اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
عضو مجمع نمایندگان لرستان:

نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:رئیس جمهور بعد از سفر به گلستان بایستی به لرستان سفر می کرد.

کد خبر: ۲۲۲۸۱
تاریخ انتشار: شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۶

سید حمید رضا کاظمی نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس  درگفتگو با خبرنگار  بیان روز با اشاره به اینکه تبعیض در بین استان های سیل زده نبایستی توسط دولت کلید بخورد اظهار داشت:ما برای هموطنان سیل زده در گلستان وشیراز ابراز تاسف می کنیم ولی در لرستان ابعاد این سیل وسیع وغم انگیز تر هست.

وی بیان کرد:دکتر روحانی رئیس جمهور می توانست در یک برنامه ریزی بهتر از استان های سیل زده بازدید می کرد.

کاظمی عنوان کرد:پس از بازدید از استان گلستانفرییس جمهور می توانست به لرستان سفر کند و در ادامه مسیر هم نیز به می توانست به خوزستان ادامه سفر دهد.

وی با بیان اینکه برآورد اولیه خسارت سیل به پلدختر ومعمولان 500میلیارد تومان هست گفت:در آذرماه 97هم نیز سیل به پلدختر ومعمولان 100میلیارد تومان خسارت زد که فقط یک میلیارد تومان عملا به شهرستان اختصاص پیدا کرد.

نائب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس تاکید کرد:مجلس در اولین جلسه خود نسبت به شناسایی مسئولینی که در بحران سیل سهل انگاری داشته اند و دیگر مسائل مرتبط اقدام خواهد کرد.

وی با بیان اینکه سفر دولتمردان به مناطق سیل زده بایستی دست آورد مثبتی برای مردم داضشته باشد یاد آور شد:سیل سهمگین فروردین امسال باعث خسارات زیادی به زیرساخت های شهرستان پلدختر ومعمولان شد که بایستی مورد توجه مسئولین برای باسازی ومرمت قرار گیرند.

 انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: