اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۷۳۶۰    عبارت مورد جستجو: حضور

وزیر امور خارجه کشورمان سفری را به همرا خانواده خود به شهر مقدس قم داشت.

كد خبر : ۶۳۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۸۱/۱۰/۱۲


بیان روز:"هانيه توسلي" در برنامه "هفت" به نكات جالبي در مورد فيلم سينمايي"دهليز" بازي خود و "عطاران" اشاره كرد.

كد خبر : ۴۳۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۸۱/۱۰/۱۹


در حاشیه دیدار های تعدادی از دولتی ها با یکی از عناصر فتنه گرد در فتنه 88، محمد خاتمی، تعدادی نیز در حوزه سلامت به ملاقات خاتمی رفتند و با او به گفتگو نشستند.

كد خبر : ۸۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۸۳/۰۱/۱۹


حرف تو

كد خبر : ۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۷


در واقع فتنه سال 88 برآیند همه فتنه‌هایی بود که از پیش از پیروزی انقلاب تا دوره خاتمی با هدف در هم کوبیدن یا انحراف انقلاب اسلامی در فضای داخلی و بین‌المللی علیه انقلاب دنبال شده بود و به صورت مختلف فعالیت می‌کردند.

كد خبر : ۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس هیئت فوتبال لرستان گفت: فوتبال لرستان در بحث باشگاه‌داری و حمایت بخش خصوصی از فوتبال در جایگاه مطلوبی قرار ندارد.

كد خبر : ۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:29 فروردین ماه 1367، در نبرد دریایی نابرابر با ارتش آمریکا، یکی از ناوشکن‌های نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران مورد حمله جنگنده‌های آمریکایی قرار گرفته و با اصابت یک فروند بمب هدایت شونده لیزری، از وسط دو نیم می‌شود.

كد خبر : ۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:هفته گذشته یکی از هفته‌های شلوغ احزاب اصولگرا و اصلاح‌طلب بود که به رفت‌و آمدهای انتخاباتی و نامه‌نگاری با کاندیداهای احتمالی گذشت.

كد خبر : ۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:عملیات اجرایی گازرسانی به شهرهای گراب و كونانی كوهدشت با حضور مدیران محلی و ' الهیارملكشاهی' نماینده مردم كوهدشت در مجلس شورای اسلامی آغاز شد.

كد خبر : ۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آیین ویژه بزرگداشت سالروز رحلت پیامبر اكرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) همزمان با 28 صفر، با حضور گسترده و باشكوه مردم مومن و ولایی لرستان در مصلاهای نماز جمعه شهرستان های مختلف استان برگزار می شود.

كد خبر : ۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:دو سركرده باند تهیه و توزیع و قاچاق مواد مخدر براساس حكم دستگاه قضایی در استان لرستان به دار مجازات آویخته شدند.

كد خبر : ۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


كد خبر : ۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:با تغییر وزیر بهداشت، بحث بر سر لازم بودن یا نبودن رأی اعتماد دوباره به کابینه احمدی‌نژاد مطرح شد که با نظر شورای نگهبان فعلا دولت در معرض این آزمون قرار نگرفته؛ هر چند در آستانه آن است. رخدادهای صبح یکشنبه، هفدهم دی، زنگ خطر را برای دولت به صدا خواهد آورد.

كد خبر : ۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:در شرایطی که اظهارنظر‌ها و موضع‌گیری‌های مقامات ایرانی و غربی، نشانگر نزدیک بودن دور جدید مذاکرات هسته‌ای است، سخن گفتن از ابعاد و محتوای مذاکرات و استلزامات آن نیز به یکی از مباحث مهم روز تبدیل شده است. در این میان، برخی منابع از توصیه مقامات آمریکایی به نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی درباره دور جدید مذاکرات غرب با ایران خبر می‌دهند.

كد خبر : ۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس جمهور سوریه با ارائه طرح سه مرحله ای برای تشکیل دولت وحدت ملی تاکید کرد که از اصول خود کوتاه نمی آییم و حامی مقاومت باقی خواهیم ماند.

كد خبر : ۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:عضو هیئت رئیسه مجلس از ارائه نامه‌ای توسط رئیس‌جمهور به هیئت رئیسه خبر داد و گفت: احمدی‌نژاد در این نامه خواستار حضور در خانه ملت شده است.

كد خبر : ۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:تمام مشمولان دیپلم و زیر دیپلم دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ 19دی ماه سال جاری برای اعزام به خدمت فراخوانده شدند.

كد خبر : ۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


كد خبر : ۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:پس از پیگیری برای تعیین وضعیت تالاب "بیشه دالان" بروجرد نوبت به تالاب "گری بلمک" پلدختر رسید تا جلسه ای برای رفع مشکلات این تالاب و احیای آن در فرمانداری پلدختر برگزار شود.

كد خبر : ۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی لرستان از کاهش 28 درصدی تصادفات برون شهری در آذر‌ماه سال‌جاری خبر داد.

كد خبر : ۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: فرمانده سپاه پاسداران ناحیه خرم‌آباد گفت: بسیج به عنوان چشمه احساس و مهربانی و نهادی در خدمت همه اقشار جامعه است.

كد خبر : ۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رییس جمهوری در حاشیه بهره برداری از 15هزار و 657 واحد مسکن مهر در استان سمنان، بر حل سریع مشکلات برخی متقاضیان مسکن مهر تاکید کرد.

كد خبر : ۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی، صبح امروز در جمع هزاران نفر از مردم متدین و انقلابی قم، پیامدهای مبارک و تعیین کننده قیام 19 دی مردم قم را جلوه هایی از تحقق وعده های صدق الهی خواندند و با تأکید بر ایستادگی و هوشیاری کامل در مقابل طرحها، روشها و حرکات دشمن بویژه در قبال انتخابات خرداد آینده، نکات مهمی را درباره وظایف مسئولان، خواص، مردم، رسانه ها و کسانی که قصد نامزدی در این انتخابات را دارند بیان کردند.

كد خبر : ۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: روزانه 100 تن گوشت مرغ در لرستان مصرف می‌شود.

كد خبر : ۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:از نکات جالب توجه جلسه امروز مجلس استفاده علی لاریجانی و عبدالرضا مصری از واژه کثافت‌کاری‌ و همچنین دست نوشته یک نماینده درباره زورگویی هیئت رئیسه بود.

كد خبر : ۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:پدر شهید احمدی روشن گفت: موضع‌گیری‌های شهید در جریانات فتنه در مقابل فتنه‌گران بسیار سخت بود چراکه اصلی‌ترین موفقیت مصطفی ولایت مداری وی بود.

كد خبر : ۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطللاع رسانی بیان روز:در ادامه برنامه ها و فعالیتهای مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان با کلید خوردن فعالیت این مجمع در فضای مجازی برنامه ریزی برای برگزاری گردهمایی مدیران پایگاههای اینترنتی لرستان در دستور کار قرار گرفت.

كد خبر : ۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:به دنبال نگرانیهای مردم کوهدشت از فعالیت مراکز عرضه قلیان در این شهر و انعکاس این موضوع در خبرگزاری مهر به همت شهرداری کوهدشت طرح جمع آوری و پلمپ این مراکز کلید خورد.

كد خبر : ۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:همایش مبارزه با جرایم اقتصادی، درخواست احمدی‌نژاد برای حضور در مجلس، ماجرای استخدام‌های دولتی، استعفای محمد بنا از سرمربی‌گری تیم ملی کشتی فرنگی و سخنان وزیر سابق بهداشت برای گفتن نا‌گفته‌ها در کنار صفحات سیاسی روزنامه‌ها که به ماجرای حضور یافتن یا نیافتن اصلاح طلبان در انتخابات پرداخته بودند، مهمترین موضوعات روزنامه‌های صبح امروز بود

كد خبر : ۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طرح دولت وحدت ملی را «ملغمه» و تحقق دولت ائتلافی را «بعید» دانست و درباره نسبت سپاه با انتخابات نیز گفت که سپاه از اصولگرایی دفاع می‌کند اما نه به عنوان یک حزب، بلکه به عنوان یک تفکر و اندیشه و بازگشت به اسلام ناب.

كد خبر : ۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه الیگودرز گفت: روابط عمومی‌ها خدمات 33 ساله انقلاب اسلامی دستگاه‌های خود را از طریق مطبوعات به گوش مردم برسانند.

كد خبر : ۱۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:بیانات مقام‌معظم‌رهبری در مورد انتخابات ریاست جمهوری سال آینده، جدا نشدن ری از تهران، سفر صالحی به مصر و سخنان رئیس جمهوری در سمنان از مطالب مهم رسانه‌های نوشتاری کشور است.

كد خبر : ۱۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نماینده بجنورد گفت: احمدی‌نژاد برای حضور در مجلس تقاضای ۴ ساعت فرصت را کرده که هیئت رئیسه آن را تصویب کرده اما ۲ ساعت مختص رئیس‌جمهور و ۲ ساعت دیگر مربوط به نمایندگان است تا نشست یک طرفه نباشد.

كد خبر : ۱۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اعلام تلویحی کاندیداتوری در انتخابات ۹۲، شعار خود را «دولت فراگیر و جامعه امید» عنوان کرد.

كد خبر : ۱۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:استقلال با پیروزی پرگل مقابل ابومسلم در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی فوتبال حریف سپاهان اصفهان در مرحله نیمه‌نهایی شد.

كد خبر : ۱۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:مراسم رونمایی از سنگ یادبود شهید اسماعیل قهرمانی(جانشین فرمانده لشکر محمد رسول الله) پنج شنبه در بهشت زهرای تهران برگزار خواهد شد.

كد خبر : ۱۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: گفتمان صحیح و اصولی دفاع مقدس می‌تواند آسیب‌هایی اجتماعی را تا حدودی درمان کند.

كد خبر : ۱۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز: پادگان شهید شفیع‌خانی در شمال غرب اندیمشک، محل استقرار تیپ ۵۷ حضرت ابوالفضل(ع) لرستان بود، این روزها خبر می‌رسد علاوه بر فروش این یادمان در غفلت مسؤولان، این پادگان بکر در حال از بین رفتن است.

كد خبر : ۱۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز: سخنرانی روز گذشته «بشار اسد» رییس جمهوری سوریه، نه تنها واکنش های بین المللی را برانگیخته است بلکه از تحولات جدیدی پرده بر می دارد که در هفته های آتی بر روندهای سیاسی کنونی خاورمیانه و رفتار بازیگران منطقه ای و بین المللی حاضر در آن تاثیرگذار خواهد بود.

كد خبر : ۱۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:آنچه ایران را به این اقتدار رسانده، مقاومت 33 ساله مسئولان و مردم ایران در برابر زیاده خواهی های غرب و رژیم صهیونیستی است و باید در آینده چشمه های دیگری از اعتراف به اقتدار ایران را از سوی غرب و صهیونیست شاهد باشیم.

كد خبر : ۱۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:جامعه روحانیت مبارز در بیانیه‌ای از مسؤولان کشور خواست با هماهنگی و رعایت قوانین و مصالح عالیه کشور همت کنند تا فضای همدلی و وحدت تقویت شود و مجال دست‌اندازی به فتنه‌گران ندهند.

 

 

كد خبر : ۱۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:معاونین وزرای امور خارجه روسیه و آمریکا و نماینده ویژه سازمان ملل و اتحادیه عرب در امور سوریه، در نشست سه‌جانبه روز جمعه خود در ژنو بر حل و فصل مسالمت‌آمیز بحران در سوریه تاکید کردند.

كد خبر : ۱۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سیامند رحمان که عنوان قوی‌ترین مرد معلول جهان را در اختیار دارد، به طور رسمی با باشگاه پرسپولیس قرارداد امضا کرد.

كد خبر : ۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:راننده خودروی "بی ام و" که در سعادت آباد سرنشین خودروی بنزی را زیر گرفته و او را به قتل رسانده بود به تشریح جنایتش پرداخت.

كد خبر : ۱۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:با پيوستن «سارا شاهي» بازيگر ايراني الاصل سينماي هاليوود به فيلم جديد « والتر هيل»، سيلوستر استالونه همبازي‌هايش را در اين اثر اكشن شناخت.  اين فيلم اكشن كه هنوز عنوان مشخصي ندارد، توسط والتر هيل خالق آثاري چون «گلوله در سر» ساخته مي شود

كد خبر : ۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:از کلید واژه های جدیدی که چند ماهیست نقل محافل رسانه ای اصلاح طلبان شده است بوی پروژه‌ای شوم به مشام می رسد. پروژه‌ای شوم که حسین مرعشی چندی قبل در گفت‌وگو با روزنامه اعتماد، آن را اینگونه کلید می‌زند:‌ به نظر مي‌رسد كه انتخابات آينده، انتخاباتي مديريت شده باشد!

كد خبر : ۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:انتشار تصویر بی حجاب خانم ” م ن ” عضو شورای شهر همدان، تنها ثمره ای که برای وی داشت این بود که بعد از هشت ماه وبلاگ خود را بروز کرد.

كد خبر : ۱۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدتی از شروع درگیری در جریان عملیات بیت المقدس می گذشت که روی بیسیم فهمیدم سلمان کارش گیر است . فرمانده گردان ، حسین قجه ای بود که تا حدی می شناختمش . بچه  ی اصفهان بود ؛ کشتی گیر ، پهلوان و مشتی . از آن آدم ها که هم فرماندهی اش عالی و هم شجاعتش بی نظیر بود. وقتی برگشتم به قرار گاه تاکتیکی . تو قرار گاه هنوز قصه ی در گیری گردان سلمان وحسین قجه ای سر زبان ها بود . حاج احمد متوسلیان با بیسیم حرف می زد. از قیافه اش پیدا بود خیلی ناراحت است . داشت به یک نفر می گفت که : حسین و بجه هاش در محاصره هستند....

كد خبر : ۱۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:بشکند بر آن قلمی که ننویسد بر خمینی {ره} و فرزندانش چه گذشت:-سرلشگر شهید حاج حسین خرازی

كد خبر : ۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:زن کارمند بیمارستان که داشت با یک پرستار دیگر حرف می‌زد، وقتی ما را دید گفت، من هم می‌خواهم بروم این حاج آقا را ببینم. می‌خواهم ببینم کیست که همه سراغش را می‌گیرند و همراه ما راه افتاد.

كد خبر : ۱۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:تابستان گذشته فیلمی دست به دست بین مردم چرخید که در آن دو شکارچی(!) یک خانواده خرس قهوه‌ای را به شکل عجیبی شکنجه کرده و می‌خندیدند.

كد خبر : ۱۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:شیر حیوان درندەای است و در هیچ مقطع تاریخی بە انسان کمک نکردە و حتی انسان را می‌خورد، اما می‌بینیم کە مردم با افتخار اسم فرزندان خود را «شیر دل» یا «شیر کو» می‌گذارند، اما خر این همە بە انسان‌ها کمک می‌کند و کوچکترین آزاری بە آنها نمی‌رساند اما هیچ کس حاضر نیست اسم فرزند خود را «خر دل» و یا «خر صفت» بنامد.

كد خبر : ۱۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:ارتش جمهوری اسلامی ایران بیست‌وچهارمین ناوگروه خود را طی ماموریتی 3 ماهه پس از عبور از کانال سوئز به دریای مدیترانه اعزام می‌کند.

 

 

كد خبر : ۲۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: سخنگوی جبهه پایداری گفت: دشمن ‌‌به دنبال ایجاد تنش و کاهش مشارکت در انتخابات آتی ریاست جمهوری است.

كد خبر : ۲۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: مستند «شکارچی در دام» روایتی است که در آن سربازان گمنام امام زمان(عج) بار دیگر قدرت خود را به رخ دشمنان قسم خورده کشیده و جاسوس اعزامی سیا را به دام انداختند.

كد خبر : ۲۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: صرافی که پول رینالدو را نداده است متواری شده اما نمی‌گذاریم از استقلال امتیاز کسر شود.

كد خبر : ۲۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: نایب‌رئیس مجلس خبرگان رهبری، صدق رجل سیاسی و مذهبی بودن نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری را شرط بررسی صلاحیت آنها دانست و گفت: کسی که علیه مذهب صحبت کرده، رجل مذهبی نیست و تأیید صلاحیت نمی‌شود.

كد خبر : ۲۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سارقان مسلح عصر امروز دوشنبه به یک مغازه طلا فروشی در پلدختر حمله و طلاهای آن را به سرقت بردند.

كد خبر : ۲۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:اشتباه داور در نیمه نخست اعتراض تماشاگران و بازیکنان گهر دورود را به دنبال داشت.

كد خبر : ۲۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:طی مراسمی با حضور جمعی از مسئولان لرستانی پخش دیجیتالی برنامه‎های صدا و سیما در الیگودرز و ازنا آغاز شد.

كد خبر : ۲۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:با توجه به قرار گرفتن مناطقی از لرستان در مسیر گسل های زیر زمینی و وقوع زلزله های متعدد در این استان ، توجه ویژه به مسئله مقاوم سازی ،نوسازی ، بهسازی تاسیسات و بافت های مسكونی فرسوده بسیار حیاتی و ضروری است.

كد خبر : ۲۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس‌جمهور با بیان اینکه ماهیت خداوند و قرآن برای تمام مسلمانان یکی است، گفت: دسته‌بندی شیعه و سنی و اصالت طایفه از ناحیه شیطان است.

كد خبر : ۲۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: فرمانده کل سپاه ایجاد تفرقه میان مسلمانان را خطرناک‌ترین توطئه استکبار دانست و گفت: مسابقات قرآن نیروهای مسلح جمهوری اسلامی نماد وحدت و برای خنثی سازی این توطئه دشمنان است.

كد خبر : ۲۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: یازدهمین حزب کنگره مردم‌سالاری صبح امروز ـ پنج‌شنبه ـ با حضور چهره‌های شاخص اصلاح‌طلب در مجموعه فرهنگی آدینه برگزار شد.

كد خبر : ۲۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:در هفته بیست‌ و سوم لیگ برتر فوتبال تیم فجر شهید سپاسی شیراز با سه گل گهر دورود را مغلوب کرد.

كد خبر : ۲۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ازنا گفت: ترویج و تبیین آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب از اهداف برنامه‌های دهه فجر امسال است.

كد خبر : ۲۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر مركز فوریت های پزشكی لرستان گفت: تصادف زنجیره ای شنبه شب در آزادراه خرم آباد به پل زال، پنج كشته و 17 مجروح برجای گذاشت.

كد خبر : ۲۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:چهار وزیر کابینه دهم تاکنون از مجلس نهم کارت زرد گرفته‌اند، در این میان اما شرایط وزیر اقتصاد از وزرای دیگر حساس‌تر است چرا که او دو کارته است و تنها یک قدم تا استیضاح فاصله دارد.

كد خبر : ۲۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:دبیرکل حزب مؤتلفه گفت: قرار شد نتیجه جمع‌بندی ۱۵ تشکل جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری به ائتلاف بزرگ اصولگرایان با محوریت روحانیت معرفی شود.

كد خبر : ۲۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:خط تولید سامانه سلاح پدافند هوایی یا زهرا(س) با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح افتتاح شد.

كد خبر : ۲۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:جانشین رئیس ستاد انتخابات وزارت کشور گفت: 17 اردیبهشت ماه 92 زمان آغاز ثبت‌نام از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود.

كد خبر : ۲۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: قائم‌مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی اخبار منتشره از سوی یک روزنامه اصلاح‌طلب در خصوص ملاقات محرمانه حزب موتلفه اسلامی با اصلاح‌طلبان را تکذیب کرد.

كد خبر : ۲۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


كد خبر : ۲۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مقام معظم رهبری در آستانه سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با حضور در مرقد مطهر امام‌ خمینی (ره) یاد و خاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را گرامی داشتند.

 
كد خبر : ۲۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رهبر انقلاب در خطبه‌های نماز جمعه سال 82 فرمودند: اگر کسی‌ برای‌ خدا از اسراف در تبلیغات و کارهای‌ ناباب اجتناب کرد، خدای‌ متعال به او کمک می‌کند.

كد خبر : ۲۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر کل آموزش و پرورش لرستان گفت: عدالت‌ طلبی و بازگشت به معنویت دو شاخصه انقلاب اسلامی است.

كد خبر : ۲۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:استاندار لرستان گفت: امروز جامعه ما به تعهد و تخصص نیازمند است و نقش دانش‌آموزان در این زمینه برای آینده کشور یک نقش مهم و ضروری است.

كد خبر : ۲۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: آنجایی از عملکرد دولت مورد انتقاد است که مانند اصلاح طلبان عمل می کند.

كد خبر : ۲۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آمريكا پيغام هشدار ايران را دريافت كرد،عسگراولادي گفت سعيدجان توبه كن خوب مي شوي،باز هم اختلاس در بیمه،نفت قطر جایگزین نفت ایران به دوبی،کاهش مرگ‌های مشکوک در تهران،رسایی:متاسفانه هاشمي همچنان د‌رگير «من» است،تاثیر یارانه بر انتخابات، يك‌شنبه آيند‌ه روز استيضاح وزير ،حجاب حداقلي در ميان شعار‌هاي انتخاباتي ،نامه جوانفکر به رهبری برای اعاده دادرسی،نمايند‌گان مجلس د‌ر تعطيلات چه كار مي‌كنند‌؟!،فروش کیسه هایی پر از جو و ماسه به جای برنج!از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:فوتبال ما چه به لحاظ فنی و چه به لحاظ اخلاقی و چه به لحاظ فکری و پایه ای می خواهد حرفه ای شود؟

كد خبر : ۳۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مردم به احمدي نژاد 84 رأي داده اند و نه به حلقه انحرافي، بنابراين بايسته نبوده و نيست اعتماد مردم را كه امانت مقدسي در دست ايشان است به پاي يك حلقه انحرافي بريزد. آيا جناب احمدي نژاد نمي بيند كه هرچه به حلقه انحرافي نزديكتر مي شود، به همان اندازه از مردم و خط اصيل انقلاب فاصله مي گيرد؟

كد خبر : ۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:روزی است مثل روزهای دیگر. هشتصد شهید را مردم تشییع کرده و بردوش می برند تا محل معراج شهدای تهران. سخنرانی می شود. سینه زنی، مداحی و خداحافظ. من نمی روم. طبق روال همیشگی می مانم تا سوژه شکار کنم.

كد خبر : ۳۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: به مناسبت دهه مبارک فجر رژه موتوری و خودرویی نیروهای انتظامی، بسیج، سپاه و ادارات و نهادهای پلدختر در این شهر برگزار شد.

كد خبر : ۳۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:قاچاق مواد مخدر در داخل و همکاری با باندهای مافیای بین‌المللی، قماربازی در کازینوهای داخل و خارج تنها گوشه‌ای از اقدامات فاسدترین زن جهان بود.

كد خبر : ۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد از برگزاری آزمون دوره تربیت مربی ترجمه و مفاهیم قرآنی استان لرستان روز شنبه در بروجرد خبر داد.

كد خبر : ۳۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:معاون دانشگاه پیام نور لرستان از برگزاری طرح «ضیافت اندیشه» دانشگاه پیام نور لرستان 19 تا 21 بهمن ماه جاری در قم خبرداد.

كد خبر : ۳۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: اینکه افراطی و متعصب از دیدگاه آقای هاشمی چه تعریفی دارد و افراطیون چه کسانی هستند مشخص نیست. دیگر اینکه عقلانیت و تدبیر امام در پذیرش قطعنامه موضوعیت داشته یا زهری که به او خوراندند هم در هاله ای از ابهام است.

كد خبر : ۳۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیبان روز:در نخستین روز از دهه مبارک فجر میدان علامه سید نعمت الله جزایری شهر پلدختر عصر پنج شنبه با حضور امام جمعه و مسئولان به بهره برداری رسید.

كد خبر : ۳۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس سازمان فضایی ایران از رونمایی ماهواره ایرانی ناهید در هفته جاری و با حضور رئیس جمهور خبرداد.

كد خبر : ۳۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مراسم کوچ نمادین عشایر در خیابان ولیعصر تهران بعدازظهر جمعه با حضور گسترده مردم برگزار شد.

كد خبر : ۳۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیركل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: زندگی واقعی مردم عشایر استان به منظور معرفی بهتر شیوه زندگی آنان در جشنواره صدای عشایر كشور در تهران به نمایش گذاشته می شود.

كد خبر : ۳۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:با حضور امام جمعه و فرماندار پلدختر و جمعی از مسئولان این شهرستان بهره‌برداری از ۵۵۵ طرح خدماتی و حمایتی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) پلدختر آغاز شد.

كد خبر : ۳۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از امحای 20 هزار لوح فشرده غیرمجاز به مناسبت ایام الله دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در استان خبر داد.

كد خبر : ۳۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: رئیس ‌جمهوری دقایقی پیش به همراه تعدادی از وزرای کابینه، برای دفاع از شیخ‌الاسلامی وارد مجلس شد.

كد خبر : ۳۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پاگاه اطلاع رسانی بیان روز:در جلسه شنبه شب دولت و مجلس مقرر شد کمک نقدی ۷۰ تا ۱۰۰ هزار تومانی برای هر نفر در نظر گرفته شود.

كد خبر : ۳۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:پرفسور «نلیز می یر» ضمن برشمردن دلایلی برای منسوخ شدن عبارات «آزاد» و «عادلانه»‌ برای توصیف انتخابات کشورها، معتقد است عبارت نوظهور «استانداردهای بین المللی انتخابات»‌ نیز به همان اندازه عبارات آزاد و عادلانه مبهم و گمراه کننده است.

كد خبر : ۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با گله از اینکه چرا هواداران کارت هواداری نمی‌خرند، گفت: اگر هواداران کارت را بخرند، استادیوم ۵۰ هزار نفری برای پرسپولیس می‌سازم.

كد خبر : ۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: صفارهرندی گفت: احساس من این است که در گزینش عکس ها و مطالب این کتاب به عنوان برجسته‌ترین حوادث تاریخ سی ساله انقلاب، این صداقت در بیان مطلب و تصویرگری وقایع، بحمدالله دیده می شود.

كد خبر : ۳۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:باحضورامام جمعه معمولان،فرماندارپلدختروجمعی ازمسئولین معمولان مسائل ومشکلات روستای چولهول بررسی شد.

كد خبر : ۳۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: مهم‎ترین وظیفه مردم و مسئولان کشور در شرایط کنونی به منظور تداوم حرکت روبه رشد انقلاب، حفظ وحدت و انسجام، بصیرت و هوشیاری و پیروی محض از ولایت فقیه است.

كد خبر : ۳۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: یکی از اساتید حوزه علمیه قم گفت: زمانی که رهبری فرمانی صادر می‌کنند همه مردم به ویژه مسئولان باید به آن گوش فرا دهند و آگاه باشند که در غیر این صورت زحمات گذشته‌ به هدر می‌رود.

كد خبر : ۳۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:منابع مصری گزارش دادند که شیخ الازهر مصر فردا سه‌شنبه با رئیس جمهور ایران در مقر الازهر دیدار می‌کند.

كد خبر : ۳۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: وزیر بازرگانی دولت خاتمی گفت: کاندیداهای اصلاح طلب آنقدر زیاد هستند که می‌توانیم تعدادی از آنان را صادر کنیم.

كد خبر : ۳۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع  رسانی بیان روز:رئیس دیوان عدالت اداری گفت: ما تاسف می‌خوریم که رئیس جمهور در تریبون عمومی مجلس سخنانی را بگوید که کاملاً مغایر با متن قانون اساسی و قوانین عادی است.

كد خبر : ۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مهدی مهدوی‌کیا به پیشنهاد یک تیم عراقی که بالغ بر ۲۵۰هزار دلار ارزش داشت، پاسخ منفی داد.

كد خبر : ۳۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:جمعی از روزنامه نگاران، خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه با انتشار نامه‌ای سرگشاده خطاب به هاشمی رفسنجانی نسبت به مواضع اخیر وی واکنش نشان دادند.

كد خبر : ۳۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:ساختمان دادسرای عمومی و انقلاب خرم آباد روز دوشنبه طی مراسمی با حضور معاون اداری، مالی قوه قضاییه به بهره برداری رسید.

كد خبر : ۳۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رییس كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: برگزاری اجلاس سران عضو سازمان همكاری های اسلامی در قاهره فرصتی مناسب برای بررسی طرح جمهوری اسلامی ایران در راستای حل بحران سوریه است.

كد خبر : ۳۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیركل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: بانك اطلاعات شاعران و سرایندگان استان به منظور ساماندهی و خدمت رسانی بهتر به افراد، سال آینده راه اندازی و فعال می شود.

كد خبر : ۳۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:در ششمین روز از دهه فجر با حضور امام جمعه ، فرماندار و جمعی از مسوولان پلدختر بهره برداری از سه طرح مرغداری در پلدختر آغاز شد.

كد خبر : ۳۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:پایگاه خبری تحلیلی صدای مردم روز دوشنبه با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان و جمعی از مدیران اجرایی استان در كوهدشت به بهره بر داری رسید.

كد خبر : ۴۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:ارتش جمهوری اسلامی جهت تکمیل کادرخوددربخشهای مختلف استخدام می کند.

كد خبر : ۴۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:ثبت نام استخدامی بانک توسعه وتعاون درسال91آغاز شد.

كد خبر : ۴۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:یک رادیو اروپایی از برگزاری یک نشست ضد ایرانی منافقین در پاریس و طرح آنها برای تشکیل گروه‌های مسلح در شهرهای مختلف ایران در آستانه انتخابات ریاست‌جمهوری برای ایجاد اغتشاشات در ایران خبر داد.

كد خبر : ۴۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سعید مرتضوی دادستان سابق تهران شامگاه گذشته بازداشت شد.

كد خبر : ۴۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: مسئول ستاد انتخابات جبهه ایستادگی با بیان اینکه در جلسه امروز تصمیم گرفته شد که گزینه اول ما برای انتخابات محسن رضایی باشد، گفت: همچنین ۲۶ بهمن‌ اولین گردهمایی انتخاباتی جبهه در تهران برگزار می‌شود.

كد خبر : ۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:گفتگوی ویژه خبری شب گذشته، موضوع خود را به دستگیری خبرنگاران وابسته به رسانه‌های بیگانه اختصاص داد.

كد خبر : ۴۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:در حالیکه قرار بود رقابتهای کشتی آزاد جوانان کشور به میزبانی بروجرد برگزار شود و دو تیم از لرستان در این رقابتها حضور یابد در فاصله کمتر از 10 روز مانده به مسابقات، بروجرد از میزبانی انصراف داد تا یکی از تیم های لرستان از دور رقابتها حذف شود.

كد خبر : ۴۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


كد خبر : ۴۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


كد خبر : ۴۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: حضور حماسی، پرشور و گسترده ملت ایران در 22 بهمن امسال پاسخ دندان شکنی به شیطنت‌های استکبار جهانی است.

كد خبر : ۴۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:در هفتمین روز از دهه فجرپنج طرح آبیاری بارانی در بخش معمولان با حضور امام جمعه ، فرماندار و جمعی از مسوولان شهرستان پلدختر به بهره برداری رسید.

كد خبر : ۴۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اصلاح‌طلبان تصمیم دارند شخصیتی موجه در انقلاب، یعنی آقای رفسنجانی را برای انتخابات ۹۲ معرفی کنند.

كد خبر : ۴۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: آیت‌الله عزیزالله خوشوقت بی‌هوش نیستند؛ اما به علت نصب دستگاه و لوله‌گذاری در مجرای تنفسی بر اساس نظر متخصصان، داروی بی‌حسی و آرام‌بخش می‌گیرند تا بتوانند وجود لوله در مجرای تنفسی را تحمل کنند.

كد خبر : ۴۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سومین جشنواره ملی موسیقی خنیاگران انقلاب اسلامی عصر چهارشنبه با حضور جمعی از هنرمندان و پیشكسوتان موسیقی كشور در سینما استقلال خرم آباد آغاز شد.

كد خبر : ۴۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مهم‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی که باعث تداوم انقلاب تاکنون شده، توجه به اصل ولایت فقیه بوده است.

كد خبر : ۴۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس‌جمهور در جمع خبرنگاران از نشست سه‌جانبه ایران، مصر و ترکیه ابراز رضایت کرد.

كد خبر : ۴۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس ستاد دهه فجر شهرستان پلدختر از به بهره‌برداری رسیدن 50 واحد مسکن مهر در معمولان پلدختر خبر داد.

كد خبر : ۴۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:باحضور معاون امور صنایع و اقتصادی وزارت صنعت معدن و تجارت مسائل ومشکلات صنایع پلدخترواستان بررسی شد.

كد خبر : ۴۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:شرکت در راهپیمایی 22 بهمن یک وظیفه شرعی است ومردم پلدخترباردیگرتوطئه های دشمنان راخنثی می کنند.

كد خبر : ۴۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه موقت تهران خطاب به مسئولان کشور گفت: بحث‌ها را به تخاصم نکشانید؛ خدا نکند در بحث‌ها هوا و هوس حاکم شود. مسئولین به جای این کارها بنشینند مشکلات مردم را حل کنند.

كد خبر : ۴۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:هواداران استقلال علیه سرمربی تیم ملی در حمایت از مهدی رحمتی شعار سر دادند.

كد خبر : ۴۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آیت‌الله سیدمحمد خامنه‌ای گفت: اوایل انقلاب عده‌‌ای ناظر سیاسی کوتاه‌ نظر بر اساس معیارهای سیاست بازاری فکر می‌کردند دعوای انقلاب بر سر قدرت گروهی خاص بجای شاه است اما حضرت امام چشم‌اندازش اصلاح نظام حاکم بر جهان، تغییر در اصل هندسه آن، برقراری نظم جدید، احیای حقوق ذاتی بشر و استقلال ملت‌ها بود.

كد خبر : ۴۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: سفیر ایران در برلین هرگونه مصافحه و دست دادن با خانم «کلادیا رث» رئیس حزب سبزهای آلمان را به شدت تکذیب کرد و گفت: من دستم را به نشانه احترام بلند کردم و خانم رث نیز دستش را بلند کرد ولی هیچ ملامسه‌ای صورت نگرفت.

كد خبر : ۴۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه با تاکید بر اینکه ۲۲ بهمن روز سیلی زدن به دشمن در فتنه جدید است گفت: حضور در انتخابات خرداد آینده تیر خلاص به دشمن را خواهد زد.

كد خبر : ۴۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: رئیس‌جمهور قانون اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری را برای اجرا به وزارت کشور ابلاغ کرد.

كد خبر : ۴۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پلدخترگفت:امشب مراسم نورافشانی درپلدختربرگزارمی شود.

كد خبر : ۴۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدخترگفت:ملت ایران فردادرراهپیمایییوم الله 22بهمن حماسه دیگری راخلق می کنند.

كد خبر : ۴۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه وفرماندارپلدختربا صدور دعوتنامه مشترکی، مردم را به حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کردند.

كد خبر : ۴۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:با حضور مادر شهید محمد بروجردی کلنگ احداث سد مخزنی شهید بروجردی به زمین زده شد.

كد خبر : ۴۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:یک استاد دانشگاه و کارشناس مسائل سیاسی گفت: «آنچه که روز جمعه اتفاق افتاد در حقیقت نوعی اعلام رسمی غیرمستقیم کاندیداتوری از سوی آقای رحیم مشایی بود. به خصوص شعارهایی که در این استقبال گفته شد و اینکه از ایشان به عنوان رئیس جمهور 35 میلیونی ایران نام برده شد نشان دهنده آن است که عزم آقای احمدی نژاد برای کاندیداتوری رحیم مشایی جدی است.»

كد خبر : ۴۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:یک کار‌شناس مسائل بین الملل با انتقاد از اصرارهای مکرر دولت محمود احمدی‌نژاد برای برقراری رابطه با مصر گفت: آقای احمدی‌نژاد متاسفانه در جریان سفر اخیر خود به مصر بار دیگر اعلام آمادگی جمهوری اسلامی ایران را برای افزایش سطح روابط و برقراری رابطه مجدد با مصر را مطرح کرد.

كد خبر : ۴۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تصریح کرد: با دولت در زمینه نظارت بر قیمت ها به توافقاتی رسیدیم که بسیج را وارد عمل کنیم تا در کنار وزارت صنعت معدن و تجارت کار نظارت بر قیمت ها در کشور را اجرا کند.

كد خبر : ۴۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:تیم فوتبال پرسپولیس که با حضور یحیی گل‌محمدی هم نتوانسته رتبه‌اش را در جدول رده‌بندی تک رقمی کند، در شرایطی هفته بیست و پنجم لیگ برتر را به پایان برد که با تساوی برابر نفت تهران همچنان در رده یازدهم باقی ماند!

كد خبر : ۴۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امروزمیدان شهیدبهشتی پلدخترشاهدحماسه دیگری خواهدبودهم اکنون مردم ولایتمداروهمیشه درصحنه پلدختردرحال آمدن به میدان شهیدبهشتی هستندتاساعتی دیگربزرگترین حماسه کلیدخورد.

كد خبر : ۴۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:راهپیمایی باشكوه و گسترده گرامیداشت 22 بهمن، سالروز پیروزی شكوهمند انقلاب اسلامی با حضور گسترده و یكپارچه مردم مومن و ولایی شهرستان پلدختردر مناطق مختلف شهری و روستایی شهرستان برگزارشد.

كد خبر : ۴۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امروزلنزدوربین هاازانعکاس حضوربابصیرت مردم ولایتمدارهویزه ثانی درراهپیمایی 22بهمن درروزخداعاجزبودند.

كد خبر : ۴۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه پلدختر گفت:حضورحماسی مردم درراهپیمایی 22بهمن دشمنان نظام جمهوری اسلامی راحیرت زده کرد.

كد خبر : ۴۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امروزمردم روستاهای پلدختر درراهپیمایی 22بهمن که باشکوه خاصی درمنطقه مورانی برگزارشدشرکت کردند.

كد خبر : ۴۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:در سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، مردم در سراسر کشور گرد هم آمدند تا اتحاد و یکپارچگی خود در مسائل گوناگون را به نمایش بگذارند. امسال نیز مانند سال های گذشته، این حضور گسترده از چشم رسانه ها و مطبوعات سراسر جهان پنهان نمانده و بازتاب جهانی گسترده ای پیدا کرده است.

كد خبر : ۴۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:پس از آن که «خوزه رافائل مارینا»، پزشک ونزوئلایی اعلام کرد، به استناد مدارک پزشکی که در دست دارد، هوگو چاوز رئیس جمهور ونزوئلا تا سه ماه دیگر بیشتر زنده نخواهد ماند، آقای چاوز رئیس جمهور ۵۸ ساله این کشور در نطقی که از تلویزیون دولتی پخش می‌شد، اعلام کرد برای انجام عمل جراحی رهسپار کوباست. او در این سخنرانی نیکولاس مادورو معاون خود را به مردم معرفی کرد و گفت، اگر برایش اتفاقی رخ دهد در انتخابات ریاست جمهوری به او رأی دهند.

كد خبر : ۴۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:طی روزهای اخیر، برخی اخبار تأیید نشده، از آموزش نیروهای شبه نظامی «اویغور» حاضر در سوریه توسط نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه حکایت داشت.

كد خبر : ۴۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:«اِنَّ اللهَ اشتَرَی مِنَ المومِنینَ اَنفُسَهُم و اَموالَهُم بِاَنَّ لَهُمُ الجَنَّه»

كد خبر : ۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:یک پزشک عمومی برای درمانگاه واورژانس بیمارستان امام (ره)وجوددارد.

كد خبر : ۴۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر كل حمل و نقل و پایانه های لرستان گفت: پیش فروش اینترنتی بلیط اتوبوس ویژه سفرهای نوروزی، همزمان با سراسر كشور در دو شهر استان انجام می شود.

كد خبر : ۵۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر روابط عمومی اداره كل ورزش و جوانان لرستان از دعوت سه بانوی والیبالیست استان به اردوی آمادگی تیم ملی خبر داد.

كد خبر : ۵۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر کل زندان‌های استان تهران گفت: علی اکبر جوانفکر مدتی است در مرخصی به سر می‌برد.

كد خبر : ۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:ت رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در کلاس درس خارج فقه‌شان، از بصیرت، شجاعت و موقع‌شناسی ملت ایران در خلق حماسه باشکوه ۲۲ بهمن تشکر کردند و این حماسه را بزرگ‌ترین نعمت الهی دانستند که باید برای همه عمر شکرگزاری کرد.

كد خبر : ۵۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:معمولا قبل از این که بازجو بیاید، نگهبان‌ها و مامورین، زندانی را مورد اذیت و آزار قرار می دادند و این اتفاق برای مقام معظم رهبری نیز افتاده بود.

كد خبر : ۵۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: طی مراسمی ناصر سپهوند به عنوان نخستین مدیرکل پدافند غیرعامل لرستان منصوب شد.

كد خبر : ۵۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مسئولان لرستان از پوشش راهپیمایی 22 بهمن توسط رسانه ملی تقدیر کردند.

كد خبر : ۵۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه و فرماندار پلدختر در پیامی مشترک از حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن قدردانی کردند.

كد خبر : ۵۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:با حضور رئیس جمهوری، 3 هزار واحد مسکن شهر جدید پردیس به عنوان پیش‏درآمدی بر افتتاح و واگذاری 22 هزار و 600 واحد مسکونی استان تهران تحویل متقاضیان شد.

كد خبر : ۵۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آیدین برهان گفت: در برخی از کشورها می‌بینیم که به حجاب اهمیت نمی‌دهند، زندگی آنها بی‌پایه و اساس است، در کشورهای مسلمان کسانی که به حجاب اهمیت می‌دهند، زندگی متفاوتی با سایرین دارند.

كد خبر : ۵۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:محمد اصغری، کارشناس نام آشنای هواشناسی در جعبه جادویی تلویزیون، آسمان سیاست در کشور را «برفی» پیش بینی می کند.

كد خبر : ۵۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: در صورت موافقت نهایی مسئولان ایتالیایی، دیدار دوستانه ستارگان آث میلان و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

كد خبر : ۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیرعامل جدید تیم فوتبال گهر گفت: مجموعه كادر فنی تیم مورد حمایت كامل و قاطع مدیریت باشگاه گهر قرار دارند و تمام تلاش مدیران تیم تامین خواسته ها و مطالبات مربیان برای موفقیت بیشتر تیم گهر است.

كد خبر : ۵۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس جمهور با بیان این که امروز اقیانوس بیکران ملت ایران به تلاطم درآمده و اقشار و سلیقه‌های گوناگون در صحنه حضور دارند، اظهار داشت: در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال زیبایی‌های یک ملت است که خود را نشان می‌دهد و موجی که تا دورترین نقاط عالم تاثیر خود را در جهت اصلاح، عدالت، توحید، رفع ظلم از جهان و عزت بیشتر ملت ایران و همه ملت‌ ها باقی خواهد گذاشت.

كد خبر : ۵۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:اخباری از عاملین اصلی و پشت پرده پرده حوادث قم به گوش رسیده که تاسف برانگیز است ؛ اگر حتی رد یک عنصر دولتی در این قضایا باشد و یک عنصر حکومتی و دولتی در این قضایا و ساماندهی بد اخلاقی ها باشد ، حق مجلس است که این داستان را پی گیری کند و ما از این قضیه نخواهیم گذشت و این قضیه را به جد پیگیری خواهیم کرد

كد خبر : ۵۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجرای بند یک اصل 110 قانون اساسی با ابلاغ سیاستهای کلی "تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی" که پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین شده است، دولت را مکلف کردند برای تسریع در عملیاتی کردن این سیاست‌ها در کمترین زمان ممکن، راهکارها را تنظیم کرده و پیگیریهای قانونی را انجام دهد.

كد خبر : ۵۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:شنیده‌ها حکایت از آن دارد که جریان انحرافی تصمیم گرفته، امروزهمایش پرخرجی با حضور ۳۰۰ مهمان خارجی در هتل همای تهران برگزار کند.

كد خبر : ۵۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:شهردار خرم‌آباد از تشکیل ستاد نوروزی این شهرداری برای استقبال از مسافران نوروزی خبر داد.

كد خبر : ۵۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: حوادث روز 22 بهمن در قم در جلسه هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد تا کمیته‌ای متشکل‌ از اعضای کمیسیون امنیت ملی این موضوع را به صورت دقیق‌تر مورد بررسی قرار دهند.

كد خبر : ۵۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نشست علنی صبح امروز نمایندگان مجلس دقایقی پیش با 90 صندلی خالی به ریاست ابوترابی‌فرد آغاز شد.

كد خبر : ۵۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه پلدختر حضور حماسه‌آفرین مردم این شهرستان را در راهپیمایی 22 بهمن وصف‌ناپذیر دانست و گفت: حضور حماسی مردم خواب دشمنان را آشفته و مقبولیت انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان کشید.

كد خبر : ۵۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رییس زندان شهرستان دورود گفت : امكان سواد آموزی و ادامه تحصیل تا مقاطع مختلف دانشگاهی برای زندانیان فراهم شده است.

كد خبر : ۵۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سردار نقدی صبح امروز از نیروهای مستقر در رزمایش "الی بیت المقدس" سان دیدند.

كد خبر : ۵۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سردار شهید حسن شاطری رییس ستاد بازسازی ایران در لبنان روز گذشته به دست دژخیمان رژیم صهیونیستی به شهادت رسید.

كد خبر : ۵۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:دیدار معوقه هفته بیستم لیگ برتر فوتبال با پیروزی پرسپولیس مقابل گهر دورود در ورزشگاه آزادی و رسیدن سرخ‌پوشان به رتبه تک رقمی به پایان رسید.

كد خبر : ۵۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سرمربی تیم فوتبال گهر دورود گفت: بازیكنان تیم ما مقابل پرسپولیس مردانه جنگیدند اما به حق خود نرسیدند.

كد خبر : ۵۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر عامل شركت ملی نفت ایران گفت: بعید می دانم گازهایی كه در شهرستان كوهدشت به شعله هایی كوچك در سطح زمین تبدیل شده است، متاثر از عملیات نفتی باشد.

كد خبر : ۵۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیتان روز:رییس كل دادگستری استان لرستان گفت: سلامت و امنیت دستگاههای اجرایی لازمه و زمینه ساز اصلی برای تامین امنیت و برقراری سلامت اجتماعی است.

كد خبر : ۵۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:'فریدون رشیدی' روز چهارشنبه در جلسه ساماندهی متكدیان شهرستان پلدخترباشاره به اینکه برخوردجدی باتکدی گری درالویت برنامه هابایدقراربگیرد.

كد خبر : ۵۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:همزمان با سراسر کشور و از طریق ویدئو کنفرانس با حضور رئیس‌جمهور بهره‌برداری از 1111 پروژه روستایی در لرستان آغاز شد.

كد خبر : ۵۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: مدیرکل امور روستایی استانداری لرستان گفت: 40درصد از پروژه‌های افتتاحیه امروز کشور مختص به لرستان است.

كد خبر : ۵۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رهبر معظم انقلاب در پیامی به همایش جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، فرمودند: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تجسّم پنجاه سال تلاش و مجاهدت است.

كد خبر : ۵۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:حضورعظیم مردم ولایتمدارپلدخترهمگام با ملت ایران درراهپیمایی 22بهمن پاسخ دندان شکنی به دشمنان بود.

كد خبر : ۵۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:17 اندیشمند و استاد ایرانی در نامه ای به رئیس ‌جمهور مصر اعلام کردند، اندیشمندان مسلمان ایرانی آمادگی دارند تجربه و توان علمی خود را به دولت و ملت مصر انتقال دهند.

كد خبر : ۵۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه موقت تهران گفت: مردم ایران همه مسئولان را با ولایت می‌سنجند و هر مسئولی که با ولایت باشد محبوب دل مردم است اما اگر کسی کمترین زاویه‌ای با ولایت داشته باشد از چشم مردم می‌افتد و منفور می‌شود.

كد خبر : ۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:تیم فوتبال استقلال با پیروزی خارج از خانه مقابل فجر صدرنشینی خود را در شیراز تثبیت کرد.

كد خبر : ۶۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:عضو ستاد تنظیم بازار از ممنوعیت صادرات پسته به دستور معاون اول رئیس جمهور خبر داد و گفت: برای تنظیم بازار، گوشت قرمز از کشور قرقیزستان وارد می‌شود.

كد خبر : ۶۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نبودمصلادرشهرستان پلدخترنمازگزاران رابه کوچه وخیابانهای اطراف مسجدجامع کشاند.

كد خبر : ۶۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان از برگزاری نخستین دوره بازآموزی مربیان پیشاهنگی در شهرستان سلسله خبر داد.

 

كد خبر : ۶۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رییس آموزش و پرورش استثنایی استان لرستان گفت :مرحله استانی مسابقه های فرهنگی دانش آموزان استثنایی در نیمه دوم اسفندماه برگزار می شود.

كد خبر : ۶۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر پروژه قاهر با اشاره به توانمندی ایران در طراحی و ساخت نسل جدید جنگنده‌ها گفت: پیش از این سه پلت‌فرم در دنیا وجود داشت که متعلق به آمریکایی‌ها، روس‌ها و برخی اروپایی‌ها(بیشتر انگلیس و فرانسه) بود و اخیرا چین نیز برای ورود به این حوزه تلاش‌هایی می‌کند.

كد خبر : ۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: سفیر و نماینده دائم کشورمان در مقر اروپایی سازمان ملل در نشست «تقویت همکاری بین‌المللی در زمینه حقوق بشر» حمایت از حقوق بشر را مسؤولیت برابر همه دولت‌های عضو سازمان ملل عنوان کرد.

كد خبر : ۶۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:در میان اعضای اصلی کمیته صیانت از آرا، اگرچه سخنی از ‌رفسنجانی نبود و تنها از محتشمی‌پور به ‌عنوان نماینده‌ موسوی و الویری به‌ عنوان نماینده‌ کروبی و چند تن دیگر از اصلاح‌طلبان نام برده می‌شد اما بر پایه‌ خبری که بعدها هاشمی تایید کرد رئیس مجمع تشخیص در آن یک نماینده‌ تام‌الاختیار داشت.

كد خبر : ۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نامزد حزب مردم‎سالاری در انتخابات ریاست‎جمهوری گفت: سوال از رئیس جمهور فایده‌ای نداشت باید استیضاح احمدی‌نژاد کلید می‌خورد.

كد خبر : ۶۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:«پلاک داوود را که برایم آوردند، زنجیر نداشت. گفتم زنجیرش کجاست؟ گفت: جنازه داوود شیمیایی شد و باد کرد. زنجیر در گردنش محو شده، فقط توانستم پلاک را قیچی کنم، بردارم...»

كد خبر : ۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانات بسیار مهمی به تشریح رفتار و گفتار غیرمنطقی دولتمردان آمریکا در بحث مذاکره و تبیین رفتار منطقی ملت و نظام اسلامی در این زمینه پرداختند و با تجلیل مجدد از حضور پرشکوه و عزتمند ملت در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، نکاتی را در باب مسأله اخیری که در مجلس روی داد بیان فرمودند.

كد خبر : ۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نایب‌رئیس اول مجلس گفت: بیانات رهبر معظم انقلاب تذکرات دقیق مبتنی بر عدالت بود که با رصد دقیق رفتار مسؤولان بیان شد و نامه‌های رؤسای قوای قضائیه و مقننه بیانگر این واقعیت است.

كد خبر : ۶۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی استان با حضور 63 کشتی‎گیر لرستانی در قالب هفت تیم از شهرهای مختلف به مدت یک روز در سالن سه هزار نفری خرم‎آباد برگزار شد و با قهرمانی تیم خرم‎آباد پایان یافت.

كد خبر : ۶۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:«جولیا پاسترانا» معروف به زشت ترین زن جهان که در قرن نوزده زندگی می‌کرده است پس از ۱۵۰ سال به خاک سپرده خواهد شد.

كد خبر : ۶۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:جسد علی با کارت شناسایی و لباس‌های تیر و ترکش خورده‌اش شهر به شهر گردانده شد و در زادگاهش به خاک سپرده شد.

كد خبر : ۶۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:در میان حماسه آفرینی مردم ایران اسلامی در 22 بهمن امسال اتفاق ويژه اي در یک برنامه زنده تلویزیونی به نام "اينجا ايران" افتاد كه کمتر دیده شد.

كد خبر : ۶۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:«بانک مرکزی هنوز نماینده خود را برای حضور در کارگروه بررسی حل وام ازدواج جوانان به ما معرفی نکرده است»؛ این خبر را حسین معتمدنیا، مدیرکل دفتر ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد.

كد خبر : ۶۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:نخستین گردهمایی مدیران پایگاههای اینترنتی و فعالان فضای مجازی استان لرستان، 21 اسفندماه امسال به همت مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد برگزار می شود.

كد خبر : ۶۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: عقیده دارم اصولگرایان اگر به مبانی خود وفادار هستند باید کارها را در میان خود تقسیم کنند و بر یک نامزد وحدت نظر داشته باشند.

كد خبر : ۶۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز: جانشین فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان با بیان اینکه وجود اختلاف در بین مسئولان مسیر رسیدن دشمنان به اهدافشان را هموار می‌کند، گفت: سخنان دیروز مقام معظم رهبری حجت را بر همگان تمام کرد.

كد خبر : ۶۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:تک‌تیرانداز القاعده، مسئول آموزش عملیات انتحاری و بمب‌گذاری و یکی دیگر از رهبران این گروهک تروریستی که زیر نظر «اسامه بن‌لادن» در افغانستان آموزش دیده بودند، در عملیاتی در ریف حمص کشته شدند.

 

كد خبر : ۶۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز: رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: بسته‌های معیشتی هلال احمر از ۱۵ اسفند تا اول فروردین بیشتر در مناطق محروم به ویژه روستاهای دور افتاده حاشیه شهرها با حضور داوطلبان هلال احمر در منازل نیازمندان توزیع می‌شود.

كد خبر : ۶۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز: شهید «زهرا همتیان»، بانویی است که در زمان رژیم پهلوی به صورت فعال در تظاهرات شرکت می‏کرد و روزی که مجسمه شاه را در میدان امام شهر سمنان پایین کشیدند، در مراسم حضور داشت.

كد خبر : ۶۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز:رئیس کمیته فنی باشگاه پرسپولیس گفت: یک گل 6 امتیازی به سپاهان زدیم اما 4 گل دیگر نزدیم.

كد خبر : ۶۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


كد خبر : ۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز:در چهل‌وچهارمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه جزئیات احکام صادره در خصوص پرونده فساد بزرگ مالی تشریح شد.

كد خبر : ۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز:فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با توجه به حوادث اخیر مجلس و سخنان مقام معظم رهبری به خبرنگار ما گفت: مسئولین باید پشت ولایت فقیه باشند و برای توسعه و پیشرفت و آبادانی کشورمان تلاش کنند.

كد خبر : ۶۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز: فرماندار پلدختر گفت: خشکسالی‌های چند سال گذشته خسارات فراوان به کشاورزی پلدختر وارد کرده، به حدی که درد آن رمق کشاورزان پلدختر را گرفته است.

كد خبر : ۶۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز: رهبر انقلاب اسلامی نقش مسئولان و مراکز دانشگاهی مرتبط را در اثرگذاری بر فضای سینمایی و رسانه ای کشور مهم دانستند و تأکید کردند: اصلاح این عرصه نیازمند اصلاح مبادی ورودی آن است.

كد خبر : ۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز:تیم ملی کشورمان در سومین دیدارش در رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی مقابل آذربایجان به پیروزی دست یافت.

كد خبر : ۷۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز: مدیرکل صدا و سیمای لرستان گفت: شبکه افلاک لرستان بیش از 83 درصد مخاطب پیدا کرده است.

كد خبر : ۷۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز: نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی و چرام در مجلس گفت: هاشمی رفسنجانی در انتخابات ۹۲ هادی و راهنما خواهد بود.

كد خبر : ۷۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز: مراسم گرامیداشت شهادت سردار مهندس حسن شاطری رئیس ستاد بازسازی لبنان با حضور پدر عماد مغنیه برگزار شد.

كد خبر : ۷۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز:8 سال دفاع مقدس فضایی را فراهم کرد که روحانیون علاوه بر حضور تبلیغی در جبهه در کسوت فرماندهی، خلبانی، غواصی و حتی پزشکی حاضر شوند، به گونه‌ای که روحانیت شهدای زیادی را در این بخش‌‌ها تقدیم انقلاب کرده است.

كد خبر : ۷۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز:محمود صارمی خبرنگار شهید ایرنا، شهید ملی و الگوی دنیای اسلام است.

كد خبر : ۷۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


كد خبر : ۷۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز:کارگاه آموزشی حجاب و عفاف باحضور جمعی از مشاورین ادارات ، سازمانها و هنرمندان وبسیجیان در محل سالن کنفرانس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی پلدختربرگزار شد .

كد خبر : ۷۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز:سامانه ویکی پدیا درحالی لیست ثروتمندترین ایرانی های جهان را معرفی کرده است که به نظر می رسد صادق محصولی تنهای میلیاردر مسلمان این لیست باشد.

كد خبر : ۷۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۵


بیان روز:حضور و برنده شدن فیلم بدون مجوز "پرده" از جعفر پناهی گرچه به عنوان حاشیه ای بزرگ تر از متن، برای جشنواره برلین گران تمام شد اما این مراسم یک حاشیه دیگر هم داشت.

كد خبر : ۷۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۵


بیان روز: معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان گفت : فرصت خدمت گذاری به مردم هدیه گرانبها ی انقلاب، برای همه مسوولان نظام مقدس جمهوری اسلامی است .

كد خبر : ۷۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۵


بیان روز:عدم مدیریت صحیح در توزیع برنج موجب ایجاد صف‌های طولانی برنج شده است، به حدی که توزیع چند برابر نسبت به جمعیت خانوارها باعث کوتاه‌تر شدن صف برنج در پلدختر نشده است.

كد خبر : ۷۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۵


بیان روز:معاون فرهنگی، هنری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: نخستین جشنواره طنز مطبوعات و خبرگزاری‌های کشور 9اسفند ماه جاری در خرم‌آباد برگزار می‌شود.

كد خبر : ۷۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:انتخابات  ریاست جمهوری سال آینده مهمترین عرصه مقابله بادشمنان نظام هست که مردم باردیگرباحضورخودجواب قاطعانه ای به آنها خواهندداد.

كد خبر : ۷۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


بیان روز: شهردار پلدختر گفت: در آستانه عید نوروز برای آسایش مسافران نوروزی و مردم کار جمع‎آوری متکدیان در پلدختر آغاز شده است.

كد خبر : ۷۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


بیان روز:فرمانده کل سپاه گفت: امروز ولی امر مسلمین بیش از هر زمان دیگری از ما درخواست ایفای نقش فعال‌تر و دقیق‌تر و هوشمندانه‌تر دارند.

كد خبر : ۷۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


بیان روز: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه هنوز حضور در انتخابات را اعلام نکرده‌ام، گفت: با این وجود عدم حضور در رقابت انتخابات را خیانت به ملت ایران می‌دانم.

كد خبر : ۷۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


بیان روز:مدیر روابط عمومی رسانه ملی تاکید کرد قطع گفتگو با رئیس‌جمهوری در میانه برنامه و پخش نشدن سوال با هماهنگی معاونت ارتباطات و اطلاع‌رساني دفتر رييس جمهوری بوده است.

كد خبر : ۷۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


بیان روز:عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: احتمالاً به دلیل اینکه کشور در آستانه انتخابات یازدهم ریاست جمهوری قرار دارد، اعضای خبرگان رهبری در سیزدهمین دوره اجلاس، نظرات دلسوزانه خود را در این زمینه مطرح خواهند کرد.

كد خبر : ۷۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز:پاپ در آخرین سخنرانی خود گفت که خدمت به کلیسای کاتولیک را حتی پس از استعفای ادامه خواهد داد تا نخستین پاپی باشد که طی 600 سال گذشته با میل و علاقه این کار را انجام می‌دهد.

كد خبر : ۷۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز:شرکت ملی نفت ایران به منظورتأمین بخشی از نیروی انسانی موردنیاز خود جهت خدمت در مناطق عملیاتی و خارج از کلانشهر تهران از بین داوطلبان واجد شرایط در مقاطع کاردانی و بالاتر استخدام می نماید.

كد خبر : ۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز:معاون سياسي، امنيتي استانداري لرستان گفت:همايش منطقه اي انتخابات رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي شهر و روستا با حضور استان هاي لرستان، همدان و مرکزي، ماه جاري در خرم آباد برگزار مي شود.

كد خبر : ۷۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز:مسوول سرای روزنامه نگاران لرستان از برگزاری نخستین كارگاه تخصصی ویراستاری ویژه خبرنگاران رسانه های جمعی استان خبر داد.

كد خبر : ۸۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:بخشدار مرکزی پلدخترگفت:فراهم کردن فضای سالم انتخاباتی یکی ازتوصیه های مهم رهبری است که مابایدبه آن توجه کنیم.

كد خبر : ۸۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:رئیس پارک علم و فناوری لرستان گفت: کلنگ احداث ساختمان پارک علم و فناوری لرستان 10 اسفند ماه در خرم آباد به زمین زده میشود.

كد خبر : ۸۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:سرمربی تیم ملی جودوی نوجوانان دختران ایرانی که در لیگ برتر بانوان عضو تیم شهرداری خرم‌آباد است، در هفته اول دو پیروزی را در کمتر از 12 ثانیه به دست آورد.

كد خبر : ۸۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:در حالی دولت قصد دارد لایحه حذف 4 صفر از پول ملی را به عنوان آخرین برگ از اجرای طرح تحول بزرگ اقتصادی در ماه‌های باقی مانده از عمرش به نتیجه برساند که اجرایی شدن آن احتمالا بر عهده دولت بعدی گذاشته خواهد شد. با این حال، براساس آخرین آمار نظرسنجی بانک مرکزی، بیشترین آرای مربوط به نام‌گذاری واحد اصلی پول ملی متعلق به "پارسی" و برای واحد فرعی "دریک" است.

كد خبر : ۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:اجرای قانون تنظیم خانواده و جمعیت که در سال 1372 در کشور مصوب و اجرایی شد، تاثیر بسیار زیادی در جلوگیری از افزایش جمعیت در دهه 60 داشت، اما این برنامه تا جایی پیش رفت که نرخ موالید را به کمتر از 8 . 1 درصد در سال‌های اخیر کاهش داد.

كد خبر : ۸۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:سرمربی سابق بارسلونا به جاسوسی در زندگی خصوصی پیکه و نامزدش متهم شد.

كد خبر : ۸۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:عده‌ای آن را شعار زود هنگام عنوان کردند، کسانی آن را بهار ایرانی خواندند و دیگرانی آن را ادامه مکتب ایرانی و یک شعار غیر قابل دوام دانستند و البته رقیبان تحلیل کردند که نزدیکان به رییس دولت با این شعار قصد ورود به عرصه رقابت دارند و درصدد رمز گشایی از آن بر آمدند.

كد خبر : ۸۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:ایمان ملکا عضو ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی در سال ۸۸ به سمت معاونت سردبیر روزنامه ایران منصوب شد

كد خبر : ۸۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:ما اطلاعات دقيقي از ستادي كه مركز فعاليت‌هاي انتخاباتي تيم دولت است داريم. اين ستاد كه در ساختماني نزديك ونك مستقر است هماهنگ‌كننده فعاليت‌هاي انتخاباتي تيم دولت است و ما هم در جريان اين فعاليت‌ها هستيم.

كد خبر : ۸۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:علی خلیلی بعد از 20 روز مبارزه با بیماری سرانجام به دیار حق شتافت.

كد خبر : ۸۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:رژیم آل خلیفه دراقدام خصمانه دیگری به منازل شیعیان بحرین حمله می کند.

كد خبر : ۸۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۹


بیان روز:اما این محموله عجیب و غریب، تنها محموله ارسال شده به فضا نبوده که دنیا را به تعجب واداشته. در دهه‌های گذشته، اشیای عجیب دیگری هم به فضا فرستاده شده اند.

كد خبر : ۸۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز: درباره مرشد چلویی روایت های زیادی به یادگار مانده است به صورتی که مرحوم مرشد گفته بود، کسانی که می خواهند غذا بیرون ببرند، هدایت کنید تا از نزد او بگذرند چون بیشتر کسانی که غذا بیرون می بردند، بچه ها و نوجوانانی بودند که برای کارفرمایان و صاحبان مغازه های بازار غذا می گرفتند

كد خبر : ۸۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:اولین دوره جشنواره سراسری طنز مطبوعات و خبرگزاریها برگزیدگان خود را در سه بخش شناخت.

كد خبر : ۸۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: شک نکنید برای فینالیست شدن در آسیا تلاش می‌کنیم.

كد خبر : ۸۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:تاپابان سال پنج استان باقی مانده کشورصاحب پارک علم وفناوری می شوند.

كد خبر : ۸۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:مجمع خیرین "اشتغالسازان فناور حکمت بنیاد" به عنوان اولین مجمع خیرین حوزه فناوری کشور با حضور علی جبار رشیدی مدیر کل دفتر برنامه ریزی و سیاست گذاری و امور فناوری وزارت علوم در خرم آباد آغاز به کار کرد.

كد خبر : ۸۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:اسفندیار رحیم مشایی صبح روز پنجشنبه در آزمون دکترای دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کرد.

كد خبر : ۸۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:پادگان آموزش زنان فدائی سوریه که به طور داوطلبانه به جذب نیرو می پردازد، استفاده از کلاشینکف، مسلسل، نارنجک، حمله به ایستهای بازرسی مخالفین، کنترل ایستهای خودی و انجام عملیات و تاکتیک های نظامی را به زنان آموزش می دهد. .

كد خبر : ۸۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه بر اساس نظرسنجی‌ها 71 درصد مردم در انتخابات ریاست جمهوری شرکت می‌کنند، گفت: «انتخابات آزاد» از دل اجلاس منحوس پراگ بیرون آمده است.

كد خبر : ۸۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:اعضای تیم استقلال در حال بازی با الریان را به اتمام رسانده و به تهران بازگشتند که شرایط برای این تیم در بازی فوق بسیار نامناسب پیش رفت، آخرین اخبار استقلال را می خوانید.

كد خبر : ۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:محمود احمدی نژاد با حضور در منزل خواهر زهرا رهنورد همسر میرحسین موسوی از رهبران معترضان ایران، درگذشت پدرش را به او تسلیت گفت.

كد خبر : ۸۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:دبير نخستين همايش مديران و فعالان عرصه مجازی استان لرستان از نام‌نويسی بيش از 300 جوان فعال در عرصه مجازی و سايبری استان برای شركت در اين گردهمايی خبر داد.

كد خبر : ۸۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:کلاس مربیگری فوتبال درجه ˈ Cˈ آسیا از روز شنبه در زمین فوتبال شهرداری بروجرد آغاز شد.

كد خبر : ۸۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر مردم و مسئولان بر اساس منویات مقام معظم رهبری حرکت کنند کشور هیچ‌گاه دچار آفت نمی‌شود، رفتار متناقض با رفتار ولایت بزرگترین آفت برای انقلاب است.

كد خبر : ۸۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:رئيس كميسيون امنيت ملي مجلس، ماجراي انجام3 دوره مذاكره مستقيم ايران و آمريكا در عراق، پشيماني تاريخي اصولگرايان، هزينه طرح هولوكاست، طرح سه فوريتي توقف فعاليت هسته‌اي در مجلس ششم، سرانجام رابطه با آمريكا، حضور هاشمي رفسنجاني و ولايتي در انتخابات، آخرين وضعيت پرونده‌هاي مرگ ستار بهشتي، وضعيت امام موسي صدر، باغ قلهك و... را تشريح مي‌كند.

كد خبر : ۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:یک سناتور سابق آمریکایی با تأکید بر اینکه تحریم‌ها، ایران را مستقل کرده است و اینکه رهبر ایران حقیقتاً روحانی با نفوذ تمام شیعیان جهان محسوب می‌شود، اعلام کرد که آمریکا باید از الگوی سیاسی ایران درس بگیرد.

كد خبر : ۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:رئیس سازمان صداوسیما گفت: علی رغم همه صرفه جویی‌هایی که می‌شود چشممان به دست آگهی‌های بازرگانی است و یک یا دو میلیاردی که از این طریق به دستمان می‌رسد را داغ داغ به دست تهیه کنندگان می‌رسانیم.

كد خبر : ۸۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:مدیرآموزش وپرورش شهرستان پلدخترازآماده شدن 15آموزشگاه برای اسکان مسافرین نوروزی خبرداد.

كد خبر : ۸۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:فرجی با اعلام این خبر که نمایش فیلم سینمایی «حوض نقاشی» با گروه سینمایی آزادی قطعی شده است، اظهار کرد: هیچ فیلمی تا به امروز با سینماهای خود قرارداد نبسته است که «حوض نقاشی» روز شنبه قرارداد خود را خواهد بست.

كد خبر : ۸۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:نادر قاضی‌پور نماینده آذری‌زبان و از فعالترین نمایندگان بهارستان، میزان حقوق دریافتی خود، خوابیدن در مجلس، دلایل نماینده شدنش، سابقه فعالیت، ماجرای سه دوره رد صلاحیت، علت اظهار‌نظر راجع به هر طرح و لایحه و ... را بازگو کرد.

كد خبر : ۸۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:با وجود آنکه تورم امسال خاص و ویژه است اما میزان دستمزد کارگران باید بر اساس نرخ تورم و به شکل واقعی تعیین شود تا این قشر بتوانند معیشت خود و خانواده شان را تامین کنند.

كد خبر : ۸۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:سایت سحام نیوز که از حامیان سرسخت سران فتنه بوده و در جریان انتخابات و اغتشاشات پس از آن سهم ویژه ای در انتشار بیانیه های میرحسین موسوی و مهدی کروبی داشته، پس از بازداشت خانگی سران فتنه به اطلاع رسانی درباره آنان ادامه داده و هر از چندگاهی گزارشی در این خصوص منتشر می کند.

كد خبر : ۸۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:وزیر کشور گفت: آموزش‌های مرتبط برای برگزاری انتخابات، همایش‌ها و کلاس‌های آموزشی انتخابات در حال انجام است

كد خبر : ۸۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:با حضور گروه نمايش اعزامي از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، نمايش‌هايي با موضوعات قرآني و عرفاني در سطح مؤسسات، مدارس و مساجد استان لرستان در حال اجرا است.

كد خبر : ۹۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:با وجود آنکه تورم امسال خاص و ویژه است اما میزان دستمزد کارگران باید بر اساس نرخ تورم و به شکل واقعی تعیین شود تا این قشر بتوانند معیشت خود و خانواده شان را تامین کنند.

كد خبر : ۹۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:جلسه فوق العاده ستاد مرکزی تنظیم بازار و کارگروه حمایت از تولید، از صبح امروز با حضور رئیس‌جمهور در وزارت صنعت در حال برگزاری است. -

كد خبر : ۹۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:فرماندارپلدخترازموافقت دولت برای تمدیدوام های کشاورزان خسارت دیدیده خبرداد.

كد خبر : ۹۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:کاپیتان سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: رویانیان فکر نکند با حضور در رده ششم جدول شق القمر کرده است

كد خبر : ۹۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:به نقل از جام ورزشي امروز استقلال در قم به مصاف صبا مي رود اما نکته مبهم در اين بازي عدم حضور مجيدي در بازي استقلال مقابل صبا در قم است.

كد خبر : ۹۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز: سردار سرلشکر جعفری طی حکمی سردار عبادالله عبداللهی را به عنوان فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) معرفی کرد.

كد خبر : ۹۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز: وزیر اطلاعات گفت: بازداشت و احضار خبرنگاران دست نشانده استکبار موجب آشفتگی و برهم ریختگی دشمنان نظام جمهوری اسلامی شد.

كد خبر : ۹۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:شهناز، فرحناز و لیلا سه دختر محمدرضا پهلوی از ازدواج‌های آخرین شاه ایران بودند.

كد خبر : ۹۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز: با حضور استاندار لرستان خط انتقال گاز کارخانه آهک صنعتی پلدختر افتتاح شد.

كد خبر : ۹۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:چهارمين همايش ملی سيره علوی با عنوان «سبك زندگی اسلامی در سيره علوی» صبح امروز سه‌شنبه، 15 اسفندماه به ميزبانی دانشگاه لرستان در خرم‌آباد آغاز به كار كرد.

كد خبر : ۹۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:محفل انس با قرآن كريم توسط كاروان قرآنی نزاجا، صبح سه شنبه، 15 اسفندماه در لشگر 84 پياده لرستان برگزار شد.

كد خبر : ۹۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:برنامه شب گذشته ۹۰ از ساعت ده و چهل دقیقه آغاز شد؛ این برنامه، مثل روال گذشته دوشنبه شب‌ از شبکه ۳ پخش شد و در ادامه به بررسی بازی‌های هفته بیستم و هشتم لیگ بر‌تر پرداخت.

كد خبر : ۹۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:رییس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان از آغاز طرح نظارتی ویژه نوروز در بازار و مراکز خرید استان از امروز سه شنبه 15 اسفند خبر داد.

كد خبر : ۹۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:رئیس مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر نقش و حضور مردم در انقلاب اسلامی گفت که روحانیت علت محدثه و مبقیه انقلاب اسلامی است.

كد خبر : ۹۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:تيم بدمينتون دانشجويان دختر دانشگاه جامع علمي كاربردي استان در دومين دوره مسابقات قهرماني كشور كه با حضور 6 تيم به ميزباني استان تهران برگزار شد به مقام دوم دست يافت

كد خبر : ۹۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:دفتر رییس جمهوری. میزبان؛ اسفندیار رحیم مشایی. موضوع؛ دیدارهای دیپلماتیک با سفرای خارجی! این روزهای اسفندیارِ دولت حول این سه محور می‌چرخد، او به رسم عرف دیپلماتیک یک رییس جمهور رفتار می کند، در دفتر یک رییس جمهور. تا شاید خود زمانی از جایگاه رییس جمهور به استقبال مهمانان خارجی‌اش برود.

 

كد خبر : ۹۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:از رهبر معظم انقلاب غیر از یک جمله که در نماز جمعه ۲۹ خرداد ۸۸ بنا به مصلحتی گفته شد، تا حالا کسی یک کلمه از زبان رهبری علیه هاشمی نشنیده است.

كد خبر : ۹۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:مرحوم آیت‌الله سیدعبدالعزیز حکیم رئیس فقید مجلس اعلای عراق قبل از درگذشتش، مجوز خرید دستگاه پت‌اسکن ایرانی را از بوش گرفته بود.

 
كد خبر : ۹۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:بازیکنان پرسپولیس از بین خودشان خوش تیپ ترین نماینده را معرفی کردند.

كد خبر : ۹۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:همایش فصلی ناظران انتخابات شهرستان دلفان روز چهارشنبه در سالن تبلیغات اسلامی نورآباد برگزار شد. ‏

كد خبر : ۹۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:نخستین دوره مسابقات کشتی پهلوانی کارگران کشور پنجشنبه هفته جاری به میزبانی خرم آباد برگزار می شود.

كد خبر : ۹۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:مدیرکل حفاظت از محیط زیست استان لرستان با بیان اینکه طبیعت "هشتادپهلو" در حال نابودی است، خواستار ارتقا سطح حفاطت این منطقه شد.

كد خبر : ۹۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:زنگ نیکوکاری در 1500 مدرسه شهرهای مختلف استان لرستان نواخته شد.

كد خبر : ۹۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:مشاور عالی رییس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: لازمه حضور موفق و موثر در میدان مقابله با جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمن، دستیابی به دانش و فناوری های نوین ارتباطی و مخابراتی است.

كد خبر : ۹۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:در مراسم باشکوه افتتاحیه برند مون بلان که چند شب پیش با حضور ستاره های مشهور ورزش و سینمای ایران برگزار شد، اتفاقات جالبی رخ داد اما از جمله مهمترین اتفاقات آن شب، معرفی «نیکی کریمی» و «پوریا پورسرخ» به عنوان سفرای نیکوکاری برند مولان بلان بود.

كد خبر : ۹۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:علی دایی و حبیب کاشانی امشب در مراسمی به کدورت های قدیمی خود خاتمه دادند.

كد خبر : ۹۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:او که خود را رجل سیاسی میداند و به تایید صلاحیتش از سوی شورای نگهبان امیدوار است؛ هنوز کابینهاش را نچیده اما به همگرایی سه عضو دولت –وزیر اقتصاد، رئیس بانک مرکزی و رئیس سازمان برنامه یا معاون برنامه ریزی- تاکید دارد.

كد خبر : ۹۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به هدیه 15 میلیارد تومانی رییس‌جمهور برای تقویت پلیس راهنمایی و رانندگی گفت: این هدیه در حالی به پلیس اهدا شد که ما برای تخصیص این رقم درخواستی نداشته‌ایم اما مطمئنا این پول برای جبران خدمات و خرید تجهیزات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

كد خبر : ۱۰۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:حاج احمد و آقا مصطفی فرزندان امام، به نوعی مشاوران ایشان و حلقه واسط بنیانگذار کبیر انقلاب با ملت هم بودند. در سال های اخیر برخی اظهار نظرهای نوه های امام و رویکردهایشان به مسائل سیاسی و اجتماعی حاشیه ساز بوده است.

كد خبر : ۱۰۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد بر ضرورت استفاده از فضای مجازی برای پاسخگویی به شبهات در زمینه های مختلف تاکید کرد و گفت: مجموعه جوانان متعهد در فضای مجازی می توانند در راستای پاسخگویی به این شبهات دینی، فرهنگی، اعتقادی و ...گام بردارند.

كد خبر : ۱۰۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:رییس جمهور با قدردانی از زحمات و تلاش‌های سردار اسکندر مومنی، رییس پلیس راهنمایی و رانندگی کشور نشان عالی خدمت را به وی اعطا کرد.

كد خبر : ۱۰۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز: محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام فردا به لرستان سفر می‌کند.

كد خبر : ۱۰۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:محمدرضا جعفری طی حکمی از جانب رئیس دانشگاه پیام‌نور، به عنوان رئیس جدید دانشگاه پیام‌نور لرستان منصوب شد.

كد خبر : ۱۰۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:فرماندارگفت:حضور در عرصه‌های نیکوکاری وظیفه تمام اقشار جامعه و در شرایط امروزی همه انسان‌ها به کمک و همیاری یکدیگر و رفع احتیاجات هم نیاز دارند.

كد خبر : ۱۰۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:سخنان وزیری که به قول خودش از همان ابتدا منتقد دولت بوده ولی توانست سه سال در کابینه «احمدی‌نژاد» باقی بماند، شنیدنی‌تر از زمانی‌ است که وزارت را بر عهده داشت.

كد خبر : ۱۰۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:همزمان با برگزاری مراسم اختتامیه اولین نمایشگاه نشریات تخصصی و دانشگاهی از چند جلد کتاب حوزه مطبوعات و رسانه رونمایی می‌شود.

كد خبر : ۱۰۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:مدیرکل پدافند غیرعامل وزارت کشور مردم را محور اصلی پدافند غیرعامل در کاهش آسیب پذیری کشور و افزایش بازدارندگی دشمن عنوان کرد.

كد خبر : ۱۰۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:ورزشکار الیگودرزی با چرخاندن توب بر روی انگشتان دست حد نصاب زمانی این حرکت نمایشی را در آسیا برای خود به ثبت رساند.

كد خبر : ۱۰۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:فرمانده پلیس‌راه استان مرکزی از واژگونی خونین اتوبوس حامل کارگران در محور ساوه – تهران خبرداد.

كد خبر : ۱۰۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:در رقابت‎های انفرادی در وزن ۷۰ تا ۸۰ کیلو گرم «حامد خسروی» از لرستان «فرشاد کرانیان» از کرمانشاه و «رسول طغیانی» از اصفهان مقامهای اول تا سوم را کسب کردند.

كد خبر : ۱۰۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پلدختر گفت: 20 اسفند با حضور دکتر میر، مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دومین کنگره ملی شعر و خاطره دفاع مقدس در پلدختر برگزار می‌شود.

كد خبر : ۱۰۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:دومين كنگره شعر و خاطره دفاع مقدس با عنوان «خط اول» دقایقی پیش با حضور مشاور وزير فرهنگ و ارشاد اسلامی ،مدیرکل فرهنگ وارشاداستان ،امام جمعه ،فرمانداروجمعی ازمسئولین ،هنرمندان وشاعران در پل‌دختر آغاز به‌كار كرد.

كد خبر : ۱۰۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:انتخابات فرصتی برای هنرنمایی ملت بزرگ ایران اسلامی است و به همین منظور تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات پرشور با شعار محوری و سه رکن اصلی اعتقاد، اعتماد و امید در کشور اندیشیده شده است.

كد خبر : ۱۰۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:در مراسمي از صنايع سبز لرستان با حضور مديران كارخانه جات و فعالان محيط زيست تقدير شد.

كد خبر : ۱۰۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهور هنوز از مشایی نا امید نشده است.

كد خبر : ۱۰۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:علی اکبر محرابیان نماینده ویژه رییس جمهوری در طرح های مهرماندگار صبح روز یکشنبه به همراه برخی مسوولان از جمله استاندار لرستان ورییس دانشگاه علوم پزشکی از برخی طرح های مهرماندگار استان بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند این طرح ها قرار گرفت.

كد خبر : ۱۰۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:طلاب، دانشجویان و نخبگان غرب استان مازندران در نامه‌ای سرگشاده خواستار کاندیداتوری جلیلی و لنکرانی در انتخابات شدند.

كد خبر : ۱۰۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:کارت ورود به جلسه آزمون از طریق سایتهای مذکور از تاریخ (27/1/92) قابل دسترسی و دریافت است. زمان برگزاری آزمون 29 فروردین 92 و محل برگزاری آزمون در هنگام ارایه کارت به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

كد خبر : ۱۰۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز: اولین گردهمایی مدیران و فعالان فضای استان لرستان با حضور معاون قوه قضائیه کشور، استاندار لرستان،نماینده ولی فقیه در استان و  450 نفر از فعالان این عرصه در حال برگزاری است. 

كد خبر : ۱۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۱


زوج کماندار ازنایی در مسابقات تیروکمان قهرمانی کشور، که با حضور نفرات برتر 6 منطقه، به میزبانی استان فارس در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد افتخار آفرینی کردند.

 

كد خبر : ۱۱۷۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:یکی از علمای سعودی تأکید کرد برخی از مبلغان عربستانی با وجود آنکه دست زدن را حرام اعلام می‌کنند، در خارج از این کشور موسیقی گوش می دهند و می‌رقصند.

كد خبر : ۱۱۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان رو:مسئول نمایندگی فروش وخدمات پس ازفروش پرینتردفترخانه واسنادرسمی درپلدخترگفت:فرداباحضورسردفتران استان نسل جدید پرینتردفترجاری رونمایی می شود.

كد خبر : ۱۱۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:نمايشگاه «خيمه گاه ولايت» روز يكشنبه، 20 اسفندماه طی مراسمی با حضور مشاور امور ايثارگران وزير فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولان استانی و محلی در پل‌دختر برپا شد.

كد خبر : ۱۱۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:دادگاه کیفری بحرین امروز سه شنبه  قضیه مربوط به زینب الخواجه فعال زن این کشور را که به ناسزاگویی به پلیس در طول دوران بازداشت متهم است، بررسی می کند.

كد خبر : ۱۱۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:این استاد دانشگاه ادامه داد: امام صادق(ع) به او گفت این عید تنها مختص ایرانیان نیست بلکه عظمت نوروز سابقه دیرینه‌ای دارد، امام در ادامه با اشاره به چند نمونه از اتفاقات که قبل از عید نوروز اتفاق افتاده گفت: در این روز خداوند از مردم عهد بندگی گرفته است. کشتی حضرت نوح به کوه جودی می‌رسد و طوفان آرام گرفته و کشتی در یک جا مستقر می‌شود.

كد خبر : ۱۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:دو مسجد وقفی امروز سه‌شنبه، 22 اسفندماه طی مراسمی با حضور مديركل اوقاف و امور خيريه لرستان، در دو روستای لرستان كلنگ‌زنی شد.

كد خبر : ۱۱۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:روز گذشته، 21 اسفندماه در آيين اختتاميه جشنواره ملی سرودهای فارسی قرآنی آيات و مراسم تجليل از مؤسسات، فعالان و قرآن‌آموزان برتر استان، خبرنگار خبرگزاری بين المللی قرآن(ايكنا) شعبه كرمانشاه به‌عنوان خبرنگار نمونه قرآنی تجليل شد.

كد خبر : ۱۱۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:مسوول اردوهای جهادی سازمان بسیج دانشجویی لرستان، گفت: 230 نفر از دانشجویان دانشگاه‌های لرستان در اردوی جهادی نوروز 92 شرکت می‌کنند.

كد خبر : ۱۱۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:مسوول اردوهای جهادی سازمان بسیج دانشجویی لرستان، گفت: 230 نفر از دانشجویان دانشگاه‌های لرستان در اردوی جهادی نوروز 92 شرکت می‌کنند.

كد خبر : ۱۱۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:روز گذشته، 21 اسفندماه در آيين اختتاميه جشنواره ملی سرودهای فارسی قرآنی آيات و مراسم تجليل از مؤسسات، فعالان و قرآن‌آموزان برتر استان، خبرنگار خبرگزاری بين المللی قرآن(ايكنا) شعبه كرمانشاه به‌عنوان خبرنگار نمونه قرآنی تجليل شد.

كد خبر : ۱۱۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:روز گذشته، 21 اسفندماه در آيين اختتاميه جشنواره ملی سرودهای فارسی قرآنی آيات و مراسم تجليل از مؤسسات، فعالان و قرآن‌آموزان برتر استان، خبرنگار خبرگزاری بين المللی قرآن(ايكنا) شعبه كرمانشاه به‌عنوان خبرنگار نمونه قرآنی تجليل شد.

كد خبر : ۱۱۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:صفار هرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت و گو با پنجره به تشریح آرایش سیاسی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پرداخت.

كد خبر : ۱۱۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:افزایش انتقادها از عملکرد ضرغامی و اعلام کاندیداتوری احتمالی وی در انتخابات ریاست جمهوری ، قالی‌باف و مشاورانش را به تغییر ریاست رسانه ملی بعد از انتخابات یازدهم ریاست جمهوری امیدوار کرده است.

كد خبر : ۱۱۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز: رئیس هیئت بدنسازی وپرورش اندام شهرستان پلدخترگفت:25اسفندماه اولین دوره مسابقات مچ اندازی درشهرستان پلدختربرگزارمی شود.

كد خبر : ۱۱۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز:رئیس هیأت کبدی لرستان از موافقت فدراسیون با حضور تیم استان در لیگ برتر خبر داد.

كد خبر : ۱۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز:یادواره چهار شهید پزشک عضو بسیج جامعه پزشکی شهرستان کوهدشت با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در سالن ارشاد این شهرستان برگزار شد.

كد خبر : ۱۱۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز:قاضي شعبه ۹ دادسراي فرهنگ و رسانه از شكايت ۱۳ بازيگر زن از فرج الله سلحشور کارگردان سینما خبر داد.

كد خبر : ۱۱۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز: ایزابل کوتانت پیر، وکیل فرانسوی پرونده شکایت ایران از هالیوود در نشست خبری در خبرگزاری فارس جزئیات این اقدام  را تشریح کرد.

كد خبر : ۱۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل با تکذیب شایعه اختلاف بین ائتلاف سه‌گانه گفت: از هر اصولگرایی که مایل باشد وارد این ائتلاف شود استقبال می‌کنیم.

كد خبر : ۱۱۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:سخنگوی حزب اعتدال و توسعه از قطعی شدن کاندیداتوری حسن روحانی برای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری سال آینده خبر داد و گفت: نعمت‌زاده وزیر صنایع دولت هاشمی‌ رفسنجانی رئیس ستاد انتخابات روحانی شد.

كد خبر : ۱۱۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز: رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت در آخرین جلسه حاشیه‌ای پاستور در سال ۹۱ در جمع خبرنگاران حضور یافتند و به سؤالات آنان پاسخ دادند.

كد خبر : ۱۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز: از آغاز بحث جریانی تحت نام جریان انحرافی و انتصاب این جریان به نهاد ریاست جمهوری و شخص آقای مشایی همواره دو سؤال اساسی مطرح بود و آن اینکه آیا مشایی و احمدی نژاد یکی هستند یا اینکه دو طرز تفکر جدا از هم هستند.

كد خبر : ۱۱۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:کارشناس ارشد شورای نگهبان گفت: دشمن در انتخابات ریاست جمهوری به دنبال ایجاد تنش های قومیتی در ایران است و اولین اقدام آنها هم انفجار ماهشهر بود.

كد خبر : ۱۱۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:ازدواج هنرمندان با یکدیگر و تشکیل زوج هنری، رواج بسیار دارد. گرچه این امر در هالیوود با شایعات و اختلافات بسیار همراه است، اما زوج‌های هنرمند ایرانی توانسته‌اند زندگی خوبی را رقم بزنند و الگویی از خانواده ایرانی بسازند.

كد خبر : ۱۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:در دومین مرحله مزایده هدایای اهدا شده توسط مقام‌های خارجی به رئيس جمهور ارزان‌ترین مورد یک خودنویس بود. اما قیمت واقعی هدایایی فروخته شده چقدر بوده و چطور قیمت پایه آنها برای حراج تعیین شده است؟

كد خبر : ۱۱۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین در کنار بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) رسما کاندیداتوری خود را برای دور یازدهم ریاست جمهوری اعلام کرد.

كد خبر : ۱۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:سومین مرحله اردوی ملی پوشان کونگفو در بخش آزاد از امروز به میزبانی زنجان آغاز شده است.

كد خبر : ۱۱۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز: وزیر ورزش و جوانان با صدور حکمی ˈرضا محمدی اصلˈ را به عنوان مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان لرستان منصوب کرد.

كد خبر : ۱۱۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:با حضور دبیرکل و دیگر اعضای جبهه پیروان خط امام و رهبری، همایش سراسری این جبهه آغاز شد.

كد خبر : ۱۱۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز: با حضور رئیس جمهور بیش از ۱۱ هزار و ۲۰۰ واحد مسکونی طرح مهر ماندگار در استان مرکزی به بهره‌برداری رسید.

كد خبر : ۱۱۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:مراسم جشن تکلیف دانش‌آموزان سوم مدارس پلدختر با حضور امام جمعه، مدیر آموزش و پرورش و اولیای دانش‌آموزان در نمازخانه دبیرستان شهیده مهناز کاییدی شهر پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۱۱۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۶


بیان روز:نشنال اينترست در مقاله جديد خود تحت عنوان "جنگ نفتي عربستان سعودي عليه ايران" كه در نشريه "نشنال اينترست" منتشر كرده، از بحران در بازار نفت عربستان و در نهایت شکست این کشور از ایران در این عرصه سخن می گوید.

كد خبر : ۱۱۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۶


بیان روز:معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا از کشف 91 درصدی پرونده‌های سرقت خودرو در سال جاری خبرداد.

كد خبر : ۱۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۶


بیان روز:امير قلعه نويي بعد از رفتاري که عمران زاده در بازي با العين امارات داشت تصميم گرفت نام اين بازيکن را از ليست بازي نفت تهران هم خارج کند.

 

كد خبر : ۱۱۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۶


بیان روز:مدیرعامل بانک ملی ایران گفت: 131 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد زندان های استان لرستان با مشارکت بانک ملی آزاد شدند.

كد خبر : ۱۱۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه عشایری حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت:بسیج قدرتمندترین نیروی مردمی که توطئه های دشمنان راخنثی می کند.

كد خبر : ۱۱۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:انتخابات سال 92 نیزبر اساس منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی وبا حضورمردم سرنوشت سازخواهدبود.

كد خبر : ۱۱۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از تعلیق و پلمپ 16 آژانس که اقدام به چارتر پروازها برای نوروز می‌کردند، خبر داد و گفت: به زودی با 8 آژانس که سرشاخه چارتر کردن پروازها هستند، به همراه چهار ایرلاین متخلف برخورد می شود.

كد خبر : ۱۱۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:این ۸ صحنه جزو خاطرات فراموش‌نشدنی ایرانی‌ها و به خصوص پرسپولیسی‌هاست...

كد خبر : ۱۲۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:نتایج یک مطالعه نشان می‌دهد که لایک‌های کاربران در شبکه اجتماعی فیسبوک می‌تواند جزئیات بیشتری از شخصیت آن‌ها را نشان دهد.

كد خبر : ۱۲۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:مسئول بنیادشهیدوامورایثارگران پلدخترگفت:انتشارنظریک خانواده به جای اصحاب رسانه ومطبوعات شهرستان کارخوبی نیست.

كد خبر : ۱۲۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:معاون فرهنگی اوقاف وامور خیریه لرستان گفت: 70 هزار زائر سال گذشته در جوار امامزاده های موجود در این استان اسکان داده شدند.

كد خبر : ۱۲۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:رییس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت:مجمع نمایندگان استان لرستان به عنوان یک ظرفیت مهم و اثرگذار در حوزه قانونگذاری کشوراست.

كد خبر : ۱۲۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:معاون آموزشی وزیر علوم با ارسال بخشنامه‌ای به دانشگاه‌های کشور نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاه‌ها در ایام انتخابات ریاست جمهوری را تشریح کرد.

كد خبر : ۱۲۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:محمدحسن طریقت‌منفرد با موافقت نمایندگان مجلس وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شد.

كد خبر : ۱۲۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:وزیر دفاع و پشتیبانی از ساخت زیردریایی و شناور پرنده جدید ایران در حوزه دریا در اوایل سال 92 خبر داد.

كد خبر : ۱۲۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:وزیر دفاع و پشتیبانی از ساخت زیردریایی و شناور پرنده جدید ایران در حوزه دریا در اوایل سال 92 خبر داد.

كد خبر : ۱۲۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:حجت الاسلام و المسلمین فصیحی مسئول دفتر دکتر لاریجانی در شهر قم اظهارات استاندار قم درخصوص اعلام پیش بینی حوادث روز 22 بهمن را بشدت تکذیب کرد.

كد خبر : ۱۲۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:محمدعلی سبحانی، سفیر سابق ایران در لبنان و اردن و کارشناس مسائل منطقه در گفتاری برای دیپلماسی ایرانی ضمن ارزیابی سفر جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا به مصر معتقد است حمایت آمریکا از دولت مرسی با توجه به مسئله فلسطین است.

كد خبر : ۱۲۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:رئیس ستاد انتخابات عارف گفت: کاندیداتوری محمدرضا عارف در انتخابات ریاست‌جمهوری 92 قطعی شده است.

كد خبر : ۱۲۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:ادعای آبی‌ ها علیه پرسپولیس

كد خبر : ۱۲۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:استاندار لرستان گفت:یکی از فاکتورهای مهم و قابل توجه استکبار جهانی در راستای مقابله با ایران اسلامی، میزان مشروعیت و محبوبیت مردمی نظام است.

كد خبر : ۱۲۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:بیش از 250 نفر از اساتید و دانشجویان دانشگاه لرستان از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دولت نهم خواستند تا پا به این عرصه حساس بگذارد.

كد خبر : ۱۲۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:مسوول روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان گفت: 60 نفر به عنوان راهنمای مسافران نوروزی ایام تعطیلات در پایگاه های اطلاع رسانی گردشگری استان حضور دارند.

كد خبر : ۱۲۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:«عشق‏آباد» پایتخت کشور ترکمنستان امسال میزبان جشن جهانی نوروز با مشارکت سران و کشورهای حوزه تمدنی نوروز است و خود را برای برگزاری هرچه باشکوهتر این مراسم آماده می‌کند.

كد خبر : ۱۲۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:رهبر معظم انقلاب با نامگذاری سال 92 به عنوان سال «حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی»، چشم‌انداز سال جدید را امیدوارانه و همراه با حضور جهادی ملت ایران در عرصه‌های سیاسی و اقتصادی توصیف کردند.

كد خبر : ۱۲۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:رئیس جمهورگفت:ملت بزرگ مسیر رو به کمال را در همه عرصه ها با شتاب بیشتر ادامه خواهد داد و رودخانه زلال ملت به اقیانوس نزدیک تر خواهد شد.

كد خبر : ۱۲۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:رئیس جمهور ساعاتی پیش از حلول سال نو در مرکز بهزیستی شبانه روزی حضرت فاطمه (س) کرج حضور یافت و در فضایی عاطفی و صمیمی با کودکان خردسال و نونهال این مجتمع دیدار کرد.

كد خبر : ۱۲۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز: نماینده ولی فقیه در لرستان به همراه برخی مسئولان استان ساعاتی پیش از تحویل سال نو، با حضور در بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد از بیماران این بیمارستان عیادت و دلجویی کرد.

كد خبر : ۱۲۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:پایگاه اطلاع رسانی بیان روزازبین پیامک ها ونظرات معتددشما مخاطبین محترم ،زیباترین پیامک های شما که درزمان سال تحویل برای ماارسال کردیدمنتشرکرد.

كد خبر : ۱۲۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:می دانم که ایرانی‌ها پیش از شروع سال، کل خانه هایشان را تمیز کرده و آن را نظافت می کنند و البته معتقدم که آقایان استحقاق این را دارند که حداقل سالی یکبار تنبیه شوند و این رسم خانه تکانی جای بسیار خوبی برای این تنبیه است، البته تا جایی که این تنبیه، به تنبیه فیزیکی تبدیل نشود!

كد خبر : ۱۲۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:فیفا بار دیگر باشگاه النصر عربستان را در پرونده مهدی شیری مقصر دانست و اعلام کرد که باید این باشگاه سعودی ۲۷۱ هزار دلار به این بازیکن ایرانی پرداخت کند.

كد خبر : ۱۲۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:یکی از افرادی که در بعنوان خواننده در برنامه ای تحت عنوان آکادمی موسیقی در شبکه من و تو حضور پیدار کرده از اعضای گروهک تروریستی منافقین است.

كد خبر : ۱۲۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:کارلوس کی‌روش بازیکنی جدید به نام ویلیام آتشکده را به تیم ملی دعوت کرده است.

كد خبر : ۱۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:وی تاکید کرد که به نظر می رسد دستگاه اطلاعاتی ایران اکنون در وضعیتی است که توانسته نوعی مصونیت امنیتی نسبت به دوران جدید ترویسم علمی که علیه کشور به راه افتاده ایجاد کند.

كد خبر : ۱۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:بازتاب شفاف و قابل اتکا شاخص‌های اقتصادی و ارائه گزارش از عملکرد اقتصادی کشور توسط دستگاه‌ها و سازمان‌های تخصصی مربوطه همواره از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده است، که مهمترین رویدادهای اقتصادی که در طول یک سال گذشته برروی خروجی ایسنا رفته به ترتیب ماه‌ها به آن اشاره شده است.

كد خبر : ۱۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:در پی حضور نیروهای انتظامی در محل حادثه و بررسی صحنه، حالت مستی راننده کاملا مشهود و یک شیشه مشروب مصرف‌شده نیز در داخل خودرو به دست آمده است.

كد خبر : ۱۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:سال ۱۳۹۱ در اولین ماه خود با رویدادهای زیادی برای ورزش همراه شد که کسب هفت سهمیه المپیک مهمترین نتیجه این رویدادها بود اما حاشیه‌های ماه فروردین کمتر از اتفاقات خوب آن نبود؛ حاشیه‌هایی که با ممنوع الخروج شدن و حکم ۵۴ ضربه شلاق برای سنگربان پیشین تیم ملی فوتبال ایران آغاز شد.

كد خبر : ۱۳۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:رهبر معظم انقلاب با بیان نکات اساسی در خصوص موضوع مذاکره با آمریکا، الزامات حماسه اقتصادی به ویژه لزوم رهائی از وابستگی به نفت و توجه جدی به سیاستهای کلان اقتصادی، و اقدام هوشمندانه پیش از اجرای نقشه دشمن را تبیین و انتخابات ریاست جمهوری را مظهر حماسه سیاسی دانستند.

كد خبر : ۱۳۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز: خطیب امروز نماز جمعه تهران در سخنانی بر ضرورت عدم هرگونه حمایت روسای قوا از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد.

كد خبر : ۱۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:امام جمعه موقت پلدختر گفت:باتوجه به تقارن ایام نوروزامسال بالیام فاطمیه مردم مومن ومتدین بایدبه این مسئله بیشترتوجه کنند.

كد خبر : ۱۳۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:فرمانده سپاه خرمشهر گفت: در ادامه سنت حسنه هر ساله، هشت زوج جوان اولین روز سال با حضور در مشهد شهدای شلمچه زندگی مشترك خود را آغاز كردند.

كد خبر : ۱۳۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


كد خبر : ۱۳۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:استاندار لرستان با اشاره به حضور حماسی مردم استان در دفاع از آرمان های انقلاب، گفت: مردم مومن و ولایی دیار لرستان امسال نیز همچون سال های گذشته خالق حماسه های بزرگ و بیادماندنی در عرصه های سیاسی و اقتصادی برای رشد و اعتلای ایران اسلامی خواهند بود.

 
كد خبر : ۱۳۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:تردد در محورهای مواصلاتی لرستان روان و آرامش خوبی در مسیر جاده ها برقرار است .

كد خبر : ۱۳۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:مدیرکل فوریت های پزشکی لرستان گفت : پنج ایستگاه سلامت در لرستان آماده خدمات رسانی به مسافران نوروزی است.

كد خبر : ۱۳۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:فرماندار خرم آباد گفت: شرایط اسکان مسافران نوروزی در خرم آباد بسیار مطلوب است

كد خبر : ۱۳۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون از اعزام ۲۵۰ نفر از فعالان و نخبگان طلاب بسیجی به مناطق عملیاتی خبر داد. 

كد خبر : ۱۳۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:خاتمی برای نامزدی در انتخابات اظهار بی​علاقگی کرده/ هاشمی نامزد نمی​شود/ روحانی به حمایت هاشمی و اصلاح‌طلبان نظر دارد

كد خبر : ۱۳۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:فرمانده منطقه سوم دریای سپاه تصریح کرد: آمریکایی‌ها و انگلیسی‌ها بعد از دوران دفاع مقدس تاکنون پنج بار به آب‌های سرزمینی ما تجاوز کردند که دو بار به اسارت آن‌ها و سه بار هم به فرارشان منجر شده است.

كد خبر : ۱۳۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:سيد علي ضيا" در برنامه ماه عسل با توجه به طرح سخناني غير متعارف از سوي مهمانان تازه مسلمان شده اين برنامه به مرز سكته رسيد.

كد خبر : ۱۳۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:به منظور کمک به حاکمیت اعتدال در فضای انتخابات کشور جبهه مشورت ایران اسلامی تشکیل شده است، این جبهه با تشکیل ائتلاف 77+1 که از 77 میلیون ایرانی تشکیل شده است، قصد دارد با حضوری جدی در انتخابات آتی زمینه را برای برگزاری انتخاباتی پرشور و نشاط فراهم کند.

كد خبر : ۱۳۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:برگ برگ فتنه 88 حاوی در‌س‌هایی آموزنده و عبرت‌انگیز است؛ آشکار‌تر شدن هر‌چه بیشتر نقش ممتاز ولی‌فقیه و رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مد‌ظله)‌ در برون‌رفت از بحران‌سازی براندازان، اثبات عظمت ملت بابصیرت، دین‌مدار و ولایت‌محور ایران، عمق کینه دشمنان ملت و تفکیک صف دوستان انقلاب و نظام از دشمنان آن و ... همگی از در‌س‌ها و برکات فتنه 88 است.

كد خبر : ۱۳۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:دیدارهای مقدماتی جام جهانی در منطقه اروپا، شب گذشته با برگزاری چندین دیدار در گروه های 9 گانه پیگیری شد که در مهمترین دیدار، تیم اسپانیا، قهرمان جهان و اروپا، در خانه مقابل فنلاند متوقف شد.

كد خبر : ۱۳۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: با فرارسیدن ایام فاطمیه برنامه های شاد جشنواره ‌های نوروزی از /یکشنبه/ قطع می‌شود.

كد خبر : ۱۳۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:امام جمعه الیگودرز گفت :همه مسوولان باید تلاش کنند تا بستر لازم برای حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها فراهم شود.

كد خبر : ۱۳۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:شیعه واقعی از دیدگاه حضرت فاطمه زهرا(س) کسی است که قلب و زبانش با آن حضرت همراه باشد و از دستورات ائمه معصومین(ع) پیروی کند.

كد خبر : ۱۳۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان سه ویژگی عمده و اصلی برای رییس‌جمهور آینده گفت: رئیس‌جمهور باید دغدغه‌های مردم و نگرانی‌های رهبر معظم انقلاب را در برنامه‌های دولت خود لحاظ کند.

كد خبر : ۱۳۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:فرمانده پلیس راه استان لرستان گفت: از ابتدای آغاز طرح نوروزی پلیس راه در لرستان آمار کشته در صحنهˈ تصادفاتˈ نسبت به مدت مشابه سال قبل 73 درصد کاهش یافته است.

كد خبر : ۱۳۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:مدیر کل فوریت های پزشکی لرستان گفت : شش آمبولانس با کد پشتیبان در خرم آباد آماده خدمات رسانی است .

كد خبر : ۱۳۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:ناصر فیض ضمن آرزوی موفقیت برای مردم ایران‌زمین در سال ۹۲، به بیان خاطراتی از سال‌های گذشته همزمان با ایام نوروز پرداخت.

كد خبر : ۱۳۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: رزمندگان ما در دفاع مقدس با ولایت زنده شدند و با پی بردن به توانایی‌هایشان توانستند پیروزی‌های بزرگی را بیافرینند.

كد خبر : ۱۳۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:رئیس جمهور کشورمان در پیامی به دولت و مردم ترکمنستان تأکید کرد که با آغاز جشن جهانی نوروز به برقراری و شکوه بیشتر انسانیت، دوستی نشأت گرفته از فرهنگ ملیت‌های مختلف و برقراری صلح و امنیت پایدار در جهان امیدوار هستیم.

كد خبر : ۱۳۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:این هشدارها بر اساس وظیفه ذاتی و قانونی وزارت اطلاعات برای حفظ و گسترش امنیت عمومی و حمایت از شهروندان ایران اسلامی در برابر خطرات و آسیب پذ یری های امنیتی طراحی شده است.

كد خبر : ۱۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:رسانه هایی که مدعی ولایت مداری هستند، به جای فراهم آوردن شرایط برای انتخابات پرشور در سال جاری که مطالبه رهبر انقلاب است، فرصتی برای تسویه حساب با رقبا فراهم کرده اند. برخی مواقع باید هزاران بار خدا را شاکر بود که همت ها، باکری ها، باقری ها و… به شهادت رسیدند و گرنه مشخص نبود این افراد مخلص در دایره تخریب های این مدعیان چه سرنوشتی پیدا می کردند!

كد خبر : ۱۳۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:اخبار احزاب و تشکل‌ها در مهر ماه سال 1391 با پرداختن به خبر ورود "مهدی هاشمی" به کشور که متهم به نقش‌آفرینی در فتنه 88 بود آغاز و با موضع‌گیری‌های انتخاباتی اسدالله بادامچیان، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی به پایان رسید.

كد خبر : ۱۳۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:مدیر روابط عمومی میراث فرهنگی ،گردشگری و صنایع دستی لرستان گفت : آمار مسافران نوروزی به این استان از مرز یک میلیون و 200 هزار نفر گذشت .

كد خبر : ۱۳۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:درباریان شاه چنان در فساد غوطه‌ور بودند كه گاه دست به اعمالی جنون‌آمیز می‌زدند. در فرهنگ مذهبی مردم ایران، هم‌آغوشی مرد و زن نامحرم یا با هم رقصیدن آنها دیگر حیثیتی برای آن خانواده باقی نمی‌گذاشت.

كد خبر : ۱۳۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:رییس جمهور با حضور در منزل سرلشکر خلبان شهید محمد صالحی، نخستین خلبان شهید دفاع مقدس، در فضایی گرم و صمیمی با خانوداه این شهید گرانقدر دیدار و گفتگو کرد.

كد خبر : ۱۳۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:نخست ‌وزیر عراق و وزیر خارجه آمریکا در پایان دیدار امروز خویش در بغداد حمایت خویش از گفت‌وگو و قانون به عنوان پایه و اساس حل مشکلات عراق اعلام و بر دستیابی به راه‌ حلی سیاسی برای بحران سوریه تاکید کردند.

كد خبر : ۱۳۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:نماينده باشگاه پرسپوليس براي مذاکرات و توافقات نهايي با نلو وينگادا وارد پرتغال شد.

كد خبر : ۱۳۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:او با بیان این که احمدی نژاد نشان داده که عزل و نصب افراد در بالاترین سطوح برای این دولت کار آسانی است، گفت: رییس جمهوری حتی یک روز مانده به برگزاری انتخابات نیز ممکن است تغییراتی را انجام دهد...در دین مبین اسلام بر اصل ولایت فقیه تاکید شده است.. میزان تبعیت دولت احمدی نژاد از رهبر معظم انقلاب نیز با هیچ یک از دولت ها قابل مقایسه نیست و نیازی به توضیح در این زمینه وجود ندارد.

كد خبر : ۱۴۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:برگ برگ فتنه 88 حاوی در‌س‌هایی آموزنده و عبرت‌انگیز است؛ آشکار‌تر شدن هر‌چه بیشتر نقش ممتاز ولی‌فقیه و رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مد‌ظله)‌ در برون‌رفت از بحران‌سازی براندازان، اثبات عظمت ملت بابصیرت، دین‌مدار و ولایت‌محور ایران، عمق کینه دشمنان ملت و تفکیک صف دوستان انقلاب و نظام از دشمنان آن و ... همگی از در‌س‌ها و برکات فتنه 88 است.

كد خبر : ۱۴۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:هر روز بر تعداد کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری آینده افزوده می‌شود، بر اساس گمانه‌زنی‌ها این انتخابات دارای چهار ضلع اصولگرایان،‌ اصلاح‌طلبان، جریان منتسب به دولت و مستقل‌ها است.

كد خبر : ۱۴۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:محمود احمدی نژاد در واپسین روزهای حضورش در پاستور دیگر هیچ همراهی را برای خود نگذاشته است، نه مجلس و قوه قضاییه‌ای همراه خود می‌بیند و نه مراجع و روحانیت و سپاه و ... رییس جمهوری که زمانی با حمایت‌های مشفقانه این نهادها روی کار آمد و این روزها رودروی آنها قرار گرفته است.

كد خبر : ۱۴۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:مشایی پیش از این نیز در جلسه‌ای خصوصی که فایل صوتی آن منتشر شد گفته بود: اهل سکته مکته نیست اما می‌تواند بسیاری را سکته بدهد!

كد خبر : ۱۴۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:روز پنجشنبه ۲۴ اسفند ماه يک ديپلمات سعودي حين رانندگي به دليل سرعت نامتعارف و عدم تعادل در مسير شرق به غرب بزرگراه ارتش با يک دستگاه پرايد تصادف کرد که به فوت اين شهروند ايراني انجاميد."

كد خبر : ۱۴۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:ساخت بلندترین سد بتنی جهان با ارتفاع 325 متر در استان لرستان ، فردا آغاز می شود.

كد خبر : ۱۴۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:سفر رئیس جمهور به لرستان لغو و به زمانی دیگر موکول شد.

كد خبر : ۱۴۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:حرکت گروه‌های جهادی در مناطق محروم و کم‌برخوردارادامه راه شهیدان است وانقلاب ما همه چیز خود را از محرومین دارد.

كد خبر : ۱۴۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز: آمریکا بایددست از برخی رفتارها و اقدامات خود برداردوخودرااصلاح کند.

كد خبر : ۱۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:شنیده شده لیدر جریان انحرافی طی روزهای اخیر سفری به قم داشته است اما این سفر گویا بسیار گرانقیمت بوده و هزینه سنگینی را به دنبال داشته است.

كد خبر : ۱۴۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:سايت رسمي باشگاه پرسپوليس اسامی 10گلزن برترتاریخ این باشگاه رامنتشرکرد.

كد خبر : ۱۴۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:ظرفیت مناسب در جامعه برای تولید بازی رایانه ای فراهم نیست و راه اندازی دانشگاه علمی کاربردی می تواند در رشد علمی دانشجویان گیم مفید باشد.

كد خبر : ۱۴۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:رييس كلانتري 119 مهرآباد جنوبي گفت: يك متهم سابقه دار معروف به شاه كليد كه در ضمينه سرقت منازل فعاليت مي كرد شب گذشته دستگير شد.

كد خبر : ۱۴۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:خنده‌دارترین دزدی‌های سال ۹۱ در ایران عنوان ویژه نامه عید همشهری سرنخ است.

كد خبر : ۱۴۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:مدیر عامل شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران گفت: مراسم رسمی آغاز عملیات اجرایی ساخت سد و نیروگاه بختیاری به عنوان بلندترین سد بتونی جهان، ظرف چند روز آینده با حضور رییس جمهوری در لرستان آغاز می شود.

كد خبر : ۱۴۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:لحظاتی پیش و با حضور رئیس جمهور رسما عملیات ساخت بلندترین سد بتنی دو قوسی جهان در لرستان به دست مهندسین ایرانی آغاز شد

كد خبر : ۱۴۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:متأسفانه‌ رسانه‌های‌ جهانی‌، پیروزی‌ ایران‌ را منعکس‌ نمی ‌کنند وعراق‌ با پرروئی‌ مدعی‌ پیروزی‌ است‌.آقای‌ محسن‌ رضائی‌ از جبهه‌ تلفن‌ کرد و گفت‌، در دو روز آینده‌ کار در این‌ جبهه‌ تمام‌ می ‌شود و برای‌ برنامه‌های‌ آینده‌ به‌ تهران‌ می‌آیند.

كد خبر : ۱۴۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:به همت دانشجویان جهادی عضو بسیج جامعه پزشکی لرستان طی پنج روز در ایام نوروز در قالب دو تیم پزشکی به ۲۵ روستای بخش پاپی از توابع شهرستان خرم آباد خدمات بهداشتی درمانی ارائه شد.

كد خبر : ۱۴۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:رئیس قوه قضاییه انتخابات ریاست جمهوری را مظهر حماسه سیاسی در کشور دانست.

كد خبر : ۱۴۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:هر بار که بحث موسسات تست ایمنی به میان می‌آید اغلب نام یورو NCAP و NHTSA شنیده می‌شود. اما ارگان معروف دیگری نیز در این حوزه فعالیت می‌کند که کمتر از آن یاد می‌شود؛ IIHS (مخفف انستیتو بیمه برای امنیت بزرگراه‌). موسسه‌ای آمریکایی که بر خلاف تصور سابقه‌ای طولانی دارد.

كد خبر : ۱۴۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز: با حضور رئیس جمهور، عملیات احداث سد و نیروگاه بختیاری به عنوان بلندترین سد دوقوسی بتنی جهان، در استان لرستان آغاز شد.

كد خبر : ۱۴۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:وزیر نیرو گفت: میزان بارش‌ها در کشور نسبت به سال گذشته 20 درصد افزایش یافته است.

كد خبر : ۱۴۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:بیمارستان ۹۶ تختخوابی امام علی (ع) شهرستان ازنا تنها بیمارستان این شهرستان محسوب می‌شود که زایشگاه این بیمارستان به دلیل نبود متخصص در ایام نوروز تعطیل شده است و بیماران را با مشکلات فراوانی روبه رو کرده است.

كد خبر : ۱۴۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:امام جمعه موقت پلدخترگفت:12فروردین روزجمهوری اسلامی تحت تاثیرتعطیلات نوروزبه فراموشی سپرده سده است مسئولین بایدبیشترتوجه کنند.

كد خبر : ۱۴۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۹


بیان روز:رییس جمهوری اسلامی ایران گفت: امروزه در کشورمان روحیه خودباوری و ایمان برای رشد و اعتلای سرزمین مان و اسلام عزیز بوجود آمده است.

كد خبر : ۱۵۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۹


بیان روز: با بهره‌برداری از سد و نیروگاه بختیاری لرستان در آینده 2 هزار و 500 مگاوات برق به تولید کشور افزوده می‌شود.

كد خبر : ۱۵۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۹


بیان روز:رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: شهرداری قم می‌تواند با حضور در عرصه خدمت‌رسانی و عمران و آبادانی قم کمک شایان توجهی به آرامش اوضاع کند و سایر نهادها هم نباید با سیاسی‌کاری وارد حوزه خدمات شهری شوند و مشکلی به وجود آورند.

كد خبر : ۱۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:ساختمان آخوند ابو یکی از بنا های تاریخی در خرم آباد است که برخی از مسافران نوروزی امسال ازآن دید کردند و مورداستقبال آنان قرار گرفت.

كد خبر : ۱۵۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:رهبر کاتولیکهای جهان در اقدامی بی سابقه پای یک فرد مسلمان را بوسید.

كد خبر : ۱۵۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:عکسی جدید از تیم لس آنجلس بلوز آمریکا منتشر شده است.

كد خبر : ۱۵۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:ریچارد گریفیث بازیگر بریتانیایی که در سری فیلم‌های «هری پاتر»‌ نقش ورنون دورسلی را بازی کرد، از دنیا رفت.

كد خبر : ۱۵۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:مدیر قلعه تاریخی و باستانی فلک‌الافلاک خرم‌آباد گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون بیش از80 هزار گردشگر و مسافر نوروزی از این اثر تاریخی زیبا و منحصر به فرد در شهر خرم‌آباد دیدن کرده‌اند.

كد خبر : ۱۵۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:دهم فروردین یادآور عروج مرجع عالیقدر تشیع و جاودانه مرد بروجرد، آیت الله سید حسین طباطبایی بروجردی است؛ عالمی فرزانه که آثار و حضور پر بارش نقطه عطفی برای پیشرفت حوزه علمیه قم به شمار می رفت و توسعه مکتب تشیع در یک برهه زمانی مرهون زحمات اوست.

كد خبر : ۱۵۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:مدیرعامل استقلال تهران با بیان اینکه ترکیب فعلی استقلال را تغییر نمی‌دهد، گفت: در ارتباط با مشکلات ارزی و مالی کسی به حرف ما گوش نمی‌دهد یا نمی‌خواهد گوش بدهد.

كد خبر : ۱۵۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:استاندار لرستان گفت: جشن پروژه‌های مهر ماندگار در لرستان برگزار شود.

كد خبر : ۱۵۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:مسئول نیروی انسانی ناحیه مقاومت بسیج پلدخترگفت: حدود 250 نفرخواهربسیجی از اعضای طرح شجره طیبه صالحین به مدت سه روز در قالب پنج دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند..

كد خبر : ۱۵۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:برادرمعلم مسئولیتت ازهمه بیشتروسنگین تراست وفردای قیامت بایددرمقابل مادران دلسوخته ی شهداجوابگوباشی .

كد خبر : ۱۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:شهیدفتح اله چراغی درزمانيكه كودكي سه الي چهار ساله بود و قبل ازورودبه مدرسه توان خواندن و نوشتن را پيدا كرد و در همين سنين به هنر نقاشي مي پرداخت.

كد خبر : ۱۵۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:منازعات سیاسی، تفرقه‌ها و لشکرکشی‌های سیاسی مردم را خسته کرده و مشکلات اقتصادی مانند گرانی و بیکاری به شدت معیشت مردم را به تأثیر خود درآورده است.

كد خبر : ۱۵۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:این که ما بگوئیم مثلا سازمان سیا یا موساد روی ایران کار جاسوسی کرده است، غیر واقعی یا غیر منطقی است؟ اما شما جرات داری بگو CIA در ایران کار جاسوسی می کند. ببین چطور سنگ بارانت می کنند همینهایی که ادعای روشن فکری دارند.

كد خبر : ۱۵۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:علت زبونی و بزدلی بی اندازه‌ی رجوی که وی را به یک فراری مفلوک و هراسان مبدل کرده است را بایستی در زن بارگی و عیاشی‌های وی جستجو کرد

كد خبر : ۱۵۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:در حالی که علی نیکزاد وزیر راه و شهرسازی دولت دهم پیشتر اعلام کرده بود که در انتخابات ریاست جمهوری شرکت نمی کند، او در زادگاهش اردبیل کاندیداتوری خود را برای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد.

كد خبر : ۱۵۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:بررسی و شخصیت کاندیدای اصلی دولت احمدی نژاد از سوی روزنامه آمریکایی هافینگتون پست مورد بررسی قرار گرفت.

كد خبر : ۱۵۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:آخرین ماه سال 91 شاید مهمترین وقایع را در خود جای داده باشد، در این ماه حکم قطعی 25 متهم فساد مالی از سوی دیوان عالی کشور تایید و سه جلسه از دادگاه جنجال برانگیز کهریزک با حضور "سعید مرتضوی" متهم ردیف اول آن برگزار شد.

كد خبر : ۱۵۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:موزه مردم شناسی لرستان به عنوان یکی از غنی ترین موزه های کشور محلی برای آشنایی با فرهنگ کهن مردمان این سرزمین به عنوان مهد فرهنگ، تاریخ و تمدن است که همواره در ایام تعطیلات نوروزی با استقبال بی نظیر مردم مواجه می شود.

كد خبر : ۱۵۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:رئیس پلیس راه لرستان گفت: تعداد تصادفات فوتی در لرستان امسال نسبت به سال گذشته ۶۶ درصد کاهش داشته است.

كد خبر : ۱۵۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه اهدای «باروت خیس» تشییع جنازه اسکار بود گفت: اوباما به زبان فارسی عید نوروز را به مردم ایران تبریک گفت اما به زبان عبری عمل کرد!

كد خبر : ۱۵۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش بر دایر بودن مدارس کشور از ۱۷ فروردین ۹۲ تأکید کرد.

كد خبر : ۱۵۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:سایت بی بی سی فارسی طی خبری در مورد حضور جناب آقای احمدی نژاد در مراسم تدفین هوگو چاوز سوتی جالبی داده است که در زیر می بینید.

 

كد خبر : ۱۵۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:بازیکن سابق تیم ملی ایران واستقلال درصدای امریکاحاضرشد.

كد خبر : ۱۵۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:لرستان ، سرزمین مفرغ وبلوط، دیارغارها و سنگ نوشته ها، میلها و مناره ها و پلهای تاریخی، امامزاده ها و قلعه ها، چشمه ها وآبشارها و دریاچه ها، بازارها وحمامهای کهن، با آب وهوای دلپذیر، محصور درکوههای مرتفع و صعب العبور درسلسله جبال زاگرس است.

كد خبر : ۱۵۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: استان لرستان برای نخستین‌بار در لیست استان‌های مقصد گردشگران قرار گرفت.

كد خبر : ۱۵۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:اعضای ائتلاف‌سه‌گانه دقایقی قبل با حضور در حرم مطهر حضرت امام خمینی‌(ره) با آرمانهای رهبر کبیر انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

كد خبر : ۱۵۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:12فروردین بابصیرت امام خمینی(ره)وملت ایران به روزآزادی،استقلال وخودباوری این ملت منجرشد.

كد خبر : ۱۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز: آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی، معترضان به انتخابات ریاست جمهوری پیشین این کشور را ''وفاداران به نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی'' توصیف کرد.

كد خبر : ۱۶۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:بدون تردید، سالی که گذشت، یکی از ویژه ترین سال هایی بود که ICT ایرانی آن را سپری کرد. در واقع سال 1391، محل تاخت و تاز حوادثی بود که ICT ایرانی، از مدت ها پیش آبستن آن بود، اما به یک باره در این سال به وقوع پیوست.

 
كد خبر : ۱۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:استاندار لرستان در بازدید از طرح توسعه و تعریض جاده دسترسی به سد بختیاری، بر همکاری و همراهی دستگاه‌های اجرایی استان برای بهره‌برداری هرچه سریع‌تر از این طرح مهم تاکید کرد.

كد خبر : ۱۶۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز: نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: از همان ابتدای امر مخالفت خود را اعلام نمودم و با وزارت کشور و وزارت اطلاعات نیز در مورد صلاحیت قانونی شهردار بروجرد صحبت کرده‌ام. فشارهایی که در پشت پرده وجود داشت باعث انتخاب این فرد شد و این موضوع را معاون وزیر کشور نیز تائید میکند.

كد خبر : ۱۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:رئیس ستاد كل نیروهای مسلح گفت: مهندسی انتخابات در نیروهای مسلح یعنی اینکه شاخص‌ها را به نيروها معرفی کرده و آن‌ها را از هرگونه دخالت دیگر در مسائل انتخابات و حضور دسته‌بندی‌های سیاسی حفظ کند.

كد خبر : ۱۶۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:علامه سیدنعمت‌الله جزایری شخصیتی برجسته و فقیهی گمنام ومشروح پیام مقام معظم رهبری دربزرگداشت مقام ومنزلت این علامه کبیر

كد خبر : ۱۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:سيزدهمين مرحله طرح ملي راهنمايي مسافران نوروزي در نوروز امسال با ارائه‌ي خدمات به 215949 نفر از هموطنان در لرستان 14 فروردين ماه بكار خود پايان داد.

كد خبر : ۱۶۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:کمتر شاعری را می‌توان چون پروین اعتصامی در شعر و ادب سراغ داشت که در سن 30 سالگی چنین دیوان پر بار، پرحکمت و ماندگاری داشته باشد.

كد خبر : ۱۶۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:مدیرعامل رصدخانه کاسین لرستان گفت: پای گردشگران علمی به لرستان باز شد.

كد خبر : ۱۶۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز: ستاد انتخابات شورای شهر و روستا شهرستان چگنی با حضور فرماندار و مسئول کمیته های انتخابات در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

كد خبر : ۱۶۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:جانشین فرماندهی انتظامی استان لرستان با اشاره به نامگذاري امسال به نام سال حماسه سياسي و اقتصادي از سوي رهبر فرزانه انقلاب اسلامي ايران گفت: حماسه اقتصادي و سياسي در گرو امنيت و برخورد با قاچاق كالا است.

كد خبر : ۱۶۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین گفت: وقتی آمریکایی‌ها حتی داروهای نجات‌بخش بیماران ما را تحریم می‌کنند چگونه صحبت از گفت‌وگو به میان می‌آورند؟

كد خبر : ۱۶۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:حزب « الدعوه» و حزب « النور» سلفی در نظر دارند فردا – جمعه- کنفرانسی با عنوان مبارزه با گسترش تشیع در مصر برگزار کنند.

كد خبر : ۱۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:ولایت فقیه نظام اسلامی را بیمه و تبعیت از رهبری، خنثی‌کننده توطئه و فتنه دشمنان است ودرزمینه هسته ای ایران به موفقیت های بزرگی دست پیداکرده است.

كد خبر : ۱۶۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با اشاره به دو روز مذاکرات بین ایران و 1+5 گفت: مذاکرات طولانی و فشرده بود؛ پس از مشورت با پایتخت‌های شش کشور با سعید جلیلی تماس می‌گیرم.

كد خبر : ۱۶۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:رئیس شورای تجاری همکاری ایران و ترکیه گفت: تنوع اقتصادی ایران در حوزه‌های مختلف نظیر مواد‌غذایی، فرش، پتروشیمی، معدن، خودروسازی و تولید مس در رتبه‌های برتر جهانی است.

كد خبر : ۱۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:چرایرانیان ازکراوات استفاده نمی کنند

كد خبر : ۱۶۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:برگزاری دیدارهای نوروزی از جنس سیاسی و تنظیم برنامه‌هایی که در چند روز آتی جریان‌های مطرح در عرصه انتخابات به آن نظر دارندرا می توان از مهمترین رویدادهای انتخاباتی کشور برشمرد.

كد خبر : ۱۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:دبیر ائتلاف اکثریت اصولگرایان از نشست کاندیداهای این ائتلاف پیش از ظهر امروز با حضور آل اسحاق، ابوترابی، باهنر، پورمحمدی و متکی خبر داد.

كد خبر : ۱۶۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز: تيم فوتبال پرسپوليس با پيروزي برابر داماش گيلان فيناليست شد تا حريف سپاهان شود.

كد خبر : ۱۶۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:وزیر دفاع از افتتاح پروژه‌های مهم دفاعی بویژه در بخش‌های دریایی، هوایی و فضایی در شش ماهه نخست سال ۹۲ از جمله افتتاح پایگاه مراقبت و رصد جامع فضایی کشور با نام مبارک امام صادق(ع) خبر داد.

كد خبر : ۱۶۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:آیت‌الله خوشوقت هیچ وقت آقای قالیباف را تایید نکردند؛ یادم می‌آید یک‌بار که از آیت‌الله خوشوقت درباره شخصیت آقای قالیباف سوال شد و ‌آیت‌الله خوشوقت وي را تایید نکردند و آیت‌الله خوشوقت از جهت گفتمانی با آقای قالیباف در تضاد بودند.

كد خبر : ۱۷۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:یکی از افرادی که در این مستند در موافقت با محمود احمدی‌نژاد حضور خواهد داشت فرهاد جعفری نویسنده رمان «کافه پیانو» است که از زمان انتخابات 88 در زمره حامیان احمدی‌نژاد درآمد که این اتفاق باعث شگفتی اصلاح طلبان نیز شد.

كد خبر : ۱۷۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:پس از آن که محمد خاتمی طی پیامی برای عضو گروهک نهضت آزادی طلب غفران کرد، این بار محمدرضا عارف یکی از کاندیداهای احتمالی جریان اصلاحات روز گذشته در مراسم ختم سیدجوادی که در منزل وی برگزار شده بود حضور یافت. در این مراسم از عناصر فعال در فتنه 88 و مرتبط با حلقه پاریس تا سران گروهک نهضت آزادی و جنبش مسلمانان مبارز حضور داشتند.

كد خبر : ۱۷۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان اظهار داشت: دو محور اساسی پیشنهادات این بود که آنها باید حق غنی‌سازی را به رسمیت بشناسند و به رفتارهای خصمانه خود با ملت ایران پایان دهند.

كد خبر : ۱۷۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:سخنگوی جبهه پیروان تاکید کرد: اگر نظر روحانیت جلب شود ممکن است طی فرآیندی 5 نفر ائتلاف اکثریت اصولگرایان به 8 یا 9 نفر افزایش یابند تا از این طریق تصمیم‌گیری برای اصولگرایان راحت‌تر شود.

كد خبر : ۱۷۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:آمریکا به چند علت مایل به پذیرش حق قانونی جمهوری اسلامی ایران و پایان دادن به چالش هسته ای نیست؛ علت‌هایی که مقامات رسمی آمریکا نیز بر آن تأکید ورزیده‌اند و یا به وضوح قابل فهم هستند.

كد خبر : ۱۷۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:براساس تحقیقات صورت گرفته توسط نهادهای بین‌المللی، در طول چند دهه گذشته، "قاچاق انسان" افزایش چشمگیری یافته است. عمده قربانیان اين تجارت كثيف زنان و دختراني هستند که با سودای کسب درآمدی مناسب به مقاصدی نامعلوم فرستاده شده و در نهایت مجبور به تن‌فروشی می‌شوند.

كد خبر : ۱۷۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:جریان اصولگرا چون نمی‌تواند از عملکرد دولت دفاعی داشته باشد، می‌خواهد خرج خودش را از دولت جدا کند اما مگر می‌تواند این کار را بکند؟

كد خبر : ۱۷۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان، از پرداخت دوباره وام ازدواج از ابتدای سال جدید به عنوان عیدی این وزارتخانه به جوانان در شرف ازدواج خبر داد.

 

 

كد خبر : ۱۷۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:رئیس ستاد ارتش آمریکا گفت: من از رهبر ایران یک سوال را دارم که او چه چیزی می‌خواهد به دست آورد و از او خواهم پرسید که به اعتقاد وی، برای آینده منطقه چه چیزی آماده شده است؟

كد خبر : ۱۷۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:رکورددار شنای سوئدی سریع جهان گفت: نمایندگان گینس برای ثبت رکورد جهانی شنای سوئدی سریع خرداد ماه سال جاری به لرستان می‌آیند.

كد خبر : ۱۷۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:نماينده ولی‌فقيه در لرستان انسجام ملی، مشاركت عمومی، استفاده حداكثری از خرد جمعی و مسأله ثبات اقتصادی و سياسی و خودباوری و خوداتكايی را از مهم‌ترين الزامات تحقق شعار امسال مقام معظم رهبری بيان كرد.

كد خبر : ۱۷۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:چهل و هشتمین واحد خدمات ویژه مستمری بگیران بانک رفاه در کشور و در استان لرستان گشایش یافت.

كد خبر : ۱۷۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:چهل و هشتمین واحد خدمات ویژه مستمری بگیران بانک رفاه در کشور و در استان لرستان گشایش یافت.

كد خبر : ۱۷۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:مدیرکل صدا و سیمای لرستان گفت: برنامه شب‎های بهاری از شبکه افلاک در طول این فصل با حضور چهره‎های جدید طنز لرستان پخش می‎شود.

كد خبر : ۱۷۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:امام جمعه لاهیجان گفت:مهمترین مشکل اقتصادی ماتنبلی اجتماعی است ودولت بایدفرمایشات رهبری رادرخصوص اقتصادبدون نفت موردتوجه جدی قراردهد.

كد خبر : ۱۷۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز:امروزکمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی کلیات لایحه بودجه 92راتصویب نکردوبررسی بیشترلایحه باحضورنمایندگان دولت به فرداموکول شد.

كد خبر : ۱۷۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز: قائم مقام باشگاه گهر دورود ازپرداخت 10درصد از مابقی دستمزد بازیکنان گهردورودتا قبل از برگزاری بازی با استقلال خبرداد.

كد خبر : ۱۷۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز: برنامه نود از ساعت 22 و 45 دقيقه دوشنبه شب 19 فروردين ماه 1392 به روي آنتن شبکه سوم سيما رفت.

كد خبر : ۱۷۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:یک شرکت آمریکایی به خاطنمازخواندن کارمندان خودرااخراج کرد.

كد خبر : ۱۷۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:سران احزاب، برخی چهره های سیاسی که امروز طرفدار دو آتشه رئیس جمهور هستند وبرخی نامزدهای انتخابات گذشته در ادوار مختلف انتخابات ریاست جمهوری، گاه رفتارهای انتخاباتی عجیبی از خود نشان داده اند.

 
كد خبر : ۱۷۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:استفتائات جدید متشکل از مجموعه استفتائات غیرتکراری از مقام معظم رهبری است که توسط دفتر استفتائات ایشان تنظیم می‌شود و بدون توجه به تاریخ پاسخگویی‌ که ممکن است بیش از یکی دو سال هم باشد منتشر می‌شود.

 

كد خبر : ۱۷۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:  بخش دوم کتاب "ناگفته های درمانی سفر حضرت آیت الله سیستانی و بحران نجف "  نوشته حاج حامد الخفاف/ ترجمه محمد رضا مروارید است که سال گذشته از سوی انتشارات اطلاعات منتشر  شد.

كد خبر : ۱۷۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز: به نقل از پارس نيوز مدعی شد: نيما شاهرخ شاهي بازيگر مطرح سينماي ايران در مازندران دستگير شد.

كد خبر : ۱۷۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:علی کفاشیان تاکید کرد باید دست به دست هم بدهیم تا تیم ملی به جام جهانی برود. اگر هم نرود تیم ملی از طرف دولت و مجلس و رسانه نیاز به حمایت دارد.

كد خبر : ۱۷۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:دانشجویان بسیجی دانشگاه تهران برای انتخابات ریاست جمهوری بیانیه منتشرکردند.

كد خبر : ۱۷۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:فرماندارمهران گفت:9نفرعضوهیات نظارت برانتخابات میاندوره ای نهمین دوره مجلس شورای اسلامی درمهران انتخاب شدند.

كد خبر : ۱۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز: همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) دو تن از شهدای گمنام هشت سال جنگ تحمیلی در یادمان شهدای گمنام دانشگاه آزاد خرم‌آباد خاکسپاری می‌شوند.

كد خبر : ۱۷۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:نماینده ولی فقیه درلرستان گفت: اگر ایمان دانشجویان خدشه دار شود مسئولیت آن بر عهده متولیان نهاد رهبری در دانشگاه ها است.

كد خبر : ۱۷۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:شهرستان پلدختر در جنوب استان لرستان است.مردم شهرستان پلدختر انسانهایی نجیب و دوست داشتنی هستند.با توجه به اینکه در این شهرستان کارگاه یا کارخانجات و مراکز تولیدی عمده ای وجود ندارد،اکثر مردم به کشاورزی مشغولند

كد خبر : ۱۷۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:معاون عمرانی استاندار بوشهر، مهم‌ترین لوازم مورد نیاز زلزله‌زدگان استان بوشهر را اعلام کرد.

كد خبر : ۱۷۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:انتخابات و مراجعه به آرای عمومی همواره در سال‌های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان یکی از دستاوردهای مهم نظام جمهوری اسلامی اسلامی مطرح بوده و به عنوان مهمترین شاخصه نظام مردم سالاری دینی مطرح بوده است.

كد خبر : ۱۸۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:وزیرکشورگفت:مردم و مسوولان لرستان در انتخابات آینده خالق حماسه بزرگ سیاسی باشند.

كد خبر : ۱۸۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:مسئول نهاد رهبری در دانشگاه لرستان گفت:110 زوج دانشجو در مراسم ازدواج دانشجویی دانشگاه لرستان ثبت نام کردند.

كد خبر : ۱۸۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:فرماندارپلدخترگفت:ملت ایران اسلامی باحضورباشکوه درانتخابات 24خردادماه خالق حماسه سیاسی خواهندبود.

كد خبر : ۱۸۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:خانواده هاي اين دختران با دريافت پولي که گاهي مبلغ آن به ۴۵۰۰ دلار ميرسد دختر خود را به عقد پسري که خانواده اش اين پول را پرداخت ميکنند در مي آورند، شايد به همين دليل باشد که به اين مکان بازار اطلاق ميشود.

كد خبر : ۱۸۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:قالیباف با بیان اینکه مباحث اقتصادی به سرعت قابل جبران است اما آسیب های فرهنگی را نمی توان به سرعت جبران کرد، گفت: به عنوان خدمت گزار مردم با اطمینان می گویم که در همین شرایط سخت و تحریم، نا به سامانی های اقتصادی کشور در کمتر از دو سال قابل ساماندهی است.

كد خبر : ۱۸۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:احمدی نژاد امروز بعد از نزدیک به یک سال سفر استانی ای را ترتیب داد و سخنانی را عنوان کرد که بوی خرداد 92 را بیشتر بخود میگرفت.

كد خبر : ۱۸۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:اخبارداغ 24ساعته گذشته

كد خبر : ۱۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:ذوب آهن بانتیجه تساوی که برابرپرسپولیس گرفت به بقا درلیگ برترامیدوارشد.

كد خبر : ۱۸۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۳


بیان روز:همزمان با اقامه نماز جمعه در مصلای نماز جمعه شهرستان دوره چگنی، امام جمعه حدید این شهر نیز با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد معرفی شد.

كد خبر : ۱۸۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۳


بیان روز:مشکلات فرهنگی و سخت افزاری در ورزشگاه ها به خصوص ورزشگاه آزادی متعددهست.

كد خبر : ۱۸۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۳


بیان روز:نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم در پاسخ‌ به این سؤال که اگر هاشمی وارد انتخابات شود شما کناره‌گیری می‌کنید، گفت: برای چه کناره گیری کنم؛ انتخابات آزاد است و ما هم کار خود را می‌کنیم. البته آقای هاشمی گفت که کاندیدا نمی‌شود.

كد خبر : ۱۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۳


بیان روز:مدیرکل انتخابات شورای نگهبان به فعالیت‌های انتخاباتی زودهنگام و اعلام کاندیداتوری برخی افراد اشاره کرد و گفت: تخلفات تبلیغاتی زودهنگام در بررسی صلاحیت نامزدها مد نظر شورای نگهبان قرار می‌گیرد.

كد خبر : ۱۸۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:دبیرکل حزب مردم‌سالاری گفت: اگر رییس‌جمهور شوم با اجازه رهبری، پس از یک سال با آمریکا رابطه برقرار می‌کنم.

كد خبر : ۱۸۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:اميرسرتيپ پوردستان با بيان اينکه نفس مسيحايي امام(ره) جاني دوباره به ارتش بخشيد،‌ گفت: کارنامه ارتش در 34 سال از عمر انقلاب سرشار از افتخارات است و کارکنانی آماده، مستحکم و انگشت روی ماشه دارد تا جرات تجاوز را از هر دشمنی بگیرد.

كد خبر : ۱۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:مسوول روابط عمومی مرکز آموزش مهندسی بروجرد برنامه های هفته بزرگداشت روز ارتش در بروجرد را تشریح کرد.

كد خبر : ۱۸۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:مدیرکل منابع انسانی استانداری لرستان گفت: آزمون استخدام دستگاههای اجرایی استان، 30 فروردین ماه جاری با محوریت و نظارت استانداری لرستان برای پذیرش و جذب یک هزار کارمند در استان برگزار می شود.

كد خبر : ۱۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:رئیس حوزه هنری استان لرستان گفت:به همت حوزه هنری لرستان تاکنون شش دوره همایش منطقه ای "شعر در آینه غدیر" برگزار شده است.

كد خبر : ۱۸۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:فرمانده پلیس‌راه لرستان گفت:واژگونی مینی‌بوس حامل فرهنگیان شهرستان بروجرد 1 کشته و 3 مجروح برجای گذاشته است.

كد خبر : ۱۸۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:دانشجویان جهادگر کانون شهیدکلاته دانشگاه افسری امام حسین(ع) نوروز امسال با بیانی روشن و علمی تأثیرات شکرگذاری و استفاده صحیح از نعمات خدادادی را برای مردم نورآباد لرستان مطرح کردند.

كد خبر : ۱۸۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:همایش فصلی اعضای هیات نظارت پلدختردرمسجدجامع این شهربرگزارشد.

كد خبر : ۱۸۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز: افزایش دانشگاههای ایرانی در میان برترینها ی دانشگاههای آسیا

كد خبر : ۱۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:ادریس دبی رئیس جمهوری چاد اعلام کرد مختار بالمختار از سرکرده های القاعده در کشور مالی خود را منفجر کرد و کشته شد.

كد خبر : ۱۸۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:رضا گلپور، نویسنده کتاب جنجالی شنود اشباح یک و دو در تازه ترین نوشته خود اقدام به افشاگری بی سابقه ای درباره اسفندیار رحیم مشایی، رییس دفتر و محمدرضا رحیمی، معاون اول دکتر احمدی نژاد کرده است

كد خبر : ۱۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:روزنامه درویژه های خودمنتشرکرد.

كد خبر : ۱۸۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:سخنگوی شورای نگهبان با تاکید بر ممنوعیت قانونی استفاده انتخاباتی از امکانات دولتی به کاندیداها هشدار داد هرگونه رفتار آنها برخلاف این قانون در بررسی صلاحیت‌شان تاثیرگذار خواهد بود.

كد خبر : ۱۸۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:مراسم شام غریبان شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها با حضور حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، اقشار مختلف مردم و مسئولان در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.

كد خبر : ۱۸۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز: به علت همزمانی امتحانات پایان ترم نیم سال دوم سال تحصیلی 92-91 دانشگاه‌ها با انتخابات ریاست جمهوری، معاونت آموزشی وزارت علوم با ابلاغ دستورالعملی از دانشگاهها خواست 20 خرداد تا 2 تیر هیچ امتحانی برگزار نکند که بر این اساس 26 دانشگاه تقویم جدید آموزشی خود را ارائه دادند.

كد خبر : ۱۸۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:كنگره نكوداشت آيت‌الله آدينه‌وند در شورای فرهنگ عمومی شهرستان كوهدشت به نام «اديب اعظم» نام‌گذاری شد.

كد خبر : ۱۸۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:پيرزني كه در محل ورزشگاه به استقبال رئيس جمهور آمده بود به خبرنگاران گفت: فرزندم و همسرش در يك آتش سوزي جان خود را از دست دادند و حالا از رئيس جمهور مي خواهم مرا عقد كند و با خود به تهران ببرد. اين پيرزن اين درخواست خود را خيلي جدي مطرح مي كرد كه موجب خنده خبرنگاران و ساير مردم شد.

كد خبر : ۱۸۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز: تيم فوتبال استقلال و سپاهان با تساوي به کار خود پايان دادند.

كد خبر : ۱۸۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز: تيم فوتبال آلومينيوم هرمزگان برابر گهر به پيروزي رسيد تا به بقا در ليگ برتر اميدوارتر شود.

كد خبر : ۱۸۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز: برنامه نود از ساعت 22:37 دوشنبه شب 26 فروردين ماه 1392 به روي آنتن شبکه سوم سيما رفت.

كد خبر : ۱۹۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:درگیری مسلحانه‌ای میان مردم ساکن در خانه‌های غیرقانونی معین‌زاده و نیروی انتظامی در گرفته و هنوز مشخص نیست که عاملان مرگ این پسر نوجوان چه فرد یا نهادی است.

كد خبر : ۱۹۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:درباره عوامل مسئول یا علل حادثه نیز خبر دقیقی منتشر نشده است اما سی ان ان خبر از سخنرانی اوباما تا ساعتی دیگر درباره حمله بوستون داد

كد خبر : ۱۹۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:یک بانوی فرهیخته و تحصیلکرده آلمانی به دین مبین اسلام و تشیع علوی تشرف یافت.

كد خبر : ۱۹۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز: خواندن این مطلب برای افراد زیر بیست و یک سال، بیماران قلبی و عصبی و زنان باردار توصیه نمی شود.

كد خبر : ۱۹۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:بعدازسراوان، خاش استان سیستان بلوچستان هم لرزید. 

كد خبر : ۱۹۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:معاون پرورشی آموزش و پرورش بروجردگفت: دانش آموزان این شهرستان رتبه اول استانی مسابقات رباتیک فضایی را کسب کردند.

كد خبر : ۱۹۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:بخشداربخش مرکزی پلدخترگفت:باانتخاب هیات اجرایی روستایی عملا تنورانتخابات شوراهای روستا دربخش مرکزی پلدخترروشن شد.

كد خبر : ۱۹۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:رهبرمعظم انقلاب خاطرنشان کرد: آمریکا و دیگر مدعیان حقوق بشر در قبال کشتار مردم بیگناه پاکستان، افغانستان، عراق و سوریه سکوت میکنند اما بعد از چند انفجار در آمریکا ، همه دنیا را پر از جنجال میکنند.

كد خبر : ۱۹۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:سعید جلیلی از برخی نخبگان دعوت کرده تا با تنظیم برنامه‎های مورد اشاره او برای اداره کشور، وی را در این باره همراهی کنند و در گفت‌وگو با برخی از چهره‎های انقلابی احتمال حضور خود را منتفی ندانسته است.

 

كد خبر : ۱۹۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:امروز چهارشنبه ٢٨ اردیبهشت ماه سال ١٣٩٢ هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور محمدرضا رحیمی، معاون اول رئیس جمهوری،رستم قاسمی، وزیر نفت و مهدی غضنفری وزیر صنعت،معدن و تجارت آغاز به کار کرد.

كد خبر : ۱۹۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:آقای ضرغامی رئیس سازمان صداوسیما دو هفته پیش جلسه‌ای را با حضور 14 کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری در دفتر خود ترتیب داد که انتشار خبر این دیدار، واکنش‌های متفاوتی را بدنبال داشت.

كد خبر : ۱۹۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:شاید یکی از شاخصه های انتخابات پیش رو، پیش بینی رد صلاحیت برخی نامزدهای احتمالی این انتخابات باشد. برخی از احتمال رد صلاحیت سید محمد خاتمی رئیس جمهور دوران اصلاحات در صورت حضور در انتخابات سخن می گویند و عده ای دیگر هم از احتمال رد صلاحیت اسفندیار رحیم مشایی کاندیدای احتمالی دولت.

كد خبر : ۱۹۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:طبق اعلام اطرافیان کریمی تنها عامل باز دارنده‌ایی است که باعث می شود کریمی در پایان فصل از فوتبال خداحافظی نکند راهیابی تیم ملی به جام جهانی برزیل است از این رو در صورتی که امیدهای او و فوتبال دوستان ایرانی برای صعود به جام جهانی در بازی با قطر از بین برود بدون شک شاهد خداحافظی علی کریمی از میادین فوتبال خواهیم بود

كد خبر : ۱۹۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:پیکر مرحوم ˈ جهانگیر ملک احمدیˈ قهرمان وزنه برداری ایران و آسیا، صبح روز پنجشنبه برروی دستان مردم وورزشکاران خرم آبادی تشییع و به خاک سپرده شد.

كد خبر : ۱۹۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:فرماندارپلدختربر رعایت اصول اولیه حجاب و عفاف در جامعه اسلامی تاکید کرد.

كد خبر : ۱۹۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:معاون عملیاتی پلیس راه کشور از واژگون شدن یک دستگاه سواری پژو 405 خبر داد.

كد خبر : ۱۹۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:عضو ارشد حزب موتلفه اسلامی گفت:از نظر تشکل هم در ایران ما در کمیسیون ماده 10 احزاب، بالای 240 تشکل سیاسی داریم که از این بین فقط 10 تشکل فعال هستند

كد خبر : ۱۹۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:هاشمی رفسنجانی در دیدار نوروزی با سید محمد خاتمی به وی پیشنهاد داده است که از مدل ائتلاف سه گانه اصولگرایان استفاده کرده و ائتلافی میان خود، حسن روحانی و اسحاق جهانگیری تحت عنوان ائتلاف 1+2 اصلاح طلبان تشکیل دهد که این پیشنهاد با مخالفت خاتمی مواجه شده است.

كد خبر : ۱۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:در پایان سخنرانی احمدی‌نژاد، سیدجواد هاشمی مجری تلویزیون از حاضران خواست به افتخار امام زمان (عج) یک دقیقه دست بزنند!

كد خبر : ۱۹۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:حضور سوپراستارهای سینما، از نیکی کریمی گرفته تا پوریا پورسرخ، الناز شاکردوست، آناهیتا همتی و الهام حمیدی و ستارگان فوتبال مانند علی دایی و فرهاد مجیدی در مراسم گشایش اولین شعبه یک برند لوکس خارجی، تعجب عام و خاص را بر انگیخت.

كد خبر : ۱۹۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:محمدرضا باهنر گفت:رئیس جمهور از مجامع داخلی و بین المللی از ادبیات غیرفاخر "بگم نگم"استفاده می كند

كد خبر : ۱۹۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:پیام فضلی‌نژاد" امروز برای ارائه آخرین دفاعیات خود درباره اتهام ایراد افترا و نشر اكاذیب علیه اسفندیار رحیم مشایی با شكایت ریاست جمهوری در دادسرای فرهنگ و رسانه حاضر شد و ٣٠ صفحه لایحه دفاعیه به همراه یك فایل صوتی از مشایی و اسناد مكتوب خود را به بازپرس شعبه ١٢ ارائه كرد.

كد خبر : ۱۹۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:مدیرکل کمیته امداد استان لرستان از پرداخت تسهیلات قرض الحسنه کارگشایی به دو هزار مددجوی این نهاد در استان خبر داد.

كد خبر : ۱۹۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:رقابت‌های رشته اذان در هفدهمين دوره مسابقات كشوری اذان، ابتهال، مديحه‌سرايی و همخوانی قرآن كريم از ساعت 19 امروز 31 فروردين‌ماه در تالار انديشه حوزه هنری آغاز شد.

كد خبر : ۱۹۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:بخشداربخش معمولان درمورد آخرین آمار افراد ثبت نامی برای شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای بخش معمولان گفت :تاامروز100نفربرای انتخابات شوراهای روستاهای معمولان ثبت نام کردند

كد خبر : ۱۹۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز: مدیر حج و زیارت لرستان گفت: ثبت نام کاروان‌های حج تمتع در لرستان آغاز شده است.

كد خبر : ۲۰۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:دو نفر از نمایندگان مجلس از وزیر دادگستری در خصوص نقش چهار نماینده در پرونده اختلاس سه هزار میلیارد تومانی سوال کرده‌اند که وزیر هفته آینده باید با حضور در مجلس به این سؤال پاسخ دهد.

كد خبر : ۲۰۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز: برنامه ديدارهاي پلي آف براي تعيين تيم چهاردهم ليگ برتر از سوي سازمان ليگ آزادگان اعلام شد.

كد خبر : ۲۰۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:تصویر صفحه اول روزنامه های سیاسی - اجتماعی ومهمترین عناوین روزنامه های امروزکشوردر ذیل آمده است

كد خبر : ۲۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:بررسی حقوقی چگونگی عزل اعضای شورای نگهبان درمجلس شورای اسلامی

كد خبر : ۲۰۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:معاون آموزشی وزارت علوم تصریح کرد: همچنین از دانشگاه‌ها خواستیم در صورت امکان، امتحانات را عقب تر برگزار کنند تا ترم دوم کوتاه نشود.

كد خبر : ۲۰۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:در میان چهره هایی که احتمالا ثبت نام خواهند کرد نام افرادی چون محرابیان ، بهبهانی ، شیخ الاسلامی ، کلهر و داوری شناخته شده تر است.

كد خبر : ۲۰۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:بخشداربخش معمولان درمورد آخرین آمار افراد ثبت نامی برای شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای بخش معمولان گفت :تاامروز100نفربرای انتخابات شوراهای روستاهای معمولان ثبت نام کردند

كد خبر : ۲۰۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز: قرارداد تجاری سازی ٢ کاتالیست استراتژیک صنعت پتروشیمی با حضور مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی و مدیر پژوهش و فناوری وزارت نفت بین شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی و پتروشیمی لرستان امضا شد.>

كد خبر : ۲۰۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:بخشداربخش مرکزی پلدخترگفت:تاکنون 123 داوطلب برای عضویت در شوراهای اسلامی روستاها ی  بخش مرکزی شهرستان پلدختر ثبت‌نام کرده‌اند.

كد خبر : ۲۰۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:بخشداربخش مرکزی پلدخترگفت:تاکنون 123 داوطلب برای عضویت در شوراهای اسلامی روستاها ی  بخش مرکزی شهرستان پلدختر ثبت‌نام کرده‌اند.

كد خبر : ۲۰۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:مراسم تقدیر از دست‌اندرکاران سفرهای نوروزی با حضور محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور در ورزشگاه یکصد هزار نفری آزادی تهران برگزار شد.

كد خبر : ۲۰۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:تصاویردیدنی وجالب ازحواشی ورزشگاه آزادی

كد خبر : ۲۰۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:باتوجه به اینکه زمان ثبت نام کاندیداهای انتخابات شورهای شهروروستااز26فروردین ماه شروع شده ولی امروزدرآخرین مهلت ثبت نام فرمانداری پلدخترروزشلوغی راپشت سرگذاشت.

كد خبر : ۲۰۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:باتوجه به اینکه زمان ثبت نام کاندیداهای انتخابات شورهای شهروروستااز26فروردین ماه شروع شده ولی امروزدرآخرین مهلت ثبت نام فرمانداری پلدخترروزشلوغی راپشت سرگذاشت.

 
كد خبر : ۲۰۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:ساختمان فرمانداری در خیابان میر عماد به آرامش روزهای گذشته خود بازگشته است. زمان ثبت نام برای حضور در چهارمین دوره انتخابات شورای شهر تهران به اتمام رسیده است.

كد خبر : ۲۰۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:اسفندیار رحیم مشایی، هنگام سخنرانی احمدی نژاد در خوزستان، چشمان خود را بسته و به خواب فرو رفت.

كد خبر : ۲۰۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:حضور اسفندیار رحیم مشایی در مراسم «حماسه حضور» در استانداری خوزستان با حاشیه هایی همراه شد که جو سالن این همایش را برای دقایقی متشنج کرد.

كد خبر : ۲۰۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:سردارنقدی گفت:درستکاری، صحت عمل و پاکی در انجام فعالیت اقتصادی بسیار مهم بوده که بایستی همواره با نظارت و تذکر دائمی همراه باشد.

كد خبر : ۲۰۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:سیدهادی خامنه‌ای دبیرکل مجمع نیروهای خط امام (ره)، رییس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات شد.

كد خبر : ۲۰۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:پس از تصویب هیئت دولت و گرفتن موافقت نامه اصولی ایجاد پالایشگاه بالاخره کلنگ پالایشگاه نفت استان لرستان در تاریخ 21 بهمن ماه سال 88 با حضور هزاران نفر از روستائیان منطقه در محل روستای "جلگه خلج" شهرستان پلدختر به زمین زده شد در حالیکه هیچ کدام از مردمی که برای کلنگ زنی این پروژه حضور یافتند نمی دانستند که این کلنگ نیز به دلیل غیرکارشناسی بودن روی زمین خواهد ماند.

كد خبر : ۲۰۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:امام جمعه بروجرد گفت: شیوه‌های تبلیغاتی برای انتخابات باید اسلامی باشد و در این زمینه نخبگان در شناسایی افراد اصلح به مردم بسیار نقش دارند.

كد خبر : ۲۰۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:تشکیل سپاه از معجزات بزرگ قرن است که که با اراده مقدس و دور اندیشی بی نظیر حضرت امام (ره) برای پاسدار از انقلاب ودفاع از استقلال ،عزت و شرافت میهن اسلامی در برابر توطئه ها و تهدیدات ذشمنان و بیگانگان پدید آمد.

كد خبر : ۲۰۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:اما در پایان همایشی که آقای پور محمدی سخنران اصلی آن بود، اتفاق خاصی افتاد و آن توزیع کارت های هدیه 80هزارتومانی و 50هزارتومانی بانک سامان میان تمام حضار شرکت کننده بود.

كد خبر : ۲۰۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:نه‌تنها تک‌همسری منحصر به ما انسان‌ها نیست، بلکه رفتارهایی مانند خیانت یا جداشدن جفت‌ها از یکدیگر در قلمرو حیوانات نیز دیده می‌شود. وفادارترین جفت‌ها را در این قلمرو کرکس‌ سیاه، پنگوئن‌ها و سگ آبی تشکیل می‌دهند.

كد خبر : ۲۰۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:مفتی تونس با اشاره به اعزام 16 دختر از این کشور به سوریه تحت عنوان “جهاد نکاح”؛ فراخوان ها برای “جهاد” در سوریه را اشتباه بزرگ دانست و تأکید کرد: “جهاد نکاح” یکی از انواع فحشا و زنا است.

كد خبر : ۲۰۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:دیشب کفاشیان میهمان صندلی داغ برنامه نودبود.

كد خبر : ۲۰۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:اولین جلسه‌ی کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد برگزار شد.

كد خبر : ۲۰۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:بهره برداری از تونل آب رسانی از سرشاخه های دز به قمرود دقایقی پیش با حضور رییس جمهور آغاز شد.

كد خبر : ۲۰۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:از بین رفتن تعادل در عرضه و تقاضای نیروی کار و تاخیر چندساله در ورود کارجویان متولد دهه 60 به بازار کار باعث انباشته شدن تقاضاهای شغل در کشور تا 3 میلیون نفر شده است با این حال به زودی باید منتظر ورود کارجویان دهه 70 به بازار کار و ایجاد موج دوم بیکاری پس از موج بیکاری دهه شصتی‌ها باشیم.

كد خبر : ۲۰۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:فرزند آیت‌الله طاهری خرم آبادی از رو به بهبود بودن حال عمومی آیت‌الله سیدحسن طاهری خرم آبادی خبر داد.

كد خبر : ۲۰۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:چه كسي در محوطه زير جايگاه به انتظار نشسته بود؟! و هنگامي كه برخلاف انتظارتان از مراسم استقبال نشد ترجيح داده شد كه آقاي مشايي آفتابي نشود؟! و سپس به پشنهاد ملک زاده مخفیانه خارج شد و به مزار عسل بدیعی رفت.

كد خبر : ۲۰۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:گاز و آتش سوزی در یکی از کوههای بخش رومشکان شهرستان کوهدشت، موضوعی بود که متولیان امر در واکنش به آن عنوان کردند که "بگذارید گاز بسوزد، خودش تمام می شود".

كد خبر : ۲۰۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:جشن بزرگ 6اردیبهشت ماه درپلدختربرگزارمی شود.

كد خبر : ۲۰۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:در اسلام، مردان و زنان مؤمن به تعامل و روابط هدفمند و مبتنی بر توسعه ارزش‌های دینی و فی مابین دعوت شده‌اند.

كد خبر : ۲۱۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:وبلاگ‌نویسان حامی حلقه انحرافی برای شرکت در نشستی انتخاباتی در اصفهان دعوت شده تا شنونده سخنرانی رحیم مشایی ‌باشندوبعلت استقبال سرد مردمي از رئيس‌جمهور در دور جديد سفرهاي استاني، در  سفر  رییس دولت به اصفهان  ،استانداري اصفهان تمام ادارات را تعطيل اعلام كرد

كد خبر : ۲۱۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:با داغ شدن تنور انتخابات ، کاندیداها برنامه های خود را برای حل معضل بیکاری ارائه کردند.

كد خبر : ۲۱۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:سردار خوشنواز گفت: همواره تحرکات دشمنان را رصد و تحت کنترل کامل قرار می‌دهیم و آمادگی برای مقابله هوشمندانه با فتنه جدید را داریم البته امیدواریم فتنه‌های جدید هرگز رخ ندهد.

كد خبر : ۲۱۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از برگزاری همایش اردیبهشت تئاتر ایران در شهرستان دورود خبر داد.

كد خبر : ۲۱۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:نماینده کارگران و دبیر اجرایی خانه کارگر شهرستان بروجرد برنامه های هفته کارگر در بروجرد را اعلام کرد.

كد خبر : ۲۱۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:خیابات بهشت جایی در قلب پایتخت؛ اگر توانست نردبان ترقی اصولگرایان باشد چرا اصلاح طلبان برای فتحش تدارک نبینند؟

كد خبر : ۲۱۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:آقامهدی می‌گفت «وقتی دوستانم شهید می‌شوند گوشم را کنار دهانشان می‌برم ببینم در آخرین لحظات چه می‌گویند»، می‌گفت «آخرین حرفی که دوستان شهیدم زمزمه می‌کردند «حجاب» بود.

كد خبر : ۲۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:رئیس جمهور گفت :«کسی که 500 میلیارد تومان برده و سراغ او می‌رویم، می‌گویند به او دست نزن چون اقتصاد خراب می‌شود، وقتی می‌خواهیم پنج میلیون یا 15 میلیون به جوانان وام بدهیم صدای همه‌شان بلند می‌شود.»

كد خبر : ۲۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت: مردم باحضورباشکوه درانتخابات 24خردادماه "نه" بزرگی رابه بدخواهان نظام جمهوری اسلامی خواهندگفت

كد خبر : ۲۱۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:استاندار لرستان گفت: عملیات ساخت پترو شیمی شهرستان كوهدشت در آینده نزدیك آغاز خواهد شد.

كد خبر : ۲۱۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:وزارت علوم در بخش‌نامه خود به دانشگاه‌ها، این تغییر زمان را بنا به درخواست دانشجویان‌ اعلام کرده‌ است، حال آن که از زمان ابلاغ آن، دانشجویان بسیاری به این کار اعتراض کرده‌اند! اما ماجرا از این قرار است: وزارت علوم نمی‌خواهد به هیچ وجه در نزدیک‌ به انتخابات و پس از آن، کسی در دانشگاه‌های کشور ‌باشد و تعطیل کردن دانشگاه را آسان‌ترین راه برای آسوده کردن خیال خود دانسته است.

كد خبر : ۲۱۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:تيم فوتبال استقلال در چهار چوب هفته پنجم ليگ قهرمانان آسيا سوم ارديبهشت ماه ، میهمان خود (الریان قطر )را شکست داد  ولی سپاهان در یک پیروزی بی حاصل در دیدار با النصر  با جام باشگاههای آسیا در این فصل خداحافظی کرد.

كد خبر : ۲۱۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان از حضور کاندیداهای ریاست جمهوری برای سخنرانی در این دانشگاه خبر داد.

كد خبر : ۲۱۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:رییس اداره فرهنگی و تبلیغ اداره كل تبلیغات اسلامی لرستان گفت: یك هزار نفر از روحانیون این استان روز سه شنبه دهم اردیبهشت امسال با آیت الله نوری همدانی دیدار می كنند.

كد خبر : ۲۱۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:بنابر قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، شورا یکی از ارکان نظام است و دوشا دوش شهرداری هر شهر فعالیت خود را انجام می دهد.

كد خبر : ۲۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:فرماندارپلدخترگفت:درانتخابات خردادماه روستاهای افرینه معمولان  وسرابحمام پلدختردارای 5کاندیدهستند

كد خبر : ۲۱۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:وی با بیان اینکه یک مدیریت عاقل متوسط هم می‌تواند کشور را اداره کند، گفت: اگر نتوانیم کشور را اداره کنیم در مقابل مردم مسئول عندالله هستیم.

كد خبر : ۲۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:سپاه پاسداران در بیانیه‌ای با گرامیداشت پنجم اردیبهشت سالروز شکست حمله نظامی آمریکا به ایران، ماجرای طبس را نماد برخورداری ملت مجاهد ایران از نصرت غیبی الهی و آیینه شکست و ناتوانی توطئه‌های کاخ سفید برابر انقلاب اسلامی دانست.

كد خبر : ۲۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:همرزم شهید خرازی گفت: زمانی که در عملیات کربلای ۴ ضرباتی به نیروهای ما وارد شد، شهید خرازی به سه دلیل بر انجام عملیلات کربلای ۵ تاکید کرد؛

كد خبر : ۲۱۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت:در انتخابات ریاست جمهوری از هیچ شخص خاصی حمایت نمی کنیم وفقط به معیارهای رهبری دراین موردتوجه می کنیم.

كد خبر : ۲۱۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز: فرد مدعی بمب گذاری در پرواز تهران- زابل صبح امروز دستگیر شد.

كد خبر : ۲۱۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:اعضای ستاد جوانان اصلاح طلب با سید محمد خاتمی دیدار کردند و از وی خواستند تا با در نظر گرفتن آینده ایران و در تلاش برای نجات کشور، آبروی خود را فدای ایران کند و به عنوان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری آینده در صحنه حضور داشته باشند.

كد خبر : ۲۱۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:سرانجام سفرهای استانی دولت در سال جدید که به نظر عده ای بیشتر تبلیغاتی است تا برای خدمات رسانی کار دست محمود احمدی نژاد داد و عده ای اعلام کردند که اگر می خواهی به شهر ما بیایی مشایی را نیاور و گرنه ما نیستیم/ در فضای انتخاباتی هم حاشیه های 1+2 ادامه دارد و صحبت های یکی از اعضای این ائتلاف برای آنان دردسر درست کرده است.

كد خبر : ۲۱۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:توضیح حجت الاسلام ذوالنوری درباره یک خبر،اجماع بر آقای خاتمی تنها در خانواده خاتمی است!،تکذیب خبر سرلیستی محسن‌هاشمی در انتخابات شوراها،«آبشار» آلن ایر روی «پاس» احمد شهید،دستور دولت به بانک مرکزی برای تعدیل ارزش ریال،توقیف ۲ شناور عراقی در آب‌های ایران،دستگیری ۷۸ ماهیگیر ایرانی در سومالی،تعویق جلسه دادگاه شکایت مشایی از مداحان،درگیری هواداران و مخالفان مشایی،آزادی جن‌گیر و رمال مشهور،قانون‌اساسی دست و پای رئیس‌جمهور را نمی‌بندد ایران از “خط قرمز” ساخت بمب اتمی،چشم منطقه به آمدن هاشمی است،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:كاربران زیادی با قرار دادن شماره تلفن خود و درج درخواستهای غیراخلاقی خود پیشنهاد های شرم آوری را از طریق این صفحات غیر اخلاقی منتشر میكنند.

كد خبر : ۲۱۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:استاندارلرستان گفت:ملت ایران اسلامی درانتخابات که شاخص نظام جمهوری اسلامی است رکوردزنی می کنند.

كد خبر : ۲۱۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:محسن هاشمی رفسنجانی، بزرگ‎ترین فرزند آقای هاشمی است که پس از بیست سال حضور در مدیریت شهری سودای حضور در خیابان بهشت را در سر می‎پروراند و به قول خودش شاید کمی از سایه سنگین پدر فاصله بگیرد. در ادامه بخش‎‎هایی از گفت‎وگوی وی با پنجره در رابطه با حضور وی در انتخابات شورای شهر تهران را خواهید خواند.

كد خبر : ۲۱۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:رییس سازمان بازرسی کل کشور در واکنش به این سوال که شما به عنوان رییس سازمان بازرسی کل کشور چه اطلاعی از آقایان کروبی و موسوی دارید؟ گفت: بنده مسوول امنیتی و قضایی کشور نبوده و مسوول بازرسی از دستگاه‌های دولت هستم. ولی آنطور که اطلاع دارم حال این آقایان هم خوب است و مشکلی ندارند

كد خبر : ۲۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:اکبر هاشمی رفسنجانی، روز گذشته در یک جلسه خصوصی از اعلام آمادگی برای کاندیداتوری در عرصه انتخابات سخن گفت.

كد خبر : ۲۱۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:بانک کشاورزی از بین افراد واجد شرایط در مقطع تحصیلی لیسانس، دعوت به همکاری می نماید.

 
 
كد خبر : ۲۱۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:جزئيات سفر پنج روزه حضرت آيت‌الله نوری همدانی از مراجع معظم تقليد كشورمان به استان لرستان در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان تشريح شد. 

كد خبر : ۲۱۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:به همت اداره تبليغات اسلامی شهرستان كوهدشت 50 برنامه فرهنگی در راستای بزرگداشت شهيد مرتضی مطهری و هفته معلم دراين شهرستان برگزار خواهد شد.

كد خبر : ۲۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:براي اولين بار در کشور کميته اطلاع‌رساني استاني در حوزه مبارزه با مواد مخدر با هدف آگاه‌سازي خانواده‌ها و جلوگيري از سوء مصرف مواد ‌مخدر در استان لرستان راه‌اندازي شد.

كد خبر : ۲۱۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:فرمانداری هر شهر در واقع سکان اداره آن شهر را در اختیار دارند و درج اخبار و اطلاعات این فعالیت ها به خصوص در بحث انتخابات شورا ها که این روز ها  نقل محافل شده برای خیلی از اقشار مردم مهم و اساسی است.

كد خبر : ۲۱۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:استاندارلرستان گفت:ملت ایران اسلامی درانتخابات که شاخص نظام جمهوری اسلامی است رکوردزنی می کنند.

كد خبر : ۲۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:رهبر معظم انقلاب دارا بودن روحیه مقاوم، برخورداری از تدبیر، روزمره فكر نكردن در مسائل اقتصادی، توجه به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، تكیه كردن بر نظرات كارشناسی، تهذیب اخلاقی و نپرداختن به حواشی را از جمله خصوصیات رئیس‌جمهور مطلوب ذكر كردند.

كد خبر : ۲۱۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع دانشجویان دانشگاه علوم حدیث، با تشریح مباحث انتخاباتی، گفت: بهترین دموکراسی‌ عالم که در آن هیچ خدشه‌ای نمی‌توان به رای مردم وارد کرد در ایران وجود دارد.

كد خبر : ۲۱۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:این شب هادرشبکه یک سیما مجموعه تلویزیونی بالهای خیس باحضورفرجعلیپورخواننده لرستانی درحال پخش است.

كد خبر : ۲۲۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:حواشی جالب سفراستاندارلرستان به پلدختر

كد خبر : ۲۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:این شب هادرشبکه یک سیما مجموعه تلویزیونی بالهای خیس باحضورفرجعلیپورخواننده لرستانی درحال پخش است.

كد خبر : ۲۲۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:دانشجویان شورای هماهنگی حزب الله آذربایجان شرقی و جامعه زینب(س) استان در بیانیه های جداگانه ای از رئیس جمهور خواستند تا در سفر خود به این استان اسفندیار رحیم مشایی را به تبریز نیاورد.

كد خبر : ۲۲۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:عصر دیروز با حضور رئیس جمهور، کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه کشوری سال 91 معرفی شدند و برگزیدگان از سوی رئیس جمهوری خودروی پراید هدیه گرفتند.

كد خبر : ۲۲۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: سپاه با بصیرت همیشگی اعضایش در گرم کردن تنور انتخابات مشارکت می کند.

كد خبر : ۲۲۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:در این مطلب بر آنیم تا به بررسی ضرورت انتخاب اصلح، ویژگی های فرد اصلح، تکلیف گرایی یا نتیجه گرایی و همچنین روش شناسایی فرد مطلوب در انتخابات از دیدگاه مقام معظم رهبری بپردازیم.

كد خبر : ۲۲۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:سفر محمود احمدی نژاد ریاست جمهوری ایران به تبریز با حاشیه هایی همراه شد. حاشیه هایی که حتی برخی از سایت های خبری از آن به عنوان درگیری با احمدی نژاد در تبریز خبر دادند.

كد خبر : ۲۲۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:مسئول کمیسیون امربانوان فرمانداری پلدخترگفت:کمیسیون اموربانوان فرمانداری پلدختردرسال91اقدامات خوبی برای حمایت وتبیین نقش زن درجامعه داشته است.

كد خبر : ۲۲۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:اجلاس بین‌المللی «علمای امت و بیداری اسلامی» با بیانات حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در حضور بیش از ۷۰۰ شرکت‌کننده خارجی و داخلی دقایقی پیش در محل اجلاس سران آغاز به کار کرد.

كد خبر : ۲۲۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان، وارد تهران شد.

كد خبر : ۲۲۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:نماینده پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت: زن باید به اندازه توانایی‎اش در جامعه فعالیت اجتماعی داشته باشد.

كد خبر : ۲۲۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:در بخشی از این نامه آمده است: آقای احمدی نژاد با این سفرهای زنجیره ای پی در پی، این تفکر در میان مردم ایجاد شده که شما می خواهید پدر عروس یا یکی از دوستان دیگر خود را بعنوان رییس جمهور آینده به مردم تحمیل کنید.

كد خبر : ۲۲۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:به مناسبت هفته عقیدتی وسیاسی وگرامیداشت شهادت علامه مطهری، کارکنان وسربازان ناحیه مقاومت بسیج درمسجدجامع این شهرباامام جمعه پلدختردیدارکردند.

كد خبر : ۲۲۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:ولی امر مسلمین جهان فرمودند: بیداری اسلامی پدیده شگرفی است که اگر به اذن‌الله، سالم بماند و ادامه یابد، قادر خواهد بود سر برآوردنِ تمدن ‌اسلامی را در چشم‌‌اندازی نه چندان دوردست، برای امت اسلامی و آنگاه برای جهان بشریت رقم زند.

كد خبر : ۲۲۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:نماینده دورود و ازنا در مجلس با اشاره به نام‌گذاری امسال گفت: حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی باید برای مردم تبیین، تعریف و تبدیل به فرهنگ و سپس عملیاتی شود.

كد خبر : ۲۲۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:لحظاتی پیش آیت‌الله نوری‌همدانی به همراه جمعی از مسئولان استان لرستان به گلزار شهدای خرم‌آباد رفت و به مقام شامخ شهدا با قرائت فاتحه ادای احترام کرد.

كد خبر : ۲۲۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:در مسابقات گلف قهرمانی کشور در اصفهان گلف بازان لرستانی در رده زیر 18سال و در بخش تیمی صاحب عنوان قهرمانی شدند.

كد خبر : ۲۲۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:سیروس گرجستانی بازیگر نقش «یاور نیکوکار» در سریال تلویزیونی «کلاه پهلوی»، روز گذشته هنگام فیلمبرداری بخش‌های تازه این سریال دچار سانحه شد.

كد خبر : ۲۲۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب امسال با 54 عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب حاضر می‌شود. این کتاب‌ها در 3 محور بیداری اسلامی، انتخاباتی و موضوعی منتشر شده‌اند.

كد خبر : ۲۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:رئیس سازمان ثبت احوال کشور با اشاره به اینکه هم اکنون جمهوری اسلامی ایران بیش از 76 میلیون نفر جمعیت دارد، گفت: از این تعداد بیش از 6 میلیون نفر سادات بنی الزهرا هستند.

كد خبر : ۲۲۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:دبیر کل حزب‌الله در سخنرانی سه‌شنبه شب خود به موضوعات مختلف داخلی و منطقه‌ای اشاره کرد و ضمن بر شمردن چهار فرضیه نفوذ پهپاد به فلسطین اشغالی تاکید کرد که دوستان سوریه هرگز اجازه نمی‌دهند این کشور سقوط کند.

كد خبر : ۲۲۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:فرماندارپلدخترگفت:حفظ حجاب عفاف وارزشهای اسلامی ازوظایف خطیربانوان ایران اسلامی است.

كد خبر : ۲۲۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه درناحیه مقاومت بسیج شهرستان پلدخترگفت:حضرت زهرا(س) درطول تاریخ وقایع مهمی راازجمله دفاع ازولایت خلق کرده است.

كد خبر : ۲۲۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:خبرنگار ما کسب اطلاع کرد که عدم حضور سید محمد خاتمی در انتخابات قطعی شده است. بنابراین گزارش، خاتمی اخیراً اعلام کرده که با توجه به برخی محدودیت ها ، قطعاً در انتخابات کاندیدا نخواهد شد.

كد خبر : ۲۲۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:نماینده ایلام در مجلس پشت پرده افتتاح زود هنگام پتروشیمی نیمه کاره ایلام را بیان کرد.

كد خبر : ۲۲۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:محفل انسی باقرآن درپلدختربرگزارشد.

كد خبر : ۲۲۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:چندی پیش طی نظرسنجی که بین مجریان صدا و سیمای مرکز لرستان برگزار شد، مسعود بهرام نژاد با بیشترین آراء از طرف مردم بعنوان بهترین مجری انتخاب شد. به این بهانه گفت و گویی را با بهرام نژاد انجام دادیم.

كد خبر : ۲۲۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:دولت 40 روز مانده به انتخابات ریاست جمهوری دور فشرده‌ای از سفرهای استانی را شروع کرده است.

كد خبر : ۲۲۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:یک کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه "شعار ما زنده باد اصلاحات است"، گفت: عده‌ای اصلاحات را طاعون و سرطان می‌دانند ولی اصلاحات در واقع همان امر به معروف و نهی از منکر است.

كد خبر : ۲۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:گذر از سال ۹۱ به سال ۹۲ با تجربه ای از بداخلاقی ها و تنش های سیاسی در کشور بود. سال ۹۲ آبستن انتخابات است و فضای نه چندان شفاف سیاسی کشور بر نگرانی ها می افزاید.

كد خبر : ۲۳۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند:استفاده از قریحه خدادادی شعر و ترکیب آن با مداحی در خدمت «اختلاف افکنی» و «تحریک عصبیت های مذهبی»، نکته دیگری بود که رهبر انقلاب اسلامی از آن به عنوان یکی از مصادیق بارز ضایع کردن فرصت شعر و ستایشگری یاد کردند.

كد خبر : ۲۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:عسگراولادی،زمزمه انتصاب مرتضوي در پست جديد،تصادف خودروی همراهان وزیر ارشاد،مانع حضور هنرمندان در شورای شهر نشویم،استفاده ابزاري از ورزش در عرصه سياست،افشاگري معاون سابق ،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:آیت الله نوری همدانی روز پنجشنبه دربدو ورود به شهرستان بروجرد از بیت آیت الله بروجردی مرجع بزرگ شیعیان جهان بازدید کرد.

كد خبر : ۲۳۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:معاون بازار یابی و فروش ایران خودرو از توافق امروز خودروسازان با شورای رقابت خبر داد و گفت: با محاسبه نرخ های جدید بر اساس فرمول شورای رقابت و قیمت پایه مناسب، فروش محصولات این شرکت از شنبه 14 اردیبهشت ماه آغاز می شود.

كد خبر : ۲۳۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جریانی که از مسیر ولایت منحرف شد در نهایت سقوط کرد، افزود: نیروهای مسلح و بسیج افتخار دارند که در بیعت همیشگی با ولایت فقیه قرار دارند.

كد خبر : ۲۳۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز: مسئول واحد نمایش حوزه هنری استان لرستان گفت: در طول سال های فعالیت گروه پانتومیم حوزه هنری لرستان این گروه 40 اجرا داشته است.

كد خبر : ۲۳۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: تمهیدات لازم برای اعزام 25 هزار لرستانی برای حضور درمراسم ارتحال امام راحل اندیشیده شده است.

كد خبر : ۲۳۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:فرماندارپلدخترگفت:حفظ حجاب عفاف وارزشهای اسلامی ازوظایف خطیربانوان ایران اسلامی است.

كد خبر : ۲۳۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:یکی از همرزمان شهید «عباس کریمی» می‌گوید: بک بار رفتم منزل عباس، نصف یک اتاق با موکت فرش شده و نصف دیگرش خالی بود؛ تمام وسایل زندگی حاج‌عباس، خلاصه شده بود در یک تکه موکت، پتو، قابلمه، بشقاب و چند قاشق. انگار او همیشه مسافر بود.

كد خبر : ۲۳۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:آیت‌الله سیدمحمد خامنه‌‌ای در گفت‌وگویی تفصیلی با فارس، با تاکید بر وجود سناریویی پیچیده از سوی دشمنان انقلاب برای ایجاد فتنه جدید در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو، اهداف و ابعاد مختلف این سناریو بویژه مطرح شدن نامزدی یک چهره مشهور سیاسی را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

كد خبر : ۲۳۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:تجمع علما، اساتيد، فضلا و طلاب مدرسه  علميه امام رضا(ع)  در اعتراض به هتك حرمت مرقد حجربن عدي(ره) امروز در پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۲۳۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:دارندگان ودیعه‌های حج تمتع ۲۱ آبان ۸۴ تا ۲۰ آذر ۸۴ می‌توانند جهت نام‌نویسی به کاروان‌های معرفی شده در شهرستان‌ها مراجعه کنند.

كد خبر : ۲۳۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:شهردار تهران گفت: روند معقول و اصولی در انتصاب این است که فرد مسئول باید به نظام اسلامی و ولایت فقیه عشق بورزد و همچنین مدیر لایق و کارآمدی باشد. اگر توفیق خدمت پیدا کنم رویه‌های غلط را برهم خواهم زد.

كد خبر : ۲۳۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:شاید آن وقتی که یکی از نزدیکان اکبر هاشمی رفسنجانی صراحتا حسن روحانی را 'هاشمی کوچک' نامید، خیلی‌ها حرف او را باور نکردند اما انتشار عکس‌های همایش انتخاباتی حسن روحانی با حضور برخی بانوان، مشخص کرد که شاید حسن روحانی در برخی رویکردها غلظت کمتری از هاشمی داشته باشد اما در زمینه احیای 'دخترانی با برچسب هاشمی 2005' کاملا به آقای تکیه‌گاه اقتدا کرده است.

كد خبر : ۲۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:مسئول نشریات دانشجویی دانشگاه لرستان از کسب مقام چهارم رتبه بندی نشریات دانشجویی کشور توسط این دانشگاه خبر داد.

كد خبر : ۲۳۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:رئیس پلیس راه لرستان گفت: تونل ماهرو ـ پل‌زال خرم‌آباد به اندیمشک که ظهر دیروز ریزش کرده بود، بازگشایی شد.

كد خبر : ۲۳۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:پس از برگزاری مسابقات انتخابی، نفرات راه یافته به پیکارهای جهانی سمی کنتاکت اسپانیا معرفی شدند.

كد خبر : ۲۳۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:دانشجویان دانشگاه ارومیه در آستانه سفر رئیس جمهور به آذربایجان غربی نامه ای سرگشاده با عنوان " برزخ گرداب " نوشتند.

كد خبر : ۲۳۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:خبرگزاري عراقي براثا در خبري اختصاصي، با انتشار تصويري اعلام كرد كميته‎هاي مردمي وابسته به ارتش سوريه، موفق به دستگيري يكي از عاملين نبش قبر و هتك حرمت به مرقد شريف جناب حجر ابن عدي شده‎اند.

كد خبر : ۲۳۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:سردار وحیدی گفت: حمله رژیم صهیونیستی به سوریه که با چراغ سبز آمریکا صورت گرفته پرده از ارتباط تروریست‌های مزدور و حامیانشان با رژیم اشغالگر قدس برداشت.

كد خبر : ۲۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:درروزفوتبال ایران باردیگراستقلال وسپاهان باشکست حریفان خودقهرمان جام های کشورشدند.

كد خبر : ۲۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی بیان کرد: وهابیون معنی شرک را نمی دانند و با تخریب بارگاه و نبش قبر یک صحابی می گویند، بساط شرک را جمع کردیم؛ در حالی که خودشان دستورات محمد بن عبدالوهاب را به جای دستورات پیامبر (ص) انجام می دهند؛ باید بگوییم این ها از همه مشرک ترند.

كد خبر : ۲۳۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:پس از حدود دو سال درگیری مخالفان سوری با دولت قانونی”بشار اسد”، سیاست‌های سرکردگان شورشیان به بن‌بست خورده و به مرحله‌ای رسیده‌اند که به استفاده از زن‌ها برای جذب نیرو و ادامه درگیری‌ها متوسل شده‌اند. بدبختی و درماندگی شورشیان به مرحله‎‌ای رسیده که زن‌های بدکاره و رقاص را از فاحشه‌خانه‌ها و کلوب‌های شبانه استخدام کرده و از آن‌ها برای جذب جوانان سوری و دیگر کشورها استفاده می‌کنند.

كد خبر : ۲۳۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:رئیس جمهور با اشاره به اینکه می‌گویند 45 تومان به جیب مردم گذاشته‌ای و 90 تومان از جیب مردم برداشته‌ای، گفت: من می‌گویم شما این پول را از جیب مردم برداشته‌اید. در سال کل یارانه‌ای که می‌دهیم 41 هزار میلیارد تومان است،  9 هزار میلیارد تومان از این مبلغ از قدیم در قانون بودجه برای نان،‌ برق و شیر و 32 هزارتای بقیه را از مردمی می‌گیریم که مصرف و درآمد بالایی دارند.

كد خبر : ۲۳۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:جشنواره و مسابقات ورزش های بومی و محلی استان های غرب كشور روز یكشنبه در شهرستان سلسله بكار خود پایان داد.

كد خبر : ۲۳۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:اظهارنظر پیرامون اقدامات و سخنان اسفندیار رحیم مشایی و جریان منسوب به وی که در ادبیات سیاسی امروز ایران به عنوان " جریان انحرافی" از آن یاد می شود در میان کاندیداهای این دوره از انتخابات ریاست جمهوری به یکی از مباحث مهم انتخاباتی تبدیل شده است.

كد خبر : ۲۳۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:هاشمی رفسنجانی با بیان اینکه اگر بخواهد شرایطی بوجود بیاید که بین من و رهبری حالت نزاع و اختلاف بوجود بیاید همه ما ضرر خواهیم کرد گفت: برای آمدن به صحنه انتخابات ریاست جمهوری در حال ارزیابی شرایط هستم من بدون موافقت ایشان وارد عرصه نخواهم شد چون اگر ایشان موافق نباشند نتیجه ای که به بار می آید معکوس خواهد بود.

كد خبر : ۲۳۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:شاگرد برجسته آیت الله مصباح توضیحات مفصلی را در خصوص دو دیدارش با اسفندیار رحیم مشایی ارائه کرد.

كد خبر : ۲۳۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:نماینده مرم تهران گفت: وظیفه صدا و سیما صرفا پوشش خبری سفرهای استانی و مصوبات و خدمات دولت است نه تبلیغات استانی دولت برای یک کاندیدای خاص.

كد خبر : ۲۳۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:وبسايت راديو فرانسه در گزارشي به جزئيات همکاري سازمان منافقين با گروه‌هاي تروريستي و بقاياي رژيم صدام در سوريه پرداخت.

كد خبر : ۲۳۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز: با توجه به اینکه ماهیت ارتباط بانک ها با عموم مردم جامعه مناسبات و مراودات مالی است، به تبع عملکرد این بخش از ساختار اداری جامعه از حساسیت بالایی برخوردار و با ظرافت های خاص به خود همراه است.

كد خبر : ۲۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:خواب نما شدن چهره های سیاسی کشور برای جلب توجه آن هم در آستانه انتخابات مهم ریاست جمهوری که سرنوشت کشور برای چهار سال آینده دوباره رقم خواهد خورد موضوعی ایست که گریبان گیر برخی از مسئولین کشور شده است.

كد خبر : ۲۴۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:دبیر هیات تکواندو استان ضمن انتقاد از وضعیت فعلی ورزش استان، گفت: روند کنونی، ورزش را به بیراهه سوق می دهد.

كد خبر : ۲۴۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز: رئیس دانشگاه لرستان با تاکید بر اینکه دانشگاه محل برگزاری میتینگ انتخاباتی و پایگاه حزب و گروه خاصی نیست، خاطرنشان کرد: دشمن بدنبال آرامش زدایی پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری است.

كد خبر : ۲۴۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:با اعلام رسمی وزیر کشور پروسه ثبت‌نام انتخابات یازدهم ریاست‌جمهوری در وزارت کشور آغاز و روند برگزاری این انتخابات شکل جدی تری به خود گرفت.

كد خبر : ۲۴۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:چهل و ششمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه عصر امروز در محل دفتر سخنگو برگزار شد.

كد خبر : ۲۴۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:اختلال در اینترنت کشور مانع از ارتباط ویدئو کنفرانسی تهران با سایر استان‎ها شد و مراسم رونمایی از مرمت و ساماندهی ۶۰۰ مسجد در کشور با حضور رئیس جمهور نیمه تمام ماند.

كد خبر : ۲۴۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:این شب ها برنامه همدلی یکی از تولیدات شبانه صدا و سیمای مرکز لرستان که درحال پخش است و دراین برنامه با استفاده از زبان طنز به مسئله انتخابات در لرستان می پردازد.

كد خبر : ۲۴۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:علاوه بر شیعیان، بسیاری از اهل تسنن نیز هتک حرمت به مزار شریف و پیکر مطهر شهید «حجربن عدی» و هم چنین آرامگاه «جعفر طیار» را محکوم کردند.

كد خبر : ۲۴۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:سخنگوی انتخاباتی حسن روحانی اخبار منتشره مبنی بر حضور هاشمی به همراه خاتمی در عرصه انتخابات را رد کرد و از حمایت هاشمی رفسنجانی از روحانی خبر داد.

كد خبر : ۲۴۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:مصطفی کواکبیان گفت:انشاء‌الله رأی می‌آورم اما به هر دلیلی اگر مردم من را نپسندیدند به رقیبی که براساس قانون انتخاب شده یک« جعبه شیرینی» خواهم داد.

كد خبر : ۲۴۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز: معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: گنجاندن وصایای شهدا در کتب درسی می‌تواند یکی از راهکارها برای جلوگیری از تبدیل شدن حماسه‌ها و رشادت‌ها به افسانه باشد.

كد خبر : ۲۴۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز: اسفندیار رحیم مشایی اخیرا در دیدار با جمعی از دانشجویان در واکنشی به اظهارات گذشته خود درباره «پایان دوره اسلام‌گرایی» ادعا‌های تازه‌ای را مطرح کرده که با علامت‌های سؤال متعددی همراه است.

كد خبر : ۲۴۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:حمله هوایی و موشکی  صبح یکشنبه  رژیم صهیونیستی به سه نقطه سوریه سناریوی پشت پرده مثلث شوم عربی -اسراییلی- آمریکایی را بیشتر نمایان کرد.

كد خبر : ۲۴۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:انتخابات ریاست جمهوری یازدهم قرار است 24 خردادماه در سراسر کشور برگزار شود؛ برای این انتخابات نامزدهای مختلفی اعلام کاندیداتوری کرده اند و وعده های بسیاری داده اند.

كد خبر : ۲۴۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:خلق حماسه جز در تفکر جهادی عمل کردن بوجود نمی آید؛ باید دولتی در حماسه سیاسی بر مسند قدرت قرار گیرد که با سرعت و سربلندی ضعف های دولت های قبلی را در بحث اقتصاد و معیشت مردم جبران و حل نماید.

كد خبر : ۲۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:امروزحال وهوای وزارت کشوربرای کاندیداهای ریاست جمهوری چطوربود

كد خبر : ۲۴۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:این شب ها برنامه همدلی یکی از تولیدات شبانه صدا و سیمای مرکز لرستان که درحال پخش است و دراین برنامه با استفاده از زبان طنز به مسئله انتخابات در لرستان می پردازد.

كد خبر : ۲۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز: يحيي گل محمدي در نامه‌اي به محمد رويانيان استعفاي خود را به پرسپوليس اعلام کرد.

كد خبر : ۲۴۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:ما نه تنها مخالف حضور آقای هاشمی در انتخابات ریاست جمهوری نیستیم، بلکه از وی درخواست داریم که در انتخابات شرکت و بار دیگر مردم را تجربه و پاسخ آنها را عملاً دریافت کنند.

كد خبر : ۲۴۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:آقای خاتمی-برعکس آقای هاشمی- از آنجا که اطمینان دارد در صورت نامزد شدن قطعاً رد صلاحیت خواهد شد، کاندیدا نمی‌شود.

كد خبر : ۲۴۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:بار دیگر شبکه جهانی ارتباطات در کشور دچار اختلال شد.

كد خبر : ۲۴۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:طی نامه‎ای سرگشاده جمعی از نخبگان علمی، فرهنگی و اقتصادی لرستان از دکتر جلیلی برای اعلام کاندیداتوری ریاست جمهوری دعوت کردند.

كد خبر : ۲۴۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:دبیر كارگروه دفاتر پیشخوان لرستان گفت: سیم كارت تلفن همراه رایتل، به زودی در استان عرضه خواهد شد.

كد خبر : ۲۴۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:از دیرباز و در همه جهان زندگی خصوصی ورزشکاران مشهور به خصوص فوتبالیست ها مورد اهمیت رسانه ها و مردم بوده. این مسئله در ایران نیز صدق می کند و خیلی از مردم دوست دارند از رخدادهای زندگی ورزشکاران مورد علاقه خود مطلع شوند.

كد خبر : ۲۴۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:دبیر کل حزب مردم سالاری ،هدفمند کردن یارانه ها توسط دولت را ضربه ای مهلک به اقتصاد کشور دانست وبه ترمیم روابط ایران و آمریکا از طریق مذاکره اشاره کرد.

كد خبر : ۲۴۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:سومین روز ثبت‌نام از داوطلبان کاندیداتوری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از ساعت ۸ صبح امروز – پنج شنبه - آغاز شد.

كد خبر : ۲۴۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:شب گذشته در مراسم افتتاحیه اکران پروژه سه‌بعدی "آقای الف" در ایوان شمس تعدادی از سیاسیون و هنرمندان حضور داشتند.

كد خبر : ۲۴۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:رئیس‌جمهور در ابتدای جلسه هیئت دولت در استان مازندران از خانواده‌هی معظم شهدا و همچنین جانبازان و نخبگان استان مازندران تقدیر کرد.

كد خبر : ۲۴۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:بر اساس گزارش انجمن دانش‌آموختگان علوم اجتماعی دانشگاه تهران که با تحلیل جدیدترین نظرسنجی‌ها صورت گرفته است هاشمی رفسنجانی و مشایی بیشترین رأی منفی را در کشور دارند.

كد خبر : ۲۴۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:از صبح امروز (پنج‌شنبه) سومین روز ثبت‌نام از داوطلبان کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری آغاز شد که اخبار آن به صورت لحظه به لحظه در متن این خبر بروزرسانی می شود.

كد خبر : ۲۴۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:رییس دانشگاه پیام‌نور لرستان از افتتاح مجموعه پردیس دانشگاه تا یکی دو سال آینده خبر داد.

كد خبر : ۲۵۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:مراسم جشن اردیبهشت تئاتر ایران با حضور جمعی از هنرمندان حوزه نمایش استان لرستان روز چهارشنبه در محل تالار کوهسار دورود برگزار شد.

كد خبر : ۲۵۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:تماشای عکس های غیررسمی و کمتردیده شده رقبای انتخابات ریاست جمهوری دوره یازدهم، شاید نکات پنهان و آشکار جالبی با خود به همراه داشته باشد.

كد خبر : ۲۵۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از آغاز عملیات اجرایی مجتمع پتروشیمی شهرستان كوهدشت در نیمه نخست امسال در این شهر خبر داد.

كد خبر : ۲۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:سرود ملی «تحریم»  با شعری از ایوب قلعه و صدای افشین سردره‌ای اجرا و رونمایی شد.

كد خبر : ۲۵۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:استاندار لرستان گفت:لرستان در ستاد توسعه بخش کشاورزی و جذب اعتبارات عمرانی در سطح کشورموفقیت های خوبی راکسب کرده است.

كد خبر : ۲۵۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:بیماران پلدختر برای رساندن بیماران خود به اورژانس باید از موانع زیادی عبور کنند، تا بیمار خود را از خطر مرگ نجات دهند.

كد خبر : ۲۵۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:فرمانده ناحیه مقاومت بسیج  پلدخترگفت:جهادگران عرصه اقتصادی می توانندباتفکربسیجی وتلاش توتطئه هاوتحریم های دشمنان راباشکست مواجه کرده ومردم باتوجه به شاخص ولایت درهمه صحنه ها به ویژه انتخابات خلق حماسه می کنند.

كد خبر : ۲۵۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:جانشين رئيس ستاد انتخابات کشور گفت: امروز تایید صلاحیت‌ كانديداهاي انتخابات شورای شهر در هیات‌های اجرایی به پایان رسيد و باید به هیات‌های نظارت برای بررسی فرستاده شود.

كد خبر : ۲۵۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:یک نامزد احتمالی انتخابات ریاست جمهوری، در نشستی به همدانیهای مقیم تهران وعده داده است که تراکم ساختمانی 10 الی 12 طبقه ای وقطعه زمین هشت هزار متری را در اختیار آنها قرار دهد.

كد خبر : ۲۵۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:آخرین اخبارفوتبال لیگ برتردریک نگاه

كد خبر : ۲۵۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:مشایی برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری تست اعتیاد داد.

كد خبر : ۲۵۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:سعید کوشافر: این هفته نیز مانند همه هفته های قبل با دستی پر خدمت شما رسیدیم , انتخابات و پایان لیگ برتر فوتبال , دو پدیده خبرساز کشور بودند که بخش وسیعی از اخبار را به خود اختصاص داده اند , اخباری از
مردان تاریخی دراردوی استقلال و حرکت عجیب سپاهانی ها تا کشف خانواده ای که 70سال پشت کوه بودند و اعتیاد به لوازم ارایش...

كد خبر : ۲۵۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:همزمان با افزایش درخواست های عمومی برای کاندیداتوری آیت الله هاشمی در انتخابات، دو تن از آیات عظام تقلید در پیام های جداگانه ای ، نظر مثبت خود را در مورد کاندیداتوری هاشمی اعلام کرده اند.

كد خبر : ۲۵۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:وزیر رفاه دولت نهم گفت: به صورت مستقل وارد انتخابات شده‌ام و فکر می‌کنم به یک تحول در مدیریت کشور نیاز داریم.

كد خبر : ۲۵۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:قاليباف با اشاره به اينکه من مرد پروژه‌هاي نيمه تمام نيستم، گفت: هيچ پروژه‌اي را در شهر تهران بي‌پايان نخواهم گذاشت.

كد خبر : ۲۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:رییس جمعیت هلال احمر شهرستان سلسله ازحداث پایگاه امداد جاده ای موقت درمنطقه کاکا رضا خبرداد.

كد خبر : ۲۵۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:مدیر کل ورزش و جوانان لرستان گفت: در حالی که لرستان از حیث استعدادهای  ورزشی جزء بهترین های کشور است اما متاسفانه از لحاظ زیرساخت و سرمایه گذاری بخش خصوصی در ورزش در فقر به سر می بریم.

كد خبر : ۲۵۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:داوود احمدی‌نژاد برای ثبت‌نام در انتخابات ریاست جمهوری در ستاد انتخابات کشور حضور یافت.

كد خبر : ۲۵۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:وزیرآوزش وپرورش دوبت نهم وجوادطاعت عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی برای ریاست جمهوری ثبت نام کردند.

كد خبر : ۲۵۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:سرمربي گهر به خاطر کسب نتايج ضعيف و سقوط به ليگ دسته اول از مردم دورود و لرستان عذرخواهي کرد.

كد خبر : ۲۵۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:دفتر آیت الله سیستانی در خصوص خبر منتشره از ایشان درباره واجب بودن حضور کاندیداتوری هاشمی، ابراز بی اطلاعی کرد.

كد خبر : ۲۵۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:سازمان بسیج مستضعفین با صدور بیانیه‌ای ضمن رد حمایت جمعی از بسیجیان از هاشمی رفسنجانی آورده است: یقینا شأن و جایگاه بسیج بالاتر از آن است که در انتخابات وارد مصداق شود.

كد خبر : ۲۵۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:در بی سابقه ترین حواشی مربوط به انتخابات در تاریخ جمهوری اسلامی ایران و شاید دیگر نقاط دنیا، 1 روز مانده به ثبت نام کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری، هنوز مشخص نیست که مهمترین کاندیداهای احتمالی پای به عرصه می گذارند یا خیر؟

كد خبر : ۲۵۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:جمعی از مردم متدین و مومن پلدختر بعد از برگزاری آیین نماز جمعه با انجام راهپیمایی از محل مسجد جامع به سمت خیابان امام(ره) این شهر، هتک حرمت صحابه پیامبر عظیم الشان اسلام را در سوریه به شدت محکوم کرده و خواستار اشد مجازات برای عاملان و آمران این جنایت شدند.

كد خبر : ۲۵۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:یکی از کاندیداهای احتمالی ریاست جمهوری شنبه هفته آینده نشستی را باحضور بیش از 100 نماینده مجلس برگزار خواهد کرد.

كد خبر : ۲۵۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:اعضای هیئت اجرایی یازدهمین دوره ریاست جمهوری در شهرستان پلدخترانتخاب شدند.

كد خبر : ۲۵۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:جمعی از بانوان فرهیخته حوزوي و دانشگاهي كشور صبح امروز(شنبه) با حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار كردند.

كد خبر : ۲۵۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:اخبار لحظه به لحظه ستاد انتخابات کشور در روز پایانی ثبت نام نامزدها را به روایت بیان روز بخوانید.

كد خبر : ۲۵۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:هاشمی رفسنجانی و اسفندیار رحیم مشایی با حضور در ستاد انتخابات کشور در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم ثبت نام کردند.

كد خبر : ۲۵۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز: کادرفني تيم ملي اسامي بازيکنان تيم ملي را براي حضور در دو فاز اردوهاي تيم ملي پيش از بازي دوستانه مقابل عمان و سه بازي مقابل قطر، لبنان و کره جنوبي را اعلام کرد.

كد خبر : ۲۵۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:شورای مشورتی اصلاح طلبان در اطلاعیه ای ، از آیت الله هاشمی رفسنجانی حمایت کرد.

كد خبر : ۲۵۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:محمود مرتضایی‌فر معروف به «وزیر شعار ایران» در بیمارستان میلاد درگذشت.

كد خبر : ۲۵۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:فرماندارپلدخترگفت:همه ادارات موظفند در دربرگزاری باشکوه سالگردحضرت امام (ره) همکاری لازم  کنند.

كد خبر : ۲۵۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:شهید عادل عظیم‌خانی در وصیتنامه‌اش نوشته بود: روی قبرم مثل برادر فتحعلی‌زاده گِلی باشد، زیرا در شهرمان کسانی هستند که نان روزمره خود را نمی‌توانند پیدا کنند و در زیر سقف‌های گِلی زندگی می‌کنند.

كد خبر : ۲۵۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:جناح‌ها و گروههاي‌ موجود كشور و طرفداران‌ كانديداها نیز از تخريب‌ كساني‌ كه‌ با تشخيص‌ تكليف‌ وارد ميدان‌ رقابت‌ انتخاباتي‌ شده‌ و صلاحيت‌ آنها نيز از سوي‌ شوراي‌ محترم‌ نگهبان‌ تأييد مي‌شود جداً پرهيز و از سیاه نمایی وضع موجود و تخطئه تلاش‌های انجام شده در دوره‌های مختلف خودداری کنند.

كد خبر : ۲۵۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:رئیس جمهور در خصوص شائبه تبلیغاتی بودن حضور خود در کنار اسفندیار مشایی گفت: تخلف نمی کنم، مرخصی گرفته ام.

كد خبر : ۲۵۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:عضو کمیسیون بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در مجلس با اشاره به ثبت‌نام آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در انتخابات ریاست جمهوری گفت: با توجه به حضور ایشان دلیلی برای ادامه عرصه انتخابات ندیده و از ادامه رقابت انصراف خواهم داد.

كد خبر : ۲۵۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:امیر قلعه‌نویی می‌گوید به خاطر اعتراض به هواداران در جشن قهرمانی استقلال شرکت نکرده است.

كد خبر : ۲۵۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:الهیار ملکشاهی با اکثریت آرای نمایندگان لرستان رئیس مجمع نمایندگان استان شد.

كد خبر : ۲۵۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:دومین جشن دولتی‌ها چهارشنبه این هفته در استادیوم آزادی با حضور محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور برگزار می‌شود.

كد خبر : ۲۵۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:رییس ستاد انتخابات لرستان، گفت: صلاحیت بیش از 98 درصد داوطلبان انتخابات شوراهای روستایی و 90 درصد شوراهای شهری استان توسط هیأت‎های اجرایی تأیید شده است.

كد خبر : ۲۵۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:رئیس دانشگاه لرستان گفت :رئیس دانشگاه لرستان گفت: در راستای ایجاد شور و خلق حماسه سیاسی در انتخابات ریاست جمهوری، زمینه حضور کاندیداها با هر سلیقه و گرایش سیاسی در چارچوب نظام در دانشگاه فراهم شده است.

كد خبر : ۲۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:مسئول بسیج دانشجویی استان لرستان گفت: تغییر رفتار احمدی نژاد از سال 87 به بعد شروع شد و ارتباط مراد و مریدی بین وی  و مشایی برقرار شده است و موضوع تاثیرات احمدی نژاد از مشایی حتی از حوزه منطق و عقل هم فراتر رفته است.

كد خبر : ۲۶۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:محسن بهرامی سخنگوی انتخاباتی محمد شریعتمداری در پاسخ به این سؤال که آیا شریعتمداری با حضور هاشمی‌رفسنجانی از صحنه انتخابات کناره‌گیری خواهد کرد یا نه؟، گفت: مرد است و حرفش.

كد خبر : ۲۶۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:مهلت ارسال آثار به پنجمين جشنواره نماهنگ رضوی در استان لرستان که با هدف اشاعه و ترويج فرهنگ رضوی و گسترش فعاليت‌های مرتبط با سيره ائمه معصومين(ع) برگزار می‌شود، 30 مردادماه امسال اعلام شد.

كد خبر : ۲۶۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: طرح ملی دانش آموزی نجات آب با عنوان داناب با حضور 48 هزار و 134 دانش آموز مقاطع دوم و سوم راهنمایی در استان اجرا می شود.

كد خبر : ۲۶۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:هشتمین جلسه رسیدگی به پرونده قضات بازداشتگاه کهریزک لحظاتی قبل در شعبه ۷۶ دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی مدیر خراسانی آغاز شد.

كد خبر : ۲۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:بانک‌پاسارگاد با همکاری مرکز نشر دانشگاهی اقدام به ارایه خدماتی برای ترویج خرید غیر حضوری کتاب‌های دانشگاهی کرد.

كد خبر : ۲۶۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:به گزارش سایت ۸دی اسفندیار رحیم مشایی در گفتگو با این سایت در پاسخ به سوالی در خصوص علت حمایت احمدی نژاد از وی خاطرنشان کرد: این سوال را باید از خود احمدی نژاد بپرسید.

كد خبر : ۲۶۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:نامزدی هاشمی رفسنجانی تحلیلهای متفاوتی را به همراه داشته است.کیهان در سرمقاله امروز خود به تحلیل آن پرداخته و از پشت پرده این نامزدی خبر داده است

كد خبر : ۲۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:دوشيزه «آکی کو کروکاوا» دانشجوی ژاپنی بعد از انجام تحقيقات لازم سرانجام در تاريخ 24/1/92 در حضور حضرت آيه الله موسوی اردبيلی، از مراجع تقليد قم، با ذکر مبارک شهادتين به دين اسلام مشرف شد و رسماً مذهب شيعه جعفری را به عنوان مذهب خود انتخاب نمود.

كد خبر : ۲۶۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:بر اساس پیشنهاد جدید کابینه اسرائیل، مرده های اسرائیل هم باید از این به بعد مالیات بپردازند تا شاید کابینه بتواند بخشی از مشکلات اقتصادی را رفع کرد.

كد خبر : ۲۶۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:علي‌اکبر ولايتي كانديداي يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري است.

كد خبر : ۲۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:این روزها نگاه بسیاری از فعالان سیاسی به شورای نگهبان است در واقع از روز یکشنبه 22 ام اردیبهشت همه راهها به شورای نگهبان ختم می شود در این زمینه با عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان گفت و گویی انجام داده ایم.

كد خبر : ۲۶۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:منوچهر متکی كانديداي يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري است.

كد خبر : ۲۶۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:مدیر آموزش و پرورش شهرستان پلدخترگفت:حضور پرشور مردم در این انتخابات تجدید بیعت با مقام معظم رهبری و نشانه اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

كد خبر : ۲۶۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:فرماندارپلدخترگفت:همه ادارات موظفند در دربرگزاری باشکوه سالگردحضرت امام (ره) همکاری لازم  کنند.

كد خبر : ۲۶۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:مهاجم آینده دار تیم فوتبال ذوب آهن مد نظر دو باشگاه بزرگ تهرانی قرار گرفته است.

كد خبر : ۲۶۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:دکتر کوین بَرِت ، اسلام‌شناس و تحلیل‌گر مسایل آمریکا و خاورمیانه در یادداشتی در پرس‌تی‌وی به بررسی زوایای گوناگون ترور مالکوم شباز در مکزیک پرداخته و می‌نویسد: مالکوم ایکس موثرترین مبارز مسلمان آمریکایی در قرن 20 به شمار می رود و اکنون نوه وی یعنی ملکوم شباز در مکزیک ترور شده است.

 

كد خبر : ۲۶۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:"سازمان ایجاد رای مشایی" در قالب طرح پیش آهنگان جمعیت هلال احمر تشکیل شده که در ادامه فعالیت خود بنا دارد همایشی اردویی و انتخاباتی برای جمع آوری رای و جلب حمایت از مشایی برگزار کند.

كد خبر : ۲۶۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز: حضور قابل پیش بینی مشایی بعد از ماه ها برنامه ریزی و شکل دهی ستادهای انتخاباتی در بدنه دولت در مرکز و دیگر استانها، در آخرین لحظات آنهم دوشادوش رئیس جمهور و عده ای از اعضای کابینه در ساختمان فاطمی هیچ شک و شبهه ای را در رابطه با تبلیغات دولت برای رئيس دبيرخانه جنبش عدم تعهد در دور آخر سفرهای ریاست جمهوری بر جا نگذاشت.

كد خبر : ۲۶۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:آنچه مسلم است به نظر می رسد مقامات دولت آمریکا و سازمان سیا نمی خواهند نوه یک مبارز مسلمان آمریکایی که هنوز در یاد و قلب سیاهپوستان است به عنوان یک جوان حوزه رفته و شیعه از ایران به آمریکا برگردد.

كد خبر : ۲۶۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:فعالیت‌های بهائیت در دو دولت سازندگی و اصلاحات از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که با شناسایی و بررسی عملکرد اقتصادی و اجتماعی این فرقه به عمق نفوذ و رابطه این فرقه با بدنه دولت پی خواهیم برد.

 

كد خبر : ۲۶۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:تنها راه مقابله با دسیسه دشمنان حضور حداکثری در انتخابات است  که دشمنان را  نامیدمی کند.

كد خبر : ۲۶۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:ثبت نام «کاندیداهای مشقی» برای این صورت می گیرد که زمینه یک تبیلغات روانی علیه شورای نگهبان فراهم شود. آیا این حضور به منظور یک انتحار سیاسی صورت گرفته است؟

كد خبر : ۲۶۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:محمد رضا رحیمی از کاندیداتوری در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری انصراف داد.

كد خبر : ۲۶۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:برنامه نود از ساعت 22:31 دوشنبه شب 23 ارديبهشت ماه 1392 به روي آنتن شبکه سوم سيما رفت.

كد خبر : ۲۶۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:رئیس پلیس کشوردر پاسخ به دانشجویی در مورد پوشاندن لباس زنانه در مریوان گفت: لباس زنانه تن این اراذل و اوباش نکردند و آنها یک تن بان بود که روی سرش بسته بودند که با ماموران متخلف برخورد کردیم. البته بار دیگر از تمام زنان کردستان عذرخواهی می کنم.

كد خبر : ۲۶۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:رئيس كميته محيط زيست شوراي شهر تهران و داوطلب دور چهارم شوراها از سوي هيات اجرايي انتخابات شوراها رد صلاحيت شد. وي كه اتهاماتش را سياسي مي‌داند و مي‌خواهد که آن‌ها را اثبات کنند.

كد خبر : ۲۶۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:  وزیر کشور از داوطلبان نامزدی انتخابات ریاست جمهوری خواست پیش از زمان قانونی تبلیغات انتخاباتی از هر کاری که شائبه تبلیغات دارد بپرهیزند و در زمان قانونی، به نحو احسن فعالیت تبلیغاتی کنند تا مردم بتوانند مقایسه و انتخاب کنند به ویژه آن که تبلیغات برای ارتقای شور انتخاباتی لازم است. 

كد خبر : ۲۶۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:نماینده ولی فقیه درناحیه مقاومت بسیج پلدخترگفت:جریان انحرافی یک جریان نیست بلکه یک حرکت است وسفرهای استانی دولت نمونه بارزحرکت انحرافی می باشد.

كد خبر : ۲۶۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:مدیر آموزش و پرورش شهرستان پلدخترگفت:حضور پرشور مردم در این انتخابات تجدید بیعت با مقام معظم رهبری و نشانه اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

كد خبر : ۲۶۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:مسئول سازمان بسیج دانشجویی لرستان گفت: کاندیداهایی که ثبت‌نام کرده‌اند افرادی پیچیده با سوابق مختلف هستند، اما تا زمانی که خورشید ولایت بالای سر ماست، آینده را روشن می‌بینیم.

كد خبر : ۲۶۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:ثبت نام ساعت آخری هاشمی رفسنجانی برای کاندیداتوری دوره یازدهم ریاست جمهوری آن هم درسن80 سالگی وتجربه دو شکست در انتخابات مجلس شورای اسلامی و ریاست جمهوری و عدم اقبال تداوم حضور در ریاست مجلس خبرگان رهبری بسیاری ازاندیشمندان و صاحبان قلم  را با این سؤال مواجه کرده است چه انگیزه ای هاشمی رفسنجانی را فقط یک ساعت قبل از اتمام مهلت ثبت نام به این عرصه کشانید که به ضم خویش به برخی ازاین دلایل می پردازیم.

كد خبر : ۲۶۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:محمد عباسی در حاشیه برگزاری جشنواره جوان کارآفرین در جمع خبرنگاران اظهار کرد: 30 درصد از کسانی که از سال 91 برای وام ازدواج ثبت نام کرده‌اند هنوز وام ازدواج دریافت نکرده‌اند و امیدواریم با حمایت دولت و دستور ویژه رییس جمهوری این امر هرچه سریعتر محقق شود.

كد خبر : ۲۶۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:استاندار لرستان  گفت: در دور چهارم سفر هیئت دولت به لرستان پروژه های مهر ماندگار با اعتبار 900 میلیارد تومان افتتاح خواهند شد.

كد خبر : ۲۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:دور چهارم سفرهای استانی ریاست جمهوری به لرستان در حالی صورت می گیرد که لرستان اولین استان بعد از ثبت نام مشایی در انتخابات است.

كد خبر : ۲۶۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:مديركل تبليغات اسلامی استان لرستان از افزايش ۲۵ درصدی ظرفيت پذيرش معتكفان در اين استان خبرداد.

كد خبر : ۲۶۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:استاندار لرستان امروز سه‌شنبه، 24 ارديبهشت‌ماه برنامه‌های سفر چهارم رئيس‌جمهور و هيأت دولت به لرستان را اعلام كرد.

كد خبر : ۲۶۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:روایت اجرای مصوبات هیئت دولت در شهرستان دلفان حکایت جالبی است، حکایت یک درمانگاه کوچک که تاکنون چهار وزیر را به خود دیده ولی هنوز تمام نشده است.

كد خبر : ۲۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:بی بی سی که در سال ۸۸ بیشترین نقش را در القای”تقلب” و سازماندهی “فتنه و آشوب” های پس از انتخابات برعهده داشت، در اقدامی هدفمند با حمایت قاطع از کاندیداتوری آقای هاشمی رفسنجانی، وی را کاندیدای پیروز انتخابات معرفی کرد.

كد خبر : ۲۶۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:آیا واقعا اتفاقاتی که به تعبیر دوستان در دقیقه 90 در کشور اتفاق افتاده است، اتفاق خاص و مهمی است؟ نقاط قوت و ضعف حوادث 2 ساعت آخر انتخابات از چه جنسی است؟

كد خبر : ۲۷۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:عضو هيئت رئيسه مجلس از اعلام وصول طرح اصلاح بند "ز" ماده 44 قانون پنج ساله پنجم توسعه خبر داد.

كد خبر : ۲۷۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:امام جمعه پلدختر گفت: خیرین شهرستان با همکاری برخی ادارات مبلغ 40 میلیون ریال برای برگزاری اعتکاف در پلدختر کمک نقدی کردند.

كد خبر : ۲۷۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز: رئیس دبیرخانه ریاست جنبش عدم تعهد گفت: ما برای سرمایه‌گذاری و دوام آمده‌ایم؛ ما فرصت زایش انقلاب و رویش جمهوری اسلامی هستیم، چرا که آمده‌ایم بمانیم و به جلو برویم. محکم با هم می‌رویم.

كد خبر : ۲۷۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز: رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه همراهی اصلاح‌طلبان با هاشمی بی‌شک دارای معنایی است، گفت: کاندیدا شدن هاشمی و مشایی برای اصولگرایان هشدار است تا انتخابات را جدی‌تر تلقی کرده و با اتحاد و تمرکز کاندیدای شاخص خود را اعلام کنند.

كد خبر : ۲۷۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز: فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: انتظار مردم و نیروی انتظامی از کاندیداهای ریاست جمهوری این است که به قانون تمکین کنند

كد خبر : ۲۷۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:کامران نجف زاده خبرنگار و مجری تلویزیون، مجری مناظره های کاندیداها در شبکه سه خواهد بود.

كد خبر : ۲۷۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:رئیس‌جمهور در پاسخ به سؤالی نسبت به عدم احراز صلاحیت اسفندیار رحیم مشایی واکنش نشان داد.

كد خبر : ۲۷۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:در پی ارتحال آیت‌الله آقای حاج‌ آقا عزالدین حسینی زنجانی، رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت آن عالم جلیل‌القدر را به عموم ارادتمندان ایشان در مشهد و زنجان و به علمای اعلام و حوزه‌های علمیه و بیت مکرّم ایشان تسلیت گفتند.

كد خبر : ۲۷۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:اخیراً ثروت عطاء الله، یکی از نمایندگان حزب سلفی «نور» در مجلس شورای ملی مصر، طی اظهاراتی که نشان از نفرت بیمارگونه وی از شیعیان دارد، شیعیان را افرادی خطرناک تر از «زنان عریان» خوانده است.

كد خبر : ۲۷۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:به گزارش قانون ،شنیده های ما همچنان حاکی از آن است که در خصوص احراز صلاحیت قالیباف و جلیلی تشکیک صورت گرفته بوده اما در نهایت مورد توافق اعضای شورای نگهبان قرار گرفت. بدین ترتیب مشایی و لنکرانی رد صلاحیت شده اند. البته گمانه زنی ها حاکی از آن است که احتمال دارد طی روزهای آتی به رقابت انتخاباتی بازگردانده شود.

كد خبر : ۲۷۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:نامزدی خلیلیان و رحیمی در برابر کاندیداتوری مشایی در روز پایانی ثبت نام‌ها با اعتراض رئیس جمهور در هیات دولت مواجه شد.

كد خبر : ۲۷۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:بعد از نامه بیش از صد نفر از نمایندگان مجلس به شورای نگهبان برای رد صلاحیت رفسنجانی در انتخابات آینده، حامیان وی نیز دست به کار شده و اقدام به نامه نگاری کردند.

كد خبر : ۲۷۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:با حضور جمعي از مسوولان بروجرد و مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان، کلنگ انبوه‌سازی 160 واحدی مسکن ایثارگران واجد شرایط در شهرک اندیشه بروجرد  به زمین زده شد.

كد خبر : ۲۷۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:رییس اداره فرهنگ وارشادسلامی پلدخترازبرگزاری کنگره بین المللی علامه جزایری امسال درپلدخترخبرداد.

كد خبر : ۲۷۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:عملیات اجرایی طرح ملی شیرین سازی و انتقال آب خلیج فارس با عنوان طرح ملی ساقی کوثر، صبح امروز (پنجشنبه) با حضور و فرمان احمدی نژاد و ذکر «یا علی» و «یا مهدی» آغاز شد. این طرح با هدف تامین بخشی از نیاز آب صنعت، کشاورزی و شرب استانهای هرمزگان، کرمان و یزد در 30 کیلومتری غرب بندرعباس آغاز شده است.

كد خبر : ۲۷۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:جانشین سازمان بسیج با اشاره به حضور کاندیداهای متعدد در انتخابات، گفت: باید افراد را با مبانی تطبیق بدهیم نه مبانی را با افراد

كد خبر : ۲۷۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:دیروز برنامه بزرگداشت «روز فردوسی» در سالن 12هزار نفری برگزار شد و با وجود اعلام رسمی و انجام همه هماهنگی‌ها برای حضور محمود احمدی‌نژاد در این مراسم، رییس دولت به این برنامه نیامد.

كد خبر : ۲۷۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:در پی سخنرانی روز گذشته آیت الله جنتی در نمازجمعه تهران ،سرمقاله روزنامه کیهان به مقاله انتقادی حسين شريعتمداري با عنوان«عیدقربان کجابود» اختصاص یافت:

كد خبر : ۲۷۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:۴۲ استاد مشهور حوزه علمیه قم با صدور بیانیه ای دغدغه های مهم انتخاباتی را در آستانه ۲۴ خرداد ۹۲ بیان کردند.

كد خبر : ۲۷۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:دیپورت کشتی گیران ایران از آمریکا خبری است که به سختی می توان آن را باور کرد.

كد خبر : ۲۷۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:قبل از این هم موضوع مشارکت ایران در کنفرانس ژنو 1 با موضوع یافتن راه حلی برای بحران سوریه، با اصرار روسیه از یک سو و مخالفت آمریکا از سوی دیگر روبه رو شد که در نهایت هم تهران حضور نیافت.

كد خبر : ۲۷۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:سایت  امید اصلاحات در نظر سنجی خود از کاربران خود سوال کرده است که آیا به نظر شما کاندیدایی که برای آزادی فرزندمتهم به جاسوسی اش ده میلیاردتومان وثیقه می سپارد، می تواند نامزد اصلاحات باشد؟

كد خبر : ۲۷۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: با همکاری مردم انتخابات در امنیت برگزار خواهد شد و هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد.

كد خبر : ۲۷۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:هرچه به 24 خرادماه زمان برگزاری چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نزدیک می شویم تنور انتخابات داغ ترمی شود و عضی ها هم خوب به نقض قانون می پردازند.

كد خبر : ۲۷۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:عملیات مرصاد یا عملیات فروغ جاویدان نبردی بود میان ارتش جمهوری اسلامی ایران و سازمان مجاهدین خلق که در اواخر جنگ ایران و عراق، در سال ۱۳۶۷ درگرفت. پس از چند روز درگیری درنهایت نیروهای ارتش ایران پیروز شدند و عملیاتی که توسط سازمان مجاهدین خلق طرح‌ریزی و اجرا شده بود عملاً با شکست روبرو شد. تعداد زیادی از نیروهای مهاجم در این نبرد کشته شدند.

كد خبر : ۲۸۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:نمایندگان خرم آباد،کوهدشت ، پلدختر ، دورود وازنادرمجلس شورای اسلامی ازعدم امضای حکم رئیس سازمان نظام پزشکی توسط رئیس جمهور،کاهش بودجه فرهنگی ، اعمال عدالت درکشوروبرخوردجدی باموتور سیکلت سوران متخلف انتقادکردند.

كد خبر : ۲۸۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز: فدراسيون بين‌المللي کشتي قوانين جديد وضع شده در کنگره روز جمعه را از امروز اجرايي خواهد کرد.

كد خبر : ۲۸۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:دو جاسوس سرویس های اطلاعاتی بیگانه سحرگاه روز یک‌شنبه به دار مجازات آویخته شدند.

كد خبر : ۲۸۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:محمدحسین لطیفی، محسن علی‌اکبری، حامد عنقا، محمدرضا شفیعی، جمال شورجه و فریدون جیرانی فیلم انتخاباتی علی‌اکبر ولایتی را می‌سازند.

كد خبر : ۲۸۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:80 نفر از نمایندگان مجلس در نامه ای به نائب رئیس اول مجلس از وی خواستند تا برای بهره مند شدن از حضور وی در مجلس از ادامه فعالیت های انتخاباتی خود انصراف دهد.

كد خبر : ۲۸۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:پنج دستاورد جدید و پیشرفته سازمان انرژی‌های نو ایران و نیز نقشه راه کاربرد توربین‌های بادی در کشور با حضور رئیس‌جمهور رونمایی شد

كد خبر : ۲۸۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:به مناسبت 29 اردیبهشت ماه روز بسیج عشایری گردهمایی عشایر بسیجی با حضور پنج استان کشور در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۲۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان گفت: نقش عشایر در دوران دفاع مقدس و مبارزه با منافقین تعیین کننده بوده است.

كد خبر : ۲۸۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:هرچه به 24 خرادماه زمان برگزاری چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نزدیک می شویم تنور انتخابات داغ ترمی شود و عضی ها هم خوب به نقض قانون می پردازند.

كد خبر : ۲۸۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:همايش استانی «مهدويت و نماز» در آستانه نيمه شعبان در استان لرستان و در شهر خرم‌آباد برگزار می‌شود.

كد خبر : ۲۸۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:هیاهو برای هیچ؟1

كد خبر : ۲۸۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز: اسلام کامل ترین و آخرین دین الهی است و برای آنکه در دوران عدم حضور معصوم علیه السلام در جامعه قوانین و احکام اسلامی به اجرا گذاشته شود مجتهد جامع الشرایط به عنوان نائب عام امام معصوم علیه السلام، متولی این کار می باشد اما حدود اختیارات ولی فقیه چقدر است؟

كد خبر : ۲۸۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:جدول زیر گزارشی از پاسخ چند تن از نمایندگان مجلس به 2 پرسش درباره واكنش احتمالی احمدی نژاد به رد صلاحیت مشایی و همچنین واكنش نمایندگان مجلس به احتمال عدم تمكین احمدی نژاد در مقابل نظر شورای نگهبان است.

كد خبر : ۲۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:امروز نتیجه نهایی بررسی صلاحیت‌های کاندیداهای ریاست جمهوری اعلام می‌شود و گمانه‌زنی‌ها در این زمینه داغ‌تر از روزهای گذشته شده است. از شایعه اجرای قوانین جدید در شورای نگهبان گرفته تا انصراف آیت‌ا… هاشمی در آخرین ساعات روز دوشنبه! همه منتظرند تا اسامی تایید صلاحیت‌شدگان اعلام شود تا در روزهای آتی شاهد رقابت بین کاندیداهای ریاست جمهوری برای جلب آرا را شاهد باشیم.

كد خبر : ۲۸۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:محمد علی مهتدی تحلیل گر ارشد مسائل منطقه در میزگرد" تقابل شیعه- سنی چالش پیش روی جهان اسلام" که در محل دیپلماسی ایرانی برگزار شد تاکید می کند که نزاع میان شیعه و سنی بیش از اتفاقی با ریشه های اعتقادی، مولود توطئه های دستگاه های اطلاعاتی غرب است

كد خبر : ۲۸۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:فرماندارپلدخترگفت:نامزدهای انتخابات شوراهای شهروروستا درپلدخترمی توانند به جای نصب پوسترهای تبلیغاتی برروی درودیوارشهرازطریق مساجدوسالن های اجتماعات تبلیغ کنند.

كد خبر : ۲۸۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:فرماندارپلدخترگفت:انتخابات پرچم افتخار ایران است و برگزاری انتخابات در طی این سالها دشمنان نظام را مایوس کرده است.

كد خبر : ۲۸۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:سرمربی تیم استقلال قصد دارد تا 6 بازیکن جدید را به تیمش اضافه کند.

كد خبر : ۲۸۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:دكتر محمود احمدي نژاد صبح امروز (سه شنبه) بلافاصله پس از ورود به كرمان با حضور در محل بزرگراه بندر عباس- سيرجان، 290 كيلومتر از اين بزرگراه كه در محدوده استان كرمان احداث شده است را افتتاح كرد.

كد خبر : ۲۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:آیت‌الله هاشمی در صورت احراز صلاحیت وی از سوی شورای نگهبان حق دارد فردای قیامت از اعضای محترم این شورا شکایت کند که چرا ایشان را از دامی که پیش روی او گسترده بودند، نجات نداده‌اند؟!

كد خبر : ۲۸۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:باقری‌لنکرانی پس از جلسه مشترک عصر امروز، انصراف خود را از کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری به نفع «سعید جلیلی» اعلام کرد.

كد خبر : ۲۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:مصطفي زماني با انتقاد از عملكرد صدا و سيما كانديداتوري‌اش در انتخابات شوراي شهر را تكذيب كرد.

كد خبر : ۲۸۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:مسئول ستاد انتخاباتی جلیلی در لرستان گفت: ستاد انتخاباتی سعید جلیلی با عنوان «حیات طیبه» درلرستان راه اندازی شده است.

كد خبر : ۲۸۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:مشتزن سابق تیم ملی از فدراسیون و همچنین هیأت بوکس لرستان انتقاد دارد.

كد خبر : ۲۸۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:مدتی است که سازمان میراث فرهنگی وگردشگری؛ به بهانه نمایش توانمندی های این سازمان  اقدام به برپایی نمایشگاه هایی با عنوان« قابلیت ها وظرفیت های میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری» درشهرهای مختلف کشور نموده است.

كد خبر : ۲۸۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:پایگاه اطلاع رسانی بیان روزدرنظردارداخباربه روزنمایندگان لرستان درمجلس شورای اسلامی رامنتشرکند.

كد خبر : ۲۸۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:از ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران،جناب آقای دکتر احمدی نژاد نیز در همین رابطه تقاضا داریم با استفاده از جایگاه قانونی خود به عنوان مجری قانون اساسی، نسبت به رفع تضییقات احتمالی اقدام فرمایند.

كد خبر : ۲۸۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز:آيت‌ا‌لله هاشمي رفسنجاني؛ آن‌گونه كه مشي ديني و سياسي‌شان است و در بيانيه اعلام حضور هم تأكيد كردند؛ عدل و اعتدال ديني و ملي را اساس برنامه‌هاي خويش قرار داده است و

كد خبر : ۲۸۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز: تيم‌هاي فوتبال سئول کره‌جنوبي، بوريام تايلند، الاهلي و الشباب عربستان موفق شدند جواز حضور در جمع 8 تيم برتر آسيا را کسب کنند.

كد خبر : ۲۸۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز: مسئولان باشگاه راه‌آهن در تماسي با نماينده تام‌الاختيار علي دايي حضور اين مربي را در پرسپوليس بلامانع اعلام کردند.

كد خبر : ۲۸۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز:سعید جلیلی، غلامعلی حدادعادل، محسن رضایی، حسن روحانی، محمدرضا عارف، محمد غرضی، محمدباقر قالیباف، علی‌اکبر ولایتی ۸ نامزد تأیید صلاحیت شده از سوی شورای نگهبان هستند.

كد خبر : ۲۸۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز:سخنگوي وزارت امورخارجه آمريكا همزمان با تاييد صلاحيت هشت تن از نامزدها براي حضور در انتخابات رياست جمهوري بارديگر فضا سازي خود را آغاز كرد.

كد خبر : ۲۸۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز:استفاده از اینترنت و ابزارهای فناوری اطلاعات به شدت در حال رشد است به نحوی که براساس آمارهای ارائه شده از سوی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات روزانه 144 بیلیون ایمیل در جهان مبادله می شود و بررسی های صورت گرفته از وجود 104 بیلیون کامپیوتر شخصی حکایت دارد.

كد خبر : ۲۹۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز:تحلیل گران معتقدند رقابت نهايي بين آقاي قاليباف و سعید جلیلی است و در واقع فضا در اين جهت دوقطبي است و مبارزه نهايي نيز بين اين دو کاندیدا است. حتی برخی نظر سنجی های معتبر هم حکایت از پیشتازی این دو نامزد در نزد افکار عمومی دارند.

 

 

كد خبر : ۲۹۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


دیشب بعد از فرصتی که برای احراز صلاحیت کاندیدای ریاست جمهوری اعلام شده بود 8 نفر مجوز شورای نگهبان را برای ورود عرصه تبلیغات احراز کردند.

كد خبر : ۲۹۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز: تيم فوتبال استقلال با يک تساوي برابر الشباب به مرحله يک چهارم ليگ قهرمانان آسيا صعود کرد.

كد خبر : ۲۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲


بیان روز:اقدام عجیب رسانه دولتی دربایکوت خبری اعلام نهایی اسامی افراد احراز صلاحیت شده توسط شورای نگهبان برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری

كد خبر : ۲۹۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲


بیان روز:سخنگوی وزارت امور خارجه با کذب بودن اخبار منتشر شده درباره ارتباط یک گروه بازداشت شده به اتهام جاسوسی در عربستان سعودی با ایران، گفت: از دولت عربستان انتظار داریم به جای فضاسازی رسانه‌ای بر این موضوع، مساله را از مسیر صحیح و درست پیگیری کند.

كد خبر : ۲۹۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲


بیان روز:رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دورود گفت: مایلی کهن و هدایتی به قول خود در رابطه با کمک به ورزشگاه دورود عمل نکردند.

كد خبر : ۲۹۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲


بیان روز:بخشدار مرکزی پلدختر گفت: داوطلبان شوراهای پلدختر باید در چارچوب قانون حرکت کنند.

كد خبر : ۲۹۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲


بیان روز:مسئول نمایندگی ولی فقیه درناحیه مقاومت بسیج پلدخترگفت:آمریکا ودشمنان انقلاب اسلامی بابرنامه های درازمدت سعی درساقط کردن نظام  رادارند که نخواهند توانست.

كد خبر : ۲۹۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲


بیان روز:فرماندارپلدخترگفت:نهادهای فرهنگی بایدبرای آگاه سازی عموم به ویژه نسل جوان از عواقب مصرف موادمخدر تلاش کنند.

كد خبر : ۲۹۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:کاندیداها بایددرتبلیغات انتخابات حرمت مردم وسایر کاندیداها راراعایت کنند

كد خبر : ۲۹۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲


بیان روز:در قرعه کشی که ساعتی پیش با حضور نمایندگان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد، جدول زمان پخش برنامه های تبلیغی نامزدها از شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی مشخص شد.

كد خبر : ۲۹۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۳


بیان روز:عضو ائتلاف پیشرفت گفت: یکی از بحث‌های گفتمان اندیشه دینی و آموزه‌های مهم دینی این است که کسی که در مقام مسئولیت قرار می‌گیرد گوش شنوا برای مردم داشته باشد.

كد خبر : ۲۹۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بیان روز:رئیس جمهور در حالی برای چندمین بار به لرستان سفر کرد که با حاشیه هایی همراه بود.

كد خبر : ۲۹۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بیان روز: رئیس جمهور گفت: سهام عدالت یکی از طرح‌های موفق دولت نهم و دهم بوده که پول را از جیب بالادست‌ها به جیب اقشار کم‌درآمد سرازیر کرده است.

كد خبر : ۲۹۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بیان روز: نماینده مردم ازنا و دورود در مجلس شورای اسلامی گفت: قرار بود امروز در حضور رئیس جمهور به بیان مشکلات لرستان بپردازیم ولی متاسفانه ایشان اجازه ندادند.

كد خبر : ۲۹۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بیان روز: وزیر راه و شهرسازی ظهر دیروز در جلسه شورای اداری استان لرستان که با حضور محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور در فرودگاه خرم‌آباد برگزار شد، گفت: 45 درصد از خانه های مسکونی لرستان در هشت سال گذشته ساخته شده است.

كد خبر : ۲۹۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بیان روز: رئیس دانشگاه علوم و معارف اسلامی كشور در حاشیه مراسم كلنگ‌زنی دانشكده علوم قرآنی خرم‌آباد گفت: استفاده از احکام حکومتی و ثانویه باید همیشه در حداقل باشد نه حداکثر.

كد خبر : ۲۹۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بیان روز: روسای ستادهای  قالیباف و جلیلی با یکدیگر، با هم آن قدر فاصله دارند که خود این کاندیداها.

كد خبر : ۲۹۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بیان روز:بیمارستان پلدختر با رها کردن زباله‌های بیمارستانی سلامت مردم را تهدید می‌کند.

 

كد خبر : ۲۹۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بیان روز:انتشار پوستر برای تبلیغات کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری، از همان دوره اول در ایران اغاز شد. شیوه ای که تا الان هم قدیمی نشده است.

  
كد خبر : ۲۹۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بیان روز:بیش از ۲۰۰ تن از نمایندگان مجلس با امضای نامه‌ای از اقدام عالمانه، حکیمانه، عادلانه و قاطعانه شورای نگهبان در احراز صلاحیت نامزدهای ریاست جمهوری تقدیر کردند.

 
كد خبر : ۲۹۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بیان روز:روز عروسی علاوه بر عروسی و داماد برای خانواده ها روز مهمی به شمار می آید و دو طرف تلاش می کنند تا خاطره و عکس های جالبی از آن به یادگار بماند…

كد خبر : ۲۹۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بیان روز:بیمارستان پلدختر با رها کردن زباله‌های بیمارستانی سلامت مردم را تهدید می‌کند.

كد خبر : ۲۹۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بیان روز: دکتر عبدی در واکنش به عدم حضور نمایندگان خرم آباد در برنامه سفر رئیس جمهور به لرستان گفت: پیگیری بحث بودجه در مجلس موثر تر از گذراندن یک روز بی فایده با هیئت دولت است چرا که در این سفر منفعتی به مردم لرستان نرسید.

كد خبر : ۲۹۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بيان روز:حرکت های روشن فکرانه غیر مذهبی در پیروزی پر شتاب و سریع انقلاب اسلامی ایران فاقد هرگونه ابزار تئوریک بودند و غافلگیر و بهت زده به حوادثی می نگریستند که از مقابل چشمان آنها می گذشت.

كد خبر : ۲۹۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


بيان روز:هر زمان که از میدان بسیج شهرمان می گذرم چشمم می افتد به در بسته ای که قرار است بر روی همه باز باشد.گاهی گدایان و معتادان درکنار آن ،درعالم خودشان اند وگاهی راننده های تاکسی درسایه ساختمانش منتظرمسافراند.

كد خبر : ۲۹۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


بيان روز:طی حکمی از سوی رئیس ستاد انتخابات قالیباف حجت‌الله یگانه به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف در لرستان معرفی شد.

كد خبر : ۲۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


بيان روز:ارتباط فیبرنوری ایران - اروپا که ۸۰۰۰ کیلومتر طول دارد، از فرانکفورت آلمان آغاز می شود و با عبور اروپا، از مرز روسیه وارد ایران می شود. این ارتباط پس از عبور از ایران، از طریق بندر جاسک به عمان متصل می شود.

كد خبر : ۲۹۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


بيان روز:به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر ومیلاد امام علی (ع)، مراسم عصری با شعر در پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۲۹۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


بيان روز: نماینده مردم دلفان گفت: لرستان یکی از استان های کم توسعه کشور است که این وضع زیبنده مردم انقلابی و همیشه در صحنه لرستان نیست. رئیس جمهور آینده کشور باید مطالبات مردم لرستان را به صورت بهتر پیگیری کند.

كد خبر : ۲۹۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


بيان روز:مراسم معنوی اعتکاف امسال نیز با حضور اقشار مختلف مردم در مساجد و تکایا برگزار شد.

كد خبر : ۲۹۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت: مردم با حضور در دفتر امام جمعه نسبت به افزایش مالیات در پلدختر اعتراض کردند.

كد خبر : ۲۹۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


بيان روز:مشکلات روستاهای میانکوه شرقی بخش معمولان با حضور مسئولان استانی و شهرستانی بررسی شد.

كد خبر : ۲۹۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۸


بيان روز:ازاهالی هنروموسیقی این استان است.کم نیستند کسانی که باصدای اوآشنایی دارند."سیف الدین آشتیانی" ازخوانندگان مطرح این خطه است.

كد خبر : ۳۰۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۸


بيان روز:در جلسه ای که دیروز در فرمانداری شهرستان چگنی برگزار گردید فرماندار شهرستان چگنی دستور داد تا اداره صنعت و معدن در این شهرستان تعطیل گردد.

كد خبر : ۳۰۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۸


بيان روز:در سالروز تاسیس مجلس شورای اسلامی، نمایندگان مجلس پیش از ظهر امروز(چهارشنبه) با رهبر انقلاب دیدار كردند.

كد خبر : ۳۰۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۸


بيان روز: کشتي، اسکواش و بيس بال با پيروزي در انتخابات سن پترزبورگ هيئت اجرايي کميته‌ بين‌المللي المپيک، يک قدم به حضور در بازيهاي المپيک 2020 نزديک شدند.

كد خبر : ۳۰۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۹


بيان روز:محمدرضا عارف درباره انگیزه خود برای ورود به انتخابات ریاست جمهوری گفت: من احساس خطر و نگرانی کردم. من نگران آرمان‌هایی هستم که برای آن انقلاب کرده‌ام. من نگرانی یکپارچگی کشور و گسست نسل اول و سوم هستم.

كد خبر : ۳۰۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۹


بيان روز:امام جمعه پلدخترگفت:با گذشت هشت سال از اجرای این پروژه کوچک تنها 12 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

كد خبر : ۳۰۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۰


بيان روز:دربخش اول، اولین مناظره انتخاباتی ۸ نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری با موضوع اقتصادی چه گذشت.

كد خبر : ۳۰۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۰


بيان روز:مریدان سرکرده فرقه عرفان حلقه به تازگی اقدام به تهیه سندی مبنی بر حقانیت این فرقه در شبکه های اجتماعی کرده اند. این فرقه‌ چارچوب مشخصی ندارد؛ چارچوب طاهری است و تنها جاذبه آن به دروغ مسئله "شفاء" است. البته مسئله خارج كردن جن از كالبد بدن كه متأسفانه در سراسر كشور نیز رایج شده، از دیگر جاذبه های این فرقه است.

كد خبر : ۳۰۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۰


بيان روز:ستادمردمي انتخاباتي دكترقاليباف دربحبوحه مناظره تلويزيوني باجمعيتي كم درپلدختر افتتاح شد.

كد خبر : ۳۰۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۰


بيان روز:برگزاری اولین مناظره انتخاباتی کاندیداها با حواشی بسیاری همراه شد، به ویژه بخش دوم که تنور آن گرم‌تربود.

كد خبر : ۳۰۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۰


بيان روز:پاریاب خود از دوران نوجوانی به جبهه‌ها وارد شده بود و به خوبی می‌توانست جوان‌های آن روز را با امروزی‌ها مقایسه کند ولی نیاز کشور را وجود نیروهایی این چنینی می‌دانست «امروز نیاز به بچه‌ ولایتی مخلص است، نه کسانی که راهنمای راست می‌زنند و به چپ می‌پیچند».

كد خبر : ۳۰۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۰


بيان روز: تيم فوتبال بوردو فرانسه روز جمعه با پيروزي مقابل اويان براي چهارمين بار عنوان قهرماني رقابت‌هاي جام حذفي باشگاه‌هاي اين کشور را از آن خود کرد.

كد خبر : ۳۰۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


 

كد خبر : ۳۰۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


بيان روز:پس از برگزاري مناظره تلويزيوني نامزدها ،حاميان محسن رضايي به شيوه برگزاري مناظره انتقادكردند.

كد خبر : ۳۰۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


بيان روز:رئیس ستاد انتخابات روحانی در لرستان گفت: هنوز برنامه سفر روحانی به لرستان قطعی نشده اما به ایشان پیشنهاد شده است که طی یکی از این روزها به لرستان سفر کند.

كد خبر : ۳۰۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


بيان روز:امام جمعه پلدخترگفت:با گذشت هشت سال از اجرای این پروژه کوچک تنها 12 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

كد خبر : ۳۰۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


بيان روز:بزرگ‌ترین پل قوسی فلزی لرستان در شهرستان دورود با حضور جمعی از مسئولان استان افتتاح شد.

كد خبر : ۳۰۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


بيان روز:رییس ستاد مرکزی حامیان دکتر قالیباف در لرستان در مراسم افتتاحیه فعالیت ستاد مرکزی لرستان در خرم‎آباد گفت: هدف حامیان دکتر قالیباف خلق حماسه سیاسی و ایجاد شور حسینی در زمینه انتخابات است.

كد خبر : ۳۰۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


بيان روز:معاون سیاسی فرمانداری ویژه بروجرد گفت: 4 هزار و 600 نفر کار برگزاری انتخابات 24 خرداد ماه را در بروجرد بر‌عهده دارند.

 

كد خبر : ۳۰۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


بيان روز:داوود احمدی‌نژاد گفت: آقای جلیلی همان راه احمدی نژاد را می رود و همگی باید مراقب باشند.

 

كد خبر : ۳۰۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


بيان روز: تيم فوتبال بايرن مونيخ قهرمان جام حذفي آلمان شد.

كد خبر : ۳۰۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


بيان روز:آیت الله سید جلال الدین طاهری اصفهانی، اولین امام جمعه اصفهان در سن ۸۷ سالگی به دنبال بیماری تنگی نفس ساعاتی پیش در بیمارستان الزهرای اصفهان دار فانی را وداع گفت.

كد خبر : ۳۰۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


بيان روز:حجت‌الاسلام حسن روحانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری عصرشنبه در جمع حامیان خود در حسینیه جماران به سخنرانی پرداخت.

كد خبر : ۳۰۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


بيان روز:رییس ستاد انتخابات سعید جلیلی با تاکید بر اینکه گفتمان این کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری، گفتمان انقلاب اسلامی است، گفت: هرگونه شائبه‌ای مبنی بر انتساب ایشان به جریان‌هایی که خارج از چارچوب منویات رهبری حرف زده‌اند یا عمل کرده‌اند، به هیچ‌وجه قابل قبول نیست.

كد خبر : ۳۰۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


بيان روز:سفر رئیس جمهور به استان لرستان برای افتتاح پروژه های عمرانی نیز برگزار شد ولی کلیدهای مسکن مهر از جیب دکتر احمدی نژاد بیرون نیامد تا همچنان متقاضیان این واحدها منتظر باقی بمانند.

كد خبر : ۳۰۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


بيان روز:ستاد مرکزی محمدباقر قالیباف در پلدختر با حضور جمعی از مردم پلدختر افتتاح شد.

كد خبر : ۳۰۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


بيان روز:نماينده مردم پلدختر درمجلس شوراي اسلامي گفت:اجرای کامل برنامه توسعه پنجم که مهمترین بخش آن اجرای پزشک خانواده می باشد از مهمترین وظایف دولت است. مشکلات حوزه بهداشت و درمان با اجرای درست و صحیح پزشک خانواده به مفهوم واقعی آن حل خواهد شد.

كد خبر : ۳۰۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


بيان روز: سعید جلیلی در حاشیه مراسم سخنرانی در جمع مردم جیرفت در خصوص شایعات مربوط به وابستگی وی به جریان انحرافی گفت :بنده بارها در مصاحبه های مختلف با خبرنگاران و گفتگوهای تلویزیونی این ادعای کاذب را رد کرده و ما با گفتمان انقلاب اسلامی به عنوان یک اصل وارد این عرصه شده ایم.

كد خبر : ۳۰۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


بيان روز:11روز ديگر تابرگزاي انتخابات 24خردادماه باقي مانده است ، دراين روزها مردم پلدختر وبخش معمولان آمادگي خود رابراي حضور درانتخابات رياست جمهوري وشوراهاي شهر وروستا اعلام مي كنند.

كد خبر : ۳۰۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


بيان روز:11روز ديگر تابرگزاي انتخابات 24خردادماه باقي مانده است ، دراين روزها مردم پلدختر وبخش معمولان آمادگي خود رابراي حضور درانتخابات رياست جمهوري وشوراهاي شهر وروستا اعلام مي كنند.

كد خبر : ۳۰۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


بيان روز: باشگاه گهر دورود لرستان اين روزها با مديرعامل جديدش به دنبال ساماندهي و ريكاوري برای حضور هرچه قدرتمندتر در رقابت‌هاي فصل جديد ليگ دسته اول كشور است.

كد خبر : ۳۰۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


بيان روز:پايگاه اطلاع رساني بيان روزاخبار24ساعته گذشته كشور رامنتشركرد.

كد خبر : ۳۰۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


بيان روز:محسن رضایی کاندیدای انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری که قرار بود در ساعت 8 شب یکشنبه در مسجد شکوهی ساری حضور یابد هواپیمای حامل وی با نقص فنی روبه رو شد و مجدد به مهر آباد برگشت، و بعد از یک ساعت و نیم تاخیربه ساری برگشت.

كد خبر : ۳۰۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


بيان روز:نمايندگان لرستان دربهارستان خبردادند.

كد خبر : ۳۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


بيان روز:توسعه اینترنت در کشورهای توسعه‌ یافته، در حال توسعه و حتی جهان سوم نیز به امری بدیهی و غیر قابل اجتناب است. به وضوح مشاهده می‌شود کشورهایی که از رونق بیشتر تجاری برخوردارند، تعداد کاربران اینترنتی بیشتری دارند.

كد خبر : ۳۰۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۴


بيان روز:رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دلفان گفت:به مناسبت سالگرد عروج ملكوتي حضرت امام (ره) باحضورهنرمندان غرب كشور سوگواره مور ومويه دردلفان برگزار شد.

كد خبر : ۳۰۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۴


بيان روز:حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای با تأکید بر اینکه هر رأی مردم، رأی به جمهوری اسلامی و اعتماد به ساز و کار انتخابات است، فرمودند: لازمه انتقاد در سخنان انتخاباتی سیاه‌نمایی نیست، نامزدها وعده‌های نشدنی ندهند.

 

كد خبر : ۳۱۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۴


بيان روز:11روز ديگر تابرگزاي انتخابات 24خردادماه باقي مانده است ، دراين روزها مردم پلدختر وبخش معمولان آمادگي خود رابراي حضور درانتخابات رياست جمهوري وشوراهاي شهر وروستا اعلام مي كنند.

كد خبر : ۳۱۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۴


بيان روز:دومین مناظره کاندیداهای ریاست جمهوری که درباره موضوع فرهنگی است آغاز شد. مهمترین محورهای مناظره ۸ نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری را در این خبر بخوانید.

كد خبر : ۳۱۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


بيان روز:یک سایت اپوزیسیون مدعی شد: ستاد حسن روحانی، زمان اخذ مدارک تکمیلی او را دهه ۹۰ میلادی عنوان می‌کند، در حالی‌که سازندگان فیلم تبلیغاتی‌اش، دوره اخذ مدرکش را به پیش از انقلاب عقب می‌کشند، از دانشگاهی که آن زمان تاسیس نشده بود.

كد خبر : ۳۱۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


بيان روز:ملکشاهی به نمایندگی از مجمع نمایندگان لرستان ضمن خیر مقدم به دکتر محمدباقر قالیباف گفت : بنده از جانب نمایندگان خرم آباد مردم شهید پرور لرستان ، روحانیون ، خواهران و برادران حاضر مقدم دکتر قایلباف رو گرامی میدارم .

كد خبر : ۳۱۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


بيان روز: مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان از فعالیت دو کتابخانه پستی در لرستان خبر داد.

كد خبر : ۳۱۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


بيان روز:تيم ملي فوتبال ايران براي صعود مستقيم به جام جهاني 2014 بايد از دو ديدار لبنان و کره جنوبي چهار امتياز بگيرد و کمي هم خوش شانس باشد تا ازبکستان و کره به نتيجه مساوي برسد.

 

كد خبر : ۳۱۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


بيان روز: هافبک سابق تيم ملي فوتبال ايران در کنار بزرگان فوتبال جهان در بازي خداحافظي ميشاييل بالاک در آلمان به ميدان رفت.

كد خبر : ۳۱۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


بيان روز:نماینده مجلس در حاشیه حضور محمدباقر قالیباف در گلزار شهدای خرم آباد گفت: انتظار ما از رئیس جمهور آینده، انتظار همه ملت ایران است.

كد خبر : ۳۱۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


بيان روز:با توجه به حکایت این روزهای ترکیه، اردوغان باید راهی را که اینک در حمایت از تروریست های سلفی و وهابی سوریه در پیش گرفته سریعا تمام کرده و سیاست حسن همجواری را با ملّت ستمدیده سوریه در پیش گیرد.

كد خبر : ۳۱۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


بيان روز:فرمانده نيروي انتظامي لرستان گفت:كليه مجرمان،متكديان،معتادان و سارقان اموال ومشمولان ماده 16مبارزه باموادمخدر شناسامه دارمي شوند.

كد خبر : ۳۱۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


بيان روز:باحضورمديركل آب وفاضلاب استان وجمعي ازمسئولين ادارات شهرستان پلدختر مدير جديد آب وفاضلاب روستايي شهرستان معرفي شد.

كد خبر : ۳۱۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


بيان روز:معاون سیاسی و امنیتی استاندار لرستان از دانشگاهیان خواست نسبت به دعوت مردم برای حضور گسترده در انتخابات اقدام کنند.

كد خبر : ۳۱۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


بيان روز:حجت الاسلام محسن قرائتی خطاب به نامزدهای ریاست جمهوری گفت: قرآن در 4 مورد به اقامه دعوت کرده است؛ اقامه نماز، اقامه دین، اقامه عدالت و اقامه قرآن، که اگر قرآن را به پا داریم بدانید وضع اقتصادی نیز درست می شود همان طور که خداوند وعده داده است.

كد خبر : ۳۱۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


بيان روز:رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دشمنان، بسیج را متهم به طرفداری از بعضی کاندیداها می‌کنند حال آنکه ادعای حمایت سازمان بسیج از یک کاندیدا دروغ محض است.

كد خبر : ۳۱۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


بيان روز: تيم ملي واليبال ايران در نخستين بازي خود در ليگ جهاني برابر روسيه نتيجه را واگذار کرد.

كد خبر : ۳۱۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:آخرین مناظره کاندیداهای ریاست جمهوری با موضوع مسائل سیاسی برگزار شد که از جذابیت بالاتری نسبت به دو مناظره قبلی برخوردار بود.

كد خبر : ۳۱۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:برخی حامیان و نزدیکان هاشمی رفسنجانی معتقدند بهترین گزینه انتخابات علی اکبر ولایتی است چرا که وی می تواند علاوه بر ایجاد اجماع در میان گروه های کشور ، جلوی برخی افراطی گری ها را گرفته و کشور را به آرامش برساند.

كد خبر : ۳۱۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:در اين مقاله بسيار مهم و افشاگرانه مطالبي از اين دست که "حميدرضا ظريفي‌نيا کيست و در سايت جرس چه سمتي دارد؟" همچنين اين که "رابطه علي احساني با صهيونيست‌ها و بهاييان چيست؟" عنوان شده است. فرد افشاگر در مقاله جديد خود هويت حقيقي ياسمين آرموي را افشا کرده و از رابطه عاطفي حقيقت‌جو با يکي از اعضاي گروهک تروريستي منافقين مي‌گويد که در ادامه به آن خواهيم پرداخت.

كد خبر : ۳۱۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:بخشداربخش معمولان گفت:روستاهاي افرينه،زيودار و بن لار به دليل مشكلات محلي از انتخابات شوراها انصراف دادند.

كد خبر : ۳۱۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:فرمانده نيروي انتظامي لرستان گفت:كليه مجرمان،متكديان،معتادان و سارقان اموال ومشمولان ماده 16مبارزه باموادمخدر شناسامه دارمي شوند.

كد خبر : ۳۱۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:فرماندارپلدخترگفت:132شعبه اخذ راي ثابت وسيار كاررأي گيري انتخابات رياست جمهوري وشوراها ي اسلامي رادرپلدختر انجام مي دهند.

كد خبر : ۳۱۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:مسؤلان نظام و سفرای کشورهای اسلامی، صبح دیروز به مناسبت بعثت حضرت محمد مصطفی صلوات‌ الله ‌علیه ‌و آله، با حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای دیدار کردند.

كد خبر : ۳۱۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز: المپيك ميداني است براي نمايش توانمندي نابغه‌هاي ورزشي، نابغه‌هايي كه حيرت جهانيان را برانگيخته مي‌كنند. نابغه‌هايي كه...

كد خبر : ۳۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:رسانه‌های ضد انقلاب و بیگانه فارسی زبان در هفته گذشته، اقداماتی دیگر را در دستور کار رسانه‌ای خود قرار دادند؛ تخریب مناظرات صورت گرفته در تلویزیون، تلاش برای تحریک حسن روحانی برای اقدامات هنجارشکن، و تلاش برای سرد کردن تنور انتخابات از جمله طراحی‌های رسانه‌های ضد انقلاب برای این روزهای کشور است. البته انتشار اخبار دروغ هم مثل اغلب اوقات چاشنی این اخبار است.

كد خبر : ۳۱۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:حسن روحانی کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: من سرهنگ نیستم، حقوقدان هستم و هیچ‌وقت پادگانی فکر و عمل نکردم.

كد خبر : ۳۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:چند روز پیش نیز مدیر شبکه وهابی نور، حمایت ضمنی این شبکه از محمد رضا عارف را اعلام کرد و گفت: « بنده فکر می کنم از میان همه کاندیداها، دکتر عارف از بقیه متفاوت تر باشد.»

كد خبر : ۳۱۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:بخشداربخش معمولان گفت:روستاهاي افرينه،زيودار و بن لار به دليل مشكلات محلي از انتخابات شوراها انصراف دادند.

كد خبر : ۳۱۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز: سايت فدراسيون جهاني کشتي برترين‌ فرنگي‌کاران ماه ژوئن را بر اساس مسابقات برگزار شده معرفي کرد.

كد خبر : ۳۱۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز: تيم ملي واليبال ايران در دومين مسابقه خود در ليگ جهاني برابر روسيه نتيجه را واگذار کرد.

كد خبر : ۳۱۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز: طرح تطویل، توسعه و مقاوم سازی سطوح پروازی فرودگاه اراک روز یکشنبه با حضور دکتر 'محمود احمدی نژاد' به بهره برداری رسید.

كد خبر : ۳۱۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:این روزها کاندیدهای ریاست جمهوری زیاد در رسانه ها حضور دارند برای بیان و ارائه دادن برنامه های خود در این بین تکیه کلام های که زیادتر استفاده می کنند شاید برای بینندگان جالب باشد که در زیر به این تکیه کلام ها اشاره ای کوتا می کنبم.

كد خبر : ۳۱۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:محسن رضايي،جليلي وقاليباف درسفرهاي استاني  به تبريز وقرچك ورامين به هواداران خودچه گفتند.

كد خبر : ۳۱۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:رئیس جمهور کشورمان در دیدار خصوصی‌اش با مسئولان فدراسیون و اعضای تیم ملی فوتبال پیشنهاد داد بعد از دیدار با کره‌جنوبی بازی خداحافظی برای بزرگان فوتبال ایران برگزار شود.

كد خبر : ۳۱۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:رئیس ستاد انتخابات لرستان گفت: در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا یک هزار و 874 شعبه اخذ رأی در لرستان دایر می‌شود.

كد خبر : ۳۱۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: انتظار ما از رئیس جمهور آینده این است که در جهت حاکمیت اسلام و ارزشهای دینی قدم بردارد.

كد خبر : ۳۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:مشاور سیاسی استاندار گفت: از ویژگیها و امتیازات برجسته نظام جمهوری اسلامی ایران، توجه به اقشار مختلف مخصوصاً بانوان است.

كد خبر : ۳۱۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:

نخستین مرکز جامع رصد و مراقبت فضایی کشور با حضور رئیس‌جمهور افتتاح شد و به بهره‌برداری رسید.

كد خبر : ۳۱۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:کش و قوس ميان کارگزاران و اصلاح‌طلبان بر سر حذف محمدرضا عارف يا حسن روحاني از رقابت‌هاي انتخاباتي ادامه دارد.

كد خبر : ۳۱۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:روحانی و عارف به بهانه سفرهای استانی از انجام مناظره چهارم سرباز زدند.

كد خبر : ۳۱۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز: رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در گوشه و کنار دنیا، آزادی خواهان و نیروهای مقاومت با بکارگیری شیوه‌های انقلاب اسلامی در حال پیشروی و شکست مستکبران هستند.

كد خبر : ۳۱۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:استاندار لرستان گفت: رسانه ها باید بستر کار را به گونه ای فراهم کرده که مردم حماسه سیاسی مد نظر رهبر معظم انقلاب را خلق کنند.

كد خبر : ۳۱۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:دقایقی پیش در پی سفرهای استانی کاندیداهای ریاست جمهوری علی اکبر ولایتی وارد لرستان شد.

 

كد خبر : ۳۱۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:با اتمام فیلم‌برداری بخش‌های مربوط به حمله سپاه ابرهه به خانه کعبه در ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی، بخش‌های جزئی باقی‌مانده‌ای از فیلم محمّد صلّی اللّه علیه و آله و سلّم در حال فیلم‌برداری در تهران است تا فیلم به اتمام برسد.

كد خبر : ۳۱۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:این روزها در حالی بحث اجماع اصلاح طلبان روی حسن روحانی، مطرح است که در واقع وی و هاشمی رفسنجانی دو عضو جامعه روحانیت بوده و با این اقدام مجمع روحانیون عملا در زیر بیرق جامعه روحانیت قرار می گیرد.

كد خبر : ۳۲۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: درمان رایگان را برای کشور عملی می‌کنم.

كد خبر : ۳۲۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز: تيم ملي فوتبال ايران سه‌شنبه شب در مقدماتي جام جهاني برزيل ميزبان لبنان است.

كد خبر : ۳۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز:حسین شریعتمداری در سرمقاله امروز کیهان به بحث ائتلاف اصلاح طلبان و کناره گیری عارف یا روحانی اشاره کرده و از اصولگرایان تقاضانموده آنها نیز یکپارچه شوند تا از پراکندگی آراء جلوگیری شود

كد خبر : ۳۲۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز:آخرین بار به پدرش گفت «بابا من رفتم خط»، وقتی خداحافظی کرد مادر مشغول کار بود که گفت «مامان من دارم می‌روم، خداحافظ»؛ مادر تا به پایین برسد او رفته بود اصلاً نفهمید علیرضا چطور پوتین‌هایش را پوشید. فقط شنید که «سه ماه دیگر بر می‌گردم».

كد خبر : ۳۲۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز:کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت:‌ در صورتی که احساس کنم اصولگرایان در انتخابات شکست می خورند،‌ از صحنه رقابت کناره گیری می کنم.

كد خبر : ۳۲۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز:موسوي‌خوئيني‌ها با اشاره به فراهم نشدن مجال نامزدي براي خاتمي و هاشمي گفته است با شرکت در انتخابات به هر قيمت مخالفم اين به زيان ماست.

كد خبر : ۳۲۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز:پدر سعید جلیلی گفت: رأی آوردن و یا نیاوردن فرزندم برای ما مهم نیست، هرچه خدا بخواد همان می شود.

كد خبر : ۳۲۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز:بیش از 12 هزار رأی اولی در انتخابات ریاست جمهوری شرکت می‎کنند

كد خبر : ۳۲۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز:حدود500 رأي اولي درانتخابات رياست جمهوري وشوراهاي اسلامي شهر وروستا شركت مي كنند

كد خبر : ۳۲۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز:جانشين فرماندهي ناحيه مقاومت بسيج شهرستان پلدختراز برگزاري برنامه هاي متنوع فرهنگي، ورزشي وقرآني ،هفته پاسدار درپلدخترخبرداد.

كد خبر : ۳۲۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز: سخنگوي شوراي نگهبان در پاسخ به سوالي مبني بر اين كه برخي سايت ها اخباري را منتشر كرده اند كه «حسن روحاني» يكي از نامزدهاي انتخابات رياست جمهوري رد صلاحيت شده است گفت: بررسي صلاحيت مجدد هيچ كدام از نامزدها مطرح نبوده است.

كد خبر : ۳۲۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز:فرماندار شهر خالص عراق گفت: همه این دستگاه‌ها جدید و پیشرفته بودند و شیوه جاسازی آنها نیز دلیلی بر تلاش برای استفاده غیرمشروع از آنها بوده است. گروهک تروریستی منافقین دستورالعملی را برای انتخابات 92 ایران برمه ریزی کرده است.

كد خبر : ۳۲۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز:نامزد یازدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: تا آخر ایستاده‌ام و به نفع هیچ‌کس کناره‌گیری نمی‌کنم.

كد خبر : ۳۲۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز: با تصميم کميته انضباطي قاسم دهنوي تا زمان حضورش در کميته انضباطي فدراسيون فوتبال از فعاليت‌هاي فوتبالي محروم است.

كد خبر : ۳۲۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


بيان روز:كناره گيري عارف و اعلام مواضع وحمايت هاي اصلاح طلبان ازاين اقدام

كد خبر : ۳۲۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


بيان روز:رئیس ستاد زنده باد بهار گفت: با توجه به اینکه هیچکدام از 8 کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفتمانی نزدیک به گفتمان بهار ندارند ما از کسی حمایت نمی کنیم.

كد خبر : ۳۲۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


بيان روز:در حالی کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری وارد لرستان شد که دارای حواشی خاصی بود.

كد خبر : ۳۲۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


بيان روز:در طی روزهای اخیر بازهم لرستان میزبان میهمان ناخوانده ریزگردها است.

كد خبر : ۳۲۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


بيان روز:حدود500 رأي اولي درانتخابات رياست جمهوري وشوراهاي اسلامي شهر وروستا شركت مي كنند

كد خبر : ۳۲۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


بيان روز:یک مقام ارشد دولت سئول از لغو مذاکرات کره شمالی و کره جنوبی که قرار بود روز چهارشنبه در سطح عالی برگزار شود خبر داد.

كد خبر : ۳۲۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


بيان روز:رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر این که انتخاب رییس جمهور جایگاه آزمون و خطا نیست، گفت: دکتر ولایتی کارنامه ای دارد که قابل توجه و اعتماد است و می توان بر اساس این کارنامه یک انتخاب مبتنی بر تجربه و آزمودنی ها داشت.

كد خبر : ۳۲۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


بيان روز: محسن رضایی در جمع مردم خرم اباد حضور یافت و به سخنرانی پرداخت.

كد خبر : ۳۲۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


بيان روز: تيم ملي فوتبال ايران با پيروزي پرگل مقابل لبنان يک گام ديگر به صعود مستقيم به جام جهاني 2014 برزيل نزديک تر شد.

كد خبر : ۳۲۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:جریانی در سه روز مانده به انتخابات ریاست جمهوری با یک برنامه مشخص به دنبال تخریب چهره دکتر ولایتی هستند.

كد خبر : ۳۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:محسن رضایی خود را یک نامزد مستقل در انتخابات ریاست جمهوری می‌داند.

كد خبر : ۳۲۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:حذف عارف از انتخابات به نفع نامزد کارگزاران، باعث دلخوری و اعتراضات گسترده در جبهه اصلاحات شده است.

كد خبر : ۳۲۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:جمعی از همراهان و خبرنگاران دکتر ولایتی مورد ضرب و شتم پلیس کرمان قرار گرفتند.

كد خبر : ۳۲۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی مرزبانی خوزستان از آماده باش کامل مرزهای استان توسط نیروهای مرزبانی به منظور جلوگیری از ورود اشرار، گروه‌های خرابکارانه و تروریست‌ها به داخل خاک کشور در آستانه انتخابات خبر داد.

كد خبر : ۳۲۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه جریان احمدی‌نژاد در کشور ماندگار نمی‌شود، گفت:دعا می‌کنیم سرنوشت احمدی‌نژاد ختم به خیر شود.

كد خبر : ۳۲۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:تخريب وسياه نمايي مهمترين آفت تبليغات انتخاباتي است كه نامزدهاي اتخابات رياست جمهوري وشوراهاي شهر وروستا بايد به آن بيشتر توجه كنند.

كد خبر : ۳۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:تلاشهای و رایزنی های اصولگرایان برای رسیدن به وحدت و انصراف برخی از نامزدهای اصولگرا آغاز و شدت گرفته است.

كد خبر : ۳۲۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:امروز 22 خرداد ماه آخرین روز فرصت تبلیغات کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا است.

كد خبر : ۳۲۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:روز دوشنبه 20/3/92- دو روز پیش- در یادداشتی با عنوان «مهندسی نامرئی» از یک «پروژه دو سویه» خبر داده و آورده بودیم یک سوی این پروژه، یکپارچگی آراء جبهه مدعیان اصلاحات و سوی دیگر آن ادامه پراکندگی در آراء اصولگرایان است.

كد خبر : ۳۲۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: اصولگرایان باید ائتلاف کنند و یکی از آن‌ها در صحنه بماند.

كد خبر : ۳۲۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز: نظرسنجی که از سوی پايگاه اطلاع رساني بيان روز در روز سه شنبه ۲۱ خرداد ماه و پس از انصراف محمدرضا عارف و غلامعلی حداد عادل درشهرستان پلدخترومعمولان صورت گرفت.

كد خبر : ۳۲۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:تخريب وسياه نمايي مهمترين آفت تبليغات انتخاباتي است كه نامزدهاي اتخابات رياست جمهوري وشوراهاي شهر وروستا بايد به آن بيشتر توجه كنند.

كد خبر : ۳۲۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای تاکید کردند: حضور حداکثری در پای صندوق‌های رأی، از هر چیز دیگر برای کشور مهم‌تر است و ملت با حرکت مقتدرانه روز جمعه، ارتباط و اتصال مستحکم خود را با نظام اسلامی اثبات، و دشمن را بار دیگر ناکام و ناامید خواهد کرد.

كد خبر : ۳۲۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:آخرین همایش انتخاباتی ولایتی عصر دیروز در سالن شهید افراسیابی و با حضور تعدادی کثیری حامیان این کاندیدای ریاست جمهوری برگزار شد.

كد خبر : ۳۲۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


بيان روز: ديروز در برنامه تبلیغاتی دکتر جلیلی عده ای با افراد حاضر در ستاد جلیلی درگیر و سعی در برهم زدن برنامه را داشتند.

كد خبر : ۳۲۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


بيان روز:امام جمعه وفرماندارپلدختر در پیام مشترکی مردم همیشه در صحنه شهرستان پلدخترو معمولان  را به حضور گسترده و پر شور در انتخابات روز جمعه دعوت کردند.

كد خبر : ۳۲۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


بيان روز:نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: الحمدلله مردم ما در کشور بلوغ کافی دارند و ثابت کرده اند که با هوشیاری و آگاهی در تمام عرصه ها حضور پیدا کرده و نقششان را ایفا کرده اند.

كد خبر : ۳۲۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


بيان روز:نماینده مردم بروجرد گفت: باید مردم در انتخابات 24 خرداد هوشمندانه انتخاب کنند و مواظب سوابق وشعارهای کاندیداها نیز باشند.

كد خبر : ۳۲۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


بيان روز:نماينده ولي‌فقيه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد از راه‌اندازي نخستين دفتر پاسخگويي به شبهات و مسائل شرعي مردم، طي آينده نزديك در خرم‌آباد خبر داد.

كد خبر : ۳۲۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


بيان روز:جمعي از جانبازان لرستاني به نمايندگي از 16 هزار جانباز استان لرستان، در خرم‌آباد با نماينده ولي‌فقيه در استان و امام جمعه خرم‌آباد ديدار كردند.

 

كد خبر : ۳۲۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت: عملکرد صدا و سیمای لرستان در انعکاس فرهنگ صحیح تبلیغات کاندیداهای شورا بسیار ضعیف بوده است.

كد خبر : ۳۲۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


بيان روز:نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در اعتراض به انجام نشدن مصوبات دولت، کارگروه استان لرستان را ترک کرد.

كد خبر : ۳۲۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


بيان روز:سازمان بسیج مستضعفین در بیانیه‌ای تاکید کرد: ۲۴ خرداد ۹۲ روز پیروزی جبهه انقلاب اسلامی در برابر نظام سلطه بوده و یک بار دیگر دنیا، شاهد حماسه آفرینی ملت ایران خواهد بود.

كد خبر : ۳۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


بيان روز:جلسه کارگروه توسعه و عمران لرستان که قرار بود مهرماه سال گذشته برگزار شود در روزهای پایان دولت دهم برگزار شد، جلسه ای که البته حواشی و اتفاقات قابل تاملی نیز در آن رخ داد.

كد خبر : ۳۳۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


بيان روز:امروز پلدختر همراه باايران اسلامي باحضورپرشوردرانتخابات جشن سياسي نظام جمهوري اسلامي رابرپاكردند.

كد خبر : ۳۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۴


بيان روز:وزیر کشور گفت: با توجه به حضور پرشور مردم، مهلت اخذ رای در انتخابات قطعا تمدید خواهد شد.

كد خبر : ۳۳۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۴


بيان روز:هرچندشهرستان پلدختر بعنوان گرمترين شهراستان لرستان است ولي امروز اين گرماي طاقت فرسا به 40درجه هم رسيد ولي اين مسئله مانع ازحضور مردم اين خطه ازكشورمان براي انتخابات نشد.

كد خبر : ۳۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۴


بيان روز:جانشين رييس ستاد انتخابات لرستان از تمديد دو ساعته يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوير و چهارمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا در استان خبر داد.

كد خبر : ۳۳۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۴


بيان روز:مسول كميته تبليغات و اطلاع رساني ستاد انتخابات لرستان افزود: حدو ۲۰۰ خبرنگار و عكاس از رسانه ها و مطبوعات محلي و سراسري استان درحال پوشش خبري و تصويري اخبار مرتبط با انتخابات ۲۴ خرداد استان لرستان هستند.

كد خبر : ۳۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۴


بيان روز:همگام با حماسه سیاسی، شعبه 9 در شهرداري پلدخترشاهد حضور پرشور و گسترده رأی اولی ها در انتخابات است.

كد خبر : ۳۳۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۴


بيان روز:رئس ستادانتخابات شهرستان پلدخترازآغازشمارش آرا درپلدخترخبرداد.

كد خبر : ۳۳۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۴


بيان روز:یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: تجلی غرورآفرین شما خواست مقام معظم رهبری را در خلق حماسه سیاسی به‌بهترین نحو محقق کرد.

كد خبر : ۳۳۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۵


بيان روز:فرماندار وامام جمعه پلدختراز حضورآگاهانه وبابصيرت مردم پلدختر درانتخابات 24خرداد تقدير كردند.

كد خبر : ۳۳۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۵


بيان روز:مجید مرادی مستندساز عضو گروه مستند آزاد اعلام کرد به زودی مستندی درباره احمدی‌نژاد می‌سازد.

كد خبر : ۳۳۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۵


بيان روز:ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام حسن روحانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در بیانیه‌ای تاکید کرد: بار دیگر ملت بزرگ ایران اسلامی با حضور پرشکوه خود در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، حماسه‌ای شگفت آفرید و عظمتی نو برپا کرد.

كد خبر : ۳۳۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۵


بيان روز:حسن روحانی با کسب 18میلیون 613هزار و 329رأی رئیس‌جمهور منتخب مردم شد.

كد خبر : ۳۳۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:وزن اصولگرایان در غیاب احمدی نژاد مشخص گشت. جریان اصولگرایی پس از چند شقه شدن در انتخابات مجلس و همچنین ناامید شدن از اینکه قالیباف به هیچ عنوان نمی تواند جریان اصولگرایی را نمایندگی کند؛ در نظر داشت با اعلام حمایت از جلیلی تحت عنوان اصولگرایان ناب خود را احیا نماید که با رأی شکننده و ضعیف جلیلی که قابل پیش بینی هم بود، شکست نهایی نیز برای آنها حاصل گشت. امروز احمدی نژاد به بدنه اصولگرایی که تحت تاثیر قرق رسانه ای بوده است فهماند که وزن واقعیشان چقدر است.

كد خبر : ۳۳۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:در پی حماسه با شکوه و تاریخی ملت در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیام تشکر و قدردانی خطاب به مردم ایران صادر کردند.

كد خبر : ۳۳۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در اولین پیام تلویزیونی خود به عنوان رییس‌جمهور منتخب مردم که از طریق بخش خبری 21 شبکه اول سیما پخش شد، از رهبر معظم انقلاب و آحاد مردم ایران برای کمک به خلق حماسه سیاسی قدردانی کرد.

كد خبر : ۳۳۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶