اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
مدیرکل بهزیستی لرستان:

مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: راه‌اندازی وفعال کردن چهار پایگاه اجتماعی ویژه سیل در پلدختر با حداقل ۶ طرح اجتماع محور در هر ماه از برنامه های مهم اداره کل بهزیستی لرستان است.

کد خبر: ۲۲۳۲۶
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۵

به گزارش بیان روز،فاطمه زهرا توکلی مدیرکل بهزیستی لرستان درگفتگو با خبرنگار  بیان روز با بیان اینکه اقدامات و فعالیت‌های گسترده‌ای توسط اداره کل بهزیستی استان در پلدختر اجراشده و یا در حال اجراست بیان کرد:  بنا داریم اولین پایگاه اجتماعی ویژه سیل را در شهرستان پلدختر طی هفته جاری افتتاح و راه‌اندازی کنیم.

وی با بیان اینکه دو پایگاه اجتماعی از قبل در شهرستان پلدختر وجود داشت بیان کرد:برنامه داریم ۴ مورد دیگر را در بخش‌هایی از جمله چم‌مهر و معمولان نیز راه‌اندازی و به بهره‌برداری برسانیم.

مدیرکل بهزیستی لرستان با تاکید براینکه  قصد داریم مشکلات مردم در مناطق سیل‌زده توسط خود آنها احصا و اولویت‌بندی شود گفت:با کمک مردم و گرفتن حمایت از تمامی منابع موجود مشکلات در مناطق سیل‌زده حل شود تا با این کار مشارکت مردم بالا می‌رود و با نیازهایی که خود آنها تشخیص دهند جلو می‌رویم.

وی یادآور شد:برخی از مردم به خاطر این سیل هنوز در شوک روحی وروانی هستند و به یک باره تمام زندگی آن را آب برده پس نیاز هست در این برهه با فعال کردن اورژانس های اجتماعی کمی از آلام روحی مردم را تسکین دهیم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: