اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
نائب رئیس کمیسیون شوراها وامور داخلی مجلس:

نماینده مردم پلدختر و معمولان درمجلس گفت:رونق تولید در کنار حمایت از کالای ایران و توجه به اقتصاد مقاومتی می تواند توطئه های دشمنان و تحریم ها را خنثی کند.

کد خبر: ۲۲۲۷۳
تاریخ انتشار: یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۳

سید حمید رضا کاظمی نائب رئیس کمیسیون شوراها وامور داخلی مجلس در گفتگو با خبرنگار  بیان روز با اشاره به نامگذاری امسال توسط رهبر معظم انقلاب با عنوان "رونق تولید" اظهار داشت:ایران در زمینه تولید  نفت،گندم و اقلام اساسی به حداکثر خودکفایی رسیده است که دولت ومجلس باید زمینه را برای رونق تولید در دستور کار خود قرار دهند.

وی با بیان اینکه حمایت از کالای ایرانی از ملزومات رونق تولید است ادامه داد: رونق تولید به مباحث زیادی از جمله معیشت خانوارهای ایرانی، کرامت و شان کارگری، حفظ جایگاه جهانی تولید داخلی، افزایش کیفیت تولیدات داخلی و همچنین معضل جدی رفع موانع تولید مرتبط است.

رونق تولید

کاظمی با اشاره به ظرفیت های کشاورزی،دامداری وباغداری فراوانی که در شهرستان پلدختر ومعمولان وجود دارد عنوان کرد:دولت می تواند با شناسایی این ظرفیت ها به کنندگان واقعی کار تسهیلات دهد و در راستای اشتغالزایی و رونق تولید اقدامات لازم را انجام دهد.

نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس افزود:رهبرمعظم انقلاب چند سالی است که موضوع اقتصاد را مورد تاکید قرار می دهند و  سال ها را با پیش زمینه اقتصادی نامگذاری می کنند.

وی گفت: توجه جدی معظم له به امر اقتصاد نشان از ضعف های بسیار زیادی در قوانین و عملکردهای اقتصادی دولت، مجلس شورای اسلامی و بخش خصوصی است.

وی یادآور شد:مجلس در سال گذشته به دفعات بر موضوع رفع موانع تولید اشاره و پرداخته است اما هم چنان مشکلات زیادی سر راه تولیدات داخلی قرار دارد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: