اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۳۸۸۲    عبارت مورد جستجو: جامعه

با توجه به سوالات مختلف مردم به نظر می رسد بهتر بود قبل از اینکه از مردم بخواهند دوباره فرم های خوداظهاری یارانه ها را پرکنند، مسئولین اقتصادی و دولتی کشور طی برنامه های متعدد شبهات و سوالات مردم در خصوص یارانه ها را برطرف می کردند تا از این طریق به انتخاب مردم کمک بهتری بشود.

كد خبر : ۸۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۸۳/۰۱/۱۹


در واقع فتنه سال 88 برآیند همه فتنه‌هایی بود که از پیش از پیروزی انقلاب تا دوره خاتمی با هدف در هم کوبیدن یا انحراف انقلاب اسلامی در فضای داخلی و بین‌المللی علیه انقلاب دنبال شده بود و به صورت مختلف فعالیت می‌کردند.

كد خبر : ۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۷


رنامه مدلینگ که طرح فراخوان آن را به عهده دارد آزادانه در هتل ها و سالن های شیراز برنامه شوی خود را به اجرا می گذارد و صدها دختر و پسر زیبا را در آن مکان ها گردهم جمع کرده و زیباترین آن ها را انتخاب می کنند.

كد خبر : ۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۷


زبان‌ها و گویش‌های ایرانی گنجینه‌های گرانبهایی هستند که نمایانگر فرهنگ و تمدن تاریخی و کهن این مرز و بوم بوده و مطالعات علمی، گرد آوری، ضبط واژه‌ها و مطالعه تطبیقی آن‌ها می‌تواند در شناساندن و حفظ آنها بسیار موثر باشد.

كد خبر : ۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:هفته گذشته یکی از هفته‌های شلوغ احزاب اصولگرا و اصلاح‌طلب بود که به رفت‌و آمدهای انتخاباتی و نامه‌نگاری با کاندیداهای احتمالی گذشت.

كد خبر : ۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آیین ویژه بزرگداشت سالروز رحلت پیامبر اكرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) همزمان با 28 صفر، با حضور گسترده و باشكوه مردم مومن و ولایی لرستان در مصلاهای نماز جمعه شهرستان های مختلف استان برگزار می شود.

كد خبر : ۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


كد خبر : ۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


كد خبر : ۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


كد خبر : ۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:یک نفر ۲،۰۰۰،۰۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان تسهیلات گرفته و مالک ۳۲ شرکت است و اسکله‌های خصوصی دارد. دیگری ۱۲،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان سرمایه هواپیمای اختصاصی دارد که تسهیلات سنگین بانکی دریافت کرده و سومی هم بیش از ۱،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان تسهیلات گرفته و آن را در بورس کشورهای عربی سرمایه‌گذاری کرده و ورشکست شده است.

كد خبر : ۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:در شرایطی که اظهارنظر‌ها و موضع‌گیری‌های مقامات ایرانی و غربی، نشانگر نزدیک بودن دور جدید مذاکرات هسته‌ای است، سخن گفتن از ابعاد و محتوای مذاکرات و استلزامات آن نیز به یکی از مباحث مهم روز تبدیل شده است. در این میان، برخی منابع از توصیه مقامات آمریکایی به نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی درباره دور جدید مذاکرات غرب با ایران خبر می‌دهند.

كد خبر : ۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس جمهور سوریه با ارائه طرح سه مرحله ای برای تشکیل دولت وحدت ملی تاکید کرد که از اصول خود کوتاه نمی آییم و حامی مقاومت باقی خواهیم ماند.

كد خبر : ۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


شرایط کنونی جامعه‌ی ما به علت زخم‌هایی که بر پیکره‌اش وارد شده‌است، لزوم امنیت اجتماعی را در لایه‌های زیرین خود به شدت احساس می‌کند.

كد خبر : ۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: فرمانده سپاه پاسداران ناحیه خرم‌آباد گفت: بسیج به عنوان چشمه احساس و مهربانی و نهادی در خدمت همه اقشار جامعه است.

كد خبر : ۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: با حکم سیدمحمد حسینی احمد علمشاهی مدیرکل جدید دفترامور چاپ وزارت ارشاد شد، در حالی که یوسف افراش تنها دو هفته بود که در سمت جدید خود منصوب شده بود و پیش از آن به عنوان سرپرست فعالیت می‌کرد.

كد خبر : ۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطللاع رسانی بیان روز:در ادامه برنامه ها و فعالیتهای مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان با کلید خوردن فعالیت این مجمع در فضای مجازی برنامه ریزی برای برگزاری گردهمایی مدیران پایگاههای اینترنتی لرستان در دستور کار قرار گرفت.

كد خبر : ۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:به دنبال نگرانیهای مردم کوهدشت از فعالیت مراکز عرضه قلیان در این شهر و انعکاس این موضوع در خبرگزاری مهر به همت شهرداری کوهدشت طرح جمع آوری و پلمپ این مراکز کلید خورد.

كد خبر : ۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:همایش مبارزه با جرایم اقتصادی، درخواست احمدی‌نژاد برای حضور در مجلس، ماجرای استخدام‌های دولتی، استعفای محمد بنا از سرمربی‌گری تیم ملی کشتی فرنگی و سخنان وزیر سابق بهداشت برای گفتن نا‌گفته‌ها در کنار صفحات سیاسی روزنامه‌ها که به ماجرای حضور یافتن یا نیافتن اصلاح طلبان در انتخابات پرداخته بودند، مهمترین موضوعات روزنامه‌های صبح امروز بود

كد خبر : ۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طرح دولت وحدت ملی را «ملغمه» و تحقق دولت ائتلافی را «بعید» دانست و درباره نسبت سپاه با انتخابات نیز گفت که سپاه از اصولگرایی دفاع می‌کند اما نه به عنوان یک حزب، بلکه به عنوان یک تفکر و اندیشه و بازگشت به اسلام ناب.

كد خبر : ۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:یکی از طراحان اصلی طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش از به جریان افتادن مجدد طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش خبر داد و گفت: ابوترابی نایب رئیس مجلس از دریافت این طرح در جلسه علنی امروز خودداری کرد اما استیضاح کنندگان طرح مصر به انجام استیضاح حاجی بابابی هستند.

كد خبر : ۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نماینده بجنورد گفت: احمدی‌نژاد برای حضور در مجلس تقاضای ۴ ساعت فرصت را کرده که هیئت رئیسه آن را تصویب کرده اما ۲ ساعت مختص رئیس‌جمهور و ۲ ساعت دیگر مربوط به نمایندگان است تا نشست یک طرفه نباشد.

كد خبر : ۱۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اعلام تلویحی کاندیداتوری در انتخابات ۹۲، شعار خود را «دولت فراگیر و جامعه امید» عنوان کرد.

كد خبر : ۱۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:حجت الاسلام نقویان گفت: وقتی آقایان با خواهش و تذکر به حرف ها گوش نمی دهند، باید فریاد کشید.

كد خبر : ۱۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:دادستان تهران اعلام کرد کیفرخواست پرونده اتهامی مهدی هاشمی صادر شده و این پرونده به دادگاه ارسال خواهد شد.

كد خبر : ۱۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:اریک اشمیت به عنوان رئیس شرکت گوگل به سروکار داشتن با فناوری‌های بسیار پیچیده عادت دارد، از این رو عجیب نیست که در زمان مواجه با نمونه‌های بسیار ابتدایی، بهت‌زده شود.

كد خبر : ۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: گفتمان صحیح و اصولی دفاع مقدس می‌تواند آسیب‌هایی اجتماعی را تا حدودی درمان کند.

كد خبر : ۱۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز: سخنرانی روز گذشته «بشار اسد» رییس جمهوری سوریه، نه تنها واکنش های بین المللی را برانگیخته است بلکه از تحولات جدیدی پرده بر می دارد که در هفته های آتی بر روندهای سیاسی کنونی خاورمیانه و رفتار بازیگران منطقه ای و بین المللی حاضر در آن تاثیرگذار خواهد بود.

كد خبر : ۱۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:جامعه روحانیت مبارز در بیانیه‌ای از مسؤولان کشور خواست با هماهنگی و رعایت قوانین و مصالح عالیه کشور همت کنند تا فضای همدلی و وحدت تقویت شود و مجال دست‌اندازی به فتنه‌گران ندهند.

 

 

كد خبر : ۱۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت رئیس جمهور گفت: مجوز استخدامهای جدید برمبناری قانون است و ۸۰ هزار استخدامی پسر خاله رئیس جمهور نیستند.

 
كد خبر : ۱۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:از کلید واژه های جدیدی که چند ماهیست نقل محافل رسانه ای اصلاح طلبان شده است بوی پروژه‌ای شوم به مشام می رسد. پروژه‌ای شوم که حسین مرعشی چندی قبل در گفت‌وگو با روزنامه اعتماد، آن را اینگونه کلید می‌زند:‌ به نظر مي‌رسد كه انتخابات آينده، انتخاباتي مديريت شده باشد!

كد خبر : ۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:انتشار تصویر بی حجاب خانم ” م ن ” عضو شورای شهر همدان، تنها ثمره ای که برای وی داشت این بود که بعد از هشت ماه وبلاگ خود را بروز کرد.

كد خبر : ۱۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: امروز بعضی افراد دلیل مخالفت خود با جمهوری اسلامی را مخالفت با اسلام می‌دانند و به همین دلیل با نظام دشمنی دارند.

كد خبر : ۱۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:اکنون که باراک اوباما برای دومین بار و پوتین نیز برای یک دوره جدید دیگر وارد کاخ سفید و کرملین شده‌اند، گویا نه مرور روابط دو کشور در چهار سال گذشته برای دولتمردان این دو کشور چنگی به دل می‌زند و نه دورنمای روشنی برای ارائه یک راهبرد جدید وجود دارد. دوره اول ریاست جمهوری اوباما در حالی آغاز شد که پس از جنگ گرجستان، وضعیتی مشابه جنگ سرد میان دو کشور روسیه و آمریکا حاکم بود. در عین حال، رئیس جمهور آمریکا و وزیر خارجه‌اش هیلاری کلینتون این فضا را شکسته و طرح و سیاست ازسرگیری روابط میان دو کشور را پیشنهاد نمودند.

كد خبر : ۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:شیر حیوان درندەای است و در هیچ مقطع تاریخی بە انسان کمک نکردە و حتی انسان را می‌خورد، اما می‌بینیم کە مردم با افتخار اسم فرزندان خود را «شیر دل» یا «شیر کو» می‌گذارند، اما خر این همە بە انسان‌ها کمک می‌کند و کوچکترین آزاری بە آنها نمی‌رساند اما هیچ کس حاضر نیست اسم فرزند خود را «خر دل» و یا «خر صفت» بنامد.

كد خبر : ۱۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:عضو مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: هرکس در هر جایگاه و مقامی در کشور تصور کند که مردم منهای ولی فقیه از او استقبال می‌کنند، در توهم است.

كد خبر : ۱۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: نایب‌رئیس مجلس خبرگان رهبری، صدق رجل سیاسی و مذهبی بودن نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری را شرط بررسی صلاحیت آنها دانست و گفت: کسی که علیه مذهب صحبت کرده، رجل مذهبی نیست و تأیید صلاحیت نمی‌شود.

كد خبر : ۲۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: رئیس سازمان بسیج مستضعفین از عزم بسیج برای جهش اقتصادی در کشور خبر داد و گفت: بنا داریم در سال آینده رویکرد گروه‌های جهادی را از خدمات محور به مولد محور تغییر دهیم.

كد خبر : ۲۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: هیأت‌رییسه مجلس خبرگان رهبرى در بیانیه مشترک خود با کمیسیون‌های این مجلس، جریان تطهیر یا تخفیف جرم سران فتنه و فتنه‌گران را خواست دشمنان انقلاب اسلامی دانست.

كد خبر : ۲۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


امام جمعه پلدختردرجلسه دیروزستادنمازجمعه شهرستان پلدختردردارالقرآن مسجدجامع ازراه اندازی سایت اطلاع رسانی فعالیت نمازجمعه شهرستان خبرداد.

كد خبر : ۲۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه پلدختر گفت: وحدت بهترین فرصت برای مقابله با توطئه‌های دشمنان است زیرا پیامبر اکرم (ص) عامل وحدت مسلمانان جهان است.

كد خبر : ۲۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس‌جمهور با بیان اینکه ماهیت خداوند و قرآن برای تمام مسلمانان یکی است، گفت: دسته‌بندی شیعه و سنی و اصالت طایفه از ناحیه شیطان است.

كد خبر : ۲۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: یازدهمین حزب کنگره مردم‌سالاری صبح امروز ـ پنج‌شنبه ـ با حضور چهره‌های شاخص اصلاح‌طلب در مجموعه فرهنگی آدینه برگزار شد.

كد خبر : ۲۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه پلدختر،تامین معیشت سفره عیدمردم ودقت نظردولتمردان برای اجرای مرحله دوم طرح هدفمندی یارنه هاراخواستارشدند.

كد خبر : ۲۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:دبیرکل حزب مؤتلفه گفت: قرار شد نتیجه جمع‌بندی ۱۵ تشکل جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری به ائتلاف بزرگ اصولگرایان با محوریت روحانیت معرفی شود.

كد خبر : ۲۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: قائم‌مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی اخبار منتشره از سوی یک روزنامه اصلاح‌طلب در خصوص ملاقات محرمانه حزب موتلفه اسلامی با اصلاح‌طلبان را تکذیب کرد.

كد خبر : ۲۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:فریدون رشیدی گفت: مشارکت فعال و موثر جوانان در بخش‌های مختلف نقش موثری در خنثی کردن تحریم‌های اقتصادی دشمن داشته و دارد.

كد خبر : ۲۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آنفلوآنزای فصلی که گاهی در مورد درمان آن سهل انگاری می شود با احتمال بروز مرگ و میر در مبتلایان به خصوص افراد در گروه خطر مانند کودکان و سالخوردگان همراه است.

كد خبر : ۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رهبر انقلاب در خطبه‌های نماز جمعه سال 82 فرمودند: اگر کسی‌ برای‌ خدا از اسراف در تبلیغات و کارهای‌ ناباب اجتناب کرد، خدای‌ متعال به او کمک می‌کند.

كد خبر : ۲۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:استاندار لرستان گفت: امروز جامعه ما به تعهد و تخصص نیازمند است و نقش دانش‌آموزان در این زمینه برای آینده کشور یک نقش مهم و ضروری است.

كد خبر : ۲۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس‌جمهور با اشاره به برگزاری هشت جلسه فشرده بین دولت و مجلس از در نظر گرفته شدن کمک‌هایی به مردم خبر داد.

كد خبر : ۲۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آمريكا پيغام هشدار ايران را دريافت كرد،عسگراولادي گفت سعيدجان توبه كن خوب مي شوي،باز هم اختلاس در بیمه،نفت قطر جایگزین نفت ایران به دوبی،کاهش مرگ‌های مشکوک در تهران،رسایی:متاسفانه هاشمي همچنان د‌رگير «من» است،تاثیر یارانه بر انتخابات، يك‌شنبه آيند‌ه روز استيضاح وزير ،حجاب حداقلي در ميان شعار‌هاي انتخاباتي ،نامه جوانفکر به رهبری برای اعاده دادرسی،نمايند‌گان مجلس د‌ر تعطيلات چه كار مي‌كنند‌؟!،فروش کیسه هایی پر از جو و ماسه به جای برنج!از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:پایداری دکتر احمدی‌نژاد بر آرمان‌های الهی و مردمی، دو دسته را آنچنان غافلگیر و عصبانی کرده که این روزها از فرط ناراحتی و استیصال، بی‌هیچ محاسبه عقلانی و اخلاقی در واقع به خودزنی حیثیتی و سیاسی مشغولند: 1-‌ آنهایی که از ابتدا با احمدی‌نژاد مرزبندی آرمانی داشتند و همواره او را تندرو و پوپولیست معرفی می‌کردند. 2-‌ کسانی که از آغاز روی کار آمدن دولت احمدی‌نژاد با طمع کسب حوزه نفوذ و منفعت پیرامون وی جمع‌شدند و اینک دو سه سالی می‌شود که بخوبی دریافته‌اند: «احمدی‌نژاد باج نمی‌دهد، حتی به شما دوست عزیز

كد خبر : ۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مردم به احمدي نژاد 84 رأي داده اند و نه به حلقه انحرافي، بنابراين بايسته نبوده و نيست اعتماد مردم را كه امانت مقدسي در دست ايشان است به پاي يك حلقه انحرافي بريزد. آيا جناب احمدي نژاد نمي بيند كه هرچه به حلقه انحرافي نزديكتر مي شود، به همان اندازه از مردم و خط اصيل انقلاب فاصله مي گيرد؟

كد خبر : ۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:داود احمدی‌نژاد اسامی برخی از عناصر جریان انحرافی‌ مرتبط با خارج از کشور را با گفتن حروف اول نام و نام خانوادگی آن‌ها اعلام کرد.

كد خبر : ۳۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: رئیس‌جمهور گفت: جنگنده قاهر ۳۱۳ در ردیف پیشرفته‌ترین هواپیماهای روز دنیا قرار دارد.

كد خبر : ۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:انسان از نظر فردی در نبردی دائم میان دو قطب در درون خود است؛ قطب انسانیت و قطب حیوانیت، و حرکت انسان بتدریج بسوی کمال انسانی است.

كد خبر : ۳۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:عسگر اولادی در پاسخ به نامه دوم اصلاح‌طلبان نوشت شما همواره به اجرای بدون تنازل قانون اساسی تاکید می‌کنید، در این قانون اساسی شما، آیا از ولایت فقیه، شورای نگهبان، حقوق اساسی ملت سخن رفته است؟

كد خبر : ۳۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آیت الله مکارم شیرازی در پاسخ به استفتائی در مورد مکالمه‎ی تصویری رایتل، تاکید داشتند: با توجه به اینکه ضرورتی برای اصل این کار نیست بنابراین شرکت‎های خصوصی و دولتی باید از آن خودداری کنند.

كد خبر : ۳۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت:مجلس با اجرای فاز دوم هدفمند سازی یارانه‎ها مخالف نیست اما شرایط ، چگونگی و زمان اجرای این طرح برای نمایندگان مجلس مهم است.

كد خبر : ۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:وضعیت کشتارگاه الشتر به معمایی حل نشدنی تبدیل شده است.

كد خبر : ۳۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:پرفسور «نلیز می یر» ضمن برشمردن دلایلی برای منسوخ شدن عبارات «آزاد» و «عادلانه»‌ برای توصیف انتخابات کشورها، معتقد است عبارت نوظهور «استانداردهای بین المللی انتخابات»‌ نیز به همان اندازه عبارات آزاد و عادلانه مبهم و گمراه کننده است.

كد خبر : ۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با گله از اینکه چرا هواداران کارت هواداری نمی‌خرند، گفت: اگر هواداران کارت را بخرند، استادیوم ۵۰ هزار نفری برای پرسپولیس می‌سازم.

كد خبر : ۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:تیمسار قرنی در دادگاه در پاسخ این سؤال که چرا وارد مسائل سیاسی شده است، گفت: «قبل از اینکه سرلشکر باشیم، ایرانی هستم و حق دارم در کارهای مملکتی دخالت کنم و نظر بدهم تا آنجا که مغایر با قوانین موضوعه مملکت نباشد».

كد خبر : ۳۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نماینده مردم تهران در مجلس گفت: امروز کشور نیاز به آرامش،کار و تلاش برای عبور از موانع موجود خاصه مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم دارد؛ همچنین تفاهم مسئولان نیز زمینه انجام کارهای ناتمام و بزرگ موجود را فراهم می‌کند.

كد خبر : ۳۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آیات عظام مکارم شیرازی و نوری همدانی به همایش سپاه با عنوان تبیین مکتب دفاعی انقلاب اسلامی در اندیشه های امام و رهبری پیام دادند.

كد خبر : ۳۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:جمعی از روزنامه نگاران، خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه با انتشار نامه‌ای سرگشاده خطاب به هاشمی رفسنجانی نسبت به مواضع اخیر وی واکنش نشان دادند.

كد خبر : ۳۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:ثبت نام استخدامی بانک توسعه وتعاون درسال91آغاز شد.

كد خبر : ۴۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سوزن‌های ته‌گرد که زیر انگشتانش نهادند، چشمانش بسته بود، جایی را نمی‌دید، دستانش را به دیوار کوبیدند درد استخوانهایش را سوزاند اما لب از لب باز نکرد.

كد خبر : ۴۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


كد خبر : ۴۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


كد خبر : ۴۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اصلاح‌طلبان تصمیم دارند شخصیتی موجه در انقلاب، یعنی آقای رفسنجانی را برای انتخابات ۹۲ معرفی کنند.

كد خبر : ۴۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:دبیر اجرایی جامعه اسلامی كارگران گفت: عدم تبعیت از ولایت فقیه منجر به دوری از اهداف نظام خواهد شد و كسانی كه پیرو ولایت نباشند، به زودی رسوا خواهند شد.

كد خبر : ۴۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آیت‌الله سیدمحمد خامنه‌ای گفت: اوایل انقلاب عده‌‌ای ناظر سیاسی کوتاه‌ نظر بر اساس معیارهای سیاست بازاری فکر می‌کردند دعوای انقلاب بر سر قدرت گروهی خاص بجای شاه است اما حضرت امام چشم‌اندازش اصلاح نظام حاکم بر جهان، تغییر در اصل هندسه آن، برقراری نظم جدید، احیای حقوق ذاتی بشر و استقلال ملت‌ها بود.

كد خبر : ۴۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: رئیس‌جمهور قانون اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری را برای اجرا به وزارت کشور ابلاغ کرد.

كد خبر : ۴۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تصریح کرد: با دولت در زمینه نظارت بر قیمت ها به توافقاتی رسیدیم که بسیج را وارد عمل کنیم تا در کنار وزارت صنعت معدن و تجارت کار نظارت بر قیمت ها در کشور را اجرا کند.

كد خبر : ۴۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مهاجرت کلمه‌ای متداول است که همه آن را شنیده‌ایم و معنی لفظی آن را می‌دانیم؛ یعنی اینکه کسی که وطن خود را ترک کند و قصد زندگی در کشور دیگری دارد.

كد خبر : ۴۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:لابلای اخبار امروز سایت‌ها، چشمم به این تصویر افتاد؛ دقت کردم.

كد خبر : ۴۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:دستمزد و حقوق ماهیانه بسیاری از رهبران جهان هماهنگی چندانی با کف و سقف درآمدهای شهروندان عادی ندارد.

كد خبر : ۵۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اعلام اینکه بیش از 73 میلیون ایرانی کمک اقتصادی شب عید را دریافت خواهند کرد، خبر داد: اول اسفندماه کمک اقتصادی 70 هزار تومان به ازای هر نفر و 90 هزار تومانی به اقشار تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

كد خبر : ۵۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رییس زندان شهرستان دورود گفت : امكان سواد آموزی و ادامه تحصیل تا مقاطع مختلف دانشگاهی برای زندانیان فراهم شده است.

كد خبر : ۵۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:من فکر می‎کنم که دیگر به آخر خط رسیده‎ام و بریده‎ام. از بس دنیا برایم تنگ شده که به قفسه‎های سینه‎ام فشار می‎دهم. رابطه من فقط با تلفن است زن من هم از من جدا شد.

كد خبر : ۵۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رهبر معظم انقلاب در پیامی به همایش جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، فرمودند: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تجسّم پنجاه سال تلاش و مجاهدت است.

كد خبر : ۵۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:17 اندیشمند و استاد ایرانی در نامه ای به رئیس ‌جمهور مصر اعلام کردند، اندیشمندان مسلمان ایرانی آمادگی دارند تجربه و توان علمی خود را به دولت و ملت مصر انتقال دهند.

كد خبر : ۵۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه موقت تهران گفت: مردم ایران همه مسئولان را با ولایت می‌سنجند و هر مسئولی که با ولایت باشد محبوب دل مردم است اما اگر کسی کمترین زاویه‌ای با ولایت داشته باشد از چشم مردم می‌افتد و منفور می‌شود.

كد خبر : ۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:ایجاد اشتغال مفید و مولد در جامعه، افزایش بازدهی وعملکرد، کنترل آفات و بیماری‌ها، بالا بودن کیفیت و کمیت محصولات و امکان صادرات محصول به خارج کشور از مزیت گلخانه به شمار می رود.

كد خبر : ۶۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: سفیر و نماینده دائم کشورمان در مقر اروپایی سازمان ملل در نشست «تقویت همکاری بین‌المللی در زمینه حقوق بشر» حمایت از حقوق بشر را مسؤولیت برابر همه دولت‌های عضو سازمان ملل عنوان کرد.

كد خبر : ۶۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:در میان اعضای اصلی کمیته صیانت از آرا، اگرچه سخنی از ‌رفسنجانی نبود و تنها از محتشمی‌پور به ‌عنوان نماینده‌ موسوی و الویری به‌ عنوان نماینده‌ کروبی و چند تن دیگر از اصلاح‌طلبان نام برده می‌شد اما بر پایه‌ خبری که بعدها هاشمی تایید کرد رئیس مجمع تشخیص در آن یک نماینده‌ تام‌الاختیار داشت.

كد خبر : ۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانات بسیار مهمی به تشریح رفتار و گفتار غیرمنطقی دولتمردان آمریکا در بحث مذاکره و تبیین رفتار منطقی ملت و نظام اسلامی در این زمینه پرداختند و با تجلیل مجدد از حضور پرشکوه و عزتمند ملت در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، نکاتی را در باب مسأله اخیری که در مجلس روی داد بیان فرمودند.

كد خبر : ۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تاکید بر اینکه پس از سخنان امروز مقام معظم رهبری بداخلاقی سیاسی خیانت به مردم است، گفت: امیدواریم مسئولان همانند مردم رهنمودهای رهبری انقلاب را فصل الخطاب بدانند.

كد خبر : ۶۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نایب‌رئیس اول مجلس گفت: بیانات رهبر معظم انقلاب تذکرات دقیق مبتنی بر عدالت بود که با رصد دقیق رفتار مسؤولان بیان شد و نامه‌های رؤسای قوای قضائیه و مقننه بیانگر این واقعیت است.

كد خبر : ۶۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: من عضو دولت نیستم اما روی سلامت شاکله دولت قسم می‌خورم و بر همین اساس شاکله مجلس نیز پاک است.

كد خبر : ۶۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:شاید خواندن این مطلب به مذاق صاحب خانه ها خوش نیاید، شاید به دل اهالی وزارت راه و شهرسازی ننشیند. اما بغضی است نهفته که در طول سال ها گلوی قشر مظلومی ازجامعه را می فشارد و گاهی تا خفه کردن هم پیش می رود.

كد خبر : ۶۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:در میان حماسه آفرینی مردم ایران اسلامی در 22 بهمن امسال اتفاق ويژه اي در یک برنامه زنده تلویزیونی به نام "اينجا ايران" افتاد كه کمتر دیده شد.

كد خبر : ۶۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:با تعویق واریز عیدی 70 هزار تومانی دولت، زمینه تازه ای برای نقد آن به وجود آمده و این در حالی است که بسیاری از کارشناسان اقتصادی معتقدند این پول نه تنها دردی از مردم را دوا نمی کند، بلکه نوعی گداپروری و دامن زدن به تورم بیشتر است.

كد خبر : ۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:نبویان در جلسه جبهه پایداری در مجتمع ارشاد خرم آباد گفت:یکی از مباحثی که ما باید خیلی به آن توجه کنیم . و قبلا هم بارها آنرا تکرار کرده ام امروز می خواهم روی حرفهای تکراری مانور بدهم. تا اینکه زمینه آماده شود تا شما سوالاتتان را بفرمایید.

كد خبر : ۶۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:به گفته بسیاری از پزشکان ارجاع شمار زیادی از بیماران شهرستانی به پایتخت ضروری نیست و این دسته از بیماران پس از مراجعه به تهران، آزمایش های شهر خود را تکرار می کنند و سپس به شهرستان خود باز می گردند بطوریکه این ارجاع به کلاف سردرگمی در بیمارستان ها تبدیل شده است.

كد خبر : ۶۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:نخستین گردهمایی مدیران پایگاههای اینترنتی و فعالان فضای مجازی استان لرستان، 21 اسفندماه امسال به همت مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد برگزار می شود.

كد خبر : ۶۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: عقیده دارم اصولگرایان اگر به مبانی خود وفادار هستند باید کارها را در میان خود تقسیم کنند و بر یک نامزد وحدت نظر داشته باشند.

كد خبر : ۶۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز:شهردار تهران گفت: صادقانه بگویم قبل از سال 84 حسابرسی دقیقی در بودجه و هزینه شهرداری تهران نبود و تفریغ بودجه هم نیامد و غیر قابل حسابرسی بود.

كد خبر : ۶۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز: شهید «زهرا همتیان»، بانویی است که در زمان رژیم پهلوی به صورت فعال در تظاهرات شرکت می‏کرد و روزی که مجسمه شاه را در میدان امام شهر سمنان پایین کشیدند، در مراسم حضور داشت.

كد خبر : ۶۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز:مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: دانشگاه فرهنگیان در لرستان 254 دانشجو در دو رشته کارشناسی پیوسته علوم تربیتی و الهیات دانشجو می‌پذیرد.

كد خبر : ۶۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز:امام جمعه بروجرد گفت:وحدت و همدلی و همكاری مسوولان موجب پیشرفت امور درجامعه و حل مشكلات مردم می شود.

كد خبر : ۶۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز:معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان گفت: انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، انقلابی فرهنگی و دینی است که براساس مبانی فرهنگی و آموزه های دینی شکل گرفته و در کشور استقرار پیدا کرده است.

كد خبر : ۶۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز: رهبر انقلاب اسلامی نقش مسئولان و مراکز دانشگاهی مرتبط را در اثرگذاری بر فضای سینمایی و رسانه ای کشور مهم دانستند و تأکید کردند: اصلاح این عرصه نیازمند اصلاح مبادی ورودی آن است.

كد خبر : ۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز: نزدیک به 80 درصد مردم کشور با این مسئله که «آمریکا، دشمن اصلی ماست» موافقند و 13 درصد مردم نیز نظری در این باره ندارند و در همین حال ۸۱ درصد مردم «ایران را بهترین کشور برای زندگی کردن می دانند».

كد خبر : ۷۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز: مدیرکل صدا و سیمای لرستان گفت: شبکه افلاک لرستان بیش از 83 درصد مخاطب پیدا کرده است.

كد خبر : ۷۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز: رئیس جمهور نگاه ملت ایران را بسیار فراتر از دستکاری در جغرافیای منطقه عنوان کرد و گفت: با چند شعار سیاسی نمی‌توان فرهنگ و اقتدار ایجاد کرد.

كد خبر : ۷۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز:عضو هیئت علمی جامعة‌المصطفی العالمیه با بیان اینکه دین ما از سیاست جدا نیست خاطرنشان کرد: مداحان نباید از مسائل سیاسی روز غافل باشند هرچند نباید سیاست‌زده شوند.

كد خبر : ۷۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز:8 سال دفاع مقدس فضایی را فراهم کرد که روحانیون علاوه بر حضور تبلیغی در جبهه در کسوت فرماندهی، خلبانی، غواصی و حتی پزشکی حاضر شوند، به گونه‌ای که روحانیت شهدای زیادی را در این بخش‌‌ها تقدیم انقلاب کرده است.

كد خبر : ۷۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:دراین برهه وحدت وانسجام مسئولین برای ÷یشرفت وآبادانی کشورلازم است.

كد خبر : ۷۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز:محمود صارمی خبرنگار شهید ایرنا، شهید ملی و الگوی دنیای اسلام است.

كد خبر : ۷۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


كد خبر : ۷۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز:کارگاه آموزشی حجاب و عفاف باحضور جمعی از مشاورین ادارات ، سازمانها و هنرمندان وبسیجیان در محل سالن کنفرانس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی پلدختربرگزار شد .

كد خبر : ۷۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز:اسامی نهایی ۱۷ نفر منتخب نظام پزشکی تهران اعلام شد.

 
كد خبر : ۷۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۵


بیان روز:سرهنگ کرمی گفت:سرقت مهمترین بزه درجوامع بشری ودرشهرستان پلدختراست.

كد خبر : ۷۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز:عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، با تاکید بر ضرورت شناسایی عوامل افزایش آمار طلاق در کشور، گفت: مشکلات اقتصادی، بی توجهی به مشاوره های قبل و بعد از ازدواج و بالارفتن سن ازدواج از عوامل افزایش آمار طلاق در کشور خواند.

كد خبر : ۸۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:در حالی دولت قصد دارد لایحه حذف 4 صفر از پول ملی را به عنوان آخرین برگ از اجرای طرح تحول بزرگ اقتصادی در ماه‌های باقی مانده از عمرش به نتیجه برساند که اجرایی شدن آن احتمالا بر عهده دولت بعدی گذاشته خواهد شد. با این حال، براساس آخرین آمار نظرسنجی بانک مرکزی، بیشترین آرای مربوط به نام‌گذاری واحد اصلی پول ملی متعلق به "پارسی" و برای واحد فرعی "دریک" است.

كد خبر : ۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:اجرای قانون تنظیم خانواده و جمعیت که در سال 1372 در کشور مصوب و اجرایی شد، تاثیر بسیار زیادی در جلوگیری از افزایش جمعیت در دهه 60 داشت، اما این برنامه تا جایی پیش رفت که نرخ موالید را به کمتر از 8 . 1 درصد در سال‌های اخیر کاهش داد.

كد خبر : ۸۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:عده‌ای آن را شعار زود هنگام عنوان کردند، کسانی آن را بهار ایرانی خواندند و دیگرانی آن را ادامه مکتب ایرانی و یک شعار غیر قابل دوام دانستند و البته رقیبان تحلیل کردند که نزدیکان به رییس دولت با این شعار قصد ورود به عرصه رقابت دارند و درصدد رمز گشایی از آن بر آمدند.

كد خبر : ۸۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:علی خلیلی بعد از 20 روز مبارزه با بیماری سرانجام به دیار حق شتافت.

كد خبر : ۸۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:احمدی نژاد گمان می برد هنوز فضای جامعه مانند سالهای ۸۴ و ۸۸ است . این اشتباه راهبردی البته این روزها با خط و نشان کشیدن برای نهادهای انقلابی تکمیل شده است. خط و نشانی که هزینه خطای راهبردی را گفته شده را افزون می کند ؛ حذف کامل از سوی ملت… این سرانجام کسانی است که می خواهند با هیاهو و جنجال رای «جمع» کنند.

كد خبر : ۸۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:کارشناس شبکه‌های اجتماعی با بیان اینکه آمریکا از شبکه فیس‌بوک حمایت می‌کند، گفت: 4 میلیون ایرانی در فیس‌بوک عضویت دارند.

كد خبر : ۸۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان خوزستان ، خواستار تسریع در ساخت بقعه امامزاده احمد شهرستان اندیمشک شد.

كد خبر : ۸۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر مردم و مسئولان بر اساس منویات مقام معظم رهبری حرکت کنند کشور هیچ‌گاه دچار آفت نمی‌شود، رفتار متناقض با رفتار ولایت بزرگترین آفت برای انقلاب است.

كد خبر : ۸۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:رئيس كميسيون امنيت ملي مجلس، ماجراي انجام3 دوره مذاكره مستقيم ايران و آمريكا در عراق، پشيماني تاريخي اصولگرايان، هزينه طرح هولوكاست، طرح سه فوريتي توقف فعاليت هسته‌اي در مجلس ششم، سرانجام رابطه با آمريكا، حضور هاشمي رفسنجاني و ولايتي در انتخابات، آخرين وضعيت پرونده‌هاي مرگ ستار بهشتي، وضعيت امام موسي صدر، باغ قلهك و... را تشريح مي‌كند.

كد خبر : ۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:مدیركل كمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان گفت: در مجموع 292 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح های اشتغالزایی ویژه مددجویان تحت حمایت این نهاد از ابتدای سال جاری تاكنون هزینه شده است.

كد خبر : ۸۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:یک سناتور سابق آمریکایی با تأکید بر اینکه تحریم‌ها، ایران را مستقل کرده است و اینکه رهبر ایران حقیقتاً روحانی با نفوذ تمام شیعیان جهان محسوب می‌شود، اعلام کرد که آمریکا باید از الگوی سیاسی ایران درس بگیرد.

كد خبر : ۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:رییس روابط عمومی دانشگاه پیام نور لرستان گفت : به مناسبت هفته درختکاری شش هزار و 200 نهال به نام شهدا در دانشگاه پیام نور لرستان کاشته خواهد شد .

كد خبر : ۸۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:استاندار لرستان در دیدار با مدیران و كاركنان كمیته امداد امام خمینی (ره) استان، گفت: توانمندسازی اقشار محروم و زمینه سازی برای خوداتكایی و استقلال اقتصادی این افراد، مهم ترین دستاورد و كاركرد كمیته امداد امام (ره) است.

كد خبر : ۸۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:با وجود آنکه تورم امسال خاص و ویژه است اما میزان دستمزد کارگران باید بر اساس نرخ تورم و به شکل واقعی تعیین شود تا این قشر بتوانند معیشت خود و خانواده شان را تامین کنند.

كد خبر : ۸۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:با وجود آنکه تورم امسال خاص و ویژه است اما میزان دستمزد کارگران باید بر اساس نرخ تورم و به شکل واقعی تعیین شود تا این قشر بتوانند معیشت خود و خانواده شان را تامین کنند.

كد خبر : ۹۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:فرماندارپلدخترگفت:ازوضعیت آمارکتابخوانی درپلدخترانتقادکرد.

كد خبر : ۹۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:اخیرا پیامک‌هایی از سوی برخی افراد با اتکاء به عقاید مذهبی مردم منتشر می‌شود که می‌تواند نحوه انتشار آن محل تامل باشد…

كد خبر : ۹۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:وزیر گردشگری مصر که با سفر به ایران از گپ صمیمانه، پذیرایی و استقبال ایرانی ها به وجد آمده است، می گوید: ایران واقعی با آنچه در رسانه ها تبلیغ می شود متفاوت است، گپ صمیمانه و پذیرایی ایرانی ها هیچ وقت رسانه ای نمی شود.

كد خبر : ۹۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:چهارمين همايش ملی سيره علوی با عنوان «سبك زندگی اسلامی در سيره علوی» صبح امروز سه‌شنبه، 15 اسفندماه به ميزبانی دانشگاه لرستان در خرم‌آباد آغاز به كار كرد.

كد خبر : ۹۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:فرماندار خرم آباد گفت: یکهزار و 500 نفر از مردم شهرستان در قالب کاروان های راهیان نور به مناطق جنگی جنوب کشور اعزام می شوند.

كد خبر : ۹۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:رئیس مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر نقش و حضور مردم در انقلاب اسلامی گفت که روحانیت علت محدثه و مبقیه انقلاب اسلامی است.

كد خبر : ۹۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:فرماندار شهرستان پلدختر گفت: حفاظت و نگهداری از منابع طبیعی وظیفه همگانی است.

كد خبر : ۹۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:امام جمعه پلدختر گفت: ای‍ج‍‍اد اش‍ت‍‍غ‍‍ال پ‍‍ای‍د ار در ج‍‍ام‍‍ع‍ه ی‍ک‍‍ی از اق‍د ام‍‍ات م‍‍ه‍م کمیته امداد است که این نهادبه خوبی توانسته این امرراتحقق بخشد.

كد خبر : ۹۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:ازدواج یکی از مهم ترین اتفاقات زندگی است که زندگی افراد را با تغییر روبه رو می کند. اما متاسفانه، اغلب افراد بدون هیچ برنامه ای و بدون توجه داشتن یا نداشتن پیش نیازهای لازم روان شناختی برای آن، تصمیم به ازدواج می گیرند.

كد خبر : ۹۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:از رهبر معظم انقلاب غیر از یک جمله که در نماز جمعه ۲۹ خرداد ۸۸ بنا به مصلحتی گفته شد، تا حالا کسی یک کلمه از زبان رهبری علیه هاشمی نشنیده است.

كد خبر : ۹۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:رویداد مهمی که در ادامه این هفته بازارهای جهانی را تحت‌تاثیر قرار خواهد داد، نشست روسای بانک‌های مرکزی بزرگ جهان است که سرمایه‌گذاران پیش‌بینی می کنند نتیجه این نشست، به تداوم سیاست تسهیل پولی منجر خواهد شد.

كد خبر : ۹۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:رییس دانشگاه لرستان گفت: برای پایان دادن به آلام و درد جوامع بشری و جلوگیری از تبعیض، بی‎عدالتی، کشتار و چپاول، سیره علوی مقیاسی بی‎نظیر است.

كد خبر : ۹۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:زنگ نیکوکاری در 1500 مدرسه شهرهای مختلف استان لرستان نواخته شد.

كد خبر : ۹۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:او که خود را رجل سیاسی میداند و به تایید صلاحیتش از سوی شورای نگهبان امیدوار است؛ هنوز کابینهاش را نچیده اما به همگرایی سه عضو دولت –وزیر اقتصاد، رئیس بانک مرکزی و رئیس سازمان برنامه یا معاون برنامه ریزی- تاکید دارد.

كد خبر : ۹۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:حاج احمد و آقا مصطفی فرزندان امام، به نوعی مشاوران ایشان و حلقه واسط بنیانگذار کبیر انقلاب با ملت هم بودند. در سال های اخیر برخی اظهار نظرهای نوه های امام و رویکردهایشان به مسائل سیاسی و اجتماعی حاشیه ساز بوده است.

كد خبر : ۱۰۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد بر ضرورت استفاده از فضای مجازی برای پاسخگویی به شبهات در زمینه های مختلف تاکید کرد و گفت: مجموعه جوانان متعهد در فضای مجازی می توانند در راستای پاسخگویی به این شبهات دینی، فرهنگی، اعتقادی و ...گام بردارند.

كد خبر : ۱۰۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: در حال حاضر تمامی واحدهای مسکن مهر شهرستان کوهدشت انشعاب آب خود را دریافت کرده اند.

كد خبر : ۱۰۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:فرماندارگفت:حضور در عرصه‌های نیکوکاری وظیفه تمام اقشار جامعه و در شرایط امروزی همه انسان‌ها به کمک و همیاری یکدیگر و رفع احتیاجات هم نیاز دارند.

كد خبر : ۱۰۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:سخنان وزیری که به قول خودش از همان ابتدا منتقد دولت بوده ولی توانست سه سال در کابینه «احمدی‌نژاد» باقی بماند، شنیدنی‌تر از زمانی‌ است که وزارت را بر عهده داشت.

كد خبر : ۱۰۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان تعرض روز جمعه نظامیان صهیونیست به نمازگزاران مسجد الاقصی را که منجر به مجروح شدن تعداد زیادی از آنها شد را شدیداً محکوم کرد.

كد خبر : ۱۰۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:آقای‌خامنه‌ای‌ تلفن‌ کردند و از عدم‌ مراعات‌ سیاست‌ خارجی‌ در تبلیغات‌ رادیوتلویزیون‌ گله‌ داشتند.

كد خبر : ۱۰۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:انتخابات فرصتی برای هنرنمایی ملت بزرگ ایران اسلامی است و به همین منظور تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات پرشور با شعار محوری و سه رکن اصلی اعتقاد، اعتماد و امید در کشور اندیشیده شده است.

كد خبر : ۱۰۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:طلاق دیگر در بین زوج های ایرانی عادی شده است و با کوچکترین مشکلی جدایی را بهترین راهکار می دانند. برای پی بردن به عمق این فاجعه کافیست سری به دادگاههای خانواده تهران بزنید.

كد خبر : ۱۰۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:ماهنامه رشد معلم وابسته به وزارت آموزش و پرورش روز گذشته با درج مطالبی به شورای نگهبان و حوزه علمیه قم توهین کرد.

كد خبر : ۱۰۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:شهردار تهران گفت: اگر کسی ثابت کرد که قالیباف حتی فعالیت اقتصادی شخصی مباح انجام می​دهد، بنده می‌پذیرم.

كد خبر : ۱۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۱


بیان روز:دبیر شورایعالی اطلاع رسانی کشور گفت: استفاده از فضای مجازی فرصت مناسبی برای گسترش پیام انقلاب اسلامی در دنیا فراهم کرده است.

كد خبر : ۱۱۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:صفار هرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت و گو با پنجره به تشریح آرایش سیاسی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پرداخت.

كد خبر : ۱۱۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:یادواره چهار شهید پزشک عضو بسیج جامعه پزشکی شهرستان کوهدشت با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در سالن ارشاد این شهرستان برگزار شد.

كد خبر : ۱۱۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز:خانواده‌ای که فرزندش از این طریق شریک زندگی خود را یافته، هرگز دل خوشی از این ازدواج نخواهد داشت و به طور حتم اگر مشکلی حادث شود، از آن سوءاستفاده خواهد کرد. حال تصور کنید سرنوشت فرزندی را که از این زندگی حاصل شده باشد.

كد خبر : ۱۱۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز: معاون رییس جمهوری در اجرای قانون اساسی گفت: عده ای کارشان این شده که همیشه دولت را تخریب کرده و مورد نقد قرار دهند قبل از آن که وارد مباحث محتوایی شوند که این موضوع با توجه به سال پایانی ماموریت دولت تشدید شده است.

كد خبر : ۱۱۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز:نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران خدمت به ایثار و فداکاری است و تجلیل و تکریم شهدا تجلیل از نیکی ها است.

كد خبر : ۱۱۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز: رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت در آخرین جلسه حاشیه‌ای پاستور در سال ۹۱ در جمع خبرنگاران حضور یافتند و به سؤالات آنان پاسخ دادند.

كد خبر : ۱۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:ازدواج هنرمندان با یکدیگر و تشکیل زوج هنری، رواج بسیار دارد. گرچه این امر در هالیوود با شایعات و اختلافات بسیار همراه است، اما زوج‌های هنرمند ایرانی توانسته‌اند زندگی خوبی را رقم بزنند و الگویی از خانواده ایرانی بسازند.

كد خبر : ۱۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین در کنار بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) رسما کاندیداتوری خود را برای دور یازدهم ریاست جمهوری اعلام کرد.

كد خبر : ۱۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز: رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی گفت:فلسفه تشکیل شورای عالی فضای مجازی، رویارویی آگاهانه، هوشمندانه و مدبرانه در سطح کلان و راهبردی با تهدیدهای فضای مجازی علیه کشور چه در فضای مجازی و چه دنیای واقعی است.

كد خبر : ۱۱۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:مدیر آموزش و پرورش پلدختر گفت: بالا بردن سطح علمی و فرهنگی جوانان از اهداف تشکیل گروه مشاوران جوان است.

كد خبر : ۱۱۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۶


بیان روز:مدیرکل کمیته امام خمینی (ره) لرستان از شرکت 11 هزار مددجوی تحت حمایت این نهاد در دوره های حرفه آموزی ویژه اشتغال این افراد خبر داد.

كد خبر : ۱۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز: با نزدیک شدن به شروع سال نو ، عموما چهره معابر عوض شده و فعالیتهای اقتصادی حاشیه ای، آغاز می شود .

كد خبر : ۱۱۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:سخنگوی نیروهای مسلح کشورمان با اعلام اينکه "ما هم همه گزینه‌هایمان روی میز است"، اظهار داشت: فرماندهان ما، اختیار پاسخ فوری به هرگونه اقدام خصمانه دشمن را دریافت کرده‌اند و قدرت تفکر را از متجاوزان خواهند گرفت.

كد خبر : ۱۲۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:برخی دانشجویان دانشگاه آزادخرم آباددر دوران تحصیلی خود با مشکلات و گرفتاری‎هاییی روبرو هستند.

كد خبر : ۱۲۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:مسئول بنیادشهیدوامورایثارگران پلدخترگفت:انتشارنظریک خانواده به جای اصحاب رسانه ومطبوعات شهرستان کارخوبی نیست.

كد خبر : ۱۲۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:معاون آموزشی وزیر علوم با ارسال بخشنامه‌ای به دانشگاه‌های کشور نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاه‌ها در ایام انتخابات ریاست جمهوری را تشریح کرد.

كد خبر : ۱۲۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:محمدحسن طریقت‌منفرد با موافقت نمایندگان مجلس وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شد.

كد خبر : ۱۲۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:یکی از ویژگی های جامعه ما آمار بالای جمعیت جوان است که می تواند یک فرصت برای توسعه کشور باشد.

كد خبر : ۱۲۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:مدیر فرودگاه خرم آباد از افزایش پروازهای شرکت هواپیمایی ماهان در این فرودگاه خبر داد.

كد خبر : ۱۲۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:رییس کل دادگستری لرستان گفت: استفاده از فناوری‌های نوین موجب افزایش کمیت وکیفیت خدمات قضایی می‌شود.

كد خبر : ۱۲۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:نوروز است و آیین های دوست داشتنی اش. تنوع​ زیاد قومی در ایران هم دلیلی دشده است که این آیین ها به طرز شگفت انگیزی متفاوت باشد و جذاب. از خوراک متفاوتی در شب های عید تهیه می کنند گرفته تا مراسم و آیین هایی که هنوز هم به سلامت و درستی اجرا می شود.

كد خبر : ۱۲۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:رئیس‌جمهوری آمریکا در پیام نوروزی خود ضمن تأکید بر امکان ایجاد روابط تازه بین تهران و واشنگتن بر راه‌حل دیپلماتیک در قبال برنامه هسته‌ای ایران تأکید کرد.

كد خبر : ۱۲۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:رئیس جمهورگفت:ملت بزرگ مسیر رو به کمال را در همه عرصه ها با شتاب بیشتر ادامه خواهد داد و رودخانه زلال ملت به اقیانوس نزدیک تر خواهد شد.

كد خبر : ۱۲۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:می دانم که ایرانی‌ها پیش از شروع سال، کل خانه هایشان را تمیز کرده و آن را نظافت می کنند و البته معتقدم که آقایان استحقاق این را دارند که حداقل سالی یکبار تنبیه شوند و این رسم خانه تکانی جای بسیار خوبی برای این تنبیه است، البته تا جایی که این تنبیه، به تنبیه فیزیکی تبدیل نشود!

كد خبر : ۱۲۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:بازتاب شفاف و قابل اتکا شاخص‌های اقتصادی و ارائه گزارش از عملکرد اقتصادی کشور توسط دستگاه‌ها و سازمان‌های تخصصی مربوطه همواره از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده است، که مهمترین رویدادهای اقتصادی که در طول یک سال گذشته برروی خروجی ایسنا رفته به ترتیب ماه‌ها به آن اشاره شده است.

كد خبر : ۱۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:رهبر معظم انقلاب با بیان نکات اساسی در خصوص موضوع مذاکره با آمریکا، الزامات حماسه اقتصادی به ویژه لزوم رهائی از وابستگی به نفت و توجه جدی به سیاستهای کلان اقتصادی، و اقدام هوشمندانه پیش از اجرای نقشه دشمن را تبیین و انتخابات ریاست جمهوری را مظهر حماسه سیاسی دانستند.

كد خبر : ۱۳۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با انتشار بیانیه‌ای شهادت رئیس اتحادیه علمای بلاد شام به دست گروه‌های تکفیری را تسلیت گفت.

كد خبر : ۱۳۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه سفر خود به استان اصفهان از افزایش سفر و کاهش هشت درصدی تلفات جاده‌ای تا روز اول فروردین خبر داد و گفت: حجم تردد سفر به استان‌های مشهد، اصفهان و شهرهای شمالی بیشتر گزارش شده است.

كد خبر : ۱۳۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:امام جمعه موقت پلدختر گفت:باتوجه به تقارن ایام نوروزامسال بالیام فاطمیه مردم مومن ومتدین بایدبه این مسئله بیشترتوجه کنند.

كد خبر : ۱۳۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:معاون وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران از کاربرد سلاح شیمیایی در سوریه و سکوت بین المللی ابراز نگرانی شدید کرد.

كد خبر : ۱۳۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:پس ندایی بر می‌خیزد که "سلام بر شما ای بهشتیان"، نظر لطف خداوند چنان بهشتیان را مجذوب می‌کند که از همه چیز جز او غافل می‌شوند، و همه نعمت‌های بهشتی را در آن حال به دست فراموشی می‌سپارند.

كد خبر : ۱۳۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:معیشت مردم در شرایط نگران کننده ای است و ریشه یابی این مسئله نیازمند واقع بینی و دست برداشتن از لج بازی با قانون است چرا که قانون مسیر حرکت صحیح را مشخص می کند و تخطی از آن کل حرکت کشور را در معرض آسیب قرار داده است

كد خبر : ۱۳۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:خاتمی برای نامزدی در انتخابات اظهار بی​علاقگی کرده/ هاشمی نامزد نمی​شود/ روحانی به حمایت هاشمی و اصلاح‌طلبان نظر دارد

كد خبر : ۱۳۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:یک روز بعد از سخنان صریح رهبر انقلاب درباره مذاکره با آمریکا و هشدار نسبت به هرگونه اقدام احتمالی از سوی اسرائیل، رییس جمهور آمریکا به سخنان آیت الله خامنه ای واکنش نشان داد.

كد خبر : ۱۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:برگ برگ فتنه 88 حاوی در‌س‌هایی آموزنده و عبرت‌انگیز است؛ آشکار‌تر شدن هر‌چه بیشتر نقش ممتاز ولی‌فقیه و رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مد‌ظله)‌ در برون‌رفت از بحران‌سازی براندازان، اثبات عظمت ملت بابصیرت، دین‌مدار و ولایت‌محور ایران، عمق کینه دشمنان ملت و تفکیک صف دوستان انقلاب و نظام از دشمنان آن و ... همگی از در‌س‌ها و برکات فتنه 88 است.

كد خبر : ۱۳۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:«هنگام تحویل سال نو، فرد ناشناسی، با پرتاب یك نارنجك دستی، كه معمولا در چهارشنبه سوری استفاده می‌شود، دیوار مقبره كوروش را مورد اصابت قرار داد و آن را سیاه كرد.»

كد خبر : ۱۳۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:این هشدارها بر اساس وظیفه ذاتی و قانونی وزارت اطلاعات برای حفظ و گسترش امنیت عمومی و حمایت از شهروندان ایران اسلامی در برابر خطرات و آسیب پذ یری های امنیتی طراحی شده است.

كد خبر : ۱۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:اخبار احزاب و تشکل‌ها در مهر ماه سال 1391 با پرداختن به خبر ورود "مهدی هاشمی" به کشور که متهم به نقش‌آفرینی در فتنه 88 بود آغاز و با موضع‌گیری‌های انتخاباتی اسدالله بادامچیان، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی به پایان رسید.

كد خبر : ۱۳۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:در سالهای اخیر جامعه اسرائیل و بخصوص رسانه های آن همواره طوری رفتار کرده اند که خود را بیرون و خارج از خاورمیانه فرض کرده اند.

كد خبر : ۱۴۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:آیا خواستگارى دختر یا خانواده او از پسر جایز است؟ به نظر اسلام، مهریه چقدر باید باشد؟

كد خبر : ۱۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:او با بیان این که احمدی نژاد نشان داده که عزل و نصب افراد در بالاترین سطوح برای این دولت کار آسانی است، گفت: رییس جمهوری حتی یک روز مانده به برگزاری انتخابات نیز ممکن است تغییراتی را انجام دهد...در دین مبین اسلام بر اصل ولایت فقیه تاکید شده است.. میزان تبعیت دولت احمدی نژاد از رهبر معظم انقلاب نیز با هیچ یک از دولت ها قابل مقایسه نیست و نیازی به توضیح در این زمینه وجود ندارد.

كد خبر : ۱۴۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز: رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از راه‌اندازی موزه مجازی محیط زیست در سال آینده خبر داد.

كد خبر : ۱۴۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:هر روز بر تعداد کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری آینده افزوده می‌شود، بر اساس گمانه‌زنی‌ها این انتخابات دارای چهار ضلع اصولگرایان،‌ اصلاح‌طلبان، جریان منتسب به دولت و مستقل‌ها است.

كد خبر : ۱۴۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:محمود احمدی نژاد در واپسین روزهای حضورش در پاستور دیگر هیچ همراهی را برای خود نگذاشته است، نه مجلس و قوه قضاییه‌ای همراه خود می‌بیند و نه مراجع و روحانیت و سپاه و ... رییس جمهوری که زمانی با حمایت‌های مشفقانه این نهادها روی کار آمد و این روزها رودروی آنها قرار گرفته است.

كد خبر : ۱۴۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:مشایی پیش از این نیز در جلسه‌ای خصوصی که فایل صوتی آن منتشر شد گفته بود: اهل سکته مکته نیست اما می‌تواند بسیاری را سکته بدهد!

كد خبر : ۱۴۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:یکی از اصلی‌ترین مشخصه‌های سخنرانی امسال رهبر معظم انقلاب، ابعاد گسترده بین‌المللی بود. حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در حوزه‌هایی که به ایران مربوط است، به تشریح موقعیت کلان کشورمان در نظام بین‌المللی پرداختند.

كد خبر : ۱۴۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:سازمان اطلاعات آمریکا رسماً ادعا کرد ۲۰ تا ۳۰ کشور جهان در حال تشکیل واحدهای ویژه جنگ سایبری هستند.

كد خبر : ۱۴۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:ظرفیت مناسب در جامعه برای تولید بازی رایانه ای فراهم نیست و راه اندازی دانشگاه علمی کاربردی می تواند در رشد علمی دانشجویان گیم مفید باشد.

كد خبر : ۱۴۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:مسئول گروه جهادی خادمان ام ابیهاء(س) از اجرای پنج پروژه عمرانی در روستاهای منطقه «چولهول» بخش افرینه شهرستان پلدختر همزمان با اردوی نوروزی این گروه خبر داد.

كد خبر : ۱۴۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:به همت دانشجویان جهادی عضو بسیج جامعه پزشکی لرستان طی پنج روز در ایام نوروز در قالب دو تیم پزشکی به ۲۵ روستای بخش پاپی از توابع شهرستان خرم آباد خدمات بهداشتی درمانی ارائه شد.

كد خبر : ۱۴۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:جیمی مانکن آمریکایی است که چندین ماه پیش به اسلام روی آورده است.

كد خبر : ۱۴۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:رییس جمهوری اسلامی ایران گفت: امروزه در کشورمان روحیه خودباوری و ایمان برای رشد و اعتلای سرزمین مان و اسلام عزیز بوجود آمده است.

كد خبر : ۱۵۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۹


بیان روز: با بهره‌برداری از سد و نیروگاه بختیاری لرستان در آینده 2 هزار و 500 مگاوات برق به تولید کشور افزوده می‌شود.

كد خبر : ۱۵۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۹


بیان روز:رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: شهرداری قم می‌تواند با حضور در عرصه خدمت‌رسانی و عمران و آبادانی قم کمک شایان توجهی به آرامش اوضاع کند و سایر نهادها هم نباید با سیاسی‌کاری وارد حوزه خدمات شهری شوند و مشکلی به وجود آورند.

كد خبر : ۱۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:نماز جمعه‌ را آیت‌الله‌ خامنه‌ای‌ خواندند. با ایشان‌ درباره‌ سفرم‌ به ‌قم‌، تلفنی‌ صحبت‌ کردم‌. نظر ایشان‌ این‌ بود که‌ حزب‌ [جمهوری‌ اسلامی‌] قم‌ به‌ خاطر اجتناب‌ از درگیری‌، در اختلافات‌ جامعه‌ مدرسین‌ و مخالفانشان‌ در انتخابات‌، اظهار نظر نکند. گفتم‌ به‌ آنهااطلاع‌ دهند.

كد خبر : ۱۵۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:محمدباقر قالیباف صبح جمعه در جمع علما و روحانیون مشهد گفت: تظاهر به عدالت کشور را به بیراهه می‌کشاند.

كد خبر : ۱۵۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:دهم فروردین یادآور عروج مرجع عالیقدر تشیع و جاودانه مرد بروجرد، آیت الله سید حسین طباطبایی بروجردی است؛ عالمی فرزانه که آثار و حضور پر بارش نقطه عطفی برای پیشرفت حوزه علمیه قم به شمار می رفت و توسعه مکتب تشیع در یک برهه زمانی مرهون زحمات اوست.

كد خبر : ۱۵۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:فرمایشات نوروزی مقام معظم رهبری بهترین نقشه راه توسعه کشوراست که مسئولین بایددربرنامه ریزی های خودبه آن بایدبیشترتوجه کنند.

كد خبر : ۱۵۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:نرخ تورم در سال 91 با عبور از 31درصد به بالاترین رقم طی 17 سال گذشته رسید.

كد خبر : ۱۵۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:منازعات سیاسی، تفرقه‌ها و لشکرکشی‌های سیاسی مردم را خسته کرده و مشکلات اقتصادی مانند گرانی و بیکاری به شدت معیشت مردم را به تأثیر خود درآورده است.

كد خبر : ۱۵۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:بر اساس پیشنهاد سازمان تأمین اجتماعی و تصویب هیات وزیران، مستمری تمام مستمری‌بگیران اعم از بازنشسته، ازکارافتاده و بازمانده (پرونده) به میزان ۲۵ درصد افزایش یافت.

كد خبر : ۱۵۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:در حالی که بحران های سیاسی و مبارزات انتخابی بیش از هر مسئله دیگری در عراق امروز خودنمایی می کنند، رسانه های محلی این کشور در هفته های اخیر بیش از هر زمان دیگری به یک معضل تأسف بار اجتماعی پرداخته اند: معضلی به نام افزایش آمار تجاوز به دختران نوجوان و خردسال.

كد خبر : ۱۵۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:دوازدهم فروردين92 همزمان با روز جمهوري اسلامي ايران چهارمين مرحله جشنواره رهاسازي ماهي هاي سفره هفت سين در درياچه بهشت شهر خرم آباد برگزار خواهد شد.

كد خبر : ۱۵۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:فرمانده بسیج مقاومت پلدخترگفت:روز12فروردین سنددرخشان ملت ایران برای تمام ملت های ازآدیخواه دنیااست.

كد خبر : ۱۵۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:یک استاد دانشگاه: یك نهاد در کشور وجود ندارد به صورت اصولی به بررسی مشكلات زنان خیابانی بپردازد. در نتیجه هیچ آمار قابل استنادی برای حل این مشكل نیز وجود ندارد.

كد خبر : ۱۶۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:رئیس ستاد كل نیروهای مسلح گفت: مهندسی انتخابات در نیروهای مسلح یعنی اینکه شاخص‌ها را به نيروها معرفی کرده و آن‌ها را از هرگونه دخالت دیگر در مسائل انتخابات و حضور دسته‌بندی‌های سیاسی حفظ کند.

كد خبر : ۱۶۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:با نگاهی به تاریخ معاصر ایران به وضوح مشاهده خواهیم کرد که هرگاه نوع آوری و تکنولوژی جدیدی بعنوان سوغات از جامعه مدرن غربی به کشور آورده شد همیشه با مخالفت ها و جبهه گیری علمای دینی و مذهبی روبه رو شده است.در زمینه وسایل ارتباط جمعی از قبیل تلفن و تلوزیون و ویدیو و ماهواره و...

كد خبر : ۱۶۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:مسئول اداره تبلیغات اسلامی بروجردگفت:وهابیون خبیث با تهاجم به مساجدواماکن مذهبی ازجمله محاصره حرم حضرت رقیه (س)قصدمقابله باحرکت پیشرفت اسلام رادارندواین اعمال اوج اسلام هراسی آنهارانشان می دهد.

كد خبر : ۱۶۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:حزب الله این بار ده برابر جنگ 33 روزه به سوی سرزمینهای اشغالی موشك شلیك خواهد كرد.

كد خبر : ۱۶۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:علامه سیدنعمت‌الله جزایری شخصیتی برجسته و فقیهی گمنام ومشروح پیام مقام معظم رهبری دربزرگداشت مقام ومنزلت این علامه کبیر

كد خبر : ۱۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مهمترین دلایل عقب ماندگی لرستان اداره این استان توسط مدیران غیر بومی و ناآشنا با محیط است. برای اولین بار باید بتوانیم استاندار بومی به استان بیاوریم.

كد خبر : ۱۶۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین گفت: وقتی آمریکایی‌ها حتی داروهای نجات‌بخش بیماران ما را تحریم می‌کنند چگونه صحبت از گفت‌وگو به میان می‌آورند؟

كد خبر : ۱۶۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی در فراز پایانی سخنرانی مهم نوروزی خویش در حرم مطهر رضوی (ع) درباره ویژگی‌های نامزد اصلح انتخابات ریاست جمهوری ۹۲، عبارتی پرمحتوا و عمیق بیان داشتند که نیازمند تبیین است: «آنچه ما برای رئیس‌جمهور آینده نیاز داریم، عبارت است از امتیازاتی که امروز وجود دارد، منهای ضعف هایی که وجود دارد.»

كد خبر : ۱۶۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با اشاره به دو روز مذاکرات بین ایران و 1+5 گفت: مذاکرات طولانی و فشرده بود؛ پس از مشورت با پایتخت‌های شش کشور با سعید جلیلی تماس می‌گیرم.

كد خبر : ۱۶۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:چرایرانیان ازکراوات استفاده نمی کنند

كد خبر : ۱۶۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:حجت‌الاسلام سیدمحمود نبویان با ارائه استدلال‌های عقلی و براهین قرآنی و نقلی، «مشایی» را به نگاه‌های پلورالیستی- اومانیستی که به گفته وی خاستگاه فراماسونری دارد، متهم کرد و گفت: شورای نگهبان نمی‌تواند اجازه دهد یک منحرف با فکر فاسد مجری نظام اسلامی باشد.

كد خبر : ۱۷۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بررسی بودجه 92 در کمیسیون تلفیق فرصت مغتنمی است که در ابتدای سال بسته اقدامات ضروری جهت تحقق حماسه اقتصادی در لایحه بودجه در نظر گرفته شود.

كد خبر : ۱۷۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:سخنگوی جبهه پیروان تاکید کرد: اگر نظر روحانیت جلب شود ممکن است طی فرآیندی 5 نفر ائتلاف اکثریت اصولگرایان به 8 یا 9 نفر افزایش یابند تا از این طریق تصمیم‌گیری برای اصولگرایان راحت‌تر شود.

كد خبر : ۱۷۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:آمریکا به چند علت مایل به پذیرش حق قانونی جمهوری اسلامی ایران و پایان دادن به چالش هسته ای نیست؛ علت‌هایی که مقامات رسمی آمریکا نیز بر آن تأکید ورزیده‌اند و یا به وضوح قابل فهم هستند.

كد خبر : ۱۷۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:جریان اصولگرا چون نمی‌تواند از عملکرد دولت دفاعی داشته باشد، می‌خواهد خرج خودش را از دولت جدا کند اما مگر می‌تواند این کار را بکند؟

كد خبر : ۱۷۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:در این مدت کوتاهی که افتخار همکاری نصیب این فرزند کوچک تان شد، مبلغ 130 میلیون تومان پرداختی از طرف مستاجر محترم باشگاه(جناب آقای حاج حسین هدایتی) به اینجانب بود که در نظر داشتم خدمت شان مسترد نمایم اما با رخصت از ایشان این وجه را در اختیار معتمدین محلی قرار خواهم داد تا صرف تکمیل ورزشگاه زنده یاد جهان پهلوان آقا تختی شهرستان دورود گردد.

كد خبر : ۱۷۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:نماينده ولی‌فقيه در لرستان انسجام ملی، مشاركت عمومی، استفاده حداكثری از خرد جمعی و مسأله ثبات اقتصادی و سياسی و خودباوری و خوداتكايی را از مهم‌ترين الزامات تحقق شعار امسال مقام معظم رهبری بيان كرد.

كد خبر : ۱۷۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:موفقیت برنامه ی شب سپید در جذب مخاطب و محبوبیت کاراکتر های شخصیتی این برنامه بعضی چیزها را برای خیلی ها روشن کرد یا حد اقل میتواند روشن کند.

كد خبر : ۱۷۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:امام جمعه لاهیجان گفت:مهمترین مشکل اقتصادی ماتنبلی اجتماعی است ودولت بایدفرمایشات رهبری رادرخصوص اقتصادبدون نفت موردتوجه جدی قراردهد.

كد خبر : ۱۷۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز: نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: مساله تامین آب با توجه به رشد جمعیت ازنگرانی های مهم کشوراست که مدیریت صحیح مصرف بهترین راهکاردراین مورد

كد خبر : ۱۷۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز:عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت:افزایش قیمت گازوئیل منوط به تائید مجلس است.

كد خبر : ۱۷۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:سران احزاب، برخی چهره های سیاسی که امروز طرفدار دو آتشه رئیس جمهور هستند وبرخی نامزدهای انتخابات گذشته در ادوار مختلف انتخابات ریاست جمهوری، گاه رفتارهای انتخاباتی عجیبی از خود نشان داده اند.

 
كد خبر : ۱۷۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:پایگاه اطلاع رسانی بیان روزنتایج نظرسنجیی خودرادرموردعملکردمسئولین پلدختررااعلام کرد.

كد خبر : ۱۷۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:با توجه به آنکه اقدامات امنیت زیستی تنها راه مبارزه با گسترش آنفلوآنزای جدیدی است که در چین شایع شده، فائو حمایت خود را در زمینه شناسایی و مدیریت سلامت دامی در چین و کشورهای همسایه اعلام کرد.

كد خبر : ۱۷۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:تشدید تنش در شبه جزیره کره بیش از آنچه ناشی از یک بحران موردی و جدید باشد میراث دوران جنگ سرد است که مکانیزم پردازش، تحلیل و یافتن راه‌حل برای خروج از بحران نیز مطابق همان الگوی «بازدارندگی متقابل» باید دنبال شود.

كد خبر : ۱۷۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:انتخابات و مراجعه به آرای عمومی همواره در سال‌های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان یکی از دستاوردهای مهم نظام جمهوری اسلامی اسلامی مطرح بوده و به عنوان مهمترین شاخصه نظام مردم سالاری دینی مطرح بوده است.

كد خبر : ۱۸۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:جمعی ازبسیجیان دانشجوی بروجردازعملکردرسانه ملی درزمینه جنگ نرم انتقادکردند.

كد خبر : ۱۸۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان گفت:کرسی های آزاداندیشی باموضوع انتخابات ریاست جمهوری دردانشگاه لرستان برگزارمی شود.

كد خبر : ۱۸۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:برنامه ریزی علمی در قالب دوره های كوتاه، میان و بلند مدت برای عمران و آبادانی شهرها بدر حوزه فعالیت شهرداری لازم وضروری است.

كد خبر : ۱۸۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:با گذشت زمان و عیان شدن تمرکز دشمنان ایران اسلامی بر روی قدرت نرم و مبادرت  برای تسلط بر اذهان عمومی و در مرتبه ای بالاتر تلاش  برای تغییر سبک زندگی مردمان جامعه اسلامی  ، شبکه های رنگارنگ ماهواره ای در قد و قامت های متفاوت به معرض ظهور رسیدند.

كد خبر : ۱۸۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:قالیباف با بیان اینکه مباحث اقتصادی به سرعت قابل جبران است اما آسیب های فرهنگی را نمی توان به سرعت جبران کرد، گفت: به عنوان خدمت گزار مردم با اطمینان می گویم که در همین شرایط سخت و تحریم، نا به سامانی های اقتصادی کشور در کمتر از دو سال قابل ساماندهی است.

كد خبر : ۱۸۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:اخبارداغ 24ساعته گذشته

كد خبر : ۱۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:مدیرکل ستاد بحران استانداری لرستان گفت: یک گروه از امدادگران با تجربه لرستان به مناطق زلزله زده بوشهر اعزام شدند.

كد خبر : ۱۸۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:القاعده ووهابیون ریاکارتروریست های بزرگ سوریه هستند.

كد خبر : ۱۸۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۳


بیان روز:نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم در پاسخ‌ به این سؤال که اگر هاشمی وارد انتخابات شود شما کناره‌گیری می‌کنید، گفت: برای چه کناره گیری کنم؛ انتخابات آزاد است و ما هم کار خود را می‌کنیم. البته آقای هاشمی گفت که کاندیدا نمی‌شود.

كد خبر : ۱۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۳


بیان روز:حضرت آیت‌الله العظمی نوری همدانی با ذکر این نکته که از دوران جوانی تا کنون حتی یک روز نیز برنامه ورزشی خود را لغو نکرده‌ام، گفت: به برکت ورزش اکنون بیماری در خود نمی‌بینم و حاضرم با ورزشکاران مسابقه کوهپیمایی بدهم.

كد خبر : ۱۸۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:دبیرکل حزب مردم‌سالاری گفت: اگر رییس‌جمهور شوم با اجازه رهبری، پس از یک سال با آمریکا رابطه برقرار می‌کنم.

كد خبر : ۱۸۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:با موافقت دولت، بسته اجرایی بنیاد شهید و امور ایثار گران ابلاغ شد.

كد خبر : ۱۸۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:محمدرضا باهنر، کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری فردا در خرم آباد سخنرانی می‌کند.

كد خبر : ۱۸۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:همایش فصلی اعضای هیات نظارت پلدختردرمسجدجامع این شهربرگزارشد.

كد خبر : ۱۸۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز: افزایش دانشگاههای ایرانی در میان برترینها ی دانشگاههای آسیا

كد خبر : ۱۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:تحقیقات آماری و نتایج آخرین سرشماری سال ۱۳۹۰ حاکی از کاهش ۵ درصدی جمعیت جوان کشور و ادامه این این روند طی ۱۰ سال آینده است. کارشناسان معتقدند نهادهای تصمیم گیر باید تغییرات زیرساختی سیاست کنترل جمعیت را از دهه ۶۰ آغاز می کردند.

كد خبر : ۱۸۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:روزنامه درویژه های خودمنتشرکرد.

كد خبر : ۱۸۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز: به علت همزمانی امتحانات پایان ترم نیم سال دوم سال تحصیلی 92-91 دانشگاه‌ها با انتخابات ریاست جمهوری، معاونت آموزشی وزارت علوم با ابلاغ دستورالعملی از دانشگاهها خواست 20 خرداد تا 2 تیر هیچ امتحانی برگزار نکند که بر این اساس 26 دانشگاه تقویم جدید آموزشی خود را ارائه دادند.

كد خبر : ۱۸۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مصلحت نیست، هاشمی به عرصه انتخابات ریاست جمهوری بیاید.

كد خبر : ۱۸۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:فرناز عبدلی طراح لباس برند «پوش» در ایران به دویچه وله می‌گوید ویژگی لباس‌های زنانه بهارانه سال ۹۲ خصوصیت کاربردی آنهاست.

كد خبر : ۱۹۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:گسترۀ حقوق اجتماعی شهروندی و دخالت روز افزون دولت ها در عمل محدودیت‌هایی در حداقل چهار حوزه جرم، منازعه‌ها و دعواهای مدنی، كنترل اقتصادی و تأمین اجتماعی برای آزادی افراد و گروه‌های اجتماعی ایجاد كرده است كه بسته به فلسفۀ سیاسی دولت‌ها در نوسان است.

كد خبر : ۱۹۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز: در ادامه انتقادها به همایش صد‌هزار نفری دولت که قرار است روز پنجشنبه در استادیوم «آزادی» برگزار شود، جلسه علنی دیروز مجلس به دلیل درگیری لفظی نمایندگان حامی دولت با منتقد برگزاری این همایش به تنش کشیده شد.

كد خبر : ۱۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز: امام جمعه معمولان با اشاره به نام گذاری شعار سال گفت: مسئولان هريك وظايفی دارند مسئولان بايد برنامه ريزی لازم برای تحقق اين شعار را داشته باشند و اطلاع رسانی درست به مردم در زمينه اين شعار داده شود.

كد خبر : ۱۹۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:یعالون با اشاره به اینکه دنیا در مقابله با برنامه هسته ای ایران تا کنون تاخیر داشته است،

كد خبر : ۱۹۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:رییس سازمان بسیج مستضعفین با صدور پیامی درگذشت مرحوم حسین ‌زاده‌حسین جانشین بسیج صدا و سیما را تسلیت گفت.

 

كد خبر : ۱۹۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:امروز چهارشنبه ٢٨ اردیبهشت ماه سال ١٣٩٢ هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور محمدرضا رحیمی، معاون اول رئیس جمهوری،رستم قاسمی، وزیر نفت و مهدی غضنفری وزیر صنعت،معدن و تجارت آغاز به کار کرد.

كد خبر : ۱۹۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:موسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران مسابقه نگارش فیلم نامه کوتاه با عنوان شهروند مسلمان ایرانی را برگزار می نماید .

كد خبر : ۱۹۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:فرماندارپلدختربر رعایت اصول اولیه حجاب و عفاف در جامعه اسلامی تاکید کرد.

كد خبر : ۱۹۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:یک فعال دانشجویی دانشگاه لرستان گفت: رئیس جمهور یازدهم باید به معنای واقعی کلمه اصولگرای اصلاح طلب باشد.

كد خبر : ۱۹۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:مدیرکل صداوسیما گفت:صداوسیمای لرستان این امادگی رادارد که تا در زمینه‌های مختلف با تهیه و پخش کارهای فرهنگی و معرفی کارهای خیرین استان فعالیت کند.

كد خبر : ۱۹۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:عضو ارشد حزب موتلفه اسلامی گفت:از نظر تشکل هم در ایران ما در کمیسیون ماده 10 احزاب، بالای 240 تشکل سیاسی داریم که از این بین فقط 10 تشکل فعال هستند

كد خبر : ۱۹۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:حضور سوپراستارهای سینما، از نیکی کریمی گرفته تا پوریا پورسرخ، الناز شاکردوست، آناهیتا همتی و الهام حمیدی و ستارگان فوتبال مانند علی دایی و فرهاد مجیدی در مراسم گشایش اولین شعبه یک برند لوکس خارجی، تعجب عام و خاص را بر انگیخت.

كد خبر : ۱۹۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:نماینده ازنا و دورود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسئولان نباید در عزل و نصب‌ها دخالت کنند، گفت: برخی به اسم مردم از تریبون‌ها سوء استفاده می‌کنند.

كد خبر : ۱۹۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:بعد از تخریب و تعویض میدان ایشتار شهرستان الشتر، میدان ولایت با هزینه بیست و پنج میلیون تومان در ورودی این شهرستان رو نمایی شد.

كد خبر : ۲۰۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بروجرد در نامه‌ای خطاب به وزیر علوم، از تغییر زمان امتحانات دانشگاه‌ها به دلیل انتخابات ریاست جمهوری انتقاد کرد و آن را دور از شان دانشجویان دانست.

كد خبر : ۲۰۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:صادق صبامدير كنوني شبكه بي‌بي‌سي فارسي با هويت ايراني اثبات شده اعمال مجرمانه‌اي را با ساخت برنامه‌هاي گوناگون در اين شبكه مرتكب مي‌شود كه بايد پاسخگو باشد.

كد خبر : ۲۰۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:ساختمان فرمانداری در خیابان میر عماد به آرامش روزهای گذشته خود بازگشته است. زمان ثبت نام برای حضور در چهارمین دوره انتخابات شورای شهر تهران به اتمام رسیده است.

كد خبر : ۲۰۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:رییس‌جمهور با بیان اینکه «می‌گویند باهات برخورد می‌کنیم»، اظهار کرد: برخورد کنید؛ شما عددی نیستید در برابر ملت که بخواهید برخورد کنید. ملت ایران هیچگاه در برابر ابرقدرت‌ها جا نزد و توی دهن آنها زد و باز هم این کار را می‌کند و شما که کسی نیستید. شما هر کدامتان هر گوشه‌ای از پرونده‌تان را بالا بزنیم دیگر جایی در بین ملت ایران نخواهید داشت.

كد خبر : ۲۰۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:نتایج بررسی پرونده ای در پزشکی قانونی نشان داد که پنجمین نفری که به دلیل چرك كردن گلو به پزشک مراجعه کرده و تزریق پنی سیلین چینی به مرگ وی منجر شده است.

كد خبر : ۲۰۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:مفتی تونس با اشاره به اعزام 16 دختر از این کشور به سوریه تحت عنوان “جهاد نکاح”؛ فراخوان ها برای “جهاد” در سوریه را اشتباه بزرگ دانست و تأکید کرد: “جهاد نکاح” یکی از انواع فحشا و زنا است.

كد خبر : ۲۰۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:مقامات آمریکا اعلام کردند: فرد آمریکایی که با آتش زدن سجاده ای قصد سوزاندن مسجدی در ایالت اوهایو در شمال این کشور را داشت، به بیست سال زندان محکوم شد.

كد خبر : ۲۰۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:چندان نیازی به آمار و ارقام نیست. همین که به اطراف تان نگاه کنید، می بینید که تعداد پسران مجرد نسبت به نسل قبل چند برابر شده است.

كد خبر : ۲۰۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:از بین رفتن تعادل در عرضه و تقاضای نیروی کار و تاخیر چندساله در ورود کارجویان متولد دهه 60 به بازار کار باعث انباشته شدن تقاضاهای شغل در کشور تا 3 میلیون نفر شده است با این حال به زودی باید منتظر ورود کارجویان دهه 70 به بازار کار و ایجاد موج دوم بیکاری پس از موج بیکاری دهه شصتی‌ها باشیم.

كد خبر : ۲۰۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:فرزند آیت‌الله طاهری خرم آبادی از رو به بهبود بودن حال عمومی آیت‌الله سیدحسن طاهری خرم آبادی خبر داد.

كد خبر : ۲۰۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:متأسفانه کشورهای صادرکننده محصولات بهداشتی و درمانی از تحریم‌های ناعادلانه غرب علیه ایران و سوء مدیریت مسئولان، استفاده کرده و محصولات بی‌کیفیت را به کشور فروخته‌اند.

كد خبر : ۲۰۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:چه كسي در محوطه زير جايگاه به انتظار نشسته بود؟! و هنگامي كه برخلاف انتظارتان از مراسم استقبال نشد ترجيح داده شد كه آقاي مشايي آفتابي نشود؟! و سپس به پشنهاد ملک زاده مخفیانه خارج شد و به مزار عسل بدیعی رفت.

كد خبر : ۲۰۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: لرستان مغضوب شده هر سه دولت قبلی است و هرکدام از دولت ها فقط یک سری مصوبات و کلنگ های بی نتیجه را در لرستان تصویب کردند.

كد خبر : ۲۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:جشن بزرگ 6اردیبهشت ماه درپلدختربرگزارمی شود.

كد خبر : ۲۰۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:در اسلام، مردان و زنان مؤمن به تعامل و روابط هدفمند و مبتنی بر توسعه ارزش‌های دینی و فی مابین دعوت شده‌اند.

كد خبر : ۲۱۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:در شرایطی که داروهای چینی همچنان زمینه تشنج و بعضا مرگ بیماران را فراهم می‌کند، نایب رئیس دوم کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: اگر شما جایی سراغ دارید که داروی چینی توزیع می‌کند به ما اطلاع دهید تا شدیدا با آن برخورد کنیم.

كد خبر : ۲۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:با داغ شدن تنور انتخابات ، کاندیداها برنامه های خود را برای حل معضل بیکاری ارائه کردند.

كد خبر : ۲۱۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:رئیس جمهور گفت :«کسی که 500 میلیارد تومان برده و سراغ او می‌رویم، می‌گویند به او دست نزن چون اقتصاد خراب می‌شود، وقتی می‌خواهیم پنج میلیون یا 15 میلیون به جوانان وام بدهیم صدای همه‌شان بلند می‌شود.»

كد خبر : ۲۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت: مردم باحضورباشکوه درانتخابات 24خردادماه "نه" بزرگی رابه بدخواهان نظام جمهوری اسلامی خواهندگفت

كد خبر : ۲۱۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:وزارت علوم در بخش‌نامه خود به دانشگاه‌ها، این تغییر زمان را بنا به درخواست دانشجویان‌ اعلام کرده‌ است، حال آن که از زمان ابلاغ آن، دانشجویان بسیاری به این کار اعتراض کرده‌اند! اما ماجرا از این قرار است: وزارت علوم نمی‌خواهد به هیچ وجه در نزدیک‌ به انتخابات و پس از آن، کسی در دانشگاه‌های کشور ‌باشد و تعطیل کردن دانشگاه را آسان‌ترین راه برای آسوده کردن خیال خود دانسته است.

كد خبر : ۲۱۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان از حضور کاندیداهای ریاست جمهوری برای سخنرانی در این دانشگاه خبر داد.

كد خبر : ۲۱۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:بنابر قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، شورا یکی از ارکان نظام است و دوشا دوش شهرداری هر شهر فعالیت خود را انجام می دهد.

كد خبر : ۲۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:وی با بیان اینکه یک مدیریت عاقل متوسط هم می‌تواند کشور را اداره کند، گفت: اگر نتوانیم کشور را اداره کنیم در مقابل مردم مسئول عندالله هستیم.

كد خبر : ۲۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:همرزم شهید خرازی گفت: زمانی که در عملیات کربلای ۴ ضرباتی به نیروهای ما وارد شد، شهید خرازی به سه دلیل بر انجام عملیلات کربلای ۵ تاکید کرد؛

كد خبر : ۲۱۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:گروه‌های طراحی مد و فروش لباس و جواهر بدلی با بی توجهی مسئولین ذی‌ربط با انتشار تصاویر نیمه عریان زنان در شبکه های اجتماعی به جذب مشتری و ترویج ناهنجاریهاي اجتماعی دست می‌زنند.

كد خبر : ۲۱۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:اعضای ستاد جوانان اصلاح طلب با سید محمد خاتمی دیدار کردند و از وی خواستند تا با در نظر گرفتن آینده ایران و در تلاش برای نجات کشور، آبروی خود را فدای ایران کند و به عنوان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری آینده در صحنه حضور داشته باشند.

كد خبر : ۲۱۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:سرانجام سفرهای استانی دولت در سال جدید که به نظر عده ای بیشتر تبلیغاتی است تا برای خدمات رسانی کار دست محمود احمدی نژاد داد و عده ای اعلام کردند که اگر می خواهی به شهر ما بیایی مشایی را نیاور و گرنه ما نیستیم/ در فضای انتخاباتی هم حاشیه های 1+2 ادامه دارد و صحبت های یکی از اعضای این ائتلاف برای آنان دردسر درست کرده است.

كد خبر : ۲۱۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:توضیح حجت الاسلام ذوالنوری درباره یک خبر،اجماع بر آقای خاتمی تنها در خانواده خاتمی است!،تکذیب خبر سرلیستی محسن‌هاشمی در انتخابات شوراها،«آبشار» آلن ایر روی «پاس» احمد شهید،دستور دولت به بانک مرکزی برای تعدیل ارزش ریال،توقیف ۲ شناور عراقی در آب‌های ایران،دستگیری ۷۸ ماهیگیر ایرانی در سومالی،تعویق جلسه دادگاه شکایت مشایی از مداحان،درگیری هواداران و مخالفان مشایی،آزادی جن‌گیر و رمال مشهور،قانون‌اساسی دست و پای رئیس‌جمهور را نمی‌بندد ایران از “خط قرمز” ساخت بمب اتمی،چشم منطقه به آمدن هاشمی است،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:كاربران زیادی با قرار دادن شماره تلفن خود و درج درخواستهای غیراخلاقی خود پیشنهاد های شرم آوری را از طریق این صفحات غیر اخلاقی منتشر میكنند.

كد خبر : ۲۱۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:رییس سازمان بازرسی کل کشور در واکنش به این سوال که شما به عنوان رییس سازمان بازرسی کل کشور چه اطلاعی از آقایان کروبی و موسوی دارید؟ گفت: بنده مسوول امنیتی و قضایی کشور نبوده و مسوول بازرسی از دستگاه‌های دولت هستم. ولی آنطور که اطلاع دارم حال این آقایان هم خوب است و مشکلی ندارند

كد خبر : ۲۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:براي اولين بار در کشور کميته اطلاع‌رساني استاني در حوزه مبارزه با مواد مخدر با هدف آگاه‌سازي خانواده‌ها و جلوگيري از سوء مصرف مواد ‌مخدر در استان لرستان راه‌اندازي شد.

كد خبر : ۲۱۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: به منظور حمايت از هنرمندان سينمايی و بومی استان قرار است چندين نماهنگ با عنوان رضوی توسط هنرمندان بومی استان توليد شود.

كد خبر : ۲۱۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:رهبر معظم انقلاب دارا بودن روحیه مقاوم، برخورداری از تدبیر، روزمره فكر نكردن در مسائل اقتصادی، توجه به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، تكیه كردن بر نظرات كارشناسی، تهذیب اخلاقی و نپرداختن به حواشی را از جمله خصوصیات رئیس‌جمهور مطلوب ذكر كردند.

كد خبر : ۲۱۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع دانشجویان دانشگاه علوم حدیث، با تشریح مباحث انتخاباتی، گفت: بهترین دموکراسی‌ عالم که در آن هیچ خدشه‌ای نمی‌توان به رای مردم وارد کرد در ایران وجود دارد.

كد خبر : ۲۱۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:دانشجویان شورای هماهنگی حزب الله آذربایجان شرقی و جامعه زینب(س) استان در بیانیه های جداگانه ای از رئیس جمهور خواستند تا در سفر خود به این استان اسفندیار رحیم مشایی را به تبریز نیاورد.

كد خبر : ۲۲۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: سپاه با بصیرت همیشگی اعضایش در گرم کردن تنور انتخابات مشارکت می کند.

كد خبر : ۲۲۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:در این مطلب بر آنیم تا به بررسی ضرورت انتخاب اصلح، ویژگی های فرد اصلح، تکلیف گرایی یا نتیجه گرایی و همچنین روش شناسایی فرد مطلوب در انتخابات از دیدگاه مقام معظم رهبری بپردازیم.

كد خبر : ۲۲۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:مسئول کمیسیون امربانوان فرمانداری پلدخترگفت:کمیسیون اموربانوان فرمانداری پلدختردرسال91اقدامات خوبی برای حمایت وتبیین نقش زن درجامعه داشته است.

كد خبر : ۲۲۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:رئیس سازمان انرژی اتمی ایران از تلاش برای تولید 2 هزار مگاوات برق هسته‌ای تا پایان امسال خبر داد.

كد خبر : ۲۲۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:نماینده پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت: زن باید به اندازه توانایی‎اش در جامعه فعالیت اجتماعی داشته باشد.

كد خبر : ۲۲۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:به مناسبت هفته عقیدتی وسیاسی وگرامیداشت شهادت علامه مطهری، کارکنان وسربازان ناحیه مقاومت بسیج درمسجدجامع این شهرباامام جمعه پلدختردیدارکردند.

كد خبر : ۲۲۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:ولی امر مسلمین جهان فرمودند: بیداری اسلامی پدیده شگرفی است که اگر به اذن‌الله، سالم بماند و ادامه یابد، قادر خواهد بود سر برآوردنِ تمدن ‌اسلامی را در چشم‌‌اندازی نه چندان دوردست، برای امت اسلامی و آنگاه برای جهان بشریت رقم زند.

كد خبر : ۲۲۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:مسکن مهر بروجرد که سالهاست دل مردم را خوش کرده حال به دلیل جالبی بلاتکلیف است؛ مسئولان می گویند باید مردم منتظر بمانند در سفر هیئت دولت کلید خانه هایشان را تحویل بگیرند!

كد خبر : ۲۲۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:نماینده دورود و ازنا در مجلس با اشاره به نام‌گذاری امسال گفت: حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی باید برای مردم تبیین، تعریف و تبدیل به فرهنگ و سپس عملیاتی شود.

كد خبر : ۲۲۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:رئیس دانشکده اقتصاد و علوم اداری دانشگاه لرستان گفت: به دنبال توسعه تحصیلات تکمیلی با تمرکز بر مقطع دکتری در دانشکده اقتصاد و علوم اداری دانشگاه لرستان هستیم.

كد خبر : ۲۲۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی سیاست‌های کلی «ایجاد تحول در نظام آموزش و پرورش کشور» را که پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین شده است، ابلاغ کردند.

كد خبر : ۲۲۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:فرماندارپلدخترگفت:حفظ حجاب عفاف وارزشهای اسلامی ازوظایف خطیربانوان ایران اسلامی است.

كد خبر : ۲۲۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه درناحیه مقاومت بسیج شهرستان پلدخترگفت:حضرت زهرا(س) درطول تاریخ وقایع مهمی راازجمله دفاع ازولایت خلق کرده است.

كد خبر : ۲۲۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:اخیرا چند زن خود فروخته در شهر های مختلف کشور اقدام به کشف حجاب کرده اند تا بی عفتی در جامعه را ترویج نمایند و پروژه کشف حجاب که توسط گروه های ضد انقلاب و بی دین القا شده است را اجرا نمایند.

كد خبر : ۲۲۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:به‌مناسبت هفته كار و كارگر، از خانواده‌های معظم شهيدان كارگر بهروز رحمتی، غلام مرادپور و غلام احمدی‌تبار روز چهارشنبه، يازدهم ارديبهشت‌ماه تجليل شدند.

كد خبر : ۲۲۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:محفل انسی باقرآن درپلدختربرگزارشد.

كد خبر : ۲۲۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: متأسفانه عده‎ای سودجو و رانت‎‌خوار که به جاهایی وصل هستند اقدام به توزیع داروهای بی‎کیفیت در کشور می‎کنند.

كد خبر : ۲۲۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:چندی پیش طی نظرسنجی که بین مجریان صدا و سیمای مرکز لرستان برگزار شد، مسعود بهرام نژاد با بیشترین آراء از طرف مردم بعنوان بهترین مجری انتخاب شد. به این بهانه گفت و گویی را با بهرام نژاد انجام دادیم.

كد خبر : ۲۲۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:یک کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه "شعار ما زنده باد اصلاحات است"، گفت: عده‌ای اصلاحات را طاعون و سرطان می‌دانند ولی اصلاحات در واقع همان امر به معروف و نهی از منکر است.

كد خبر : ۲۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:گذر از سال ۹۱ به سال ۹۲ با تجربه ای از بداخلاقی ها و تنش های سیاسی در کشور بود. سال ۹۲ آبستن انتخابات است و فضای نه چندان شفاف سیاسی کشور بر نگرانی ها می افزاید.

كد خبر : ۲۳۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند:استفاده از قریحه خدادادی شعر و ترکیب آن با مداحی در خدمت «اختلاف افکنی» و «تحریک عصبیت های مذهبی»، نکته دیگری بود که رهبر انقلاب اسلامی از آن به عنوان یکی از مصادیق بارز ضایع کردن فرصت شعر و ستایشگری یاد کردند.

كد خبر : ۲۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:عسگراولادی،زمزمه انتصاب مرتضوي در پست جديد،تصادف خودروی همراهان وزیر ارشاد،مانع حضور هنرمندان در شورای شهر نشویم،استفاده ابزاري از ورزش در عرصه سياست،افشاگري معاون سابق ،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:زن مصنوعی که چینی‌ها د‌‌ر چند‌‌ ماهه اخیر ساخته اند‌‌ می‌تواند‌‌ هر کارى را براى صاحب خود‌‌ انجام د‌‌هد‌‌! به گفته سازند‌‌گان این عروسک‌های مبتذل و محصولات ضد‌‌بشر، زن مصنوعی جد‌‌ید‌‌ بر عروسک‌های مشابه پیشین این امتیاز را د‌‌ارد‌‌ که تا ۹۹د‌‌رصد‌‌ شبیه زن‌های معمولی است.

كد خبر : ۲۳۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان در پاسخ به اظهارات اخیر هاشمی مبنی بر اینکه ما با اسرائیل سر جنگ نداریم، گفت: جنگ ما با اسرائیل تا زمان محو این رژیم غاصب ادامه دارد.

كد خبر : ۲۳۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:فرماندارپلدخترگفت:حفظ حجاب عفاف وارزشهای اسلامی ازوظایف خطیربانوان ایران اسلامی است.

كد خبر : ۲۳۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران با بیان اینکه هیچکس در میدان بازی دشمن بازی نخواهد خورد گفت: امروز مرزهای امنیتی خود را تا شرق مدیترانه ادامه دادیم و حیله آنها نتوانست حرکت ما را متوقف کند.

كد خبر : ۲۳۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:آیت‌الله سیدمحمد خامنه‌‌ای در گفت‌وگویی تفصیلی با فارس، با تاکید بر وجود سناریویی پیچیده از سوی دشمنان انقلاب برای ایجاد فتنه جدید در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو، اهداف و ابعاد مختلف این سناریو بویژه مطرح شدن نامزدی یک چهره مشهور سیاسی را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

كد خبر : ۲۳۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:تجمع علما، اساتيد، فضلا و طلاب مدرسه  علميه امام رضا(ع)  در اعتراض به هتك حرمت مرقد حجربن عدي(ره) امروز در پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۲۳۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:شهردار تهران گفت: روند معقول و اصولی در انتصاب این است که فرد مسئول باید به نظام اسلامی و ولایت فقیه عشق بورزد و همچنین مدیر لایق و کارآمدی باشد. اگر توفیق خدمت پیدا کنم رویه‌های غلط را برهم خواهم زد.

كد خبر : ۲۳۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز: نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با سفیر افلاک گفت: اگر بخواهم رئیس جمهور شوم، شعار انتخاباتی ام ((چون بباریم رود جاری سازیم)) خواهد بود.

كد خبر : ۲۳۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:رئیس پلیس راهور کشور گفت: بر اساس آمارهای به‌دست آمده میزان تخلفات رانندگی در میان خانم‌ها به نسبت کسانی که گواهینامه دارند کمتر از تخلفات رانندگی آقایان است.

كد خبر : ۲۳۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان از سخنرانی مصطفی کواکبیان و کامران باقری لنکرانی دو کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری در این دانشگاه خبر داد.

كد خبر : ۲۳۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:رئیس کمیسیون قضایی مجلس گفت: لایحه جدید مجازات اسلامی از سوی شورای نگهبان تصویب شد و این قانون به زودی اجرا خواهد شد.

كد خبر : ۲۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:اظهارنظر پیرامون اقدامات و سخنان اسفندیار رحیم مشایی و جریان منسوب به وی که در ادبیات سیاسی امروز ایران به عنوان " جریان انحرافی" از آن یاد می شود در میان کاندیداهای این دوره از انتخابات ریاست جمهوری به یکی از مباحث مهم انتخاباتی تبدیل شده است.

كد خبر : ۲۳۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:هاشمی رفسنجانی با بیان اینکه اگر بخواهد شرایطی بوجود بیاید که بین من و رهبری حالت نزاع و اختلاف بوجود بیاید همه ما ضرر خواهیم کرد گفت: برای آمدن به صحنه انتخابات ریاست جمهوری در حال ارزیابی شرایط هستم من بدون موافقت ایشان وارد عرصه نخواهم شد چون اگر ایشان موافق نباشند نتیجه ای که به بار می آید معکوس خواهد بود.

كد خبر : ۲۳۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز: بخشداربخش مرکزی پلدخترگفت:تعرّض به مقدسات مسلمانان و قبور مطهر بزرگان اسلام نشانه‌ بزرگی حقانیت اسلام و مکتب اهل البیت علیهم السلام است.

كد خبر : ۲۳۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز: با توجه به اینکه ماهیت ارتباط بانک ها با عموم مردم جامعه مناسبات و مراودات مالی است، به تبع عملکرد این بخش از ساختار اداری جامعه از حساسیت بالایی برخوردار و با ظرافت های خاص به خود همراه است.

كد خبر : ۲۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت:برای پر کردن این فاصله برنامه ریزی شده که سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در دولت نهم نمونه ای از این فعالیت ها است.

كد خبر : ۲۴۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز: اشتباه آقای مشایی در حالی تداوم دارد که حتی علمای بزرگ معاصر هم ادعاهایی همچون ادعاهای وی را مطرح نکرده اند. دنیای غریبی است که آقای مشایی به یکباره قیام می کنند و از ارتباط با امام زمان و قیام اصغر سخن می گویند حال ایشان بر چه اساسی سخن می گویند معلوم نیست.

كد خبر : ۲۴۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:دبیر هیات تکواندو استان ضمن انتقاد از وضعیت فعلی ورزش استان، گفت: روند کنونی، ورزش را به بیراهه سوق می دهد.

كد خبر : ۲۴۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز: رئیس دانشگاه لرستان با تاکید بر اینکه دانشگاه محل برگزاری میتینگ انتخاباتی و پایگاه حزب و گروه خاصی نیست، خاطرنشان کرد: دشمن بدنبال آرامش زدایی پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری است.

كد خبر : ۲۴۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:نماینده ایران در سازمان ملل تجاوز هوایی رژیم صهیونیستی علیه سوریه را غیرقابل توجیه و تحریک‌کننده خواند و آن را قویاً محکوم کرد.

كد خبر : ۲۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:چهل و ششمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه عصر امروز در محل دفتر سخنگو برگزار شد.

كد خبر : ۲۴۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:علاوه بر شیعیان، بسیاری از اهل تسنن نیز هتک حرمت به مزار شریف و پیکر مطهر شهید «حجربن عدی» و هم چنین آرامگاه «جعفر طیار» را محکوم کردند.

كد خبر : ۲۴۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز: رییس ستاد اقامه نماز، با بیان اینکه برخی قلم ها اسراف هستند، گفت: خدا به دزد و قاتل ظالم می‌گوید، به شرک هم ظلم می‌گوید، اما دزدیدن ذهن مردم را اظلم یعنی بزرگترین ظلم می‌داند. تولید به دروغ نسل را به انحراف می‌برد.

كد خبر : ۲۴۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز: معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: گنجاندن وصایای شهدا در کتب درسی می‌تواند یکی از راهکارها برای جلوگیری از تبدیل شدن حماسه‌ها و رشادت‌ها به افسانه باشد.

كد خبر : ۲۴۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:بهائیان برای تبلیغ مسلک ساختگی‌ خود از روش‌هایی نظیر نشر کتاب، انتشار مقالات اینترنتی و اهدای کمک‌های مالی به افراد آسیب‌پذیر استفاده می‌کنند اما توضیح نمی‌دهند که به چه دلیل ازدواج با محارم -غیر از همسر پدر- مجاز است.

كد خبر : ۲۴۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:انتخابات ریاست جمهوری یازدهم قرار است 24 خردادماه در سراسر کشور برگزار شود؛ برای این انتخابات نامزدهای مختلفی اعلام کاندیداتوری کرده اند و وعده های بسیاری داده اند.

كد خبر : ۲۴۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:خلق حماسه جز در تفکر جهادی عمل کردن بوجود نمی آید؛ باید دولتی در حماسه سیاسی بر مسند قدرت قرار گیرد که با سرعت و سربلندی ضعف های دولت های قبلی را در بحث اقتصاد و معیشت مردم جبران و حل نماید.

كد خبر : ۲۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:امروزحال وهوای وزارت کشوربرای کاندیداهای ریاست جمهوری چطوربود

كد خبر : ۲۴۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:دانشگاهیان دانشگاه لرستان با صدور بیانیه ای نبش قبر حجربن عدی از صحابه پیامبر (ص) توسط مزدوران و سرسپردگان صهیونیسم در سوریه را محکوم کردند.

كد خبر : ۲۴۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: حدود 20 تا 25 درصد جمعیت زنان و 10 تا 12 درصد جمعیت آقایان مبتلا به افسردگی‌اند و افسردگی در زنان دو برابر مردان شایع است.

كد خبر : ۲۴۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:طی نامه‎ای سرگشاده جمعی از نخبگان علمی، فرهنگی و اقتصادی لرستان از دکتر جلیلی برای اعلام کاندیداتوری ریاست جمهوری دعوت کردند.

كد خبر : ۲۴۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:دبیر کل حزب مردم سالاری ،هدفمند کردن یارانه ها توسط دولت را ضربه ای مهلک به اقتصاد کشور دانست وبه ترمیم روابط ایران و آمریکا از طریق مذاکره اشاره کرد.

كد خبر : ۲۴۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به پیشرفت‌های شگرف ملت ایران در سه دهه گذشته به ویژه پیشرفت‌های علمی، تأکید فرمودند: سرعت پیشرفت‌های علمی ایران به گونه‌ای بوده است که مجامع جهانی چاره‌ای جز اعتراف به آن نداشته‌اند.

كد خبر : ۲۴۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:بر اساس گزارش انجمن دانش‌آموختگان علوم اجتماعی دانشگاه تهران که با تحلیل جدیدترین نظرسنجی‌ها صورت گرفته است هاشمی رفسنجانی و مشایی بیشترین رأی منفی را در کشور دارند.

كد خبر : ۲۴۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:مراسم جشن اردیبهشت تئاتر ایران با حضور جمعی از هنرمندان حوزه نمایش استان لرستان روز چهارشنبه در محل تالار کوهسار دورود برگزار شد.

كد خبر : ۲۵۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:سرود ملی «تحریم»  با شعری از ایوب قلعه و صدای افشین سردره‌ای اجرا و رونمایی شد.

كد خبر : ۲۵۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:فرمانده ناحیه مقاومت بسیج  پلدخترگفت:جهادگران عرصه اقتصادی می توانندباتفکربسیجی وتلاش توتطئه هاوتحریم های دشمنان راباشکست مواجه کرده ومردم باتوجه به شاخص ولایت درهمه صحنه ها به ویژه انتخابات خلق حماسه می کنند.

كد خبر : ۲۵۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:جانشين رئيس ستاد انتخابات کشور گفت: امروز تایید صلاحیت‌ كانديداهاي انتخابات شورای شهر در هیات‌های اجرایی به پایان رسيد و باید به هیات‌های نظارت برای بررسی فرستاده شود.

كد خبر : ۲۵۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:سعید کوشافر: این هفته نیز مانند همه هفته های قبل با دستی پر خدمت شما رسیدیم , انتخابات و پایان لیگ برتر فوتبال , دو پدیده خبرساز کشور بودند که بخش وسیعی از اخبار را به خود اختصاص داده اند , اخباری از
مردان تاریخی دراردوی استقلال و حرکت عجیب سپاهانی ها تا کشف خانواده ای که 70سال پشت کوه بودند و اعتیاد به لوازم ارایش...

كد خبر : ۲۵۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:مدیر عامل صندوق مهر امام رضا(ع) با بیان اینکه وام خود اشتغالی ۲۰ میلیون تومان شده، ‌گفت: امسال ۹ هزار میلیارد تومان برای اشتغال در نظر گرفته شده است.

كد خبر : ۲۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:پايگاه اطلاع‌رساني khamenei.ir به بازخواني تذكرات رهبر انقلاب برای ایام ثبت نام كاندیداها پرداخت.

كد خبر : ۲۵۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:در بی سابقه ترین حواشی مربوط به انتخابات در تاریخ جمهوری اسلامی ایران و شاید دیگر نقاط دنیا، 1 روز مانده به ثبت نام کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری، هنوز مشخص نیست که مهمترین کاندیداهای احتمالی پای به عرصه می گذارند یا خیر؟

كد خبر : ۲۵۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:جمعی از بانوان فرهیخته حوزوي و دانشگاهي كشور صبح امروز(شنبه) با حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار كردند.

كد خبر : ۲۵۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:اخبار لحظه به لحظه ستاد انتخابات کشور در روز پایانی ثبت نام نامزدها را به روایت بیان روز بخوانید.

كد خبر : ۲۵۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز: نماینده خبرگان رهبری گفت: انتخابات آینده یکی از میدان های بزرگ و مهم حماسه سیاسی است که در آن شاهد تقابل فتنه گران و جریان های انحرافی با عظمت و اراده ملت ایران هستیم که در پایان ملت ایران دست رد به سینه آنان خواهد زد.

كد خبر : ۲۵۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:جناح‌ها و گروههاي‌ موجود كشور و طرفداران‌ كانديداها نیز از تخريب‌ كساني‌ كه‌ با تشخيص‌ تكليف‌ وارد ميدان‌ رقابت‌ انتخاباتي‌ شده‌ و صلاحيت‌ آنها نيز از سوي‌ شوراي‌ محترم‌ نگهبان‌ تأييد مي‌شود جداً پرهيز و از سیاه نمایی وضع موجود و تخطئه تلاش‌های انجام شده در دوره‌های مختلف خودداری کنند.

كد خبر : ۲۵۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:رئیس دانشگاه لرستان گفت :رئیس دانشگاه لرستان گفت: در راستای ایجاد شور و خلق حماسه سیاسی در انتخابات ریاست جمهوری، زمینه حضور کاندیداها با هر سلیقه و گرایش سیاسی در چارچوب نظام در دانشگاه فراهم شده است.

كد خبر : ۲۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:دوچرخه سواری بانوان چند وقتی است که بشدت از سوی برخی روشنفکران سیاسی زن در سطح کشور مطرح می شود که با حمایت و تشویق سعی می کنند زنان ایرانی را به دوچرخه سواری سوق دهند و مدعی هستند که این یک ورزش است چرا باید حقوق زنان پایمال شود؟!

كد خبر : ۲۶۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:مسئول بسیج دانشجویی استان لرستان گفت: تغییر رفتار احمدی نژاد از سال 87 به بعد شروع شد و ارتباط مراد و مریدی بین وی  و مشایی برقرار شده است و موضوع تاثیرات احمدی نژاد از مشایی حتی از حوزه منطق و عقل هم فراتر رفته است.

كد خبر : ۲۶۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:بانک‌پاسارگاد با همکاری مرکز نشر دانشگاهی اقدام به ارایه خدماتی برای ترویج خرید غیر حضوری کتاب‌های دانشگاهی کرد.

كد خبر : ۲۶۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:علي‌اکبر ولايتي كانديداي يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري است.

كد خبر : ۲۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:منوچهر متکی كانديداي يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري است.

كد خبر : ۲۶۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:فعالیت‌های بهائیت در دو دولت سازندگی و اصلاحات از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که با شناسایی و بررسی عملکرد اقتصادی و اجتماعی این فرقه به عمق نفوذ و رابطه این فرقه با بدنه دولت پی خواهیم برد.

 

كد خبر : ۲۶۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:ثبت نام «کاندیداهای مشقی» برای این صورت می گیرد که زمینه یک تبیلغات روانی علیه شورای نگهبان فراهم شود. آیا این حضور به منظور یک انتحار سیاسی صورت گرفته است؟

كد خبر : ۲۶۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:در لابلای برنامه منافقین برای اغتشاشات پس از انتخابات 92، سناریوی کشته سازی حداقل 50 نفر به چشم می خورد که اگر عوامل اطلاعاتی و نظارتی در انتخابات ذره ای غفلت کنند می تواند هزینه سنگینی را به بار آورد.

كد خبر : ۲۶۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:رئیس پلیس کشوردر پاسخ به دانشجویی در مورد پوشاندن لباس زنانه در مریوان گفت: لباس زنانه تن این اراذل و اوباش نکردند و آنها یک تن بان بود که روی سرش بسته بودند که با ماموران متخلف برخورد کردیم. البته بار دیگر از تمام زنان کردستان عذرخواهی می کنم.

كد خبر : ۲۶۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:اوضاع ایران درزمان ریاست جمهوری هاشمی رفسنجانی ازنگاه مجله گل آقا

كد خبر : ۲۶۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:ستاد تبلیغات دفاعی کشور در بیانیه‌ای از کاندیداهای ریاست جمهوری خواست در مناظره‌ها و برنامه‌های تبلیغات انتخاباتی خود به گونه‌ای عمل کنند که امکان هرگونه سوءاستفاده دشمن سلب شود.

كد خبر : ۲۶۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:ثبت نام ساعت آخری هاشمی رفسنجانی برای کاندیداتوری دوره یازدهم ریاست جمهوری آن هم درسن80 سالگی وتجربه دو شکست در انتخابات مجلس شورای اسلامی و ریاست جمهوری و عدم اقبال تداوم حضور در ریاست مجلس خبرگان رهبری بسیاری ازاندیشمندان و صاحبان قلم  را با این سؤال مواجه کرده است چه انگیزه ای هاشمی رفسنجانی را فقط یک ساعت قبل از اتمام مهلت ثبت نام به این عرصه کشانید که به ضم خویش به برخی ازاین دلایل می پردازیم.

كد خبر : ۲۶۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس لرستان گفت: به دلیل مشکلات بودجهای کار ساخت باغ موزه دفاع مقدس، یک سالی بوده که تعطیل شده است.

كد خبر : ۲۶۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:نماینده مشهد در مجلس، از ارسال نامه‌ای با ۱۰۰ امضاء به شورای نگهبان برای رد صلاحیت هاشمی رفسنجانی خبرداد.

كد خبر : ۲۷۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:آیت‌الله ناصر مکارم‌شیرازی امروز در جلسه درس خارج فقه خود که در مسجد اعظم قم برگزار شد با اشاره به شش آسیب تبلیغات انتخاباتی تصریح کرد: آسیب نخست تخریب دیگران است و کاندیداها برای پیشرفت سعی می‌کنند دیگران را از طریق غیبت، تهمت و اهانت تحقیر کنند.

كد خبر : ۲۷۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:آیا واقعا اتفاقاتی که به تعبیر دوستان در دقیقه 90 در کشور اتفاق افتاده است، اتفاق خاص و مهمی است؟ نقاط قوت و ضعف حوادث 2 ساعت آخر انتخابات از چه جنسی است؟

كد خبر : ۲۷۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:عضو هيئت رئيسه مجلس از اعلام وصول طرح اصلاح بند "ز" ماده 44 قانون پنج ساله پنجم توسعه خبر داد.

كد خبر : ۲۷۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:دبیر همایش بین المللی ریزگردها مدیریت، عوامل و پیامدها در لرستان گفت: در مجموع 261 مقاله به همایش بین المللی ریزگردها در استان ارسال شده است.

 

كد خبر : ۲۷۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:اخیراً ثروت عطاء الله، یکی از نمایندگان حزب سلفی «نور» در مجلس شورای ملی مصر، طی اظهاراتی که نشان از نفرت بیمارگونه وی از شیعیان دارد، شیعیان را افرادی خطرناک تر از «زنان عریان» خوانده است.

كد خبر : ۲۷۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:بر اساس نتایج پژوهش‌های انجام شده در وزارت ورزش و جوانان که روی 800 نفر از جوانان تهرانی در رده سنی 18 تا 40 سال انجام شد نشان داد که بیش از 35 درصد از جوانانی که در سن ازدواج قرار دارند ازدواج و تشکیل زندگی را‌ امری ضروری می‌دانند،‌ اما در شرایط کنونی‌امکانات تشکیل زندگی را ندارند.

كد خبر : ۲۷۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:با حضور جمعي از مسوولان بروجرد و مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان، کلنگ انبوه‌سازی 160 واحدی مسکن ایثارگران واجد شرایط در شهرک اندیشه بروجرد  به زمین زده شد.

كد خبر : ۲۷۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:جانشین سازمان بسیج با اشاره به حضور کاندیداهای متعدد در انتخابات، گفت: باید افراد را با مبانی تطبیق بدهیم نه مبانی را با افراد

كد خبر : ۲۷۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:۴۲ استاد مشهور حوزه علمیه قم با صدور بیانیه ای دغدغه های مهم انتخاباتی را در آستانه ۲۴ خرداد ۹۲ بیان کردند.

كد خبر : ۲۷۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:محمدباقر قالیباف، در دیدار با مدیران رسانه‌های استانی و منطقه‌ای حامی خود با ادبیات و لحنی عصبانی از کاندیداتوری آیت‌الله هاشمی به شدت انتقاد کرد که نشان از خشم و نگرانی شدید شهردار تهران از ورود کاندیدای حداکثری اعتدال‌گرایان و اصلاح‌طلبان به صحنه انتخاباتی می‌کند.

كد خبر : ۲۷۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان نظارت دقیقی بر انتخابات شوراها دارند، گفت: اینکه گفته شده نظارت در مورد انتخابات شوراها صفر است درست نیست و به نظر می‌رسد اطلاعات درستی به ایشان (جنتی) نرسیده است.

كد خبر : ۲۷۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:نماینده ولی فقیه درناحیه مقاومت بسیج پلدختر زوایای دیگرحلقه انحرافی را مشخص کرد.

كد خبر : ۲۷۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:بروز مشکلات اقتصادی اخیر در جامعه وگرانی افسارگسیخته  کالاهایی که جزو مایحتاج ضروری مردم است؛ شرایطی را در جامعه به وجود آورده است که بسیاری از بدنه اجتماعی جامعه به دنبال راه حلی جهت برون رفت از وضعیت فعلی باشند

كد خبر : ۲۷۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:نماینده درودوازنا در مجلس با انتقاد از سیاست‌های غیرعادلانه و رعایت نکردن عدالت در توزیع درآمدهای مالیاتی در سراسر کشور که موجب افزایش مهاجرت از شهرستان‌ها به تهران شده است، گفت: آبروی نظام پابرهنگان و روستاهای دور افتاده‌اند نه شهر تهران.

كد خبر : ۲۸۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:اهالی برخی روستاهای غرب شهرستان بروجرد به علت خرابی فرستنده تلویزونی آن مناطق به استفاده از ماهواره برای پیگیری برنامه های تلویزیونی روی آورده اند.

كد خبر : ۲۸۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:نمایندگان خرم آباد،کوهدشت ، پلدختر ، دورود وازنادرمجلس شورای اسلامی ازعدم امضای حکم رئیس سازمان نظام پزشکی توسط رئیس جمهور،کاهش بودجه فرهنگی ، اعمال عدالت درکشوروبرخوردجدی باموتور سیکلت سوران متخلف انتقادکردند.

كد خبر : ۲۸۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:رییس دبیرخانه جنبش عدم تعهد گفت: در انتخابات به این فکر نمی‌کنیم که ما را رد می‌کنند و ما بر اساس یک تکلیف آمده‌ایم و راه نورانی انقلاب پایان ندارد.

كد خبر : ۲۸۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:طی نامه‌ای 2 هزار و 422 نفر از علما، اساتید، دانشجویان و مردم لرستان از آیت‌الله مصباح‌یزدی به‌ خاطر معرفی دکتر باقری‌لنکرانی به عنوان کاندیدای اصلح تقدیر و تشکر کردند.

كد خبر : ۲۸۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس٬ با تأکید بر لزوم اجرایی شدن حمایت‌های بیمه‌ای از جامعه رسانه‌ای کشور٬ گفت: اگر قرار باشد برای خبرنگاران و روزنامه‌نگاران شرایط حداقلی نظیر بیمه فراهم نشود٬ این عمل مصداق بارز سرپیچی از قانون خواهد بود.

كد خبر : ۲۸۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز: اسلام کامل ترین و آخرین دین الهی است و برای آنکه در دوران عدم حضور معصوم علیه السلام در جامعه قوانین و احکام اسلامی به اجرا گذاشته شود مجتهد جامع الشرایط به عنوان نائب عام امام معصوم علیه السلام، متولی این کار می باشد اما حدود اختیارات ولی فقیه چقدر است؟

كد خبر : ۲۸۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:خبرگزاری رسمی سوریه "سانا" (sana) مشروح کامل مصاحبه اختصاصی بشار اسد رئیس جمهور سوریه  با روزنامه کلارین آرژانتین را منعکس کرده است.

كد خبر : ۲۸۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:محمد علی مهتدی تحلیل گر ارشد مسائل منطقه در میزگرد" تقابل شیعه- سنی چالش پیش روی جهان اسلام" که در محل دیپلماسی ایرانی برگزار شد تاکید می کند که نزاع میان شیعه و سنی بیش از اتفاقی با ریشه های اعتقادی، مولود توطئه های دستگاه های اطلاعاتی غرب است

كد خبر : ۲۸۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:هدف از اصلاحات اقتصادی این است که رابطه بین دولت و شهروندان به یک رابطه پولی تبدل شود. به بیان دیگر کابینه احمدی نزاد با ارایه یارانه های نقدی که در دهه های گذشته بی سابقه بود، یک قید و بند مالی و مستقیم بین مردم و دولت ایجاد کرده است.

كد خبر : ۲۸۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:آیت‌الله هاشمی در صورت احراز صلاحیت وی از سوی شورای نگهبان حق دارد فردای قیامت از اعضای محترم این شورا شکایت کند که چرا ایشان را از دامی که پیش روی او گسترده بودند، نجات نداده‌اند؟!

كد خبر : ۲۸۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:تشکل‌های اسلامی دانشجویی و فارغ‌التحصیلان لرستان با صدور بیانیه‌ای با درخواست از شورای نگهبان برای رد صلاحیت هاشمی و مشایی در انتخابات اعلام کرد: هاشمی و مشایی رانت‌خواری و زدوبندهای باندی را تقویت می‌کنند.

كد خبر : ۲۸۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:آيت‌ا‌لله هاشمي رفسنجاني؛ آن‌گونه كه مشي ديني و سياسي‌شان است و در بيانيه اعلام حضور هم تأكيد كردند؛ عدل و اعتدال ديني و ملي را اساس برنامه‌هاي خويش قرار داده است و

كد خبر : ۲۸۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز:سعید جلیلی، غلامعلی حدادعادل، محسن رضایی، حسن روحانی، محمدرضا عارف، محمد غرضی، محمدباقر قالیباف، علی‌اکبر ولایتی ۸ نامزد تأیید صلاحیت شده از سوی شورای نگهبان هستند.

كد خبر : ۲۸۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز:فرزاد حسنی و آزاده نامداری دو مجری جوان و خوشنام تلویزیون ایران پای سفره عقد خواهند نشست تا بزرگترین اتفاق زندگیشان را کنار یکدیگر جشن بگیرند و پای برگه مهمترین شراکت زندگیشان امضا بیندازند.

كد خبر : ۲۹۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:بایداز طریق ستادباسازی عتبات عالیات برنامه های متنوع فرهنگی درمناسبت های مختلف دینی،مذهبی، وانقلابی برگزارشود تا مردم بهتر بااین ستادآشنا شوند.

كد خبر : ۲۹۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز:در پی اعلام اسامی نامزدهای احرازصلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری توسط شورای نگهبان قانون اساسی حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی یادگار گرامی حضرت امام خمینی(س) نامه‌ای خطاب به حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی نوشتند.

كد خبر : ۲۹۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲


بیان روز:استاندارلرستان گفت:رسانه ها و روابط عمومي ها دو بازوي قوي براي پيشبرد اهداف کشور هستند و نقطه عطف پيوند مديران با مردم تلقي مي شوند.

كد خبر : ۲۹۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲


بیان روز:عضو ائتلاف پیشرفت گفت: یکی از بحث‌های گفتمان اندیشه دینی و آموزه‌های مهم دینی این است که کسی که در مقام مسئولیت قرار می‌گیرد گوش شنوا برای مردم داشته باشد.

كد خبر : ۲۹۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بیان روز:  زندگی روزمره مردم کره شمالی

كد خبر : ۲۹۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بیان روز:درجلسه انجمن کتابخانه های عمومی پلدخترمسائل ومشکلات کتاب وکتابخوانی موردبررسی قرارگرفت.

كد خبر : ۲۹۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بيان روز:حرکت های روشن فکرانه غیر مذهبی در پیروزی پر شتاب و سریع انقلاب اسلامی ایران فاقد هرگونه ابزار تئوریک بودند و غافلگیر و بهت زده به حوادثی می نگریستند که از مقابل چشمان آنها می گذشت.

كد خبر : ۲۹۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


بيان روز:هر زمان که از میدان بسیج شهرمان می گذرم چشمم می افتد به در بسته ای که قرار است بر روی همه باز باشد.گاهی گدایان و معتادان درکنار آن ،درعالم خودشان اند وگاهی راننده های تاکسی درسایه ساختمانش منتظرمسافراند.

كد خبر : ۲۹۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


بيان روز:نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلای گفت: آقایانی که بارها با حکم حکومتی از برخی مخمصه ها جسته اند و بعضی مواقع به همان اختیارات حکم حکومتی تاخته اند، چطور الان می خواهند از آن استفاده کنند؟

كد خبر : ۲۹۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


بیان روز:درجلسه انجمن کتابخانه های عمومی پلدخترمسائل ومشکلات کتاب وکتابخوانی موردبررسی قرارگرفت.

كد خبر : ۲۹۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت: مردم با حضور در دفتر امام جمعه نسبت به افزایش مالیات در پلدختر اعتراض کردند.

كد خبر : ۲۹۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


بيان روز:جمعی از جوانان اصلاح طلب حامی عارف با ارسال نامه ای از سید محمد خاتمی خواستند که از عارف در انتخابات ریاست جمهوری 92 حمایت کند.

كد خبر : ۳۰۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۸


بيان روز:در سالروز تاسیس مجلس شورای اسلامی، نمایندگان مجلس پیش از ظهر امروز(چهارشنبه) با رهبر انقلاب دیدار كردند.

كد خبر : ۳۰۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۸


كد خبر : ۳۰۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۸


بيان روز:دربخش اول، اولین مناظره انتخاباتی ۸ نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری با موضوع اقتصادی چه گذشت.

كد خبر : ۳۰۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۰


بيان روز:مریدان سرکرده فرقه عرفان حلقه به تازگی اقدام به تهیه سندی مبنی بر حقانیت این فرقه در شبکه های اجتماعی کرده اند. این فرقه‌ چارچوب مشخصی ندارد؛ چارچوب طاهری است و تنها جاذبه آن به دروغ مسئله "شفاء" است. البته مسئله خارج كردن جن از كالبد بدن كه متأسفانه در سراسر كشور نیز رایج شده، از دیگر جاذبه های این فرقه است.

كد خبر : ۳۰۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۰


بيان روز:وزیر آموزش و پرورش از ارائه «مدرک» به فارغ‌التحصیلان هر دوره سه ساله تحصیلی، خبر داد.

كد خبر : ۳۰۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۰


بيان روز:رئیس ستاد انتخابات محسن رضایی در لرستان گفت: محسن رضایی 21 خرداد به لرستان سفر می‌کند.

كد خبر : ۳۰۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


بيان روز: مسوول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشكی لرستان از اعزام تيم‌های طلايه‌داران سلامت بسيج جامعه پزشكی استان به‌منظور ارائه خدمات درمانی مطلوب به مردم منطقه محروم چگنی خبر داد.

كد خبر : ۳۰۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


بيان روز:رییس ستاد انتخابات سعید جلیلی با تاکید بر اینکه گفتمان این کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری، گفتمان انقلاب اسلامی است، گفت: هرگونه شائبه‌ای مبنی بر انتساب ایشان به جریان‌هایی که خارج از چارچوب منویات رهبری حرف زده‌اند یا عمل کرده‌اند، به هیچ‌وجه قابل قبول نیست.

كد خبر : ۳۰۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


بيان روز:فرماندار پلدختر گفت:انتقال افكار وآرمانهاي امام(ره) به نسل جوان يكي از وظايف مهم مسئولين است كه بايدبه آن توجه شود.

كد خبر : ۳۰۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


بيان روز:نماينده مردم پلدختر درمجلس شوراي اسلامي گفت:اجرای کامل برنامه توسعه پنجم که مهمترین بخش آن اجرای پزشک خانواده می باشد از مهمترین وظایف دولت است. مشکلات حوزه بهداشت و درمان با اجرای درست و صحیح پزشک خانواده به مفهوم واقعی آن حل خواهد شد.

كد خبر : ۳۰۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


بيان روز:فرماندار پلدختر گفت:انتقال افكار وآرمانهاي امام(ره) به نسل جوان يكي از وظايف مهم مسئولين است كه بايدبه آن توجه شود.

كد خبر : ۳۰۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


بيان روز:تب و تاب انتخابات ریاست جمهوری در این روزها آنقدر ما را به خود مشغول کرده است که فراموش کرده ایم قراراست در سال حماسه سیاسی، در دایره ای محدود تر، اشخاصی را انتخاب کنیم تا بر اساس مفاد قانون شهرداری و نیز قانون تشکیلات شورای اسلامی کشوری، به ایفای وظیفه بپردازند.

كد خبر : ۳۰۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


بيان روز:بر اساس نظر سنجی که توسط معتبر ترین موسسه نظر سنجی علمی در کشور انجام ­شد، قالیباف و جلیلی کماکان درصدر قرار دارند و متوسط مشارکت کشور به 72 درصد نزدیک شده است.

كد خبر : ۳۰۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


بيان روز:مدیرعامل شرکت آهک صنعتی و هیدراتی پلدختر استان لرستان گفت: تولیدات شرکت آهک صنعتی و هیدراته پلدختر لرستان در سال گذشته 45 هزار تن بوده است.

 

كد خبر : ۳۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۴


بيان روز:رئیس‌کل دادگستری استان لرستان گفت: سرقت رتبه اول در جرائم کشور را داراست.

 

كد خبر : ۳۰۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۴


بيان روز:امروزصبح مردم ولايتمدار ومومن شهرستان پلدختر به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) دستجات عزاداري برپاكردند ودرسوگ امام راحل (ره) اشك ماتم ريختند.

كد خبر : ۳۰۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۴


بيان روز:فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر از اعزام 500 نفر بسیجی از این شهرستان به مرقد امام خمینی(ره) خبر داد.

 

كد خبر : ۳۰۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۴


بيان روز:حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای با تأکید بر اینکه هر رأی مردم، رأی به جمهوری اسلامی و اعتماد به ساز و کار انتخابات است، فرمودند: لازمه انتقاد در سخنان انتخاباتی سیاه‌نمایی نیست، نامزدها وعده‌های نشدنی ندهند.

 

كد خبر : ۳۱۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۴


بيان روز:دومین مناظره کاندیداهای ریاست جمهوری که درباره موضوع فرهنگی است آغاز شد. مهمترین محورهای مناظره ۸ نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری را در این خبر بخوانید.

كد خبر : ۳۱۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


بيان روز: مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان از فعالیت دو کتابخانه پستی در لرستان خبر داد.

كد خبر : ۳۱۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


بيان روز:با توجه به حکایت این روزهای ترکیه، اردوغان باید راهی را که اینک در حمایت از تروریست های سلفی و وهابی سوریه در پیش گرفته سریعا تمام کرده و سیاست حسن همجواری را با ملّت ستمدیده سوریه در پیش گیرد.

كد خبر : ۳۱۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


بيان روز:فرمانده نيروي انتظامي لرستان گفت:كليه مجرمان،متكديان،معتادان و سارقان اموال ومشمولان ماده 16مبارزه باموادمخدر شناسامه دارمي شوند.

كد خبر : ۳۱۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


بيان روز:معاون سیاسی و امنیتی استاندار لرستان از دانشگاهیان خواست نسبت به دعوت مردم برای حضور گسترده در انتخابات اقدام کنند.

كد خبر : ۳۱۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


بيان روز:برخی حامیان و نزدیکان هاشمی رفسنجانی معتقدند بهترین گزینه انتخابات علی اکبر ولایتی است چرا که وی می تواند علاوه بر ایجاد اجماع در میان گروه های کشور ، جلوی برخی افراطی گری ها را گرفته و کشور را به آرامش برساند.

كد خبر : ۳۱۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:همزمان با آغاز تبلیغات نامزدهای ریاست‌جمهوری، یکی از مسائلی که در میان هیاهوی رقابت‌های نامزدها تا کنون کم‌رنگ بوده، ارائه طرح و برنامه‌ای جامع برای ترویج سبک زندگی متناسب با ارزش‌های ایرانی – اسلامی بوده است.

كد خبر : ۳۱۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:بخشداربخش معمولان گفت:روستاهاي افرينه،زيودار و بن لار به دليل مشكلات محلي از انتخابات شوراها انصراف دادند.

كد خبر : ۳۱۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:فرمانده نيروي انتظامي لرستان گفت:كليه مجرمان،متكديان،معتادان و سارقان اموال ومشمولان ماده 16مبارزه باموادمخدر شناسامه دارمي شوند.

كد خبر : ۳۱۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:بخشداربخش معمولان گفت:روستاهاي افرينه،زيودار و بن لار به دليل مشكلات محلي از انتخابات شوراها انصراف دادند.

كد خبر : ۳۱۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:محمود احمدی نژاد گفت: عده‌ای ستون پنجم دشمن بودند اما الان ادعای انقلابی‌گری می‌کنند من به مذاکرات هسته ای کاری ندارم و دخالتی هم در آن ندارم.

كد خبر : ۳۱۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:محسن رضايي،جليلي وقاليباف درسفرهاي استاني  به تبريز وقرچك ورامين به هواداران خودچه گفتند.

كد خبر : ۳۱۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:این روزها در حالی بحث اجماع اصلاح طلبان روی حسن روحانی، مطرح است که در واقع وی و هاشمی رفسنجانی دو عضو جامعه روحانیت بوده و با این اقدام مجمع روحانیون عملا در زیر بیرق جامعه روحانیت قرار می گیرد.

كد خبر : ۳۲۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:عضو جامعه مدرسین با تکذیب حمایت اکثریت اعضا از ولایتی گفت: جامعه مدرسین از هیچ کاندیدایی حمایت نمی کند.

كد خبر : ۳۲۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز:موسوي‌خوئيني‌ها با اشاره به فراهم نشدن مجال نامزدي براي خاتمي و هاشمي گفته است با شرکت در انتخابات به هر قيمت مخالفم اين به زيان ماست.

كد خبر : ۳۲۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز:بیش از 12 هزار رأی اولی در انتخابات ریاست جمهوری شرکت می‎کنند

كد خبر : ۳۲۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز:حدود500 رأي اولي درانتخابات رياست جمهوري وشوراهاي اسلامي شهر وروستا شركت مي كنند

كد خبر : ۳۲۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز:كناره گيري عارف و اعلام مواضع وحمايت هاي اصلاح طلبان ازاين اقدام

كد خبر : ۳۲۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


بيان روز:حدود500 رأي اولي درانتخابات رياست جمهوري وشوراهاي اسلامي شهر وروستا شركت مي كنند

كد خبر : ۳۲۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


بيان روز:وزیر بهداشت دولت نهم به بیان برخی ناگفته ها از تحریم دارویی کشور در سال ۸۶ اشاره کرد و افزود: خانواده های بسیاری به خاطر هزینه های کمرشکن درمان، به زیر خط فقر می روند.

كد خبر : ۳۲۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


بيان روز:کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: ‌به جوانانی که ازدواج می‌کنند قول می‌دهم که کوپن 20 میلیون تومانی بدهم.

كد خبر : ۳۲۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


بيان روز:مذاکره با جلیلی و قالیباف برای کناره گیری به نفع ولایتی شدت گرفته و انتظار می رود فردا خبر کناره گیری این افراد به نفع ولایتی در خروجی رسانه های خبری قرار گیرد.

كد خبر : ۳۲۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


بيان روز:جمعیت زنان جمهوری اسلامی ایران، به دبیرکلی سرکار خانم دکتر زهرا مصطفوی، دختر گرامی حضرت امام خمینی (ره) ضمن صدور بیانیه‌‌ای درباره یازدهمین دوره‌ی انتخابات ریاست جمهوری، حمایت خود را از دکتر حسن روحانی اعلام کرد.

 

 

كد خبر : ۳۲۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


بيان روز:این روزها فصل برداشت گندم از مزارع لرستان آغاز شده و کشاورزان مناطق جنوبی استان مشغول برداشت زحمات چند ماهه دوره کاشت و داشت خود هستند.

كد خبر : ۳۲۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


بيان روز:مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: سه نفر از اصولگرایان شامل "ولایتی"، "قالیباف" و "جلیلی" باید به این نتیجه برسند که با هم ائتلاف کنند.

كد خبر : ۳۲۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:محسن رضایی خود را یک نامزد مستقل در انتخابات ریاست جمهوری می‌داند.

كد خبر : ۳۲۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:حذف عارف از انتخابات به نفع نامزد کارگزاران، باعث دلخوری و اعتراضات گسترده در جبهه اصلاحات شده است.

كد خبر : ۳۲۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی مرزبانی خوزستان از آماده باش کامل مرزهای استان توسط نیروهای مرزبانی به منظور جلوگیری از ورود اشرار، گروه‌های خرابکارانه و تروریست‌ها به داخل خاک کشور در آستانه انتخابات خبر داد.

كد خبر : ۳۲۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با انتقاد از واردات دارو با ارز مبادله‌ای، گفت: وزیر بهداشت به جای حاشیه‌سازی در پی رفع مشکل افزایش قیمت دارو، ضعف خدمات رسانی در بیمارستان‌های دولتی و تامین بودجه مورد نیاز حوزه سلامت و اجرای اهداف برنامه پنجم در حوزه سلامت باشد.

كد خبر : ۳۲۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه جریان احمدی‌نژاد در کشور ماندگار نمی‌شود، گفت:دعا می‌کنیم سرنوشت احمدی‌نژاد ختم به خیر شود.

كد خبر : ۳۲۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:تخريب وسياه نمايي مهمترين آفت تبليغات انتخاباتي است كه نامزدهاي اتخابات رياست جمهوري وشوراهاي شهر وروستا بايد به آن بيشتر توجه كنند.

كد خبر : ۳۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:تلاشهای و رایزنی های اصولگرایان برای رسیدن به وحدت و انصراف برخی از نامزدهای اصولگرا آغاز و شدت گرفته است.

كد خبر : ۳۲۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:تخريب وسياه نمايي مهمترين آفت تبليغات انتخاباتي است كه نامزدهاي اتخابات رياست جمهوري وشوراهاي شهر وروستا بايد به آن بيشتر توجه كنند.

كد خبر : ۳۲۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:امام جمعه وفرماندارپلدختر در پیام مشترکی مردم همیشه در صحنه شهرستان پلدخترو معمولان  را به حضور گسترده و پر شور در انتخابات روز جمعه دعوت کردند.

كد خبر : ۳۲۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


بيان روز:نماینده مردم بروجرد گفت: باید مردم در انتخابات 24 خرداد هوشمندانه انتخاب کنند و مواظب سوابق وشعارهای کاندیداها نیز باشند.

كد خبر : ۳۲۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


بيان روز:جمعي از جانبازان لرستاني به نمايندگي از 16 هزار جانباز استان لرستان، در خرم‌آباد با نماينده ولي‌فقيه در استان و امام جمعه خرم‌آباد ديدار كردند.

 

كد خبر : ۳۲۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


بيان روز:وزن اصولگرایان در غیاب احمدی نژاد مشخص گشت. جریان اصولگرایی پس از چند شقه شدن در انتخابات مجلس و همچنین ناامید شدن از اینکه قالیباف به هیچ عنوان نمی تواند جریان اصولگرایی را نمایندگی کند؛ در نظر داشت با اعلام حمایت از جلیلی تحت عنوان اصولگرایان ناب خود را احیا نماید که با رأی شکننده و ضعیف جلیلی که قابل پیش بینی هم بود، شکست نهایی نیز برای آنها حاصل گشت. امروز احمدی نژاد به بدنه اصولگرایی که تحت تاثیر قرق رسانه ای بوده است فهماند که وزن واقعیشان چقدر است.

كد خبر : ۳۳۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:جامعه مسلمانان انگلیس، در اعتراض به برنامه‌ شهرک سازی رژیم اسرائیل، تحریم خرماهای اسرائیلی را در ماه مبارک رمضان در دستور کار قرار داده است.

كد خبر : ۳۳۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:اشاره: مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های بینندگان الف است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. بینندگان الف می توانند با ارسال یادداشت خود، مطلب ذیل را تایید یا نقد کنند.

كد خبر : ۳۳۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:"گیلاد ایردان" وزیر دفاع غیرنظامی اسرائیل گفت که پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری ایران برای اسرائیل ، نتایج منفی را به دنبال دارد چرا که منجر به کاهش فشارهای بین المللی علیه برنامه هسته ای ایران می شود.

كد خبر : ۳۳۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:با معرفی حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور منتخب ملت ایران، گمانه‌زنی‌ها از ترکیب اقتصادی کابینه دولت تدبیر و امید آغاز شده است.

كد خبر : ۳۳۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:استاندار لرستان ضمن تقدیر از حضور حماسی و ارزشمند مردم در انتخابات 24 خرداد، گفت: پیروز اصلی میدان رقابت انتخابات 24 خرداد، ملت فهیم و آگاه ایران اسلامی هستند که با لبیک به ندای رهبری، خالق حماسه ای ماندگار و بی نظیر در کشور شدند.

كد خبر : ۳۳۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:انتخابات عرصه خبرهای گوناگونی است که گاهاً جامعه را از حالت رخوت و سستی گذشته خارج و جریانی از شادابی و نشاط را ارزانی اجتماع می کند.

كد خبر : ۳۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:هیجان و شور و نشاط انتخابات در سراسر کشور اوج گرفته است و حتی بسیاری از رسانه‌های ضدانقلاب و خارجی که ماموریت دارند فضای یاس و ناامیدی را پمپاژ کنند بر این واقعیت اذعان دارند که انتخابات در ایران حداکثری خواهد بود و به تعبیر گاردین جهان به انتخابات ایران چشم دوخته است.

كد خبر : ۳۳۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:روزنامه کیهان در گزارشی خبری به بازتاب انتخاب روحانی در رسانه‌ها و محافل سیاسی جهان پرداخت.

كد خبر : ۳۳۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:مشاور اقتصادی رئیس جمهور منتخب ازقطع يارانه نقدي پردرآمدخبرداد.

كد خبر : ۳۳۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:علاوه بر ستاد روحانی از نظر عصر ایران افرادی نیز در پیروزی او نقش داشته‎اند. افرادی مانند جلیلی و قالیباف نیز از نظر عصر ایران به پیروزی روحانی کمک کرد.

كد خبر : ۳۳۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:نماينده مردم بروجرد درمجلس شوراي اسلامي گفت: پیروزی روحانی در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم را برآمده از جریان اصلاح‌طلبان نمی‌داند زیرا مردم از دوره اصلاحات نیز خاطرات خوبی ندارند.

كد خبر : ۳۳۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه یکی از بسترسازان خلق حماسه بزرگ سیاسی ملت ایران رسانه ها هستند٬ گفت: در شرایط مطلوب سیاسی و مشارکت حماسی مردم در انتخابات، انتظار می رود مسئولان در نظارت بر سایت‌های خبری قدری سعه صدر داشته باشند.

كد خبر : ۳۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:حجت‌الاسلام علی اسماعیلیان، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان گفت: گرانی کاغذ و کمبود آن در جامعه مشکلاتی را برای مولفان، ناشران، نشریات و مطبوعات به وجود آورده است. لازم است مسوولان کشور، کاغذ را نیز جزو کالاهای ضروری برشمرند و برای ورود آن به کشور، ارز مرجع اختصاص دهند.-

كد خبر : ۳۳۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس، با انتقاد از بالا بودن هزینه‌های دندانپزشکی در کشور، گفت: نبود پوشش بیمه ای برای خدمات دندانپزشکی، مشخص نبودن تعرفه های دستمزد دندانپزشکان و نوسانات قیمت ارز به افزایش سرسام آور هزینه های داندانپزشکی دامن زده است.

كد خبر : ۳۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:رای روحانی در قم، تهران و مازنداران عجیب است البته انتظار می رفت که خوزستان به رضایی رای بدهد و یزدی ها هم خط را از همشهری خودشان محمدرضا عارف گرفته و پشت روحانی قرار بگیرند.

كد خبر : ۳۳۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


بيان روز:رئیس‌جمهور برگزیده مردم ایران در نشست خبری خود و در پاسخ به خبرنگار فارس گفت: روزی که رقم بیکاری تک‌رقمی شد جشن کوچکی خواهیم گرفت و وقتی به حد جهانی رسیدیم، جشن ملی خواهیم گرفت.

كد خبر : ۳۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


بيان روز:فروش تلفن هاي همراه بدل چيني بصورت پيامكي  درقالب جشنواره هاي فصلي با تخفيف ويژه براي مشتريان

كد خبر : ۳۴۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


بيان روز:عده ای از عوامل فرصت طلب جریان فتنه قصد دارند با تهیه و چاپ پوسترهای سران فتنه سبز بعد از مسابقه فوتبال کارنوال‌هایی را با ماشین و موتورسیکلت راه بیاندازند و با سواستفاده از شادی احتمالی ملت بزرگ ایران دست به اقدامات ساختارشکن بزنند.

كد خبر : ۳۴۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


بيان روز:شهرستان پلدختر باجمعيت 80هزارنفري كه دارد حدود20الي 30هزارنفرجوان دارد كه متاسفانه تا به حال نيازهاي آنها توجه جدي نشده است.

كد خبر : ۳۴۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۳۰


بيان روز:روزنامه جمهوری اسلامی در مطلبی با عنوان «آزادي و آزادگان»  ازشهيد مظلوم آيت‌الله بهشتي نوشته است

كد خبر : ۳۴۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز:دستگاه‌های اطلاعاتی کشور در سال‌های اخیر، نه تنها در خنثی سازی انواع فعالیت‌های تروریستی و اقدامات گروه‌های ضد انقلاب، منافقین و گروهک ریگی موفق عمل کرده است بلکه در ساماندهی مدیریت داخلی، ساختار اقتصاد و بازار کالا، نرخ ارز و... برنامه‌ها و اقدامات تاثیرگذاری داشته است.

 

كد خبر : ۳۴۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز:جلسه رسیدگی به پرونده نشریه‌های «جامعه پرستاری» و «خورشید» یکشنبه - ۲ تیر ماه - در دادگاه کیفری استان تهران و با حضور هیات منصفه مطبوعات برگزار می‌شود.

كد خبر : ۳۴۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز:شهرستان پلدختر باجمعيت 80هزارنفري كه دارد حدود20الي 30هزارنفرجوان دارد كه متاسفانه تا به حال نيازهاي آنها توجه جدي نشده است.

كد خبر : ۳۴۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز:مسئولان عالی و قضات قوه قضاییه در آستانه سالروز شهادت آیت‌الله بهشتی با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

كد خبر : ۳۴۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۵


بيان روز:پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، به منظور گسترش فرهنگ «پژوهش» درجامعه وارج نهادن به مقام شامخ «پژوهشگران»، ‪۲۵‬ آذر از سوی «شورای فرهنگ عمومی» کشور به نام «روز پژوهش» نامگذاری شد. وزارت «علوم، تحقیقات و فناوری» نیز از سال ‪ ۱۳۷۹‬چهارمین هفته آذر ماه را به نام هفته پژوهش نامگذاری کرد. 

كد خبر : ۳۴۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:توسعه علم، فناوری و اقتصاد در هر کشوری مرهون تلاش، پشتکار، نوآوری و خودباوری نیروهای انسانی توانمند آن جامعه است. به شهادت تاریخ، نیروهای انسانی نخبه در هر جامعه، جزو ارکان قدرتمند و ارزشمند آن به شمار می‌روند.

كد خبر : ۳۴۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:«باید برای مردم خانه ساخت اما نه وقتی که در خانه را باز کردی تا ته اتاق خواب آن معلوم باشد».
«باید برای مردم سینما ساخت اما نه سینمایی شیشه‌ای که خشونت را به عابران خیابان القا کند».

كد خبر : ۳۴۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:همسر شهید اسدالله‌زاده می‌گوید: بعد از شهادت همسرم خانمی تعریف می‌کرد «با همسرم به آمریکا رفتم، حجاب نداشتم. همسرم با شهید اسدالله‌زاده ارتباط داشت؛ گاهی من هم وارد جلسات آنها می‌شدم؛ رفتار و حرف‌های وی باعث شد که من متحول شوم».

 

كد خبر : ۳۴۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:رئیس‌جمهور منتخب ملت گفت: حکومتی که از حمایت مردم برخوردار است و از حضور رأی‌دهندگان مشروعیت می‌یابد، نه تنها از رسانه آزاد نمی‌هراسد بلکه از رسانه آزاد و قانونمند استحکام بیشتری می‌گیرد.

كد خبر : ۳۵۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:فصل تابستان با تعطيلا ت طولا ني و اوقات فراغت فراوان فرا رسيده است.

كد خبر : ۳۵۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:دشمنان نظام جمهوري اسلامي هميشه شكست خورده اقتدار وعظمت ملت ايران اسلامي خواهند بود.

كد خبر : ۳۵۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


بيان روز:نقش مهم ولايت فقيه درجامعه اسلامي برهيچكس پوشيده نيست

كد خبر : ۳۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


بيان روز:این نوع جنگ از فروپاشی شوروی شروع و تاکنون ادامه داشته و متکی بر تهدیدات نرم و قدرت نرم فرهنگی و اجتماعی است.

كد خبر : ۳۵۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


بيان روز:پايگاه اطلاع رساني بيان روز درقسمت ديده بان اين هفته وقايع و اتفاقات را از نگاه مطبوعات رصد كرده است

كد خبر : ۳۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


بيان روز:یک استاد جامعه شناسی گفت: : صدا و سیما بر اساس اعتباری که دارد عمل می کند و این اعتبار پاسخگوی نیاز مردم نیست.باید پخش برنامه های خانوادگی و سرگرمی صدا و سیما به بخش خصوصی واگذار شود.

 

كد خبر : ۳۵۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


بيان روز: جشنواره «پيامك رضوی» در قالب برنامه‌های جنبی پنجمين جشنواره نماهنگ رضوی همزمان با دهه كرامت در دلفان برگزار می‌شود.

كد خبر : ۳۵۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


بيان روز:آمدن به این شهر بزرگ برای این دختر لرستانی، مثل سفر ماهی قرمز سفره هفت سین به دریا بود. اگر شناگر ماهری می‌بود و برای مقابله با خطرات آماده، هر تهدیدی برای او به یک فرصت تبدیل می‌شد و در غیر این صورت این دریای بی‌رحم او را می‌بلعید.

كد خبر : ۳۵۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


بيان روز:کشتن شیعیان در مصر از افعال مردم است و از طرفی مجری دیگر این شبکه افعال مسلمانان در دفاع از پیامبر و قرآن را از نشانه های افراط و جهل می داند.

كد خبر : ۳۵۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


بيان روز:سریال فرد تحت نظر، ماهیت آژانس امنیت ملی آمریکا یا همان NSA را بیش از سایر سریال ها و فیلم هایی که در این زمینه ساخته شده اند از جمله "دشمن ملت(Enemy of the State)" و "توطئه اشلون (Echelon Conspiracy)" نشان می دهد.

كد خبر : ۳۵۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


بيان روز:  آیا رسانه ای که برای سیاست بوجود آمده بجز القاء تعاریف خاص حزب مورد نظر خود در زمینه های مختلف اقتصادی، اجتماعی، بهداشت و ... وظیفه دیگری ندارد؟ یا اینکه سیاست برخی رسانه ها که خود را زبان گویای مردم می نامند صرفا انتقاد از دولت است؟

كد خبر : ۳۵۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


بيان روز:یکی از  وظایف نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی  قانونگذاری و نظارت بر قوانین است اما متاسفانه برخی نمایندگان با فراموش نمودن  وظیفه اصلی خود   اقدام به  دخالت در امور اجرایی می کنند  که  حداقل با وظایف آنها فاصله زیادی دارد.

كد خبر : ۳۵۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


بيان روز:رئیس جمهور منتخب در جمع علما و روحانیون گفت:اعتماد اکثریت مردم ایران به این طلبه، آن هم در پرتو حماسه سیاسی سرنوشت‌‍سازی که مدنظر مقام معظم رهبری بود برای من مباهات و افتخار از یک‌سو و موجب سنگینی وظایفم از سوی دیگر است.

كد خبر : ۳۵۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:بشار اسد تقریبا در هر ۵۸۴۰ ساعت، یکی از نیروهای عالی‌رتبه وفادار به خود را از دست داده است در حالی که مرسی عملا در هر ۶ ساعت بحران، یک نیروی عالی‌رتبه را از دست داده است!

كد خبر : ۳۵۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:بسیج بزرگ و قهرمان ما متعلق به همه ملت است. بسیج متعلق به هیچ حزبی نیست. هیچ کس حق ندارد به بسیج چشم طمع داشته باشد. بسیج متعلق به تمام آحاد جامعه و تمام کسانی است که نظام، انقلاب، قانون اساسی و ولایت فقیه را قبول دارند. همه ما از پیرمرد و جوان و میانسال عضو بسیج هستیم. بسیج برای همه است.

كد خبر : ۳۵۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:حضرت‌ آیت‌الله‌ خامنه‌ای‌ رهبر معظم‌ انقلاب‌ اسلامی‌ در مراسم‌ تنفيذ روساي جمهور، توصيه‌هاي ارزشمند و مدبرانه‌اي به منتخبان ملت به عنوان سکانداران قوه مجريه داشتند.

كد خبر : ۳۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:۱۳ مرداد روزی است که احمدی نژاد دیگر رئیس جمهور نیست. او ۸ سال بر کرسی ریاست جمهوری تکیه زد و در این مدت توانست خدمات زیادی به جمهوری اسلامی برساند. البته در برنامه­ ها و عملکرد او اشتباهاتی نیز وجود داشت که در این مجال بررسی نمی­ کنیم.

كد خبر : ۳۶۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان پلدخترگفت:طرح هجرت3 با حضور 400نفر از دانش آموزان گروه جهادي شهيد فتح اله چراغي با همكاري بسيج وآموزش وپرورش براي باسازي،زيبا سازي مدارس درمناطق محروم پلدختر اجرا خواهد شد.

كد خبر : ۳۶۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:یکی از  وظایف نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی  قانونگذاری و نظارت بر قوانین است اما متاسفانه برخی نمایندگان با فراموش نمودن  وظیفه اصلی خود   اقدام به  دخالت در امور اجرایی می کنند  که  حداقل با وظایف آنها فاصله زیادی دارد.

كد خبر : ۳۶۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:طي مراسمي با حضور رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری لرستان حسین بهاروند به عنوان دادستان جدید پلدختر معرفی شد.

كد خبر : ۳۶۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:رئیس مجمع نمایندگان لرستان گفت: باید دولت خود برای رفع محرومیت لرستان تلاش کند.

كد خبر : ۳۶۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان پلدخترگفت:طرح هجرت3 با حضور 400نفر از دانش آموزان گروه جهادي شهيد فتح اله چراغي با همكاري بسيج وآموزش وپرورش براي باسازي،زيبا سازي مدارس درمناطق محروم پلدختر اجرا خواهد شد.

كد خبر : ۳۶۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۴


بيان روز:طبق مصوبه کمیسیون، وزرای پیشنهادی باید حداقل 10 سال سابقه تجربی مرتبط با وزارتخانه مربوطه را داشته باشند. نایب رئیس اول کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس «دارا بودن حداقل مدرک فوق لیسانس یا معادل آن» برای وزرای پیشنهادی را از دیگر مصوبات کمیسیون متبوعش اعلام کرد.

 
كد خبر : ۳۶۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۴


بيان روز:امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه "شعار اعتدال، عقلانیت و خردورزی و اهتمام به فکر جمعی، ریشه اعتقادی دارد"، اظهار کرد: مکتب ما مکتب اعتدالی است و از رییس‌جمهور منتخب این انتظار را داریم که شعار اعتدال‌گرایی را تفسیر کند.

كد خبر : ۳۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۴


بيان روز:عضوکمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: در حال حاضر با معضل نبود دارو در کشور مواجه هستیم.


كد خبر : ۳۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۴


بيان روز:ديده بان پايگاه اطلاع رساني بيان روز اخبار وحواشي داغ سياسي هفته گذشته رارصد مي كند

كد خبر : ۳۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:مطالعه مطالب کتاب «آداب روزه‌داری و احوال روزه‌داران در بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای» و توجه به تاریخ و مخاطبان هر مطلب، نکات مهمی از سبک رفتاری حضرت معظم‌له در ماه مبارک رمضان را نشان می‌دهد.

كد خبر : ۳۶۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:امام سجاد(ع) در دعاهای خود ماه رمضان را «شهرالصیام»، «شهرالاسلام»،«شهرالطهور»، «شهرالتنظیف»، «شهرالقیام» و «شهرالتنظیف» نامیده است،در روزهای باقیمانده ماه شعبان استغفار کنیم.

كد خبر : ۳۶۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:رییس‌جمهور گفت: اگر کسی تصور کند بدون انسان کامل و معصوم می‌تواند به قله‌ها برسد، قطعا در اشتباه است.

كد خبر : ۳۶۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:رئیس تشخیص مصلحت نظام در سفری چهار روزه به زیارت بارگاه منور حضرت علی بن موسی الرضا(ع) مشرف شد.

كد خبر : ۳۶۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:سیاه نمایی صرف در تکنیک های غرب برای تخریب اسلام جایی ندارد و برخی اوقات اقداماتی که از نگاه ما و بسیاری دیگر اقدامی مثبت تلقی میشود می تواند در عمل بسیار مخرب و زهر دار باشد.

 

 
كد خبر : ۳۶۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:با نگاهی به واقعیت های جامعه، به نظر می رسد اغلب وظایف قانونی ناجا همچنان در حسرت اجرایی شدن مانده اند.

كد خبر : ۳۶۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:در بخشی از نامه مطهری آمده است : به خاطر اینکه احساس می کنم در بیرون از مجلس بهتر می توانم به ادامه خدمت در راه جمهوری اسلامی بپردازم بدین وسیله استعفای خود را از نمایندگی اعلام می دارم .

كد خبر : ۳۶۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:صادقی هم‌چنین یادآور شد: در نهایت پیامک‌های تلفن ثابت در ابتدای راه هستند و به مرور با میزان استفاده از آنها در سطح جامعه گسترش خواهد یافت.

كد خبر : ۳۶۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:در بخشی از نامه مطهری آمده است : به خاطر اینکه احساس می کنم در بیرون از مجلس بهتر می توانم به ادامه خدمت در راه جمهوری اسلامی بپردازم بدین وسیله استعفای خود را از نمایندگی اعلام می دارم .

كد خبر : ۳۶۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:مدیر گروه بهائیت پژوهشکده باقرالعلوم (ع) با اشاره به حضور فعال بهائیت در فضای مجازی، گفت: از فعالیتهای بهائيان ايراني، مي توان به حضور منظم در تمام سایت‌های اينترنتی و اعتراض و انتقاد از مطالبی که عليه بهائيت، نوشته شده اشاره کرد که در خلال اين کار، با القاء شبهات، خود را از فشار شبهات مطرح شده عليه بهائيت رها مي کنند.

كد خبر : ۳۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:فرقه ضد بشری رجوی در اقدامی عجیب که باعث شگفت زدگی عناصر ضد انقلاب هم شده است اقدام به تبلیغات میلیاردی برای مریم رجوی در سطح شهر پاریس کرده اند .

كد خبر : ۳۶۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:ممنوعیت مصرف مشروبات الكلی در كشورمان به صراحت در قانون مجازات اسلامی تاكید شده است. بر اساس این قانون چنانچه فردی اقدام به نوشیدن مشروبات الكلی كند به 80 ضربه شلاق محكوم می‌شود.

 
كد خبر : ۳۶۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:آیت الله مکارم شیرازی گفت: باید فکری به حال پراید و مشکلات آن کردومردم باید با این حقیقت آشنا شوند که تخلف از قوانین جمهوری اسلامی که قوانین راهنمایی و رانندگی هم جزئی از آنها هستند از نظر شرعی حرام است.

كد خبر : ۳۶۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز: رئیس هیات ورزش های همگانی استان ضمن انتقاد از شرایط موجود ورزش کشور، خواستار توجه بیشتر مسئولان و حمایت های مالی از ورزش شد.

كد خبر : ۳۶۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:مراسم تجلیل از محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور با عنوان " ۸ سال تلاش جهادی دولت خدمتگزار" در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما در حال برگزاری است.

كد خبر : ۳۶۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:برخی اخبار ویژه و خواندنی را به همراه سرخط برخی اخبار جاری روز را در بسته "دیده بان دانا" بخوانید.

كد خبر : ۳۷۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:بحث بر سر افزایش قیمت شیر در حالی است که به اعتقاد عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، اگر افزایش قیمت شیر همراه با ارتقاي کیفیت آن باشد می‌تواند به تولید‌کنندگان کمک کند، اما این در حالی است که بالا رفتن قیمت با کیفیت آن همسو نیست.

كد خبر : ۳۷۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


بيان روز:امام جمعه موقت پلدختر گفت: از آنجا كه عمده فعاليت مبلغان  مذهبي ترويج فرهنگ ديني در بين نسل جوان جامعه مي باشد باتوجه به منويات رهبر معظم انقلاب در مورد سبك زندگي، اين مسئله بايد محور فعاليت هاي مبلغان در ماه رمضان  باشد.

كد خبر : ۳۷۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


بیان روز:زمانی که از خیابان ها،کوچه و بازار شهر عبور می کنید افرادی را می بینید که به شکل های مختلفی مشغول تکدی گری هستند.

كد خبر : ۳۷۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


بيان روز:احمدی مقدم با بیان اینکه در زمان انتخابات مردم تمرکز کمتری برای تماشای سریال هوش سیاه داشته و بیشتر به دنبال نقد و بررسی مناظرات انتخاباتی بودند و این سریال به خوبی دیده نشد ادامه داد: این سریال در فصل بهار و تابستان پخش شد از نظر من ساعت 22 بهترین زمان برای پخش این سریال بود اما من در این ساعت مجبور بودم که سریال اوشین همراه با خانواده ام ببینم.

كد خبر : ۳۷۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز: از طريق ديده بان بيان روز از مهمترين اخبار روز باخبر شويد.

كد خبر : ۳۷۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:طبیعی است قضاوت‌ها درباره هشت سال عملکرد بالاترین مسئول اجرایی کشور در سطح جامعه و نخبگان متفاوت باشد اما این دلیل نمی‌شود که مجموعه خدمات و دستاوردهای ملی احمدی‌نژاد و کابینه‌اش را به پای ضعف‌ها و کوتاهی‌ها قربانی کنیم.

كد خبر : ۳۷۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: هدایت، حمایت و دعا، سه درخواست رئیس‌جمهور منتخب از مقام معظم رهبری بود.

كد خبر : ۳۷۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:اوایل مرداد امسال وارد سومین سال حضور دهمرده در لرستان می شویم.این حضور نقاط ضعف و قوتتش دیگر بر همگان هویدا شده است.در این نوشتار می خواهیم این ضعف ها و قوتها را به عرصه تحلیل بکشانیم.

كد خبر : ۳۷۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:هفته نامه فرانسوی با ذکر این که منافقین حتی در میان مخالفین هم جایگاهی ندارند، می نویسد جای تعجب دارد که سیاست‎مداران غربی تا این حد به آنها علاقه مندند.

كد خبر : ۳۷۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:اعتصاب غذای ۱۰۰ نفر از ۱۶۶ زندانی گوانتانامو، دردسر جدیدی را برای مقامات آمریکایی درست کرده است، 40 نفر از آنها، علی رغم میلشان، به زور از طریق لوله تغذیه می شوند.

كد خبر : ۳۷۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:"ديده بان بيان روز "وقايع 19تيرماه را رصد كرد.

كد خبر : ۳۷۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۹


بيان روز:مديركل تبليغات اسلامی لرستان از اجرای طرح با قرآن ويژه رمضان با همكاری صدا و سيما و اداره كل تبليغات اسلامی لرستان در سيمای مركز استان خبر داد.

كد خبر : ۳۷۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۹


بيان روز:زمین و آسمان برای یک مهمانی بزرگ و پرفضیلت آماده شده، همه از کوچک و بزرگ از دو ماه قبل به این مهمانی دعوت شده‎اند، میزبان این مهمانی خداوند متعال است و خوشا آن خوانی که میزبانش خدا باشد.

كد خبر : ۳۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۹


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:محمد مرسي و الازهر درمصر با ارتباط برقرار كردن با اسرائيل و آمريكا دچار خطا شدند.

كد خبر : ۳۷۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۱


بيان روز:زمین و آسمان برای یک مهمانی بزرگ و پرفضیلت آماده شده، همه از کوچک و بزرگ از دو ماه قبل به این مهمانی دعوت شده‎اند، میزبان این مهمانی خداوند متعال است و خوشا آن خوانی که میزبانش خدا باشد.

كد خبر : ۳۷۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۱


بيان روز:تعطیلات، اوقات فراغت و رهاشدن از خستگی‌های روحی و جسمی امری لازم و مورد تاکید است اما در حالی که هدف گذاری سند چشم انداز تبدیل شدن ایران به کشور بی بدیل خاورمیانه است، بازده پایین کار ایرانیان و تعطیلات طولانی نمی‌تواند تناسبی با این آرمان داشته باشد.

 

 

كد خبر : ۳۷۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:محمد مرسي و الازهر درمصر با ارتباط برقرار كردن با اسرائيل و آمريكا دچار خطا شدند.

كد خبر : ۳۸۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:روزنامه وال‌استریت‌ژورنال، به نقل از یک مقام ارشد کاخ سفید گزارش داد دولت باراک اوباما به دنبال برقراری ارتباط با رئیس‌جمهور جدید ایران است و هماهنگی‌های آن از طریق کاترین اشتون انجام خواهد شد.

كد خبر : ۳۸۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:آب شرب به زودی در یزد «جیره بندی» می‌شود.

كد خبر : ۳۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از برگزاری جشنواره های رضوی در شهرستان های استان همزمان با برگزاری جشنواره سراسر نماهنگ رضوی در این استان خبرداد.

كد خبر : ۳۸۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:فرماندارپلدختردر4مركزدهستان و180روستا انتخابات شوراي شهر وروستا رابرگزارنكردوشناسامه هاي رومشگان،سبزوار،ويسيان،بيدروبه وانديمشك و....سرنوشت شوراي شهر پلدختر رامشخص كرد.

 

 

كد خبر : ۳۸۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:می توان محسن مخملباف را نمونه و مصادق بارز خروجی "جنگ نرم دشمن" در به انحراف کشاندن یک هنرمند از حوزه خدمت به اسلام و میهن و تبدیل آن به ابزار وطن فروشی و خیانت و عملگی سرویس های غربی و صهیونیستی دانست.

كد خبر : ۳۸۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۳


بيان روز:تعیین تکلیف اعضای حزب منحله مشارکت برای دولت جدید ادامه دارد.

كد خبر : ۳۸۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۳


بيان روز:نسل طلايي واليبال ايران در مسابقات ليگ جهاني خوش درخشيد و موجب تجلي غرور ملي و خشنودي مردم شد

كد خبر : ۳۸۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


بيان روز:اخبار24تيرماه را در"ديده بان بيان روز"مشاهده نماييد.

كد خبر : ۳۸۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


بيان روز:حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پنجمین روز از ماه مبارک رمضان در دیدار رییس جمهوری و هیأت وزیران، کار و تلاش شبانه روزی و بسیار پرحجم، و برجسته کردن شعارهای انقلاب در عرصه های داخل و خارج را از ویژگیهای تحسین برانگیز دولت خواندند و از زحمات و تلاشهای آقای احمدی نژاد و همکاران وی صمیمانه قدردانی کردند.

كد خبر : ۳۸۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


بيان روز: درابتدای محدوده شهرکه اصطلاحا به آن ورودی شهرمی گویند؛ چه ازسمت شمال به جنوب وچه ازطرف جنوب به شمال،امکاناتی که برای رفاه حال مسافران باشداز جمله سرویس بهداشتی عمومی ،وجودندارد.

كد خبر : ۳۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۵


بيان روز:شامگاه گذشته 24 تیر ماه ساختمان خانه سینما واقع در خیابان بهار از سوی وزارت ارشاد، پلمپ شد. صبح امروز طبق اعلام شامگاه گذشته‌ی اصناف سینمایی جمعی از اهالی سینما در پی پلمپ خانه‌ی سینما در خیابان بهار مقابل این خانه جمع شده‌اند.

كد خبر : ۳۸۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۵


بيان روز:به زودی با آغاز به کار دولت یازدهم و انجام تغییرات در وزارتخانه‎ها، بسته جدید اشتغالی دولت تدبیر و امید به عنوان یکی از اساسی‌ترین نیازهای کشور ارائه می‌شود. دولت آینده قصد دارد در قالب برنامه‌های جدید اشتغال‌زایی"خانه داری" را به عنوان یک شغل رسمی به رسمیت بشناسد و سهم کار زنان خانه دار در تولید ملی محاسبه شود.

كد خبر : ۳۸۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۵


بيان روز:مدیر گروه نغمات دینی شبکه قرآن و معارف سیما گفـت: همانطور که در نهضت سوادآموزی، با همت کسانی مثل آقای قرائتی توانستیم تا آستانه ریشه‌کن شدن بیسوادی در کشور برسیم، در زمینه نهضت قرآن‌آموزی هم باید این اتفاق رخ دهد.

كد خبر : ۳۸۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۵


بيان روز:برخی اخبار ویژه و خواندنی را به همراه سرخط برخی اخبار جاری روز را در بسته "دیده بان بيان روز" بخوانید.

كد خبر : ۳۸۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


بيان روز:یک منبع آگاه: منعی برای بازگشت مهاجرانی به کشور نمی‌بینیم؛ او در سال‌های اخیر فعالیت حادی علیه اصول کشور نداشته و فقط گاهی به انتقاد از دولت پرداخته بود که ما شبیه همان انتقادها را از سوی برخی سیاستمداران و شخصیت‌های داخل کشور نیز شاهد بودیم.

كد خبر : ۳۸۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


بيان روز:مشکل استیجاری بودن مرکز و کمبود لوازم بهداشتی و توان بخشی و نیز نبود وسایل ایاب و ذهاب حتی یک اتوبوس برای معلولین در سطح شهر از مهمترین مشکلات اين قشر است.

كد خبر : ۳۹۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


بيان روز:اگرچند سال پيش در خرم آباد به گشت وگذار مي پرداختيم، قادر بوديم در مدت كوتاهي به تمام محلات و نقاط اصلي شهر سر بزنيم و از نزديك آنها را مشاهده كنيم.اما طي ساليان اخير شرايط بگونه اي چشمگير متفاوت شده است.

كد خبر : ۳۹۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


بيان روز:نماینده بروجرد در مجلس با بیان اینکه برخی دولت‌های اروپایی بدون تحریم هم ساقط شده‌اند،‌ خطاب به رئیس‌جمهور منتخب گفت: آقای روحانی! مواظب خائنان باشید.

كد خبر : ۳۹۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


بيان روز:روز گذشته باشگاه خبرنگاران با ارسال ياداشتي بر روي خروجي سايت بركناري احتمالي شمقدري را پيش بيني كرده بود اما امروز يك مقام عالي رتبه در دولت به روزنامه شهروند گفت: دستور بركناري "جواد شمقدري" را به دليل مقاومت برابر خواست و نظر اهالي هنر نسبت به بازگشايي خانه سينما و همچنين اقدامات خودسرانه صادر كرده است.

كد خبر : ۳۹۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


بيان روز:بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران طی بیانیه‌ای از رئیس جمهوری منتخب خواست در انتخاب وزیر بهداشت آینده فردی را مد نظر داشته باشد که سهامدار بیمارستان خصوصی نباشد و با آگاهی به علم مدیریت منافع سلامت همه مردم را پیگیری کند.

كد خبر : ۳۹۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز:فرماندارپلدخترگفت:اجرايي شدن مصوبات شوراي ترافيك مي تواند نقش مهمي در كاهش تصادفات  ومشكلات ترافيكي داشته باشد.

كد خبر : ۳۹۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز:معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از چاپ ۲۳ عنوان کتاب طی سه ماه نخست سال جاری دراین استان خبرداد.

كد خبر : ۳۹۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز:حسن روحانی در دیداری که از مجلس داشت در میان سخنان خود گفت که در ۱۰۰ روز اول کاری دولت گزارشاتی ارائه خواهد داد که بگوید کشور را در چه وضعیتی تحویل گرفته است. همین اظهار نظر موجب شد که بسیاری تصور کنند که رییس‌جمهور منتخب از وعده‌های پیشین خود عدول کرده است. چرا که او پیش‌ترها گفته بود در سه ماهه اول دولت یازدهم اقتصاد را در بخش‌هایی متحول خواهد کرد.

كد خبر : ۳۹۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز: در "تلنگر بيان روز "اخبار حوادث را مشاهده نماييد.

كد خبر : ۳۹۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز:تنها با فاصله یک روز از هتک حرمت به دختر چادری آمر به معروف در منطقه پونک، یک زن چادری همراه با فرزند ۳ ساله‌اش در محله خانی‌آباد تهران مورد ضرب و شتم یک بدحجاب قرار گرفت.

 

كد خبر : ۳۹۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


بيان روز:امروزه بيكاري ازمشكلات اساسي وشايد بغرنج ترين معضل استان لرستان بشمارميرود كه باخودپيامدهاي بسياري را بدنبال آورده است.

كد خبر : ۳۹۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


بيان روز:واکنش صریح رییس قوه قضائیه به اظهارات آقای علم الهدی امام جمعه مشهد از جنبه های گوناگون قابل توجه است.

كد خبر : ۳۹۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


بيان روز:کمتر از 24 ساعت پس از انتشار یادداشتی درباره نقش مثبت نظامیان در فرایند گذار به دموکراسی و وجود پدیده‌ نوظهور "کودتای دموکراسی‌خواهانه" در عالم سیاست، ارتش مصر در حمایت از خواسته اکثریت مردم مصر، اقدام به برکناری محمد مرسی کرد.

كد خبر : ۳۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


بيان روز:امروز می‌خواهم تکلیف اموالم را روشن کنم، یک میراث معنوی، یک میراث دیجیتال؛ وبلاگ نویسی یعنی همان قلم در دست داشتن و می‌دانی که خداوند در کتابش به قلم قسم خورده است، حداقل دوبار! پس خیلی مراقب باش.

كد خبر : ۳۹۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


بيان روز:احمدی‌نژاد بسیاری از آرمان‌ها و شعارهای اصلی انقلاب را که حسرت تحقق آن به دل انقلابیون و امت حزب‌الله مانده بود را زنده و در راه احیای آن بی‌وقفه تلاش کرد، او فرزند انقلاب است و هیچ‌گاه نباید او را از انقلاب جدا کرد.

كد خبر : ۳۹۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


بيان روز:اکثر ایرانیان برای دسترسی به اینترنت با گوشی هایشان از اپراتورهای تلفن همراه  استفاده میکنند که نظارت مناسبی را در محدوده غیر مجاز ندارد.

كد خبر : ۳۹۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


كد خبر : ۳۹۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


بيان روز: نماينده مردم خرم آباد درمجلس شوراي اسلامي گفت:  پایبندی به مبانی انقلاب اسلامی، تعهد، تخصص و توانمندی در اجرای وظایف محوله از جمله شاخصه های ضروری برای انتخاب اعضای کابینه است،

كد خبر : ۴۰۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۲


بيان روز: سجاد معين، سرپرست معاونت سياسي ـ امنيتي استاندار لرستان در كارگروه فرهنگي و اجتماعي استان لرستان كه در استانداري برگزار شد از تشكيل كميته احياي مساجد در استان خبر داد.

كد خبر : ۴۰۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۲


بيان روز:چندی است که حامیان فتنه 88 از گوشه و کنار درباره احیای احزاب فتنه سخن می گویند و به نوعی به دنبال فشار وارد کردن به دولت منتخب و بهره برداری از شعار اعتدال رئیس جمهور منتخب هستند.

كد خبر : ۴۰۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۳


بيان روز:با ما همراه باشيد با سرخط اخبار مهم در "ديده بان بيان روز"

كد خبر : ۴۰۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۳


در زیر بخشی از این عکسها را باهم مرور می‌کنیم که گذر عمر هیچگاه آنرا برایمان تکراری نخواهد کرد.....

كد خبر : ۴۰۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۳


بيان روز:امام جمعه پلدخترگفت: وقتي مسئولين درفعاليت هاي فرهنگي وديني از نبود بودجه صحبت مي كنند ولي به جاي آن درفوتبال اين هزينه هاي ميلياردي صرف مي شود اين مصداق تبعيض و قدرنشناسي است.

كد خبر : ۴۰۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۴


بيان روز:ما را می‌ترساندند که اگر برگردید مورد آسیب قرار می‌گیرید و کشته می‌شوید، یا باید همه عمرتان را در زندان بگذرانید چون کسی حرفتان را باور نمی‌کند که با میل خودتان نزد ما نیامدید.

كد خبر : ۴۰۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۴


بيان روز:یکی از مقامات پیشین خزانه داری آمریکا می‌گوید سیستم سیاسی حاکم بر این کشور در قبال مردم و یا قانون اساسی خود مسئولیت پذیر نیست.

كد خبر : ۴۰۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۴


بيان روز:معاون اول قوه قضائیه با تاکید بر حمایت ویژه دستگاه قضایی از آمران به معروف، گفت: کمرنگ‌شدن امر به معروف و نهی از منکر سبب گسترش کژی‌ها و فساد در جامعه می‌شود.

كد خبر : ۴۰۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۴


بيان روز:خطیب موقت جمعه تهران، حزب‌الله لبنان را از مفاخر مسلمانان و بشریت دانست و گفت: قرار دادن نام این گروه در لیست تروریست‌ها توسط اتحادیه اروپایی، موجب بی‌آبرویی این اتحادیه است.

كد خبر : ۴۰۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۴


بيان روز:امروز مهترين اخبار رادر"ديده بان بيان روز"با ما همراه باشيد.

كد خبر : ۴۰۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۵


بيان روز:افراطیون مدعی بصیرت کسانی هستند که کسب منافع مالی، اقتصادی یا سیاسی خود را از طریق بی قانونی و هوچی گری می‌جویند و در این مسیر، از هر خط قرمز عرفی، شرعی و قانونی نیز عبور می کنند.

كد خبر : ۴۰۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۵


بيان روز:معاون مطبوعاتي وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي اعلام كرد: اعطاي وام مسكن خبرنگاران در انتظار مصوبه نهايي شوراي پول و اعتبار است كه به محض تصويب نهايي، اين وام براساس ليست ارسالي به بانك به خبرنگاران اعطا مي شود.

كد خبر : ۴۰۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۵


بيان روز:مدیرکل تبلغیات اسلامی لرستان با اشاره به نبود مسجد در بسیاری از روستاهای استان لرستان خواستار افزایش توجه مسئولان و خیران به ساخت مسجد در روستاها شد.

كد خبر : ۴۰۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۵


بيان روز:امام جمعه پلدخترگفت: وقتي مسئولين درفعاليت هاي فرهنگي وديني از نبود بودجه صحبت مي كنند ولي به جاي آن درفوتبال اين هزينه هاي ميلياردي صرف مي شود اين مصداق تبعيض و قدرنشناسي است.

كد خبر : ۴۰۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۵


بيان روز:سرپرست نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان پلدختر برنامه‌های تلاوت قاری ممتاز مصری فاروق احمد احمد ضيف در شهرستان پلدختر را اعلام کرد.

كد خبر : ۴۰۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


بيان روز:مدیرکل ثبت احوال لرستان از افزایش آمار طلاق و ازدواج در شهرستان پلدختر خبر داد.

 

 

كد خبر : ۴۰۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


«تا صبح...»، عنوان اولین پادكست از مجموعه‌ی چهار قسمتی «امیر ِ هدایت» است. این مجموعه صوتی به مناسبت سالروز شهادت مولای متّقیان و امیر عارفان، حضرت امیرالمؤمنین علی ابن ابی‌طالب (علیه‌السلام)، از روز هجدهم تا بیست و یكم رمضان‌المبارك 1432 در پایگاه اطلاع‌رسانی رهبر انقلاب منتشر می‌شود.

كد خبر : ۴۰۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


بيان روز:گسترش حجاب و عفاف در جامعه نه تنها به تقویت بنیان خانواده و رواج ارزش‌های الهی کمک می‌کند بلکه می‌تواند در برقراری و ایجاد امنیت همه جانبه در جامعه و پاک سازی آن از لوث هر گونه مفاسد اجتماعی مؤثر واقع شود.

كد خبر : ۴۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۷


بيان روز:همزمان با ماه مبارک رمضان محفل انسي با قرآن با حضور قاريان و حافظان و اقشار مختلف مردم در روستاي افرينه از توابع بخش معمولان  برگزار شد

كد خبر : ۴۱۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۷


بيان روز:شهرستان پلدختر با وجود استعدادهاي موفق قرآني هنوز نتوانسته بستر مناسب را براي رشد وشكوفايي قاريان وحافظان قرآن در شهرستان به وجود بياورد.

كد خبر : ۴۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۸


بيان روز:یکی از راویان دوران دفاع مقدس گفت: دختری که از نیویورک برای بازدید از شلمچه آمده بود گفت مقداری از این خاک را به من بدهید با خودم ببرم که هر زمان دلم گرفت این خاک را بو کنم.

 

كد خبر : ۴۱۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


بيان روز:برنامه 90، حدود 90 روز پس از آخرين برنامه اش از ديشب دوباره روي آنتن رفت.

كد خبر : ۴۱۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


بيان روز:در کنار عدم تامین اعتبار هنوز برخی زیرساخت های لازم برای اجرای طرح پزشک خانواده شهری و روستایی در استان لرستان به طور کامل مهیا نشده است.

كد خبر : ۴۱۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۰


بيان روز:رئیس‌جمهور با بیان اینکه موضوع فلسطین و صهیونیست‌ها مسئله اصلی جهان است گفت: اگر واقعاً از روی دلسوزی ، مقدمه چینی کردند تا یک گروهی را در فلسطین حاکم کنند، پس چرا همه ادعاهای حقوق بشری خودشان مانند آزادی، دموکراسی، حقوق کودکان را پای صهیونیست‌ها قربانی می‌کنند؟

كد خبر : ۴۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۱


بيان روز:ما ملت مسلمان و ولایت‌مدار ایران، این حضور حماسی را فرصتی بسیار ارزشمند برای ابلاغ پیام قاطع و شفاف نظام اسلامی به دشمنان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای می دانیم و به آنان بویژه امریکای جنایتکار و خبیث که مولد تروریسم دولتی است و نیز رژیم مفلوک و منفور صهیونیستی هشدار می‌دهیم، ایران اسلامی هیچگاه از حقوق مسلم خود در عرصه‌های مختلف چشم‌پوشی نکرده و نمی کند.

 

كد خبر : ۴۲۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۱


بيان روز:"خانه‌هایی که دیوار‌هایش سه ذرع یا پنج ذرع ارتفاع دارد و تمام منفذ این خانه‌ها منحصر به یک در است که آن‌هم توسط دربان محفوظ است.در زیر یک زنجیر اسارت و یک فشار غیرقابل محکومیت، [زنان ایرانی] اغلب سر و دست‌شکسته، بعضی با رنگ زرد پریده، برخی گرسنه و برهنه، قسمی در تمام شبانه‌روز، منتظر و گریه‌کننده."

كد خبر : ۴۲۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:سریال های ماه رمضان که این روزها از شبکه های مختلف سیما در حال پخش است اصطلاحاتی را به کار می برد که در هر جمع و محفلی بر سر زبانها می چرخد.

كد خبر : ۴۲۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:دوران هشت ساله دکتر احمدی نژاد مصادف بود با حواشی خبرسازی که در رسانه های بین المللی و داخلی بازتاب خاصی پیدا کرد

كد خبر : ۴۲۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:رئيس جمهورگفت:دولت بیش و پیش از هر چیزی در پی مسائل معیشتی مردم و مهار آسیب‌های اجتماعی خواهد بود و به موازات آن در عرصه روابط بین‌المللی گام‌های جدیدی برای ارتقای منزلت ایران بر اساس تأمین منافع ملی و رفع تحریم‌های ظالمانه کنونی برخواهد داشت.

كد خبر : ۴۲۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:فرماندار پلدختر گفت:خبرنگاران زبان گوياي مردم دربيان مشكلات ومطالبات و پل ارتباطي بين مسئولين هستند.

كد خبر : ۴۲۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


بيان روز:حجت الاسلام روحاني طبق ماده 121قانون اساسي بر پاسداري از حقوق ملت و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران سوگند ياد كرد.

كد خبر : ۴۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


بيان روز:حسن روحانی عصر امروز یکشنبه و در مراسم تحلیف، لیست وزرای پیشنهادی خود را برای گرفتن رای اعتماد از نمایندگان مجلس معرفی کرد.

كد خبر : ۴۲۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


بيان روز:عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، از پرداخت یارانه به دارو‌های بیماران خاص تا هفته آینده خبر داد، و گفت: تخصیص ارز مرجع به دارو‌های اساسی مردم دیگر در دستور کار دولت قرار ندارد.

كد خبر : ۴۲۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


بيان روز:«علی خیرمندی »پلدختر مقیم فرانسه با حضور در مدیریت آموزش و پرورش شهرستان پلدختر با مدیر این شهرستان دیدار کرد.

كد خبر : ۴۲۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


بيان روز:من یقین دارم که اکثر شهدا می دانستند امروز چه به روز ما می آید و می دانستند که غرق در دنیای امروز شدن همه چیز را از یادمان می برد.

كد خبر : ۴۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۴


بيان روز:ادعا کردند تمام مردم شهرک به استقبال شاهین کوچک آمدند. ادعا کردند تمام معابر را برای پاقدم او چراغان کردند. ادعا کردند جماعتی برای پسرک یتیم، لباس های نو خریدند و ادعا کردند... تمام این دعاوی صحیح. تمام این نقل ها و قول ها صحیح. اما ...

كد خبر : ۴۳۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


بيان روز:ابا بیا ببین «بابا اتی» نقش آخوند را بازی می کند. خب اینها کمکی به دینداری نمی کند. مردم در ایامی که پذیرش معنویت و اخلاق را بیش از پیش دارند می توانند درس های زیادی را از این برنامه ها دریافت کنند. در حالیکه سریال های تلویزیونی رقیب جدی فعالیت های مساجد شده است.

كد خبر : ۴۳۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


بيان روز:رتبه 5 دانشگاه اول جمهوری اسلامی ایران در سال 2013 میلادی در نظام رتبه بندی سایماگو اعلام شد.

كد خبر : ۴۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


بيان روز:به چشم خوردن نام های سنتی و مدرن مغازه ها در مقابل هم، این موضوع را به خوبی  می رساند که گویی دوئلی سنگین میان سنت و مدرنیته به راه افتاده است و معلوم نیست عاقبت  این برخورد تمدن و اختلاف فرهنگی به کجا می انجامد.

كد خبر : ۴۳۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


بيان روز:نماينده ولي فقيه در ناحيه مقاومت بسيج شهرستان پلدختر گفت:روز ﺧﺒﺮﻧﮕﺎر روز ﭘﺮدازش ﺣﻘﯿﻘﺖ، روز ﭘﺮواز ﺑﻪ ﺳﻮی داﻧﺎﯾﯽ و ﻣﻌﺮﻓﺖ و روز ﺗﺠﻠﯿﻞ ازاﻧﺴﺎنھﺎی ارزﺷﻤﻨﺪ اﺳﺖ.

كد خبر : ۴۳۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


بيان روز:هفدهم مرداد ماه سال77؛ اينجا محل كنسولگري ايران در مزار شريف است، من محمود صارمي خبرنگار خبرگزاري جمهوري اسلامي ايران هستم، گروه طالبان چند ساعت پيش وارد مزار شريف شدند.

كد خبر : ۴۳۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


بيان روز:بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بروجرد در نامه‌ای سرگشاده به رئیس قوه قضائیه خواستار شفاف سازی در خصوص وضعیت مبهم پرونده اختلاس 3 هزار میلیاردی شد.

كد خبر : ۴۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


بيان روز:جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: طی چهار ماهه نخست امسال 165 تن انواع مواد مخدر در سطح کشور کشف و ضبط شده است.

 

كد خبر : ۴۳۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


بيان روز:نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: خبرنگار شهید محمود صارمی انسانی شجاع، متعهد، حق‌گو و مدافع مظلومان بود.

 

كد خبر : ۴۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


بيان روز:نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: خبرنگار شهید محمود صارمی انسانی شجاع، متعهد، حق‌گو و مدافع مظلومان بود.

 

كد خبر : ۴۳۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


بيان روز: اخلاق روزنامه نگاری قراردادنانوشته ای است که باید همواره درمیان روزنامه نگاران رعایت شود.انتخاب نوع خبر،گزارش،نگارش مقاله ای در موضوعی که به مسآله اجتماعی تبدیل شده است و...باید همواره بدون توجه به فشارهای سیاسی،تجاری وشغلی صورت گیرد.

كد خبر : ۴۳۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران سراسر کشور طی بیانیه ای ، فرارسیدن روز خبرنگار و سالروز شهادت محمود صارمی را به ایثارگران عرصه خبر تبریک گفت.

كد خبر : ۴۳۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


بيان روز:مديرکل ارشاد اسلامي لرستان با اشاره به رشد نشريات استان لرستان گفت: درحال حاضر56 نشريه محلي در استان لرستان فعاليت مي کنند.

كد خبر : ۴۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


بيان روز:کتاب «بهم میاد؟!» داستان باحجاب شدن دخترِ استرالیایی-فلسطینی مسلمانی به نام «اَمَل» و تصمیم وی برای ایستادن مقابل محیط ضدحجاب استرالیاست؛ اَمَل با تصمیمی قاطع، برای حفظ هویت اسلامی خود به تقابل با محیطی نژادپرست می‌رود.

 

كد خبر : ۴۳۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


بیان روز:با تلاش و کوشش اعضاي شوراي حل اختلاف زندان مرکزی شهرستان خرم آباد و بزرگان محلی، پرونده قتل عمد با گذشت خانواده شاكي به سازش منجر شد.

كد خبر : ۴۴۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۰


بيان روز:عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: کسانی که در فتنه 88 دخیل بودند و حتی افرادی که بوی فتنه می دهند، در هیچ یک از بخش های مدیریتی نظام جمهوری اسلامی جایی ندارند.

 

كد خبر : ۴۴۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۰


بيان روز:اگر خانواده را به منزله یک خیمه تصور کنیم، ستون این خیمه چه کسی است جز «زن »؟ اگر ستون را از بین ببرند، خیمه‌ای دیگر وجود نخواهد داشت، اینجاست که جنگ نرم با محوریت زن صورت می‌گیرد.

 

كد خبر : ۴۴۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۰


بيان روز:بی‌گمان چند تن از اقتصاد‌دانان ایرانی در سال‌های گذشته به دلیل وخیم شدن وضعیت اقتصادی کشور در معرض برخی اتهامات قرار گرفته و به ویژه برخی از آن‌ها که نظریه‌پردازان اقتصادی دولت محمود احمدی‌نژاد هم عنوان گرفتند، مستقیم‌ مسئول آنچه امروز بر سر اقتصاد ایران آمده است، تلقی می‌شوند.

كد خبر : ۴۴۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۰


بيان روز:با توجه به اینکه نزدیک انتخابات است، بیشتر توجه‌ها به ‌انتخابات یازدهم نشانه رفته است، اما در همین بین دولت از یکسو نسبت به امور مردم بی توجه شده ‌و از سوی دیگر برخی کارهایی انجام می‌دهند که از آنها شائبه منافع شخصی و گروهی برداشت می‌شود!

كد خبر : ۴۴۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۰


بيان روز:مهمترين اخبار 24ساعته گذشته را مي توانيددر "ديده بان بيان روز "مشاهده كنيد.

كد خبر : ۴۴۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


بيان روز:متاسفانه طي چندسال گذشته آمار اختلافات خانوادگي وطلاق در شهرستان پلدختر به سرعت روبه افزايش است كه باعث ايجاد مشكلات عديده اي براي خانواده ها شده است.

كد خبر : ۴۴۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


بيان روز: مجلس دیروز نه شباهتی به مجلس شورای اسلامی داشت و نه معارفه و رای اعتماد به وزرا بلکه بیشتر به کلاس درس کودکانه ای شباهت داشت که درآن کودکان برای خواسته ای کودکانه به جان هم افتاده بودند.

كد خبر : ۴۴۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


بيان روز:طی مراسمی كه به مناسبت گرامیداشت 16ياد و خاطره خبرنگار شهيد محمود صارمی، روز دوشنبه، 21 مردادماه در بروجرد برگزار شد، از تنديس شهيد محمود صارمی رونمايی شد.

كد خبر : ۴۴۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


بيان روز:مسئول منابع طبيعي شهرستان پلدخترگفت:بيش از45 درصد درختان جنگلي براثر بيماري زغال(خشيكدگي) در شهرستان پلدختر در حال ازبين رفتن هستند.

كد خبر : ۴۴۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


بيان روز:گفت وگوی نیویورک تایمز با گلشیفته فراهانی / او از شوهرش جدا شده است و در استودیوی طبقه پایین خانه ژان کلود کریر زندگی می کند

 
كد خبر : ۴۴۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۳


بيان روز: قوم لر همواره نشان داده که در راه حفظ اصول اسلام و انقلاب از همه چیز خود گذشته و در صف مقدم نبردها قرار داشته‌ است؛ نمونه بارز آن حضور چشم‌گیر در هشت سال دفاع مقدس و راهپیمایی‌های حمایت‌آمیز از آرمان‌های امام و رهبری است.

كد خبر : ۴۴۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۳


بيان روز:مسئول منابع طبيعي شهرستان پلدخترگفت:بيش از45 درصد درختان جنگلي براثر بيماري زغال(خشيكدگي) در شهرستان پلدختر در حال ازبين رفتن هستند.

كد خبر : ۴۴۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۳


بيان روز:رئیس دستگاه دیپلماسی گفت:عملكرد وزارت خارجه درزمان مسئوليت من كه همزمان بابحران هاي منطقه اي وتحريم ها  بود خوب بود.

كد خبر : ۴۴۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۴


بيان روز: گلشیفته اخیرا برای یک عکاس مشهور دنیای مد پائولو رورسی برهنه شده است.

كد خبر : ۴۵۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۴


بيان روز:با انتشار بیانیه‌ای جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان کشتار مردم مصر را محکوم کردند.

كد خبر : ۴۵۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۵


بيان روز:روزنامه لوموند با با چاپ گزارشی که خبرنگارش از ایران تهیه کرده پرداخت. قسمتی از این گزارش به شهر مقدس قم می پردازد.

كد خبر : ۴۵۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۵


بيان روز: هوشمند سازی مدارس  هم در سند تحول تعریف شده وهم جزء برنامه پنج ساله برنامه پنجم توسعه است . دراین برنامه که الان دو سال  از آن طی شده آموزش و پرورش موظف شده که صد در صد مدارس را هوشمند کند یعنی سالی 20درصد.

كد خبر : ۴۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


بيان روز:چند هفته پیش، روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز با انتشار مطلبی به نقل از نخست وزیر عراق، مدعی شد ایران از دولت بغداد درخواست کرده ‌برای از‌سرگیری روابط ایران و آمریکا میانجی‌گری نماید.

كد خبر : ۴۵۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


بيان روز:عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه برای معرفی سه وزیر جدید باید به توانایی و کارآیی، ولایتمداری و دور بودن از فتنه توجه شود، گفت: مردم از وزرا انتظار دارند در چینش نیروها حب و بغض جناحی نداشته باشند.

كد خبر : ۴۵۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


بيان روز:در شرایط کنونی که دستیابی به قله‌های برتری در حوزه‌های راهبردی اقتصادی، سیاسی و بین‌المللی کشور وابسته به رشد علمی و فناورانه‌مان است، اظهارات روز گذشته جعفر توفیقی، سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را می‌توان به فال نیک گرفت که گفت: «در دانشگاه از کارهای سیاسی دانشجویان تا جایی که به منافع علمی کشور لطمه‌ای وارد نکند، استقبال می‌کنم و دانشگاه جای کارهای سیاسی افراطی نیست و باید از چندقطبی شدن دانشگاه پرهیز کرد.»

كد خبر : ۴۵۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


بيان روز: رئيس سازمان بسيج جامعه پزشكی بر لزوم تقويت و تعميق روحيه خدمت‌رسانی به جای غالب شدن روحيه منفعت‌گرايی در حوزه ‏سلامت تاكيد كرد و گفت: وزير بهداشت بايد توجه ويژه‌ای بر ترويج عملياتی، ميدانی و حرفه‌ای اخلاق پزشكی داشته باشد.

كد خبر : ۴۵۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


بيان روز: رییس جمهور، وزرا و معاونین رییس جمهور دیروز و پس از پایان اولین جلسه هیئت دولت یازدهم در جمع خبرنگاران حاضر شدند و به سوالات آنان پاسخ گفتند.

كد خبر : ۴۵۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


بيان روز:رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان با انتقاد شدید از پررنگ شدن بدحجابی در شهرستان دلفان، این امر را هدفدار دانسته  و مجری آنرا عده ای دانست که هدفشان تخریب باورهای دینی مردم است.

كد خبر : ۴۵۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


بيان روز:شهداي تركاشوندسند افتخار جانفشاني وايثار مردم ديار معمولان است.

كد خبر : ۴۵۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


بيان روز:سرگرد علي محمد گنجي گفت:بانوان ايراني دردوران جنگ تحميلي پاي پاي مردان از كيان انقلاب اسلامي دفاع كردند.

كد خبر : ۴۵۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


بيان روز:يادواره شهداي زن پلدختر در مسجدحضرت رقيه(س) اين شهر برگزار شد.

كد خبر : ۴۵۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


بيان روز:«انسان انقلاب اسلامی» تنها زمانی عبارتی نأمانوس نخواهد بود که سبک زندگی جدیدی بر اساس نظام ارزشی خاص انقلاب اسلامی تعیین شود و انسان در تراز آن سبک و نظام ارزشی، «انسان انقلاب اسلامی» را مفهوم خواهد بخشید.

كد خبر : ۴۵۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۹


بيان روز:فرماندار پلدختر درجلسه شوراي سلامت شهرستان از كيفيت بدنان و كمبودآب شرب در بعضي از روستاهاي شهرستان پلدختر انتقادكرد.

كد خبر : ۴۵۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۹


بيان روز:غیبت آن است که پشت سر مسلمان، عیب مستور او (امرى که مستور عرفى است) گفته شود، مشروط به اینکه به قصد تنقیص باشد، یا در نزد عرف تنقیص به‌حساب آید.

كد خبر : ۴۶۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


بيان روز:دختر هيچ سياستمداري در ايران به اندازه او در حاشيه و متن سياست قرار نگرفته است. بي محابا حرفش را مي زند و هزينه اعتقادش را هم مي دهد. بسياري از تابوهاي زنانه جامعه مردسالار ايران را شكسته و مي گويد رفتارش عكس العمل طبيعي به آن چيزي است كه در بطن اجتماع رخ مي دهد.

كد خبر : ۴۶۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


بيان روز:بر اساس آخرین سرشماری صورت گرفته، 768 هزار بیکار در کشور دارای تحصیلات فوق دیپلم تا دکترای تخصصی هستند .

كد خبر : ۴۶۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


بيان روز:ماهواره يكي ازخطرات جدي براي شكاف نسلي است كه خانواده ها بايد بشتر به مضرات آن توجه كنند و از فرزندان خود درقبال آن مراقبت كنند.

كد خبر : ۴۶۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


بيان روز:معاون مطبواعتي وزرات ارشاددر جلسه امروز کارگروه کار حرفه ای روزنامه نگاری خبرداد لایحه تاسیس نظام صنفی رسانه تدوین می شود

كد خبر : ۴۶۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:پزشكان با زير ميزي يا شيريني گرفتن از بيماران ،حرفه مقدس خود را زير سوال مي برند.

كد خبر : ۴۶۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۳


بيان روز:توسعه فضای سایبر، شکل‌گیری شبکه های اجتماعی و رسانه‌های جدید، گسترش فناوریها و بروز دگرگونی های گوناگون منبعث از روند پیشرفت داخلی و خارجی، سوگیری‌ها و راهبردهای فعالیت سازمانهای رسانه‌ای را در داخل و خارج از کشور متحول کرده است.

كد خبر : ۴۶۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۳


بيان روز:وبلاگ چفيه هاي بهشتي نوشت:بدحجاب!بی حجاب!معذرت!معذرت!

 

كد خبر : ۴۶۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۳


بيان روز:مقام معظم رهبری فرمودند: مهمترین وظیفه رئیس‌جمهور، گشایش اقتصادى و ایجاد غنا در کشور و ارتقاى فرهنگ و فکر و عمل دینى مردم است.

كد خبر : ۴۶۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۳


بيان روز:عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، از بررسی دوفوریت طرح تعیین تکلیف بازنشستگان کمتر از 10 سال سابقه پرداخت حق بیمه در صحن علنی هفته آینده مجلس خبر داد

كد خبر : ۴۶۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۴


بيان روز:درهفته هاي گذشته درفضاي مجازي تصاويري از بي حجابي وبدحجابي سواحل شمالي كشور منتشر شدكه دل هر مسلمان ايراني رابه درد آورد.

كد خبر : ۴۶۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۵


بيان روز:عضو فیس بوک نیستم، ولی ارتباطاتم خیلی وسیع است و نیاز هم ندارم. من تقریباً 24ساعته با تمام دنیا در ارتباط هستم/رسانه‌ها طوری برخورد می‌کردند انگار حرف‌ها و برنامه‌های من جوک است/ امیدوارم روحانی دفعه بعد 40 میلیون رای بیاورد

كد خبر : ۴۶۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۵


بيان روز:حجت الاسلام شهید عبدالحسین مبشر که پنجم مهرماه سال 1360 در سن 35 سالگی توسط عوامل خود فروخته استکبار و منافقین مزدور در خرم آباد به شهادت رسید.

كد خبر : ۴۷۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۹


بيان روز:نماينده مردم پلدختر درمجلس شوراي اسلامي گفت:خون شهیدان تضمین‌کننده استقلال ملت و سربلندی كشورمان واسلام  است.

كد خبر : ۴۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


بيان روز:با توجه به آسیب هایی که جریان انقلاب از رویکرد و عملکرد آقای خاتمی در دوران وزارت ارشاد ایشان خورده است، به نظر می رسد سخن اخیر جناب آقای جنتی که کارنامه روشن و وجهه مثبتی در میان مردم دارند، سخن دقیقی نباشد.

كد خبر : ۴۷۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


بيان روز:به مناسبت شهادت حضرت امام جعفر صادق(ع) شهرستان پلدختر به دليل سهل انگاري مسئولين سياه پوش نشد.

كد خبر : ۴۷۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


بيان روز:هيات داوران بيست و دومين اجلاس سراسري نماز از مجموع يك هزار و ۶۰۰ مقاله ارسالي به اين اجلاس، ۲۰ اثر را به عنوان آثار برتر انتخاب و معرفي كرد.

كد خبر : ۴۷۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۲


بيان روز: رييس ستاد اقامه نماز كشور گفت: برنامه ريزي دقيق و سرمايه گذاري هدفمند و مشخص در راستاي توسعه و ترويج آموزه هاي ديني و ارزش هاي اصيل اسلامي، نقش قابل توجهي در كاهش مشكلات و آسيب هاي اجتماعي و فرهنگي موجود در جامعه دارد.

كد خبر : ۴۷۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۲


بيان روز:اعتیاد یک بیماری روانی، اجتماعی و اقتصادی است که از مصرف غیرطبیعی و غیرمجاز برخی مواد مانند الکل، تریاک، حشیش و... ناشی می‌شود.

كد خبر : ۴۷۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۳


بيان روز: حجت الاسلام سید رمضان موسوی مقدم؛ قائم مقام سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در بیست و دومین اجلاس سراسری نماز گفت: یکی از بزرگترین بلایای جان و مال نسل امروز جهان بی توجهی به ارزش های الهی و غفلت از آموزه های اصیل اسلامی است.

كد خبر : ۴۸۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۳


بيان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به بیست و دومین اجلاس سراسری نماز فرمودند: صاحبان اندیشه، رسانه‌ها و مسئولان وظیفه خود را در ترویج نماز ادا کنند.

 

كد خبر : ۴۸۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۳


بيان روز:یک کارشناس مسائل استراتژیک با بیان اینکه انتخابات ۹۲ سند رسوایی فتنه‌گران بود که نظام از ۲۶۰ هزار رأی ملت پاسداری کرد،‌ گفت: آنها بعد از این انتخابات دیگر خواب بازگشت به قدرت را نخواهند دید.

كد خبر : ۴۸۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۳


بيان روز: مخاطب محلی ازتلویزیون محلی انتظار یک برنامه کاملا محلی دارد واگراین خواسته وی توجه نشود به دلیل کثرت مجراهای ارتباطی نیازش را ازطریق کانالی دیگر برآورده می کند.اماصحت وسقم اطلاعات وعینی بودن ومشهودبودن یک واقعه جزبا دوربین محلی برای مخاطب محلی میسر نمی شود.

كد خبر : ۴۸۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۴


بيان روز:ساختمان هیئت دولت  میزبان خبرنگاران رسانه‌های جمعی بود تا بار دیگر دولتمردان پاسخگوی سئوالات اصحاب رسانه باشند.

كد خبر : ۴۸۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۴


بيان روز:به نظر می رسد هنجار شکنی های برخی از منسوبین به بیت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی این نظریه را که این افراد هیچگونه خاصیت و ویژگی جز نسبت ژنتیکی داشتن با آن امام عزیز ندارند ؛ را در بین دوستداران و دلسوزان نظام مقدس انقلاب اسلامی تقویت مینماید.

كد خبر : ۴۸۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۴


بيان روز:رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت:مهم‌ترین مسائلی که در کمیسیون فرهنگی مطرح است مسجدمحوری و تجهیز مساجد و آنچه مربوط به مساجد را در دستور کار مجلس قرار داده‌ایم که این طرح بیش از 40 ماده است.

كد خبر : ۴۸۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۴


بيان روز:مجمع عمومي بسيج شهرستان پلدختر با حضور شوراهاي اقشار،كارگروههاي تخصصي ومسئولان واحدهاي مختلف سپاه ناحيه در سالن فجر ارشاد برگزار شد.

كد خبر : ۴۸۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۴


بيان روز:رئيس ستاد اقامه نماز كشور گفت:در سه موضوع مهدویت، تفسیر قرآن و تفسیر نهج‌البلاغه متخصصان به اندازه کافی بايد تربیت کنیم.

كد خبر : ۴۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۴


بيان روز:مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی اول ذیعقده روز تولد حضرت معصومه (س) به نام «روز ملی دختران » نامگذاری گردیده است.

كد خبر : ۴۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


بيان روز:آیا می دانید هولوکاست واقعی در ایران رخ داده است؟از قحطی بزرگ در ایران چه می دانید؟ آیا می دانید مابین سالهای 1917 تا 1919 بیش از 40 درصد جمعیت ایران جان خود را از دست دادند؟

كد خبر : ۴۸۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


بيان روز:دومای روسیه، روز جمعه، اعلام کرد، در پی امتناع نمایندگان آمریکایی برای گفت وگو با هیات روسی درباره سوریه، روابط خود را با کنگره آمریکا به حال تعلیق در می آورد.

كد خبر : ۴۸۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


بيان روز:دختر بچه 4ساله اي بعلت سهل انگاري خانواده و مصرف خودسرانه شيره ترياك فوت كرده است.

كد خبر : ۴۸۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


بيان روز: آیت‌الله سید حسن طاهری خرم آبادی از اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم درگذشت.

كد خبر : ۴۸۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


بيان روز:آیت‌الله سید حسن طاهری خرم آبادی از یاران امام و رهبری امروز در حالی به سرای باقی شتافت که در طول عمر با برکت خود خدمات شایانی را به انقلاب اسلامی ارائه کرد.

كد خبر : ۴۸۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


بيان روز: مهدي محمدي،مربي تيم فوتبال مس کرمان که چند هفته پيش سکته کرده بود دار فاني را وداع گفت.

كد خبر : ۴۸۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


بيان روز:با اوج‌گیری گمانه‌زنی درباره ترکیب احتمالی کلیدداران 30 استانداری کشور، عملکرد دولت تدبیر و امید در زمینه گزینش مدیران کارآمد، بیش از پیش زیر ذره‌بین رسانه‌ها و محافل سیاسی قرار گرفته‌است.

كد خبر : ۴۸۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:آيت الله طاهري خرم آبادي نمونه بارز يك عالم ولايتمدار وانقلابي بود كه هيچگاه از ولايتمداري ودفاع از دين عقب نشيني نكرد.

كد خبر : ۴۸۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


بيان روز:دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان به مناسبت رحلت آیت الله طاهری خرم آبادی سه روز عزای عمومی در این استان اعلام کرد.

كد خبر : ۴۸۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


بيان روز:فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان پلدختر گفت:مردم شهرستان پلدختر در دوران جنگ تحميلي با تقديم شهداي زيادي نسبت به جمعيت ،در كشور بعد از نجف آباد اصفهان دومين شهر شهيد پرور بعنوان هويزه ثاني لقب گرفته اند.

كد خبر : ۴۸۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۸


بيان روز:رئیس بسیج جامعه پزشکی کشور گفت:هم اکنون 70 هزار نفر عضو بسیج جامعه پزشکی کشور هستند.

كد خبر : ۴۸۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۸


بيان روز:هجوم گسترده «ساپورت‌»ها به شهرهای بزرگ از یک سو و تبلیغ گسترده آن در فضای مجازی از سوی دیگر شرایطی را به وجود آورده است که گویی ماراتن حجاب و بدحجابی در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی آغاز شده است.

كد خبر : ۴۸۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۸


بيان روز:حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی دیشب در اجرای یکی از وعده های خود مبنی بر ارائه گزارش عملکرد دولت به صورت منظم در گفتگویی تلویزیونی و مستقیم با مردم سخن گفت.

كد خبر : ۴۹۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


بيان روز:طبق آخرین آمار سازمان جهانی بهداشت (WHO)، روزانه نزدیک به 3000 نفر به طور متوسط در جهان دست به خودکشی می‌زنند.

كد خبر : ۴۹۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


بيان روز:در پی اخراج الهه راستگو از حزب اسلامی کار، این عضو شورای اسلامی شهر تهران با انتشار نامه ای سرگشاده از دیکتاتوری اصلاح طلبان پرده برداشت.

 

 

كد خبر : ۴۹۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


بيان روز:موضوع انتخاب شهردار برای اداره شهر که مهمترین تصمیم شوراهاست، در خرم‌آباد هم دستخوش اتفاقات جالبی شده است. مهمترین اتفاق اینکه، شورای چهارم تصمیم به انتشار فراخوان عمومی گرفته است.

كد خبر : ۴۹۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


بيان روز:کودک با استعداد و نابغه آبدانانی قادر است قران کریم را به زبان انگلیسی تلاوت کند.

كد خبر : ۴۹۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


بيان روز:اسلام همانگونه که يک دين کامل از همه جهت مي باشد از لحاظ سبک زندگي نيز يک دين کامل است که اگر سبک زندگي غربي و معايب موجود در آن سبک با سبک اسلامي مقايسه شود به و ضوح مشخص خواهد شد که سبک اسلامي چقدر جامع تر و بي نقص تر است .

كد خبر : ۴۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۲


بيان روز:ادامه ناآرامی‌ها در ترکیه اذهان را به این سمت هدایت می‌کند که هزینه دخالت در کشورهای همسایه برای افزایش قدرت به بهای کاهش قدرت دیگران در عصر جدید می‌تواند چه تبعات دور از انتظاری داشته باشد.

كد خبر : ۴۹۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۳


بيان روز:"پرویز فتاح "وزیر نیرو دولت نهم با حضور در برنامه «شناسنامه» این هفته به بیان خاطرات خود از دوران 8 سال دفاع مقدس و بعد از آن پرداخت.

كد خبر : ۵۰۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۳


بيان روز:امام جمعه مشهد با اشاره به وضعیت کابینه روحانی گفت: همین آقایی را که در رأس دانشگاه گذاشته اند، این خود یکی از کارگزاران فتنه بوده است.

 
كد خبر : ۵۰۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۵


بيان روز:این درحالی است که بر اساس آمارهای موجود، هم‌اکنون بالغ بر 5/1 میلیون نفر زن بیوه و مطلقه در کشور وجود دارد و روزانه نیز 160 نفر به این آمار اضافه می‌شود.

كد خبر : ۵۰۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


بيان روز:کمیته تحقیقات سازمان ملل روز گذشته با ارائه گزارش خود درخصوص سوریه ضمن تائید استفاده از سلاح‌های شیمیایی در سوریه اعلام کرد: اسناد و مدارک مشخصی وجود دارد که نشان می‌دهد در حملات 21 اوت به دمشق از موشک‌های زمین به زمین حامل گاز اعصاب استفاده شده است.

كد خبر : ۵۰۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


بيان روز:محور اصلی برنامه دیشب ۹۰‌ پیرامون بازی‌های هفته‌ نهم لیگ بر‌تر و حاشیه آن بود . پرسش نظرسنجی ۹۰ این بود که آیا استقلال به نیمه نهایی صعود می کند؟ 1- بلی 2- خیر که در پایان، بیش از دو سوم مخاطبان به گزینه 1 یعنی صعود استقلال رأی دادند.، و مابقی گزینه 2 را برگزیدند .

كد خبر : ۵۰۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


بيان روز:مدير حوزه علميه امام رضا(ع) پلدخترگفت:دين شناسي واحياي گفتمان اسلام وانقلاب از مهمترين وظايف طلاب وروحانيون است.

كد خبر : ۵۰۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


بيان روز:حکایت مظلومیت و مهجوریت چادر مشکی را نه در هنگامه راهپیمایی 22 بهمن می توان سنجید و نه در کوچه ها و محله های سنتی شهر. مظلومیت و مهجوریت چادر مشکی را آن زمان در می یابی که به سینما می روی، به تئاتر، به مراکز بزرگ خرید.

كد خبر : ۵۰۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


بيان روز:الگو یا مدل فرهنگی جامعه اسلامی که مبتنی بر اصول و مبانی اسلامی است دارای ویژگی های خاص ذیل است: الف- جهان بینی توحیدی: که مهم ترین ویژگی انگاره ی فرهنگی ماست.

كد خبر : ۵۰۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۷


روزنامه های صبح امروز ۹۲/۶/۲۷ عناوین مهم خود را بیشتر به شرح زیر آمده کرده اند که در ادامه خواهید خواند.

كد خبر : ۵۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۷


بيان روز:سومین جشنواره منطقه‌ای اختراعات زاگرس با حضور مخترعان استان‌های ایلام، همدان، کرمانشاه، لرستان و کردستان و به میزبانی بنیاد نخبگان استان ایلام برگزار شد.

كد خبر : ۵۰۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۷


بیان روز: سازمان عفو بین الملل در اشتباهی فاحش، به جای عکس سکینه محمدی آشتیانی، عکس و نام نرگس محمدی بازیگر نقش ستایش را در بیلبورد تبلیغاتی که برای آزادی سکینه محمدی آشتیانی در شهر وین اتریش نصب کرده بود درج نمود و در ذیل این بیلبورد از جامعه جهانی درخواست نمود که با فشار به دستگاه قضایی ایران مانع اعدام نرگس محمدی! شود

كد خبر : ۵۱۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۸


بیان روز:اخیر شبکه سلطنتی بی بی سی فارسی با راه اندازی بخشی به نام " شاهد عینی " حلقه دیگری از سناریوهای خود مبنی بر جاسوسی از جمهوری اسلامی ایران را آغاز کرده است.

كد خبر : ۵۱۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۰


بیان روز:سرپرست دانشگاه پیام نور لرستان از ایجاد پردیس‎های دانشگاهی پیام نور در پنج شهرستان استان خبر داد.

 

 

كد خبر : ۵۱۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۰


بیان روز: رئیس‌جمهور با بیان اینکه ایران یک کشور بزرگ، متمدن، انقلابی و قدرتمند است، گفت: با این ملت نباید با زبان زور و تهدید حرف زد.

كد خبر : ۵۱۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۱


بیان روز :وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي گفت: نظام سلامت در كشور به دلايل متعددي ناكارآمد و باعث شرمندگي و سرافكندگي است.

كد خبر : ۵۱۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۱


بیان روز:رییس‌جمهور پرسش مهر سال تحصیلی 92-93 را صبح امروز در آیین بازگشایی مدارس کشور مطرح کرد.

 

 
كد خبر : ۵۱۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۱


بیان روز:با حضور امام جمعه ،معاون پرورشی وفرهنگی اداره کل آموزش وپرورش لرستان، فرماندار واعضای شورای اداری شهرستان پلدختر مراسم نمادین نواختن زنگ مهر وآغاز سال تحصیلی جدید مدارس در دبیرستان دخترانه شاهد برگزارشد.

كد خبر : ۵۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۱


بیان روز:گاهی برای یک فیلم که در بهترین حالات حدود دویست هزار تماشاچی دارد، آن قدر جنجال می شود که انگار مسبب تمام بی اخلاقی های جامعه همین یک فیلم است. اما برای نمایش نمونه های مشابه در تلویزیون انتقادها کمتر شنیده و منعکس می شود. خیانت وجود دارد، اما چگونه نمایش دادن آن به ویژه برای رسانه ای که بدون تردید تأثیر آموزشی مشخصی دارد، باید با دقت بیشتری همراه باشد.

كد خبر : ۵۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۲


بیان روز:فرهنگ هرجامعه از مهمترین ابزاری است که میتواند یک جامعه را به پیشرفت و یا به سقوط بکشاند.

كد خبر : ۵۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۳


بیان روز:روحانی تاکید کرد: در صورت عزم سیاسی رهبران آمریکا و خودداری از دنبال کردن منافع گروه های فشار جنگ طلب، می توان به چارچوبی برای مدیریت اختلافات رسید.

كد خبر : ۵۱۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۳


بیان روز:مدیرعامل باشگاه گهر دورود گفت: مهندس بازوند در طول سوابق اجرایی خود نشان داده که یک مدیر توانمند و با قدرت و به عنوان یکی از مفاخر مدیریتی همه لر زبانان هستند.

كد خبر : ۵۲۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۳


بیان روز:روحانی گفت که رهبری با مذاکره بر اساس منافع مخالفتی ندارند و از قبل ،این را اجازه دادند که دولت بتواند دستش در این زمینه باز باشد. به گفته وی عدم دیدار با اوباما به دلیل فرصت کم بوده است.

كد خبر : ۵۲۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۴


مدیرعامل باشگاه گهر دورود گفت: استاندار جدید لرستان منشأ خدمات خیری در جامعه و ورزش بوده است.

كد خبر : ۵۲۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۴


امام جمعه پلدختر:برگزاری کنگره سرداران و 312 شهید شهرستان پلدختر در 18 مهر ماه یک فرصت است، تا آرمان‌ها و ارزش‌ها شهدا و رشادت‌ها و دلاورمردی و سلحشوری‌ها و ایثارگری مردم ولایتمدار پلدختر به نسل جوان انتقال داده شود.

كد خبر : ۵۲۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۴


بیان روز:سرلشکر جعفری گفت: سپاه تنها نهادی در نظام مقدس جمهوری اسلامی است که تاسیس شده تا انقلاب اسلامی را حفظ و پاسداری کند و دستاوردهای آن را نگه دارد.

كد خبر : ۵۲۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۶


بیان روز:باید باور کنند که دورانشان به پایان رسیده، یا دست‌کم دوران پرتاب «کفش»‌ها و «نعلین»‌ها. باید باور کنند که دیگر کمتر کسی در جامعه ایران، رفتار جریان‏‌های تندرو را حمایت خواهد کرد.

كد خبر : ۵۲۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۷


بیان روز: اکثر شرکت کنندگان در نظرسنجی هفته گذشته پایش به قطع یارانه سه دهک بالای جامعه رای دادند.

كد خبر : ۵۲۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۷


بیان روز:مهمترین عناوین اخبارامروز را می توانید در "دیده بان بیان روز "بخوانید.

كد خبر : ۵۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۸


بیان روز:معاون اجتماعی ناجا در مورد برخورد با دارندگان تجهیزات ماهواره‌ای، گفت: قانون تغییری نکرده و تجهیزات ماهواره‌ای کماکان ممنوع است اما شاید نوع برخورد ناجا فرق کرده باشد.

 

 

كد خبر : ۵۲۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۸


بیان روز: رئیس جمهوری سوریه در گفتگو با یک رسانه ایتالیایی ضمن استقبال از نزدیک شدن آمریکا و ایران به یکدیگر،اراده و خواست ملتش را شرط اصلی مشارکت وی در انتخابات ریاست جمهوری سال 2014 دانست.

كد خبر : ۵۲۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۸


بیان روز:وزیر خارجه آمریکا با ابراز خوشبینی برای دستیابی به توافق هسته‌ای با ایران ظرف ۶ ماه گفت: حصول این توافق ممکن است به بهبود روابط با تهران بی انجامد.

كد خبر : ۵۲۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۸


بیان روز:باز هم پاییز فصل مدارس از راه رسید تا بار دیگر درد فقر و نداری بغض در گلوی کودکان فقیر گره زند و قطره اشک سردی بر گونه کوچکش بنشاند و حسرت داشتن یک جفت کفش کتانی و کیف و دفتر تازه در دل‌ کوچک و بهاری کودک یتیم، نقش ببندد.

كد خبر : ۵۲۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۹


بیان روز:فیلم سینمایی «گذشته» نماینده سینمای ایران در اسکار 2014 شد.

كد خبر : ۵۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۹


بیان روز:در چند روز اخیر پیامک‌های بسیاری برای شهروندان درباره قرص مرگ آور سرماخوردگی با عناوین «باکلوفن» و «دگلوفین» ارسال شده است که مسئولان حوزه سلامت با رد چنین موضوعی از برخی شائبه‌های رقابت ناسالم در عرصه دارویی پرده برداشتند.

كد خبر : ۵۲۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۹


بیان روز:کیفیت نان در برخی نانوایی های شهرستان پلدختر نامطلوب است و این امر موجب نارضایتی وگلایه مصرف کنندگان شده است.

كد خبر : ۵۳۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۰


بیان روز:رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز این تفاله آخر استکبار که ورشکسته و ذلیل است قدرت حل حتی مشکلات خودش را ندارد.

كد خبر : ۵۳۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۰


بیان روز:آمریکا هیچ تغییری نکرده است؛ این را تاریخ سیاسی آمریکا و صهیونیسم بین‌الملل به روشنی بیان می‌کند.

كد خبر : ۵۳۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۰


بیان روز:بلاهایی که در جریان خرید خودرویی از نمایندگی ظاهراً رسمی شرکت تویوتا برایم پیش آمد مقدمه‌ای برای قلم در دست گرفتن و ابراز تاسف از بی مبالاتی نهادهای نظارتی چون سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان، تعزیرات حکومتی به عنوان مدعی العموم‌‌های کشور بود.

كد خبر : ۵۳۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۰


بیان روز:این روزها پای صحبت مردم که بنشینی، تلقی های متفاوتی از مفهوم غیرت دارند.

كد خبر : ۵۳۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۱


بیان روز:فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پلدختر گفت: 13 تا 19 مهر به عنوان هفته ناجا نامگذاری شده که به همین مناسبت بیش  برنامه های مختلفی در سطح شهرستان به اجرا گذاشته خواهد شد.

كد خبر : ۵۳۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۱


بیان روز:بخش خصوصی توان بالایی در تولید ابزارهای لازم سخت افزاری و نرم افزاری برای ارائه خدمات الکترونیکی دارد امام هزینه تبلیغات برای این بخش بسیار گران است.

كد خبر : ۵۳۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۱


بیان روز:در اظهارات متهمان در دادگاه آمده بود که آن‌ها برای اولین بار از طریق یک دوست مشترک به نام علیرضا با یکدیگر آشنا شدند که علیرضا به آن‌ها پیشنهاد سفری رایگان به مالزی را می دهد و با همین شیوه مقداری مواد غذایی هم‌چون بیسکویت را به دو خواهر می سپارد که به مالزی ببرند.

كد خبر : ۵۳۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۲


بیان روز:عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: در اين كميسيون در حال ارائه پيشنهادي به صورت ماده واحده هستيم كه دولت در شش ماهه دوم امسال و براي سال 93 در صورت تداوم هدفمندي كه قطعا ادامه مي‌دهد، حداقل بايد سه دهك از پردرآمدترين افراد جامعه را حذف كند.

كد خبر : ۵۳۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۳


بیان روز:یک آسیب شناس اجتماعی با اعلام اینکه ۱۱ میلیون دختر آماده ازدواج داریم؛از شیوع پدیده پیر دختری در ایران خبر داد و گفت: ۴ تا ۶ میلیون پیردختردر کشور وجود دارند که این می تواند تبعات اجتماعی بدی را برای جامعه رقم زند.

كد خبر : ۵۳۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۳


بیان روز:امام جمعه پلدختر گفت:مهمترین وظیفه نیروی انتظامی حفظ نظم وامنیت اجتماعی است.

كد خبر : ۵۳۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۳


بیان روز:مسئولین فرهنگی کشور و صداوسیما خواهشا موضعی شفاف نسبت به اسکار و این جشن سینمایی بین المللی داشته باشید. اگر هالیوود اسرائیلی است و تماما در اختیار منافع صهیونیست هاست پس چرا فیلم می فرستید؟ و اگر اسرائیلی نیست! پس مسئولین صداوسیما چرا به دریافت جایزه جدایی واکنشی بسیار منفعلانه نشان دادند؟ طوری که انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است.

كد خبر : ۵۳۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۴


وزیر امور خارجه در گفت‌وگو با شبکه خبری سی‌ان‌ان ضمن بی‌شرمانه خواندن اتهام‌زنی‌های مقامات رژیم صهیونیستی به کشورمان، تاکید کرد ایران دست‌یابی به بمب اتم را به‌ نفع خود نمی‌داند.

كد خبر : ۵۳۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۵


بیان روز;فرمانده انتظامی پلدختر گفت: به مناسبت هفته نیروی انتظامی خدمات پزشکی رایگان به مناطق محروم پلدختر ارائه داده می‌شود.

كد خبر : ۵۳۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۵


یکی از مراجع عظام تقلید گفت: پس از امام خمینی (ره) آیت‌الله خامنه‌ای چندین سال رهبری جامعه را با قدرت و اقتدار به عهده گرفته‌اند و توانسته‌اند کشتی انقلاب را در دریای پرتلاطم سلامت نگاه دارند.

كد خبر : ۵۴۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۶


وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: من بسیاری از کتاب‌هایی را که در گذشته ممنوع اعلام شده، بررسی کردم و دیدم بسیاری از ایرادهایی که به آنها گرفته شده، بی‌ربط است

كد خبر : ۵۴۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۷


رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار نخبگان جوان کشور فرمودند: نخبگان جوان ایرانی قادرند کشور و ملت را به قله های پیشرفت همه جانبه برسانند.

كد خبر : ۵۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


یکی از نخستین تشکیلاتی که از آغاز استقرار دولت مدرن در ایران شکل گرفت، وزارت داخله بود که متعاقبا و در زمان استقرار سلسله پهلوی به وزارت کشور تغییر نام یافت.

كد خبر : ۵۴۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


مهمترین عناوین خبری امروز را می توانید در دیده بان بیان روز بخوانید.

كد خبر : ۵۴۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


رئیس سازمان غذا و دارو از تعهد 1000 میلیارد تومانی وزارت بهداشت برای حمایت از بیماران خاص و صعب العلاج خبر داد.

 
كد خبر : ۵۴۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


برخی کارشناسان برنامه «مناظره» مسائل فرهنگی را عاملی برای تأخیر در ازدواج جوانان می‌دانند اما در نقطه مقابل تعدادی دیگر از کارشناسان و مسئولان، مسائل اقتصادی را عامل این امر برمی‌شمارند.

 

كد خبر : ۵۴۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


معاون فرهنگی دانشگاه لرستان گفت: دانشجویان ورودی جدید با حضور در عرصه کرسی های آزاداندیشی فضای جامعه و استان لرستان را به نقد بکشند.

كد خبر : ۵۴۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


قتل میریام کری درآمریکا آخرین قتل در این کشور نخواهد بود و حقوق بشر در این کشور همچنان درسایه تبعیض های نژادی ومسائل سیاسی تعریف خواهدشد.

كد خبر : ۵۴۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان در اجلاس بانك جهاني و صندوق بین المللی پول با تشریح 3 برنامه جديد اقتصادي دولت در حوزه بين الملل اعلام کرد: تحريم‌هاي اقتصادي يكجانبه تحميلي بر ايران بالاخص در حوزه گاز و نفت اقتصاد شكننده جهاني را دچار چالش كرده است.

كد خبر : ۵۴۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


رییس تبلیغات اسلامی شهرستان پلدختر ازبرگزاری طرح گفتمان های دینی در مدارس این شهرستان خبر داد.       

كد خبر : ۵۴۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به حوادث انتخابات 88 تاکید کرد:حق نداریم و نباید وارد حوادثی مانند 88 بشویم.

كد خبر : ۵۴۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۱


معاون برنامه‌ریزی رئیس‌جمهور با اشاره به دریافت یارانه نقدی از سوی بیش از ۷۶ میلیون نفر، از کسری هزار میلیاردی یارانه نقدی این ماه خبر داد و گفت: موضوع حذف دهک‌های پردرآمد در حال بررسی است.

 

كد خبر : ۵۴۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۱


وام ازدواج یکی  از تسهیلات دولت برای تشویق جوانان به امر ازدواج است. اما این طرح نیز در یکی دو سال گذشته با بن بست مواجه شد و بسیاری از زوج های جوان همچنان در صف انتظار برای دریافت وام ازدواج هستند.

كد خبر : ۵۴۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۱


وقتی برای اولین بار وارد این مکان می‌شویم شاید همان احساسی بهمان دست دهد که زمان تماشای فیلم یک شب با مردگان زنده یا تریلر مایکل جکسون حس کردیم.

كد خبر : ۵۴۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۱


بالا بودن نرخ بیکاری، بزرگ ترین معضل شهری استان است، به طوری که خیابان های شهرها را، به جولانگاهی برای جوانان تبدیل شده اند.

 
كد خبر : ۵۵۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۲


كد خبر : ۵۵۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۲


متن کامل نخستین بخشنامه بودجه دولت تدبیر و امید برای سال 93 که به تائید رئیس جمهوری رسید، منتشر شد.

كد خبر : ۵۵۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۵


خانم اشراقی دهان باز کرده و دُرفشانی نمودند. یا واقعاً امام خمینی چنان گفتار و تفکر و برخوردی داشته یا خانم اشراقی دروغ می‌گوید و این هم باز باید تذکری باشد به بیت امام و اطرافیان خانم اشراقی که جلوی دُرفشانی‌های گاه و بی‌گاه ایشان را بگیرند.

كد خبر : ۵۵۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۵


مدیر کل صداوسیمای لرستان گفت:از کل جمعیت یک میلیون و 750 هزار نفری لرستان، جمعیتی بالغ بر یک میلیون و 500 هزار نفر تحت پوشش قرار گرفته است.

كد خبر : ۵۵۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۵


انتخابات ها و نتیجه حاصل از آن نه تنها در ایران که در تمام کشورهای مردم سالار به عنوان صدایی از سوی مردم که حامل پیام هایی برآمده از مشکلات و تنگناها و برای ایجاد تغییری مثبت و یا احیاناً اصلاحی در مدیریت امور آن حاکمیت است .

كد خبر : ۵۵۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۵


عبدالرضا رحمانی فضلی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری گیلان با اشاره به اینکه قطع یارانه‌ها را آغاز کرده‌ایم اظهار کرد: بالاتر از آن هدایت یارانه‌ها است.

كد خبر : ۵۵۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۵


عیسی فرهادی یکی از 700هزار نابینای کشور که در شهرستان پلدختر که در مورد مشکلات خود می گوید

كد خبر : ۵۵۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۵


بعد از ورود مدلهای مانتو تنگ ، کوتاه، آستین کوتاه و جلوباز، این بار نوبت به مانتوهای یقه باز رسیده است. مدلهایی که بی حیایی را به اوج می رساند و نوعی عریانی را رقم میزند.

كد خبر : ۵۵۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۷


نماینده مردم خرم‎آباد و چگنی در مجلس گفت: به حاشیه کشیده شدن فضای بهداشت و درمان به سلامت جامعه آسیب می‎رساند.

كد خبر : ۵۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۷


مدیر جهادکشاورزی پلدختر گفت: بیش از یکهزار هکتار از  مزارع تحت کشت سزیجات و صیفی در پلدختر به روش محصولات ارگانیک (محصولات سالم)کشت شده است.

كد خبر : ۵۶۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۷


بيش‌ از پنجاه‌ سال‌ از موجوديت‌ رژيم‌ اشغالگر قدس‌ بر سرزمين‌مقدس‌ فلسطين‌ مي‌گذرد.رژيمي‌ غير قانوني‌ كه‌ با بدعتي‌ خطرناك‌ درحقوق‌ بين‌الملل‌ بوجود آمد و هم‌ با توسل‌ به‌ شيوه‌هاي‌ توسعه‌ طلبانه‌ به‌حيات‌ سياسي‌ خود ادامه‌ مي‌دهد.

كد خبر : ۵۶۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۷


کتاب های مدرسه شامل دوران ابتدایی، راهنمایی، متوسطه جدید و تربیت معلم را در قالب یک فایل PDF بر روی رایانه خود ذخیره کنید.

كد خبر : ۵۶۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۷


نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حذف یارانه سه دهک بالای جامعه هنوز نهایی نشده، گفت که ظرف این هفته و هفته آینده این موضوع تعیین تکلیف خواهد شد.

كد خبر : ۵۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۸


نعیمه اشراقی از دسته افرادی است که به دلیل منتسب بودن به خانواده حضرت امام خمینی(ره) سعی در القا نمودن نظرات منحرف خود به عنوان نظر حضرت امام(ره) نموده است.

كد خبر : ۵۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۸


عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از تشکیل کمیته سالمندان در مجلس خبر داد وگفت: در پی پیش‌بینی سونامی پیری کمیته سالمندان در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تشکیل شده تا از عوارض این معضل در آینده جلوگیری کند.

 
كد خبر : ۵۶۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۸


سرپرست دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: سرطان‎های شایع در لرستان شامل پوست، معده، پستان، مثانه، مری، کولورکتال، پروستات، تیروئید، غدد لنفی و کلیه است.

كد خبر : ۵۶۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۸


«دوستانم می‌گویند: نگاه مادرت آرامش بخش است آرزو داشتم چهره مادرم را ببینم ولی باز هم راضی‌ام به رضای خدا.»

كد خبر : ۵۶۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۹


امروزه اهمیت دادن به لباس درجامعه و خانواده ضروری به نظرمی رسد؛ باتوجه به روایات دینی می توان این مهم رابیشترنظاره کرد.

كد خبر : ۵۶۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۹


نماینده تام‌الاختیار علی دایی به غیر از پاسخ‌گویی به اتهامات کمک داور سابق فوتبال، جزییات بیشتری از فساد در فوتبال ارائه کرد.

كد خبر : ۵۶۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۹


عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: حذف یارانه ۳ دهک پردرآمد امروز در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تصویب شد.

كد خبر : ۵۶۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۹


بوشهرنیوز:این روزها بسیاری از مردم شهیدپرور ایران از برخی صحبت های "نعیمه اشراقی" به خشم آمده اند و سعی دارند این خشم خود را در شبکه های اجتماعی یا به صورت نظراتی در سایت های خبری مختلف نشان دهند.

كد خبر : ۵۶۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۹


جشن دانشجویان جدید الورود دانشگاه آزاداسلامی شهرستان پلدختر با حضور امام جمعه،فرماندار،مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه آزاد اسلامی لرستان وجمعی از مسئولین ادارات در سالن اجتماعات فجر،ارشاد  برگزار شد.

كد خبر : ۵۶۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۳۰


نتانیاهو نخست وزیر رژیم فاسد اشغالگر قدس به معاون راهبردی خود دو ماموریت سپرده است یکی اینکه بتواند تعامل ایران با غرب را مخدوش کند و دیگر اینکه برای مقابله با پدیده فساد در جامعه و ارتش تدبیری کند

كد خبر : ۵۶۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۳۰


  دکترکاظم عظیمی؛روانشناس ومدرس دانشگاه  می گوید: "یکی از مهم ترین علل خودکشی،ضعف فکری واعتقادی است؛ یعنی جوانان از نظر فکری واعتقادی به حد خودشناسی که معنی زندگی را بفهمند  وبتوانند راه و چاه را تشخیص دهند نرسیده اند."

كد خبر : ۵۶۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۱


معاون پرورشی و فرهنگی آموزش‌وپرورش لرستان گفت: 285هزار و 936 دانش‌آموز لرستانی امروز در انتخابات شورای دانش‌آموزی شرکت کردند.

كد خبر : ۵۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۲


"سعیدمیر" سرپرست واحد جهاددانشگاهی علمی-کاربردی استان لرستان؛جوان ترین مدیر این مجموعه دراستان گفت:دراین مرکز سه هزار دانشجو در 43 رشته مختلف علمی در دو حوزه  ترمی  وپودمانی ودر  دو مقطع کاردانی وکارشناسی  مشغول به تحصیل هستند.

كد خبر : ۵۶۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۲


رئیس کمیته امداد امام خمینی پلدختر از کمک 624 میلیون و 665 هزار ریالی مردم نوعدوست این شهرستان به جشن عاطفه‌ها خبر داد.

كد خبر : ۵۶۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۳


امام جمعه پلدخترگفت:خانواده باید مواظب اخلاق و رفتار فرزندان خود باشند و تلاش کنند، با لقمه حلال ارتزاق کندتا درزندگی دچارمشکل نشود.

كد خبر : ۵۷۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۴


امام جمعه پلدخترگفت:عملکرد مطلوب سایت های خبری محلی ونقدپذیری مسئولین را می توان ظرفیت مناسبی برای توسعه منطقه به حساب آورد.

كد خبر : ۵۷۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۴


روزنامه‌های صبح امروز ایران در سرمقاله‌های خود به مهمترین مسائل روز کشور و جهان پرداخته‌اند از جمله «رازها و رمزهای سوریه»،«واکنش دیرهنگام اما بجای تولیت آستان امام خمینی(ره)»،«بازگشت اخضر ابراهیمی»«جوانان بیکار را دریابید»،«اقدام تحسین برانگیز»،«گفت و شنود عمومی برای یارانه‌ها»،«انقباض در بودجه آری، در رفتار هرگز!»،«سیاست‌های اقتصادی بعد از انقلاب؛ موافقان و مخالفان آن» و... که برخی از آنها در زیر می‌آید.

كد خبر : ۵۷۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۴


امام جمعه پلدختر گفت: تا زمانیکه مستکبرین به خصوص آمریکا به قلدری ها وهتاکی های خود برعلیه ملت ما را ادامه می دهد فرهنگ استکبار ستیزی ملت ماهم بیشتر می شود.

 

كد خبر : ۵۷۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۴


حجت الاسلام حسن روحانی در جلسه دفاع از سه وزیر پیشنهادی دولت گفت: امیدوارم آخرین روزی باشد که برای رای اعتماد در خدمت شما باشم.
كد خبر : ۵۷۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۵


طایفه گرایی و مسائل قومی قبیله ای همیشه مانع مهمی بر سر راه پیشرفت شهرستان پلدختر است که اگر برای رفع آن تدابیری اندیشیده نشود ضربات جبران ناپذیری را به این منطقه وارد می کند.

كد خبر : ۵۷۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۵


پس از انتشار خبر حادثه تروریستی جاده مرزی سراوان موجی از اخبار صحیح و غلط در فضای رسانه ای استان ، کشور و جهان پیچید.

كد خبر : ۵۷۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۵


نوه امام خمینی در نامه ای خطاب به مردم و خانواده های شهدا با تکذیب مجدد متن منتشر شده به نقل از وی در فضای مجازی آورد: از مردم صبور و نجیب ایران به ویژه خانواده‌های زجر کشیده شهیدان عاجزانه خواهشمندم فریب این دسیسه بزرگ را نخورند و مرا بابت ایجاد فضایی که منجر به سوء استفاده معزضان و از خدا بی‌خبران شد، ببخشند.

كد خبر : ۵۷۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۵


در گوشه ای از شهر خرم آباد زیر پل انقلاب سنگری دیگر برای شهدا بر پا شده است. به داخل آن که قدم می گذاری آرامشی وصف ناشدنی وجودت را فرا می گیرد چه شکوهی! شهدا نظاره گرت شده اند؛ با استکانی چایی و صلواتی به یاد شهدا و معصومین با "داریوش علمدار" کسی که شش سال است قاب عکس شهدا میهمان مغازه جوشکاری اش هستند هم کلام می شوم.

كد خبر : ۵۷۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۵


رئیس مرکز آمار ایران با بیان اینکه گزارشات مرکز آمار بر مبنای محاسبات سال ۹۱ بود، تصریح کرد: در این جلسه وضعیت نرخ مشارکت اقتصادی، نرخ بیکاری ۱۲٫۲ درصد پایان سال ۹۱ در گروه های سنی مختلف، استان ها، جوانان ۱۵ تا ۲۴ سال و استان هایی که دارای بیشترین و کمترین نرخ های بیکاری بودند اعلام شد.

كد خبر : ۵۷۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۵


وزیر راه و شهرسازی و دیگر مسئولان دولت یازدهم که چندان دل خوشی از پروژه مسکن مهر نداشتند و از ابتدای فعالیتشان از کاستی‌های این پروژه و مشکلات مالی که به دولت تحمیل کرده انتقاد داشتند، طی تصمیمی در آخرین جلسه هیات دولت، ادامه طرح مسکن مهر را متوقف اعلام کردند و مقرر شد فقط واحدهای نیمه‌تمام تکمیل و به متقاضیان تحویل داده شود.

كد خبر : ۵۷۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۵


پناهیان با اشاره به اینکه لحن سرمقاله روزنامه بهار توده‌های مذهبی مختلف جامعه را علیه یکدیگر می‌شوراند، گفت: تصور نمی‌کنم این یک توهین ساده به ولایت امیرالمؤمنین(ع) باشد بلکه اقدامی در جهت ایجاد بحران اجتماعی و جنگ‌های مذهبی است.

كد خبر : ۵۷۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۶


رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان گفت: 15 هزار دانشجو در این دانشگاه مشغول تحصیل هستند.

كد خبر : ۵۷۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۶


معاون فرهنگی، اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی لرستان با اعلام برنامه های این نهاد در طول هفته کتاب، این هفته را فرصتی برای اشاعه فرهنگ کتابخوانی خواند.

كد خبر : ۵۷۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۶


طرح رشد صنعت توریسم درخرم آباد رااولین باردهمرده ،استاندارپیشین لرستان مطرح کرد.دهمرده ؛به دنبال رشد صنعت توریسم درخرم آباد، فرهاد وار تیشه بر مدبه کوه زد تالرستان راوارد فاز جدیدی از توسعه کند.

كد خبر : ۵۷۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۶


برنامه بفرمایید شام که که از شبکه بهائی  من و تو (همجنسگراها) پخش می شود قصد دارد سبک زندگی غربی را به مخاطبان خود تحمیل کند. این برنامه اوایل در قالب بحث و گفتگو و خنده بوده ولی بعد از اینکه جایگاه خودش را پیدا کرد شروع به خط دادن به بینندگان نمود که در آن بحث ها و حرف های از قبل کار شده را القاء می کند برای ترویج  سبک زندگی غربی.

كد خبر : ۵۷۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۷


مدیرکل تامین اجتماعی استان لرستان بابیان اینکه تامین اجتماعی بزرگترین سازمان بیمه گرکشوراست و به ازای هر شش نفر بیمه شده تامین اجتماعی در استان یک نفر به عنوان مستمری بگیر در قالب بازنشسته،ازکارافتاده و بازماندگان است،گفت:این در حالی است که این رقم در سال 59 به ازای هر 29 بیمه شده یک نفر مستمری بگیر هستند و این نشان می دهد که جامعه به سمت پیر شدن پیش می رود.

كد خبر : ۵۹۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۷


صنعت خودرو طی یکسال گذشته فراز و نشیب های بسیاری به خود دید؛ از6 ماهه پایانی سال گذشته که قیمت در بازار خودرو ترمز برید به یکباره روند صعودی به خود گرفت و هیچ یک از ارگانها و دستگاه ها هم نتوانست ترمز این بازار را بکشد تا اینکه وزیر صنعت، معدن و تجارت بالاخره آب پاکی را روی دست مردم ریخت و به صراحت اعلام کرد خودرو ارزان نمی‌شود.

كد خبر : ۵۷۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۷


عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از تشکیل کمیته سالمندان در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس خبر داد.

كد خبر : ۵۷۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۸


فرماندار پلدختر گفت:نقد وبررسی مسائل ومشکلات شهرستان وعملکرد مسئولین  توسط خبرنگاران وظیفه مهمی است که اصحاب رسانه بایستی آن را به شایستگی انجام دهند.

كد خبر : ۵۸۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۹


«نزار القطری» از مداحان حاضر در یازدهمین همایش بین‌المللی پیرغلامان حسینی با ارائه یک پیشنهاد به عزت‌‌الله ضرغامی، نسبت به برخی انحراف‌ها در حوزه مداحی هشدار داد.

كد خبر : ۵۸۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۹


رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به همایش ملی«تغییرات جمعیتی و نقش آن در تحولات مختلف جامعه» با اشاره به اهمیت موضوع جمعیّت و ضرورت فرهنگ سازی برای اقناع نخبگان در ارتباط با نیاز کشور به افزایش جمعیت، تاکید فرمودند: مسئله نمای جوان برای کشور یک مسئله اساسی، مهم و تعیین کننده است و کشورهایی که در دنیا دچار پیری جمعیت شده‌اند به دشواری راه علاجی برای مشکلات ناشی از آن یافته‌اند.

كد خبر : ۵۸۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۰


عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: کنترل جمعیت، کلاه گشادی بود که سازمان جهانی بهداشت بر سر کشور گذاشت.

كد خبر : ۵۸۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۱


معاون وزیر تعاون از راههای مختلف برای حذف یارانه دهک های مختلف از جمله حساب های بانکی, سند املاک و حقوق بالای ۳ میلیون تومان کارمندان خبرداد .

كد خبر : ۵۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۱


با وجود پيگيري هاي مديريت سازمان بيمه ايران 34 قسم داروهاي مورد نياز "بيماران صعب العلاج" برطرف شد.

كد خبر : ۵۸۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۱


فاطمه صالحی شهرابی، مدیر عامل انجمن احیاء ارزش‌ها، درباره مشکلات بیماران مبتلا به ایدز اظهار داشت‌: ایدز نوعی بیماری اجتماعی است، چراکه این بیماری گاهی محصول و میوه ی اجتماعی می باشد.

كد خبر : ۵۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۲


انتخابات ها و نتیجه حاصل از آن نه تنها در ایران بلکه در تمام کشورهای مردم سالار به عنوان صدایی برآمده از مردم ، که حامل پیام هایی از مشکلات ، تنگناها و کمبودها برای ایجاد تغییری مثبت و یا احیاناً اصلاح در مدیریت امور آن حاکمیت محسوب می شود .

كد خبر : ۵۸۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۲


گالوست ساهاکیان رئیس گروه دوستی پارلمانی ارمنستان و ایران پیش از ظهر امروز (یکشنبه 12 آبان‌ماه) با علی کائیدی رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و ارمنستان دیدار و گفت‌وگو کرد.

كد خبر : ۵۸۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۴


نشست توجیهی ائمه جماعات آموزشگاههای شهرستان پلدختر با حضور امام جمعه درسالن اجتماعات آموزش وپرورش پلدختر برگزارشد.

كد خبر : ۵۹۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۴


سکوت چند ماهه محسن ترکی شکست. پس از صحبت‌های روز دوشنبه اصفهانیان در خصوص برخورد با محسن ترکی، این داور با سابقه فوتبال کشورمان دلایل قضاوت نکردنش در ليگ برتر را بیان کرد.

كد خبر : ۵۹۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۵


با فرا رسیدن ماه محرم تقاضا برای خرید مواد غذایی افزایش یافته است. یکی از مشکلاتی که اقتصاد کشور با آن رو به رو است گرانی های فصلی و مناسبتی می باشد که ...

كد خبر : ۵۹۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۵


امام جمعه پلدختر گفت:امروز جای تاسف دارد که  فرزندان همان شیرزنان چادرهای خود را کنار گذاشتند وبا بدحجابی درخیابان ها ظاهر می شوند.

كد خبر : ۵۹۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۶


وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه مشترک با فراکسیون اشتغال و تولید از ارائه بن کالا به جای پرداخت یارانه نقدی به تدریج خبر داد و با اشاره به تهیه سیاست های اشتغال زایی، گفت: 130 هزار شغل در معرض خطر است.

كد خبر : ۵۹۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۸


رئیس‌جمهور با بیان اینکه به زبان و عمل به طرف‌های مذاکره کننده گفته‌ایم که به هیچ عنوان تهدید، تحریم، تحقیر و تبعیض جواب نخواهد داد، گفت: ایران در برابر تهدید هیچ قدرتی سر تعظیم فرود نیاورده و نخواهد آورد.

كد خبر : ۶۰۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان مسئول جدیدسازمان بسیج دانشجویی این استان را به پیگیری تحقق مطالبات رهبر معظم انقلاب در دانشگاه ها توصیه کرد.

كد خبر : ۶۰۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۰


عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: طرح محرم سازی مدارس جزو اولویت‌های کشور نیست و در مجلس رای نمی‌آورد.

كد خبر : ۶۰۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۰


بارزترین و شاخص ترین محور قیام امام حسین(ع) بهمراه اهل بیت و یارانش بر پا داشتن فریضه امر به معروف و نهی از منکر بود امری که سالیان سال مورد هجوم مسلمان نماها و دشمنان دین بود.

كد خبر : ۶۰۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۰


در پنجاه و پنجمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه به جدیت دستگاه قضا در رسیدگی به پرونده مهدی هاشمی، برگزاری دادگاه احمدی نژاد، برخورد با خرافی‌گری در عزاداری‌ها و همچنین دستگیری نویسنده روزنامه بهار اشاره شد.

كد خبر : ۶۰۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۱


استاد حوزه و دانشگاه در لرستان گفت:حریم اخلاقی جامعه باید با رعایت حجاب و عفت از سوی زن و مرد رعایت شود تا آزادی واقعی در جامعه شکل بگیرد.

كد خبر : ۶۰۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۱


دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب گفت:: امروز در سراسر جهان خصوصا در قلب اروپا از امام حسین (ع) با برپایی مراسم عزاداری یاد می شود واین یکی از معجزه های ائمه اطهار (ع) است .

كد خبر : ۶۰۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۲


رئیس دبیرخانه شورای فرهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ازشناسایی بیش از130کمپ غیر مجاز ترک اعتیاددراستان خبرداد.

كد خبر : ۶۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۵


خورشید صبح عاشورا از بالای کوه خود رابه شهر رساند تا شاهد عزاداری مردم شهری باشد که در دلسوختگی و عشق به اهل بیت(ع) زبانزد عام و خاص هستند.

كد خبر : ۶۱۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۶


رئیس‌جمهور کشورمان با حضور در صحن علنی مجلس شورای اسلامی به دفاع از محمود گودرزی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان پرداخت.

كد خبر : ۶۱۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۶


يكي از شاخص هاي مهم توسعه در هر جامعه در ابعاد مختلف اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی، و ...  توسعه زیرساختهای حمل و نقل آن است اين شاخص  به عنوان یکی از شاخصهای مهم در جوامع پيشرفته شناخته مي شود.

كد خبر : ۶۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۶


استاندار لرستان گفت: چرا استان برغم داشتن این همه پتانسیل با فقر، بیکاری، عدم رشد سرانه درآمد و... مواجه است.

كد خبر : ۶۱۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۶


تجربه جهانی نشان می دهد که رشد و توسعه تمدن ها، ریشه در رشد فکری و فرهنگی هر جامعه دارد و بدون رشد فرهنگ کتابخوانی در جوامع، نمی توان به رشد هیچ تمدنی دل خوش کرد.

كد خبر : ۶۱۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۶


در اولین روز از بیست و یکمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران کتاب " کراوات " نوشته " حجت الاسلام و المسلمین روشن بین بروجردی " استاد حوزه و دانشگاه در مرکز اسناد و شناسایی مفاخر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد رونمایی شد.

كد خبر : ۶۱۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


ایمان شجاعی یکی از نجات یافتگان از تشکیلات بهاییت گفت : بهاییت در واقع دین نیست بلکه یک تشکیلات پوچی است که مبنای آن دروغ و کذب است و احکام آن قابل قیاس با ادیان الهی نیست و تناقضات بسیاری در بین عملکرد درونی و بیرونی آن مشهود است

كد خبر : ۶۱۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


داستان از آن زمان شروع شد که: شبی عقیل به عنوان مهمان بر برادرش علی (ع) در کوفه وارد شد.

كد خبر : ۶۱۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


کا‌ترین مارگارت اشتون، بارونس اشتون اوآپهولاند معروف به «کتی اشتون» متولد ۲۰ مارس ۱۹۵۶ است.

كد خبر : ۶۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


در آستانه فرارسیدن هفته بسیج سردار نقدی در دیدار با مدیران رادیو، تعامل و همکاری بسیج و صداوسیما را در ترویج فرهنگ جهادی و حرکت جامعه به سمت پیشرفت و تعالی، مثبت و تأثیرگذار دانست.

كد خبر : ۶۱۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با برشمردن برنامه های هفته بسیج در این استان گفت: بسیج از عامل های حفظ اقتدار نظام است.

كد خبر : ۶۱۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۸


عبدالرضا رحمانی فضلی گفت:در راستای انتخاب استانداران علاوه بر نمایندگان مجلس با نمایندگان ولی فقیه در استان ها نیز تعامل گسترده ای صورت گرفته به طوری که استانداران منتخب با رای قاطع هیئت دولت در کشور منصوب می شوند.

كد خبر : ۶۱۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۸


پایداری ملی:یک راه دو طرفه است. اگر دشمن می‌تواند از علوم ارتباطات و از پیشرفتها و تازه‌های علمی این رشته استفاده کند، ما هم می‌توانیم استفاده کنیم؛ ما هم باید دنبالش برویم تا استفاده کنیم؛ چه مانعی دارد؟ از همان شیوه‌هایی که ضلالت را منتشر می‌کنند، می‌شود ما استفاده کنیم و هدایت را منتشر کنیم. استعداد ما در استفاده از ابزارها، استعداد بالایی است.

كد خبر : ۶۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۸


رئیس سازمان اطلاعاتی اسرائیل به شکلی مشکوک به قتل می‌رسد؛ قتلی که شواهد، آن را به شخصی به نام آرش کاظمی که فردی ایرانی است ربط می‌دهد.همچنین قهرمان اصلی داستان یعنی سرهنگ گیبز مأموریت می‌یابد برای پیگیری قتل افسری جوان که در ایران ماموریت داشته است به ایران سفر کند.

كد خبر : ۶۱۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۸


دانشجویان و نخبگان دانشگاهی کشور، یک روز پیش از آغاز دور جدید مذاکرات هسته‌ای گروه 5+1 با ایران در ژنو، گرداگرد سایت هسته‌ای «فردو» در نزدیکی استان قم زنجیره انسانی ایجاد کردند.

كد خبر : ۶۱۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۹


شاید آنچه بیش از هر دلیل دیگری سبب شد بیشترین رای مردم به سبد آقای روحانی ریخته شود ،وعده‌ی امید و تدبیر 100 روزه ایی  بود که وی در زمان تبلیغات انتخاباتی به مردم ارائه داد.

كد خبر : ۶۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۹


اولین هفته آذرماه موعدی است که قرار است رئیس‌جمهور گزارش ۱۰۰ روزه اقتصاد را به مردم ارائه کند، حال آنکه این ابهام باقی است که دولت گزارش ۱۰۰ روزه بهبود معیشت را به مردم ارائه خواهد کرد یا می‌خواهد به اعلام وضعیت موجود بپردازد؟

كد خبر : ۶۱۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۹


رئیس کتابخانه های عمومی پلدخترگفت:تعداد 38 هزار و 963 جلد کتاب دردوکتابخانه علامه جزایری پلدختر وامام علی(ع) معمولان وجوددارد.

كد خبر : ۶۱۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۹


رهبر انقلاب در دیدار بیش از 50 هزار نفر از فرماندهان بسیج، یکی از ویژگی های نظام استکباری را خودبرتربینی دانسته و افزودند: مجموعه های استکباری وقتی خودشان را از بقیه انسان ها مجموعه خودشان را از بقیه مجموعه ها برتر دانستند، وقتی همه چیز را فرع بر خودشان دانستند، یک معادله غلط و خطرناکی در تعاملات جهانی به وجود می آید.

كد خبر : ۶۲۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۹


امام جمعه پلدختر از وضعیت فضاهای کتابخانه ای در شهرستان پلدختر برای مطالعه انتقاد کرد.

كد خبر : ۶۲۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۳۰


اخیرا مشاهده شده تعدادی از دراویش در نقاط مختلف کشور به ویژه تهران مجددا فعالیت های خودرا با اهداف مختلف آغاز کرده اند.

كد خبر : ۶۱۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۳۰


مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: هشت مورد بیمار مبتلا به اختلالات دوجنسیتی در استان شناسایی و مشاوره شده است.

كد خبر : ۶۲۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۱


نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اگر ولی فقیهمان اذن جهاد دهد، تا همه عالم را از وجود استکبار پاک نکنیم، سلاحمان را زمین نخواهیم گذاشت.

كد خبر : ۶۲۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۱


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان: به لطف خداوند امروزه بسیج در گستره آحاد ملت است در عرصه هایی هم که حضور پیدا می کند منشاء خیر و برکت است به صورت جهادی به صورت انقلابی وارد عمل می شود، اقدام می کند، بن بست ها را می شکند و سد ها را از پیش پای بر می دارد تا امید در ملت ایجاد کند و این فرهنگ بسیجی نقطه ایی است که اگر به صورت عملی در دستور کار همه قرار بگیرد.

كد خبر : ۶۲۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۲


فشردگی مذاکرات هسته​ای ژنو3 و تداوم نشست​های دوجانبه این گمانه را تقویت کرده است که مذاکرات سه روزه این دوره به روز چهارم کشیده شود.

كد خبر : ۶۲۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۲


فرمانده ناحیه مقاومت بسیچ پلدختر گفت: هفته شکوهمند بسیج فرصت ارزشمند برای بازگویی و یادآوری ایثار و مقاومت فرزندان این مرز و بوم است.

كد خبر : ۶۲۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۲


فروش مشروب با برند شرکت مشهور، پخش شب‌نامه یک فرقه ضاله، بورسیه دختر مشاور و خواهر معاون وزیر و فعالیت زیر پوستی اصلاح‌طلبان از جمله خبرهای امروز دانا بود.

كد خبر : ۶۲۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۳


معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان گفت: جمعیت 50 درصدی بانوان این استان مورد غفلت قرار گرفته است که باید توجه بیشتری به این قشر فعال جامعه شود.

كد خبر : ۶۲۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۴


فرماندار پلدخترگفت: تیم مذاکره کننده ایران توانست حق جمهوری اسلامی و ملت را در جوامع بین‌المللی حفظ کند.

كد خبر : ۶۲۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۴


به مناسبت هفته بسیج اکیپ های درمانی بسیج به مناطق محروم شهرستان پلدختر اعزام شدند.

كد خبر : ۶۲۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۴


سخنگوی دولت با بیان اینکه لایحه بودجه سال 93 تا 10 روز آینده به مجلس تقدیم می‌شود ،گفت:گزارش 100روزه دولت سه شنبه به اطلاع مردم خواهد رسید.

كد خبر : ۶۲۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۵


رییس جمهور با بیان اینکه حق هسته‌ای ما با قدرت بیشتر اجرایی می‌شود، گفت: هیچ وقت شاهد توقف غنی‌سازی در ایران نخواهیم بود و غنی‌سازی خط قرمز ما محسوب می‌شود.

كد خبر : ۶۲۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


گردهمایی بزرگ پنج هزار نفری منتظران موعود با حضور پرشور بسیجیان لرستان به مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان تاریخی حضرت امام(ره) در پادگان امام حسین(ع)سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان برگزار شد.

كد خبر : ۶۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


ویروس جدید خرابکاری در تاسیسات هسته‌ای، انتشار متن خلاف واقع از توافقنامه هسته‌ای در سایت کاخ سفید، عدم حضور احمدی‌نژاد در دادگاه و بدهی 3700 میلیارد تومانی دانشگاه آزاد از مهم‌ترین اخبار 24 ساعت گذشته بوده است.

كد خبر : ۶۳۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


فرماندار پلدختر گفت: فرهنگ بسیجی باید در لایه‌های اجتماعی کشور نهادینه و طنین‌انداز شود.

كد خبر : ۶۳۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۷


محمد خاتمی رئیس دولت اصلاحات گفت: امروز خیلی صحبت از عزت و کرامت انسان می‌شود ولی شوربختانه کرامت و عزت انسان به نام دین به پای منافع نامشروع قدرت‌ها در حال نابود شدن است.

كد خبر : ۶۳۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۷


زمان توزیع دو بسته کالایی اعلام شد؛ ۴ کالای اساسی در اولویت توزیع

كد خبر : ۶۳۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۹


استقبال شهروندان از تیتر دولت در زنگ حساب انشاء خواند،سفر 4 روزه یک مسئول دولتی با هواپیمای اختصاصی،دعوت از ایرانیان برای رأی دوباره به روحانی،افراد شنودگذار در دفتر مرا دستگیر کنید،رزمایش پس از توافق هسته‌ای! و...از جمله خبر ویژه های برخی روزنامه های،روز شنبه هستند که میتوانید از اینجا بخوانید.

كد خبر : ۶۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۹


فرهنگ؛ مجموعه پیچیده‌ای از دانش‌ها، باورها، هنرها، قوانین، اخلاقیات، عادات و هرچه که فرد به عنوان عضوی از جامعه خویش فرامی‌گیرد تعریف می شود.

كد خبر : ۶۳۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۹


فرمانده سپاه پاسداران حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت:فرهنگ بسیجی دستاورد علمی کشور را رقم زد و ورود این نیروی مردمی به عرصه های علمی و فناوری های جدیدموجب شده که امروز ایران در سطح جهانی و بین المللی بدرخشد .

كد خبر : ۶۳۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۹


ایرج کاظمی؛استاددانشگاه ومتخصص لرستان شناسی؛درباره پوشش های سنتی معتقد است که در هر جای دنیا هر کشوری یک پوشش و لباس سنتی دارد برای مثال هندی ها و پاکستانی یک پوشش سنتی به نام "ساری" دارند. لباس های محلی و سنتی هر منطقه، نشان دهنده فرهنگ آن منطقه اند.

كد خبر : ۶۳۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۹


همزمان با سراسر کشورمانور زلزله دردبیرستان نمونه دولتی  دانش پلدختر برگزارشد.

كد خبر : ۶۳۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۰


عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت:در سالهای گذشته ایران در تهیه واکسن فلج اطفال کشور نخست بوده ولی اکنون وضعیت موجودی واکسن فلج اطفال بحرانی است و باید نگاه به ویژه ای به آن داشت.

كد خبر : ۶۳۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۱


یکی از مراجع تقلید در قم نسبت به ورود خرافات و افکار منفی بافانه به مسجد جمکران هشدار داد و گفت: راههای فساد به سوی جامعه باز شده است و مسجد جمکران می تواند به عنوان پادزهری برای مقابله با عوامل فساد باشد.

كد خبر : ۶۳۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۱


بررسی بازی‌های هفته شانزدهم لیگ برتر در کنار حاشیه‌های دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی و مسئله تبانی در لیگ‌های پائین‌تر از مهم‌ترین موضوعاتی بود که فردوسی‌پور در برنامه این هفته خود به آن پرداخت.

كد خبر : ۶۳۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۲


یک استاد جامعه شناسی دانشگاه شهید بهشتی گفت: رفتارهای تحریک آمیز جنسهای مخالف، تصاویر قبیح، فحشاء و از همه مهمتر نا آگاهی از خواص ارضاء صحیح و کامل جنسی و عدم شناخت ضررهای فردی و اجتماعی انحرافات جنسی منشأ انحرافات جنسی است.

كد خبر : ۶۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۲


 با توجه به نقش مهم رسانه های ملی از جمله تلویزیون در کسب مهارت درست زندگی دراقشار مختلف جامعه از صدا وسیما انتظار می رود ذائقه افراد جامعه رابه سوی اهداف متعالی هدایت کند.

 
كد خبر : ۶۴۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۳


وزیر خارجه کشورمان با اشاره به اینکه دیپلمات‌های کشور که فرزندان انقلاب هستند مصون از خطا نیستند، تصریح کرد: ما آنچه را می‌توانیم انجام می‌دهیم.

 
كد خبر : ۶۴۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۳


کارگاه یک‎روزه راهکارهای پیشگیری از آسیب‎های اجتماعی در پلدختر برگزار شد.

 

 

كد خبر : ۶۴۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۳


عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با انتقاد از آلودگی بیش از حد هوا، گفت: بی‌توجهی به کنترل هوا علاوه بر تهدید سلامت جامعه افزایش خطر سقط جنین را نیز در پی دارد.

كد خبر : ۶۴۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۳


یک نماینده مجلس با انتقاد از وجود گروه ۳ هزار نفری مالیات‌گریز در کشور گفت: در این گروه ۳۰۰ پزشک وجود دارد که هر کدام از آنها ماهیانه میلیاردها ریال درآمد دارند.

كد خبر : ۶۴۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۳


کارشناس ایدز لرستان گفت: درلرستان تعداد2280نفر مبتلا به بیماری ایدز وجود دارد.

كد خبر : ۶۴۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۳


 طنین دلنوازموسیقی لرستان بویژه موسیقی حماسی«دایه دایه»باصدای استادمیرزاوندرا"همه"به یادداریم آن شوروشعفی که پویایی وتحرک،ازخودگذشتگی ومردانگی لرستان رادراذهان به تصویرمی کشیدودرمیدانهای جنگ8ساله به خلق حماسه هایی منجرشدکه مقام رهبری درتوصیف آن فرموده اند:«رزم لرستانیها قبل ازاینکه شنیدنی باشد،دیدنی است».

 

كد خبر : ۶۴۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۴


به مناسبت روز16آذر،روز دانشجو مراسمی باحضور دانشجویان شاخه جنوبی دانشگاه لرستان درسالن اجتماعات فجر اداره ارشاد پلدختربرگزارشد.

كد خبر : ۶۴۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۶


وارد مطب دندانپزشکان که می شوی شاید به ندرت بتوانی یک یا چند نفر را در آنجا ببینی که هر کدام از درد بالایی که دارند گلایه می کنند و به قول خودشان تا دردشان به اینجا نرسیده بود جرات نداشتند به دندانپزشک مراجعه کنند.

كد خبر : ۶۴۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۷


دانش آموزان دبیرستان پسرانه شاهد شهرستان پلدختر به صورت نمادین مدیریت اجرایی این مدرسه را برعهده گرفتند.

كد خبر : ۶۴۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۸


کارگاه یکروزه راهکارهای پیشگیری از آسیب های اجتماعی با حضور مدیران و رابطین آسیب های اجتماعی مدارس شهرستان پلدختر برگزار شد .

كد خبر : ۶۴۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۸


عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: سن سکته مغزی در ایران 10 سال جوان‌تر شده است و یکی از علل آن پرفشاری خون است.‌

 
كد خبر : ۶۴۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۸


حجم کل بودجه کشور در سال نود و سه، ۷۸۳۲۳۹۸۵۲۲ میلیون ریال پیشنهاد شده است که نسبت به سقف قانون بودجه سال قبل ۸.۴ درصد رشد نشان می‌دهد.

 
كد خبر : ۶۴۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۸


از پاسخ به اظهار نظر محمدرضا خاتمی در خصوص طلب ۸۸ تا عدم توجه به اقدامات فرهنگی در خیابان‌های اطراف دانشگاه تهران و شغل اصلی شهید «حسان اللقیس» سردار دلیر مقاومت اسلامی لبنان؛ با ما همراه باشید با «سه‌شنبه‌های وبلاگی» این هفته.

كد خبر : ۶۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۹


آیت الله مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید در پی نامه ها و درخواست های متعدد مردمی ، به تشریح چرایی حرمت فیس بوک از منظر شرع مقدس اسلام پرداختند.

 

 
كد خبر : ۶۵۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۹


در سال 92 نمایندگان مجلس از میان طرح​های متعددی که به صحن علنی ارائه داده​اند، تنها 17 طرح را به قانون تبدیل کرده​اند.

كد خبر : ۶۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۹


حضرت آیت الله خامنه ای همه مسئولان کشور به ویژه وزیران آموزش عالی و بهداشت و درمان را موظف کردند همه تلاش خود را بکار گیرند تا چرخه پیشرفت علمی کشور کند نشود و هر روز توسعه و سرعت بیشتری یابد.

كد خبر : ۶۵۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۹


فرمانده کل سپاه با بیان اینکه ما به دنبال افزودن برد موشکی سپاه هستیم، خاطرنشان کرد: با این وجود رهبری ما را در برد 2000 کیلومتر محدود کردند، اما ما توان افزایش برد موشک‌ها را داریم و موشک‌های ما حتما باید به اسراییل برسد.

كد خبر : ۶۵۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۰


کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه در مذاکرات ژنو مثلث تناقض را شاهدیم، گفت: مذاکرات ژنو هنوز آغاز راه پر پیچ و خم است.
كد خبر : ۶۵۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۱


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختراز آغاز رزمایش گردان های بیت المقدس این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۶۵۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۱


مردم از شهردار جدید پلدختر انتظارات متعددی دارند.

كد خبر : ۶۵۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۱


مطالعه در تاریخ آموزش و پرورش نشان می‌دهد، چالش‌های آن به ویژه در حوزه اجرا به اندازه گستره‌اش، زیاد است. اما این سبب نمی‌‌شود راهکاری برای برون‌رفت از این چالش‌ها نیندیشیم. بازخوانی مسیر طی شده یکی از در دسترس‌ترین نسخه‌های شفابخش است.

كد خبر : ۶۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۱


صبح 24 خرداد(روز برگزاری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری) حتی طرفداران دوآتشه حجت‌الاسلام رفسنجانی – شاخص ترین نامزد ردصلاحیت شده توسط شورای نگهبان – که حال از منع حضور ایشان در رقابت برای بازگشت به راس قوه مجریه شوکه شده بودند چنین می پنداشتند که هر که از داخل صندوق رای درآید باز هم رفسنجانی به پایان حیات سیاسی خود در نظام جمهوری اسلامی رسیده است؛ اما بهار رفسنجانی می تواند آزمون زمستانی سختی برای انقلاب و ارزش های والای آن باشد، اگرچه انقلاب اسلامی 1357 از دل زمستانی سخت تر از این، بهار شد.

كد خبر : ۶۵۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۲


فتوای رهبر معظم انقلاب برای فیس‌بوک، دولت ساختمان‌هایش را ۹۷ میلیارد تومان اجاره می‌دهد، انتقاد هاشمی رفسنجانی از غیبت روحانی، کارکنان تابناک اعتصاب کردند، واکنش "فرناندا لیما" به اعتراض فیس‌بوکی ایرانیان، اعتراض نماینده پارلمان مکزیک با با برهنه شدن! و ... از جمله اخبار جذاب بسته خبري امروز است.

كد خبر : ۶۵۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۴


صله رحم، تنها به رفت و آمد و دیدار نیست، همان گونه که قطع رحم، به ترک آمدوشد نیست. هدف از صله رحم برقرار کردن ارتباط و پیوند عاطفی با خویشاوندان است

كد خبر : ۶۶۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۴


سال‌ها پيش در يكي از نشريات مكتوب مصاحبه‌اي از لوتار ماتئوس آلماني خواندم كه در جواب خبرنگاري  كه از وي پرسيده بود «راز ماندگاري شما تا سن 44 سالگي در سطح اول فوتبال اروپا چيست‌؟» پاسخ داده بود‌: «تمرين، تغذيه‌ي مناسب و هر شب ساعت 11 خوابيدن‌.»!

كد خبر : ۶۶۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۵


به مناسبت گرامیداشت شهید فتح الله چراغی همایش پیاده روی با عنوان یاد بود شهدای خانواده های کارکنان دانشگاه پیام نوراستان با شرکت اساتید ، کارکنان ، دانشجویان و عموم مردم پلدختربرگزار شد.

كد خبر : ۶۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۵


جمعی از تاکسی رانان مشهدی در واکنش به اظهارات مشاور رییس جمهور صبح امروز در مقابل استانداری خراسان رضوی تجمع کردند.

كد خبر : ۶۶۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۵


ادامه واکنشها به کارشکنی غرب درباره توافق ژنو، درخواست روحانی از نوری مالکی برای تامین امنیت زائرین کربلا در اربعین، واکنش فیسبوکی ظریف به منتقدان ،نظر مطهری درباره رفع فیلتر فیس‌بوک و تعلیق بزرگترین توافق گازی ایران-پاکستان از مهمترین اخبار امروز 24 آذر 1392 هستند.

كد خبر : ۶۶۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۵


اخبار مربوط به تصادف و حوادث جاده‌ای این روزها پای ثابت صفحه حوادث روزنامه‌ها شده و به صورت یک روز در میان شاهد وقوع حادثه دلخراش اتومبیل در گوشه و کنار کشور هستیم، موضوعی که ذهن هر مخاطبي را به خود درگیر می‌کند. به راستی دلیل این حجم از تلفات و سوانح جاده‌ای چیست؟

كد خبر : ۶۶۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۶


استاندارلرستان گفت: رتبه اول بیکاری برازنده مردم لرستان نیست.

كد خبر : ۶۶۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۶


مدیر آموزش وپرورش شهرستان پلدختر گفت:فرهنگیان ودانش آموزان می توانند با استفاده از پژوهش ونحقیق درتوسعه وشکوفایی جامعه نقش مهمی را ایفا کنند.

كد خبر : ۶۶۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۶


چندی پیش محمود سریع القلم، مشاور رئیس جمهور در برنامه ای که توسط موسسه فرهنگی امام موسی صدر برگزار شده بود به نقد پوپولیسم پرداخت که این اظهارات واکنش های اعتراض آمیززیادی را در پی داشت.

كد خبر : ۶۶۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۶


چندی پیش محمود سریع القلم، مشاور رئیس جمهور در برنامه ای که توسط موسسه فرهنگی امام موسی صدر برگزار شده بود به نقد پوپولیسم پرداخت که این اظهارات واکنش های اعتراض آمیززیادی را در پی داشت.

كد خبر : ۶۶۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۶


یادواره شهدای دانشجوی رشته های پزشکی استان لرستان قرار بود شب گذشته در دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار شود که در اقدامی غیرقابل توجیه مسئولان این دانشگاه مانع برگزاری این یادواره شدند.

كد خبر : ۶۶۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۶


مسئول بسیج جامعه پزشکی لرستان گفت: از دست اندرکاران بیمارستان صحرایی شهدای بسیج جامعه پزشکی لرستان که در هفته دفاع مقدس  در روستای فرهاد آباد از توابع شهرستان نورآباد برگزار شد  طی مراسمی تجلیل خواهد شد.

كد خبر : ۶۶۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۷


سید یاسر جبرائیلی طی یادداشتی در باره اظهارات اخیر سریع القلم علیه مردم اظهار داشت: راننده های تاکسی و لبو فروش ها همگی جزء مردم عادی هستند که سریع القلم برای آن ها هیچ نقش و جایگاهی در اظهار نظر های سیاسی قائل نشده است.

كد خبر : ۶۶۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۷


مجله مهرنامه در شماره اخیر خود مصاحبه‌ای را با مصطفی ملکیان منتشر کرد که در آن دین مشکل اصلی مردم ایران دانسته شده است.

كد خبر : ۶۶۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۷


نماینده ولی‌ فقیه در لرستان با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمنان، گفت: والدین باید فرزندان خود را به آمدن به مسجد و دنبال کردن فعالیت‌های مذهبی مثل خواندن قرآن، نماز جماعت و مطالعه کتب دینی عادت بدهند.

كد خبر : ۶۶۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۸


مهمترین عناوین خبرهای جهان از شب گذشته تاکنون به نقل از رسانه های خارجی به شرح زیر است:

كد خبر : ۶۶۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۹


امروز آیت الله آملی لاریجانی به آلوده بودن دست مدعیان حقوق بشر به خون اشاره کرد که برای آن مصادیق روشنی وجود دارد.

كد خبر : ۶۶۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۹


سعید حجاریان از عوامل موثر در فتنه سال 88 اخیرا طی اظهاراتی در گفت‌‌وگو با یک رسانه دولتی با اشاره به طرح برخی موضوعات در مجلس برخلاف روند حرکت دولت، گفته است: نمایندگان بر خلاف خواسته مردم حرف بزنند و عمل کنند و بعد آن وقت ببینند آیا مردم حوزه‌های انتخابیه‌شان آنها را به شهرشان راه می‌دهند؟

كد خبر : ۶۶۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۹


مقام معظم رهبری در دیدار اعضاى ستاد مرکزى هیئت رزمندگان اسلام‌ اظهار داشتند: اینکه آدم در یک مجلس روضه یا هیئت عزادارى مراقب باشد که مبادا وارد مباحث اسلام سیاسى بشود، این غلط است.

كد خبر : ۶۶۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۹


امام جمعه موقت پلدختر گفت:سومین سفر استاندار لرستان به شهرستان پلدختر باعث امیدواری مردم شده است،امیدواریم مصوبات این سفر هرچه زودتر عملیاتی شوند.

كد خبر : ۶۶۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۳۰


اگر دولت با هدف راستگویی و تدبیر برای انجام وظیفه آمده است باید امنیت به چالش کشیده شده نظام توسط سران فتنه را به صراحت به مردم اعلام دارد

كد خبر : ۶۷۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۳۰


جمعی از خبرنگاران شهرستان پلدختر در بیانیه‌ای از پیگیری‌ها و توجه استاندار‌ لرستان برای توسعه شهرستان پلدختر تشکر و قدردانی کردند.

كد خبر : ۶۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۳۰


در تقارن ایام اربعین حسینی و سنت شب نشینی طولانی ترین شب سال، آموزش عملی نگه داشتن حرمت این ایام در کنار برگزاری مراسم سنتی، از فعالیت هایی که باید برای کودکان این آینده سازان جامعه اسلامی انجام شود.

كد خبر : ۶۷۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۳۰


فرماندار پلدختر گفت: اگر در عملکرد مدیران خطا یا اشتباهی وجود داشته باشد، باید با رعایت بی‌طرفی، انصاف و بر مدار عدالت و با رعایت حرمت‌ها بازگو و نقد شود زیرا نقد منصفانه باعث رشد و پیشرفت شهرستان می‌شود.

كد خبر : ۶۷۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۱


نماینده فاوا لرستان در کارگروه فناوری اطلاعات، گفت: فناوری اطلاعات و فضای مجازی، زندگی امروز را به نحوی تغییر داده است که دیگر نمی توان به موقعیتی بازگشت که از فضای مجازی استفاده نمی شد.

كد خبر : ۶۷۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۱


طرح بهداشتیاران مدارس ابتدایی شهرستان پلدختر به صورت نمادین در تعدادی ازدبستانهای این شهرستان شروع شد

كد خبر : ۶۷۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۳


دولت‌های غربی نیاز به استراتژی‌ چندلایه، به خوبی زمان‌بندی‌شده و صبورانه‌ای علیه ایران دارند. هسته اصلی در یک رویکرد جدید علیه ایران، درگیر شدن با عموم مردم ایران و سهام‌دارانی است که به طور ویژه با سهام‌داران غربی رابطه دارند.

كد خبر : ۶۷۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


کمتر کسی را می توان پیدا کرد که اتهامات علیه مهدی هاشمی را نداند؛ اما آنچه که این موضوع را پیچیده کرده، عدم رسیدگی به این اتهامات در دادگاه است.

كد خبر : ۶۷۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در روزهای ابتدایی مسئولیت خود به دیدار رهبری رفتم که تأکید ایشان بر توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه بود و با توجه به دغدغه های رهبری برنامه دیدار با خانواده شهدا را در دستور کار قرار دادیم و رئیس جمهور هم بر اساس این تأکید مقام معظم رهبری تا کنون دیدار هایی را با خانواده شهدا داشته اند.

كد خبر : ۶۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


امام جمعه پلدختر اطلاع رسانی وآگاهی بخشی مردم به اهمیت مسئله پدافند غیرعامل تاکید کردوافزود:که مسئولین سازمان پدافند غیرعامل می توانند از طریق رسانه ها وتریبون های نمازجمعه مردم را با فعالیت این سازمان آشناکنند.

كد خبر : ۶۷۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


 روانشناس و عضو هیئت علمی دانشگاه گفت: همه افراد جامعه باید به بحث مشاوره اهمیت دهند تا از بروز اختلالات روحی جلوگیری شود.

كد خبر : ۶۷۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


قائم مقام ومعاون فرهنگی وامورجوانان  اداره کل ورزش وامور جونان استان گفت: کلیه دستگاههای مرتبط با امورجوانان بایستی با تعامل بیشتر برای حمایت ورفع مشکلات جوانان استان تلاش کنند.

 

كد خبر : ۶۷۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۷


استاندار لرستان با اشاره به اینکه تغییر و تحول در عرصه مدیریتی یک امر طبیعی است، گفت: رویکرد اصلی مدیریت ارشد استان در تغییر و انتخاب فرمانداران شهرستان‌های تابعه، اقتصادی با هدف شد و توسعه پایدار مناطق مختلف لرستان است.

كد خبر : ۶۷۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۷


مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از راه اندازی کارگروه ترویج فرهنگ قرآنی در این استان خبر داد.

كد خبر : ۶۷۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۷


کارت‌های بانکی سرپرستان خانوار در جایگاه بن کارت الکترونیکی برای توزیع اقلام سبد کالایی قرار می‌گیرد، ضمن اینکه براساس طراحی‌های انجام شده، هیچ امکانی وجود ندارد که فردی بتواند به جز بسته کالایی، پولی را دریافت کند. این کارتها در 100 هزار نقطه توزیع در کشور قابلیت اجرا خواهد داشت.

كد خبر : ۶۸۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۷


پخش سریال تلویزیونی «خواب بلند» ساخته احمد کاوری و محصول سیمافیلم از سه شنبه دهم دی ماه از شبکه سوم سیما آغاز می‌شود.

كد خبر : ۶۸۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۷


اظهارات مسئولان درباره حماسه 9 دی، اعلام جزئیات محتویات 2 سبد کالایی دولت، اظهارات صالحی درباره انتصاب ملک زاده در دولت دهم و نامه تهدید آمیز رژیم صهیونیستی به سفارت ایران از مهمترین اخبار 24 ساعت گذشته هستند.

كد خبر : ۶۸۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۸


جلوگیری از امتیازگیری ایران در مذاکرات هسته ای خود با گروه 1+5 به بهانه بحران سوریه، ممانعت از افزایش بیش از پیش توان منطقه ای تهران، مخالفت رقبا و بازیگران منطقه ای و دخیل در بحران سوریه و اختلاف نظر بر سر ماندن و نماندن بشار اسد در آینده سوریه از عوامل موثر در مخالفت آمریکا با حضور ایران در ژنو 2 است.

كد خبر : ۶۸۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۱


در فتنه 88 ظلم بزرگی به مردم ایران اسلامی شد؛ ظلمی که از ایراد انواع اتهامات، برهم زدن امنیت جامعه و ایجاد اغتشاش گرفته تا تلخ کردن شیرینی انتخاباتی پرشور در کام مردم و سعی در تضعیف اقتدار جمهوری اسلامی صورت گرفت.

كد خبر : ۶۸۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۱


نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت:جامعه ولایی بر محوریت ولایت حرکت می‌کند و اعتقاد و اندیشه بدون ولایت بی‌ارزش است.

كد خبر : ۶۸۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۲


معاون اسناد هویتی سازمان ثبت احوال با تشریح جزئیات و مراحل صدور کارت هوشمند ملی از صدور گسترده و توزیع این کارت برای ۱۵ ساله ها از روز ۲۲ بهمن ماه خبر داد و گفت: کارت ملی از بهمن ماه دیگر صادر نخواهد شد.

كد خبر : ۶۸۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۵


نازنین متین نیا خبرنگاری است که ظاهرا مسئولیت میریت ستاد خبری و روابط عمومی سی‌و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به او سپرده شده است، فردی که در دلبستگی اش به میر حسین موسوی جای هیچ شک و شبه ای وجود ندارد و با نگاهی کوتاه به صفحه فیسبوکش وهمچنین دست نوشته های وی در وبلاگش به راحتی میتوان این تعلق خاطر را مشاهده کرد.

كد خبر : ۶۸۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۵


خانواده به عنوان اولین کانونی که فرد در آن قرار می‌گیرد دارای اهمیت شایان توجهی است. اولین تأثیرات محیطی که فرد دریافت می‌کند از محیط خانواده است و حتی تأثیرپذیری فرد از سایر محیطها می‌تواند نشأت گرفته از همین محیط خانواده باشد.

كد خبر : ۶۸۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۵


مدیرکل آموزش وپرورش استان با امام جمعه پلدختر دیدار کرد.

كد خبر : ۶۸۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۵


اکنون با گذشت بیش از 78 سال از واقعه کشف حجاب، جک استراو، وزیر سابق انگلستان درست در سالروز کشف حجاب به ایران می آید؛ شخصی که نقش مهمی در تعلیق قبلی فعالیت های هسته ای در ایران داشت.

كد خبر : ۶۹۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


خواندن وبلاگ هم مثل خواندن كاغذ است، كتاب است، نامه است، مثل شنیدن حرف است.

كد خبر : ۶۹۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


قابل توجه بعضی ها که فراموش کردند یه روزی باید بمیرند..!!

كد خبر : ۶۹۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان گفت: به منظور رسیدگی بهتر به وضعیت متکدیان، ستادهای مبارزه با تکدی گری در شهرهای مختلف استان تشکیل می شود.

كد خبر : ۶۹۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان گفت: به منظور رسیدگی بهتر به وضعیت متکدیان، ستادهای مبارزه با تکدی گری در شهرهای مختلف استان تشکیل می شود.

كد خبر : ۶۹۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


اسمش علی آباد است اما دریغ از ذره ای آبادانی! از آباد بودن فقط اسم آن را یدک می کشد؛ نشانی از آبادانی در آن به چشم نمی خورد.

كد خبر : ۶۹۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۷


معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان از تشکیل سه کمیته، تبیین حقوقی ، کمیته آموزش و پرورش  و کمیته نظارت درزمینه حقوق شهروندی وترویج فرهنگ حجاب وعفاف دراستان خبرداد.

كد خبر : ۶۹۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۷


مدیر کمیته امداد شهرستان پلدختر از برگزاری دوره‌های آموزشی و ترویج فرهنگ زکات در روستاهای پرجمعیت این شهرستان خبرداد.

كد خبر : ۶۹۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۸


کلیات سبد اهدایی رایگان دولت به برخی اقشارجامعه اعلام شد ورسانه ها هرکدام راجع به جزئیات آن قلم فرسایی کرده اند.اینکه این تصویب نامه کی اجرایی می شود ذهن خیلی ها رابه خود مشغول کرده وباعث شده هرکس باذهنیات خودش درگیرباشد.

كد خبر : ۶۹۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۸


سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: سهم سلامت ایران در بین ۱۹۰ کشور دنیا رتبه ۱۱۷ است که مطلوب نیست.

كد خبر : ۶۹۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۸


در حال حاضر شیلات لرستان 13 درصد تولید ماهیان سردآبی کشور را به خود اختصاص داده است و بیش از 30 درصد تکثیر ماهیان سردآبی کشور مربوط به این استان می باشد.

كد خبر : ۶۹۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۸


ورزش همگاني در بين كشورها از سال 1900 ميلادي تاكنون با انگيزه هاي متفاوتي از جمله: تأمين سلامت جسمي و رواني، غني سازي اوقات فراغت گسترش، روابط اجتماعي دور شدن از زندگي ماشيني، بازگشت به طبيعت، افزايش كارايي، زمينه سازي براي رشد ورزش قهرماني و توصيه پزشكان مورد توجه قرار گرفته است.

كد خبر : ۶۹۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۸


رئیس‌جمهور با ابراز تاسف از تعطیلی ارکستر سمفونی موسیقی ملی گفت: این دولت در همین ماه‌های آینده آن را احیاء خواهد کرد، اگرچه ممکن است وزیر باز هم کارت زرد بگیرد،کارت زرد برای این دولت نگرانی نیست و از آن نمی‌ترسیم.

كد خبر : ۶۹۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۹


فرماندار پلدختر گفت:باتوجه به حساسیت و اهمیت کار در عرصه رسانه،خبرنگاران اخبار وحدت آفرین را با رعایت مصالح جامعه انتشار دهند و از بیان مطالب تفرقه انگیز که موجب آسیب به وحدت جامعه می شود خودداری کنند.

كد خبر : ۶۹۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۹


عدم نظارت بر تور های گردشگری و طبیعت گردی موجب بروز ناهنجاری هایی شده است که در عمل فضای این تور ها و همچین اماکن تفریحی را برای خانواده ها ناامن و نامناسب نموده است.

كد خبر : ۶۹۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۹


رئیس سازمان بیمه سلامت از پوشش بیمه‌ای ۱۱ تا ۱۳ میلیون ایرانی بدون بیمه درمانی از محل هدفمندی یارانه ها خبر داد و گفت: 9 قلم داروی درمان ناباروری تا 26 دی در فهرست سامانه بیمه قرار می‌گیرد.

كد خبر : ۶۹۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۹


دبیر اجرایی یادواره شهدای جامعه پزشکی لرستان گفت: این استان 40 شهید بزرگوار جامعه پزشکی را در دوران پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تقدیم نظام انقلاب اسلامی کرده است.

كد خبر : ۶۹۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۰


امام جمعه پلدختر گفت :سیلی زدن به خبرنگار بیان روز آنهم در منزل امام جمعه حرکت ناپسند و دور از اخلاق بود که متاسفانه باعث ناراحتی اینجانب شد.

كد خبر : ۷۰۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۱


دقایقی پیش ملاقات عمومی استاندار لرستان با مردم شهرستان پلدختر آغاز شد.

كد خبر : ۶۹۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۱


استاندار لرستان گفت: پلدختر دارای پتانسیل خوبی در زمینه کشاورزی است که می‌تواند موجب تک رقمی شدن بیکاری در پلدختر شود.

كد خبر : ۷۰۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۱


یک عضو ارشد انجمن بین المللی تحلیل رفتار با بیان اینکه وقتی دو نفر با هم ازدواج می کنند با هم قراردادی برای کوچکترین نهاد جامعه می بندند و این تعهدی را ایجاد می کند که وقتی این تعهد شکسته می شود نوعی خیانت تلقی می گردد،گفت: در واقع هر گونه نغض قرارداد از هر کدام از طرفین بدون در نظر گرفتن رضایت طرف مقابل خیانت تلقی می شود.

كد خبر : ۷۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۲


سرانجام چهار ماه پس از بازی پرسپولیس و سپاهان، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران، رأی پرونده محسن قهرمانی را صادر کرد و ضمن متخلف شناختن وی با یک محرومیت هشت ماهه و پنجاه میلیون ریال جریمه نقدی، او را جریمه کرد؛ اما اگر متن حکم کمیته انضباطی را بخوانیم به حقایق جالبی برمی‌خوریم.

كد خبر : ۷۰۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۳


اگرچه دولت یازدهم با شعار اعتدال به روی کار آمد اما تا کنون تلاش های آن در راستای حذف برنامه های دولت قبل بوده است.

كد خبر : ۷۰۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۴


دیدار رهبر معظم انقلاب با شهردار و رییس و اعضای شورای شهر اسلامی تهران، اظهارات عارف در دانشگاه تهران، سفر ظریف به لبنان و اظهارات جدید وزیر ارشاد درباره فیسبوک از مهمترین اخبار امروز 23 دی 1392 هستند.

كد خبر : ۷۰۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۴


تبلیغات دروغین ماهواره‌ای در خصوص مکمل‌ها و دارو‌های نیروزا و توزیع این دارو‌ها در برخی از آرایشگاه‌های زنانه و برخی از باشگاه‌های بدنسازی فضایی را پدید آورده است که به شدت سلامت جوانان را تهدید می‌کند.

كد خبر : ۷۰۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۴


در برنامه 90 شب گذشته پیرامون رای پرونده محسن قهرمانی، قلیان کشی بازیکنان و حواشی باشگاه تراکتورسازی و آمارهای دربی بحث و گفت و گو شد.

كد خبر : ۷۰۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۴


ابراهیم آقامحمدی گفت:سلامت جامعه معلول بهادادن به امر ورزش است وبسیاری از آسیب های اجتماعی درجامعه به دلیل کم رنگ شدن نقش ورزش درآن جامعه است.

كد خبر : ۷۰۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۴


مناطق محروم شهری به خصوص درشهرهای بزرگ استان مانند خرم آباد علاوه برکریه کردن چهره شهر،به محل جولان آسیب های اجتماعی ومعضلات زیست محیطی تبدیل شده است.

كد خبر : ۷۰۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۴


عضو کمسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر مقابله با مفسدان اقتصادی، از قوای سه گانه خواست تا در برخورد با مفسدان اقتصادی تعامل داشته باشند.

كد خبر : ۷۰۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۴


آزادراه خرم‌آباد ـ پل‌زال جز بیکار شدن بخشی از مردم شهرهای ویسیان، معمولان و پلدختر که درآمد آنها از محور ترانزیتی تهران جنوب تامین می‌شد، سودی عاید لرستان نکرد.

كد خبر : ۷۰۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۶


تحقیقات نشان می دهد؛ کشور ما دومین کشور مصرف کننده لوازم و مواد آرايشي و بهداشتي در جهان است و اين موضوع باعث شده تا افراد سودجو که در اين زمينه فعاليت دارند با توليد و عرضه مواد آرايشي بی کیفیت و ارزان قيمت به بازارهاي کشور، درآمدهاي کلاني براي خود به دست بياورند.

كد خبر : ۷۰۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۶


"سید جواد شهرستانی زائری دلباخته،مسافری آگاه": نوشته مهدی دقیقی شاهرودی

كد خبر : ۷۰۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۶


مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان گفت:ایجاد انگیزه برای حضور سرمایه‌گذاران و افزایش پوشش شبکه‌های دیجیتالی در شهرستان پلدختر را از جمله اولویت‌های رسانه‌ استانی برشمرد.

كد خبر : ۷۰۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۶


ورق زدن صفحه‎های تقویم اقتصادی کشور 28 آذرماه را به یاد همگان می‌آورد روزی که یادآور واقعه‎ای بزرگ در راستای جراحی اقتصاد بیمار کشور است که در زمستان 87 به صورت لایحه‎ای از سوی دولت نهم به مجلس تقدیم و پس از مدت‌ها بررسی و کش‎وقوس در نهایت با اعمال تغییراتی به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید.

كد خبر : ۷۰۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۶


امام جمعه پلدختر گفت: پایگاه اطلاع رسانی بیان روز با توجه به اهدف ذاتی خود درعرصه اطلاع رسانی وبیان واقعیت ها عملکرد خوبی درشهرستان پلدختر دارد.

كد خبر : ۷۰۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۷


شرایطی که مسئولان با افزایش دستمزد بر اساس نرخ تورم اعلام شده از سوی مرکز آمار موافقت کنند حداقل دستمزد به 660 هزار تومان خواهد رسید.

كد خبر : ۷۱۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۸


سید فرید قاسمی: بیستمین دوره جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های داخلی، با اعلام فراخوان ارسال آثار، کار خود را آغاز کرده است و روزنامه نگاران از 21 تا 30 دی ماه سال جاری فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

كد خبر : ۷۱۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۳۰


جامعه ی ما جامعه ای است که تجربه های گوناگونی را پشت سر گذاشته از جمله اتوپی، شکست اتوپی، جنگ و ...

كد خبر : ۷۱۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۱


لغو دعوت ایران به ژنو 2، نشست خبری سخنگوی وزارت خارجه، آخرین اخبار از سبد کالایی و درخواست استعفای قالیباف به دلیل حادثه خیابان جمهوری از جمله مهمترین اخبار امروز اول بهمن 1392 هستند.

كد خبر : ۷۱۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۱


باید از رئیس جمهور محترم پرسید که آیا هنرمندی که در راستای اعتلای فرهنگ ارزش ‏و آرمان های کشورش فعالیت می‌کند با آن هنرپیشه‌ای که با پشت کردن به ارزش های مورد احترام مردم کشورش کار می کند یکی است؟

كد خبر : ۷۱۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۱


مسئول برگزاری جلسه قرآنی اهل بیت(ع) شهرستان پلدختر گفت:جلسه قرآنی اهل بیت (ع) یکی از برنامه های قرآنی شهرستان پلدختر که بصورت خودجوش توسط مردم برگزار می شود.

كد خبر : ۷۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲


معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان گفت: برنامه های دهه فجر باید با مشارکت حداکثری اقشار مختلف مردم تدوین و اجرا شود و در اصل این برنامه ها باید مردم مداری سرلوحه قرار گیرد.

كد خبر : ۷۱۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲


نماینده ولی فقیه در استان لرستان با تاکید بر این که ناصرکبیر پافشاری بر عدالت علوی داشت، بیان داشت: وی می خواست تا کتاب خدا، سنت پیامبر و امربه معروف و نهی از منکر را اجرا کند.

كد خبر : ۷۱۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲


معاون تجارت و بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: به منظور سهولت در توزیع سبد کالای اهدایی دولت و رفاه شهروندان، فروشگاههای معین در سطح تمامی شهرستان ها به منظور توزیع هرچه بهتر این سبد کالا تعیین شده است.

كد خبر : ۷۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲


استاندار لرستان خواستار تسریع در ساخت موزه دفاع مقدس خرم آباد شد و ان را یک ضرورت دانست.

كد خبر : ۷۱۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲


مشاور ارشد اقتصادی رییس جمهور با اشاره به طرح‌های جایگزین برای شیوه فعلی اجرای هدفمندی‌ یارانه‌ها گفت: می توان یک قشر را به عنوان گروه هدف مستقیم حمایت کرد و اقشار دیگر جامعه را با طرح‌های تامین اجتماعی یاری رساند.

كد خبر : ۷۱۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲


رهبر انقلاب : رویکرد استکباری امریکا موجب شده است که ملتها نسبت به این کشور، نوعی حس بی اعتمادی و بیزاری داشته باشند ضمن اینکه تجربه نشان داده است که هر ملت و دولتی که به آمریکا اعتماد کند، ضربه خواهد خورد، حتی اگر از دوستان آمریکا باشد.

كد خبر : ۷۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۳


اخیراسفره‌خانه‌ها و قهوه خانه هایی شروع به کار کرده که این اماکن در حال حاضر تبدیل به پاتوقی برای تجمع دانشجویان و جوانان و حتی دانش‌آموزان شده است.

كد خبر : ۷۱۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۳


آیت الله محمدجوادفاضل لنکرانی گفت:امروزه مجموعه خبرنگاران باید آسیبهای جامعه را رصد نموده ودر جهت برطرف نمودن آن با کمک وهمیاری علما ودلسوزان نظام فرهنگ سازی نمایند.

 

كد خبر : ۷۱۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۳


تلاشهای خاتمی برای اینکه وانمود کند در مسائل و اغتشاشات فتنه ۸۸ دخالتی نداشته و بی تقصیر بوده است همچنان ادامه دارد.

كد خبر : ۷۱۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۴


وارد خانه که می شوی؛ فضا سنگین است. صندلی ای روبروی در نشسته است و پیرمردی روبروی صندلی. موهای سپیدش به تو می گوید که سن و سالی دارد. ورق هایی کوچک را روی میزش قرار داده است.

كد خبر : ۷۱۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۵


شبکه‌های استانی ومحلی در راستای اعتلای فرهنگ بومی ومحلی وارج نهادن به رسوم، آداب، زبان وپیشینه تاریخی مناطق مختلف کشور پابه عرصه اطلاع رسانی وتولید محتوای فرهنگی گذاشتند.

كد خبر : ۷۱۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۵


رئیس‌جمهمور گفت: جمهوری اسلامی ایران به طور کامل برای مذاکره و اعتمادسازی آماده است، اما نه از تهدید می‌ترسیم و نه زبان تهدید در مواجهه با ایران کارگر است.

كد خبر : ۷۲۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۵


معاون تجارت و بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان، انتشار برخی اخبار مبنی بر نام نویسی در سایت ها و یا ارسال پیامک به منظور دریافت سبد کالای اهدایی دولت را تکذیب کرد.

كد خبر : ۷۲۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۵


معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش با اعلام جزئیات پرداخت «عیدی» فرهنگیان شاغل و بازنشسته درباره توزیع شیر یارانه‌ای مدارس نیز توضیحاتی ارائه کرد.

كد خبر : ۷۲۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۶


وزیر امور خارجه کشورمان در میزگردی که از سوی شبکه سعودی العربیه برگزار شد در اظهارنظری منفعلانه و تأسف‌بار، خواستار خروج همه نیروهای خارجی فعال در خاک سوریه از جمله حزب‌الله لبنان شد و این در حالی است که سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله چندی پیش، دستور دوبرابر کردن تعداد نیروهای حزب‌الله در سوریه را صادر کرده است.

كد خبر : ۷۲۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۶


معاون عمرانی استانداری لرستان گفت :مدیران دستگاه های اجرایی پیمانکاران متخلفی را که اصول مهندسی را در پروژه ها رعایت نمی کنند به تخلفات ادارای معرفی کنند .

كد خبر : ۷۲۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۶


  اخباری در قالب بسته‌ خبری  محرمانه به صورت هفتگی در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

كد خبر : ۷۲۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۶


یک شنبه، انتهای شهر. اين جا، ايستگاه آخر فقر است. کوچه هایی که تنگ است و خانه هایی که کسی زنگ شان را نمی زند. كوچك ترين مكث من به خانه ها، مساوی نگاه ها می شود.

كد خبر : ۷۲۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۷


امروز 7 بهمن ماه، ۷۷۲ نفر از فعالان و روزنامه‌نگاران کشور در نامه به حسن روحانی؛ خواستار بازگشایی انجمن صنفی روزنامه‌نگاران شدند.

كد خبر : ۷۲۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۸


بابام میگفت اوایل انقلاب ما محصولی نداشتیم که تولید ایران باشه حتی تو جنگ ایران و عراق سیم خاردارهم نداشتیم و باید از کشورهای دیگه میگرفتیم،اما الان تو بحث نظامی موشک هایی داریم که قاره‌پیما هستن ،زیردریایی، ناو شکن حتی هواپیما تولید کشور خودمون هم داریم. اگر این پیشرفت های نظامی رو انجام نداده بودیم حتما تا الان آمریکا مثل افغانستان و عراق بهمون حمله کرده بود و ما داشتیم نوکری اون ها رو میکردیم.

كد خبر : ۷۲۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۸


عضو کمیته تعیین مصایق مجرمانه با اشاره به برگزاری جلسه اعضای دولت با کمیته تعیین مصادیق مجرمانه گفت: در صورت امکان فنی و نرم افزاری جهت حذف صفحات غیر اخلاقی، شبکه های اجتماعی رفع فیلتر می شود.
كد خبر : ۷۲۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۸


جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان طی نامه‌ای خطاب به آیت‌الله صافی گلپایگانی، نگرانی دانشجویان ارزشی نسبت به بازگشت فضای سکولاریسم به فضای دانشگاه را ابراز داشتند.

كد خبر : ۷۲۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۹


گفته می شود 6 وزیر در کابینه یازدهم دارایی هایشان بالای هزار میلیارد است؛ که همه این افراد از سال های دور دارای منصب های مختلفی در کشور بودند.

كد خبر : ۷۲۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۹


وزير كشور و دبيركل ستاد مبارزه با مواد مخدر طي حكمي حجت‌اله فراشي را به‌عنوان دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان‌ لرستان منصوب كرد.

كد خبر : ۷۲۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۹


لیست 14 نفره پزشکان زیر میز بگیر توسط خود وزارت بهداشت تهیه و به کمیسیون بهداشت و درمان مجلس معرفی شد. اما جالب آن است که این پزشکان حتی مسئولان وزارت بهداشت را هم تهدید کرده‌اند .

كد خبر : ۷۲۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۰


نجفی از میراث فرهنگی رفت و اینکه پشت پرده های رفتن او چیست و چرا یکباره تصمیم به این کار گرفته شد موضوعی است که شاید در آینده پشت پرده های بیشتری از آن آشکار شود.

كد خبر : ۷۳۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۱


خطیب موقت نماز جمعه تهران تاکید کرد که مذاکرات سیاسی عزتمندانه نمونه‌ای از فرهنگ مقاومت است.

كد خبر : ۷۳۰۷ &