اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
فرمانده انتظامی پلدختر:

فرمانده انتظامی پلدختر از کشف محموله قاچاق کالا به ارزش 60میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

کد خبر: ۲۱۸۱۱
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۱

 به گزارش بیان روز، سرهنگ همایون بخشی فرمانده انتظامی پلدختر در گفتگو با خبرنگاربیان روز، اظهار داشت: در راستای طرح تشدید مبارزه و برخورد قاطع با قاچاق کالا ماموران انتظامی پلدختر توانستند محموله قاچاق کالا را کشف کنند.

وی بیان کرد: سه دستگاه کامیون کشنده کانتینردار که حاوی کالای قاچاق بودند در محور آزاد راه پل زال - خرم آباد شناسایی و توقیف شدند.

وی با بیان اینکه 240هزار قطعه لوازم الکترونیکی،غیر الکترونیکی ونمایشگر تلویزیون قاچاق در بازرسی اولیه از این خودروهای کشف وضبط شد گفت:این محموله ها از بنادر جنوبی به مقصد تهران فاقد مجوز گمرکی بارگیری شده بودند که با هوشیاری پلیس و با هماهنگی مقام قضایی شناسایی، توقیف، کشف و ضبط شد.
سرهنگ بخشی ارزش ریالی محموله های مکشوفه را ۶۰ میلیون ریال برآورد کرد  یادآورشد:در این عملیات ها سه نفر قاچاقچی کالا دستگیر و برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی تاکید کرد:با توجه به وضعیت اقتصادی موجود کشور برخی ها سعی دارند از این فرصت سوءاستفاده کنند و با قاچاق کالا به اقتصاد ضربه بزنند که پلیس بر اساس وظایفی که بر عهده دارد با متخلفین برخورد قانونی خواهد کرد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: