اخبارشهرستان
پربیننده ترین

در رختکن استقلال قبل از بازی با ذوب آهن حرف های جالبی ردو بدل شد و که دو بازیکن هم نسبت به نیمکت نشینی معترض شدند.

کد خبر: ۷۲۴۴
تاریخ انتشار: دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۳۹

به گزارش بیان روز،تیم استقلال روز گذشته مقابل ذوب آهن در ورزشگاه آزادی با نتیجه مساوی یک بر یک متوقف شد. این در حالی بود که آبی پوشان روی نیمکت فقط 4 بازیکن داشتند و مصدومیت و محرومیت بازیکنان شان باعث شد که بازهم فهرست استقلال به 18 نفر نرسد!

شنیدیم قبل از بازی نیز در رختکن استقلال صحبت های جالبی رد و بدل شده است. اولین صحبت را امیر قلعه نویی با آرش برهانی انجام داده و به این بازیکن گفته امروز تو را در ترکیب اصلی قرار دادم تا بروی و خودت را نشان بدهی اما اگر نتوانستی گل بزنی دوباره گلایه نکنی! برهانی هم بعد از مسابقه از اینکه نتوانست صدمین گلش را در لیگ برتر بزند خیلی ناراحت بود.

البته گفته می شود دو بازیکن هم از اینکه در ترکیب اصلی تیم قرار نگرفته اند ناراحت بوده اندو غرولندی در رختکن و پیش از شروع مسابقه انجام داده اند. مهرداد اولادی و علیرضا نیکبخت واحدی دو بازیکن معترض بوده اند و گفته اند ما تمرین می کنیم اما بعضی ها فقط بازی می کنند و در ترکیب اصلی قرار می گیرند.

ظاهرا اعتراض اولادی و نیکبخت به حضور کاروالیو و محمد قاضی در ترکیب تیم استقلال بوده است. به هر حال استقلال مقابل ذوب آهن نمایش قابل قبولی انجام نداد تا امیر قلعه نویی بعد از بازی هم در نشست خبری حاضر نشود./دانا

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: