اخبارشهرستان
پربیننده ترین

یکی از مربیان ادعا کرد: کی روش مربیان ایرانی را اصلا قبول ندارد و به دستیاران ایرانی اش هم وظایف بی ارزشی را محول می کرده است.

کد خبر: ۹۶۰۱
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۴۳

به گزارش بیان روز به نقل از دانا،دعوای مربیان ایرانی و کارلوس کی روش هر روز ابعاد تازه تری به خود می گیرد. بعد از انتشار بیانیه حیرت انگیز کانون مربیان علیه سرمربی تیم ملی برخی از مربیان ایرانی اعلام کردند در جریان انتشار متن تند این بیانیه نبودند! از سویی دیگر نایب رئیس فدراسیون فوتبال نیز این بیانیه را غیر حرفه ای خواند. 

با این حال مربیان ایرانی معتقدند که یک خبرنگار این آتش را روشن کرده است ! خبرنگاری که مربیان ایرانی را موتور گازی نامیده بود و کی روش را بنز! در همین زمینه یکی از مربیان ایرانی که تمایلی به افشای نامش نداشت به دانا گفت: می دانید مشکل ما با کی روش چیست؟ او مربیان ایرانی را اصلا قبول ندارد و این مسئله آزار دهنده است. مهم ترین وظیفه مربیان ایرانی که در کادر فنی کی روش بودند این بوده که به بازیکنان بگویند با استوک در لابی هتل راه نروید یا اینکه مربی ایرانی برود دم اتاق بازیکنان و به آنها بگوید که فراموش نکنید دو حوله با خودتان بیاورید نه یک حوله!

این شخص ادامه داد: شاید اگر مجید صالح و امید نمازی حاضر می شدند جزئیات بیشتری از رفتار کی روش با مربیان ایرانی را بیان کنند آن موقع به مربیان ایرانی حق می دادید که علیه کی روش موضع گیری کنند. 

به گزارش دانا، کی روش بعد از جدایی امید نمازی مربی فارسی زبانی که خودش به کادر فنی آورده بود گفت وظایف او در کادر فنی به اندازه مسئول تدارکات تیم بوده است! مجید صالح مربی استقلال هم بعد از مدت کوتاهی که با کی روش کار کرد عطای کار در کادر فنی را به لقایش بخشید او در اردوی آماده سازی تیم ملی در آفریقای جنوبی در یک مسابقه کمک داور بود!

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 2
هم وطن
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۶
0
0
همان مربی ایرانی بخاطر پول ودستمزد عقب افتاده از تیم جدا شد وآمریکا رفت...............او ایرانی بود وکی روش اجنبی .............8ماه بدون دریافتی برای تیم وموفقیت در جام جهانی تلاش کرد.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۲
0
0
من هم به عنوان یک ایرانی مربی ایرانی راقبول ندارم چون هیچکدام کارنامه قابل قبولی درحدتیم ملی ندارنداگرهم داشته باشندباباندبازی وسنگ اندازی کاراوراخراب میکنندنمونه هاش دایی قلعه نویی و.........

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: