اخبارجديد
پربیننده ترین
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۶۷    عبارت مورد جستجو: هالیوود

پایگاه اطلاع رسانی بیان روز::تحریف سیما و زندگی پیامبر اعظم(ص)، خشن نشان دادن اسلام و مسلمین در جهت نماد سازی برای تروریسم، ساخت فیلم و طراحی کاریکاتور از جمله اقدامات صهیونیسم و استکبار جهانی برای سنجش روحیه مسلمانان به شمار می‌رود.

كد خبر : ۲۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


بیان روز: رهبر انقلاب اسلامی نقش مسئولان و مراکز دانشگاهی مرتبط را در اثرگذاری بر فضای سینمایی و رسانه ای کشور مهم دانستند و تأکید کردند: اصلاح این عرصه نیازمند اصلاح مبادی ورودی آن است.

كد خبر : ۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز:سامانه ویکی پدیا درحالی لیست ثروتمندترین ایرانی های جهان را معرفی کرده است که به نظر می رسد صادق محصولی تنهای میلیاردر مسلمان این لیست باشد.

كد خبر : ۷۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۵


بیان روز:فیلم با این جمله آغاز می‌شود. این فیلم براساس واقعیت تاریخی است اما واقعیت تاریخی کدام است؟

كد خبر : ۸۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:یک سناتور سابق آمریکایی با تأکید بر اینکه تحریم‌ها، ایران را مستقل کرده است و اینکه رهبر ایران حقیقتاً روحانی با نفوذ تمام شیعیان جهان محسوب می‌شود، اعلام کرد که آمریکا باید از الگوی سیاسی ایران درس بگیرد.

كد خبر : ۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:تازه ترین و دردناک ترین روش زیبایی بازیگر زن مشهور

كد خبر : ۱۱۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز: ایزابل کوتانت پیر، وکیل فرانسوی پرونده شکایت ایران از هالیوود در نشست خبری در خبرگزاری فارس جزئیات این اقدام  را تشریح کرد.

كد خبر : ۱۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:ازدواج هنرمندان با یکدیگر و تشکیل زوج هنری، رواج بسیار دارد. گرچه این امر در هالیوود با شایعات و اختلافات بسیار همراه است، اما زوج‌های هنرمند ایرانی توانسته‌اند زندگی خوبی را رقم بزنند و الگویی از خانواده ایرانی بسازند.

كد خبر : ۱۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:شاید محمود احمدی نژادبر خلاف رئیس جمهور پیشین خاتمی، تا کنون اینگونه شدید در تریبون نماز جمعه تهران مورد انتقاد قرار نگرفته بود، که روز گذشته قرار گرفت/بادامچیان هم گفته آنان فردی را از یك شهرستان آوردند و شهردار کردند . بعد اعلام كردند كه وی مشكل «میم» دارد و ما گفتیم كه: میم چیست؟ كه اعلام كردند كه: یعنی "منقل!

كد خبر : ۱۱۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۶


بیان روز:جیمی مانکن آمریکایی است که چندین ماه پیش به اسلام روی آورده است.

كد خبر : ۱۴۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:آنجلینا جولی بازیگر مشهور هالیوودی قرار است مسلمان شود و این مسئله را رسما اعلام کند.

كد خبر : ۱۶۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:رئیس ستاد ارتش آمریکا گفت: من از رهبر ایران یک سوال را دارم که او چه چیزی می‌خواهد به دست آورد و از او خواهم پرسید که به اعتقاد وی، برای آینده منطقه چه چیزی آماده شده است؟

كد خبر : ۱۷۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:صادق صبامدير كنوني شبكه بي‌بي‌سي فارسي با هويت ايراني اثبات شده اعمال مجرمانه‌اي را با ساخت برنامه‌هاي گوناگون در اين شبكه مرتكب مي‌شود كه بايد پاسخگو باشد.

كد خبر : ۲۰۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:چندی قبل فهرست اعضای کلوب میلیاردرهای عرصه سرگرمی و سینما را معرفی کردیم. امروز در نظر داریم فهرستی از بانوان هالیوودی سرشناس را معرفی کنیم که به دنبال همسران بسیار ثروتمند بوده اند. برای آنها پول بسیار مهم تر از عشق است . تنها لذتی که آنها از این زندگی می برند این است که پول روی پول بگذارند.

كد خبر : ۲۱۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:آیت‌الله سیدمحمد خامنه‌‌ای در گفت‌وگویی تفصیلی با فارس، با تاکید بر وجود سناریویی پیچیده از سوی دشمنان انقلاب برای ایجاد فتنه جدید در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو، اهداف و ابعاد مختلف این سناریو بویژه مطرح شدن نامزدی یک چهره مشهور سیاسی را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

كد خبر : ۲۳۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:تحقیقات دانشمندان به خوبی پاسخ سوالات اساسی ما پیرامون نحوه‌ی کارکرد این دنیا را ارائه کرده است. اما گاهی اوقات، محققان به دنبال مواردی می‌روند که هرگز تصور نمی‌کردیم دانستنشان بدرد بخور باشد. در این مقاله نگاهی داریم بر تحقیقات ارزشمندی که یافته‌های عجیب و غریبی را از تاریخ بشر بیرون کشیده و به پرسش‌هایی پاسخ داده که تصورشان نیز عجیب است!

كد خبر : ۲۴۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:آنچه مسلم است به نظر می رسد مقامات دولت آمریکا و سازمان سیا نمی خواهند نوه یک مبارز مسلمان آمریکایی که هنوز در یاد و قلب سیاهپوستان است به عنوان یک جوان حوزه رفته و شیعه از ایران به آمریکا برگردد.

كد خبر : ۲۶۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بيان روز:به تازگی یکی از اسرار زندگی شخصی «تام کروز» بازیگر مشهور هالیوود توسط مجله Vanity Fair افشا شده است. این راز درباره ازدواج این بازیگر سینما است. تام کروز که در سالهای اخیر عضو فرقه ای با نام ساینتولوژیست بوده، مدتهاست تحت تعالیم کلیسایی مختص همین فرقه قرار دارد و اتفاقا همین فرقه کاملا فانتزی بوده که اسباب دردسرهایی برای تام کروز را ایجاد کرده است.

كد خبر : ۳۲۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


كد خبر : ۳۴۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۸


بيان روز:سریال فرد تحت نظر، ماهیت آژانس امنیت ملی آمریکا یا همان NSA را بیش از سایر سریال ها و فیلم هایی که در این زمینه ساخته شده اند از جمله "دشمن ملت(Enemy of the State)" و "توطئه اشلون (Echelon Conspiracy)" نشان می دهد.

كد خبر : ۳۵۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


بيان روز: گلشیفته فراهانی فرزند بهزاد فراهانی از بازیگران سرشناس سینمای ایران، پس از آنکه انحطاط اخلاقیش را با برهنگی و رقاصه گی در فیلم های متعددی به نمایش گذاشت، در آخرین گام سقوطش در گرداب مسائل غیر اخلاقی، پس از قبول نقش یک روسپی و توهین به هویت زنان افغانی، این بار نیز در نقش یه رقاصه زن عرب به هویت زنان عرب نیز توهین و بی هویتی خود را به نمایش گذاشته است.

كد خبر : ۳۶۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:هنرمندان به چه روشی امورات‌شان را می‌گذرانند یا چرا برخی از آنها خیلی ثروتمند هستند؟ برای رسیدن به منطقی‌ترین جواب فقط یک گزینه موجود است؛ گزینه‌ای با نام شغل دوم.

كد خبر : ۳۸۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۵


بيان روز:ند بازیگر زن در تاریخ 86 ساله برگزاری جوایز سالانه آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اجرای این رویداد سینمایی را به عهده داشته‌ا‌ند.

كد خبر : ۴۲۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۴


بيان روز:مهمترين اخبار ايران وجهان را دريك نگاه در "ديده بان بيان روز"نگاه كنيد.

كد خبر : ۴۷۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


بيان روز:طی سال‌های پیش از 2001، حداقل در حدود 30 فیلم و کارتون به نوعی نابودی برج‌های دوقلوی تجارت جهانی در نیویورک به تصویر کشیده شد.

كد خبر : ۵۰۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۴


بیان روز:در ابتدای این لیست نام “بیانسه ” خواننده مشهور آمریکایی به همراه همسرش ” جی زد” که او نیز یک موزیسین است دیده می شود . درآمد این زوج در سال گذشته بیش از 95 میلیون دلار بوده است.

كد خبر : ۵۱۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۰


بیان روز:مسئولین فرهنگی کشور و صداوسیما خواهشا موضعی شفاف نسبت به اسکار و این جشن سینمایی بین المللی داشته باشید. اگر هالیوود اسرائیلی است و تماما در اختیار منافع صهیونیست هاست پس چرا فیلم می فرستید؟ و اگر اسرائیلی نیست! پس مسئولین صداوسیما چرا به دریافت جایزه جدایی واکنشی بسیار منفعلانه نشان دادند؟ طوری که انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است.

كد خبر : ۵۳۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۴


قتل میریام کری درآمریکا آخرین قتل در این کشور نخواهد بود و حقوق بشر در این کشور همچنان درسایه تبعیض های نژادی ومسائل سیاسی تعریف خواهدشد.

كد خبر : ۵۴۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


من مخالف نوع پوشش ”مرضیه افخم” سخنگوی وزارت خارجه ایران هستم به نظرم باید پوششان را تغییر بدهند. فکر می کنم باید از رنگ روشن استفاده کنند.

كد خبر : ۵۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۲


مادونا که با مجله ''هبرز بازار'' مصاحبه کرده، از بخش های مختلفی از زندگی شخصی خود پرده برداشته و با بیان این نکته که مطالعه قرآن را آغاز کرده است، آن را ''کتاب مقدس'' توصیف کرد.

كد خبر : ۵۵۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۵


غربزدگی چیزی نیست جز مختل شدن اندیشه و فلجی بخش تشخیص و داوری و محاجه مغز و پذیرش اعتبار ذاتی برای تمامیت غرب و تمکین و تبعیت چشم بسته و مقهوریت و مفتونیت در برابر آن فرهنگ و تمدن بالذات معتبر فرض شده! سندرومی که بعضاً محصول ناتوانی فرد از معنایابی در زندگی با تکیه بر استعداد و دانش و عقل خود و پذیرش کورکورانه معنادهی غرب از رفتار ها و هنجارهای فردی و اجتماعی است!

كد خبر : ۵۹۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


بهرام رادان بازیگر جوان ایرانی پس از مسافرتی که به خارج از کشور داشت حدود دو ماه است به کشور بازگشته است.

كد خبر : ۶۰۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۵


متاسفانه این رسم بدی در سینمای ماست که افراد با چهره‌ای معصومانه و یا نقش‌های مثبت وارد می‌شوند و بعد از بازی قرار دادن اعتقادات و جذب آرای عمومی،‌ تغییر رنگ می‌دهند!

كد خبر : ۶۱۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


فشردگی مذاکرات هسته​ای ژنو3 و تداوم نشست​های دوجانبه این گمانه را تقویت کرده است که مذاکرات سه روزه این دوره به روز چهارم کشیده شود.

كد خبر : ۶۲۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۲


برخی از گروه های شیطان پرستی باهدف جذب و عضو گیری جوانان در بعضی از دبیرستان های کشور فعالیت خود را گسترش دادند.

 

 

كد خبر : ۶۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۹


تیم گودمن، منتقد هالیوود ریپورتر 20 سریال برتر سال 2013 را انتخاب کرد.

كد خبر : ۶۷۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


اخبار و مطالب بسته خبری این هفته "محرمانه های بیان روز"......

كد خبر : ۶۸۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۵


خيلي‌ها مغازه مرحوم رنجبر در خيابان شهيد مطهري خرم‌آباد نرسيده به خيابان بهياري (شهيد بهرام هژبر) را به خاطر مي‌آورند. پيرمردي خوش‌مشرب و خنده‌رو كه وسايل تزييني و لوازم‌التحرير مي‌فروخت.

كد خبر : ۷۱۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۱


باید از رئیس جمهور محترم پرسید که آیا هنرمندی که در راستای اعتلای فرهنگ ارزش ‏و آرمان های کشورش فعالیت می‌کند با آن هنرپیشه‌ای که با پشت کردن به ارزش های مورد احترام مردم کشورش کار می کند یکی است؟

كد خبر : ۷۱۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۱


انجلینا جولی، بازیگر هالیوودی که نماینده ویژه کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد است به تازگی از از اردوگاه پناهندگان سوری...

كد خبر : ۷۷۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۸


بعد از آنکه مشخص شد می‌توان به راحتی با کارگردانان هالیوود گفتگو کرد و آرزوهای سردبیری را در قالب گفتگو گنجاند، شب گذشته خبرنگار نشریه بوووووق گفتگویی داغ و تکان دهنده با کاترین اشتون انجام داده که گزیده ای از آن را در ادامه می خوانید:

كد خبر : ۷۸۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۹


بازی ضد ایرانی "اسپلینتر سل" در یک مجتمع تجاری اردبیل براحتی توزیع می شود.

كد خبر : ۸۷۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۳


شصت و هفتمین دوره جشنواره فیلم کن چهارشنبه شب با نمایش فیلم «گریس از موناکو» با بازی نیکول کیدمن در بخش خارج از مسابقه آغاز شد.

كد خبر : ۸۸۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۵


مشاهده می شود برخی از بازیگران با زیر پا گذاشتن عرف و شان جامعه، از پوشاکی استفاده می کنند که زیبنده فرهنگ اسلامی و ایرانی نیست.

كد خبر : ۹۵۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۰


شهره آ‎غداشلو (وزیری‌تبار) که به نقش‌آفرینی در فیلم‌های ضدایرانی و ضداسلامی در سینمای آمریکا معتاد شده بود، حالا به علت اعتیاد به مواد مخدر مدتی است دیگر از سوی کارگردانان و تهیه‌کنندگان برای ایفای نقش انتخاب نمی‌شود.

كد خبر : ۹۶۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۸


سایت "حرف تو" به منظور گسترش مطالب نخبگان وبلاگ نویس، روزانه بسته ای را تحت عنوان " گلدون وبلاگی " از وبلاگهای برتر این سایت تهیه و در معرض دید شما مخاطبین قرار دهد. بر این اساس از تمامی اصحاب رسانه خواهشمندیم در باز نشر این بسته ما را یاری نمائید.

كد خبر : ۹۸۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۶


سایت "حرف تو" به منظور گسترش مطالب نخبگان وبلاگ نویس، روزانه بسته ای را تحت عنوان"گلدون وبلاگی" از وبلاگهای برتر این سایت تهیه و در معرض دید شما مخاطبین قرار دهد. بر این اساس از تمامی اصحاب رسانه خواهشمندیم در باز نشر این بسته ما را یاری نمائید.

كد خبر : ۹۹۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۸


مقوله سینما مطمئنا یک سرگرمی نیست بلکه سینما یک ابزار استراتژیک است. سینما قدرت است. اگر کشوری از این ابزار به درستی استفاده کند، برای گسترش تفکرات خودش به جهان موفق می شود و کار راحتی خواهد داشت. امروز دیگر کتاب و رسانه های مکتوب جایگاه خود را به سینما و تصویرسازی داده اند.

 
كد خبر : ۱۰۰۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۱


فیلم نوح (NOAH) ساخته دارن آرنوفسکی یکی از روایات جعلی و تحریف شده از زندگی نوح(ع) پیامبر الهی است که در راستای تکمیل پازل حمله رسانه های صهیونیستی به اعتقادات مسلمانان و تغییر نگرش نسل جدید براساس اسطوره های جعلی ساخته شده است.

 
كد خبر : ۱۰۰۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۱


سایت "حرف تو" به منظور گسترش مطالب نخبگان وبلاگ نویس، روزانه بسته ای را تحت عنوان"گلدون وبلاگی" از وبلاگهای برتر این سایت تهیه و در معرض دید شما مخاطبین قرار دهد. بر این اساس از تمامی اصحاب رسانه خواهشمندیم در باز نشر این بسته ما را یاری نمائید.

 
كد خبر : ۱۰۱۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۲


عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان با اشاره به اینکه جناح فرهنگی مومن با رفع فیلترینگ فیس بوک حل نمی‌شود، گفت: امروز وزیر ارشاد در حالی از رفع فیلترینگ فیسبوک دم می‎زند که اسناد معتبری از ارتباط این سایت با رژیم صهیونیست و سازمان‎های جاسوسی وجود دارد.

كد خبر : ۱۰۹۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۳


آیا امروز که دشمنان با جدیدترین و مدرترین تکنولوژی ها از جمله ماهواره، فیلم های هالیوودی،و هزاران سایت و شبکه ی اجتماعی  در راستای گسترش و رواج منکرات فرهنگی ،آیین و مذهب مارا  نشانه رفته اند کدام منکر در اولویت است ؟

 
كد خبر : ۱۱۱۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۵


در طول دوره‌های مختلف تاریخ آمریکا، همواره رسوایی های بزرگی از شکنجه و نقض حقوق بشر رخ داده که باعث کثیف شدن وجهه به ظاهر قدرتمندترین کشور جهان شده است.

كد خبر : ۱۱۶۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۰


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار با نمایندگان اقلیت‌های مذهبی کشور در مجلس، با تکید بر این که تعرض به غیرمسلمان ها در جمهوری اسلامی ایران هیچ سابقه ای ندارد، از آنان خواستند رواداری جمهوری اسلامی را نسبت به غیر مسلمان‌ها در خارج منعکس کنند.

كد خبر : ۱۲۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۸


دبیرکل حزب الله در سخنانی به مناسبت گرامیداشت فرماندهان شهید مقاومت اسلامی اعلام کرد که همیشه به شهدای مقاومت به عنوان یک الگو و اسوه نیاز است و باید زهد و تقوا را از آنها آموخت.

كد خبر : ۱۲۳۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۸


سردار نقدی: اینک که ذلت مردان، پرچم سکوت و سازش و تسلیم را در مقابل حرامیان برافراشته اند، با کمال میل و هر مقدار که می توانید از این حرکت روشنگرانه ی ظلم ستیز حمایت کنید.

كد خبر : ۱۲۵۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۰


باید بفهمیم که اگر وظیفه حاج قاسم نبرد در میادین جنگ است ما هم باید با قلممان و هنرمان در میدان‌های جنگ نرم و جنگ‌های رسانه‌ای بجنگیم.

كد خبر : ۱۲۹۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۵


وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم با اشاره به تغییر عنوان «جشنواره فیلم فجر انقلاب اسلامی ایران» به «جشنواره فیلم ایران» گفت: این تغییر نام یادآور آن شعاری است که افراد در فتنه 88 به جای «جمهوری اسلامی»، «جمهوری ایرانی» را مطرح می کردند.

كد خبر : ۱۴۶۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۳۱


رازهای زندگی ژنرال ایرانی حاج قاسم سلیمانی از زبان برادر کوچکتر این سردار فاتح تشریح شد.

كد خبر : ۱۴۷۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۲


منتقد هافینگتون پست فرانسوی نوشت: فیلمی که شب پیش سی و نهمین جشنواره فیلم مونترال را افتتاح کرد، به کارگردانی مجید مجیدی فیلمی رمانتیک-تاریخی است که چون یک نقاشی دیواری باشکوه بر کودکی حضرت محمد (ص) تمرکز دارد.

كد خبر : ۱۴۷۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۹


کامپیوترها که امروزه در بیش تر مراتب زندگی انسان ها راه یافته اند، هم چون دیگر ساخته های دست بشر، دو حالت دارند که یک حالت آن، بهره گیری درست و مفید برای سرعت بخشی، دقت در کارها و کمک به پیش رفت امور است و حالت دیگر آن، استفاده های نادرست و نابجا است که گاه آسیب های فراوان را در پی دارد.

كد خبر : ۱۵۷۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۱


رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه دشمنان دام‌های پیچیده‌ای پیش روی ملت‌ها پهن کرده است گفت: در دنیای امروز دام‌هایی که در عرصه فرهنگی می‌بینیم ابعاد بسیار گسترده دارد.

كد خبر : ۱۸۳۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۳


اوایل هفته جاری خبری تلخ مبنی بر سرقت از یکی از طلافروشی‌های الشتر منتشر شد و تلخ‌تر از آن، تشبیه این سرقت به «سرقت‌های هالیوودی»! توسط برخی رسانه‌ها بود.

كد خبر : ۱۸۶۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۱


ترویج موسیقی، اکران فیلم‌های سینمایی هالیوودی بدون سانسور و با پخش صحنه‌های غیراخلاقی و وضعیت رو به افول فرهنگی در دانشگاه لرستان تنها بخشی از رفتارهای ضد ارزشی است که با حمایت قاطع مسئولان این دانشگاه سبب ولنگاری فرهنگی شده است.

كد خبر : ۱۹۴۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۴


عبدالرضا اکبری بازیگر نقش امام خمینی (ره) گفت: کاملاً روشن بود برخی دوست نداشتند فیلم درباره حضرت امام (ره) ساخته شود و چندین بار کار متوقف شد.

كد خبر : ۲۰۷۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۵


خاندان پهلوی در زمان حکومت خود در ایران با فسادهای اخلاقی و مالی بسیارشان، زندگی ذلت‌باری برای خود رقم زدند و مرگشان نیز به همان اندازه ننگین و خفت بار بود.

كد خبر : ۲۱۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰


رسوایی جنسی «هاروِی واینستاین» و جنبش «#MeToo» هم نتوانست مانع اعمال خلاف عفت کارگردانان و تهیه‌کنندگانی را که با قول دادن نقش‌ و ویزا، زنان جوان علاقمند به سینما را مورد سوء استفاده جنسی قرار می‌دهند، بشود.

كد خبر : ۲۲۳۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۲۴