اخبارجديد
پربیننده ترین

طی مراسمی با حضور نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس ،مدیرکل ورزش وامور جوانان لرستان،جمعی از مسئولان محلی و اهالی روستای شهدای سرابحمام،کلنگ احداث چمن مصنوعی در این روستا به زمین زده شد.

کد خبر: ۲۱۷۲۳
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۱

به گزارش بیان روز ،سید حمید رضا کاظمی نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی در آیین کلنگ زنی چمن مصنوعی روستای سرابحمام از توابع بخش مرکزی پلدختر با تسلیت ایام شهادت حضرت علی (ع) اظهار داشت:روستای سرابحمام با داشتن 5هزار نفر جمعیت به دلیل قرارگرفتن آن در نزدیکی شهر پلدختر امر فراهم کردن زیر ساخت های ورزشی بایستی مورد توجه قرار گیرد.

وی بیان کرد:جوانان این روستا دارای تیم های ورزشی فوتبال در لیگ شهرستان بودند که این پتانسیل و ظرفیت های ورزشی شهرستان را می رساند.

نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه نظارت بر طرح های ورزشی شهرستان برای به سرانجام رساندن آنها بایستی مورد توجه جدی قرار گیرد افزود:روز گذشته خبر دار شدم که پیمانکار احداث سالن ورزشی افرینه آغاز به کار کرده است.

وی با بیان اینکه احداث زمین چمن و سالن ورزشی از مطالبات دیگر جوانان روستای سرابحمام است ادامه داد:نیاز مدیر کل ورزش وامور جوانان استان،کارشناس ویژه ای را برای بررسی دقیق اجرای این طرح ها مشخص کند که پیشرفت پروژه  را گام به گام بررسی و گزارش دهد.

عزیز پور مدیر کل ورزش وامور جوانان لرستان در این مراسم با اشاره به طرح های ورزشی که در شهرستان احداث می شود افزود:چمن مصنوعی معمولان،سالن ورزشی افرینه و هم اکنون هم نیز چمن مصنوعی سرابحمام از پروژه های ورزشی در حال ساخت در شهرستان هستند.

وی با بیان اینکه 40زمین ورزشی لرستان چمن مصنوعی می شوند بیان کرد:با همکاری دهیاران 11روستا این اتفاق ورزشی در سطح استان رخ می دهد .

مدیرکل ورزش وامور جوانان لرستان با اشاره به احداث خانه ورزش در روستاهای لرستان گفت:تجهیز این خانه های ورزش روستایی بر عهده اداره کل ورزش می باشد .

وی ادامه داد:خانه ورزش روستای دم رود افرینه و روستای پاعلم تاکنون تجهیز شده و روستاهای سرابحمام و ولیعصر هم در ئمراحل بعدی خانه ورزشی آنها تجهیز می شود.

وی تاکید کرد:فراهم کردن زیر ساخت های ورزشی در روستاها باعث جلوگیری از مهاجرت معکوس جمعیت از روستاها به شهر می شود.

در پایان این مراسم تجهیزات ورزشی از قبیل توپ فوتبال،والیبال،لباس های ورزشی و تور به علاقه مندان ورزشی روستای شهدای سرابحمام اهدا شد.

 انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: