اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
همزمان با دهه فجر:

رئیس کمیته امداد امام(ره) گفت:همزمان با فرا رسیدن دهه مبارک فجر،236 طرح اشتغالزایی کمیته امداد امام خمینی (ره) در این شهرستان افتتاح شد.

کد خبر: ۲۲۱۰۰
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۵

به گزارش بیان روز،به مناسبت دهه مبارک فجر،طرح اشتغالزایی پروار بندی گوسفند مربوط به محمودوند در روستای سراب حمام به نمایندگی از این طرح ها باحضور امام جمعه موقت ، بخشدار مرکزی و جمعی از مسوولان پلدختر به بهره برداری رسید.

نبی ناظری رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) پلدختر در حاشیه افتتاح  طرح های این نهاد درگفتگو با خبرنگار  بیان روز با تبریک ایام الله دهه فجر  اظهار داشت:حدود 47 درصد طرح ها مربوط به ایجاد اشتغالزایی برای جوانان جویای کار یعنی فرزندان خانواده های زیر پوشش کمیته امداد می باشد.

وی بیان کرد:در شرایطی که وضعیت اشتغال جوانان به دغدغه ای برای خانواده ها در این ظرایط سخت تبدیل شده،کمیته امداد امام(ره) در این راستا طرح های اشتغالزایی را برنامه ریزی کرده است.

رئیس کمیته امداد پلدختر با بیان اینکه  این نهاد در پلدختر در سطح استان و کشور یکی از ادارات برتر است گفت:میزان 395 پروژه با 9 میلیارد تومان تسهیلات به بانک ها معرفی شده که تا کنون 236 طرح حدود مبلغ 5.5 میلیارد تومان موفق به اخذ تسهیلات شدند.

وی تصریح کرد:اقداماتی که کمیته امداد برای محرومین در حوزه اشتغال،توانمند سازی ومسکن انجام داده بعد انقلاب بی سابقه بوده و هم اکنون این روند خدمات رسانی به مددجویان ادامه دارد.

وی ادامه داد:55 درصد طرح های کمیته امداد در بخش کشاورزی و 45 درصد نیز در سایر بخش های خدمات ، صنایع دستی و غیره می باشد.

ناظری با بیان اینکه توانمند سازی خانواده و ایجاد اشتغال یکی از برنامه های اصلی و محوری ترین کار کمیته امداد شهرستان پلدختر است تصریح کرد:53 درصد این تسهیلات مربوط به قرض الحسنه بانکی تبصره 16 و مابقی اعتبارات امداد و اشتغال پایدار است. 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: