اخبارشهرستان
پربیننده ترین

معاون پژوهشی، برنامه‌ریزی و نیروی انسانی آموزش‌وپرورش لرستان گفت: ۷۶ درصد کلاس‌های درس در این استان هوشمند سازی نشده‌اند.

کد خبر: ۲۱۶۶۵
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۴
به گزارش  بیان روزعلی عبدی پور عصر شنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش لرستان با اشاره به اینکه ۱۵ هزار کلاس درس در لرستان داریم که باید همه هوشمند شوند، اظهار داشت: تاکنون ۲ هزار و ۲۸۸ کلاس در استان هوشمند سازی شده اند.

وی با بیان اینکه بیش از ۱۲ هزار کلاس درس فاقد تجهیزات هوشمند هستند، تصریح کرد: برای هوشمندسازی این کلاس ها به ۷۰ میلیارد اعتبار نیاز است، برای هوشمندسازی هر کلاس درس بالغ بر ۸ میلیون تومان باید هزینه شود.

معاون پژوهشی، برنامه‌ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش لرستان یادآور شد: ۷۶ درصد کلاس های درس استان را هوشمند نکرده ایم.

خیرالله خیرایی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش لرستان نیز با اشاره به کمبود اعتبار برای هوشمندسازی مدارس اظهار داشت: در سال ۹۶ یک میلیارد و ۵۶۰ میلیون اعتبار مصوب برای هوشمندسازی مدارس داشتیم که ۶۹۵ میلیون آن به صورت اسناد تخصیص یافت.

وی یادآور شد: در سال ۹۵ نیز یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون اعتبار مصوب داشتیم که ۴۶۰ میلیون آن تخصیص یافت و تنها ۲۰۰ میلیون آن نقد بود و مابقی به صورت اسناد اختصاص یافت.

منبع: مهر

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: