اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
معاون امور عمرانی استاندار لرستان:

معاون عمرانی استاندار لرستان گفت:باهمکاری بنیاد مسکن اصفهان در دو نقطه میزان 9هکتار زمین برای احداث مسکن سیل زدگان در پلدختر مشخص شد.

کد خبر: ۲۲۳۲۵
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۱

به گزارش بیان روز،مراد پور معاون امور عمرانی استاندار لرستان در گفتگو با خبرنگاربیان روز، با بیان اینکه اولویت فعلی ما باسازی وساخت مسکن برای سیل زدگان هست اظهار داشت:با توجه به افزایش دمای هوا در پلدختر امکان اسکان در چادر دیگر امکان پذیر نیست.

وی گفت:با اینکه دولت کمکی را به عنوان اجاره بها و معیشت به سیل زدگان اختصاص داده است ولی برخی از سیل زدگان هنوز در چادر اسکان دارند که نیاز هست مرحله به مرحله مردم با دولت همکاری لازم را داشته باشند.

معاون امور عمرانی استاندار لرستان با بیان اینکه زمین مورد نیاز در دو نقطه جنب دانشگاه آزاد ومسکن فرهنگیان مشخص شده است عنوان کرد:هیچ گونه معارضی در این نقاط وجود ندارد چون بنیاد مسکن اصفهان زمین های مورد نیاز را به میزان9هکتار (مسکن فرهنگیان میزان5هکتار و دانشگاه آزاد 4هکتار)خریداری کرده است.

وی ادامه داد:همه چیز برای اجرای مرحله ساخت وساز آماده هست و به بنیاد مسکن اصفهان هم این تاکید را کرده ایم که کار ساخت وساز را سریعترین زمان شروع کند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: