اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
فرماندار پلدختر:

فرماندار پلدختر گفت: اگر در عملکرد مدیران خطا یا اشتباهی وجود داشته باشد، باید با رعایت بی‌طرفی، انصاف و بر مدار عدالت و با رعایت حرمت‌ها بازگو و نقد شود زیرا نقد منصفانه باعث رشد و پیشرفت شهرستان می‌شود.

کد خبر: ۶۷۲۷
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۴۰

به گزارش بیان روز،فریدون رشیدی عصر امروز در جمع خبرنگاران در پلدختر گفت: مدیران اجرایی به عنوان خادمین ملت از تمام ظرفیت‌ها و توانمندی‌های خود بهره گرفته‌اند و  به دنبال بهبود زندگی مردم در ابعاد اقتصادی، رفاهی، فرهنگی و ... هستند.

وی وظیفه مدیران دستگاه‌های اجرایی پلدختر را خدمت به مردم و تلاش برای داشتن زندگی آرام و امیدبخش دانست و گفت: دفتر کار مسئولان باید به روی همگان باز باشد و باید مراقب باشیم که در کارها دچار حب و بغض نشویم.

این مسئول افزود: پرهیز از حب و بغض، التهاب و حاشیه؛ جهت‌گیری دولت تدبیر و امید است که مدیران باید در این جهت بیش از پیش حرکت کنند.

رشیدی تصریح کرد: نباید گذاشت حاشیه وارد متن شود، زیرا حاشیه‌ها موجب تزلزل می‌شود و باید از التهاب و توجه به حاشیه دوری کرد.

وی با بیان اینکه در حوزه اجرایی بدون داشتن هماهنگی و با تک‌صدایی کاری از پیش نمی‌رود، گفت: برای حرکت به سمت توسعه پایدار و حل مشکلات باید از همه ظرفیت‌های شهرستان به شکل مناسب و درست بیش از پیش بهره برد.

وی بر وحدت و انسجام تاکید کرد و افزود: مسئولیت در نظام اسلامی وظیفه سنگین و بار امانت مهمی است که همه باید هم‌صدا و یک‌دل شویم، تا اگر تنگنا و مشکلی وجود دارد، آن را مرتفع و به درستی به منزل مقصود برسانیم.

فرماندار پلدختر مطبوعات را آیینه تمام نمای جامعه دانست و گفت: رسانه‌ها صداقت را سرلوحه کار خود قرار دهند و رسانه‌ای موفق است که شور و نشاط در جامعه را افزایش دهد و امیدآفرین برای مردم باشد.

وی به نقد سازنده، منصفانه، عالمانه و کارشناسانه و اثرات آن اشاره کرد و افزود: رسانه‌ها باید در امر اطلاع‌رسانی به مردم صداقت و صحت خبر را سرلوحه کاری خود قرار دهند.

این مسئول نقد اصولی را مفید و سازنده دانست و افزود: اگر در عملکرد مدیران خطا یا اشتباهی وجود داشته باشد، اگر مشفقانه و با رعایت بی‌طرفی، انصاف و بر مدار عدالت و با رعایت حرمت‌ها بازگو و نقد شود، باعث رشد و پیشرفت شهرستان می‌شود و ما هم از این‌گونه نقدها استقبال می‌کنیم.

رشیدی تصریح کرد: مدیران با کارهای اجرایی به مردم خدمت می‌کنند، و رسانه‌ها نیز با انعکاس مشکلات و دغدغه‌های مردم فعالیت‌های خوب و اقدامات دولت تدبیر و امید را منعکس کنند و تنها به سیاه‌نمایی نپردازند.

فرماندار پلدختر گفت: جلب رضایت مردم سرلوحه کار مدیران است و مردم ما، مردمی فهیم و فرهنگی و اخلاق‌مدار هستند و مدیران شهرستان باید به گونه‌ای رفتار کنند که مردم از فعالیت و کار آنها رضایت داشته باشند./فارس

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 1
محسن
|
CANADA
|
۱۱:۱۰ - ۱۳۹۲/۱۰/۰۱
0
0
با این صحبت هایی که کردید پس چرا شما خودتون در میان مردم صحبت های بدی رو به امام جمعه موقت کردین...؟؟؟

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: