اخبارجديد
پربیننده ترین
لرستان روی ریل شفافیت؟!

استاندار لرستان درحالی به بازرسی استانداری برای شفافیت دستور پیگیری می دهد که بایستی به دانشگاه پیام نور و اداره کل فرهنگ وارشاد لرستان سری هم بزند.

کد خبر: ۲۱۷۳۲
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۲

به گزارش بیان روز،در حالی خبری به عنوان استخدام فامیلی در اداره کل منابع طبیعی لرستان به سوژه سیاسی در فضای مجازی لرستان تبدیل شده که دلسوزان بیت المال وقانون در گذشته چشمان خود را به برخی فعالیت های قابل تامل برخی مدیران می بستند.

این در حالی که نجفی مدیرکل منابع طبیعی لرستان به شدت لیست اعلامی ذر فضای مجازی تکذیب می کند واز هرگونه شفاف سازی در این مورد استقبال می کند.

پایگاه اطلاع رسانی بیان روز به کرات به عنوان یک رسانه مطالبه گر در خصوص استخدامی های فامیلی ، بی بلیت وضابطه ای با عنوان تشکیل کمیته تحقیق وتفحص استخدامی در ادارات لرستان مطرح می کرد که متاسفانه دکتر خادمی استاندار لرستان سکوت کردند و بازرسی استانداری هم دراین میان موضع گیری نکرد.

درحالی خادمی استاندار لرستان جزو هیئت علمی دانشگاه پیام نور تهران می باشد که در ماه های اخیر ،بیان روز به تخلفات مدیریت دانشگاه پیام نور لرستان با ارائه سند اخباری را شفاف وصریح روشن مطرح کرد ودر همان اخبار از استاندار لرستان خواسته شد با متخلفین برخورد کنند ولی چرا متولیان امر سکوت پیشه کردند در اذهان عمومی جای سوال دارد؟

آقای استاندار لرستان مردم به خصوص خانواده های شهدا از اتفاقات تلخ فرهنگی ۹۶ در اجرای تئاتر موهن خاطرات تلخی دارند آیا وقت آن نشده بازرسی استانداری لرستان شفاف این موضوع رسیدگی کنند؟

حالا که تیم دولت در استانداری لرستان برای شفاف سازی و بررسی تخلفات اداری ومدیریتی وارد میدان عمل شدند نیاز است در این خصوص سیاسی بازی وتبعیض حذف شود وبا کلیه تخلفات به صورت شفاف وبا یک نگاه عدالت محور ومنصفانه بررسی وبرخورد صورت گیرد.مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: