اخبارشهرستان
پربیننده ترین
پشت پرده سایت مسکن سیل زدگان پلدختر:

احداث مسکن سیل زدگان در زمین های متعلق به یک سرمایه گذار ومسول از موارد غفلت شده در امر سیلاب 12فروردین  که تاکنون کسی به آن پاسخ نداده است.

کد خبر: ۲۲۴۶۶
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۹

به گزارش بیان روز،در زمان بارندگی ها در فصول سرمای سال ،شهرستان پلدختر به دلیل قرار گرفتن در مجاورت کشکان وحشی و آبراهه های فصلی به ویژه در منطقه کوی بسیجیان شاهد سیلاب های سهمگین است.

 

قبل از سیلاب ۱۲فروردین امسال در اوایل سال ۹۷شاهد بارندگی و سرازیر شدن آب با حجم بالایی در مسیل های کوی بسیجیان شدیم که باعث محاصره شدن اهالی مسکن مهر در منازل خود وحتی پناه بردن آنها به طبقات فوقانی مسکن مهر شد و زمین های مسیر فنی وحرفه ای و کوی بسیجیان به باتلاقی تبدیل می شد.

 

حالا با این تفاصیل شاهد هستیم که سایت مسکن جدید سیل زدگان پلدختر با وجود نقاط مساعد ساخت در شهر پلدختر دقیقا در نقطه ای احداث می شود که احتمال ورود سیلاب های فصلی را دارد.

 

وقتی موضوع را با جزییات بیشتر و ریز تر بررسی می کنید متوجه یک اتفاق خاص و قابل تامل می شوید،صاحب این زمین ها از سرمایه گذاران و مسئولین پایتخت نشین هست که دهها سال قبل در پلدختر سکونت داشته اند.

 

اینجا این سوال مطرح میشود آیا نفوذ این آقای کت شلواری مسئول و سرمایه گذار باعث انتخاب این زمین برای احداث مسکن گردیده است؟

 

آیا درآمد ۵الی ۶میلیارد ت از فروش زمین ۴هکتاری این سایت صحیح است؟

 

گویا اقوام این سرمایه گذار مدعی هستند که آنها هم در این زمین شریک هستند و از این پول باید بهره مند می شدند؟

 

البته شبیه این اتفاق در برخی روستاهای سیل زده داریم که سایت زمین مسکن سیل زدگان در نقطه ای احداث شده که زمین یک مسئول در آنجا قرار دارد؟

حالا باید دید متولیان امر در خصوص اتفاقات قابل تامل واگذاری زمین های مسکن سیل زدگان در نقاط خاص چه پیگیری هایی برای شفاف سازی و تنویر افکار عمومی دارند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: