اخبارجديد
پربیننده ترین
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۰۹    عبارت مورد جستجو: حضرت امام خمینی(ره)

پايگاه اطلاع رساني بیان روز:رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: گفتمان صحیح و اصولی دفاع مقدس می‌تواند آسیب‌هایی اجتماعی را تا حدودی درمان کند.

كد خبر : ۱۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه موقت تهران خطاب به مسئولان کشور گفت: بحث‌ها را به تخاصم نکشانید؛ خدا نکند در بحث‌ها هوا و هوس حاکم شود. مسئولین به جای این کارها بنشینند مشکلات مردم را حل کنند.

كد خبر : ۴۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدخترگفت:ملت ایران فردادرراهپیمایییوم الله 22بهمن حماسه دیگری راخلق می کنند.

كد خبر : ۴۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:«پلاک داوود را که برایم آوردند، زنجیر نداشت. گفتم زنجیرش کجاست؟ گفت: جنازه داوود شیمیایی شد و باد کرد. زنجیر در گردنش محو شده، فقط توانستم پلاک را قیچی کنم، بردارم...»

كد خبر : ۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: مادر شهیدان خالقی‌پور گفت: دعوای بین برادرها بالا گرفته بود. فهمیدم برای اینکه هر دو باهم به یک گردان نروند دعوا شده... رسول می‌گفت هر دو برادر شهید می‌شوند، مادر گناه دارد؛ به او رحم کن و نیا.

كد خبر : ۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:مردانی، مرد با لباس‌‌های خاکی دور سفره عید نشسته‌اند، دست‌هایشان را رو به آسمان گرفته‌اند، به پیام نوروزی مولایشان گوش می‌دهند، می‌روند تا دوباره بایستند و معلوم نیست نوروز دیگر بر سفره آسمانی می‌نشینند یا زمینی.

كد خبر : ۸۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:برادرمعلم مسئولیتت ازهمه بیشتروسنگین تراست وفردای قیامت بایددرمقابل مادران دلسوخته ی شهداجوابگوباشی .

كد خبر : ۱۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:پس از آن که محمد خاتمی طی پیامی برای عضو گروهک نهضت آزادی طلب غفران کرد، این بار محمدرضا عارف یکی از کاندیداهای احتمالی جریان اصلاحات روز گذشته در مراسم ختم سیدجوادی که در منزل وی برگزار شده بود حضور یافت. در این مراسم از عناصر فعال در فتنه 88 و مرتبط با حلقه پاریس تا سران گروهک نهضت آزادی و جنبش مسلمانان مبارز حضور داشتند.

كد خبر : ۱۷۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه درناحیه مقاومت بسیج شهرستان پلدخترگفت:حضرت زهرا(س) درطول تاریخ وقایع مهمی راازجمله دفاع ازولایت خلق کرده است.

كد خبر : ۲۲۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج پلدخترگفت:همزمان بابیست و چهارمین مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) حدود800نفرازمردم پلدختربه حرم حضرت امام خمینی(ره) اعزام خواهندشد.

كد خبر : ۲۳۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:این روزها نگاه بسیاری از فعالان سیاسی به شورای نگهبان است در واقع از روز یکشنبه 22 ام اردیبهشت همه راهها به شورای نگهبان ختم می شود در این زمینه با عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان گفت و گویی انجام داده ایم.

كد خبر : ۲۶۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:مدیر آموزش و پرورش شهرستان پلدخترگفت:حضور پرشور مردم در این انتخابات تجدید بیعت با مقام معظم رهبری و نشانه اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

كد خبر : ۲۶۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:مدیر آموزش و پرورش شهرستان پلدخترگفت:حضور پرشور مردم در این انتخابات تجدید بیعت با مقام معظم رهبری و نشانه اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

كد خبر : ۲۶۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز: اگر رای داد و شورای نگهبان هم آن رای را پذیرفت، هیچ کس حق ندارد یک کلمه راجع به این بگوید. اگربخواهد فساد کند، به مردم بگوید که این شورای نگهبان کذا و این مجلس کذا است، این فساد است و مفسد است یک همچو آدمی، تحت تعقیب مفسد فی الارض باید قرار بگیرد.

كد خبر : ۲۸۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:امام جمعه پلدختر گفت: سیدحسن خمینی ومطهری نباید بااین نامه بازی ها التهاب درکشورایجادکنند.

كد خبر : ۲۹۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۳


بيان روز:حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای با تأکید بر اینکه هر رأی مردم، رأی به جمهوری اسلامی و اعتماد به ساز و کار انتخابات است، فرمودند: لازمه انتقاد در سخنان انتخاباتی سیاه‌نمایی نیست، نامزدها وعده‌های نشدنی ندهند.

 

كد خبر : ۳۱۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۴


بيان روز:حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن روحانی در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) با حاشیه‌هایی همراه بود.

كد خبر : ۳۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:شهید حجت الاسلام والمسلمین سید فخرالدین رحیمی در سال ۱۳۲۳ هجری شمسی در شهر خرم آباد و در یک خانواده روحانی متولد شد. پدرش حجت الاسلام والمسلمین سید علی اکبر رحیمی از علمای بزرگ شهر بود. که نسب او به حضرت امام موسی بن جعفر (ع) می رسید.

كد خبر : ۳۴۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:بسیج بزرگ و قهرمان ما متعلق به همه ملت است. بسیج متعلق به هیچ حزبی نیست. هیچ کس حق ندارد به بسیج چشم طمع داشته باشد. بسیج متعلق به تمام آحاد جامعه و تمام کسانی است که نظام، انقلاب، قانون اساسی و ولایت فقیه را قبول دارند. همه ما از پیرمرد و جوان و میانسال عضو بسیج هستیم. بسیج برای همه است.

كد خبر : ۳۵۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:وقتی اواخر اسفند ۶۱، پس از تحمل مدت حبس مجددا به دوکوهه برگشتم، اصلا تو حال خودم نبودم. یک روند گریه می‌کردم. حرف من این بود؛ چرا باید من را نزدیک یک ماه در بدترین شرایط زندانی کنند؟ به جرم اینکه رفتم و چادرهای خالی را برای بچه‌های بی‌سرپناه بسیجی آوردم تیپ.

كد خبر : ۳۷۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


آیا واقعا اسرائیل از بین خواهد رفت و فلسطین آزاد میشود؟

كد خبر : ۳۹۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۲


بيان روز:هفدهم مرداد ماه سال77؛ اينجا محل كنسولگري ايران در مزار شريف است، من محمود صارمي خبرنگار خبرگزاري جمهوري اسلامي ايران هستم، گروه طالبان چند ساعت پيش وارد مزار شريف شدند.

كد خبر : ۴۳۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


بيان روز:شهداي تركاشوندسند افتخار جانفشاني وايثار مردم ديار معمولان است.

كد خبر : ۴۵۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس درباره اظهارات اخیری که به امام خمینی(ره) منتسب می‌شوند، گفت: حرف‌های تازه می‌شنویم اما اشکال ندارد، بالاخره انسان افراد را می‌شناسد؛ کمی به افراد مهلت بیشتری بدهید تا خودشان را بهتر معرفی کنند.

كد خبر : ۵۵۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۷


نعیمه اشراقی از دسته افرادی است که به دلیل منتسب بودن به خانواده حضرت امام خمینی(ره) سعی در القا نمودن نظرات منحرف خود به عنوان نظر حضرت امام(ره) نموده است.

كد خبر : ۵۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۸


صبح 24 خرداد(روز برگزاری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری) حتی طرفداران دوآتشه حجت‌الاسلام رفسنجانی – شاخص ترین نامزد ردصلاحیت شده توسط شورای نگهبان – که حال از منع حضور ایشان در رقابت برای بازگشت به راس قوه مجریه شوکه شده بودند چنین می پنداشتند که هر که از داخل صندوق رای درآید باز هم رفسنجانی به پایان حیات سیاسی خود در نظام جمهوری اسلامی رسیده است؛ اما بهار رفسنجانی می تواند آزمون زمستانی سختی برای انقلاب و ارزش های والای آن باشد، اگرچه انقلاب اسلامی 1357 از دل زمستانی سخت تر از این، بهار شد.

كد خبر : ۶۵۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۲


رییس جمهوری با بیان اینکه به دنبال اعتمادسازی با همه به ویژه همسایگان هستیم، گفت: دنیا بداند روی عزت، استقلال، منافع ملی و ارزش ها معامله نمی کنیم و اینها خط قرمزهای ما است.

كد خبر : ۷۷۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۰


عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: سال 88 عکس امام(ره) را پاره کردند و به امام حسین (ع) توهین کردند. این کارها را میرحسین و کروبی انجام دادند و الان هم دل ما از دست این‌ها داغدار است.

كد خبر : ۷۸۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۶


حضرت امام خمینی(ره) در آغاز سال 65 اینگونه دعا کردند که خدایا! ما را در این سال نو از این حالی که داریم عوض کن. ما گرفتار هواهای نفسانی هستیم و تو می‏دانی، و تو می‏توانی ما را نجات بدهی.

كد خبر : ۸۰۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۱


معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان گفت:12 فروردین روزی است که مبارزات ضداستبدادی و ضدطاغوتی ملت مسلمان ایران به رهبری حضرت امام خمینی(ره) به ثمر نشست.

كد خبر : ۸۲۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۲


عدم توجه مسئولان به سیاست‌های غلط تحدید نسل، از یک سو قدرت سیاسی ـ ملی و استقلال ایران را تهدید خواهد کرد و از دیگر سو تغییر ساختار قومیتی، یکپارچگی و اتحاد ما را به مخاطره می‌اندازد.

كد خبر : ۸۲۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۴


بیستم فروردین ماه به مناسبت دستیابی جمهوری اسلامی ایران به فناوری هسته ای به نام ˈروز ملی فناوری هسته ایˈ نامگذاری شده است.

كد خبر : ۸۳۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۰


بنیانگذار جمهوری اسلامی باشناخت نافذی که از بدنه و بخش اعظم نیروهای ارتش و گرایشات آنان داشتند، بر این باور بودند که بخش حداکثری این نیرو، در خدمت انقلاب و نظام جمهوری اسلامی خواهد بود و نهایتا در سالهای بعد و به ویژه دوران دفاع مقدس، این تلقی عملا اثبات گشت.

كد خبر : ۸۵۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۹


همایش بزرگداشت پنجاهمین سالگرد رحلت آیت‌الله‌العظمی روح‌الله کمالوند، مؤسس حوزه علمیه کمالیه خرم‌آ‌باد 31 اردیبهشت در این شهرستان برگزار می‌شود.

كد خبر : ۸۵۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۳۰


مهندس بازوند طی بیانیه ای فرا رسیدن 12 اردیبهشت سالروز شهادت  آیت ­ا... مرتضی مطهری (ره) و روز معلم یادآور جایگاه والای علم و معرفت و مقام والای استاد و معلم در تفکر دینی اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

كد خبر : ۸۷۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۲


معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان گفت:شایعات منتشر شده در مورد سفر حاج سید حسن خمینی به لرستان کذب است .

كد خبر : ۸۷۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۷


فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به این که آمریکایی‌ها شناورهای تندروی سپاه را عامل شکست برنامه‌های خود در خلیج فارس دانسته‌اند گفت: تعداد بسیاری از شناورهای با سرعت 60 نات در سازمان رزم نیروی دریایی سپاه وجود دارد و آمریکایی‌ها نیز به شکست خود در مقابل راهبرد بازدارندگی ایران در خلیج فارس اعتراف کرده‌اند.

كد خبر : ۸۷۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۷


چند هفته قبل در شهر بروجرد اعلام شده بود قرار است روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت «همایش ملی تبیین شخصیت علمی حضرت امام خمینی(ره)» با حضور حجت‌الاسلام سیدحسن خمینی در دانشگاه دولتی حضرت آیت‌الله العظمی بروجردی برگزار شود و از طریق رسانه‌ها و با نصب بنر و تبلیغات گسترده در سطح شهر برای حضور در این همایش دعوت به عمل آمده بود.

كد خبر : ۸۹۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۱


مراسم عزاداری بیست و پنجمین سالگرد ملکوتی ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در پلدختر با شرکت انبوه مردم برگزار شد.

كد خبر : ۹۱۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۵


سخنرانی حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب در مراسم بیست و پنجمین سالگرد عروج بنیانگذار انقلاب اسلامی که در حرم مطهر ایشان در حال برگزاری است ، آغاز شد.

كد خبر : ۹۱۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۵


در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان و همزمان با سراسر کشور مردم مومن و روزه دار خطه ولایت(پلدختر) با لبیک به فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای با حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس حمایت خود را از مردم بی گناه و بی دفاع  غزه اعلام نمودند.

كد خبر : ۹۹۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۳


جوان پلدختری همنوا با جوانان و کودکان غزه می گوید:اسرائیل ،رژیم خوانخوار و ظالمی که به کودکان و زنان بی گناه رحم نمی کند و با خمپاره و گلوله روزه آنها را افطار می کند.

كد خبر : ۹۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۳


آیت الله آملی لاریجانی با اشاره به این مطلب که دستگاه قضایی نیز ایستادگی در برابر فتنه‌ها را دستور کار خود قرار داده است و در این راه از هیچ ملامتی خوفی ندارد، گفت: فتنه گرانی که می‌خواهند قد علم کنند بدانند که نخواهیم گذاشت دوباره سر برآورند و فتنه‌گری کنند.

كد خبر : ۱۱۰۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۱


معاون هماهنگ‌کننده سپاه لرستان از برگزاری مراسم تجلیل از بسیجیان حافظ قرآن‌ کریم لرستان، طی هفته بسیج در استان خبر داد.

كد خبر : ۱۱۳۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۶


عشق پاک و بی ریایش نسبت به اسلام و حضرت امام خمینی(ره) از او جوانی وارسته و مطیع امر رهبر ساخته بود.

كد خبر : ۱۱۸۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۴


سرلشکر جعفری در پیامی به مناسبت شهادت سردار محمد علی‌ الله‌دادی تاکید کرد: سپاه همان طور که در صحنه‌ی جنگ های گذشته لبنان و فلسطین نشان داده است، تا آخر پای فروپاشی رژیم صهیونیستی خواهد ایستاد.

كد خبر : ۱۲۰۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۳۰


این تظاهرات جمعه سوم بهمن با شعار «لبیک یا رسول الله» و «همۀ ما، امت محمدی و عاشق رسول الله «صلی الله علیه و آله و سلم» هستیم» در سراسر کشور پس از اقامۀ نماز جمعه و همزمان در تهران در مصلی تهران برگزار خواهد شد.

كد خبر : ۱۲۰۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۱


همزمان با ورود تاریخی حضرت امام خمینی(ره) به میهن،آیی نمادین نواخته شدن زنگ انقلاب در دبیرستان پسرانه نمونه دانش برگزار شد.

كد خبر : ۱۲۱۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۲


نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: ولی‌فقیه حافظ و هدایت‌گر انقلاب است و اگر امروز کشور و انقلاب با عظمت جلو می‌رود، به دلیل وجود ولی‌فقیه است که مردم همواره پشتیبان آن هستند.

كد خبر : ۱۲۲۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۵


سیاست به معنی مثبت آن،هدایت جامعه به سوی کمال و پیشرفت و نجات و لازمه حکومت دینی است و بر خلاف غرب،که محور سیاست در آن قدرت است،در منظر انقلاب اسلامی و اندیشمندان مسلمان،محور سیاست،مقوله هدایت می باشد.

كد خبر : ۱۲۲۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۶


احتمالا وی در دانشگاه امام حسین(ع) مستقر خواهد شد و همزمان نیز در مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز حضور خواهد داشت.

كد خبر : ۱۲۵۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۱


امام جمعه موقت خرم آباد گفت:ایجاد تشکل‌ها، انجمن ها و مجموعه هایی چون مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان فرصت های گرانبهایی برای کشف استعداد ناب و زاینده جوانان استان است.

 

كد خبر : ۱۲۶۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۷


جانشین فرمانده کل سپاه، با هشدار نسبت به کسانی که چشم طمع به کشور اسلامی ایران دارند و جمهوری اسلامی ایران را تهدید می کنند، تاکید کرد: هر نقطه ای از اهداف و منافع حیاتی دشمنان که بخواهیم با انبوهی از موشکها ویران می کنیم.

كد خبر : ۱۲۹۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۶


فرازی از زندگی نامه شهدای لرستان/شهیدانحشمت ا... حیدری چگنی،شهیدیونس دلفان،شهید سعید حیدری 

كد خبر : ۱۲۹۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۸


کائیدی با بیان این‌که هم‌دلی و هم‌زبانی دولت و ملت برگرفته از فرمایش حضرت امام خمینی(ره) است، گفت: در راستای تحقق شعار سال روحانیت و ائمه جمعه، باید آفاتی که تحقق همدلی و هم‌زبانی دولت و ملت را تهدید می‌کند، را برای مردم بیان کنند.

كد خبر : ۱۳۰۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۵


امام جمعه پلدختر گفت:امام راحل(ره) با هدایت و روشنگری ملت ایران را زنده کرد و در دنیا به آنها عزت داد.

كد خبر : ۱۳۸۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۴


ادامه بررسی و تدوین سیاست‌های کلی انتخابات در جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام که به ریاست آیت‌الله هاشمی رفسنجانی تشکیل شد، پیگیری و یک بند و دو تبصره دیگر این سیاست‌ها به تصویب رسید.

كد خبر : ۱۳۸۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۷


عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: جریان اصلاحات بعد از رحلت حضرت امام خمینی (ره) مرتد سیاسی شده است و برای ثابت‌ کردن این موضوع دلایل زیادی وجود دارد.

كد خبر : ۱۴۰۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۸


روز قدس فرصتی مناسب تا دنیا انزجار خود را نسبت به رژیم علی و غاصب صهیونیستی نشان دهد و از مردم مسلمان ومظلوم فلسطین حمایت کند.

كد خبر : ۱۴۱۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۷


در بیانیه سپاه آمده است: رؤیای تشکیل «خاورمیانه بزرگ» و «اسرائیل از نیل تا فرات» در صحنه ای معکوس به تقویت راهبرد دفع غدّه سرطانی رژیم صهیونیستی و تحقق آرمان آزادی قدس و تشکیل «فلسطین از بحر تا نهر» تعبیر شده است.

كد خبر : ۱۴۱۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۷


مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: عقیده امام راحل بر این بود که وظیفه انقلاب اسلامی ایران است که کشوری که تجاوز کرده و دارای حکومت طاغوتی است را مجازات کند.

كد خبر : ۱۴۲۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۷


به نظر می رسد آقای هاشمی رفسنجانی طی اظهاراتی که در روزهای اخیر داشته در تلاش است با ترسیم هدفی انحرافی از مذاکرات هسته‌ای، گفتمان ارتباط با شیطان بزرگ و حتی بازگشایی سفارت آمریکا را القا سازند.

كد خبر : ۱۴۲۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۸


نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: استکبارستیزی ملت مقاوم ایران همواره ادامه خواهد داشت و ما هیچ‌گاه دست از یاری مظلومین در برابر ظالمین و مستکبرین برنخواهیم داشت.

كد خبر : ۱۴۳۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۱


امام جمعه پلدختر گفت:بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای خانه دار شدن اقشار محروم و آسیب پذیر جامعه تشکیل شده است.

كد خبر : ۱۴۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۲


به دنبال مصاحبه هاشمی رفسنجانی و تحقیر روستاییان،رسانه ها در جهت گیری آشکار این گونه موضع گیری ها مورد انتقاد قرار دادند.

كد خبر : ۱۴۵۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۵


مسئول هیئات  قرارگاه صاحب الامر لرستان از استقبال مردم پلدختر از خادمان و پرچم متبرک حرم حضرت علی بن موسی الرضا(ع) در سی ویکم مردادماه به مناسبت دهه کرامت خبرداد.

كد خبر : ۱۴۵۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۳


 نماینده ولی فقیه در استان و استاندار لرستان به مناسبت رحلت حضرت آیت الله خزعلی پیام تسلیت مشترکی صادر کردند.

كد خبر : ۱۴۹۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۶


با حضورامام جمعه،فرماندار و اعضا،مجمع عمومی بسیج شهرستان پلدختر تشکیل شد.

كد خبر : ۱۵۰۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۰


همزمان با هفته دفاع مقدس گلزار شهدای پلدختر غبارروبی و عطر افشانی شد.

كد خبر : ۱۵۰۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۲


همسر شهید بروجردی می‌گوید: بارها پای راستش ضربه دیده بود، وقتی هم که شهید شد در عکس جنازه‌اش دیدم که پای راستش بر اثر انفجار مین قطع شده بود.

كد خبر : ۱۵۱۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۹


باحضور امام جمعه،معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی لرستان وجمعی از اهالی کوی بسیجیان ،پایگاه سلامت شهری پلدختر افتتاح شد.

كد خبر : ۱۵۵۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۵


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت:بسیج با بصیرت ،هوشیاری وتبعیت از رهبری به رصد توطئه های دشمنان و خنثی سازی آنها می پردازد.

كد خبر : ۱۵۷۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۳


با توجه به نزدیکی انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی، اصلاح طلبان می خواهند با توسل به اشخاص، هویتی برای خود کسب کنند و فعلا خبری از ارائه مانیفستی از اصلاح طلبی به مردم نیست و در بر همان پاشنه می چرخد!

كد خبر : ۱۵۹۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۳


انتشار اخبار کذب و خلاف واقع از سوی برخی از کانال ها که با نام برخی از کاندیداهای مجلس خبرگان نیز فعالیت می‌کنند اقدامی ناشایست بوده و تنها با شأن روحانیت در جامعه بازی می شود و این شبکه ها و رسانه‌های زنجیره‌ای قطعاً به صلاح سید حسن عمل نکردند.

كد خبر : ۱۶۲۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۴


طی روزهای گذشته برخی از کانال‌های تلگرامی و رسانه‌های زنجیره‌ای با انتشار اخباری مدعی شده بودند که تعدادی از علما، صلاحیت علمی سید حسن خمینی را برای شرکت در انتخابات خبرگان تایید کرده‌اندکه این موضوع باعث شد تا علمایی که از آن‌ها نام برده شده بود به این اخبار واکنش‌های مختلفی نشان دهند و ادعای رسانه‌های زنجیره‌ای را تکذیب کنند.

كد خبر : ۱۶۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۴


رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در مراسم سالگرد ورود حضرت امام خمینی(ره) که در فرودگاه مهرآباد برگزار شد، برخی ردصلاحیت‌های انتخابات مجلس خبرگان رهبری را به شدت مورد انتقاد قرار داد.

كد خبر : ۱۶۴۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۳


مدیر مدرسه علمیه امام رضا(ع) پلدختر گفت:حوزه علمیه امام رضا (ع) پس از حوزه علمیه امام صادق (ع) که سابقه دیرینه ای دارد در طی 5سال اخیر به موفقیت های خوبی دست پیدا کرده است.

كد خبر : ۱۶۵۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۷


مدیر مدرسه علمیه امام رضا(ع) پلدختر گفت:راهپیمایی 22بهمن میعادگاه دلبستگان به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی که امسال هم با حضور گسترده خود به دشمنان این نظام تودهنی می زنیم.

كد خبر : ۱۶۵۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۰


مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج گفت:هفته عقیدتی ،سیاسی فرصت مناسبی که حرکت عظیم شهید مطهری و بصیرت افزایی در میان اقشار مختلف مردم تبیین شود.

كد خبر : ۱۷۱۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۸


در این ایام مبارک که به خاطر مصادف شدن با شهادت علامه مرتضی مطهری به نام «روز معلم» مزین شده، چه خوب است از شخصیتی یاد کنیم که با تبعیت از راه و سیره شهید مطهری، همواره خود را «معلم قرآن» دانسته است.

كد خبر : ۱۷۲۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴


امام جمعه پلدختر گفت:حضرت امام خمینی(ره) با اندیشه های که نشات گرفته از اندیشه های ناب اسلامی به مبارزه با مستکبرین و ظلم پرداخت.

كد خبر : ۱۷۳۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶


لایحه بودجه سال 1395 کل کشور در جلسه علنی روز یک‌شنبه 27 دی ماه سال 94 و با 42 روز تاخیر از سوی حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان تقدیم مجلس شورای اسلامی شد.

كد خبر : ۱۷۴۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۰


امام جمعه معمولان گفت:ماه مبارک رمضان افضل ماه های سال به خاطر نزول قرآن در این ایام از ارزش خاصی برخوردار و حضور مردم خصوصا نسل جوان در برنامه های این ایام در مساجد قابل توجه است.

كد خبر : ۱۷۶۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۳۰


در آستانه روز جهانی قدس ،امام جمعه ،نماینده مردم پلدختر ومعمولان و فرماندار طی بیانیه مشترکی از اقشار مختلف مردم جهت حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت به عمل آورد.

كد خبر : ۱۷۸۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۹


امام جمعه پلدختر گفت:مهمترین سیره امام رضا(ع)،توکل برخدا بود که توانست در مقابل مامون و ظالمان بایستد و از اسلام وحقیقت دفاع کند.

كد خبر : ۱۸۳۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۳


شهرستان پلدختر با داشتن جمعیتی بالغ بر 80هزار نفر فاقد مصلای نماز جمعه است و نمازگزاران مجبور هستند در فصول گرم وسرد سال،نماز را در کوچه وخیابان اقامه کنند.

كد خبر : ۱۸۳۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۵


تحریم داخلی مجموعه های دفاعی - امنیتی کشور از وزارت دفاع و اطلاعات گرفته تا سپاه و ارتش توسط سیستم مالی و بانکی دولت یازده بواسطه پذیرفتن FATF به زعم بسیاری از تحلیل گران از معاهده کاپیتولاسیون نیز ننگین تر است بنا براین هیچ چیز رساتر از واکنش امام خمینی به تصویب کاپیتولاسیون نمی تواند عمق فاجعه را نشان دهد.

كد خبر : ۱۸۵۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۳


فرماندار پلدختر گفت:ترویج روحیه ایثارگری در بین آحاد مختلف مردم و خصوصا جوانان مانع از گسست بین نسل های مختلف می شود.

كد خبر : ۱۸۶۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۳۰


در این سالها غوغایی شبیه هیاهوی بازار آهنگران، هرکس نظریه‌ای آورد و آدرسی را نشان داد. یکی گفت موقعیت امروز ما با آمریکا موقعیت صلح حدیبیه است. دیگری گفت امام حسن(ع) هم با معاویه مذاکره و صلح کرد.

كد خبر : ۱۸۸۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۹


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:روحانیون پیش قراولان عرصه فرهنگی و دینی هستند و ما برای برنامه ریزی های توسعه ای شهرستان پلدختر از ظرفیت،روحانیون وطلاب پلدختری مقیم قم استفاده خواهیم کرد.

كد خبر : ۱۹۰۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۴


دادستان تهران با بیان اینکه اقدامات محمود صادقی در مقاومت در قبال مامورین و تحریک افراد برای حضور و اجتماع در مقابل منزل وی اخلال در نظم عمومی جرم محسوب و بر اتهامات قبلی وی افزوده خواهد شد، گفت: دستور جلب صادره از دادسرای فرهنگ و رسانه مطابق با موازین قانونی بوده و کماکان به وقت خود باقی است.

كد خبر : ۱۹۲۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۹


اقتصاد یکی از جنبه های مهم زندگی در جوامع بشری است و کیفیت زندگی در هر جامعه ای برآیند اقتصاد و نیز فرهنگ آن جامعه است.

كد خبر : ۱۹۴۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۲


امام جمعه پلدختر گفت:دهه فجر فرصت مناسبی تا مردم نسبت به اقدامات دولت ودیر قوا مطلع شوند و نیاز در این راستا مسئولین برنامه ریزی لازم را داشته باشند.

كد خبر : ۱۹۶۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۹


امام جمعه معمولان گفت:انقلاب اسلامی ایران با تدابیر حکیمانه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام(ره) و هوشیاری ملت به پیروزی رسبد و در ادامه هم با فتنه ها وتوطئه های زیادی روبرو خواهد بود که نیازمند همدلی مردم ومسئولین است.

كد خبر : ۱۹۶۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۹


امام جمعه پلدختر گفت:مدیران ادارات نسبت به مناسبت های مختلف خصوصا برنامه های دهه مبارک فجر اهتمام ویژه ای داشته باشند.

كد خبر : ۱۹۸۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۵


امام جمعه پلدختر گفت:حضرت امام خمینی(ره) توانست آرزوی ائمه اطهار (ع) را برای تشکیل حکومت دینی محقق سازد.

كد خبر : ۱۹۹۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۲


در مراسمی با حضور امام جمعه،فرماندار،فرماندهان انتظامی و اعضای شورای اداری ،آیین نواختن زنگ انقلاب ساعت9:33دقیقه صبح امروز همزمان با ورود تاریخی امام(ره) به میهن در دبیرستان دخترانه شاهد برگزار شد.

كد خبر : ۱۹۹۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۲


در اولین روز از دهه مبارک فجر، رژه ی موتوری ادارات و نهادهای پلدختر از سپاه ناحیه این شهر به طرف خیابانهای اصلی پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۱۹۹۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۲


به مناسبت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی،نمایشگاه عکس وپوستر انقلاب اسلامی در اداره فرهنگ وارشاد اسلامی پلدختر برپا شد.

كد خبر : ۱۹۹۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۹


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:توهین به قوم لر که از اقوام سرافراز ایران اسلامی فقط باعث تفرقه برانگیزی واختلاف افکنی می شود که باید با حفظ آرامش با این گونه هتاکی ها برخورد قانونی کرد.

كد خبر : ۲۰۲۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۶


 معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان، گفت: به دلیل تقارن سالروز ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) با ماه رمضان اعزام رسمی کاروان های زیارتی به مرقد امام انجام نمی شود.

كد خبر : ۲۰۷۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۰


امام جمعه پلدختر گفت:حضرت امام خمینی(ره) با انقلابی که کردند ،عزت واستقلال را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ارمغان آوردند.

كد خبر : ۲۰۷۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۴


عبدالرضا اکبری بازیگر نقش امام خمینی (ره) گفت: کاملاً روشن بود برخی دوست نداشتند فیلم درباره حضرت امام (ره) ساخته شود و چندین بار کار متوقف شد.

كد خبر : ۲۰۷۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۵


ساختارشکنی حسن روحانی و اسحاق جهانگیری در جریان مناظرات تلویزیونی یکی نقاط منفی کارنامه مثبت دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری است، آن جا که رئیس جمهوری و معاون اولش برای باقی‌ماندن در قدرت نه به قوه قضاییه رحم کردند، نه به دادگاه ویژه روحانیت، نه به مجلس، نه به شورای شهر و نه حتی به نهادهای امنیتی و نظامی کشور.

كد خبر : ۲۰۷۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۶


نمازگزاران روزه دار و بابصیرت دیار شهید وشهادت در جنوب لرستان با راهپیمایی اقدامات تروریستی اخیر تهران را محکوم کردند و به داعش پیام "اتحاد و انزجار از تروریست" را  منتقل کردند.

كد خبر : ۲۰۸۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۹


امام جمعه پلدختر گفت:مردم خصوصا جوانان ایران اسلامی در راهپیمایی قدس خشم وانزجار خود را از رژیم جعلی وغاصب صهیونیستی به نمایش خواهند گذاشت.

كد خبر : ۲۰۸۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۹


رهبر معظم انقلاب اسلامی به سازمان انرژی هسته‌ای دستور دادند که سریعا آمادگی لازم برای رسیدن به ۱۹۰ هزار سو را فعلا در چارچوب برجام فراهم کند.

كد خبر : ۲۱۷۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۵


امام جمعه موقت پلدختر گفت:ملت ایران بار دیگر در راهپیمایی 22بهمن امسال تودهنی محکمی بر دهان یاوه گویان می زنند.

كد خبر : ۲۲۱۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۱۹


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:ملت ایران اسلامی در راهپیمایی 22بهمن پایبندی خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی با شور وحال خاصی به دنیا نشان دادند.

كد خبر : ۲۲۱۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۲