اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان:
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت:ساعت اوج تردد در ۲۹ اسفند سال گذشته ۱۶ الی ۱۷ عصر با تعداد ۳۴ هزار و ۴۷۴ وسیله نقلیه بوده است، 
 
کد خبر: ۲۲۲۶۶
تاریخ انتشار: شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۲
عباس شرفی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان در گفتگو با خبرنگار  بیان روز با با بیان اینکه از  ۲۹ اسفند ماه سال ۹۷ تعداد ۴۵۷ هزار و ۶۶۵ وسیله نقلیه در محورهای لرستان تردد داشته اند اظهار داشت: این میزان تردد نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۷.۸۵ درصد رشد نشان می دهد.
 
وی با بیان اینکه بیشترین سرعت متوسط وسایل نقلیه در این روز در محور پلدختر_ خرم آباد به ثبت رسیده است افزود:لاین های رفت و برگشت آزادراه خرم آباد - پل زال به ترتیب در رتبه دوم و سوم سرعت بودند.
 
شرفی  با اشاره به اینکه سهم وسایل نقلیه سنگین از این میزان تردد ۱۱.۱۱ درصدمی باشد عنوان کرد: تعداد وسایل نقلیه ورودی و خروجی استان نیز به ترتیب ۶۸ هزار و ۳۳۸ و ۵۹ هزار و ۴۳۷ دستگاه بوده است.
 
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان ادامه داد:سه راهی چالانچولان - خرم آباد با ۳۳ هزار و ۸۲۶ وسیله نقلیه بیشترین سهم تردد نوروزی را در این روز به خود اختصاص داده است.
 
این مسئول با بیان اینکه تمام امکانات و نیروهای راهداری وحمل ونقل جاده ای به صورت آماده باش هستند گفت: محورهای بروجرد - سه راهی چالانچولان و توره - بروجرد در رتبه دوم و سوم تردد قرار داشتند.
 
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان با بیان اینکهئ کمترین تردد نیز سهم محور بیرانشهر_ بروجرد با ۵۵۷ وسیله نقلیه بوده است یادآور شد: محورهای بروجرد- بیرانشهر و الیگودرز - خمین به ترتیب کمترین تردد را پس از این محور داشته اند.
 
وی خاطر نشان کرد:با توجه به وضعیت جویی پیش رو در استان که همراه با بارندگی وبارش برف در برخی محورهای مواصلاتی استان خواهیم بود امکانات و نیروی انسانی ادارات راهداری وحمل ونقل جاده ای استان در تمام شهرها به صورت آماده باش هستند.
 
انتهای پیام/
 
 
 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: