اخبارجديد
پربیننده ترین
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۶۰۶    عبارت مورد جستجو: ازدواج

با توجه به سوالات مختلف مردم به نظر می رسد بهتر بود قبل از اینکه از مردم بخواهند دوباره فرم های خوداظهاری یارانه ها را پرکنند، مسئولین اقتصادی و دولتی کشور طی برنامه های متعدد شبهات و سوالات مردم در خصوص یارانه ها را برطرف می کردند تا از این طریق به انتخاب مردم کمک بهتری بشود.

كد خبر : ۸۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۸۳/۰۱/۱۹


یکی از جانبازان فتنه 88 گفت: اگر یک چاقوکش دستگیر شود، رسیدگی به پرونده او را جلو می‌اندازند تا سریع حکم او را به اجرا برسانند؛ در حالی فتنه‌گران به اندازه یک لشکر چاقوکش به انقلاب ضربه زدند.

كد خبر : ۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۷


كد خبر : ۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: رئیس ثبت‌احوال پلدختر گفت: اسامی فاطمه و حسین بیشترین فراوانی نام دختر و پسر را در 9 ماهه امسال در پلدختر را دارند.

كد خبر : ۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:زن کارمند بیمارستان که داشت با یک پرستار دیگر حرف می‌زد، وقتی ما را دید گفت، من هم می‌خواهم بروم این حاج آقا را ببینم. می‌خواهم ببینم کیست که همه سراغش را می‌گیرند و همراه ما راه افتاد.

كد خبر : ۱۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:فریدون رشیدی گفت: مشارکت فعال و موثر جوانان در بخش‌های مختلف نقش موثری در خنثی کردن تحریم‌های اقتصادی دشمن داشته و دارد.

كد خبر : ۲۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:داود احمدی‌نژاد اسامی برخی از عناصر جریان انحرافی‌ مرتبط با خارج از کشور را با گفتن حروف اول نام و نام خانوادگی آن‌ها اعلام کرد.

كد خبر : ۳۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:داستان ازدواج مجتبی خامنه ای؛ آقازاده ی مقام معظم رهبری؛ حضرت آیة الله خامنه ای- مدظله العالی- با دختر آقای دکتر غلام علی حداد عادل؛ رئیس مجلس شورای اسلامی از زبان دکتر حداد عادل

كد خبر : ۳۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:معاون حمایت و سلامت كمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان گفت: یك هزار و 200 مورد كمك هزینه تهیه جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش این نهاد به مناسبت ایام الله دهه فجر اهدا شد.

كد خبر : ۳۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سوزن‌های ته‌گرد که زیر انگشتانش نهادند، چشمانش بسته بود، جایی را نمی‌دید، دستانش را به دیوار کوبیدند درد استخوانهایش را سوزاند اما لب از لب باز نکرد.

كد خبر : ۴۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: یکی از مبارزین دوران انقلاب گفت: آن لحظه‌ای که ایشان آمد نه حرفی زد و نه چیزی خورد. بعد از مدتی هم حالشان چنان بد شد که ما همه شلوغ کردیم تا آقای غفاری را بردند بیمارستان.

كد خبر : ۴۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:محمد اصغری، کارشناس نام آشنای هواشناسی در جعبه جادویی تلویزیون، آسمان سیاست در کشور را «برفی» پیش بینی می کند.

كد خبر : ۵۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


بیان روز:«جولیا پاسترانا» معروف به زشت ترین زن جهان که در قرن نوزده زندگی می‌کرده است پس از ۱۵۰ سال به خاک سپرده خواهد شد.

كد خبر : ۶۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:«بانک مرکزی هنوز نماینده خود را برای حضور در کارگروه بررسی حل وام ازدواج جوانان به ما معرفی نکرده است»؛ این خبر را حسین معتمدنیا، مدیرکل دفتر ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد.

كد خبر : ۶۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز: شهید «زهرا همتیان»، بانویی است که در زمان رژیم پهلوی به صورت فعال در تظاهرات شرکت می‏کرد و روزی که مجسمه شاه را در میدان امام شهر سمنان پایین کشیدند، در مراسم حضور داشت.

كد خبر : ۶۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز:جمعی از سازمان های مردم نهاد و پایگاه های رسانه ای فعال در حوزه مسائل زنان و خانواده در گفتمان انقلاب اسلامی، بیانیه ای را در راستای تبصره خروج دختران مجرد از کشور، به امضا رساندند.

كد خبر : ۶۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز: هر چند زندگی‌نامه و سرنوشت دیکتاتورها همواره کانون توجه همگان بوده اما در این میان، اغلب اوقات، زندگی همسران آنها مغفول مانده و کمتر، خبری از سرنوشت آنها منتشر شده است.

كد خبر : ۷۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز:عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، با تاکید بر ضرورت شناسایی عوامل افزایش آمار طلاق در کشور، گفت: مشکلات اقتصادی، بی توجهی به مشاوره های قبل و بعد از ازدواج و بالارفتن سن ازدواج از عوامل افزایش آمار طلاق در کشور خواند.

كد خبر : ۸۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:اجرای قانون تنظیم خانواده و جمعیت که در سال 1372 در کشور مصوب و اجرایی شد، تاثیر بسیار زیادی در جلوگیری از افزایش جمعیت در دهه 60 داشت، اما این برنامه تا جایی پیش رفت که نرخ موالید را به کمتر از 8 . 1 درصد در سال‌های اخیر کاهش داد.

كد خبر : ۸۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز: درباره مرشد چلویی روایت های زیادی به یادگار مانده است به صورتی که مرحوم مرشد گفته بود، کسانی که می خواهند غذا بیرون ببرند، هدایت کنید تا از نزد او بگذرند چون بیشتر کسانی که غذا بیرون می بردند، بچه ها و نوجوانانی بودند که برای کارفرمایان و صاحبان مغازه های بازار غذا می گرفتند

كد خبر : ۸۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:لیلی امیر ارجمند جزء اولین کسانی بود که داشتن دوست دختر و دوست پسر را در ایران باب کرد. او با اینکه یک شوهر رسمی داشت، ولی دارای دو دوست پسر نیز بود که گاه و بیگاه آنها را به خانه می آورد و آنها را به شوهر خود معرفی می کرد.

كد خبر : ۸۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:شهناز، فرحناز و لیلا سه دختر محمدرضا پهلوی از ازدواج‌های آخرین شاه ایران بودند.

كد خبر : ۹۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:چهارمين همايش ملی سيره علوی با عنوان «سبك زندگی اسلامی در سيره علوی» صبح امروز سه‌شنبه، 15 اسفندماه به ميزبانی دانشگاه لرستان در خرم‌آباد آغاز به كار كرد.

كد خبر : ۹۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:همسر شهید «مهدی باکری» گفت: در طول 4 سال زندگی مشترک‌مان جنگ بود و اصلاً فرصت نبود که خرید کنیم، تنها هدیه‌ای که آقا مهدی برای من گرفت، یک روسری و سجاده از مشهد بود.

كد خبر : ۹۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:ازدواج یکی از مهم ترین اتفاقات زندگی است که زندگی افراد را با تغییر روبه رو می کند. اما متاسفانه، اغلب افراد بدون هیچ برنامه ای و بدون توجه داشتن یا نداشتن پیش نیازهای لازم روان شناختی برای آن، تصمیم به ازدواج می گیرند.

كد خبر : ۹۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:تعلل بانکهای لرستان در پرداخت تسهیلات موجب سرگردانی جوانان برای دریافت وام ازدواج شده است تا این امر خیر همچنان پشت باجه بانکها معطل باقی بماند.

كد خبر : ۹۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:زنان برای فهم روحیات و خصوصیات مردان باید به هزار حیله متوسل شوند و شش دانگ حواسشان را جمع كنند تا بتوانند شناخت كافی نسبت به مرد زندگی‌شان به دست بیاورند.

كد خبر : ۹۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:گفتارى پيرامون جنّ آنچه درباره جنّ در آيات قرآن آمده است

كد خبر : ۱۰۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:حاج احمد و آقا مصطفی فرزندان امام، به نوعی مشاوران ایشان و حلقه واسط بنیانگذار کبیر انقلاب با ملت هم بودند. در سال های اخیر برخی اظهار نظرهای نوه های امام و رویکردهایشان به مسائل سیاسی و اجتماعی حاشیه ساز بوده است.

كد خبر : ۱۰۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:اگر به همسر و دوام زندگی زناشویی خود علاقمند هستید، بد نیست این نکات را به خاطر بسپارید.

كد خبر : ۱۰۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:ظاهرا آشنایی این دو نفر از چهار سال پیش آغاز شده و دو طرف مترصد فرصت مناسبی بوده اند تا بتوانند شرایط ازدواج را فراهم کنند.

كد خبر : ۱۰۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:معاون فرهنگی وزات علوم از تاسیس دفاتر «ازدواج آسان» در دانشگاهها خبر داد.

كد خبر : ۱۰۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:طلاق دیگر در بین زوج های ایرانی عادی شده است و با کوچکترین مشکلی جدایی را بهترین راهکار می دانند. برای پی بردن به عمق این فاجعه کافیست سری به دادگاههای خانواده تهران بزنید.

كد خبر : ۱۰۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:خانواده‌ای که فرزندش از این طریق شریک زندگی خود را یافته، هرگز دل خوشی از این ازدواج نخواهد داشت و به طور حتم اگر مشکلی حادث شود، از آن سوءاستفاده خواهد کرد. حال تصور کنید سرنوشت فرزندی را که از این زندگی حاصل شده باشد.

كد خبر : ۱۱۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز:گواهينامه تخصصي ازدواج

كد خبر : ۱۱۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز:ازدواج هنرمندان با یکدیگر و تشکیل زوج هنری، رواج بسیار دارد. گرچه این امر در هالیوود با شایعات و اختلافات بسیار همراه است، اما زوج‌های هنرمند ایرانی توانسته‌اند زندگی خوبی را رقم بزنند و الگویی از خانواده ایرانی بسازند.

كد خبر : ۱۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:نتایج یک مطالعه نشان می‌دهد که لایک‌های کاربران در شبکه اجتماعی فیسبوک می‌تواند جزئیات بیشتری از شخصیت آن‌ها را نشان دهد.

كد خبر : ۱۲۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:یکی از ویژگی های جامعه ما آمار بالای جمعیت جوان است که می تواند یک فرصت برای توسعه کشور باشد.

كد خبر : ۱۲۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:یکی از افرادی که در بعنوان خواننده در برنامه ای تحت عنوان آکادمی موسیقی در شبکه من و تو حضور پیدار کرده از اعضای گروهک تروریستی منافقین است.

كد خبر : ۱۲۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:فرمانده سپاه خرمشهر گفت: در ادامه سنت حسنه هر ساله، هشت زوج جوان اولین روز سال با حضور در مشهد شهدای شلمچه زندگی مشترك خود را آغاز كردند.

كد خبر : ۱۳۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:کریم باوی را نمی توان فراموش کرد. فوتبالیست سرزن دهه 60 تیم ملی. خیلی ها او را بهترین سرزن تاریخ فوتبال ایران می دانند.

كد خبر : ۱۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:آیا خواستگارى دختر یا خانواده او از پسر جایز است؟ به نظر اسلام، مهریه چقدر باید باشد؟

كد خبر : ۱۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:یکی از محافظان مقام معظم رهبری در خاطره ای گفت: یک روز که مقام معظم رهبری به کوههای اطراف تهران برای کوه پیمایی رفته بودند، با دختر و پسری دانشجو برخورد می کنند که به لحاظ ظاهری وضع نامناسبی داشتند.

كد خبر : ۱۴۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:پلیس آمریکا برای متفرق کردن تظاهرات‌کنندگان معترض به ازدواج همجنس‌بازان با موتورسیکلت به میان آنها وارد شد.

كد خبر : ۱۴۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:دو هفته پیش بود که خبر ازدواج یک زن 61 ساله با پسر 8 ساله مانند بمب در رسانه ها صدا کرد. اکنون این زن و شوهر (!) وارد زندگی زناشویی شده و روزگار می گذرانند.

كد خبر : ۱۵۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:بررسی و شخصیت کاندیدای اصلی دولت احمدی نژاد از سوی روزنامه آمریکایی هافینگتون پست مورد بررسی قرار گرفت.

كد خبر : ۱۵۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:در حالی که بحران های سیاسی و مبارزات انتخابی بیش از هر مسئله دیگری در عراق امروز خودنمایی می کنند، رسانه های محلی این کشور در هفته های اخیر بیش از هر زمان دیگری به یک معضل تأسف بار اجتماعی پرداخته اند: معضلی به نام افزایش آمار تجاوز به دختران نوجوان و خردسال.

كد خبر : ۱۵۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:یک استاد دانشگاه: یك نهاد در کشور وجود ندارد به صورت اصولی به بررسی مشكلات زنان خیابانی بپردازد. در نتیجه هیچ آمار قابل استنادی برای حل این مشكل نیز وجود ندارد.

كد خبر : ۱۶۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:هیچ یک از روزهای سال «نحس» و «بدیومن» یا «شوم» شمرده نشده.....

كد خبر : ۱۶۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:رئیس اداره بهزیستی شهرستان خرم آباد از تحقق 120 درصدی تعهدات این اداره در زمینه اشتغالزایی خبر داد.

كد خبر : ۱۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:علامه سیدنعمت‌الله جزایری شخصیتی برجسته و فقیهی گمنام ومشروح پیام مقام معظم رهبری دربزرگداشت مقام ومنزلت این علامه کبیر

كد خبر : ۱۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:بازار خرید و فروش کلیه داغ داغ است. فروشندگان آگهی می‌کنند، گیرندگان بی‌پول رنج می‌برند، دلالان هم پا به پای تورم، قیمت می‌دهند،حالا برخی از کلیه‌های ۳۰ میلیون تومانی حرف می‌زنند.

كد خبر : ۱۷۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:براساس تحقیقات صورت گرفته توسط نهادهای بین‌المللی، در طول چند دهه گذشته، "قاچاق انسان" افزایش چشمگیری یافته است. عمده قربانیان اين تجارت كثيف زنان و دختراني هستند که با سودای کسب درآمدی مناسب به مقاصدی نامعلوم فرستاده شده و در نهایت مجبور به تن‌فروشی می‌شوند.

كد خبر : ۱۷۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان، از پرداخت دوباره وام ازدواج از ابتدای سال جدید به عنوان عیدی این وزارتخانه به جوانان در شرف ازدواج خبر داد.

 

 

كد خبر : ۱۷۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:امام جمعه لاهیجان گفت:مهمترین مشکل اقتصادی ماتنبلی اجتماعی است ودولت بایدفرمایشات رهبری رادرخصوص اقتصادبدون نفت موردتوجه جدی قراردهد.

كد خبر : ۱۷۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز:  بخش دوم کتاب "ناگفته های درمانی سفر حضرت آیت الله سیستانی و بحران نجف "  نوشته حاج حامد الخفاف/ ترجمه محمد رضا مروارید است که سال گذشته از سوی انتشارات اطلاعات منتشر  شد.

كد خبر : ۱۷۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:مسئول نهاد رهبری در دانشگاه لرستان گفت:110 زوج دانشجو در مراسم ازدواج دانشجویی دانشگاه لرستان ثبت نام کردند.

كد خبر : ۱۸۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:با گذشت زمان و عیان شدن تمرکز دشمنان ایران اسلامی بر روی قدرت نرم و مبادرت  برای تسلط بر اذهان عمومی و در مرتبه ای بالاتر تلاش  برای تغییر سبک زندگی مردمان جامعه اسلامی  ، شبکه های رنگارنگ ماهواره ای در قد و قامت های متفاوت به معرض ظهور رسیدند.

كد خبر : ۱۸۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:خانواده هاي اين دختران با دريافت پولي که گاهي مبلغ آن به ۴۵۰۰ دلار ميرسد دختر خود را به عقد پسري که خانواده اش اين پول را پرداخت ميکنند در مي آورند، شايد به همين دليل باشد که به اين مکان بازار اطلاق ميشود.

كد خبر : ۱۸۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:احمدی نژاد امروز بعد از نزدیک به یک سال سفر استانی ای را ترتیب داد و سخنانی را عنوان کرد که بوی خرداد 92 را بیشتر بخود میگرفت.

كد خبر : ۱۸۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:حضرت آیت‌الله العظمی نوری همدانی با ذکر این نکته که از دوران جوانی تا کنون حتی یک روز نیز برنامه ورزشی خود را لغو نکرده‌ام، گفت: به برکت ورزش اکنون بیماری در خود نمی‌بینم و حاضرم با ورزشکاران مسابقه کوهپیمایی بدهم.

كد خبر : ۱۸۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:تحقیقات آماری و نتایج آخرین سرشماری سال ۱۳۹۰ حاکی از کاهش ۵ درصدی جمعیت جوان کشور و ادامه این این روند طی ۱۰ سال آینده است. کارشناسان معتقدند نهادهای تصمیم گیر باید تغییرات زیرساختی سیاست کنترل جمعیت را از دهه ۶۰ آغاز می کردند.

كد خبر : ۱۸۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:رضا گلپور، نویسنده کتاب جنجالی شنود اشباح یک و دو در تازه ترین نوشته خود اقدام به افشاگری بی سابقه ای درباره اسفندیار رحیم مشایی، رییس دفتر و محمدرضا رحیمی، معاون اول دکتر احمدی نژاد کرده است

كد خبر : ۱۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:ستاد انتخاباتی ونزوئلا اعلام کرد «نیکلاس مادورو» با کسب ۵۰.۶ درصد در انتخابات ریاست‌ جمهوری ونزوئلا پیروز شد.

كد خبر : ۱۸۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:پيرزني كه در محل ورزشگاه به استقبال رئيس جمهور آمده بود به خبرنگاران گفت: فرزندم و همسرش در يك آتش سوزي جان خود را از دست دادند و حالا از رئيس جمهور مي خواهم مرا عقد كند و با خود به تهران ببرد. اين پيرزن اين درخواست خود را خيلي جدي مطرح مي كرد كه موجب خنده خبرنگاران و ساير مردم شد.

كد خبر : ۱۸۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:مدیرکل کمیته امداد استان لرستان از پرداخت تسهیلات قرض الحسنه کارگشایی به دو هزار مددجوی این نهاد در استان خبر داد.

كد خبر : ۱۹۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:سه بانک ملی، کشاورزی و تجارت دوباره در سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج‌ فعال شده اند و به هر متقاضی 50 میلیون ریال وام پرداخت می کنند .

 

 

كد خبر : ۲۰۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:چندان نیازی به آمار و ارقام نیست. همین که به اطراف تان نگاه کنید، می بینید که تعداد پسران مجرد نسبت به نسل قبل چند برابر شده است.

كد خبر : ۲۰۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:در اسلام، مردان و زنان مؤمن به تعامل و روابط هدفمند و مبتنی بر توسعه ارزش‌های دینی و فی مابین دعوت شده‌اند.

كد خبر : ۲۱۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:مدیر کل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان گفت: مهلت ثبت نام در سامانه صدور مجوز مراکز مشاوره ازدواج و خانواده تا 31 اردیبهشت ماه به پایان می رسد.

كد خبر : ۲۱۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد با وجود تورمی که هر ساله شاهدیم تکلیف مهریه‌های 10هزار یا 20هزار تومانی که در سال‌هایی می‌شد با آن ملک خرید و سرمایه گذاری کرد ولی درحال حاضر ارزشی ندارد، چه می‌شود؟

كد خبر : ۲۱۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:آقامهدی می‌گفت «وقتی دوستانم شهید می‌شوند گوشم را کنار دهانشان می‌برم ببینم در آخرین لحظات چه می‌گویند»، می‌گفت «آخرین حرفی که دوستان شهیدم زمزمه می‌کردند «حجاب» بود.

كد خبر : ۲۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:چندی قبل فهرست اعضای کلوب میلیاردرهای عرصه سرگرمی و سینما را معرفی کردیم. امروز در نظر داریم فهرستی از بانوان هالیوودی سرشناس را معرفی کنیم که به دنبال همسران بسیار ثروتمند بوده اند. برای آنها پول بسیار مهم تر از عشق است . تنها لذتی که آنها از این زندگی می برند این است که پول روی پول بگذارند.

كد خبر : ۲۱۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:رئیس سازمان ثبت احوال کشور با اشاره به اینکه هم اکنون جمهوری اسلامی ایران بیش از 76 میلیون نفر جمعیت دارد، گفت: از این تعداد بیش از 6 میلیون نفر سادات بنی الزهرا هستند.

كد خبر : ۲۲۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:آماری مانند سقوط نرخ ازدواج در کنار رشد روز افزون طلاق که سالهاست تبدیل به روند ثابت شده اما هنوز مشتری ندارد!

كد خبر : ۲۲۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:در هر صورت ناراحتی را با ناراحتی جواب نمی دادند و البته در اکثر مواقع پاسخی جز...

كد خبر : ۲۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:پس از حدود دو سال درگیری مخالفان سوری با دولت قانونی”بشار اسد”، سیاست‌های سرکردگان شورشیان به بن‌بست خورده و به مرحله‌ای رسیده‌اند که به استفاده از زن‌ها برای جذب نیرو و ادامه درگیری‌ها متوسل شده‌اند. بدبختی و درماندگی شورشیان به مرحله‎‌ای رسیده که زن‌های بدکاره و رقاص را از فاحشه‌خانه‌ها و کلوب‌های شبانه استخدام کرده و از آن‌ها برای جذب جوانان سوری و دیگر کشورها استفاده می‌کنند.

كد خبر : ۲۳۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:رئیس جمهور با اشاره به اینکه می‌گویند 45 تومان به جیب مردم گذاشته‌ای و 90 تومان از جیب مردم برداشته‌ای، گفت: من می‌گویم شما این پول را از جیب مردم برداشته‌اید. در سال کل یارانه‌ای که می‌دهیم 41 هزار میلیارد تومان است،  9 هزار میلیارد تومان از این مبلغ از قدیم در قانون بودجه برای نان،‌ برق و شیر و 32 هزارتای بقیه را از مردمی می‌گیریم که مصرف و درآمد بالایی دارند.

كد خبر : ۲۳۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:بهائیان برای تبلیغ مسلک ساختگی‌ خود از روش‌هایی نظیر نشر کتاب، انتشار مقالات اینترنتی و اهدای کمک‌های مالی به افراد آسیب‌پذیر استفاده می‌کنند اما توضیح نمی‌دهند که به چه دلیل ازدواج با محارم -غیر از همسر پدر- مجاز است.

كد خبر : ۲۴۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:امروزحال وهوای وزارت کشوربرای کاندیداهای ریاست جمهوری چطوربود

كد خبر : ۲۴۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:جانشین اداره منابع انسانی ستادکل نیروهای مسلح تسهیلات در نظر گرفته شده برای مشمولان متاهل را تشریح کرد.

كد خبر : ۲۴۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:سعید کوشافر: این هفته نیز مانند همه هفته های قبل با دستی پر خدمت شما رسیدیم , انتخابات و پایان لیگ برتر فوتبال , دو پدیده خبرساز کشور بودند که بخش وسیعی از اخبار را به خود اختصاص داده اند , اخباری از
مردان تاریخی دراردوی استقلال و حرکت عجیب سپاهانی ها تا کشف خانواده ای که 70سال پشت کوه بودند و اعتیاد به لوازم ارایش...

كد خبر : ۲۵۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:مدیر عامل صندوق مهر امام رضا(ع) با بیان اینکه وام خود اشتغالی ۲۰ میلیون تومان شده، ‌گفت: امسال ۹ هزار میلیارد تومان برای اشتغال در نظر گرفته شده است.

كد خبر : ۲۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:جمعی از بانوان فرهیخته حوزوي و دانشگاهي كشور صبح امروز(شنبه) با حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار كردند.

كد خبر : ۲۵۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:مدیر کمیسیون بانک های لرستان گفت : در سال 91 بیش از 25 هزار و 924 فقره وام ازدواج پرداخت شده است .

كد خبر : ۲۵۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:محمد عباسی در حاشیه برگزاری جشنواره جوان کارآفرین در جمع خبرنگاران اظهار کرد: 30 درصد از کسانی که از سال 91 برای وام ازدواج ثبت نام کرده‌اند هنوز وام ازدواج دریافت نکرده‌اند و امیدواریم با حمایت دولت و دستور ویژه رییس جمهوری این امر هرچه سریعتر محقق شود.

كد خبر : ۲۶۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:بر اساس نتایج پژوهش‌های انجام شده در وزارت ورزش و جوانان که روی 800 نفر از جوانان تهرانی در رده سنی 18 تا 40 سال انجام شد نشان داد که بیش از 35 درصد از جوانانی که در سن ازدواج قرار دارند ازدواج و تشکیل زندگی را‌ امری ضروری می‌دانند،‌ اما در شرایط کنونی‌امکانات تشکیل زندگی را ندارند.

كد خبر : ۲۷۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:بر اساس نتایج پژوهش‌های انجام شده در وزارت ورزش و جوانان که روی 800 نفر از جوانان تهرانی در رده سنی 18 تا 40 سال انجام شد نشان داد که بیش از 35 درصد از جوانانی که در سن ازدواج قرار دارند ازدواج و تشکیل زندگی را‌ امری ضروری می‌دانند،‌ اما در شرایط کنونی‌امکانات تشکیل زندگی را ندارند.

كد خبر : ۲۷۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:وی در خطبه ی روز جمعه ی خود در مسجد "التابعین" قاهره با آوردن نام مذهب حقه ی تشیع در کنار بهائیت، اظهار داشت: ازدواج با زنان شیعه ی رافضی و بهایی حرام است زیرا همگی کافر و بودایی هستند؛ اما ازدواج با زنان اهل کتاب خواه یهودی یا مسیحی جایز است! وی این اظهارات خود را هنگام بحث و توضیح انواع ازدواج های حرام بیان داشت.

كد خبر : ۲۸۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:سعید جلیلی، غلامعلی حدادعادل، محسن رضایی، حسن روحانی، محمدرضا عارف، محمد غرضی، محمدباقر قالیباف، علی‌اکبر ولایتی ۸ نامزد تأیید صلاحیت شده از سوی شورای نگهبان هستند.

كد خبر : ۲۸۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز:فرزاد حسنی و آزاده نامداری دو مجری جوان و خوشنام تلویزیون ایران پای سفره عقد خواهند نشست تا بزرگترین اتفاق زندگیشان را کنار یکدیگر جشن بگیرند و پای برگه مهمترین شراکت زندگیشان امضا بیندازند.

كد خبر : ۲۹۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز:روز عروسی علاوه بر عروسی و داماد برای خانواده ها روز مهمی به شمار می آید و دو طرف تلاش می کنند تا خاطره و عکس های جالبی از آن به یادگار بماند…

كد خبر : ۲۹۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بيان روز:براساس مصوبه مجلس شورای اسلامی بازنشستگی پیش از موعد کلیه مشمولان قانون بازنشستگی پیش از موعد کارکنان دولت بدون سنوات ارفاقی پیش از موعد مجاز شد.

كد خبر : ۲۹۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


بيان روز:دومین مناظره کاندیداهای ریاست جمهوری که درباره موضوع فرهنگی است آغاز شد. مهمترین محورهای مناظره ۸ نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری را در این خبر بخوانید.

كد خبر : ۳۱۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


بيان روز:امروز به مناسبت سالروز شهادت امام موسی کاظم(علیه السلام)، امام هفتم شیعیان جهان مردم شهرستان پلدختر باراه اندازي هيئت عزاداري درسوگ آنحضرت به عزاداري پرداختند.

كد خبر : ۳۱۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


بيان روز:برخی حامیان و نزدیکان هاشمی رفسنجانی معتقدند بهترین گزینه انتخابات علی اکبر ولایتی است چرا که وی می تواند علاوه بر ایجاد اجماع در میان گروه های کشور ، جلوی برخی افراطی گری ها را گرفته و کشور را به آرامش برساند.

كد خبر : ۳۱۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:در اين مقاله بسيار مهم و افشاگرانه مطالبي از اين دست که "حميدرضا ظريفي‌نيا کيست و در سايت جرس چه سمتي دارد؟" همچنين اين که "رابطه علي احساني با صهيونيست‌ها و بهاييان چيست؟" عنوان شده است. فرد افشاگر در مقاله جديد خود هويت حقيقي ياسمين آرموي را افشا کرده و از رابطه عاطفي حقيقت‌جو با يکي از اعضاي گروهک تروريستي منافقين مي‌گويد که در ادامه به آن خواهيم پرداخت.

كد خبر : ۳۱۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:همزمان با آغاز تبلیغات نامزدهای ریاست‌جمهوری، یکی از مسائلی که در میان هیاهوی رقابت‌های نامزدها تا کنون کم‌رنگ بوده، ارائه طرح و برنامه‌ای جامع برای ترویج سبک زندگی متناسب با ارزش‌های ایرانی – اسلامی بوده است.

كد خبر : ۳۱۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:طي يكي از مهم‌ترين ازدواج‌ها در يك خانواده بزرگ يهودي، در تمام طول شب، هيچكس نبايد چهره عروس را ببيند.

كد خبر : ۳۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:آخرین بار به پدرش گفت «بابا من رفتم خط»، وقتی خداحافظی کرد مادر مشغول کار بود که گفت «مامان من دارم می‌روم، خداحافظ»؛ مادر تا به پایین برسد او رفته بود اصلاً نفهمید علیرضا چطور پوتین‌هایش را پوشید. فقط شنید که «سه ماه دیگر بر می‌گردم».

كد خبر : ۳۲۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز:نامزدانتخابات رياست جمهوري گفت:کسانی که تا این مرحله آمده اند بر مبنای احساس تکلیف وخدمت آمده اندبنابراين ائتلاف منتفي است.

كد خبر : ۳۲۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز:کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: ‌به جوانانی که ازدواج می‌کنند قول می‌دهم که کوپن 20 میلیون تومانی بدهم.

كد خبر : ۳۲۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


بيان روز:به تازگی یکی از اسرار زندگی شخصی «تام کروز» بازیگر مشهور هالیوود توسط مجله Vanity Fair افشا شده است. این راز درباره ازدواج این بازیگر سینما است. تام کروز که در سالهای اخیر عضو فرقه ای با نام ساینتولوژیست بوده، مدتهاست تحت تعالیم کلیسایی مختص همین فرقه قرار دارد و اتفاقا همین فرقه کاملا فانتزی بوده که اسباب دردسرهایی برای تام کروز را ایجاد کرده است.

كد خبر : ۳۲۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:محسن رضایی خود را یک نامزد مستقل در انتخابات ریاست جمهوری می‌داند.

كد خبر : ۳۲۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:سازمان وظیفه عمومی ناجا شرایط اصلی رسیدگی به درخواست معافیت کفالت، رسیدن به سن مشمولیت، نداشتن غیبت و تنها پسر بالای 18 سال و سالم خانواده بودن را اعلام کرد.

كد خبر : ۳۴۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


بيان روز:شهرستان پلدختر باجمعيت 80هزارنفري كه دارد حدود20الي 30هزارنفرجوان دارد كه متاسفانه تا به حال نيازهاي آنها توجه جدي نشده است.

كد خبر : ۳۴۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۳۰


بيان روز: آخرین خبرها از سریال ماه رمضان شبکه سه.

كد خبر : ۳۴۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز: مدير کميته امداد شهرستان پلدختر از اهدا بيش از 172 ميليون ريال کمکهاي حاميان به ايتام اين شهرستان خبر داد. 

كد خبر : ۳۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز:شهرستان پلدختر باجمعيت 80هزارنفري كه دارد حدود20الي 30هزارنفرجوان دارد كه متاسفانه تا به حال نيازهاي آنها توجه جدي نشده است.

كد خبر : ۳۴۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز:بر اساس لایحه تهیه شده در روسیه، یک فرد در طول زندگی خود تنها ۳ بار ‌می‌تواند ازدواج کند.

 

كد خبر : ۳۵۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:تارنمای روزنامه الیوم السابع از مرگ همسر محمدرضا پهلوی شاه مخلوع رژيم پهلوي خبر داد.

كد خبر : ۳۵۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


بيان روز:با افزایش پدیده تجاوز جنسی به دختران سوری در اردوگاه‌های آوارگان، بسیاری از خانواه‌ها دختران خود را سنین بسیار پایین وادار به ازدواج می‌کنند.

كد خبر : ۳۵۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


بيان روز:مراسم جشن عروسي در شهرستان پلدختر همواره براي افراد بومي و غير بومي در استان لرستان جالب توجه بوده است.

كد خبر : ۳۵۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز: ازدواج پیرمرد و دخترجوان با اختلاف سنی 70 سال

كد خبر : ۳۶۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:میلیاردر دروغین که با همدستی زن دومش به فریب زنان و دختران در سایت‌های همسریابی دست می‌زد در تله نامرئی پلیس گرفتار شد.

كد خبر : ۳۷۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


بيان روز:سیلویا والریو دختر ۲۰ ساله ایتالیایی و مولف کتاب «یک روزی یک رییس جمهوری بود»، محمود احمدی‌نژاد را تنها مرد واقعی در عرصه جهانی دانسته و گفته است که احمدی‌نژاد تنها مرد روی زمین است، چرا که او هزاران فرسنگ به دور از هر نوع مد، پوچی و خودبینی است.

كد خبر : ۳۷۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۹


بيان روز:سیلویا والریو دختر ۲۰ ساله ایتالیایی و مولف کتاب «یک روزی یک رییس جمهوری بود»، محمود احمدی‌نژاد را تنها مرد واقعی در عرصه جهانی دانسته و گفته است که احمدی‌نژاد تنها مرد روی زمین است، چرا که او هزاران فرسنگ به دور از هر نوع مد، پوچی و خودبینی است.

كد خبر : ۳۷۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۹


بيان روز:مديركل آمارواطلاعات جمعيتي ثبت احوال در خصوص روند افزایش این ازدواج‌ها در سالهای اخیر گفت: هنوز مقایسه‌ای در این زمینه صورت نگرفته و به صورت قطعی نمی‌توان اظهار نظر کرد. اما می‌توان گفت که آمارها نسبت به دو سال اخیر تفاوتی پیدا نکرده باشد، اما نسبت به 5 تا 10 سال گذشته متفاوت است

كد خبر : ۳۷۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۹


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:محمد مرسي و الازهر درمصر با ارتباط برقرار كردن با اسرائيل و آمريكا دچار خطا شدند.

كد خبر : ۳۷۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۱


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:محمد مرسي و الازهر درمصر با ارتباط برقرار كردن با اسرائيل و آمريكا دچار خطا شدند.

كد خبر : ۳۸۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:سردار کمالی از بخشش مجازات‌های مربوط به فرار از خدمت سربازان تا پایان سال 86 خبر داد و گفت: علاوه بر این بخشش، تسهیلات ویژه‌ای نیز برای این دسته از افراد در نظر گرفته شده است.

كد خبر : ۳۸۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:پیروزی بیت المقدّس آنقدر شیرین بود، آنقدر بزرگ بود برای ما که امام یک استراتژی برای انقلاب تعیین کرد به نام «راه قدس از کربلا می‌گذرد» اینکه بعضی می‌گویند این استراتژی برای جنگ بود به نظر مناسب نیست؛ جنگ هم بخشی از انقلاب بود.

كد خبر : ۳۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


بيان روز:مقام معظم رهبري موقعیت جغرافیایی ممتاز، «تاریخ پرافتخار و تمدن کهن و ریشه دار»، «ثروتها و ذخائر طبیعی و استعداد برجسته انسانی»، مقابله با «نفوذ و تهاجم فرهنگی و سیاسی خارجی»، بیداری ملی و عمومی ملت در سه مقطع حساس وموفقيت كشور درعرصه هاي مختلف به ويژه علمي از جمله واقعيت هاي كشور برشمردند.

كد خبر : ۳۹۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز:تصویربرداری سریال “شاه گوش” به کارگردانی داود میرباقری در حالی در یک کله پزی در نازی آباد پیگیری می‌شود که اکبر عبدی و حامد میرباقری صحنه‌های اکشنی در آن بازی کرده‌اند.

كد خبر : ۳۹۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز: در "تلنگر بيان روز "اخبار حوادث را مشاهده نماييد.

كد خبر : ۳۹۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز: در اینجا چند تا از طلاق های معروف بازیگران سینما و تلویزیون را به شما معرفی میکنیم.

كد خبر : ۳۹۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


بيان روز:بی تردید قدم خیر به عنوان مشهورترین زن که تصویری کامل از زن لر در او دیده میشود بر تارک تاریخ لرستان میدرخشد.

كد خبر : ۳۹۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


بيان روز:از همان ابتدای فیلم مشخص است «پناه ‌بر خدا رضایی» کارگردان «گهواره‌ای برای مادر» قصد داشته است فیلمی دینی و معنوی بسازد؛ فیلمی که در عین نمایش فضاهای سنتی ایرانی سعی دارد زبانی جهانی داشته باشد.

كد خبر : ۳۹۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


بيان روز:من حاصل ازدواج پنهانی شاه و گوگوش هستم.» این ادعای زنی با نام «شادی پهلوی» است که خود را فرزند ازدواج پنهانی شاه مخلوع ایران و یک خواننده زن لس آنجلسی می داند و می گوید حاضر است تا با آزمایش DNA هم ادعای خود را اثبات کند.

كد خبر : ۳۹۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۲


بيان روز:نخست وزیر انگلیس اعلام کرد: قصد دارد ازدواج همجنس گرایان را به سراسر جهان صادر کند!

كد خبر : ۴۰۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۴


بيان روز:امروز مهترين اخبار رادر"ديده بان بيان روز"با ما همراه باشيد.

كد خبر : ۴۰۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۵


بيان روز:مهمترين اخبار حوادث را در"تلنگر بيان روز"مشاهده كنيد.

كد خبر : ۴۰۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۵


بيان روز:مدیرکل ثبت احوال لرستان از افزایش آمار طلاق و ازدواج در شهرستان پلدختر خبر داد.

 

 

كد خبر : ۴۰۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


6 مرداد 92

كد خبر : ۴۰۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


بيان روز:چند روز بعد از بردن آنها فاطمه مریض شد و تب کرد.تبش آن قدر بالا بود که جانش را گرفت.من هم چون ترسیده بودم و نمی خواستم لو بروم جسدش را داخل آب انداختم.بعد از ترس آنکه رمضان من را پیدا نکند با زهره به بندر انزلی رفتیم.»

كد خبر : ۴۱۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۸


بيان روز:عيسي فرهادي روشن دل پلدختري كه از ناحيه هردوچشم نابينا است ولي با وجود اين محدوديت به صورت استثنايي فعاليت هاي فني را به خوبي انجام مي دهد. 

كد خبر : ۴۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


بيان روز:یکی از مراجع تقلید گفت: مقام تسلیم در برابر خداوند نصیب عارفان و مومنان واقعی می‌شود که ایمانشان کامل است و در مقابل فرامین تکوینی و تشریعی خدا تسلیم محض هستند.

كد خبر : ۴۱۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


بيان روز:عيسي فرهادي روشن دل پلدختري كه از ناحيه هردوچشم نابينا است ولي با وجود اين محدوديت به صورت استثنايي فعاليت هاي فني را به خوبي انجام مي دهد.

كد خبر : ۴۱۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۰


بيان روز:"خانه‌هایی که دیوار‌هایش سه ذرع یا پنج ذرع ارتفاع دارد و تمام منفذ این خانه‌ها منحصر به یک در است که آن‌هم توسط دربان محفوظ است.در زیر یک زنجیر اسارت و یک فشار غیرقابل محکومیت، [زنان ایرانی] اغلب سر و دست‌شکسته، بعضی با رنگ زرد پریده، برخی گرسنه و برهنه، قسمی در تمام شبانه‌روز، منتظر و گریه‌کننده."

كد خبر : ۴۲۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:هفدهم مرداد ماه سال77؛ اينجا محل كنسولگري ايران در مزار شريف است، من محمود صارمي خبرنگار خبرگزاري جمهوري اسلامي ايران هستم، گروه طالبان چند ساعت پيش وارد مزار شريف شدند.

كد خبر : ۴۳۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


بيان روز:مديركل جدید ثبت اسناد و املاك لرستان منصوب شد.

كد خبر : ۴۳۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


بيان روز:«نخل‌ها و آدم‌ها» داستان دفاع است؛ داستان مردانگی و غیرت جوانان آبادان و خرمشهر که مردانه در برابر متجاوزان بعثی ایستادند و تا بیرون راندن آنها از خاک شان از پا ننشستند.

 

كد خبر : ۴۴۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۰


بيان روز:اگر خانواده را به منزله یک خیمه تصور کنیم، ستون این خیمه چه کسی است جز «زن »؟ اگر ستون را از بین ببرند، خیمه‌ای دیگر وجود نخواهد داشت، اینجاست که جنگ نرم با محوریت زن صورت می‌گیرد.

 

كد خبر : ۴۴۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۰


بيان روز:متاسفانه طي چندسال گذشته آمار اختلافات خانوادگي وطلاق در شهرستان پلدختر به سرعت روبه افزايش است كه باعث ايجاد مشكلات عديده اي براي خانواده ها شده است.

كد خبر : ۴۴۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


بيان روز:رئیس سازمان ثبت اسناد کشور در بخشنامه ای بعد از سه سال با افزایش 40 هزار تومانی تعرفه ثبت ازدواج و طلاق مبلغ حق تحریر را 110 هزار تومان اعلام کرد. این در حالی است که این افزایش قیمت با اعتراض سردفتران ازدواج و طلاق همراه شده است.

كد خبر : ۴۴۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


بيان روز:گفت وگوی نیویورک تایمز با گلشیفته فراهانی / او از شوهرش جدا شده است و در استودیوی طبقه پایین خانه ژان کلود کریر زندگی می کند

 
كد خبر : ۴۴۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۳


بيان روز: گلشیفته اخیرا برای یک عکاس مشهور دنیای مد پائولو رورسی برهنه شده است.

كد خبر : ۴۵۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۴


بيان روز: جنين‌های بی سر در زباله‌دان‌های وهابی ها

كد خبر : ۴۵۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۴


بيان روز:90 زن چچنی از طریق فرودگاه استانبول به شهر مرزی «هاتای» رفته و از مرزهای زمینی وارد سوریه شده و به گروه‌های سلفی پیوسته‌اند.

كد خبر : ۴۵۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


بيان روز:شهداي تركاشوندسند افتخار جانفشاني وايثار مردم ديار معمولان است.

كد خبر : ۴۵۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


بيان روز:«انسان انقلاب اسلامی» تنها زمانی عبارتی نأمانوس نخواهد بود که سبک زندگی جدیدی بر اساس نظام ارزشی خاص انقلاب اسلامی تعیین شود و انسان در تراز آن سبک و نظام ارزشی، «انسان انقلاب اسلامی» را مفهوم خواهد بخشید.

كد خبر : ۴۵۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۹


  همه آماده شروع عملیات بودند، اما پشت یک میدان مین گیر افتاده و مانده بودند. شهید مصطفی ردانی پور به حضرت زهرا(س) متوسل شد و لحظاتی بعد قرآن را باز کرد و به آیات آن نگاه کرد.

كد خبر : ۴۶۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۲


بيان روز:مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی اول ذیعقده روز تولد حضرت معصومه (س) به نام «روز ملی دختران » نامگذاری گردیده است.

كد خبر : ۴۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


بيان روز:حسین جنتی لادانی، فرزند آیت الله احمد جنتی عضو سازمان مجاهدین خلق(منافقین) بود که در روز ۲۳ خرداد سال ۱۳۶۱ در خانه تیمی خود بر اثر درگیری با نیروهای امنیتی و سپاه پاسداران کشته شد. روایت دیگری در مورد حسین جنتی وجود دارد که از دستگیری و محاکمه و نهایتا اعدام وی حکایت می کند.

كد خبر : ۴۹۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


بيان روز:اسلام همانگونه که يک دين کامل از همه جهت مي باشد از لحاظ سبک زندگي نيز يک دين کامل است که اگر سبک زندگي غربي و معايب موجود در آن سبک با سبک اسلامي مقايسه شود به و ضوح مشخص خواهد شد که سبک اسلامي چقدر جامع تر و بي نقص تر است .

كد خبر : ۴۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۲


بيان روز:در اقدامی عجیب، دختر نوعروس عربستانی از همسر آینده‌اش خواست که 300 سوسمار زنده را به عنوان مهریه برایش از صحرا شکار کند، اما در نهایت به 100 سوسماری که تازه داماد شکار کرده بود، رضایت داد!

كد خبر : ۵۰۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۵


بيان روز:عکس‌های غیر رسمی مقامات سیاسی همیشه مورد توجه شهروندان بوده‌اند.این مجموعه نگاهی دارد گذرا به تصاویر منتشر شده از زندگی خصوصی و فعالیت‌های روزمره مقامات حکومت پهلوی و جمهوری اسلامی ایران

كد خبر : ۵۰۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


بيان روز:این درحالی است که بر اساس آمارهای موجود، هم‌اکنون بالغ بر 5/1 میلیون نفر زن بیوه و مطلقه در کشور وجود دارد و روزانه نیز 160 نفر به این آمار اضافه می‌شود.

كد خبر : ۵۰۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


بیان روز:رژیم اشغالگر قدس در راستای جنگ نرم علیه جمهوری اسلامی ایران، بازسازی ترانه‌های مبتذل دوران طاغوت را دستور کار خود قرار داده است. این درحالیست که یهودیان صهیونیست هرساله جشنی وسیع را به نام " جشن پوریم " یا همان کشتار ایرانیان برگزار می کنند

 

كد خبر : ۵۱۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۰


بیان روز:گاهی برای یک فیلم که در بهترین حالات حدود دویست هزار تماشاچی دارد، آن قدر جنجال می شود که انگار مسبب تمام بی اخلاقی های جامعه همین یک فیلم است. اما برای نمایش نمونه های مشابه در تلویزیون انتقادها کمتر شنیده و منعکس می شود. خیانت وجود دارد، اما چگونه نمایش دادن آن به ویژه برای رسانه ای که بدون تردید تأثیر آموزشی مشخصی دارد، باید با دقت بیشتری همراه باشد.

كد خبر : ۵۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۲


بیان روز:حضرت آیت الله العظمی سبحانی به پرسشی درباره جهادنکاح پاسخ گفته اند.

كد خبر : ۵۲۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۹


بیان روز:این روزها پای صحبت مردم که بنشینی، تلقی های متفاوتی از مفهوم غیرت دارند.

كد خبر : ۵۳۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۱


بیان روز:هر روز رسوایی جدیدی از تروریست‌های سوری و گروههای تکفیری در مورد جهاد نکاح مخابره می شود جدیدترین خبر جهاد نکاح مرتبط با داستان تلخ دختر نوجوان سوری به نام احلام و اوضاع وخیم دختران سوری است.

كد خبر : ۵۳۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۱


بیان روز:یک مبلغ وهابی جهاد نکاح برای زن متاهل به شرط عدم علم شوهر را جائز دانست و تاکید کرد: این شرط مخفی کاری به این خاطر است که احساسات شوهر را جریحه دار نسازد اما اگر شوهر قبول کند که همسرش با یک مجاهد نکاح کند، عمل زن خالص برای خداوند عز و جل است!!

كد خبر : ۵۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۳


بیان روز:یک آسیب شناس اجتماعی با اعلام اینکه ۱۱ میلیون دختر آماده ازدواج داریم؛از شیوع پدیده پیر دختری در ایران خبر داد و گفت: ۴ تا ۶ میلیون پیردختردر کشور وجود دارند که این می تواند تبعات اجتماعی بدی را برای جامعه رقم زند.

كد خبر : ۵۳۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۳


همسر سابق نیکولای سارکوزی مدعی است که زندگی سارکوزی بعد از به قدرت رسیدن در سال 2007 کاملا دگرگون شده و عوامل جدایی آنها را فراهم ساخت.

كد خبر : ۵۴۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


مهمترین عناوین خبری امروز را می توانید در دیده بان بیان روز بخوانید.

كد خبر : ۵۴۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


برخی کارشناسان برنامه «مناظره» مسائل فرهنگی را عاملی برای تأخیر در ازدواج جوانان می‌دانند اما در نقطه مقابل تعدادی دیگر از کارشناسان و مسئولان، مسائل اقتصادی را عامل این امر برمی‌شمارند.

 

كد خبر : ۵۴۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


طلبه جوان گفت:‌ چون دختر به خواب رفت، هر بار که نفسم وسوسه می‌کرد یکی از انگشتان را روی شعله سوزان شمع می‌گذاشتم تا طعم آتش جهنم را بچشم، به فضل خدا شیطان نتوانست ایمانم را بسوزاند.

كد خبر : ۵۴۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


وام ازدواج یکی  از تسهیلات دولت برای تشویق جوانان به امر ازدواج است. اما این طرح نیز در یکی دو سال گذشته با بن بست مواجه شد و بسیاری از زوج های جوان همچنان در صف انتظار برای دریافت وام ازدواج هستند.

كد خبر : ۵۴۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۱


وقتی برای اولین بار وارد این مکان می‌شویم شاید همان احساسی بهمان دست دهد که زمان تماشای فیلم یک شب با مردگان زنده یا تریلر مایکل جکسون حس کردیم.

كد خبر : ۵۴۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۱


بالا بودن نرخ بیکاری، بزرگ ترین معضل شهری استان است، به طوری که خیابان های شهرها را، به جولانگاهی برای جوانان تبدیل شده اند.

 
كد خبر : ۵۵۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۲


كد خبر : ۵۵۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۷


حجت الاسلام والمسلمین قرائتی در جلسه درسهایی از قرآن که در تلویزیون پخش می‌شود درباره “حقوق خانواده در اسلام” ، “محبت و اعتماد” و … سخن گفته است که یکی از آنها آرایش دختران جوان در خانواده و در مواقعی است که اسلام آن را حلال دانسته اما برخی از والدین با عقاید نادرست خود با این قبیل کارهای حلال مخالفت می‌کنند.

كد خبر : ۵۶۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۹


سریال ستایش از مجموعه هایی بود که از سوی مخاطبین تلویزیون با استقبال خوبی مواجه شد و قرار است سری دوم این سریال بزودی از سیما پخش شود.

كد خبر : ۵۶۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۳۰


میرو دیبو 82 سانتی متر کوچکتر از سلطان کوسن بوده و از انی ازدواج خیلی خوشحال به نظر می رسد،کوسن که خود دو متر و 52 سانتیمتر است مدتها بود که دنبال همسر مناسب برای خود می گشت و این کشاورز بالاخره به آرزوی خود رسید.

كد خبر : ۵۷۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۶


این ازدواج غیرحضوری بوده و عروس و داماد با ارتباط صوتی و تصویری و از دو کشور لبنان و آمریکا به عقد هم درآمدند.

كد خبر : ۵۷۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۷


مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان گفت: زوجین تحت پوشش کمیته امداد کمترین آمار طلاق را در لرستان به خود اختصاص داده‌اند.

كد خبر : ۵۷۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۷


محمد رویانیان و همسرش مهمان برنامه فیروزه ویژه روز خانواده بودند.

كد خبر : ۵۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۹


قانون حمایت از کودکان و نوجوانان بی سرپرست و بد سرپرست که در تاریخ 31 شهریور ماه 1392 در مجلس شورای اسلامی تصویب و در تاریخ 10 مهر ماه 1392 به تایید شورای نگهبان رسیده است، در تاریخ اول آبان ماه 1392 از سوی رئیس جمهور برای اجرا ابلاغ شده است.

كد خبر : ۵۸۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۹


روزگاری که هر سردار و فرمانده نظامی، مدعی تاج و تخت شاهنشاهی ساسانیان بود، از روزی که پدرش را کشتند تا آن روز که تاج بر سر نهاد، در مدتی کمتر از یک سال، ایران زمین ۶ شاه به خود دید. سهم نخستین زن پادشاه در ایران، حدود ۱۶ ماه حکمرانی بود

كد خبر : ۵۸۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۹


رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به همایش ملی«تغییرات جمعیتی و نقش آن در تحولات مختلف جامعه» با اشاره به اهمیت موضوع جمعیّت و ضرورت فرهنگ سازی برای اقناع نخبگان در ارتباط با نیاز کشور به افزایش جمعیت، تاکید فرمودند: مسئله نمای جوان برای کشور یک مسئله اساسی، مهم و تعیین کننده است و کشورهایی که در دنیا دچار پیری جمعیت شده‌اند به دشواری راه علاجی برای مشکلات ناشی از آن یافته‌اند.

كد خبر : ۵۸۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۰


فاطمه صالحی شهرابی، مدیر عامل انجمن احیاء ارزش‌ها، درباره مشکلات بیماران مبتلا به ایدز اظهار داشت‌: ایدز نوعی بیماری اجتماعی است، چراکه این بیماری گاهی محصول و میوه ی اجتماعی می باشد.

كد خبر : ۵۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۲


شب گذشته یک جوان نورآبادی بر اثر گازگرفتگی با گاز مونوکسید کربن جان باخت.

كد خبر : ۵۸۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۲


كد خبر : ۵۹۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۶


همان شب چند تا از بچه‌ها به او اصرارکردند که «خودت، چون چشم و چراغ هیئت هستی، باید مداحی کنی.» مهدی اولش قبول نکرد اما بعد تسلیم شد.

كد خبر : ۵۹۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۶


با نزدیک شدن به ایام تاسوعا وعاشورای حسینی،عزادارن وعاشقان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) با شورخاصی مراسمات عزاداری برپا می کن

 

كد خبر : ۶۰۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۱


رئیس‌جمهور کشورمان با حضور در صحن علنی مجلس شورای اسلامی به دفاع از محمود گودرزی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان پرداخت.

كد خبر : ۶۱۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۶


ایمان شجاعی یکی از نجات یافتگان از تشکیلات بهاییت گفت : بهاییت در واقع دین نیست بلکه یک تشکیلات پوچی است که مبنای آن دروغ و کذب است و احکام آن قابل قیاس با ادیان الهی نیست و تناقضات بسیاری در بین عملکرد درونی و بیرونی آن مشهود است

كد خبر : ۶۱۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


کا‌ترین مارگارت اشتون، بارونس اشتون اوآپهولاند معروف به «کتی اشتون» متولد ۲۰ مارس ۱۹۵۶ است.

كد خبر : ۶۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


مدیرکل ثبت احوال لرستان گفت: جمعیت لرستان به سمت پیری می‌رود.

كد خبر : ۶۱۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۹


عضو کمیسیون بهداشت مجلس گفت: دولتمردان و مسئولان برای رفع موانع بر سر راه ازدواج جوانان هیچ اقدام مثبت و تأثیرگذاری نکردند.

كد خبر : ۶۳۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۹


یک استاد جامعه شناسی دانشگاه شهید بهشتی گفت: رفتارهای تحریک آمیز جنسهای مخالف، تصاویر قبیح، فحشاء و از همه مهمتر نا آگاهی از خواص ارضاء صحیح و کامل جنسی و عدم شناخت ضررهای فردی و اجتماعی انحرافات جنسی منشأ انحرافات جنسی است.

كد خبر : ۶۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۲


 طنین دلنوازموسیقی لرستان بویژه موسیقی حماسی«دایه دایه»باصدای استادمیرزاوندرا"همه"به یادداریم آن شوروشعفی که پویایی وتحرک،ازخودگذشتگی ومردانگی لرستان رادراذهان به تصویرمی کشیدودرمیدانهای جنگ8ساله به خلق حماسه هایی منجرشدکه مقام رهبری درتوصیف آن فرموده اند:«رزم لرستانیها قبل ازاینکه شنیدنی باشد،دیدنی است».

 

كد خبر : ۶۴۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۴


مدیرکل دفتر اطلاعات آمار و جمعیت سازمان ثبت احوال کشور گفت: در هشت ماهه نخست امسال به ازای هر 100 ازدواج 18 طلاق ثبت شده است.

كد خبر : ۶۴۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۶


امیرحسین مدرس عید غدیر امسال با حضور در دفتر سیدمحمد خاتمی با مراسم عقد ازدواج خود را برگزار کرد و اندکی بعد از آن، دو عکس از خود و همسرش که با حجاب اسفبار و آرایش غلیظ مقابل خاتمی حاضر شده بود منتشر کرد.

كد خبر : ۶۴۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۹


سجاد جعفری قصد دارد سبک زندگی های مثبت گذشته را در قالب کاریکاتور (کمیک استریپ) با موضوعات مختلف یاد آوری و با امروز مقایسه نماید. در این مجال به بررسی موضوع تغذیه نسل امروز می پردازیم

كد خبر : ۶۵۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۲


صله رحم، تنها به رفت و آمد و دیدار نیست، همان گونه که قطع رحم، به ترک آمدوشد نیست. هدف از صله رحم برقرار کردن ارتباط و پیوند عاطفی با خویشاوندان است

كد خبر : ۶۶۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۴


در تقارن ایام اربعین حسینی و سنت شب نشینی طولانی ترین شب سال، آموزش عملی نگه داشتن حرمت این ایام در کنار برگزاری مراسم سنتی، از فعالیت هایی که باید برای کودکان این آینده سازان جامعه اسلامی انجام شود.

كد خبر : ۶۷۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۳۰


رئیس سازمان ثبت احوال کشور گفت: از ۲۲ بهمن امسال کارت‌های هوشمند ملی جایگزین کارت‌های ملی قدیمی در کشور می‌شود.

كد خبر : ۶۷۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۳


کمتر کسی را می توان پیدا کرد که اتهامات علیه مهدی هاشمی را نداند؛ اما آنچه که این موضوع را پیچیده کرده، عدم رسیدگی به این اتهامات در دادگاه است.

كد خبر : ۶۷۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


رییس ثبت احوال گفت: 1077 واقعه ولادت در 9 ماه نخست امسال در این شهرستان ثبت شده است.

كد خبر : ۶۷۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۷


دوستی ها بیشترین ضرر را در قالب شکست عاطفی تا هتک حرمت های اخلاقی باید متحمل شوند . چرا که در این دوستی ها اغلب پسران عفت را زیر پا می گذارند و درخواست های نامشروع از دختران دارند.

كد خبر : ۶۸۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۸


مرتضی حیدری ، مجری صدا و سیما ، متولد سال ۱۳۴۷ازدواج کرد. به گزارش کمونه ، بالاخره آقای دکتر مرتضی حیدری مجری میلیونر مجرد صدا سیما، ازدواج کرد. مرتضی حیدری دانش‌آموخته مقطع کارشناسی در رشته فیزیوتراپی از ..

كد خبر : ۶۹۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


مرکز آمار ایران در جدید ترین شاخص های نیروی کار در پاییز سال جاری، از بیکاری 18.9 درصدی مردم لرستان خبر داد که کماکان بالاترین رتبه کشور را به خود اختصاص داده است.

كد خبر : ۶۹۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


در حالی که طبق معمول نگاهش به جلو بود می‌گفت: «برای از بین بردن تانک‌های دشمن و زره‌پوش‌های آنها، نیازی به موشک ضد زره نمی‌بینم! با «آر.پی.جی» بهتر و مقرون به صرفه‌تر است. من «آر.پی.جی» را به موشک ضد زره ترجیح می‌دهم ...!!».

كد خبر : ۶۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


یک عضو ارشد انجمن بین المللی تحلیل رفتار با بیان اینکه وقتی دو نفر با هم ازدواج می کنند با هم قراردادی برای کوچکترین نهاد جامعه می بندند و این تعهدی را ایجاد می کند که وقتی این تعهد شکسته می شود نوعی خیانت تلقی می گردد،گفت: در واقع هر گونه نغض قرارداد از هر کدام از طرفین بدون در نظر گرفتن رضایت طرف مقابل خیانت تلقی می شود.

كد خبر : ۷۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۲


سید فرید قاسمی: بیستمین دوره جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های داخلی، با اعلام فراخوان ارسال آثار، کار خود را آغاز کرده است و روزنامه نگاران از 21 تا 30 دی ماه سال جاری فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

كد خبر : ۷۱۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۳۰


استاندار لرستان گفت: دو کمیته کاری و تخصصی برای بررسی کارشناسی و تعیین تکلیف 817 میلیارد تومان معوقات بانکی مربوط به تسهیلات اعطایی بانک‌ها در سطح استان تشکیل و فعال شده است.
كد خبر : ۷۱۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۳۰


تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور از سوی هیأت‌ رئیسه مجلس قرائت شد.

كد خبر : ۷۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲


آیت الله محمدجوادفاضل لنکرانی گفت:امروزه مجموعه خبرنگاران باید آسیبهای جامعه را رصد نموده ودر جهت برطرف نمودن آن با کمک وهمیاری علما ودلسوزان نظام فرهنگ سازی نمایند.

 

كد خبر : ۷۱۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۳


وارد خانه که می شوی؛ فضا سنگین است. صندلی ای روبروی در نشسته است و پیرمردی روبروی صندلی. موهای سپیدش به تو می گوید که سن و سالی دارد. ورق هایی کوچک را روی میزش قرار داده است.

كد خبر : ۷۱۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۵


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: هفتم اسفند ماه همایش جوانان محلات و مساجد در خرم‌آباد برگزار می‌شود.

كد خبر : ۷۲۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۵


یکی از اساتید دانشگاه علمی کاربردی هلال احمر لرستان در اقدامی ارزشمند برای دانشجویانی که در طول ترم ازدواج کرده اند، نمره 20را برای درس دانش خانواده، منظور کرد.

كد خبر : ۷۳۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۲


كد خبر : ۷۳۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۲


در شرایط فعلی خود موضوع هراس از ازدواج وبه نوعی موج نگرانی از مسئولیتهای مختلف بعد از ازدواج بیش از خود ازدواج نگران کننده شده است

كد خبر : ۷۳۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۳


بر اساس تصمیم وکلای ملت افزایش حقوق گروه‌های مختلف حقوق‌بگیر از قبیل هیئت علمی، کارکنان کشوری و لشکری و قضات به‌طور جداگانه توسط دولت به نحوی که تفاوت تطبیق موضوع مواد(71) و (78) قانون مدیریت خدمات کشوری در حکم حقوق، ثابت باقی بماند، انجام می پذیرد.

كد خبر : ۷۴۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۰


قبل از انقلاب اسلامی رئیس جمهور سابق در قم بوده و من همراهش بودم. بعد هم به تهران آمدیم. آنچه شجره نامه خانواده نشان می دهد، در لرستان شخصی به نام «اصلان خان» بوده که حاکم آن منطقه بوده است. او به عقدای یزد، یزد و سپس کرمان منتقل می شود. «حاج هاشم» جد ما که در کرمان ساکن بوده، با این خانواده وصلت می کند.

كد خبر : ۷۵۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۸


حضرت آیت الله مظاهری در نکوهش تجمّل‌گرايي در ازدواج گفت:امروزه بسياري از مردم راجع به ازدواج‌ها تجمّل‌گرا هستند. بسياري از مهریه ­ها خلاف شرع است.

كد خبر : ۷۵۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۳۰


ولنتاین افسانه ای جعلی و ساختگی است که توسط غربی ها ساخته شده است و اکثر جوان ها بدون اطلاع از اینکه اصلا این ولنتاین خوردنی یا پوشیدنی است، فقط می دانند که در روز ولنتاین باید برای کسانی که دوست دارند هدیه بخرند...

كد خبر : ۷۵۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۳۰


امام علی (ع) حقیقتی ماندگار و الگویی جاودان است که نهر یکی از چشمه فیض او جاری و گلشن فضیلت و نسیم ایمان او، سبز و عطرآگین است.

كد خبر : ۷۶۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۱


رئیس پلیس فتای تهران بزرگ از دستگیری کلاهبرداری خبر داد که با انتشار عکس‌های پروفایل دختران در شبکه اجتماعی، آنها را به عنوان "زنان صیغه‌ای" معرفی می‌کرد.

كد خبر : ۷۶۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۳


در سال 92 بیشتر پسرها در سنین 20-24 و دختران در سنین 15-19 سالگی ازدواج کرده اند. سنی که شاید با شیب تند تاخیر در ازدواج و نرخ رو به رشد تجرد قطعی سال های گذشته تناسبی نداشته باشد اما آمارهای ثبت احوال آنها را به عنوان پرتعدادترین ازدواج های 9ماه اول امسال ثبت کرده است.

كد خبر : ۷۶۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۶


در حومه روستای خشک و در 40 کیلومتری شهر قاین خانواده دامدار (( لُون )) نشینی زندگی می کنند که فاقد شناسنامه بوده و تا کنون از هر گونه دریافت خدمات دولتی و تحصیل محروم بوده اند .

كد خبر : ۷۷۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۷


توسط کمیته امداد برگزاری گارگاه مبارزه با مواد مخدر در شهرستان پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۷۷۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۰


رئیس انجمن مشاوره سازمان نظام روان‌شناسی گفت: در حال حاضر تعداد دختر‌های مجرد ۶/۵ میلیون نفر و تعداد پسرهای مجرد ۵/۹ میلیون نفر است و تمایل دختر‌ها به ازدواج با پسرهای کم سن‌تر واقعیتی است که در حال افزایش است.

كد خبر : ۷۷۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۳


یک روانشناس لرستانی معتقد است: کسی می تواند ازدواج کند که بتواند علاوه بر خود، دیگری را نیز ببیند. افراد خود محور و خود شیفته قادر به خوشبخت کردن دیگران نیستند، باید از خود گذشتگی داشت تا به خوشبختی مشترک رسید.

كد خبر : ۷۸۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۴


عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: سال 88 عکس امام(ره) را پاره کردند و به امام حسین (ع) توهین کردند. این کارها را میرحسین و کروبی انجام دادند و الان هم دل ما از دست این‌ها داغدار است.

كد خبر : ۷۸۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۶


بی‌شک مدیریت 32 ساله و خدماتی که در این مدت زیر نظر آیت‌الله سید محمد مهدی دستغیب به زائران ارائه شد، در تاریخ باقی خواهد ماند.

كد خبر : ۷۹۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۰


بی‌شک مدیریت 32 ساله و خدماتی که در این مدت زیر نظر آیت‌الله سید محمد مهدی دستغیب به زائران ارائه شد، در تاریخ باقی خواهد ماند.

كد خبر : ۷۹۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۰


ساده،بی ریا ومهربان .شاید این بهترین تعریفی باشد که از محمد داشته باشم.نه خودش ونه شغلش جزء هیچ دسته بندی از عالم کائنات نیست.

كد خبر : ۷۹۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۱


معاون پژوهش و ارتباطات فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران، از انتشار فرهنگ اَعلام شهدای 10 استان کشور خبر داد و گفت: ابن مجموعه، منبع و مرجع مناسبی برای اندیشمندان و نگارندگان تاریخ ایران اسلامی است.

كد خبر : ۷۹۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۱


عیدی دادن در خانواده هاي سنتي ایرانی داراي اهميت و مفهومي در خور توجه است و اين باور وجود دارد كه گرفتن عيدي از دست كسان مورد احترام از نظر سني، منزلتي و خويشاوندي تبرك و خوش یمن است.

كد خبر : ۸۰۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۹


شهید حمزه قبادی همواره به خانواده و دوستان خود می گفت که در سال 66 به شهادت می رسد و در نهایت هم در همین سال به آرزوی دیرینه خود دست یافت.

كد خبر : ۷۶۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۱


همزمان با آغاز جنگ در سوریه، تروریست‌های خارجی با عنوان جهادگر(!) علیه دولت بشار اسد به پا خاستند و تاکنون اقدامات شنیع و غیر قابل باوری انجام داده‌اند، اقداماتی که تصور آن‌ها در قرن بیست و یکم بسیار سخت است.

كد خبر : ۸۰۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۳


بیش از 60 هزار برده در حال حاضر در آمریکا هستند که شامل روسپی های اجباری و نیروی کار اجباری به کار گرفته می شوند.

كد خبر : ۸۱۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۳


معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان خبر شهادت یکی از مرزبانان ربوده شده ایرانی توسط گروهک تروریستی را تایید کرد.

كد خبر : ۸۱۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۴


سرپرستانی که رقم اول شماره ملی‌شان با عدد صفر شروع می‌شود از 20 فروردین در سامانه ثبت نام خواهند کرد و سپس به ترتیب کسانی که شماره‌های ملی‌‌شان از یک تا 9 است براساس زمان‌بندی‌ تا 29 فروردین مراحل ثبت‌نام خود را انجام می‌دهند.

كد خبر : ۸۱۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۵


شهید مراد شاقلی پور به سال 1314 در روستایی به نام کره گاه از توابع استان لرستان و در یک خانواده ی مستضعف و محروم دیده به جهان گشود و در سن 26 ساالگی ازدواج نمود و پس از 5 سال پدرش را از دست داد.

كد خبر : ۷۹۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۵


یکی از بزرگترین مشکلات زنان سوریه مسئله پیدا نشدن کار است؛ دختران جوان سوری از اینکه هنگام جستجوی شغل با درخواست‌های بی‌شرمانه صاحبان کار مواجه می‌شوند، شکوه دارند.

كد خبر : ۸۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۵


جوانی که تا دیروز در دنیای مجردی، دنیایی پر از خواسته هایی تنها برای خود داشت اکنون با وارد شدن به زندگی با نام متاهلی باید سندی را در قبال زندگی جدید خود امضا کند و  پای تمام شادی ها و غم های زندگی خود بماند.

كد خبر : ۸۰۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۵


علامه سیدنعمت‌الله جزایری شخصیتی برجسته و فقیهی گمنام ومشروح پیام مقام معظم رهبری دربزرگداشت مقام ومنزلت این علامه کبیر

كد خبر : ۷۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۷


ازدواج همجنس‌گرایان در انگلستان و ولز قانونی شد. دیوید کامرون، نخست وزیر بریتانیا، روز جمعه با حمایت قاطع از این قانون گفت: «اکنون ما همه برابریم»

كد خبر : ۸۲۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۰


در مسیر پرشتاب زندگی، افزایش مشکل ها، انتظارها، بالا رفتن هزینه های زندگی، کم شدن حوصله ها و بالا رفتن سن ازدواج، فرزندان 30 سال آینده خواهند پرسید: عمه، عمو یعنی چه؟ یا خواهند گفت: من خاله ندارم، دایی ندارم.

كد خبر : ۸۳۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۸


به پارلمان اروپا اعلام می‌‌کنیم با توجه به اینکه در کشورهای اروپایی آزادی‌های مدنی به صورت گسترده نقض می‌شود بهتر است نخست فکری به حال خود کنید و برای ملت ایران تعیین تکلیف نکنید.

كد خبر : ۸۳۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۸


نویسنده این کتاب، به جای اینکه مثل بسیاری از کتاب‌های درباره شهید آوینی به سراغ خاطرات گل و بلبلی و شیرین برود، روی تلخی‌های زندگی او دست گذاشته و انتخاب نام «تکرار یک تنهایی» هم به خوبی این تلخی را منتقل می‌کند.

كد خبر : ۸۳۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۸


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان از توجه مطلوب رسانه ملي و رسانه استاني لرستان به معرفي شايسته ي آموزه هاي فاطمي تقدير كرد.

كد خبر : ۸۳۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۹


مادر باردار فقط 17 سال سن داشت اهل يكي از روستاهاي دور افتاده شهرستان نورآباد بود تازه ازدواج كرده بود و خيلي زود باردار شده بود در دوران كودكي گاهي وقتها تنگي نفس خفيفي داشت اما آنقدر مهم نبود كه بخاطر آن به پزشك مراجعه كند و...

كد خبر : ۸۴۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۰


معاون برنامه ریزی استاندار لرستان از ثبت تغییرات خانوارها مبنی بر ازدواج، طلاق، فوت و تولد در سایت رفاهی برای دریافت یارانه نقدی در فاز دوم در اردیبهشت ماه خبر داد.

كد خبر : ۸۴۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۳


مهدی هاشمی  در خصوص پرونده کرسنت و نقش وی در این پرونده،بیان کرد: این مسائل مزخرف است؛ دانایی ها یک مشت دروغ گویند و دروغ گو تر از دانا خودش است.

كد خبر : ۸۴۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۵


كد خبر : ۸۵۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۳۰


به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) فرزند شهید شیخ عالی علیزاده مراسم عقد خود را بصورت ساده در کنار قبر پدر شهید خود در گلزار شهدای شهرستان پلدختر برگزار کرد.

كد خبر : ۸۶۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۱


رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: بیشترین رشد طلاق در بوشهر با رشد 15.6 درصد و کمترین میزان طلاق در فارس با کاهش 15.3 درصدی رخ داده است.

كد خبر : ۸۶۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۲


سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از سفر اعضای کمیسیون اجتماعی به لرستان خبر داد وگفت: بررسی وضعیت اشتغال، ازدواج و طلاق از اهداف سفر به این استان است.
كد خبر : ۸۷۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۱


نه ازدواج، نه طلاق؛ هیچ‌کدام این روزها وضع خوبی در ایران ندارند. نه این روزها و نه در چند‌ سال گذشته، ازدواج و طلاق، خبرهای خوب نداشته‌اند.

كد خبر : ۸۷۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۷


برای دخترانی که وقت ازدواج آنان فرا رسیده و همسر دلخواه شان پیدا نشده، از آیه الله بهجت نقل گردیده که نماز جعفر طیار بخواند و پس از آن، دعائی که در کتاب «زاد المعاد» مجلسی آمده که در این هنگام خوانده شود...

كد خبر : ۸۸۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۸


فرماندار ویژه بروجرد گفت:مشکل بیکاری در این شهرستان باعث مهاجرت نیروی کار به کلان شهرها می شود.

كد خبر : ۸۸۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۱


بر خلاف وعده‌های مسؤولان سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها مبنی بر این که از ابتدای اردیبهشت امکان ثبت تغییرات تعداد خانوار برای متقاضیان دریافت یارانه فراهم خواهد شد، سایت رفاهی همچنان تنها امکان انصراف را ارائه می‌دهد.

كد خبر : ۸۸۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۵


رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: درصد جانبازی و سابقه نیز به امتیاز ایثارگری تبدیل می‎شود و کمیسیون اجتماعی مجلس امتیازات ایثارگری را تلفیق کرده که با تصویب کامل طرح، مشکلات زیادی از ایثارگران حل خواهد شد.

كد خبر : ۸۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۵


این مقام مسئول در سازمان ثبت احوال به آخرین آمار دختران و پسران در سن ازدواج اشاره کرد و گفت: برای مقایسه تعداد دختران و پسران در سن ازدواج یک اختلاف 5 ساله را لحاظ و سپس نسبت به مقایسه آن اقدام می شود.

كد خبر : ۸۹۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۹


همین الان یک میلیون جوان در نوبت دریافت وام ازدواج قرار دارند ولی ما پول نداریم که به آنها وام ازدواج دهیم، ورود عده‌ای آقازاده در قراردادهای نفتی باعث ایجاد فساد شده است، مگر قراردادهای نفتی ملک طلق یا شادباش کسی است؟!

كد خبر : ۸۹۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۳۰


این نماینده اصولگرای مجلس خاطر نشان کرد: ما که قرار نبود اسم کسی را بیاوریم. یک شکاف و مشکل بزرگ داریم زیرا با فساد اقتصادی نمی‌توان اقتصاد مقاومتی را محقق کرد.

كد خبر : ۸۹۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۳۰


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی سیاست های کلی «جمعیّت» را که براساس بند یک اصل 110 قانون اساسی و پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین شده است، ابلاغ کردند.

كد خبر : ۸۹۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۳۰


سید محمد خاتمی رئیس جمهور سابق کشورمان برای سومین سالگرد ازدواج لاله اسکندری و همسرش متنی را نوشت که در ادامه مشاهده می کنید.

كد خبر : ۸۹۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۳۱


خطیب موقت نماز جمعه این هفته تهران گفت: نه ملت، نه رهبری و نه دولت از حقوق هسته‌ای کوتاه نخواهند آمد.

كد خبر : ۸۹۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۳


سرمربی استقلال هفته آینده جشن ازدواج دختر خود را برگزار خواهد کرد.

كد خبر : ۹۰۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۴


یک عضو هیأت علمی دانشگاه با هشدار نسبت به ورود ایران به فاز نخست سالمندی،از تولد نیم میلیون کودک سزارینی در سال،بدون وجوب درمانی خبر داد و نسبت به سوءاستفاده آمریکا از تجربه کاهش جمعیت ایران برای جلوگیری از رشد جمعیت دنیا پرده برداشت.

كد خبر : ۹۰۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۷


با " دوستت دارم" ، " از شما خوشم آمده "، " تو همان مرد یا زن رویاهایم هستی " شروع می‌شود و در بهترین و خوش‌بینانه‌ترین حالت اگر به تجاوز، قتل و اخاذی ختم نشود ثمره‌اش تلخی، شکست و پشیمانی است. دوستی‌های خیابانی این روزها به معضل اجتماعی تبدیل شده به طوری که بررسی پرونده های جنایی نشان می‌دهد برخی از جرائم از جمله قتل، آدم ربایی، اخاذی و تجاوز به عنف در پوشش این روابط پنهانی انجام می‌شود.

كد خبر : ۹۰۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۸


سخنگوی دولت گفت: بر اساس تصمیم امروز هیئت وزیران، بانک مرکزی مکلف به رفع موانع اعطای وام ازدواج شد تا در راستای ابلاغ سیاستهای کلی جمعیت از سوی مقام معظم رهبری، همه نهادها در تسهیل ازدواج اقدامات ضروری انجام دهند.

كد خبر : ۹۰۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۸


سایت İNCE AYAR SİYASET، در پایان مطلبش ضمن انتشار اسنادی، از به ثبت رسیدن اولین ازدواج های همجنسگرایی در انگلستان نیز خبر داد که در بین آن ها تارکان تِوِت‌اوغلو، خواننده مشهور کشور ترکیه و شاهین نجفی رپر ایرانی به چشم می خورد.

كد خبر : ۹۰۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۰


به نظر می رسد که برنامه "شب به یاد ماندنی" از هدف اولیه خود فاصله گرفته و به نوعی به جای فرهنگ سازی ازدواج آسالن دچار برخی حاشیه‌ها شده ؛ بر همین اساس لازم و ضروری است که مسئولین مربوطه برای جلوگیری از آسیب هایی که پخش این برنامه به طور کنونی می تواند در پی داشته باشد هر چه سریعتر نسبت به اصلاح آن تصمیم‌ گیری کنند.

كد خبر : ۹۱۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۷


از وعده نبود داس در دولت تا تغییر در زندگی مردم در 100 روز همه این ها می توانست نشان از برنامه ریزی اصولی در این دولت باشد و اینکه شایسته سالاری می تواند به خوبی جای بازی های سیاسی را بگیرد اما این تغییرات در حال حاضر به گونه دیگر در حال رقم خوردن است.

كد خبر : ۹۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۸


مدیریت شعب بانک صادرات لرستان گفت: درب حرم مطهر امام موسی بن جعفر (ع) توسط کارکنان بانک صادرات لرستان ساخته شده است.

كد خبر : ۹۱۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۸


به مناسبت سالروز ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان ،20زوج جوان تحت حمایت کمیته امداد امام(رض) شهرستان پلدختر زندگی مشترک خود را جشن گرفتند.

كد خبر : ۹۲۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۹


گلچینی از بهترین مطالب وبلاگ نویسان  استان لرستان

كد خبر : ۹۲۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۰


سیدمحمد خاتمی صیغه عقد ازدواج مهناز افشار را جاری کرد.

كد خبر : ۹۲۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۲


افتتاحیه رقابت‌های جام جهانی از دقایقی دیگر در ورزشگاه سائوپائولو آغاز می‌شود.

كد خبر : ۹۲۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۳


گودرزی وزیر محترم ورزش و جوانان در جمع خبرنگاران گفته بود که در حال حاضر 1.5 میلیون زوج در صف دریافت وام ازدواج هستند و این در حالی است که بانک ها از پرداخت وام ازدواج به زوج های جوان خودداری می کنند.

كد خبر : ۹۳۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۶


در کشورهای قوس بحران چون دولت ها منابع و امکانات را در اختیار دارند و نیازی به مالیات ندارند، پاسخگو هم نیستند و حکومت های دموکراتیک نیز در این جوامع پایدار نشده اند.

كد خبر : ۹۳۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۷


رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: طبق قانون دولت مسئول پاسخگویی در مورد فرهنگ است و مردم باید فرهنگ را نیز مانند بقیه موارد از دولت مطالبه کنند.

كد خبر : ۹۴۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۰


داعش از دختران ازدواج نکرده ی موصل خواست تا در جهاد نکاح مشارکت کنند.

كد خبر : ۹۴۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۰


سایت "حرف تو" به منظور گسترش مطالب نخبگان وبلاگ نویس، روزانه بسته ای را تحت عنوان " گلدون وبلاگی " از وبلاگهای برتر این سایت تهیه و در معرض دید شما مخاطبین قرار دهد. بر این اساس از تمامی اصحاب رسانه خواهشمندیم در باز نشر این بسته ما را یاری نمائید.

كد خبر : ۹۴۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۱


«صدای آمریکا» می‌گوید که «محمد مسلم وافی» موجود عجیبی است. برای ما هم شاید. روحانی ٣٢ ساله‌ای با ٩فرزند و دو داماد که حتی از اعتراض‌های مادرهمسرش هم بی‌نصیب نمانده است.

كد خبر : ۹۴۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۴


بعد از ملبس شدن اجرای برنامه های طنز را به کلی کنار گذاشتم و از اجرای برنامه ها در هر جایی انصراف دادم تا چندین سال افراد زیادی با من تماس می گرفتند و درخواست می کردند برایشان برنامه اجرا کنم اما من مصلحت نمی دیدم که در لباس روحانیت اینگونه برنامه ها را اجرا کنم.

كد خبر : ۹۵۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۵


شهيد خير علي عيوضي در مورخه 1319/3/19 درخانواده اي كشاورز در روستاي به نام قلعه نصير به دنياآمد ،اين روستا  به علت ظلم و ستم شاه پهلوي هیچگونه امكاناتي نداشت.

كد خبر : ۹۵۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۵


معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان گفت: برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی در مناطق حاشیه‌ای خرم آباد، هفته فرهنگی در این مناطق اجرا شود.

كد خبر : ۹۵۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۷


سام درخشانی و نرگس محمدی (بازیگر نقش ستایش) دو بازیگر سینما و تلویزیون ایران به طور رسمی خبر ازدواج خود را اعلام کردند.

كد خبر : ۹۵۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۷


مردم استان لرستان از دیرباز آداب و رسوم ویژه ای در ماه مبارک رمضان داشته اند که در میان این آداب "کاسم سا" و "شونشینی" از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

كد خبر : ۹۵۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۸


حضور بازیگران ایرانی در جام جهانی فوتبال دربرزیل باحواشی خاصی همراه بود از ازدواج سام درخشانی ونرگس محمدی(سام ونرگس) تا شلوارک پوشیدن برخی آقایان فرهنگی درغربت وعکس های مبتذلی که برخی درصفحات مجازی منتشر کرده اند.

كد خبر : ۹۵۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۹


دختر ۱۷ ساله ی بلژیکی Axelle به عنوان زیباترین دختر تماشاچی فوتبال در جام جهانی ۲۰۱۴ شناخته شد.

كد خبر : ۹۶۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۲


مجموعه تلویزیونی مدینه که در ماه مبارک رمضان پخش می شود در قسمت اخیر خود به صورت غیر مستقیم به یک معضل اجتماعی در جامعه اشاره می کند.

كد خبر : ۹۶۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۴


فرماندار خرم آباد گفت:در سه ماهه نخست سال جاری را دو هزارو 568 مورد ميزان ولادت ثبت شده است که در مدت زمان مشابه سال گذشته دو هزارو 375 نفر بوده است كه آمارها، افزايش ولادت ثبت شده در اين زمان را نشان مي دهد.

كد خبر : ۹۶۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۴


یکی از مناسبت هایی که هر ساله صدا وسیما را بر آن می دارد که با تولید برنامه های ویژه بتواند ببیندگان تلویزیونی را به سمت تماشای این برنامه ها بکشاند ماه مبارک رمضان است.

كد خبر : ۹۶۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۵


برخی توزیع ناعادلانه سرمایه مردم که دردست دولت است را دهن کجی به عقل وشعور مردم می دانند وبه زعم برخی  دیگر، مردم ایران طی سه دهه پس از انقلاب، هیچ دوره ای به مانند این دهه تحقیر نشده اند.

كد خبر : ۹۶۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۷


حالا نوبت به آرزوهاست. آروزهایی که در کودکی بزرگ است. رضا 1 به احسان علیخانی می گوید هیچ آرزویی ندارم. ماه عسل خیره می شود. چرا؟ رضا بزرگ تر از کودکی اش پاسخ می دهد. چون وقت نکردم بهش فکر کنم؛ چون صبح تا شب سر کارم؛ وقت نکردم بهش فکر کنم.

كد خبر : ۹۶۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۷


احسان علیخانی هر بار از احسان دلیل ترک نکردن سولماز را می پرسد. سولماز محو تماشای احسان است. دوسَم داره، خب!

كد خبر : ۹۶۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۸


مویه ها عمیق‌ترین احساسات انسانی هستند که در ابیاتی ژرف سروده می‌شوند. شاید مور و هوره از باستانی‌ترین آواهای انسانی هستند که هنوز در مرگ انسان سروده می‌شوند. مویه ها تک‌بیت‌هایی هستند که روح اندوه‌بار سوگوران را تسلی می‌بخشند.

كد خبر : ۹۶۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۹


سخنگوی دولت با تأکید بر اینکه مگر می‌شود 4.1 میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برداشت شود و 6 وزیر ما استیضاح نشوند، گفت: با آقای نادران صحبت می‌کنم تا ببینم برچه اساس این را برداشت دولت تلقی کرده‌اند.

كد خبر : ۹۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۵


بالاترین نرخ طلاق در دنیا متغلق به امریکاست و حدود یک سوم از کودکان امریکایی در خانواده بدون پدر زندگی می کنند. به جوانان آمریکایی آموزش داده شده است که ازدواج و تشکیل خانواده در اولویت نیست، و بسیاری از کسانی که ازداوج کرده اند

كد خبر : ۹۸۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۶


سایت "حرف تو" به منظور گسترش مطالب نخبگان وبلاگ نویس، روزانه بسته ای را تحت عنوان " گلدون وبلاگی " از وبلاگهای برتر این سایت تهیه و در معرض دید شما مخاطبین قرار دهد. بر این اساس از تمامی اصحاب رسانه خواهشمندیم در باز نشر این بسته ما را یاری نمائید.

كد خبر : ۹۸۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۶


تلاش همسنگرانش برای انتقال پیکر مطهرش به پشت جبهه بی‌ثمر ماند. سرانجام پس از پایان جنگ تحمیلی و بعد از گذشت ۱۵۷ ماه، پیکر مطهرش را که پاره استخوانی بیش نبود، به خانواده‌اش تحویل شد.

كد خبر : ۹۸۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۶


هنر خوش نویسی هنرمند مازندرانی زینت بخش موزه های کشور داخلی و خارجی شده است.

كد خبر : ۹۸۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۸


زنان ایرانی دو نسل پیش، مثل تمام زن های جهان بچه های زیادی به دنیا می آوردند، به عبارت دیگر زنان از نظر بیولوژیکی تا زمانی که به دوره یائسگی نمی رسیدند، فرزند آوری داشتند.

كد خبر : ۹۸۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۸


بر اساس آماری که یکی از نهاد‌های مسئول ارائه کرده حدود 1 میلیون و 200 هزار جوان در سن ازدواج در کشور هستند که هیچ علاقه ای برای ازدواج کردن ندارند و بر تصمیم خود هم مصر هستند.

كد خبر : ۹۸۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۹


مهمان ماه عسل از روایت گنج زندگی اش در آشوب می شود. دست هایش می لرزد: چهارشنبه 23 مرداد سال 92 ساعت 6 با آن فرد قرار گذاشتیم و پس از ورود به آن منطقه ترسیدم و به همسرم گفتم برگردیم، اگر ما را اینجا بکشد؛ هیچ کسی متوجه نمی‌شود؛ همسرم گفت: نفوس بد نزن!

كد خبر : ۹۸۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۰


کارشناس مذهبی و استاد حوزه علمیه با اشاره به نقش مهم رسانه ملی در ترویج مسائل شرعی ودینی گفت:در سریال های ماه رمضان امسال به  مسائل شرعی کمتر توجه شده است.

كد خبر : ۹۸۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۰


حدود هزار دانشجو از دانشگاهها و مراکز آموزش عالی عصر امروز با حضرت آیت الله خامنه ای دیداری 2 و نیم ساعته داشتند تا رودررو، دغدغه ها، مطالبات و دیدگاههای جامعه دانشجویی را با رهبر انقلاب اسلامی مطرح کنند و در سخنان و پاسخهای ایشان، به تأمل در اولویتها و مسائل مختلف منطقه و کشور بپردازند.

كد خبر : ۹۹۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۲


وارد مرکز ضایعات نخاعی شهرستان خرم آباد که می شوی؛ دنیایی از ویلچرها واکرها و عصاهایی را می بینی که برای بیماران تکیه گاه شده است‎. تکیه گاهی برای دردها، دردهایی که آدم را از پا در می آورد‎.

كد خبر : ۹۹۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۵


فرماندار پلدختر گفت:اشتغال و توجه به مهارت های عملی و فنی در اولویت برنامه های ستاد ساماندهی امور جوانان است.

كد خبر : ۹۹۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۵


فرماندار پلدختر از اختصاص 11میلیارد تومان بودجه برای آب و فاضلاب شهری و روستایی و ایستگاهها و طرح های کشاورزی در پلدختر خبر داد.

كد خبر : ۹۹۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۹


یک جانباز اعصاب و روان می‌گوید: در طول این سال‌ها زجر زیادی کشیدم؛ بیمارستان‌ها و شهرهای مختلف بستری می‌شدم؛ جانبازی ما متفاوت است، چون معلوم نیست حالت‌های عصبی چه زمانی به سراغمان می‌آید

 
كد خبر : ۱۰۰۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۱


معصی (مسیح) علی‌نژاد ضدانقلاب خارج‌نشین و مدیر کمپین ضدفرهنگی و ضددینی «آزادی‌های یواشکی زنان در ایران» پس از انجام ماموریت خود با همکاری رسانه‌های غربی و سرویس جاسوسی انگلیس MI6، برای زندگی با دوست‌پسرش یعنی کامبیز فروهر ، به شهر نیویورک آمریکا  مهاجرت کرده است.

 
كد خبر : ۱۰۰۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۸


اکرم محمدی بانوی فعال قرآنی است که رمز موفقیت خود را در سحرخیزی می‌داند به‌طوریکه گاهی ۱۰ ساعت در طول روز مطالعه می‌کند.

 
كد خبر : ۱۰۱۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۹


خبر جدایی آزاده نامداری از فرزاد حسنی بازتاب گسترده ای در رسانه ها داشت. بعد از گفت‌وگوی آزاده نامداری با روزنامه صبا و اعلام تلویحی جدایی‌اش از فرزاد حسنی، سایه این خبر همچنان بر سر فضای رسانه‌ای سنگینی می‌کند.

 
كد خبر : ۱۰۲۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۹


کارت عروسی، عکس و فیلم،ماشین عروس،آرایشگاه،سفره عقد،تالار مجلل،شام و میوه عروسی را می‌توان هفت خوان مراسم عروسی نامید که شاید چیزی حدود 70 تا 80 میلیون برای دامادخرج بردارد.

 
كد خبر : ۱۰۱۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۲


تخریب خانه حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س) در مدینه که محل حضور مکرر حضرت رسول خدا (س) و محل ولادت امام حسن (ع) و امام حسین (ع). همچنین محل نزول آیۀ تطهیر و حدیث کساء

 
كد خبر : ۱۰۱۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۲


۱۲ مورد وجود دارد که دختر خانم ها را در همان شروع انتخاب و تصمیم گیری برای ازدواج به اشتباه می اندازد. به عبارت دیگر، باید برای انتخاب شوهر مناسب از این ۱۲ خطا دوری کنید...

 
كد خبر : ۱۰۱۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۲


این دختر جوان در لحظه سقوط هواپیما در حال عبور از محل حادثه بود که...

 
كد خبر : ۱۰۱۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۳


نماینده ولی فقیه در لرستان با تأکید بر تلاش همه جانبه دولت، مجلس و حوزه‌های علمیه برای نهادینه کردن فرهنگ افزایش نسل گفت: جمعیت ضمن بالا بردن قدرت دفاعی کشور در برابر دشمن نیز حالت بازدارندگی دارد.

كد خبر : ۱۰۲۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۳۰


زلزله پدیده ای زمین شناختی که با دلایل علمی قابل توجیه است،اجرای اصولی برنامه مهندسی در ساخت مسکن می تواند آسیب این پدیده طبیعی را کاهش دهد.  

كد خبر : ۱۰۳۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۵


بار دیگر دست فیض الهی کریمه ای را به جهان عرضه کرد تا از این فیض کشور ایران زمین هم بهره ای ببرد آمد تا خط سبز امامت را استمرار ببخشد و با خود بهشت را به ارمغان آورد.ای بانو با آمدنت، عطر آشنای یاس، در نفس نسیم دوید و بغض دلتنگی‏مان در فراق مادرت زهرا (س)، در تازگی حضور تو ترک برداشت.

كد خبر : ۱۰۳۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۶


سخنگوی دولت با بیان اینکه در پرداخت یارانه ها مقید هستیم که به همه به یک نسبت یارانه ندهیم، گفت: با توجه به اینکه درباره مسکن مهر کار ناتمام داریم کارگروهی برای تامین اعتبار بخش های روبنایی و زیربنایی مسکن تشکیل شود.

كد خبر : ۱۰۳۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۶


برگزاری مراسم ازدواج دختر اسرائیلی تازه مسلمان‌شده با یک جوان فلسطینی، اعتراض صهیونیست‌های تندرو را برانگیخت.

كد خبر : ۱۰۳۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۶


آیت‌الله مکارم‌شیرازی گفت: مخالف تکنولوژی‌های جدید نیستیم منتهی تکنولوژی غربی مانند آب گل‌آلود و غیر بهداشتی است. آب مایه حیات است اما وقتی گل آلود و غیر بهداشتی شد باید تصفیه شود.

كد خبر : ۱۰۴۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۹


مدیر فرهنگی ستاد هماهنگی دانشگاه‌های آزاد لرستان گفت: زوج‎های دانشجوی دانشگاه‌های آزاد لرستان از خوابگاه‌های متاهلی بهره‌مند می‌‎شوند.

كد خبر : ۱۰۴۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۱


رئیس کمیسیون هماهنگی بانک‎های لرستان گفت: میزان مطالبات بانک‎های استان از متقاضیان، 8000 میلیارد ریال است.

كد خبر : ۱۰۴۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۲


سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها شرایط ایجاد خانوار جدید و تغییر سرپرست خانوار برای دریافت یارانه‌نقدی را اعلام کرد.

كد خبر : ۱۰۴۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۳


رئیس مجلس طی نامه‌ای خطاب به رئیس‌جمهور مصوبه دولت یازدهم درباره بیمه فرزندان دختر را مغایر قانون اعلام کرد.

كد خبر : ۱۰۵۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۵


فرماندار پلدختر گفت:رفع مشکل اشتغال،مسکن و ازدواج از برنامه های مهم دولت تدبیر و امید است.

كد خبر : ۱۰۵۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۵


مدیر کمیته امداد امام(ره) شهرستان پلدختر گفـت:برگزاری ازدواج آسان وکم هزینه از برنامه های مهم فرهنگی کمیته امدادامام(ره) است.

كد خبر : ۱۰۵۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۵


وقتی دخترم به دنیا آمد شهید بروجردی دوست داشت اسمش را بگذارد زینب اما پدرم می‌گفت بگذارید سمیه.

كد خبر : ۱۰۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۶


دفتر آیت‌الله سیدمحمدصادق روحانی با صدور اطلاعیه‌ای رسمی ضمن اعتراض شدید به ماجرای ازدواج نوه‌اش با نوه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی تاکید کرد که پدر عروس برای این ازدواج رضایت نداشته است.

كد خبر : ۱۰۵۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۷


کارت های اعتباری کمک ازدواج جوانان از هفته آینده در بانک های عامل صادر می شود .

كد خبر : ۱۰۵۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۸


دکتر محمود گودرزی اجرای طرح "همیاران ازدواج" از امسال در دانشگاه‌ها خبر داد.

كد خبر : ۱۰۵۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۱


خلاف احترام زن است که به دنبال مرد بدود. برای مرد قابل تحمل است‏که از زنی خواستگاری کند و جواب رد بشنود و آنگاه از زن دیگری خواستگاری کند و جواب رد بشنود تا بالاخره زنی رضایت ‏خود را به همسری با او اعلام کند، اما برای‏زن که می‏خواهد محبوب و معشوق و مورد پرستش باشد...

كد خبر : ۱۰۶۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۲


یک زوج جوان تصمیم گرفتند ازدواج خود را حین تماشای بازی والیبال لهستان و ایران و در سالنی جشن بگیرند که مسابقه میان دو تیم برگزار می‌شد.

كد خبر : ۱۰۶۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۳


پله ، فوق ستاره دهه شصت و هفتاد فوتبال جهان فاش کرد که او پس از ناکامی برزیل در جام جهانی پیشنهادی برای مربیگری این تیم دریافت کرد اما نپذیرفته است.

كد خبر : ۱۰۶۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۳


مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان ویژه برنامه های این اداره را در هفته گردشگری لرستان تشریح کرد.

كد خبر : ۱۰۶۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۷


عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: شاخص سالخوردگی در ایران بصورت پر شتاب در حال رشد است.

كد خبر : ۱۰۷۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۳۰


حجت الاسلام مصلحی در پاسخ به سوالی در خصوص نامه اخیر خاتمی به مقام معظم رهبری و اهداف پشت پرده آن اظهار داشت: در رابطه با خاتمی، مسولان نظام بر عقیده استوارند که اقدامات برخی افراد باید طوری باشد که وقتی توبه کردند، مصداق آیه "تابوا و اصلحوا و بین" باشد.

كد خبر : ۱۰۷۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۷


عروس‌های ثروتمند چینی در جشن ازدواج خود چندین کیلو گرم طلا از به دست کرده و یا از گردن خود می‌اویزند.

كد خبر : ۱۰۶۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۷


امام جمعه پلدختر گفت: انتظار داریم بازرسی کل کشور و حفاظت اطلاعات قوه قضاییه برای بررسی تخلف دو میلیارد تومانی باید با جدیت وارد عمل شود.

كد خبر : ۱۰۷۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۲


امروز یکی از معضلات اجتماعی در جامعه ایران موضوع بی حجابی و یا بدحجابی توسط زنان در سطح جامعه است موضوعی که امروز کم کم به یک معضل اجتماعی بدل شده و بسیاری از نهادهای فرهنگی را برای حل آن به تکاپو واداشته است.

كد خبر : ۱۰۸۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۳


جانباز ۷۰ درصد قطع نخاعی می‌گوید: ما جانبازان از نظر مادی شاید مشکل چندانی نداشته باشیم اما برای ما مشکلات روحی زیادی وجود دارد من پرتوقع نیستم همیشه به داشته‌هایم قانعم اما از مسئولان بنیاد می‌خواهم به مسائل روحی جانبازان رسیدگی کنند.

 

 

كد خبر : ۱۰۸۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۴


یک عضو رها شده از داعش گفت: من به شدت از مردی که برای مبارزان همسر فراهم می‌کرد و از زن درشت هیکلی به نام «ام حمزه» که همواره مرا وادار به هم‌بستر شدن با اعضای داعش می‌کرد؛ متنفر بودم.

كد خبر : ۱۰۸۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۸


کار‌شناس مامایی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: سالانه حدود شش میلیون دختر جوان قبل از سن ۱۸ سالگی در آسیا و اقیانوسیه مادر شدن را تجربه می‌کنند که این شاخص در کشور ما با توجه به تحصیل بسیاری از دختران تا مقاطع بالا‌تر، کمتر از ۱۰درصد موارد بارداری رخ می‌دهد.

كد خبر : ۱۰۹۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۰


عید غدیر، عید الله اكبر و عید آل محمد و ارزشمندترین و والاترین عید اسلامی است. هیچ روزى در طول سال، فرخنده ‏تر و مبارك‏ تر از این روز مقدس نزد شیعیان اهل‏ بیت نیست.

كد خبر : ۱۰۹۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۰


عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان با اشاره به اینکه جناح فرهنگی مومن با رفع فیلترینگ فیس بوک حل نمی‌شود، گفت: امروز وزیر ارشاد در حالی از رفع فیلترینگ فیسبوک دم می‎زند که اسناد معتبری از ارتباط این سایت با رژیم صهیونیست و سازمان‎های جاسوسی وجود دارد.

كد خبر : ۱۰۹۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۳


یک کارشناس حوزه خانواده گفت: در برخی استان‌ها از هر سه ازدواج یک ازدواج منجر به طلاق می‌شود.

كد خبر : ۱۱۱۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۸


روز گذشته تعدادی از اعضای فرقه ضاله عرفان حلقه با نسرین ستوده دیدار کردند.

كد خبر : ۱۱۲۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۵


مدیرعامل انجمن نابینایان کشور گفت: تاکنون ۱۱ کتابخانه دیجیتال گویا در شهرهای کشور راه‌اندازی شده و ۴ کتابخانه دیگر نیز تا پایان دی ماه راه‌اندازی می‌شود.
 
كد خبر : ۱۱۲۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۰


معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان گفت:‌ زمینه اشتغال آسان برای جوانان لرستانی فراهم شود.

 

كد خبر : ۱۱۲۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۱


سردار رشید اسلام و قرآن شهید ملک محمد آدینه وند در سال 1336 در گراب مرکز بخش طرهان شهرستان کوهدشت در استان لرستان در خانواده ای روستایی و پرجمعیت متولد شد. 

 
كد خبر : ۱۱۳۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۵


حاج عباس سلامی از رزمندگان دوران دفاع مقدس که60سال سن دارد و سفرش را از مزار سردار شهید حاج حسین بصیر آغاز کرده  و قصد دارد تا 40 روز مسافت فریدونکنار تا کربلا را با شعار همراهی با قافله حضرت زینب (س) طی می کند .

كد خبر : ۱۱۳۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۹


مسئول واحد ازدواج دانشجویی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها از تمدید ثبت نام مراسم جشن ازدواج دانشجویی تا یکشنبه ۹ آذرماه( سالروز ولادت حضرت امام موسی کاظم (ع) ) خبر داد.

 
كد خبر : ۱۱۴۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۵


وام ازدواج در نظر بسیاری از افراد کمکی هرچند ناچیز برای زوج‌های جوانی است که در ابتدای راه زندگی خود قرار دارند، تسهیلاتی که پرداخت آن با اما و اگرهای در تامین منابع مورد نیاز همراه شده و بسیاری از متقاضیان را چشم انتظار گذاشته است.

كد خبر : ۱۱۵۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۵


مدیرعامل جمعیت جوانان محبین ولایت خرم آباد از انتخاب لرستان بعنوان میزبانی برگزاری نخستین دوره توانمدسازی سازمان های مردم نهاد کشور در لرستان خبر داد.

 

 
 
كد خبر : ۱۱۶۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۶


 روز هجدهم آذرماه، سالروز تولد شهید مدافع حرم، شهید محمود رضا بیضایی(حسین نصرتی) است که به این بهانه یادی از وی میکنیم.

كد خبر : ۱۱۶۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۹


جدیدترین و مهمترین تحولات میدانی سوریه برقراری آتش‌بس در «معظمیه الشام» ریف دمشق، توسعه کمربند امنیتی فرودگاه دیرالزور، بروز موج جدید اختلافات در داعش در جبهه شرقی، شکست سنگین داعش در رقه است.

كد خبر : ۱۱۸۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۳


بعد از پشت سرگذاشتن دو ماه محرم و صفر و عزاداری‌ها به بهار ماه‌ها یعنی ماه ربیع‌الاول، رسیدیم...

كد خبر : ۱۱۸۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۳


امر خواستگاری و ازدواج از دیدگاه شاعر طنز پرداز پلدختری....

كد خبر : ۱۱۸۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۳


"امید دانا"ضدانقلاب سلطنت‌طلب مقیم استکهلم سوئد که خود را از رهبران سلطنت‌‌طلب‌های خارج‌نشین معرفی می‌کند، به نمایندگی از تعدادی از سلطنت‌طلب‌های فراری با ارسال نامه سرگشاده‌ای به «ربع پهلوی»، از او به شدت انتقاد کرد.

كد خبر : ۱۱۸۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۵


روزنامه‌ها در لابه‌لای گزارش‌ها و سرمقاله‌ها، قسمتی از صفحات خود را به اخبار روزهای گذشته یا اخبار ویژه اختصاص می دهند که مشرق در ادامه به آنها اشاره می‌کند.

كد خبر : ۱۱۹۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


هرکس با شنیدن یازدهم دی ماه یاد چیزی می افتد. اما برای من یازدهم دی یعنی سید مجتبی علمدار؛ آخر یازدهم دی ماه هم روز ولادت پربرکتش بود و هم شهادت غمبارش.

كد خبر : ۱۱۹۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۱


مقام معظم رهبری در مورد کاهش بحران جمعیت کشور بارها به مسئولين هشدارهای پی در پی دادند. عدم توجه جدی مسئولین در مورد مهار جمعیت و برنامه‌ریزی‌های غلط دولت‌هاي گذشته و تکرارآن از طرف دولت‌ کنونی انسان را متعجب مي‌كند.

كد خبر : ۱۱۹۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۴


رسانه های محلی از نگاه برنامه ریزان ارشد کشور خیلی دور مانده اند و از نگاه مردم خیلی نزدیک و در دسترس هستند.آنها ، چشم و چراغ مردم شده اند.رسانه های محلی و بویژه از نوع مجازی آن ، مصرف کننده و آمار بازدید بالايي در مراکز استان ها ، شهرهای کوچک و نواحي دارند.آمار متنوع 50 ، 40 ، 30 ، 20 ، 10 ، 5 هزار بازدیدکننده و پایین تر از این رسانه ها ، باتوجه به مقیاس جمعیت به فراوانی قابل مشاهده است.

كد خبر : ۱۲۰۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۹


دبیرستاد ازدواج دانشجویی لرستان گفت: تا کنون 635 زوج دانشجوی لرستانی در سایت ازدواج دانشجویی ثبت‌نام کرده‌اند.

كد خبر : ۱۲۰۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۱


حجةالاسلام والمسلمین‌میرعمادی‌نماینده‌ولی‌فقیه‌در استان وامام جمعه شهر خرم آباد با خانوادهای شاهد وایثارگرخرم آباددیدارکرد.

كد خبر : ۱۲۰۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۲


کارمندان مجرد، طی یکسال آینده اقدام به ازدواج نمایند و در غیر این صورت متأهلین دارای شرایط کاری، جایگزین آنان در محیط‌های اداری شوند.

كد خبر : ۱۲۱۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۷


پیرمرد ۷۸ ساله که با مطالبه مهریه از سوی همسرش مواجه شده بود، به دلیل ناتوانی در پرداخت مهریه روانه زندان شد.

كد خبر : ۱۲۱۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۹


مشاوران و کارشناسان اجتماعی و روانشناسی معتقدند قدرت تصاویر پورونوگرافیک بیش از هرچیز دیگری بر مغز انسان تاثیرگذار است و باعث آشفتگی روحی می شود.

كد خبر : ۱۲۱۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۹


فرح پهلوی در قسمتی از نقل خاطرات خود اینگونه میگوید : طی مدت تحصیل در مدرسه ژاندارک عقاید مذهبی ام به طور کامل متزلزل شد .

كد خبر : ۱۲۲۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۵


یک کارشناس بهداشت خانواده با بیان این که آمار سقط جنین در جوانان مجرد افزایش پیدا کرده گفت : متاسفانه روزانه شاهد مراجعه کنندگانی هستیم که با مشکل بارداری ناخواسته مواجه اند و راحت ترین کار را سقط جنین می دانند.

كد خبر : ۱۲۲۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۸


علت های کشتن سه دانشجوی مسلمان در چپل هیل بسیار است اما 5 مورد از این اتهامات علت اصلی را روشن تر می کند.

كد خبر : ۱۲۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۵


تویسرکانی گفت: ایجاد آرشیو الکترونیکی و کاهش وابستگی به گردش پرونده‌ها و حذف کاغذ در ادارات ثبتی یکی از برنامه‌های مهم و بزرگ سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است.

كد خبر : ۱۲۴۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۹


دختر جوان از زندگی آینده برای همکارش تعریف می کند.آینده ای که چندان دور نیست.هشت ماه.فقط هشت ماه دیگر"فرشته" به آرزویش می رسد و شوهر پولدار و خوش تیپ و با اصل و نسبش می آید و دستش را گرفته  و می برد سر خانه و زندگی شان.

كد خبر : ۱۲۴۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۳


وقتی برخی ها با پول های اضافی خود نمی دانند چه کار کنند و بدون توجه به همنوعان خود برای زیبایی حیوانات خانگی خود هزینه های میلیونی می کنند.

كد خبر : ۱۲۴۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۵


آیت‌الله مکارم شیرازی امروز در دیدار رئیس جمهور از خدمات دولت یازدهم تقدیر و این اقدامات را تایید کرد.

كد خبر : ۱۲۵۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۷


وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از ابلاغ آیین نامه جدیدی درخصوص عدم قطع مستمری پرداختی به زنان سرپرست خانوار درصورت ازدواج مجدد به سازمان تامین اجتماعی خبر داد.

كد خبر : ۱۲۶۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۵


پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، از مخاطبان خود خواست مهم‌ترین و به‌یادماندنی‌ترین جمله‌ رهبر معظم انقلاب در سال ۱۳۹۳ را انتخاب کنند.

كد خبر : ۱۲۶۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۷


فساد اقتصادی ابعاد گوناگون آن در تمام کشورهای جهان (کم و بیش) وجود دارد که متاسفانه کشور ما نیز به نوعی با این عارضه دست به گریبان است.

كد خبر : ۱۲۷۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۰


متاسفم که مجبورم این عکس خصوصی رومنتشر کنم..اما دیگه باید،،،بایدد...این عکس مستنده.وبسیاری ازمدیران محترم تلویزیون خودمو وحالمو رویت کردن... امروزبه لطف دروغگویی ایشون مستند من پخش نشد،،وهزار اتفاق تلخ دیگه...

كد خبر : ۱۲۸۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۳


لقبش را «شهید صدر دوم»[1] گذاشته بودند و همیشه دعایشان این بود که به او آسیبی نرسد.

كد خبر : ۱۲۸۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۴


جان کری در بخشی از تبریک نوروزی خود گفته است: واقعا برای من افتخار است که نوروزی پر از سلامت و شادی برای همه افرادی که این عید را در سراسر جهان، در آسیا و قفقاز، در منطقه خلیج فارس و افرادی که در آمریکا جشن می گیرند، آرزو کنم.

كد خبر : ۱۲۹۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۵


روزی که شهید مسعود اکبری به خوزستان و در میان بچه‌های اندیمشک آمد، نخست قلب‌ها را تسخیر کرد.

كد خبر : ۱۲۹۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۵


ژاله علو معتقد است: «اگر هنرمندی به درجه اعلی هنر برسد ولی نتواند با مردم رابطه برقرار کند و هنرمند بودن او غرور و فاصله‌ای بین او و مردم ایجاد کند، کارش هنر نیست عین بی‌هنری است».

كد خبر : ۱۲۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۶


سایت خبرآنلاین اقدام به انتشار مصاحبه با زوجی نموده که به سبک ازدواج سفید در کنار هم زندگی می‌کنند که متاسفانه در شبکه های اجتماعی و برخی از سایت ها هم بازنشر داشت.

كد خبر : ۱۲۹۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۸


پدیده افشای اطلاعات مربوط به اهالی رسانه و هنر در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی، پدیده جدیدی نیست، اما به نظر می‌رسد که در روزهای اخیر، این موضوع ابعادی متفاوت یافته است.

كد خبر : ۱۲۹۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۸


مسئولان صدا و سیما و واحدهای نظارتی این سازمان باید به وظیفه قانونی خود عمل کرده و با افرادی که به آبروی رسانه ملی خدشه وارد کرده‌اند، قاطعانه برخورد کنند.
كد خبر : ۱۲۹۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۸


سالهای پیش اگر دختر و پسری در شهری غیر از شهر محل زندگی شان، خانه مجردی اجاره می کردند، خبر این اتفاق مانند توپ در میان خانواده و اهالی فامیل و دوست و آشنا صدا می کرد و فشارهای محیطی باعث می شد که این مسئله در نطفه خفه شود، اما این روزهاقبولی دانشگاه در شهری دیگر بهانه ای است برای آغاز زندگی مجردی که گاه تا دهه های چندم زندگی فرد هم ادامه پیدا می کند.

كد خبر : ۱۳۰۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۰


رئیس سازمان بسیج گفت: شعار امسال تفسیری روزآمد از فرمان امیرالمومنین(ع) به مالک اشتر و رمز توفیق هر ملت و دولت اسلامی در تمام دوران هاست.

كد خبر : ۱۳۰۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۶


مرضيه جان از شهادت من دلگير نشو مبادا كه شهيد شدن من باعث ناراحتي در زندگي ات بشود..

كد خبر : ۱۳۱۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۸


روز مادر نزدیک است و همه در این فکر هستند که بهترین هدیه روز مادر و روز زن چی می تونه باشه ؟

كد خبر : ۱۳۱۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۰


امام جمعه موقت  پلدختر گفت:برخی ها بدون توجه به مسئله تقوا در انجام برخی از عزل ونصب مدیران دچار اشتباه می شوند.

كد خبر : ۱۳۱۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۱


همانطور که از اسم روزنامه جهان صنعت مشخص است باید در زمینه اقتصادی فعالیت کند به بیان موضوعاتی اجتماعی و خلاف عرف جامعه پرداخته است که متأسفانه تا کنون با این اقدامات این روزنامه برخوردی نشده است.

كد خبر : ۱۳۲۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۷


مدیرکل اطلاعات و آمار جمعیتی سازمان ثبت احوال کشور گفت: سه میلیون و ۹۹۰ هزار و ۷۴۱ نفر نفر جوان دارای تحصیلات تکمیلی ازدواج نکرده در کشور وجود دارد.

كد خبر : ۱۳۲۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۹


دوم ارديبهشت سال 58 كه سپاه پاسداران براي حفظ دستاوردهاي انقلاب اسلامي شكل گرفت، تك‌تك زنان و مردان ايراني براي حراست از انقلاب خود كمر همت بستند...

كد خبر : ۱۳۳۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۱


متأسفانه سال‌هاست که جامعه ما روی خط زلزله طلاق قرار گرفته است و هرلحظه ممکن است اتفاقات ناگوار روی سرمان خراب شود.

كد خبر : ۱۳۳۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۵


هیئت نظارت بر مطبوعات نشریه زنان امروز را توقیف کرد و پرونده این نشریه را به دادگاه ارسال کرد.

كد خبر : ۱۳۴۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۷


رئیس ستاد اقامه نماز کشور با اشاره به اینکه باید به مسئله نماز توجه ویژه شود، عنوان کرد: وضعیت نماز نسبت به گذشته خیلی بهتر شده اما هنوز جایگاه نماز به آن‌چه که باید در یک حکومت اسلامی برسد، نرسیده است.

كد خبر : ۱۳۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۴


به نظر می رسد عدم مدیریت مناسب دولت در زمینه اقوام و برخی اظهارات تهییج کننده علی یونسی در جایگاه مشاور رئیس جمهور، موجب شده تا اتفاقات اخیر رخ داده در شهرستان های کشور، به سوژه ای مناسب برای رسانه های معاند تبدیل شود.

كد خبر : ۱۳۵۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۹


معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان گفت: كارشناسان دفاتر بانوان فرمانداری ها با رصد لايه هاي مختلف اجتماع  مسائل و آسيبهاي مربوط به حوزه بانوان را شناسايي و بوسيله ابزارها و امكانات سازماني كه در اختيار دارند رفع کنند.

كد خبر : ۱۳۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۹


دو دانش پژوه چینی چهارشنبه با ازدواج ساده در گرگان زندگی خود را آغاز کردند.
كد خبر : ۱۳۵۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۹


رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از وصول ۴هزارمیلیارد تومان از معوقات بانکی در سال ۹۳ خبر داد.

كد خبر : ۱۳۵۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۰


یکی از فوتبالیست های خارجی شاغل در لیگ ایران بار دیگر ازدواج کرده است.
كد خبر : ۱۳۵۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۰


حالا این گل پسر ما گیریم ازدواج کرد، اما کجاست شغل؟؟؟کجاست درآمد؟؟؟...خب دختر مردم به یک امیدی وارد خانه بخت می شود و اگر ببیند اوضاع خوب نیست و ماندن در خانه پدرش به نفع او است طلاق می گیرد.

كد خبر : ۱۳۵۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۱


نسخه جدید سایت شبکه اطلاع رسانی دانا  توسط رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و با حضور جمعی از نمایندگان مجلس و اصحاب رسانه رونمایی شد.
كد خبر : ۱۳۶۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۲


همسر هادی کجباف شهید مدافع حرم: «برای بازگشت پیکر همسر شهیدم حاضر نیستیم یک ریال به تکفیری‌ها پرداخت شود. ما پیکر عزیزمان را در راه خدا داده‌ایم و آنچه را که در این راه دادیم پس نمی‌گیریم.» اما واقعیت بود.

كد خبر : ۱۳۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۷


«ناهید» سیاه ترین تصویر ممکن از یک زن ایرانی است که می توان نمایش داد و شاید بتوان گفت راز موفقیت این فیلم در جشنواره کن هم همین است؛ چرا که به عقیده کارشناسان این فیلم از نظر تکنیکی قوی نبوده و فیلم های بهتری میتوانست جای این فیلم در جشنواره کن را بگیرد.
كد خبر : ۱۳۶۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۹


عضو شورای شهر خرم‌آباد از نصب مجسمه بانو "قدم‎خیر" در پارک بانوان خرم‎آباد خبر داد.

كد خبر : ۱۳۷۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۰


ماهواره را می توان اصلی ترین مساله حال حاضر جامعه ما دانست چراکه به عنوان یک رسانه بیش ترین تاثیرگذاری را برای تغییر فرهنگ ،نگرش و باورها برجامعه می گذارد.

كد خبر : ۱۳۸۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۹


«ماه عسل» در هفتمین روز از ماه مبارک رمضان، پنجره هفتم برنامه خود را با یک اتفاق غیر منتظره به روی چشمان مشتاقان خود گشود.

كد خبر : ۱۴۰۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۴


درود به رهبر کبیر انقلاب اسلامى ایران امام خمینى و با سلام بر امت و مردم غیور و شهیدپرور هر کس که راه خدا را انتخاب کرد و در این راه به رضاى الله از دنیا رفت احتیاجى به وصیت ندارد.
كد خبر : ۱۴۰۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۵


رهبرانقلاب «اقتدار» را از عوامل استقلال دستگاه قضایی برشمردند و بیان داشتند: اقتدار طلبی قوه قضاییه، قدرت طلبی متعارف سیاسی و جناحی نیست بلکه به معنای قاطعیت و ایستادگی بر سر حرف حق است.

كد خبر : ۱۴۰۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۸


همزمان 54 هواپیمای بمب‎افکن تمام منطقه را بمباران شیمیایی کردند. تمام افرادی که در منطقه بودند چه ساکنین و چه رزمندگان شیمیایی شدند.

كد خبر : ۱۴۰۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۹


عامل اسیدپاشی به مادر و دختر ۸ ساله در کوهدشت تصور می‌کرد زن برادرش عامل اصلی طلاق وی از همسرش است. این مرد کینه‌جو در حالی که ظرف اسیدی در دست داشت، مخفیانه وارد خانه برادرش شد و به جنایتی اسیدی دست زد.

كد خبر : ۱۴۰۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۹


مدیرکل ثبت‌احوال لرستان گفت: ۴۵ درصد طلاق‌ها در سال اول زندگی زوجین رخ می‌دهد، باید این موضوع مورد آسیب‌شناسی قرار بگیرد تا با کشف علل این معضل، راهکارهایی برای کنترل آن اتخاذ شود.

كد خبر : ۱۴۱۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۲


شهید پاسدارغلامحسین نقی بیرانوند در  سوم ماه خرداد هزار و سیصد و سی وهفت، در یک خانواده مذهبی، مستضعف و کشاورز در روستای «ریمله» شهر خرم آباد دیده به جهان گشود.

 

كد خبر : ۱۳۷۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۱


رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه اگر مبارزه با استکبار نباشد ما تابع قرآن نیستیم، تاکید کردند: آمریکا اتمّ مصادیق استکبار است، خودتان را آماده کنید برای ادامه‌ مبارزه با استکبار.

كد خبر : ۱۴۱۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۱


فردی که با معرفی خود به عنوان خلبان در شبکه‌های اجتماعی ماقدام به فریب و اغفال دختران جوان کرده و پس از ملاقات با آنان اقدام به سرقت طلاهای آنان می‌کرد توسط کارشناسان پلیس اصفهان دستگیر شد .

كد خبر : ۱۴۲۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۸


عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: 13 نماینده مجلس در نامه ای به رییس جمهوری خواستار افزایش وام قرض الحسنه ازدواج جوانان به 10 میلیون تومان با بازپرداخت چهار ساله شدند.

كد خبر : ۱۴۲۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۸


وجود اشتغال پایدار در هر جامعه ای می تواند نشان دهنده توسعه یافتگی و پیشرفت و بالا بودن نرخ بیکاری می تواند نشان دهنده معضلی باشد که تمام جوانب زندگی افراد جامعه را در بر می گیرد.

كد خبر : ۱۴۲۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۰


براساس پژوهش های موجود، زنان نسبت به مردان آگاهی سیاسی کمتری برخوردارند و در مقایسه با مردان از نظر سیاسی بی تفاوت ترند،و یا در صورت مشارکت در زندگی سیاسی بیشتر از مردان به احزاب راست و محافظه کار گرایش دارند.

كد خبر : ۱۴۳۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۰


مدیرکل ثبت‎احوال لرستان از افزایش 5.3 درصدی ازدواج در استان خبر داد.

كد خبر : ۱۴۳۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۱


برخی از توقعات و انتظارات بی جا و بی مورد از جوانان و هزینه های بسیار سنگین امروزی باعث شده که میانگی سنی ازدواج در جامعه به شدت افزایش یابد.

كد خبر : ۱۴۳۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۳


دبیر شورای هماهنگی با مواد مخدر لرستان گفت: مواد مخدر عامل 65 درصد همسرآزاری‎ها، 55 درصد طلاق‎ها، 30 درصد کودک آزاری‏‌ها و 23 درصد خشونت‎ها است.

كد خبر : ۱۴۳۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۷


جوانانی که امروز در قامت «مدافعان حرم» خبرساز می‌شوند پرچم‌داران عاشقی هستند که به راحتی نمی‌توان برمبنای محاسبات عقل معاش، قضاوت‌شان کرد؛ ثروت آن‌ها عشقی است که قابل تحریم نیست!

كد خبر : ۱۴۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۲


دختر جان کری وزیر امور خارجه آمریکا، برخی گزارش ها در رسانه های این کشور مبنی بر حضور فرزند محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران در مراسم عروسی اش را تکذیب کرد.

كد خبر : ۱۴۴۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۳


زهرا خوش‌نظر هستم. همسرم 45 در‌صد جانبازي دارد. من و او دختر‌عمو، پسر‌عمو هستيم و در سال 62 با هم ازدواج كرديم. آن زمان حسن به خواستگاري من آمد و برادرش هم به خواستگاري خواهرم. چند سالي را در كنار هم در يك خانه زندگي كرديم تا اينكه همسر خواهرم در عمليات مرصاد شهيد شد.‌ دو تا از برادران حسن‌آقا شهيد شده‌اند و خودش هم كه افتخار جانبازي دارد. حدودا 32 سالي هست كه در كنار هم زندگي مي‌كنيم.

كد خبر : ۱۴۵۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۵


بانک مرکزی در راستای آیین‌نامه اجرایی تبصره 26 قانون بودجه امسال، اعلام کرد: زوج‌های مشمول دریافت وام ازدواج می‌توانند، به جای دریافت وام به صورت نقدی، از تسهیلات فروش اقساطی استفاده کنند.

كد خبر : ۱۴۵۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۱


این قاضی خاطرنشان کرد: مراجعه به مرکز مشاوره که با داشتن مهارت های لازم در جهت پاسخ دادن به مشکلات زوجین و ارائه راهکارهای مثبت زندگی کمک فراوانی می کند.

كد خبر : ۱۴۵۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۴


یکی از عمده‌ترین مشکلات بیمارستان تأمین اجتماعی خرم آباد کمبود نیروی انسانی به ویژه پزشکان متخصص و کمبود شدید کادر پرستاری  است.

كد خبر : ۱۴۶۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۱


رازهای زندگی ژنرال ایرانی حاج قاسم سلیمانی از زبان برادر کوچکتر این سردار فاتح تشریح شد.

كد خبر : ۱۴۷۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۲


امروزه برگزاری مراسمات عروسی به گونه ای است که برای یک شب مراسم عروسی ، هزینه های سرسام آور و اسراف زیادی می شود تنها برای این که یک شب هزار شب نمی شود و این شب در خاطره ها ثبت خواهد شد.

كد خبر : ۱۴۷۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۴


معاون دفتر سلامت جمعیت وزارت بهداشت گفت: در حال حاضر میانگین فاصله ازدواج تا تولد فرزند در کشور، حدود سه و نیم سال می باشد و باید این فاصله کاهش یابد.

كد خبر : ۱۴۸۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۶


رئیس اداره ثبت احوال دماوند گفت:در کفتار دره یک خانواده وجود داشت که پدر مادر دارای شناسنامه و بچه هایشان محروم از شناسنامه هستند و حتی حاضر نیستند برای انجام امور اداری به شهر بیایند.

كد خبر : ۱۴۸۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۷


امام جمعه پلدختر گفت:شعار مرگ بر آمریکا همچنان بر سرزبان ملت ایران خواهد بود و آمریکا هیچ وقت قابل اطمینان نبوده و نیست.

كد خبر : ۱۴۹۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۰


معاون ثبت‌ احوال لرستان گفت: در پنج‌ماهه نخست امسال، ۱۶ هزار و ۶۳۷ واقعه ولادت در لرستان به ثبت رسیده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته کاهش ۰.۷ درصدی را نشان می‌دهد.

كد خبر : ۱۴۹۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۱


امام جمعه پلدختر گفت:هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی برای تبیین فرهنگ جهاد وشهادت است.

كد خبر : ۱۴۹۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای «هشت سنت غلط ازدواج» را از نگاه رهبر معظم انقلاب منتشر کرد.

كد خبر : ۱۴۹۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۵


این روزها برگزاری مراسم جشن عروسی، با توجه به نزدیک شدن ماه محرم به اوج خود رسیده است ، مراسمی که زمانی نماد ، فرهنگ عامیانه قوم لک بود ، پا به پای تحولات فرهنگی و اجتماعی جامعه ، متحول شده و به سمت مدرنیته شدن پیش رفته است .

كد خبر : ۱۵۰۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۹


آزاده نامداری مجری تلویزیون ایران با انتشار پستی در صفحه‌ی اینستاگرامش اعلام کرد که ازدواج کرده‌است.
كد خبر : ۱۵۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۷


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی گفت:وضعیت بیکاری در لرستان اورژانسی و نیاز که اقدامات فوری برای رفع این معضل در استان صورت گیرد.

كد خبر : ۱۵۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۸


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل لرستان گفت: در حال حاضر مداحان اهل بیت باید به بصیرت مجهز شوند.

كد خبر : ۱۵۲۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۵


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل لرستان گفت: در حال حاضر مداحان اهل بیت باید به بصیرت مجهز شوند.

كد خبر : ۱۵۲۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۵


امام جمعه پلدختر گفت:دیبلماسی ایران به بهانه برجام ومذاکرات هسته ای اجازه نفوذ آمریکا را ندهد زیرا آنها حیله گر و فریب کار هستند.

كد خبر : ۱۵۲۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۷


نصب بیرق های مشکی امام حسین(ع) بر سردرب منازل ومغازه ها،برپایی ایستگاه های صلواتی،تکایا،سیاه پوش کردن مساجد حال وهوای عاشورایی را در پلدختر حاکم کرده است.

كد خبر : ۱۵۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۰


همه از چمران عصبانی بودیم، انگار که ما با آن مدل حرکت‌کردن و حفر جان‌پناه و بدون کمترین کار برگشتن، قصد داشته مسخره‌مان کند...

كد خبر : ۱۵۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۵


مدیرکل تعاون، کار، رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: نیمه نخست امسال در لرستان 21 میلیارد تومان تسهیلات به حوزه اشتغال و ازدواج پرداخت‌ شد.

كد خبر : ۱۵۴۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۴


یکی از مسائلی که در این سال ها مورد دغدغه رهبر معظم انقلاب قرار گرفته بحث اقتصاد ومعیشت مردم است که بسیج می تواند در این خصوص نقش مهمی را ایفا کند.

كد خبر : ۱۵۵۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۳


عباس سلامی جانباز بسیجی از فرهنگیان بازنشسته استان مازندران که برای دومین بار به کربلا عزیمت می کند.

كد خبر : ۱۵۵۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۶


رئیس جمهور آمریکا درحالی از سوی جامعه همجنسگرایان این کشور به عنوان شخصیت سال انتخاب شد که در گفت‌وگویی این ناهنجار غربی را «ارزش جهانی» و «احترام به حقوق بشر» نام نهاد.

كد خبر : ۱۵۶۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۰


امروزه دریافت وام ازدواج برای زوج های جوان به یک رویا تبدیل شده چرا که پس از عقد ، زوج های جوان باید سالها برای دریافت وام سه میلیونی ازدواج دوندگی کنند تا سرانجام پس از ماه ها و یا سالها انتظار این وام را دریافت و رویای آنها به واقعیت بپیوندند.

كد خبر : ۱۵۶۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۳


بیکاری معضلی که این روزها جوانان پلدختر را  به کام مرگ می فرستد و جنوبی ترین شهر لرستان در حسرت کارخانه سیمان،پالایشگاه نفت و کشاورزی مکانیزه برای اشتغالزایی مانده است.

كد خبر : ۱۵۶۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۴


اصل ارائه بسته و وام بیست و پنج میلیونی برای کالا های ایرانی بود، اما در عمل شاهد صرف تمام آن برای خرید خودرو هستیم و خبری از سایر کالاهای واقعا ایرانی در این بسته نیست.

كد خبر : ۱۵۷۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۴


کامپیوترها که امروزه در بیش تر مراتب زندگی انسان ها راه یافته اند، هم چون دیگر ساخته های دست بشر، دو حالت دارند که یک حالت آن، بهره گیری درست و مفید برای سرعت بخشی، دقت در کارها و کمک به پیش رفت امور است و حالت دیگر آن، استفاده های نادرست و نابجا است که گاه آسیب های فراوان را در پی دارد.

كد خبر : ۱۵۷۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۱


دختر زیبای سال ایتالیا و نویسنده کتاب "روزی یک رئیس‌جمهوری بود" معتقد است احمدی‌نژاد تنها مرد واقعی بر روی زمین است. 

كد خبر : ۱۵۸۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۴


فرزندان سه رئیس‌جمهور کشورمان در مقاطعی کمابیش در امور سیاسی کشور نقش داشته‎‌اند بعضی از آنها هم اصلا به عرصه سیاست وارد نشده‌اند. در این میان شاید بتوان فرزندان آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را به عنوان سیاسی‌ترین فرزندان روسای جمهور ایران معرفی کرد.

كد خبر : ۱۵۸۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۶


معاون پیشگیری بهزیستی لرستان گفت: طرح غربالگری آگاه‎سازی و پیشگیری از معلولیت‎ها و اختلالات ژنتیک افراد 25-15 سال در استان آغاز شد.
كد خبر : ۱۵۸۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۰


یک نماینده مجلس ترکیه و از اعضای حزب مخالف داماد رییس جمهور این کشور را متهم به داد و ستد نفتی با داعش نمود.

كد خبر : ۱۵۹۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۴


عدم مناسب بودن زیرساخت‌های شهری و نیز وسیله‌های حمل و نقل عمومی باعث می‌شود تا معلولین نتوانند نقش خود را به خوبی در بین آحاد جامعه ایفا نمایند.

كد خبر : ۱۵۹۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۶


استاندار لرستان در مقابل سهل انگاری های مدیر بانک شعب بانک صادرات لرستان ،وی را از لسه کارگروه اشتغال استان اخراج کرد و گفت:بروبیرون!از فردا سرکار نیا!

كد خبر : ۱۵۹۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۹


فرنگیس معظمی گودرزی کار آفرین  بروجردی است که توانسته است با ایجاد کار خانگی و تهیه ترشیجات در آمد خوبی را کسب و باعث اشتغال چند نفر شود.

كد خبر : ۱۶۰۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۵


میان‌ کارتون‌خواب‌های بوستان محله حقانی، زنان ودختران و پسران جوانی به چشم می‌خورند که دغدغه درس و دانشگاه ندارند و کار و خانه برایشان بی معنی است اما وقتی چشمانشان به دوربین می‌افتد با چشمانی از حدقه بیرون زده، توبیخت می‌کنند که از چه عکس می‌گیری، ما آبرو داریم، ما زن و بچه یا ..شوهر داریم.

كد خبر : ۱۶۰۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۶


هفدهمین روز از ماه زمستان هرسال، یادآور مرگ اسطوره و جهان پهلوانی است که مدال را فدای جوانمردی کرد تا نامش همیشه در قلب ایرانیان زنده بماند؛ مردی که راز مرگش ۴۸ ساله شده است.

كد خبر : ۱۶۱۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۹


تکرار سریال های حیف ومیل کردن پول بیت المال در پروژه های عمرانی همچنان در پلدختر سوژه است.

كد خبر : ۱۶۱۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۹


نوید خداشناس بازیگر سریال «پشت بام تهران» ساخته بهرنگ توفیقی که هر شب از شبکه یک سیما نمایش داده می شود درباره نقش خود گفت: من در این سریال نقش جهان را دارم که صمیمی ترین دوست غیاث با بازی کامبیز دیرباز است و خواهری به نام اختر دارد که نقشش را آزاده صمدی بازی می کند.

كد خبر : ۱۶۲۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۴


شبکه ­های اجتماعی، برنامه ­ها و ابزارهای ارتباطی مبتنی بر فلسفه، تفکر، ایدئولوژی و اهداف خاصی جهت ساخت، سفارش داده شده ­اند. این برنامه­ ها هم از جهت نوع روابط و ساز و کار حاکم بر آن و هم از جهت جذب کاربران و انتشار پیام­های مد نظر تابع ایدئولوژی و اهداف صاحبان هر کدام از برنامه ­ها می باشند.

كد خبر : ۱۶۲۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۶


 سجاد و فاطمه زوج دلفانی معتقدند که سکه طلا خوشبختی نمی‌آورد و باهم تصمیم می‌گیرند که مهریه زندگی‌شان تنها یک سکه طلا و یک جلد کلام‌الله مجید باشد.

كد خبر : ۱۶۳۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۷


24 خرداد با انتخابات پرشکوه ملت ایران یکبار دیگر حماسه ای را خلق کرد تا ثابت کند همیشه با انقلاب بوده و خواهد بود.

كد خبر : ۱۶۳۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۲


استاندار لرستان گفت: نمودار ازدواج ما نسبت به طلاق علیرغم مشکلات اقتصادی بالا یا نرخ بیکاری بالا در کشور رتبه ششم است  که در 9 ماه اول سال 94 نرخ ازدواج در کشور رتبه هفتم راداریم.

كد خبر : ۱۶۴۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۳


رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در مراسم سالگرد ورود حضرت امام خمینی(ره) که در فرودگاه مهرآباد برگزار شد، برخی ردصلاحیت‌های انتخابات مجلس خبرگان رهبری را به شدت مورد انتقاد قرار داد.

كد خبر : ۱۶۴۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۳


به مناسبت دهه فجر ،طی مراسمی جشن ازدواج نوعروسان تحت پوشش بهزیستی با حضور امام جمعه،معاون فرماندار ، معاون مشارکت های مردمی و اشتغال بهزیستی و جمعی از مددجویان تحت پوشش بهزیستی ومدیران ادارات در سالن اجتماعات فجر ارشاد برگزار شد

كد خبر : ۱۶۵۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۸


الفبا را که آموختیم سرمشق های هرشب مان تکرار آنها بر زبان و بر کاغذ بود الف_ب_پ... حرفهایی که به تنهایی بی مفهوم بودند اما امروز با مقاومت در کنارهم قرار گرفتند و کلمه ایجاد شد.

كد خبر : ۱۶۵۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۲


رئیس مجمع تشخیص با اشاره به انتخاب حضرت آیت الله خامنه‌ای به عنوان رهبری گفت:از آنچه که انتخاب کردیم راضی هستیم و تاکنون بهتر و مناسب تر از آیت الله خامنه ای کسی را در فقهای موجود نمی بینیم.

كد خبر : ۱۶۵۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۴


ولادت عقیله بنی‌هاشم حضرت زینب کبری سلام‌الله‌علیها فرصت خوبی است برای یاد کردن از شهیدانی که این روزها دوباره فضای زندگی ایرانیان را به عطر شورانگیز شهادت معطّر کرده‌اند.

كد خبر : ۱۶۵۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۴


از وقتی که به یاد دارم پدر و مادرم همیشه باهم جنگ و دعوا داشتند کوچکتر که بودم با ترس گوشه ای می نشستم و گوش هایم را می گرفتم تا صدایشان را نشنوم.

كد خبر : ۱۶۷۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۷


اظهارات و فعالیت های سیاسی مولاوردی در طول سال 94 کم نبودند و همین موضوعات باعث شد که فعالیت برای بهبود شرایط زنان در جامعه نادیده گرفته شود و نیاز های اصلی زنان در مجموعه کل کشور گم شود؛ شاید اگر مولاوردی می توانست ارتباط منطقی تری با قشر بیشتری از زنان جامعه برقرار کند بهتر می توانست وارد فضای اجرایی شود.

كد خبر : ۱۶۹۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۱


از آنجایی که دستیار ویژه روحانی می تواند تأثیر به سزایی در برخی از آشتی ها و وحدت ملی داشته باشد شاید بهترین مسیر برای این معاون روحانی را حرکت در مسیر انقلاب دانست تا از این طریق با اظهارات نسنجیده آب در آسیاب دشمن ریخته نشود.

كد خبر : ۱۶۹۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۳


امير سپهبد شهيد علي صياد شيرازي، فرزند «زياد»، در روز چهارم خرداد ماه سال 1323 در شهرستان «درگز» از توابع استان خراسان به دنيا آمد.

كد خبر : ۱۶۹۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۱


شهید شمسه اولین شهید مدافع حرم بروجردی همیشه می گفتند من سرباز ولایتم، شما نیز سرباز ولایت باقی بمانید و همیشه به رعایت حفظ حجاب و خواندن نماز اول وقت تاکید زیادی داشتند.

كد خبر : ۱۶۹۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۲


 منصور نم نم‌ متولد سال۱۳۴۱ و اهل لرستان است که این روزها با خدمت به راست‌قامتان جانباز در انجمن راست‌قامتان قطع دو پا همچنان به رزمندگانی خدمت می‌کند که روزگاری دست و پای خود را برای حفاظت از این آب و خاک به یادگار گذاشتند.

كد خبر : ۱۷۲۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴


بر چه اساسی، مدیرانی می‌توانند چنین حقوق کلانی دریافت کنند؟! کدام مسئول و نهادی بر چنین دریافتی‌هایی مهر تایید می‌زنند؟!

كد خبر : ۱۷۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۰


امام جمعه پلدختر گفت:مسئولین نسبت به مطالبات به حق جوانان در خصوص اشتغال و جوانان تلاش وهمت کنند.

كد خبر : ۱۷۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۴


مسئول بسیج سازندگی پلدختر گفت:در سال گذشتنه  بیش از 21میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در قالب برنامه های اقتصاد مقاومتی به متقاضیان داده شد.

كد خبر : ۱۷۳۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۷


سبزترین ازدواج کشور در کرمانشاه رخ داد. ازدواجی که در آن نه خبری از مهریه‌های چند هزار سکه‌ای بود و نه ریخت و پاش‌های آنچنانی. ازدواجی که در آن عروس مهریه خود را کاشت 1305 درخت تعیین کرد.

كد خبر : ۱۷۳۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۹


دیدار فرزند یکی از شخصیت‌های نظام با اعضای فرقه بهاییت حکایت از برنامه سران این تشکیلات در سرزمین‌های اشغالی و ستاد جنگ تبلیغاتی آن دارد تا از حربه «جنجال‌سازی» و «مظلوم‌نمایی» استفاده کند و در اجرای فرمان از پایتخت‌های غربی، به این بهانه فشارهای بین‌المللی و حقوق بشری را بر ایران افزایش دهد.

كد خبر : ۱۷۳۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۹


مراجع عظام تقلید در دیدارهای امروز خود با رئیس جمهور بر رفع مشکل بیکاری، اشتغال و ازدواج جوانان تاکید کرد.

كد خبر : ۱۷۴۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱


معاون فنی دفتر سلامت جمعیت وزارت بهداشت از ورود وزارت کشور به موضوع "ازدواج سفید" خبر داد.

كد خبر : ۱۷۴۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۵


کارشناسان معتقدند که بسیاری از بزهکاری ها و ناهنجاری‌ها در جامعه مانند طلاق، اعتیاد، تجاوز، دزدی و بیماری های روحی و روانی می‌تواند ناشی ازبیکاری باشد، با این حال نزدیک به سه سال است که خانواده های ایرانی منتظر تدبیر دولت یازدهم برای رفع مشکل بیکاری هستند ولی آن چیزی که با چشم می‌توان دید و آن چیزی که در آمارها نشان می‌دهد،سیر نزولی آمار بیکاری در دولت یازدهم بوده است.

كد خبر : ۱۷۴۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۸


حس بد این لحظه های شما؛ حال رضا ،پدر و مادر نگران و خسته از بی تابی های فرزندی است که مبتلا به یک بیماری خاص است،که ساعت شنی زنده ماندنش خیلی وقت است پشت ‌و رو شده و چشم به دانه‌دانه آخرش دارند و امید را در همین لحظات آخر جستجو می‌کنند.

كد خبر : ۱۷۵۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۹


 تحلیل داده های آماری مرتبط با طلاق در لرستان ، افزایش نرخ این پدیده طی 10 سال اخیر را نشان می دهد که این آسیب اجتماعی روند صعودی خود را در این استان همچنان طی می کند.

كد خبر : ۱۷۶۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۰


در کشوری که یک کارگر زیر یک میلیون تومان دریافتی دارد و در دوره ای که هر روز خبری جدید از تعطیلی کارخانجات تولیدی آن منتشر می شود، دریافت حقوقی بالغ بر 30 میلیون تومان جز نقد و انتقاد، حرف دیگری باقی نمی گذارد. انتقادی که این بار مردم به صورت مستقیم در شبکه های اجتماعی و سایت های خبری و خبرگزاری ها به اشتراک گذاشتند.

كد خبر : ۱۷۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۲


سرود سپیده، دومین دفتر اشعار معاصر حمید سبزواری است که همچون دفتر نخست با مقدمه رهبر معظم انقلاب و استاد صادق آینه وند منتشر شده است.

كد خبر : ۱۷۶۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۲


سرزمین لرستان از دیرباز تاکنون مهد پرورش مردان و زنان بزرگی بوده است و صفاتی نظیر جنگاوری ، شجاعت و سخاوت از ويژگی های بارز آنها است.

كد خبر : ۱۷۶۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۳


انتشار فیش های حقوقی و گذشت زمان بیشتر ،ابعاد تازه تری از  فیش های حقوقی را در دیگر وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی مشخص تر می شود ،پس از بیمه،بانک رفاه،وزارت بهداشت ،حالا به صندوق توسعه ملی رسیده است.

كد خبر : ۱۷۶۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۸


رئیس‌کل دادگستری لرستان ‌به وضعیت نامناسب صنعت در کشور و لرستان اشاره کرد و گفت: نسبت به روند احیاء صنایع راکد در استان لرستان نگران هستیم.

كد خبر : ۱۷۷۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۳۰


استاندار لرستان گفت: ۱۳ هزار و ۴۱۰ نفر در نوبت دریافت وام ۱۰ میلیون تومانی داریم.

كد خبر : ۱۷۷۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۳۰


رئیس دادگستری پلدختر گفت:علت اصلی تشکیل پرونده های قضایی در دادگستری پلدختر،بدهی های بانکی،تصادفات و اختلافات خانوادگی است که از این تعداد پرونده های ورودی هم 25درصد به صلح و سازش ختم می شود.

كد خبر : ۱۷۷۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۲


فیش های حقوقی نجومی در حالی وارد فضای رسانه ای شد که افکار عمومی انتظار چنین ارقامی را در برخی از فیشهای حقوقی منتسب به مسئولان نداشت.

كد خبر : ۱۷۷۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۴


دیدار نمایندگان خبرگان رهبری و نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان با نماینده ولی فقیه در لرستان شامگاه دیشب برگزار شد.

كد خبر : ۱۷۸۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۸


یک جوان لرستانی خطاب به رئیس جمهور با طرح سوال قابل تاملی به واقعیت های موجود جامعه در خصوص مسئله ازدواج و اشتغال جوانان به دولتمردان تدبیر وامید تلنگری زده است.

 

كد خبر : ۱۷۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۰


مادر فرمانده جواد گفت: فرزندم جواد در عید سعید فطر پارسال   بعد از اتمام نماز دستانش را به آسمان بلند گرد و گفت یا رب العالمین عید فطر سال بعد من به شهادت رسیده باشم انشالله.

كد خبر : ۱۷۸۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۱


دانشجویان در دیدار با مقام معظم رهبری بر اجرای پروژه سیاه‌سازی پرونده بورسیه‌ها، سعی دشمن برای متمایل کردن جوانان به سمت نسخه‌ای جعلی از انقلاب تأکید کردند و گفتند: افرادی که تا مغز استخوان به اقتصاد بازار آزاد معتقدند، اقتصاد مقاومتی را تحریف می‌کنند و کلید به دستان رویه غلط حمایت از تشکل‌های یک بار مصرف را اصلاح نکردند.

كد خبر : ۱۷۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۳


رهبر انقلاب اسلامی اوضاع خاص و حساس کنونی کشور را شبیه جنگ احزاب در زمان پیامبر(ص) دانستند و گفتند: امروز نیز همه دنیاپرستان و زورگویان عالم در مقابل جمهوری اسلامی ایران صف آرایی کرده اند.

كد خبر : ۱۷۸۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۳


فرماندار پلدختر گفت:حجاب فقط در چادر خلاصه نمی شود زیرا حجاب میوه عفاف که زنان ما به عنوان یک ارزش اصلی باید آن را رعایت کنند.

كد خبر : ۱۷۹۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۱


معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان لرستان گفت: همچنان ۱۳ هزار نفر از استان در صف وام ازدواج هستند.

كد خبر : ۱۷۹۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۶


امام جمعه پلدختر گفت:مسئولان ارشد استانی در خصوص رسیدگی به مردم دیدگاه همه جانبه ای داشته باشند و فقط به گروه خاصی توجه نداشته باشند که این با روحیه جهادی خدمت رسانی در تعارض است.

كد خبر : ۱۸۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۸


پروانه ای ها را جز بیماری های خاص قرار نمی دهند و علاوه بر تحمل رنج بیماری هزینه های کمرشکن داروهای نایاب و گران را باید به جان بخرند.

كد خبر : ۱۸۲۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۶


با گذشت زمان ابعاد تازه تری از آثار بیکاری در شهرستان پلدختر اشکار می شود،اظهارات تکان دهنده جوان بیکاری انقلابی که این روزها راهی استان های دیگر برای شغل شده است.

كد خبر : ۱۸۳۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۳


زیارت حرم رضوی آرزوی خانواده هایی از لرستان بود که سرانجام این خانواده ها برای اولین بار به پابوس امام رضا (ع) نائل شدند.

 

كد خبر : ۱۸۳۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۳


کارشناس خانواده گفت: یکی از پرفشارترین استرس‌هایی که هر شخصی در زندگی تجربه خواهد کرد، استرس برای انتخاب همسر است.

 
كد خبر : ۱۸۳۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۸


 آقای مسعود بهرام نژاد یک سوال دارم، آیا جنابعالی در جایگاه یک مسئول انتقاد رسانه ها را بی مورد قلمداد می کنید یا در جایگاه یک رسانه ای؟ لطفا موضع خودتان را مشخص کنید.

كد خبر : ۱۸۴۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۱


مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده از برنامه ریزی برای راه اندازی سامانه ملی خدمات ازدواج خبر داد و گفت: این سامانه کلیه خدمات ازدواج را با تخفیف به جوانان ارائه می‌دهد.

كد خبر : ۱۸۴۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۵


با وجود مصوبه مجلس شورای اسلامی در خصوص لزوم پرداخت وام 10 میلیونی ازدواج، هنوز کسانی هستند که وام 3 میلیونی را هم دریافت نکرده اند.

كد خبر : ۱۸۴۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۶


امام جمعه پلدختر گفت:خانواده ها در تربیت فرزندان خود دقت کنید و در امر ازدواج آنها براساس چشم هم چشمی، مهریه های سنگین قرار ندهید.

كد خبر : ۱۸۵۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۲


بانکداری اسلامی مسیر مشخص سیستم پولی ومالی ایران که در صورت اجرایی شدن برنامه های این شیوه بانکداری شاهد رونق اقتصادی،تولید واشتغالزایی در کشور خواهیم بود و در بعد دیگر مکمل اقتصاد مقاومتی از لحاظ بودجه ای ومالی همین بانکداری اسلامی است.

كد خبر : ۱۸۵۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۳


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجرای بند یک اصل ۱۱۰ قانون اساسی سیاستهای کلی «خانواده» را که پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تصویب شده است، ابلاغ کردند.

كد خبر : ۱۸۵۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۳


احکام شرعی گفت وگو  با نامحرم در فضای مجازی بر اساس استفتائات چند تن از مراجع عظام تقلید خواندنی است.

كد خبر : ۱۸۵۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۵


استاندار لرستان بابیان اینکه ۲۰ هزار لرستانی در نوبت دریافت وام ازدواج هستند، گفت: مقررشده بانک‌های استان هفت دوازدهم کل اعتبارات وام ازدواج را تا پایان مهرماه پرداخت کنند.

كد خبر : ۱۸۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۱


پس از اظهارات نجفی، در فضای رسانه‌ای و مجازی کشور چنین مطرح شد که مدیرعامل دستگیر شده شرکت رشد، در واردات شیرخشک فاسد به کشور در دوران تحریم‌ها نقش داشته است؛ موضوعی که وی در اردیبهشت ماه، پیش از دستگیری در مصاحبه با یک سایت خارجی به آن واکنش نشان داده بود.

كد خبر : ۱۸۷۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۳


ریشه بسیاری از معضلات اجتماعی ریشه در معضل بیکاری دارند و با حل این معضل، بسیاری از جرائم اجتماعی نیز از بین می‌روند. با این مقدمه، نگاهی خواهیم انداخت به وضعیت صنعت در الشتر و اثرات مترتب آن بر بیکاری جوانان این شهرستان.

كد خبر : ۱۸۹۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۱


چمران گفت: در این دوره شورای اسلامی شهر از شهرداری کسی هیچ گونه ملکی را نگرفته است. جز یک نفر که قهرمان بود و اعلام کردند و به عنوان جایزه بود و چون خوشش نمی‌آمد در جای دیگر ملک گرفته و تفاوت قیمت را پرداخت کرده است.

كد خبر : ۱۸۹۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۸


حریم خصوصی چهره ها همیشه نقل محافل مردمی بوده است؛ اتفاقی که گاهی با واکنش خود آنها نیز همراه است. در گزارش زیر به سراغ عواملی رفتیم که زمینه ساز عمومی کردن این وجه خصوصی از زندگی آنهاست.

كد خبر : ۱۸۹۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۸


دولتمردان بارها از یارانه‌ای که به مردم پرداخت می‌شود به عنوان مصیبت عظما نام برده و از افزایش مبلغ وام ازدواج گلایه کرده‌اند، این در حالی است که به راحتی از کنار خسارت 18 میلیارد دلاری کرسنت و اختلاس 8000 میلیاردی گذشته‌اند!

كد خبر : ۱۸۹۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۰


مقصودی با بیان اینکه 25 نفر از نمایندگان تا کنون نامه استیضاح آقای طیب نیا را امضا کرده اند عنوان کرد: موضوع استیضاح وزیر اقتصاد با نظر 25 نماینده تا کنون امضا شده است و ان شا الله در روز های آینده امضاء های بیشتری در این خصوص از نمایندگان اخذ خواهد شد.

كد خبر : ۱۹۰۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۷


رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان لرستان گفت: پرداخت تسهیلات ازدواج در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل در این استان رشد 15 درصدی داشته است.

كد خبر : ۱۹۳۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۸


اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس توانستند موافقت برخی از مراجع را برای تغییر قانون و افزایش سن ازدواج دختران کسب کنند.

كد خبر : ۱۹۴۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۵


نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در دور نهم مجلس گفت:اشتغال به دغدغه اصلی خانواده ها تبدیل شده نیاز مصوبه مجلس نهم برای پرداخت حقوق جوانان بیکار اجرایی شود.

كد خبر : ۱۹۴۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۸


استاندار لرستان گفت: 79 میلیارد تومان وام ازدواج در سال 94 پرداخت‌شده که امسال به 194 میلیارد تومان رسیده و حدود 130 میلیارد تومان دیگر تا پایان امسال باید پرداخت شود.

كد خبر : ۱۹۴۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۲


رئیس‌جمهور با تأکید بر اینکه بیکاری می‌تواند معضل بسیار بزرگی برای جامعه و کشور باشد، گفت: بسیار نگران‌‌کننده است که در داخل یک خانه یک یا دو نفر یا بیشتر جوان بیکار داشته باشند.

كد خبر : ۱۹۵۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۳


متاسفانه قالب شدن برخی فرهنگ های نادرست مانند رسم جهازبینی از طرف خانواده داماد و توقعات سنگین خانواده عروس در خرید عروسی کار را تا جایی پیش برده است که ازدواج به موقع  و برپایی جشن عروسی به یکی از بزرگترین دغدغه جوانان تبدیل شده است.

كد خبر : ۱۹۶۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۵


یکی از پدیده هایی که  بیش از پیش در حال خودنمایی است بحث نگهداری از حیوانات خانگی است؛ از تعداد روبه افزایش زنان و مردانی که با حیوان های خود قدم در معابر عمومی می زنند و خیابان های شهررا به تصاحب خود در آورده اند تا گسترش مراکز فروش این حیوانات...

كد خبر : ۱۹۶۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۶


‌سالیان سال است که لرستان مأمن بیکاران بوده و هست و تنگ‌تر و تنگ‌تر می‌شود‌ این عرصه... بیکاری و سکوت اندوهناک در پس آن، یک سمفونی بزرگ ساخته از امتداد نگاه‌های مضطرب خانواده‌های درمانده و تا دوردست‌ها در امتداد نگاه‌هایشان مظلومیت و محرومیت موج می‌زند.

كد خبر : ۱۹۶۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۸


آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در سن 82 سالگی پس از عمری مجاهدت و تلاش بی‌وقفه در راه تحقق اسلام دار فارنی را وداع گفت.

كد خبر : ۱۹۶۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۹


 کمبود شغل و بالا بودن نرخ بیکاری از مهمترین مشکلات در جوامع مختلف بشما می‌رود چرا که این معضل به تنهایی می‌تواند منشاء مشکلات اجتماعی زیادی باشد که هر یک از آنها به تنهایی می‌تواند زمینه ساز مشکلات فراوانی بوده و جامعه را به شدت تحت تاثیر قرار دهد.

كد خبر : ۱۹۷۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۵


کارشناس مسائل مذهبی و اجتماعی گفت: تقلیدهای بی‌حساب و کتاب و کورکوانه از فرهنگ غرب، تبعات زیادی را به دنبال دارد که از جمله آنها می‌توان به مشکلات موجود در عرصه ازدواج اشاره کرد.

كد خبر : ۱۹۷۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۵


کارشناس طب سنتی گفت: مسئله مزاج یکی از مسائلی است که در تعیین انتخاب همسر باید درکنار مسائل دیگر مانند ایمان، شرایط خانوادگی و... نظر گرفته شود.

كد خبر : ۱۹۷۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۵


نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به گذشت یک سال از برجام گفت: برجام دستاوردی برای کشور نداشت و مشکلات گره خورده به برجام حل نشد و امروز اظهار نظردر مورد برجام به معنای چوب لای چرخ گذاشتن کار دولت محسوب نمی شود.

كد خبر : ۱۹۷۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۸


در سالهای اخیر نرخ طلاق در کشور از مرز هشدار عبور کرده و با افزایش نگران کننده‌ایی همراه بوده است به گونه‌ایی که نرخ طلاق در سال 95 نسبت به سال 85 بیش از 100 درصد افزایش یافته است.

كد خبر : ۱۹۷۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۹


استاندار لرستان گفت: طبق مرکز آمار نرخ بیکاری بانوان در لرستان 22.9 درصد و  این نرخ در استان ما نگران کننده است .

كد خبر : ۱۹۷۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۳۰


ازدواج سفید عد‌‌‌م پایبند‌‌‌ی به ارزش‌های اجتماعی، سنت‌ها و آد‌‌‌اب و رسوم است که جامعه‌ای  بی قید‌‌‌ و بند‌‌‌ و هرج و مرج طلب را به وجود می آورد.

 

 

 
كد خبر : ۱۹۷۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۳


‌معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان لرستان گفت: این استان بیش از 529 هزار جوان دارد.

كد خبر : ۱۹۸۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۴


بیکاری یکی از معضلاتی است که این روزها بیشتر خانواده‌‌ها با آن روبه‌رو هستند.

كد خبر : ۱۹۸۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۵


اظهارات سخنگوی دستگاه قضا مبنی بر ارتباط برادر رئیس جمهوری با یک بدهکار بانکی در روزهای گذشته واکنش های زیادی در پی داشت که در ادامه به بازخوانی برخی از این واکنش ها می پردازیم

كد خبر : ۱۹۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۷


مهاجم سرخ‌پوشان هفته اینده جشن عروسی خود را برگزار خواهد کرد.

كد خبر : ۱۹۸۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۸


براساس تبصره 4 آیین نامه سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور کلیه محکومان به استثنای مشمولین ماده 221 در صورت ازدواج یا فوت یکی از بستگان درجه یک آنها (پدر، مادر، فرزند، همسر، برادر و خواهر) بدون لحاظ شرایط مذکور در این ماده از یک نوبت مرخصی بهره‌مند می‌شوند.

كد خبر : ۱۹۹۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۳


سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: اصلا ما چنین انتظاری نداریم، انتظار اینکه یکسری افرادی بنشینند سر سفره مردم و از این سفره بردارند و بگذارند در جیب خودشان و بعد بگویند حقمان بوده، جزء ذخایر ملت هستند، یعنی واقعا غیرقابل باور است.

كد خبر : ۱۹۹۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۵


در مراسمی با حضور امام جمعه،نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس و جمعی از مسئولان محلی مراسم اهدای جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد امام(ره) پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۲۰۰۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۰


به مناسبت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مراسم اهدای جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد معمولان با حضور امام جمعه ومسئولان محلی برگزار شد.

كد خبر : ۲۰۰۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۰


وزیر سابق نفت گفت: بعد از گذشت یک سال و نیم، حالا اذهان مردم را به جای دیگری منحرف می‌کنند. می‌گویند ساختار داخلی اقتصاد ایران مشکل دارد.اگر ساختار داخلی اقتصاد ایران مشکل دارد، پس چرا با ساختار برخورد نمی‌کنید؟ چند نفر از اعضای این کابینه در هیئت مدیره شرکت‌های دولتی و خصوصی عضویت دارند؟

كد خبر : ۲۰۰۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۳۰


عضو کمیسیون عمران مجلس طی یادداشتی تصریح کرد: استیضاح وزیر راه و شهرسازی اعلام وصول شد تا روز یکشنبه، خانه ملت میزبان عباس آخوندی باشد.

كد خبر : ۲۰۰۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۳۰


کنترل نقدینگی یا تزریق پول به اقتصاد از طرف دولت ها همیشه دغدغه کارشناسان و فعالان بازار بوده و کاهش یا افزایش نقدینگی در بازار تبعات مختلفی را برای اقتصاد کشور داشته است.

كد خبر : ۲۰۰۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۳


روحانی رئیس جمهور که در سخنرانی های اخیر خود به دنبال جلب آرای بیشتری هست سعی دارد با بیان کردن مسائلی اهداف تبلیغاتی خود را تحقق بخشد.

كد خبر : ۲۰۱۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۱


مدیرکل ورزش وامورجوانان لرستان گفت:توجه به امر ازدواج جوانان لرستانی از برنامه های مهم این سازمان که در جلسات مختلفی نسبت به تسریع در پرداخت ها رایزنی کرده ایم.

كد خبر : ۲۰۱۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۳


محمدرضا رستمی در حاشیه برگزاری چهارمین گردهمایی معاونان امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در شیراز در جمع خبرنگاران افزود: در حال بررسی زمینه‌های همکاری در کارگروهی مشترک با بانک مهر ایران هستیم و از طریق دولت این موضوع را پیگیری می‌کنیم تا درصدی از منابع جاری دولت از طریق بانک مهر ایران مدیریت شود.

كد خبر : ۲۰۱۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۴


امام جمعه موقت پلدختر گفت:مسئولان بنیاد شهید وامورایثارگران نسبت به رفع دغدغه های فرزندان خانواده های شهدا،جانباز وایثارگر اقدام کنند.

كد خبر : ۲۰۲۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۰


كد خبر : ۲۰۲۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۷


کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه زندگی بنده با چشیدن طعم فقر همراه بوده است، گفت: احساس فقر و محرومیت را چشیده‌ام.

كد خبر : ۲۰۴۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۷


نماینده ستاد جوانان رئیسی معتقد است که بیکاری در دولت روحانی افزایش داشته و جوانان مورد بی اعتنایی قرار می‌گیرند و ما با یک دولت خسته مواجهیم در حالیکه نماینده ستاد جوانان روحانی می‌گوید: دولت روحانی چهار سال با مشکلات دست و پنجه نرم کرد تا کشور را به نقطه مثبتی برساند اما باید تلاش دوچندان صورت گیرد.

كد خبر : ۲۰۴۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۰


کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه این روزها ما واقعیت‌های تلخ و شیرین در کشورمان زیاد می‌بینیم، گفت: مردم در 29اردیبهشت تصمیم خواهند گرفت و سکان دار اجزایی مدیریت کشور را مشخص خواهند کرد.

كد خبر : ۲۰۵۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۳


به مناسبت شهادت مطهری وهمزمان با هفته معلم،مراسم تجلیل از معلمان نمونه پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۲۰۵۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۳


حجت الاسلام رئیسی در جمع مردم خرم آباد گفت: می توان مشکل دریافت وام ازدواج 500 هزار زوج را تنها با تسویه حساب یک بدهکار بانکی حل و فصل کرد.

كد خبر : ۲۰۵۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۳


محورهای سخنان 6 نامزد دوازدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری در دومین مناظره تلویزیونی را در این خبر بخوانید.

كد خبر : ۲۰۵۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۵


سند آموزش 2030 چندی پیش در کشورمان رونمایی شد و مطابق آن و تعهداتی که کشورمان دارد، باید اموری را انجام دهد که تعارضات و مغایرت‌هایی را با خود به همراه دارد که از جمله آن متهم شدن کشورها به وجود خشونت و تبعیض جنسیتی است.

كد خبر : ۲۰۵۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۷


جشن ازدواج 200 نفر از اعضاء هیات خادم الرضا(ع)شامگاه دوشنبه در قم برگزار شد.

كد خبر : ۲۰۵۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۹


کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه باید دولت پاسخ بدهد نقدینگی کجا رفته، گفت: اگر دیپلماسی به‌گونه‌ای باشد که شما با خارجی‎ها صحبت کنید که هوای شما و نامزدتان را داشته باشد تا رای بیاورید، ما این دیپلماسی را بلد نیستیم.

كد خبر : ۲۰۵۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۴


کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: آقای روحانی! و آقایان کاندیدا! اطلاعات من از اشخاص قابل قیاس با بقیه نیست فردی که می‌خواهد رئیس جمهور شود باید ظرفیت داشته باشد.

كد خبر : ۲۰۵۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۵


کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه وزیری که تاجر و در بخش خصوصی باشد آن دولت نمی‌تواند برای مردم کار کند، گفت: سرمایه‌گذاری خارجی به عنوان گلابی برجام فقط 500 میلیون دلار بود.

كد خبر : ۲۰۶۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۵


شهرستان سلسله با مشکلاتی همچون نبود صنعت و بیکاری جوانان تحصیلکرده دست و پنجه نرم می‌کند به گونه‌ای که سهم این شهرستان مستعد و سرسبز از صنعت در استان لرستان متأسفانه کمتر از یک درصد می‌باشد!

كد خبر : ۲۰۷۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۷


مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه لرستان گفت: اگر مسئولان و افرادی در جامعه که در این عرصه توانمند هستند، فضا را طوری فراهم کنند که اشتغال و ازدواج جوانان فراهم شود قطعاً بسیاری از منکرات و فحشا در اجتماع کم ترمی شود.

كد خبر : ۲۰۷۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۷


رئیس اداره ثبت احوال پلدختر گفت:در طی دو اول امسال هیچ مورد طلاقی در اداره ثبت احوال شهرستان ثبت نشده است.

كد خبر : ۲۰۸۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۳


تلگرام محسن را روی گوشی خودم نصب کرده بودم، یک دفعه دیدم دریکی از گروه‌هایی که با دوستانش داشت، عکسی فرستادند و گفتند برای آزادی این اسیر دعا کنید. من عکس را باز کردم دیدم این اسیر محسن من است.

كد خبر : ۲۰۹۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۱


ما تنها نبودیم. من و پسرم شروع کردیم به نجوا با سیدرضا که عکاس آن لحظه عکس گرفت و اینگونه برداشت شد که ما آنجا تنهاییم. وقتی عکس را دیدم شوکه شدم و با معراج تماس گرفتم و اعتراض کردم که چرا این عکس را پخش کردید؟

كد خبر : ۲۱۱۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۷


نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اظهار پشیمانی و ندامت افرادی که در انتخابات اخیر به آقای روحانی رای داده اند اظهارداشت: آقای روحانی در ابتدای دوران انتخابات سال 92 شعار هایی اعم از اشتغال و رونق اقتصادی را به مردم داده بود که با گذشت 4 سال از عمر دولت و روی کار آمدن مجدد این دولت تا به امروز دولت نتوانست به وعده های خود در بخش اقتصادی عمل کند.

كد خبر : ۲۱۱۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۱


در نخستین جلسه بررسی بندهای مربوط به کمیسیون اجتماعی از بودجه 97 نظرات مختلفی بررسی شد و یکی از بندهایی مورد تصویب، افزایش تسهیلات ازدواج جوانان از 10 به 15 میلیون تومان بود.

كد خبر : ۲۱۱۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۴


رئیس اداره ثبت احوال پلدختر گفت:در طی 9ماهه 38مورد طلاق ثبت شده که به ازای هر 13.8 مورد ازدواج در شهرستان پلدختر یک واقعه طلاق به ثبت رسیده است.

 

كد خبر : ۲۱۱۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۵


خاندان پهلوی در زمان حکومت خود در ایران با فسادهای اخلاقی و مالی بسیارشان، زندگی ذلت‌باری برای خود رقم زدند و مرگشان نیز به همان اندازه ننگین و خفت بار بود.

كد خبر : ۲۱۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰


انتشار گزارش مردمی در خصوص تغییر نام کوچه و معابر الیگودرز  واکنش هایی از سوی مسئولین شهرستان و خانواده شهدا را بدنبال داشت و نشان از نفوذ فرهنگی در شهر است. 

كد خبر : ۲۱۴۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۹


رئیس اداره ورزش وامورجوانان پلدختر گفت:بانک ها در گرفتن ضامن برای تسهیلات ازدواج همکاری کنند در شهرستان یک هزار و 293نفر موفق به دریافت وام ازدواج شدند.

كد خبر : ۲۱۵۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۸


معاون فرماندار پلدختر گفت:بانک های شهرستان پلدختر برای تسهیل ازدواج جوانان از لحاظ تعداد ضامن سخت گیری نکنند.

كد خبر : ۲۱۵۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۸


فضای مجازی ایران به جولانگاهی برای پیام رسان های خارجی و فضایی مناسب برای جرم ، تخریب فرهنگ اسلامی و ایرانی و تضعیف اقتصاد شده است.

كد خبر : ۲۱۶۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۱۸


رئیس اداره ورزش وامورجوانان پلدختر گفت:امسال هم نیز تاکنون 289ازدواج شهری وروستایی در پلدختر ثبت شده است.

كد خبر : ۲۱۷۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۲۳


برخی نمایندگان و شخصیت‌های سیاسی به اظهارات ساختارشکنانه دو نماینده مجلس واکنش نشان داده و تأکید کردند: افراد یا هر جریانی در مجلس که در شرایط حاضر اولویت خود را به جای بیان مسائل معیشتی و فشار اقتصادی، بحث‌های سیاسی ‌یا سیاسی کاری بگذارند به انحراف رفته و صلاحیت نمایندگی ملت ایران را ندارند.

كد خبر : ۲۱۷۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۱۵


«امیر محمد» کودک پنج ساله‌ای که مبتلا به بیماری «هیدروسفالی» است، شرایط سختی را می‌گذراند و جمجمه اش مدام آب می‌آورد، کمرش شکافت خورده و پایش معلول است، چشم انتظار کمک مردم نوع دوست برای ادامه روند درمان است.

كد خبر : ۲۱۷۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۱۶


امام جمعه پلدختر گفت:امروز نظام سلطه در صدد براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران است و در پیچ تاریخی قرار داریم و مردم باید پشت سر مقام معظم رهبری حرکت کنند .

كد خبر : ۲۱۸۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۱۶


بیش از دو هفته از دستور رئیس قوه قضاییه به دادستان تهران برای برخورد با رسانه‌های منتشر کننده شایعه در خصوص زوار عراقی می‌گذرد، اما هیچ خبری از برخورد با این رسانه‌ها در دسترس نیست و این در حالی است که مردم و مسئولان انتظار برخورد سریع و قانونی با این منتشرکنندگان شایعات را دارند.

كد خبر : ۲۱۸۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۰۱


شهید زنده لرستان "سید نورخدا موسوی" در شب رحلت رسول اکرم (ص)  و شهادت سبط اکبرش امام حسن مجتبی (ع)  به فیض شهادت نائل آمد.

كد خبر : ۲۱۸۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۱۶


سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری خود از صدور حکم اعدام برای دو مفسدی اقتصادی خبر داد.

كد خبر : ۲۱۸۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۲۱


مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه درناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت:مسئولین در خدمت رسانی به فقرا و محرومین انقلابی وبسیجی وار عمل کنند و در غیر اینصورت از مسئولیت کناره گیری کنند.

كد خبر : ۲۱۹۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۲۹


عروس روسی، ۲۴ سال از پادشاه، معروف به «اعلیحضرت»، کوچکتر است. او قبل از اینکه عروس سلطنتی شود، گفته بود: «معتقدم که مرد باید رئیس خانواده باشد و البته نباید از یک زن (درآمد) کمتری داشته باشد».

كد خبر : ۲۱۹۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۰۶


عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از پیشنهاد نمایندگان برای افزایش وام ازدواج هر یک از زوجین به ۲۰ میلیون خبر داد.

كد خبر : ۲۲۰۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۱۴


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با یادآوری صف‌آرایی دشمنان دین الهی در مقابل پیامبران بزرگ الهی و ائمه معصومین علیهم‌السلام، تصریح کردند: امروز هم صف‌آرایی همان صف‌بندی است و همان سرنوشت نابودی در انتظار جبهه باطل است اما شرط آن، توکل به خداوند متعال و نترسیدن از دشمن است تا اشتباه محاسباتی رخ ندهد.

كد خبر : ۲۲۱۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۷


پدر به سراغ قفسه‌های کتابخانه می‌رفت، کتابی را برای فروش برمی‌داشت، اما فروش آن کتاب برایش ناگوار می‌آمد و لذا آن را به جای خود می‌گذاشت؛ دومی را برمی‌داشت، سومی را برمی‌داشت،... تا اینکه ناچار برخی را انتخاب می‌کرد و برمی‌داشت.

كد خبر : ۲۲۲۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۹


او در انتخابات مجلس ششم به عنوان عضو جبهه مشارکت و عضو تحریریه روزنامه صبح امروز به مدیرمسئولی «سعید حجاریان» کاندیدا شد. این درحالی است که در این سال شعار وی برای شرکت در انتخابات مجلس ششم « خاتمی را تنها نمی گذاریم» بود.

كد خبر : ۲۲۲۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۹


چغلوندی درباره کتاب «فرهنگ، توسعه و خودکشی در غرب کشور» گفت: به نحو اغراق آمیزی ساکنان غرب کشور از ابعاد مختلف فرهنگی، قومیتی و حتی اقلیمی یکدست مفروض شده است.
كد خبر : ۲۲۲۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۵


رئیس قوه قضاییه، حربه امروز دشمنان ایران و در راس آنها آمریکا را برای عقب راندن و تسلیم کردن جمهوری اسلامی، ناامیدسازی مردم و ایجاد یأس برشمرد و هماهنگی، همدلی، همکاری و هم اندیشی همه قوا را راهبردی ضروری توصیف کرد.

كد خبر : ۲۲۳۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۲۳


طبق آمار ثبت احوال لرستان آمار ولادت و ازدواج در استان کاهش یافته و این روند نزولی زنگ خطری است که باید جدی گرفته شود.

كد خبر : ۲۲۳۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۵


مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: بی‌رحمانه جنایات به دست مجاهدین خلق رقم خورد و در جریان عملیات مرصاد با تلاش رزمندگان، طومارشان درهم پیچید و برای همیشه ایده نامبارک آن‌ها به زباله‌دان تاریخ پیوست و بر همگان سرسپردگی آن‌ها به غرب بیشتر روشن شد. 

كد خبر : ۲۲۴۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۰۵


معاون اوقاف و امور خیریه لرستان با بیان اینکه 30 وقف جدید در لرستان ثبت شده است گفت: مرکز افق در امامزادگان لرستان ایجاد می‌شود.

كد خبر : ۲۲۴۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۰۶


یک کارشناس حوزه زنان در کشور گفت: وقتی نماینده مجلس بدون داشتن بینش و تحلیل و حتی بررسی صحت و سقم اخبار علیه کشور اظهار نظر کرده و مردم را به اغتشاش دعوت می‌کند، باید به حال این فرد تاسف خورد؛ از برخی نمایندگان که سابقه خانوادگی درخشانی دارند انتظار بیشتری در اظهارنظرهایشان می‌رود.

كد خبر : ۲۲۴۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۳


حسن رحیم پور ازغدی جزئیاتی از بحث خود با رئیس جمهور در جلسه عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره بنزین را تشریح کرد.

كد خبر : ۲۲۵۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۶


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت:بسیج با محوریت مساجد برنامه ها و ماموریت های خود را انجام می دهد.

كد خبر : ۲۲۵۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۹


مسئول قرارگاه امام رضا(ع) گفت:در پسا سیلاب،جمعیت امام رضایی ها اقدام به ساخت 70منزل مسکونی در مناطق سیل زده پلدختر می کنند.

كد خبر : ۲۲۵۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۰۱


گزارش تصویری ازدواج یلدایی اول دیماه 98ویژه زوج های جوان مناطق سیل زده پلدختر....

كد خبر : ۲۲۵۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۰۱


سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور آخرین آمار از چهار رویداد حیاتی (تولد، مرگ، ازدواج و طلاق) را اعلام کرد و گفت: میزان ازدواج ثبت شده بیش از طلاق شده است.

كد خبر : ۲۲۵۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۰۳