اخبارشهرستان
پربیننده ترین
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۱۲۴۰    عبارت مورد جستجو: خبر

شرف الشمس چیست؟ چه آثاری دارد؟ آداب آن چگونه است؟ در چه روز واقع می‌شود؟ آیا تکرار آن در هر سال لازم است؟ و ده‌ها سوال دیگر؛ از جمله نکاتی است که علیرغم مبتلا به بودن اذهان مردم به این موضوع، غالبا در رسانه‌های دینی به آن پرداخته نشده است.

كد خبر : ۸۳۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۸۳/۰۱/۱۹


در واقع فتنه سال 88 برآیند همه فتنه‌هایی بود که از پیش از پیروزی انقلاب تا دوره خاتمی با هدف در هم کوبیدن یا انحراف انقلاب اسلامی در فضای داخلی و بین‌المللی علیه انقلاب دنبال شده بود و به صورت مختلف فعالیت می‌کردند.

كد خبر : ۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۷


رنامه مدلینگ که طرح فراخوان آن را به عهده دارد آزادانه در هتل ها و سالن های شیراز برنامه شوی خود را به اجرا می گذارد و صدها دختر و پسر زیبا را در آن مکان ها گردهم جمع کرده و زیباترین آن ها را انتخاب می کنند.

كد خبر : ۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۷


این فوتبال بی در و پیکر نه تنها بار فنی بالائی نداردبلکه آرام آرام در مباحث اعتقادی و فرهنگی نیزپا به عرصه کم کاری ها گذاشته است.

كد خبر : ۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۷


معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: طرح مطالعات امکان‌سنجی 36 منطقه نمونه گردشگری استان لرستان انجام شده است.

كد خبر : ۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۷


زبان‌ها و گویش‌های ایرانی گنجینه‌های گرانبهایی هستند که نمایانگر فرهنگ و تمدن تاریخی و کهن این مرز و بوم بوده و مطالعات علمی، گرد آوری، ضبط واژه‌ها و مطالعه تطبیقی آن‌ها می‌تواند در شناساندن و حفظ آنها بسیار موثر باشد.

كد خبر : ۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:پایگاه تحلیلی خبری بیان روزبه دلیل نقص فنی بصورت موقت درهفته های اخیرغیرفعال شدکه پس ازرفع مشکلات امروزفعالیت خودرامجدداآغازمی کند.

كد خبر : ۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:هفته گذشته یکی از هفته‌های شلوغ احزاب اصولگرا و اصلاح‌طلب بود که به رفت‌و آمدهای انتخاباتی و نامه‌نگاری با کاندیداهای احتمالی گذشت.

كد خبر : ۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد با تشریح نحوه پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی پیوسته بدون آزمون این دانشگاه،گفت: ثبت‌نام پذیرش داوطلبان از ساعت 14 امروز آغاز می‌شود.

كد خبر : ۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سخنگوی «کاترین اشتون» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپایی گفت: تاریخ و محل دقیق برگزاری مذاکرات میان ایران و گروه ۱+۵ هنوز مشخص نشده؛ اما برگزاری مذاکرات قطعی است.

كد خبر : ۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نماینده ورزقان در مجلس با بیان اینکه میراث فرهنگی در روستاها اجازه ساخت‌وساز منازل مخروبه را نمی‌دهد، گفت: پیشرفت فیزیکی ساخت‌وساز به ۱۵ درصد می‌رسد.

كد خبر : ۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر پایگاه منطقه ای انتقال خون لرستان از اهدای 13 میلیون و 154 هزار و 400 سی سی خون توسط نیازمندان خون در استان در 9 ماه گذشته خبر داد.

كد خبر : ۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: مدیركل تعاون ، كار و رفاه اجتماعی از تدوین و ابلاغ سند توسعه پنج ساله اشتغال و سرمایه گذاری استان پس از دو سال كار كارشناسی خبر داد.

كد خبر : ۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


كد خبر : ۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


كد خبر : ۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:در شرایطی که اظهارنظر‌ها و موضع‌گیری‌های مقامات ایرانی و غربی، نشانگر نزدیک بودن دور جدید مذاکرات هسته‌ای است، سخن گفتن از ابعاد و محتوای مذاکرات و استلزامات آن نیز به یکی از مباحث مهم روز تبدیل شده است. در این میان، برخی منابع از توصیه مقامات آمریکایی به نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی درباره دور جدید مذاکرات غرب با ایران خبر می‌دهند.

كد خبر : ۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:عضو هیئت رئیسه مجلس از ارائه نامه‌ای توسط رئیس‌جمهور به هیئت رئیسه خبر داد و گفت: احمدی‌نژاد در این نامه خواستار حضور در خانه ملت شده است.

كد خبر : ۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


كد خبر : ۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


كد خبر : ۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


كد خبر : ۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی لرستان از کاهش 28 درصدی تصادفات برون شهری در آذر‌ماه سال‌جاری خبر داد.

كد خبر : ۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مسئول چاپ و نشر اداره‌کل ارشاد اسلامی لرستان گفت: طی 9 ماهه امسال 98 عنوان کتاب در لرستان به چاپ رسیده است.

كد خبر : ۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: طی هفته گذشته با هوشیاری پلیس نقشه‌های متخلفان در ازنا نقش برآب شد.

كد خبر : ۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:فرمانده انتظامی شهرستان ازنا گفت: یک‌هزار و ۷۰۰ سکه تقلبی در این شهرستان کشف و ضبط شد.

كد خبر : ۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:از نکات جالب توجه جلسه امروز مجلس استفاده علی لاریجانی و عبدالرضا مصری از واژه کثافت‌کاری‌ و همچنین دست نوشته یک نماینده درباره زورگویی هیئت رئیسه بود.

كد خبر : ۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت رئیس جمهور گفت: هیچ ایرادی به مصوبه اخیر دولت در ۲۸ مرداد سال جاری برای تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی گرفته نشده است.

كد خبر : ۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطللاع رسانی بیان روز:در ادامه برنامه ها و فعالیتهای مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان با کلید خوردن فعالیت این مجمع در فضای مجازی برنامه ریزی برای برگزاری گردهمایی مدیران پایگاههای اینترنتی لرستان در دستور کار قرار گرفت.

كد خبر : ۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:به دنبال نگرانیهای مردم کوهدشت از فعالیت مراکز عرضه قلیان در این شهر و انعکاس این موضوع در خبرگزاری مهر به همت شهرداری کوهدشت طرح جمع آوری و پلمپ این مراکز کلید خورد.

كد خبر : ۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:قائم مقام وزیر و مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان گفت: هم اکنون 231 پروژه احداث، بهسازی و آسفالت در سطح راه های لرستان در دست انجام است

كد خبر : ۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:همایش مبارزه با جرایم اقتصادی، درخواست احمدی‌نژاد برای حضور در مجلس، ماجرای استخدام‌های دولتی، استعفای محمد بنا از سرمربی‌گری تیم ملی کشتی فرنگی و سخنان وزیر سابق بهداشت برای گفتن نا‌گفته‌ها در کنار صفحات سیاسی روزنامه‌ها که به ماجرای حضور یافتن یا نیافتن اصلاح طلبان در انتخابات پرداخته بودند، مهمترین موضوعات روزنامه‌های صبح امروز بود

كد خبر : ۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طرح دولت وحدت ملی را «ملغمه» و تحقق دولت ائتلافی را «بعید» دانست و درباره نسبت سپاه با انتخابات نیز گفت که سپاه از اصولگرایی دفاع می‌کند اما نه به عنوان یک حزب، بلکه به عنوان یک تفکر و اندیشه و بازگشت به اسلام ناب.

كد خبر : ۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مجید امیدی شهرکی که تا امروز مدیر کل سیاسی امنیتی نهاد ریاست جمهوری بود، حالا با حکم وزیر ارشاد مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران شده است.

كد خبر : ۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:یکی از طراحان اصلی طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش از به جریان افتادن مجدد طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش خبر داد و گفت: ابوترابی نایب رئیس مجلس از دریافت این طرح در جلسه علنی امروز خودداری کرد اما استیضاح کنندگان طرح مصر به انجام استیضاح حاجی بابابی هستند.

كد خبر : ۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیرعامل شركت آب منطقه ای لرستان گفت: عملیات اجرایی ساخت چهار سد مخزنی جدید همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی در لرستان آغاز می شود.

كد خبر : ۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای لرستان گفت: متوسط بارش استان لرستان از مهر تاکنون معادل 211 میلیمتر است.

كد خبر : ۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: ابزاری برای مقابله با پدیده زیرمیزی در بیمارستان پلدختر نداریم، در صورت برخورد بیمارستان بدون پزشک می‌ماند.

كد خبر : ۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه الیگودرز گفت: روابط عمومی‌ها خدمات 33 ساله انقلاب اسلامی دستگاه‌های خود را از طریق مطبوعات به گوش مردم برسانند.

كد خبر : ۱۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:شبکه العالم از آزادی 48 زائر ایرانی ربوده شده از سوی گروههای مسلح در سوریه خبرداد.

كد خبر : ۱۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نام مهدی چمران هم به لیست بلند بالای کاندیداهای ریاست‌جمهوری یازدهم اضافه شد.

كد خبر : ۱۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه با تعجب برانگیز دانستن اظهارنظر رئیس‌جمهور بر مبنای اخبار تحریف شده، تأکید کرد: منظور حجت‌الاسلام سعیدی از مهندسی معقول و منطقی، همان مطرح کردن آرمان‌ها و معیارها بوده و سپاه هیچگونه دخالتی در انتخابات‌ها نداشته و نخواهد داشت.

كد خبر : ۱۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اعلام تلویحی کاندیداتوری در انتخابات ۹۲، شعار خود را «دولت فراگیر و جامعه امید» عنوان کرد.

كد خبر : ۱۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:درهفته های اخیر گزارشات مردمی مبنی برسرقت کابل ها وسیم های برق داشتیم که فرصتی شد سری به بخشداربخش مرکزی شهرستان پلدختر بزنیم تا ازچگونگی اقدامات صورت گرفته برای رفع این مشکل باخبرشویم.

كد خبر : ۱۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:فرزند ارشد مهدی کروبی با اعلام این خبر در صفحه شخصی خود در فیس‌بوک، گفته که این پرونده مربوط به مصاحبه‌های وی بار رسانه‌های خارجی، در مورد حوادث کهریزک بوده است.

كد خبر : ۱۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز: پادگان شهید شفیع‌خانی در شمال غرب اندیمشک، محل استقرار تیپ ۵۷ حضرت ابوالفضل(ع) لرستان بود، این روزها خبر می‌رسد علاوه بر فروش این یادمان در غفلت مسؤولان، این پادگان بکر در حال از بین رفتن است.

كد خبر : ۱۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز: سخنرانی روز گذشته «بشار اسد» رییس جمهوری سوریه، نه تنها واکنش های بین المللی را برانگیخته است بلکه از تحولات جدیدی پرده بر می دارد که در هفته های آتی بر روندهای سیاسی کنونی خاورمیانه و رفتار بازیگران منطقه ای و بین المللی حاضر در آن تاثیرگذار خواهد بود.

كد خبر : ۱۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور پیامی یه مناسبت درگذشت شاعر آیینی، شاهرخ اورامی از دست دادن او را ضایعه‌ای زود هنگام دانست.

كد خبر : ۱۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:معاونین وزرای امور خارجه روسیه و آمریکا و نماینده ویژه سازمان ملل و اتحادیه عرب در امور سوریه، در نشست سه‌جانبه روز جمعه خود در ژنو بر حل و فصل مسالمت‌آمیز بحران در سوریه تاکید کردند.

كد خبر : ۱۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سیامند رحمان که عنوان قوی‌ترین مرد معلول جهان را در اختیار دارد، به طور رسمی با باشگاه پرسپولیس قرارداد امضا کرد.

كد خبر : ۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:راننده خودروی "بی ام و" که در سعادت آباد سرنشین خودروی بنزی را زیر گرفته و او را به قتل رسانده بود به تشریح جنایتش پرداخت.

كد خبر : ۱۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:با پيوستن «سارا شاهي» بازيگر ايراني الاصل سينماي هاليوود به فيلم جديد « والتر هيل»، سيلوستر استالونه همبازي‌هايش را در اين اثر اكشن شناخت.  اين فيلم اكشن كه هنوز عنوان مشخصي ندارد، توسط والتر هيل خالق آثاري چون «گلوله در سر» ساخته مي شود

كد خبر : ۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:انتشار تصویر بی حجاب خانم ” م ن ” عضو شورای شهر همدان، تنها ثمره ای که برای وی داشت این بود که بعد از هشت ماه وبلاگ خود را بروز کرد.

كد خبر : ۱۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: فضاي فيسبوكي اين روزها، حكايت از يك انقلاب ايدئولوژيك در ميان اعضا و خانواده اين سازمان منحله دارد، انقلابي به سبك انقلاب ايدئولوژيك منافقين كه براساس آن بنيان و اساس دين و اعتقادات مذهبي به انحطاط رفت.

كد خبر : ۱۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدتی از شروع درگیری در جریان عملیات بیت المقدس می گذشت که روی بیسیم فهمیدم سلمان کارش گیر است . فرمانده گردان ، حسین قجه ای بود که تا حدی می شناختمش . بچه  ی اصفهان بود ؛ کشتی گیر ، پهلوان و مشتی . از آن آدم ها که هم فرماندهی اش عالی و هم شجاعتش بی نظیر بود. وقتی برگشتم به قرار گاه تاکتیکی . تو قرار گاه هنوز قصه ی در گیری گردان سلمان وحسین قجه ای سر زبان ها بود . حاج احمد متوسلیان با بیسیم حرف می زد. از قیافه اش پیدا بود خیلی ناراحت است . داشت به یک نفر می گفت که : حسین و بجه هاش در محاصره هستند....

كد خبر : ۱۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:بشکند بر آن قلمی که ننویسد بر خمینی {ره} و فرزندانش چه گذشت:-سرلشگر شهید حاج حسین خرازی

كد خبر : ۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:خبرها از عربستان حاکی است که وضعیت سلامتی "ملک عبدالله" بار دیگر رو به وخامت گذاشته به صورتی که وی در انجام برخی وظایفش ناتوان مانده است

كد خبر : ۱۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:رویانیان مهمترین دلايل استعفایش از پرسپولیس را اينگونه بيان کرده است که من مرد میدان فوتبال نیستم و متاسفانه به من مرتب اتهام می زدند که پول از کجا می‌آوری؟!

كد خبر : ۱۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:حمله تروریستی به دانشگاه حلب در شمال سوریه به کشته شدن دستکم ۸۰ نفر منجر شد.

كد خبر : ۱۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:سخنگوی کاخ سفید از اظهارات ضد صهیونیستی رئیس جمهور مصر در سال 2010 به شدت انتقاد کرد.

كد خبر : ۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:نايب رئيس و دبير كميسيون اتاق بازرگانی خرم‎آباد گفت: ميانگين مصرف كودهاي شيميايي در دنيا را 180 تا 200 كيلو براي هر هكتار است.

كد خبر : ۱۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:صبح امروز به علت لغزندگی زمین 16 خودرو در مسیر مهریز ـ یزد واژگون شدند.

كد خبر : ۱۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: پنج میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح سلامت محصولات و مبارزه با سموم و آفات در مزارع استاندر سالجاری تخصیص یافته است.

كد خبر : ۱۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:فرماندار پلدختر از توزیع 200 تن برنج وارداتی با نرخ مصوب دولتی در این شهرستان خبرداد.

كد خبر : ۱۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:فرماندار شهرستان پلدختر از برپایی نمایشگاه فروش بهاره در این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۱۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:ادامه مذاکرات ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی در روز پنجشنبه، بازتاب پخش اعترافات یک جاسوس سیا از تلویزیون ایران، ادعاهای آمریکا درباره نقش ایران در سوریه، توافق ایران و سوریه برای دادن یک اعتبار وارداتی به تاجران سوری و فرستادن ناوگانی از نیروی دریایی ایران به دریای مدیترانه، از جمله مهمترین مطالب امروز مطبوعات جهان درباره ایران است.

كد خبر : ۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:در شرايطي كه عراق روزهاي پرالتهابي را پشت سر مي گذارد و تلاش هاي شخصيت ها و چهره هاي مخالف براي سرنگوني دولت نوري مالكي به اوج رسيده، آيت الله سيستاني طرحي را براي پايان دادن به بحران در اين كشور ارائه كرده است. جزئيات جديدي از اين طرح كه به تازگي منتشر شده، چشم انداز مناسبي را براي حل و فصل منازعات در عراق ارائه مي كند.

كد خبر : ۱۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:زن کارمند بیمارستان که داشت با یک پرستار دیگر حرف می‌زد، وقتی ما را دید گفت، من هم می‌خواهم بروم این حاج آقا را ببینم. می‌خواهم ببینم کیست که همه سراغش را می‌گیرند و همراه ما راه افتاد.

كد خبر : ۱۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نصب 4 دستگاه بخاری گازسوز فن دار بدون دودکش در تالار عروسی و تجمع گازهای سمی حاصل از آن باعث مسمومیت 51 نفر شد.

كد خبر : ۱۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رییس دانشگاه پیام نور شهرستان دلفان از برگزاری امتحانات دانشجویان این دانشگاه به صورت مكانیزه خبر داد و گفت : این طرح برای اولین بار در این شهرستان طراحی و اجرا شده است .

كد خبر : ۱۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:به تازگی در سفری که از فرودگاه امام به سمت اصفهان داشتیم در مسیر قم ماشین دچار خرابی شد و مجبور شدیم به تعمیرگاهی در قم مراجعه کنیم و در آنجا از من پرسیدند کجایی هستی گفتم لر هستم و دیدم بعد از این جواب یکدفعه با انفجاری از خنده روبرو شدم که مورد تعجب دوستانم نیز شد

كد خبر : ۱۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:تابستان گذشته فیلمی دست به دست بین مردم چرخید که در آن دو شکارچی(!) یک خانواده خرس قهوه‌ای را به شکل عجیبی شکنجه کرده و می‌خندیدند.

كد خبر : ۱۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:شیر حیوان درندەای است و در هیچ مقطع تاریخی بە انسان کمک نکردە و حتی انسان را می‌خورد، اما می‌بینیم کە مردم با افتخار اسم فرزندان خود را «شیر دل» یا «شیر کو» می‌گذارند، اما خر این همە بە انسان‌ها کمک می‌کند و کوچکترین آزاری بە آنها نمی‌رساند اما هیچ کس حاضر نیست اسم فرزند خود را «خر دل» و یا «خر صفت» بنامد.

كد خبر : ۱۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:عضو مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: هرکس در هر جایگاه و مقامی در کشور تصور کند که مردم منهای ولی فقیه از او استقبال می‌کنند، در توهم است.

كد خبر : ۱۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:ارتش جمهوری اسلامی ایران بیست‌وچهارمین ناوگروه خود را طی ماموریتی 3 ماهه پس از عبور از کانال سوئز به دریای مدیترانه اعزام می‌کند.

 

 

كد خبر : ۲۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: مستند «شکارچی در دام» روایتی است که در آن سربازان گمنام امام زمان(عج) بار دیگر قدرت خود را به رخ دشمنان قسم خورده کشیده و جاسوس اعزامی سیا را به دام انداختند.

كد خبر : ۲۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: نایب‌رئیس مجلس خبرگان رهبری، صدق رجل سیاسی و مذهبی بودن نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری را شرط بررسی صلاحیت آنها دانست و گفت: کسی که علیه مذهب صحبت کرده، رجل مذهبی نیست و تأیید صلاحیت نمی‌شود.

كد خبر : ۲۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: رئیس سازمان بسیج مستضعفین از عزم بسیج برای جهش اقتصادی در کشور خبر داد و گفت: بنا داریم در سال آینده رویکرد گروه‌های جهادی را از خدمات محور به مولد محور تغییر دهیم.

كد خبر : ۲۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: هیأت‌رییسه مجلس خبرگان رهبرى در بیانیه مشترک خود با کمیسیون‌های این مجلس، جریان تطهیر یا تخفیف جرم سران فتنه و فتنه‌گران را خواست دشمنان انقلاب اسلامی دانست.

كد خبر : ۲۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نتایج نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد عربستان‌سعودی از منفورترین کشورهای منطقه به‌ شمار می آید.

كد خبر : ۲۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:«فولکس‌واگن» با شماره دیپلماتیک مربوط به سفارت آمریکا در تاجیکستان پس از زیر گرفتن شهروند 52 ساله تاجیکستان از صحنه گریخت.

كد خبر : ۲۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: رئیس ستاد کل ارتش روسیه از امکان استفاده از موشک‌های «پاتریوت» مستقر در خاک ترکیه برای ایجاد منطقه پرواز ممنوع بر فراز سوریه و مداخله نظامی در حل بحران این کشور ابراز نگرانی کرد.

كد خبر : ۲۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


امام جمعه پلدختردرجلسه دیروزستادنمازجمعه شهرستان پلدختردردارالقرآن مسجدجامع ازراه اندازی سایت اطلاع رسانی فعالیت نمازجمعه شهرستان خبرداد.

كد خبر : ۲۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سارقان مسلح عصر امروز دوشنبه به یک مغازه طلا فروشی در پلدختر حمله و طلاهای آن را به سرقت بردند.

كد خبر : ۲۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:اشتباه داور در نیمه نخست اعتراض تماشاگران و بازیکنان گهر دورود را به دنبال داشت.

كد خبر : ۲۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:طی مراسمی با حضور جمعی از مسئولان لرستانی پخش دیجیتالی برنامه‎های صدا و سیما در الیگودرز و ازنا آغاز شد.

كد خبر : ۲۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از برگزاری 100 برنامه متنوع فرهنگی هنری ‌ایام‌ الله دهه فجر و همزمان با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در استان خبر داد.

كد خبر : ۲۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس دانشگاه پیام نور لرستان گفت: ساختمان آموزشی پیام نور لرستان سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

كد خبر : ۲۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:فرمانده مرزبانی ناجا گفت: در ۱۰ ماه نخست امسال، مرزبانی از ورود ۷ گروه تروریستی که به منظور انجام عملیات خرابکاری آموزش دیده و تجهیزات لازم را نیز به همراه داشتند، جلوگیری کرد.

كد خبر : ۲۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: یازدهمین حزب کنگره مردم‌سالاری صبح امروز ـ پنج‌شنبه ـ با حضور چهره‌های شاخص اصلاح‌طلب در مجموعه فرهنگی آدینه برگزار شد.

كد خبر : ۲۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: رییس مهندسی كیفیت مواد نفتی شركت در مركز منطقه لرستان گفت : دوره عملیاتی كنترل كیفیت مواد نفتی در شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه لرستان برگزار شد .

كد خبر : ۲۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رییس دانشگاه پیام نور لرستان گفت : 120 آزمون در دانشگاه پیام نور لرستان به صورت آنلاین و بدون كاغذ برگزار می شود.

كد خبر : ۲۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سرپرست معاونت صنایع دستی اداره كل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان از برپایی سفره هفت سین به مناسبت ایام نوروز در ورودی قلعه فلك الافلاك خرم آباد خبر داد.

كد خبر : ۲۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:ارز مرجع برنج حذف شد.

كد خبر : ۲۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه سال آتی دولت به صورت 100 درصدی و کامل برای تصویب به مجلس شورای اسلامی تقدیم می‌شود.

كد خبر : ۲۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:دبیرکل حزب مؤتلفه گفت: قرار شد نتیجه جمع‌بندی ۱۵ تشکل جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری به ائتلاف بزرگ اصولگرایان با محوریت روحانیت معرفی شود.

كد خبر : ۲۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:خط تولید سامانه سلاح پدافند هوایی یا زهرا(س) با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح افتتاح شد.

كد خبر : ۲۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:جانشین رئیس ستاد انتخابات وزارت کشور گفت: 17 اردیبهشت ماه 92 زمان آغاز ثبت‌نام از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود.

كد خبر : ۲۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس ستاد انتخاباتی ائتلاف سه گانه اصولگرایان با تاکید بر تعهد و میثاق اعضای این ائتلاف گفت: این ائتلافی آمادگی همکاری و تعامل با همه گروه‌های اصولگرا را دارد.

كد خبر : ۲۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:قائم مقام مجمع متخصصین ایران گفت: خسرو نصیری‌زاده نامزد یازدهمین دوره انخابات ریاست جمهوری هفته آینده با رفتن به شیراز اولین سفر تبلیغاتی خود را آغاز می‌کند.

كد خبر : ۲۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نماینده مردم خرم آباد و و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: «اقداماتی با کمک مدیر عامل کارخانه پارسیلون برای توسعه و راه اندازی مجدد کارخانه صورت گرفته است که پیش بینی می شود تا پایان سال دو تا سه قسمت از بخش های کارخانه راه اندازی  شود.»

كد خبر : ۲۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاهاطلاع رسانی بیان روز:ماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی گفت: «هدف اول نمایندگان، ایجاد اشتغال برای جوانان است تا بتوان در این چهار سال حداقل درصدی از مشکلات اشتغال جوانان را برطرف کرد  تا استان به رتبه کشوری نزدیک شود.»

كد خبر : ۲۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: فرمانده انتظامی پلدختر از دستگیری چهار نفر سارق سیم برق در این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: گونه زیبای اردک تاجدار به تالاب‌های لفانه، تکانه و گری کبود پلدختر مهاجرت کرده‌اند.

كد خبر : ۲۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:یکی از گزارشگران واحد مرکزی خبر به دلیل انتقاد از مدیریت محمد رویانیان در باشگاه پرسپولیس تهدید شد.

كد خبر : ۲۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان گفت: تامین برق ایستگاه های تقلیل فشار گاز از طریق انرژی خورشیدی، موجب صرفه جویی 700 میلیون ریالی این شرکت در استان شده است.

كد خبر : ۲۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آنفلوآنزای فصلی که گاهی در مورد درمان آن سهل انگاری می شود با احتمال بروز مرگ و میر در مبتلایان به خصوص افراد در گروه خطر مانند کودکان و سالخوردگان همراه است.

كد خبر : ۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:ششم فوریه (18 بهمن ماه) تحریم هایی ازسوی آمریکا علیه ایران اجرایی می شود که ایران از چند ماه قبل قراردادهای جدید نفتی را منعقد کرده و مفاد موجود در این تحریم را دورزده است.

كد خبر : ۲۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به دستگیری تعدادی از فعالان رسانه‌ای گفت: جرم بازداشت شدگان، مطبوعاتی نبوده است.

كد خبر : ۲۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نتانیاهو در اولین جلسه رسمی بعد از انتخابات رژیم صهیونیستی از وحشتش از جمهوری اسلامی ایران سخن به میان آورد.

كد خبر : ۲۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رهبر انقلاب در خطبه‌های نماز جمعه سال 82 فرمودند: اگر کسی‌ برای‌ خدا از اسراف در تبلیغات و کارهای‌ ناباب اجتناب کرد، خدای‌ متعال به او کمک می‌کند.

كد خبر : ۲۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آیا نظارت‌هایی که برای حذف یک دیالوگ ساده مانند «‌بی‌تربیت» از یک فیلم انجام شده است برای تمام محصولات شبکه نمایش خانگی نیز اعمال می‌شود؟

كد خبر : ۲۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:به گزارش پایگاه خبری آنتی وار، باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا در سال 2008 به ریاست جمهوری رسید، اما هنوز به عنوان رئیس جمهور آمریکا به اسرائیل سفر نکرده و به جای آن فرستادگان بلندپایه را به اسرائیل فرستاده است.

كد خبر : ۲۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:قاضی ناصر سراج در گفت وگو با خبرنگار قضایی فارس درباره سرنوشت تأیید احکام صادره در پرونده فساد 3 هزار میلیاردی در دیوان عالی کشور گفت: هنوز پرونده به دادگاه بازنگشته است.

كد خبر : ۲۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:خانم رئیس جمهوری که برای رای آوردن به جراحی زیبایی روآورده است.

كد خبر : ۲۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:روز گذشته منابع آگاه به «تماشا» خبر دادند یکی از بازیگران زن سریال «پروانه» ناپدید شده است!

كد خبر : ۲۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: آنجایی از عملکرد دولت مورد انتقاد است که مانند اصلاح طلبان عمل می کند.

كد خبر : ۲۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس‌جمهور با اشاره به برگزاری هشت جلسه فشرده بین دولت و مجلس از در نظر گرفته شدن کمک‌هایی به مردم خبر داد.

كد خبر : ۲۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آمريكا پيغام هشدار ايران را دريافت كرد،عسگراولادي گفت سعيدجان توبه كن خوب مي شوي،باز هم اختلاس در بیمه،نفت قطر جایگزین نفت ایران به دوبی،کاهش مرگ‌های مشکوک در تهران،رسایی:متاسفانه هاشمي همچنان د‌رگير «من» است،تاثیر یارانه بر انتخابات، يك‌شنبه آيند‌ه روز استيضاح وزير ،حجاب حداقلي در ميان شعار‌هاي انتخاباتي ،نامه جوانفکر به رهبری برای اعاده دادرسی،نمايند‌گان مجلس د‌ر تعطيلات چه كار مي‌كنند‌؟!،فروش کیسه هایی پر از جو و ماسه به جای برنج!از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:فوتبال ما چه به لحاظ فنی و چه به لحاظ اخلاقی و چه به لحاظ فکری و پایه ای می خواهد حرفه ای شود؟

كد خبر : ۳۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:روزی است مثل روزهای دیگر. هشتصد شهید را مردم تشییع کرده و بردوش می برند تا محل معراج شهدای تهران. سخنرانی می شود. سینه زنی، مداحی و خداحافظ. من نمی روم. طبق روال همیشگی می مانم تا سوژه شکار کنم.

كد خبر : ۳۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:به قول آن جمله معروف، کسی که پشت سیم‌خاردارهای نفس خود گیر کرده باشد نمی‌تواند از سیم‌خاردارهای دشمن عبور کند.

كد خبر : ۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:قاچاق مواد مخدر در داخل و همکاری با باندهای مافیای بین‌المللی، قماربازی در کازینوهای داخل و خارج تنها گوشه‌ای از اقدامات فاسدترین زن جهان بود.

كد خبر : ۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مسئولان و کارکنان سایت بی‌بی‌سی فارسی طی تماس‌های تلفنی با برخی خبرنگاران کشور به آنها پیشنهاد «همکاری» می‌دهند.

كد خبر : ۳۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد از برگزاری آزمون دوره تربیت مربی ترجمه و مفاهیم قرآنی استان لرستان روز شنبه در بروجرد خبر داد.

كد خبر : ۳۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیركل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان از ساماندهی سه هزار و 30 قبر شهدای استان خبر داد و گفت: در حال حاضر 48 درصد از این قبور برای ارج نهادن به مقام شامخ شهدا ساماندهی شده است.

كد خبر : ۳۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر كل استاندارد و تحقیقات صنعتی لرستان از تولید آرد مخصوص نانهای تافتون، لواش و بربری برای نخستین بار دراستان خبر داد.

كد خبر : ۳۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر عامل شركت شهرك های صنعتی لرستان از بهره برداری تعداد 15 پروژه عمرانی شهركها و نواحی صنعتی در دهه مبارك فجر خبر داد .

كد خبر : ۳۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:معاون دانشگاه پیام نور لرستان از برگزاری طرح «ضیافت اندیشه» دانشگاه پیام نور لرستان 19 تا 21 بهمن ماه جاری در قم خبرداد.

كد خبر : ۳۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: اینکه افراطی و متعصب از دیدگاه آقای هاشمی چه تعریفی دارد و افراطیون چه کسانی هستند مشخص نیست. دیگر اینکه عقلانیت و تدبیر امام در پذیرش قطعنامه موضوعیت داشته یا زهری که به او خوراندند هم در هاله ای از ابهام است.

كد خبر : ۳۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:داستان ازدواج مجتبی خامنه ای؛ آقازاده ی مقام معظم رهبری؛ حضرت آیة الله خامنه ای- مدظله العالی- با دختر آقای دکتر غلام علی حداد عادل؛ رئیس مجلس شورای اسلامی از زبان دکتر حداد عادل

كد خبر : ۳۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:عسگر اولادی در پاسخ به نامه دوم اصلاح‌طلبان نوشت شما همواره به اجرای بدون تنازل قانون اساسی تاکید می‌کنید، در این قانون اساسی شما، آیا از ولایت فقیه، شورای نگهبان، حقوق اساسی ملت سخن رفته است؟

كد خبر : ۳۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس سازمان فضایی ایران از رونمایی ماهواره ایرانی ناهید در هفته جاری و با حضور رئیس جمهور خبرداد.

كد خبر : ۳۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:شوراي نگهبان قانون اساسي طرح اصلاح قانون انتخابات رياست جمهوري را تاييد كرد.

كد خبر : ۳۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:ارتش سايبري سوريه از هك پايگاه خبري هاآرتص رژيم صهيونيستي خبر داد.

كد خبر : ۳۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:به تازگی گوگل و کاخ سفید پروژه‎ای برای ایجاد تور مجازی جهت بازدید از داخل کاخ سفید اجرا کرده اند.

كد خبر : ۳۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:در پی نفوذ هکرها به توییتر، این شبکه‎ی اجتماعی از تمامی کاربران خود خواسته است تا رمزهای خود در این شبکه را تغییر دهند.

كد خبر : ۳۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر كل ورزش و جوانان استان لرستان گفت: همزمان با ایام دهه فجر انقلاب اسلامی بهره برداری از سه طرح ورزشی در سطح استان آغاز می شود.

كد خبر : ۳۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:با حضور امام جمعه و فرماندار پلدختر و جمعی از مسئولان این شهرستان بهره‌برداری از ۵۵۵ طرح خدماتی و حمایتی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) پلدختر آغاز شد.

كد خبر : ۳۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از امحای 20 هزار لوح فشرده غیرمجاز به مناسبت ایام الله دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در استان خبر داد.

كد خبر : ۳۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: فیروزآباد شهرستان سلسله لرستان بلاتکلیف میان شهر و روستا قرار دارد.

كد خبر : ۳۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: رئیس ‌جمهوری دقایقی پیش به همراه تعدادی از وزرای کابینه، برای دفاع از شیخ‌الاسلامی وارد مجلس شد.

كد خبر : ۳۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نماینده مردم تهران با بیان اینکه نمایندگان برای دفاع از حقوق مردم چاره‌ای جز استیضاح وزیر کار نداشتند، گفت: آقای وزیر باید پاسخ بدهد بر اساس چه مبنایی قاضی معلق را در رأس بزرگ‌ترین نهاد اجتماعی کشور قرار داده است.

كد خبر : ۳۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:پرفسور «نلیز می یر» ضمن برشمردن دلایلی برای منسوخ شدن عبارات «آزاد» و «عادلانه»‌ برای توصیف انتخابات کشورها، معتقد است عبارت نوظهور «استانداردهای بین المللی انتخابات»‌ نیز به همان اندازه عبارات آزاد و عادلانه مبهم و گمراه کننده است.

كد خبر : ۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:ارتش سوریه برای اجرای عملیات گسترده‌ای در غوطه شرقی در ریف دمشق آماده می‌شود، این عملیات از منطقه «حران العوامید» آغاز می‌شود.

كد خبر : ۳۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با گله از اینکه چرا هواداران کارت هواداری نمی‌خرند، گفت: اگر هواداران کارت را بخرند، استادیوم ۵۰ هزار نفری برای پرسپولیس می‌سازم.

كد خبر : ۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:باحضورامام جمعه معمولان،فرماندارپلدختروجمعی ازمسئولین معمولان مسائل ومشکلات روستای چولهول بررسی شد.

كد خبر : ۳۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: وزیر بازرگانی دولت خاتمی گفت: کاندیداهای اصلاح طلب آنقدر زیاد هستند که می‌توانیم تعدادی از آنان را صادر کنیم.

كد خبر : ۳۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:وزیر راه گفت: نرخ بلیت هواپیما، قطار و شناور‌های مسافری برای ایام نوروز هیچ افزایشی نمی‌یابد و در بخش جاده‌ای هم طبق روال هر سال حداکثر 20 درصد به نرخ بلیت اضافه می‌شود که پس از ایام نوروز این رشد قیمتی لغو می‌شود.

كد خبر : ۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نماینده مردم تهران در مجلس گفت: امروز کشور نیاز به آرامش،کار و تلاش برای عبور از موانع موجود خاصه مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم دارد؛ همچنین تفاهم مسئولان نیز زمینه انجام کارهای ناتمام و بزرگ موجود را فراهم می‌کند.

كد خبر : ۳۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:بلوتوث‌های قوم گرایانه در آستانه آزمون 92؛ سازش گفتمان اصلاحات،جایگزین امیدی شهرکی؛ یونسی و نوبخت در ستاد روحانی، گلایه آیت‌الله شاهرودی و ... برخی شنیده‌های این هفته خبرنگاران فارس است.

كد خبر : ۳۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: فرمانده نیروی زمینی ارتش از برتری تانک بومی ذوالفقار نسبت به تانک تی ۷۲ در برخی حوزه‌های رزمی خبر داد.

كد خبر : ۳۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:بسیج دانشجویی پردیس قم دانشگاه تهران طی بیانیه‌ای خطاب به مسئولان کشور گفت: خدا نکند حرکات شما به پای آبروی نظام گذاشته شود که در آن صورت شاهد پاسخ قاطع فدائیان ولایت خواهید بود.

كد خبر : ۳۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آیات عظام مکارم شیرازی و نوری همدانی به همایش سپاه با عنوان تبیین مکتب دفاعی انقلاب اسلامی در اندیشه های امام و رهبری پیام دادند.

كد خبر : ۳۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:جمعی از روزنامه نگاران، خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه با انتشار نامه‌ای سرگشاده خطاب به هاشمی رفسنجانی نسبت به مواضع اخیر وی واکنش نشان دادند.

كد خبر : ۳۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مسوول كتابخانه‌های عمومی شهرستان پلدختر گفت: نمایشگاه ارائه و عرضه كتابهای امام خمینی (ره) همراه با آثار مرتبط با دهه فجر در كتابخانه مركزی این شهرستان برگزار شده است

كد خبر : ۳۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:در ششمین روز از دهه فجر با حضور امام جمعه ، فرماندار و جمعی از مسوولان پلدختر بهره برداری از سه طرح مرغداری در پلدختر آغاز شد.

كد خبر : ۳۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:پایگاه خبری تحلیلی صدای مردم روز دوشنبه با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان و جمعی از مدیران اجرایی استان در كوهدشت به بهره بر داری رسید.

كد خبر : ۴۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:یک رادیو اروپایی از برگزاری یک نشست ضد ایرانی منافقین در پاریس و طرح آنها برای تشکیل گروه‌های مسلح در شهرهای مختلف ایران در آستانه انتخابات ریاست‌جمهوری برای ایجاد اغتشاشات در ایران خبر داد.

كد خبر : ۴۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سعید مرتضوی دادستان سابق تهران شامگاه گذشته بازداشت شد.

كد خبر : ۴۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سوزن‌های ته‌گرد که زیر انگشتانش نهادند، چشمانش بسته بود، جایی را نمی‌دید، دستانش را به دیوار کوبیدند درد استخوانهایش را سوزاند اما لب از لب باز نکرد.

كد خبر : ۴۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: یکی از مبارزین دوران انقلاب گفت: آن لحظه‌ای که ایشان آمد نه حرفی زد و نه چیزی خورد. بعد از مدتی هم حالشان چنان بد شد که ما همه شلوغ کردیم تا آقای غفاری را بردند بیمارستان.

كد خبر : ۴۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: مسئول ستاد انتخابات جبهه ایستادگی با بیان اینکه در جلسه امروز تصمیم گرفته شد که گزینه اول ما برای انتخابات محسن رضایی باشد، گفت: همچنین ۲۶ بهمن‌ اولین گردهمایی انتخاباتی جبهه در تهران برگزار می‌شود.

كد خبر : ۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:گفتگوی ویژه خبری شب گذشته، موضوع خود را به دستگیری خبرنگاران وابسته به رسانه‌های بیگانه اختصاص داد.

كد خبر : ۴۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدافع تیم فوتبال استقلال پس از دیدار دوستانه برابر پیکان با یکی از خبرنگاران درگیری لفظی پیدا کرد.

كد خبر : ۴۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:روزی که گاردی‌ها به دانشگاه حمله کردند و تیراندازی شد من بین دو ماشین «ریو» ارتشی پر از سرباز مسلح بودم. و اتفاقی عجیب رخ داد که باورش کمی مشکل است ولی خودم شاهدش بودم.

كد خبر : ۴۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:در حالیکه قرار بود رقابتهای کشتی آزاد جوانان کشور به میزبانی بروجرد برگزار شود و دو تیم از لرستان در این رقابتها حضور یابد در فاصله کمتر از 10 روز مانده به مسابقات، بروجرد از میزبانی انصراف داد تا یکی از تیم های لرستان از دور رقابتها حذف شود.

كد خبر : ۴۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر کل هواشناسی استان لرستان از افزایش بارندگیهای استان به 263 میلی متر خبر داد.

كد خبر : ۴۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس کمیته امدادشهرستان پلدختردرگفتگوباخبرنگاربیان روزبرنامه های این اداره رادردهه فجراعلام کرد.

كد خبر : ۴۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


كد خبر : ۴۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


كد خبر : ۴۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


كد خبر : ۴۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


كد خبر : ۴۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اصلاح‌طلبان تصمیم دارند شخصیتی موجه در انقلاب، یعنی آقای رفسنجانی را برای انتخابات ۹۲ معرفی کنند.

كد خبر : ۴۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: سفر رئیس‌جمهور به قاهره با استقبال ملت مصر روبرو شد و مردم این کشور با تجمع در مقابل رأس‌الحسین به وی خوش‌آمد گفتند.

كد خبر : ۴۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مهم‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی که باعث تداوم انقلاب تاکنون شده، توجه به اصل ولایت فقیه بوده است.

كد خبر : ۴۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس‌جمهور در جمع خبرنگاران از نشست سه‌جانبه ایران، مصر و ترکیه ابراز رضایت کرد.

كد خبر : ۴۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس ستاد دهه فجر شهرستان پلدختر از به بهره‌برداری رسیدن 50 واحد مسکن مهر در معمولان پلدختر خبر داد.

كد خبر : ۴۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:باحضور معاون امور صنایع و اقتصادی وزارت صنعت معدن و تجارت مسائل ومشکلات صنایع پلدخترواستان بررسی شد.

كد خبر : ۴۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:جانشین فرمانده‌کل سپاه تصریح کرد: رهبر حکیم انقلاب در بیانات دیروزشان بر گزینه مذاکره با آمریکا خط بطلان کشیدند و این نشان داد ریشه‌های ولایت در کشور، عمیق و محکم است و کشور ما از قدرت‌ها هراسی ندارد.

كد خبر : ۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر اداره بررسی‌های اقتصادی بانک مرکزی خبر داد شرایط کامل پیش‌فروش سکه و جزئیات مربوط به آن اواخر هفته آینده اعلام خواهد شد.

كد خبر : ۴۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه لایحه بودجه اوایل اسفند به مجلس بیاید اواسط اردیبهشت تصویب می‌شود، گفت: در صورت تأخیر بیشتر لایحه قطعا نیازمند بودجه سه دوازدهم خواهیم بود.

كد خبر : ۴۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سرپرست وزارت بهداشت از اعلام تعرفه‌های درمانی تا ۲ هفته آینده خبر داد وگفت: تمام‌وقت شدن پزشکان دستوری نیست بلکه داوطلبانه اجرا می‌شود.

كد خبر : ۴۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:اسحاق طاهری مقدم در جلسه کارگروه استانی ستاد تسهیل امور و پشتیبانی واحدهای تولیدی و شهرک های صنعتی در پلدخترازوجود6.5میلیون واحددامی ووجود250گونه گیاهان دارویی دراستان خبرداد.

كد خبر : ۴۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: نتایج یک مطالعه در وزارت دفاع آمریکا نشان می‌دهد سپر دفاع موشکی آمریکا در لهستان و رومانی علیرغم تحمیل میلیاردها دلار هزینه به آمریکا در برابر موشک‌های ایرانی کارایی لازم را ندارد.

كد خبر : ۴۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آیت‌الله سیدمحمد خامنه‌ای گفت: اوایل انقلاب عده‌‌ای ناظر سیاسی کوتاه‌ نظر بر اساس معیارهای سیاست بازاری فکر می‌کردند دعوای انقلاب بر سر قدرت گروهی خاص بجای شاه است اما حضرت امام چشم‌اندازش اصلاح نظام حاکم بر جهان، تغییر در اصل هندسه آن، برقراری نظم جدید، احیای حقوق ذاتی بشر و استقلال ملت‌ها بود.

كد خبر : ۴۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: سفیر ایران در برلین هرگونه مصافحه و دست دادن با خانم «کلادیا رث» رئیس حزب سبزهای آلمان را به شدت تکذیب کرد و گفت: من دستم را به نشانه احترام بلند کردم و خانم رث نیز دستش را بلند کرد ولی هیچ ملامسه‌ای صورت نگرفت.

كد خبر : ۴۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: رئیس‌جمهور قانون اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری را برای اجرا به وزارت کشور ابلاغ کرد.

كد خبر : ۴۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:یک استاد دانشگاه و کارشناس مسائل سیاسی گفت: «آنچه که روز جمعه اتفاق افتاد در حقیقت نوعی اعلام رسمی غیرمستقیم کاندیداتوری از سوی آقای رحیم مشایی بود. به خصوص شعارهایی که در این استقبال گفته شد و اینکه از ایشان به عنوان رئیس جمهور 35 میلیونی ایران نام برده شد نشان دهنده آن است که عزم آقای احمدی نژاد برای کاندیداتوری رحیم مشایی جدی است.»

كد خبر : ۴۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:یک کار‌شناس مسائل بین الملل با انتقاد از اصرارهای مکرر دولت محمود احمدی‌نژاد برای برقراری رابطه با مصر گفت: آقای احمدی‌نژاد متاسفانه در جریان سفر اخیر خود به مصر بار دیگر اعلام آمادگی جمهوری اسلامی ایران را برای افزایش سطح روابط و برقراری رابطه مجدد با مصر را مطرح کرد.

كد خبر : ۴۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تصریح کرد: با دولت در زمینه نظارت بر قیمت ها به توافقاتی رسیدیم که بسیج را وارد عمل کنیم تا در کنار وزارت صنعت معدن و تجارت کار نظارت بر قیمت ها در کشور را اجرا کند.

كد خبر : ۴۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امروزمیدان شهیدبهشتی پلدخترشاهدحماسه دیگری خواهدبودهم اکنون مردم ولایتمداروهمیشه درصحنه پلدختردرحال آمدن به میدان شهیدبهشتی هستندتاساعتی دیگربزرگترین حماسه کلیدخورد.

كد خبر : ۴۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:راهپیمایی باشكوه و گسترده گرامیداشت 22 بهمن، سالروز پیروزی شكوهمند انقلاب اسلامی با حضور گسترده و یكپارچه مردم مومن و ولایی شهرستان پلدختردر مناطق مختلف شهری و روستایی شهرستان برگزارشد.

كد خبر : ۴۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:در سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، مردم در سراسر کشور گرد هم آمدند تا اتحاد و یکپارچگی خود در مسائل گوناگون را به نمایش بگذارند. امسال نیز مانند سال های گذشته، این حضور گسترده از چشم رسانه ها و مطبوعات سراسر جهان پنهان نمانده و بازتاب جهانی گسترده ای پیدا کرده است.

كد خبر : ۴۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:پس از آن که «خوزه رافائل مارینا»، پزشک ونزوئلایی اعلام کرد، به استناد مدارک پزشکی که در دست دارد، هوگو چاوز رئیس جمهور ونزوئلا تا سه ماه دیگر بیشتر زنده نخواهد ماند، آقای چاوز رئیس جمهور ۵۸ ساله این کشور در نطقی که از تلویزیون دولتی پخش می‌شد، اعلام کرد برای انجام عمل جراحی رهسپار کوباست. او در این سخنرانی نیکولاس مادورو معاون خود را به مردم معرفی کرد و گفت، اگر برایش اتفاقی رخ دهد در انتخابات ریاست جمهوری به او رأی دهند.

كد خبر : ۴۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مهاجرت کلمه‌ای متداول است که همه آن را شنیده‌ایم و معنی لفظی آن را می‌دانیم؛ یعنی اینکه کسی که وطن خود را ترک کند و قصد زندگی در کشور دیگری دارد.

كد خبر : ۴۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:طی روزهای اخیر، برخی اخبار تأیید نشده، از آموزش نیروهای شبه نظامی «اویغور» حاضر در سوریه توسط نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه حکایت داشت.

كد خبر : ۴۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:یک پزشک عمومی برای درمانگاه واورژانس بیمارستان امام (ره)وجوددارد.

كد خبر : ۴۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: اعضای یک خانواده گرفتار شده در دریاچه گهر لرستان نجات یافتند.

كد خبر : ۵۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر كل حمل و نقل و پایانه های لرستان گفت: پیش فروش اینترنتی بلیط اتوبوس ویژه سفرهای نوروزی، همزمان با سراسر كشور در دو شهر استان انجام می شود.

كد خبر : ۵۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر روابط عمومی اداره كل ورزش و جوانان لرستان از دعوت سه بانوی والیبالیست استان به اردوی آمادگی تیم ملی خبر داد.

كد خبر : ۵۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیرکل کمیته امداد استان تهران از توزیع بیش از ۳ میلیارد تومان بن نوروزی در مناطق و محلات تهران خبر داد و گفت: حدود ۵۰۰ میلیون تومان از این بن‌ها به نیازمندان غیرتحت پوشش امداد داده خواهد شد.

كد خبر : ۵۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: معاون وزیر صنعت از توزیع ۷۰ هزار تن مرغ ۵۱۰۰ تومانی از امروز خبر داد.

 
كد خبر : ۵۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: شهرک‌های شیعه‌نشین در حومه حلب قرار دارند که نزدیک 9 ماه است بدون دارو و مواد غذایی و سوخت زندگی می‌کنند.

كد خبر : ۵۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:دستمزد و حقوق ماهیانه بسیاری از رهبران جهان هماهنگی چندانی با کف و سقف درآمدهای شهروندان عادی ندارد.

كد خبر : ۵۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:هکری وارد آدرس ایمیل اعضای خانواده جورج بوش شد و از طریق ایمیل‌های خصوصی‌شان به تمام عکس‌های خانوادگی و ایمیل‌های خصوصی آن‌ها دسترسی پیدا کرد.

كد خبر : ۵۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اعلام اینکه بیش از 73 میلیون ایرانی کمک اقتصادی شب عید را دریافت خواهند کرد، خبر داد: اول اسفندماه کمک اقتصادی 70 هزار تومان به ازای هر نفر و 90 هزار تومانی به اقشار تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

كد خبر : ۵۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:یکی از بچه‌های ناب منطقه شهید «بهرام عیسوندرحمانی» معاون گروهان بود؛ هر وقت که صحبت از شهادت می‌شد، می‌گفت: «بهترین جا برای تیر خوردن پیشانی است».

كد خبر : ۵۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسای بیان روز:روستای چالکل یکی ازروستاهای جنوبی شهرستان پلدختراست که تاشهرستان 20کیلومترفاصله دارد که باگذشت 20سال هنوزازنعمت راه ارتباطی برخوردارنیست.

كد خبر : ۵۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیرکل صدا و سیمای لرستان گفت: خبر شبکه لرستان در ارزیابی کیفی رتبه دوم کشور را به دست آورد.

كد خبر : ۵۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:خبرگزاری فرانسه گزارش داد که رسانه‌های کره شمالی از موفقیت آمیز بودن آزمایش هسته‌ای این کشور خبر دادند.

كد خبر : ۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آیدین برهان گفت: در برخی از کشورها می‌بینیم که به حجاب اهمیت نمی‌دهند، زندگی آنها بی‌پایه و اساس است، در کشورهای مسلمان کسانی که به حجاب اهمیت می‌دهند، زندگی متفاوتی با سایرین دارند.

كد خبر : ۵۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:محمد اصغری، کارشناس نام آشنای هواشناسی در جعبه جادویی تلویزیون، آسمان سیاست در کشور را «برفی» پیش بینی می کند.

كد خبر : ۵۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: یك محموله سرقتی شامل 22 هزار و 410 كیلوگرم ماده شیمیایی پلی اتیلن در شهرستان سلسله كشف و ضبط شد.

كد خبر : ۵۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس جمهور با بیان این که امروز اقیانوس بیکران ملت ایران به تلاطم درآمده و اقشار و سلیقه‌های گوناگون در صحنه حضور دارند، اظهار داشت: در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال زیبایی‌های یک ملت است که خود را نشان می‌دهد و موجی که تا دورترین نقاط عالم تاثیر خود را در جهت اصلاح، عدالت، توحید، رفع ظلم از جهان و عزت بیشتر ملت ایران و همه ملت‌ ها باقی خواهد گذاشت.

كد خبر : ۵۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:اخباری از عاملین اصلی و پشت پرده پرده حوادث قم به گوش رسیده که تاسف برانگیز است ؛ اگر حتی رد یک عنصر دولتی در این قضایا باشد و یک عنصر حکومتی و دولتی در این قضایا و ساماندهی بد اخلاقی ها باشد ، حق مجلس است که این داستان را پی گیری کند و ما از این قضیه نخواهیم گذشت و این قضیه را به جد پیگیری خواهیم کرد

كد خبر : ۵۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: خبرگزاری فرانسه در آستانه مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان که قرار است از روز سه شنبه آغاز شود، فهرست برترین گلزنان این جام را در فصل جاری این رقابت ها منتشر کرد.

كد خبر : ۵۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:شهردار پلدختر گفت: تیم فوتسال کارکنان شهرداری پلدختر قهرمان جام فجر شد.

كد خبر : ۵۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:معاون امور فرهنگی كمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان از برگزاری مسابقه مقاله نویسی ویژه دانشجویان تحت حمایت این نهاد در استان خبر داد.

كد خبر : ۵۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مسئولان شهرستان ازنا به وعده‌های خود عمل کنند.

كد خبر : ۵۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:شهردار خرم‌آباد از تشکیل ستاد نوروزی این شهرداری برای استقبال از مسافران نوروزی خبر داد.

كد خبر : ۵۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: فرمانده انتظامی لرستان گفت: طی 10 ماهه امسال بیش از دو تن مواد مخدر در استان لرستان کشف و ضبط شده است.

كد خبر : ۵۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان لرستان گفت: نیمه دوم اسفند 13 نمایشگاه بهاره در لرستان ایجاد می‌شود.

كد خبر : ۵۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه پلدختر حضور حماسه‌آفرین مردم این شهرستان را در راهپیمایی 22 بهمن وصف‌ناپذیر دانست و گفت: حضور حماسی مردم خواب دشمنان را آشفته و مقبولیت انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان کشید.

كد خبر : ۵۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سردار نقدی صبح امروز از نیروهای مستقر در رزمایش "الی بیت المقدس" سان دیدند.

كد خبر : ۵۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:تیم‌های فوتبال رئال مادرید و منچستر در دیداری حساس به تساوی رسیدند.

كد خبر : ۵۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:من فکر می‎کنم که دیگر به آخر خط رسیده‎ام و بریده‎ام. از بس دنیا برایم تنگ شده که به قفسه‎های سینه‎ام فشار می‎دهم. رابطه من فقط با تلفن است زن من هم از من جدا شد.

كد خبر : ۵۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:همسر هاشمی رفسنجانی گفت: هاشمی در انتخابات کاندیدا نمی‌شود و اگر کاندیدایی مورد تأیید ایشان باشد از او حمایت خواهد کرد.

كد خبر : ۵۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سرمربی تیم فوتبال گهر دورود گفت: بازیكنان تیم ما مقابل پرسپولیس مردانه جنگیدند اما به حق خود نرسیدند.

كد خبر : ۵۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:حضورعظیم مردم ولایتمدارپلدخترهمگام با ملت ایران درراهپیمایی 22بهمن پاسخ دندان شکنی به دشمنان بود.

كد خبر : ۵۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:17 اندیشمند و استاد ایرانی در نامه ای به رئیس ‌جمهور مصر اعلام کردند، اندیشمندان مسلمان ایرانی آمادگی دارند تجربه و توان علمی خود را به دولت و ملت مصر انتقال دهند.

كد خبر : ۵۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه موقت تهران گفت: مردم ایران همه مسئولان را با ولایت می‌سنجند و هر مسئولی که با ولایت باشد محبوب دل مردم است اما اگر کسی کمترین زاویه‌ای با ولایت داشته باشد از چشم مردم می‌افتد و منفور می‌شود.

كد خبر : ۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:عضو ستاد تنظیم بازار از ممنوعیت صادرات پسته به دستور معاون اول رئیس جمهور خبر داد و گفت: برای تنظیم بازار، گوشت قرمز از کشور قرقیزستان وارد می‌شود.

كد خبر : ۶۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نبودمصلادرشهرستان پلدخترنمازگزاران رابه کوچه وخیابانهای اطراف مسجدجامع کشاند.

كد خبر : ۶۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان از برگزاری نخستین دوره بازآموزی مربیان پیشاهنگی در شهرستان سلسله خبر داد.

 

كد خبر : ۶۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیركل تعزیرات حكومتی لرستان از كشف و ضبط مقادیری كالای برنج از یك فرد متخلف خبر داد و گفت: این قاچاقچی پس از طی مراحل قانونی جریمه شد.

كد خبر : ۶۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر پروژه قاهر با اشاره به توانمندی ایران در طراحی و ساخت نسل جدید جنگنده‌ها گفت: پیش از این سه پلت‌فرم در دنیا وجود داشت که متعلق به آمریکایی‌ها، روس‌ها و برخی اروپایی‌ها(بیشتر انگلیس و فرانسه) بود و اخیرا چین نیز برای ورود به این حوزه تلاش‌هایی می‌کند.

كد خبر : ۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:در میان اعضای اصلی کمیته صیانت از آرا، اگرچه سخنی از ‌رفسنجانی نبود و تنها از محتشمی‌پور به ‌عنوان نماینده‌ موسوی و الویری به‌ عنوان نماینده‌ کروبی و چند تن دیگر از اصلاح‌طلبان نام برده می‌شد اما بر پایه‌ خبری که بعدها هاشمی تایید کرد رئیس مجمع تشخیص در آن یک نماینده‌ تام‌الاختیار داشت.

كد خبر : ۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:«پلاک داوود را که برایم آوردند، زنجیر نداشت. گفتم زنجیرش کجاست؟ گفت: جنازه داوود شیمیایی شد و باد کرد. زنجیر در گردنش محو شده، فقط توانستم پلاک را قیچی کنم، بردارم...»

كد خبر : ۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس جمعیت هلال احمر رامهرمز از تلاش 24 ساعته امدادگران چهار شهر و یافتن یک کودک سه و نیم ساله در کوه‌های اطراف رامهرمز خبر داد.

كد خبر : ۶۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانات بسیار مهمی به تشریح رفتار و گفتار غیرمنطقی دولتمردان آمریکا در بحث مذاکره و تبیین رفتار منطقی ملت و نظام اسلامی در این زمینه پرداختند و با تجلیل مجدد از حضور پرشکوه و عزتمند ملت در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، نکاتی را در باب مسأله اخیری که در مجلس روی داد بیان فرمودند.

كد خبر : ۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: بیانات مهم امروز رهبر انقلاب به خصوص بخش‌های مربوط به برنامه هسته‌ای، بلافاصله بازتاب بسیار گسترده‌ای در رسانه‌های اسرائیلی یافت.

كد خبر : ۶۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: پایگاه صهیونیستی تایمز اسرائیل با انتشار جزئیاتی در مورد فعالیت‌های جاسوسی موساد و شرایط نگهداری و دادگاه «بن زایگیر» نوشته است که وزارت دادگستری باید توضیح دهد که چطور می‌شود فردی در این شرایط بتواند خودکشی کند.

كد خبر : ۶۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رشد قیمت مسکن از یک سو و نامشخص بودن آینده بازار علاوه بر اینکه سایه رکود بر معاملات افکنده، باعث شده تا اغلب قول و قرارهای بازار مسکن به سرانجام نرسند و دبّه در قراردادها اتفاق تکراری هر روز بازار شود.

 
كد خبر : ۶۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: مادر شهیدان خالقی‌پور گفت: دعوای بین برادرها بالا گرفته بود. فهمیدم برای اینکه هر دو باهم به یک گردان نروند دعوا شده... رسول می‌گفت هر دو برادر شهید می‌شوند، مادر گناه دارد؛ به او رحم کن و نیا.

كد خبر : ۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نایب‌رئیس اول مجلس گفت: بیانات رهبر معظم انقلاب تذکرات دقیق مبتنی بر عدالت بود که با رصد دقیق رفتار مسؤولان بیان شد و نامه‌های رؤسای قوای قضائیه و مقننه بیانگر این واقعیت است.

كد خبر : ۶۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:دبیرکل حزب‌الله لبنان به رژیم صهیونیستی درباره پیامدهای هرگونه تجاوز به خاک لبنان هشدار داد و گفت: «فرودگاه‌ها، بنادر و ایستگاه‌های برق شما در تیررس ماست، تنها به چند موشک نیاز است تا اسرائیل را در تاریکی فروببریم».

كد خبر : ۶۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:جسد علی با کارت شناسایی و لباس‌های تیر و ترکش خورده‌اش شهر به شهر گردانده شد و در زادگاهش به خاک سپرده شد.

كد خبر : ۶۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:«بانک مرکزی هنوز نماینده خود را برای حضور در کارگروه بررسی حل وام ازدواج جوانان به ما معرفی نکرده است»؛ این خبر را حسین معتمدنیا، مدیرکل دفتر ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد.

كد خبر : ۶۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:مدیرمدرسه علمیه امام رضا(ع)شهرستان پلدخترگفت:فرمایشات مقام معظم رهبری دردیدارپرشورمردم تبریزبرای همگان فصل الخطاب است.

كد خبر : ۶۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:قیمت خودروهای پرتیراژ داخلی در سطوح قیمتی فعلی نوسان دارد و امروز نیز قیمت‌ها کاهش ناچیزی نسبت به روز گذشته نشان می‌دهند.

كد خبر : ۶۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:به گفته بسیاری از پزشکان ارجاع شمار زیادی از بیماران شهرستانی به پایتخت ضروری نیست و این دسته از بیماران پس از مراجعه به تهران، آزمایش های شهر خود را تکرار می کنند و سپس به شهرستان خود باز می گردند بطوریکه این ارجاع به کلاف سردرگمی در بیمارستان ها تبدیل شده است.

كد خبر : ۶۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:نخستین گردهمایی مدیران پایگاههای اینترنتی و فعالان فضای مجازی استان لرستان، 21 اسفندماه امسال به همت مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد برگزار می شود.

كد خبر : ۶۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:فرماندارپلدخترگفت:پلدخترباتوجه با استعداها وظرفیت های بسیارخوبی که دربخش کشاورزی داردطی این سالها شاهدتحولات خوبی دراین زمینه هستیم.

كد خبر : ۶۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز: ۴ حکم اعدام صادر شده در پرونده فساد ۳ هزار میلیاردی از سوی دیوان عالی کشور تأیید شد.

كد خبر : ۶۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز:مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان گفت: میزان تولید و پخش رادیو لرستان 20 ساعت در شبانهروز است.

كد خبر : ۶۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز:عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: عقیده دارم اصولگرایان اگر به مبانی خود وفادار هستند باید کارها را در میان خود تقسیم کنند و بر یک نامزد وحدت نظر داشته باشند.

كد خبر : ۶۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:تک‌تیرانداز القاعده، مسئول آموزش عملیات انتحاری و بمب‌گذاری و یکی دیگر از رهبران این گروهک تروریستی که زیر نظر «اسامه بن‌لادن» در افغانستان آموزش دیده بودند، در عملیاتی در ریف حمص کشته شدند.

 

كد خبر : ۶۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز:شهردار تهران گفت: صادقانه بگویم قبل از سال 84 حسابرسی دقیقی در بودجه و هزینه شهرداری تهران نبود و تفریغ بودجه هم نیامد و غیر قابل حسابرسی بود.

كد خبر : ۶۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز: رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: بسته‌های معیشتی هلال احمر از ۱۵ اسفند تا اول فروردین بیشتر در مناطق محروم به ویژه روستاهای دور افتاده حاشیه شهرها با حضور داوطلبان هلال احمر در منازل نیازمندان توزیع می‌شود.

كد خبر : ۶۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز: شهید «زهرا همتیان»، بانویی است که در زمان رژیم پهلوی به صورت فعال در تظاهرات شرکت می‏کرد و روزی که مجسمه شاه را در میدان امام شهر سمنان پایین کشیدند، در مراسم حضور داشت.

كد خبر : ۶۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز:نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت : براساس موافقت های صورت گرفته با وزارت علوم بزودی دانشگاه دولتی در شهرستانهای دورود و ازنا دایر می شود.

كد خبر : ۶۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


كد خبر : ۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز:در چهل‌وچهارمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه جزئیات احکام صادره در خصوص پرونده فساد بزرگ مالی تشریح شد.

كد خبر : ۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز:فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با توجه به حوادث اخیر مجلس و سخنان مقام معظم رهبری به خبرنگار ما گفت: مسئولین باید پشت ولایت فقیه باشند و برای توسعه و پیشرفت و آبادانی کشورمان تلاش کنند.

كد خبر : ۶۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز:جمعی از سازمان های مردم نهاد و پایگاه های رسانه ای فعال در حوزه مسائل زنان و خانواده در گفتمان انقلاب اسلامی، بیانیه ای را در راستای تبصره خروج دختران مجرد از کشور، به امضا رساندند.

كد خبر : ۶۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز:دوره هاي آموزش عالي غير رسمي تنها به منظور افزايش مهارت هاي شغلي يا ارتقاء دانش تخصصي برگزار مي شوند و منجر به صدور مدرك رسمي دانشگاهي يا معادل نمي شوند و به شركت كننده اين دوره ها، صرفاً گواهينامه دوره از سوي موسسه برگزار كننده اعطا مي شود.

كد خبر : ۶۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز:مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان از کشف دو کتیبه به خط پهلوی ساسانی که بر روی دو کاسه سفالی نوشته شده، در سایت تاریخی قلعه گوری استان خبر داد.

كد خبر : ۶۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز: وزارت اطلاعات از آزادی سه تن از متهمین ارتباط با شبکه عملیات روانی سازمان جاسوسی انگلیس و متواری شدن چهار نفر از احضارشدگان به دستگاه امنیتی خبر داد.

كد خبر : ۶۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز: مدیرکل صدا و سیمای لرستان گفت: شبکه افلاک لرستان بیش از 83 درصد مخاطب پیدا کرده است.

كد خبر : ۷۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز:مدیركل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان گفت: نخستین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری در صنعت گردشگری استان، 16 تا 18 اسفند ماه جاری در تهران برگزار می شود.

كد خبر : ۷۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز:رئیس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه شماره‌گذاری پرایدهای فاقد ایربگ از ابتدای سال ۹۲ متوقف خواهد شد، گفت: واردات هوو که پرحادثه‌ترین خودرو طی سال‌های اخیر بود، ممنوع و ۱۵ هزار کامیون موجود در کشور به ترمزهای ایمن مجهز شدند.

كد خبر : ۷۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز:در حالی که چندی قبل تحریم برخی بانک‌های ایران در اروپا لغو شد، اخیرا دولت آلمان به بانک‌ها و موسسات مالی این کشور که شروع به بستن حساب‌های بانکی دانشجویان ایرانی کرده‌اند واکنش جدی نشان داده و اعتراض کرده است .

كد خبر : ۷۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز: هر چند زندگی‌نامه و سرنوشت دیکتاتورها همواره کانون توجه همگان بوده اما در این میان، اغلب اوقات، زندگی همسران آنها مغفول مانده و کمتر، خبری از سرنوشت آنها منتشر شده است.

كد خبر : ۷۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز:محمود صارمی خبرنگار شهید ایرنا، شهید ملی و الگوی دنیای اسلام است.

كد خبر : ۷۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


كد خبر : ۷۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز:در پی ارتحال آیت‌الله آقای حاج شیخ‌عزیزالله خوشوقت، رهبر معظم انقلاب در پیام تسلیتی، درگذشت آن عالم ربانی و سالک الی‌الله را تسلیت گفتند.

كد خبر : ۷۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۳


بیان روز:عدم مدیریت صحیح در توزیع برنج موجب ایجاد صف‌های طولانی برنج شده است، به حدی که توزیع چند برابر نسبت به جمعیت خانوارها باعث کوتاه‌تر شدن صف برنج در پلدختر نشده است.

كد خبر : ۷۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۵


بیان روز:احمدی‌نژاد از شبکه اول سیما با مردم گفت‌وگو می‌کند

 

كد خبر : ۷۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۵


بیان روز: رئیس اداره هنری فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از اعطای نشان و درجه هنری به 40 نفر از هنرمندان این استان خبر داد.

كد خبر : ۷۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


بیان روز:فرمانده انتظامی شهرستان الیگودرز از کشف و ضبط پنج هزار و 500 نخ سیگار خارجی قاچاق در این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۷۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


بیان روز:معاون فرهنگی، هنری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: نخستین جشنواره طنز مطبوعات و خبرگزاری‌های کشور 9اسفند ماه جاری در خرم‌آباد برگزار می‌شود.

كد خبر : ۷۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


بیان روز:فرمانده قرارگاه خاتم الاوصیا (ص) با بیان اینکه با یاری خدای متعال امروز به فتح جبهه ‌جنگ نرم علیه نظام نزدیک شده‌ایم، گفت: با این حال ‌جبهه جنگ نرم ‌حد و مرزش مشخص نیست.

كد خبر : ۷۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


بیان روز:مدیرآموزش وپرورش پلدخترگفت:باپیگیریهای صورت گرفته زمینه استفاده از بیمه طلایی فرهنگیان در این مرکز درمانی فراهم شده است.

كد خبر : ۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


بیان روز: شهردار پلدختر گفت: در آستانه عید نوروز برای آسایش مسافران نوروزی و مردم کار جمع‎آوری متکدیان در پلدختر آغاز شده است.

كد خبر : ۷۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


بیان روز:اوضاع آشفته بازار خودرو و گران‌فروشی و اجحاف خودروسازان در سایه حمایت تعجب برانگیز وزارت صنعت و سازمان حمایت این روزها آنقدر خراب است که اعتراض رئیس جمهور را نیز برانگیخته و دستور ایشان برای بازنگری در قیمت‌های جدید خودرو را به همراه داشته است.

كد خبر : ۷۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


بیان روز:ایران دارای ۱۰۶ میلیارد بشکه نفت درجا در دریای خزر و خلیج فارس است که با ضریب بازیافت ۲۵درصدی و قیمت‌های کنونی نفت، دارای ارزشی معادل دو تریلیون و ۷۵۰ میلیارد دلار است.

كد خبر : ۷۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


بیان روز:در حالی که تاکنون مقامات آمریکایی از اعلام تعداد کشته‌شدگان در حملات پهپادهای آمریکایی خودداری کرده‌اند یک سناتور آمریکایی از آمار ۴۷۰۰ نفری کشته‌شدگان خبر داد.

كد خبر : ۷۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


بیان روز:مدیر روابط عمومی رسانه ملی تاکید کرد قطع گفتگو با رئیس‌جمهوری در میانه برنامه و پخش نشدن سوال با هماهنگی معاونت ارتباطات و اطلاع‌رساني دفتر رييس جمهوری بوده است.

كد خبر : ۷۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


بیان روز:مدیر آموزش و پرورش پلدختر از برپایی نمایشگاه آثار و صنایع دستی و تجسمی دانش‎آموزان آموزشگاه‎های این شهرستان در مدرسه راهنمایی دخترانه زینبیه پلدختر خبر داد.

كد خبر : ۷۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز:عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: احتمالاً به دلیل اینکه کشور در آستانه انتخابات یازدهم ریاست جمهوری قرار دارد، اعضای خبرگان رهبری در سیزدهمین دوره اجلاس، نظرات دلسوزانه خود را در این زمینه مطرح خواهند کرد.

كد خبر : ۷۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیا روز: قاسم قنبری از آغاز اجرای برنامه بسیج سلامت نوروزی در تهران خبر داد و گفت: در طول اجرای این برنامه که از اول اسفند شروع شده و تا 15 فروردین ماه ادامه دارد، کلیه مراکز عرضه مواد غذایی و ارائه‌کنندگان خدمات مورد نیاز عموم مردم نظیر آرایشگاه‌ها حداقل یک بار مورد بازرسی قرار می‌گیرند.

كد خبر : ۷۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز:تصویراهدای هدیه مقام معظم رهبری به یک پیرزن

كد خبر : ۷۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز:برای اثبات این گفته کار سختی نداریم. کافی است کمی حافظه تاریخی خود را تقویت کنیم و برویم به زمانی که کیروش مربی منچستریونایتد انگلستان بود.

كد خبر : ۷۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز:مدیر آموزش و پرورش پلدختر از ایجاد بانك اطلاعاتی دانش آموزان و فرهنگیان برتر و نخبه در این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۷۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز:رییس پلیس راه استان لرستان گفت: واژگونی یكدستگاه خودرو سواری در محور ارتباطی شهرستان دورود، چهار كشته و یك مجروح برجای گذاشت.

كد خبر : ۷۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز: رییس اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گوسفندی از تمدید نمایشگاه عرضه مستقیم مواد غذایی، شوینده و لوازم آشپزخانه خبر داد.

كد خبر : ۷۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:مسوول سرای روزنامه نگاران لرستان از برگزاری نخستین كارگاه تخصصی ویراستاری ویژه خبرنگاران رسانه های جمعی استان خبر داد.

كد خبر : ۸۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:دو خبرنگار استانی خبرگزاری مهر باکسب رتبه‌هایی در نوزدهمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌های کشور به عنوان برگزیده این جشنواره معرفی شدند.

كد خبر : ۸۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:شرکت ارتباطات زیرساخت قیمت هرSTM1 پهنای باند اینترنت را یک میلیون تومان کاهش داد و اعلام کرد که مشتریان شرکت های ارتباطات زیرساخت باید در قیمت های خود به مشتریان تخفیف داده و کاهش قیمت داشته باشند.

كد خبر : ۸۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:فیلم با این جمله آغاز می‌شود. این فیلم براساس واقعیت تاریخی است اما واقعیت تاریخی کدام است؟

كد خبر : ۸۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:آیت الله سیستانی در پیامی، در گذشت حجت الاسلام والمسلمین حاج شيخ عباس محقق كاشاني را به آیت‌الله صافی گلپایگانی تسلیت گفت.

كد خبر : ۸۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:به دنبال افزایش انتقادات از اقدام رئیس جمهور در طرح یک شعار سیاسی در سخنرانی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در میدان آزادی، یک خبرگزاری دولتی به دفاع از اقدام رئیس جمهور در طرح این شعار پرداخت.

كد خبر : ۸۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:عده‌ای آن را شعار زود هنگام عنوان کردند، کسانی آن را بهار ایرانی خواندند و دیگرانی آن را ادامه مکتب ایرانی و یک شعار غیر قابل دوام دانستند و البته رقیبان تحلیل کردند که نزدیکان به رییس دولت با این شعار قصد ورود به عرصه رقابت دارند و درصدد رمز گشایی از آن بر آمدند.

كد خبر : ۸۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:ایمان ملکا عضو ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی در سال ۸۸ به سمت معاونت سردبیر روزنامه ایران منصوب شد

كد خبر : ۸۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:ما اطلاعات دقيقي از ستادي كه مركز فعاليت‌هاي انتخاباتي تيم دولت است داريم. اين ستاد كه در ساختماني نزديك ونك مستقر است هماهنگ‌كننده فعاليت‌هاي انتخاباتي تيم دولت است و ما هم در جريان اين فعاليت‌ها هستيم.

كد خبر : ۸۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:جانشین فرماندهی انتظامی استان لرستان صبح امروز از کشف دو هزار سکه تقلبی با 40 میلیون تومان کلاهبرداری در خرم آباد خبر داد.

كد خبر : ۸۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:من از کیفیت بازی رضایت دارم، اما به هیچ وجه از نتیجه‌ راضی نیستم. ما توپ های زیادی را به تیر دروازه‌ حریف زدیم .

كد خبر : ۸۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:ضارب اصلی شکری بلعید، فعال سیاسی چپ گرای تونس که پیش از این، پلیس کشور خبر از دستگیری او داده بود، از چنگ ماموران این کشور گریخت. این در حالی است که بقیه مظنونان همچنان در زندان به سر می برند.

كد خبر : ۸۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:روزنامه صهیونیستی معاریو با انتشار تصاویری، از اقدام یک گروه از زنان تندرو اسرائیلی در کشف حجاب اجباری یک دختر فلسطینی در شهر قدس پرده برداشت.

كد خبر : ۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:اما این محموله عجیب و غریب، تنها محموله ارسال شده به فضا نبوده که دنیا را به تعجب واداشته. در دهه‌های گذشته، اشیای عجیب دیگری هم به فضا فرستاده شده اند.

كد خبر : ۸۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز: درباره مرشد چلویی روایت های زیادی به یادگار مانده است به صورتی که مرحوم مرشد گفته بود، کسانی که می خواهند غذا بیرون ببرند، هدایت کنید تا از نزد او بگذرند چون بیشتر کسانی که غذا بیرون می بردند، بچه ها و نوجوانانی بودند که برای کارفرمایان و صاحبان مغازه های بازار غذا می گرفتند

كد خبر : ۸۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:با توجه به احراز تخلف احتکار پرونده تخلفاتی تشکیل شد و جهت رسیدگی به شعبه مربوطه ارسال شد

كد خبر : ۸۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:اولین دوره جشنواره سراسری طنز مطبوعات و خبرگزاریها برگزیدگان خود را در سه بخش شناخت.

كد خبر : ۸۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: شک نکنید برای فینالیست شدن در آسیا تلاش می‌کنیم.

كد خبر : ۸۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:تاپابان سال پنج استان باقی مانده کشورصاحب پارک علم وفناوری می شوند.

كد خبر : ۸۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:مجمع خیرین "اشتغالسازان فناور حکمت بنیاد" به عنوان اولین مجمع خیرین حوزه فناوری کشور با حضور علی جبار رشیدی مدیر کل دفتر برنامه ریزی و سیاست گذاری و امور فناوری وزارت علوم در خرم آباد آغاز به کار کرد.

كد خبر : ۸۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:گروه فعاليت‌های قرآنی: گروه‌های تواشيح و همخوانی نور اهل بيت(ع) و نجم‌الهدی به‌عنوان نمايندگان قرآنی لرستان به مسابقات سراسری تواشيح و همخوانی اوقاف كشور كه 10 تا 15 اسفندماه در تهران برگزار می‌شود، اعزام شدند.

كد خبر : ۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان از معرفی 20 واحد صنعتی لرستان برای دریافت تسهیلات از محل خط اعتباری ویژه خبر داد.

كد خبر : ۸۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:اسفندیار رحیم مشایی صبح روز پنجشنبه در آزمون دکترای دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کرد.

كد خبر : ۸۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:حضرت آیت الله خامنه ای به کنگره بزرگداشت علامه سیدنعمت الله جزایری طی پیامی ازمقام علمیی ادبی این عالم بزرگوارتجلیل کرد.

كد خبر : ۸۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:این چندماهی است که کاربران اینترنتی درشهرستان پلدخترازکاهش سرعت وقطعی  اینترنت انتقاددارند.

كد خبر : ۸۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:نماینده کشورمان در آژانس انرژی اتمی گفت: بیش از 100 کشور عضو جنبش غیرمتعهدها بار دیگر از برنامه هسته‌یی کشورمان حمایت کردند.

كد خبر : ۸۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:امکان ارسال پیام کوتاه از تلفن همراه به ای‌میل مخاطب و برعکس از ای‌میل به تلفن همراه بر روی پست الکترونیک بومی چاپار فراهم ‌شد.

كد خبر : ۸۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:محمود احمدی نژاد با حضور در منزل خواهر زهرا رهنورد همسر میرحسین موسوی از رهبران معترضان ایران، درگذشت پدرش را به او تسلیت گفت.

كد خبر : ۸۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:دبير نخستين همايش مديران و فعالان عرصه مجازی استان لرستان از نام‌نويسی بيش از 300 جوان فعال در عرصه مجازی و سايبری استان برای شركت در اين گردهمايی خبر داد.

كد خبر : ۸۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:رئيس كميسيون امنيت ملي مجلس، ماجراي انجام3 دوره مذاكره مستقيم ايران و آمريكا در عراق، پشيماني تاريخي اصولگرايان، هزينه طرح هولوكاست، طرح سه فوريتي توقف فعاليت هسته‌اي در مجلس ششم، سرانجام رابطه با آمريكا، حضور هاشمي رفسنجاني و ولايتي در انتخابات، آخرين وضعيت پرونده‌هاي مرگ ستار بهشتي، وضعيت امام موسي صدر، باغ قلهك و... را تشريح مي‌كند.

كد خبر : ۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:مدیر عامل سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی بروجرد گفت: یك دستگاه تریلی حامل مواد سوختی در محور ارتباطی اراك به بروجرد پس از واژگونی در آتش سوخت.

كد خبر : ۸۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: به منظور تهیه کالاهای اساسی مردم 13 نمایشگاه بهاره در سطح استان لرستان دایر می‌شود.

كد خبر : ۸۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر استان‌های «تهران»، «کرمان»، «خوزستان» و «لرستان» دارای بیشترین مصرف‌کننده مواد مخدر عنوان کرد.

كد خبر : ۸۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز: یک منبع مطلع از کاندیداتوری آیت‌الله مهدوی‌کنی و اقبال اعضای خبرگان به وی خبر داد.

كد خبر : ۸۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:یک سناتور سابق آمریکایی با تأکید بر اینکه تحریم‌ها، ایران را مستقل کرده است و اینکه رهبر ایران حقیقتاً روحانی با نفوذ تمام شیعیان جهان محسوب می‌شود، اعلام کرد که آمریکا باید از الگوی سیاسی ایران درس بگیرد.

كد خبر : ۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:مدیرآموزش وپرورش شهرستان پلدخترازآماده شدن 15آموزشگاه برای اسکان مسافرین نوروزی خبرداد.

كد خبر : ۸۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:فرجی با اعلام این خبر که نمایش فیلم سینمایی «حوض نقاشی» با گروه سینمایی آزادی قطعی شده است، اظهار کرد: هیچ فیلمی تا به امروز با سینماهای خود قرارداد نبسته است که «حوض نقاشی» روز شنبه قرارداد خود را خواهد بست.

كد خبر : ۸۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:نادر قاضی‌پور نماینده آذری‌زبان و از فعالترین نمایندگان بهارستان، میزان حقوق دریافتی خود، خوابیدن در مجلس، دلایل نماینده شدنش، سابقه فعالیت، ماجرای سه دوره رد صلاحیت، علت اظهار‌نظر راجع به هر طرح و لایحه و ... را بازگو کرد.

كد خبر : ۸۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:با وجود آنکه تورم امسال خاص و ویژه است اما میزان دستمزد کارگران باید بر اساس نرخ تورم و به شکل واقعی تعیین شود تا این قشر بتوانند معیشت خود و خانواده شان را تامین کنند.

كد خبر : ۸۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:کارتون درگیری اوباما وجمهوری خواهان عامل سقوط آمریکاتهیه شد.

كد خبر : ۸۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:وزیر کشور گفت: آموزش‌های مرتبط برای برگزاری انتخابات، همایش‌ها و کلاس‌های آموزشی انتخابات در حال انجام است

كد خبر : ۸۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:لیلی امیر ارجمند جزء اولین کسانی بود که داشتن دوست دختر و دوست پسر را در ایران باب کرد. او با اینکه یک شوهر رسمی داشت، ولی دارای دو دوست پسر نیز بود که گاه و بیگاه آنها را به خانه می آورد و آنها را به شوهر خود معرفی می کرد.

كد خبر : ۸۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:با حضور گروه نمايش اعزامي از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، نمايش‌هايي با موضوعات قرآني و عرفاني در سطح مؤسسات، مدارس و مساجد استان لرستان در حال اجرا است.

كد خبر : ۹۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:با وجود آنکه تورم امسال خاص و ویژه است اما میزان دستمزد کارگران باید بر اساس نرخ تورم و به شکل واقعی تعیین شود تا این قشر بتوانند معیشت خود و خانواده شان را تامین کنند.

كد خبر : ۹۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:فرمانده انتظامی شهرستان ازنا گفت : خرید و فروش هرگونه مواد محترقه و آتشزا جرم محسوب می شود و در همین رابطه با مخلان آسایش مردم در چهارشنبه آخر سال برخورد خواهد شد.

كد خبر : ۹۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:از زلزله 3.8 ریشتری شب گذشته ورزقان 12 مورد پس لرزه تا 8 صبح امروز به ثبت رسیده است.

كد خبر : ۹۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:فرماندارپلدخترازموافقت دولت برای تمدیدوام های کشاورزان خسارت دیدیده خبرداد.

كد خبر : ۹۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:معاونت نیروی انسانی ناحیه مقاومت بسیج پلدختر از اعزام کاروان راهیان نور این شهرستان به مناطق عملیاتی جنوب کشور در روزهای 20 اسفندو9فروردین92درقالب دوکاروان به مدت سه روز خبر داد.

كد خبر : ۹۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:همه ساله در ایام تعطیلات نوروزی لرستان میزبان حدود چهار میلیون نفر از گردشگران و مسافران است كه امسال در آستانه سال جدید نیز این استان خودرا برای استقبال از میهمانان نوروزی آماده كرده است.

كد خبر : ۹۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:معاون توسعه مشاركت های مردمی كمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان از نواخته شدن زنگ نیكوكاری در مدارس استان در روز چهارشنبه خبر داد.

كد خبر : ۹۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز: وزیر اطلاعات گفت: بازداشت و احضار خبرنگاران دست نشانده استکبار موجب آشفتگی و برهم ریختگی دشمنان نظام جمهوری اسلامی شد.

كد خبر : ۹۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:بسکتبالیست سابق آمریکایی که اخیرا طی سفری به کره‌شمالی با رهبر این کشور دیدار کرد، در اظهاراتی ضمن دفاع از سفر خود به پیونگ‌یانگ تاکید کرد که "کیم جونگ اون" به دنبال جنگ نیست بلکه تنها خواهان یک چیز است و آن تماسی از سوی باراک اوباما است.

كد خبر : ۹۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:شهناز، فرحناز و لیلا سه دختر محمدرضا پهلوی از ازدواج‌های آخرین شاه ایران بودند.

كد خبر : ۹۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:اخیرا پیامک‌هایی از سوی برخی افراد با اتکاء به عقاید مذهبی مردم منتشر می‌شود که می‌تواند نحوه انتشار آن محل تامل باشد…

كد خبر : ۹۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:وزیر گردشگری مصر که با سفر به ایران از گپ صمیمانه، پذیرایی و استقبال ایرانی ها به وجد آمده است، می گوید: ایران واقعی با آنچه در رسانه ها تبلیغ می شود متفاوت است، گپ صمیمانه و پذیرایی ایرانی ها هیچ وقت رسانه ای نمی شود.

كد خبر : ۹۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:پس از شكست بارسلونا برابر رئال‌مادرید تصویری جنجال‌آفرین از دیگو مارادونا در اینترنت منتشر شد. مارادونا در این عكس نوشته‌ای را در دست دارد كه روی آن نوشته شده است: "رونالدو بهتر از مسی است".

كد خبر : ۹۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:همچنین از مجموع 22 روز تعطیل، 9 تعطیلی در یکی از روزهای یک شنبه، شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه قرار دارند که در اصطلاح فرصتی برای بین التعطیلین محسوب می‌شود.

كد خبر : ۹۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:استاندارلرستان گفت:256میلیارد ریال تسهیلات از سوی دولت برای ساخت و تکمیل واحدهای مسکونی طرح مسکن مهر این شهرستان پرداخت شده است.

كد خبر : ۹۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:آخرین آمار منتشره از سوی مرکز آمار ایران نشان می‌دهد استان لرستان همچنان مانند چند سال اخیر بالاترین نرخ بیکاری را در میان استان‌های کشور داراست.

كد خبر : ۹۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:برنامه شب گذشته ۹۰ از ساعت ده و چهل دقیقه آغاز شد؛ این برنامه، مثل روال گذشته دوشنبه شب‌ از شبکه ۳ پخش شد و در ادامه به بررسی بازی‌های هفته بیستم و هشتم لیگ بر‌تر پرداخت.

كد خبر : ۹۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:ثبت سفارش گروه‌های کالایی اولویت 9 از جمله تلفن‌ همراه با ارز مبادله‌ای از روز گذشته آغاز شده است.

كد خبر : ۹۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:رییس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان از آغاز طرح نظارتی ویژه نوروز در بازار و مراکز خرید استان از امروز سه شنبه 15 اسفند خبر داد.

كد خبر : ۹۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:رئیس مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر نقش و حضور مردم در انقلاب اسلامی گفت که روحانیت علت محدثه و مبقیه انقلاب اسلامی است.

كد خبر : ۹۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز: نمایندگان مجلس خبرگان رهبری صبح پنج‌شنبه با مقام معظم رهبری دیدار می‌کنند.

كد خبر : ۹۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز: فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران از کشف و ضبط 210 لاک‌پشت برکه‌ای از فروشندگان غیرمجاز در استان تهران خبر داد.

كد خبر : ۹۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:فرمانده راهور ناجا از کاهش 20 درصدی اعمال قانون و 25 درصدی حوادث رانندگی به صورت همزمان با اجرای قانون جدید راهنمایی و رانندگی خبر داد.

كد خبر : ۹۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:همسر شهید «مهدی باکری» گفت: در طول 4 سال زندگی مشترک‌مان جنگ بود و اصلاً فرصت نبود که خرید کنیم، تنها هدیه‌ای که آقا مهدی برای من گرفت، یک روسری و سجاده از مشهد بود.

كد خبر : ۹۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:رئیس بیست و ششمین نمایشگاه کتاب تهران با اعلام این مطلب که بانک مرکزی برای اختصاص ارز مبادله‌ای برای واردات کاغذ فقط برای نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران موافقت کرده به ارائه بن کارت و طرحی برای حذف آن اشاره کرد.

كد خبر : ۹۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:مدیر کل اوقاف و امور خیریه لرستان از آغاز عملیات تخریب موقوفه مرحوم عسلی شهرستان خرم آباد خبر داد.

كد خبر : ۹۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:فرماندار شهرستان پلدختر گفت: حفاظت و نگهداری از منابع طبیعی وظیفه همگانی است.

كد خبر : ۹۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:رئیس منابع طبیعی پلدختر گفت: در هفته منابع طبیعی و روز درختکاری 80 هزار نهال بین مردم توزیع می‎شود.

كد خبر : ۹۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:دفتر رییس جمهوری. میزبان؛ اسفندیار رحیم مشایی. موضوع؛ دیدارهای دیپلماتیک با سفرای خارجی! این روزهای اسفندیارِ دولت حول این سه محور می‌چرخد، او به رسم عرف دیپلماتیک یک رییس جمهور رفتار می کند، در دفتر یک رییس جمهور. تا شاید خود زمانی از جایگاه رییس جمهور به استقبال مهمانان خارجی‌اش برود.

 

كد خبر : ۹۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:موضوع حمایت مالی از فعالیت تمام وقت دانشجویان مقطع دکتری در نشست ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور تصویب و ابلاغ شد.

كد خبر : ۹۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:از رهبر معظم انقلاب غیر از یک جمله که در نماز جمعه ۲۹ خرداد ۸۸ بنا به مصلحتی گفته شد، تا حالا کسی یک کلمه از زبان رهبری علیه هاشمی نشنیده است.

كد خبر : ۹۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:شبکه سلطنتی بی بی سی علاوه بر کار رسانه ای که با همگرایی و هم افزایی توان اغلب رسانه های دیداری، شنیداری و مجازی ضدانقلاب خارج نشین انجام می داد، مستندات جدید و موثق وزارت اطلاعات حکایت از کارویژه های غیر رسانه ای این شبکه نیز دارد؛

كد خبر : ۹۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:رویداد مهمی که در ادامه این هفته بازارهای جهانی را تحت‌تاثیر قرار خواهد داد، نشست روسای بانک‌های مرکزی بزرگ جهان است که سرمایه‌گذاران پیش‌بینی می کنند نتیجه این نشست، به تداوم سیاست تسهیل پولی منجر خواهد شد.

كد خبر : ۹۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:رئیس جمهور ونزوئلا پس از ماه‌ها مبارزه با سرطان در سن ۵۸ سالگی درگذشت.

كد خبر : ۹۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:مسئول معاونت فاوا و دبير يادواره شهدای مخابرات سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان از جمع‌آوری آثار 50 شهيد مخابرات سپاه استان خبر داد.

كد خبر : ۹۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:تعلل بانکهای لرستان در پرداخت تسهیلات موجب سرگردانی جوانان برای دریافت وام ازدواج شده است تا این امر خیر همچنان پشت باجه بانکها معطل باقی بماند.

كد خبر : ۹۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:نخستین دوره مسابقات کشتی پهلوانی کارگران کشور پنجشنبه هفته جاری به میزبانی خرم آباد برگزار می شود.

كد خبر : ۹۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:رییس دانشگاه لرستان گفت: برای پایان دادن به آلام و درد جوامع بشری و جلوگیری از تبعیض، بی‎عدالتی، کشتار و چپاول، سیره علوی مقیاسی بی‎نظیر است.

كد خبر : ۹۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:زنگ نیکوکاری در 1500 مدرسه شهرهای مختلف استان لرستان نواخته شد.

كد خبر : ۹۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پلدخترگفت:باتلاش نیروی انتظامی شهرستان بزرگترین محموله موادمحترقه درلرستان کشف شد.

كد خبر : ۹۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:زنان برای فهم روحیات و خصوصیات مردان باید به هزار حیله متوسل شوند و شش دانگ حواسشان را جمع كنند تا بتوانند شناخت كافی نسبت به مرد زندگی‌شان به دست بیاورند.

كد خبر : ۹۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:او که خود را رجل سیاسی میداند و به تایید صلاحیتش از سوی شورای نگهبان امیدوار است؛ هنوز کابینهاش را نچیده اما به همگرایی سه عضو دولت –وزیر اقتصاد، رئیس بانک مرکزی و رئیس سازمان برنامه یا معاون برنامه ریزی- تاکید دارد.

كد خبر : ۹۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به هدیه 15 میلیارد تومانی رییس‌جمهور برای تقویت پلیس راهنمایی و رانندگی گفت: این هدیه در حالی به پلیس اهدا شد که ما برای تخصیص این رقم درخواستی نداشته‌ایم اما مطمئنا این پول برای جبران خدمات و خرید تجهیزات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

كد خبر : ۱۰۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:حاج احمد و آقا مصطفی فرزندان امام، به نوعی مشاوران ایشان و حلقه واسط بنیانگذار کبیر انقلاب با ملت هم بودند. در سال های اخیر برخی اظهار نظرهای نوه های امام و رویکردهایشان به مسائل سیاسی و اجتماعی حاشیه ساز بوده است.

كد خبر : ۱۰۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:فرمانده انتظامی لرستان از کشف و ضبط 2510 عدد سکه تقلبی در دو شهرستان "ازنا" و "الیگودرز" خبر داد.

كد خبر : ۱۰۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان ازکمبود نیرو در اداره کل منابع طبیعی و حفاظت محیط زیست لرستان خبرداد.

كد خبر : ۱۰۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:مدیر کل اوقاف و امور خیریه لرستان گفت: ˈ محمدرضا ربیییˈواقف بروجردی تعداد 58 باب مغازه در این شهرستان را وقف کرد.

كد خبر : ۱۰۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان از جمع آوری 36 میلیارد ریال در قالب طرح اکرام ایتام نیازمندان در استان خبر داد.

كد خبر : ۱۰۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان از شرکت بیش از200هزار دانش آموزلرستانی درمرحله آموزشگاهی مسابقات قرآن و شرکت 90هزار از آنان در مرحله شهرستانی خبر داد.

كد خبر : ۱۰۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:فرمانده انتظامی لرستان از کشف 25 هزار کیلوگرم برنج خارجی قاچاق در شهرستان کوهدشت خبر داد. سردار

كد خبر : ۱۰۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:فرماندارپلدخترگفت:حفظ منابع ملی جمهوری اسلامی به نوعی وظیفه ملی و همگانی دانست ومانمی بایستی دراین موردکوتاهی کنیم.

كد خبر : ۱۰۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:محسن رضایی گفت: به نفع هیچ کسی کنار نمی‌کشم و در صحنه می‌مانم.

كد خبر : ۱۰۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:سخنان وزیری که به قول خودش از همان ابتدا منتقد دولت بوده ولی توانست سه سال در کابینه «احمدی‌نژاد» باقی بماند، شنیدنی‌تر از زمانی‌ است که وزارت را بر عهده داشت.

كد خبر : ۱۰۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:چرا هیچ کس نمی پرسد که این چند نفر مگر چه کاره اند که چوب حراج به بیت المال زده اند و از کیسه ملت برای مطرح کردن خودشان حاتم بخشی می کنند؟!

كد خبر : ۱۰۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:با توجه به آنکه حدود ۱ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر بازنشسته و مستمری بگیر سازمان تامین اجتماعی در کشور وجود دارد و به هر نفر بطور ثابت حداکثر مبلغ ۴۰۲ هزار و ۵۰۰ تومان عیدی پرداخت می‌شود، رقم مورد نیاز برای پرداخت عیدی بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین‌اجتماعی اندکی کمتر از ۷۰۰ میلیارد تومان خواهد بود

كد خبر : ۱۰۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:ظاهرا آشنایی این دو نفر از چهار سال پیش آغاز شده و دو طرف مترصد فرصت مناسبی بوده اند تا بتوانند شرایط ازدواج را فراهم کنند.

كد خبر : ۱۰۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:طبق اطلاعات طرح پایش ملی سلامت روان که در کشور انجام شده 23/6 درصد مردم مبتلا به یک اختلال روان هستند.

كد خبر : ۱۰۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:معاون فرهنگی وزات علوم از تاسیس دفاتر «ازدواج آسان» در دانشگاهها خبر داد.

كد خبر : ۱۰۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:بر اساس اعلام کمیسیون انتخاباتی کنیا، اوهورو کینیاتا، معاون نخست وزیر این کشور پیروز انتخابات ریاست جمهوری دوشنبه گذشته در کنیا است.

كد خبر : ۱۰۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:محققان علوم پزشکی اعلام کردند با کنترل وزن و کاهش آن می توان آرتروز را در افراد چاق درمان کرد.

كد خبر : ۱۰۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:محمدرضا فلاح زاده ضمن قدردانی از عنایات رهبر انقلاب و دستور ویژه رییس جمهور و پیگیری وزرای کشور، اطلاعات، نیرو و مسئولین استان اصفهان، از فعالیت مجدد ایستگاه پمپاژ شماره 4 خط اول انتقال آب به یزد خبر داد.

كد خبر : ۱۰۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:قیمت موز در بازار به دلیل عدم اختصاص ارز مرجع در دو ماه اخیر سیر صعودی داشته و وجود دلالان حتی در میادین مرکزی نیز به این افزایش قیمت دامن زده است، تا موز به کیلویی ۵۵۰۰ تومان برسد.

كد خبر : ۱۰۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:نمايشگاه فعالان فضای مجازی لرستان پيش از آغاز گردهمايی فعالان فضای مجازی اين استان كه 21 اسفندماه برگزار می‌شود، فعاليت خود را آغاز می‌كند.

كد خبر : ۱۰۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:فرمانده پلیس‌راه استان مرکزی از واژگونی خونین اتوبوس حامل کارگران در محور ساوه – تهران خبرداد.

كد خبر : ۱۰۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:در رقابت‎های انفرادی در وزن ۷۰ تا ۸۰ کیلو گرم «حامد خسروی» از لرستان «فرشاد کرانیان» از کرمانشاه و «رسول طغیانی» از اصفهان مقامهای اول تا سوم را کسب کردند.

كد خبر : ۱۰۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:عضو شورای شهر خرم آباد در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار سفیر افلاک از اختلاسی در آرامستان خرم آباد و در دوره شهرداری وحید رشیدی خبر داد.

كد خبر : ۱۰۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد لرستان گفت: 276 کانون فرهنگی و هنری در سطح مساجد لرستان وجود دارد،

كد خبر : ۱۰۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:دومين كنگره شعر و خاطره دفاع مقدس با عنوان «خط اول» دقایقی پیش با حضور مشاور وزير فرهنگ و ارشاد اسلامی ،مدیرکل فرهنگ وارشاداستان ،امام جمعه ،فرمانداروجمعی ازمسئولین ،هنرمندان وشاعران در پل‌دختر آغاز به‌كار كرد.

كد خبر : ۱۰۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:به دنبال مضروب شدن کشتی‎گیر لرستانی در مسابقات قهرمانی کشور، عبدالله عزیزپور گفت: لجام گسیختگی در فدراسیون کشتی وجود دارد.

كد خبر : ۱۰۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گفت:سمندر امپراتور در سال 2010 جزء گونه‌هایی شد که تجارت آن‌ها در بازارهای بین‌المللی ممنوع اعلام شده است.

كد خبر : ۱۰۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهور هنوز از مشایی نا امید نشده است.

كد خبر : ۱۰۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:طلاق دیگر در بین زوج های ایرانی عادی شده است و با کوچکترین مشکلی جدایی را بهترین راهکار می دانند. برای پی بردن به عمق این فاجعه کافیست سری به دادگاههای خانواده تهران بزنید.

كد خبر : ۱۰۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان گفت: با توجه به برگزاری انتخابات یازدهم ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات مجلس شوراهای شهر و روستا در کشور،‌فضای انتخابات خردادماه سال آینده نیازمند همکاری بیشتر رسانه های گروهی است.

كد خبر : ۱۰۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:روز گذشته عكسي در سايت‌هاي خبري منتشر شد كه در اين عكس، محمود احمدي نژاد در مراسم بزرگداشت هوگو چاوز رئيس جمهور فقيد ونزوئلا به مادر وي دلداري مي‌داد. اين عكس با بازخوردهاي مختلفي نزد رسانه‌هاي داخلي و خارجي مواجه شد تا اينكه امروز يكشنبه (20 اسفند ماه 1391) قرائت‌هاي مختلفي را از اين عكس در سايت‌هاي داخلي و عربي منتشر كردند.

كد خبر : ۱۰۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:کارت ورود به جلسه آزمون از طریق سایتهای مذکور از تاریخ (27/1/92) قابل دسترسی و دریافت است. زمان برگزاری آزمون 29 فروردین 92 و محل برگزاری آزمون در هنگام ارایه کارت به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

كد خبر : ۱۰۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:افزایش استخدام در ماه فوریه کمک کرد نرخ بیکاری در آمریکا به پایین‌ترین سطح از دسامبر سال 2008 برسد.

كد خبر : ۱۰۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:معاون قوه قضائیه کشور گفت: انتظار ما از سخنرانی استاندار لرستان ارائه آمار و ارقام بود نه پند و نصیحت کردن. 

كد خبر : ۱۰۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۱


بیان روز:امروز در نمایشگاه فعالان فضای مجازی که به همت نماینده محترم ولی فقیه درخرم آباد برگزار شد معاون استاندار به قائدرحمت نماینده درود و ازنا و همچنین خبرنگار سفیر افلاک فحاشی کرد.

كد خبر : ۱۰۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۱


بیان روز:یکی از علمای سعودی تأکید کرد برخی از مبلغان عربستانی با وجود آنکه دست زدن را حرام اعلام می‌کنند، در خارج از این کشور موسیقی گوش می دهند و می‌رقصند.

كد خبر : ۱۱۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز: پوشش بیمه طلایی بازنشستگان برای دو میلیون و 100 هزار بازنشسته کشوری و افراد تحت تکفلشان اجرایی می شود.

 

 

كد خبر : ۱۱۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:بسیاری از ما از این می‌ترسیم که دیگران گریه ما را ببینند چراکه اشک اغلب به عنوان نشانه‌ای از ضعف قلمداد می‌شود. این در حالی است که اشک از نظر روانی، بیان بی‌ریایی و احساسات خالصانه فرد است.

كد خبر : ۱۱۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:روز گذشته، 21 اسفندماه در آيين اختتاميه جشنواره ملی سرودهای فارسی قرآنی آيات و مراسم تجليل از مؤسسات، فعالان و قرآن‌آموزان برتر استان، خبرنگار خبرگزاری بين المللی قرآن(ايكنا) شعبه كرمانشاه به‌عنوان خبرنگار نمونه قرآنی تجليل شد.

كد خبر : ۱۱۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:مسوول اردوهای جهادی سازمان بسیج دانشجویی لرستان، گفت: 230 نفر از دانشجویان دانشگاه‌های لرستان در اردوی جهادی نوروز 92 شرکت می‌کنند.

كد خبر : ۱۱۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:مسوول اردوهای جهادی سازمان بسیج دانشجویی لرستان، گفت: 230 نفر از دانشجویان دانشگاه‌های لرستان در اردوی جهادی نوروز 92 شرکت می‌کنند.

كد خبر : ۱۱۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:روز گذشته، 21 اسفندماه در آيين اختتاميه جشنواره ملی سرودهای فارسی قرآنی آيات و مراسم تجليل از مؤسسات، فعالان و قرآن‌آموزان برتر استان، خبرنگار خبرگزاری بين المللی قرآن(ايكنا) شعبه كرمانشاه به‌عنوان خبرنگار نمونه قرآنی تجليل شد.

كد خبر : ۱۱۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:روز گذشته، 21 اسفندماه در آيين اختتاميه جشنواره ملی سرودهای فارسی قرآنی آيات و مراسم تجليل از مؤسسات، فعالان و قرآن‌آموزان برتر استان، خبرنگار خبرگزاری بين المللی قرآن(ايكنا) شعبه كرمانشاه به‌عنوان خبرنگار نمونه قرآنی تجليل شد.

كد خبر : ۱۱۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز: رئیس هیئت بدنسازی وپرورش اندام شهرستان پلدخترگفت:25اسفندماه اولین دوره مسابقات مچ اندازی درشهرستان پلدختربرگزارمی شود.

كد خبر : ۱۱۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان رو:مدیر امور آبفا خرم آباد از آغاز عملیات حفر هشتمین چاه آب در مرکز لرستان خبر داد.

كد خبر : ۱۱۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز:رئیس هیأت کبدی لرستان از موافقت فدراسیون با حضور تیم استان در لیگ برتر خبر داد.

كد خبر : ۱۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز:یادواره چهار شهید پزشک عضو بسیج جامعه پزشکی شهرستان کوهدشت با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در سالن ارشاد این شهرستان برگزار شد.

كد خبر : ۱۱۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز:قاضي شعبه ۹ دادسراي فرهنگ و رسانه از شكايت ۱۳ بازيگر زن از فرج الله سلحشور کارگردان سینما خبر داد.

كد خبر : ۱۱۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز:خانواده‌ای که فرزندش از این طریق شریک زندگی خود را یافته، هرگز دل خوشی از این ازدواج نخواهد داشت و به طور حتم اگر مشکلی حادث شود، از آن سوءاستفاده خواهد کرد. حال تصور کنید سرنوشت فرزندی را که از این زندگی حاصل شده باشد.

كد خبر : ۱۱۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز: مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: 51 مجتمع پتروشیمی کشور در 11 ماهه فروردین تا بهمن ماه سال جاری 37.3 میلیون تن فرآورده تولید و معادل 14.5 میلیون تن آن را صادر کرده اند.

كد خبر : ۱۱۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز: معاون عمرانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان گفت: میانگین تهیه طرح هادی در روستاهای استان بیش از میانگین کشوری است.

 

كد خبر : ۱۱۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز:سخنگوي شوراي نگهبان قانون اساسي از مخالفت اين شورا با بودجه سه‌دوازدهم مجلس خبر داد.

كد خبر : ۱۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز: ایزابل کوتانت پیر، وکیل فرانسوی پرونده شکایت ایران از هالیوود در نشست خبری در خبرگزاری فارس جزئیات این اقدام  را تشریح کرد.

كد خبر : ۱۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل با تکذیب شایعه اختلاف بین ائتلاف سه‌گانه گفت: از هر اصولگرایی که مایل باشد وارد این ائتلاف شود استقبال می‌کنیم.

كد خبر : ۱۱۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:سخنگوی حزب اعتدال و توسعه از قطعی شدن کاندیداتوری حسن روحانی برای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری سال آینده خبر داد و گفت: نعمت‌زاده وزیر صنایع دولت هاشمی‌ رفسنجانی رئیس ستاد انتخابات روحانی شد.

كد خبر : ۱۱۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز: رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت در آخرین جلسه حاشیه‌ای پاستور در سال ۹۱ در جمع خبرنگاران حضور یافتند و به سؤالات آنان پاسخ دادند.

كد خبر : ۱۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز: همسایگی کشتارگاه شهرستان الشتر با بیمارستان امام خمینی(ره) این شهر و وجود سگهای ولگرد در کنار این بیمارستان و کشتارگاه مشکلات بسیاری را برای بیماران به وجود آورده است.

كد خبر : ۱۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:کارشناس ارشد شورای نگهبان گفت: دشمن در انتخابات ریاست جمهوری به دنبال ایجاد تنش های قومیتی در ایران است و اولین اقدام آنها هم انفجار ماهشهر بود.

كد خبر : ۱۱۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه لرستان از تولید نرم افزار «دریچه شهادت» توسط بسیج دانشجویی این دانشگاه خبر داد.

كد خبر : ۱۱۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:ازدواج هنرمندان با یکدیگر و تشکیل زوج هنری، رواج بسیار دارد. گرچه این امر در هالیوود با شایعات و اختلافات بسیار همراه است، اما زوج‌های هنرمند ایرانی توانسته‌اند زندگی خوبی را رقم بزنند و الگویی از خانواده ایرانی بسازند.

كد خبر : ۱۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:در دومین مرحله مزایده هدایای اهدا شده توسط مقام‌های خارجی به رئيس جمهور ارزان‌ترین مورد یک خودنویس بود. اما قیمت واقعی هدایایی فروخته شده چقدر بوده و چطور قیمت پایه آنها برای حراج تعیین شده است؟

كد خبر : ۱۱۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:رئیس دانشگاه پیام‌نور گفت: اگر مدرکی نشان می‌دهد فردی از مسئولان کشور بدون گذشتن از فیلتر کنکور وارد این دانشگاه شده است، ارائه دهید.

كد خبر : ۱۱۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:خبرگزاری رویترز گزارش داد، ژاپن و ۱۰ کشور اروپایی ۶ ماه دیگر از تحریم‌های نفتی علیه ایران معاف می‌شوند.

كد خبر : ۱۱۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز: پاپ فرانسیس اول، به عنوان رهبر کاتولیک‌های جهان انتخاب شد.

 

كد خبر : ۱۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:دولت آمریکا قصد دارد به سازمان‌های جاسوسی این کشور مجوز دسترسی به اطلاعات مالی شهروندان آمریکایی را بدهد.

كد خبر : ۱۱۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا از کشف 91 درصدی پرونده‌های سرقت خودرو در سال جاری خبرداد.

كد خبر : ۱۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۶


بیان روز:امير قلعه نويي بعد از رفتاري که عمران زاده در بازي با العين امارات داشت تصميم گرفت نام اين بازيکن را از ليست بازي نفت تهران هم خارج کند.

 

كد خبر : ۱۱۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۶


بیان روز:شاید محمود احمدی نژادبر خلاف رئیس جمهور پیشین خاتمی، تا کنون اینگونه شدید در تریبون نماز جمعه تهران مورد انتقاد قرار نگرفته بود، که روز گذشته قرار گرفت/بادامچیان هم گفته آنان فردی را از یك شهرستان آوردند و شهردار کردند . بعد اعلام كردند كه وی مشكل «میم» دارد و ما گفتیم كه: میم چیست؟ كه اعلام كردند كه: یعنی "منقل!

كد خبر : ۱۱۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۶


بیان روز:فرمانده انتظامی لرستان از کشف هشت فقره کلاهبرداری به ارزش 217 میلیون تومان در استان خبر داد.

كد خبر : ۱۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:فرماندار شهرستان دلفان از آمادگی این شهرستان برای استقبال از مسافران نوروزی خبر داد.

 
كد خبر : ۱۱۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی لرستان از امحای 11 تن و 395 کیلوگرم سموم سنواتی و تاریخ مصرف گذشته در استان خبر داد.

كد خبر : ۱۱۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:مدیرکل کمیته امام خمینی (ره) لرستان از شرکت 11 هزار مددجوی تحت حمایت این نهاد در دوره های حرفه آموزی ویژه اشتغال این افراد خبر داد.

كد خبر : ۱۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از تعلیق و پلمپ 16 آژانس که اقدام به چارتر پروازها برای نوروز می‌کردند، خبر داد و گفت: به زودی با 8 آژانس که سرشاخه چارتر کردن پروازها هستند، به همراه چهار ایرلاین متخلف برخورد می شود.

كد خبر : ۱۱۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:عضو حزب اعتماد ملي مي گويد جبهه اصلاحات درباره نوع تعامل با حاكميت در تناقض به سر مي برد و حالت رفت و برگشتي دارند.

كد خبر : ۱۱۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از احتمال افزایش ضریب حقوق و دستمزد سال آینده در مجلس خبر داد و گفت: در بررسی بودجه سال 91 چهل درصد خطای پیش بینی داشتیم که همین خطا به اقتصاد ما ضربه زد و باید دقت کنیم تا دیگر چنین خطایی در پیش بینی ها در سال 92 نداشته باشیم.

كد خبر : ۱۱۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:نتایج یک مطالعه نشان می‌دهد که لایک‌های کاربران در شبکه اجتماعی فیسبوک می‌تواند جزئیات بیشتری از شخصیت آن‌ها را نشان دهد.

كد خبر : ۱۲۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:سرمربی تیم گهر دورود با ابراز بی اطلاعی از جریمه فدراسیون فوتبال به دلیل فحاشی به داور گفت: اگر من به داور فحاشی کرده باشم خودم برای همیشه فوتبال را کنار می گذارم.

كد خبر : ۱۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


كد خبر : ۱۲۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:برخی دانشجویان دانشگاه آزادخرم آباددر دوران تحصیلی خود با مشکلات و گرفتاری‎هاییی روبرو هستند.

كد خبر : ۱۲۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:مسئول بنیادشهیدوامورایثارگران پلدخترگفت:انتشارنظریک خانواده به جای اصحاب رسانه ومطبوعات شهرستان کارخوبی نیست.

كد خبر : ۱۲۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:معاون فرهنگی اوقاف وامور خیریه لرستان گفت: 70 هزار زائر سال گذشته در جوار امامزاده های موجود در این استان اسکان داده شدند.

كد خبر : ۱۲۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز: دادستان تهران درباره زمان آزادی فائزه هاشمی، برخورد با اخلالگران چهارشنبه آخر سال، سرنوشت رسیدگی به پرونده فاضل لاریجانی و زمین‌های تحت تصرف محمد جواد لاریجانی توضیحاتی ارائه کرد.

كد خبر : ۱۲۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:محمدحسن طریقت‌منفرد با موافقت نمایندگان مجلس وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شد.

كد خبر : ۱۲۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:وزیر دفاع و پشتیبانی از ساخت زیردریایی و شناور پرنده جدید ایران در حوزه دریا در اوایل سال 92 خبر داد.

كد خبر : ۱۲۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:در گزارشی با اشاره به افزایش درگیری های داخلی در سوریه، نوشت؛ آمریکا و اسرائیل با کمک هم پیمانان منطقه ای خود سعی می کنند با تشدید اختلافات داخلی سوریه، منافع و اهداف خود را تامین کنند.

كد خبر : ۱۲۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:وزیر دفاع و پشتیبانی از ساخت زیردریایی و شناور پرنده جدید ایران در حوزه دریا در اوایل سال 92 خبر داد.

كد خبر : ۱۲۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:رییس کل بانک مرکزی گفت: برای تعطیلات ایام عید همه پیش بینی ها صورت گرفته است و کشیک بانک ها دایر خواهد بود.

كد خبر : ۱۲۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از کاهش 10 درجه ای دما در شمال کشور طی 24 ساعت آینده خبر داد.

كد خبر : ۱۲۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:رئیس ستاد انتخابات عارف گفت: کاندیداتوری محمدرضا عارف در انتخابات ریاست‌جمهوری 92 قطعی شده است.

كد خبر : ۱۲۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:مدیر فرودگاه خرم آباد از افزایش پروازهای شرکت هواپیمایی ماهان در این فرودگاه خبر داد.

كد خبر : ۱۲۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:بیش از 250 نفر از اساتید و دانشجویان دانشگاه لرستان از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دولت نهم خواستند تا پا به این عرصه حساس بگذارد.

كد خبر : ۱۲۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:فرماندار پلدختر از راه اندازی دانشگاه علمی کاربردی در این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۱۲۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز: در سال جدید برنامه‌های متعددی برای شکوفایی همه جانبه پلدختر وجود دارد، افزایش مراکز آموزش عالی و ایجاد دانشکده فنی حرفه‌ای و دانشگاه علمی کاربردی از اهم این برنامه‌ها است.

كد خبر : ۱۲۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:مقامات پلیس و بیمارستان عراق اعلام کردند که در موجی از انفجارهای صبح امروز خودرو و همچنین انفجارهای کنارجاده‌ای در مناطق شیعه‌نشین سراسر «بغداد» ۲۲ نفر کشته شدند.

كد خبر : ۱۲۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:جانشین پلیس‌ راه کشور از ترافیک نیمه سنگین و سنگین در برخی از محورهای مواصلاتی کشور خبرداد.

كد خبر : ۱۲۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:معارضان سوری شرکت‌کننده در نشست استانبول ترکیه روز دوشنبه «غسان هیتو» کرد تبار و مقیم آمریکا را به سمت نخست ‌وزیر دولت انتقالی خود انتخاب کردند.

كد خبر : ۱۲۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:رئیس جمهور بنگلادش در سن ۸۴ سالگی در بیمارستانی در سنگاپور درگذشت.

كد خبر : ۱۲۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیک جاده‌های کشور را تشریح کرد.

كد خبر : ۱۲۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:فرمانده انتظامی لرستان گفت: چهارشنبه سوری امسال در لرستان 15 مجروح بر جای گذاشت.

كد خبر : ۱۲۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:پایگاه اطلاع رسانی بیان روزازبین پیامک ها ونظرات معتددشما مخاطبین محترم ،زیباترین پیامک های شما که درزمان سال تحویل برای ماارسال کردیدمنتشرکرد.

كد خبر : ۱۲۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:یک خبرگزاری انگلیسی تازه‌کار بودن و تشتت فکری در کابینه امنیتی جدید اسرائیل را از جمله عوامل تزلزل در حمله به ایران می‌داند.

كد خبر : ۱۲۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:یکی از افرادی که در بعنوان خواننده در برنامه ای تحت عنوان آکادمی موسیقی در شبکه من و تو حضور پیدار کرده از اعضای گروهک تروریستی منافقین است.

كد خبر : ۱۲۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:از همان ابتدا که شبکه انگلیسی من وتو روی کار آمد سوالی ذهن مخاطبین را به خود مشغول کرد که این شبکه با این همه امکانات و برنامه و مجری و ... بودجه اش از کجا تامین می شود؟

كد خبر : ۱۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:وی تاکید کرد که به نظر می رسد دستگاه اطلاعاتی ایران اکنون در وضعیتی است که توانسته نوعی مصونیت امنیتی نسبت به دوران جدید ترویسم علمی که علیه کشور به راه افتاده ایجاد کند.

كد خبر : ۱۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:آیت‌الله اکبر هاشمی‌رفسنجانی در دیدار مدیر‌مسئو‌ل‌، دبیر و کارکنان سایت شخصی خود ضمن بیان خاطراتی از سال ۱۳۶۹ و توفیقات بدست آمده در ارتقاء چشمگیر اوضاع داخلی و سیاست خارجی کشور، ابرازامیدواری کرد ‌"ان‌شاءالله سال ۱۳۹۲ برای کشور و مردم سال اعتدال و پیروزی باشد".

كد خبر : ۱۳۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:بازتاب شفاف و قابل اتکا شاخص‌های اقتصادی و ارائه گزارش از عملکرد اقتصادی کشور توسط دستگاه‌ها و سازمان‌های تخصصی مربوطه همواره از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده است، که مهمترین رویدادهای اقتصادی که در طول یک سال گذشته برروی خروجی ایسنا رفته به ترتیب ماه‌ها به آن اشاره شده است.

كد خبر : ۱۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:در پی حضور نیروهای انتظامی در محل حادثه و بررسی صحنه، حالت مستی راننده کاملا مشهود و یک شیشه مشروب مصرف‌شده نیز در داخل خودرو به دست آمده است.

كد خبر : ۱۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:سال ۱۳۹۱ در اولین ماه خود با رویدادهای زیادی برای ورزش همراه شد که کسب هفت سهمیه المپیک مهمترین نتیجه این رویدادها بود اما حاشیه‌های ماه فروردین کمتر از اتفاقات خوب آن نبود؛ حاشیه‌هایی که با ممنوع الخروج شدن و حکم ۵۴ ضربه شلاق برای سنگربان پیشین تیم ملی فوتبال ایران آغاز شد.

كد خبر : ۱۳۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز: خطیب امروز نماز جمعه تهران در سخنانی بر ضرورت عدم هرگونه حمایت روسای قوا از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد.

كد خبر : ۱۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:رئیس جمهور آمریکا پس از دیدار از کلیسایی که گفته می‌شود زادگاه حضرت مسیح است بیت‌المقدس را به مقصد اردن ترک کرد.

كد خبر : ۱۳۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه سفر خود به استان اصفهان از افزایش سفر و کاهش هشت درصدی تلفات جاده‌ای تا روز اول فروردین خبر داد و گفت: حجم تردد سفر به استان‌های مشهد، اصفهان و شهرهای شمالی بیشتر گزارش شده است.

كد خبر : ۱۳۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان این كه آینده بازار طلا و سكه تحت تاثیر مستقیم وضعیت بازار ارز قرار دارد از احتمال افزایش قیمت ها در این بازار پس از تعطیلات نوروز خبرداد.

كد خبر : ۱۳۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:رو به من کرد و گفت: تو امام زمانت را می‌شناسی؟ گفتم: چرا نمی‌شناسم. فرمود: به او سلام کن! گفتم: «السلام علیک یا مولای یا صاحب الزمان یا حجة بن الحسن» این را گفتم، رو به من کرد و فرمود: «و علیک السلام و رحمة الله و برکاته».

كد خبر : ۱۳۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:رییس پلیس فتای تهران‌بزرگ از دستگیری عامل نفوذ به سایت یک موسسه آموزشی خبرداد.

كد خبر : ۱۳۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:يكي از اعضاي برجسته جداشده از گروهک تروريستي منافقين فاش کرد همه زنان عضو اين سازمان بر مسعود رجوي حلال هستند.

كد خبر : ۱۳۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:معاون وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران از کاربرد سلاح شیمیایی در سوریه و سکوت بین المللی ابراز نگرانی شدید کرد.

كد خبر : ۱۳۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:جابجایی در محورهای ارتباطی کشور در ایام نوروز امسال از مرز 50 میلیون نفر گذشت.

كد خبر : ۱۳۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:معیشت مردم در شرایط نگران کننده ای است و ریشه یابی این مسئله نیازمند واقع بینی و دست برداشتن از لج بازی با قانون است چرا که قانون مسیر حرکت صحیح را مشخص می کند و تخطی از آن کل حرکت کشور را در معرض آسیب قرار داده است

كد خبر : ۱۳۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون از اعزام ۲۵۰ نفر از فعالان و نخبگان طلاب بسیجی به مناطق عملیاتی خبر داد. 

كد خبر : ۱۳۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:خاتمی برای نامزدی در انتخابات اظهار بی​علاقگی کرده/ هاشمی نامزد نمی​شود/ روحانی به حمایت هاشمی و اصلاح‌طلبان نظر دارد

كد خبر : ۱۳۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:یک روز بعد از سخنان صریح رهبر انقلاب درباره مذاکره با آمریکا و هشدار نسبت به هرگونه اقدام احتمالی از سوی اسرائیل، رییس جمهور آمریکا به سخنان آیت الله خامنه ای واکنش نشان داد.

كد خبر : ۱۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:اوباما در آخرین اظهار نظر درباره برنامه امی ایران تا حدی تغییر لحن داد و گفت که تنها راه حل برنامه هسته ای ایران را دیپلماسی می داند و حق ایران برای برنامه هسته ای صلح آمیز را به رسمیت می شناسد اما از ایران خواست شواهد روشن ارائه دهد.

كد خبر : ۱۳۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:برگ برگ فتنه 88 حاوی در‌س‌هایی آموزنده و عبرت‌انگیز است؛ آشکار‌تر شدن هر‌چه بیشتر نقش ممتاز ولی‌فقیه و رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مد‌ظله)‌ در برون‌رفت از بحران‌سازی براندازان، اثبات عظمت ملت بابصیرت، دین‌مدار و ولایت‌محور ایران، عمق کینه دشمنان ملت و تفکیک صف دوستان انقلاب و نظام از دشمنان آن و ... همگی از در‌س‌ها و برکات فتنه 88 است.

كد خبر : ۱۳۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:«هنگام تحویل سال نو، فرد ناشناسی، با پرتاب یك نارنجك دستی، كه معمولا در چهارشنبه سوری استفاده می‌شود، دیوار مقبره كوروش را مورد اصابت قرار داد و آن را سیاه كرد.»

كد خبر : ۱۳۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:رییس پلیس راهنمایی و رانندگی (راهور) نیروی انتظامی کشور با اشاره به آمار تلفات جاده‌ای در نوروز 92 گفت: از زمان آغاز طرح نوروزی (24 اسفند ماه سال گذشته تاکنون) 74 نفر در اثر تصادفات و سوانح وسائط نقلیه در اقصی نقاط کشور جان خود را از دست داده اند.

كد خبر : ۱۳۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تأکید کرد مذاکرات اخیر کارشناسان ایران و ۱+۵ در استانبول، مذاکراتی سیاسی نبوده و بیشتر گفت‌وگوها فنی و کارشناسی بوده است.

كد خبر : ۱۳۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در دیدار با وزیر خارجه آمریکا در پایتخت اردن تأکید کرد شهرک‌سازی‌ اسرائیل، مذاکرات سازش را در معرض خطر قرار می‌دهد.

 

 

كد خبر : ۱۳۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:رئیس پلیس راه راهنمایی و رانندگی ناجا ضمن تشریح آخرین وضعیت جوی حاکم بر جاده‌های کشور از بارش برف در جاده چالوس خبر داد.

كد خبر : ۱۳۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:نماینده مردم کوهدشت درمجلس شورای اسلامی گفت:ایران با برتری قدرت دفاعی و سیاسی در منطقه در صورت خطای رژیم صهیونیستی به عمر این رژیم جعلی پایان خواهد داد.

كد خبر : ۱۳۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:فرمانده پلیس راه استان لرستان گفت: از ابتدای آغاز طرح نوروزی پلیس راه در لرستان آمار کشته در صحنهˈ تصادفاتˈ نسبت به مدت مشابه سال قبل 73 درصد کاهش یافته است.

كد خبر : ۱۳۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:رئیس جمهور کشورمان در پیامی به دولت و مردم ترکمنستان تأکید کرد که با آغاز جشن جهانی نوروز به برقراری و شکوه بیشتر انسانیت، دوستی نشأت گرفته از فرهنگ ملیت‌های مختلف و برقراری صلح و امنیت پایدار در جهان امیدوار هستیم.

كد خبر : ۱۳۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:این هشدارها بر اساس وظیفه ذاتی و قانونی وزارت اطلاعات برای حفظ و گسترش امنیت عمومی و حمایت از شهروندان ایران اسلامی در برابر خطرات و آسیب پذ یری های امنیتی طراحی شده است.

كد خبر : ۱۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:اخبار احزاب و تشکل‌ها در مهر ماه سال 1391 با پرداختن به خبر ورود "مهدی هاشمی" به کشور که متهم به نقش‌آفرینی در فتنه 88 بود آغاز و با موضع‌گیری‌های انتخاباتی اسدالله بادامچیان، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی به پایان رسید.

كد خبر : ۱۳۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:کریم باوی را نمی توان فراموش کرد. فوتبالیست سرزن دهه 60 تیم ملی. خیلی ها او را بهترین سرزن تاریخ فوتبال ایران می دانند.

كد خبر : ۱۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:چند سالی است که کارشناسان داخلی و حتی متخصصان زلزله شناسی خارج از کشور احتمال وقوع زلزله شدید در تهران راحتمی می دانند وگفته می شود آنچه نگرانی ها را بیش از پیش افزون می کند، بزرگ شدن شهر، گسترش حاشیه نشینی، ساخت و ساز بر روی گسله ها و افزایش بیش ازحد جمعیت در پایتخت است.

كد خبر : ۱۳۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:طی چند روز گذشته کیسه های برنج ده کیلویی بی کیفیت با مارک های تقبلی در بازار کوهدشت فروخته شد که این امر اعتراض مردم را به همراه داشته است.

كد خبر : ۱۳۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:وداع با پیکری که سه ماه در دریاچه نمک باقی ماند، خاطرات جانسوز همسر شهید یونسی است.

كد خبر : ۱۳۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:یک منبع خبری نزدیک به دولت سوریه در مصاحبه با راشاتودی، شایعه منتشرشده در سایتی اسرائیلی مبنی بر کشته شدن رئیس‌جمهور سوریه را تکذیب کرد.

كد خبر : ۱۳۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:فرماندار پلدختر از اسکان بیش از شش هزار مسافر و میهمان نوروزی در این شهرستان خبرداد.

 
كد خبر : ۱۳۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:خبرها از جناح های مختلف سیاسی از شدت گرفتن دیدارهای عید با رنگ و بوی انتخاباتی خبر می دهد و در همین زمینه کاندیداهای اصولگرا، اصلاح طلب و مستقل فعالند.

كد خبر : ۱۳۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:رییس پلیس فتای تهران‌ بزرگ با اشاره به اظهارات شاکی افزود: فردی با ارسال ایمیل‌های کذب و دروغین علیه شاکی و همسرش، موجب بدبینی همسرش نسبت به وی شده بود.

كد خبر : ۱۳۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:او با بیان این که احمدی نژاد نشان داده که عزل و نصب افراد در بالاترین سطوح برای این دولت کار آسانی است، گفت: رییس جمهوری حتی یک روز مانده به برگزاری انتخابات نیز ممکن است تغییراتی را انجام دهد...در دین مبین اسلام بر اصل ولایت فقیه تاکید شده است.. میزان تبعیت دولت احمدی نژاد از رهبر معظم انقلاب نیز با هیچ یک از دولت ها قابل مقایسه نیست و نیازی به توضیح در این زمینه وجود ندارد.

كد خبر : ۱۴۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:برگ برگ فتنه 88 حاوی در‌س‌هایی آموزنده و عبرت‌انگیز است؛ آشکار‌تر شدن هر‌چه بیشتر نقش ممتاز ولی‌فقیه و رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مد‌ظله)‌ در برون‌رفت از بحران‌سازی براندازان، اثبات عظمت ملت بابصیرت، دین‌مدار و ولایت‌محور ایران، عمق کینه دشمنان ملت و تفکیک صف دوستان انقلاب و نظام از دشمنان آن و ... همگی از در‌س‌ها و برکات فتنه 88 است.

كد خبر : ۱۴۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:اگرچه دسترسی به فیس بوک در ایران ممکن نیست، با این حال این شبکه اجتماعی به ابزار قدرتمندی در زندگی سیاسی ایرانیان تبدیل شده است.

كد خبر : ۱۴۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان از اسکان بیش از 33 هزار مسافر نوروزی در سطح مدارس این استان خبر داد.

كد خبر : ۱۴۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان لرستان گفت: بیش از 45 هزار گردشگر نوروزی تاکنون از نمایشگاه صنایع دستی استان در قلعه فلک الافلاک خرم آباد دیدن کرده اند.

كد خبر : ۱۴۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:فرمانده انتظامی استان لرستان، از کشف 282 دستگاه خودرو و موتورسیکلت مسروقه در اجرای طرح مبارزه با سرقت در شهرستان ˈبروجرد ˈخبر داد.

كد خبر : ۱۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز: رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از راه‌اندازی موزه مجازی محیط زیست در سال آینده خبر داد.

كد خبر : ۱۴۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:هر روز بر تعداد کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری آینده افزوده می‌شود، بر اساس گمانه‌زنی‌ها این انتخابات دارای چهار ضلع اصولگرایان،‌ اصلاح‌طلبان، جریان منتسب به دولت و مستقل‌ها است.

كد خبر : ۱۴۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:محمود احمدی نژاد در واپسین روزهای حضورش در پاستور دیگر هیچ همراهی را برای خود نگذاشته است، نه مجلس و قوه قضاییه‌ای همراه خود می‌بیند و نه مراجع و روحانیت و سپاه و ... رییس جمهوری که زمانی با حمایت‌های مشفقانه این نهادها روی کار آمد و این روزها رودروی آنها قرار گرفته است.

كد خبر : ۱۴۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:مشایی پیش از این نیز در جلسه‌ای خصوصی که فایل صوتی آن منتشر شد گفته بود: اهل سکته مکته نیست اما می‌تواند بسیاری را سکته بدهد!

كد خبر : ۱۴۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:سفر احمدی‌نژاد برای افتتاح آزادراه تهران - شمال لغو شد.

كد خبر : ۱۴۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:انواع فرمول های مورد نیاز برای استخدام شدن را در اختیار کاربران قرار دهد پس با ما همراه باشید.

كد خبر : ۱۴۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:پس از معرفی پرچم‌دار امسال اچ‌تی‌سی یعنی HTC One، بسیاری از کارشناسان بر این باور بودند که باتری این دستگاه تنها ۲۳۰۰ میلی آمپر ظرفیت دارد و این مقدار برای پشتیبانی از صفحه نمایش بسیار با کیفیت این گوشی و پردازنده قوی آن کم است.

 
كد خبر : ۱۴۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز: زمین لرزه ای به بزرگی 3.4 ریشتر ساعت 20:27 دوشنبه شب بندرعباس را لرزاند.

كد خبر : ۱۴۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:روز پنجشنبه ۲۴ اسفند ماه يک ديپلمات سعودي حين رانندگي به دليل سرعت نامتعارف و عدم تعادل در مسير شرق به غرب بزرگراه ارتش با يک دستگاه پرايد تصادف کرد که به فوت اين شهروند ايراني انجاميد."

كد خبر : ۱۴۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:پیش از اویسی، حکومت عراق با شاپور بختیار ارتباط برقرار کرده بود. بختیار نیز چند بار از بغداد دیدن کرد. این دیدار‌ها حتی در زمان اشغال خاک ایران از سوی ارتش عراق نیز ادامه داشت.

كد خبر : ۱۴۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز: رئیس ستاد تسهیلات سفرهای کشور از رشد ۱۱۳ درصدی ورود گردشگر خارجی از ۲۸ اسفندماه سال گذشته تا امروز خبر داد.

كد خبر : ۱۴۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:پلیس آمریکا برای متفرق کردن تظاهرات‌کنندگان معترض به ازدواج همجنس‌بازان با موتورسیکلت به میان آنها وارد شد.

كد خبر : ۱۴۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:انتخابات چهارمین میاندوره‌ای چهارمین دوره مجلس خبرگان رهبری در استان‌های آذربایجان غربی و کهگیلویه و بویراحمد در روز جمعه مورخ ۲۴/۳/۹۲ همزمان با انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.

كد خبر : ۱۴۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:با وجود اینکه طی ماه های اخیر، روند دیپلماتیک در موضوع هسته ای ایران بار دیگر شدت یافته، اما در روزهای گذشته بار دیگر سخن از حمله احتمالی آمریکا یا رژیم اسرائیل به ایران، در مطبوعات بین المللی شدت یافته است. شبکه خبری «الجزیره» در تحلیلی در این زمینه، به بررسی انتخاب ها و گزینه هایی می پردازد که اوباما در مقابل ایران پیش رو دارد.

كد خبر : ۱۴۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:«اقتصاد»، «اعتدال‌گرایی» و « قانون گرایی» کلید واژه‌های سخنان کاندیداها و شعارهای انتخاباتی آنها شده است.

كد خبر : ۱۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:خصوصی و دولتی زیادی در سال ۹۱ استخدامی داشتند.از جمله بانک های سامان،مسکن،حکمت ایرانیان،مهر،صادرات،سینا،رفاه و … .

كد خبر : ۱۴۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:رييس كلانتري 119 مهرآباد جنوبي گفت: يك متهم سابقه دار معروف به شاه كليد كه در ضمينه سرقت منازل فعاليت مي كرد شب گذشته دستگير شد.

كد خبر : ۱۴۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:برپایه این گزارش محور کرج – چالوس از محدوده میدان امیر کبیر تا تونل شماره 5 ترافیک سنگین و بقیه طول محور نیمه سنگین است.

كد خبر : ۱۴۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:خنده‌دارترین دزدی‌های سال ۹۱ در ایران عنوان ویژه نامه عید همشهری سرنخ است.

كد خبر : ۱۴۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:كارشناس ارشد هواشناسی از ورود موج جدید سرما به كشور خبر داد و گفت: ورود این سامانه بارشی موجب بارندگی در برخی نواحی كشور می‌شود.

كد خبر : ۱۴۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:مسئول گروه جهادی خادمان ام ابیهاء(س) از اجرای پنج پروژه عمرانی در روستاهای منطقه «چولهول» بخش افرینه شهرستان پلدختر همزمان با اردوی نوروزی این گروه خبر داد.

كد خبر : ۱۴۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:نام‌نويسی آزمون سراسری ترجمه و مفاهيم قرآن كريم، تدبر و حفظ قرآن از امروز چهارشنبه، هفتم فروردين‌ماه در لرستان آغاز شد.

كد خبر : ۱۴۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:دبیر هیات دولت درخصوص احتمال اعلام تعطیلی چهاردهم فروردین ماه از سوی دولت، گفت: همانطور که وزیر آموزش و پرورش از قبل اعلام کرده، مدارس در این روز تعطیل هستند و دولت نیز به دستگاه‌های اجرایی توصیه کرده که به کارکنانی که درخواست مرخصی دارند، مرخصی بدهد.

كد خبر : ۱۴۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:سریال پایتخت 2که یک سریال تلویزیونی طنزبرای ایام عیدنوروزوبه کارگردانی سیروس مقدم تهیه شده دراین ایام ازشبکه یک سیما پخش می شوددرقسمتی ازاین سریال به دغدغه ارتباط مردم بارئیس جمهوروبیان مشکلات می پردازد.

كد خبر : ۱۴۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:متأسفانه‌ رسانه‌های‌ جهانی‌، پیروزی‌ ایران‌ را منعکس‌ نمی ‌کنند وعراق‌ با پرروئی‌ مدعی‌ پیروزی‌ است‌.آقای‌ محسن‌ رضائی‌ از جبهه‌ تلفن‌ کرد و گفت‌، در دو روز آینده‌ کار در این‌ جبهه‌ تمام‌ می ‌شود و برای‌ برنامه‌های‌ آینده‌ به‌ تهران‌ می‌آیند.

كد خبر : ۱۴۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:رضاخان در طول سلطنتش تمام املاک مرغوب شمال را به زور سرنیزه به نام خود کرد

كد خبر : ۱۴۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:پس از چند هفته تهدیدات لفظی شدید و مداوم از سوی کره شمالی علیه آمریکا و هم پیمانان منطقه ایش، امروز این کشور در اقدامی بی سابقه به نیروهای خود دستور رسمی آماده باش برای حمله به آمریکا را داده است. اقدامی که در صورت انجام، تأثیری غیرقابل پیش بینی بر تعاملات منطقه ای و جهانی خواهد داشت.

 
كد خبر : ۱۴۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:فرمانده انتظامی استان لرستان امروز از کشف 60 کیلوگرم تریاک در این استان خبر داد.

كد خبر : ۱۴۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:مدیر كل صدا و سیمای مركز لرستان گفت: معرفی جاذبه های طبیعی و گردشگری لرستان اولویت اصلی شبكه افلاك در ایام نوروز بوده و در این راستا ویژه برنامه های متعددی ساخته شده است.

كد خبر : ۱۴۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:وزیر آموزش و پرورش از احتمال افزایش حقوق فرهنگیان تا میزان 25 درصد خبر داد.

كد خبر : ۱۴۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:رئیس کل بانک مرکزی از چاپ اسکناس‌های درشت‌تر در سال جاری برای آسان‌تر شدن مبادلات پولی خبر داد.

كد خبر : ۱۴۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: مصوبه دولت تا چند روز آینده ابلاغ می شود و حقوق محیط بان ها حدود 70 درصد افزایش می یابد.

كد خبر : ۱۴۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:هر بار که بحث موسسات تست ایمنی به میان می‌آید اغلب نام یورو NCAP و NHTSA شنیده می‌شود. اما ارگان معروف دیگری نیز در این حوزه فعالیت می‌کند که کمتر از آن یاد می‌شود؛ IIHS (مخفف انستیتو بیمه برای امنیت بزرگراه‌). موسسه‌ای آمریکایی که بر خلاف تصور سابقه‌ای طولانی دارد.

كد خبر : ۱۴۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:یك نوجوان 17 ساله انگلیسی با فروش نرم‌فزار خبرخوان خود به شركت یاهو میلیارد شد.

كد خبر : ۱۴۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:لوکیشن اصلی فیلم «محمد(ص)» مجید مجیدی در حوالی شهر قم است که 100 هکتار مساحت دارد و به گفته وزیر ارشاد، با ساخت شهرک سینمایی مدینه و مکه در آن، گام‌های بزرگی جهت ساخت فیلم‌هایی با موضوع پیامبر(ص) برداشته خواهد شد.

كد خبر : ۱۵۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:وزارت دادگستری آمریکا از دستگیری یک سرباز سابق ارتش این کشور به دلیل همکاری با یک گروه تروریستی در سوریه، خبر داد.

كد خبر : ۱۵۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: دیدار استقلال و سپاهان نامی به جز دربی ایرانی ندارد.

كد خبر : ۱۵۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: شهرداری قم می‌تواند با حضور در عرصه خدمت‌رسانی و عمران و آبادانی قم کمک شایان توجهی به آرامش اوضاع کند و سایر نهادها هم نباید با سیاسی‌کاری وارد حوزه خدمات شهری شوند و مشکلی به وجود آورند.

كد خبر : ۱۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:نماز جمعه‌ را آیت‌الله‌ خامنه‌ای‌ خواندند. با ایشان‌ درباره‌ سفرم‌ به ‌قم‌، تلفنی‌ صحبت‌ کردم‌. نظر ایشان‌ این‌ بود که‌ حزب‌ [جمهوری‌ اسلامی‌] قم‌ به‌ خاطر اجتناب‌ از درگیری‌، در اختلافات‌ جامعه‌ مدرسین‌ و مخالفانشان‌ در انتخابات‌، اظهار نظر نکند. گفتم‌ به‌ آنهااطلاع‌ دهند.

كد خبر : ۱۵۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:محمدباقر قالیباف صبح جمعه در جمع علما و روحانیون مشهد گفت: تظاهر به عدالت کشور را به بیراهه می‌کشاند.

كد خبر : ۱۵۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:ریچارد گریفیث بازیگر بریتانیایی که در سری فیلم‌های «هری پاتر»‌ نقش ورنون دورسلی را بازی کرد، از دنیا رفت.

كد خبر : ۱۵۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:دو هفته پیش بود که خبر ازدواج یک زن 61 ساله با پسر 8 ساله مانند بمب در رسانه ها صدا کرد. اکنون این زن و شوهر (!) وارد زندگی زناشویی شده و روزگار می گذرانند.

كد خبر : ۱۵۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:مدیر قلعه تاریخی و باستانی فلک‌الافلاک خرم‌آباد گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون بیش از80 هزار گردشگر و مسافر نوروزی از این اثر تاریخی زیبا و منحصر به فرد در شهر خرم‌آباد دیدن کرده‌اند.

كد خبر : ۱۵۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:فرمایشات نوروزی مقام معظم رهبری بهترین نقشه راه توسعه کشوراست که مسئولین بایددربرنامه ریزی های خودبه آن بایدبیشترتوجه کنند.

كد خبر : ۱۵۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:رئیس مرکز کنترل و فرماندهی پلیس راهور ناجا ضمن تشریح آخرین وضعیت ترافیک جاده های کشور از ترافیک سنگین در ابتدای جاده چالوس خبر داد.

كد خبر : ۱۵۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:صادرات طلا از ترکیه به ایران پس از وقفه‌ای در زمستان گذشته، از سر گرفته شده است اما در عین حال این صادرات همچنان پایین‌تر از حداکثر صادرات در سال گذشته است.

كد خبر : ۱۵۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:ستاد انتخاباتی اسنفدیار رحیم مشایی کاندیدای دولت، در تازه ترین روش تبلیغاتی دست به دامن یک دونده ی مشهور ایرانی شد!

كد خبر : ۱۵۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:روابط دیپلماتیک میان ایران و مصر پس از انقلاب سال 1357 ایران قطع شده بود و پس از پیروزی انقلاب مصر دو طرف تلاش‌هایی برای بهبود روابط کرده‌‌اند

كد خبر : ۱۵۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:نرخ تورم در سال 91 با عبور از 31درصد به بالاترین رقم طی 17 سال گذشته رسید.

كد خبر : ۱۵۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:بررسی و شخصیت کاندیدای اصلی دولت احمدی نژاد از سوی روزنامه آمریکایی هافینگتون پست مورد بررسی قرار گرفت.

كد خبر : ۱۵۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:آخرین ماه سال 91 شاید مهمترین وقایع را در خود جای داده باشد، در این ماه حکم قطعی 25 متهم فساد مالی از سوی دیوان عالی کشور تایید و سه جلسه از دادگاه جنجال برانگیز کهریزک با حضور "سعید مرتضوی" متهم ردیف اول آن برگزار شد.

كد خبر : ۱۵۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان خرم آباد از پرداخت بیش از سه میلیارد ریال کمک موردی به مددجویان این نهاد در خرم آباد در سال گذشته خبر داد.

كد خبر : ۱۵۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:در آستانه روز طبیعت قلع و قمع درختان بلوط‌ خرم‌آباد ادامه دارد.

كد خبر : ۱۵۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:مدیر امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان از ثبت اطلاعات یک هزار و750 خانواده تحت حمایت این نهاد در سامانه نظام جامع آموزشی تربیتی خانواده استان خبر داد.

كد خبر : ۱۵۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:در آستانه روز طبیعت قلع و قمع درختان بلوط‌ خرم‌آباد ادامه دارد.

كد خبر : ۱۵۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:شاخه نظامی حزب کارگران کردستان در واکنش به اظهارات نخست‌وزیر ترکیه مبنی بر عقب‌نشینی و خلع سلاح عناصر این حزب با صدور بیانیه‌ای، این پیشنهاد را غیرعملی، غیرممکن و غیرمنطقی دانست.

كد خبر : ۱۵۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:در حالی که بحران های سیاسی و مبارزات انتخابی بیش از هر مسئله دیگری در عراق امروز خودنمایی می کنند، رسانه های محلی این کشور در هفته های اخیر بیش از هر زمان دیگری به یک معضل تأسف بار اجتماعی پرداخته اند: معضلی به نام افزایش آمار تجاوز به دختران نوجوان و خردسال.

كد خبر : ۱۵۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:سایت بی بی سی فارسی طی خبری در مورد حضور جناب آقای احمدی نژاد در مراسم تدفین هوگو چاوز سوتی جالبی داده است که در زیر می بینید.

 

كد خبر : ۱۵۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:استاندار تهران گفت: در سال گذشته، 33 انبار از محصولات احتکار شده در سطح استان تهران توسط ماموران تعزیراتی شناسایی و کشف شدند.

كد خبر : ۱۵۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:بازیکن سابق تیم ملی ایران واستقلال درصدای امریکاحاضرشد.

كد خبر : ۱۵۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:"مارینا چپمن" خانمی انگلستانی است که بخش کودکی خود را در کنار میمون ها گذرانده است و آن ها او را بزرگ کرده اند. سال گذشته خبرهای کوتاهی از او بدست آمد اما او برای اولین بار داستان زندگی خودش را کامل گفته است.

كد خبر : ۱۵۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان از ورود دو میلیون و 900 هزار مسافر نوروزی به این استان خبر داد.

كد خبر : ۱۵۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:لرستان ، سرزمین مفرغ وبلوط، دیارغارها و سنگ نوشته ها، میلها و مناره ها و پلهای تاریخی، امامزاده ها و قلعه ها، چشمه ها وآبشارها و دریاچه ها، بازارها وحمامهای کهن، با آب وهوای دلپذیر، محصور درکوههای مرتفع و صعب العبور درسلسله جبال زاگرس است.

كد خبر : ۱۵۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:منابع امنیتی از افشای کودتایی خبر دادند که با تلاش‌های یک کشور عربی و عزت الدوری و معاونان وی طراحی شده بود.

كد خبر : ۱۵۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:فرمانده بسیج مقاومت پلدخترگفت:روز12فروردین سنددرخشان ملت ایران برای تمام ملت های ازآدیخواه دنیااست.

كد خبر : ۱۵۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:فرماندارپلدخترگفت:12فروردین 58که برگ زرینی از کتاب تاریخ ایران به شمار می رود، سرمایه گران سنگ ملت برای عصر کنونی و نسل آینده است.

كد خبر : ۱۵۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:12فروردین بابصیرت امام خمینی(ره)وملت ایران به روزآزادی،استقلال وخودباوری این ملت منجرشد.

كد خبر : ۱۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حالی در تعطیلات عیدانه 20 روزه به سر می برند که تمام دستگاه های کشور در انتظار تصمیم بهارستان نشین ها برای بررسی لایحه بودجه امسال هستند.

كد خبر : ۱۶۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:پیشتر نیز سخنگوی یک حزب سلفی در سخنانی اعلام کرده بود: ما همه نیروها را برای مقابله با گسترش تشیع در مصر فرا می خوانیم، به خصوص اینکه این مذهب در جنوب مصر و در برخی از شهرها و روستاهای مصر پیروانی یافته است

كد خبر : ۱۶۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:سرمربی تیم فوتبال استقلال ایران از میزبانی باشگاه الهلال عربستان برای برگزاری دیدار هفته سوم لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا به شدت گلایه کرد.

كد خبر : ۱۶۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:یک خبرنگار آمریکایی درگفت وگو با یک رادیوی روسی، گفت : رسانه های آمریکایی درباره ایران غالبا شایعه پراکنی می کنند وحقایق این کشور را وارونه جلوه می دهند.

كد خبر : ۱۶۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:برغم تکذیب خبر استعفای ˈمحمد مایلی کهنˈ سرمربی تیم فوتبال گهر از سوی برخی مقامات
این باشگاه، هیات مدیره باشگاه گهر امروز خبر انتصاب نادر فریاد شیران به عنوان سرمربی جدید این تیم را اعلام کرد.

كد خبر : ۱۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:بدون تردید، سالی که گذشت، یکی از ویژه ترین سال هایی بود که ICT ایرانی آن را سپری کرد. در واقع سال 1391، محل تاخت و تاز حوادثی بود که ICT ایرانی، از مدت ها پیش آبستن آن بود، اما به یک باره در این سال به وقوع پیوست.

 
كد خبر : ۱۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:عناوین خبرگزاریهاوروزنامه های صبح امروزترکیه

كد خبر : ۱۶۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:جانشین فرمانده پلیس راه استان لرستان گفت: در ایام تعطیلات نوروزی امسال برخورد با رانندگان متخلف در طول ایام نوروز در محورهای ارتباطی استان نسبت به مدت مشابه سال قبل 43 درصد افزایش یافته است.

كد خبر : ۱۶۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:فرمانده انتظامی شهرستان الیگودرز صبح امروز از کشف 2 هزار و 200 عدد سکه تقلبی به ارزش 24 میلیون تومان در این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۱۶۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:از نکات جالب در مطالب افشا شده می توان به عدم پرداخت 5ماهه حقوق کارکنان و خبرنگاران آفتاب یزد و فروش سهمیه کاغذ تحویلی از سوی وزارت ارشاد در بازار آزاد اشاره کرد.

كد خبر : ۱۶۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:من پسر سیدعلی خامنه‌ای هستم؟؟!!

كد خبر : ۱۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:مسئول اداره تبلیغات اسلامی بروجردگفت:وهابیون خبیث با تهاجم به مساجدواماکن مذهبی ازجمله محاصره حرم حضرت رقیه (س)قصدمقابله باحرکت پیشرفت اسلام رادارندواین اعمال اوج اسلام هراسی آنهارانشان می دهد.

كد خبر : ۱۶۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:حزب الله این بار ده برابر جنگ 33 روزه به سوی سرزمینهای اشغالی موشك شلیك خواهد كرد.

كد خبر : ۱۶۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:قدیمی ترین اسکناس شناخته شده در ایران، نامی چینی داشت.

كد خبر : ۱۶۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:رئیس اداره بهزیستی شهرستان خرم آباد از تحقق 120 درصدی تعهدات این اداره در زمینه اشتغالزایی خبر داد.

كد خبر : ۱۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:دبیر همایش معماري و شهرسازي ايراني - اسلامي از برگزاری این همایش در دانشگاه پيام نور مركز خرم آباد خبر داد.

كد خبر : ۱۶۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:مسئول اردوهای جهادی سازمان بسیج دانشجویی لرستان گفت: در سال جاری، 9000 نفر از دانشجویان دانشگاه‌های لرستان در اردوهای جهادی شرکت می‌کنند.

كد خبر : ۱۶۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:علامه سیدنعمت‌الله جزایری شخصیتی برجسته و فقیهی گمنام ومشروح پیام مقام معظم رهبری دربزرگداشت مقام ومنزلت این علامه کبیر

كد خبر : ۱۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:مدیر کل سازمان صدا و سیمای مرکز لرستان گفت: در آخرین نظرسنجی که به صورت علمی برگزار شد شبکه افلاک توانست با ۸۸ درصد جلب مخاطب یکی از موفق‌ترین شبکه‌های استانی در سطح کشور معرفی شود.

كد خبر : ۱۶۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مهمترین دلایل عقب ماندگی لرستان اداره این استان توسط مدیران غیر بومی و ناآشنا با محیط است. برای اولین بار باید بتوانیم استاندار بومی به استان بیاوریم.

كد خبر : ۱۶۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:سيزدهمين مرحله طرح ملي راهنمايي مسافران نوروزي در نوروز امسال با ارائه‌ي خدمات به 215949 نفر از هموطنان در لرستان 14 فروردين ماه بكار خود پايان داد.

كد خبر : ۱۶۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:کمتر شاعری را می‌توان چون پروین اعتصامی در شعر و ادب سراغ داشت که در سن 30 سالگی چنین دیوان پر بار، پرحکمت و ماندگاری داشته باشد.

كد خبر : ۱۶۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:آنجلینا جولی بازیگر مشهور هالیوودی قرار است مسلمان شود و این مسئله را رسما اعلام کند.

كد خبر : ۱۶۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:مسئول تربیت و آموزش سازمان بسیج دانشجویی لرستان از شروع ثبت نام طرح ولایت استانی در دانشگاه‌های لرستان خبر داد.

كد خبر : ۱۶۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:جانشین فرماندهی انتظامی استان لرستان با اشاره به نامگذاري امسال به نام سال حماسه سياسي و اقتصادي از سوي رهبر فرزانه انقلاب اسلامي ايران گفت: حماسه اقتصادي و سياسي در گرو امنيت و برخورد با قاچاق كالا است.

كد خبر : ۱۶۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین گفت: وقتی آمریکایی‌ها حتی داروهای نجات‌بخش بیماران ما را تحریم می‌کنند چگونه صحبت از گفت‌وگو به میان می‌آورند؟

كد خبر : ۱۶۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی در فراز پایانی سخنرانی مهم نوروزی خویش در حرم مطهر رضوی (ع) درباره ویژگی‌های نامزد اصلح انتخابات ریاست جمهوری ۹۲، عبارتی پرمحتوا و عمیق بیان داشتند که نیازمند تبیین است: «آنچه ما برای رئیس‌جمهور آینده نیاز داریم، عبارت است از امتیازاتی که امروز وجود دارد، منهای ضعف هایی که وجود دارد.»

كد خبر : ۱۶۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:در بيمارستان لقمان ساعت 12 ظهر مرگ مغزي عسل بدیعی تاييد شد و علت مرگ هم طي بررسي هاي اوليه پارگي عروق مغزي وبه دنبال آن خونريزي مغزي و ايست تنفسيمشخص شد.

كد خبر : ۱۶۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:معاون بودجه معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور از اصلاح مصوبه ضریب حقوق کارمندان دولت در سال 1392 خبرداد و گفت: بر اساس این اصلاحیه حقوق کارمندان دولت در سال جاری 25 درصد افزایش خواهد یافت.

كد خبر : ۱۶۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان به برخی وقف های جدید در استان اشاره کرد و گفت: یک واقف بروجردی 58 باب مغازه را وقف کرده است.

كد خبر : ۱۶۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با اشاره به دو روز مذاکرات بین ایران و 1+5 گفت: مذاکرات طولانی و فشرده بود؛ پس از مشورت با پایتخت‌های شش کشور با سعید جلیلی تماس می‌گیرم.

كد خبر : ۱۶۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:چرایرانیان ازکراوات استفاده نمی کنند

كد خبر : ۱۶۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:برگزاری دیدارهای نوروزی از جنس سیاسی و تنظیم برنامه‌هایی که در چند روز آتی جریان‌های مطرح در عرصه انتخابات به آن نظر دارندرا می توان از مهمترین رویدادهای انتخاباتی کشور برشمرد.

كد خبر : ۱۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:دبیر ائتلاف اکثریت اصولگرایان از نشست کاندیداهای این ائتلاف پیش از ظهر امروز با حضور آل اسحاق، ابوترابی، باهنر، پورمحمدی و متکی خبر داد.

كد خبر : ۱۶۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:معاون محیط طبیعی و تنوع زیستی اداره کل حفاظت محیط زیست استان لرستان گفت: برای نخستین بار گونه جانوری کاراکال(گربه وحشی) در منطقه پاپی خرم آباد مشاهده شده است.

كد خبر : ۱۶۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:مسوول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد لرستان از تمدید شش بخش جشنواره ملی امام‌المتقین(ع) در استان خبر داد.

كد خبر : ۱۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:وزیر دفاع از افتتاح پروژه‌های مهم دفاعی بویژه در بخش‌های دریایی، هوایی و فضایی در شش ماهه نخست سال ۹۲ از جمله افتتاح پایگاه مراقبت و رصد جامع فضایی کشور با نام مبارک امام صادق(ع) خبر داد.

كد خبر : ۱۶۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:برخی نزدیکان مشایی از لغو سفر وی به سه کشور اروپایی در هفته اول نوروز خبر می دهند.

كد خبر : ۱۷۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:حجت‌الاسلام سیدمحمود نبویان با ارائه استدلال‌های عقلی و براهین قرآنی و نقلی، «مشایی» را به نگاه‌های پلورالیستی- اومانیستی که به گفته وی خاستگاه فراماسونری دارد، متهم کرد و گفت: شورای نگهبان نمی‌تواند اجازه دهد یک منحرف با فکر فاسد مجری نظام اسلامی باشد.

كد خبر : ۱۷۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان اظهار داشت: دو محور اساسی پیشنهادات این بود که آنها باید حق غنی‌سازی را به رسمیت بشناسند و به رفتارهای خصمانه خود با ملت ایران پایان دهند.

كد خبر : ۱۷۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:رسانه‌های اسرائیلی از حمله گسترده سایبری به چندین سایت رسمی رژیم صهیونیستی از جمله سایت وزارت جنگ این رژیم خبر دادند.

كد خبر : ۱۷۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:آمریکا به چند علت مایل به پذیرش حق قانونی جمهوری اسلامی ایران و پایان دادن به چالش هسته ای نیست؛ علت‌هایی که مقامات رسمی آمریکا نیز بر آن تأکید ورزیده‌اند و یا به وضوح قابل فهم هستند.

كد خبر : ۱۷۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:آمریکا آزمایش موشکی خود که قرار بود هفته آینده انجام شود را به خاطر آنچه جلوگیری از سوء برداشت کره شمالی عنوان کرده به تأخیر انداخت.

كد خبر : ۱۷۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:بخشداربخش مرکزی پلدخترگفت:دستيابي ايران به انرژي هسته‌اي نيز موجب خودباوري و اعتماد به نفس براي ملتهای مسلمان ومحروم دنیاشد.

كد خبر : ۱۷۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:براساس تحقیقات صورت گرفته توسط نهادهای بین‌المللی، در طول چند دهه گذشته، "قاچاق انسان" افزایش چشمگیری یافته است. عمده قربانیان اين تجارت كثيف زنان و دختراني هستند که با سودای کسب درآمدی مناسب به مقاصدی نامعلوم فرستاده شده و در نهایت مجبور به تن‌فروشی می‌شوند.

كد خبر : ۱۷۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:جریان اصولگرا چون نمی‌تواند از عملکرد دولت دفاعی داشته باشد، می‌خواهد خرج خودش را از دولت جدا کند اما مگر می‌تواند این کار را بکند؟

كد خبر : ۱۷۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به صدور فتوای حلال دانستن زنا با زنان علوی سوریه از سوی برخی از مفتی‌های وهابی، گفت: وهابیون با حلال دانستن زنا با زنان علوی به صهیونیست‌ها خوش‌خدمتی می‌کنند

كد خبر : ۱۷۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان، از پرداخت دوباره وام ازدواج از ابتدای سال جدید به عنوان عیدی این وزارتخانه به جوانان در شرف ازدواج خبر داد.

 

 

كد خبر : ۱۷۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:رئیس دانشگاه پیام نور لرستان گفت: این دانشگاه از مهر 92 در چهار رشته کارشناسی ارشد دانشجو می‌پذیرد.

كد خبر : ۱۷۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:ناظر عالی ستاد مرکزی تسهیلات سفرهای نوروزی کشور با اشاره به اینکه سازمان میراث فرهنگی به دنبال افزایش تعداد روستاهای هدف گردشگری کشور به یک هزار و 100 روستا است، گفت: در این راستا تا کنون 636 روستای هدف در کارگروه گردشگری استانها شناسایی و برای تصویب معرفی شده اند.

كد خبر : ۱۷۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:رکورددار شنای سوئدی سریع جهان گفت: نمایندگان گینس برای ثبت رکورد جهانی شنای سوئدی سریع خرداد ماه سال جاری به لرستان می‌آیند.

كد خبر : ۱۷۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:رئیس انجمن موسیقی لرستان از اجرای موسیقی محلی لری توسط گروه موسیقی خایدالو در اتریش خبر داد.

كد خبر : ۱۷۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:نماینده ازنا و دورود با اشاره به خبر اخیر در مورد سخنان وی در اسفندماه سال گذشته که رئیس جمهور مسئول محرومیت لرستان است گفت:مدیر استانی در واکنش به این موضوع خامی کرد و با آن برخورد شد، مدیران باید بدانند که حق توهینی به نمایندگان مردم را ندارند.

كد خبر : ۱۷۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:رئيس اداره تبليغات اسلامی شهرستان دورود از برپايی نمايشگاه «كوچه‌های مدينه» به‌مناسبت ايام فاطميه در اين شهرستان دورود خبر داد.

كد خبر : ۱۷۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:«بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی در پی مرگ «مارگارت تاچر» پیامی منتشر کرده است. وی در این پیام تاچر را «دوست وفادار» اسرائیل توصیف کرده است.

كد خبر : ۱۷۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز:امام جمعه لاهیجان گفت:مهمترین مشکل اقتصادی ماتنبلی اجتماعی است ودولت بایدفرمایشات رهبری رادرخصوص اقتصادبدون نفت موردتوجه جدی قراردهد.

كد خبر : ۱۷۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز:معاون بهداشتی وزارت بهداشت تصریح کرد: شماره تلفن سایت مشاوره سلامت ایرانیان که 1490 است در برخی ساعت‌ها فعلاً فعال نیست و ظرف 10 روز آینده فعالیت 24 ساعته خواهد داشت.

كد خبر : ۱۷۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز:گروه‌های خونی «جونیور» و «لانگریز» دستاوردجدیددانشمندان برای حل مشکلات  انتقال خونی دربیماران است.

كد خبر : ۱۷۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز: چندین بیماری وجود دارد که می تواند از خزندگان و دوزیستان دست آموز به انسان منتقل شوند .

كد خبر : ۱۷۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز: قائم مقام باشگاه گهر دورود ازپرداخت 10درصد از مابقی دستمزد بازیکنان گهردورودتا قبل از برگزاری بازی با استقلال خبرداد.

كد خبر : ۱۷۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز: برنامه نود از ساعت 22 و 45 دقيقه دوشنبه شب 19 فروردين ماه 1392 به روي آنتن شبکه سوم سيما رفت.

كد خبر : ۱۷۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:یک شرکت آمریکایی به خاطنمازخواندن کارمندان خودرااخراج کرد.

كد خبر : ۱۷۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت:افزایش قیمت گازوئیل منوط به تائید مجلس است.

كد خبر : ۱۷۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:  بخش دوم کتاب "ناگفته های درمانی سفر حضرت آیت الله سیستانی و بحران نجف "  نوشته حاج حامد الخفاف/ ترجمه محمد رضا مروارید است که سال گذشته از سوی انتشارات اطلاعات منتشر  شد.

كد خبر : ۱۷۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:یک مقام امنیتی در کربلای معلی از کشف توطئه حمله به حرم امام حسین (ع) و تلاش برای خنثی‌سازی آن خبر داد.

 

كد خبر : ۱۷۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:علی کفاشیان تاکید کرد باید دست به دست هم بدهیم تا تیم ملی به جام جهانی برود. اگر هم نرود تیم ملی از طرف دولت و مجلس و رسانه نیاز به حمایت دارد.

كد خبر : ۱۷۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:فرماندارمهران گفت:9نفرعضوهیات نظارت برانتخابات میاندوره ای نهمین دوره مجلس شورای اسلامی درمهران انتخاب شدند.

كد خبر : ۱۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز: رييس هيئت كشتي استان لرستان گفت:اگر  هيئت کشتی لرستان حامي اقتصادي داشته باشد نه تنها در كشور بلکه در مسابقات بين‌المللي و جهاني هميشه در سكوي قهرماني خواهد ايستاد.

كد خبر : ۱۷۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز: همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) دو تن از شهدای گمنام هشت سال جنگ تحمیلی در یادمان شهدای گمنام دانشگاه آزاد خرم‌آباد خاکسپاری می‌شوند.

كد خبر : ۱۷۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:متقاضيان مسكن مهر برای اعتراض به عملکرد مسکن و شهرسازی در خصوص عدم به موقع واگذاری واحدهای مسکن مهر در مقابل ساختمان فرمانداري ازنا اجتماع كردند.

كد خبر : ۱۷۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:مدیر روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت لرستان گفت: با بررسی های انجام شده توسط بازرسان این اداره كل، گرانفروشی 20 هزار لیتر گازوئیل در خرم آباد كشف شد.

كد خبر : ۱۷۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:رییس مرکز سنجش آموزش و پرورش گفت: با توجه به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراهای شهر و روستا، امتحانات نهایی و داخلی مدارس یک هفته زودتر آغاز می‌شود.

كد خبر : ۱۷۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:کافی است هزینه اقامت در بهترین و گران ترین هتل های کشور را بدانیم تا در قیاس با نرخ جدید هتلینگ بیمارستان ها، شگفت زده شده و با کمی تعمق، ترسی فراگیر وجودمان را در بر بگیرد؛

كد خبر : ۱۷۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:مدیر اداره آموزش و پرورش پلدختر گفت:درتطیلات نوروزامسال حدود10هزارنفرازمسافرین نوروزی رادر15آموزشگاه اسکان دادیم.

كد خبر : ۱۸۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:وزیرکشورگفت:مردم و مسوولان لرستان در انتخابات آینده خالق حماسه بزرگ سیاسی باشند.

كد خبر : ۱۸۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:مدیر عامل شرکت صدر فولاد لرستان از کلنگ‌زنی ذوب آهن لرستان با اشتغالزایی 1000 نفر در سال‌جاری خبر داد.

كد خبر : ۱۸۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز: مشاور قرآنی استاندار لرستان از تسلیم استعفای خود به دلیل بی‌‌توجهی استاندار به امور قرآنی خبر داد.

كد خبر : ۱۸۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:کارشناس ارشد فیزیک اتمی در خصوص اخبار مربوط به ارتباط زلزله ی بوشهر با آزمایش هسته ای گفت: این موضوع فقط ساخته ی ذهن افراد بی اطلاع از مسائل هسته ای و زمین شناسی است و صحت ندارد.

كد خبر : ۱۸۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی حادثه تلخ زلزله در استان بوشهر با صدور پیامی برای خسارت دیدگان و بازماندگان این حادثه صبر و اجر مسالت کردند.

كد خبر : ۱۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:معاون فرهنگی اداره كل اوقاف و امور خیریه استان لرستان از اجرای دومین مرحله طرح سوگواره یاس نبوی در بقاع و امامزاده های استان خبر داد.

كد خبر : ۱۸۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:پس از گذشت حدود یک ماه از سفر انتخاباتی محسن رضایی به لرستان هنوز وعده دیدار دوباره با مردم ازنا تحقق نیافته است.

كد خبر : ۱۸۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان از ارسال 1200 تخته چادر امدادی از این استان برای زلزله زدگان بوشهر خبر داد.

كد خبر : ۱۸۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:احمدی نژاد امروز بعد از نزدیک به یک سال سفر استانی ای را ترتیب داد و سخنانی را عنوان کرد که بوی خرداد 92 را بیشتر بخود میگرفت.

كد خبر : ۱۸۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:اخبارداغ 24ساعته گذشته

كد خبر : ۱۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:مدیرکل ستاد بحران استانداری لرستان گفت: یک گروه از امدادگران با تجربه لرستان به مناطق زلزله زده بوشهر اعزام شدند.

كد خبر : ۱۸۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:فرمانده انتظامی استان لرستان از انهدام یک باند قاچاق مواد مخدر و کشف 60 کیلوگرم ماده مخدر تریاک در شهرستان الیگودرز خبر داد.

كد خبر : ۱۸۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۳


بیان روز:مشکلات فرهنگی و سخت افزاری در ورزشگاه ها به خصوص ورزشگاه آزادی متعددهست.

كد خبر : ۱۸۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۳


بیان روز:ارتش سوریه با تشدید حملات به تروریست‌ها مواضع آنها در ادلب و جسر الشغور را هدف حملات خود قرار داد.

كد خبر : ۱۸۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۳


بیان روز:نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم در پاسخ‌ به این سؤال که اگر هاشمی وارد انتخابات شود شما کناره‌گیری می‌کنید، گفت: برای چه کناره گیری کنم؛ انتخابات آزاد است و ما هم کار خود را می‌کنیم. البته آقای هاشمی گفت که کاندیدا نمی‌شود.

كد خبر : ۱۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۳


بیان روز:مدیرکل انتخابات شورای نگهبان به فعالیت‌های انتخاباتی زودهنگام و اعلام کاندیداتوری برخی افراد اشاره کرد و گفت: تخلفات تبلیغاتی زودهنگام در بررسی صلاحیت نامزدها مد نظر شورای نگهبان قرار می‌گیرد.

كد خبر : ۱۸۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان رروز:رضا داوودنژاد با اشاره به اینکه در روز سوم درگذشت عسل بدیعی، عموی او نیز از دنیا رفته است به شرح بیماری و مرگ عسل بدیعی پرداخت.

كد خبر : ۱۸۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:دبیرکل جمعیت مستقل ایران اسلامی با اشاره به دیدار اعضای این تشکل سیاسی با نوه امام(ره) گفت: سیدحسن خمینی نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری منتفی دانست.

كد خبر : ۱۸۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:دبیرکل حزب مردم‌سالاری گفت: اگر رییس‌جمهور شوم با اجازه رهبری، پس از یک سال با آمریکا رابطه برقرار می‌کنم.

كد خبر : ۱۸۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:اميرسرتيپ پوردستان با بيان اينکه نفس مسيحايي امام(ره) جاني دوباره به ارتش بخشيد،‌ گفت: کارنامه ارتش در 34 سال از عمر انقلاب سرشار از افتخارات است و کارکنانی آماده، مستحکم و انگشت روی ماشه دارد تا جرات تجاوز را از هر دشمنی بگیرد.

كد خبر : ۱۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:مدیرکل منابع انسانی استانداری لرستان گفت: آزمون استخدام دستگاههای اجرایی استان، 30 فروردین ماه جاری با محوریت و نظارت استانداری لرستان برای پذیرش و جذب یک هزار کارمند در استان برگزار می شود.

كد خبر : ۱۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:رئیس حوزه هنری استان لرستان گفت:به همت حوزه هنری لرستان تاکنون شش دوره همایش منطقه ای "شعر در آینه غدیر" برگزار شده است.

كد خبر : ۱۸۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:دانشجویان جهادگر کانون شهیدکلاته دانشگاه افسری امام حسین(ع) نوروز امسال با بیانی روشن و علمی تأثیرات شکرگذاری و استفاده صحیح از نعمات خدادادی را برای مردم نورآباد لرستان مطرح کردند.

كد خبر : ۱۸۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:همایش فصلی اعضای هیات نظارت پلدختردرمسجدجامع این شهربرگزارشد.

كد خبر : ۱۸۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز: افزایش دانشگاههای ایرانی در میان برترینها ی دانشگاههای آسیا

كد خبر : ۱۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:ادریس دبی رئیس جمهوری چاد اعلام کرد مختار بالمختار از سرکرده های القاعده در کشور مالی خود را منفجر کرد و کشته شد.

كد خبر : ۱۸۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:رضا گلپور، نویسنده کتاب جنجالی شنود اشباح یک و دو در تازه ترین نوشته خود اقدام به افشاگری بی سابقه ای درباره اسفندیار رحیم مشایی، رییس دفتر و محمدرضا رحیمی، معاون اول دکتر احمدی نژاد کرده است

كد خبر : ۱۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:پس از ارائه پیشنهاد افزایش قیمت بنزین، دولت با ارائه پیشنهاد دیگری به مجلس خواستار افزایش ۸۰ تومانی هر متر مکعب CNG شده است که پیش بینی می‌شود در صورت گران شدن CNG، تقاضا برای مصرف بنزین حتی با قیمت ۱۰۰۰ تومان هم افزایش یابد.

كد خبر : ۱۸۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز: فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت:سه دستاوردنیروی زمینی 29فروردین رونمایی می شود.

كد خبر : ۱۸۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز: به علت همزمانی امتحانات پایان ترم نیم سال دوم سال تحصیلی 92-91 دانشگاه‌ها با انتخابات ریاست جمهوری، معاونت آموزشی وزارت علوم با ابلاغ دستورالعملی از دانشگاهها خواست 20 خرداد تا 2 تیر هیچ امتحانی برگزار نکند که بر این اساس 26 دانشگاه تقویم جدید آموزشی خود را ارائه دادند.

كد خبر : ۱۸۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:مدیرعامل شرکت پتروشیمی لرستان گفت: در شرایطی پتروشیمی لرستان پیشرفت کرده که طی یک سال اخیر بدترین نوع تحریم علیه ایران در صنعت نفت و پتروشیمی بوده اما خوشبختانه این مهم مانع از تداوم روند اجرای این پروژه نشده است.

كد خبر : ۱۸۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان از تولید 16 هزار و 210 تن ماهیان گرم و سردآبی در استان خبر داد.

كد خبر : ۱۸۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مصلحت نیست، هاشمی به عرصه انتخابات ریاست جمهوری بیاید.

كد خبر : ۱۸۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت:میانگین بارش درلرستان درسال جاری بیش از197 میلی متررسید.

كد خبر : ۱۸۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:كنگره نكوداشت آيت‌الله آدينه‌وند در شورای فرهنگ عمومی شهرستان كوهدشت به نام «اديب اعظم» نام‌گذاری شد.

كد خبر : ۱۸۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:پيرزني كه در محل ورزشگاه به استقبال رئيس جمهور آمده بود به خبرنگاران گفت: فرزندم و همسرش در يك آتش سوزي جان خود را از دست دادند و حالا از رئيس جمهور مي خواهم مرا عقد كند و با خود به تهران ببرد. اين پيرزن اين درخواست خود را خيلي جدي مطرح مي كرد كه موجب خنده خبرنگاران و ساير مردم شد.

كد خبر : ۱۸۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز: برنامه نود از ساعت 22:37 دوشنبه شب 26 فروردين ماه 1392 به روي آنتن شبکه سوم سيما رفت.

كد خبر : ۱۹۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:این روزها مشترکین اینترنت پرسرعت درپلدختربامشکلات قطعی واختلال مکرر مواجه هستندوباتوجه به اینکه بیشترکارهای اداری بصورت الکترونیکی واینترنتی صورت می گیردولی متاسفانه این اختلالات در اینترنت پرسرعت باعث مشکلات عدیده برای شهروندان پلدختری شده است.

كد خبر : ۱۹۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:این روزها مشترکین اینترنت پرسرعت درپلدختربامشکلات قطعی واختلال مکرر مواجه هستندوباتوجه به اینکه بیشترکارهای اداری بصورت الکترونیکی واینترنتی صورت می گیردولی متاسفانه این اختلالات در اینترنت پرسرعت باعث مشکلات عدیده برای شهروندان پلدختری شده است.

كد خبر : ۱۹۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:درگیری مسلحانه‌ای میان مردم ساکن در خانه‌های غیرقانونی معین‌زاده و نیروی انتظامی در گرفته و هنوز مشخص نیست که عاملان مرگ این پسر نوجوان چه فرد یا نهادی است.

كد خبر : ۱۹۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:سایت منتسب به جریان ضد انقلاب در تفسیر آخرین سخنان احمدی نژاد با استناد به یکی از رسانه های داخلی عنوان کرد: منظور محمود احمدی‌نژاد از ناظر «بی‌سوادی» که با ساخت یک سد مخالفت کرده٬ مصطفی پورمحمدی٬ رئیس سازمان بازرسی کل کشور است.

كد خبر : ۱۹۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:در اقدامی تاسف بار در کارتهای جدید هدیه بانک ملی شعار تبلیغاتی اسفندیار رحیم مشایی درج و رنگ سبز از پرچم جمهوری اسلامی ایران حذف شده است.

كد خبر : ۱۹۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:درباره عوامل مسئول یا علل حادثه نیز خبر دقیقی منتشر نشده است اما سی ان ان خبر از سخنرانی اوباما تا ساعتی دیگر درباره حمله بوستون داد

كد خبر : ۱۹۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:گسترۀ حقوق اجتماعی شهروندی و دخالت روز افزون دولت ها در عمل محدودیت‌هایی در حداقل چهار حوزه جرم، منازعه‌ها و دعواهای مدنی، كنترل اقتصادی و تأمین اجتماعی برای آزادی افراد و گروه‌های اجتماعی ایجاد كرده است كه بسته به فلسفۀ سیاسی دولت‌ها در نوسان است.

كد خبر : ۱۹۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز: در ادامه انتقادها به همایش صد‌هزار نفری دولت که قرار است روز پنجشنبه در استادیوم «آزادی» برگزار شود، جلسه علنی دیروز مجلس به دلیل درگیری لفظی نمایندگان حامی دولت با منتقد برگزاری این همایش به تنش کشیده شد.

كد خبر : ۱۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:معاون بازرسی‌ سازمان حمایت از شناسایی ۴ پرونده تخلف شرکت های واردکننده خودرو خبر داد و گفت: پرونده تخلف شرکت های وارداتی با ارزش ۱۲۵ میلیارد تومان برای صدور حکم به تعزیرات ارسال شده است.

 

كد خبر : ۱۹۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز: امام جمعه معمولان با اشاره به نام گذاری شعار سال گفت: مسئولان هريك وظايفی دارند مسئولان بايد برنامه ريزی لازم برای تحقق اين شعار را داشته باشند و اطلاع رسانی درست به مردم در زمينه اين شعار داده شود.

كد خبر : ۱۹۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز: فرمانده انتظامی شهرستان الیگودرز گفت: دو هزار و 100 عدد سکه تقلبی در این شهرستان کشف و ضبط شد.

كد خبر : ۱۹۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:روز گذشته زمين لرزه اي مهيب با قدرت بيش از 7ريشتر شهر سراوان از توابع استان سيستان وبلوچستان وقسمت هايي از پاكستان وچند كشور عربي حوزه خليج فارس را لرزاند.

 

 

كد خبر : ۱۹۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:رییس سازمان بسیج مستضعفین با صدور پیامی درگذشت مرحوم حسین ‌زاده‌حسین جانشین بسیج صدا و سیما را تسلیت گفت.

 

كد خبر : ۱۹۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:سعید جلیلی از برخی نخبگان دعوت کرده تا با تنظیم برنامه‎های مورد اشاره او برای اداره کشور، وی را در این باره همراهی کنند و در گفت‌وگو با برخی از چهره‎های انقلابی احتمال حضور خود را منتفی ندانسته است.

 

كد خبر : ۱۹۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:امروز چهارشنبه ٢٨ اردیبهشت ماه سال ١٣٩٢ هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور محمدرضا رحیمی، معاون اول رئیس جمهوری،رستم قاسمی، وزیر نفت و مهدی غضنفری وزیر صنعت،معدن و تجارت آغاز به کار کرد.

كد خبر : ۱۹۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:آقای ضرغامی رئیس سازمان صداوسیما دو هفته پیش جلسه‌ای را با حضور 14 کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری در دفتر خود ترتیب داد که انتشار خبر این دیدار، واکنش‌های متفاوتی را بدنبال داشت.

كد خبر : ۱۹۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:بر اثر انفجار شدید در یک کارخانه تولید کود شیمیایی نزدیک منطقه واکو در تگزاس امریکا حدود هفتاد تن کشته و صدها نفر دیگر زخمی شدند.

كد خبر : ۱۹۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:شاید یکی از شاخصه های انتخابات پیش رو، پیش بینی رد صلاحیت برخی نامزدهای احتمالی این انتخابات باشد. برخی از احتمال رد صلاحیت سید محمد خاتمی رئیس جمهور دوران اصلاحات در صورت حضور در انتخابات سخن می گویند و عده ای دیگر هم از احتمال رد صلاحیت اسفندیار رحیم مشایی کاندیدای احتمالی دولت.

كد خبر : ۱۹۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:طبق اعلام اطرافیان کریمی تنها عامل باز دارنده‌ایی است که باعث می شود کریمی در پایان فصل از فوتبال خداحافظی نکند راهیابی تیم ملی به جام جهانی برزیل است از این رو در صورتی که امیدهای او و فوتبال دوستان ایرانی برای صعود به جام جهانی در بازی با قطر از بین برود بدون شک شاهد خداحافظی علی کریمی از میادین فوتبال خواهیم بود

كد خبر : ۱۹۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:بعید به نظر می رسد که مدیران ارشد و میانی بانک مرکزی از اوضاع بازار مطلع نباشند اما سوال این است که چرا بانک مرکزی در اموری که نباید دخالت کند وارد می شود ولی در هنگامی که باید به نفع شهروندان وارد میدان شود، سکوتی تامل برانگیز می کند؟

كد خبر : ۱۹۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:"ح.ب.د" از جمله افرادي است كه نه تنها داراي پرونده هاي كلان بانكي است، بلكه داراي تخلفات گسترده‌اي در زمين‌خواري ،قاچاق کالا و..... است.

كد خبر : ۱۹۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:شبکه اجتماعي فيس‌بوک، بزرگترين، فعال‌ترين و پرتعدادترين گروه فيس‌بوکي جريان مقاومت در سوريه را بدون هيچ‌گونه توضيحي بست.

كد خبر : ۱۹۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:کارشناس مهندسي عمران اداره کل حفاظت محيط زيست لرستان از راه اندازي دو پاسگاه محيط باني در شهرستان چگني خبر داد.

كد خبر : ۱۹۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:معاون عملیاتی پلیس راه کشور از واژگون شدن یک دستگاه سواری پژو 405 خبر داد.

كد خبر : ۱۹۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:مدیرکل امور اداری بنیاد مسکن کشور از تأسیس کانون بازنشستگی بنیاد مسکن خبر داد.

كد خبر : ۱۹۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:موضوع توهین به ایرانیان توسط نیما اکبرپور مجری برنامه کلیک تلویزیون بی بی سی فارسی به یکی از موضوعات داغ شبکه های اجتماعی از جمله سایت بی رنگی در خارج از کشور شده است.

كد خبر : ۱۹۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:منابع صهیونیستی از اصابت ۳ فروند موشک به شهر ایلات واقع در ساحل دریای سرخ در سرزمین های اشغالی فلسطین خبر دادند.

كد خبر : ۱۹۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:مانده کل ارتش گفت: آمادگی رزمی با سلاح‌های جدید ایجاد نمی‌شود و آمریکا توان اعمال جسارتی حتی با سلاح‌های جدید علیه ایران ندارد.

كد خبر : ۱۹۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:عضو ارشد حزب موتلفه اسلامی گفت:از نظر تشکل هم در ایران ما در کمیسیون ماده 10 احزاب، بالای 240 تشکل سیاسی داریم که از این بین فقط 10 تشکل فعال هستند

كد خبر : ۱۹۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:در پایان سخنرانی احمدی‌نژاد، سیدجواد هاشمی مجری تلویزیون از حاضران خواست به افتخار امام زمان (عج) یک دقیقه دست بزنند!

كد خبر : ۱۹۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:یکی از نمایندگان مجلس آخرین فیش حقوقی خود را برای اطلاع عموم مردم در اختیار باشگاه خبرنگاران قرار داد.

كد خبر : ۱۹۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:محمدرضا باهنر گفت:رئیس جمهور از مجامع داخلی و بین المللی از ادبیات غیرفاخر "بگم نگم"استفاده می كند

كد خبر : ۱۹۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:پیام فضلی‌نژاد" امروز برای ارائه آخرین دفاعیات خود درباره اتهام ایراد افترا و نشر اكاذیب علیه اسفندیار رحیم مشایی با شكایت ریاست جمهوری در دادسرای فرهنگ و رسانه حاضر شد و ٣٠ صفحه لایحه دفاعیه به همراه یك فایل صوتی از مشایی و اسناد مكتوب خود را به بازپرس شعبه ١٢ ارائه كرد.

كد خبر : ۱۹۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:مدیرکل کمیته امداد استان لرستان از پرداخت تسهیلات قرض الحسنه کارگشایی به دو هزار مددجوی این نهاد در استان خبر داد.

كد خبر : ۱۹۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:بخشداربخش معمولان درمورد آخرین آمار افراد ثبت نامی برای شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای بخش معمولان گفت :تاامروز100نفربرای انتخابات شوراهای روستاهای معمولان ثبت نام کردند

كد خبر : ۱۹۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:رئیس اداره امور هنری سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: از سال 83 تاکنون 669 هنرمند، روزنامه‌نگار، خبرنگار و نویسنده در لرستان بیمه شده‌اند.

كد خبر : ۱۹۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز: مدیر حج و زیارت لرستان گفت: ثبت نام کاروان‌های حج تمتع در لرستان آغاز شده است.

كد خبر : ۲۰۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:این مقام ایرانی که به آرامی صحبت می‌کند گفت: اسراییل موجودیتی نامشروع است... اگر آنها می‌خواهند کشوری برای یهودیان ایجاد کنند، می‌توانند این کار را جای دیگری انجام دهند.

كد خبر : ۲۰۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:تصویر صفحه اول روزنامه های سیاسی - اجتماعی ومهمترین عناوین روزنامه های امروزکشوردر ذیل آمده است

كد خبر : ۲۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:بررسی حقوقی چگونگی عزل اعضای شورای نگهبان درمجلس شورای اسلامی

كد خبر : ۲۰۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:ماجراي پرونده جواد لاريجاني زماني قوت گرفت كه در تيرماه 91 برخي سايتهاي خارج از كشور اسناد جديدي از اين پرونده منتشر كردند. اسنادي 12 برگي كه نشان مي داد محمد جواد لاريجاني 342 هكتار زمين در ورامين را غصب كرده است.

كد خبر : ۲۰۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:مدیر امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان از کسب رتبه اول و دوم کشوری در آزمون دکترای حرفه ای توسط دو دانشجوی تحت حمایت این نهاد خبر داد.

كد خبر : ۲۰۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:بخشداربخش معمولان درمورد آخرین آمار افراد ثبت نامی برای شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای بخش معمولان گفت :تاامروز100نفربرای انتخابات شوراهای روستاهای معمولان ثبت نام کردند

كد خبر : ۲۰۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:پل شهر دورود که قرار بود سه ماهه تمام شود بعد از گذشت یک و نیم سال هنوز به بهره برداری نرسیده و این امر موجب انتقادات جدی مردم حاشیه رودخانه تیره شده است.

كد خبر : ۲۰۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:بخشداربخش مرکزی پلدخترگفت:تاکنون 123 داوطلب برای عضویت در شوراهای اسلامی روستاها ی  بخش مرکزی شهرستان پلدختر ثبت‌نام کرده‌اند.

كد خبر : ۲۰۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:مدیرکل راه و شهرسازی لرستان گفت: ورزشگاه 15 هزارنفری خرم‎آباد درحال حاضر 47 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و قرار بر این بود که با اختصاص 12 میلیارد تومان تا خرداد ماه 92 به بهره‎برداری برسد.

كد خبر : ۲۰۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:بخشداربخش مرکزی پلدخترگفت:تاکنون 123 داوطلب برای عضویت در شوراهای اسلامی روستاها ی  بخش مرکزی شهرستان پلدختر ثبت‌نام کرده‌اند.

كد خبر : ۲۰۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:تصاویردیدنی وجالب ازحواشی ورزشگاه آزادی

كد خبر : ۲۰۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:صادق صبامدير كنوني شبكه بي‌بي‌سي فارسي با هويت ايراني اثبات شده اعمال مجرمانه‌اي را با ساخت برنامه‌هاي گوناگون در اين شبكه مرتكب مي‌شود كه بايد پاسخگو باشد.

كد خبر : ۲۰۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:این روزها در در فضای مجازی خبر درباره زلزله 10ریشتری و نگرانی درباره آن بار دیگر حسابی داغ شده است.

كد خبر : ۲۰۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:ساختمان فرمانداری در خیابان میر عماد به آرامش روزهای گذشته خود بازگشته است. زمان ثبت نام برای حضور در چهارمین دوره انتخابات شورای شهر تهران به اتمام رسیده است.

كد خبر : ۲۰۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:حضور اسفندیار رحیم مشایی در مراسم «حماسه حضور» در استانداری خوزستان با حاشیه هایی همراه شد که جو سالن این همایش را برای دقایقی متشنج کرد.

كد خبر : ۲۰۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:سیدهادی خامنه‌ای دبیرکل مجمع نیروهای خط امام (ره)، رییس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات شد.

كد خبر : ۲۰۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:مدیرکل حفاظت محیط زیست استان گفت:1700 گونه گیاهی  و بیش از 25درصد تنوع زیستی و حیات وحش کشور در لرستان وجود دارد

كد خبر : ۲۰۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:پس از تصویب هیئت دولت و گرفتن موافقت نامه اصولی ایجاد پالایشگاه بالاخره کلنگ پالایشگاه نفت استان لرستان در تاریخ 21 بهمن ماه سال 88 با حضور هزاران نفر از روستائیان منطقه در محل روستای "جلگه خلج" شهرستان پلدختر به زمین زده شد در حالیکه هیچ کدام از مردمی که برای کلنگ زنی این پروژه حضور یافتند نمی دانستند که این کلنگ نیز به دلیل غیرکارشناسی بودن روی زمین خواهد ماند.

كد خبر : ۲۰۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:یکی از اولویت های مجمع نمایندگان لرستان احیا و بازسازی کارخانجات تعطیل شده است.

كد خبر : ۲۰۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:نتایج بررسی پرونده ای در پزشکی قانونی نشان داد که پنجمین نفری که به دلیل چرك كردن گلو به پزشک مراجعه کرده و تزریق پنی سیلین چینی به مرگ وی منجر شده است.

كد خبر : ۲۰۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:قصه از دیدار با یک مادر شهید شروع شد؛ مادر شهیدی که می‌گفت: «30 سال است از پسرم بی‌خبرم»؛ مادر شهیدی که هر زنگ تلفن یا در قلبش را به تپش می‌انداخت، اسم احمد که می‌آمد، یاد آخرین حرف‌هایشان در آخرین اعزام می‌افتاد.

كد خبر : ۲۰۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:سخنگوی کمیسیون تلفیق از افزایش 38 درصدی قیمت حامل های انرژی در سال 92 خبر داد.

كد خبر : ۲۰۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:مفتی تونس با اشاره به اعزام 16 دختر از این کشور به سوریه تحت عنوان “جهاد نکاح”؛ فراخوان ها برای “جهاد” در سوریه را اشتباه بزرگ دانست و تأکید کرد: “جهاد نکاح” یکی از انواع فحشا و زنا است.

كد خبر : ۲۰۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:مقامات آمریکا اعلام کردند: فرد آمریکایی که با آتش زدن سجاده ای قصد سوزاندن مسجدی در ایالت اوهایو در شمال این کشور را داشت، به بیست سال زندان محکوم شد.

كد خبر : ۲۰۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:دیشب کفاشیان میهمان صندلی داغ برنامه نودبود.

كد خبر : ۲۰۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:چندان نیازی به آمار و ارقام نیست. همین که به اطراف تان نگاه کنید، می بینید که تعداد پسران مجرد نسبت به نسل قبل چند برابر شده است.

كد خبر : ۲۰۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:این پرونده در حالی برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شده که تاکنون به اتهامات 55 متهم پرونده فساد بزرگ مالی رسیدگی و حکم اعدام چهار محکوم اصلی پرونده نیز تائید و برای اجرا به شعبه اجرای احکام دادسرای تهران ارسال شده است

كد خبر : ۲۰۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:فرمانده انتظامی استان لرستان جزئیات گروگان‌گیری مهندس یکی از شرکت‌های طرف قرارداد با بنیاد مسکن را تشریح کرد.

كد خبر : ۲۰۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از ارسال بیش از 60 اثر از سوی هنرمندان برجسته کشور به دبیرخانه جشنواره ملی پوستر سازی خلیج فارس خبر داد.

كد خبر : ۲۰۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش لرستان از اجرای طرح همتا در مراکز مشاوره این اداره کل خبر داد.

كد خبر : ۲۰۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان از خرید 5800 مترمربع زمین در خرم‌آباد به منظور احداث ساختمان این دانشگاه خبر داد.

كد خبر : ۲۰۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:بهره برداری از تونل آب رسانی از سرشاخه های دز به قمرود دقایقی پیش با حضور رییس جمهور آغاز شد.

كد خبر : ۲۰۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:فرمانده نیروی زمینی ارتش از برگزاری رزمایش «بیت‌المقدس ۲۵» در سوم خردادماه خبر داد.

كد خبر : ۲۰۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:فرزند آیت‌الله طاهری خرم آبادی از رو به بهبود بودن حال عمومی آیت‌الله سیدحسن طاهری خرم آبادی خبر داد.

كد خبر : ۲۰۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:فرمانده انتظامی استان لرستان از دستگیری دو آدم ربا خشن در شهرستان درود و رهایی گروگان 39 ساله خبر داد.

كد خبر : ۲۰۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران حضرت ابوالفضل (ع) لرستان از اعزام 25 هزار نفر از مردم استان به مناسبت شرکت در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) همزمان با سالروز رحلت امام راحل در 14خرداد سال جاری خبر داد.

كد خبر : ۲۰۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان از ثبت نام شش هزار لرستانی در طرح تربیت حافظان قرآن خبر داد.

كد خبر : ۲۰۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:جدیدترین استخدامی های کشوررامشاهده کنید.

كد خبر : ۲۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:متأسفانه کشورهای صادرکننده محصولات بهداشتی و درمانی از تحریم‌های ناعادلانه غرب علیه ایران و سوء مدیریت مسئولان، استفاده کرده و محصولات بی‌کیفیت را به کشور فروخته‌اند.

كد خبر : ۲۰۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:در صورت موافقت مجلس و شورای نگهبان احتمال افزایش قیمت هر لیتر بنزین سوپر آزاد به یکهزار تومان، متوسط قیمت هر مترمکعب گاز خانگی به مرز 100 تومان و هر لیتر گازوئیل آزاد تا سقف 500 تومان در سالجاری قوت گرفته است.

كد خبر : ۲۰۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:چه كسي در محوطه زير جايگاه به انتظار نشسته بود؟! و هنگامي كه برخلاف انتظارتان از مراسم استقبال نشد ترجيح داده شد كه آقاي مشايي آفتابي نشود؟! و سپس به پشنهاد ملک زاده مخفیانه خارج شد و به مزار عسل بدیعی رفت.

كد خبر : ۲۰۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:گاز و آتش سوزی در یکی از کوههای بخش رومشکان شهرستان کوهدشت، موضوعی بود که متولیان امر در واکنش به آن عنوان کردند که "بگذارید گاز بسوزد، خودش تمام می شود".

كد خبر : ۲۰۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:جشن بزرگ 6اردیبهشت ماه درپلدختربرگزارمی شود.

كد خبر : ۲۰۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:این روزهاکه بحث حذف ارزمرجع روغن خام دربازارشنیده شد بلافاصله بازاریها به آن واکنش نشان دادندوروغن های خودرایاانبارکردندیابه قیمت دوبرابربه خریدارانمی فروشند.

كد خبر : ۲۱۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:وبلاگ‌نویسان حامی حلقه انحرافی برای شرکت در نشستی انتخاباتی در اصفهان دعوت شده تا شنونده سخنرانی رحیم مشایی ‌باشندوبعلت استقبال سرد مردمي از رئيس‌جمهور در دور جديد سفرهاي استاني، در  سفر  رییس دولت به اصفهان  ،استانداري اصفهان تمام ادارات را تعطيل اعلام كرد

كد خبر : ۲۱۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:در شرایطی که داروهای چینی همچنان زمینه تشنج و بعضا مرگ بیماران را فراهم می‌کند، نایب رئیس دوم کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: اگر شما جایی سراغ دارید که داروی چینی توزیع می‌کند به ما اطلاع دهید تا شدیدا با آن برخورد کنیم.

كد خبر : ۲۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:مدیر کل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان گفت: مهلت ثبت نام در سامانه صدور مجوز مراکز مشاوره ازدواج و خانواده تا 31 اردیبهشت ماه به پایان می رسد.

كد خبر : ۲۱۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز: سفراحمدی نژادومشایی دارای حواشی جالبی بود. 

كد خبر : ۲۱۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:نماینده مردم تهران با بیان اینکه به واسطه تغییر قیمت ارز کالاهای اساسی ماند گوشت ۶۰ درصد گران شده و روغن نیز ۳۵ درصد افزایش قیمت پیدا کرده است، افزود: این دیگر هرج و مرج بازار ماشین نیست که زندگی روزمره مردم را داغان نکند. مردم گوشت نخورند، حبوبات نخورند؛ اشکنه هم نخورند که یک قاشق روغن می خواهد؟

كد خبر : ۲۱۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:در راستای طرح توسعه مسجدالحرام و تخریب آثار اسلامی اطراف حرم مکی و در پی اعتراض مردم و علمای عربستان تخریب محل ولادت پیامبر اکرم(ص) منتفی شد.

كد خبر : ۲۱۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از برگزاری همایش اردیبهشت تئاتر ایران در شهرستان دورود خبر داد.

كد خبر : ۲۱۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:فرمانده انتظامي اليگودرز از کشف يک‎هزار و 100 سکه تقلبي در اين شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۲۱۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:سرپرست دانشگاه پیام نور لرستان از برگزاری همایش نماز دانشگاه‎های پیام نور کشور در استان خبر داد.

كد خبر : ۲۱۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:نماینده کارگران و دبیر اجرایی خانه کارگر شهرستان بروجرد برنامه های هفته کارگر در بروجرد را اعلام کرد.

كد خبر : ۲۱۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:آقامهدی می‌گفت «وقتی دوستانم شهید می‌شوند گوشم را کنار دهانشان می‌برم ببینم در آخرین لحظات چه می‌گویند»، می‌گفت «آخرین حرفی که دوستان شهیدم زمزمه می‌کردند «حجاب» بود.

كد خبر : ۲۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:رئیس جمهور گفت :«کسی که 500 میلیارد تومان برده و سراغ او می‌رویم، می‌گویند به او دست نزن چون اقتصاد خراب می‌شود، وقتی می‌خواهیم پنج میلیون یا 15 میلیون به جوانان وام بدهیم صدای همه‌شان بلند می‌شود.»

كد خبر : ۲۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت: مردم باحضورباشکوه درانتخابات 24خردادماه "نه" بزرگی رابه بدخواهان نظام جمهوری اسلامی خواهندگفت

كد خبر : ۲۱۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:وزارت علوم در بخش‌نامه خود به دانشگاه‌ها، این تغییر زمان را بنا به درخواست دانشجویان‌ اعلام کرده‌ است، حال آن که از زمان ابلاغ آن، دانشجویان بسیاری به این کار اعتراض کرده‌اند! اما ماجرا از این قرار است: وزارت علوم نمی‌خواهد به هیچ وجه در نزدیک‌ به انتخابات و پس از آن، کسی در دانشگاه‌های کشور ‌باشد و تعطیل کردن دانشگاه را آسان‌ترین راه برای آسوده کردن خیال خود دانسته است.

كد خبر : ۲۱۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:تيم فوتبال استقلال در چهار چوب هفته پنجم ليگ قهرمانان آسيا سوم ارديبهشت ماه ، میهمان خود (الریان قطر )را شکست داد  ولی سپاهان در یک پیروزی بی حاصل در دیدار با النصر  با جام باشگاههای آسیا در این فصل خداحافظی کرد.

كد خبر : ۲۱۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان از حضور کاندیداهای ریاست جمهوری برای سخنرانی در این دانشگاه خبر داد.

كد خبر : ۲۱۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:یک منبع آگاه از برگزاری ۳ همایش دیگر توسط دولت در اردیبهشت ماه خبر داد.

كد خبر : ۲۱۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:کاندیدای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری میدان انتخابات را میدان رقابت دانست و با اشاره به برخی از اعلام نظرها و تهدیدها گفت: این نوع تهدید‌ها بنده را از میدان بیرون نمی‌کند.

كد خبر : ۲۱۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:«سه سال، چهارسال می گویی نمی گذارند و رقیب خودش را کنار می کشد و خیلی جاها از مواضع عقب نشینی می کند و کوتاه می آید اما بالاخره در مقابل این پرسش قرار می گیرند که چه کاری انجام دادید؟ دیگر بهانه نیاور»!

كد خبر : ۲۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان از اجرای طرح پایش فشار خون در این استان خبر داد.

كد خبر : ۲۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:رئیس ستاد انتخابات استان لرستان با تاکید بر اینکه کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر و روستا باید از تبلیغات زودهنگام بپرهیزند، گفت: کاندیداها نباید تا زمان تبلیغات نامی از کاندیداتوری خود ببرند.

كد خبر : ۲۱۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: در سال جاری بیش از 19 تن و 393 کیلوگرم مواد فاسد غذایی در لرستان کشف و معدوم شده است.

كد خبر : ۲۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:گروه‌های طراحی مد و فروش لباس و جواهر بدلی با بی توجهی مسئولین ذی‌ربط با انتشار تصاویر نیمه عریان زنان در شبکه های اجتماعی به جذب مشتری و ترویج ناهنجاریهاي اجتماعی دست می‌زنند.

كد خبر : ۲۱۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:محمد علی در ستکار یزدی یکی از شاهدان عینی حادثه طبس به مناسبت 5اردیبشت سالروز شکست نظامی آمریکا درطبس ،ابعاد این حادثه بزرگ را تشریح کرد.

كد خبر : ۲۱۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز: فرد مدعی بمب گذاری در پرواز تهران- زابل صبح امروز دستگیر شد.

كد خبر : ۲۱۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:سرانجام سفرهای استانی دولت در سال جدید که به نظر عده ای بیشتر تبلیغاتی است تا برای خدمات رسانی کار دست محمود احمدی نژاد داد و عده ای اعلام کردند که اگر می خواهی به شهر ما بیایی مشایی را نیاور و گرنه ما نیستیم/ در فضای انتخاباتی هم حاشیه های 1+2 ادامه دارد و صحبت های یکی از اعضای این ائتلاف برای آنان دردسر درست کرده است.

كد خبر : ۲۱۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:«جن‌گیر» منتسب به دولت آزاد شد.

كد خبر : ۲۱۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:توضیح حجت الاسلام ذوالنوری درباره یک خبر،اجماع بر آقای خاتمی تنها در خانواده خاتمی است!،تکذیب خبر سرلیستی محسن‌هاشمی در انتخابات شوراها،«آبشار» آلن ایر روی «پاس» احمد شهید،دستور دولت به بانک مرکزی برای تعدیل ارزش ریال،توقیف ۲ شناور عراقی در آب‌های ایران،دستگیری ۷۸ ماهیگیر ایرانی در سومالی،تعویق جلسه دادگاه شکایت مشایی از مداحان،درگیری هواداران و مخالفان مشایی،آزادی جن‌گیر و رمال مشهور،قانون‌اساسی دست و پای رئیس‌جمهور را نمی‌بندد ایران از “خط قرمز” ساخت بمب اتمی،چشم منطقه به آمدن هاشمی است،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با انتقاد شدید از اقدامات تبلیغی دولت، پرداخت ۲۵۰ هزار تومان یارانه نقدی به مردم را شعاری بی‌حساب ذکر کرد و گفت: کارشناسان وافراد خبره اقتصادی باید در این زمینه اظهارنظر کنند.

كد خبر : ۲۱۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز: سازمان ليگ برتر از زمان ديدار فينال جام حذفي خبر داد.

كد خبر : ۲۱۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:پلیس‌های زن دبی اولین مجموعه از خودروهای فراری ۴ و لامبورگینی را برای گشت زنی در این شهر توریستی دریافت کردند.

كد خبر : ۲۱۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:جزئيات سفر پنج روزه حضرت آيت‌الله نوری همدانی از مراجع معظم تقليد كشورمان به استان لرستان در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان تشريح شد. 

كد خبر : ۲۱۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:به همت اداره تبليغات اسلامی شهرستان كوهدشت 50 برنامه فرهنگی در راستای بزرگداشت شهيد مرتضی مطهری و هفته معلم دراين شهرستان برگزار خواهد شد.

كد خبر : ۲۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:براي اولين بار در کشور کميته اطلاع‌رساني استاني در حوزه مبارزه با مواد مخدر با هدف آگاه‌سازي خانواده‌ها و جلوگيري از سوء مصرف مواد ‌مخدر در استان لرستان راه‌اندازي شد.

كد خبر : ۲۱۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:كارشناس تشكل‌های دينی اداره تبليغات اسلامی شهرستان اليگودرز از فعاليت 120 تشكل دينی و فرهنگی در اين شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۲۱۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:فرمانداری هر شهر در واقع سکان اداره آن شهر را در اختیار دارند و درج اخبار و اطلاعات این فعالیت ها به خصوص در بحث انتخابات شورا ها که این روز ها  نقل محافل شده برای خیلی از اقشار مردم مهم و اساسی است.

كد خبر : ۲۱۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: بحث های در بین اصولگرایان صورت گرفته است که بعد از 15 اردیبهشت طبق نظرسنجی داخلی، عده ای به خاطر مصلحت نظام کنار بکشند.

كد خبر : ۲۱۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:حواشی جالب سفراستاندارلرستان به پلدختر

كد خبر : ۲۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:مسئول کمیسیون اموربانوان فرمانداری پلدختربرنامه های هفته بزرگداشت زن درپلدختراعلام کرد.

كد خبر : ۲۲۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:مرکز لرزه‌نگاری کشوری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران گزارش داد 17شهر کشور دیروز صبح بر اثر زلزله لرزید، این درحالی است که کارشناسان می‌گویند جای هیچ نگرانی وجود ندارد و این اتفاق کاملا طبیعی است.

كد خبر : ۲۲۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:مسئول کمیسیون اموربانوان فرمانداری پلدختربرنامه های هفته بزرگداشت زن درپلدختراعلام کرد.

كد خبر : ۲۲۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:سرپرست دانشگاه پیام نور استان لرستان از پرداخت 607 میلیون تومان وام شهریه به دانشجویان این دانشگاه خبر داد.

كد خبر : ۲۲۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:مدیرکل امور مالیاتی استان لرستان از برگزاری آزمون استخدامی امور مالیاتی این استان خبر داد.

كد خبر : ۲۲۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:مدیرکل ثبت احوال لرستان از افزایش 3 درصدی ولادت در استان خبر داد.

كد خبر : ۲۲۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه92 گفت که تلاش این کمیسیون برای آغاز بررسی بودجه در صحن علنی از 15 اردیبهشت است.

كد خبر : ۲۲۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: سپاه با بصیرت همیشگی اعضایش در گرم کردن تنور انتخابات مشارکت می کند.

كد خبر : ۲۲۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:سفر محمود احمدی نژاد ریاست جمهوری ایران به تبریز با حاشیه هایی همراه شد. حاشیه هایی که حتی برخی از سایت های خبری از آن به عنوان درگیری با احمدی نژاد در تبریز خبر دادند.

كد خبر : ۲۲۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:متاسفانه مسئله ترورشخصیت افراددرپلدختربه یک معضل تبدیل شده است.

كد خبر : ۲۲۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:مسئول کمیسیون امربانوان فرمانداری پلدخترگفت:کمیسیون اموربانوان فرمانداری پلدختردرسال91اقدامات خوبی برای حمایت وتبیین نقش زن درجامعه داشته است.

كد خبر : ۲۲۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:این نماینده مجلس افزود: اتفاقات رخ داده در شرکت سایپا یکی از بزرگترین کلاهبرداریهای سده اخیر است. شاید این شرکت از شکایت خود گذشته باشد اما من از حق مردم نمی گذرم/ادعاهای این شخص یک ژست سیاسی در آستانه انتخابات است تا خود را به عنوان چهره مدافع حقوق ملت جا بزند و بنابراین اگر تکرار و تداوم داشته باشد، قطعا با شکایت مجدد سایپا مواجه خواهد شد.

كد خبر : ۲۲۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:اجلاس بین‌المللی «علمای امت و بیداری اسلامی» با بیانات حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در حضور بیش از ۷۰۰ شرکت‌کننده خارجی و داخلی دقایقی پیش در محل اجلاس سران آغاز به کار کرد.

كد خبر : ۲۲۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان، وارد تهران شد.

كد خبر : ۲۲۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:رئیس سازمان انرژی اتمی ایران از تلاش برای تولید 2 هزار مگاوات برق هسته‌ای تا پایان امسال خبر داد.

كد خبر : ۲۲۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:پیکر شهید نجفی رودبارکی در حالی دفن شد که همه مسئولین گویا عجله داشتند تا زودتر بروند و متاسفانه صحنه های نه چندان زیبایی بعد از ظهر در مزار شهدای گرگان دیدیم که شان شهدا را زیر سوال برد.

كد خبر : ۲۲۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:پایگاه اطلاع رسانی بیان روزبرای آشنایی مخاطبان این سایت بابازی های بومی محلی پلدختربه معرفی بخشی ازاین بازیها که به فراموشی سپرده شده پرداخته است.

كد خبر : ۲۲۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:متاسفانه مسئله ترورشخصیت افراددرپلدختربه یک معضل تبدیل شده است.

كد خبر : ۲۲۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز: در نظر سنجي برنامه نود ، 70 درصد بينندگان به پيروزي پرسپوليس در فينال جام حذفي راي دادند.

كد خبر : ۲۲۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:ولی امر مسلمین جهان فرمودند: بیداری اسلامی پدیده شگرفی است که اگر به اذن‌الله، سالم بماند و ادامه یابد، قادر خواهد بود سر برآوردنِ تمدن ‌اسلامی را در چشم‌‌اندازی نه چندان دوردست، برای امت اسلامی و آنگاه برای جهان بشریت رقم زند.

كد خبر : ۲۲۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:مجتهدزاده در ادامه تصریح کرد: در جلسه دیروز هیئت دولت، کاهش کار زنان دارای فرزند زیر ۷ سال از ۴۴ ساعت به ۳۶ ساعت تصویب شد و همچنین مرخصی زایمان زنان باردار از ۶ ماه به ۹ ماه افزایش یافت.

كد خبر : ۲۲۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:مسکن مهر بروجرد که سالهاست دل مردم را خوش کرده حال به دلیل جالبی بلاتکلیف است؛ مسئولان می گویند باید مردم منتظر بمانند در سفر هیئت دولت کلید خانه هایشان را تحویل بگیرند!

كد خبر : ۲۲۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:سخنگوی وزارت امور خارجه خلیج فارس را از امن‌ترین مناطق استراتژیک جهان دانست، گفت: به هیچ جریانی اجازه ایجاد ناامنی در خلیج‌فارس را نمی‌دهیم.

كد خبر : ۲۲۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:مرکز روابط عمومی دفتر رییس جمهور طی اطلاعیه‌ای انتشار مطلبی غیرواقعی و دروغین با موضوع «نوار 8 میلیونی رییس‌جمهور ...» توسط یکی از سایت‌های خبری را تکذیب کرد.

كد خبر : ۲۲۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:یاسر هاشمی رفسنجانی اظهار کرد: اطلاع کافی دارم که پدرم و خاتمی در عرصه انتخابات اصلا وارد نمی شود حتی اگر به دقیقه 90 برسد.

كد خبر : ۲۲۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:یک سایت لبنانی با انتشار عکسی دلخراش از دو جوان ذبح شده سوری، نوشت: تروریست های القاعدة در ادامه جنایت های خود در قبال مردم سوریه عموما و اهالی حلب خصوصا، آغاز به اجرای فتاواى برخی از شیوخ سلفی درباره ذبح جوانان دو روستای شیعه نشین “نبل” و “الزهراء” در حومه حلب نموده اند.

كد خبر : ۲۲۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب امسال با 54 عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب حاضر می‌شود. این کتاب‌ها در 3 محور بیداری اسلامی، انتخاباتی و موضوعی منتشر شده‌اند.

كد خبر : ۲۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:دبیر کل حزب‌الله در سخنرانی سه‌شنبه شب خود به موضوعات مختلف داخلی و منطقه‌ای اشاره کرد و ضمن بر شمردن چهار فرضیه نفوذ پهپاد به فلسطین اشغالی تاکید کرد که دوستان سوریه هرگز اجازه نمی‌دهند این کشور سقوط کند.

كد خبر : ۲۲۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:احمدزاده کرمانی از مستنداتی سخن گفت که درباره حلقه انحرافی در اختیار دارد و تاکید کرد: احمدی‌نژاد را به شرط پالایش از حلقه انحرافی دوست دارم.

كد خبر : ۲۲۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:آماری مانند سقوط نرخ ازدواج در کنار رشد روز افزون طلاق که سالهاست تبدیل به روند ثابت شده اما هنوز مشتری ندارد!

كد خبر : ۲۲۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:خبرنگار ما کسب اطلاع کرد که عدم حضور سید محمد خاتمی در انتخابات قطعی شده است. بنابراین گزارش، خاتمی اخیراً اعلام کرده که با توجه به برخی محدودیت ها ، قطعاً در انتخابات کاندیدا نخواهد شد.

كد خبر : ۲۲۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:نماینده ایلام در مجلس پشت پرده افتتاح زود هنگام پتروشیمی نیمه کاره ایلام را بیان کرد.

كد خبر : ۲۲۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات جدید هاشمی رفسنجانی در خصوص اسراییل، این اظهارات را نوعی سیگنال انتخاباتی از سوی وی برای غرب و آمریکا توصیف کرد.

كد خبر : ۲۲۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:اخیرا چند زن خود فروخته در شهر های مختلف کشور اقدام به کشف حجاب کرده اند تا بی عفتی در جامعه را ترویج نمایند و پروژه کشف حجاب که توسط گروه های ضد انقلاب و بی دین القا شده است را اجرا نمایند.

كد خبر : ۲۲۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور ازوجود5000خیرمدرسه سازوافزایش کمک های خیرین مدرسه سازتا1500میلیاردتومان خبرداد.

كد خبر : ۲۲۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:مدیر عامل شرکت فرودگاه‌های کشور از تاسیس پنج فرودگاه جدید در کشور خبر داد و گفت: فرودگاه‌های گناباد، شهید مدرس تربت حیدریه، سقز، ولیعصر در نزدیکی بروجرد مجوز تاسیس گرفته‌اند

كد خبر : ۲۲۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:پایگاه اطلاع رسانی بیان روزاین فرصت رابه شما هنرمندان می دهدکه آثارخودرابه نام خودتون انتشاردهد.

كد خبر : ۲۲۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:ساعت ناپدید شده در میدان ساعت رخ نمایی کرده و البته با اختلاف زمان در دو طرف ساعت موجب جلب توجه عابرین شده است.

كد خبر : ۲۲۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:باشگاه استقلال نسبت به عدم پخش دیدار این تیم برابر فولاد خوزستان واکنش نشان داد.

كد خبر : ۲۲۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:دولت 40 روز مانده به انتخابات ریاست جمهوری دور فشرده‌ای از سفرهای استانی را شروع کرده است.

كد خبر : ۲۲۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر از زمین لرزه 5 ریشتری شب گذشته در منطقه شنبه بوشهر خبر داد .

كد خبر : ۲۲۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:یک کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه "شعار ما زنده باد اصلاحات است"، گفت: عده‌ای اصلاحات را طاعون و سرطان می‌دانند ولی اصلاحات در واقع همان امر به معروف و نهی از منکر است.

كد خبر : ۲۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: استان لرستان رتبه اول کشور را در محصولات باغی از جمله انگور و انجیر داراست.

كد خبر : ۲۳۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:عسگراولادی،زمزمه انتصاب مرتضوي در پست جديد،تصادف خودروی همراهان وزیر ارشاد،مانع حضور هنرمندان در شورای شهر نشویم،استفاده ابزاري از ورزش در عرصه سياست،افشاگري معاون سابق ،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:دور برگشت از مرحله نیمه نهایی از رقابتها لیگ قهرمانان اروپا شب گذشته درحالی با رویارویی دو تیم بایرن مونیخ و بارسلونا دنبال شد که رئال مادرید از دور رقابتها حذف شده و بورسیا دورتموند به عنوان فینالیست نخست معرفی شد.

كد خبر : ۲۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:معاون بازار یابی و فروش ایران خودرو از توافق امروز خودروسازان با شورای رقابت خبر داد و گفت: با محاسبه نرخ های جدید بر اساس فرمول شورای رقابت و قیمت پایه مناسب، فروش محصولات این شرکت از شنبه 14 اردیبهشت ماه آغاز می شود.

كد خبر : ۲۳۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز: وزیر بهداشت از اجرای طرح دیالیز بیماران کلیوی در منزل خبر داد.

كد خبر : ۲۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:"ماهی کور" از گونه های کمیاب ایران است، تنها اثر طبیعی ملی لرستان که این روزها با عبور جاده دسترسی سد بختیاری خلوت این ماهی به هم خورده است، موضوعی که مسئولان با احداث پاسگاه به دنبال جبران آن هستند.

كد خبر : ۲۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج پلدخترگفت:همزمان بابیست و چهارمین مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) حدود800نفرازمردم پلدختربه حرم حضرت امام خمینی(ره) اعزام خواهندشد.

كد خبر : ۲۳۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:امروزازاوایل صبح صدای رگبارورعدوبرق وسپس باران لطافت زیبایی به شهرپلدختربخشیدبه طوریکه غبارهای به جامانده ازریزگردهای ناخوانده عربی که درشهرستان بودخوب شسته شدند،این بارندگی باعث خوشحالی مردم شهرستان پلدختربه ویژه کشاورزان گردید.

كد خبر : ۲۳۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:دیشب دردوبخش خبری سیمای استانی افلاک وسراسری اختلاف آمارهای سازمان هواشناسی مشخص شد.

كد خبر : ۲۳۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:آیت‌الله سیدمحمد خامنه‌‌ای در گفت‌وگویی تفصیلی با فارس، با تاکید بر وجود سناریویی پیچیده از سوی دشمنان انقلاب برای ایجاد فتنه جدید در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو، اهداف و ابعاد مختلف این سناریو بویژه مطرح شدن نامزدی یک چهره مشهور سیاسی را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

كد خبر : ۲۳۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:طی حکمی از سوی دکتر کرم‌الله علیمرادی رییس فدراسیون ناشنواين و بيماري‌هاي خاص كشور، ابراهیم کرمی به عنوان مدیر تیم‌های ملی ناشنوایان و پیوند اعضا منصوب شد.

كد خبر : ۲۳۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:تجمع علما، اساتيد، فضلا و طلاب مدرسه  علميه امام رضا(ع)  در اعتراض به هتك حرمت مرقد حجربن عدي(ره) امروز در پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۲۳۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:مسئول مدرسه علمیه امام رضا(ع) پلدخترگفت:اقدامات جنون آمیزانه وهابیت باچراغ سبز سازمان‌های به اصطلاح حقوق بشر،درسوریه انجام می گیرد.

كد خبر : ۲۳۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:رئیس سازمان حفاظت محیط زیست لرستان گفت: «شش شهرستان استان لرستان به ایستگاه سنجش گردوغبار و برخی از شهرستان های دیگر نیز به چند دستگاه پرتابل سیار برای پایش گرد وغبار مجهز شدند.»

كد خبر : ۲۳۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:مسئول اداره هواشناسی پلدخترگفت:طی روزهای گذشته براثرورودسامانه بارشی درشهرستان پلدختر97.2میلیمترباران باریده است.

كد خبر : ۲۳۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران از ۲۰ سال گذشته تاکنون به جذب نیروهای متخصص در عرصه کتاب، منابع غیرکتابی، اسناد و نسخ خطی پرداخته بود که تا چندی پیش اکثر آنها با سابقه‌ای بیش از ۱۰ سال در این کتابخانه مشغول به کار بودند.

كد خبر : ۲۳۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:امام جمعه مسجد براثا بغداد اخبار منتشر شده درباره سوزانده شدن مقام جعفر ابن ابی طالب در الکرک اردن را بی اساس دانست.

كد خبر : ۲۳۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:تلویزیون سوریه اعلام کرد که انفجارهایی که در منطقه «جمریا» در نزدیک منطقه الهامه در ریف دمشق به وقوع پیوسته ناشی از حمله موشکی اسرائیل بوده است.

كد خبر : ۲۳۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان از سخنرانی مصطفی کواکبیان و کامران باقری لنکرانی دو کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری در این دانشگاه خبر داد.

كد خبر : ۲۳۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:مسئول نشریات دانشجویی دانشگاه لرستان از کسب مقام چهارم رتبه بندی نشریات دانشجویی کشور توسط این دانشگاه خبر داد.

كد خبر : ۲۳۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:مدیر کل حفاظت از محیط زیست لرستان از تهیه اطلس گونه‌های گیاهی سفید کوه لرستان توسط دانشگاه آزاد بروجرد خبر داد.

كد خبر : ۲۳۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشكی لرستان از اجرای طرح ملی سلامت ایرانیان به منظور سنجش میزان فشار خون افراد بالای 30 سال در استان خبر داد.

كد خبر : ۲۳۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:فرمانده نیروی انتظامی لرستان ازشناسامنه دارکردن مجرمان موادمخدردرلرستان خبرداد.

كد خبر : ۲۳۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:مطالعات جدید شرکت ملی نفت از کشف ذخایر عظیم نا متعارف نفت "شیل نفت" در استان لرستان حکایت دارد و پیش بینی می شود به زودی لرستان هم به جمع استان‌های نفتخیز کشور یپیوندد.

كد خبر : ۲۳۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:خبرگزاري عراقي براثا در خبري اختصاصي، با انتشار تصويري اعلام كرد كميته‎هاي مردمي وابسته به ارتش سوريه، موفق به دستگيري يكي از عاملين نبش قبر و هتك حرمت به مرقد شريف جناب حجر ابن عدي شده‎اند.

كد خبر : ۲۳۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:پس از حدود دو سال درگیری مخالفان سوری با دولت قانونی”بشار اسد”، سیاست‌های سرکردگان شورشیان به بن‌بست خورده و به مرحله‌ای رسیده‌اند که به استفاده از زن‌ها برای جذب نیرو و ادامه درگیری‌ها متوسل شده‌اند. بدبختی و درماندگی شورشیان به مرحله‎‌ای رسیده که زن‌های بدکاره و رقاص را از فاحشه‌خانه‌ها و کلوب‌های شبانه استخدام کرده و از آن‌ها برای جذب جوانان سوری و دیگر کشورها استفاده می‌کنند.

كد خبر : ۲۳۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:حمله به دمشق ودخالت درمسائل داخلی سوریه به نفع اسرائیل نیست وبازنده اصلی این میدان اسرائیلی هاهستند.

كد خبر : ۲۳۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:رئیس جمهور با اشاره به اینکه می‌گویند 45 تومان به جیب مردم گذاشته‌ای و 90 تومان از جیب مردم برداشته‌ای، گفت: من می‌گویم شما این پول را از جیب مردم برداشته‌اید. در سال کل یارانه‌ای که می‌دهیم 41 هزار میلیارد تومان است،  9 هزار میلیارد تومان از این مبلغ از قدیم در قانون بودجه برای نان،‌ برق و شیر و 32 هزارتای بقیه را از مردمی می‌گیریم که مصرف و درآمد بالایی دارند.

كد خبر : ۲۳۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:جشنواره و مسابقات ورزش های بومی و محلی استان های غرب كشور روز یكشنبه در شهرستان سلسله بكار خود پایان داد.

كد خبر : ۲۳۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:اظهارنظر پیرامون اقدامات و سخنان اسفندیار رحیم مشایی و جریان منسوب به وی که در ادبیات سیاسی امروز ایران به عنوان " جریان انحرافی" از آن یاد می شود در میان کاندیداهای این دوره از انتخابات ریاست جمهوری به یکی از مباحث مهم انتخاباتی تبدیل شده است.

كد خبر : ۲۳۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:وزیر دفاع از رونمایی پهپاد جدید ایرانی با نام «حماسه» و دستاوردهای متعدد دیگر در حوزه محصولات دریایی، پهپادها و موشکی در کنگره شهدای وزارت دفاع خبر داد.

كد خبر : ۲۳۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:دبیر ستاد هدفمندسازی یارانه ها با اعلام اینکه امسال یارانه نقدی به نان پرداخت نخواهد شد، از اصلاح قیمت حامل‌های انرژی در فاز دوم اجرای هدفمندی یارانه ها و بازپرداخت منابع حاصل از آن به مردم و تولید همانند فاز اول خبرداد.

كد خبر : ۲۳۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:شاگرد برجسته آیت الله مصباح توضیحات مفصلی را در خصوص دو دیدارش با اسفندیار رحیم مشایی ارائه کرد.

كد خبر : ۲۳۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:رئيس سازمان ميراث فرهنگي، حسابرس ديوان محاسبات مستقر خراسان را بعلت رد هديه يك ميليون ريالي اش مورد عتاب قرار داد و دستور اخراج وي از ساختمان ميراث را داد.

كد خبر : ۲۳۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:نماینده مرم تهران گفت: وظیفه صدا و سیما صرفا پوشش خبری سفرهای استانی و مصوبات و خدمات دولت است نه تبلیغات استانی دولت برای یک کاندیدای خاص.

كد خبر : ۲۳۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز: بخشداربخش مرکزی پلدخترگفت:تعرّض به مقدسات مسلمانان و قبور مطهر بزرگان اسلام نشانه‌ بزرگی حقانیت اسلام و مکتب اهل البیت علیهم السلام است.

كد خبر : ۲۳۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:پس از انتشار این پیامک، یکی از مسئولان و متولیان آستان مقدس حضرت رقیه (س) با سایت شیعه‌آنلاین تماس گرفته و ضمن تکذیب مضمون پیامک اخیر، پشت پرده و علت انتشار این‌گونه پیامک‌ها را عنوان کرده است.

كد خبر : ۲۳۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:خواب نما شدن چهره های سیاسی کشور برای جلب توجه آن هم در آستانه انتخابات مهم ریاست جمهوری که سرنوشت کشور برای چهار سال آینده دوباره رقم خواهد خورد موضوعی ایست که گریبان گیر برخی از مسئولین کشور شده است.

كد خبر : ۲۴۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:دفتر حضرت آیت الله سیستانی در تهران ، هر نوع پیامک های با مضامین منتشر شده منتصب به ایشان را تکذیب کرد.

كد خبر : ۲۴۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:مدیر جهاد کشاورزی پلدختر از خسارت سه میلیارد ریالی تگرگ به محصولات این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۲۴۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:تصویری در شبکه خبری الغوطه الشرقیه که وابسته به معارضین سوری است منتشر شد که منتشر کنندگان آن مدعی شدند تصویر پیکر مبارک "حجر بن عدی” می باشد.

كد خبر : ۲۴۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:با اعلام رسمی وزیر کشور پروسه ثبت‌نام انتخابات یازدهم ریاست‌جمهوری در وزارت کشور آغاز و روند برگزاری این انتخابات شکل جدی تری به خود گرفت.

كد خبر : ۲۴۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:چهل و ششمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه عصر امروز در محل دفتر سخنگو برگزار شد.

كد خبر : ۲۴۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:حمله به دمشق ودخالت درمسائل داخلی سوریه به نفع اسرائیل نیست وبازنده اصلی این میدان اسرائیلی هاهستند.

كد خبر : ۲۴۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت پیش از این از تصویب تعرفه ۴۰ درصدی برای واردات خودروهای زیر ۲۵۰۰ سی سی و ۷۵ درصدی برای خودروهای بالای ۲۵۰۰ سی سی خبر داد و گفت: کماکان واردات خودروهای بالای ۲۵۰۰ سی سی ممنوع است اما برای آنها تعرفه در نظر گرفته شده است

كد خبر : ۲۴۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:علاوه بر شیعیان، بسیاری از اهل تسنن نیز هتک حرمت به مزار شریف و پیکر مطهر شهید «حجربن عدی» و هم چنین آرامگاه «جعفر طیار» را محکوم کردند.

كد خبر : ۲۴۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:تحقیقات دانشمندان به خوبی پاسخ سوالات اساسی ما پیرامون نحوه‌ی کارکرد این دنیا را ارائه کرده است. اما گاهی اوقات، محققان به دنبال مواردی می‌روند که هرگز تصور نمی‌کردیم دانستنشان بدرد بخور باشد. در این مقاله نگاهی داریم بر تحقیقات ارزشمندی که یافته‌های عجیب و غریبی را از تاریخ بشر بیرون کشیده و به پرسش‌هایی پاسخ داده که تصورشان نیز عجیب است!

كد خبر : ۲۴۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:چند روز پیش خبری در برخی رسانه‌ها منتشر شد، مبنی بر اینکه رژیم اسرائیل، می‌خواهد با حمایت و هدایت آمریکا، وارد ائتلافی ضدایرانی با چهار کشور منطقه شود. اکنون به نظر می‌رسد، شکل‌گیری این ائتلاف جنبه جدی‌‌تری به خود گرفته و حتی جزییاتی از برنامه این گروه برای تقابل با ایران منتشر می‌شود.

كد خبر : ۲۴۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:تهیه‌کننده سریال «حجربن عدی» ضمن محکوم کردن اهانت تروریست‌های سوری نسبت به این شخصیت برجسته اسلام گفت: وی از یاران صدیق پیامبر اکرم (ص) و امام علی(ع)‌ بود و با این اتفاق مردم به حدی تحت تأثیر قرار گرفته‌اند که به می‌گویند الان زمان مناسبی برای پخش مجدد این سریال است.

كد خبر : ۲۴۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:سخنگوی انتخاباتی حسن روحانی اخبار منتشره مبنی بر حضور هاشمی به همراه خاتمی در عرصه انتخابات را رد کرد و از حمایت هاشمی رفسنجانی از روحانی خبر داد.

كد خبر : ۲۴۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:مصطفی کواکبیان گفت:انشاء‌الله رأی می‌آورم اما به هر دلیلی اگر مردم من را نپسندیدند به رقیبی که براساس قانون انتخاب شده یک« جعبه شیرینی» خواهم داد.

كد خبر : ۲۴۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:فرمانده انتظامی استان لرستان از دستگیری فردی که اقدام به احتکار 26 تن روغن مایع خوراکی کرده بود، خبرداد و گفت: روغن‌ها به ارزش 600 میلیارد ریال بود و فرد محتکر توسط مأموران پلیس آگاهی استان لرستان شناسایی و دستگیر شد.

كد خبر : ۲۴۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان از پراکندگی گسترده یلوه حنایی در منطقه سفیدکوه خرم‎آباد خبر داد.

كد خبر : ۲۴۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان لرستان از هزینه سه میلیارد تومان برای تجهیز کارگاههای آموزشی مدارس این استان خبر داد.

كد خبر : ۲۴۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:رئیس دانشگاه فنی دخترانه خرم آباد از دریافت مجوز پنج رشته جدید در این دانشگاه خبر داد.

كد خبر : ۲۴۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی لرستان از تولید بیش از 200 هزار تن سیبزمینی و پیاز در استان خبر داد.

كد خبر : ۲۴۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:امروزحال وهوای وزارت کشوربرای کاندیداهای ریاست جمهوری چطوربود

كد خبر : ۲۴۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی لرستان از اختصاص 200 میلیون تومان اعتبار برای خرید کتاب از نمایشگاه بین‌المللی کتاب توسط این دانشگاه خبر داد.

كد خبر : ۲۴۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:بخشداربخش معمولان گفت:دردوضلع شرقی وغربی شهرمعمولان معادنی با ظرفیت هایی ازیک ماده معدنی  موسوم به قیرطبیعی کشف شده است.

كد خبر : ۲۴۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:رهبر القاعده در شمال آفریقا از مسلمانان در سراسر جهان خواست تا به تلافی مداخله نظامی فرانسه در مالی منافع فرانسه را هدف قرار دهند.

كد خبر : ۲۴۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:آقای خاتمی-برعکس آقای هاشمی- از آنجا که اطمینان دارد در صورت نامزد شدن قطعاً رد صلاحیت خواهد شد، کاندیدا نمی‌شود.

كد خبر : ۲۴۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:رئیس جمهورگفت: امروز در سوریه چه کسی دیگری را می‌کشد؟ دو گروه که هر دو از یک ملت هستند. هر دو جزو ملت سوریه هستند.دشمن در سوریه به دنبال سوءاستفاده است.

كد خبر : ۲۴۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:بار دیگر شبکه جهانی ارتباطات در کشور دچار اختلال شد.

كد خبر : ۲۴۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:مصطفی محمدنجار ضمن اعلام ثبت‌نام 75 نفر از نامزدها در روز اول مهلت ثبت نام کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، از ارسال روزانه پرونده کاندیداها به شورای نگهبان خبر داد.

كد خبر : ۲۴۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:بی بی سی امروز در خبری فوری مدعی شد سه انفجار در مرکز تحقیقات و انبار موشکی غرب تهران روی داده است .

كد خبر : ۲۴۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:رییس سازمان جهاد كشاورزی لرستان از آغاز كار برداشت محصول گندم از مزارع استان خبر داد.

كد خبر : ۲۴۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:دبیر کل حزب مردم سالاری ،هدفمند کردن یارانه ها توسط دولت را ضربه ای مهلک به اقتصاد کشور دانست وبه ترمیم روابط ایران و آمریکا از طریق مذاکره اشاره کرد.

كد خبر : ۲۴۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان گفت: انتخابات شوراها در 80 درصد روستاهای لرستان برگزار می شود.

كد خبر : ۲۴۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:هر بار که پیرامون داروهای در گمرک مانده از مسئولین وزارت بهداشت سوالی می شود از حذف ارزمرجع و مشکلات دارو سخن به میان می آورند.

كد خبر : ۲۴۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:کاندیدای ریاست جمهوری گفت: یک مسئول کشوری اگر اشتباه کرد، باید از مردم عذر خواهی کند.

كد خبر : ۲۴۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:تحولات سوریه در هفته جاری وارد مرحله تازه‌ای شده و پس از سوء استفاده رژیم صهیونیستی از شرایط حاکم بر این کشور برای ضربه زدن به تاسیسات نظامی آن و کمک به شورشیان مسلح وابسته به جبهه النصره که با چراغ سبز آمریکا صورت گرفته، به نظر می‌رسد عزم جمهوری اسلامی ایران برای حمایت گسترده‌تر از این عضو محور مقاومت فرایند دیگری را تجربه می‌کند

كد خبر : ۲۴۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:دادگاهی در ایتالیا اتهام تخلف مالیاتی «سیلویو برلوسکونی» نخست وزیر سابق و در تنگنا قرار گرفته این کشور را تأیید کرد.

كد خبر : ۲۴۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:ارتش الکترونیک سوریه در واکنش به حمله موشکی رژیم صهیونیستی به مرکز تحقیقات علمی «جمرایا»، اصلی‌ترین سیستم‌های مدیریت زیرساخت «اسکادا» در حیفا که برای مدیریت اینترنت، آب، برق، تاسیسات و کارخانجات استفاده می‌شود را هک کرد.

كد خبر : ۲۴۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان گفت:سرانه مطالعه درلرستان مطلوب نیست  وکتابخوانی جزء الویت های فرهنگی مردم قرارداده نشده  است .

كد خبر : ۲۴۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:از صبح امروز (پنج‌شنبه) سومین روز ثبت‌نام از داوطلبان کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری آغاز شد که اخبار آن به صورت لحظه به لحظه در متن این خبر بروزرسانی می شود.

كد خبر : ۲۴۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:بخشداربخش معمولان گفت:دردوضلع شرقی وغربی شهرمعمولان معادنی با ظرفیت هایی ازیک ماده معدنی  موسوم به قیرطبیعی کشف شده است.

كد خبر : ۲۴۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:شب گذشته دو تن از تکنسین های اورژانس لرستان در حین برگشت از ماموریت دچار حادثه رانندگی شدند که حال یکی از آن ها بدخیم گزارش شده است.

كد خبر : ۲۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:مدیر کل حمل و نقل و پایانه های لرستان از آغاز نام نویسی هجدهمین آزمون حمل و نقل بین المللی کالا در استان خبر داد.

كد خبر : ۲۴۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از اعلام فراخوان پنجمين جشنواره نماهنگ رضوی در لرستان خبر داد

كد خبر : ۲۵۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:رییس دانشگاه پیام‌نور لرستان از افتتاح مجموعه پردیس دانشگاه تا یکی دو سال آینده خبر داد.

كد خبر : ۲۵۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:معاون امور عمرانی استانداری لرستان گفت: بخش عمده ای از مصوبات هیات دولت و ریاست جمهوری در جریان سفرهای استانی خود در این استان اجرا شده است.

كد خبر : ۲۵۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از آغاز عملیات اجرایی مجتمع پتروشیمی شهرستان كوهدشت در نیمه نخست امسال در این شهر خبر داد.

كد خبر : ۲۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:برخي خبرها حاكيست اسفنديار رحيم‌مشايي روز جمعه براي كانديداتوري در انتخابات ثبت‌نام خواهد كرد.

كد خبر : ۲۵۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:استاندار لرستان گفت:لرستان در ستاد توسعه بخش کشاورزی و جذب اعتبارات عمرانی در سطح کشورموفقیت های خوبی راکسب کرده است.

كد خبر : ۲۵۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:رییس سازمان جهاد کشاورزی لرستان از بهره‌برداری از 1375 طرح کشاورزی در استان خبر داد.

كد خبر : ۲۵۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:بیماران پلدختر برای رساندن بیماران خود به اورژانس باید از موانع زیادی عبور کنند، تا بیمار خود را از خطر مرگ نجات دهند.

كد خبر : ۲۵۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:جانشين رئيس ستاد انتخابات کشور گفت: امروز تایید صلاحیت‌ كانديداهاي انتخابات شورای شهر در هیات‌های اجرایی به پایان رسيد و باید به هیات‌های نظارت برای بررسی فرستاده شود.

كد خبر : ۲۵۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز: امام جمعه لاهیجان گفت:: یکی از اهداف  و ویژگی های جریان انحرافی کنار زدن رو حانیت از حاکمیت است وسفر های دولت به ظاهر برای رفع مشکلات مردم است و تبلیغات انتخابات هم اهداف این سفرها است.

كد خبر : ۲۵۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:آخرین اخبارفوتبال لیگ برتردریک نگاه

كد خبر : ۲۵۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:مشایی برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری تست اعتیاد داد.

كد خبر : ۲۵۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:صبح امروز زلزله‌ای به بزرگی 2 / 6 ریشتر بندر جاسک واقع در استان هرمزگان و زلزله شدیدی به قدرت 6/2 در ساعت 6:38 بامدادامروز شنبه در ناحیه بشاگرد در شمال بندر جاسک رالرزاند

كد خبر : ۲۵۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:سعید کوشافر: این هفته نیز مانند همه هفته های قبل با دستی پر خدمت شما رسیدیم , انتخابات و پایان لیگ برتر فوتبال , دو پدیده خبرساز کشور بودند که بخش وسیعی از اخبار را به خود اختصاص داده اند , اخباری از
مردان تاریخی دراردوی استقلال و حرکت عجیب سپاهانی ها تا کشف خانواده ای که 70سال پشت کوه بودند و اعتیاد به لوازم ارایش...

كد خبر : ۲۵۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:همزمان با افزایش درخواست های عمومی برای کاندیداتوری آیت الله هاشمی در انتخابات، دو تن از آیات عظام تقلید در پیام های جداگانه ای ، نظر مثبت خود را در مورد کاندیداتوری هاشمی اعلام کرده اند.

كد خبر : ۲۵۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:نرخ بلیت هواپیما در پروازهای داخلی به طور میانگین 65 درصد افزایش یافت و از امروز(سه‌شنبه) اعمال می‌شود. حداکثر وحداقل این بها 60 تا 70 درصد اعلام شده است.

كد خبر : ۲۵۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:مدیر عامل صندوق مهر امام رضا(ع) با بیان اینکه وام خود اشتغالی ۲۰ میلیون تومان شده، ‌گفت: امسال ۹ هزار میلیارد تومان برای اشتغال در نظر گرفته شده است.

كد خبر : ۲۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:وزیر رفاه دولت نهم گفت: به صورت مستقل وارد انتخابات شده‌ام و فکر می‌کنم به یک تحول در مدیریت کشور نیاز داریم.

كد خبر : ۲۵۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:قاليباف با اشاره به اينکه من مرد پروژه‌هاي نيمه تمام نيستم، گفت: هيچ پروژه‌اي را در شهر تهران بي‌پايان نخواهم گذاشت.

كد خبر : ۲۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:رییس جمعیت هلال احمر شهرستان سلسله ازحداث پایگاه امداد جاده ای موقت درمنطقه کاکا رضا خبرداد.

كد خبر : ۲۵۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:مدیر کل ورزش و جوانان لرستان گفت: در حالی که لرستان از حیث استعدادهای  ورزشی جزء بهترین های کشور است اما متاسفانه از لحاظ زیرساخت و سرمایه گذاری بخش خصوصی در ورزش در فقر به سر می بریم.

كد خبر : ۲۵۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:داوود احمدی‌نژاد برای ثبت‌نام در انتخابات ریاست جمهوری در ستاد انتخابات کشور حضور یافت.

كد خبر : ۲۵۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:سرمربي گهر به خاطر کسب نتايج ضعيف و سقوط به ليگ دسته اول از مردم دورود و لرستان عذرخواهي کرد.

كد خبر : ۲۵۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:دفتر آیت الله سیستانی در خصوص خبر منتشره از ایشان درباره واجب بودن حضور کاندیداتوری هاشمی، ابراز بی اطلاعی کرد.

كد خبر : ۲۵۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام با تکذیب مطالب منتشر شده درباره دیدار محمد هاشمی با آیت‌الله سیستانی اعلام کرد «امروز هیچ‌گونه نشست خبری در دفتر ریاست این نهاد برگزار نمی‌شود».

كد خبر : ۲۵۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:در بی سابقه ترین حواشی مربوط به انتخابات در تاریخ جمهوری اسلامی ایران و شاید دیگر نقاط دنیا، 1 روز مانده به ثبت نام کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری، هنوز مشخص نیست که مهمترین کاندیداهای احتمالی پای به عرصه می گذارند یا خیر؟

كد خبر : ۲۵۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:«راز قطعنامه» با عنوان فرعی «چرایی علل پذیرش قطعنامه ۵۹۸ و پایان جنگ تحمیلی» نوشته کامران غضنفری یکی از جنجالی​ترین کتاب‌های امسال کیهان است که در غرفه این ناشر در نمایشگاه کتاب عرضه شده است.

كد خبر : ۲۵۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:اعضای هیئت اجرایی یازدهمین دوره ریاست جمهوری در شهرستان پلدخترانتخاب شدند.

كد خبر : ۲۵۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:اخبار لحظه به لحظه ستاد انتخابات کشور در روز پایانی ثبت نام نامزدها را به روایت بیان روز بخوانید.

كد خبر : ۲۵۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز: نماینده خبرگان رهبری گفت: انتخابات آینده یکی از میدان های بزرگ و مهم حماسه سیاسی است که در آن شاهد تقابل فتنه گران و جریان های انحرافی با عظمت و اراده ملت ایران هستیم که در پایان ملت ایران دست رد به سینه آنان خواهد زد.

كد خبر : ۲۵۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:گفتم: خواسته است بگوید قانون بی‌قانون! اصلا ایشان چند ماه است که برای تبلیغ مشایی در استان‌ها مرخصی گرفته و امور مردم را رها کرده است.

كد خبر : ۲۵۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:رئیس جمهوری ترکیه با تشریح مزیت‌های خط لوله جدید انتقال گاز " ترنس آناتولین" بدون اشاره به ایران از انتقال گاز جمهوری آذربایجان و ترکمنستان توسط ایران خط لوله به اروپا در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

كد خبر : ۲۵۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:از مهر ماه امسال دوره هاي دانشگاه جامع علمي- كاربردي در مقاطع كارداني و كارشناسي و در نظام هاي پودماني و ترمي بدون آزمون پذيرش دانشجو مي كند و ملاك اصلي سوابق تحصيلي است.

كد خبر : ۲۵۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز: امام جمعه لاهیجان گفت:: یکی از اهداف  و ویژگی های جریان انحرافی کنار زدن رو حانیت از حاکمیت است وسفر های دولت به ظاهر برای رفع مشکلات مردم است و تبلیغات انتخابات هم اهداف این سفرها است.

كد خبر : ۲۵۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:رئیس سازمان هوافضای وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از برنامه‌ریزی برای تحویل موشک‌های کروز پیشرفته با برد بیش از ۳۰۰ کیلومتر به نیروی دریایی سپاه خبر داد.

كد خبر : ۲۵۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:رئیس جمهور در خصوص شائبه تبلیغاتی بودن حضور خود در کنار اسفندیار مشایی گفت: تخلف نمی کنم، مرخصی گرفته ام.

كد خبر : ۲۵۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:عضو کمیسیون بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در مجلس با اشاره به ثبت‌نام آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در انتخابات ریاست جمهوری گفت: با توجه به حضور ایشان دلیلی برای ادامه عرصه انتخابات ندیده و از ادامه رقابت انصراف خواهم داد.

كد خبر : ۲۵۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:اداره برق قدیم شهرستان ازنا به مکانی برای جمع آوری زباله ها تبدیل شده است که باعث زشت شدن چهره شهر شده است.

كد خبر : ۲۵۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:محسن بهرامی سخنگوی انتخاباتی محمد شریعتمداری در پاسخ به این سؤال که آیا شریعتمداری با حضور هاشمی‌رفسنجانی از صحنه انتخابات کناره‌گیری خواهد کرد یا نه؟، گفت: مرد است و حرفش.

كد خبر : ۲۶۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: طرح ملی دانش آموزی نجات آب با عنوان داناب با حضور 48 هزار و 134 دانش آموز مقاطع دوم و سوم راهنمایی در استان اجرا می شود.

كد خبر : ۲۶۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:"عبدالله الربیعه" وزیر بهداشت عربستان سعودی اعلام کرد از ماه اوت گذشته تا کنون تعداد 15 نفر در این کشور بر اثر ابتلا به ویروس شبه سارس جان خود را از دست داده اند.

كد خبر : ۲۶۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:وزیر آموزش و پرورش از برگزاری آزمون استخدامی در این وزارتخانه خبر داد و گفت: هر چه زودتر باید آزمون را برگزار کنیم اما وقتی زمان می‌گوییم، اگر یک هفته دیر یا زود شود، مسائلی به وجود می‌آید.

كد خبر : ۲۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:به گزارش سایت ۸دی اسفندیار رحیم مشایی در گفتگو با این سایت در پاسخ به سوالی در خصوص علت حمایت احمدی نژاد از وی خاطرنشان کرد: این سوال را باید از خود احمدی نژاد بپرسید.

كد خبر : ۲۶۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:نامزدی هاشمی رفسنجانی تحلیلهای متفاوتی را به همراه داشته است.کیهان در سرمقاله امروز خود به تحلیل آن پرداخته و از پشت پرده این نامزدی خبر داده است

كد خبر : ۲۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:اسفندیار رحیم مشایی می‌گوید ستاد انتخاباتی ندارد و شیخ‌الاسلامی برای او ستاد مردمی تشکیل داده است.

كد خبر : ۲۶۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:دادگاه کیفری شهرستان «الخبر» در شرق عربستان سعودی، یک فرد عربستانی و لبنانی را به اتهام مشارکت در قاچاق یک دختر عربستانی به بیروت و مسیحی کردن او، به تحمل هشت سال حبس و پانصد ضربه شلاق محکوم کرد.

كد خبر : ۲۶۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:بر اساس پیشنهاد جدید کابینه اسرائیل، مرده های اسرائیل هم باید از این به بعد مالیات بپردازند تا شاید کابینه بتواند بخشی از مشکلات اقتصادی را رفع کرد.

كد خبر : ۲۶۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:علي‌اکبر ولايتي كانديداي يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري است.

كد خبر : ۲۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:مديركل تنقيح قوانين و مقررات رياست جمهوري اعلام كرد: قانون مجازات اسلامي از سوي رئيس مجلس به رئيس جمهور ابلاغ شد.

كد خبر : ۲۶۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:منوچهر متکی كانديداي يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري است.

كد خبر : ۲۶۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:مدیر آموزش و پرورش شهرستان پلدخترگفت:حضور پرشور مردم در این انتخابات تجدید بیعت با مقام معظم رهبری و نشانه اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

كد خبر : ۲۶۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:مهاجم آینده دار تیم فوتبال ذوب آهن مد نظر دو باشگاه بزرگ تهرانی قرار گرفته است.

كد خبر : ۲۶۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:در حالی که قیمت خرید تضمینی گندم با تجدید نظر دولت به ۷۲۰ تومان افزایش یافته است، مدیرعامل مجمع خبرگان کشاورزی گفت: دلالان عراقی گندم خوزستان را کیلویی ۱۲۰۰ تومان خریدند و اکنون گندم گیلان غرب و قصرشیرین را کیلویی ۱۰۰۰ تومان می‌خرند.

كد خبر : ۲۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:دکتر کوین بَرِت ، اسلام‌شناس و تحلیل‌گر مسایل آمریکا و خاورمیانه در یادداشتی در پرس‌تی‌وی به بررسی زوایای گوناگون ترور مالکوم شباز در مکزیک پرداخته و می‌نویسد: مالکوم ایکس موثرترین مبارز مسلمان آمریکایی در قرن 20 به شمار می رود و اکنون نوه وی یعنی ملکوم شباز در مکزیک ترور شده است.

 

كد خبر : ۲۶۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:آنچه مسلم است به نظر می رسد مقامات دولت آمریکا و سازمان سیا نمی خواهند نوه یک مبارز مسلمان آمریکایی که هنوز در یاد و قلب سیاهپوستان است به عنوان یک جوان حوزه رفته و شیعه از ایران به آمریکا برگردد.

كد خبر : ۲۶۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم آباد گفت: در حال حاضر نرخ بیکاری در لرستان دوبرابر نرخ بیکاری کشور است که این امر به دلیل عدم سرمایه گذاری کافی در استان است

كد خبر : ۲۶۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:دانشجویان دانشگاه لرستان دراین موردصحبت می کنند

كد خبر : ۲۶۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:در جاده شهرك المهدي به سمت ازنا درامتداد بلوار زيرسازي نامطلوب است،متلاشي بودن آسفالت از يك سو و تركيدگي لوله هاي آب از سوي ديگر باعث آبگرفتگي و ترافيك شده است.

كد خبر : ۲۶۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان گفت: دو آبشار جدید و زیبا در مناطق بکر لرستان شناسایی شد.

كد خبر : ۲۶۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:امروز باز هم شایعه ی عجیب دیگری در یکی از سایتهای خبری ایران منتشر شد مبنی بر اینکه گلشیفته فراهانی به قتل رسید!

كد خبر : ۲۶۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:اسماعیل حیدرپور مدیرعامل باشگاه گهر لرستان شد.

كد خبر : ۲۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:ثبت نام «کاندیداهای مشقی» برای این صورت می گیرد که زمینه یک تبیلغات روانی علیه شورای نگهبان فراهم شود. آیا این حضور به منظور یک انتحار سیاسی صورت گرفته است؟

كد خبر : ۲۶۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:برنامه نود از ساعت 22:31 دوشنبه شب 23 ارديبهشت ماه 1392 به روي آنتن شبکه سوم سيما رفت.

كد خبر : ۲۶۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره پرونده تبانی لیگ دسته یک صادر شد.

كد خبر : ۲۶۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:در یک اقدام کم سابقه گروهی از تبهکاران سایبری با استفاده از تکنیک‌های نفوذ به پایگاه داده‌های بانک‌های سراسر جهان موفق شدند، اطلاعات مربوط به کارت‌های اعتباری کاربران را استخراج کرده و مبلغی در حدود 45 میلیون دلار یعنی حدود 157 میلیارد تومان (البته با احتساب دلار 3500 تومان!) را سرقت کنند.

كد خبر : ۲۶۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:در لابلای برنامه منافقین برای اغتشاشات پس از انتخابات 92، سناریوی کشته سازی حداقل 50 نفر به چشم می خورد که اگر عوامل اطلاعاتی و نظارتی در انتخابات ذره ای غفلت کنند می تواند هزینه سنگینی را به بار آورد.

كد خبر : ۲۶۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:مجتبي ذوالنور گفت: آقاي احمدي‌نژاد پيچيده عمل مي‌کند و اعمال و رفتار ايشان قابل پيش‌بيني نيست و هر روز ممکن است کار جديدي از ايشان سر زند.

كد خبر : ۲۶۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:رئیس پلیس کشوردر پاسخ به دانشجویی در مورد پوشاندن لباس زنانه در مریوان گفت: لباس زنانه تن این اراذل و اوباش نکردند و آنها یک تن بان بود که روی سرش بسته بودند که با ماموران متخلف برخورد کردیم. البته بار دیگر از تمام زنان کردستان عذرخواهی می کنم.

كد خبر : ۲۶۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:رئیس پژوهشکده سامانه های فضانوردی سازمان فضایی ایران گفت: ایران دومین میمون فضانورد را اواخر امسال و یا اوایل سال آینده به فضا می فرستد که در این پرتاب، برای نخستین بار از حامل سوخت مایع که باعث شتاب کمتر محموله موجود زنده می شود، استفاده خواهد کرد.

كد خبر : ۲۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:  وزیر کشور از داوطلبان نامزدی انتخابات ریاست جمهوری خواست پیش از زمان قانونی تبلیغات انتخاباتی از هر کاری که شائبه تبلیغات دارد بپرهیزند و در زمان قانونی، به نحو احسن فعالیت تبلیغاتی کنند تا مردم بتوانند مقایسه و انتخاب کنند به ویژه آن که تبلیغات برای ارتقای شور انتخاباتی لازم است. 

كد خبر : ۲۶۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:سخنگوی شورای نگهبان از تائید پیشنهاد ارائه برنامه از سوی کاندیداهای ریاست جمهوری توسط هیات نظارت مرکزی خبر داد و گفت: در مورد برخی از کاندیداهایی که در احراز صلاحیتشان تردید داریم دعوت می شوند تا برنامه شان را ارئه دهند تا به یک نتیجه قطعی برسیم.

كد خبر : ۲۶۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:ستاد تبلیغات دفاعی کشور در بیانیه‌ای از کاندیداهای ریاست جمهوری خواست در مناظره‌ها و برنامه‌های تبلیغات انتخاباتی خود به گونه‌ای عمل کنند که امکان هرگونه سوءاستفاده دشمن سلب شود.

كد خبر : ۲۶۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:مدیر آموزش و پرورش شهرستان پلدخترگفت:حضور پرشور مردم در این انتخابات تجدید بیعت با مقام معظم رهبری و نشانه اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

كد خبر : ۲۶۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:احداث کارخانه نورد،پالایشگاه، کارخانه سیمان وپمپاژهای آبرسانی کشاورزی مطالبه جدی مردم پلدخترازرئیس جمهوراست .

كد خبر : ۲۶۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:ثبت نام ساعت آخری هاشمی رفسنجانی برای کاندیداتوری دوره یازدهم ریاست جمهوری آن هم درسن80 سالگی وتجربه دو شکست در انتخابات مجلس شورای اسلامی و ریاست جمهوری و عدم اقبال تداوم حضور در ریاست مجلس خبرگان رهبری بسیاری ازاندیشمندان و صاحبان قلم  را با این سؤال مواجه کرده است چه انگیزه ای هاشمی رفسنجانی را فقط یک ساعت قبل از اتمام مهلت ثبت نام به این عرصه کشانید که به ضم خویش به برخی ازاین دلایل می پردازیم.

كد خبر : ۲۶۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:معاون پرورشی فرهنگی آموزش و پرورش لرستان از تحت پوشش قرار گرفتن 80 هزار دانشآموز در برنامههای اوقات فراغت خبر داد.

كد خبر : ۲۶۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:محمد عباسی در حاشیه برگزاری جشنواره جوان کارآفرین در جمع خبرنگاران اظهار کرد: 30 درصد از کسانی که از سال 91 برای وام ازدواج ثبت نام کرده‌اند هنوز وام ازدواج دریافت نکرده‌اند و امیدواریم با حمایت دولت و دستور ویژه رییس جمهوری این امر هرچه سریعتر محقق شود.

كد خبر : ۲۶۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:در دهه سوم اردیبهشت ماه در حالی لرستان روزهای بارانی خوبی را پشت سر گذاشت که با آمدن ریزگردها باز هم هوای استان در شرایط ناسالم قرار گرفت.

كد خبر : ۲۶۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:مديركل تبليغات اسلامی استان لرستان از افزايش ۲۵ درصدی ظرفيت پذيرش معتكفان در اين استان خبرداد.

كد خبر : ۲۶۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:استاندار لرستان امروز سه‌شنبه، 24 ارديبهشت‌ماه برنامه‌های سفر چهارم رئيس‌جمهور و هيأت دولت به لرستان را اعلام كرد.

كد خبر : ۲۶۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:بی بی سی که در سال ۸۸ بیشترین نقش را در القای”تقلب” و سازماندهی “فتنه و آشوب” های پس از انتخابات برعهده داشت، در اقدامی هدفمند با حمایت قاطع از کاندیداتوری آقای هاشمی رفسنجانی، وی را کاندیدای پیروز انتخابات معرفی کرد.

كد خبر : ۲۶۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:نماینده مشهد در مجلس، از ارسال نامه‌ای با ۱۰۰ امضاء به شورای نگهبان برای رد صلاحیت هاشمی رفسنجانی خبرداد.

كد خبر : ۲۷۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:منابع خبري از پرتاب سه خمپاره از سوي تروريست هاي تکفيري به منطقه سيده زينب شهر دمشق خبر دادند.

كد خبر : ۲۷۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:یکصد و چهارمین سفر استانی محمود احمدی‌نژاد که قرار بود فردا به استان لرستان انجام شود به دلایل نامعلومی لغو شد. 

كد خبر : ۲۷۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد با بیان اینکه نتایج اولیه آزمون دکتری دانشگاه آزاد امروز اعلام می‌شود، گفت: تاریخ، محل و چگونگی مصاحبه رشته‌های مختلف این آزمون نیز از اول خردادماه به تدریج بر روی سایت www.azmoon.net قرار می‌گیرد.

كد خبر : ۲۷۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:عضو هيئت رئيسه مجلس از اعلام وصول طرح اصلاح بند "ز" ماده 44 قانون پنج ساله پنجم توسعه خبر داد.

كد خبر : ۲۷۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:دورچهارم سفردولت به لرستان دردقایق پایانی با مسئله وضعیت جویی دراستان لغو شد.

كد خبر : ۲۷۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:احداث کارخانه نورد،پالایشگاه، کارخانه سیمان وپمپاژهای آبرسانی کشاورزی مطالبه جدی مردم پلدخترازرئیس جمهوراست .

كد خبر : ۲۷۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:در پی اقدام محمود احمدی نژاد در همراه شدن با فامیلش ، اسفندیار رحیم مشایی به هنگام ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری ، موجی از انتقادات علیه این اقدام ساختارشکنانه در میان افکار عمومی شکل گرفت و کار به جایی رسید که هیأت نظارت بر انتخابات ، این اقدام را تخلف نامید و قرار شد موضوع برای رسیدگی ، به قوه قضائیه ارجاع شود.

كد خبر : ۲۷۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:مسوول دفتر رییس جمهور گفت: سفرهای استانی هیات دولت ادامه خواهد یافت.

كد خبر : ۲۷۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز: رئیس دبیرخانه ریاست جنبش عدم تعهد گفت: ما برای سرمایه‌گذاری و دوام آمده‌ایم؛ ما فرصت زایش انقلاب و رویش جمهوری اسلامی هستیم، چرا که آمده‌ایم بمانیم و به جلو برویم. محکم با هم می‌رویم.

كد خبر : ۲۷۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:کامران نجف زاده خبرنگار و مجری تلویزیون، مجری مناظره های کاندیداها در شبکه سه خواهد بود.

كد خبر : ۲۷۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:وزیر اطلاعات از آمادگی این وزارتخانه برای مقابله با طراحی‌‌های دشمن در حوزه انتخابات خبر داد.

كد خبر : ۲۷۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:رئیس‌جمهور در پاسخ به سؤالی نسبت به عدم احراز صلاحیت اسفندیار رحیم مشایی واکنش نشان داد.

كد خبر : ۲۷۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:اخیراً ثروت عطاء الله، یکی از نمایندگان حزب سلفی «نور» در مجلس شورای ملی مصر، طی اظهاراتی که نشان از نفرت بیمارگونه وی از شیعیان دارد، شیعیان را افرادی خطرناک تر از «زنان عریان» خوانده است.

كد خبر : ۲۷۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:به گزارش قانون ،شنیده های ما همچنان حاکی از آن است که در خصوص احراز صلاحیت قالیباف و جلیلی تشکیک صورت گرفته بوده اما در نهایت مورد توافق اعضای شورای نگهبان قرار گرفت. بدین ترتیب مشایی و لنکرانی رد صلاحیت شده اند. البته گمانه زنی ها حاکی از آن است که احتمال دارد طی روزهای آتی به رقابت انتخاباتی بازگردانده شود.

كد خبر : ۲۷۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:نشست های گروهک های ورشکسته ضد انقلاب برای ارائه نسخه های بی نتیجه و البته گدایی و جذب سرمایه های صهیونیستی و وهابی همچنان علیه جمهوری اسلامی ایران ادامه دارد.

كد خبر : ۲۷۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:انتشار فیلم ویدئویی منزجر کننده یک شورشی تروریست وهابی، در روزهای اخیر موجب واکنشهای شدیدی حتی از سوی مخالفان دولت سوریه شده است.

كد خبر : ۲۷۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:بعد از نامه بیش از صد نفر از نمایندگان مجلس به شورای نگهبان برای رد صلاحیت رفسنجانی در انتخابات آینده، حامیان وی نیز دست به کار شده و اقدام به نامه نگاری کردند.

كد خبر : ۲۷۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:چرا مردم نباید بدانند، علت لغو سفر احمدی نژاد به لرستان چه بوده است ودراین سفرکه انجام نشدلرستان ضررمیلیاردی کرد.

كد خبر : ۲۷۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:رییس اداره فرهنگ وارشادسلامی پلدخترازبرگزاری کنگره بین المللی علامه جزایری امسال درپلدخترخبرداد.

كد خبر : ۲۷۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداري پليس‌آگاهي ناجا از انهدام باند 8نفره کلاهبرداري تلفني از روساي شعب 3بانک خبرداد.

كد خبر : ۲۷۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:به دنبال چهارمین سفر استانی رئیس جمهور و هیئت دولت به لرستان، این سفر که قرار بود روز گذشته صورت گیرد به دلایل نامعلومی لغو شد.

كد خبر : ۲۷۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:سرپرست شرکت گاز استان لرستان از کاهش سرانه مصرف گاز در بخش خانگی استان لرستان خبر داد.

كد خبر : ۲۷۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:سامانه بارش زا که ازدیروز وارد پلدختر شد باعث بارندگی، رگبار و وزش بادشدیدشد

كد خبر : ۲۷۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:سخنگوی شورای نگهبان از تمدید مهلت ۵ روزه بررسی صلاحیت‌ها در این شورا خبر داد و گفت که تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه نتایج بررسی صلاحیت‌ها به وزارت کشور اعلام خواهد شد.

كد خبر : ۲۷۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:سایتی که در راستای تبیین و تئوریزه کردن سخنان اسفندیار رحیم مشایی راه اندازی شده بود از سوی کارگروه مصادیق مجرمانه فیلتر شد.

كد خبر : ۲۷۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:دیروز برنامه بزرگداشت «روز فردوسی» در سالن 12هزار نفری برگزار شد و با وجود اعلام رسمی و انجام همه هماهنگی‌ها برای حضور محمود احمدی‌نژاد در این مراسم، رییس دولت به این برنامه نیامد.

كد خبر : ۲۷۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:دیپورت کشتی گیران ایران از آمریکا خبری است که به سختی می توان آن را باور کرد.

كد خبر : ۲۷۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:یك گروه از هكرهای سوری وبسایت و برخی حساب های اینترنتی روزنامه فایننشال تایمز را مورد حمله قرار دادند.

كد خبر : ۲۷۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:پلیس مصر در اعتراض به ربودن 7 نظامی این کشور، گذرگاه رفح در مرز غزه را بست و تاکید کرد تا بازگشت این افراد، رفح را بازگشایی نخواهد کرد.

كد خبر : ۲۷۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:قاضي سراج گفت: دادگاه رسيدگي به پرونده مهدي هاشمي به فعاليت سياسي وي ورود نمي‌كند.

كد خبر : ۲۷۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:غلامحسین مظلومی بازیکن سابق تیم ملی و باشگاه استقلال بار دیگر در بیمارستان بستری شد.

كد خبر : ۲۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:روزنامه انگلیسی « دیلی تلگراف» از کاهش مسیحیان و افزایش روز افزون مسلمانان در کشور خبر داد.

كد خبر : ۲۷۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:نماینده حضرت آیت الله العظمی سیستانی در نجف اشرف گفت که مرجعیت عالی دینی نجف اشرف، توافق حاصله بین حزب کارگران کردستان و دولت ترکیه بدون هماهنگی قبلی دولت عراق را نقض حاکمیت عراق و تضعیف دولت این کشور دانست

كد خبر : ۲۷۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:خبرنگاران در جریان پیگیری‌های خبری به "زمزمه"ها و هایی برمی‌خورند که میهمان‌کردن مخاطبان به این شنیده‌ها خالی از لطف نیست.

كد خبر : ۲۷۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان نظارت دقیقی بر انتخابات شوراها دارند، گفت: اینکه گفته شده نظارت در مورد انتخابات شوراها صفر است درست نیست و به نظر می‌رسد اطلاعات درستی به ایشان (جنتی) نرسیده است.

كد خبر : ۲۷۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:مصاحبه کننده در خلال این سوالات همچنین می‌خواهد نظرات شخص شما را با نگاه عمیق بداند و بویژه بفهمد آیا واقعا به رشته‌ای که انتخاب کرده‌اید علاقه دارید یا خیر و آیا تلاش می‌کنید خارج از ساعت‌های درسی و کلاسی درباره این رشته مطالعه و تحقیق کنید یا نه؟

كد خبر : ۲۷۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:آخرين خبرها از نقل و انتقالات حكايت از سكوت بازيكن پرسپوليس در مقابل پيشنهاد استقلالي ها حكايت دارد

كد خبر : ۲۷۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:نماینده ولی فقیه درناحیه مقاومت بسیج پلدختر زوایای دیگرحلقه انحرافی را مشخص کرد.

كد خبر : ۲۷۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:سایت  امید اصلاحات در نظر سنجی خود از کاربران خود سوال کرده است که آیا به نظر شما کاندیدایی که برای آزادی فرزندمتهم به جاسوسی اش ده میلیاردتومان وثیقه می سپارد، می تواند نامزد اصلاحات باشد؟

كد خبر : ۲۷۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: با همکاری مردم انتخابات در امنیت برگزار خواهد شد و هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد.

كد خبر : ۲۷۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:فرماندار خرم آباد از آغاز برداشت گندم و جو از 80 هزار هكتار اراضي تحت كشت اين دو محصول از اوايل خرداد در شهرستان خرم آباد خبر داد.

كد خبر : ۲۷۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از انتخاب منصور ابراهیم زاده به عنوان سرمربی تیم فوتبال این باشگاه خبر داد.

كد خبر : ۲۷۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: 18 تن کره در گمرک انبار شده که برای ترخیص و ورود آن به بازار، بانک مرکزی باید ارز مرجع آن را پرداخت کند.

كد خبر : ۲۷۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:مدیرعامل شرکت پخش فرآورده ای نفتی استان لرستان از کشف 62 هزار و 100 لیتر نفت سفید ذخیر شده غیرمجاز در این استان خبر داد.

كد خبر : ۲۸۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:مدير مركز مديريت حوزه‌های علميه لرستان با بيان اينكه شش مدرسه علميه در لرستان در دست ساخت است از آغاز فعاليت مدرسه علميه رضويه طی سال‌جاری خبر داد.

كد خبر : ۲۸۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:نمایندگان خرم آباد،کوهدشت ، پلدختر ، دورود وازنادرمجلس شورای اسلامی ازعدم امضای حکم رئیس سازمان نظام پزشکی توسط رئیس جمهور،کاهش بودجه فرهنگی ، اعمال عدالت درکشوروبرخوردجدی باموتور سیکلت سوران متخلف انتقادکردند.

كد خبر : ۲۸۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:جمعیت حقوق بشری بحرینی با صدور بیانیه ای با اشاره به بازداشت یک معلول، آن را مغایر با قوانین بین المللی دانست و خواستار آزادی سریع وی شد.

كد خبر : ۲۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:رییس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در کشور توضیح داد: در انتخابات این دوره شوراها 300 هزار نفر ثبت‌نام کردند که از این تعداد 3000 شکایات به هیات‌های نظارت در مورد روند بررسی صلاحیت کاندیدا‌ها در هیات‌های اجرایی رسیده است در واقع تنها یک درصد کاندیدا‌ها نسبت به بررسی صلاحیت‌شان اعتراض داشتند.

كد خبر : ۲۸۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:نماینده مردم تهران در مجلس با انتقاد از اظهارات اخیر امام جمعه موقت تهران درباره ویژگی‌های رییس‌جمهور آینده و غیرمنطقی خواندن این سخنان گفت: فکر نمی‌کنم بنز آقای هاشمی گرانتر از پژوی آقای جنتی باشد.

كد خبر : ۲۸۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:مسئولان هندی و پاکستانی برای صادرات گندم به ایران تلاش می‌کنند که حتی خود به آلوده‌بودن آن اذعان دارند.

كد خبر : ۲۸۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:80 نفر از نمایندگان مجلس در نامه ای به نائب رئیس اول مجلس از وی خواستند تا برای بهره مند شدن از حضور وی در مجلس از ادامه فعالیت های انتخاباتی خود انصراف دهد.

كد خبر : ۲۸۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:مدیرعامل شرکت مخابرات استان لرستان از احیای مجدد سیم کارت تالیا در این استان خبر داد.

كد خبر : ۲۸۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:معاون امور عمرانی استانداری لرستان گفت: بخش عمدهای از مصوبات هیات دولت به استان اجرا شده است.

كد خبر : ۲۸۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:سرپرست فرهنگی جهاد دانشگاهی لرستان از پاکسازی تالابهای پلدختر خبر داد.

كد خبر : ۲۸۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:طی نامه‌ای 2 هزار و 422 نفر از علما، اساتید، دانشجویان و مردم لرستان از آیت‌الله مصباح‌یزدی به‌ خاطر معرفی دکتر باقری‌لنکرانی به عنوان کاندیدای اصلح تقدیر و تشکر کردند.

كد خبر : ۲۸۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:فرمانده انتظامی استان لرستان از دستگیری یک نفر کلاهبردار 2 میلیارد و 742 میلیون و 850 هزار ریالی و شناسایی 62 نفر مالباخته در 'خرم آباد' لرستان خبر داد .

كد خبر : ۲۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:همايش استانی «مهدويت و نماز» در آستانه نيمه شعبان در استان لرستان و در شهر خرم‌آباد برگزار می‌شود.

كد خبر : ۲۸۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان لرستان از احداث هزار و 650 کلاس درس جدید در این استان خبر داد.

كد خبر : ۲۸۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس٬ با تأکید بر لزوم اجرایی شدن حمایت‌های بیمه‌ای از جامعه رسانه‌ای کشور٬ گفت: اگر قرار باشد برای خبرنگاران و روزنامه‌نگاران شرایط حداقلی نظیر بیمه فراهم نشود٬ این عمل مصداق بارز سرپیچی از قانون خواهد بود.

كد خبر : ۲۸۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:هیاهو برای هیچ؟1

كد خبر : ۲۸۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:لباس جالب و جدید اشتون در دیدار با جلیلی

كد خبر : ۲۸۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز: اگر رای داد و شورای نگهبان هم آن رای را پذیرفت، هیچ کس حق ندارد یک کلمه راجع به این بگوید. اگربخواهد فساد کند، به مردم بگوید که این شورای نگهبان کذا و این مجلس کذا است، این فساد است و مفسد است یک همچو آدمی، تحت تعقیب مفسد فی الارض باید قرار بگیرد.

كد خبر : ۲۸۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:در زماني‌ كه تمام حواس‌ها به مقوله انتخابات رياست جمهوري و شوراي شهرهاست و توجه رسانه‌ ها به اين مساله حساس كشورمان معطوف شده است...

كد خبر : ۲۸۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:پیامبر اعظم(ص) می‌فرماید: از اولین شب جمعه در ماه رجب غافل نشوید؛ زیرا شبی است که فرشتگان آن را «لیلة الرغائب» می‌نامند. مقداری که از شب گذشت، هیچ فرشته‌ای در آسمان‌ها و زمین نمی‌ماند مگر اینکه در کعبه و اطراف آن جمع می‌شوند.

كد خبر : ۲۸۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:خبرگزاری رسمی سوریه "سانا" (sana) مشروح کامل مصاحبه اختصاصی بشار اسد رئیس جمهور سوریه  با روزنامه کلارین آرژانتین را منعکس کرده است.

كد خبر : ۲۸۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:جدول زیر گزارشی از پاسخ چند تن از نمایندگان مجلس به 2 پرسش درباره واكنش احتمالی احمدی نژاد به رد صلاحیت مشایی و همچنین واكنش نمایندگان مجلس به احتمال عدم تمكین احمدی نژاد در مقابل نظر شورای نگهبان است.

كد خبر : ۲۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:امروز نتیجه نهایی بررسی صلاحیت‌های کاندیداهای ریاست جمهوری اعلام می‌شود و گمانه‌زنی‌ها در این زمینه داغ‌تر از روزهای گذشته شده است. از شایعه اجرای قوانین جدید در شورای نگهبان گرفته تا انصراف آیت‌ا… هاشمی در آخرین ساعات روز دوشنبه! همه منتظرند تا اسامی تایید صلاحیت‌شدگان اعلام شود تا در روزهای آتی شاهد رقابت بین کاندیداهای ریاست جمهوری برای جلب آرا را شاهد باشیم.

كد خبر : ۲۸۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:نیروهای ارتش سوریه رهبر گروه جهادی تکفیری «جبهه النصره» که شاخه سازمان تروریستی «القاعده» در سوریه به شمار می آید، را در نبردهای شهر «القصیر» از توابع استان حمص به قتل رساند.

كد خبر : ۲۸۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:دبیر کل حزب مردمسالاری در اردبیل گفت: مشائی خودش را قبول ندارد و با رد صلاحیتش به تاریخ می پیوندد.

كد خبر : ۲۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:فرماندارپلدخترگفت:نامزدهای انتخابات شوراهای شهروروستا درپلدخترمی توانند به جای نصب پوسترهای تبلیغاتی برروی درودیوارشهرازطریق مساجدوسالن های اجتماعات تبلیغ کنند.

كد خبر : ۲۸۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱