اخبارجديد
پربیننده ترین
فرمانده انتظامی لرستان:

فرمانده انتظامی لرستان گفت:37درصد وقوع سرقت کاهش یافته  و در زمینه کشف 137درصد افزایش داشته ایم که کار پلیس شهرستان ستودنی وقابل تقدیر است.

 

کد خبر: ۲۱۶۵۳
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۶

 به گزارشبیان روز،سردار محمدمهدیان نسب فرمانده انتظامی لرستان  در نشست خبری با اصحاب رسانه این شهرستان یا اشاره به اینکه شهرستان پلدختر نخستین شهرستانی است که نظارت ستادی در آن انجام می‌شود اظهار داشت: این شهر در پیشگیری از جرم، مقابله، مهار و اقدامات فرهنگی جز یکی از بهترین شهرستان‌های استان لرستان است.

وی بابیان اینکه  پلیس پلدختردر زمینه های پیشگیری ،مهار ،مقابله وفرهنگی یکی از بهترین شهرستان های نمونه است بیان کرد:نیروی انتظامی لرستان در برقراری نظم وامنیت ،20 اولویت و رویکرد برای سال 97 تعیین شده که 13 رویکرد آن اقتصاد مقاومتی است

فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به اینکه یکی از اولویت‌های نیروی انتظامی مبارزه با کالای قاچاق در محورها است عنوان کرد:در راستای مبارزه با کالای قاچاق در یک‌ماهه نخست امسال 10 باند کالای قاچاق در پلدختر منهدم شده و 700 درصد افزایش کشف کالای قاچاق را شاهد بودیم.

 وی با اشاره به شعار سال "حمایت از کالای ایرانی"افزود:در سال حمایت از کالای ایرانی شدیداً به دنبال تحقق شعار سال هستیم،مبارزه با کالای قاچاق در سطح عرضه است،انبار یا دپو کنند با اشراف اطلاعاتی که داریم حتما برخورد قانونی می کنیم .

وی حوزه اپراتوری برای فوریت ها در مرکز استان تجمیع می شودمیدان و صحنه شهرستان کنترل می شود اضافه کرد:خبر فوری حدود27روز شهرستان افزایش 44درصدی فوریت ها داشته اند عملکرد مردم خوب بوده و مطالبات آن در بیشتر مواقع فوریتی بوده وپلیس هم در این راستا از حالت آزمایش موفق عمل کرده اند.

فرمانده انتظامی پلدختر گفت:پلیس پلدختر با توجه به امکانات محدود اقدامات خوبی در راستای برقراری ، حفظ نظام و امنیت انجام شده که قابل تقدیر است. 

مهدیان نسب در ابتدای امسال 296پاکسازی به صورت محله محوری، نقطه ای و منطقه ای که این میزان 200درصد نسبت به گذشته افزایش یافته نشان می دهد چهار طرح عملیاتی خوب اجرا شده وخلا های انتظامی پر شده است.

 فرمانده انتظامی لرستان افزود: یکی از کارهای بسیار خوب نیروی انتظامی در 27 روز نخست امسال، 269 پاک‌سازی نقطه‌ای و منطقه‌ای در پلدختر  انجام‌شده است.

مهدیان نسب ادامه داد:در زمینه پیشگیری از سرقت کمتر از یک ماه 37 درصد وقوع سرقت کاهش پیدا کرده که قابل‌تقدیر است.

وی افزود:میزان دستگیری سارقین در شهرستان پلدختر 31 درصد افزایش‌یافته است که جا دارد از زحمات فرماندهی و پرسنل نیروی انتظامی در شهرستان قدردانی کرد.

وی تصریح کرد:از غرب وشمال غرب در تعطیلات نوروز حجم بالای ترافیک خودروهای سبک وسنگین داشته ایم که با کمک پاسگاه های کنارجاده ای درپلدختر بدون مشکل رانندگان تردد کردند.

وی با تاکید بر کاهش هزینه ها وافزایش بهره وری در نیروی انتظامی افزود:همکاران ما در خصوص برق، آب، گاز و مصرف سوخت هزینه ها بایستی کاهش دهیم هرچند این تدابیر نبایستی در کار خلا ایجاد شود. 

فرمانده انتظامی لرستان با تاکید براینکه ساماندهی کلانتری‌ها و پاسگاه‌های پلدختر یکی از اولویت‌ها می باشد گفت:این موضوع در دستور کار قرارگرفته و در شهرستان،کلانتری 11 و فرماندهی انتظامی شهر معمولان در این طرح ارتقا پیدا می کنند و در سایر قسمت ها هم نیز به دنبال ارتقا هستیم.

 

انتهای پیام/ 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: