اخبارجديد
پربیننده ترین
جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان:

 جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت:حضور ومشارکت حداکثری در انتخابات مطالبه رهبری و حاج قاسم سلیمانی است.

کد خبر: ۲۲۶۵۰
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۶
به گزارش بیان روز،سردار حبیب الله توکلی جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان در همایش انس و مودت پیشکسوتان جهاد و شهادت که در سالن ۹دی سپاه ناحیه پلدختر برگزار شد اظهار داشت: تشییع باشکوه پیکر سردار سلیمانی همه ملتهای دنیا و سردمداران جهان را مبهوت کرد .
 
وی بیان کرد:شهادت سردار دل ها حاج قاسم، ملتها را از خواب بیدار کرد و محور مقاومت در دنیا قوت گرفت. 
 
جانشین سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان افزود: اتحاد و انسجام ملی در کشور و خیزش ملت های منطقه به صورت تمام قد در دفاع از عملکرد شهید سلیمانی در جبهه مقاومت اولین پیام شهادت سید الشهدا مقاومت و ابومهدی  بود.
 
وی گفت:با شهادت حاج قاسم پیام مقاومت به دنیا مخابره و بار دیگر خباثت آمریکایی ها برای همه آشکار شد.
 
جانشین سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان عنوان کرد:حضور چشمگیر ملت عراق و مردم ایران در تشیعع حاج قاسم و همرزمانش بعد از رحلت امام خمینی (ره) شاهد چنین تجمع بشری بزرگی در کشور نبوده و در تاریخ بشریت هم نداشتیم
 
وی با بیان اینکه شهید سلیمانی در جهاد با نفس و هم جهاد با دشمنان نمونه بود افزود: مردم در تشییع شهید سلیمانی سنگ تمام گذاشتند و  اعلام کردند که در کنار جبهه مقاومت هستند و از زحمات این شهیدان قدرشناسی کردند‌.   
 
وی تاکید کرد:درست است که سپهبد سلیمانی در میان ما حضور فیزیکی ندارد ولی راه و آرمان سردار سلیمانی پیش روی همه ملت ها است.
 
جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) گفت:فرزندان انقلابی مقام معظم رهبری انتقامی از آمریکا گرفتند ولی مردم می گویند که این در مقابل شهادت سردار سلیمانی انتقام کمی است و منتظر سیلی های دیگر فرزندان انقلاب بر گوش مسببان این حادثه نواخته شود .
 
توکلی ادامه داد: دشمن سردار سلیمانی را حذف فیزیکی کرد ولی راه و آرمان این شهید همچنان پابرجاست و ما باید این راه را ادامه بدهیم. 
 
وی افزود:سقوط هواپیمای اوکراینی سبب ناراحتی همگان شد و سرداران عالی رتبه سپاه شجاعانه و با شهامت با حضوردر تلوزیون از مردم عذر خواهی کردند.
 
وی با بیان اینکه دشمنان بدون اینکه پایگاهی در داخل کشور داشته باشند از طریق فضای مجازی سرباز جذب کردند وآنها را به کف خیابان می کشند ادامه داد:سپاه عزادار فرزندان نخبه این کشور است که در سقوط هواپیما جان خود را از دست دادند و ما این عزیزان را جز خانواده خود می دانیم ولی عده ای با تعرض به عکس شهید سلیمانی در مسیر دشمن قدم بر می دارند.  
 
وی با تاکید براینکه حضور ومشارکت حداکثری در انتخابات یک اصل است بیان کرد: مطالبه مقام معظم رهبری و سردار سلیمانی از ما حضور و مشارکت حداکثری است که باید توجه کنیم و نماینده تراز انقلاب را انتخاب کنیم.
 
سردار توکلی با بیان اینکه عرصه برای حضور افراد، گروه ها و جناح ها در سطح کشور وجود دارد افزود: باید تنور انتخابات را گرم نگه داریم و با بستر سازی مناسب شاهد حضور چشمگیر مردم در پای صندوق آرا باشیم زیرا دشمن میزان حضور مردم را در نماز جمعه،راهپیمایی و انتخابات می سنجد.
 
 انتهای پیام/
 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: