اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین

به مناسبت ماه مبارک رمضان،افطار المومنین ویژه لرستانی های مقیم تهران برگزار شد.

کد خبر: ۲۱۷۰۳
تاریخ انتشار: دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۶

به گزارش بیان روز،این مراسم با همکاری موسسه فرهنگی هنری ورزشی دا (لرستانی های پایتخت) و رستوران تناسب به مدیریت آقای پژمان فزونخواه در مجتمع ارگ تجریش تهران برگزار شد.
در ابتدا با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و سرود جمهوری اسلامی ایران شروع و سپس با مجری گری هنرمند توانای لرستانی آقای علیرضا چنگیزیان ادامه یافت.
در این مراسم که متفاوت تر از هر سال برگزار شد در کنار مهمانان که از مسئولان، فرهیختگان، ورزشکاران و هنرمندان لرتبار پایتخت بودند تعداد ۱۵۰ نفر از پاکبانان خدوم و زحمتکش که از مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران انجام وظیفه میکردند حضور داشتند.
در این مراسم دکتر حق شناس نماینده لر تبار شورای شهر تهران, حمید کاظمی نماینده محترم مردم پلدختر و دکتر بیرانوندی نماینده محترم مردم خرم آباد دقایقی را برای حاضرین به سخنرانی پرداختند.
سپس از پیشکسوتان عرصه ورزش کشور ازجمله علی پروین، محمد محمودی. حمید استیلی، مهندس والیزاده، امیرحسین منظمی، امین عسگرپور، آرش میراسماعیلی و... تجلیل به عمل آورده شد.
در ادامه یکی از پاکبانان به نمایندگی از سایر همکاران خود مشکلات این قشر زحمتکش را به اطلاع مسئولین رساند و خواهان برطرف کردن این مشکلات شد.
در فواصل برنامه چند تن از هنرمندان لرستانی قطعه های از موسیقی اصیل لری را اجرا نمودند.
در پایان به گفته محسن دهقان کار مسئول روابط عمومی موسسه دا این مراسم هر سال در یکی از شب‌های ماه مبارک رمضان برای ایجاد اتحاد و همدلی بین لرتباران پایتخت برگزار میشود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: