اخبارجديد
پربیننده ترین
رئیس اداره منابع طبیعی وآبخیز داری پلدختر:

رئیس اداره منابع طبیعی وآبخیز داری پلدختر گفت:طی دو فقره تخلف برخی افراد در مناطق سراب جهانگیر و خرسدر قصد ساخت وساز غیرمجاز و کاشت درخت داشتند که جلوگیری شد.

کد خبر: ۲۱۷۰۲
تاریخ انتشار: دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۳

شهرام میررضایی رئیس اداره منابع طبیعی وآبخیز داری پلدختر  در گفت و گو با خبرنگاربیان روز با تاکید براینکه با هرگونه دست اندازی غیرمجاز بر عرصه های ملی ومنابع طبیعی برخورد جدی می کنیم اظهار داشت: در پی گزارش های واصله و مشاهدات عینی ماموران اداره منابع طبیعی شهرستان پلدختر فردی که اقدام به تخریب و تصرف اراضی ملی در منطقه سراب جهانگیر این شهرستان کرده بود، شناسایی شد. 

وی بیان کرد: این فرد متخلف به وسیله ادوات مکانیکی اقدام به تخریب اراضی ملی برای ساخت و ساز کرده بود.

میررضایی تصریح کرد: در اسرع وقت با همکاری یگان حفاظت اداره منابع طبیعی جلوی زمین خواری این شخص متخلف گرفته شد. 

رئیس اداره منابع طبیعی وآبخیز داری پلدختر با بیان اینکه پرونده تخلف زمین خواری این فرد توسط این اداره برای انجام مراحل قانونی به مرجع قضایی ارسال شده است افزود: به رغم باز بودن پرونده در دادگستری و حین رسیدگی به پرونده، این فرد همچنان قصد ساخت و ساز در اراضی ملی را داشت که با قید فوریت و دستور قضایی از عملیات ساخت و ساز وی جلوگیری شد. 

وی با اشاره به تخلف شخص دیگری در این زمینه در پلدختر گفت: فرد دیگری نیز در بخش موسوم به خرسدر اقدام به تصرف اراضی ملی و کاشت درخت داشت که از این کار جلوگیری به عمل آمد.

وی با دعوت از مردم برای حفاظت از منابع طبیعی وملی یادآورشد:در این راستا اگر مشاهده کردید که یک فرد اقدام به زمین خواری در عرصه های منابع ملی کرده در اسرع وقت اداره منابع طبیعی شهرستان را در جریان بگذارند تا بلافاصله اقدامات لازم از طریق متولیان امر صورت گیرد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: