

امام جمعه پلدختر خاطر نشان کرد:تعامل پلیس و مردم از امتیازات مهم برای برقراری امنیت است که مردم هرستان پلدختر با فرهنگ بالایی که دارند و آشنا به حقوق شهروندی هستند شاهد کمترین نا امنی در شهرستان بودیم.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: