اخبارجديد
پربیننده ترین
فرمانده انتظامی لرستان:

فرمانده انتظامی لرستان گفت:در رابطه با انتشار کلیپ تیراندازی در خرم آباد وانتشار آن در فضای مجازی چهار نفر دستگیر ویک نفر هم از طریق پلیس فتا تحت تعقیب است.

کد خبر: ۲۱۶۵۴
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۲

سردار مهدیان نسب فرمانده انتظامی لرستان در گفتگو با خبرنگار بیان روز با اشاره به اینکه بیشترین جرائم فضای مجازی در لرستان به جرائم کلاهبرداری و نشر اکاذیب می باشد اظهار داشت:هیچ موردی در فضای مجازی از چشم تیزبین پلیس فتای لرستان مغفول نمانده و پلیس فتا لرستان از توانمندترین پلیس های کشور است.

وی با اشاره به انتشار فیلم تیراندازی در خرم آباد افزود:این کلیپ که شامل تیراندازی در عروسی در منطقه ماسور می باشد اوایل پاییز 96بوده که امروز در فضای مجازی منتشر شده ودر این راستا چهار نفر دستگیر شدند.

سردار مهدیان نسب با بیان اینکه پلیس فتا به دنبال دستگیری یک نفر دیگر هم در این رابطه است افزود:در نیمه اول سال96در منطقه سرطرحان تیراندازی صورت می گیرد وکلیپ آن هم در فضای مجازی منتشر می شود که بلافاصله پلیس اقدام به دستگیری افراد کرد.

فرمانده انتظامی لرستان با بیان اینکه پیگیر تحقق مطالبات خانواده شهدای ناجا در پلدختر هستیم افزود:در سفر قبلی به شهرستان بیشتر خانواده های شهدای ناجا در پلدختر دغدغه بیکاری فرزندان را مطرح کردند.

وی گفت:استخدام در پلیس شرایطی دارد که متاسفانه بیشتر فرزندان شاهد سن آنها با این شرایط منطبق نبود.

وی ادامه داد:به طوری که سن برخی فرزندان شاهد 33تا35ساله بود که بر اساس شرایط استخدامی در ناجا،دیبلم18،قفوق دیبلم25و کارشناسی که خدمت انجام داده 25سال می باشد.

مهدیان نسب تاکید کرد:ادارات بنیاد شهید وامور ایثارگران در قبال استخدام فرزندان شاهد وظیفه ذاتی دارند.

وی با بیان اینکه در سال گذشته 289 پرونده در پلیس فتا لرستان بسته‌شده است یادآورشد: در این رابطه 300 نفر دستگیر زندانی شدند که بیشترین جرائم مربوط به کلاهبرداری اینترنتی و نشر اکاذیب است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: