اخبارجديد
پربیننده ترین
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۵۲۴۸    عبارت مورد جستجو: بزرگ

بیان روز:"هانيه توسلي" در برنامه "هفت" به نكات جالبي در مورد فيلم سينمايي"دهليز" بازي خود و "عطاران" اشاره كرد.

كد خبر : ۴۳۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۸۱/۱۰/۱۹


شرف الشمس چیست؟ چه آثاری دارد؟ آداب آن چگونه است؟ در چه روز واقع می‌شود؟ آیا تکرار آن در هر سال لازم است؟ و ده‌ها سوال دیگر؛ از جمله نکاتی است که علیرغم مبتلا به بودن اذهان مردم به این موضوع، غالبا در رسانه‌های دینی به آن پرداخته نشده است.

كد خبر : ۸۳۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۸۳/۰۱/۱۹


در واقع فتنه سال 88 برآیند همه فتنه‌هایی بود که از پیش از پیروزی انقلاب تا دوره خاتمی با هدف در هم کوبیدن یا انحراف انقلاب اسلامی در فضای داخلی و بین‌المللی علیه انقلاب دنبال شده بود و به صورت مختلف فعالیت می‌کردند.

كد خبر : ۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۷


زبان‌ها و گویش‌های ایرانی گنجینه‌های گرانبهایی هستند که نمایانگر فرهنگ و تمدن تاریخی و کهن این مرز و بوم بوده و مطالعات علمی، گرد آوری، ضبط واژه‌ها و مطالعه تطبیقی آن‌ها می‌تواند در شناساندن و حفظ آنها بسیار موثر باشد.

كد خبر : ۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:29 فروردین ماه 1367، در نبرد دریایی نابرابر با ارتش آمریکا، یکی از ناوشکن‌های نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران مورد حمله جنگنده‌های آمریکایی قرار گرفته و با اصابت یک فروند بمب هدایت شونده لیزری، از وسط دو نیم می‌شود.

كد خبر : ۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:هفته گذشته یکی از هفته‌های شلوغ احزاب اصولگرا و اصلاح‌طلب بود که به رفت‌و آمدهای انتخاباتی و نامه‌نگاری با کاندیداهای احتمالی گذشت.

كد خبر : ۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آیین ویژه بزرگداشت سالروز رحلت پیامبر اكرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) همزمان با 28 صفر، با حضور گسترده و باشكوه مردم مومن و ولایی لرستان در مصلاهای نماز جمعه شهرستان های مختلف استان برگزار می شود.

كد خبر : ۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


كد خبر : ۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


كد خبر : ۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:با تغییر وزیر بهداشت، بحث بر سر لازم بودن یا نبودن رأی اعتماد دوباره به کابینه احمدی‌نژاد مطرح شد که با نظر شورای نگهبان فعلا دولت در معرض این آزمون قرار نگرفته؛ هر چند در آستانه آن است. رخدادهای صبح یکشنبه، هفدهم دی، زنگ خطر را برای دولت به صدا خواهد آورد.

كد خبر : ۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:هرچند رئیس‌جمهور در مصاحبه‌های تلویزیونی خود، همواره از رشد اقتصادی کشور به یکی از شاخص‌های نشان‌دهنده پیشرفت اقتصادی در دولت نهم و دهم یاد می‌کند و همچنین رشد اقتصادی کشور را بیش از ۵ درصد می‌داند، گویا آمار و بررسی‌های دیگری در این میان هست که نه تنها رشد اقتصادی کشور را مثبت نمی‌دانند، بلکه آن را منفی ۹ دهم درصد می‌دانند.

كد خبر : ۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:تمام مشمولان دیپلم و زیر دیپلم دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ 19دی ماه سال جاری برای اعزام به خدمت فراخوانده شدند.

كد خبر : ۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


كد خبر : ۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


كد خبر : ۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:پس از پیگیری برای تعیین وضعیت تالاب "بیشه دالان" بروجرد نوبت به تالاب "گری بلمک" پلدختر رسید تا جلسه ای برای رفع مشکلات این تالاب و احیای آن در فرمانداری پلدختر برگزار شود.

كد خبر : ۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:استاندار لرستان صبح امروز از مجتمع پتروشیمی لرستان بازدید کرد و از نزدیک روند پیشرفت فیزیکی این طرح را ارزیابی کرد.

كد خبر : ۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی، صبح امروز در جمع هزاران نفر از مردم متدین و انقلابی قم، پیامدهای مبارک و تعیین کننده قیام 19 دی مردم قم را جلوه هایی از تحقق وعده های صدق الهی خواندند و با تأکید بر ایستادگی و هوشیاری کامل در مقابل طرحها، روشها و حرکات دشمن بویژه در قبال انتخابات خرداد آینده، نکات مهمی را درباره وظایف مسئولان، خواص، مردم، رسانه ها و کسانی که قصد نامزدی در این انتخابات را دارند بیان کردند.

كد خبر : ۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:جانشین وزیر دفاع گفت: شهید اسلامی یکی از متخصصین صنعت دفاعی بود، در شرایط کاملا خطرناک و سخت دشمن، اولین موشک سوخت جامد مرکب ساخت ایران را با موفقیت با برد بیش از ۱۷۰ کیلومتر تست کرد.

كد خبر : ۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطللاع رسانی بیان روز:در ادامه برنامه ها و فعالیتهای مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان با کلید خوردن فعالیت این مجمع در فضای مجازی برنامه ریزی برای برگزاری گردهمایی مدیران پایگاههای اینترنتی لرستان در دستور کار قرار گرفت.

كد خبر : ۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس جمهور با اشاره به منابع عظیم کشور، گفت: ما دو طرح بزرگ انتقال آب را در شمال و دیگری در جنوب به منظور حل کردن مشکل آب استان‌های حاشیه مرکزی دنبال می‌کنیم و کار در این باره آغاز شده، اما بعضی‌ها سنگ‌اندازی می‌کنند.

كد خبر : ۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نماینده مردم کهگیلویه گفت: قلعه‌بانی فرق یک لیوان آب و یک لیوان نفت را نمی‌داند.

كد خبر : ۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: انحراف خطرناکی امروز وجود دارد؛ انحراف کسانی که ادعای تبعیت از ولایت دارند همین که مقام معظم رهبری حکمی بر خلاف نظر آنها می‌دهند و کسی را منصوب می‌کنند آن را مصلحت می‌پندارند.

كد خبر : ۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:طرح مهرآفرین دولت و استخدام‌های در حجم انبوهی که دولت با گذاشتن اختیارات خود در طبق اخلاص و تقدیم آن به استانداران، درصدد رسیدن به آن است، هرچند در ظاهر کمی پیچیده و گنگ به نظر می‌رسد، تکه‌ای مهم از پازلی بزرگ است که در ذهن دولت احمدی‌نژاد نقش بسته؛ پازلی که دیر یا زود، می‌توان ابعاد بزرگتری از آن را ترسیم کرد. از هم اکنون گویا روند استخدام ها در استان فارس آغاز شده است.

كد خبر : ۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:همایش مبارزه با جرایم اقتصادی، درخواست احمدی‌نژاد برای حضور در مجلس، ماجرای استخدام‌های دولتی، استعفای محمد بنا از سرمربی‌گری تیم ملی کشتی فرنگی و سخنان وزیر سابق بهداشت برای گفتن نا‌گفته‌ها در کنار صفحات سیاسی روزنامه‌ها که به ماجرای حضور یافتن یا نیافتن اصلاح طلبان در انتخابات پرداخته بودند، مهمترین موضوعات روزنامه‌های صبح امروز بود

كد خبر : ۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طرح دولت وحدت ملی را «ملغمه» و تحقق دولت ائتلافی را «بعید» دانست و درباره نسبت سپاه با انتخابات نیز گفت که سپاه از اصولگرایی دفاع می‌کند اما نه به عنوان یک حزب، بلکه به عنوان یک تفکر و اندیشه و بازگشت به اسلام ناب.

كد خبر : ۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیرعامل شركت آب منطقه ای لرستان گفت: عملیات اجرایی ساخت چهار سد مخزنی جدید همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی در لرستان آغاز می شود.

كد خبر : ۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:استاندار لرستان در ادامه بازدیدهای دوره ای خود از واحدهای تولیدی و صنعتی استان روز چهارشنبه به همراه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد از كارخانه ماشین سازی لرستان بازدید كرد.

كد خبر : ۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اعلام تلویحی کاندیداتوری در انتخابات ۹۲، شعار خود را «دولت فراگیر و جامعه امید» عنوان کرد.

كد خبر : ۱۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:حجت الاسلام نقویان گفت: وقتی آقایان با خواهش و تذکر به حرف ها گوش نمی دهند، باید فریاد کشید.

كد خبر : ۱۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:رئیس سازمان انرژی اتمی بهره‌برداری کامل از نیروگاه اتمی بوشهر را در طول ۳ سال آینده امکان‌پذیر عنوان کرد.

كد خبر : ۱۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:رئیس پلیس فتای استان زنجان جزئیات بزرگترین کلاهبرداری پیامکی کشور را تشریح کرد.

كد خبر : ۱۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز: پادگان شهید شفیع‌خانی در شمال غرب اندیمشک، محل استقرار تیپ ۵۷ حضرت ابوالفضل(ع) لرستان بود، این روزها خبر می‌رسد علاوه بر فروش این یادمان در غفلت مسؤولان، این پادگان بکر در حال از بین رفتن است.

كد خبر : ۱۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیاناتی بعد از شهادت «علی‌اکبر شیرودی» فرمودند: او به یکی از برادران گفته بود "دعا کن شهید بشوم. از بعضی جریانات سیاسی خیلی دلم گرفته." درگیری‌های سیاسی، این جوان مؤمن را بسیار برآشفته و ناراحت کرده بود. شیرودی نخستین نظامی بود که به او اقتدا کردم و نماز خواندم.

كد خبر : ۱۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:آنچه ایران را به این اقتدار رسانده، مقاومت 33 ساله مسئولان و مردم ایران در برابر زیاده خواهی های غرب و رژیم صهیونیستی است و باید در آینده چشمه های دیگری از اعتراف به اقتدار ایران را از سوی غرب و صهیونیست شاهد باشیم.

كد خبر : ۱۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سیامند رحمان که عنوان قوی‌ترین مرد معلول جهان را در اختیار دارد، به طور رسمی با باشگاه پرسپولیس قرارداد امضا کرد.

كد خبر : ۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:کارشناسان بخش امنیت سایبری در آمریکا می گویند ایران در واکنش به تحریم ها، حملات گسترده ای را علیه موسسه های مالی آمریکا انجام داده است.

كد خبر : ۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:راننده خودروی "بی ام و" که در سعادت آباد سرنشین خودروی بنزی را زیر گرفته و او را به قتل رسانده بود به تشریح جنایتش پرداخت.

كد خبر : ۱۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:انتشار تصویر بی حجاب خانم ” م ن ” عضو شورای شهر همدان، تنها ثمره ای که برای وی داشت این بود که بعد از هشت ماه وبلاگ خود را بروز کرد.

كد خبر : ۱۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: روایت خاطراتی از سال‌های دفاع مقدس به خصوص از لحظاتی که یک مادر با فرزندش وداع می‌کند، از جمله لحظات داغدار تاریخ ایران اسلامی است. خاطره که در زیر می‌آید لحظه‌ای است که پیکر شهید مصطفی عربی نوده را برای مادرش می‌آورند:

كد خبر : ۱۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدتی از شروع درگیری در جریان عملیات بیت المقدس می گذشت که روی بیسیم فهمیدم سلمان کارش گیر است . فرمانده گردان ، حسین قجه ای بود که تا حدی می شناختمش . بچه  ی اصفهان بود ؛ کشتی گیر ، پهلوان و مشتی . از آن آدم ها که هم فرماندهی اش عالی و هم شجاعتش بی نظیر بود. وقتی برگشتم به قرار گاه تاکتیکی . تو قرار گاه هنوز قصه ی در گیری گردان سلمان وحسین قجه ای سر زبان ها بود . حاج احمد متوسلیان با بیسیم حرف می زد. از قیافه اش پیدا بود خیلی ناراحت است . داشت به یک نفر می گفت که : حسین و بجه هاش در محاصره هستند....

كد خبر : ۱۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:بشکند بر آن قلمی که ننویسد بر خمینی {ره} و فرزندانش چه گذشت:-سرلشگر شهید حاج حسین خرازی

كد خبر : ۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:تصاویری که مشاهده می کنید، حاصل کار "براندون" عکاس و گردشگر آمریکایی است که پس از سفرش به ایران منتشر کرده است. او در وبلاگش از مردم ایران، مردمی صمیمی و مهمان نواز نام برده است. او که سفر را بزرگترین عامل برای تفاهم بین فرهنگ ها میداند، متذکر شده روایت مهمان نوازی و پایبندی به فرهنگ اصیل و شایسته مردم ایران از جمله ارمغان‌هایی است که هیچگاه از یاد نخواهد برد. او در طول اقامت دو هفته ای اش در ایران به تهران، اصفهان، شیراز، مرودشت در استان فارس حتی شهرستان سپیدان و همینطور روستای تاریخی ابیانه در نزدیکی نطنز سفر کرده که تصاویر زیر تماما مربوط به بازدید او از این مناطق در ایران است.

كد خبر : ۱۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:بسیاری از مردم در سراسر دنیا نمی‌‌دانند كارلوس سلیم الو چه كسی است، در حالی كه او بی شك یكی از مشهورترین افراد در تاریخ مكزیك می‌‌باشد. الو با ثروت خالص 35 میلیارد دلار سومین فرد ثروتمند جهان به حساب می‌آید. ثروت او تنها در سن 26 سالگی به 40 میلیون دلار می‌رسید!

كد خبر : ۱۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:فرمانده سپاه حضرت محمد رسول‌‌الله(ص) تهران بزرگ گفت: به یقین آنهائی که جام زهر را در سال 67 به امام نوشاندند، عاقبت به خیر نمی‌شوند و در همین دنیا عقوبت می‌شوند. همچنان که سرنوشت بعضی از آنها را در فتنه 88 دیدید.

كد خبر : ۱۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: امروز بعضی افراد دلیل مخالفت خود با جمهوری اسلامی را مخالفت با اسلام می‌دانند و به همین دلیل با نظام دشمنی دارند.

كد خبر : ۱۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:زن کارمند بیمارستان که داشت با یک پرستار دیگر حرف می‌زد، وقتی ما را دید گفت، من هم می‌خواهم بروم این حاج آقا را ببینم. می‌خواهم ببینم کیست که همه سراغش را می‌گیرند و همراه ما راه افتاد.

كد خبر : ۱۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:تابستان گذشته فیلمی دست به دست بین مردم چرخید که در آن دو شکارچی(!) یک خانواده خرس قهوه‌ای را به شکل عجیبی شکنجه کرده و می‌خندیدند.

كد خبر : ۱۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:شیر حیوان درندەای است و در هیچ مقطع تاریخی بە انسان کمک نکردە و حتی انسان را می‌خورد، اما می‌بینیم کە مردم با افتخار اسم فرزندان خود را «شیر دل» یا «شیر کو» می‌گذارند، اما خر این همە بە انسان‌ها کمک می‌کند و کوچکترین آزاری بە آنها نمی‌رساند اما هیچ کس حاضر نیست اسم فرزند خود را «خر دل» و یا «خر صفت» بنامد.

كد خبر : ۱۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:عضو مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: هرکس در هر جایگاه و مقامی در کشور تصور کند که مردم منهای ولی فقیه از او استقبال می‌کنند، در توهم است.

كد خبر : ۱۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:ارتش جمهوری اسلامی ایران بیست‌وچهارمین ناوگروه خود را طی ماموریتی 3 ماهه پس از عبور از کانال سوئز به دریای مدیترانه اعزام می‌کند.

 

 

كد خبر : ۲۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: هیأت‌رییسه مجلس خبرگان رهبرى در بیانیه مشترک خود با کمیسیون‌های این مجلس، جریان تطهیر یا تخفیف جرم سران فتنه و فتنه‌گران را خواست دشمنان انقلاب اسلامی دانست.

كد خبر : ۲۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:روستای بابابهرام یکی ازروستاهای شهرستان پلدختر که  هنوزازنعمت آب شرب برخوردارنیست.

كد خبر : ۲۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه پلدختر گفت: وحدت بهترین فرصت برای مقابله با توطئه‌های دشمنان است زیرا پیامبر اکرم (ص) عامل وحدت مسلمانان جهان است.

كد خبر : ۲۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس‌جمهور با بیان اینکه ماهیت خداوند و قرآن برای تمام مسلمانان یکی است، گفت: دسته‌بندی شیعه و سنی و اصالت طایفه از ناحیه شیطان است.

كد خبر : ۲۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: فرمانده کل سپاه ایجاد تفرقه میان مسلمانان را خطرناک‌ترین توطئه استکبار دانست و گفت: مسابقات قرآن نیروهای مسلح جمهوری اسلامی نماد وحدت و برای خنثی سازی این توطئه دشمنان است.

كد خبر : ۲۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار لرستان گفت: برای نخستین بار سند آمایش نیروی انسانی استان‌ها در لرستان تدوین می‌شود.

كد خبر : ۲۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ازنا گفت: ترویج و تبیین آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب از اهداف برنامه‌های دهه فجر امسال است.

كد خبر : ۲۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: رییس مهندسی كیفیت مواد نفتی شركت در مركز منطقه لرستان گفت : دوره عملیاتی كنترل كیفیت مواد نفتی در شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه لرستان برگزار شد .

كد خبر : ۲۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:دبیرکل حزب مؤتلفه گفت: قرار شد نتیجه جمع‌بندی ۱۵ تشکل جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری به ائتلاف بزرگ اصولگرایان با محوریت روحانیت معرفی شود.

كد خبر : ۲۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر گروه بیماری‌های غیر واگیر دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: «هر ساله حدود سه هزار نفر غیر سیگاری به علت قرار گرفتن در معرض دود دیگران دچار سرطان ریه می‌شوند اگر فردی سیگار نمی‌کشد، نباید در معرض دود دیگران قرار گیرد.»

كد خبر : ۲۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:یکی از گزارشگران واحد مرکزی خبر به دلیل انتقاد از مدیریت محمد رویانیان در باشگاه پرسپولیس تهدید شد.

كد خبر : ۲۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رییس جمهوری صبح امروزدر آستانه آغاز سی و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، طرح جامع پژوهشگاه صنعت نفت از طرح های ماندگار را به صورت رسمی افتتاح کرد.

كد خبر : ۲۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رهبر انقلاب در خطبه‌های نماز جمعه سال 82 فرمودند: اگر کسی‌ برای‌ خدا از اسراف در تبلیغات و کارهای‌ ناباب اجتناب کرد، خدای‌ متعال به او کمک می‌کند.

كد خبر : ۲۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


كد خبر : ۲۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: آنجایی از عملکرد دولت مورد انتقاد است که مانند اصلاح طلبان عمل می کند.

كد خبر : ۲۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس‌جمهور با اشاره به برگزاری هشت جلسه فشرده بین دولت و مجلس از در نظر گرفته شدن کمک‌هایی به مردم خبر داد.

كد خبر : ۲۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آمريكا پيغام هشدار ايران را دريافت كرد،عسگراولادي گفت سعيدجان توبه كن خوب مي شوي،باز هم اختلاس در بیمه،نفت قطر جایگزین نفت ایران به دوبی،کاهش مرگ‌های مشکوک در تهران،رسایی:متاسفانه هاشمي همچنان د‌رگير «من» است،تاثیر یارانه بر انتخابات، يك‌شنبه آيند‌ه روز استيضاح وزير ،حجاب حداقلي در ميان شعار‌هاي انتخاباتي ،نامه جوانفکر به رهبری برای اعاده دادرسی،نمايند‌گان مجلس د‌ر تعطيلات چه كار مي‌كنند‌؟!،فروش کیسه هایی پر از جو و ماسه به جای برنج!از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:فوتبال ما چه به لحاظ فنی و چه به لحاظ اخلاقی و چه به لحاظ فکری و پایه ای می خواهد حرفه ای شود؟

كد خبر : ۳۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:پایداری دکتر احمدی‌نژاد بر آرمان‌های الهی و مردمی، دو دسته را آنچنان غافلگیر و عصبانی کرده که این روزها از فرط ناراحتی و استیصال، بی‌هیچ محاسبه عقلانی و اخلاقی در واقع به خودزنی حیثیتی و سیاسی مشغولند: 1-‌ آنهایی که از ابتدا با احمدی‌نژاد مرزبندی آرمانی داشتند و همواره او را تندرو و پوپولیست معرفی می‌کردند. 2-‌ کسانی که از آغاز روی کار آمدن دولت احمدی‌نژاد با طمع کسب حوزه نفوذ و منفعت پیرامون وی جمع‌شدند و اینک دو سه سالی می‌شود که بخوبی دریافته‌اند: «احمدی‌نژاد باج نمی‌دهد، حتی به شما دوست عزیز

كد خبر : ۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مردم به احمدي نژاد 84 رأي داده اند و نه به حلقه انحرافي، بنابراين بايسته نبوده و نيست اعتماد مردم را كه امانت مقدسي در دست ايشان است به پاي يك حلقه انحرافي بريزد. آيا جناب احمدي نژاد نمي بيند كه هرچه به حلقه انحرافي نزديكتر مي شود، به همان اندازه از مردم و خط اصيل انقلاب فاصله مي گيرد؟

كد خبر : ۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پلدختردرگفتگوبابیان روزبصیرت افزایی راازالویت های مهم بسیج برشمردوبرنامه های دهه فجررااعلام کرد.

كد خبر : ۳۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه پلدختربااشاره به موفقیت بزرگ ایران درهوا فضاوناراحتی دشمنان قسم خورده نظام گفت:امروز جمهوری اسلامی ایران در میان 10 کشور، هوا فضای دنیا قرار گرفته و این یک موفقیت بزرگ و افتخاری برای ایران اسلامی است.

كد خبر : ۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:داود احمدی‌نژاد اسامی برخی از عناصر جریان انحرافی‌ مرتبط با خارج از کشور را با گفتن حروف اول نام و نام خانوادگی آن‌ها اعلام کرد.

كد خبر : ۳۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مسئولان و کارکنان سایت بی‌بی‌سی فارسی طی تماس‌های تلفنی با برخی خبرنگاران کشور به آنها پیشنهاد «همکاری» می‌دهند.

كد خبر : ۳۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: اینکه افراطی و متعصب از دیدگاه آقای هاشمی چه تعریفی دارد و افراطیون چه کسانی هستند مشخص نیست. دیگر اینکه عقلانیت و تدبیر امام در پذیرش قطعنامه موضوعیت داشته یا زهری که به او خوراندند هم در هاله ای از ابهام است.

كد خبر : ۳۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:انسان از نظر فردی در نبردی دائم میان دو قطب در درون خود است؛ قطب انسانیت و قطب حیوانیت، و حرکت انسان بتدریج بسوی کمال انسانی است.

كد خبر : ۳۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:داستان ازدواج مجتبی خامنه ای؛ آقازاده ی مقام معظم رهبری؛ حضرت آیة الله خامنه ای- مدظله العالی- با دختر آقای دکتر غلام علی حداد عادل؛ رئیس مجلس شورای اسلامی از زبان دکتر حداد عادل

كد خبر : ۳۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:عسگر اولادی در پاسخ به نامه دوم اصلاح‌طلبان نوشت شما همواره به اجرای بدون تنازل قانون اساسی تاکید می‌کنید، در این قانون اساسی شما، آیا از ولایت فقیه، شورای نگهبان، حقوق اساسی ملت سخن رفته است؟

كد خبر : ۳۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:پسر زین الدین زیدان که در آکادمی رئال مادرید بازی می کند به دلیل خطای بد روی بازیکن حریف از زمین مسابقه اخراج شد تا جا در پای پدرش گذاشته باشد که در فینال جام جهانی ۲۰۰۶ از زمین مسابقه اخراج شد.

كد خبر : ۳۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر كل ورزش و جوانان استان لرستان گفت: همزمان با ایام دهه فجر انقلاب اسلامی بهره برداری از سه طرح ورزشی در سطح استان آغاز می شود.

كد خبر : ۳۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:وضعیت کشتارگاه الشتر به معمایی حل نشدنی تبدیل شده است.

كد خبر : ۳۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: فیروزآباد شهرستان سلسله لرستان بلاتکلیف میان شهر و روستا قرار دارد.

كد خبر : ۳۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نماینده مردم تهران با بیان اینکه نمایندگان برای دفاع از حقوق مردم چاره‌ای جز استیضاح وزیر کار نداشتند، گفت: آقای وزیر باید پاسخ بدهد بر اساس چه مبنایی قاضی معلق را در رأس بزرگ‌ترین نهاد اجتماعی کشور قرار داده است.

كد خبر : ۳۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:پرفسور «نلیز می یر» ضمن برشمردن دلایلی برای منسوخ شدن عبارات «آزاد» و «عادلانه»‌ برای توصیف انتخابات کشورها، معتقد است عبارت نوظهور «استانداردهای بین المللی انتخابات»‌ نیز به همان اندازه عبارات آزاد و عادلانه مبهم و گمراه کننده است.

كد خبر : ۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با گله از اینکه چرا هواداران کارت هواداری نمی‌خرند، گفت: اگر هواداران کارت را بخرند، استادیوم ۵۰ هزار نفری برای پرسپولیس می‌سازم.

كد خبر : ۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: صفارهرندی گفت: احساس من این است که در گزینش عکس ها و مطالب این کتاب به عنوان برجسته‌ترین حوادث تاریخ سی ساله انقلاب، این صداقت در بیان مطلب و تصویرگری وقایع، بحمدالله دیده می شود.

كد خبر : ۳۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:تیمسار قرنی در دادگاه در پاسخ این سؤال که چرا وارد مسائل سیاسی شده است، گفت: «قبل از اینکه سرلشکر باشیم، ایرانی هستم و حق دارم در کارهای مملکتی دخالت کنم و نظر بدهم تا آنجا که مغایر با قوانین موضوعه مملکت نباشد».

كد خبر : ۳۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:باحضورامام جمعه معمولان،فرماندارپلدختروجمعی ازمسئولین معمولان مسائل ومشکلات روستای چولهول بررسی شد.

كد خبر : ۳۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیرکل ستاد حوادث غیرمترقبه لرستان گفت: زلزله‌ای به قدرت 3,6 ریشتر شهرستان نورآباد لرستان را لرزاند.

كد خبر : ۳۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: مهم‎ترین وظیفه مردم و مسئولان کشور در شرایط کنونی به منظور تداوم حرکت روبه رشد انقلاب، حفظ وحدت و انسجام، بصیرت و هوشیاری و پیروی محض از ولایت فقیه است.

كد خبر : ۳۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: یکی از اساتید حوزه علمیه قم گفت: زمانی که رهبری فرمانی صادر می‌کنند همه مردم به ویژه مسئولان باید به آن گوش فرا دهند و آگاه باشند که در غیر این صورت زحمات گذشته‌ به هدر می‌رود.

كد خبر : ۳۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: وزیر بازرگانی دولت خاتمی گفت: کاندیداهای اصلاح طلب آنقدر زیاد هستند که می‌توانیم تعدادی از آنان را صادر کنیم.

كد خبر : ۳۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع  رسانی بیان روز:رئیس دیوان عدالت اداری گفت: ما تاسف می‌خوریم که رئیس جمهور در تریبون عمومی مجلس سخنانی را بگوید که کاملاً مغایر با متن قانون اساسی و قوانین عادی است.

كد خبر : ۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نماینده مردم تهران در مجلس گفت: امروز کشور نیاز به آرامش،کار و تلاش برای عبور از موانع موجود خاصه مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم دارد؛ همچنین تفاهم مسئولان نیز زمینه انجام کارهای ناتمام و بزرگ موجود را فراهم می‌کند.

كد خبر : ۳۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:وزیر دفاع گفت: پایگاه پرتابی به نام حضرت امام مراحل آخر خود را طی می‌کند که پرتاب ماهواره‌بر سیمرغ از آن پایگاه انجام خواهد شد

كد خبر : ۳۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آیات عظام مکارم شیرازی و نوری همدانی به همایش سپاه با عنوان تبیین مکتب دفاعی انقلاب اسلامی در اندیشه های امام و رهبری پیام دادند.

كد خبر : ۳۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:جمعی از روزنامه نگاران، خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه با انتشار نامه‌ای سرگشاده خطاب به هاشمی رفسنجانی نسبت به مواضع اخیر وی واکنش نشان دادند.

كد خبر : ۳۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیركل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: بانك اطلاعات شاعران و سرایندگان استان به منظور ساماندهی و خدمت رسانی بهتر به افراد، سال آینده راه اندازی و فعال می شود.

كد خبر : ۳۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پلدختر  گفت:شعراءباشعرخودمی توانندنقش مهمی درمقابله باتهاجم فرهنگی دشمنان داشته باشند.

كد خبر : ۳۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:ارتش جمهوری اسلامی جهت تکمیل کادرخوددربخشهای مختلف استخدام می کند.

كد خبر : ۴۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:یک رادیو اروپایی از برگزاری یک نشست ضد ایرانی منافقین در پاریس و طرح آنها برای تشکیل گروه‌های مسلح در شهرهای مختلف ایران در آستانه انتخابات ریاست‌جمهوری برای ایجاد اغتشاشات در ایران خبر داد.

كد خبر : ۴۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سوزن‌های ته‌گرد که زیر انگشتانش نهادند، چشمانش بسته بود، جایی را نمی‌دید، دستانش را به دیوار کوبیدند درد استخوانهایش را سوزاند اما لب از لب باز نکرد.

كد خبر : ۴۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:گفتگوی ویژه خبری شب گذشته، موضوع خود را به دستگیری خبرنگاران وابسته به رسانه‌های بیگانه اختصاص داد.

كد خبر : ۴۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


كد خبر : ۴۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


كد خبر : ۴۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


كد خبر : ۴۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: حضور حماسی، پرشور و گسترده ملت ایران در 22 بهمن امسال پاسخ دندان شکنی به شیطنت‌های استکبار جهانی است.

كد خبر : ۴۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اصلاح‌طلبان تصمیم دارند شخصیتی موجه در انقلاب، یعنی آقای رفسنجانی را برای انتخابات ۹۲ معرفی کنند.

كد خبر : ۴۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: آیت‌الله عزیزالله خوشوقت بی‌هوش نیستند؛ اما به علت نصب دستگاه و لوله‌گذاری در مجرای تنفسی بر اساس نظر متخصصان، داروی بی‌حسی و آرام‌بخش می‌گیرند تا بتوانند وجود لوله در مجرای تنفسی را تحمل کنند.

كد خبر : ۴۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: فرمانده نیروی هوا ـ فضای سپاه با بیان اینکه احتمال بمباران توسط نیروهای آمریکایی را می‌دادیم، گفت: به همه پایگاه‌های موشکی و یگان‌ها آماده‌باش داده بودیم که اگر آنها حرکتی کردند، ما بلافاصله پایگاه‌های آنها را موشک‌باران کنیم.

كد خبر : ۴۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:باحضور معاون امور صنایع و اقتصادی وزارت صنعت معدن و تجارت مسائل ومشکلات صنایع پلدخترواستان بررسی شد.

كد خبر : ۴۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:شرکت در راهپیمایی 22 بهمن یک وظیفه شرعی است ومردم پلدخترباردیگرتوطئه های دشمنان راخنثی می کنند.

كد خبر : ۴۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه موقت تهران خطاب به مسئولان کشور گفت: بحث‌ها را به تخاصم نکشانید؛ خدا نکند در بحث‌ها هوا و هوس حاکم شود. مسئولین به جای این کارها بنشینند مشکلات مردم را حل کنند.

كد خبر : ۴۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:جانشین فرمانده‌کل سپاه تصریح کرد: رهبر حکیم انقلاب در بیانات دیروزشان بر گزینه مذاکره با آمریکا خط بطلان کشیدند و این نشان داد ریشه‌های ولایت در کشور، عمیق و محکم است و کشور ما از قدرت‌ها هراسی ندارد.

كد خبر : ۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: احداث کارخانه سیمان و فولاد پلدختر نقش موثری در رفع مشکل بیکاری دارد.

كد خبر : ۴۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه پلدختر گفت: دو طرح بزرگ پالایشگاه نفت و کارخانه فولاد پلدختر که جز مصوبات دولت است حتی یک درصد هم اجرایی نشده است.

كد خبر : ۴۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آیت‌الله سیدمحمد خامنه‌ای گفت: اوایل انقلاب عده‌‌ای ناظر سیاسی کوتاه‌ نظر بر اساس معیارهای سیاست بازاری فکر می‌کردند دعوای انقلاب بر سر قدرت گروهی خاص بجای شاه است اما حضرت امام چشم‌اندازش اصلاح نظام حاکم بر جهان، تغییر در اصل هندسه آن، برقراری نظم جدید، احیای حقوق ذاتی بشر و استقلال ملت‌ها بود.

كد خبر : ۴۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه با تاکید بر اینکه ۲۲ بهمن روز سیلی زدن به دشمن در فتنه جدید است گفت: حضور در انتخابات خرداد آینده تیر خلاص به دشمن را خواهد زد.

كد خبر : ۴۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پلدخترگفت:امشب مراسم نورافشانی درپلدختربرگزارمی شود.

كد خبر : ۴۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدخترگفت:ملت ایران فردادرراهپیمایییوم الله 22بهمن حماسه دیگری راخلق می کنند.

كد خبر : ۴۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه وفرماندارپلدختربا صدور دعوتنامه مشترکی، مردم را به حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کردند.

كد خبر : ۴۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر كل آموزش و پرورش استان لرستان گفت: بزرگترین مجموعه استخر شنا ویژه دانش آموزان استان، در شهرستان دورود به بهره برداری رسید.

كد خبر : ۴۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:دبیرکل حزب‌الله ایران خود را کاندیدای انتخابات آینده ریاست جمهوری معرفی کرد.

كد خبر : ۴۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مرد مرموز می‌خواست این 3 جسد مومیایی قلابی را از تهران به استانبول و از آنجا به لندن برده و میلیاردی بفروشد.

كد خبر : ۴۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امروزمیدان شهیدبهشتی پلدخترشاهدحماسه دیگری خواهدبودهم اکنون مردم ولایتمداروهمیشه درصحنه پلدختردرحال آمدن به میدان شهیدبهشتی هستندتاساعتی دیگربزرگترین حماسه کلیدخورد.

كد خبر : ۴۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:راهپیمایی باشكوه و گسترده گرامیداشت 22 بهمن، سالروز پیروزی شكوهمند انقلاب اسلامی با حضور گسترده و یكپارچه مردم مومن و ولایی شهرستان پلدختردر مناطق مختلف شهری و روستایی شهرستان برگزارشد.

كد خبر : ۴۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:در سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، مردم در سراسر کشور گرد هم آمدند تا اتحاد و یکپارچگی خود در مسائل گوناگون را به نمایش بگذارند. امسال نیز مانند سال های گذشته، این حضور گسترده از چشم رسانه ها و مطبوعات سراسر جهان پنهان نمانده و بازتاب جهانی گسترده ای پیدا کرده است.

كد خبر : ۴۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:لابلای اخبار امروز سایت‌ها، چشمم به این تصویر افتاد؛ دقت کردم.

كد خبر : ۴۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:ت رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در کلاس درس خارج فقه‌شان، از بصیرت، شجاعت و موقع‌شناسی ملت ایران در خلق حماسه باشکوه ۲۲ بهمن تشکر کردند و این حماسه را بزرگ‌ترین نعمت الهی دانستند که باید برای همه عمر شکرگزاری کرد.

كد خبر : ۵۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:دوهفته‌نامه فوربز فهرستی از افراد زیر ۳۰ سال را منتشر کرده است که به نوشته این نشریه، دنیا را تغییر خواهند داد.

كد خبر : ۵۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آیت‌الله نوری همدانی از مراجع  تقلید و آیت‌الله جواد فاضل لنکرانی از علمای قم ضمن تماس تلفنی با رئیس مجلس، حوادث روز گذشته در قم را محکوم کردند.

كد خبر : ۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:معمولا قبل از این که بازجو بیاید، نگهبان‌ها و مامورین، زندانی را مورد اذیت و آزار قرار می دادند و این اتفاق برای مقام معظم رهبری نیز افتاده بود.

كد خبر : ۵۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاهاطلاع رسانی بیان روز:عزت‌الله مویدی که از مهندسین وزارت پست و تلگراف بود در شب سه‌شنبه اول آذر ۱۳۳۹ اظهار داشت: «قرار بود سرلشکر قرنی از زندان آزاد شود ولی تاکنون آزاد نشده و به او پیشنهاد کردند که از شاه معذرت بخواهد ولی او زیر بار نرفته است».

كد خبر : ۵۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه و فرماندار پلدختر در پیامی مشترک از حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن قدردانی کردند.

كد خبر : ۵۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:محمد اصغری، کارشناس نام آشنای هواشناسی در جعبه جادویی تلویزیون، آسمان سیاست در کشور را «برفی» پیش بینی می کند.

كد خبر : ۵۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:لاریجانی مسئله مهم دیگر را استقرار موشک‌های پاتریوت در مرز ترکیه و سوریه دانست و با ابراز ناخرسندی از این موضوع تصریح کرد: بر اساس تجربه‌ای که با غربی‌ها داریم آنها به سادگی این موضوع را رها نمی‌کنند.

كد خبر : ۵۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:حالا دیگر نه فقط اهالی خیابان ایران بلکه همه مردم ایران آیت‌الله حاج آقا مجتبی تهرانی ‌را می‌شناسند و غم از دست دادن این استاد صاحب رساله، حالا حالاها بر شانه پایتخت‌نشینان سنگینی خواهد کرد.

كد خبر : ۵۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان لرستان گفت: نیمه دوم اسفند 13 نمایشگاه بهاره در لرستان ایجاد می‌شود.

كد خبر : ۵۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه پلدختر حضور حماسه‌آفرین مردم این شهرستان را در راهپیمایی 22 بهمن وصف‌ناپذیر دانست و گفت: حضور حماسی مردم خواب دشمنان را آشفته و مقبولیت انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان کشید.

كد خبر : ۵۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رییس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان لرستان گفت: به منظور جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت گوشت مرغ در استان، توزیع مرغ منجمد با قیمت مصوب در استان و به ویژه در سطح شهر خرم آباد آغاز شده است.

كد خبر : ۵۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رییس زندان شهرستان دورود گفت : امكان سواد آموزی و ادامه تحصیل تا مقاطع مختلف دانشگاهی برای زندانیان فراهم شده است.

كد خبر : ۵۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سردار نقدی صبح امروز از نیروهای مستقر در رزمایش "الی بیت المقدس" سان دیدند.

كد خبر : ۵۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سردار شهید حسن شاطری رییس ستاد بازسازی ایران در لبنان روز گذشته به دست دژخیمان رژیم صهیونیستی به شهادت رسید.

كد خبر : ۵۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رهبر معظم انقلاب در پیامی به همایش جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، فرمودند: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تجسّم پنجاه سال تلاش و مجاهدت است.

كد خبر : ۵۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:حضورعظیم مردم ولایتمدارپلدخترهمگام با ملت ایران درراهپیمایی 22بهمن پاسخ دندان شکنی به دشمنان بود.

كد خبر : ۵۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:17 اندیشمند و استاد ایرانی در نامه ای به رئیس ‌جمهور مصر اعلام کردند، اندیشمندان مسلمان ایرانی آمادگی دارند تجربه و توان علمی خود را به دولت و ملت مصر انتقال دهند.

كد خبر : ۵۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رییس جمهور در پیامی شهادت سردار سرافراز شهید حسن شاطری را به محضر حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ، عموم مردم قدرشناس ایران و خانواده ایشان تبریک و تسلیت گفت.

كد خبر : ۶۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نبودمصلادرشهرستان پلدخترنمازگزاران رابه کوچه وخیابانهای اطراف مسجدجامع کشاند.

كد خبر : ۶۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: در حال حاضر 90 درصد تجهیزات کارخانه سیمان شهرستان خرم‎آباد وارد این مجموعه شده است.

كد خبر : ۶۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:در میان اعضای اصلی کمیته صیانت از آرا، اگرچه سخنی از ‌رفسنجانی نبود و تنها از محتشمی‌پور به ‌عنوان نماینده‌ موسوی و الویری به‌ عنوان نماینده‌ کروبی و چند تن دیگر از اصلاح‌طلبان نام برده می‌شد اما بر پایه‌ خبری که بعدها هاشمی تایید کرد رئیس مجمع تشخیص در آن یک نماینده‌ تام‌الاختیار داشت.

كد خبر : ۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نامزد حزب مردم‎سالاری در انتخابات ریاست‎جمهوری گفت: سوال از رئیس جمهور فایده‌ای نداشت باید استیضاح احمدی‌نژاد کلید می‌خورد.

كد خبر : ۶۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:«پلاک داوود را که برایم آوردند، زنجیر نداشت. گفتم زنجیرش کجاست؟ گفت: جنازه داوود شیمیایی شد و باد کرد. زنجیر در گردنش محو شده، فقط توانستم پلاک را قیچی کنم، بردارم...»

كد خبر : ۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانات بسیار مهمی به تشریح رفتار و گفتار غیرمنطقی دولتمردان آمریکا در بحث مذاکره و تبیین رفتار منطقی ملت و نظام اسلامی در این زمینه پرداختند و با تجلیل مجدد از حضور پرشکوه و عزتمند ملت در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، نکاتی را در باب مسأله اخیری که در مجلس روی داد بیان فرمودند.

كد خبر : ۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: پایگاه صهیونیستی تایمز اسرائیل با انتشار جزئیاتی در مورد فعالیت‌های جاسوسی موساد و شرایط نگهداری و دادگاه «بن زایگیر» نوشته است که وزارت دادگستری باید توضیح دهد که چطور می‌شود فردی در این شرایط بتواند خودکشی کند.

كد خبر : ۶۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: مادر شهیدان خالقی‌پور گفت: دعوای بین برادرها بالا گرفته بود. فهمیدم برای اینکه هر دو باهم به یک گردان نروند دعوا شده... رسول می‌گفت هر دو برادر شهید می‌شوند، مادر گناه دارد؛ به او رحم کن و نیا.

كد خبر : ۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نایب‌رئیس اول مجلس گفت: بیانات رهبر معظم انقلاب تذکرات دقیق مبتنی بر عدالت بود که با رصد دقیق رفتار مسؤولان بیان شد و نامه‌های رؤسای قوای قضائیه و مقننه بیانگر این واقعیت است.

كد خبر : ۶۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: من عضو دولت نیستم اما روی سلامت شاکله دولت قسم می‌خورم و بر همین اساس شاکله مجلس نیز پاک است.

كد خبر : ۶۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان لرستان گفت: به منظور حفاظت از حیاط وحش و محیط زیست به زودی پاسگاه محیط‌بانی با هشت نفر نیرو در تالاب‎های پلدختر مستقر می‎شود.

كد خبر : ۶۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:دبیرکل حزب‌الله لبنان به رژیم صهیونیستی درباره پیامدهای هرگونه تجاوز به خاک لبنان هشدار داد و گفت: «فرودگاه‌ها، بنادر و ایستگاه‌های برق شما در تیررس ماست، تنها به چند موشک نیاز است تا اسرائیل را در تاریکی فروببریم».

كد خبر : ۶۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:شاید خواندن این مطلب به مذاق صاحب خانه ها خوش نیاید، شاید به دل اهالی وزارت راه و شهرسازی ننشیند. اما بغضی است نهفته که در طول سال ها گلوی قشر مظلومی ازجامعه را می فشارد و گاهی تا خفه کردن هم پیش می رود.

كد خبر : ۶۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:سردار سرلشکر مهدی زین الدین در 18 مهرماه سال 1338 در تهران به دنیا آمد و چون پدرش از مبازران سیاسی دوران طاغوت بود به شهرهای مختلفی تبعید می‌شدند.

كد خبر : ۶۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:نبویان در جلسه جبهه پایداری در مجتمع ارشاد خرم آباد گفت:یکی از مباحثی که ما باید خیلی به آن توجه کنیم . و قبلا هم بارها آنرا تکرار کرده ام امروز می خواهم روی حرفهای تکراری مانور بدهم. تا اینکه زمینه آماده شود تا شما سوالاتتان را بفرمایید.

كد خبر : ۶۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:به گفته بسیاری از پزشکان ارجاع شمار زیادی از بیماران شهرستانی به پایتخت ضروری نیست و این دسته از بیماران پس از مراجعه به تهران، آزمایش های شهر خود را تکرار می کنند و سپس به شهرستان خود باز می گردند بطوریکه این ارجاع به کلاف سردرگمی در بیمارستان ها تبدیل شده است.

كد خبر : ۶۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:فرماندارپلدخترگفت:پلدخترباتوجه با استعداها وظرفیت های بسیارخوبی که دربخش کشاورزی داردطی این سالها شاهدتحولات خوبی دراین زمینه هستیم.

كد خبر : ۶۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز: ۴ حکم اعدام صادر شده در پرونده فساد ۳ هزار میلیاردی از سوی دیوان عالی کشور تأیید شد.

كد خبر : ۶۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز:عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: عقیده دارم اصولگرایان اگر به مبانی خود وفادار هستند باید کارها را در میان خود تقسیم کنند و بر یک نامزد وحدت نظر داشته باشند.

كد خبر : ۶۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز:شهردار تهران گفت: صادقانه بگویم قبل از سال 84 حسابرسی دقیقی در بودجه و هزینه شهرداری تهران نبود و تفریغ بودجه هم نیامد و غیر قابل حسابرسی بود.

كد خبر : ۶۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز: رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: بسته‌های معیشتی هلال احمر از ۱۵ اسفند تا اول فروردین بیشتر در مناطق محروم به ویژه روستاهای دور افتاده حاشیه شهرها با حضور داوطلبان هلال احمر در منازل نیازمندان توزیع می‌شود.

كد خبر : ۶۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز:در چهل‌وچهارمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه جزئیات احکام صادره در خصوص پرونده فساد بزرگ مالی تشریح شد.

كد خبر : ۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز: رهبر انقلاب اسلامی نقش مسئولان و مراکز دانشگاهی مرتبط را در اثرگذاری بر فضای سینمایی و رسانه ای کشور مهم دانستند و تأکید کردند: اصلاح این عرصه نیازمند اصلاح مبادی ورودی آن است.

كد خبر : ۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز: وزارت اطلاعات از آزادی سه تن از متهمین ارتباط با شبکه عملیات روانی سازمان جاسوسی انگلیس و متواری شدن چهار نفر از احضارشدگان به دستگاه امنیتی خبر داد.

كد خبر : ۶۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز: نزدیک به 80 درصد مردم کشور با این مسئله که «آمریکا، دشمن اصلی ماست» موافقند و 13 درصد مردم نیز نظری در این باره ندارند و در همین حال ۸۱ درصد مردم «ایران را بهترین کشور برای زندگی کردن می دانند».

كد خبر : ۷۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز: رئیس جمهور نگاه ملت ایران را بسیار فراتر از دستکاری در جغرافیای منطقه عنوان کرد و گفت: با چند شعار سیاسی نمی‌توان فرهنگ و اقتدار ایجاد کرد.

كد خبر : ۷۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز: نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی و چرام در مجلس گفت: هاشمی رفسنجانی در انتخابات ۹۲ هادی و راهنما خواهد بود.

كد خبر : ۷۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز:عضو هیئت علمی جامعة‌المصطفی العالمیه با بیان اینکه دین ما از سیاست جدا نیست خاطرنشان کرد: مداحان نباید از مسائل سیاسی روز غافل باشند هرچند نباید سیاست‌زده شوند.

كد خبر : ۷۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز:8 سال دفاع مقدس فضایی را فراهم کرد که روحانیون علاوه بر حضور تبلیغی در جبهه در کسوت فرماندهی، خلبانی، غواصی و حتی پزشکی حاضر شوند، به گونه‌ای که روحانیت شهدای زیادی را در این بخش‌‌ها تقدیم انقلاب کرده است.

كد خبر : ۷۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


كد خبر : ۷۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


كد خبر : ۷۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


كد خبر : ۷۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


كد خبر : ۷۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز:در پی ارتحال آیت‌الله آقای حاج شیخ‌عزیزالله خوشوقت، رهبر معظم انقلاب در پیام تسلیتی، درگذشت آن عالم ربانی و سالک الی‌الله را تسلیت گفتند.

كد خبر : ۷۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۳


بیان روز:اسامی نهایی ۱۷ نفر منتخب نظام پزشکی تهران اعلام شد.

 
كد خبر : ۷۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۵


بیان روز:سامانه ویکی پدیا درحالی لیست ثروتمندترین ایرانی های جهان را معرفی کرده است که به نظر می رسد صادق محصولی تنهای میلیاردر مسلمان این لیست باشد.

كد خبر : ۷۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۵


بیان روز:حضور و برنده شدن فیلم بدون مجوز "پرده" از جعفر پناهی گرچه به عنوان حاشیه ای بزرگ تر از متن، برای جشنواره برلین گران تمام شد اما این مراسم یک حاشیه دیگر هم داشت.

كد خبر : ۷۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۵


بیان روز: معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان گفت : فرصت خدمت گذاری به مردم هدیه گرانبها ی انقلاب، برای همه مسوولان نظام مقدس جمهوری اسلامی است .

كد خبر : ۷۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۵


بیان روز: مربي تيم فوتبال گهر دورود بازي‌هاي باقيمانده در ليگ برتر را در حكم مسابقات حذفي قلمداد و عنوان كرد براي بقا در ليگ بايد در همه بازي‌ها با ديد جام حذفي به ميدان برويم.

كد خبر : ۷۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۵


بیان روز:فرمانده قرارگاه خاتم الاوصیا (ص) با بیان اینکه با یاری خدای متعال امروز به فتح جبهه ‌جنگ نرم علیه نظام نزدیک شده‌ایم، گفت: با این حال ‌جبهه جنگ نرم ‌حد و مرزش مشخص نیست.

كد خبر : ۷۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


بیان روز: بیانیه ۲۵۲ نماینده مجلس در مورد دور آتی مذاکرات ایران و ۱+۵ امروز در صحن علنی مجلس قرائت شد.

كد خبر : ۷۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


بیان روز:اوضاع آشفته بازار خودرو و گران‌فروشی و اجحاف خودروسازان در سایه حمایت تعجب برانگیز وزارت صنعت و سازمان حمایت این روزها آنقدر خراب است که اعتراض رئیس جمهور را نیز برانگیخته و دستور ایشان برای بازنگری در قیمت‌های جدید خودرو را به همراه داشته است.

كد خبر : ۷۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


بیان روز:عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: احتمالاً به دلیل اینکه کشور در آستانه انتخابات یازدهم ریاست جمهوری قرار دارد، اعضای خبرگان رهبری در سیزدهمین دوره اجلاس، نظرات دلسوزانه خود را در این زمینه مطرح خواهند کرد.

كد خبر : ۷۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز:برای اثبات این گفته کار سختی نداریم. کافی است کمی حافظه تاریخی خود را تقویت کنیم و برویم به زمانی که کیروش مربی منچستریونایتد انگلستان بود.

كد خبر : ۷۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز:یک کوله پشتی سفری، یک خودروی سالم و یک نقشه راه های زمینی... این ها تمام تجهیزاتی هستند که برای یک سفر ایرانگردی نیاز دارید.

كد خبر : ۸۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:در حالی دولت قصد دارد لایحه حذف 4 صفر از پول ملی را به عنوان آخرین برگ از اجرای طرح تحول بزرگ اقتصادی در ماه‌های باقی مانده از عمرش به نتیجه برساند که اجرایی شدن آن احتمالا بر عهده دولت بعدی گذاشته خواهد شد. با این حال، براساس آخرین آمار نظرسنجی بانک مرکزی، بیشترین آرای مربوط به نام‌گذاری واحد اصلی پول ملی متعلق به "پارسی" و برای واحد فرعی "دریک" است.

كد خبر : ۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:اجرای قانون تنظیم خانواده و جمعیت که در سال 1372 در کشور مصوب و اجرایی شد، تاثیر بسیار زیادی در جلوگیری از افزایش جمعیت در دهه 60 داشت، اما این برنامه تا جایی پیش رفت که نرخ موالید را به کمتر از 8 . 1 درصد در سال‌های اخیر کاهش داد.

كد خبر : ۸۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:آیت الله سیستانی در پیامی، در گذشت حجت الاسلام والمسلمین حاج شيخ عباس محقق كاشاني را به آیت‌الله صافی گلپایگانی تسلیت گفت.

كد خبر : ۸۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:عده‌ای آن را شعار زود هنگام عنوان کردند، کسانی آن را بهار ایرانی خواندند و دیگرانی آن را ادامه مکتب ایرانی و یک شعار غیر قابل دوام دانستند و البته رقیبان تحلیل کردند که نزدیکان به رییس دولت با این شعار قصد ورود به عرصه رقابت دارند و درصدد رمز گشایی از آن بر آمدند.

كد خبر : ۸۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:ضارب اصلی شکری بلعید، فعال سیاسی چپ گرای تونس که پیش از این، پلیس کشور خبر از دستگیری او داده بود، از چنگ ماموران این کشور گریخت. این در حالی است که بقیه مظنونان همچنان در زندان به سر می برند.

كد خبر : ۸۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:کارشناس شبکه‌های اجتماعی با بیان اینکه آمریکا از شبکه فیس‌بوک حمایت می‌کند، گفت: 4 میلیون ایرانی در فیس‌بوک عضویت دارند.

كد خبر : ۸۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:اما این محموله عجیب و غریب، تنها محموله ارسال شده به فضا نبوده که دنیا را به تعجب واداشته. در دهه‌های گذشته، اشیای عجیب دیگری هم به فضا فرستاده شده اند.

كد خبر : ۸۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز: درباره مرشد چلویی روایت های زیادی به یادگار مانده است به صورتی که مرحوم مرشد گفته بود، کسانی که می خواهند غذا بیرون ببرند، هدایت کنید تا از نزد او بگذرند چون بیشتر کسانی که غذا بیرون می بردند، بچه ها و نوجوانانی بودند که برای کارفرمایان و صاحبان مغازه های بازار غذا می گرفتند

كد خبر : ۸۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:حضرت آیت الله خامنه ای به کنگره بزرگداشت علامه سیدنعمت الله جزایری طی پیامی ازمقام علمیی ادبی این عالم بزرگوارتجلیل کرد.

كد خبر : ۸۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر مردم و مسئولان بر اساس منویات مقام معظم رهبری حرکت کنند کشور هیچ‌گاه دچار آفت نمی‌شود، رفتار متناقض با رفتار ولایت بزرگترین آفت برای انقلاب است.

كد خبر : ۸۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:یک سناتور سابق آمریکایی با تأکید بر اینکه تحریم‌ها، ایران را مستقل کرده است و اینکه رهبر ایران حقیقتاً روحانی با نفوذ تمام شیعیان جهان محسوب می‌شود، اعلام کرد که آمریکا باید از الگوی سیاسی ایران درس بگیرد.

كد خبر : ۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز: حجت‌الاسلام مصلحی به تحرکات جریان فتنه اشاره کرد و گفت: این جریان با پشتوانه مالی داخلی و خارجی خود را مجهز کرده و می‌خواهد برای انتخابات برنامه‌هایی داشته باشد.

كد خبر : ۸۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:رئیس سازمان صداوسیما گفت: علی رغم همه صرفه جویی‌هایی که می‌شود چشممان به دست آگهی‌های بازرگانی است و یک یا دو میلیاردی که از این طریق به دستمان می‌رسد را داغ داغ به دست تهیه کنندگان می‌رسانیم.

كد خبر : ۸۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:مردانی، مرد با لباس‌‌های خاکی دور سفره عید نشسته‌اند، دست‌هایشان را رو به آسمان گرفته‌اند، به پیام نوروزی مولایشان گوش می‌دهند، می‌روند تا دوباره بایستند و معلوم نیست نوروز دیگر بر سفره آسمانی می‌نشینند یا زمینی.

كد خبر : ۸۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:مدیرآموزش وپرورش شهرستان پلدخترازآماده شدن 15آموزشگاه برای اسکان مسافرین نوروزی خبرداد.

كد خبر : ۸۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:استاندار لرستان در دیدار با مدیران و كاركنان كمیته امداد امام خمینی (ره) استان، گفت: توانمندسازی اقشار محروم و زمینه سازی برای خوداتكایی و استقلال اقتصادی این افراد، مهم ترین دستاورد و كاركرد كمیته امداد امام (ره) است.

كد خبر : ۸۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز: قلعه نویی نگران روح و روان مردانش است. بازی عصردوشنبه سخت امیر قلعه نویی را به فکر فرو برده است...

كد خبر : ۸۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:نادر قاضی‌پور نماینده آذری‌زبان و از فعالترین نمایندگان بهارستان، میزان حقوق دریافتی خود، خوابیدن در مجلس، دلایل نماینده شدنش، سابقه فعالیت، ماجرای سه دوره رد صلاحیت، علت اظهار‌نظر راجع به هر طرح و لایحه و ... را بازگو کرد.

كد خبر : ۸۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:وزیر کشور گفت: آموزش‌های مرتبط برای برگزاری انتخابات، همایش‌ها و کلاس‌های آموزشی انتخابات در حال انجام است

كد خبر : ۸۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:لیلی امیر ارجمند جزء اولین کسانی بود که داشتن دوست دختر و دوست پسر را در ایران باب کرد. او با اینکه یک شوهر رسمی داشت، ولی دارای دو دوست پسر نیز بود که گاه و بیگاه آنها را به خانه می آورد و آنها را به شوهر خود معرفی می کرد.

كد خبر : ۸۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:از زلزله 3.8 ریشتری شب گذشته ورزقان 12 مورد پس لرزه تا 8 صبح امروز به ثبت رسیده است.

كد خبر : ۹۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:همه ساله در ایام تعطیلات نوروزی لرستان میزبان حدود چهار میلیون نفر از گردشگران و مسافران است كه امسال در آستانه سال جدید نیز این استان خودرا برای استقبال از میهمانان نوروزی آماده كرده است.

كد خبر : ۹۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:کاپیتان سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: رویانیان فکر نکند با حضور در رده ششم جدول شق القمر کرده است

كد خبر : ۹۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:مديرعامل پرسپوليس گفت: «من فقط گوشه‌اي از واقعيت‌ها را گفتم، کو تا آخرش را بگويم. اگر لازم باشد براي نجات فوتبال آن‌ها را به زبان مي‌آورم ولي من الان بيشتر به فکر درست کردن پرسپوليسم.»

كد خبر : ۹۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز: وزیر اطلاعات گفت: بازداشت و احضار خبرنگاران دست نشانده استکبار موجب آشفتگی و برهم ریختگی دشمنان نظام جمهوری اسلامی شد.

كد خبر : ۹۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:شهناز، فرحناز و لیلا سه دختر محمدرضا پهلوی از ازدواج‌های آخرین شاه ایران بودند.

كد خبر : ۹۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:اخیرا پیامک‌هایی از سوی برخی افراد با اتکاء به عقاید مذهبی مردم منتشر می‌شود که می‌تواند نحوه انتشار آن محل تامل باشد…

كد خبر : ۹۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:آخرین آمار منتشره از سوی مرکز آمار ایران نشان می‌دهد استان لرستان همچنان مانند چند سال اخیر بالاترین نرخ بیکاری را در میان استان‌های کشور داراست.

كد خبر : ۹۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


كد خبر : ۹۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:رئیس مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر نقش و حضور مردم در انقلاب اسلامی گفت که روحانیت علت محدثه و مبقیه انقلاب اسلامی است.

كد خبر : ۹۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:فرمانده راهور ناجا از کاهش 20 درصدی اعمال قانون و 25 درصدی حوادث رانندگی به صورت همزمان با اجرای قانون جدید راهنمایی و رانندگی خبر داد.

كد خبر : ۹۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:همسر شهید «مهدی باکری» گفت: در طول 4 سال زندگی مشترک‌مان جنگ بود و اصلاً فرصت نبود که خرید کنیم، تنها هدیه‌ای که آقا مهدی برای من گرفت، یک روسری و سجاده از مشهد بود.

كد خبر : ۹۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:ازدواج یکی از مهم ترین اتفاقات زندگی است که زندگی افراد را با تغییر روبه رو می کند. اما متاسفانه، اغلب افراد بدون هیچ برنامه ای و بدون توجه داشتن یا نداشتن پیش نیازهای لازم روان شناختی برای آن، تصمیم به ازدواج می گیرند.

كد خبر : ۹۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:دفتر رییس جمهوری. میزبان؛ اسفندیار رحیم مشایی. موضوع؛ دیدارهای دیپلماتیک با سفرای خارجی! این روزهای اسفندیارِ دولت حول این سه محور می‌چرخد، او به رسم عرف دیپلماتیک یک رییس جمهور رفتار می کند، در دفتر یک رییس جمهور. تا شاید خود زمانی از جایگاه رییس جمهور به استقبال مهمانان خارجی‌اش برود.

 

كد خبر : ۹۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:از رهبر معظم انقلاب غیر از یک جمله که در نماز جمعه ۲۹ خرداد ۸۸ بنا به مصلحتی گفته شد، تا حالا کسی یک کلمه از زبان رهبری علیه هاشمی نشنیده است.

كد خبر : ۹۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:رویداد مهمی که در ادامه این هفته بازارهای جهانی را تحت‌تاثیر قرار خواهد داد، نشست روسای بانک‌های مرکزی بزرگ جهان است که سرمایه‌گذاران پیش‌بینی می کنند نتیجه این نشست، به تداوم سیاست تسهیل پولی منجر خواهد شد.

كد خبر : ۹۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:مشاور عالی رییس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: لازمه حضور موفق و موثر در میدان مقابله با جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمن، دستیابی به دانش و فناوری های نوین ارتباطی و مخابراتی است.

كد خبر : ۹۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پلدخترگفت:باتلاش نیروی انتظامی شهرستان بزرگترین محموله موادمحترقه درلرستان کشف شد.

كد خبر : ۹۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:زنان برای فهم روحیات و خصوصیات مردان باید به هزار حیله متوسل شوند و شش دانگ حواسشان را جمع كنند تا بتوانند شناخت كافی نسبت به مرد زندگی‌شان به دست بیاورند.

كد خبر : ۹۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:دیپلماسی فعال ایران درمنطقه واشنگتن وتلاویوراسرگردان کرد.

كد خبر : ۹۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:او که خود را رجل سیاسی میداند و به تایید صلاحیتش از سوی شورای نگهبان امیدوار است؛ هنوز کابینهاش را نچیده اما به همگرایی سه عضو دولت –وزیر اقتصاد، رئیس بانک مرکزی و رئیس سازمان برنامه یا معاون برنامه ریزی- تاکید دارد.

كد خبر : ۹۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:یکی از مراجع تقلید در قم، وهابیت و سلفی‌گری را یکی از بزرگ‌ترین مصیبت‌های کنونی جهان اسلام دانست و گفت: بیشتر حوادث تروریستی در کشورهای اسلامی به دست همین تروریست‌ها انجام می‌شود.

كد خبر : ۱۰۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:حاج احمد و آقا مصطفی فرزندان امام، به نوعی مشاوران ایشان و حلقه واسط بنیانگذار کبیر انقلاب با ملت هم بودند. در سال های اخیر برخی اظهار نظرهای نوه های امام و رویکردهایشان به مسائل سیاسی و اجتماعی حاشیه ساز بوده است.

كد خبر : ۱۰۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد بر ضرورت استفاده از فضای مجازی برای پاسخگویی به شبهات در زمینه های مختلف تاکید کرد و گفت: مجموعه جوانان متعهد در فضای مجازی می توانند در راستای پاسخگویی به این شبهات دینی، فرهنگی، اعتقادی و ...گام بردارند.

كد خبر : ۱۰۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:سخنان وزیری که به قول خودش از همان ابتدا منتقد دولت بوده ولی توانست سه سال در کابینه «احمدی‌نژاد» باقی بماند، شنیدنی‌تر از زمانی‌ است که وزارت را بر عهده داشت.

كد خبر : ۱۰۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:اگر به همسر و دوام زندگی زناشویی خود علاقمند هستید، بد نیست این نکات را به خاطر بسپارید.

كد خبر : ۱۰۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:ظاهرا آشنایی این دو نفر از چهار سال پیش آغاز شده و دو طرف مترصد فرصت مناسبی بوده اند تا بتوانند شرایط ازدواج را فراهم کنند.

كد خبر : ۱۰۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:عصرخودرو: قیمت خودروهای تولید داخل در بازار و نمایندگی های فروش اعلام شد.

كد خبر : ۱۰۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:رییس جمهور در نامه ای «محمد حسن طریقت منفرد» را بعنوان وزیر پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جهت اخذ رأی اعتماد به مجلس شورای اسلامی معرفی کرد.

كد خبر : ۱۰۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:آيت‌الله سيد‌مجتبی موسوی‌لاری، عالم ربانی، محقق برجسته و نماينده ولی فقيه در لارستان،‌ صبح امروز شنبه، 19 اسفندماه پس از طی يك دوره بيماری دار فانی را وداع گفت.

كد خبر : ۱۰۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:رییس سازمان جهاد کشاورزی لرستان، گفت: 130 هزار بهره‎بردار بخش کشاورزی در استان مشغول به کار هستند.

كد خبر : ۱۰۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:انتخابات فرصتی برای هنرنمایی ملت بزرگ ایران اسلامی است و به همین منظور تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات پرشور با شعار محوری و سه رکن اصلی اعتقاد، اعتماد و امید در کشور اندیشیده شده است.

كد خبر : ۱۰۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهور هنوز از مشایی نا امید نشده است.

كد خبر : ۱۰۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:طلاق دیگر در بین زوج های ایرانی عادی شده است و با کوچکترین مشکلی جدایی را بهترین راهکار می دانند. برای پی بردن به عمق این فاجعه کافیست سری به دادگاههای خانواده تهران بزنید.

كد خبر : ۱۰۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:روز گذشته عكسي در سايت‌هاي خبري منتشر شد كه در اين عكس، محمود احمدي نژاد در مراسم بزرگداشت هوگو چاوز رئيس جمهور فقيد ونزوئلا به مادر وي دلداري مي‌داد. اين عكس با بازخوردهاي مختلفي نزد رسانه‌هاي داخلي و خارجي مواجه شد تا اينكه امروز يكشنبه (20 اسفند ماه 1391) قرائت‌هاي مختلفي را از اين عكس در سايت‌هاي داخلي و عربي منتشر كردند.

كد خبر : ۱۰۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:طلاب، دانشجویان و نخبگان غرب استان مازندران در نامه‌ای سرگشاده خواستار کاندیداتوری جلیلی و لنکرانی در انتخابات شدند.

كد خبر : ۱۰۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز: اولین گردهمایی مدیران و فعالان فضای استان لرستان با حضور معاون قوه قضائیه کشور، استاندار لرستان،نماینده ولی فقیه در استان و  450 نفر از فعالان این عرصه در حال برگزاری است. 

كد خبر : ۱۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۱


بیان روز:شهردار تهران گفت: اگر کسی ثابت کرد که قالیباف حتی فعالیت اقتصادی شخصی مباح انجام می​دهد، بنده می‌پذیرم.

كد خبر : ۱۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۱


بیان روز:افزایش انتقادها از عملکرد ضرغامی و اعلام کاندیداتوری احتمالی وی در انتخابات ریاست جمهوری ، قالی‌باف و مشاورانش را به تغییر ریاست رسانه ملی بعد از انتخابات یازدهم ریاست جمهوری امیدوار کرده است.

كد خبر : ۱۱۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:تازه ترین و دردناک ترین روش زیبایی بازیگر زن مشهور

كد خبر : ۱۱۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز:شبکه نمایش جدول پخش فیلم های سینمایی خود را اعلام کرد.

كد خبر : ۱۱۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز: ایزابل کوتانت پیر، وکیل فرانسوی پرونده شکایت ایران از هالیوود در نشست خبری در خبرگزاری فارس جزئیات این اقدام  را تشریح کرد.

كد خبر : ۱۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز: رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت در آخرین جلسه حاشیه‌ای پاستور در سال ۹۱ در جمع خبرنگاران حضور یافتند و به سؤالات آنان پاسخ دادند.

كد خبر : ۱۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:ازدواج هنرمندان با یکدیگر و تشکیل زوج هنری، رواج بسیار دارد. گرچه این امر در هالیوود با شایعات و اختلافات بسیار همراه است، اما زوج‌های هنرمند ایرانی توانسته‌اند زندگی خوبی را رقم بزنند و الگویی از خانواده ایرانی بسازند.

كد خبر : ۱۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز: پاپ فرانسیس اول، به عنوان رهبر کاتولیک‌های جهان انتخاب شد.

 

كد خبر : ۱۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا از کشف 91 درصدی پرونده‌های سرقت خودرو در سال جاری خبرداد.

كد خبر : ۱۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۶


بیان روز:شاید محمود احمدی نژادبر خلاف رئیس جمهور پیشین خاتمی، تا کنون اینگونه شدید در تریبون نماز جمعه تهران مورد انتقاد قرار نگرفته بود، که روز گذشته قرار گرفت/بادامچیان هم گفته آنان فردی را از یك شهرستان آوردند و شهردار کردند . بعد اعلام كردند كه وی مشكل «میم» دارد و ما گفتیم كه: میم چیست؟ كه اعلام كردند كه: یعنی "منقل!

كد خبر : ۱۱۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۶


بیان روز: نماد غرور مکتب تشیع، مقاومت اسلامی است که هردشمنی راشکست می دهدوبحمدالله قیام مردم بحرین موفقیت آمیز بوده است.

كد خبر : ۱۱۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه عشایری حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت:بسیج قدرتمندترین نیروی مردمی که توطئه های دشمنان راخنثی می کند.

كد خبر : ۱۱۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:عضو حزب اعتماد ملي مي گويد جبهه اصلاحات درباره نوع تعامل با حاكميت در تناقض به سر مي برد و حالت رفت و برگشتي دارند.

كد خبر : ۱۱۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:چرا نام حضرت زینب(س) به عنوان یکی از چهار زن برتر عالم از زبان پیغمبر نمی باشد؟ آیا حضرت مریم برتر از حضرت زینب (س) می باشند؟

كد خبر : ۱۱۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:این ۸ صحنه جزو خاطرات فراموش‌نشدنی ایرانی‌ها و به خصوص پرسپولیسی‌هاست...

كد خبر : ۱۲۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


كد خبر : ۱۲۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:برخی دانشجویان دانشگاه آزادخرم آباددر دوران تحصیلی خود با مشکلات و گرفتاری‎هاییی روبرو هستند.

كد خبر : ۱۲۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:محمدحسن طریقت‌منفرد با موافقت نمایندگان مجلس وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شد.

كد خبر : ۱۲۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز: این روزها که افزایش بیش از حد قیمت خودرو صدای همه حتی رئیس‌جمهور را هم درآورده، شاید تنها سازمانی که برخلاف وظیفه خود، هیچ اعتراضی به بی سر و سامانی بازار خودرو نداشته، سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان است. به قول معروف از سنگ هم صدا درآمد ولی صدایی از سازمان حمایت در نیامد.

كد خبر : ۱۲۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:در گزارشی با اشاره به افزایش درگیری های داخلی در سوریه، نوشت؛ آمریکا و اسرائیل با کمک هم پیمانان منطقه ای خود سعی می کنند با تشدید اختلافات داخلی سوریه، منافع و اهداف خود را تامین کنند.

كد خبر : ۱۲۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:استاندار لرستان گفت:یکی از فاکتورهای مهم و قابل توجه استکبار جهانی در راستای مقابله با ایران اسلامی، میزان مشروعیت و محبوبیت مردمی نظام است.

كد خبر : ۱۲۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:زمین لرزه ای به بزرگی 3 و 2 دهم درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) صبح امروز شهر زاغه در لرستان را لرزاند .

كد خبر : ۱۲۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:بیش از 250 نفر از اساتید و دانشجویان دانشگاه لرستان از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دولت نهم خواستند تا پا به این عرصه حساس بگذارد.

كد خبر : ۱۲۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:مقبره حیات الغیب معمولان ازتوابع شهرستان پلدختریکی ازاماکن زیارتی است که بعلت اینکه درمسیرجاده اصلی شمال به جنوب است همیشه دراین ایام دوستداران این امام زاده برای زیارت به این مقبره سری می زنند.

كد خبر : ۱۲۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:استان لرستان سرزميني زيبا با آب و هواي دلپذير و محصوردركوههاي مرتفع و صعب العبور است كه بين 46درجه و51دقيقه تا 50 درجه و22 دقيقه عرض شمالي درسلسله جبال زاگرس مياني واقع شده است. اين استان از شمال به استانهاي مركزي و همدان ,از شرق به استان اصفهان ,از جنوب شرقي به چهار محال وبختياري ,از جنوب به استان خوزستان و از غرب به استان كرمانشاه و ايلام محدود است.

كد خبر : ۱۲۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:نوروز است و آیین های دوست داشتنی اش. تنوع​ زیاد قومی در ایران هم دلیلی دشده است که این آیین ها به طرز شگفت انگیزی متفاوت باشد و جذاب. از خوراک متفاوتی در شب های عید تهیه می کنند گرفته تا مراسم و آیین هایی که هنوز هم به سلامت و درستی اجرا می شود.

كد خبر : ۱۲۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:رئیس‌جمهور سوریه تأکید کرد کشورش جنگی طولانی پیش رو خواهد داشت زیرا با تروریسمی می‌جنگد که همه دنیا از مقابله با آن بازمانده ولی با این وجود پیشرفت‌های قابل توجهی در میدان نظامی و سیاسی به دست آورده است.

كد خبر : ۱۲۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:رئیس سازمان زندان‌ها گفت: هیچ یک از متهمان پرونده بزرگ فساد 3هزار میلیاردی مشمول عفو رهبری نشدند.

كد خبر : ۱۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:رهبر معظم انقلاب با نامگذاری سال 92 به عنوان سال «حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی»، چشم‌انداز سال جدید را امیدوارانه و همراه با حضور جهادی ملت ایران در عرصه‌های سیاسی و اقتصادی توصیف کردند.

كد خبر : ۱۲۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:رئیس جمهورگفت:ملت بزرگ مسیر رو به کمال را در همه عرصه ها با شتاب بیشتر ادامه خواهد داد و رودخانه زلال ملت به اقیانوس نزدیک تر خواهد شد.

كد خبر : ۱۲۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:اسامی روستاهای گردشگری لرستان

كد خبر : ۱۲۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:می دانم که ایرانی‌ها پیش از شروع سال، کل خانه هایشان را تمیز کرده و آن را نظافت می کنند و البته معتقدم که آقایان استحقاق این را دارند که حداقل سالی یکبار تنبیه شوند و این رسم خانه تکانی جای بسیار خوبی برای این تنبیه است، البته تا جایی که این تنبیه، به تنبیه فیزیکی تبدیل نشود!

كد خبر : ۱۲۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:آیت‌الله اکبر هاشمی‌رفسنجانی در دیدار مدیر‌مسئو‌ل‌، دبیر و کارکنان سایت شخصی خود ضمن بیان خاطراتی از سال ۱۳۶۹ و توفیقات بدست آمده در ارتقاء چشمگیر اوضاع داخلی و سیاست خارجی کشور، ابرازامیدواری کرد ‌"ان‌شاءالله سال ۱۳۹۲ برای کشور و مردم سال اعتدال و پیروزی باشد".

كد خبر : ۱۳۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:بازتاب شفاف و قابل اتکا شاخص‌های اقتصادی و ارائه گزارش از عملکرد اقتصادی کشور توسط دستگاه‌ها و سازمان‌های تخصصی مربوطه همواره از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده است، که مهمترین رویدادهای اقتصادی که در طول یک سال گذشته برروی خروجی ایسنا رفته به ترتیب ماه‌ها به آن اشاره شده است.

كد خبر : ۱۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:سال ۱۳۹۱ در اولین ماه خود با رویدادهای زیادی برای ورزش همراه شد که کسب هفت سهمیه المپیک مهمترین نتیجه این رویدادها بود اما حاشیه‌های ماه فروردین کمتر از اتفاقات خوب آن نبود؛ حاشیه‌هایی که با ممنوع الخروج شدن و حکم ۵۴ ضربه شلاق برای سنگربان پیشین تیم ملی فوتبال ایران آغاز شد.

كد خبر : ۱۳۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:رهبر معظم انقلاب با بیان نکات اساسی در خصوص موضوع مذاکره با آمریکا، الزامات حماسه اقتصادی به ویژه لزوم رهائی از وابستگی به نفت و توجه جدی به سیاستهای کلان اقتصادی، و اقدام هوشمندانه پیش از اجرای نقشه دشمن را تبیین و انتخابات ریاست جمهوری را مظهر حماسه سیاسی دانستند.

كد خبر : ۱۳۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:بیانات مقام معظم رهبری به مناسبت فرا رسیدن نوروز و همچنین سخنرانی مهم ایشان در سفر به خراسان دارای محورهای اقتصادی مهمی بود که لازم دیدیم در سال "حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی" به بازخوانی این محورها بپردازیم.

كد خبر : ۱۳۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز: خطیب امروز نماز جمعه تهران در سخنانی بر ضرورت عدم هرگونه حمایت روسای قوا از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد.

كد خبر : ۱۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با انتشار بیانیه‌ای شهادت رئیس اتحادیه علمای بلاد شام به دست گروه‌های تکفیری را تسلیت گفت.

كد خبر : ۱۳۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در شرایطی که با مهدوی‌کیا پس از آخرین برنامه ۹۰ در سال ۹۱ حرف می‌زدم او گفت با قدرت می‌خواهد به پرسپولیس و گل‌محمدی کمک کند.

كد خبر : ۱۳۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:سازمان هوا فضای آمریکا (ناسا) ورود افراد جدید از چند کشور از جمله ایران را به مراکز این سازمان، ممنوع اعلام کرد.

كد خبر : ۱۳۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:رو به من کرد و گفت: تو امام زمانت را می‌شناسی؟ گفتم: چرا نمی‌شناسم. فرمود: به او سلام کن! گفتم: «السلام علیک یا مولای یا صاحب الزمان یا حجة بن الحسن» این را گفتم، رو به من کرد و فرمود: «و علیک السلام و رحمة الله و برکاته».

كد خبر : ۱۳۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:رییس پلیس فتای تهران‌بزرگ از دستگیری عامل نفوذ به سایت یک موسسه آموزشی خبرداد.

كد خبر : ۱۳۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:باتوجه به سخنرانی مهم مقام معظم رهبری درجمع زائران حرم رضویی جوانان شهرستان پلدخترباانتشارپیام هایی ازقسمت های فرمایشات رهبری آمادگی خودرابرای حمایت ازمقام معظم رهبری بعنوان جریان لبیک یاامام خامنه ای اعلام کردند.

كد خبر : ۱۳۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:استاندار لرستان با اشاره به حضور حماسی مردم استان در دفاع از آرمان های انقلاب، گفت: مردم مومن و ولایی دیار لرستان امسال نیز همچون سال های گذشته خالق حماسه های بزرگ و بیادماندنی در عرصه های سیاسی و اقتصادی برای رشد و اعتلای ایران اسلامی خواهند بود.

 
كد خبر : ۱۳۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:معاون وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران از کاربرد سلاح شیمیایی در سوریه و سکوت بین المللی ابراز نگرانی شدید کرد.

كد خبر : ۱۳۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:پس ندایی بر می‌خیزد که "سلام بر شما ای بهشتیان"، نظر لطف خداوند چنان بهشتیان را مجذوب می‌کند که از همه چیز جز او غافل می‌شوند، و همه نعمت‌های بهشتی را در آن حال به دست فراموشی می‌سپارند.

كد خبر : ۱۳۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:خاتمی برای نامزدی در انتخابات اظهار بی​علاقگی کرده/ هاشمی نامزد نمی​شود/ روحانی به حمایت هاشمی و اصلاح‌طلبان نظر دارد

كد خبر : ۱۳۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:برگ برگ فتنه 88 حاوی در‌س‌هایی آموزنده و عبرت‌انگیز است؛ آشکار‌تر شدن هر‌چه بیشتر نقش ممتاز ولی‌فقیه و رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مد‌ظله)‌ در برون‌رفت از بحران‌سازی براندازان، اثبات عظمت ملت بابصیرت، دین‌مدار و ولایت‌محور ایران، عمق کینه دشمنان ملت و تفکیک صف دوستان انقلاب و نظام از دشمنان آن و ... همگی از در‌س‌ها و برکات فتنه 88 است.

كد خبر : ۱۳۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:«هنگام تحویل سال نو، فرد ناشناسی، با پرتاب یك نارنجك دستی، كه معمولا در چهارشنبه سوری استفاده می‌شود، دیوار مقبره كوروش را مورد اصابت قرار داد و آن را سیاه كرد.»

كد خبر : ۱۳۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: رزمندگان ما در دفاع مقدس با ولایت زنده شدند و با پی بردن به توانایی‌هایشان توانستند پیروزی‌های بزرگی را بیافرینند.

كد خبر : ۱۳۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:کریم باوی را نمی توان فراموش کرد. فوتبالیست سرزن دهه 60 تیم ملی. خیلی ها او را بهترین سرزن تاریخ فوتبال ایران می دانند.

كد خبر : ۱۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:چند سالی است که کارشناسان داخلی و حتی متخصصان زلزله شناسی خارج از کشور احتمال وقوع زلزله شدید در تهران راحتمی می دانند وگفته می شود آنچه نگرانی ها را بیش از پیش افزون می کند، بزرگ شدن شهر، گسترش حاشیه نشینی، ساخت و ساز بر روی گسله ها و افزایش بیش ازحد جمعیت در پایتخت است.

كد خبر : ۱۳۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:درباریان شاه چنان در فساد غوطه‌ور بودند كه گاه دست به اعمالی جنون‌آمیز می‌زدند. در فرهنگ مذهبی مردم ایران، هم‌آغوشی مرد و زن نامحرم یا با هم رقصیدن آنها دیگر حیثیتی برای آن خانواده باقی نمی‌گذاشت.

كد خبر : ۱۳۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:رییس جمهور با حضور در منزل سرلشکر خلبان شهید محمد صالحی، نخستین خلبان شهید دفاع مقدس، در فضایی گرم و صمیمی با خانوداه این شهید گرانقدر دیدار و گفتگو کرد.

كد خبر : ۱۳۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:فرماندار پلدختر از اسکان بیش از شش هزار مسافر و میهمان نوروزی در این شهرستان خبرداد.

 
كد خبر : ۱۳۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:رییس پلیس فتای تهران‌ بزرگ با اشاره به اظهارات شاکی افزود: فردی با ارسال ایمیل‌های کذب و دروغین علیه شاکی و همسرش، موجب بدبینی همسرش نسبت به وی شده بود.

كد خبر : ۱۳۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:آیا خواستگارى دختر یا خانواده او از پسر جایز است؟ به نظر اسلام، مهریه چقدر باید باشد؟

كد خبر : ۱۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:او با بیان این که احمدی نژاد نشان داده که عزل و نصب افراد در بالاترین سطوح برای این دولت کار آسانی است، گفت: رییس جمهوری حتی یک روز مانده به برگزاری انتخابات نیز ممکن است تغییراتی را انجام دهد...در دین مبین اسلام بر اصل ولایت فقیه تاکید شده است.. میزان تبعیت دولت احمدی نژاد از رهبر معظم انقلاب نیز با هیچ یک از دولت ها قابل مقایسه نیست و نیازی به توضیح در این زمینه وجود ندارد.

كد خبر : ۱۴۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:برگ برگ فتنه 88 حاوی در‌س‌هایی آموزنده و عبرت‌انگیز است؛ آشکار‌تر شدن هر‌چه بیشتر نقش ممتاز ولی‌فقیه و رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مد‌ظله)‌ در برون‌رفت از بحران‌سازی براندازان، اثبات عظمت ملت بابصیرت، دین‌مدار و ولایت‌محور ایران، عمق کینه دشمنان ملت و تفکیک صف دوستان انقلاب و نظام از دشمنان آن و ... همگی از در‌س‌ها و برکات فتنه 88 است.

كد خبر : ۱۴۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:عده ای روزهای ابتدایی نزدیک به شهادت اول را مثلاً پنج روز یا 10 روز را به برگزاری مجالس وعظ و عزاداری می پردازند و عده ای هم با توجه به شرایط خاص خود ترجیح می دهند روزهای فاطمیه دوم را انتخاب کنند و برخی هم به زنده نگهداشتن هر دو روز می پردازند.

كد خبر : ۱۴۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:هر روز بر تعداد کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری آینده افزوده می‌شود، بر اساس گمانه‌زنی‌ها این انتخابات دارای چهار ضلع اصولگرایان،‌ اصلاح‌طلبان، جریان منتسب به دولت و مستقل‌ها است.

كد خبر : ۱۴۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:محمود احمدی نژاد در واپسین روزهای حضورش در پاستور دیگر هیچ همراهی را برای خود نگذاشته است، نه مجلس و قوه قضاییه‌ای همراه خود می‌بیند و نه مراجع و روحانیت و سپاه و ... رییس جمهوری که زمانی با حمایت‌های مشفقانه این نهادها روی کار آمد و این روزها رودروی آنها قرار گرفته است.

كد خبر : ۱۴۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز: زمین لرزه ای به بزرگی 3.4 ریشتر ساعت 20:27 دوشنبه شب بندرعباس را لرزاند.

كد خبر : ۱۴۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:روز پنجشنبه ۲۴ اسفند ماه يک ديپلمات سعودي حين رانندگي به دليل سرعت نامتعارف و عدم تعادل در مسير شرق به غرب بزرگراه ارتش با يک دستگاه پرايد تصادف کرد که به فوت اين شهروند ايراني انجاميد."

كد خبر : ۱۴۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:پیش از اویسی، حکومت عراق با شاپور بختیار ارتباط برقرار کرده بود. بختیار نیز چند بار از بغداد دیدن کرد. این دیدار‌ها حتی در زمان اشغال خاک ایران از سوی ارتش عراق نیز ادامه داشت.

كد خبر : ۱۴۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:بهار آهسته آهسته از پس زمستان آمد تا طراوت و نوروزی دیگر را با خود آورد.

كد خبر : ۱۴۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:حرکت گروه‌های جهادی در مناطق محروم و کم‌برخوردارادامه راه شهیدان است وانقلاب ما همه چیز خود را از محرومین دارد.

كد خبر : ۱۴۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:یکی از اصلی‌ترین مشخصه‌های سخنرانی امسال رهبر معظم انقلاب، ابعاد گسترده بین‌المللی بود. حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در حوزه‌هایی که به ایران مربوط است، به تشریح موقعیت کلان کشورمان در نظام بین‌المللی پرداختند.

كد خبر : ۱۴۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:سازمان اطلاعات آمریکا رسماً ادعا کرد ۲۰ تا ۳۰ کشور جهان در حال تشکیل واحدهای ویژه جنگ سایبری هستند.

كد خبر : ۱۴۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:آیت الله« شیخ نمر باقر النمر» از علمای دینی بزرگ شیعیان در عربستان روز دوشنبه در دادگاه جنایی ریاض حاضر شد و به اتهام «تلاش برای ایجاد فرقه گرایی» مورد محاکمه قرار گرفت.

كد خبر : ۱۴۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:خنده‌دارترین دزدی‌های سال ۹۱ در ایران عنوان ویژه نامه عید همشهری سرنخ است.

كد خبر : ۱۴۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس در یادداشتی استراتژی و تاکتیک آمریکا در قبال ایران را تشریح کرد.

كد خبر : ۱۴۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:رضاخان در طول سلطنتش تمام املاک مرغوب شمال را به زور سرنیزه به نام خود کرد

كد خبر : ۱۴۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:اختلاف میان یک گروه ضدبدافزار و یک شرکت بزرگ اینترنتی باعث افت سرعت اینترنت در سراسر جهان شده و کارشناسان این امر را بزرگترین حمله سایبری در تاریخ توصیف می‌کنند.

كد خبر : ۱۴۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:پس از چند هفته تهدیدات لفظی شدید و مداوم از سوی کره شمالی علیه آمریکا و هم پیمانان منطقه ایش، امروز این کشور در اقدامی بی سابقه به نیروهای خود دستور رسمی آماده باش برای حمله به آمریکا را داده است. اقدامی که در صورت انجام، تأثیری غیرقابل پیش بینی بر تعاملات منطقه ای و جهانی خواهد داشت.

 
كد خبر : ۱۴۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:فرمانده انتظامی استان لرستان امروز از کشف 60 کیلوگرم تریاک در این استان خبر داد.

كد خبر : ۱۴۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:رئیس قوه قضاییه انتخابات ریاست جمهوری را مظهر حماسه سیاسی در کشور دانست.

كد خبر : ۱۴۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:هر بار که بحث موسسات تست ایمنی به میان می‌آید اغلب نام یورو NCAP و NHTSA شنیده می‌شود. اما ارگان معروف دیگری نیز در این حوزه فعالیت می‌کند که کمتر از آن یاد می‌شود؛ IIHS (مخفف انستیتو بیمه برای امنیت بزرگراه‌). موسسه‌ای آمریکایی که بر خلاف تصور سابقه‌ای طولانی دارد.

كد خبر : ۱۴۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز: با حضور رئیس جمهور، عملیات احداث سد و نیروگاه بختیاری به عنوان بلندترین سد دوقوسی بتنی جهان، در استان لرستان آغاز شد.

كد خبر : ۱۴۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:وزیر نیرو گفت: میزان بارش‌ها در کشور نسبت به سال گذشته 20 درصد افزایش یافته است.

كد خبر : ۱۴۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:امام جمعه موقت پلدخترگفت:12فروردین روزجمهوری اسلامی تحت تاثیرتعطیلات نوروزبه فراموشی سپرده سده است مسئولین بایدبیشترتوجه کنند.

كد خبر : ۱۴۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۹


بیان روز:لوکیشن اصلی فیلم «محمد(ص)» مجید مجیدی در حوالی شهر قم است که 100 هکتار مساحت دارد و به گفته وزیر ارشاد، با ساخت شهرک سینمایی مدینه و مکه در آن، گام‌های بزرگی جهت ساخت فیلم‌هایی با موضوع پیامبر(ص) برداشته خواهد شد.

كد خبر : ۱۵۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: دیدار استقلال و سپاهان نامی به جز دربی ایرانی ندارد.

كد خبر : ۱۵۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:ایام سوگواری و عزاداری حضرت فاطمه زهرا(س) روزهای حرمت نهادن به مقام و جایگاه دردانه رسول الله(ص) است.

كد خبر : ۱۵۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:رهبر کاتولیکهای جهان در اقدامی بی سابقه پای یک فرد مسلمان را بوسید.

كد خبر : ۱۵۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:محمدباقر قالیباف صبح جمعه در جمع علما و روحانیون مشهد گفت: تظاهر به عدالت کشور را به بیراهه می‌کشاند.

كد خبر : ۱۵۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:دو هفته پیش بود که خبر ازدواج یک زن 61 ساله با پسر 8 ساله مانند بمب در رسانه ها صدا کرد. اکنون این زن و شوهر (!) وارد زندگی زناشویی شده و روزگار می گذرانند.

كد خبر : ۱۵۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:دهم فروردین یادآور عروج مرجع عالیقدر تشیع و جاودانه مرد بروجرد، آیت الله سید حسین طباطبایی بروجردی است؛ عالمی فرزانه که آثار و حضور پر بارش نقطه عطفی برای پیشرفت حوزه علمیه قم به شمار می رفت و توسعه مکتب تشیع در یک برهه زمانی مرهون زحمات اوست.

كد خبر : ۱۵۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:شامگاه هفتم فروردین سال جدید، سه نفر سارق مسلح ، سرباز ناحیه بسیج دانشجویی لرستان را با اصابت سه گلوله به قتل رساندند.

كد خبر : ۱۵۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:استاندار لرستان گفت: جشن پروژه‌های مهر ماندگار در لرستان برگزار شود.

كد خبر : ۱۵۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:صادرات طلا از ترکیه به ایران پس از وقفه‌ای در زمستان گذشته، از سر گرفته شده است اما در عین حال این صادرات همچنان پایین‌تر از حداکثر صادرات در سال گذشته است.

كد خبر : ۱۵۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:برادرمعلم مسئولیتت ازهمه بیشتروسنگین تراست وفردای قیامت بایددرمقابل مادران دلسوخته ی شهداجوابگوباشی .

كد خبر : ۱۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:شهیدفتح اله چراغی درزمانيكه كودكي سه الي چهار ساله بود و قبل ازورودبه مدرسه توان خواندن و نوشتن را پيدا كرد و در همين سنين به هنر نقاشي مي پرداخت.

كد خبر : ۱۵۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:امروز قیمت محصولات خودروسازی در ایران به شرح ذیل می باشد .

كد خبر : ۱۵۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:دبیر کمیسیون امور بانوان در استانداری قم گفت: مهم ترین ویژگی حضرت فاطمه(س)، ولایت مداری و شهادت در راه امامت و ولایت بود.

كد خبر : ۱۵۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:منازعات سیاسی، تفرقه‌ها و لشکرکشی‌های سیاسی مردم را خسته کرده و مشکلات اقتصادی مانند گرانی و بیکاری به شدت معیشت مردم را به تأثیر خود درآورده است.

كد خبر : ۱۵۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:این که ما بگوئیم مثلا سازمان سیا یا موساد روی ایران کار جاسوسی کرده است، غیر واقعی یا غیر منطقی است؟ اما شما جرات داری بگو CIA در ایران کار جاسوسی می کند. ببین چطور سنگ بارانت می کنند همینهایی که ادعای روشن فکری دارند.

كد خبر : ۱۵۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:آخرین ماه سال 91 شاید مهمترین وقایع را در خود جای داده باشد، در این ماه حکم قطعی 25 متهم فساد مالی از سوی دیوان عالی کشور تایید و سه جلسه از دادگاه جنجال برانگیز کهریزک با حضور "سعید مرتضوی" متهم ردیف اول آن برگزار شد.

كد خبر : ۱۵۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:مدیرکل راه و شهرسازی لرستان گفت: به منظور رفاه حال مسافران نوروزی 62 نقطه حادثه خیز در استان مورد بررسی ویژه قرار گرفت.

كد خبر : ۱۵۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:شهرستان دورود به واقع بیش از یک شهرستان دارای جاذبه های طبیعی است به طوریکه از این شهرستان به عنوان پایتخت طبیعت ایران یاد می شود، پایتختی که زیباترین دریاچه آب شیرین ایران، زیباترین آبشارهای کشور و رشته کوه اشترانکوه با لقب "آلپ" ایران را در خود جای داده است.

كد خبر : ۱۵۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه اهدای «باروت خیس» تشییع جنازه اسکار بود گفت: اوباما به زبان فارسی عید نوروز را به مردم ایران تبریک گفت اما به زبان عبری عمل کرد!

كد خبر : ۱۵۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:در حالی که بحران های سیاسی و مبارزات انتخابی بیش از هر مسئله دیگری در عراق امروز خودنمایی می کنند، رسانه های محلی این کشور در هفته های اخیر بیش از هر زمان دیگری به یک معضل تأسف بار اجتماعی پرداخته اند: معضلی به نام افزایش آمار تجاوز به دختران نوجوان و خردسال.

كد خبر : ۱۵۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:"مارینا چپمن" خانمی انگلستانی است که بخش کودکی خود را در کنار میمون ها گذرانده است و آن ها او را بزرگ کرده اند. سال گذشته خبرهای کوتاهی از او بدست آمد اما او برای اولین بار داستان زندگی خودش را کامل گفته است.

كد خبر : ۱۵۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:خیلی از ما پلیسها را در اتوبانها میبینیم که دستور توقف راننده هارا میدهند ولی برخی از آن رانندگان نمی ایستند وبه راهشان ادامه میدهند ولی در تکنولوژی جدید اینگونه نخواهد بود واز دست پلیس هرگز نمیتوانند فرار کنند میدانید این تکنولوژی جدید چگونه است

كد خبر : ۱۵۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:لرستان ، سرزمین مفرغ وبلوط، دیارغارها و سنگ نوشته ها، میلها و مناره ها و پلهای تاریخی، امامزاده ها و قلعه ها، چشمه ها وآبشارها و دریاچه ها، بازارها وحمامهای کهن، با آب وهوای دلپذیر، محصور درکوههای مرتفع و صعب العبور درسلسله جبال زاگرس است.

كد خبر : ۱۵۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: نامگذاری سال جدید توسط مقام عظمای ولایت و رهبری بسیار هوشمندانه و حکیمانه صورت گرفت.

كد خبر : ۱۵۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:فرمانده بسیج مقاومت پلدخترگفت:روز12فروردین سنددرخشان ملت ایران برای تمام ملت های ازآدیخواه دنیااست.

كد خبر : ۱۵۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:فرماندارپلدخترگفت:12فروردین 58که برگ زرینی از کتاب تاریخ ایران به شمار می رود، سرمایه گران سنگ ملت برای عصر کنونی و نسل آینده است.

كد خبر : ۱۵۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:12فروردین بابصیرت امام خمینی(ره)وملت ایران به روزآزادی،استقلال وخودباوری این ملت منجرشد.

كد خبر : ۱۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:سرمربی تیم فوتبال استقلال ایران از میزبانی باشگاه الهلال عربستان برای برگزاری دیدار هفته سوم لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا به شدت گلایه کرد.

كد خبر : ۱۶۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:با نگاهی به تاریخ معاصر ایران به وضوح مشاهده خواهیم کرد که هرگاه نوع آوری و تکنولوژی جدیدی بعنوان سوغات از جامعه مدرن غربی به کشور آورده شد همیشه با مخالفت ها و جبهه گیری علمای دینی و مذهبی روبه رو شده است.در زمینه وسایل ارتباط جمعی از قبیل تلفن و تلوزیون و ویدیو و ماهواره و...

كد خبر : ۱۶۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:هیچ یک از روزهای سال «نحس» و «بدیومن» یا «شوم» شمرده نشده.....

كد خبر : ۱۶۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:لرستان به عنوان استانی چهار فصل با طبیعتی شگفت انگیز و پر رمز و راز دارای ثروتی خفته است که می توان با شکوفا کردن صنعت اکوتوریسم این سرمایه خفته را به صورت درآمد وارد رگ های اقتصاد این استان کرد.

كد خبر : ۱۶۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:اداره ملی بهداشت چین به دنبال افزایش شمار مبتلایان به بیماری آنفلوانزای مرغی دراین کشور اعلام آماده باش صادر کرد.

كد خبر : ۱۶۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:علامه سیدنعمت‌الله جزایری شخصیتی برجسته و فقیهی گمنام ومشروح پیام مقام معظم رهبری دربزرگداشت مقام ومنزلت این علامه کبیر

كد خبر : ۱۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:سيزدهمين مرحله طرح ملي راهنمايي مسافران نوروزي در نوروز امسال با ارائه‌ي خدمات به 215949 نفر از هموطنان در لرستان 14 فروردين ماه بكار خود پايان داد.

كد خبر : ۱۶۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:کمتر شاعری را می‌توان چون پروین اعتصامی در شعر و ادب سراغ داشت که در سن 30 سالگی چنین دیوان پر بار، پرحکمت و ماندگاری داشته باشد.

كد خبر : ۱۶۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:رئيس کميسيون امنيت ملي گفت: انتظار داريم در مذاکرات آلماتي 2 حق جمهوري اسلامي ايران در غني‌سازي اورانيوم به رسميت شناخته شده و تحريم‌هاي ظالمانه لغو شود.

كد خبر : ۱۶۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:هفته سوم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا با برتری و صدرنشینی استقلال همراه شد.

كد خبر : ۱۶۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین گفت: وقتی آمریکایی‌ها حتی داروهای نجات‌بخش بیماران ما را تحریم می‌کنند چگونه صحبت از گفت‌وگو به میان می‌آورند؟

كد خبر : ۱۶۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی در فراز پایانی سخنرانی مهم نوروزی خویش در حرم مطهر رضوی (ع) درباره ویژگی‌های نامزد اصلح انتخابات ریاست جمهوری ۹۲، عبارتی پرمحتوا و عمیق بیان داشتند که نیازمند تبیین است: «آنچه ما برای رئیس‌جمهور آینده نیاز داریم، عبارت است از امتیازاتی که امروز وجود دارد، منهای ضعف هایی که وجود دارد.»

كد خبر : ۱۶۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:چشم اندازهای زیبا وجالب ازدنیا

كد خبر : ۱۶۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:در تمرینات پنجشنبه بین مدیر اجرایی و معاون ورزشی تیم درگیری شدیدی پیش آمد که با وساطت حاضران ختم به خیر شد.

كد خبر : ۱۶۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:ولایت فقیه نظام اسلامی را بیمه و تبعیت از رهبری، خنثی‌کننده توطئه و فتنه دشمنان است ودرزمینه هسته ای ایران به موفقیت های بزرگی دست پیداکرده است.

كد خبر : ۱۶۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:چرایرانیان ازکراوات استفاده نمی کنند

كد خبر : ۱۶۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:معاون محیط طبیعی و تنوع زیستی اداره کل حفاظت محیط زیست استان لرستان گفت: برای نخستین بار گونه جانوری کاراکال(گربه وحشی) در منطقه پاپی خرم آباد مشاهده شده است.

كد خبر : ۱۶۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:وزیر دفاع از افتتاح پروژه‌های مهم دفاعی بویژه در بخش‌های دریایی، هوایی و فضایی در شش ماهه نخست سال ۹۲ از جمله افتتاح پایگاه مراقبت و رصد جامع فضایی کشور با نام مبارک امام صادق(ع) خبر داد.

كد خبر : ۱۶۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:آیت‌الله خوشوقت هیچ وقت آقای قالیباف را تایید نکردند؛ یادم می‌آید یک‌بار که از آیت‌الله خوشوقت درباره شخصیت آقای قالیباف سوال شد و ‌آیت‌الله خوشوقت وي را تایید نکردند و آیت‌الله خوشوقت از جهت گفتمانی با آقای قالیباف در تضاد بودند.

كد خبر : ۱۷۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:یکی از افرادی که در این مستند در موافقت با محمود احمدی‌نژاد حضور خواهد داشت فرهاد جعفری نویسنده رمان «کافه پیانو» است که از زمان انتخابات 88 در زمره حامیان احمدی‌نژاد درآمد که این اتفاق باعث شگفتی اصلاح طلبان نیز شد.

كد خبر : ۱۷۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:پس از آن که محمد خاتمی طی پیامی برای عضو گروهک نهضت آزادی طلب غفران کرد، این بار محمدرضا عارف یکی از کاندیداهای احتمالی جریان اصلاحات روز گذشته در مراسم ختم سیدجوادی که در منزل وی برگزار شده بود حضور یافت. در این مراسم از عناصر فعال در فتنه 88 و مرتبط با حلقه پاریس تا سران گروهک نهضت آزادی و جنبش مسلمانان مبارز حضور داشتند.

كد خبر : ۱۷۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:حجت‌الاسلام سیدمحمود نبویان با ارائه استدلال‌های عقلی و براهین قرآنی و نقلی، «مشایی» را به نگاه‌های پلورالیستی- اومانیستی که به گفته وی خاستگاه فراماسونری دارد، متهم کرد و گفت: شورای نگهبان نمی‌تواند اجازه دهد یک منحرف با فکر فاسد مجری نظام اسلامی باشد.

كد خبر : ۱۷۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:نخست‌وزیر جدید لبنان مسئولیت دبیرکل حزب‌الله را بزرگ ارزیابی کرد و از وی برای تشکیل دولت جدید در این کشور درخواست کمک کرد.

كد خبر : ۱۷۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:رسانه‌های اسرائیلی از حمله گسترده سایبری به چندین سایت رسمی رژیم صهیونیستی از جمله سایت وزارت جنگ این رژیم خبر دادند.

كد خبر : ۱۷۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:براساس تحقیقات صورت گرفته توسط نهادهای بین‌المللی، در طول چند دهه گذشته، "قاچاق انسان" افزایش چشمگیری یافته است. عمده قربانیان اين تجارت كثيف زنان و دختراني هستند که با سودای کسب درآمدی مناسب به مقاصدی نامعلوم فرستاده شده و در نهایت مجبور به تن‌فروشی می‌شوند.

كد خبر : ۱۷۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:جریان اصولگرا چون نمی‌تواند از عملکرد دولت دفاعی داشته باشد، می‌خواهد خرج خودش را از دولت جدا کند اما مگر می‌تواند این کار را بکند؟

كد خبر : ۱۷۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:امروز هم می توان جای انگشت های صاحب این مدال ها، را روی صورت شیطان بزرگ دید. بی شک، این مجاهد فی سبیل الله، خود مدالی است درخشان و پرشکوه بر سینه ی ملت شریف ایران. خدایش در پناه خود محفوظ دارد

كد خبر : ۱۷۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:رئیس ستاد ارتش آمریکا گفت: من از رهبر ایران یک سوال را دارم که او چه چیزی می‌خواهد به دست آورد و از او خواهم پرسید که به اعتقاد وی، برای آینده منطقه چه چیزی آماده شده است؟

كد خبر : ۱۷۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:سلامت دستگاه قضا باید تضمین شود ؛ در خود دستگاه قضا ارگانهایی هستند که امور نظارتی را انجام می دهند، مثل حفاظت اطلاعات قوه قضاییه و نظارت و ارزشیابی قضات که به صورت ویژه انجام می شود و با این مکانیسم ها قوه قضائییه ما به نسبت سایر ارگان ها دستگاه سالمی است

كد خبر : ۱۷۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:در این مدت کوتاهی که افتخار همکاری نصیب این فرزند کوچک تان شد، مبلغ 130 میلیون تومان پرداختی از طرف مستاجر محترم باشگاه(جناب آقای حاج حسین هدایتی) به اینجانب بود که در نظر داشتم خدمت شان مسترد نمایم اما با رخصت از ایشان این وجه را در اختیار معتمدین محلی قرار خواهم داد تا صرف تکمیل ورزشگاه زنده یاد جهان پهلوان آقا تختی شهرستان دورود گردد.

كد خبر : ۱۷۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:نماينده ولی‌فقيه در لرستان انسجام ملی، مشاركت عمومی، استفاده حداكثری از خرد جمعی و مسأله ثبات اقتصادی و سياسی و خودباوری و خوداتكايی را از مهم‌ترين الزامات تحقق شعار امسال مقام معظم رهبری بيان كرد.

كد خبر : ۱۷۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:چهل و هشتمین واحد خدمات ویژه مستمری بگیران بانک رفاه در کشور و در استان لرستان گشایش یافت.

كد خبر : ۱۷۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:چهل و هشتمین واحد خدمات ویژه مستمری بگیران بانک رفاه در کشور و در استان لرستان گشایش یافت.

كد خبر : ۱۷۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:«بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی در پی مرگ «مارگارت تاچر» پیامی منتشر کرده است. وی در این پیام تاچر را «دوست وفادار» اسرائیل توصیف کرده است.

كد خبر : ۱۷۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز:امام جمعه لاهیجان گفت:مهمترین مشکل اقتصادی ماتنبلی اجتماعی است ودولت بایدفرمایشات رهبری رادرخصوص اقتصادبدون نفت موردتوجه جدی قراردهد.

كد خبر : ۱۷۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز:معاون بهداشتی وزارت بهداشت تصریح کرد: شماره تلفن سایت مشاوره سلامت ایرانیان که 1490 است در برخی ساعت‌ها فعلاً فعال نیست و ظرف 10 روز آینده فعالیت 24 ساعته خواهد داشت.

كد خبر : ۱۷۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز: چندین بیماری وجود دارد که می تواند از خزندگان و دوزیستان دست آموز به انسان منتقل شوند .

كد خبر : ۱۷۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز: معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفـت:  اولین جشنواره ملی پوستر خلیج فارس در  در لرستان برگزارمی شود.

كد خبر : ۱۷۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز: نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: مساله تامین آب با توجه به رشد جمعیت ازنگرانی های مهم کشوراست که مدیریت صحیح مصرف بهترین راهکاردراین مورد

كد خبر : ۱۷۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز:سران احزاب، برخی چهره های سیاسی که امروز طرفدار دو آتشه رئیس جمهور هستند وبرخی نامزدهای انتخابات گذشته در ادوار مختلف انتخابات ریاست جمهوری، گاه رفتارهای انتخاباتی عجیبی از خود نشان داده اند.

 
كد خبر : ۱۷۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:استفتائات جدید متشکل از مجموعه استفتائات غیرتکراری از مقام معظم رهبری است که توسط دفتر استفتائات ایشان تنظیم می‌شود و بدون توجه به تاریخ پاسخگویی‌ که ممکن است بیش از یکی دو سال هم باشد منتشر می‌شود.

 

كد خبر : ۱۷۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:دانشجویان بسیجی دانشگاه تهران برای انتخابات ریاست جمهوری بیانیه منتشرکردند.

كد خبر : ۱۷۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز: مدیركل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: میراث فرهنگی لرستان در سال جاری با تخریب ساختمان اداری خود گام نخست را برای آزادسازی حریم قلعه فلك الافلاك خرم آباد برداشت.

كد خبر : ۱۷۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:دیروززلزله دردناک منطقه کاکی بوشهررالرزاندکمتراز24ساعت ازوقوع این زلزله درجنوب کشورامروزکیاسرمازندران رادردومرحله لرزاند.

كد خبر : ۱۷۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:با توجه به آنکه اقدامات امنیت زیستی تنها راه مبارزه با گسترش آنفلوآنزای جدیدی است که در چین شایع شده، فائو حمایت خود را در زمینه شناسایی و مدیریت سلامت دامی در چین و کشورهای همسایه اعلام کرد.

كد خبر : ۱۷۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:پس از وقوع زمین لرزه شدید عصر روز گذشته در بخش کاکی، صبح امروز نیز زمین‌لرزه‌ای به بزرگی 5.4 از سوی موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران در این منطقه گزارش شده است.

كد خبر : ۱۷۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:روزنامه کیهان نوشت:يك اصلاح طلب حامي هاشمي و خاتمي، به حمايت از اسفنديار رحيم مشايي در روزنامه حامي وي پرداخت.

 

 

كد خبر : ۱۷۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:رییس مرکز سنجش آموزش و پرورش گفت: با توجه به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراهای شهر و روستا، امتحانات نهایی و داخلی مدارس یک هفته زودتر آغاز می‌شود.

كد خبر : ۱۷۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:شيطان به صورت پنهان در حال رشد است. برنامه و طرح‌هاي آن به شکل مخفيانه ساخته و پرداخته شده و اولين اقدامات آن به صورت نهاني انجام گرفته و اکنون آماده حمله است.

كد خبر : ۱۸۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:وزیرکشورگفت:مردم و مسوولان لرستان در انتخابات آینده خالق حماسه بزرگ سیاسی باشند.

كد خبر : ۱۸۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:یکی از مناطق محروم و با سابقه شهرازنا جایی نیست جز فاز 2  ،فازی  که حدود بیست سال است که از شکل گیری آن می گذرد.

كد خبر : ۱۸۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:برنامه ریزی علمی در قالب دوره های كوتاه، میان و بلند مدت برای عمران و آبادانی شهرها بدر حوزه فعالیت شهرداری لازم وضروری است.

كد خبر : ۱۸۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:با گذشت زمان و عیان شدن تمرکز دشمنان ایران اسلامی بر روی قدرت نرم و مبادرت  برای تسلط بر اذهان عمومی و در مرتبه ای بالاتر تلاش  برای تغییر سبک زندگی مردمان جامعه اسلامی  ، شبکه های رنگارنگ ماهواره ای در قد و قامت های متفاوت به معرض ظهور رسیدند.

كد خبر : ۱۸۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:اخبارداغ 24ساعته گذشته

كد خبر : ۱۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


كد خبر : ۱۸۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:القاعده ووهابیون ریاکارتروریست های بزرگ سوریه هستند.

كد خبر : ۱۸۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۳


بیان روز:مشکلات فرهنگی و سخت افزاری در ورزشگاه ها به خصوص ورزشگاه آزادی متعددهست.

كد خبر : ۱۸۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۳


بیان روز:نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم در پاسخ‌ به این سؤال که اگر هاشمی وارد انتخابات شود شما کناره‌گیری می‌کنید، گفت: برای چه کناره گیری کنم؛ انتخابات آزاد است و ما هم کار خود را می‌کنیم. البته آقای هاشمی گفت که کاندیدا نمی‌شود.

كد خبر : ۱۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۳


بیان روز:ماهی و امگا 3 دو دوست جدانشدنی هستند که اگر شما هم با آنها دوست شوید می‌توانید از فوایدشان بهره‌مند شوید و زندگی طولانی‌تر و سالم‌تری داشته باشید

كد خبر : ۱۸۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:مدیرکل انتخابات شورای نگهبان به فعالیت‌های انتخاباتی زودهنگام و اعلام کاندیداتوری برخی افراد اشاره کرد و گفت: تخلفات تبلیغاتی زودهنگام در بررسی صلاحیت نامزدها مد نظر شورای نگهبان قرار می‌گیرد.

كد خبر : ۱۸۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:یافته‌های جدید حاکی از آن است که بزرگسالان امروزی در مقایسه با بزرگسالان نسل‌های پیشین، علی‌رغم امید به زندگی بالاترشان، تا حد زیادی از سلامت پایین‌تری برخوردار هستند.

كد خبر : ۱۸۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:با موافقت دولت، بسته اجرایی بنیاد شهید و امور ایثار گران ابلاغ شد.

كد خبر : ۱۸۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:اميرسرتيپ پوردستان با بيان اينکه نفس مسيحايي امام(ره) جاني دوباره به ارتش بخشيد،‌ گفت: کارنامه ارتش در 34 سال از عمر انقلاب سرشار از افتخارات است و کارکنانی آماده، مستحکم و انگشت روی ماشه دارد تا جرات تجاوز را از هر دشمنی بگیرد.

كد خبر : ۱۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان لرستان گفت: مراسم استقبال از پیکر مطهر دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس، بعدازظهر امروز(شنبه) در خرم آباد برگزار می شود.

كد خبر : ۱۸۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:مسوول روابط عمومی مرکز آموزش مهندسی بروجرد برنامه های هفته بزرگداشت روز ارتش در بروجرد را تشریح کرد.

كد خبر : ۱۸۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:مدیر عامل شرکت آب منطقه‎ای لرستان گفت: اجرای سد ده پهلوان که یکی از سدهای بزرگ استان با حجم حدود 100 میلیون متر مکعب است.

كد خبر : ۱۸۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت:هم‌اکنون در دنیا بیش از یک میلیارد نفر به عارضه‌ی پرفشاری خون مبتلا هستند.

كد خبر : ۱۸۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:رضا گلپور، نویسنده کتاب جنجالی شنود اشباح یک و دو در تازه ترین نوشته خود اقدام به افشاگری بی سابقه ای درباره اسفندیار رحیم مشایی، رییس دفتر و محمدرضا رحیمی، معاون اول دکتر احمدی نژاد کرده است

كد خبر : ۱۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:پس از ارائه پیشنهاد افزایش قیمت بنزین، دولت با ارائه پیشنهاد دیگری به مجلس خواستار افزایش ۸۰ تومانی هر متر مکعب CNG شده است که پیش بینی می‌شود در صورت گران شدن CNG، تقاضا برای مصرف بنزین حتی با قیمت ۱۰۰۰ تومان هم افزایش یابد.

كد خبر : ۱۸۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز: فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت:سه دستاوردنیروی زمینی 29فروردین رونمایی می شود.

كد خبر : ۱۸۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مصلحت نیست، هاشمی به عرصه انتخابات ریاست جمهوری بیاید.

كد خبر : ۱۸۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت:میانگین بارش درلرستان درسال جاری بیش از197 میلی متررسید.

كد خبر : ۱۸۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:كنگره نكوداشت آيت‌الله آدينه‌وند در شورای فرهنگ عمومی شهرستان كوهدشت به نام «اديب اعظم» نام‌گذاری شد.

كد خبر : ۱۸۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:سایت منتسب به جریان ضد انقلاب در تفسیر آخرین سخنان احمدی نژاد با استناد به یکی از رسانه های داخلی عنوان کرد: منظور محمود احمدی‌نژاد از ناظر «بی‌سوادی» که با ساخت یک سد مخالفت کرده٬ مصطفی پورمحمدی٬ رئیس سازمان بازرسی کل کشور است.

كد خبر : ۱۹۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز: در ادامه انتقادها به همایش صد‌هزار نفری دولت که قرار است روز پنجشنبه در استادیوم «آزادی» برگزار شود، جلسه علنی دیروز مجلس به دلیل درگیری لفظی نمایندگان حامی دولت با منتقد برگزاری این همایش به تنش کشیده شد.

كد خبر : ۱۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:بعدازسراوان، خاش استان سیستان بلوچستان هم لرزید. 

كد خبر : ۱۹۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز: امام جمعه معمولان با اشاره به نام گذاری شعار سال گفت: مسئولان هريك وظايفی دارند مسئولان بايد برنامه ريزی لازم برای تحقق اين شعار را داشته باشند و اطلاع رسانی درست به مردم در زمينه اين شعار داده شود.

كد خبر : ۱۹۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: استان لرستان در سایه تلاش و پیگیری های مستمر و هدفمند مدیریت اجرایی در زمینه جذب اعتبارات عمرانی به عنوان دومین استان برتر كشور معرفی شده است.

كد خبر : ۱۹۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:رهبرمعظم انقلاب خاطرنشان کرد: آمریکا و دیگر مدعیان حقوق بشر در قبال کشتار مردم بیگناه پاکستان، افغانستان، عراق و سوریه سکوت میکنند اما بعد از چند انفجار در آمریکا ، همه دنیا را پر از جنجال میکنند.

كد خبر : ۱۹۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:رییس سازمان بسیج مستضعفین با صدور پیامی درگذشت مرحوم حسین ‌زاده‌حسین جانشین بسیج صدا و سیما را تسلیت گفت.

 

كد خبر : ۱۹۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:امروز چهارشنبه ٢٨ اردیبهشت ماه سال ١٣٩٢ هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور محمدرضا رحیمی، معاون اول رئیس جمهوری،رستم قاسمی، وزیر نفت و مهدی غضنفری وزیر صنعت،معدن و تجارت آغاز به کار کرد.

كد خبر : ۱۹۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:"ح.ب.د" از جمله افرادي است كه نه تنها داراي پرونده هاي كلان بانكي است، بلكه داراي تخلفات گسترده‌اي در زمين‌خواري ،قاچاق کالا و..... است.

كد خبر : ۱۹۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:شبکه اجتماعي فيس‌بوک، بزرگترين، فعال‌ترين و پرتعدادترين گروه فيس‌بوکي جريان مقاومت در سوريه را بدون هيچ‌گونه توضيحي بست.

كد خبر : ۱۹۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز: دقایقی قبل دو پس لرزه به شدت ۴.۱ و ۴.۲ ریشتر شهرستان خاش در نزدیکی آتشفشان نیمه فعال تفتان را لرزاند.

كد خبر : ۱۹۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:مدیرکل صداوسیما گفت:صداوسیمای لرستان این امادگی رادارد که تا در زمینه‌های مختلف با تهیه و پخش کارهای فرهنگی و معرفی کارهای خیرین استان فعالیت کند.

كد خبر : ۱۹۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:حضور سوپراستارهای سینما، از نیکی کریمی گرفته تا پوریا پورسرخ، الناز شاکردوست، آناهیتا همتی و الهام حمیدی و ستارگان فوتبال مانند علی دایی و فرهاد مجیدی در مراسم گشایش اولین شعبه یک برند لوکس خارجی، تعجب عام و خاص را بر انگیخت.

كد خبر : ۱۹۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:محمدرضا باهنر گفت:رئیس جمهور از مجامع داخلی و بین المللی از ادبیات غیرفاخر "بگم نگم"استفاده می كند

كد خبر : ۱۹۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان لرستان گفت:مجموع ذخایر این معدن عظیم بالغ بر 17میلیون تن سنگ گوهره که یکی از بهترین و مرغوبترین سنگ های تزیینی، ساختمانی و صنعتی است، برآورد

كد خبر : ۱۹۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:زمین لرزه طی شب گذشته 6 استان کشور را لرزاند که بزرگترین شدت آن در استان فارس گزارش شده است.

كد خبر : ۱۹۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی درپی درگذشت فقیه بزرگوار آیت‌الله حاج شیخ غلامرضا رضوانی رحمة‌الله علیه، پیام تسلیتی صادر کردند.

كد خبر : ۱۹۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:دبیر مجمع هماهنگی تشکل های دانشجویی لرستان  گفت: آقای احمدی نژاد، شما وقتی در خط ولایت قدم برمی داشتید دوستان ارزشی و بزرگی از شما حمایت می کردند؛ یارانی مذهبی داشتید ولی امروز دیدید که فاصله گرفتن از خط ولایت چه جزایی دارد.

كد خبر : ۲۰۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:دو نفر از نمایندگان مجلس از وزیر دادگستری در خصوص نقش چهار نماینده در پرونده اختلاس سه هزار میلیارد تومانی سوال کرده‌اند که وزیر هفته آینده باید با حضور در مجلس به این سؤال پاسخ دهد.

كد خبر : ۲۰۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:این مقام ایرانی که به آرامی صحبت می‌کند گفت: اسراییل موجودیتی نامشروع است... اگر آنها می‌خواهند کشوری برای یهودیان ایجاد کنند، می‌توانند این کار را جای دیگری انجام دهند.

كد خبر : ۲۰۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:تصویر صفحه اول روزنامه های سیاسی - اجتماعی ومهمترین عناوین روزنامه های امروزکشوردر ذیل آمده است

كد خبر : ۲۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:یادم می آید وقتی 9ساله بودم، یک روز پدرم با کیسه ای پر از میوهای ناآشنا، وارد خانه شد.

 

 

كد خبر : ۲۰۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:مدیر امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان از کسب رتبه اول و دوم کشوری در آزمون دکترای حرفه ای توسط دو دانشجوی تحت حمایت این نهاد خبر داد.

كد خبر : ۲۰۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز: قرارداد تجاری سازی ٢ کاتالیست استراتژیک صنعت پتروشیمی با حضور مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی و مدیر پژوهش و فناوری وزارت نفت بین شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی و پتروشیمی لرستان امضا شد.>

كد خبر : ۲۰۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت:به مناسبت بزرگداشت مقام معلم از 575 معلم کشوری، استانی و منطقه‎ای این استان تجلیل می‎شود.

كد خبر : ۲۰۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:نماینده مردم پلدختردرمجلس شورای اسلامی گفت: پدیده زیرمیزی به دلیل اوضاع بی‌سر و سامان سلامت است و نشانگر این است که نظارتی بر این حوزه وجود ندارد.

 
كد خبر : ۲۰۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:صادق صبامدير كنوني شبكه بي‌بي‌سي فارسي با هويت ايراني اثبات شده اعمال مجرمانه‌اي را با ساخت برنامه‌هاي گوناگون در اين شبكه مرتكب مي‌شود كه بايد پاسخگو باشد.

كد خبر : ۲۰۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:این روزها در در فضای مجازی خبر درباره زلزله 10ریشتری و نگرانی درباره آن بار دیگر حسابی داغ شده است.

كد خبر : ۲۰۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:مدیرکل حفاظت محیط زیست استان گفت:1700 گونه گیاهی  و بیش از 25درصد تنوع زیستی و حیات وحش کشور در لرستان وجود دارد

كد خبر : ۲۰۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:تشکیل سپاه از معجزات بزرگ قرن است که که با اراده مقدس و دور اندیشی بی نظیر حضرت امام (ره) برای پاسدار از انقلاب ودفاع از استقلال ،عزت و شرافت میهن اسلامی در برابر توطئه ها و تهدیدات ذشمنان و بیگانگان پدید آمد.

كد خبر : ۲۰۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:مفتی تونس با اشاره به اعزام 16 دختر از این کشور به سوریه تحت عنوان “جهاد نکاح”؛ فراخوان ها برای “جهاد” در سوریه را اشتباه بزرگ دانست و تأکید کرد: “جهاد نکاح” یکی از انواع فحشا و زنا است.

كد خبر : ۲۰۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:چندان نیازی به آمار و ارقام نیست. همین که به اطراف تان نگاه کنید، می بینید که تعداد پسران مجرد نسبت به نسل قبل چند برابر شده است.

كد خبر : ۲۰۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:این پرونده در حالی برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شده که تاکنون به اتهامات 55 متهم پرونده فساد بزرگ مالی رسیدگی و حکم اعدام چهار محکوم اصلی پرونده نیز تائید و برای اجرا به شعبه اجرای احکام دادسرای تهران ارسال شده است

كد خبر : ۲۰۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:فرمانده انتظامی استان لرستان جزئیات گروگان‌گیری مهندس یکی از شرکت‌های طرف قرارداد با بنیاد مسکن را تشریح کرد.

كد خبر : ۲۰۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:توکلی دستگیری دو تن از مسئولین رده بالای استانی را تأیید کرد .

كد خبر : ۲۰۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:از بین رفتن تعادل در عرضه و تقاضای نیروی کار و تاخیر چندساله در ورود کارجویان متولد دهه 60 به بازار کار باعث انباشته شدن تقاضاهای شغل در کشور تا 3 میلیون نفر شده است با این حال به زودی باید منتظر ورود کارجویان دهه 70 به بازار کار و ایجاد موج دوم بیکاری پس از موج بیکاری دهه شصتی‌ها باشیم.

كد خبر : ۲۰۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:فرمانده نیروی زمینی ارتش از برگزاری رزمایش «بیت‌المقدس ۲۵» در سوم خردادماه خبر داد.

كد خبر : ۲۰۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:چه كسي در محوطه زير جايگاه به انتظار نشسته بود؟! و هنگامي كه برخلاف انتظارتان از مراسم استقبال نشد ترجيح داده شد كه آقاي مشايي آفتابي نشود؟! و سپس به پشنهاد ملک زاده مخفیانه خارج شد و به مزار عسل بدیعی رفت.

كد خبر : ۲۰۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:جشن بزرگ 6اردیبهشت ماه درپلدختربرگزارمی شود.

كد خبر : ۲۰۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:وبلاگ‌نویسان حامی حلقه انحرافی برای شرکت در نشستی انتخاباتی در اصفهان دعوت شده تا شنونده سخنرانی رحیم مشایی ‌باشندوبعلت استقبال سرد مردمي از رئيس‌جمهور در دور جديد سفرهاي استاني، در  سفر  رییس دولت به اصفهان  ،استانداري اصفهان تمام ادارات را تعطيل اعلام كرد

كد خبر : ۲۱۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:با داغ شدن تنور انتخابات ، کاندیداها برنامه های خود را برای حل معضل بیکاری ارائه کردند.

كد خبر : ۲۱۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:در راستای طرح توسعه مسجدالحرام و تخریب آثار اسلامی اطراف حرم مکی و در پی اعتراض مردم و علمای عربستان تخریب محل ولادت پیامبر اکرم(ص) منتفی شد.

كد خبر : ۲۱۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:رئیس سازمان امداد و نجات هلال‌احمر گفت: با وقوع زلزله ۴.۹ ریشتری صبح امروز در گلشهر اصفهان تاکنون ۷ پس‌لرزه به وقوع پیوسته که خسارات چندانی در پی نداشته و فقط ۶ نفر مصدوم شدند.

كد خبر : ۲۱۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:آقامهدی می‌گفت «وقتی دوستانم شهید می‌شوند گوشم را کنار دهانشان می‌برم ببینم در آخرین لحظات چه می‌گویند»، می‌گفت «آخرین حرفی که دوستان شهیدم زمزمه می‌کردند «حجاب» بود.

كد خبر : ۲۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:رئیس جمهور گفت :«کسی که 500 میلیارد تومان برده و سراغ او می‌رویم، می‌گویند به او دست نزن چون اقتصاد خراب می‌شود، وقتی می‌خواهیم پنج میلیون یا 15 میلیون به جوانان وام بدهیم صدای همه‌شان بلند می‌شود.»

كد خبر : ۲۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت: مردم باحضورباشکوه درانتخابات 24خردادماه "نه" بزرگی رابه بدخواهان نظام جمهوری اسلامی خواهندگفت

كد خبر : ۲۱۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:کاندیدای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری میدان انتخابات را میدان رقابت دانست و با اشاره به برخی از اعلام نظرها و تهدیدها گفت: این نوع تهدید‌ها بنده را از میدان بیرون نمی‌کند.

كد خبر : ۲۱۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:در منطقه شمال تهران نیز دارآباد، اقدسیه، پاسداران، کاشانک، قیطریه، کلاهدوز، بزرگراه صدر، دزاشیب، میدان تجریش، سعدآباد، زعفرانیه، ولنجک، نمایشگاه بین‌المللی، مقدس اردبیلی، دره پونک، بزرگراه نیایش تا سولقان روی گسل‌های شمال تهران، نیاوران و محمودیه قرار دارند.

كد خبر : ۲۱۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:وی با بیان اینکه یک مدیریت عاقل متوسط هم می‌تواند کشور را اداره کند، گفت: اگر نتوانیم کشور را اداره کنیم در مقابل مردم مسئول عندالله هستیم.

كد خبر : ۲۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:سپاه پاسداران در بیانیه‌ای با گرامیداشت پنجم اردیبهشت سالروز شکست حمله نظامی آمریکا به ایران، ماجرای طبس را نماد برخورداری ملت مجاهد ایران از نصرت غیبی الهی و آیینه شکست و ناتوانی توطئه‌های کاخ سفید برابر انقلاب اسلامی دانست.

كد خبر : ۲۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:به دلیل كوهستانی بودن 186 آبشار دارد كه در شمار دیدنی‌ترین جاذبه‌های گردشگری ایران هستند؛ در بین استان‌های كشور مازندران و لرستان به ترتیب بیشترین آبشارهای ایران را در خود جای داده‌اند.

كد خبر : ۲۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت:در انتخابات ریاست جمهوری از هیچ شخص خاصی حمایت نمی کنیم وفقط به معیارهای رهبری دراین موردتوجه می کنیم.

كد خبر : ۲۱۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:محمد علی در ستکار یزدی یکی از شاهدان عینی حادثه طبس به مناسبت 5اردیبشت سالروز شکست نظامی آمریکا درطبس ،ابعاد این حادثه بزرگ را تشریح کرد.

كد خبر : ۲۱۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:اعضای ستاد جوانان اصلاح طلب با سید محمد خاتمی دیدار کردند و از وی خواستند تا با در نظر گرفتن آینده ایران و در تلاش برای نجات کشور، آبروی خود را فدای ایران کند و به عنوان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری آینده در صحنه حضور داشته باشند.

كد خبر : ۲۱۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:«جن‌گیر» منتسب به دولت آزاد شد.

كد خبر : ۲۱۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:توضیح حجت الاسلام ذوالنوری درباره یک خبر،اجماع بر آقای خاتمی تنها در خانواده خاتمی است!،تکذیب خبر سرلیستی محسن‌هاشمی در انتخابات شوراها،«آبشار» آلن ایر روی «پاس» احمد شهید،دستور دولت به بانک مرکزی برای تعدیل ارزش ریال،توقیف ۲ شناور عراقی در آب‌های ایران،دستگیری ۷۸ ماهیگیر ایرانی در سومالی،تعویق جلسه دادگاه شکایت مشایی از مداحان،درگیری هواداران و مخالفان مشایی،آزادی جن‌گیر و رمال مشهور،قانون‌اساسی دست و پای رئیس‌جمهور را نمی‌بندد ایران از “خط قرمز” ساخت بمب اتمی،چشم منطقه به آمدن هاشمی است،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:كاربران زیادی با قرار دادن شماره تلفن خود و درج درخواستهای غیراخلاقی خود پیشنهاد های شرم آوری را از طریق این صفحات غیر اخلاقی منتشر میكنند.

كد خبر : ۲۱۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:استاندارلرستان گفت:ملت ایران اسلامی درانتخابات که شاخص نظام جمهوری اسلامی است رکوردزنی می کنند.

كد خبر : ۲۱۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:محسن هاشمی رفسنجانی، بزرگ‎ترین فرزند آقای هاشمی است که پس از بیست سال حضور در مدیریت شهری سودای حضور در خیابان بهشت را در سر می‎پروراند و به قول خودش شاید کمی از سایه سنگین پدر فاصله بگیرد. در ادامه بخش‎‎هایی از گفت‎وگوی وی با پنجره در رابطه با حضور وی در انتخابات شورای شهر تهران را خواهید خواند.

كد خبر : ۲۱۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:رییس سازمان بازرسی کل کشور در واکنش به این سوال که شما به عنوان رییس سازمان بازرسی کل کشور چه اطلاعی از آقایان کروبی و موسوی دارید؟ گفت: بنده مسوول امنیتی و قضایی کشور نبوده و مسوول بازرسی از دستگاه‌های دولت هستم. ولی آنطور که اطلاع دارم حال این آقایان هم خوب است و مشکلی ندارند

كد خبر : ۲۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:به همت اداره تبليغات اسلامی شهرستان كوهدشت 50 برنامه فرهنگی در راستای بزرگداشت شهيد مرتضی مطهری و هفته معلم دراين شهرستان برگزار خواهد شد.

كد خبر : ۲۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:استاندارلرستان گفت:ملت ایران اسلامی درانتخابات که شاخص نظام جمهوری اسلامی است رکوردزنی می کنند.

كد خبر : ۲۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:رهبر معظم انقلاب دارا بودن روحیه مقاوم، برخورداری از تدبیر، روزمره فكر نكردن در مسائل اقتصادی، توجه به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، تكیه كردن بر نظرات كارشناسی، تهذیب اخلاقی و نپرداختن به حواشی را از جمله خصوصیات رئیس‌جمهور مطلوب ذكر كردند.

كد خبر : ۲۱۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع دانشجویان دانشگاه علوم حدیث، با تشریح مباحث انتخاباتی، گفت: بهترین دموکراسی‌ عالم که در آن هیچ خدشه‌ای نمی‌توان به رای مردم وارد کرد در ایران وجود دارد.

كد خبر : ۲۱۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:حواشی جالب سفراستاندارلرستان به پلدختر

كد خبر : ۲۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:مسئول کمیسیون اموربانوان فرمانداری پلدختربرنامه های هفته بزرگداشت زن درپلدختراعلام کرد.

كد خبر : ۲۲۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:مرکز لرزه‌نگاری کشوری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران گزارش داد 17شهر کشور دیروز صبح بر اثر زلزله لرزید، این درحالی است که کارشناسان می‌گویند جای هیچ نگرانی وجود ندارد و این اتفاق کاملا طبیعی است.

كد خبر : ۲۲۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:مسئول کمیسیون اموربانوان فرمانداری پلدختربرنامه های هفته بزرگداشت زن درپلدختراعلام کرد.

كد خبر : ۲۲۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:در این مطلب بر آنیم تا به بررسی ضرورت انتخاب اصلح، ویژگی های فرد اصلح، تکلیف گرایی یا نتیجه گرایی و همچنین روش شناسایی فرد مطلوب در انتخابات از دیدگاه مقام معظم رهبری بپردازیم.

كد خبر : ۲۲۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:مسئول کمیسیون امربانوان فرمانداری پلدخترگفت:کمیسیون اموربانوان فرمانداری پلدختردرسال91اقدامات خوبی برای حمایت وتبیین نقش زن درجامعه داشته است.

كد خبر : ۲۲۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:این نماینده مجلس افزود: اتفاقات رخ داده در شرکت سایپا یکی از بزرگترین کلاهبرداریهای سده اخیر است. شاید این شرکت از شکایت خود گذشته باشد اما من از حق مردم نمی گذرم/ادعاهای این شخص یک ژست سیاسی در آستانه انتخابات است تا خود را به عنوان چهره مدافع حقوق ملت جا بزند و بنابراین اگر تکرار و تداوم داشته باشد، قطعا با شکایت مجدد سایپا مواجه خواهد شد.

كد خبر : ۲۲۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:پیکر شهید نجفی رودبارکی در حالی دفن شد که همه مسئولین گویا عجله داشتند تا زودتر بروند و متاسفانه صحنه های نه چندان زیبایی بعد از ظهر در مزار شهدای گرگان دیدیم که شان شهدا را زیر سوال برد.

كد خبر : ۲۲۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:پایگاه اطلاع رسانی بیان روزبرای آشنایی مخاطبان این سایت بابازی های بومی محلی پلدختربه معرفی بخشی ازاین بازیها که به فراموشی سپرده شده پرداخته است.

كد خبر : ۲۲۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:ولی امر مسلمین جهان فرمودند: بیداری اسلامی پدیده شگرفی است که اگر به اذن‌الله، سالم بماند و ادامه یابد، قادر خواهد بود سر برآوردنِ تمدن ‌اسلامی را در چشم‌‌اندازی نه چندان دوردست، برای امت اسلامی و آنگاه برای جهان بشریت رقم زند.

كد خبر : ۲۲۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:مسکن مهر بروجرد که سالهاست دل مردم را خوش کرده حال به دلیل جالبی بلاتکلیف است؛ مسئولان می گویند باید مردم منتظر بمانند در سفر هیئت دولت کلید خانه هایشان را تحویل بگیرند!

كد خبر : ۲۲۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:سخنگوی وزارت امور خارجه خلیج فارس را از امن‌ترین مناطق استراتژیک جهان دانست، گفت: به هیچ جریانی اجازه ایجاد ناامنی در خلیج‌فارس را نمی‌دهیم.

كد خبر : ۲۲۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:کارشناس مسائل خلیج فارس با اثبات حقانیت نام خلیج فارس از نظر تاریخی، گفت: دانشجویان برای اثبات حقانیت خلیج فارس تلاش کنند ولی نگران نباشند زیرا این توطئه شکست می‌خورد.

كد خبر : ۲۲۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:دبیر کل حزب‌الله در سخنرانی سه‌شنبه شب خود به موضوعات مختلف داخلی و منطقه‌ای اشاره کرد و ضمن بر شمردن چهار فرضیه نفوذ پهپاد به فلسطین اشغالی تاکید کرد که دوستان سوریه هرگز اجازه نمی‌دهند این کشور سقوط کند.

كد خبر : ۲۲۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه درناحیه مقاومت بسیج شهرستان پلدخترگفت:حضرت زهرا(س) درطول تاریخ وقایع مهمی راازجمله دفاع ازولایت خلق کرده است.

كد خبر : ۲۲۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:در هر صورت ناراحتی را با ناراحتی جواب نمی دادند و البته در اکثر مواقع پاسخی جز...

كد خبر : ۲۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:اخیرا چند زن خود فروخته در شهر های مختلف کشور اقدام به کشف حجاب کرده اند تا بی عفتی در جامعه را ترویج نمایند و پروژه کشف حجاب که توسط گروه های ضد انقلاب و بی دین القا شده است را اجرا نمایند.

كد خبر : ۲۲۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:آیت‌الله نوری همدانی گفت: در دنیا ما لشکریان زیادی داریم اما آنچه که باعث وجه تمایز نیروهای مسلح ایران با ارتش‌های دنیا است ولایتمداری این نیروها است.

كد خبر : ۲۲۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:طی سال‌های اخیر با گسترش خطر حملات اینترنتی هر روز شاهد انتشار اخباری گوناگون از جنگ هکرها و ویروس‌نویسان هستیم. جنگی که اطلاعات حیاتی کاربران اینترنت را هدف قرار داده و ضرر و زیان‌ زیاد و گاه غیر قابل جبرانی را به آنها می‌زند.

كد خبر : ۲۲۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:دولت 40 روز مانده به انتخابات ریاست جمهوری دور فشرده‌ای از سفرهای استانی را شروع کرده است.

كد خبر : ۲۲۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:گذر از سال ۹۱ به سال ۹۲ با تجربه ای از بداخلاقی ها و تنش های سیاسی در کشور بود. سال ۹۲ آبستن انتخابات است و فضای نه چندان شفاف سیاسی کشور بر نگرانی ها می افزاید.

كد خبر : ۲۳۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند:استفاده از قریحه خدادادی شعر و ترکیب آن با مداحی در خدمت «اختلاف افکنی» و «تحریک عصبیت های مذهبی»، نکته دیگری بود که رهبر انقلاب اسلامی از آن به عنوان یکی از مصادیق بارز ضایع کردن فرصت شعر و ستایشگری یاد کردند.

كد خبر : ۲۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:عسگراولادی،زمزمه انتصاب مرتضوي در پست جديد،تصادف خودروی همراهان وزیر ارشاد،مانع حضور هنرمندان در شورای شهر نشویم،استفاده ابزاري از ورزش در عرصه سياست،افشاگري معاون سابق ،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:آیت الله نوری همدانی روز پنجشنبه دربدو ورود به شهرستان بروجرد از بیت آیت الله بروجردی مرجع بزرگ شیعیان جهان بازدید کرد.

كد خبر : ۲۳۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جریانی که از مسیر ولایت منحرف شد در نهایت سقوط کرد، افزود: نیروهای مسلح و بسیج افتخار دارند که در بیعت همیشگی با ولایت فقیه قرار دارند.

كد خبر : ۲۳۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: تمهیدات لازم برای اعزام 25 هزار لرستانی برای حضور درمراسم ارتحال امام راحل اندیشیده شده است.

كد خبر : ۲۳۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج پلدخترگفت:همزمان بابیست و چهارمین مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) حدود800نفرازمردم پلدختربه حرم حضرت امام خمینی(ره) اعزام خواهندشد.

كد خبر : ۲۳۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران با بیان اینکه هیچکس در میدان بازی دشمن بازی نخواهد خورد گفت: امروز مرزهای امنیتی خود را تا شرق مدیترانه ادامه دادیم و حیله آنها نتوانست حرکت ما را متوقف کند.

كد خبر : ۲۳۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:آیت‌الله سیدمحمد خامنه‌‌ای در گفت‌وگویی تفصیلی با فارس، با تاکید بر وجود سناریویی پیچیده از سوی دشمنان انقلاب برای ایجاد فتنه جدید در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو، اهداف و ابعاد مختلف این سناریو بویژه مطرح شدن نامزدی یک چهره مشهور سیاسی را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

كد خبر : ۲۳۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:اگر قرار بود زمانی رئیس جمهور بشوم اولویت را به مطالبات مقام معظم رهبری برای رسیدن به چشم انداز توسعه پنجم اختصاص می دادم.

كد خبر : ۲۳۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:تجمع علما، اساتيد، فضلا و طلاب مدرسه  علميه امام رضا(ع)  در اعتراض به هتك حرمت مرقد حجربن عدي(ره) امروز در پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۲۳۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:شهردار تهران گفت: روند معقول و اصولی در انتصاب این است که فرد مسئول باید به نظام اسلامی و ولایت فقیه عشق بورزد و همچنین مدیر لایق و کارآمدی باشد. اگر توفیق خدمت پیدا کنم رویه‌های غلط را برهم خواهم زد.

كد خبر : ۲۳۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز: نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با سفیر افلاک گفت: اگر بخواهم رئیس جمهور شوم، شعار انتخاباتی ام ((چون بباریم رود جاری سازیم)) خواهد بود.

كد خبر : ۲۳۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:این همایش که در سالن سران اجلاس برگزار می شود به همت دبیرخانه جنبش عدم تعهد برگزار شده و مسئول دبیرخانه آن از استانداران خواسته است که تیمی را با مسئولیت مشاوران جوان به این همایش اعزام کنند .به همین دلیل از سراسر کشور جوانان را به تهران اعزام کرده اند تا این همایش پربار برگزار شود.

كد خبر : ۲۳۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:نقدی تاکید کرد: سالم بودن پیکر این شهید راه حق، که پس از 14 قرن نمی‌باید جز خاکی از آن باقی مانده باشد از بارزترین دلایل حقانیت راه این صحابی بزرگوار است و هیچ کس به خاطر تعصب مذهبی کاری نمی کند که حقانیت حریف خود را عملا اثبات کند.

كد خبر : ۲۳۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:مدیرکل ستاد حوادث غیر مترقبه لرستان گفت: زمین لرزه‌ای به بزرگی2,6(دو و شش دهم) ریشتر شهر خرم‌آباد مرکز لرستان و1.6ریشترشهرستان سلسله را لرزاند.

كد خبر : ۲۳۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:دانشجویان دانشگاه ارومیه در آستانه سفر رئیس جمهور به آذربایجان غربی نامه ای سرگشاده با عنوان " برزخ گرداب " نوشتند.

كد خبر : ۲۳۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:خبرگزاري عراقي براثا در خبري اختصاصي، با انتشار تصويري اعلام كرد كميته‎هاي مردمي وابسته به ارتش سوريه، موفق به دستگيري يكي از عاملين نبش قبر و هتك حرمت به مرقد شريف جناب حجر ابن عدي شده‎اند.

كد خبر : ۲۳۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:سردار وحیدی گفت: حمله رژیم صهیونیستی به سوریه که با چراغ سبز آمریکا صورت گرفته پرده از ارتباط تروریست‌های مزدور و حامیانشان با رژیم اشغالگر قدس برداشت.

كد خبر : ۲۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:زلزله‌ای به بزرگی ۵.۱ در مقیاس امواج درونی زمین صبح امروز کاکی استان بوشهر را لرزاند.

كد خبر : ۲۳۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی بیان کرد: وهابیون معنی شرک را نمی دانند و با تخریب بارگاه و نبش قبر یک صحابی می گویند، بساط شرک را جمع کردیم؛ در حالی که خودشان دستورات محمد بن عبدالوهاب را به جای دستورات پیامبر (ص) انجام می دهند؛ باید بگوییم این ها از همه مشرک ترند.

كد خبر : ۲۳۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:حمله به دمشق ودخالت درمسائل داخلی سوریه به نفع اسرائیل نیست وبازنده اصلی این میدان اسرائیلی هاهستند.

كد خبر : ۲۳۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:رئیس جمهور با اشاره به اینکه می‌گویند 45 تومان به جیب مردم گذاشته‌ای و 90 تومان از جیب مردم برداشته‌ای، گفت: من می‌گویم شما این پول را از جیب مردم برداشته‌اید. در سال کل یارانه‌ای که می‌دهیم 41 هزار میلیارد تومان است،  9 هزار میلیارد تومان از این مبلغ از قدیم در قانون بودجه برای نان،‌ برق و شیر و 32 هزارتای بقیه را از مردمی می‌گیریم که مصرف و درآمد بالایی دارند.

كد خبر : ۲۳۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:وزیر دفاع از رونمایی پهپاد جدید ایرانی با نام «حماسه» و دستاوردهای متعدد دیگر در حوزه محصولات دریایی، پهپادها و موشکی در کنگره شهدای وزارت دفاع خبر داد.

كد خبر : ۲۳۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:هاشمی رفسنجانی با بیان اینکه اگر بخواهد شرایطی بوجود بیاید که بین من و رهبری حالت نزاع و اختلاف بوجود بیاید همه ما ضرر خواهیم کرد گفت: برای آمدن به صحنه انتخابات ریاست جمهوری در حال ارزیابی شرایط هستم من بدون موافقت ایشان وارد عرصه نخواهم شد چون اگر ایشان موافق نباشند نتیجه ای که به بار می آید معکوس خواهد بود.

كد خبر : ۲۳۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز: بخشداربخش مرکزی پلدخترگفت:تعرّض به مقدسات مسلمانان و قبور مطهر بزرگان اسلام نشانه‌ بزرگی حقانیت اسلام و مکتب اهل البیت علیهم السلام است.

كد خبر : ۲۳۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت:برای پر کردن این فاصله برنامه ریزی شده که سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در دولت نهم نمونه ای از این فعالیت ها است.

كد خبر : ۲۴۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:ثبت نام از داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری از روز سه‌شنبه مورخ 17/2/1392 تا روز شنبه مورخ 21/2/1392، به مدت پنج روز از ساعت 8 الی 18 در محل وزارت کشور انجام می‌پذیرد.

كد خبر : ۲۴۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز: اشتباه آقای مشایی در حالی تداوم دارد که حتی علمای بزرگ معاصر هم ادعاهایی همچون ادعاهای وی را مطرح نکرده اند. دنیای غریبی است که آقای مشایی به یکباره قیام می کنند و از ارتباط با امام زمان و قیام اصغر سخن می گویند حال ایشان بر چه اساسی سخن می گویند معلوم نیست.

كد خبر : ۲۴۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:با اعلام رسمی وزیر کشور پروسه ثبت‌نام انتخابات یازدهم ریاست‌جمهوری در وزارت کشور آغاز و روند برگزاری این انتخابات شکل جدی تری به خود گرفت.

كد خبر : ۲۴۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:چهل و ششمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه عصر امروز در محل دفتر سخنگو برگزار شد.

كد خبر : ۲۴۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:حمله به دمشق ودخالت درمسائل داخلی سوریه به نفع اسرائیل نیست وبازنده اصلی این میدان اسرائیلی هاهستند.

كد خبر : ۲۴۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:علاوه بر شیعیان، بسیاری از اهل تسنن نیز هتک حرمت به مزار شریف و پیکر مطهر شهید «حجربن عدی» و هم چنین آرامگاه «جعفر طیار» را محکوم کردند.

كد خبر : ۲۴۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:تحقیقات دانشمندان به خوبی پاسخ سوالات اساسی ما پیرامون نحوه‌ی کارکرد این دنیا را ارائه کرده است. اما گاهی اوقات، محققان به دنبال مواردی می‌روند که هرگز تصور نمی‌کردیم دانستنشان بدرد بخور باشد. در این مقاله نگاهی داریم بر تحقیقات ارزشمندی که یافته‌های عجیب و غریبی را از تاریخ بشر بیرون کشیده و به پرسش‌هایی پاسخ داده که تصورشان نیز عجیب است!

كد خبر : ۲۴۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز: رییس ستاد اقامه نماز، با بیان اینکه برخی قلم ها اسراف هستند، گفت: خدا به دزد و قاتل ظالم می‌گوید، به شرک هم ظلم می‌گوید، اما دزدیدن ذهن مردم را اظلم یعنی بزرگترین ظلم می‌داند. تولید به دروغ نسل را به انحراف می‌برد.

كد خبر : ۲۴۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:دکتر تقوی، سخنران همایش بزرگ فرهنگیان در شهرستان سلسله که در مصلای این شهر برگزار شد در سخنان خود خاطره ای را تعریف کرد که خواندن آن خالی از لطف نیست.

كد خبر : ۲۴۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:تهیه‌کننده سریال «حجربن عدی» ضمن محکوم کردن اهانت تروریست‌های سوری نسبت به این شخصیت برجسته اسلام گفت: وی از یاران صدیق پیامبر اکرم (ص) و امام علی(ع)‌ بود و با این اتفاق مردم به حدی تحت تأثیر قرار گرفته‌اند که به می‌گویند الان زمان مناسبی برای پخش مجدد این سریال است.

كد خبر : ۲۴۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:در پی بی حرمتی تروریست های سوریه به آرامگاه حجر بن عدی یکی از صحابه و یاران وفادار پیامبر و حضرت علی(ع)، ما وبلاگ نویسان مسلمان، با راه اندازی جنبش وبلاگی "محکومیت نبش قبر حجر بن عدی" این اقدام شنیع را محکوم می‌نمائیم.

كد خبر : ۲۴۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز: اسفندیار رحیم مشایی اخیرا در دیدار با جمعی از دانشجویان در واکنشی به اظهارات گذشته خود درباره «پایان دوره اسلام‌گرایی» ادعا‌های تازه‌ای را مطرح کرده که با علامت‌های سؤال متعددی همراه است.

كد خبر : ۲۴۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:حمله هوایی و موشکی  صبح یکشنبه  رژیم صهیونیستی به سه نقطه سوریه سناریوی پشت پرده مثلث شوم عربی -اسراییلی- آمریکایی را بیشتر نمایان کرد.

كد خبر : ۲۴۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:انتخابات ریاست جمهوری یازدهم قرار است 24 خردادماه در سراسر کشور برگزار شود؛ برای این انتخابات نامزدهای مختلفی اعلام کاندیداتوری کرده اند و وعده های بسیاری داده اند.

كد خبر : ۲۴۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:خلق حماسه جز در تفکر جهادی عمل کردن بوجود نمی آید؛ باید دولتی در حماسه سیاسی بر مسند قدرت قرار گیرد که با سرعت و سربلندی ضعف های دولت های قبلی را در بحث اقتصاد و معیشت مردم جبران و حل نماید.

كد خبر : ۲۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:امروزحال وهوای وزارت کشوربرای کاندیداهای ریاست جمهوری چطوربود

كد خبر : ۲۴۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:دانشگاهیان دانشگاه لرستان با صدور بیانیه ای نبش قبر حجربن عدی از صحابه پیامبر (ص) توسط مزدوران و سرسپردگان صهیونیسم در سوریه را محکوم کردند.

كد خبر : ۲۴۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز: يحيي گل محمدي در نامه‌اي به محمد رويانيان استعفاي خود را به پرسپوليس اعلام کرد.

كد خبر : ۲۴۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:رهبر القاعده در شمال آفریقا از مسلمانان در سراسر جهان خواست تا به تلافی مداخله نظامی فرانسه در مالی منافع فرانسه را هدف قرار دهند.

كد خبر : ۲۴۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:ما نه تنها مخالف حضور آقای هاشمی در انتخابات ریاست جمهوری نیستیم، بلکه از وی درخواست داریم که در انتخابات شرکت و بار دیگر مردم را تجربه و پاسخ آنها را عملاً دریافت کنند.

كد خبر : ۲۴۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:آقای خاتمی-برعکس آقای هاشمی- از آنجا که اطمینان دارد در صورت نامزد شدن قطعاً رد صلاحیت خواهد شد، کاندیدا نمی‌شود.

كد خبر : ۲۴۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:طی نامه‎ای سرگشاده جمعی از نخبگان علمی، فرهنگی و اقتصادی لرستان از دکتر جلیلی برای اعلام کاندیداتوری ریاست جمهوری دعوت کردند.

كد خبر : ۲۴۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:دبیر کل حزب مردم سالاری ،هدفمند کردن یارانه ها توسط دولت را ضربه ای مهلک به اقتصاد کشور دانست وبه ترمیم روابط ایران و آمریکا از طریق مذاکره اشاره کرد.

كد خبر : ۲۴۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:کاندیدای ریاست جمهوری گفت: یک مسئول کشوری اگر اشتباه کرد، باید از مردم عذر خواهی کند.

كد خبر : ۲۴۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به پیشرفت‌های شگرف ملت ایران در سه دهه گذشته به ویژه پیشرفت‌های علمی، تأکید فرمودند: سرعت پیشرفت‌های علمی ایران به گونه‌ای بوده است که مجامع جهانی چاره‌ای جز اعتراف به آن نداشته‌اند.

كد خبر : ۲۴۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:سومین روز ثبت‌نام از داوطلبان کاندیداتوری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از ساعت ۸ صبح امروز – پنج شنبه - آغاز شد.

كد خبر : ۲۴۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:شب گذشته در مراسم افتتاحیه اکران پروژه سه‌بعدی "آقای الف" در ایوان شمس تعدادی از سیاسیون و هنرمندان حضور داشتند.

كد خبر : ۲۴۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:از صبح امروز (پنج‌شنبه) سومین روز ثبت‌نام از داوطلبان کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری آغاز شد که اخبار آن به صورت لحظه به لحظه در متن این خبر بروزرسانی می شود.

كد خبر : ۲۴۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:برخي خبرها حاكيست اسفنديار رحيم‌مشايي روز جمعه براي كانديداتوري در انتخابات ثبت‌نام خواهد كرد.

كد خبر : ۲۵۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:استاندار لرستان گفت:لرستان در ستاد توسعه بخش کشاورزی و جذب اعتبارات عمرانی در سطح کشورموفقیت های خوبی راکسب کرده است.

كد خبر : ۲۵۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:روحانی گفت: 4 سال است که فتنه ، فتنه میکنند و خیلی چیزها است که مردم نمیدانند و اگر زمان آن برسد همه را بازگو خواهیم کرد. 4 سال است که آنوری شنیدید ، یکبار هم اینوری بشنوید ، ناراحتی ندارد.

كد خبر : ۲۵۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز: امام جمعه لاهیجان گفت:: یکی از اهداف  و ویژگی های جریان انحرافی کنار زدن رو حانیت از حاکمیت است وسفر های دولت به ظاهر برای رفع مشکلات مردم است و تبلیغات انتخابات هم اهداف این سفرها است.

كد خبر : ۲۵۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:صبح امروز زلزله‌ای به بزرگی 2 / 6 ریشتر بندر جاسک واقع در استان هرمزگان و زلزله شدیدی به قدرت 6/2 در ساعت 6:38 بامدادامروز شنبه در ناحیه بشاگرد در شمال بندر جاسک رالرزاند

كد خبر : ۲۵۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:سعید کوشافر: این هفته نیز مانند همه هفته های قبل با دستی پر خدمت شما رسیدیم , انتخابات و پایان لیگ برتر فوتبال , دو پدیده خبرساز کشور بودند که بخش وسیعی از اخبار را به خود اختصاص داده اند , اخباری از
مردان تاریخی دراردوی استقلال و حرکت عجیب سپاهانی ها تا کشف خانواده ای که 70سال پشت کوه بودند و اعتیاد به لوازم ارایش...

كد خبر : ۲۵۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:مدیر عامل صندوق مهر امام رضا(ع) با بیان اینکه وام خود اشتغالی ۲۰ میلیون تومان شده، ‌گفت: امسال ۹ هزار میلیارد تومان برای اشتغال در نظر گرفته شده است.

كد خبر : ۲۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:با تصمیم كادر فنی تیم ملی هندبال بزرگسالان 22 بازیكن به اردوی آمادگی تیم ملی هندبال ایران دعوت شدند كه در این میان نام سه هندبالیست لرستانی نیز به چشم می‌خورد.

كد خبر : ۲۵۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:پیامبر اعظم(ص) ماه رجب را «ماه اَصَبّ» نامیده است، زیرا رحمت خدا در این ماه بر امّت فرو مى‌ریزد.

كد خبر : ۲۵۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:جمعی از مردم متدین و مومن پلدختر بعد از برگزاری آیین نماز جمعه با انجام راهپیمایی از محل مسجد جامع به سمت خیابان امام(ره) این شهر، هتک حرمت صحابه پیامبر عظیم الشان اسلام را در سوریه به شدت محکوم کرده و خواستار اشد مجازات برای عاملان و آمران این جنایت شدند.

كد خبر : ۲۵۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:«راز قطعنامه» با عنوان فرعی «چرایی علل پذیرش قطعنامه ۵۹۸ و پایان جنگ تحمیلی» نوشته کامران غضنفری یکی از جنجالی​ترین کتاب‌های امسال کیهان است که در غرفه این ناشر در نمایشگاه کتاب عرضه شده است.

كد خبر : ۲۵۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:یکی از کاندیداهای احتمالی ریاست جمهوری شنبه هفته آینده نشستی را باحضور بیش از 100 نماینده مجلس برگزار خواهد کرد.

كد خبر : ۲۵۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:جمعی از بانوان فرهیخته حوزوي و دانشگاهي كشور صبح امروز(شنبه) با حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار كردند.

كد خبر : ۲۵۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:اخبار لحظه به لحظه ستاد انتخابات کشور در روز پایانی ثبت نام نامزدها را به روایت بیان روز بخوانید.

كد خبر : ۲۵۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز: نماینده خبرگان رهبری گفت: انتخابات آینده یکی از میدان های بزرگ و مهم حماسه سیاسی است که در آن شاهد تقابل فتنه گران و جریان های انحرافی با عظمت و اراده ملت ایران هستیم که در پایان ملت ایران دست رد به سینه آنان خواهد زد.

كد خبر : ۲۵۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:فرماندارپلدخترگفت:همه ادارات موظفند در دربرگزاری باشکوه سالگردحضرت امام (ره) همکاری لازم  کنند.

كد خبر : ۲۵۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز: امام جمعه لاهیجان گفت:: یکی از اهداف  و ویژگی های جریان انحرافی کنار زدن رو حانیت از حاکمیت است وسفر های دولت به ظاهر برای رفع مشکلات مردم است و تبلیغات انتخابات هم اهداف این سفرها است.

كد خبر : ۲۵۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:ریشه کن کردن بیکاری یکی از بزرگترین و در عین حال مهم ترین وعده هایی بود که در زمان فعالیت دولتهای نهم و دهم داده شد و این موضوع در سفرهای استانی هیئت دولت به دفعات مطرح شده است.

كد خبر : ۲۵۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:جناح‌ها و گروههاي‌ موجود كشور و طرفداران‌ كانديداها نیز از تخريب‌ كساني‌ كه‌ با تشخيص‌ تكليف‌ وارد ميدان‌ رقابت‌ انتخاباتي‌ شده‌ و صلاحيت‌ آنها نيز از سوي‌ شوراي‌ محترم‌ نگهبان‌ تأييد مي‌شود جداً پرهيز و از سیاه نمایی وضع موجود و تخطئه تلاش‌های انجام شده در دوره‌های مختلف خودداری کنند.

كد خبر : ۲۵۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:امیر قلعه‌نویی می‌گوید به خاطر اعتراض به هواداران در جشن قهرمانی استقلال شرکت نکرده است.

كد خبر : ۲۵۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:دومین جشن دولتی‌ها چهارشنبه این هفته در استادیوم آزادی با حضور محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور برگزار می‌شود.

كد خبر : ۲۵۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت فهرست زیر را به عنوان مواد غذایی غیرمجاز در اردیبهشت ماه سال جاری منتشر کرد.

كد خبر : ۲۵۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:دوچرخه سواری بانوان چند وقتی است که بشدت از سوی برخی روشنفکران سیاسی زن در سطح کشور مطرح می شود که با حمایت و تشویق سعی می کنند زنان ایرانی را به دوچرخه سواری سوق دهند و مدعی هستند که این یک ورزش است چرا باید حقوق زنان پایمال شود؟!

كد خبر : ۲۶۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:بانک قوامین در نظر دارد به منظور تأمین بخشی از نیروی انسانی خود از بین برادران واجد شرایط در مقطع تحصیلی کارشناسی رشته کامپیوتر پس از کسب موفقیت درمراحل مصاحبه تخصصی و گزینش در محدوده جغرافیائی استان تهران استخدام نماید.

كد خبر : ۲۶۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:قیمت انواع خودرو،ارز،سکه،طلا،دلارامروز23اردیبهشت ماه رادرسایت بیان روزنگاه کنید.

كد خبر : ۲۶۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:علي‌اکبر ولايتي كانديداي يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري است.

كد خبر : ۲۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:منوچهر متکی كانديداي يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري است.

كد خبر : ۲۶۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:فرماندارپلدخترگفت:همه ادارات موظفند در دربرگزاری باشکوه سالگردحضرت امام (ره) همکاری لازم  کنند.

كد خبر : ۲۶۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:مهاجم آینده دار تیم فوتبال ذوب آهن مد نظر دو باشگاه بزرگ تهرانی قرار گرفته است.

كد خبر : ۲۶۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:آنچه مسلم است به نظر می رسد مقامات دولت آمریکا و سازمان سیا نمی خواهند نوه یک مبارز مسلمان آمریکایی که هنوز در یاد و قلب سیاهپوستان است به عنوان یک جوان حوزه رفته و شیعه از ایران به آمریکا برگردد.

كد خبر : ۲۶۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:دانشجویان دانشگاه لرستان دراین موردصحبت می کنند

كد خبر : ۲۶۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:سفير تايلند به منظور آشنايي با ظرفيت‌هاي مختلف لرستان جهت همکاري‌هاي دوجانبه به دعوت اتاق خرم‌آباد، به لرستان سفر كرد.

كد خبر : ۲۶۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:کاپیتان سابق تیم ملی و پرسپولیس عزادار شد.

كد خبر : ۲۶۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:ثبت نام «کاندیداهای مشقی» برای این صورت می گیرد که زمینه یک تبیلغات روانی علیه شورای نگهبان فراهم شود. آیا این حضور به منظور یک انتحار سیاسی صورت گرفته است؟

كد خبر : ۲۶۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:برنامه نود از ساعت 22:31 دوشنبه شب 23 ارديبهشت ماه 1392 به روي آنتن شبکه سوم سيما رفت.

كد خبر : ۲۶۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:آیت‌الله عزالدین حسینی زنجانی از علمای بزرگ زنجانی مقیم مشهد مقدس از چند وقت پیش در بستر بیماری بودند.

كد خبر : ۲۶۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:در یک اقدام کم سابقه گروهی از تبهکاران سایبری با استفاده از تکنیک‌های نفوذ به پایگاه داده‌های بانک‌های سراسر جهان موفق شدند، اطلاعات مربوط به کارت‌های اعتباری کاربران را استخراج کرده و مبلغی در حدود 45 میلیون دلار یعنی حدود 157 میلیارد تومان (البته با احتساب دلار 3500 تومان!) را سرقت کنند.

كد خبر : ۲۶۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:رئیس پژوهشکده سامانه های فضانوردی سازمان فضایی ایران گفت: ایران دومین میمون فضانورد را اواخر امسال و یا اوایل سال آینده به فضا می فرستد که در این پرتاب، برای نخستین بار از حامل سوخت مایع که باعث شتاب کمتر محموله موجود زنده می شود، استفاده خواهد کرد.

كد خبر : ۲۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:از ساعات اولیه بامداد امروز سه شنبه تاکنون شش استان کشور لرزیدند.

كد خبر : ۲۶۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:احداث کارخانه نورد،پالایشگاه، کارخانه سیمان وپمپاژهای آبرسانی کشاورزی مطالبه جدی مردم پلدخترازرئیس جمهوراست .

كد خبر : ۲۶۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:ثبت نام ساعت آخری هاشمی رفسنجانی برای کاندیداتوری دوره یازدهم ریاست جمهوری آن هم درسن80 سالگی وتجربه دو شکست در انتخابات مجلس شورای اسلامی و ریاست جمهوری و عدم اقبال تداوم حضور در ریاست مجلس خبرگان رهبری بسیاری ازاندیشمندان و صاحبان قلم  را با این سؤال مواجه کرده است چه انگیزه ای هاشمی رفسنجانی را فقط یک ساعت قبل از اتمام مهلت ثبت نام به این عرصه کشانید که به ضم خویش به برخی ازاین دلایل می پردازیم.

كد خبر : ۲۶۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:عضو هيئت‌رئيسه کميسيون امنيت ملي مجلس، با بيان اينکه جشن بزرگداشت روز فردوسي در استاديوم آزادي، رنگ و بوي انتخاباتي دارد، گفت: رويكرد دولت در انتخابات رياست‌جمهوري، خيانت به ملت و قانون اساسي است.

كد خبر : ۲۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:استاندار لرستان  گفت: در دور چهارم سفر هیئت دولت به لرستان پروژه های مهر ماندگار با اعتبار 900 میلیارد تومان افتتاح خواهند شد.

كد خبر : ۲۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:روایت اجرای مصوبات هیئت دولت در شهرستان دلفان حکایت جالبی است، حکایت یک درمانگاه کوچک که تاکنون چهار وزیر را به خود دیده ولی هنوز تمام نشده است.

كد خبر : ۲۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:نماینده مشهد در مجلس، از ارسال نامه‌ای با ۱۰۰ امضاء به شورای نگهبان برای رد صلاحیت هاشمی رفسنجانی خبرداد.

كد خبر : ۲۷۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:میان خانه‌های تاریخی ثبت شده در تهران با خانه‌ «میرزا بزرگ نوری» مواجه می‌شویم که منزل پدری و محل تولد میرزا حسینعلی نوری سرکرده فرقه «بهائیت» است، اقدامی که مشخص نیست عامدانه بوده یا سهوی؟!

كد خبر : ۲۷۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:آیا واقعا اتفاقاتی که به تعبیر دوستان در دقیقه 90 در کشور اتفاق افتاده است، اتفاق خاص و مهمی است؟ نقاط قوت و ضعف حوادث 2 ساعت آخر انتخابات از چه جنسی است؟

كد خبر : ۲۷۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:احداث کارخانه نورد،پالایشگاه، کارخانه سیمان وپمپاژهای آبرسانی کشاورزی مطالبه جدی مردم پلدخترازرئیس جمهوراست .

كد خبر : ۲۷۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:در پی اقدام محمود احمدی نژاد در همراه شدن با فامیلش ، اسفندیار رحیم مشایی به هنگام ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری ، موجی از انتقادات علیه این اقدام ساختارشکنانه در میان افکار عمومی شکل گرفت و کار به جایی رسید که هیأت نظارت بر انتخابات ، این اقدام را تخلف نامید و قرار شد موضوع برای رسیدگی ، به قوه قضائیه ارجاع شود.

كد خبر : ۲۷۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز: فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: انتظار مردم و نیروی انتظامی از کاندیداهای ریاست جمهوری این است که به قانون تمکین کنند

كد خبر : ۲۷۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:رئیس‌جمهور در پاسخ به سؤالی نسبت به عدم احراز صلاحیت اسفندیار رحیم مشایی واکنش نشان داد.

كد خبر : ۲۷۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:در پی ارتحال آیت‌الله آقای حاج‌ آقا عزالدین حسینی زنجانی، رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت آن عالم جلیل‌القدر را به عموم ارادتمندان ایشان در مشهد و زنجان و به علمای اعلام و حوزه‌های علمیه و بیت مکرّم ایشان تسلیت گفتند.

كد خبر : ۲۷۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:اولين شب جمعه ماه رجب را«ليلة الرغاب»(يعنى شب دلدادگان)مى‏ گويندکه دارای اعمالی است.

كد خبر : ۲۷۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:رییس اداره فرهنگ وارشادسلامی پلدخترازبرگزاری کنگره بین المللی علامه جزایری امسال درپلدخترخبرداد.

كد خبر : ۲۷۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی كوهدشت معرفی بزرگان هر ديار به عموم مردم به خصوص نسل جوان را امری مهم و كارگشا دانست.

كد خبر : ۲۷۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:به دنبال چهارمین سفر استانی رئیس جمهور و هیئت دولت به لرستان، این سفر که قرار بود روز گذشته صورت گیرد به دلایل نامعلومی لغو شد.

كد خبر : ۲۷۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:عملیات اجرایی طرح ملی شیرین سازی و انتقال آب خلیج فارس با عنوان طرح ملی ساقی کوثر، صبح امروز (پنجشنبه) با حضور و فرمان احمدی نژاد و ذکر «یا علی» و «یا مهدی» آغاز شد. این طرح با هدف تامین بخشی از نیاز آب صنعت، کشاورزی و شرب استانهای هرمزگان، کرمان و یزد در 30 کیلومتری غرب بندرعباس آغاز شده است.

كد خبر : ۲۷۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:دیروز برنامه بزرگداشت «روز فردوسی» در سالن 12هزار نفری برگزار شد و با وجود اعلام رسمی و انجام همه هماهنگی‌ها برای حضور محمود احمدی‌نژاد در این مراسم، رییس دولت به این برنامه نیامد.

كد خبر : ۲۷۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:در پی سخنرانی روز گذشته آیت الله جنتی در نمازجمعه تهران ،سرمقاله روزنامه کیهان به مقاله انتقادی حسين شريعتمداري با عنوان«عیدقربان کجابود» اختصاص یافت:

كد خبر : ۲۷۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:۴۲ استاد مشهور حوزه علمیه قم با صدور بیانیه ای دغدغه های مهم انتخاباتی را در آستانه ۲۴ خرداد ۹۲ بیان کردند.

كد خبر : ۲۷۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:محمدباقر قالیباف، در دیدار با مدیران رسانه‌های استانی و منطقه‌ای حامی خود با ادبیات و لحنی عصبانی از کاندیداتوری آیت‌الله هاشمی به شدت انتقاد کرد که نشان از خشم و نگرانی شدید شهردار تهران از ورود کاندیدای حداکثری اعتدال‌گرایان و اصلاح‌طلبان به صحنه انتخاباتی می‌کند.

كد خبر : ۲۷۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:خبرنگاران در جریان پیگیری‌های خبری به "زمزمه"ها و هایی برمی‌خورند که میهمان‌کردن مخاطبان به این شنیده‌ها خالی از لطف نیست.

كد خبر : ۲۷۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: با همکاری مردم انتخابات در امنیت برگزار خواهد شد و هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد.

كد خبر : ۲۷۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:رییس دبیرخانه جنبش عدم تعهد گفت: در انتخابات به این فکر نمی‌کنیم که ما را رد می‌کنند و ما بر اساس یک تکلیف آمده‌ایم و راه نورانی انقلاب پایان ندارد.

كد خبر : ۲۸۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:برخي پزشكان شهرمان مي‌گويند: در وزارت بهداشت و در مان هر گاه مي‌خواهند مثالي براي حجم بالاي مراجعان و شلوغي بيمارستاني بزنند، از بيمارستان عشاير خرم‌آباد نام مي‌برند.

كد خبر : ۲۸۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:نماینده مردم خرم آبادو دوره چگنی گفت: بودجه امسال لرستان مشابه بودجه سال گذشته است ودراین بودجه لرستان هیچ  پیشنهادی ازطرف کمیسیونها برای تامین بودجه استان دریافت نکرده است.

كد خبر : ۲۸۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:طی نامه‌ای 2 هزار و 422 نفر از علما، اساتید، دانشجویان و مردم لرستان از آیت‌الله مصباح‌یزدی به‌ خاطر معرفی دکتر باقری‌لنکرانی به عنوان کاندیدای اصلح تقدیر و تشکر کردند.

كد خبر : ۲۸۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز: سالهاست جای چنین رئیس جمهوری در پاستور خالی است...

كد خبر : ۲۸۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:پیامبر اعظم(ص) می‌فرماید: از اولین شب جمعه در ماه رجب غافل نشوید؛ زیرا شبی است که فرشتگان آن را «لیلة الرغائب» می‌نامند. مقداری که از شب گذشت، هیچ فرشته‌ای در آسمان‌ها و زمین نمی‌ماند مگر اینکه در کعبه و اطراف آن جمع می‌شوند.

كد خبر : ۲۸۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:خبرگزاری رسمی سوریه "سانا" (sana) مشروح کامل مصاحبه اختصاصی بشار اسد رئیس جمهور سوریه  با روزنامه کلارین آرژانتین را منعکس کرده است.

كد خبر : ۲۸۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:امروز نتیجه نهایی بررسی صلاحیت‌های کاندیداهای ریاست جمهوری اعلام می‌شود و گمانه‌زنی‌ها در این زمینه داغ‌تر از روزهای گذشته شده است. از شایعه اجرای قوانین جدید در شورای نگهبان گرفته تا انصراف آیت‌ا… هاشمی در آخرین ساعات روز دوشنبه! همه منتظرند تا اسامی تایید صلاحیت‌شدگان اعلام شود تا در روزهای آتی شاهد رقابت بین کاندیداهای ریاست جمهوری برای جلب آرا را شاهد باشیم.

كد خبر : ۲۸۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت: زکات اموال، سبب بیمه شدن ثروت انسان می‌شودوبرگزاری همایش و برنامه‌های مرتبط را گامی موثر در زمینه درونی کردن فرهنگ زکات برشمرد.

كد خبر : ۲۸۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:فرماندارپلدخترگفت:انتخابات پرچم افتخار ایران است و برگزاری انتخابات در طی این سالها دشمنان نظام را مایوس کرده است.

كد خبر : ۲۸۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی از اعلام نتایج اولیه چهلمین دوره آزمون دستیاری تخصصی پزشکی در ۲۵ خرداد ماه خبر داد.

كد خبر : ۲۸۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:دكتر محمود احمدي نژاد صبح امروز (سه شنبه) بلافاصله پس از ورود به كرمان با حضور در محل بزرگراه بندر عباس- سيرجان، 290 كيلومتر از اين بزرگراه كه در محدوده استان كرمان احداث شده است را افتتاح كرد.

كد خبر : ۲۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:آیت‌الله هاشمی در صورت احراز صلاحیت وی از سوی شورای نگهبان حق دارد فردای قیامت از اعضای محترم این شورا شکایت کند که چرا ایشان را از دامی که پیش روی او گسترده بودند، نجات نداده‌اند؟!

كد خبر : ۲۸۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:باقری‌لنکرانی پس از جلسه مشترک عصر امروز، انصراف خود را از کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری به نفع «سعید جلیلی» اعلام کرد.

كد خبر : ۲۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:آيت‌ا‌لله هاشمي رفسنجاني؛ آن‌گونه كه مشي ديني و سياسي‌شان است و در بيانيه اعلام حضور هم تأكيد كردند؛ عدل و اعتدال ديني و ملي را اساس برنامه‌هاي خويش قرار داده است و

كد خبر : ۲۸۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز:سعید جلیلی، غلامعلی حدادعادل، محسن رضایی، حسن روحانی، محمدرضا عارف، محمد غرضی، محمدباقر قالیباف، علی‌اکبر ولایتی ۸ نامزد تأیید صلاحیت شده از سوی شورای نگهبان هستند.

كد خبر : ۲۸۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز:فرزاد حسنی و آزاده نامداری دو مجری جوان و خوشنام تلویزیون ایران پای سفره عقد خواهند نشست تا بزرگترین اتفاق زندگیشان را کنار یکدیگر جشن بگیرند و پای برگه مهمترین شراکت زندگیشان امضا بیندازند.

كد خبر : ۲۹۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز:تحلیل گران معتقدند رقابت نهايي بين آقاي قاليباف و سعید جلیلی است و در واقع فضا در اين جهت دوقطبي است و مبارزه نهايي نيز بين اين دو کاندیدا است. حتی برخی نظر سنجی های معتبر هم حکایت از پیشتازی این دو نامزد در نزد افکار عمومی دارند.

 

 

كد خبر : ۲۹۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز:مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گزارش جدید خود درباره برنامه هسته‌ای ایران را منتشر کرد.

كد خبر : ۲۹۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲


بیان روز:در پی اعلام اسامی نامزدهای احرازصلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری توسط شورای نگهبان قانون اساسی حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی یادگار گرامی حضرت امام خمینی(س) نامه‌ای خطاب به حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی نوشتند.

كد خبر : ۲۹۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲


بیان روز:سخنگوی وزارت امور خارجه با کذب بودن اخبار منتشر شده درباره ارتباط یک گروه بازداشت شده به اتهام جاسوسی در عربستان سعودی با ایران، گفت: از دولت عربستان انتظار داریم به جای فضاسازی رسانه‌ای بر این موضوع، مساله را از مسیر صحیح و درست پیگیری کند.

كد خبر : ۲۹۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲


بیان روز:استاندار لرستان گفت: لرستان رتبه اول ماهیان سردآبی در استان‎های غیرساحلی و رتبه اول تولید حبوبات در کشور  دارد.

كد خبر : ۲۹۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲


بیان روز:می توان گفت درخشنده ترین برگ تاریخ دوران جنگ تحمیلی سوم خرداد 1361است.

كد خبر : ۲۹۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲


بیان روز:مقامات پليس جده طي اظهاراتي رسانه اي ضمن تأييد اين خبر‌، اعلام کرده اند که ادامه تحقيقات و بررسي ها در اين باره همچنان ادامه دارند.

كد خبر : ۲۹۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بیان روز: رئیس جمهور گفت: سهام عدالت یکی از طرح‌های موفق دولت نهم و دهم بوده که پول را از جیب بالادست‌ها به جیب اقشار کم‌درآمد سرازیر کرده است.

كد خبر : ۲۹۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بیان روز: وزیر راه و شهرسازی ظهر دیروز در جلسه شورای اداری استان لرستان که با حضور محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور در فرودگاه خرم‌آباد برگزار شد، گفت: 45 درصد از خانه های مسکونی لرستان در هشت سال گذشته ساخته شده است.

كد خبر : ۲۹۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بیان روز: روسای ستادهای  قالیباف و جلیلی با یکدیگر، با هم آن قدر فاصله دارند که خود این کاندیداها.

كد خبر : ۲۹۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بیان روز:بیمارستان پلدختر با رها کردن زباله‌های بیمارستانی سلامت مردم را تهدید می‌کند.

 

كد خبر : ۲۹۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بیان روز:رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت: مزار حجربن عدی(ع) که مدتی پیش مورد تعرض دشمنان اسلام قرار گرفت به‌زودی توسط ستاد بازسازی عتبات عالیات بازسازی آن آغاز می‌شود.

 
كد خبر : ۲۹۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بیان روز:بیش از ۲۰۰ تن از نمایندگان مجلس با امضای نامه‌ای از اقدام عالمانه، حکیمانه، عادلانه و قاطعانه شورای نگهبان در احراز صلاحیت نامزدهای ریاست جمهوری تقدیر کردند.

 
كد خبر : ۲۹۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بیان روز:بیمارستان پلدختر با رها کردن زباله‌های بیمارستانی سلامت مردم را تهدید می‌کند.

كد خبر : ۲۹۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بیان روز: دکتر عبدی در واکنش به عدم حضور نمایندگان خرم آباد در برنامه سفر رئیس جمهور به لرستان گفت: پیگیری بحث بودجه در مجلس موثر تر از گذراندن یک روز بی فایده با هیئت دولت است چرا که در این سفر منفعتی به مردم لرستان نرسید.

كد خبر : ۲۹۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بيان روز:ارتباط فیبرنوری ایران - اروپا که ۸۰۰۰ کیلومتر طول دارد، از فرانکفورت آلمان آغاز می شود و با عبور اروپا، از مرز روسیه وارد ایران می شود. این ارتباط پس از عبور از ایران، از طریق بندر جاسک به عمان متصل می شود.

كد خبر : ۲۹۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


بيان روز: نماینده مردم دلفان گفت: لرستان یکی از استان های کم توسعه کشور است که این وضع زیبنده مردم انقلابی و همیشه در صحنه لرستان نیست. رئیس جمهور آینده کشور باید مطالبات مردم لرستان را به صورت بهتر پیگیری کند.

كد خبر : ۲۹۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


بيان روز:دوشنبه شب آرش برهانی، میثم بائو و سیاوش خیرابی میهمانان ویژه برنامه شبکه سه بودند. ویژه برنامه ای که محمدرضا حسینیان مجری آن بود. هواداران فوتبالی که برنامه را تماشا می کردند، در همان دقیقه اول پخش برنامه با اتفاق عجیبی روبرو شدند.

كد خبر : ۲۹۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۸


بيان روز:مشکلات روستاهای میانکوه شرقی بخش معمولان با حضور مسئولان استانی و شهرستانی بررسی شد.

كد خبر : ۲۹۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۸


بيان روز:در سالروز تاسیس مجلس شورای اسلامی، نمایندگان مجلس پیش از ظهر امروز(چهارشنبه) با رهبر انقلاب دیدار كردند.

كد خبر : ۳۰۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۸


بيان روز: کشتي، اسکواش و بيس بال با پيروزي در انتخابات سن پترزبورگ هيئت اجرايي کميته‌ بين‌المللي المپيک، يک قدم به حضور در بازيهاي المپيک 2020 نزديک شدند.

كد خبر : ۳۰۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۹


بيان روز:امام جمعه پلدخترگفت:با گذشت هشت سال از اجرای این پروژه کوچک تنها 12 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

كد خبر : ۳۰۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۰


بيان روز:دربخش اول، اولین مناظره انتخاباتی ۸ نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری با موضوع اقتصادی چه گذشت.

كد خبر : ۳۰۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۰


بيان روز:آقایان صدا و سیما اکنون مدتهاست که به دلیل ساخت برنامه های ضعیف در حوزه های مختلف و به خصوص حوزه سیاسی به شما تذکر داده می شود اما دریغ از کمترین توجه...

كد خبر : ۳۰۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۰


بيان روز:پاریاب خود از دوران نوجوانی به جبهه‌ها وارد شده بود و به خوبی می‌توانست جوان‌های آن روز را با امروزی‌ها مقایسه کند ولی نیاز کشور را وجود نیروهایی این چنینی می‌دانست «امروز نیاز به بچه‌ ولایتی مخلص است، نه کسانی که راهنمای راست می‌زنند و به چپ می‌پیچند».

كد خبر : ۳۰۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۰


بيان روز:آمریکا در تازه ترین اقدام خود برای محدود کردن درآمدهای ارزی ایران، صنعت پتروشیمی این کشور را هدف تحریم های یکجانبه خود قرار داد.

كد خبر : ۳۰۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


بيان روز:نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: تخصیص نیافتن ردیف بودجه مستقل در بودجه ۹۲ به دانشگاه علوم پزشکی ایران بدین معناست که دانشگاه علوم پزشکی ایران از نظر قانونی وجود ندارد.

 

 

كد خبر : ۳۰۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


بيان روز:امام جمعه پلدخترگفت:با گذشت هشت سال از اجرای این پروژه کوچک تنها 12 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

كد خبر : ۳۰۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


بيان روز:نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: تخصیص نیافتن ردیف بودجه مستقل در بودجه ۹۲ به دانشگاه علوم پزشکی ایران بدین معناست که دانشگاه علوم پزشکی ایران از نظر قانونی وجود ندارد.

كد خبر : ۳۰۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


بيان روز:بزرگ‌ترین پل قوسی فلزی لرستان در شهرستان دورود با حضور جمعی از مسئولان استان افتتاح شد.

كد خبر : ۳۰۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


بيان روز:استان لرستان با موقعیت استراتژیک خود همواره در طول تاریخ به عنوان یکی از مهم ترین گذرگاههای شمال به جنوب کشور مطرح بوده به طوریکه این استان در دوره مادها، هخامنشی، ساسانی و اسلامی در مسیر هگمتانه ـ شوش در موقعیت ویژه ای قرار داشته و پل کشکان نیز در 50 کیلومتری جنوب خرم آباد در این مسیر احداث شده است.

 
كد خبر : ۳۰۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


بيان روز:«شیخ صالح المغامسی» چهره سرشناس وهابیت و امام و خطیب مسجد قباء در مدینه منوره، فتوای موسوم به  «نوشیدن ادرارمجاهدین» در فرقه ضاله وهابیت را برای  ارتش آزاد سوریه و جبهه النصره  جایز دانست و گفت: نوشیدن ادرار مجاهدین باعث پاک شدن گناهان مبارزان ارتش آزاد و جبهه النصره می شود.

كد خبر : ۳۰۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


بيان روز:حجت‌الاسلام حسن روحانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری عصرشنبه در جمع حامیان خود در حسینیه جماران به سخنرانی پرداخت.

كد خبر : ۳۰۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


بيان روز:این نامزد انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: این حماسه سیاسی را که شما از یاسوج آغاز کردید، آغاز یک راه جدیدی است و پس از حماسه سیاسی با ایجاد دولت قوی، مشکلات گرانی، بیکاری و تحریم‌ها را برخواهیم داشت.

كد خبر : ۳۰۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


بيان روز:عملیات ارتش سوریه در حالی در مناطق «بیت سحم»، «سیدی مقداد» و «برزه» در ریف دمشق ادامه یافت که همزمان، عملیات ارتش سوریه در مناطق مختلف شهر حلب کشته شدن بیش از ۳۰۰ فرد مسلح را به دنبال داشت.

كد خبر : ۳۰۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


بيان روز:بالگرد حامل دکتر احمدي‌نژاد و جمعي از مسئولان اجرايي همراه وي صبح امروز و در جريان افتتاح پروژه بزرگترين تونل جاده‌اي کشور در ارتفاعات البرز دچار سانحه شد.

كد خبر : ۳۰۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


بيان روز:فرماندار پلدختر گفت:انتقال افكار وآرمانهاي امام(ره) به نسل جوان يكي از وظايف مهم مسئولين است كه بايدبه آن توجه شود.

كد خبر : ۳۰۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


بيان روز:فرماندار پلدختر گفت:انتقال افكار وآرمانهاي امام(ره) به نسل جوان يكي از وظايف مهم مسئولين است كه بايدبه آن توجه شود.

كد خبر : ۳۰۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


بيان روز:روابط عمومي كفش ملي نسبت به اظهارات حسن روحاني در مناظره تلويزيوني واكنش نشان داد.

كد خبر : ۳۰۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


بيان روز:کارخانه کاغذ پارس شوش  دچار آتش‌سوزی شد.

كد خبر : ۳۰۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


بيان روز:چند روزی است که کشور با 8 کاندیدا وارد مرحله دیگری از انتخابات شده است تا مقدمات حماسه سیاسی در کشور پایه گذاری شود.

كد خبر : ۳۰۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


بيان روز:معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) گفت: به مناسبت بیست و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) 16 هزار نفر از اقشار مختلف لرستان به مرقد مطهر امام خمینی(ره) اعزام می شوند.

كد خبر : ۳۰۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


بيان روز:پايگاه اطلاع رساني بيان روزاخبار24ساعته گذشته كشور رامنتشركرد.

كد خبر : ۳۰۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


بيان روز:نمايندگان لرستان دربهارستان خبردادند.

كد خبر : ۳۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


بيان روز:بازخوانی 14 خرداد در استان لرستان روایتی تلخ از پرواز روح خداست، پروازی که در خاطر این دیار با مویه سرایی زنان و مردان لر و لک زبان و برگزاری آئین "چمر" و "گل مالی" ماندگار شد.

كد خبر : ۳۰۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۴


بيان روز:رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دلفان گفت:به مناسبت سالگرد عروج ملكوتي حضرت امام (ره) باحضورهنرمندان غرب كشور سوگواره مور ومويه دردلفان برگزار شد.

كد خبر : ۳۰۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۴


بيان روز:امروزصبح مردم ولايتمدار ومومن شهرستان پلدختر به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) دستجات عزاداري برپاكردند ودرسوگ امام راحل (ره) اشك ماتم ريختند.

كد خبر : ۳۰۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۴


بيان روز:فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر از اعزام 500 نفر بسیجی از این شهرستان به مرقد امام خمینی(ره) خبر داد.

 

كد خبر : ۳۰۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۴


بيان روز:حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای با تأکید بر اینکه هر رأی مردم، رأی به جمهوری اسلامی و اعتماد به ساز و کار انتخابات است، فرمودند: لازمه انتقاد در سخنان انتخاباتی سیاه‌نمایی نیست، نامزدها وعده‌های نشدنی ندهند.

 

كد خبر : ۳۱۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۴


بيان روز:دومین مناظره کاندیداهای ریاست جمهوری که درباره موضوع فرهنگی است آغاز شد. مهمترین محورهای مناظره ۸ نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری را در این خبر بخوانید.

كد خبر : ۳۱۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


بيان روز:عبدالرضا هلالی گفت: هدف ما انتخاب شخصی است که سرباز خوبی برای ولایت باشد لذا می خواهیم رئیس جمهوری که انتخاب می کنیم هماهنگ ترین فرد با رهبر معظم انقلاب باشد.

كد خبر : ۳۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


بيان روز:در مراسم به خاکسپاری آیت الله طاهری در اصفهان 9 نفر از ستاد روحانی به جرم اغتشاش و تخریب اموال عمومی دستگیر شدند.

كد خبر : ۳۱۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


بيان روز:یک سایت اپوزیسیون مدعی شد: ستاد حسن روحانی، زمان اخذ مدارک تکمیلی او را دهه ۹۰ میلادی عنوان می‌کند، در حالی‌که سازندگان فیلم تبلیغاتی‌اش، دوره اخذ مدرکش را به پیش از انقلاب عقب می‌کشند، از دانشگاهی که آن زمان تاسیس نشده بود.

كد خبر : ۳۱۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


بيان روز:امروز به مناسبت سالروز شهادت امام موسی کاظم(علیه السلام)، امام هفتم شیعیان جهان مردم شهرستان پلدختر باراه اندازي هيئت عزاداري درسوگ آنحضرت به عزاداري پرداختند.

كد خبر : ۳۱۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


بيان روز: هافبک سابق تيم ملي فوتبال ايران در کنار بزرگان فوتبال جهان در بازي خداحافظي ميشاييل بالاک در آلمان به ميدان رفت.

كد خبر : ۳۱۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


بيان روز:با توجه به حکایت این روزهای ترکیه، اردوغان باید راهی را که اینک در حمایت از تروریست های سلفی و وهابی سوریه در پیش گرفته سریعا تمام کرده و سیاست حسن همجواری را با ملّت ستمدیده سوریه در پیش گیرد.

كد خبر : ۳۱۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


بيان روز:تشریح انگیزه‌‏ها و اهداف قیام 15 خرداد در کلام امام خمینی

كد خبر : ۳۱۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


بيان روز:رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دشمنان، بسیج را متهم به طرفداری از بعضی کاندیداها می‌کنند حال آنکه ادعای حمایت سازمان بسیج از یک کاندیدا دروغ محض است.

كد خبر : ۳۱۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


بيان روز: تيم ملي واليبال ايران در نخستين بازي خود در ليگ جهاني برابر روسيه نتيجه را واگذار کرد.

كد خبر : ۳۱۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:آخرین مناظره کاندیداهای ریاست جمهوری با موضوع مسائل سیاسی برگزار شد که از جذابیت بالاتری نسبت به دو مناظره قبلی برخوردار بود.

كد خبر : ۳۱۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:در اين مقاله بسيار مهم و افشاگرانه مطالبي از اين دست که "حميدرضا ظريفي‌نيا کيست و در سايت جرس چه سمتي دارد؟" همچنين اين که "رابطه علي احساني با صهيونيست‌ها و بهاييان چيست؟" عنوان شده است. فرد افشاگر در مقاله جديد خود هويت حقيقي ياسمين آرموي را افشا کرده و از رابطه عاطفي حقيقت‌جو با يکي از اعضاي گروهک تروريستي منافقين مي‌گويد که در ادامه به آن خواهيم پرداخت.

كد خبر : ۳۱۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:همزمان با آغاز تبلیغات نامزدهای ریاست‌جمهوری، یکی از مسائلی که در میان هیاهوی رقابت‌های نامزدها تا کنون کم‌رنگ بوده، ارائه طرح و برنامه‌ای جامع برای ترویج سبک زندگی متناسب با ارزش‌های ایرانی – اسلامی بوده است.

كد خبر : ۳۱۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:بخشداربخش معمولان گفت:روستاهاي افرينه،زيودار و بن لار به دليل مشكلات محلي از انتخابات شوراها انصراف دادند.

كد خبر : ۳۱۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:طي يكي از مهم‌ترين ازدواج‌ها در يك خانواده بزرگ يهودي، در تمام طول شب، هيچكس نبايد چهره عروس را ببيند.

كد خبر : ۳۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز: المپيك ميداني است براي نمايش توانمندي نابغه‌هاي ورزشي، نابغه‌هايي كه حيرت جهانيان را برانگيخته مي‌كنند. نابغه‌هايي كه...

كد خبر : ۳۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز: در سومین روز اعتراضات ضد دولتی در استانبول ترکیه، اوضاع این شهر متشنج گزارش می شود و نیروهای پلیس بار دیگر با معترضان درگیر شده اند.

كد خبر : ۳۱۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:شرکت‌های بزرگ اینترنتی در آمریکا برخلاف ادعاهایشان، به کاخ سفید و پلیس این کشور امکان داده‌اند تا به طور نامحدود به اطلاعات کاربران دسترسی داشته باشند.

كد خبر : ۳۱۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:حسن روحانی کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: من سرهنگ نیستم، حقوقدان هستم و هیچ‌وقت پادگانی فکر و عمل نکردم.

كد خبر : ۳۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:بخشداربخش معمولان گفت:روستاهاي افرينه،زيودار و بن لار به دليل مشكلات محلي از انتخابات شوراها انصراف دادند.

كد خبر : ۳۱۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:محمود احمدی نژاد گفت: عده‌ای ستون پنجم دشمن بودند اما الان ادعای انقلابی‌گری می‌کنند من به مذاکرات هسته ای کاری ندارم و دخالتی هم در آن ندارم.

كد خبر : ۳۱۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:این روزها کاندیدهای ریاست جمهوری زیاد در رسانه ها حضور دارند برای بیان و ارائه دادن برنامه های خود در این بین تکیه کلام های که زیادتر استفاده می کنند شاید برای بینندگان جالب باشد که در زیر به این تکیه کلام ها اشاره ای کوتا می کنبم.

كد خبر : ۳۱۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:شبکه سلطنتی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان بازوی جنگ روانی سازمان جاسوسی انگلیس یک هفته مانده به انتخابات بخش ویژه‌ جاسوسی در انتخابات را در صفحه نخست خود قرار داده است. که به خوبی خبر از برنامه‌ ویژه آنان برای انتخابات می‌دهد.

كد خبر : ۳۱۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:یکی از مقامات کاخ سفید اخیرا از تلاش گسترده واشنگتن برای مقابله با برنامه قدرتمند سایبری ایران و ممانعت از اقدام علیه آمریکا و رژیم صهیونیستی خبر داده است .

كد خبر : ۳۱۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:رئیس جمهور کشورمان در دیدار خصوصی‌اش با مسئولان فدراسیون و اعضای تیم ملی فوتبال پیشنهاد داد بعد از دیدار با کره‌جنوبی بازی خداحافظی برای بزرگان فوتبال ایران برگزار شود.

كد خبر : ۳۱۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:قائم مقام ستاد انتخاباتی حسن روحانی گفت که نتیجه رایزنی‌ها برای ائتلاف این کاندیدا با محمدرضا عارف تا فردا اعلام می‌شود.

كد خبر : ۳۱۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:خبرنگاران پايگاه اطلاع رساني بيان روز امروز در سطح شهر پلدختر گشتي زدند و ازمردم اين سوال را پرسيدند كه مهمترين انتظار شما از رئيس جمهور آينده چيه؟

كد خبر : ۳۱۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:مشاور سیاسی استاندار گفت: از ویژگیها و امتیازات برجسته نظام جمهوری اسلامی ایران، توجه به اقشار مختلف مخصوصاً بانوان است.

كد خبر : ۳۱۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:کش و قوس ميان کارگزاران و اصلاح‌طلبان بر سر حذف محمدرضا عارف يا حسن روحاني از رقابت‌هاي انتخاباتي ادامه دارد.

كد خبر : ۳۱۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز: رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در گوشه و کنار دنیا، آزادی خواهان و نیروهای مقاومت با بکارگیری شیوه‌های انقلاب اسلامی در حال پیشروی و شکست مستکبران هستند.

كد خبر : ۳۱۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:فتوای یک مفتی وهابی در عربستان سعودی درباره حرمت انتخابات، مورد تمسخر مردم در کشورهای عربی قرار گرفته است.

كد خبر : ۳۱۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان از کاهش 54 درصدی میزان بروز بیماری ایدز در استان خبر داد.

كد خبر : ۳۱۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز: تيم ملي فوتبال ايران سه‌شنبه شب در مقدماتي جام جهاني برزيل ميزبان لبنان است.

كد خبر : ۳۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز:کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت:‌ در صورتی که احساس کنم اصولگرایان در انتخابات شکست می خورند،‌ از صحنه رقابت کناره گیری می کنم.

كد خبر : ۳۲۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز:حدود500 رأي اولي درانتخابات رياست جمهوري وشوراهاي اسلامي شهر وروستا شركت مي كنند

كد خبر : ۳۲۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز:خبرنگاران پايگاه اطلاع رساني بيان روز امروز در سطح شهر پلدختر گشتي زدند و ازمردم اين سوال را پرسيدند كه مهمترين انتظار شما از رئيس جمهور آينده چيه؟

كد خبر : ۳۲۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز:جانشين فرماندهي ناحيه مقاومت بسيج شهرستان پلدختراز برگزاري برنامه هاي متنوع فرهنگي، ورزشي وقرآني ،هفته پاسدار درپلدخترخبرداد.

كد خبر : ۳۲۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز:كناره گيري عارف و اعلام مواضع وحمايت هاي اصلاح طلبان ازاين اقدام

كد خبر : ۳۲۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


بيان روز:در طی روزهای اخیر بازهم لرستان میزبان میهمان ناخوانده ریزگردها است.

كد خبر : ۳۲۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


بيان روز:بر اساس نتایج نظرسنجی یک موسسه معتبر افکارسنجی کشور، چنانچه بعد از انصراف آقایان حدادعادل و عارف، ائتلاف و کناره گیری دیگری اتفاق نیفتد، انتخابات دومرحله ای شده و آقایان قالیباف و جلیلی به مرحله دوم راه پیدا خواهند کرد

كد خبر : ۳۲۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


بيان روز:حدود500 رأي اولي درانتخابات رياست جمهوري وشوراهاي اسلامي شهر وروستا شركت مي كنند

كد خبر : ۳۲۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


بيان روز:وزیر بهداشت دولت نهم به بیان برخی ناگفته ها از تحریم دارویی کشور در سال ۸۶ اشاره کرد و افزود: خانواده های بسیاری به خاطر هزینه های کمرشکن درمان، به زیر خط فقر می روند.

كد خبر : ۳۲۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


بيان روز:کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: ‌به جوانانی که ازدواج می‌کنند قول می‌دهم که کوپن 20 میلیون تومانی بدهم.

كد خبر : ۳۲۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


بيان روز:جریانی در سه روز مانده به انتخابات ریاست جمهوری با یک برنامه مشخص به دنبال تخریب چهره دکتر ولایتی هستند.

كد خبر : ۳۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:محسن رضایی خود را یک نامزد مستقل در انتخابات ریاست جمهوری می‌داند.

كد خبر : ۳۲۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:حذف عارف از انتخابات به نفع نامزد کارگزاران، باعث دلخوری و اعتراضات گسترده در جبهه اصلاحات شده است.

كد خبر : ۳۲۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:ائمه معصومین (علیهم السلام )هر کدام شعار و جمله ای را بر نگین انگشتر خود حک می کردند که نشان دهنده روح و فکر خاص آن بزرگواران بود.

كد خبر : ۳۲۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی مرزبانی خوزستان از آماده باش کامل مرزهای استان توسط نیروهای مرزبانی به منظور جلوگیری از ورود اشرار، گروه‌های خرابکارانه و تروریست‌ها به داخل خاک کشور در آستانه انتخابات خبر داد.

كد خبر : ۳۲۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:بر اساس نتایج نظرسنجی یک موسسه معتبر افکارسنجی کشور، چنانچه بعد از انصراف آقایان حدادعادل و عارف، ائتلاف و کناره گیری دیگری اتفاق نیفتد، انتخابات دومرحله ای شده و آقایان قالیباف و جلیلی به مرحله دوم راه پیدا خواهند کرد

كد خبر : ۳۲۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:امروز 22 خرداد ماه آخرین روز فرصت تبلیغات کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا است.

كد خبر : ۳۲۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای تاکید کردند: حضور حداکثری در پای صندوق‌های رأی، از هر چیز دیگر برای کشور مهم‌تر است و ملت با حرکت مقتدرانه روز جمعه، ارتباط و اتصال مستحکم خود را با نظام اسلامی اثبات، و دشمن را بار دیگر ناکام و ناامید خواهد کرد.

كد خبر : ۳۲۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:نماینده مردم بروجرد گفت: باید مردم در انتخابات 24 خرداد هوشمندانه انتخاب کنند و مواظب سوابق وشعارهای کاندیداها نیز باشند.

كد خبر : ۳۲۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت: عملکرد صدا و سیمای لرستان در انعکاس فرهنگ صحیح تبلیغات کاندیداهای شورا بسیار ضعیف بوده است.

كد خبر : ۳۲۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


بيان روز:سازمان بسیج مستضعفین در بیانیه‌ای تاکید کرد: ۲۴ خرداد ۹۲ روز پیروزی جبهه انقلاب اسلامی در برابر نظام سلطه بوده و یک بار دیگر دنیا، شاهد حماسه آفرینی ملت ایران خواهد بود.

كد خبر : ۳۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


بيان روز:وزیر کشور گفت: با توجه به حضور پرشور مردم، مهلت اخذ رای در انتخابات قطعا تمدید خواهد شد.

كد خبر : ۳۳۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۴


بيان روز:هرچندشهرستان پلدختر بعنوان گرمترين شهراستان لرستان است ولي امروز اين گرماي طاقت فرسا به 40درجه هم رسيد ولي اين مسئله مانع ازحضور مردم اين خطه ازكشورمان براي انتخابات نشد.

كد خبر : ۳۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۴


بيان روز:یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: تجلی غرورآفرین شما خواست مقام معظم رهبری را در خلق حماسه سیاسی به‌بهترین نحو محقق کرد.

كد خبر : ۳۳۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۵


بيان روز:ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام حسن روحانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در بیانیه‌ای تاکید کرد: بار دیگر ملت بزرگ ایران اسلامی با حضور پرشکوه خود در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، حماسه‌ای شگفت آفرید و عظمتی نو برپا کرد.

كد خبر : ۳۳۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۵


بيان روز:وزن اصولگرایان در غیاب احمدی نژاد مشخص گشت. جریان اصولگرایی پس از چند شقه شدن در انتخابات مجلس و همچنین ناامید شدن از اینکه قالیباف به هیچ عنوان نمی تواند جریان اصولگرایی را نمایندگی کند؛ در نظر داشت با اعلام حمایت از جلیلی تحت عنوان اصولگرایان ناب خود را احیا نماید که با رأی شکننده و ضعیف جلیلی که قابل پیش بینی هم بود، شکست نهایی نیز برای آنها حاصل گشت. امروز احمدی نژاد به بدنه اصولگرایی که تحت تاثیر قرق رسانه ای بوده است فهماند که وزن واقعیشان چقدر است.

كد خبر : ۳۳۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:در پی حماسه با شکوه و تاریخی ملت در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیام تشکر و قدردانی خطاب به مردم ایران صادر کردند.

كد خبر : ۳۳۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در اولین پیام تلویزیونی خود به عنوان رییس‌جمهور منتخب مردم که از طریق بخش خبری 21 شبکه اول سیما پخش شد، از رهبر معظم انقلاب و آحاد مردم ایران برای کمک به خلق حماسه سیاسی قدردانی کرد.

كد خبر : ۳۳۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:جشن‌های ويژه نيمه شعبان سالروز ولادت امام مهدی(عج) در 12 امامزاده شاخص استان لرستان برگزار می‌شود.

كد خبر : ۳۳۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:مشاور وزیر نیرو گفت: پس از آغاز فعالیت طرح تلمبه ذخیره ای سیاه بیشه، 3 پروژه جدید آزاد، سیمره و رودبار لرستان کلید خورد.

كد خبر : ۳۳۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:طی اطلاعیه‌ای دفتر مرکزی تشکل‌های اسلامی دانشجویی و فارغ‌التحصیلان استان لرستان اعلام کرد که فرد منتخب حماسه سیاسی 24 خرداد، رئیس جمهور همه مردم است.

كد خبر : ۳۳۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:جامعه مسلمانان انگلیس، در اعتراض به برنامه‌ شهرک سازی رژیم اسرائیل، تحریم خرماهای اسرائیلی را در ماه مبارک رمضان در دستور کار قرار داده است.

كد خبر : ۳۳۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:سپاه در بیانیه‌ای تاکید کرد: حضور شکوهمند، پرشور و با نشاط مردم در انتخابات و خلق حماسه سیاسی، فصل نوینی در روند حرکت تکاملی انقلاب اسلامی و پیشرفت کشور گشود.

كد خبر : ۳۳۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:شنبه شب پس ازاعلام نتايج نهايي انتخابات رياست جمهوري و انتخاب دكترحسن روحاني بعنوان رئيس جمهور جديد كشورمان جوانان شهرستان پلدخترر به صورت خودجوش اين حماسه بزرگ ملت ايران اسلامي راجشن گرفتند.

كد خبر : ۳۳۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:مسئول مدرسه علميه امام رضا(ع) شهرستان پلدخترگفت:ملت ولايتمدار وبابصيرت ايران اسلامي در24خردادماه  در راستاي تبعيت ازمنويات مقام معظم رهبري برنده واقعي اين حماسه مهم شدند.

كد خبر : ۳۳۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:استاندار لرستان ضمن تقدیر از حضور حماسی و ارزشمند مردم در انتخابات 24 خرداد، گفت: پیروز اصلی میدان رقابت انتخابات 24 خرداد، ملت فهیم و آگاه ایران اسلامی هستند که با لبیک به ندای رهبری، خالق حماسه ای ماندگار و بی نظیر در کشور شدند.

كد خبر : ۳۳۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:در دو دوره انتخابات ریاست جمهوری گذشته در سالهای 84 و 88، از جمله مهمترین دلایل پیروزی احمدی‌نژاد، "نه" به هاشمی رفسنجانی بود.

كد خبر : ۳۳۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز: از فردای اعلام نتیجه‌ی احراز صلاحیت کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری و قطعی شدن حضور دو کاندیدای اصلاح‌طلب در عرصه‌‌ی رقابت‌های انتخاباتی، بحث اجماع بر سر یک کاندیدای واحد، دغدغه‌ی اصلی فعالین اصلاح‌طلب و رسانه‌های آن‌ها شده است. اکنون شایعات به تحقق پیوست و حسن روحانی به عنوان گزینه‌ی نهایی اصلاح‌طلبان در انتخابات پیش روست.

كد خبر : ۳۳۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:هیجان و شور و نشاط انتخابات در سراسر کشور اوج گرفته است و حتی بسیاری از رسانه‌های ضدانقلاب و خارجی که ماموریت دارند فضای یاس و ناامیدی را پمپاژ کنند بر این واقعیت اذعان دارند که انتخابات در ایران حداکثری خواهد بود و به تعبیر گاردین جهان به انتخابات ایران چشم دوخته است.

كد خبر : ۳۳۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:مسئول مدرسه علميه امام رضا(ع) شهرستان پلدخترگفت:ملت ولايتمدار وبابصيرت ايران اسلامي در24خردادماه  در راستاي تبعيت ازمنويات مقام معظم رهبري برنده واقعي اين حماسه مهم شدند.

كد خبر : ۳۳۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران جهت تکمیل کادر درجه داری به صورت ۵ سال پیمانی استخدام می نماید.

كد خبر : ۳۳۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:استاندار لرستان گفت: حماسه 24 خرداد كار بزرگ و ارزشمندی بود كه همزمانی اين پيروزی با میلاد ائمه اطهار(ع) بايد اين‌گونه رقم می‎خورد.

كد خبر : ۳۳۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:روزنامه کیهان در گزارشی خبری به بازتاب انتخاب روحانی در رسانه‌ها و محافل سیاسی جهان پرداخت.

كد خبر : ۳۳۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس گفت: در آخرین جلسه کارگروه توسعه استان با حضور معاون اول رییس جمهوری، ایجاد و راه اندازی 40 طرح صنعتی بزرگ در استان به تصویب رسید.

كد خبر : ۳۳۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی در پیامی خلق حماسه ماندگار مردمی در انتخابات ۲۴ خرداد و انتخاب دکترحسن روحانی به عنوان رئیس جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفتند.

كد خبر : ۳۳۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:چهارشنبه ۱ مهر (۲۲ سپتامبر ) بود که انفجار مهیبی در محله ی «تپه فرانسوی»، ۳۵ یهودی را به خاک و خون کشید که از میان آنها ۳ نفر به هلاکت رسیدند.

كد خبر : ۳۳۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:رئیس انجمن بیهوشی و مراقبتهای ویژه ایران، نسبت به بروز عوارض داروهای بی کیفیت چینی و هندی هشدار دادد.

كد خبر : ۳۳۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:نماينده مردم بروجرد درمجلس شوراي اسلامي گفت: پیروزی روحانی در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم را برآمده از جریان اصلاح‌طلبان نمی‌داند زیرا مردم از دوره اصلاحات نیز خاطرات خوبی ندارند.

كد خبر : ۳۳۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه یکی از بسترسازان خلق حماسه بزرگ سیاسی ملت ایران رسانه ها هستند٬ گفت: در شرایط مطلوب سیاسی و مشارکت حماسی مردم در انتخابات، انتظار می رود مسئولان در نظارت بر سایت‌های خبری قدری سعه صدر داشته باشند.

كد خبر : ۳۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس، با انتقاد از بالا بودن هزینه‌های دندانپزشکی در کشور، گفت: نبود پوشش بیمه ای برای خدمات دندانپزشکی، مشخص نبودن تعرفه های دستمزد دندانپزشکان و نوسانات قیمت ارز به افزایش سرسام آور هزینه های داندانپزشکی دامن زده است.

كد خبر : ۳۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:رئیس‌جمهور برگزیده مردم ایران در نشست خبری خود و در پاسخ به خبرنگار فارس گفت: روزی که رقم بیکاری تک‌رقمی شد جشن کوچکی خواهیم گرفت و وقتی به حد جهانی رسیدیم، جشن ملی خواهیم گرفت.

كد خبر : ۳۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


بيان روز:مجری طرح سد بختیاری گفت: در زمان پیک عملیات اجرایی بلندترین سد بتنی جهان برای بیش از 10 هزار نفر به شکل مستقیم فرصت شغلی فراهم خواهد شد.

كد خبر : ۳۴۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


بيان روز:همشیره مکرمه حضرت آیت الله نوری همدانی از مراجع تقلید دار فانی را وداع گفت.

كد خبر : ۳۴۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


بيان روز:21 خردادماه سالجاری جلسه کارگروه توسعه و عمران لرستان به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد، جلسه ای که تشکیل دیرهنگام آن در روزهای پایانی دولت ابهامات زیادی در ذهن مردم ایجاد کرد.

كد خبر : ۳۴۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


بيان روز:با حضور رییس‌جمهور 10 هزار واحد مسکن مهر شهر جدید هشتگرد به بهره برداری رسید.

كد خبر : ۳۴۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


بيان روز:پايگاه اطلاع رساني بيان روز، در نظردارد هر شب با رصد و دیده بانی چکیده و گزیده جریان اخبار مهم داخلی و بین المللی، سبدی از اخبار منتشره طی آن روز را در بسته ای به عنوان "دیده بان دانا" به مخاطبان ارائه دهد.

كد خبر : ۳۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


بيان روز:عده ای از عوامل فرصت طلب جریان فتنه قصد دارند با تهیه و چاپ پوسترهای سران فتنه سبز بعد از مسابقه فوتبال کارنوال‌هایی را با ماشین و موتورسیکلت راه بیاندازند و با سواستفاده از شادی احتمالی ملت بزرگ ایران دست به اقدامات ساختارشکن بزنند.

كد خبر : ۳۴۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


بيان روز:شهرستان پلدختر باجمعيت 80هزارنفري كه دارد حدود20الي 30هزارنفرجوان دارد كه متاسفانه تا به حال نيازهاي آنها توجه جدي نشده است.

كد خبر : ۳۴۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۳۰


بيان روز:روزنامه جمهوری اسلامی در مطلبی با عنوان «آزادي و آزادگان»  ازشهيد مظلوم آيت‌الله بهشتي نوشته است

كد خبر : ۳۴۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز:دستگاه‌های اطلاعاتی کشور در سال‌های اخیر، نه تنها در خنثی سازی انواع فعالیت‌های تروریستی و اقدامات گروه‌های ضد انقلاب، منافقین و گروهک ریگی موفق عمل کرده است بلکه در ساماندهی مدیریت داخلی، ساختار اقتصاد و بازار کالا، نرخ ارز و... برنامه‌ها و اقدامات تاثیرگذاری داشته است.

 

كد خبر : ۳۴۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز:مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان گفت: با اقدامات صورت گرفته آمار انشعابات برق به فروش رسیده در لرستان طی سال گذشته از مرز 30 هزار انشعاب نیز گذشت.

كد خبر : ۳۴۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز: امام جمعه پلدختر گفت: حضور حماسي مردم در انتخابات نشانه پيوند محكم مردم با نظام اسلامي و تبعيت از ولايت فقيه است.

كد خبر : ۳۴۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز:سال ۱/۱/۱۳۶۲ در بروجرد به دنیا آمد. 16 ساله بود كه شروع به دویدن كرد. یكى- دو ماهى از استارتش مى گذشت كه در نوجوانان كشور كه در سنندج برگزار شد، سوم شد.

كد خبر : ۳۴۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز:شهرستان پلدختر باجمعيت 80هزارنفري كه دارد حدود20الي 30هزارنفرجوان دارد كه متاسفانه تا به حال نيازهاي آنها توجه جدي نشده است.

كد خبر : ۳۴۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز: امام جمعه پلدختر گفت: حضور حماسي مردم در انتخابات نشانه پيوند محكم مردم با نظام اسلامي و تبعيت از ولايت فقيه است.

كد خبر : ۳۴۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


كد خبر : ۳۴۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز:مسئولان عالی و قضات قوه قضاییه در آستانه سالروز شهادت آیت‌الله بهشتی با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

كد خبر : ۳۴۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۵


بيان روز:وزارت ورزش و جوانان به زودي چهار ميليارد تومان به دو باشگاه استقلال و پرسپوليس پرداخت مي‌کند.

كد خبر : ۳۴۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۸


بيان روز:اين روزها هواي پلدختر بغير ازآلودگي ريز گردها،بعلت آتش سوزي مزارع كشاورزي هواي آلوده اي دارد.

كد خبر : ۳۴۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۸


بيان روز:شهید حجت الاسلام والمسلمین سید فخرالدین رحیمی در سال ۱۳۲۳ هجری شمسی در شهر خرم آباد و در یک خانواده روحانی متولد شد. پدرش حجت الاسلام والمسلمین سید علی اکبر رحیمی از علمای بزرگ شهر بود. که نسب او به حضرت امام موسی بن جعفر (ع) می رسید.

كد خبر : ۳۴۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، به منظور گسترش فرهنگ «پژوهش» درجامعه وارج نهادن به مقام شامخ «پژوهشگران»، ‪۲۵‬ آذر از سوی «شورای فرهنگ عمومی» کشور به نام «روز پژوهش» نامگذاری شد. وزارت «علوم، تحقیقات و فناوری» نیز از سال ‪ ۱۳۷۹‬چهارمین هفته آذر ماه را به نام هفته پژوهش نامگذاری کرد. 

كد خبر : ۳۴۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:توسعه علم، فناوری و اقتصاد در هر کشوری مرهون تلاش، پشتکار، نوآوری و خودباوری نیروهای انسانی توانمند آن جامعه است. به شهادت تاریخ، نیروهای انسانی نخبه در هر جامعه، جزو ارکان قدرتمند و ارزشمند آن به شمار می‌روند.

كد خبر : ۳۴۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:باید مدّتی می‌گذشت تا مسئولان متوجّه مشکلات ایجاد پایه ششم و اشکالات کتب این پایه شوند. دانش‌آموزان امسال در شرایطی سال تحصیلی را آغاز کردند که پس از چهار دهه، پایه ششم ابتدایی به نظام آموزشی بازگردانده شد؛ رخدادی که بدون حاشیه نبود!

كد خبر : ۳۴۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:رئیس‌جمهور منتخب ملت گفت: حکومتی که از حمایت مردم برخوردار است و از حضور رأی‌دهندگان مشروعیت می‌یابد، نه تنها از رسانه آزاد نمی‌هراسد بلکه از رسانه آزاد و قانونمند استحکام بیشتری می‌گیرد.

كد خبر : ۳۵۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:رئيس دانشگاه علوم پزشكي لرستان و قائم مقام وزير بهداشت در لرستان از آغاز به كار اولين درمانگاه تخصصي دندانپزشكي در لرستان خبر داد.

كد خبر : ۳۵۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:فصل تابستان با تعطيلا ت طولا ني و اوقات فراغت فراوان فرا رسيده است.

كد خبر : ۳۵۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:رئیس سازمان بسیج مستضعفین از برگزاری بزرگترین رزمایش بسیج در سال جاری خبر داد

كد خبر : ۳۵۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:باآغاز فصل تابستان،شهرستانهاي استان لرستان ميزبان مسافران تابستاني است.

كد خبر : ۳۵۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بیان روز:زمان برگزاری دادگاه مهدی هاشمی با وجود گذشت 50 روز از درخواست استمهال هنوز تعیین نشده است!

كد خبر : ۳۵۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۰


بيان روز:فرماندار مهران نیز گفت: آزادسازي مهران قهرمان سند افتخار رزمندگان اسلام در جنگ تحميلي وانقلاب اسلامي است.

كد خبر : ۳۵۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۰


بيان روز:ايران دچارفقر بزرگ روشنفكري شده است

كد خبر : ۳۵۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


بيان روز:نقش مهم ولايت فقيه درجامعه اسلامي برهيچكس پوشيده نيست

كد خبر : ۳۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


بيان روز:این نوع جنگ از فروپاشی شوروی شروع و تاکنون ادامه داشته و متکی بر تهدیدات نرم و قدرت نرم فرهنگی و اجتماعی است.

كد خبر : ۳۵۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


بيان روز:دراسارت نماز را باشوق دل مي خوانديم وهرگز نااميد نمي شديم.

كد خبر : ۳۵۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


بيان روز:آزادی بیان و رسانه‌ها مهم‌ترین دست‌آورد و - حتی- یگانه دست‌آورد قابل دید نظام کنونی گفته می‌شود.

كد خبر : ۳۵۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


بيان روز:پايگاه اطلاع رساني بيان روز درقسمت ديده بان اين هفته وقايع و اتفاقات را از نگاه مطبوعات رصد كرده است

كد خبر : ۳۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


بيان روز:آمدن به این شهر بزرگ برای این دختر لرستانی، مثل سفر ماهی قرمز سفره هفت سین به دریا بود. اگر شناگر ماهری می‌بود و برای مقابله با خطرات آماده، هر تهدیدی برای او به یک فرصت تبدیل می‌شد و در غیر این صورت این دریای بی‌رحم او را می‌بلعید.

كد خبر : ۳۵۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


بيان روز:فرماندار مهران نیز گفت: آزادسازي مهران قهرمان سند افتخار رزمندگان اسلام در جنگ تحميلي وانقلاب اسلامي است.

كد خبر : ۳۵۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


بيان روز:کشتن شیعیان در مصر از افعال مردم است و از طرفی مجری دیگر این شبکه افعال مسلمانان در دفاع از پیامبر و قرآن را از نشانه های افراط و جهل می داند.

كد خبر : ۳۵۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


بيان روز:رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا همچنین ساعات 20 تا 24 را دارای بیشترین آمار تصادفات رانندگی برشمرد و گفت: 25 درصد تصادفات رانندگی در خردادماه امسال حد فاصل ساعت 20 تا 24 رخ داده است.

كد خبر : ۳۵۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


بيان روز:تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد به عنوان یکی از مطالبات جدی دانشگاهیان، همواره در مسیر خود با مشکلاتی مواجه بوده و هست که باید برای انجام وظیفه ذاتی نمایندگان ملت، از سد آنها عبور کرد.

كد خبر : ۳۵۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


بيان روز:سریال فرد تحت نظر، ماهیت آژانس امنیت ملی آمریکا یا همان NSA را بیش از سایر سریال ها و فیلم هایی که در این زمینه ساخته شده اند از جمله "دشمن ملت(Enemy of the State)" و "توطئه اشلون (Echelon Conspiracy)" نشان می دهد.

كد خبر : ۳۵۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


بيان روز:با اینکه سال‌ها از آن روز می‌گذرد اما یاد پدرم همیشه با من است، شیرینی محبت‌های او هیچ وقت از قلب من پاک نمی‌شود؛‌ روزهای زیادی بوده است که دلتنگ پدر شده‌ام و با عکس او درد و دل کرده‌ام.

كد خبر : ۳۵۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


بيان روز: به بيش از 150 قرآن‌آموز مؤسسه كوثرالنبی(س) پلدختر كه در آزمون‌های پايان دوره موفق به كسب حد نصاب نمره قبولی شده‌اند، گواهينامه اعطا شد.

كد خبر : ۳۵۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


بيان روز:رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه تعیین مصادیق یاران امام زمان(عج) مورد تایید علما نیست، تصریح کرد: حتی مراجع بزرگوار که دهها سال در مکتب اهل بیت و تشیع تلمذ کردند، ادعای رجعت با حضرت قائم را ندارند.

 

 
كد خبر : ۳۵۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


بيان روز:رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به ساقط کردن هواپیمای مسافربری ایران توسط آمریکا گفت: این کشتار بی‌رحمانه جنایت عمدی، سازمان‌یافته توسط دولتمردان آمریکایی بوده و رژیم آمریکا باید منتظر انتقام سخت و بزرگ امت اسلام باشد.

كد خبر : ۳۵۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:رئیس جمهور منتخب در جمع علما و روحانیون گفت:اعتماد اکثریت مردم ایران به این طلبه، آن هم در پرتو حماسه سیاسی سرنوشت‌‍سازی که مدنظر مقام معظم رهبری بود برای من مباهات و افتخار از یک‌سو و موجب سنگینی وظایفم از سوی دیگر است.

كد خبر : ۳۵۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:مراسم جشن عروسي در شهرستان پلدختر همواره براي افراد بومي و غير بومي در استان لرستان جالب توجه بوده است.

كد خبر : ۳۵۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:بسیج بزرگ و قهرمان ما متعلق به همه ملت است. بسیج متعلق به هیچ حزبی نیست. هیچ کس حق ندارد به بسیج چشم طمع داشته باشد. بسیج متعلق به تمام آحاد جامعه و تمام کسانی است که نظام، انقلاب، قانون اساسی و ولایت فقیه را قبول دارند. همه ما از پیرمرد و جوان و میانسال عضو بسیج هستیم. بسیج برای همه است.

كد خبر : ۳۵۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:حضرت‌ آیت‌الله‌ خامنه‌ای‌ رهبر معظم‌ انقلاب‌ اسلامی‌ در مراسم‌ تنفيذ روساي جمهور، توصيه‌هاي ارزشمند و مدبرانه‌اي به منتخبان ملت به عنوان سکانداران قوه مجريه داشتند.

كد خبر : ۳۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان پلدخترگفت:طرح هجرت3 با حضور 400نفر از دانش آموزان گروه جهادي شهيد فتح اله چراغي با همكاري بسيج وآموزش وپرورش براي باسازي،زيبا سازي مدارس درمناطق محروم پلدختر اجرا خواهد شد.

كد خبر : ۳۶۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:رئیس مجمع نمایندگان لرستان گفت: باید دولت خود برای رفع محرومیت لرستان تلاش کند.

كد خبر : ۳۶۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان پلدخترگفت:طرح هجرت3 با حضور 400نفر از دانش آموزان گروه جهادي شهيد فتح اله چراغي با همكاري بسيج وآموزش وپرورش براي باسازي،زيبا سازي مدارس درمناطق محروم پلدختر اجرا خواهد شد.

كد خبر : ۳۶۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۴


بيان روز:اکنون باید در فضای سالم به دور از بداخلاقی‌های سیاسی و رقابت‌های مضر، دولت اعتدال، کار و سازندگی تشکیل شود و با ایجاد تعامل سازنده و موثر با خارج علاوه بر خنثی کردن آثار تحریم‌های ظالمانه به کشور و جلوگیری از این روند، اوضاع اقتصادی داخل نیز سر و سامان پذیرد.

كد خبر : ۳۶۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۴


بيان روز:مدیرعامل باشگاه استقلال می‌گوید بر اساس حکم دادگاه باید اموالش توقیف شود.

كد خبر : ۳۶۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۴


بيان روز:تيم ملي واليبال ايران در هفته ششم ليگ جهاني توانست از سد ميزبان خود عبور کنند.

كد خبر : ۳۶۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:«کرم حلزون اصل»؛ این شعار که پیشتر به گوش بینندگان ماهواره آشنا بود، مدتی است که به مدد تبلیغات گسترده در شبکه های مختلف صداو‌سیما، تا دورترین روستاهای کشور هم نفوذ کرده و این بار نه تنها از اعجاز استفاده از آن سخن به میان می‌آید، بلکه بر "ایرانی" بودن آن، تاکید مشددی می‌شود تا شرایط برای کلاهبرداری در مقیاس کلان فراهم‌تر از هر زمانی شود!

كد خبر : ۳۶۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:ديده بان پايگاه اطلاع رساني بيان روز اخبار وحواشي داغ سياسي هفته گذشته رارصد مي كند

كد خبر : ۳۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:مدیرکل محیط زیست لرستان گفت: با شروع فصل گرما باز هم جنگل‎های لرستان گرفتار آتش شدند و متأسفانه این مشکل سالیان گذشته هم رخ داده است.

كد خبر : ۳۶۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:پايگاه اطلاع رساني بيان روز به درخواست مكرر شما مخاطبين محترم سعي مي كند كه بيشتر به معرفي آداب ورسوم استان لرستان بخصوص شهرستان پلدختر بپردازد.

كد خبر : ۳۶۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:رئيس اداره تبلغات اسلامي پلدختر از اعزام 80نفر مبلغ ويژه ماه مبارك رمضان به 100روستاي شهرستان خبرداد.

كد خبر : ۳۶۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:شیخ محمد‌ عبد‌ه بروجرد‌ی د‌ر سحرگاه پانزد‌هم تیر ماه 1346 پس از اد‌ای نماز صبح چشم از جهان فرو بست. آیت ا... العظمی مرعشی نجفی بر پیکر وی نماز خواند‌ و او را د‌ر حرم حضرت معصومه به خاک سپرد‌ند‌.

كد خبر : ۳۶۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:کامران شکری سالاری، ورزشکاری که با گذشت نزدیک به یک سال از کسب نقره پارا المپیک؛ بیکاری، از معلولیت بیشتر آزارش می دهد.

كد خبر : ۳۶۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:مطالعه مطالب کتاب «آداب روزه‌داری و احوال روزه‌داران در بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای» و توجه به تاریخ و مخاطبان هر مطلب، نکات مهمی از سبک رفتاری حضرت معظم‌له در ماه مبارک رمضان را نشان می‌دهد.

كد خبر : ۳۶۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:رییس‌جمهور گفت: اگر کسی تصور کند بدون انسان کامل و معصوم می‌تواند به قله‌ها برسد، قطعا در اشتباه است.

كد خبر : ۳۶۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:مدیر مرکز مطالعات و پژوهش های فلکی و نجومی گفت: بر اساس محاسبات انجام شده امکان مشاهده هلال ماه رمضان در روز سه شنبه وجود دارد.

 

كد خبر : ۳۶۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز: تيم ملي واليبال ايران در هفته ششم ليگ جهاني توانست براي دومين بار از سد ميزبان قدرتمند خود عبور کند.

كد خبر : ۳۶۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز: نايب قهرمان پرتاب ديسک بازي‌هاي المپيک لندن، در رقابتهاي جايزه بزرگ پاريس نيز پس از حريف هميشگي‌اش در جايگاه دوم ايستاد.

كد خبر : ۳۶۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز: ازدواج پیرمرد و دخترجوان با اختلاف سنی 70 سال

كد خبر : ۳۶۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:حسین یوسفی می‌گوید: در اتاق عمل، دست و پای مرا به تخت بستند. پزشکان آمدند و تا مرا دیدند، گفتند: «این رزمنده دیگر حتی نفس نمی‌کشد! او را به سردخانه کنار شهدا ببرید!» توان نداشتم و نمی‌توانستم بگویم زنده‌ام.

كد خبر : ۳۶۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:آیت الله مکارم شیرازی گفت: باید فکری به حال پراید و مشکلات آن کردومردم باید با این حقیقت آشنا شوند که تخلف از قوانین جمهوری اسلامی که قوانین راهنمایی و رانندگی هم جزئی از آنها هستند از نظر شرعی حرام است.

كد خبر : ۳۶۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز: رئیس هیات ورزش های همگانی استان ضمن انتقاد از شرایط موجود ورزش کشور، خواستار توجه بیشتر مسئولان و حمایت های مالی از ورزش شد.

كد خبر : ۳۶۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:مراسم تجلیل از محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور با عنوان " ۸ سال تلاش جهادی دولت خدمتگزار" در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما در حال برگزاری است.

كد خبر : ۳۶۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:برخی اخبار ویژه و خواندنی را به همراه سرخط برخی اخبار جاری روز را در بسته "دیده بان دانا" بخوانید.

كد خبر : ۳۷۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز: اندي ماري انگليسي روز يکشنبه در تنيس آزاد ويمبلدون، سومين گرند اسلم سال 2013 به قهرماني رسيد.

كد خبر : ۳۷۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


بيان روز:نماينده مردم پلدختر در مجلس شوراي اسلامي گفت: زيرساخت هاي گردشگري لرستان با توجه به محروميت در برخي شهرهاي استان نيازمند توجه بيشتر مسوولان اجرايي كشور و مديران ارشد لرستان است.

كد خبر : ۳۷۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


بيان روز:پس از اقداماتی که جاعلان در راستای بزرگترین جعل تاریخی یعنی تغییر نام خلیج فارس کردند، مردم و مسئولان ایران اسناد متعدد و معتبر تاریخی در اختیار جهانیان قرار دادند، اما این بار سخن پیامبر بزرگوار اسلام (ص) مقدس‌ ترین سند در اثبات نام خلیج فارس است.

كد خبر : ۳۷۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


بيان روز:در چهارمین جشنواره تحقیقات دفاعی كه با حضور سردار سرتيپ پاسدار احمد وحيدي وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح برگزار شد و طی آن از برترین های تحقیقات امور دفاعی تجلیل بعمل آمد.

كد خبر : ۳۷۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز: از طريق ديده بان بيان روز از مهمترين اخبار روز باخبر شويد.

كد خبر : ۳۷۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:وقتی اواخر اسفند ۶۱، پس از تحمل مدت حبس مجددا به دوکوهه برگشتم، اصلا تو حال خودم نبودم. یک روند گریه می‌کردم. حرف من این بود؛ چرا باید من را نزدیک یک ماه در بدترین شرایط زندانی کنند؟ به جرم اینکه رفتم و چادرهای خالی را برای بچه‌های بی‌سرپناه بسیجی آوردم تیپ.

كد خبر : ۳۷۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:طبیعی است قضاوت‌ها درباره هشت سال عملکرد بالاترین مسئول اجرایی کشور در سطح جامعه و نخبگان متفاوت باشد اما این دلیل نمی‌شود که مجموعه خدمات و دستاوردهای ملی احمدی‌نژاد و کابینه‌اش را به پای ضعف‌ها و کوتاهی‌ها قربانی کنیم.

كد خبر : ۳۷۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: هدایت، حمایت و دعا، سه درخواست رئیس‌جمهور منتخب از مقام معظم رهبری بود.

كد خبر : ۳۷۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:اوایل مرداد امسال وارد سومین سال حضور دهمرده در لرستان می شویم.این حضور نقاط ضعف و قوتتش دیگر بر همگان هویدا شده است.در این نوشتار می خواهیم این ضعف ها و قوتها را به عرصه تحلیل بکشانیم.

كد خبر : ۳۷۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:حضور در عتبات عاليات به عنوان خادمان عتبات، بهانه‌ای است كه بوسيله آن ائمه‌اطهار(ع) خواسته‌اند به‌وسيله آن به ما و شما كه خادم عتبات هستيم بها دهند.

 

كد خبر : ۳۷۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:مجرمان برای مقاصد گوناگون از شبكه هاي اجتماعي استفاده می‌کنند و افراد بی‌شماری را قربانی این سوءنیت‌ها مي کنند.

كد خبر : ۳۷۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۹


بيان روز:"ديده بان بيان روز "وقايع 19تيرماه را رصد كرد.

كد خبر : ۳۷۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۹


بيان روز:زمین و آسمان برای یک مهمانی بزرگ و پرفضیلت آماده شده، همه از کوچک و بزرگ از دو ماه قبل به این مهمانی دعوت شده‎اند، میزبان این مهمانی خداوند متعال است و خوشا آن خوانی که میزبانش خدا باشد.

كد خبر : ۳۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۹


بيان روز:باغات میوه لرستان این روزها با برداشت بهترین و با کیفیت ترین میوه پاسخ تلاشهای باغداران را می دهند اما به نظر می رسد همچنان مشکلاتی که پیش روی این بخش وجود دارد موجب شده که این سفره رنگارنگ سهم دلالان شود.

كد خبر : ۳۷۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۹


بيان روز:همسر صیغه ای یکی از سرشناس ترین سرمربیان لیگ برتری از او شکایت کرده است.

كد خبر : ۳۷۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۹


بيان روز:مديركل آمارواطلاعات جمعيتي ثبت احوال در خصوص روند افزایش این ازدواج‌ها در سالهای اخیر گفت: هنوز مقایسه‌ای در این زمینه صورت نگرفته و به صورت قطعی نمی‌توان اظهار نظر کرد. اما می‌توان گفت که آمارها نسبت به دو سال اخیر تفاوتی پیدا نکرده باشد، اما نسبت به 5 تا 10 سال گذشته متفاوت است

كد خبر : ۳۷۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۹


بيان روز:زمین و آسمان برای یک مهمانی بزرگ و پرفضیلت آماده شده، همه از کوچک و بزرگ از دو ماه قبل به این مهمانی دعوت شده‎اند، میزبان این مهمانی خداوند متعال است و خوشا آن خوانی که میزبانش خدا باشد.

كد خبر : ۳۷۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۱


بيان روز:تعطیلات، اوقات فراغت و رهاشدن از خستگی‌های روحی و جسمی امری لازم و مورد تاکید است اما در حالی که هدف گذاری سند چشم انداز تبدیل شدن ایران به کشور بی بدیل خاورمیانه است، بازده پایین کار ایرانیان و تعطیلات طولانی نمی‌تواند تناسبی با این آرمان داشته باشد.

 

 

كد خبر : ۳۷۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:از زمان اعلام نتیجه انتخابات ریاست جمهوری ایران و انتخاب حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور جدید، بحث های فراوانی در نقاط مختلف جهان درباره ابعاد تغییر در سیاست خارجی ایران در دوره جدید آغاز شده است. در این میان، از سیر وقایع چنین بر می آید که نمایندگان کنگره آمریکا، بر سر نحوه تعامل با دولت جدید دچار دو دستگی آشکاری شده اند.

كد خبر : ۳۸۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:خداحافظی تنها سهمیه پلدختر از طرح مهرماندگار است.

كد خبر : ۳۸۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز: وزير ورزش و جوانان گفت: پاداشي که براي صعود به جام جهاني به تيم ملي فوتبال داده شد، به واليبالي‌ها هم پرداخت مي‌شود.

كد خبر : ۳۸۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:آب شرب به زودی در یزد «جیره بندی» می‌شود.

كد خبر : ۳۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:مرتضی حسینی یکی از نمایندگان روحانی مجلس ایران از سوی دو فرد نا‌شناس در شهر مکه مورد «ضرب و شتم» قرار گرفت.

كد خبر : ۳۸۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:فرماندارپلدختردر4مركزدهستان و180روستا انتخابات شوراي شهر وروستا رابرگزارنكردوشناسامه هاي رومشگان،سبزوار،ويسيان،بيدروبه وانديمشك و....سرنوشت شوراي شهر پلدختر رامشخص كرد.

 

 

كد خبر : ۳۸۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:محی‌الدین یحیی نوه پسری حدادعادل در حین همایش کنار پدربزرگ خود آمده و بر روی زانوی او نشست و دقایقی از برنامه را در آغوش مهمان اصلی دنبال کرد.

كد خبر : ۳۸۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۳


بيان روز:رئیس‌جمهور در پیامی از درخشش و عملکرد تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران در رقابت های لیگ جهانی قدردانی کرد و خواستار موفقیت بیشتر این تیم شد.

كد خبر : ۳۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۳


بيان روز:استاد علی معلم دامغانی، شاعر پیشکسوت انقلاب اسلامی، چهره ماندگار شعر و ادب فارسی و رئیس فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی به دلیل عارضه مغزی در بیمارستان بستری شد.

كد خبر : ۳۸۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۳


بيان روز:سایت وزارت اطلاعات در تازه ترین توصیه های حفاظتی خود، شهروندان را هنگام استفاده از تلفن، رایانه و اینترنت دعوت به رعایت برخی نکات دعوت کرد.

كد خبر : ۳۸۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۳


بيان روز:نسل طلايي واليبال ايران در مسابقات ليگ جهاني خوش درخشيد و موجب تجلي غرور ملي و خشنودي مردم شد

كد خبر : ۳۸۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


بيان روز:اخبار24تيرماه را در"ديده بان بيان روز"مشاهده نماييد.

كد خبر : ۳۸۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


بيان روز:حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پنجمین روز از ماه مبارک رمضان در دیدار رییس جمهوری و هیأت وزیران، کار و تلاش شبانه روزی و بسیار پرحجم، و برجسته کردن شعارهای انقلاب در عرصه های داخل و خارج را از ویژگیهای تحسین برانگیز دولت خواندند و از زحمات و تلاشهای آقای احمدی نژاد و همکاران وی صمیمانه قدردانی کردند.

كد خبر : ۳۸۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


بيان روز:مدير كل ثبت احوال لرستان از ثبت سند هويتی تعدادی از مشاهير بزرگ لرستان شامل خيرين مدرسه ساز، مشاهير مذهبی و شهدای دفاع مقدس و خير مسجد ساز در گنجينه اسناد هويتی مفاخر استان خبر داد.

كد خبر : ۳۸۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


بيان روز:در ساعات پایانی روزه، قند خون روزه دار کاهش پیدا می‌کند و بر مغز تأثیر می‌گذارد و سبب می‌شود فرد احساس کسالت و ضعف کند و از قدرت تمرکز شخص روزه دار کاسته می‌شود، خرما با دارا بودن قند، چربی، پروتئین و انواع ویتامین‌های ضروری می‌تواند بخشی از رژیم غذایی سالم و در مقابله با کمبود وزن، کمک مؤثری خواهد کرد.

كد خبر : ۳۸۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


بيان روز:يک سايت انگليسي با معرفي 10 ورزشگاه برتر جهان، ورزشگاه "آزادي" را نيز در بين 10 ورزشگاه برتر گنجانده است.

كد خبر : ۳۸۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


بيان روز:پیروزی بیت المقدّس آنقدر شیرین بود، آنقدر بزرگ بود برای ما که امام یک استراتژی برای انقلاب تعیین کرد به نام «راه قدس از کربلا می‌گذرد» اینکه بعضی می‌گویند این استراتژی برای جنگ بود به نظر مناسب نیست؛ جنگ هم بخشی از انقلاب بود.

كد خبر : ۳۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


بيان روز:اصحاب فتنه، حمایت از آقای روحانی را دریچه و روزنه‌ای برای بازگشت به عرصه سیاسی نظام تلقی می‌کردند و از آنجا که تابلوی واقعی آنها به ننگ وطن‌فروشی آلوده است، زیر تابلوی «اصلاحات» به میدان آمده بودند.

كد خبر : ۳۸۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


بيان روزهدف از طراحی سیستم حمل و نقل همگانی در درجه اول بهبود سیستم برای استفاده کنندگان موجود این سیستم و درجه دوم جذب مسافرین حمل و نقل شخصی می باشد .

كد خبر : ۳۸۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۵


بيان روز:ستاد بزرگداشت پانزدهمين سالگرد شهادت شهيد محمود صارمي خبرنگار شهيد ايرنا و روز خبرنگار در بروجرد تشکيل شد.

كد خبر : ۳۸۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۵


بيان روز:هنرمندان به چه روشی امورات‌شان را می‌گذرانند یا چرا برخی از آنها خیلی ثروتمند هستند؟ برای رسیدن به منطقی‌ترین جواب فقط یک گزینه موجود است؛ گزینه‌ای با نام شغل دوم.

كد خبر : ۳۸۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۵


بيان روز:مدیر گروه نغمات دینی شبکه قرآن و معارف سیما گفـت: همانطور که در نهضت سوادآموزی، با همت کسانی مثل آقای قرائتی توانستیم تا آستانه ریشه‌کن شدن بیسوادی در کشور برسیم، در زمینه نهضت قرآن‌آموزی هم باید این اتفاق رخ دهد.

كد خبر : ۳۸۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۵


بيان روز:برخی اخبار ویژه و خواندنی را به همراه سرخط برخی اخبار جاری روز را در بسته "دیده بان بيان روز" بخوانید.

كد خبر : ۳۸۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


بيان روز:آقا جون! الهی قربونت بشم، تو که این همه کبوتر بی‌کس را زیر بال و پرخودت گرفتی و پناهشان دادی، زیر بال و پر این کبوتر جوان من «جواد» را هم بگیر، نگذار که برود روی بام غریبه‌ها بنشیند، فکر کن این «جواد» همان «جواد» خودت است.

كد خبر : ۳۸۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


بيان روز: پروین احمدی‌نژاد در مراسم تجلیل از فعالان حوزه زن و خانواده نامه ای را خواند که خطاب به برادرش، محمود احمدی‌نژاد نوشته بود.

كد خبر : ۳۸۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


بيان روز:فتوای اخیر آیت الله بیات زنجانی درباره جواز نوشیدن آب برای آن دسته از روزه دارانی که دارای عطش شدید هستند، اظهار نظرهای گوناگونی را در روزهای اخیر بوجود آورده است.

 

 

كد خبر : ۳۸۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


بيان روز:اگرچند سال پيش در خرم آباد به گشت وگذار مي پرداختيم، قادر بوديم در مدت كوتاهي به تمام محلات و نقاط اصلي شهر سر بزنيم و از نزديك آنها را مشاهده كنيم.اما طي ساليان اخير شرايط بگونه اي چشمگير متفاوت شده است.

كد خبر : ۳۹۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


بيان روز:روایت دردناکی که برنامه ماه عسل از سه مرد لرستانی به تصویر کشید.

كد خبر : ۳۹۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


بيان روز:همچنان مسئولين با وعده هاي توخالي وكلنگ هاي احداث بي نتيجه پلدختر را به منطقه محروم تر تبديل مي كنند.

كد خبر : ۳۹۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


بيان روز:همچنان مسئولين با وعده هاي توخالي وكلنگ هاي احداث بي نتيجه پلدختر را به منطقه محروم تر تبديل مي كنند.

كد خبر : ۳۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۷


بيان روز:مقام معظم رهبري موقعیت جغرافیایی ممتاز، «تاریخ پرافتخار و تمدن کهن و ریشه دار»، «ثروتها و ذخائر طبیعی و استعداد برجسته انسانی»، مقابله با «نفوذ و تهاجم فرهنگی و سیاسی خارجی»، بیداری ملی و عمومی ملت در سه مقطع حساس وموفقيت كشور درعرصه هاي مختلف به ويژه علمي از جمله واقعيت هاي كشور برشمردند.

كد خبر : ۳۹۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز: مهمترين اخبار ووقايع را مي توانيد در "ديده بان بيان روز" مشاهده نماييد.

كد خبر : ۳۹۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز:رودخانه كشكان يكي ازرودخانه هاي پرآب شهرستان پلدختراست كه متاسفانه بعلت خشكسالي هاي اخير به يك سراب تبديل شده است.

كد خبر : ۳۹۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز: در "تلنگر بيان روز "اخبار حوادث را مشاهده نماييد.

كد خبر : ۳۹۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


كد خبر : ۳۹۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز:پس از صعود شيرين تيم ملي به جام جهاني، آغاز ليگ برتر بهترين خبر براي هواداران ميليوني ليگ برتر است؛ اتفاقي که از روز چهارشنبه (فردا) رقم خواهد خورد.

كد خبر : ۳۹۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


بيان روز: در اینجا چند تا از طلاق های معروف بازیگران سینما و تلویزیون را به شما معرفی میکنیم.

كد خبر : ۳۹۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


بيان روز:نامش را گذاشته اند کبود و صدایش می کنند کیو. دریاچه ای که اگر از دور تماشایش کنید یک لکه کبود وسط سرسبزی های شهر به نظر می رسد.

 

 
كد خبر : ۳۹۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


بيان روز:بی تردید قدم خیر به عنوان مشهورترین زن که تصویری کامل از زن لر در او دیده میشود بر تارک تاریخ لرستان میدرخشد.

كد خبر : ۳۹۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


بيان روز:رودخانه كشكان يكي ازرودخانه هاي پرآب شهرستان پلدختراست كه متاسفانه بعلت خشكسالي هاي اخير به يك سراب تبديل شده است.

كد خبر : ۳۹۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


بيان روز:حجه الاسلام عبدالرحیم اباذری از روحانیون حوزه علمیه قم و پژوهشگر تاریخ نوشته است که به بررسی دلایل اقبال مردم و خصوصا روحانیون به حسن روحانی پرداخته و  انتخاب او را به لحاظ پیشینه حوزوی و صبغه و سابقه اش تحلیل کرده است.

كد خبر : ۳۹۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


بيان روز:کمتر از 24 ساعت پس از انتشار یادداشتی درباره نقش مثبت نظامیان در فرایند گذار به دموکراسی و وجود پدیده‌ نوظهور "کودتای دموکراسی‌خواهانه" در عالم سیاست، ارتش مصر در حمایت از خواسته اکثریت مردم مصر، اقدام به برکناری محمد مرسی کرد.

كد خبر : ۳۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


بيان روز:احمدی‌نژاد بسیاری از آرمان‌ها و شعارهای اصلی انقلاب را که حسرت تحقق آن به دل انقلابیون و امت حزب‌الله مانده بود را زنده و در راه احیای آن بی‌وقفه تلاش کرد، او فرزند انقلاب است و هیچ‌گاه نباید او را از انقلاب جدا کرد.

كد خبر : ۳۹۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


بيان روز:اصلاحات دوست دارد بدود ولی به مثابه دونده‌ای شده است که کفش بدون پاشنه‌ای پوشیده و توان کورس برداشتن ندارد؛ راز اینکه چرا این کفش بدون پاشنه شده است را البته باید در تندروی ساختارشکنانه و گیجی‌های پیاپی سیاسی جستجو کرد.

كد خبر : ۳۹۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


كد خبر : ۳۹۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


کاریکاتور های مختلف

كد خبر : ۳۹۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۲


روزانه 12 هزار نفر در حرم امام رضا مهمان افطاری آستان قدس رضوی هستند.

كد خبر : ۳۹۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۲


آیا واقعا اسرائیل از بین خواهد رفت و فلسطین آزاد میشود؟

كد خبر : ۳۹۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۲


بيان روز:چندی است که حامیان فتنه 88 از گوشه و کنار درباره احیای احزاب فتنه سخن می گویند و به نوعی به دنبال فشار وارد کردن به دولت منتخب و بهره برداری از شعار اعتدال رئیس جمهور منتخب هستند.

كد خبر : ۴۰۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۳


بيان روز:کاخ سفید امروز بشار اسد را سنگدلترین حکومت عصر حاضر نامید و او را به جنایت متهم کرد اما کاخ سفید هیچ گاه به جنایات خود در عراق و افغانستان اشاره نمی کند و هیچ گاه نمی گوید که اورانیوم استفاده شده در عراق چه بر سر کودکان و مردم این کشور آورده است.

كد خبر : ۴۰۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۳


بيان روز:اولین تلفن همراه مبتنی بر سیستم عامل اندروید، در اکتبر سال ۲۰۰۸ میلادی فروخته شد. اما حالا بعد از گذشت تنها چهار سال و نیم از آن زمان، تعداد تلفن های هوشمند و تبلت های مجهز به این سیستم عامل، به مرز یک میلیارد نزدیک می شود!

 
كد خبر : ۴۰۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۴


شنبه 5 مرداد 92

كد خبر : ۴۰۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۵


كد خبر : ۴۰۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۵


بيان روز:بر اساس آمارهای بین‌المللی تاکنون در ۱۰۶ کشور جهان نفت کشف شده و ایران در میان این کشورها از نظر سرانه ذخایر نفتی در رتبه ۱۰ قرار گرفته است.

كد خبر : ۴۰۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۵


بيان روز:افراطیون مدعی بصیرت کسانی هستند که کسب منافع مالی، اقتصادی یا سیاسی خود را از طریق بی قانونی و هوچی گری می‌جویند و در این مسیر، از هر خط قرمز عرفی، شرعی و قانونی نیز عبور می کنند.

كد خبر : ۴۰۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۵


بيان روز:رئیس ستاد دیه کشور با تاکید بر ضرورت دایمی شدن قانون بیمه‌نامه شخص ثالث گفت: امسال دیه ماه حرام ۱۵۲ میلیون تومان است. 

كد خبر : ۴۰۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۵


بيان روز:مهمترين اخبار حوادث را در"تلنگر بيان روز"مشاهده كنيد.

كد خبر : ۴۰۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۵


بيان روز:سرمربي تيم ملي فوتبال گفت: آيا فکر مي‌کنيد منصفانه است که کادر من با آن همه تعهد شغلش را از دست بدهد و افرادي که به تيم ملي پشت کرده‌اند درآمد خوبي داشته باشند.

كد خبر : ۴۰۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


بيان روز:مدیرکل ثبت احوال لرستان از افزایش آمار طلاق و ازدواج در شهرستان پلدختر خبر داد.

 

 

كد خبر : ۴۰۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


در فیلمی که به تازگی منتشرشده، «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهور روسیه ماهی بزرگی صید می‌کند و آن را می‌بوسد.

كد خبر : ۴۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


«تا صبح...»، عنوان اولین پادكست از مجموعه‌ی چهار قسمتی «امیر ِ هدایت» است. این مجموعه صوتی به مناسبت سالروز شهادت مولای متّقیان و امیر عارفان، حضرت امیرالمؤمنین علی ابن ابی‌طالب (علیه‌السلام)، از روز هجدهم تا بیست و یكم رمضان‌المبارك 1432 در پایگاه اطلاع‌رسانی رهبر انقلاب منتشر می‌شود.

كد خبر : ۴۰۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


محمود احمدی نژاد امشب باز هم یکی از گزارش های پنجگانه خود را از سیمای جمهوری اسلامی منتشر می کند. گزارش هایی که پراز آمارهای مختلف و البته متفاوت با آمارهای است که مراکز رسمی منتشر می کنند.

كد خبر : ۴۰۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


بيان روز:ساناز.میم فرزند امیر متولد ۱۳۵۸ در تهران او از روزهای تنهایی میگوید که تنها ۹ سال داشت او امروز جوان ۳۴ ساله ای است که معتقد است فرقه رجوی خانواده خیلی ها را نابود کرد و باید دادگاه جنایات مسعود و مریم رجوی تشکیل شود.

كد خبر : ۴۱۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


بيان روز:روزنامه "لوموند" از گشایش سفارت مجازی اسرائیل در کشورهای شورای همکاری خلیج فارس خبر داد و نوشت: هرچند که این سفارتخانه تنها درمحیط اینترنتی راه اندازی شده، اما یک انقلاب تازه در روابط بین اسرائیل و کشورهای عرب خلیج فارس است.

كد خبر : ۴۱۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


بيان روز:در نتیجه عملیات‌ها و اقدامات تروریستی این گروه‌های تروریستی تا کنون، بیش از 30 نفر از هم‌وطنان خوزستانی و 300 نفر زخمی شده‌اند.

كد خبر : ۴۱۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


بيان روز:مثل اینکه عموی بانمک بچه‌ها درگیر مشکلات آدم بزرگ‌ها شده است. او این روزها با یک دعوای حقوقی درگیر است.

كد خبر : ۴۱۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


بيان روز:وزیر اصالتا الیگودرزی و لرستانی دولت احمدی نژاد، در روزهای پایانی کار خود در دولت، بدجور علیه یکی از مهم ترین و جنجالی ترین مصوبات هیات دولت قد علم کرده و هر طور که شده می خواهد جلوی واگذاری نمایشگاه دایمی تهران به صدا و سیما را بگیرد.

 

كد خبر : ۴۱۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


«جبرئيل امين يا منادى آسمانى بين زمين و آسمان، فرياد برآورد: «تهدّمت واللَّه اركان الهدى»؛ پايه‌هاى هدايت مهندم شد. «قتل علىٍ المرتضى»؛ على در محراب عبادت كشته شد. و بعدها همه شهادت دادند كه: «قتل فى محراب عبادته لشدّة عدله»؛ جرم اميرالمؤمنين، «عدالت» او بود و همين عدالت بود كه او را به اين مقام والا و به شهادت رساند.»

كد خبر : ۴۱۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۷


كد خبر : ۴۱۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۷


بيان روز:نمایندگان مجلس با صدور بیانیه‌ای اعلام کردند ملت مسلمان ایران بار دیگر همراه با سایر آزادی‌خواهان جهان در روز قدس حمایت خود را از ملت فلسطین اعلام و خیانت برخی سران عرب در هم‌پیمانی با آمریکا و رژیم صهیونیستی را برملا خواهد کرد.

 

كد خبر : ۴۱۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۷


بيان روز:همزمان با ماه مبارک رمضان محفل انسي با قرآن با حضور قاريان و حافظان و اقشار مختلف مردم در روستاي افرينه از توابع بخش معمولان  برگزار شد

كد خبر : ۴۱۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۷


بيان روز:مردم ولايتمدار پلدختر همزمان با شب بيست و يكم ماه رمضان و دومين شب از شبهاي قدر با حضور در مساجد ومراكز ديني در سوگ شهادت اولين امام شيعيان عزاداري كردند.

كد خبر : ۴۱۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۸


بيان روز: عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: هم اکنون پرونده اتهام به سه نماینده مجلس روی میز کمیسیون قضایی قرار دارد تا دادستان کل و وزیر دادگستری به آن پاسخ دهند.

كد خبر : ۴۱۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۸


بيان روز:این وضع تا کی باید ادامه داشته باشد؟ حرف من این است که باید تکلیف آقای موسوی و کروبی پس از آشتی ملی که در انتخابات رخ داد، روشن شود و ضرورتی برای ادامه حصر آنها نیست.

كد خبر : ۴۱۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۸


بيان روز:منطقه خان العسل در جوالی شهر بزرگ حلب سوریه شاهد یک قتل عام فجیع در ماه مبارک رمضان شده است

كد خبر : ۴۱۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۸


بيان روز:شهرستان پلدختر با وجود استعدادهاي موفق قرآني هنوز نتوانسته بستر مناسب را براي رشد وشكوفايي قاريان وحافظان قرآن در شهرستان به وجود بياورد.

كد خبر : ۴۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۸


بيان روز:یکی از راویان دوران دفاع مقدس گفت: دختری که از نیویورک برای بازدید از شلمچه آمده بود گفت مقداری از این خاک را به من بدهید با خودم ببرم که هر زمان دلم گرفت این خاک را بو کنم.

 

كد خبر : ۴۱۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


بيان روز:یکی از مراجع تقلید گفت: مقام تسلیم در برابر خداوند نصیب عارفان و مومنان واقعی می‌شود که ایمانشان کامل است و در مقابل فرامین تکوینی و تشریعی خدا تسلیم محض هستند.

كد خبر : ۴۱۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


بيان روز:امام جمعه وفرماندارپلدختر  با صدور بيانيه مشتركي مردم را به حضور پرشور در مراسم راهپيمايي روز جهاني قدس دعوت كردند.

كد خبر : ۴۱۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


چقدر سعى كرده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند در طول اين سالها كه روز قدس را كه نماد صف‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بندى حق در مقابل باطل است، تضعيف كنند. روز قدس نشان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهنده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ى صف‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بندى حق و باطل، صف‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بندى عدل در مقابل ظلم است.

كد خبر : ۴۱۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۰


بيان روز:مردم مومن، بصير و روزه دار پلدختري در آخرين جمعه ماه مبارك رمضان با حضور با نشاط و گسترده خود در خيابانها، ميادين با مشت هاي گره كرده، حمايت قاطع خود را از انتفاضه مردم فلسطين اعلام كردند.

كد خبر : ۴۱۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۱


بيان روز:رئیس‌جمهور با بیان اینکه موضوع فلسطین و صهیونیست‌ها مسئله اصلی جهان است گفت: اگر واقعاً از روی دلسوزی ، مقدمه چینی کردند تا یک گروهی را در فلسطین حاکم کنند، پس چرا همه ادعاهای حقوق بشری خودشان مانند آزادی، دموکراسی، حقوق کودکان را پای صهیونیست‌ها قربانی می‌کنند؟

كد خبر : ۴۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۱


بيان روز:ما ملت مسلمان و ولایت‌مدار ایران، این حضور حماسی را فرصتی بسیار ارزشمند برای ابلاغ پیام قاطع و شفاف نظام اسلامی به دشمنان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای می دانیم و به آنان بویژه امریکای جنایتکار و خبیث که مولد تروریسم دولتی است و نیز رژیم مفلوک و منفور صهیونیستی هشدار می‌دهیم، ایران اسلامی هیچگاه از حقوق مسلم خود در عرصه‌های مختلف چشم‌پوشی نکرده و نمی کند.

 

كد خبر : ۴۲۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۱


بيان روز:همزمان با آغاز راهپیمایی روز قدس در شهرهای مختلف ایران و جهان، رسانه های بین المللی به انعکاس اخبار این راهپیمایی پرداختند.

 

كد خبر : ۴۲۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۱


بيان روز:"خانه‌هایی که دیوار‌هایش سه ذرع یا پنج ذرع ارتفاع دارد و تمام منفذ این خانه‌ها منحصر به یک در است که آن‌هم توسط دربان محفوظ است.در زیر یک زنجیر اسارت و یک فشار غیرقابل محکومیت، [زنان ایرانی] اغلب سر و دست‌شکسته، بعضی با رنگ زرد پریده، برخی گرسنه و برهنه، قسمی در تمام شبانه‌روز، منتظر و گریه‌کننده."

كد خبر : ۴۲۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:برخی اخبار ویژه و خواندنی را به همراه سرخط برخی اخبار جاری روز را در بسته "دیده بان بيان روز" بخوانید.

كد خبر : ۴۲۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:استان لرستان از بامداد امروز تاكنون شاهد وقوع سه زمين لرزه در مناطق چالان چولان، الشتر و كوهدشت بود.

كد خبر : ۴۲۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:دبیرکل حزب‌الله لبنان در سخنان خود در روز جهانی قدس خطاب به دشمنان ملت فلسطین گفت: ما شیعیان پیرو امام علی بن ابی‌طالب(ع) هستیم و هرگز از فلسطین و مقدسات فلسطین دست نخواهیم کشید.

كد خبر : ۴۲۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:نایب رئیس کانون سنگ کشورگفت:در حال حاضر بیش از 7 هزار نفر در حوزه سنگ در استان مشغول به فعالیت هستند.

كد خبر : ۴۲۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:مردم مومن، بصير و روزه دار پلدختري در آخرين جمعه ماه مبارك رمضان با حضور با نشاط و گسترده خود در خيابانها، ميادين با مشت هاي گره كرده، حمايت قاطع خود را از انتفاضه مردم فلسطين اعلام كردند.

كد خبر : ۴۲۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:دوران هشت ساله دکتر احمدی نژاد مصادف بود با حواشی خبرسازی که در رسانه های بین المللی و داخلی بازتاب خاصی پیدا کرد

كد خبر : ۴۲۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب حکم ریاست جمهوری روحانی را تنفیذ کردند.

 

كد خبر : ۴۲۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:رئيس جمهورگفت:دولت بیش و پیش از هر چیزی در پی مسائل معیشتی مردم و مهار آسیب‌های اجتماعی خواهد بود و به موازات آن در عرصه روابط بین‌المللی گام‌های جدیدی برای ارتقای منزلت ایران بر اساس تأمین منافع ملی و رفع تحریم‌های ظالمانه کنونی برخواهد داشت.

كد خبر : ۴۲۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


تنها پسر خانواده مؤمنی بود؛ مادرش بعد از کلی نذر و نیاز و توسل به امامزاده‌های ایلام، علی را از خداوند گرفت؛ آن هم در ماه مبارک رمضان و شب شهادت حضرت علی(ع). علی تنها برادر و نورچشمی ۵ خواهر بود تا اینکه در یازده سالگی رفت پی طلبگی و در ۱۵ سالگی به شهادت رسید؛

كد خبر : ۴۲۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:فرمانداروامام جمعه شهرستان پلدختر طي بيانيه مشتركي از حضور آگاهانه وبابصيرت مردم اين شهرستان در راهپیمایی روز قدس  تقدير وتشكر كردند.

كد خبر : ۴۲۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


بيان روز:استاندار لرستان گفت:پروژه ملي آزاد راه اراک - خرم آباد تا سه سال آينده به بهره برداري مي رسد.

كد خبر : ۴۲۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


بيان روز:فرماندار پلدختر گفت:خبرنگاران زبان گوياي مردم دربيان مشكلات ومطالبات و پل ارتباطي بين مسئولين هستند.

كد خبر : ۴۲۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


بيان روز:با موافقت مجلس با مصوبه دولت مبني بر "افزايش تعطيلي عيد سعيدفطر " تعطيلي عيد فطر از يك روز به دو روز افزايش يافت اما با توجه به تلاقي اول شوال با پنج‌شنبه و يا جمعه در سال جاري، بايد ديد تعطيلات چند روزه خواهد بود؟

كد خبر : ۴۲۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


بيان روز:محمد نوجوان 17 ساله است که با وجود مشکلات عدیده خود برای مردم دیارش کلید های حسن را آرزو میکند.

كد خبر : ۴۲۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


بيان روز:حجت الاسلام روحاني طبق ماده 121قانون اساسي بر پاسداري از حقوق ملت و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران سوگند ياد كرد.

كد خبر : ۴۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


بيان روز:حسن روحانی عصر امروز یکشنبه و در مراسم تحلیف، لیست وزرای پیشنهادی خود را برای گرفتن رای اعتماد از نمایندگان مجلس معرفی کرد.

كد خبر : ۴۲۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


بيان روز:روزانه با گذری از روستاهای لرستان صف‎های طولانی را می‎بینی که از کودک شش ساله تا پیرمرد 80 ساله تشکیل شده و چشم انتظار جرعه‎ای آب هستند تا بتوانند حداقل کارهای روزانه خود را انجام دهند.

كد خبر : ۴۲۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


بيان روز:این که تعزیه هنر اصیل و نمایشی مذهبی ، به جا مانده از گذشته های دور سرزمین ابا و اجدادی ما بوده و همت اینکه در ایام و مناسبت های مذهبی سال عده ای هنرمند و دلسوز با برپایی این هنر ماندگار صفحه های دشت کربلا و آن واقعه عظیم تاریخی را که به حق ،نبرد بین حق و باطل در کل تاریخ بشریت بوده را به تصویر می کشند و این واقعه را با هنر نمایشی نسل به نسل منتقل میکنند شکی نیست.

كد خبر : ۴۲۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۴


بيان روز:دکتر روحانی تاکید کرده بود که در برنامه مدون من علاوه بر راه حل هایی برای رفع این مشکلات؛ راه حلهای کوتاه مدت یک ماه و 100 روزه برای حل مشکلات ومعضلات اقتصادی، اجتماعی و سیاست داخلی و خارجی پیش بینی شده است که ما می توانیم در یک فرصت کوتاه شاهد تحول اقتصادی باشیم.

كد خبر : ۴۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۴


بيان روز:تقلای ناشیانه یک سایت آلوده به مفاسد اقتصادی برای حمایت از عامل انعقاد قرارداد زیانبار کرسنت، قوز بالا قوز شد.

كد خبر : ۴۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۴


بيان روز:من یقین دارم که اکثر شهدا می دانستند امروز چه به روز ما می آید و می دانستند که غرق در دنیای امروز شدن همه چیز را از یادمان می برد.

كد خبر : ۴۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۴


بيان روز:برنامه نود از ساعت 22 و 45 دقيقه دوشنبه شب 14 مردادماه 1392 به روي آنتن شبکه سوم سيما رفت.

كد خبر : ۴۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


بيان روز:ادعا کردند تمام مردم شهرک به استقبال شاهین کوچک آمدند. ادعا کردند تمام معابر را برای پاقدم او چراغان کردند. ادعا کردند جماعتی برای پسرک یتیم، لباس های نو خریدند و ادعا کردند... تمام این دعاوی صحیح. تمام این نقل ها و قول ها صحیح. اما ...

كد خبر : ۴۳۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


بيان روز:رتبه 5 دانشگاه اول جمهوری اسلامی ایران در سال 2013 میلادی در نظام رتبه بندی سایماگو اعلام شد.

كد خبر : ۴۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


بيان روز:روز ﺧﺒﺮﻧﮕﺎر در ﺗﻘﻮﯾﻢ ﮐﺸﻮر ﻧﺸﺎن از اھﻤﯿﺖ ﺣﺮﻓﻪ اﯾﻦ ﻗﺸﺮ اﺳﺖ ﮐﻪ ﻧﯿﺎزﻣﻨﺪ اﺟﺮای ﺑﺮﻧﺎﻣﻪھﺎﯾﯽ ﺑﻪ ﺑﻠﻨﺪای ﯾﮏ ﺳﺎل زﺣﻤﺎت آﻧﮫا وبررسي مشكلات اين قشراست.

كد خبر : ۴۳۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


بيان روز:نماینده مردوم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از عملکرد محمود احمدی نژاد رئیس جمهور پیشین کشور گفت: وی به شعار خود در خصوص رفع محرومیت در لرستان عمل نکرد.

كد خبر : ۴۳۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


3 نفر دارای تحصیلات حوزوی، 7 نفر دارای مدرک مهندسی و 6 نفر دارای مدارک مرتبط با علوم انسانی از دانشگاههای داخل و خارج از کشور

كد خبر : ۴۳۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


بيان روز:مدير کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان لرستان با انتشار پيامي بر روي خروجي سايت اين اداره کل خداحافظي کرد.

كد خبر : ۴۳۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


بيان روز:دوره تربيت مربی تجويد قرآن به مدت دو روز در هفته در مؤسسه كوثرالنبی(س) پلدختر برگزار می‌شود.

كد خبر : ۴۳۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


بيان روز:هفدهم مرداد ماه سال77؛ اينجا محل كنسولگري ايران در مزار شريف است، من محمود صارمي خبرنگار خبرگزاري جمهوري اسلامي ايران هستم، گروه طالبان چند ساعت پيش وارد مزار شريف شدند.

كد خبر : ۴۳۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


بيان روز:بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بروجرد در نامه‌ای سرگشاده به رئیس قوه قضائیه خواستار شفاف سازی در خصوص وضعیت مبهم پرونده اختلاس 3 هزار میلیاردی شد.

كد خبر : ۴۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


بيان روز:انتخابات‌ رياست‌ جمهوري‌ يكي‌ ازجدي‌ترين‌ وپرشورترين‌ وپرجاذبه‌ترين‌ صحنه‌هاي‌ مشاركت‌ عمومي‌ مردم‌ است‌

كد خبر : ۴۳۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


بيان روز:نقل و انتقالات تابستانی باعث شده تا زوج‌های زهردار و مخوفی در خط حمله تیم‌های قدرتمند فوتبال اروپا شکل‌ بگیرد.

كد خبر : ۴۳۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


بيان روز: اخلاق روزنامه نگاری قراردادنانوشته ای است که باید همواره درمیان روزنامه نگاران رعایت شود.انتخاب نوع خبر،گزارش،نگارش مقاله ای در موضوعی که به مسآله اجتماعی تبدیل شده است و...باید همواره بدون توجه به فشارهای سیاسی،تجاری وشغلی صورت گیرد.

كد خبر : ۴۳۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


كد خبر : ۴۳۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


بيان روز:حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با آرزوی توفیق برای رئیس جمهورافزودند:وظیفه مجلس شورای اسلامی در انتخاب وزرای صالح، دولت جدید نیز تشکیل می شود و با همراهی مردم کارهای بزرگ، مهم  و دشواری را که حاوی منافع بزرگی است به بهترین وجه انجام خواهند داد.

كد خبر : ۴۳۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۸


بيان روز:دبیر ستاد هدفمندی یارانه‌ها از تأمین منابع لازم به منظور پرداخت یارانه مردادماه در تاریخ معین خبر داد و گفت: منابع یارانه ماه‌های بعد را دولت آقای روحانی تأمین خواهد کرد.

 

كد خبر : ۴۳۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۸


بيان روز:سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: اهانت به دیگران در سال‌های اخیر مشهود بوده و افرادی که بیشترین تحریک‌ها را داشته‌اند از مصونیت خاصی نیز برخوردار بودند.

كد خبر : ۴۳۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۸


بیان روز:انسان ها زمانی که به دوران کهنسالی پا می گذارند دیگر نمی توانند به مانند جوان ها دست به کارهای عجیب و غریب بزنند به همین علت خانه نشین شده و تنها کارهای ساده را انجام می دهند، در حالی که شاید قلبا دوست داشته باشند کارهای شگفت انگیزی انجام دهند.

كد خبر : ۴۴۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۹


بیان روز:حضور همزمان محمد نهاوندیان در ریاست جمهوری و اتاق ایران فرصتی تاریخی را پیش روی بخش خصوصی قرار داده تا قدرت لابی گری خود را افزایش دهد؛ موضوعی که البته موافقان و مخالفانی در میان فعالان اقتصادی دارد که در این میان رئیس اتاق خرم آباد معتقد است که تعامل مثبت شکل‌گرفته را نباید با تصمیمات عجولانه به تقابل تبدیل کنیم.

كد خبر : ۴۴۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۰


بیان روز:با تلاش و کوشش اعضاي شوراي حل اختلاف زندان مرکزی شهرستان خرم آباد و بزرگان محلی، پرونده قتل عمد با گذشت خانواده شاكي به سازش منجر شد.

كد خبر : ۴۴۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۰


بيان روز:مدير مدرسه علميه امام رضا(ع) شهرستان پلدختر درجمع خبرنگاران از برگزاري همايش بزرگ روحانيون شهرستان پلدختر در پاييز امسال خبرداد.

كد خبر : ۴۴۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۰


بيان روز:عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: کسانی که در فتنه 88 دخیل بودند و حتی افرادی که بوی فتنه می دهند، در هیچ یک از بخش های مدیریتی نظام جمهوری اسلامی جایی ندارند.

 

كد خبر : ۴۴۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۰


بيان روز:اینکه گروهی اراده معطوف به قدرت داشته باشند و برای رسیدن به قدرت، هر اقدام خارج از عرف، عقل و شرع را وسیله کار خود قرار دهند می‌شود سیاست غیردینی؛ سیاستی که مدعیان تقلب در سال ۸۸ در پیش گرفتن و باید در قبال آن پاسخگو باشند.

 

كد خبر : ۴۴۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۰


بيان روز:«نخل‌ها و آدم‌ها» داستان دفاع است؛ داستان مردانگی و غیرت جوانان آبادان و خرمشهر که مردانه در برابر متجاوزان بعثی ایستادند و تا بیرون راندن آنها از خاک شان از پا ننشستند.

 

كد خبر : ۴۴۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۰


بيان روز:اگر خانواده را به منزله یک خیمه تصور کنیم، ستون این خیمه چه کسی است جز «زن »؟ اگر ستون را از بین ببرند، خیمه‌ای دیگر وجود نخواهد داشت، اینجاست که جنگ نرم با محوریت زن صورت می‌گیرد.

 

كد خبر : ۴۴۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۰


بيان روز:اسرائیل باید توسط ایران و مردمش تحریم بشود نه اینکه اسرائیل و هم پیمانانش ایران را تحریم کنند؛ کالای اسرائیلی می‌تواند تحریم شود همانطور که گاندی توانست کالا و محصولات انگلیسی را تحریم کند؛ خیلی هم دشوار نیست.

 

كد خبر : ۴۴۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۰


بيان روز:بی‌گمان چند تن از اقتصاد‌دانان ایرانی در سال‌های گذشته به دلیل وخیم شدن وضعیت اقتصادی کشور در معرض برخی اتهامات قرار گرفته و به ویژه برخی از آن‌ها که نظریه‌پردازان اقتصادی دولت محمود احمدی‌نژاد هم عنوان گرفتند، مستقیم‌ مسئول آنچه امروز بر سر اقتصاد ایران آمده است، تلقی می‌شوند.

كد خبر : ۴۴۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۰


بيان روز:با توجه به اینکه نزدیک انتخابات است، بیشتر توجه‌ها به ‌انتخابات یازدهم نشانه رفته است، اما در همین بین دولت از یکسو نسبت به امور مردم بی توجه شده ‌و از سوی دیگر برخی کارهایی انجام می‌دهند که از آنها شائبه منافع شخصی و گروهی برداشت می‌شود!

كد خبر : ۴۴۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۰


بيان روز:رئیس‌جمهور با بیان اینکه تعامل بین دولت و مجلس بسیار کارگشا خواهد بود گفت: مجلس آگاه، پویا و پیگیر می‌تواند سلامت و موفقیت قوه مجریه را تضمین کند.

كد خبر : ۴۴۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


بيان روز:آتش‌سوزی در بزرگترین رویشگاه درختان گال کشور ادامه دارد، تلاش برای اطفای حریق بعد از گذشت سه روز بی‌نتیجه است.

كد خبر : ۴۴۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


بيان روز:مهمترين اخبار 24ساعته گذشته را مي توانيددر "ديده بان بيان روز "مشاهده كنيد.

كد خبر : ۴۴۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


بيان روز:متاسفانه طي چندسال گذشته آمار اختلافات خانوادگي وطلاق در شهرستان پلدختر به سرعت روبه افزايش است كه باعث ايجاد مشكلات عديده اي براي خانواده ها شده است.

كد خبر : ۴۴۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


بيان روز:جلسه رأی اعتماد مجلس به وزرای پیشنهادی کابینه یازدهم هم‌اینک در حال برگزاری است.

كد خبر : ۴۴۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


بيان روز:برنامه «90» ديشب در حالي روي آنتن رفت که رنگ شدن بخش زرد چمن حافظيه قبل از بازي و همچنين جدال لفظي دايي با مديرعامل آل اشپورت از مهم‌ترين بخش‌هاي اين برنامه بود.

كد خبر : ۴۴۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


بيان روز:ایرج عبدی ضمن اظهار تاسف در رابطه با نطق "سید علی‌محمد بزرگواری" گفت: طبق ماده 79 آیین نامه، برای تذکر تریبونی به آقای لاریجانی مراجعه کردم ولی چون کولیوند (نماینده لُرتبار کرج) قبل از بنده صحبت کردند نظر رئیس مجلس این بود که صحبت های کولیوند کفایت می کند.

كد خبر : ۴۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


بيان رور:امام جمعه پلدختر گفت :بيشترصحبت هاي بزرگواري در بيان فتنه گران خوب بود فقط يك قسمت حرفهاي وي مورد رضايت نبود كه آن هم به خاطر محروميت ها وكم توجهي دولت قبل بيان شد.

كد خبر : ۴۴۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


بيان روز:گفت وگوی نیویورک تایمز با گلشیفته فراهانی / او از شوهرش جدا شده است و در استودیوی طبقه پایین خانه ژان کلود کریر زندگی می کند

 
كد خبر : ۴۴۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۳


بيان روز: قوم لر همواره نشان داده که در راه حفظ اصول اسلام و انقلاب از همه چیز خود گذشته و در صف مقدم نبردها قرار داشته‌ است؛ نمونه بارز آن حضور چشم‌گیر در هشت سال دفاع مقدس و راهپیمایی‌های حمایت‌آمیز از آرمان‌های امام و رهبری است.

كد خبر : ۴۴۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۳


بيان روز:مدير عامل داروسازي باير افلاک شهرستان ازنا لرستان از راه اندازي داروسازي بايرافلاک بزرگترين کارخانه داروسازي آسيا در آينده‌اي نزديک در شهرستان ازناخبرداد.

كد خبر : ۴۴۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۳


بيان روز: نماينده شهرستان لردگان از جوسازي گذشته مجلس كه برعليه قوم بزرگ لر اتفاق افتاد عذرخواهي كرد.

كد خبر : ۴۵۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۴


بيان روز:هشدار رهبری در مورد "تعرض به آبروی افراد در مجلس"

كد خبر : ۴۵۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۴


بيان روز: گلشیفته اخیرا برای یک عکاس مشهور دنیای مد پائولو رورسی برهنه شده است.

كد خبر : ۴۵۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۴


بيان روز: فرمانده قرارگاه سازندگي خاتم الانبياء (ص) گفت: ميزان اعتبار اوليه پيمان اجراي طرح هاي عمراني ملي و زيرساختي قرارگاه در سطح استان لرستان حدود ۱۲۰ هزار ميليارد ريال است.

كد خبر : ۴۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۴


بيان روز:نماینده شهرستان‌های «کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده» در مجلس شورای اسلامی از قوم بزرگ لر به‌خاطر به‌کار بردن عبارت «چماق لری» در نطق مخالفت با کلیت کابینه دولت روحانی عذرخواهی کرد و اظهار داشت: این عبارت تنها یک شوخی و برای تنوع در جلسه گفته شد.

كد خبر : ۴۵۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۵


بيان روز:آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی با اشاره به اینکه اخیر نامه‌ای نوشته شده مبنی بر اینکه آموزش و پرورش کل کشور قرار است کتاب آموزش موسیقی را در اختیار جوانان و نوجوانان قرار بدهد، اظهار کرد: دولت تدبیر و امید جلوی این اقدام را بگیرد.

كد خبر : ۴۵۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


بيان روز: هوشمند سازی مدارس  هم در سند تحول تعریف شده وهم جزء برنامه پنج ساله برنامه پنجم توسعه است . دراین برنامه که الان دو سال  از آن طی شده آموزش و پرورش موظف شده که صد در صد مدارس را هوشمند کند یعنی سالی 20درصد.

كد خبر : ۴۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


بيان روز:به دنبال رأی اعتماد نمایندگان مجلس به اکثریت قاطع وزرای دولت آقای دکتر روحانی، دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در نامه‌ای خطاب به دکتر روحانی، ضمن تبریک به وی آمادگی خود و همکارانش را برای کمک به دولت اعلام کرد.

كد خبر : ۴۵۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


بيان روز:در تیر ماه 1392 مجموع خودروهای تولید شده در داخل کشور، اعم از سبک و سنگین نسبت به ماه قبل با افزایش 1/10 درصدی و در مقایسه با زمان مشابه سال قبل با کاهش 1/51 درصدی مواجه گردید.

كد خبر : ۴۵۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


بيان روز:اگر از اُسراي آزاد شده كه تعدادشان قريب به چهل و سه هزار نفر مي رسد،‌ سؤال شود كه نظرتان راجع به دوران اسارت چيست؟ قريب به اتفاق خواهند گفت"قطعه اي از بهشت" بود!!

كد خبر : ۴۵۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


بيان روز:با رأی مجلس شورای اسلامی به 15 وزیر از وزرای پیشنهادی،‌ دولت یازدهم مستقر شد و ان‌شاءالله با معرفی سه وزیر باقیمانده و رأی اعتماد مجلس به آن، کابینه دکتر روحانی تکمیل می‌شود.

كد خبر : ۴۵۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


بيان روز: رییس جمهور، وزرا و معاونین رییس جمهور دیروز و پس از پایان اولین جلسه هیئت دولت یازدهم در جمع خبرنگاران حاضر شدند و به سوالات آنان پاسخ گفتند.

كد خبر : ۴۵۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


بيان روز:روزنامه اصلاح طلب شرق در اقدامی مشکوک با مقایسه تبعات تحریم هشت سال اخیر دشمنان با تبعات کودتای 28مرداد، نوشت: مذاکرات هشت سال گذشته دستاوردی نداشته و تنها باعث شده غرب خود را مجاز به اضافه کردن تحریم ها بداند.

كد خبر : ۴۵۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


بيان روز:معاون عمراني استاندار لرستان گفت:بقعه متبرکه امامزاده سیدعلی منطقه دره سید پلدختر به‌ خاطر قرار گرفتن در یک منطقه جنگلی داراي ظرفیت‌های لازم برای تبدیل شدن به یک قطب مذهبی، توریستی و گردشگری دراستان رادارد.

كد خبر : ۴۵۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


بيان روز:فرماندهی گروه 24 بعثت بروجرد از بازسازی عملیات محمد رسول الله در این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۴۵۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


بيان روز:«انسان انقلاب اسلامی» تنها زمانی عبارتی نأمانوس نخواهد بود که سبک زندگی جدیدی بر اساس نظام ارزشی خاص انقلاب اسلامی تعیین شود و انسان در تراز آن سبک و نظام ارزشی، «انسان انقلاب اسلامی» را مفهوم خواهد بخشید.

كد خبر : ۴۵۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۹


بيان روز:حال ناصر خیرخواه رو به بهبود است و تو را به فرداهای سرزنده‌تر امیدوار می‌کند.

كد خبر : ۴۵۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۹


بيان روز:جاهلیت عرب کجا و جاهلیت آخرالزمان کجا! قرآن را در بهترین نسخ چاپ و نشر می‌دهند و تمام سعی‌شان را در تلاوت هر چه زیباتر قرآن صرف اما برخلاف آیاتش رفتار می‌کنند؛ کودکان مسلمان را با ذکر بسم الله سر می‌برند و مثله می‌کنند.

كد خبر : ۴۵۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۹


اندیشکده "صلح ایالات متحده" در گزارشی می‌نویسد: ایالات متحده تحریم‌های متعددی علیه ایران اعمال کرده، تحریم‌ها چنان گسترده و پیچیده شده‌اند که اگر ایران تصمیم بگیرد در جنبه‌های مهم سیاست‌های داخلی و خارجی خود تجدید نظر نماید، ایالات متحده کار سختی را در لغو چشمگیر یا ملموس تحریم‌ها در پیش خواهد داشت.

كد خبر : ۴۶۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۹


بيان روز:شما مي توانيد اصطلاحات لري را باترجمه فارسي وانگليسي بخوانيد.

كد خبر : ۴۵۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


بيان روز:دختر هيچ سياستمداري در ايران به اندازه او در حاشيه و متن سياست قرار نگرفته است. بي محابا حرفش را مي زند و هزينه اعتقادش را هم مي دهد. بسياري از تابوهاي زنانه جامعه مردسالار ايران را شكسته و مي گويد رفتارش عكس العمل طبيعي به آن چيزي است كه در بطن اجتماع رخ مي دهد.

كد خبر : ۴۶۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


بيان روز:سیزدهم شوال سالروز عروج ملکوتی زعیم مراجع عالم تشیع آیت‌الله العظمی محمدحسین بروجردی مرجع شیعیان جهان اسطوره‌ای یگانه است.

كد خبر : ۴۶۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


بيان روز:معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش با اشاره به فعالیت­های صورت گرفته در جهت خودکفا کردن نیروهای مسلح اعلام کرد: نیروی تخصص محور نهاجا در حال تولید هواپیمای جنگی جدیدی است.

كد خبر : ۴۶۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


بيان روز:ماهواره يكي ازخطرات جدي براي شكاف نسلي است كه خانواده ها بايد بشتر به مضرات آن توجه كنند و از فرزندان خود درقبال آن مراقبت كنند.

كد خبر : ۴۶۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


روزنامه صهیونیستی اسرائیل هیوم در مقاله ای با اشاره به وقایعی که طی ماههای اخیر در منطقه خاورمیانه رخ میدهد ، نوشت : قدرت و تاثیرگذاری آمریکا در این منطقه به شدت رو به افول است .

كد خبر : ۴۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۱


تهيه كننده سينما گفت: كارتون‌هاي‌خارجي با الگو شدن براي بچه‌هاي ما باعث فاصله گرفتن آنها از آداب و رسوم ايراني شده است.

كد خبر : ۴۶۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۱


کمتر از ۶ ماه از حمله یک جوان آمریکایی به دبستان «سندی هوک» ایالت «کانتیکت» نمی‌گذرد که یک جوان ۲۰ ساله مسلح دیگر به مدرسه‌ای در ایالت «جورجیا» آمریکا حمله کرد و چند نفر را به گروگان گرفت.

كد خبر : ۴۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۱


رئیس جمهور به مناسبت هفته دولت به مردم وعده داد: طبق وعده قبلی ظرف 100 روز اول دولت حتی کوتاه تر از آن اقدامات فوری اقتصادی انجام دهیم و در دومین روز از هفته دولت کارگروهی تشکیل تا ظرف 15 روز موانع و مشکلات اقتصادی را بررسی و راه کار های آن را مشخص کنم.

كد خبر : ۴۶۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۲


كد خبر : ۴۶۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۲


رييس جمهوري گفت: به مردم وعده مي دهيم كه حتما در 100 روز نخست و حتي كوتاهتر از اين زمان، اقدامات ضروري و فوري در زمينه اقتصاد انجام دهيم و نتيجه كار را به اطلاع مردم برسانيم.

كد خبر : ۴۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۲


كد خبر : ۴۶۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۲


یک عالم بحرینی با بیان اینکه هم اکنون بیش از 2 هزار زن و مرد بحرینی و انقلابی در زندان‌های رژیم آل‌خلیفه زندانی هستند، گفت: انقلابیون زندانی در بحرین زیرشکنجه‌های بسیار سختی قرار دارند، طوری‌ که به برخی از بانوان عفیف بحرینی در زندان‌ها تجاوز کردند، یکی از این بانوان به نام "ریحانه الموسوی" در دادگاه محاکمه‌ خود این موضوع را اعلام کرده است.

كد خبر : ۴۶۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۲


كد خبر : ۴۶۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۲


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:چهارخطه پلدختر به خرم آبادتنها پروژه مهر ماندگار شهرستان پيشرفت فيزيكي خوبي ندارد.

كد خبر : ۴۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۲


بيان روز:محققان دانشگاه آلبرتای کانادا توانسته‌اند ترکیبات شیمیایی کامل ادرار انسان را شناسایی کنند که به گفته آنها می‌تواند تحول بزرگی در آزمایشات پزشکی، دارویی و محیطی ایجاد کند.

كد خبر : ۴۹۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۳


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:پزشكان با زير ميزي يا شيريني گرفتن از بيماران ،حرفه مقدس خود را زير سوال مي برند.

كد خبر : ۴۶۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۳


بيان روز:مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت:55 درصد از مسافرانی که به لرستان سفر کرده‎اند از استان تهران بوده‎اند.

كد خبر : ۴۶۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۳


بيان روز:دریاچه ارومیه به علت ویژگی‌های طبیعی و اکولوژیکی در زمره یکی از ۲۲ تالاب بین‌المللی کنوانسیون رامسر به ثبت رسیده است.

كد خبر : ۴۶۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۳


بيان روز:در اولین نشست خبری که آقای دکتر روحانی بعد از انتخابشان به عنوان رئیس جمهور منتخب، با خبرنگاران داشتند در پاسخ به سوالی که در مورد اینکه آیا در مسئولان در دولت دهم استفاده می کنید یا یا همه را کنار می گذارید؟ پاسخ داد : من با کلید آمده ام نه با داس .

كد خبر : ۴۶۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۳


بيان روز:مقام معظم رهبری فرمودند: مهمترین وظیفه رئیس‌جمهور، گشایش اقتصادى و ایجاد غنا در کشور و ارتقاى فرهنگ و فکر و عمل دینى مردم است.

كد خبر : ۴۶۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۳


بيان روز:احمدعلي نورعليوندجانباز پلدختري كه پس از طي تحصيلات عاليه بعنوان ديپلمات در اكثر كشورهاي اروپايي فعاليت كرده است.

كد خبر : ۴۶۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۳


بيان روز:برنامه نود دوشنبه شب 4 شهريورماه 1392 از ساعت 22 و 37 دقيقه به روي آنتن شبکه سوم سيما رفت.

كد خبر : ۴۶۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۵


بيان روز:نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: میراث فرهنگی لرستان، میراثی بدون صاحب شده است.

كد خبر : ۴۶۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۵


بيان روز:مديركل فرهنگ وارشاد اسلامي لرستان گفت:فیلم مستند "برای گونگادین بهشت نیست" به بخش مسابقه چهل و سومین جشنواره فیلم رشد راه یافت

كد خبر : ۴۶۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۵


بيان روز:رئیس دستگاه اطلاعات عربستان که به یکی از فرماندهان میدانی آمریکا در منطقه تبدیل شده، برای تشویق مقامات سیاسی ـ امنیتی آمریکا برای حمله نظامی به سوریه، مبلغ ۷۰ میلیون دلار به صورت مستقیم هزینه کرده است.

كد خبر : ۴۷۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۶


بيان روز: در پی اعلام خبر کناره گیری استیو بالمر مدیر عامل شرکت مایکروسافت از سمتش، شایعات در خصوص مدیر عامل جدید قوت گرفته اما نام «جولی لارسن گرین» بعنوان گزینه شماره یک مطرح شده است.

كد خبر : ۴۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۶


بيان روز:تالاب‎های پلدختر به عنوان یکی از بارزترین زیبایی‎های خلقت ومناطق گردشگري دراستان لرستان هستندكه متاسفانه براثر خشكسالي هاي اخير درمعرض خشكي ونابودي قرارگرفتند.

كد خبر : ۴۷۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۶


بيان روز:مديرعامل گاز استان از افتتاح 52 طرح گازرساني درهفته دولت در استان خبرداد.

كد خبر : ۴۷۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۷


كد خبر : ۴۷۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۸


بيان روز:با طرز تهيه آبگوشت محلي از ديار لرستان آشنا شويد.

كد خبر : ۴۷۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۹


بيان روز:صفحه فیسبوک بشار اسد،‌ رئیس جمهور سوریه با بیش از ۵۰۰ هزار طرفدار حذف شد.

كد خبر : ۴۷۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۹


بيان روز:شهید گمنامی که سرنوشت شهید برنامه ماه عسل را دارد.

كد خبر : ۴۷۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۹


بيان روز:شاهرخ می‌گفت: زندگی ما توی لجن بود. اما خدا دست ما را گرفت. امام خمینی رو فرستاد تا ما رو آدم کنه. البته بعدا هرچی پول درآوردم به جای اون پول‌ها صدقه دادم.

كد خبر : ۴۷۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۹


یک منبع نظامی مطلع سوری با اشاره به آمادگی کامل پدافند موشکی این کشور، تاکید کرد که پدافند موشکی سوریه از این قدرت برخوردار است که هر موشکی را 10 دقیقه قبل از برخورد به زمین هدف قرار داده و در هوا منهدم کند.

كد خبر : ۴۷۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۹


بيان روز:نماينده مردم پلدختر درمجلس شوراي اسلامي گفت:خون شهیدان تضمین‌کننده استقلال ملت و سربلندی كشورمان واسلام  است.

كد خبر : ۴۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰