اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۳۶۱۴    عبارت مورد جستجو: خدا

شرف الشمس چیست؟ چه آثاری دارد؟ آداب آن چگونه است؟ در چه روز واقع می‌شود؟ آیا تکرار آن در هر سال لازم است؟ و ده‌ها سوال دیگر؛ از جمله نکاتی است که علیرغم مبتلا به بودن اذهان مردم به این موضوع، غالبا در رسانه‌های دینی به آن پرداخته نشده است.

كد خبر : ۸۳۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۸۳/۰۱/۱۹


فرازي از وصيت نامه شهيد حبيب الله شفيعي جانشین گردان مالک اشتر ازنا به روایت پسرش دکتر صادق شفیعی.

 

كد خبر : ۱۱۷۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۰۷


در واقع فتنه سال 88 برآیند همه فتنه‌هایی بود که از پیش از پیروزی انقلاب تا دوره خاتمی با هدف در هم کوبیدن یا انحراف انقلاب اسلامی در فضای داخلی و بین‌المللی علیه انقلاب دنبال شده بود و به صورت مختلف فعالیت می‌کردند.

كد خبر : ۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۷


یکی از جانبازان فتنه 88 گفت: اگر یک چاقوکش دستگیر شود، رسیدگی به پرونده او را جلو می‌اندازند تا سریع حکم او را به اجرا برسانند؛ در حالی فتنه‌گران به اندازه یک لشکر چاقوکش به انقلاب ضربه زدند.

كد خبر : ۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رییس دانشگاه علوم پزشكی لرستان گفت: در حال حاضر 90 درصد تجهیزات فاز اول بهره برداری از بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد تامین شده است.

كد خبر : ۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آیین ویژه بزرگداشت سالروز رحلت پیامبر اكرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) همزمان با 28 صفر، با حضور گسترده و باشكوه مردم مومن و ولایی لرستان در مصلاهای نماز جمعه شهرستان های مختلف استان برگزار می شود.

كد خبر : ۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


كد خبر : ۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:با تغییر وزیر بهداشت، بحث بر سر لازم بودن یا نبودن رأی اعتماد دوباره به کابینه احمدی‌نژاد مطرح شد که با نظر شورای نگهبان فعلا دولت در معرض این آزمون قرار نگرفته؛ هر چند در آستانه آن است. رخدادهای صبح یکشنبه، هفدهم دی، زنگ خطر را برای دولت به صدا خواهد آورد.

كد خبر : ۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس جمهور سوریه با ارائه طرح سه مرحله ای برای تشکیل دولت وحدت ملی تاکید کرد که از اصول خود کوتاه نمی آییم و حامی مقاومت باقی خواهیم ماند.

كد خبر : ۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


كد خبر : ۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:پدر شهید احمدی روشن گفت: موضع‌گیری‌های شهید در جریانات فتنه در مقابل فتنه‌گران بسیار سخت بود چراکه اصلی‌ترین موفقیت مصطفی ولایت مداری وی بود.

كد خبر : ۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:طرح مهرآفرین دولت و استخدام‌های در حجم انبوهی که دولت با گذاشتن اختیارات خود در طبق اخلاص و تقدیم آن به استانداران، درصدد رسیدن به آن است، هرچند در ظاهر کمی پیچیده و گنگ به نظر می‌رسد، تکه‌ای مهم از پازلی بزرگ است که در ذهن دولت احمدی‌نژاد نقش بسته؛ پازلی که دیر یا زود، می‌توان ابعاد بزرگتری از آن را ترسیم کرد. از هم اکنون گویا روند استخدام ها در استان فارس آغاز شده است.

كد خبر : ۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:همایش مبارزه با جرایم اقتصادی، درخواست احمدی‌نژاد برای حضور در مجلس، ماجرای استخدام‌های دولتی، استعفای محمد بنا از سرمربی‌گری تیم ملی کشتی فرنگی و سخنان وزیر سابق بهداشت برای گفتن نا‌گفته‌ها در کنار صفحات سیاسی روزنامه‌ها که به ماجرای حضور یافتن یا نیافتن اصلاح طلبان در انتخابات پرداخته بودند، مهمترین موضوعات روزنامه‌های صبح امروز بود

كد خبر : ۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:شبکه العالم از آزادی 48 زائر ایرانی ربوده شده از سوی گروههای مسلح در سوریه خبرداد.

كد خبر : ۱۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:پیکر میرزا محمدتقی خان امیرکبیر را ابتدا در همان کاشان دفن کردند اما چند ماه بعد، با پیگیری‌های همسرش عزت‌الدوله، جسد را به کربلای معلی منتقل کردند تا برای همیشه در رواق شرقی حرم سیدالشهداء(ع) آرام گیرد.

كد خبر : ۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه با تعجب برانگیز دانستن اظهارنظر رئیس‌جمهور بر مبنای اخبار تحریف شده، تأکید کرد: منظور حجت‌الاسلام سعیدی از مهندسی معقول و منطقی، همان مطرح کردن آرمان‌ها و معیارها بوده و سپاه هیچگونه دخالتی در انتخابات‌ها نداشته و نخواهد داشت.

كد خبر : ۱۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:حجت الاسلام نقویان گفت: وقتی آقایان با خواهش و تذکر به حرف ها گوش نمی دهند، باید فریاد کشید.

كد خبر : ۱۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز: پادگان شهید شفیع‌خانی در شمال غرب اندیمشک، محل استقرار تیپ ۵۷ حضرت ابوالفضل(ع) لرستان بود، این روزها خبر می‌رسد علاوه بر فروش این یادمان در غفلت مسؤولان، این پادگان بکر در حال از بین رفتن است.

كد خبر : ۱۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیاناتی بعد از شهادت «علی‌اکبر شیرودی» فرمودند: او به یکی از برادران گفته بود "دعا کن شهید بشوم. از بعضی جریانات سیاسی خیلی دلم گرفته." درگیری‌های سیاسی، این جوان مؤمن را بسیار برآشفته و ناراحت کرده بود. شیرودی نخستین نظامی بود که به او اقتدا کردم و نماز خواندم.

كد خبر : ۱۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: بیش از 90درصد ظرفیت پذیرش دانشگاه ‌آزاد بر اساس سوابق تحصیلی است و پذیرش در این رشته‌ها از سوی مرکز آزمون این دانشگاه صورت می‌گیرد.

كد خبر : ۱۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت رئیس جمهور گفت: مجوز استخدامهای جدید برمبناری قانون است و ۸۰ هزار استخدامی پسر خاله رئیس جمهور نیستند.

 
كد خبر : ۱۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:یک پسربچه ۷ ساله که از ناحیه ۲ پا فلج بوده است،باعنایت خداوندمتعال وشفاعت حضرت ابوالفضل العباس (ع) شفا گرفت.

كد خبر : ۱۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: روایت خاطراتی از سال‌های دفاع مقدس به خصوص از لحظاتی که یک مادر با فرزندش وداع می‌کند، از جمله لحظات داغدار تاریخ ایران اسلامی است. خاطره که در زیر می‌آید لحظه‌ای است که پیکر شهید مصطفی عربی نوده را برای مادرش می‌آورند:

كد خبر : ۱۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سپهبد شهید صیاد شیرازی سال 1323 در شهرستان درگز از توابع استان خراسان متولد شد. شهید صیاد شیرازی در سال 1346 موفق به اخذ دانشنامه لیسانس دانشکده افسری شد و سپس دوره تخصصی توپخانه در آمریکا با درجه ستوان‏یکم را گذراند و با سمت استادی، در مرکز آموزش توپخانه اصفهان به تدریس پرداخت.

كد خبر : ۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدتی از شروع درگیری در جریان عملیات بیت المقدس می گذشت که روی بیسیم فهمیدم سلمان کارش گیر است . فرمانده گردان ، حسین قجه ای بود که تا حدی می شناختمش . بچه  ی اصفهان بود ؛ کشتی گیر ، پهلوان و مشتی . از آن آدم ها که هم فرماندهی اش عالی و هم شجاعتش بی نظیر بود. وقتی برگشتم به قرار گاه تاکتیکی . تو قرار گاه هنوز قصه ی در گیری گردان سلمان وحسین قجه ای سر زبان ها بود . حاج احمد متوسلیان با بیسیم حرف می زد. از قیافه اش پیدا بود خیلی ناراحت است . داشت به یک نفر می گفت که : حسین و بجه هاش در محاصره هستند....

كد خبر : ۱۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:بشکند بر آن قلمی که ننویسد بر خمینی {ره} و فرزندانش چه گذشت:-سرلشگر شهید حاج حسین خرازی

كد خبر : ۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:فرمانده سپاه حضرت محمد رسول‌‌الله(ص) تهران بزرگ گفت: به یقین آنهائی که جام زهر را در سال 67 به امام نوشاندند، عاقبت به خیر نمی‌شوند و در همین دنیا عقوبت می‌شوند. همچنان که سرنوشت بعضی از آنها را در فتنه 88 دیدید.

كد خبر : ۱۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: امروز بعضی افراد دلیل مخالفت خود با جمهوری اسلامی را مخالفت با اسلام می‌دانند و به همین دلیل با نظام دشمنی دارند.

كد خبر : ۱۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس‌جمهور با بیان اینکه هدفمندی یارانه‌ها استفاده از منابع ملی است، گفت: می‌توان قانونی تصویب کرد که هر کس معدنی اکتشاف کرد با شرایطی تا 50 سال از آن برداشت کند.

كد خبر : ۱۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:خاطره هاي بسياري از آقا مجتبی را به خاطر دارم. اما روايت خاطره اي كه موجب خنده و شادي اين عالم اخلاقي در بستر بيماري ر ا فراهم كرده بود ‏حلاوت ديدار با وي را برايم زنده نگه مي دارد را گذرا اشاره مي كنم.

كد خبر : ۱۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:زن کارمند بیمارستان که داشت با یک پرستار دیگر حرف می‌زد، وقتی ما را دید گفت، من هم می‌خواهم بروم این حاج آقا را ببینم. می‌خواهم ببینم کیست که همه سراغش را می‌گیرند و همراه ما راه افتاد.

كد خبر : ۱۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:تابستان گذشته فیلمی دست به دست بین مردم چرخید که در آن دو شکارچی(!) یک خانواده خرس قهوه‌ای را به شکل عجیبی شکنجه کرده و می‌خندیدند.

كد خبر : ۱۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:عضو مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: هرکس در هر جایگاه و مقامی در کشور تصور کند که مردم منهای ولی فقیه از او استقبال می‌کنند، در توهم است.

كد خبر : ۱۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: مستند «شکارچی در دام» روایتی است که در آن سربازان گمنام امام زمان(عج) بار دیگر قدرت خود را به رخ دشمنان قسم خورده کشیده و جاسوس اعزامی سیا را به دام انداختند.

كد خبر : ۲۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: نایب‌رئیس مجلس خبرگان رهبری، صدق رجل سیاسی و مذهبی بودن نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری را شرط بررسی صلاحیت آنها دانست و گفت: کسی که علیه مذهب صحبت کرده، رجل مذهبی نیست و تأیید صلاحیت نمی‌شود.

كد خبر : ۲۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نتایج نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد عربستان‌سعودی از منفورترین کشورهای منطقه به‌ شمار می آید.

كد خبر : ۲۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


كد خبر : ۲۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:فرمانده مرزبانی ناجا گفت: در ۱۰ ماه نخست امسال، مرزبانی از ورود ۷ گروه تروریستی که به منظور انجام عملیات خرابکاری آموزش دیده و تجهیزات لازم را نیز به همراه داشتند، جلوگیری کرد.

كد خبر : ۲۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس‌جمهور با بیان اینکه ماهیت خداوند و قرآن برای تمام مسلمانان یکی است، گفت: دسته‌بندی شیعه و سنی و اصالت طایفه از ناحیه شیطان است.

كد خبر : ۲۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:چهار وزیر کابینه دهم تاکنون از مجلس نهم کارت زرد گرفته‌اند، در این میان اما شرایط وزیر اقتصاد از وزرای دیگر حساس‌تر است چرا که او دو کارته است و تنها یک قدم تا استیضاح فاصله دارد.

كد خبر : ۲۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:قانون اصلاح قانون سرباز قهرمان از سوی علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی از طریق انتشار در روزنامه رسمی رسما ابلاغ شد.

كد خبر : ۲۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نتانیاهو در اولین جلسه رسمی بعد از انتخابات رژیم صهیونیستی از وحشتش از جمهوری اسلامی ایران سخن به میان آورد.

كد خبر : ۲۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رهبر انقلاب در خطبه‌های نماز جمعه سال 82 فرمودند: اگر کسی‌ برای‌ خدا از اسراف در تبلیغات و کارهای‌ ناباب اجتناب کرد، خدای‌ متعال به او کمک می‌کند.

كد خبر : ۲۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


كد خبر : ۲۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


كد خبر : ۲۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:روز گذشته منابع آگاه به «تماشا» خبر دادند یکی از بازیگران زن سریال «پروانه» ناپدید شده است!

كد خبر : ۲۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:روزی است مثل روزهای دیگر. هشتصد شهید را مردم تشییع کرده و بردوش می برند تا محل معراج شهدای تهران. سخنرانی می شود. سینه زنی، مداحی و خداحافظ. من نمی روم. طبق روال همیشگی می مانم تا سوژه شکار کنم.

كد خبر : ۳۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پلدختردرگفتگوبابیان روزبصیرت افزایی راازالویت های مهم بسیج برشمردوبرنامه های دهه فجررااعلام کرد.

كد خبر : ۳۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه پلدختربااشاره به موفقیت بزرگ ایران درهوا فضاوناراحتی دشمنان قسم خورده نظام گفت:امروز جمهوری اسلامی ایران در میان 10 کشور، هوا فضای دنیا قرار گرفته و این یک موفقیت بزرگ و افتخاری برای ایران اسلامی است.

كد خبر : ۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: به مناسبت دهه مبارک فجر رژه موتوری و خودرویی نیروهای انتظامی، بسیج، سپاه و ادارات و نهادهای پلدختر در این شهر برگزار شد.

كد خبر : ۳۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:داود احمدی‌نژاد اسامی برخی از عناصر جریان انحرافی‌ مرتبط با خارج از کشور را با گفتن حروف اول نام و نام خانوادگی آن‌ها اعلام کرد.

كد خبر : ۳۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: اینکه افراطی و متعصب از دیدگاه آقای هاشمی چه تعریفی دارد و افراطیون چه کسانی هستند مشخص نیست. دیگر اینکه عقلانیت و تدبیر امام در پذیرش قطعنامه موضوعیت داشته یا زهری که به او خوراندند هم در هاله ای از ابهام است.

كد خبر : ۳۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:انسان از نظر فردی در نبردی دائم میان دو قطب در درون خود است؛ قطب انسانیت و قطب حیوانیت، و حرکت انسان بتدریج بسوی کمال انسانی است.

كد خبر : ۳۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:عسگر اولادی در پاسخ به نامه دوم اصلاح‌طلبان نوشت شما همواره به اجرای بدون تنازل قانون اساسی تاکید می‌کنید، در این قانون اساسی شما، آیا از ولایت فقیه، شورای نگهبان، حقوق اساسی ملت سخن رفته است؟

كد خبر : ۳۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:شوراي نگهبان قانون اساسي طرح اصلاح قانون انتخابات رياست جمهوري را تاييد كرد.

كد خبر : ۳۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئيس‌جمهور در حكمي محمد حسن نامي را به عنوان سرپرست وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات منصوب كرد.

كد خبر : ۳۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:شرایط استخدامی تمام داوطلبان استخدامی در سراسر کشور در تمام دستگاه‌های اجرایی و استانی به تفکیک در طرح مهرآفرین مشخص و همچنین شرایط عمومی و تخصصی داوطلبان و مواد آزمون آن نیز تعیین شده است.

كد خبر : ۳۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: رئیس ‌جمهوری دقایقی پیش به همراه تعدادی از وزرای کابینه، برای دفاع از شیخ‌الاسلامی وارد مجلس شد.

كد خبر : ۳۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:پرفسور «نلیز می یر» ضمن برشمردن دلایلی برای منسوخ شدن عبارات «آزاد» و «عادلانه»‌ برای توصیف انتخابات کشورها، معتقد است عبارت نوظهور «استانداردهای بین المللی انتخابات»‌ نیز به همان اندازه عبارات آزاد و عادلانه مبهم و گمراه کننده است.

كد خبر : ۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:تیمسار قرنی در دادگاه در پاسخ این سؤال که چرا وارد مسائل سیاسی شده است، گفت: «قبل از اینکه سرلشکر باشیم، ایرانی هستم و حق دارم در کارهای مملکتی دخالت کنم و نظر بدهم تا آنجا که مغایر با قوانین موضوعه مملکت نباشد».

كد خبر : ۳۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


كد خبر : ۳۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


كد خبر : ۳۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: مهم‎ترین وظیفه مردم و مسئولان کشور در شرایط کنونی به منظور تداوم حرکت روبه رشد انقلاب، حفظ وحدت و انسجام، بصیرت و هوشیاری و پیروی محض از ولایت فقیه است.

كد خبر : ۳۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس ستاد دهه فجر شهرستان پلدختر گفت:دانش صلح آمیزهسته ای پاسخ دندان شکن ایران به تحریم های دشمن است.

كد خبر : ۳۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: یکی از اساتید حوزه علمیه قم گفت: زمانی که رهبری فرمانی صادر می‌کنند همه مردم به ویژه مسئولان باید به آن گوش فرا دهند و آگاه باشند که در غیر این صورت زحمات گذشته‌ به هدر می‌رود.

كد خبر : ۳۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع  رسانی بیان روز:رئیس دیوان عدالت اداری گفت: ما تاسف می‌خوریم که رئیس جمهور در تریبون عمومی مجلس سخنانی را بگوید که کاملاً مغایر با متن قانون اساسی و قوانین عادی است.

كد خبر : ۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مهدی مهدوی‌کیا به پیشنهاد یک تیم عراقی که بالغ بر ۲۵۰هزار دلار ارزش داشت، پاسخ منفی داد.

كد خبر : ۳۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نماینده مردم تهران در مجلس گفت: امروز کشور نیاز به آرامش،کار و تلاش برای عبور از موانع موجود خاصه مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم دارد؛ همچنین تفاهم مسئولان نیز زمینه انجام کارهای ناتمام و بزرگ موجود را فراهم می‌کند.

كد خبر : ۳۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:بسیج دانشجویی پردیس قم دانشگاه تهران طی بیانیه‌ای خطاب به مسئولان کشور گفت: خدا نکند حرکات شما به پای آبروی نظام گذاشته شود که در آن صورت شاهد پاسخ قاطع فدائیان ولایت خواهید بود.

كد خبر : ۳۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آیات عظام مکارم شیرازی و نوری همدانی به همایش سپاه با عنوان تبیین مکتب دفاعی انقلاب اسلامی در اندیشه های امام و رهبری پیام دادند.

كد خبر : ۳۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:ارتش جمهوری اسلامی جهت تکمیل کادرخوددربخشهای مختلف استخدام می کند.

كد خبر : ۴۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:ثبت نام استخدامی بانک توسعه وتعاون درسال91آغاز شد.

كد خبر : ۴۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:این پایگاه درنظرداردجهت احترام به ندرخواست های متععدشما مخاطبین محترم هرروزتعدادی ازاخباراستخدامی های کشوررامنتشرکند.

كد خبر : ۴۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سوزن‌های ته‌گرد که زیر انگشتانش نهادند، چشمانش بسته بود، جایی را نمی‌دید، دستانش را به دیوار کوبیدند درد استخوانهایش را سوزاند اما لب از لب باز نکرد.

كد خبر : ۴۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: بازیکن‌سازی وظیفه من نیست چون قدم‌های جادویی ندارم و نمی‌توانم این کار را کنم.

كد خبر : ۴۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:روزی که گاردی‌ها به دانشگاه حمله کردند و تیراندازی شد من بین دو ماشین «ریو» ارتشی پر از سرباز مسلح بودم. و اتفاقی عجیب رخ داد که باورش کمی مشکل است ولی خودم شاهدش بودم.

كد خبر : ۴۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس کمیته امدادشهرستان پلدختردرگفتگوباخبرنگاربیان روزبرنامه های این اداره رادردهه فجراعلام کرد.

كد خبر : ۴۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


كد خبر : ۴۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


كد خبر : ۴۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: حضور حماسی، پرشور و گسترده ملت ایران در 22 بهمن امسال پاسخ دندان شکنی به شیطنت‌های استکبار جهانی است.

كد خبر : ۴۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:شرکت در راهپیمایی 22 بهمن یک وظیفه شرعی است ومردم پلدخترباردیگرتوطئه های دشمنان راخنثی می کنند.

كد خبر : ۴۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه موقت تهران خطاب به مسئولان کشور گفت: بحث‌ها را به تخاصم نکشانید؛ خدا نکند در بحث‌ها هوا و هوس حاکم شود. مسئولین به جای این کارها بنشینند مشکلات مردم را حل کنند.

كد خبر : ۴۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آیت‌الله سیدمحمد خامنه‌ای گفت: اوایل انقلاب عده‌‌ای ناظر سیاسی کوتاه‌ نظر بر اساس معیارهای سیاست بازاری فکر می‌کردند دعوای انقلاب بر سر قدرت گروهی خاص بجای شاه است اما حضرت امام چشم‌اندازش اصلاح نظام حاکم بر جهان، تغییر در اصل هندسه آن، برقراری نظم جدید، احیای حقوق ذاتی بشر و استقلال ملت‌ها بود.

كد خبر : ۴۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: سفیر ایران در برلین هرگونه مصافحه و دست دادن با خانم «کلادیا رث» رئیس حزب سبزهای آلمان را به شدت تکذیب کرد و گفت: من دستم را به نشانه احترام بلند کردم و خانم رث نیز دستش را بلند کرد ولی هیچ ملامسه‌ای صورت نگرفت.

كد خبر : ۴۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه با تاکید بر اینکه ۲۲ بهمن روز سیلی زدن به دشمن در فتنه جدید است گفت: حضور در انتخابات خرداد آینده تیر خلاص به دشمن را خواهد زد.

كد خبر : ۴۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: رئیس‌جمهور قانون اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری را برای اجرا به وزارت کشور ابلاغ کرد.

كد خبر : ۴۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امروزلنزدوربین هاازانعکاس حضوربابصیرت مردم ولایتمدارهویزه ثانی درراهپیمایی 22بهمن درروزخداعاجزبودند.

كد خبر : ۴۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:پس از آن که «خوزه رافائل مارینا»، پزشک ونزوئلایی اعلام کرد، به استناد مدارک پزشکی که در دست دارد، هوگو چاوز رئیس جمهور ونزوئلا تا سه ماه دیگر بیشتر زنده نخواهد ماند، آقای چاوز رئیس جمهور ۵۸ ساله این کشور در نطقی که از تلویزیون دولتی پخش می‌شد، اعلام کرد برای انجام عمل جراحی رهسپار کوباست. او در این سخنرانی نیکولاس مادورو معاون خود را به مردم معرفی کرد و گفت، اگر برایش اتفاقی رخ دهد در انتخابات ریاست جمهوری به او رأی دهند.

كد خبر : ۴۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:لابلای اخبار امروز سایت‌ها، چشمم به این تصویر افتاد؛ دقت کردم.

كد خبر : ۴۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:یکی از بچه‌های ناب منطقه شهید «بهرام عیسوندرحمانی» معاون گروهان بود؛ هر وقت که صحبت از شهادت می‌شد، می‌گفت: «بهترین جا برای تیر خوردن پیشانی است».

كد خبر : ۵۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:گر وعده دیدار، هنگام مرگ است، بیا که وقت آن رسیده است. بیا و ببین که اشک انتظار، دامن شب را پر از شکوفه هاى آرزومند نسیم کرده است. تنها نه رنگ من، که رنگ شب از این همه غمهاى پریشان پرید.

كد خبر : ۵۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه و فرماندار پلدختر در پیامی مشترک از حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن قدردانی کردند.

كد خبر : ۵۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آیدین برهان گفت: در برخی از کشورها می‌بینیم که به حجاب اهمیت نمی‌دهند، زندگی آنها بی‌پایه و اساس است، در کشورهای مسلمان کسانی که به حجاب اهمیت می‌دهند، زندگی متفاوتی با سایرین دارند.

كد خبر : ۵۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:محمد اصغری، کارشناس نام آشنای هواشناسی در جعبه جادویی تلویزیون، آسمان سیاست در کشور را «برفی» پیش بینی می کند.

كد خبر : ۵۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:حالا دیگر نه فقط اهالی خیابان ایران بلکه همه مردم ایران آیت‌الله حاج آقا مجتبی تهرانی ‌را می‌شناسند و غم از دست دادن این استاد صاحب رساله، حالا حالاها بر شانه پایتخت‌نشینان سنگینی خواهد کرد.

كد خبر : ۵۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مسئول روابط عمومی کل سپاه گفت: سردار شاطری در مسیر دمشق به بیروت به دست مزدوران و حامیان رژیم صهیونیستی به شهادت رسیده

كد خبر : ۵۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:من فکر می‎کنم که دیگر به آخر خط رسیده‎ام و بریده‎ام. از بس دنیا برایم تنگ شده که به قفسه‎های سینه‎ام فشار می‎دهم. رابطه من فقط با تلفن است زن من هم از من جدا شد.

كد خبر : ۵۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رهبر معظم انقلاب در پیامی به همایش جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، فرمودند: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تجسّم پنجاه سال تلاش و مجاهدت است.

كد خبر : ۵۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:17 اندیشمند و استاد ایرانی در نامه ای به رئیس ‌جمهور مصر اعلام کردند، اندیشمندان مسلمان ایرانی آمادگی دارند تجربه و توان علمی خود را به دولت و ملت مصر انتقال دهند.

كد خبر : ۵۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه موقت تهران گفت: مردم ایران همه مسئولان را با ولایت می‌سنجند و هر مسئولی که با ولایت باشد محبوب دل مردم است اما اگر کسی کمترین زاویه‌ای با ولایت داشته باشد از چشم مردم می‌افتد و منفور می‌شود.

كد خبر : ۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رییس جمهور در پیامی شهادت سردار سرافراز شهید حسن شاطری را به محضر حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ، عموم مردم قدرشناس ایران و خانواده ایشان تبریک و تسلیت گفت.

كد خبر : ۶۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نامزد حزب مردم‎سالاری در انتخابات ریاست‎جمهوری گفت: سوال از رئیس جمهور فایده‌ای نداشت باید استیضاح احمدی‌نژاد کلید می‌خورد.

كد خبر : ۶۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:«پلاک داوود را که برایم آوردند، زنجیر نداشت. گفتم زنجیرش کجاست؟ گفت: جنازه داوود شیمیایی شد و باد کرد. زنجیر در گردنش محو شده، فقط توانستم پلاک را قیچی کنم، بردارم...»

كد خبر : ۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب گفت: از تذکرات خیرخواهانه و منصفانه حضرتعالی در مورد رفتار قوا سپاسگزاری می‌نمایم و آنچه از تذکرات به رعایت مصالح کشور توسط این بنده اشارت داشت، با جان و دل پذیرا و آن را نصب‌العین کار خویش قرار خواهم داد.

كد خبر : ۶۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه‌انسانی رئیس جمهور گفت: رفع ایراد استخدام رسمی به دستگاه‌های ملی و استانی ابلاغ شده و دستگاه‌ها بهانه‌گیری نکنند.

كد خبر : ۶۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: مادر شهیدان خالقی‌پور گفت: دعوای بین برادرها بالا گرفته بود. فهمیدم برای اینکه هر دو باهم به یک گردان نروند دعوا شده... رسول می‌گفت هر دو برادر شهید می‌شوند، مادر گناه دارد؛ به او رحم کن و نیا.

كد خبر : ۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نایب‌رئیس اول مجلس گفت: بیانات رهبر معظم انقلاب تذکرات دقیق مبتنی بر عدالت بود که با رصد دقیق رفتار مسؤولان بیان شد و نامه‌های رؤسای قوای قضائیه و مقننه بیانگر این واقعیت است.

كد خبر : ۶۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: من عضو دولت نیستم اما روی سلامت شاکله دولت قسم می‌خورم و بر همین اساس شاکله مجلس نیز پاک است.

كد خبر : ۶۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان لرستان گفت: به منظور حفاظت از حیاط وحش و محیط زیست به زودی پاسگاه محیط‌بانی با هشت نفر نیرو در تالاب‎های پلدختر مستقر می‎شود.

كد خبر : ۶۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:دبیرکل حزب‌الله لبنان به رژیم صهیونیستی درباره پیامدهای هرگونه تجاوز به خاک لبنان هشدار داد و گفت: «فرودگاه‌ها، بنادر و ایستگاه‌های برق شما در تیررس ماست، تنها به چند موشک نیاز است تا اسرائیل را در تاریکی فروببریم».

كد خبر : ۶۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:سردار سرلشکر مهدی زین الدین در 18 مهرماه سال 1338 در تهران به دنیا آمد و چون پدرش از مبازران سیاسی دوران طاغوت بود به شهرهای مختلفی تبعید می‌شدند.

كد خبر : ۶۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:جسد علی با کارت شناسایی و لباس‌های تیر و ترکش خورده‌اش شهر به شهر گردانده شد و در زادگاهش به خاک سپرده شد.

كد خبر : ۶۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:نبویان در جلسه جبهه پایداری در مجتمع ارشاد خرم آباد گفت:یکی از مباحثی که ما باید خیلی به آن توجه کنیم . و قبلا هم بارها آنرا تکرار کرده ام امروز می خواهم روی حرفهای تکراری مانور بدهم. تا اینکه زمینه آماده شود تا شما سوالاتتان را بفرمایید.

كد خبر : ۶۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:مدیرمدرسه علمیه امام رضا(ع)شهرستان پلدخترگفت:فرمایشات مقام معظم رهبری دردیدارپرشورمردم تبریزبرای همگان فصل الخطاب است.

كد خبر : ۶۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: عقیده دارم اصولگرایان اگر به مبانی خود وفادار هستند باید کارها را در میان خود تقسیم کنند و بر یک نامزد وحدت نظر داشته باشند.

كد خبر : ۶۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز: جانشین فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان با بیان اینکه وجود اختلاف در بین مسئولان مسیر رسیدن دشمنان به اهدافشان را هموار می‌کند، گفت: سخنان دیروز مقام معظم رهبری حجت را بر همگان تمام کرد.

كد خبر : ۶۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز:شهردار تهران گفت: صادقانه بگویم قبل از سال 84 حسابرسی دقیقی در بودجه و هزینه شهرداری تهران نبود و تفریغ بودجه هم نیامد و غیر قابل حسابرسی بود.

كد خبر : ۶۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز: شهید «زهرا همتیان»، بانویی است که در زمان رژیم پهلوی به صورت فعال در تظاهرات شرکت می‏کرد و روزی که مجسمه شاه را در میدان امام شهر سمنان پایین کشیدند، در مراسم حضور داشت.

كد خبر : ۶۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز:رئیس کمیته فنی باشگاه پرسپولیس گفت: یک گل 6 امتیازی به سپاهان زدیم اما 4 گل دیگر نزدیم.

كد خبر : ۶۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز:در چهل‌وچهارمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه جزئیات احکام صادره در خصوص پرونده فساد بزرگ مالی تشریح شد.

كد خبر : ۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز: رهبر انقلاب اسلامی نقش مسئولان و مراکز دانشگاهی مرتبط را در اثرگذاری بر فضای سینمایی و رسانه ای کشور مهم دانستند و تأکید کردند: اصلاح این عرصه نیازمند اصلاح مبادی ورودی آن است.

كد خبر : ۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز: وزارت اطلاعات از آزادی سه تن از متهمین ارتباط با شبکه عملیات روانی سازمان جاسوسی انگلیس و متواری شدن چهار نفر از احضارشدگان به دستگاه امنیتی خبر داد.

كد خبر : ۶۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز: رئیس جمهور نگاه ملت ایران را بسیار فراتر از دستکاری در جغرافیای منطقه عنوان کرد و گفت: با چند شعار سیاسی نمی‌توان فرهنگ و اقتدار ایجاد کرد.

كد خبر : ۷۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز:عضو هیئت علمی جامعة‌المصطفی العالمیه با بیان اینکه دین ما از سیاست جدا نیست خاطرنشان کرد: مداحان نباید از مسائل سیاسی روز غافل باشند هرچند نباید سیاست‌زده شوند.

كد خبر : ۷۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز:8 سال دفاع مقدس فضایی را فراهم کرد که روحانیون علاوه بر حضور تبلیغی در جبهه در کسوت فرماندهی، خلبانی، غواصی و حتی پزشکی حاضر شوند، به گونه‌ای که روحانیت شهدای زیادی را در این بخش‌‌ها تقدیم انقلاب کرده است.

كد خبر : ۷۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:دراین برهه وحدت وانسجام مسئولین برای ÷یشرفت وآبادانی کشورلازم است.

كد خبر : ۷۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


كد خبر : ۷۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


كد خبر : ۷۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


كد خبر : ۷۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


كد خبر : ۷۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز:در پی ارتحال آیت‌الله آقای حاج شیخ‌عزیزالله خوشوقت، رهبر معظم انقلاب در پیام تسلیتی، درگذشت آن عالم ربانی و سالک الی‌الله را تسلیت گفتند.

كد خبر : ۷۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۳


بیان روز:فرمانده قرارگاه خاتم الاوصیا (ص) با بیان اینکه با یاری خدای متعال امروز به فتح جبهه ‌جنگ نرم علیه نظام نزدیک شده‌ایم، گفت: با این حال ‌جبهه جنگ نرم ‌حد و مرزش مشخص نیست.

كد خبر : ۷۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


بیان روز:فرمانده کل سپاه گفت: امروز ولی امر مسلمین بیش از هر زمان دیگری از ما درخواست ایفای نقش فعال‌تر و دقیق‌تر و هوشمندانه‌تر دارند.

كد خبر : ۷۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


بیان روز:مدیر روابط عمومی رسانه ملی تاکید کرد قطع گفتگو با رئیس‌جمهوری در میانه برنامه و پخش نشدن سوال با هماهنگی معاونت ارتباطات و اطلاع‌رساني دفتر رييس جمهوری بوده است.

كد خبر : ۷۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


بیان روز:پاپ در آخرین سخنرانی خود گفت که خدمت به کلیسای کاتولیک را حتی پس از استعفای ادامه خواهد داد تا نخستین پاپی باشد که طی 600 سال گذشته با میل و علاقه این کار را انجام می‌دهد.

كد خبر : ۷۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز:شرکت ملی نفت ایران به منظورتأمین بخشی از نیروی انسانی موردنیاز خود جهت خدمت در مناطق عملیاتی و خارج از کلانشهر تهران از بین داوطلبان واجد شرایط در مقاطع کاردانی و بالاتر استخدام می نماید.

كد خبر : ۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز:برای اثبات این گفته کار سختی نداریم. کافی است کمی حافظه تاریخی خود را تقویت کنیم و برویم به زمانی که کیروش مربی منچستریونایتد انگلستان بود.

كد خبر : ۷۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز:معاون اجرایی رییس‌جمهور درباره آخرین وضعیت آزمون استخدامی نهاد ریاست‌جمهوری گفت: به طور حتم برای استخدام‌های جدید آزمون برگزار خواهد شد.

كد خبر : ۷۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز:مسوول سرای روزنامه نگاران لرستان از برگزاری نخستین كارگاه تخصصی ویراستاری ویژه خبرنگاران رسانه های جمعی استان خبر داد.

كد خبر : ۸۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:سرمربی تیم ملی جودوی نوجوانان دختران ایرانی که در لیگ برتر بانوان عضو تیم شهرداری خرم‌آباد است، در هفته اول دو پیروزی را در کمتر از 12 ثانیه به دست آورد.

كد خبر : ۸۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:در حالی دولت قصد دارد لایحه حذف 4 صفر از پول ملی را به عنوان آخرین برگ از اجرای طرح تحول بزرگ اقتصادی در ماه‌های باقی مانده از عمرش به نتیجه برساند که اجرایی شدن آن احتمالا بر عهده دولت بعدی گذاشته خواهد شد. با این حال، براساس آخرین آمار نظرسنجی بانک مرکزی، بیشترین آرای مربوط به نام‌گذاری واحد اصلی پول ملی متعلق به "پارسی" و برای واحد فرعی "دریک" است.

كد خبر : ۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:عده‌ای آن را شعار زود هنگام عنوان کردند، کسانی آن را بهار ایرانی خواندند و دیگرانی آن را ادامه مکتب ایرانی و یک شعار غیر قابل دوام دانستند و البته رقیبان تحلیل کردند که نزدیکان به رییس دولت با این شعار قصد ورود به عرصه رقابت دارند و درصدد رمز گشایی از آن بر آمدند.

كد خبر : ۸۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:اما این محموله عجیب و غریب، تنها محموله ارسال شده به فضا نبوده که دنیا را به تعجب واداشته. در دهه‌های گذشته، اشیای عجیب دیگری هم به فضا فرستاده شده اند.

كد خبر : ۸۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:پادگان آموزش زنان فدائی سوریه که به طور داوطلبانه به جذب نیرو می پردازد، استفاده از کلاشینکف، مسلسل، نارنجک، حمله به ایستهای بازرسی مخالفین، کنترل ایستهای خودی و انجام عملیات و تاکتیک های نظامی را به زنان آموزش می دهد. .

كد خبر : ۸۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:مردانی، مرد با لباس‌‌های خاکی دور سفره عید نشسته‌اند، دست‌هایشان را رو به آسمان گرفته‌اند، به پیام نوروزی مولایشان گوش می‌دهند، می‌روند تا دوباره بایستند و معلوم نیست نوروز دیگر بر سفره آسمانی می‌نشینند یا زمینی.

كد خبر : ۸۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:استاندار لرستان در دیدار با مدیران و كاركنان كمیته امداد امام خمینی (ره) استان، گفت: توانمندسازی اقشار محروم و زمینه سازی برای خوداتكایی و استقلال اقتصادی این افراد، مهم ترین دستاورد و كاركرد كمیته امداد امام (ره) است.

كد خبر : ۸۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:نادر قاضی‌پور نماینده آذری‌زبان و از فعالترین نمایندگان بهارستان، میزان حقوق دریافتی خود، خوابیدن در مجلس، دلایل نماینده شدنش، سابقه فعالیت، ماجرای سه دوره رد صلاحیت، علت اظهار‌نظر راجع به هر طرح و لایحه و ... را بازگو کرد.

كد خبر : ۸۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:تاکنون شده به این موضوع فکر کنیم که خدا چه چیزهایی را از ما به عنوان قرض خواسته و ما در مقابل این خواست آفریدگارمان چه جوابی داده‌ایم؟

كد خبر : ۸۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:زهرا سالاریه تنها 23 سال دارد و تنها زن دریانورد ایرانی است.

كد خبر : ۸۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:با حضور گروه نمايش اعزامي از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، نمايش‌هايي با موضوعات قرآني و عرفاني در سطح مؤسسات، مدارس و مساجد استان لرستان در حال اجرا است.

كد خبر : ۹۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:استاد درس خارج حوزه علمیه قم، هدف از طرح بحث ولایت فقیه در درس خارج را بیان احکامى دانست که بحث نشده و معتقد است: براى تدریس ولایت فقیه توجه به عرفان ضروریست، چرا که اندیشه‌هاى سیاسى و عرفانى امام، مغفول مانده است.

كد خبر : ۹۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:اخیرا پیامک‌هایی از سوی برخی افراد با اتکاء به عقاید مذهبی مردم منتشر می‌شود که می‌تواند نحوه انتشار آن محل تامل باشد…

كد خبر : ۹۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:برنامه شب گذشته ۹۰ از ساعت ده و چهل دقیقه آغاز شد؛ این برنامه، مثل روال گذشته دوشنبه شب‌ از شبکه ۳ پخش شد و در ادامه به بررسی بازی‌های هفته بیستم و هشتم لیگ بر‌تر پرداخت.

كد خبر : ۹۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:رئیس مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر نقش و حضور مردم در انقلاب اسلامی گفت که روحانیت علت محدثه و مبقیه انقلاب اسلامی است.

كد خبر : ۹۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:همسر شهید «مهدی باکری» گفت: در طول 4 سال زندگی مشترک‌مان جنگ بود و اصلاً فرصت نبود که خرید کنیم، تنها هدیه‌ای که آقا مهدی برای من گرفت، یک روسری و سجاده از مشهد بود.

كد خبر : ۹۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:از رهبر معظم انقلاب غیر از یک جمله که در نماز جمعه ۲۹ خرداد ۸۸ بنا به مصلحتی گفته شد، تا حالا کسی یک کلمه از زبان رهبری علیه هاشمی نشنیده است.

كد خبر : ۹۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:زنان برای فهم روحیات و خصوصیات مردان باید به هزار حیله متوسل شوند و شش دانگ حواسشان را جمع كنند تا بتوانند شناخت كافی نسبت به مرد زندگی‌شان به دست بیاورند.

كد خبر : ۹۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی، در اعتراض نسبت به کشتار بی رحمانه ی شیعیان مظلوم امیرالمؤمنین علی علیه السلام و سکوت معنادار مجامع بین المللیِ مدعیِ حقوق بشر، درس خارج فقه خود را در روز شنبه 26 ربیع الثانی 1434ق (19/12/1391) تعطیل نمودند.

كد خبر : ۹۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:گفتارى پيرامون جنّ آنچه درباره جنّ در آيات قرآن آمده است

كد خبر : ۱۰۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:حاج احمد و آقا مصطفی فرزندان امام، به نوعی مشاوران ایشان و حلقه واسط بنیانگذار کبیر انقلاب با ملت هم بودند. در سال های اخیر برخی اظهار نظرهای نوه های امام و رویکردهایشان به مسائل سیاسی و اجتماعی حاشیه ساز بوده است.

كد خبر : ۱۰۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد بر ضرورت استفاده از فضای مجازی برای پاسخگویی به شبهات در زمینه های مختلف تاکید کرد و گفت: مجموعه جوانان متعهد در فضای مجازی می توانند در راستای پاسخگویی به این شبهات دینی، فرهنگی، اعتقادی و ...گام بردارند.

كد خبر : ۱۰۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان ازکمبود نیرو در اداره کل منابع طبیعی و حفاظت محیط زیست لرستان خبرداد.

كد خبر : ۱۰۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:حجت الاسلام والمسلمین قرائتی به پیام تسلیت احمدی نژاد که به مناسبت درگذشت هوگو چاوز صادر شد، واکنش نشان داد و گفت: کسی که دستش را از دست مراجع خارج کند دچار این غفلت ها خواهد شد.

كد خبر : ۱۰۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:فرماندارگفت:حضور در عرصه‌های نیکوکاری وظیفه تمام اقشار جامعه و در شرایط امروزی همه انسان‌ها به کمک و همیاری یکدیگر و رفع احتیاجات هم نیاز دارند.

كد خبر : ۱۰۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:سخنان وزیری که به قول خودش از همان ابتدا منتقد دولت بوده ولی توانست سه سال در کابینه «احمدی‌نژاد» باقی بماند، شنیدنی‌تر از زمانی‌ است که وزارت را بر عهده داشت.

كد خبر : ۱۰۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:مدیرکل پدافند غیرعامل وزارت کشور مردم را محور اصلی پدافند غیرعامل در کاهش آسیب پذیری کشور و افزایش بازدارندگی دشمن عنوان کرد.

كد خبر : ۱۰۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:مدیر کل آموزش و پرورش گفت :خیر خرم آبادی یک باب ساختمان را به آموزش و پرورش لرستان اهداء کرد.

كد خبر : ۱۰۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:جلسه امروز شورای ملی رقابت برای تعیین دستورالعمل قیمت‌گذاری خودرو در حالی برگزار خواهد شد که مشتریان بازار خودرو در انتظار شکستن انحصار قیمت‌گذاری خودروسازان توسط این شورا هستند.

كد خبر : ۱۰۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:کارت ورود به جلسه آزمون از طریق سایتهای مذکور از تاریخ (27/1/92) قابل دسترسی و دریافت است. زمان برگزاری آزمون 29 فروردین 92 و محل برگزاری آزمون در هنگام ارایه کارت به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

كد خبر : ۱۰۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:مرکز علمی - کاربردی قوه قضاییه با توجه به لزوم عنصر مهارت و تخصص در اداره امور آموزشی از نیروهای کارآمد و متخصص دعوت به همکاری می‌کند.

كد خبر : ۱۰۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:افزایش استخدام در ماه فوریه کمک کرد نرخ بیکاری در آمریکا به پایین‌ترین سطح از دسامبر سال 2008 برسد.

كد خبر : ۱۰۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:این استاد دانشگاه ادامه داد: امام صادق(ع) به او گفت این عید تنها مختص ایرانیان نیست بلکه عظمت نوروز سابقه دیرینه‌ای دارد، امام در ادامه با اشاره به چند نمونه از اتفاقات که قبل از عید نوروز اتفاق افتاده گفت: در این روز خداوند از مردم عهد بندگی گرفته است. کشتی حضرت نوح به کوه جودی می‌رسد و طوفان آرام گرفته و کشتی در یک جا مستقر می‌شود.

كد خبر : ۱۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:سخنگوي شوراي نگهبان قانون اساسي از مخالفت اين شورا با بودجه سه‌دوازدهم مجلس خبر داد.

كد خبر : ۱۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز: رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت در آخرین جلسه حاشیه‌ای پاستور در سال ۹۱ در جمع خبرنگاران حضور یافتند و به سؤالات آنان پاسخ دادند.

كد خبر : ۱۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز::مسئول پارک علم و فناوری لرستان گفت: ایران از جهات علمی در جهان خود را اثبات کرده است و با این وجود بیکاری که دامنگیر جوانان شده است، زیبنده ام القرای جهان اسلام نیست.

كد خبر : ۱۱۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:مراسم جشن تکلیف دانش‌آموزان سوم مدارس پلدختر با حضور امام جمعه، مدیر آموزش و پرورش و اولیای دانش‌آموزان در نمازخانه دبیرستان شهیده مهناز کاییدی شهر پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۱۱۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۶


بیان روز:معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا از کشف 91 درصدی پرونده‌های سرقت خودرو در سال جاری خبرداد.

كد خبر : ۱۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۶


بیان روز:شاید محمود احمدی نژادبر خلاف رئیس جمهور پیشین خاتمی، تا کنون اینگونه شدید در تریبون نماز جمعه تهران مورد انتقاد قرار نگرفته بود، که روز گذشته قرار گرفت/بادامچیان هم گفته آنان فردی را از یك شهرستان آوردند و شهردار کردند . بعد اعلام كردند كه وی مشكل «میم» دارد و ما گفتیم كه: میم چیست؟ كه اعلام كردند كه: یعنی "منقل!

كد خبر : ۱۱۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۶


بیان روز:چرا نام حضرت زینب(س) به عنوان یکی از چهار زن برتر عالم از زبان پیغمبر نمی باشد؟ آیا حضرت مریم برتر از حضرت زینب (س) می باشند؟

كد خبر : ۱۱۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:محمدحسن طریقت‌منفرد با موافقت نمایندگان مجلس وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شد.

كد خبر : ۱۲۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:بیش از 250 نفر از اساتید و دانشجویان دانشگاه لرستان از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دولت نهم خواستند تا پا به این عرصه حساس بگذارد.

كد خبر : ۱۲۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:نوروز است و آیین های دوست داشتنی اش. تنوع​ زیاد قومی در ایران هم دلیلی دشده است که این آیین ها به طرز شگفت انگیزی متفاوت باشد و جذاب. از خوراک متفاوتی در شب های عید تهیه می کنند گرفته تا مراسم و آیین هایی که هنوز هم به سلامت و درستی اجرا می شود.

كد خبر : ۱۲۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:رهبر معظم انقلاب با نامگذاری سال 92 به عنوان سال «حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی»، چشم‌انداز سال جدید را امیدوارانه و همراه با حضور جهادی ملت ایران در عرصه‌های سیاسی و اقتصادی توصیف کردند.

كد خبر : ۱۲۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:رئیس جمهورگفت:ملت بزرگ مسیر رو به کمال را در همه عرصه ها با شتاب بیشتر ادامه خواهد داد و رودخانه زلال ملت به اقیانوس نزدیک تر خواهد شد.

كد خبر : ۱۲۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز: نماینده ولی فقیه در لرستان به همراه برخی مسئولان استان ساعاتی پیش از تحویل سال نو، با حضور در بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد از بیماران این بیمارستان عیادت و دلجویی کرد.

كد خبر : ۱۲۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:پایگاه اطلاع رسانی بیان روزازبین پیامک ها ونظرات معتددشما مخاطبین محترم ،زیباترین پیامک های شما که درزمان سال تحویل برای ماارسال کردیدمنتشرکرد.

كد خبر : ۱۲۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:سال ۱۳۹۱ در اولین ماه خود با رویدادهای زیادی برای ورزش همراه شد که کسب هفت سهمیه المپیک مهمترین نتیجه این رویدادها بود اما حاشیه‌های ماه فروردین کمتر از اتفاقات خوب آن نبود؛ حاشیه‌هایی که با ممنوع الخروج شدن و حکم ۵۴ ضربه شلاق برای سنگربان پیشین تیم ملی فوتبال ایران آغاز شد.

كد خبر : ۱۳۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز: خطیب امروز نماز جمعه تهران در سخنانی بر ضرورت عدم هرگونه حمایت روسای قوا از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد.

كد خبر : ۱۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در شرایطی که با مهدوی‌کیا پس از آخرین برنامه ۹۰ در سال ۹۱ حرف می‌زدم او گفت با قدرت می‌خواهد به پرسپولیس و گل‌محمدی کمک کند.

كد خبر : ۱۳۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:يكي از اعضاي برجسته جداشده از گروهک تروريستي منافقين فاش کرد همه زنان عضو اين سازمان بر مسعود رجوي حلال هستند.

كد خبر : ۱۳۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:باتوجه به سخنرانی مهم مقام معظم رهبری درجمع زائران حرم رضویی جوانان شهرستان پلدخترباانتشارپیام هایی ازقسمت های فرمایشات رهبری آمادگی خودرابرای حمایت ازمقام معظم رهبری بعنوان جریان لبیک یاامام خامنه ای اعلام کردند.

كد خبر : ۱۳۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:پس ندایی بر می‌خیزد که "سلام بر شما ای بهشتیان"، نظر لطف خداوند چنان بهشتیان را مجذوب می‌کند که از همه چیز جز او غافل می‌شوند، و همه نعمت‌های بهشتی را در آن حال به دست فراموشی می‌سپارند.

كد خبر : ۱۳۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:خاتمی برای نامزدی در انتخابات اظهار بی​علاقگی کرده/ هاشمی نامزد نمی​شود/ روحانی به حمایت هاشمی و اصلاح‌طلبان نظر دارد

كد خبر : ۱۳۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:فرمانده منطقه سوم دریای سپاه تصریح کرد: آمریکایی‌ها و انگلیسی‌ها بعد از دوران دفاع مقدس تاکنون پنج بار به آب‌های سرزمینی ما تجاوز کردند که دو بار به اسارت آن‌ها و سه بار هم به فرارشان منجر شده است.

كد خبر : ۱۳۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:سيد علي ضيا" در برنامه ماه عسل با توجه به طرح سخناني غير متعارف از سوي مهمانان تازه مسلمان شده اين برنامه به مرز سكته رسيد.

كد خبر : ۱۳۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:برگ برگ فتنه 88 حاوی در‌س‌هایی آموزنده و عبرت‌انگیز است؛ آشکار‌تر شدن هر‌چه بیشتر نقش ممتاز ولی‌فقیه و رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مد‌ظله)‌ در برون‌رفت از بحران‌سازی براندازان، اثبات عظمت ملت بابصیرت، دین‌مدار و ولایت‌محور ایران، عمق کینه دشمنان ملت و تفکیک صف دوستان انقلاب و نظام از دشمنان آن و ... همگی از در‌س‌ها و برکات فتنه 88 است.

كد خبر : ۱۳۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:آمریکا در سال ۹۱ با حاشیه‌های جنجالی‌ای چون فساد دستگاه امنیتی دولت،‌ انتخابات ریاست جمهوری و خشونت و کشتار و دخالت این کشور در امور کشورهای دیگر و ده‌ها رخداد مهم دیگر همراه بود.

كد خبر : ۱۳۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان سه ویژگی عمده و اصلی برای رییس‌جمهور آینده گفت: رئیس‌جمهور باید دغدغه‌های مردم و نگرانی‌های رهبر معظم انقلاب را در برنامه‌های دولت خود لحاظ کند.

كد خبر : ۱۳۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:رئیس جمهور کشورمان در پیامی به دولت و مردم ترکمنستان تأکید کرد که با آغاز جشن جهانی نوروز به برقراری و شکوه بیشتر انسانیت، دوستی نشأت گرفته از فرهنگ ملیت‌های مختلف و برقراری صلح و امنیت پایدار در جهان امیدوار هستیم.

كد خبر : ۱۳۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:رسانه هایی که مدعی ولایت مداری هستند، به جای فراهم آوردن شرایط برای انتخابات پرشور در سال جاری که مطالبه رهبر انقلاب است، فرصتی برای تسویه حساب با رقبا فراهم کرده اند. برخی مواقع باید هزاران بار خدا را شاکر بود که همت ها، باکری ها، باقری ها و… به شهادت رسیدند و گرنه مشخص نبود این افراد مخلص در دایره تخریب های این مدعیان چه سرنوشتی پیدا می کردند!

كد خبر : ۱۳۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:کریم باوی را نمی توان فراموش کرد. فوتبالیست سرزن دهه 60 تیم ملی. خیلی ها او را بهترین سرزن تاریخ فوتبال ایران می دانند.

كد خبر : ۱۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:چند سالی است که کارشناسان داخلی و حتی متخصصان زلزله شناسی خارج از کشور احتمال وقوع زلزله شدید در تهران راحتمی می دانند وگفته می شود آنچه نگرانی ها را بیش از پیش افزون می کند، بزرگ شدن شهر، گسترش حاشیه نشینی، ساخت و ساز بر روی گسله ها و افزایش بیش ازحد جمعیت در پایتخت است.

كد خبر : ۱۳۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:وداع با پیکری که سه ماه در دریاچه نمک باقی ماند، خاطرات جانسوز همسر شهید یونسی است.

كد خبر : ۱۳۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:آیا خواستگارى دختر یا خانواده او از پسر جایز است؟ به نظر اسلام، مهریه چقدر باید باشد؟

كد خبر : ۱۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:برگ برگ فتنه 88 حاوی در‌س‌هایی آموزنده و عبرت‌انگیز است؛ آشکار‌تر شدن هر‌چه بیشتر نقش ممتاز ولی‌فقیه و رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مد‌ظله)‌ در برون‌رفت از بحران‌سازی براندازان، اثبات عظمت ملت بابصیرت، دین‌مدار و ولایت‌محور ایران، عمق کینه دشمنان ملت و تفکیک صف دوستان انقلاب و نظام از دشمنان آن و ... همگی از در‌س‌ها و برکات فتنه 88 است.

كد خبر : ۱۴۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:عده ای روزهای ابتدایی نزدیک به شهادت اول را مثلاً پنج روز یا 10 روز را به برگزاری مجالس وعظ و عزاداری می پردازند و عده ای هم با توجه به شرایط خاص خود ترجیح می دهند روزهای فاطمیه دوم را انتخاب کنند و برخی هم به زنده نگهداشتن هر دو روز می پردازند.

كد خبر : ۱۴۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:انواع فرمول های مورد نیاز برای استخدام شدن را در اختیار کاربران قرار دهد پس با ما همراه باشید.

كد خبر : ۱۴۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:پیش از اویسی، حکومت عراق با شاپور بختیار ارتباط برقرار کرده بود. بختیار نیز چند بار از بغداد دیدن کرد. این دیدار‌ها حتی در زمان اشغال خاک ایران از سوی ارتش عراق نیز ادامه داشت.

كد خبر : ۱۴۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:یکی از محافظان مقام معظم رهبری در خاطره ای گفت: یک روز که مقام معظم رهبری به کوههای اطراف تهران برای کوه پیمایی رفته بودند، با دختر و پسری دانشجو برخورد می کنند که به لحاظ ظاهری وضع نامناسبی داشتند.

كد خبر : ۱۴۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:بهار آهسته آهسته از پس زمستان آمد تا طراوت و نوروزی دیگر را با خود آورد.

كد خبر : ۱۴۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز: بازی عروسک تلویزیونی «کلاه قرمزی» ویژه استفاده در تلفن همراه تولید شد.

كد خبر : ۱۴۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:شرکت مایع‌سازی گاز طبیعی ایران از اتحادیه اروپا به علت تحریم یک جانبه و غیر منطقی این شرکت متولی ساخت و راه‌اندازی نخستین کارخانه تولید ال.ان.جی کشور به یک دادگاه بین‌المللی شکایت کرد و پیش بینی می‌شود با توجه به عدم ارائه مدارک مستند توسط اتحادیه اروپا نام این شرکت از لیست تحریم خارج شود.

كد خبر : ۱۴۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:خصوصی و دولتی زیادی در سال ۹۱ استخدامی داشتند.از جمله بانک های سامان،مسکن،حکمت ایرانیان،مهر،صادرات،سینا،رفاه و … .

كد خبر : ۱۴۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:سايت رسمي باشگاه پرسپوليس اسامی 10گلزن برترتاریخ این باشگاه رامنتشرکرد.

كد خبر : ۱۴۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:سریال پایتخت 2که یک سریال تلویزیونی طنزبرای ایام عیدنوروزوبه کارگردانی سیروس مقدم تهیه شده دراین ایام ازشبکه یک سیما پخش می شوددرقسمتی ازاین سریال به دغدغه ارتباط مردم بارئیس جمهوروبیان مشکلات می پردازد.

كد خبر : ۱۴۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:در پی آتش گرفتن ناگهانی یک دستگاه پژو 405 در شهر دورود ، جانباز 70 درصد قطع نخاعی بنام ˈغلامعلی حسینیˈ توسط مردم از میان شعله های آتش نجات داده شد.

كد خبر : ۱۴۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:جیمی مانکن آمریکایی است که چندین ماه پیش به اسلام روی آورده است.

كد خبر : ۱۴۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:رییس‌جمهوری آمریکا برای نخستین بار یک زن را به عنوان مدیر سازمان سرویس مخفی آمریکا منصوب کرد.

كد خبر : ۱۴۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:یك نوجوان 17 ساله انگلیسی با فروش نرم‌فزار خبرخوان خود به شركت یاهو میلیارد شد.

كد خبر : ۱۴۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:امام جمعه موقت پلدخترگفت:12فروردین روزجمهوری اسلامی تحت تاثیرتعطیلات نوروزبه فراموشی سپرده سده است مسئولین بایدبیشترتوجه کنند.

كد خبر : ۱۴۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۹


بیان روز:لوکیشن اصلی فیلم «محمد(ص)» مجید مجیدی در حوالی شهر قم است که 100 هکتار مساحت دارد و به گفته وزیر ارشاد، با ساخت شهرک سینمایی مدینه و مکه در آن، گام‌های بزرگی جهت ساخت فیلم‌هایی با موضوع پیامبر(ص) برداشته خواهد شد.

كد خبر : ۱۵۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:پس از تولد شیث، چون زمان فوت آدم (ع) فرا رسید خداوند به او امر نمود که آنچه را به تو تعلیم دادم به بهترین فرزندانت وصیت کن و حضرت آدم (ع) نیز جمیع فرزندان خود را جمع کرد و فرمود که هبه الله (شیث) جانشین من بعد از شما می باشد.

كد خبر : ۱۵۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:مشرف به محض رسیدن به پاکستان به هوادارانش گفت: «امروز به کشورم بازگشتم، آن کسانی که می‌گفتند من هرگز بر نمی‌گردم کجا هستند؟»

كد خبر : ۱۵۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:استاندار لرستان گفت: جشن پروژه‌های مهر ماندگار در لرستان برگزار شود.

كد خبر : ۱۵۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:برادرمعلم مسئولیتت ازهمه بیشتروسنگین تراست وفردای قیامت بایددرمقابل مادران دلسوخته ی شهداجوابگوباشی .

كد خبر : ۱۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:شهیدفتح اله چراغی درزمانيكه كودكي سه الي چهار ساله بود و قبل ازورودبه مدرسه توان خواندن و نوشتن را پيدا كرد و در همين سنين به هنر نقاشي مي پرداخت.

كد خبر : ۱۵۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:خداوند متعال خطاب فرمود: من هم به خاطر این کار تو را بخشیدم و ترس تو را به امن مبدل کردم و طلب کارانت را راضی خواهم کرد.

كد خبر : ۱۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:نرخ تورم در سال 91 با عبور از 31درصد به بالاترین رقم طی 17 سال گذشته رسید.

كد خبر : ۱۵۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:این که ما بگوئیم مثلا سازمان سیا یا موساد روی ایران کار جاسوسی کرده است، غیر واقعی یا غیر منطقی است؟ اما شما جرات داری بگو CIA در ایران کار جاسوسی می کند. ببین چطور سنگ بارانت می کنند همینهایی که ادعای روشن فکری دارند.

كد خبر : ۱۵۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه اهدای «باروت خیس» تشییع جنازه اسکار بود گفت: اوباما به زبان فارسی عید نوروز را به مردم ایران تبریک گفت اما به زبان عبری عمل کرد!

كد خبر : ۱۵۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:بر اساس پیشنهاد سازمان تأمین اجتماعی و تصویب هیات وزیران، مستمری تمام مستمری‌بگیران اعم از بازنشسته، ازکارافتاده و بازمانده (پرونده) به میزان ۲۵ درصد افزایش یافت.

كد خبر : ۱۵۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:پس از آنکه غرب نتوانست از مساله هسته ای ایران چیزی بدست آورد و این مساله در حال حل شدن است مزدوران جیره بگیر غرب در نمایشی دیگر برای رضایت اربابان خود دست به اقداماتی جدید زده اند تا با طرح مسائل به اصطلاح حقوق بشری بتوانند فشار جدیدی را به نظام اسلامی وارد کنند.

كد خبر : ۱۵۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:لرستان ، سرزمین مفرغ وبلوط، دیارغارها و سنگ نوشته ها، میلها و مناره ها و پلهای تاریخی، امامزاده ها و قلعه ها، چشمه ها وآبشارها و دریاچه ها، بازارها وحمامهای کهن، با آب وهوای دلپذیر، محصور درکوههای مرتفع و صعب العبور درسلسله جبال زاگرس است.

كد خبر : ۱۵۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: استان لرستان برای نخستین‌بار در لیست استان‌های مقصد گردشگران قرار گرفت.

كد خبر : ۱۵۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز: نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: از همان ابتدای امر مخالفت خود را اعلام نمودم و با وزارت کشور و وزارت اطلاعات نیز در مورد صلاحیت قانونی شهردار بروجرد صحبت کرده‌ام. فشارهایی که در پشت پرده وجود داشت باعث انتخاب این فرد شد و این موضوع را معاون وزیر کشور نیز تائید میکند.

كد خبر : ۱۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:هم اکنون نیز این چهره سرشناس اپوزیسیون و تغذیه کننده محتوای بسیاری از فعالان هنری ضد امنیت فرهنگی کشور آزادانه در حیات خلوت های تهران مشغول فعالیت و پرسه زدن می باشد و در صدد یافتن فرصتی برای وارد ساختن ضربات دیگری به تمامیت و امنیت فرهنگی نظام اسلامی است.

كد خبر : ۱۶۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:با نگاهی به تاریخ معاصر ایران به وضوح مشاهده خواهیم کرد که هرگاه نوع آوری و تکنولوژی جدیدی بعنوان سوغات از جامعه مدرن غربی به کشور آورده شد همیشه با مخالفت ها و جبهه گیری علمای دینی و مذهبی روبه رو شده است.در زمینه وسایل ارتباط جمعی از قبیل تلفن و تلوزیون و ویدیو و ماهواره و...

كد خبر : ۱۶۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز: همه هستند ولی هیچ کسی زهرا نیست....

كد خبر : ۱۶۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:لرستان به عنوان استانی چهار فصل با طبیعتی شگفت انگیز و پر رمز و راز دارای ثروتی خفته است که می توان با شکوفا کردن صنعت اکوتوریسم این سرمایه خفته را به صورت درآمد وارد رگ های اقتصاد این استان کرد.

كد خبر : ۱۶۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:رییس سازمان سنجش آموزش کشور، ظرفیت پذیرش دانشجو در آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 1392 را بین 12 تا 13 هزار نفر ذکر کرد.

كد خبر : ۱۶۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:علامه سیدنعمت‌الله جزایری شخصیتی برجسته و فقیهی گمنام ومشروح پیام مقام معظم رهبری دربزرگداشت مقام ومنزلت این علامه کبیر

كد خبر : ۱۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:کمتر شاعری را می‌توان چون پروین اعتصامی در شعر و ادب سراغ داشت که در سن 30 سالگی چنین دیوان پر بار، پرحکمت و ماندگاری داشته باشد.

كد خبر : ۱۶۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:مسئول تربیت و آموزش سازمان بسیج دانشجویی لرستان از شروع ثبت نام طرح ولایت استانی در دانشگاه‌های لرستان خبر داد.

كد خبر : ۱۶۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:مراسم تشییع پیکر امام خمینی(س) به عنوان مراسمی با بیشترین تعداد شرکت کننده در کتاب گینس ثبت شده است.

كد خبر : ۱۶۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:عضو مجلس شورای مصر و رئیس حزب الجیل این کشور بر مخالفت خود با هرگونه تلاش برای تجاوز به محل اقامت کاردار ایران در قاهره تاکید و از مجلس شورا خواست تا این اقدام را محکوم کند.

كد خبر : ۱۶۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:وزیر دفاع از افتتاح پروژه‌های مهم دفاعی بویژه در بخش‌های دریایی، هوایی و فضایی در شش ماهه نخست سال ۹۲ از جمله افتتاح پایگاه مراقبت و رصد جامع فضایی کشور با نام مبارک امام صادق(ع) خبر داد.

كد خبر : ۱۶۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:پس از آن که محمد خاتمی طی پیامی برای عضو گروهک نهضت آزادی طلب غفران کرد، این بار محمدرضا عارف یکی از کاندیداهای احتمالی جریان اصلاحات روز گذشته در مراسم ختم سیدجوادی که در منزل وی برگزار شده بود حضور یافت. در این مراسم از عناصر فعال در فتنه 88 و مرتبط با حلقه پاریس تا سران گروهک نهضت آزادی و جنبش مسلمانان مبارز حضور داشتند.

كد خبر : ۱۷۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:حجت‌الاسلام سیدمحمود نبویان با ارائه استدلال‌های عقلی و براهین قرآنی و نقلی، «مشایی» را به نگاه‌های پلورالیستی- اومانیستی که به گفته وی خاستگاه فراماسونری دارد، متهم کرد و گفت: شورای نگهبان نمی‌تواند اجازه دهد یک منحرف با فکر فاسد مجری نظام اسلامی باشد.

كد خبر : ۱۷۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:امکان تداوم خدمت و ادامه اشتغال اعضای هیأت علمی دارای شرایط بازنشستگی با مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی فراهم شد.

كد خبر : ۱۷۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:بخشداربخش مرکزی پلدخترگفت:دستيابي ايران به انرژي هسته‌اي نيز موجب خودباوري و اعتماد به نفس براي ملتهای مسلمان ومحروم دنیاشد.

كد خبر : ۱۷۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:امروز هم می توان جای انگشت های صاحب این مدال ها، را روی صورت شیطان بزرگ دید. بی شک، این مجاهد فی سبیل الله، خود مدالی است درخشان و پرشکوه بر سینه ی ملت شریف ایران. خدایش در پناه خود محفوظ دارد

كد خبر : ۱۷۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به صدور فتوای حلال دانستن زنا با زنان علوی سوریه از سوی برخی از مفتی‌های وهابی، گفت: وهابیون با حلال دانستن زنا با زنان علوی به صهیونیست‌ها خوش‌خدمتی می‌کنند

كد خبر : ۱۷۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:در این مدت کوتاهی که افتخار همکاری نصیب این فرزند کوچک تان شد، مبلغ 130 میلیون تومان پرداختی از طرف مستاجر محترم باشگاه(جناب آقای حاج حسین هدایتی) به اینجانب بود که در نظر داشتم خدمت شان مسترد نمایم اما با رخصت از ایشان این وجه را در اختیار معتمدین محلی قرار خواهم داد تا صرف تکمیل ورزشگاه زنده یاد جهان پهلوان آقا تختی شهرستان دورود گردد.

كد خبر : ۱۷۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:نماينده ولی‌فقيه در لرستان انسجام ملی، مشاركت عمومی، استفاده حداكثری از خرد جمعی و مسأله ثبات اقتصادی و سياسی و خودباوری و خوداتكايی را از مهم‌ترين الزامات تحقق شعار امسال مقام معظم رهبری بيان كرد.

كد خبر : ۱۷۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز: چندین بیماری وجود دارد که می تواند از خزندگان و دوزیستان دست آموز به انسان منتقل شوند .

كد خبر : ۱۷۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز: نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: مساله تامین آب با توجه به رشد جمعیت ازنگرانی های مهم کشوراست که مدیریت صحیح مصرف بهترین راهکاردراین مورد

كد خبر : ۱۷۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز: برنامه نود از ساعت 22 و 45 دقيقه دوشنبه شب 19 فروردين ماه 1392 به روي آنتن شبکه سوم سيما رفت.

كد خبر : ۱۷۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:  بخش دوم کتاب "ناگفته های درمانی سفر حضرت آیت الله سیستانی و بحران نجف "  نوشته حاج حامد الخفاف/ ترجمه محمد رضا مروارید است که سال گذشته از سوی انتشارات اطلاعات منتشر  شد.

كد خبر : ۱۷۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:دانشجویان بسیجی دانشگاه تهران برای انتخابات ریاست جمهوری بیانیه منتشرکردند.

كد خبر : ۱۷۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:شهرستان پلدختر در جنوب استان لرستان است.مردم شهرستان پلدختر انسانهایی نجیب و دوست داشتنی هستند.با توجه به اینکه در این شهرستان کارگاه یا کارخانجات و مراکز تولیدی عمده ای وجود ندارد،اکثر مردم به کشاورزی مشغولند

كد خبر : ۱۷۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:کافی است هزینه اقامت در بهترین و گران ترین هتل های کشور را بدانیم تا در قیاس با نرخ جدید هتلینگ بیمارستان ها، شگفت زده شده و با کمی تعمق، ترسی فراگیر وجودمان را در بر بگیرد؛

كد خبر : ۱۷۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:تشدید تنش در شبه جزیره کره بیش از آنچه ناشی از یک بحران موردی و جدید باشد میراث دوران جنگ سرد است که مکانیزم پردازش، تحلیل و یافتن راه‌حل برای خروج از بحران نیز مطابق همان الگوی «بازدارندگی متقابل» باید دنبال شود.

كد خبر : ۱۷۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:شيطان به صورت پنهان در حال رشد است. برنامه و طرح‌هاي آن به شکل مخفيانه ساخته و پرداخته شده و اولين اقدامات آن به صورت نهاني انجام گرفته و اکنون آماده حمله است.

كد خبر : ۱۸۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:مدیر اداره آموزش و پرورش پلدختر گفت:درتطیلات نوروزامسال حدود10هزارنفرازمسافرین نوروزی رادر15آموزشگاه اسکان دادیم.

كد خبر : ۱۸۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:جمعی ازبسیجیان دانشجوی بروجردازعملکردرسانه ملی درزمینه جنگ نرم انتقادکردند.

كد خبر : ۱۸۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان گفت: برنامه های فرهنگی متنوعی در سال جدید در حوزه دانشجویی و فرهنگی این دانشگاه برگزار می شود.

كد خبر : ۱۸۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:با گذشت زمان و عیان شدن تمرکز دشمنان ایران اسلامی بر روی قدرت نرم و مبادرت  برای تسلط بر اذهان عمومی و در مرتبه ای بالاتر تلاش  برای تغییر سبک زندگی مردمان جامعه اسلامی  ، شبکه های رنگارنگ ماهواره ای در قد و قامت های متفاوت به معرض ظهور رسیدند.

كد خبر : ۱۸۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:احمدی نژاد امروز بعد از نزدیک به یک سال سفر استانی ای را ترتیب داد و سخنانی را عنوان کرد که بوی خرداد 92 را بیشتر بخود میگرفت.

كد خبر : ۱۸۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:اخبارداغ 24ساعته گذشته

كد خبر : ۱۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم در پاسخ‌ به این سؤال که اگر هاشمی وارد انتخابات شود شما کناره‌گیری می‌کنید، گفت: برای چه کناره گیری کنم؛ انتخابات آزاد است و ما هم کار خود را می‌کنیم. البته آقای هاشمی گفت که کاندیدا نمی‌شود.

كد خبر : ۱۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۳


بیان روز:نماینده ولی فقیه درلرستان وامام جمعه خرم آبادگفت:حضرت فاطمه(س) ازهمه جهات بهترین الگوبرای بشریت درمیان امت اسلامی است .

كد خبر : ۱۸۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:دبیرکل جمعیت مستقل ایران اسلامی با اشاره به دیدار اعضای این تشکل سیاسی با نوه امام(ره) گفت: سیدحسن خمینی نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری منتفی دانست.

كد خبر : ۱۸۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:با موافقت دولت، بسته اجرایی بنیاد شهید و امور ایثار گران ابلاغ شد.

كد خبر : ۱۸۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:اميرسرتيپ پوردستان با بيان اينکه نفس مسيحايي امام(ره) جاني دوباره به ارتش بخشيد،‌ گفت: کارنامه ارتش در 34 سال از عمر انقلاب سرشار از افتخارات است و کارکنانی آماده، مستحکم و انگشت روی ماشه دارد تا جرات تجاوز را از هر دشمنی بگیرد.

كد خبر : ۱۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:مدیرکل منابع انسانی استانداری لرستان گفت: آزمون استخدام دستگاههای اجرایی استان، 30 فروردین ماه جاری با محوریت و نظارت استانداری لرستان برای پذیرش و جذب یک هزار کارمند در استان برگزار می شود.

كد خبر : ۱۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:دانشجویان جهادگر کانون شهیدکلاته دانشگاه افسری امام حسین(ع) نوروز امسال با بیانی روشن و علمی تأثیرات شکرگذاری و استفاده صحیح از نعمات خدادادی را برای مردم نورآباد لرستان مطرح کردند.

كد خبر : ۱۸۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:همایش فصلی اعضای هیات نظارت پلدختردرمسجدجامع این شهربرگزارشد.

كد خبر : ۱۸۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:رضا گلپور، نویسنده کتاب جنجالی شنود اشباح یک و دو در تازه ترین نوشته خود اقدام به افشاگری بی سابقه ای درباره اسفندیار رحیم مشایی، رییس دفتر و محمدرضا رحیمی، معاون اول دکتر احمدی نژاد کرده است

كد خبر : ۱۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:روزنامه درویژه های خودمنتشرکرد.

كد خبر : ۱۸۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:سخنگوی شورای نگهبان با تاکید بر ممنوعیت قانونی استفاده انتخاباتی از امکانات دولتی به کاندیداها هشدار داد هرگونه رفتار آنها برخلاف این قانون در بررسی صلاحیت‌شان تاثیرگذار خواهد بود.

كد خبر : ۱۸۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:شهربانو رضایی، زن 75 ساله‌ای است که تمام فرزندانش سر خانه و زندگی خود رفته‌اند و او به تنهایی در خانه خود در شهر شُنبه زندگی می‌کند.

كد خبر : ۱۸۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:ستاد انتخاباتی ونزوئلا اعلام کرد «نیکلاس مادورو» با کسب ۵۰.۶ درصد در انتخابات ریاست‌ جمهوری ونزوئلا پیروز شد.

كد خبر : ۱۸۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت:میانگین بارش درلرستان درسال جاری بیش از197 میلی متررسید.

كد خبر : ۱۸۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


كد خبر : ۱۸۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:درگیری مسلحانه‌ای میان مردم ساکن در خانه‌های غیرقانونی معین‌زاده و نیروی انتظامی در گرفته و هنوز مشخص نیست که عاملان مرگ این پسر نوجوان چه فرد یا نهادی است.

كد خبر : ۱۹۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:گسترۀ حقوق اجتماعی شهروندی و دخالت روز افزون دولت ها در عمل محدودیت‌هایی در حداقل چهار حوزه جرم، منازعه‌ها و دعواهای مدنی، كنترل اقتصادی و تأمین اجتماعی برای آزادی افراد و گروه‌های اجتماعی ایجاد كرده است كه بسته به فلسفۀ سیاسی دولت‌ها در نوسان است.

كد خبر : ۱۹۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز: در ادامه انتقادها به همایش صد‌هزار نفری دولت که قرار است روز پنجشنبه در استادیوم «آزادی» برگزار شود، جلسه علنی دیروز مجلس به دلیل درگیری لفظی نمایندگان حامی دولت با منتقد برگزاری این همایش به تنش کشیده شد.

كد خبر : ۱۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز: خواندن این مطلب برای افراد زیر بیست و یک سال، بیماران قلبی و عصبی و زنان باردار توصیه نمی شود.

كد خبر : ۱۹۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:امروز چهارشنبه ٢٨ اردیبهشت ماه سال ١٣٩٢ هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور محمدرضا رحیمی، معاون اول رئیس جمهوری،رستم قاسمی، وزیر نفت و مهدی غضنفری وزیر صنعت،معدن و تجارت آغاز به کار کرد.

كد خبر : ۱۹۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:شاید یکی از شاخصه های انتخابات پیش رو، پیش بینی رد صلاحیت برخی نامزدهای احتمالی این انتخابات باشد. برخی از احتمال رد صلاحیت سید محمد خاتمی رئیس جمهور دوران اصلاحات در صورت حضور در انتخابات سخن می گویند و عده ای دیگر هم از احتمال رد صلاحیت اسفندیار رحیم مشایی کاندیدای احتمالی دولت.

كد خبر : ۱۹۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:طبق اعلام اطرافیان کریمی تنها عامل باز دارنده‌ایی است که باعث می شود کریمی در پایان فصل از فوتبال خداحافظی نکند راهیابی تیم ملی به جام جهانی برزیل است از این رو در صورتی که امیدهای او و فوتبال دوستان ایرانی برای صعود به جام جهانی در بازی با قطر از بین برود بدون شک شاهد خداحافظی علی کریمی از میادین فوتبال خواهیم بود

كد خبر : ۱۹۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:پاپ فرانسیس رهبر مذهبی کاتولیک های جهان، در پیامی وقوع زلزله در جنوب ایران را به ملت ایران تسلیت گفت.

كد خبر : ۱۹۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:کارشناس مهندسي عمران اداره کل حفاظت محيط زيست لرستان از راه اندازي دو پاسگاه محيط باني در شهرستان چگني خبر داد.

كد خبر : ۱۹۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:مدیرکل صداوسیما گفت:صداوسیمای لرستان این امادگی رادارد که تا در زمینه‌های مختلف با تهیه و پخش کارهای فرهنگی و معرفی کارهای خیرین استان فعالیت کند.

كد خبر : ۱۹۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:عضو ارشد حزب موتلفه اسلامی گفت:از نظر تشکل هم در ایران ما در کمیسیون ماده 10 احزاب، بالای 240 تشکل سیاسی داریم که از این بین فقط 10 تشکل فعال هستند

كد خبر : ۱۹۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی درپی درگذشت فقیه بزرگوار آیت‌الله حاج شیخ غلامرضا رضوانی رحمة‌الله علیه، پیام تسلیتی صادر کردند.

كد خبر : ۱۹۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز: مدیر حج و زیارت لرستان گفت: ثبت نام کاروان‌های حج تمتع در لرستان آغاز شده است.

كد خبر : ۲۰۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:یادم می آید وقتی 9ساله بودم، یک روز پدرم با کیسه ای پر از میوهای ناآشنا، وارد خانه شد.

 

 

كد خبر : ۲۰۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:رییس‌جمهور با بیان اینکه «می‌گویند باهات برخورد می‌کنیم»، اظهار کرد: برخورد کنید؛ شما عددی نیستید در برابر ملت که بخواهید برخورد کنید. ملت ایران هیچگاه در برابر ابرقدرت‌ها جا نزد و توی دهن آنها زد و باز هم این کار را می‌کند و شما که کسی نیستید. شما هر کدامتان هر گوشه‌ای از پرونده‌تان را بالا بزنیم دیگر جایی در بین ملت ایران نخواهید داشت.

كد خبر : ۲۰۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:سردارنقدی گفت:درستکاری، صحت عمل و پاکی در انجام فعالیت اقتصادی بسیار مهم بوده که بایستی همواره با نظارت و تذکر دائمی همراه باشد.

كد خبر : ۲۰۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:دیشب کفاشیان میهمان صندلی داغ برنامه نودبود.

كد خبر : ۲۰۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:از بین رفتن تعادل در عرضه و تقاضای نیروی کار و تاخیر چندساله در ورود کارجویان متولد دهه 60 به بازار کار باعث انباشته شدن تقاضاهای شغل در کشور تا 3 میلیون نفر شده است با این حال به زودی باید منتظر ورود کارجویان دهه 70 به بازار کار و ایجاد موج دوم بیکاری پس از موج بیکاری دهه شصتی‌ها باشیم.

كد خبر : ۲۰۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:جدیدترین استخدامی های کشوررامشاهده کنید.

كد خبر : ۲۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:گاز و آتش سوزی در یکی از کوههای بخش رومشکان شهرستان کوهدشت، موضوعی بود که متولیان امر در واکنش به آن عنوان کردند که "بگذارید گاز بسوزد، خودش تمام می شود".

كد خبر : ۲۰۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز: تولید سالیانه چند هزار تن محصولات کشاورزی در شهرستان الشتر و صادر کردن آنها به استانهای همجوار از نکات مثبت  صنعت کشاورزی شهرستان سلسله است اما نبود سیلو مشکل کشاورزان این شهرستان را دوچندان کرده است.

كد خبر : ۲۰۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:در اسلام، مردان و زنان مؤمن به تعامل و روابط هدفمند و مبتنی بر توسعه ارزش‌های دینی و فی مابین دعوت شده‌اند.

كد خبر : ۲۱۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:آقامهدی می‌گفت «وقتی دوستانم شهید می‌شوند گوشم را کنار دهانشان می‌برم ببینم در آخرین لحظات چه می‌گویند»، می‌گفت «آخرین حرفی که دوستان شهیدم زمزمه می‌کردند «حجاب» بود.

كد خبر : ۲۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:رئیس جمهور گفت :«کسی که 500 میلیارد تومان برده و سراغ او می‌رویم، می‌گویند به او دست نزن چون اقتصاد خراب می‌شود، وقتی می‌خواهیم پنج میلیون یا 15 میلیون به جوانان وام بدهیم صدای همه‌شان بلند می‌شود.»

كد خبر : ۲۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت: مردم باحضورباشکوه درانتخابات 24خردادماه "نه" بزرگی رابه بدخواهان نظام جمهوری اسلامی خواهندگفت

كد خبر : ۲۱۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:تيم فوتبال استقلال در چهار چوب هفته پنجم ليگ قهرمانان آسيا سوم ارديبهشت ماه ، میهمان خود (الریان قطر )را شکست داد  ولی سپاهان در یک پیروزی بی حاصل در دیدار با النصر  با جام باشگاههای آسیا در این فصل خداحافظی کرد.

كد خبر : ۲۱۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:سپاه پاسداران در بیانیه‌ای با گرامیداشت پنجم اردیبهشت سالروز شکست حمله نظامی آمریکا به ایران، ماجرای طبس را نماد برخورداری ملت مجاهد ایران از نصرت غیبی الهی و آیینه شکست و ناتوانی توطئه‌های کاخ سفید برابر انقلاب اسلامی دانست.

كد خبر : ۲۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:همرزم شهید خرازی گفت: زمانی که در عملیات کربلای ۴ ضرباتی به نیروهای ما وارد شد، شهید خرازی به سه دلیل بر انجام عملیلات کربلای ۵ تاکید کرد؛

كد خبر : ۲۱۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با انتقاد شدید از اقدامات تبلیغی دولت، پرداخت ۲۵۰ هزار تومان یارانه نقدی به مردم را شعاری بی‌حساب ذکر کرد و گفت: کارشناسان وافراد خبره اقتصادی باید در این زمینه اظهارنظر کنند.

كد خبر : ۲۱۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:بانک کشاورزی از بین افراد واجد شرایط در مقطع تحصیلی لیسانس، دعوت به همکاری می نماید.

 
 
كد خبر : ۲۱۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:رهبر معظم انقلاب دارا بودن روحیه مقاوم، برخورداری از تدبیر، روزمره فكر نكردن در مسائل اقتصادی، توجه به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، تكیه كردن بر نظرات كارشناسی، تهذیب اخلاقی و نپرداختن به حواشی را از جمله خصوصیات رئیس‌جمهور مطلوب ذكر كردند.

كد خبر : ۲۱۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: بحث های در بین اصولگرایان صورت گرفته است که بعد از 15 اردیبهشت طبق نظرسنجی داخلی، عده ای به خاطر مصلحت نظام کنار بکشند.

كد خبر : ۲۱۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع دانشجویان دانشگاه علوم حدیث، با تشریح مباحث انتخاباتی، گفت: بهترین دموکراسی‌ عالم که در آن هیچ خدشه‌ای نمی‌توان به رای مردم وارد کرد در ایران وجود دارد.

كد خبر : ۲۱۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:مدیرکل امور مالیاتی استان لرستان از برگزاری آزمون استخدامی امور مالیاتی این استان خبر داد.

كد خبر : ۲۲۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: سپاه با بصیرت همیشگی اعضایش در گرم کردن تنور انتخابات مشارکت می کند.

كد خبر : ۲۲۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:در این مطلب بر آنیم تا به بررسی ضرورت انتخاب اصلح، ویژگی های فرد اصلح، تکلیف گرایی یا نتیجه گرایی و همچنین روش شناسایی فرد مطلوب در انتخابات از دیدگاه مقام معظم رهبری بپردازیم.

كد خبر : ۲۲۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:دفترچه های آزمون استخدامی استانداری لرستان چاپ91برروی صندلی داوطلبان استخدامی92

كد خبر : ۲۲۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:در بخشی از این نامه آمده است: آقای احمدی نژاد با این سفرهای زنجیره ای پی در پی، این تفکر در میان مردم ایجاد شده که شما می خواهید پدر عروس یا یکی از دوستان دیگر خود را بعنوان رییس جمهور آینده به مردم تحمیل کنید.

كد خبر : ۲۲۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:ولی امر مسلمین جهان فرمودند: بیداری اسلامی پدیده شگرفی است که اگر به اذن‌الله، سالم بماند و ادامه یابد، قادر خواهد بود سر برآوردنِ تمدن ‌اسلامی را در چشم‌‌اندازی نه چندان دوردست، برای امت اسلامی و آنگاه برای جهان بشریت رقم زند.

كد خبر : ۲۲۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:به دنبال تاکید نهاد ریاست جمهوری بر جایگزینی 800 هزار نفر نیروی خارج شده از دستگاه های دولتی ظرف 8 سال گذشته در قالب طرح مهر آفرین و اعلام ملاحظات مجلس شورای اسلامی در این باره،‌ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور ، جزئیات اجرای این مصوبه را به دستگاه ها ابلاغ کرد .

 

 

كد خبر : ۲۲۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:در هر صورت ناراحتی را با ناراحتی جواب نمی دادند و البته در اکثر مواقع پاسخی جز...

كد خبر : ۲۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:وقتی آمد یک هدیه در دستش بود که آن را به من داد، همه منتظر بودند ببینند ایوب‌خان برای تازه عروسش چه هدیه آورده؛ اما وقتی کادو را باز کردم،‌ حسابی جا خوردم.

كد خبر : ۲۲۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:متولیان بخش ارتباطات کشور در واکنش به نابسامانی موجود در دسترسی به سایتهای اینترنتی که حدود ۲ ماه است برای برخی کاربران در بعضی مناطق و تنها برای تعدادی از سرویس های پربازدید و پرکاربرد رخ داده است، اعلام کردند که مشکل از شبکه زیرساخت ارتباطی کشور نیست.

كد خبر : ۲۲۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:چندی پیش طی نظرسنجی که بین مجریان صدا و سیمای مرکز لرستان برگزار شد، مسعود بهرام نژاد با بیشترین آراء از طرف مردم بعنوان بهترین مجری انتخاب شد. به این بهانه گفت و گویی را با بهرام نژاد انجام دادیم.

كد خبر : ۲۲۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:آیت‌الله نوری همدانی گفت: در دنیا ما لشکریان زیادی داریم اما آنچه که باعث وجه تمایز نیروهای مسلح ایران با ارتش‌های دنیا است ولایتمداری این نیروها است.

كد خبر : ۲۲۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:دولت 40 روز مانده به انتخابات ریاست جمهوری دور فشرده‌ای از سفرهای استانی را شروع کرده است.

كد خبر : ۲۲۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:یک کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه "شعار ما زنده باد اصلاحات است"، گفت: عده‌ای اصلاحات را طاعون و سرطان می‌دانند ولی اصلاحات در واقع همان امر به معروف و نهی از منکر است.

كد خبر : ۲۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:گذر از سال ۹۱ به سال ۹۲ با تجربه ای از بداخلاقی ها و تنش های سیاسی در کشور بود. سال ۹۲ آبستن انتخابات است و فضای نه چندان شفاف سیاسی کشور بر نگرانی ها می افزاید.

كد خبر : ۲۳۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند:استفاده از قریحه خدادادی شعر و ترکیب آن با مداحی در خدمت «اختلاف افکنی» و «تحریک عصبیت های مذهبی»، نکته دیگری بود که رهبر انقلاب اسلامی از آن به عنوان یکی از مصادیق بارز ضایع کردن فرصت شعر و ستایشگری یاد کردند.

كد خبر : ۲۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:عسگراولادی،زمزمه انتصاب مرتضوي در پست جديد،تصادف خودروی همراهان وزیر ارشاد،مانع حضور هنرمندان در شورای شهر نشویم،استفاده ابزاري از ورزش در عرصه سياست،افشاگري معاون سابق ،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:یکی از همرزمان شهید «عباس کریمی» می‌گوید: بک بار رفتم منزل عباس، نصف یک اتاق با موکت فرش شده و نصف دیگرش خالی بود؛ تمام وسایل زندگی حاج‌عباس، خلاصه شده بود در یک تکه موکت، پتو، قابلمه، بشقاب و چند قاشق. انگار او همیشه مسافر بود.

كد خبر : ۲۳۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران با بیان اینکه هیچکس در میدان بازی دشمن بازی نخواهد خورد گفت: امروز مرزهای امنیتی خود را تا شرق مدیترانه ادامه دادیم و حیله آنها نتوانست حرکت ما را متوقف کند.

كد خبر : ۲۳۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:طی حکمی از سوی دکتر کرم‌الله علیمرادی رییس فدراسیون ناشنواين و بيماري‌هاي خاص كشور، ابراهیم کرمی به عنوان مدیر تیم‌های ملی ناشنوایان و پیوند اعضا منصوب شد.

كد خبر : ۲۳۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:تجمع علما، اساتيد، فضلا و طلاب مدرسه  علميه امام رضا(ع)  در اعتراض به هتك حرمت مرقد حجربن عدي(ره) امروز در پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۲۳۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:شهردار تهران گفت: روند معقول و اصولی در انتصاب این است که فرد مسئول باید به نظام اسلامی و ولایت فقیه عشق بورزد و همچنین مدیر لایق و کارآمدی باشد. اگر توفیق خدمت پیدا کنم رویه‌های غلط را برهم خواهم زد.

كد خبر : ۲۳۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:ببین فرزندان خمینی و ایرانی ها الآن چه حالی دارند وقتی می بینند که چه بلایی بر سر قبور روافض(شیعیان) آورده ايم اما نمي دانند که بزودی همين کار را با بقيه قبور آنان هم خواهيم کرد و بزودي سراغ قبر سيده زينب و رقيه هم مي رويم و پيکر آنان را هم از خاک بيرون مي کشيم و سرهاي بت هاي آنان را خرد مي کنيم و از بين مي بريم.

كد خبر : ۲۳۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران از ۲۰ سال گذشته تاکنون به جذب نیروهای متخصص در عرصه کتاب، منابع غیرکتابی، اسناد و نسخ خطی پرداخته بود که تا چندی پیش اکثر آنها با سابقه‌ای بیش از ۱۰ سال در این کتابخانه مشغول به کار بودند.

كد خبر : ۲۳۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:امام جمعه مسجد براثا بغداد اخبار منتشر شده درباره سوزانده شدن مقام جعفر ابن ابی طالب در الکرک اردن را بی اساس دانست.

كد خبر : ۲۳۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:دانشجویان دانشگاه ارومیه در آستانه سفر رئیس جمهور به آذربایجان غربی نامه ای سرگشاده با عنوان " برزخ گرداب " نوشتند.

كد خبر : ۲۳۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:خبرگزاري عراقي براثا در خبري اختصاصي، با انتشار تصويري اعلام كرد كميته‎هاي مردمي وابسته به ارتش سوريه، موفق به دستگيري يكي از عاملين نبش قبر و هتك حرمت به مرقد شريف جناب حجر ابن عدي شده‎اند.

كد خبر : ۲۳۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:درروزفوتبال ایران باردیگراستقلال وسپاهان باشکست حریفان خودقهرمان جام های کشورشدند.

كد خبر : ۲۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی بیان کرد: وهابیون معنی شرک را نمی دانند و با تخریب بارگاه و نبش قبر یک صحابی می گویند، بساط شرک را جمع کردیم؛ در حالی که خودشان دستورات محمد بن عبدالوهاب را به جای دستورات پیامبر (ص) انجام می دهند؛ باید بگوییم این ها از همه مشرک ترند.

كد خبر : ۲۳۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:پس از حدود دو سال درگیری مخالفان سوری با دولت قانونی”بشار اسد”، سیاست‌های سرکردگان شورشیان به بن‌بست خورده و به مرحله‌ای رسیده‌اند که به استفاده از زن‌ها برای جذب نیرو و ادامه درگیری‌ها متوسل شده‌اند. بدبختی و درماندگی شورشیان به مرحله‎‌ای رسیده که زن‌های بدکاره و رقاص را از فاحشه‌خانه‌ها و کلوب‌های شبانه استخدام کرده و از آن‌ها برای جذب جوانان سوری و دیگر کشورها استفاده می‌کنند.

كد خبر : ۲۳۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:رئیس جمهور با اشاره به اینکه می‌گویند 45 تومان به جیب مردم گذاشته‌ای و 90 تومان از جیب مردم برداشته‌ای، گفت: من می‌گویم شما این پول را از جیب مردم برداشته‌اید. در سال کل یارانه‌ای که می‌دهیم 41 هزار میلیارد تومان است،  9 هزار میلیارد تومان از این مبلغ از قدیم در قانون بودجه برای نان،‌ برق و شیر و 32 هزارتای بقیه را از مردمی می‌گیریم که مصرف و درآمد بالایی دارند.

كد خبر : ۲۳۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:هاشمی رفسنجانی با بیان اینکه اگر بخواهد شرایطی بوجود بیاید که بین من و رهبری حالت نزاع و اختلاف بوجود بیاید همه ما ضرر خواهیم کرد گفت: برای آمدن به صحنه انتخابات ریاست جمهوری در حال ارزیابی شرایط هستم من بدون موافقت ایشان وارد عرصه نخواهم شد چون اگر ایشان موافق نباشند نتیجه ای که به بار می آید معکوس خواهد بود.

كد خبر : ۲۳۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:شاگرد برجسته آیت الله مصباح توضیحات مفصلی را در خصوص دو دیدارش با اسفندیار رحیم مشایی ارائه کرد.

كد خبر : ۲۳۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:پس از انتشار این پیامک، یکی از مسئولان و متولیان آستان مقدس حضرت رقیه (س) با سایت شیعه‌آنلاین تماس گرفته و ضمن تکذیب مضمون پیامک اخیر، پشت پرده و علت انتشار این‌گونه پیامک‌ها را عنوان کرده است.

كد خبر : ۲۳۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز: اشتباه آقای مشایی در حالی تداوم دارد که حتی علمای بزرگ معاصر هم ادعاهایی همچون ادعاهای وی را مطرح نکرده اند. دنیای غریبی است که آقای مشایی به یکباره قیام می کنند و از ارتباط با امام زمان و قیام اصغر سخن می گویند حال ایشان بر چه اساسی سخن می گویند معلوم نیست.

كد خبر : ۲۴۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:تصویری در شبکه خبری الغوطه الشرقیه که وابسته به معارضین سوری است منتشر شد که منتشر کنندگان آن مدعی شدند تصویر پیکر مبارک "حجر بن عدی” می باشد.

كد خبر : ۲۴۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:علاوه بر شیعیان، بسیاری از اهل تسنن نیز هتک حرمت به مزار شریف و پیکر مطهر شهید «حجربن عدی» و هم چنین آرامگاه «جعفر طیار» را محکوم کردند.

كد خبر : ۲۴۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز: رییس ستاد اقامه نماز، با بیان اینکه برخی قلم ها اسراف هستند، گفت: خدا به دزد و قاتل ظالم می‌گوید، به شرک هم ظلم می‌گوید، اما دزدیدن ذهن مردم را اظلم یعنی بزرگترین ظلم می‌داند. تولید به دروغ نسل را به انحراف می‌برد.

كد خبر : ۲۴۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:تهیه‌کننده سریال «حجربن عدی» ضمن محکوم کردن اهانت تروریست‌های سوری نسبت به این شخصیت برجسته اسلام گفت: وی از یاران صدیق پیامبر اکرم (ص) و امام علی(ع)‌ بود و با این اتفاق مردم به حدی تحت تأثیر قرار گرفته‌اند که به می‌گویند الان زمان مناسبی برای پخش مجدد این سریال است.

كد خبر : ۲۴۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:بهائیان برای تبلیغ مسلک ساختگی‌ خود از روش‌هایی نظیر نشر کتاب، انتشار مقالات اینترنتی و اهدای کمک‌های مالی به افراد آسیب‌پذیر استفاده می‌کنند اما توضیح نمی‌دهند که به چه دلیل ازدواج با محارم -غیر از همسر پدر- مجاز است.

كد خبر : ۲۴۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:خلق حماسه جز در تفکر جهادی عمل کردن بوجود نمی آید؛ باید دولتی در حماسه سیاسی بر مسند قدرت قرار گیرد که با سرعت و سربلندی ضعف های دولت های قبلی را در بحث اقتصاد و معیشت مردم جبران و حل نماید.

كد خبر : ۲۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:امروزحال وهوای وزارت کشوربرای کاندیداهای ریاست جمهوری چطوربود

كد خبر : ۲۴۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:دانشگاهیان دانشگاه لرستان با صدور بیانیه ای نبش قبر حجربن عدی از صحابه پیامبر (ص) توسط مزدوران و سرسپردگان صهیونیسم در سوریه را محکوم کردند.

كد خبر : ۲۴۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز: يحيي گل محمدي در نامه‌اي به محمد رويانيان استعفاي خود را به پرسپوليس اعلام کرد.

كد خبر : ۲۴۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:ما نه تنها مخالف حضور آقای هاشمی در انتخابات ریاست جمهوری نیستیم، بلکه از وی درخواست داریم که در انتخابات شرکت و بار دیگر مردم را تجربه و پاسخ آنها را عملاً دریافت کنند.

كد خبر : ۲۴۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:رئیس جمهورگفت: امروز در سوریه چه کسی دیگری را می‌کشد؟ دو گروه که هر دو از یک ملت هستند. هر دو جزو ملت سوریه هستند.دشمن در سوریه به دنبال سوءاستفاده است.

كد خبر : ۲۴۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:از دیرباز و در همه جهان زندگی خصوصی ورزشکاران مشهور به خصوص فوتبالیست ها مورد اهمیت رسانه ها و مردم بوده. این مسئله در ایران نیز صدق می کند و خیلی از مردم دوست دارند از رخدادهای زندگی ورزشکاران مورد علاقه خود مطلع شوند.

كد خبر : ۲۴۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:اهمیت یادگیری مهارتهای مورد نیاز برای مطلوب زیستن تقریباً  برای همه بدیهی است .

كد خبر : ۲۴۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به پیشرفت‌های شگرف ملت ایران در سه دهه گذشته به ویژه پیشرفت‌های علمی، تأکید فرمودند: سرعت پیشرفت‌های علمی ایران به گونه‌ای بوده است که مجامع جهانی چاره‌ای جز اعتراف به آن نداشته‌اند.

كد خبر : ۲۴۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:از صبح امروز (پنج‌شنبه) سومین روز ثبت‌نام از داوطلبان کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری آغاز شد که اخبار آن به صورت لحظه به لحظه در متن این خبر بروزرسانی می شود.

كد خبر : ۲۴۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:سرود ملی «تحریم»  با شعری از ایوب قلعه و صدای افشین سردره‌ای اجرا و رونمایی شد.

كد خبر : ۲۵۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:یک نامزد احتمالی انتخابات ریاست جمهوری، در نشستی به همدانیهای مقیم تهران وعده داده است که تراکم ساختمانی 10 الی 12 طبقه ای وقطعه زمین هشت هزار متری را در اختیار آنها قرار دهد.

كد خبر : ۲۵۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:تیم رسانه ای جریان انحرافی ساختمان سازمان آگهی های یک روزنامه را به همراه 50 میلیارد تومان برای تبلیغات گسترده نامزد مورد نظر برای انتخابات در اختیار گرفته است.

كد خبر : ۲۵۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران فاوا به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت خدمت در معاونت فناوری اطلاعات و ارتباطات ناجا از بین جوانان مومن و متعهد و کارامد (مرد) به صورت پیمانی 5 سال انتظامی از طریق آزمون ورودی و دیگر مراحل (مصاحبه، معاینات پزشکی و ...) با شرایط مندرج (تصویر آگهی) دعوت به همکاری می نماید.

كد خبر : ۲۵۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:نرخ بلیت هواپیما در پروازهای داخلی به طور میانگین 65 درصد افزایش یافت و از امروز(سه‌شنبه) اعمال می‌شود. حداکثر وحداقل این بها 60 تا 70 درصد اعلام شده است.

كد خبر : ۲۵۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:مدیر کل ورزش و جوانان لرستان گفت: در حالی که لرستان از حیث استعدادهای  ورزشی جزء بهترین های کشور است اما متاسفانه از لحاظ زیرساخت و سرمایه گذاری بخش خصوصی در ورزش در فقر به سر می بریم.

كد خبر : ۲۵۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:پیامبر اعظم(ص) ماه رجب را «ماه اَصَبّ» نامیده است، زیرا رحمت خدا در این ماه بر امّت فرو مى‌ریزد.

كد خبر : ۲۵۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:اطلاعات ذیل بر اساس استخراج مورخ20/2/92 ازپایگاه اطلاع رسانی مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی بوده ومستند می باشد.

كد خبر : ۲۵۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:جمعی از بانوان فرهیخته حوزوي و دانشگاهي كشور صبح امروز(شنبه) با حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار كردند.

كد خبر : ۲۵۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:شهید عادل عظیم‌خانی در وصیتنامه‌اش نوشته بود: روی قبرم مثل برادر فتحعلی‌زاده گِلی باشد، زیرا در شهرمان کسانی هستند که نان روزمره خود را نمی‌توانند پیدا کنند و در زیر سقف‌های گِلی زندگی می‌کنند.

كد خبر : ۲۵۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:جناح‌ها و گروههاي‌ موجود كشور و طرفداران‌ كانديداها نیز از تخريب‌ كساني‌ كه‌ با تشخيص‌ تكليف‌ وارد ميدان‌ رقابت‌ انتخاباتي‌ شده‌ و صلاحيت‌ آنها نيز از سوي‌ شوراي‌ محترم‌ نگهبان‌ تأييد مي‌شود جداً پرهيز و از سیاه نمایی وضع موجود و تخطئه تلاش‌های انجام شده در دوره‌های مختلف خودداری کنند.

كد خبر : ۲۵۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:امیر قلعه‌نویی می‌گوید به خاطر اعتراض به هواداران در جشن قهرمانی استقلال شرکت نکرده است.

كد خبر : ۲۵۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:رییس‌جمهور در نامه‌ای با اشاره به خداحافظی مهدوی‌کیا از فوتبال از مسئولین ورزش کشور خواست تا از این ورزشکار با اخلاق و مؤمن به نحو شایسته ای تجلیل کنند.

كد خبر : ۲۵۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:درحالی که زنان در کشور عربستان، از هرگونه حق و حقوقی که خداوند و دین اسلام آنها را از آنها بهره‌مند ساخته، محروم هستند زنان و دختران خاندان سعودی، نه‌تنها اصول و مبادی دین اسلام، که آیین وهابیت را هم که به آن ایمان و باور دارند زیر پا می‌گذارند.

كد خبر : ۲۶۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:وزیر آموزش و پرورش از برگزاری آزمون استخدامی در این وزارتخانه خبر داد و گفت: هر چه زودتر باید آزمون را برگزار کنیم اما وقتی زمان می‌گوییم، اگر یک هفته دیر یا زود شود، مسائلی به وجود می‌آید.

كد خبر : ۲۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:نامزدی هاشمی رفسنجانی تحلیلهای متفاوتی را به همراه داشته است.کیهان در سرمقاله امروز خود به تحلیل آن پرداخته و از پشت پرده این نامزدی خبر داده است

كد خبر : ۲۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:بانک قوامین در نظر دارد به منظور تأمین بخشی از نیروی انسانی خود از بین برادران واجد شرایط در مقطع تحصیلی کارشناسی رشته کامپیوتر پس از کسب موفقیت درمراحل مصاحبه تخصصی و گزینش در محدوده جغرافیائی استان تهران استخدام نماید.

كد خبر : ۲۶۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:دوشيزه «آکی کو کروکاوا» دانشجوی ژاپنی بعد از انجام تحقيقات لازم سرانجام در تاريخ 24/1/92 در حضور حضرت آيه الله موسوی اردبيلی، از مراجع تقليد قم، با ذکر مبارک شهادتين به دين اسلام مشرف شد و رسماً مذهب شيعه جعفری را به عنوان مذهب خود انتخاب نمود.

كد خبر : ۲۶۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:علي‌اکبر ولايتي كانديداي يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري است.

كد خبر : ۲۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:این روزها نگاه بسیاری از فعالان سیاسی به شورای نگهبان است در واقع از روز یکشنبه 22 ام اردیبهشت همه راهها به شورای نگهبان ختم می شود در این زمینه با عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان گفت و گویی انجام داده ایم.

كد خبر : ۲۶۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:تنها راه مقابله با دسیسه دشمنان حضور حداکثری در انتخابات است  که دشمنان را  نامیدمی کند.

كد خبر : ۲۶۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:ثبت نام «کاندیداهای مشقی» برای این صورت می گیرد که زمینه یک تبیلغات روانی علیه شورای نگهبان فراهم شود. آیا این حضور به منظور یک انتحار سیاسی صورت گرفته است؟

كد خبر : ۲۶۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:برنامه نود از ساعت 22:31 دوشنبه شب 23 ارديبهشت ماه 1392 به روي آنتن شبکه سوم سيما رفت.

كد خبر : ۲۶۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:رئیس پلیس کشوردر پاسخ به دانشجویی در مورد پوشاندن لباس زنانه در مریوان گفت: لباس زنانه تن این اراذل و اوباش نکردند و آنها یک تن بان بود که روی سرش بسته بودند که با ماموران متخلف برخورد کردیم. البته بار دیگر از تمام زنان کردستان عذرخواهی می کنم.

كد خبر : ۲۶۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:سخنگوی شورای نگهبان از تائید پیشنهاد ارائه برنامه از سوی کاندیداهای ریاست جمهوری توسط هیات نظارت مرکزی خبر داد و گفت: در مورد برخی از کاندیداهایی که در احراز صلاحیتشان تردید داریم دعوت می شوند تا برنامه شان را ارئه دهند تا به یک نتیجه قطعی برسیم.

كد خبر : ۲۶۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:نماینده مشهد در مجلس، از ارسال نامه‌ای با ۱۰۰ امضاء به شورای نگهبان برای رد صلاحیت هاشمی رفسنجانی خبرداد.

كد خبر : ۲۷۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:آیا واقعا اتفاقاتی که به تعبیر دوستان در دقیقه 90 در کشور اتفاق افتاده است، اتفاق خاص و مهمی است؟ نقاط قوت و ضعف حوادث 2 ساعت آخر انتخابات از چه جنسی است؟

كد خبر : ۲۷۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:عضو هيئت رئيسه مجلس از اعلام وصول طرح اصلاح بند "ز" ماده 44 قانون پنج ساله پنجم توسعه خبر داد.

كد خبر : ۲۷۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:در پی اقدام محمود احمدی نژاد در همراه شدن با فامیلش ، اسفندیار رحیم مشایی به هنگام ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری ، موجی از انتقادات علیه این اقدام ساختارشکنانه در میان افکار عمومی شکل گرفت و کار به جایی رسید که هیأت نظارت بر انتخابات ، این اقدام را تخلف نامید و قرار شد موضوع برای رسیدگی ، به قوه قضائیه ارجاع شود.

كد خبر : ۲۷۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز: رئیس دبیرخانه ریاست جنبش عدم تعهد گفت: ما برای سرمایه‌گذاری و دوام آمده‌ایم؛ ما فرصت زایش انقلاب و رویش جمهوری اسلامی هستیم، چرا که آمده‌ایم بمانیم و به جلو برویم. محکم با هم می‌رویم.

كد خبر : ۲۷۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:در پی ارتحال آیت‌الله آقای حاج‌ آقا عزالدین حسینی زنجانی، رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت آن عالم جلیل‌القدر را به عموم ارادتمندان ایشان در مشهد و زنجان و به علمای اعلام و حوزه‌های علمیه و بیت مکرّم ایشان تسلیت گفتند.

كد خبر : ۲۷۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:اولين شب جمعه ماه رجب را«ليلة الرغاب»(يعنى شب دلدادگان)مى‏ گويندکه دارای اعمالی است.

كد خبر : ۲۷۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:آیت الله العظمی وحید خراسانی ازمسلمانان خواست دراین شب برای نجات شیعیان دعا کنند.

كد خبر : ۲۷۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز: هلنا کاستا، اسامي بازيکنان اعزامي به رقابتهاي آسيايي بنگلادش را اعلام کرد.

كد خبر : ۲۷۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:انتشار فیلم ویدئویی منزجر کننده یک شورشی تروریست وهابی، در روزهای اخیر موجب واکنشهای شدیدی حتی از سوی مخالفان دولت سوریه شده است.

كد خبر : ۲۷۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی كوهدشت معرفی بزرگان هر ديار به عموم مردم به خصوص نسل جوان را امری مهم و كارگشا دانست.

كد خبر : ۲۷۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:جانشین سازمان بسیج با اشاره به حضور کاندیداهای متعدد در انتخابات، گفت: باید افراد را با مبانی تطبیق بدهیم نه مبانی را با افراد

كد خبر : ۲۷۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:سخنگوی شورای نگهبان از تمدید مهلت ۵ روزه بررسی صلاحیت‌ها در این شورا خبر داد و گفت که تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه نتایج بررسی صلاحیت‌ها به وزارت کشور اعلام خواهد شد.

كد خبر : ۲۷۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:در پی سخنرانی روز گذشته آیت الله جنتی در نمازجمعه تهران ،سرمقاله روزنامه کیهان به مقاله انتقادی حسين شريعتمداري با عنوان«عیدقربان کجابود» اختصاص یافت:

كد خبر : ۲۷۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:سایت  امید اصلاحات در نظر سنجی خود از کاربران خود سوال کرده است که آیا به نظر شما کاندیدایی که برای آزادی فرزندمتهم به جاسوسی اش ده میلیاردتومان وثیقه می سپارد، می تواند نامزد اصلاحات باشد؟

كد خبر : ۲۷۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:رییس دبیرخانه جنبش عدم تعهد گفت: در انتخابات به این فکر نمی‌کنیم که ما را رد می‌کنند و ما بر اساس یک تکلیف آمده‌ایم و راه نورانی انقلاب پایان ندارد.

كد خبر : ۲۸۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:طی نامه‌ای 2 هزار و 422 نفر از علما، اساتید، دانشجویان و مردم لرستان از آیت‌الله مصباح‌یزدی به‌ خاطر معرفی دکتر باقری‌لنکرانی به عنوان کاندیدای اصلح تقدیر و تشکر کردند.

كد خبر : ۲۸۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز: سالهاست جای چنین رئیس جمهوری در پاستور خالی است...

كد خبر : ۲۸۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز: اسلام کامل ترین و آخرین دین الهی است و برای آنکه در دوران عدم حضور معصوم علیه السلام در جامعه قوانین و احکام اسلامی به اجرا گذاشته شود مجتهد جامع الشرایط به عنوان نائب عام امام معصوم علیه السلام، متولی این کار می باشد اما حدود اختیارات ولی فقیه چقدر است؟

كد خبر : ۲۸۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز: اگر رای داد و شورای نگهبان هم آن رای را پذیرفت، هیچ کس حق ندارد یک کلمه راجع به این بگوید. اگربخواهد فساد کند، به مردم بگوید که این شورای نگهبان کذا و این مجلس کذا است، این فساد است و مفسد است یک همچو آدمی، تحت تعقیب مفسد فی الارض باید قرار بگیرد.

كد خبر : ۲۸۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:پیامبر اعظم(ص) می‌فرماید: از اولین شب جمعه در ماه رجب غافل نشوید؛ زیرا شبی است که فرشتگان آن را «لیلة الرغائب» می‌نامند. مقداری که از شب گذشت، هیچ فرشته‌ای در آسمان‌ها و زمین نمی‌ماند مگر اینکه در کعبه و اطراف آن جمع می‌شوند.

كد خبر : ۲۸۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:جدول زیر گزارشی از پاسخ چند تن از نمایندگان مجلس به 2 پرسش درباره واكنش احتمالی احمدی نژاد به رد صلاحیت مشایی و همچنین واكنش نمایندگان مجلس به احتمال عدم تمكین احمدی نژاد در مقابل نظر شورای نگهبان است.

كد خبر : ۲۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:امروز نتیجه نهایی بررسی صلاحیت‌های کاندیداهای ریاست جمهوری اعلام می‌شود و گمانه‌زنی‌ها در این زمینه داغ‌تر از روزهای گذشته شده است. از شایعه اجرای قوانین جدید در شورای نگهبان گرفته تا انصراف آیت‌ا… هاشمی در آخرین ساعات روز دوشنبه! همه منتظرند تا اسامی تایید صلاحیت‌شدگان اعلام شود تا در روزهای آتی شاهد رقابت بین کاندیداهای ریاست جمهوری برای جلب آرا را شاهد باشیم.

كد خبر : ۲۸۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:دبیر کل حزب مردمسالاری در اردبیل گفت: مشائی خودش را قبول ندارد و با رد صلاحیتش به تاریخ می پیوندد.

كد خبر : ۲۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت: زکات اموال، سبب بیمه شدن ثروت انسان می‌شودوبرگزاری همایش و برنامه‌های مرتبط را گامی موثر در زمینه درونی کردن فرهنگ زکات برشمرد.

كد خبر : ۲۸۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:آیت‌الله هاشمی در صورت احراز صلاحیت وی از سوی شورای نگهبان حق دارد فردای قیامت از اعضای محترم این شورا شکایت کند که چرا ایشان را از دامی که پیش روی او گسترده بودند، نجات نداده‌اند؟!

كد خبر : ۲۸۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:باقری‌لنکرانی پس از جلسه مشترک عصر امروز، انصراف خود را از کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری به نفع «سعید جلیلی» اعلام کرد.

كد خبر : ۲۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:از ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران،جناب آقای دکتر احمدی نژاد نیز در همین رابطه تقاضا داریم با استفاده از جایگاه قانونی خود به عنوان مجری قانون اساسی، نسبت به رفع تضییقات احتمالی اقدام فرمایند.

كد خبر : ۲۸۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز:آيت‌ا‌لله هاشمي رفسنجاني؛ آن‌گونه كه مشي ديني و سياسي‌شان است و در بيانيه اعلام حضور هم تأكيد كردند؛ عدل و اعتدال ديني و ملي را اساس برنامه‌هاي خويش قرار داده است و

كد خبر : ۲۸۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز:سعید جلیلی، غلامعلی حدادعادل، محسن رضایی، حسن روحانی، محمدرضا عارف، محمد غرضی، محمدباقر قالیباف، علی‌اکبر ولایتی ۸ نامزد تأیید صلاحیت شده از سوی شورای نگهبان هستند.

كد خبر : ۲۸۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز:حجت الاسلام قرائتی گفت:اختلاف سلیقه ها باید باشد ولی این اختلاف سلیقه ها نباید منجر به درگیری و توهین و تهمت شود .

كد خبر : ۲۹۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز:مسئول ستادزکات کمیته امدادامام خمینی(ره) لرستان گفت:درسال جاری 80مسجددرروستاهای بالای 5هزارنفرجمعیت دراستان ساخته می شود.

كد خبر : ۲۹۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲


بیان روز:می توان گفت درخشنده ترین برگ تاریخ دوران جنگ تحمیلی سوم خرداد 1361است.

كد خبر : ۲۹۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲


بیان روز:حجت الاسلام حسینی گفت:درمراسم اعتکاف امسال پلدختر700نفرمعتکف می شوند.

كد خبر : ۲۹۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲


بیان روز:مسئول ستادزکات کمیته امدادامام خمینی(ره) لرستان گفت:درسال جاری 80مسجددرروستاهای بالای 5هزارنفرجمعیت دراستان ساخته می شود.

كد خبر : ۲۹۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۳


بیان روز:به مناسبت روزپدراین دلنوشته رامی نویسم

كد خبر : ۲۹۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۳


بيان روز:هر زمان که از میدان بسیج شهرمان می گذرم چشمم می افتد به در بسته ای که قرار است بر روی همه باز باشد.گاهی گدایان و معتادان درکنار آن ،درعالم خودشان اند وگاهی راننده های تاکسی درسایه ساختمانش منتظرمسافراند.

كد خبر : ۲۹۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


بيان روز: نماینده مردم دلفان گفت: لرستان یکی از استان های کم توسعه کشور است که این وضع زیبنده مردم انقلابی و همیشه در صحنه لرستان نیست. رئیس جمهور آینده کشور باید مطالبات مردم لرستان را به صورت بهتر پیگیری کند.

كد خبر : ۲۹۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


بيان روز:جمعی از جوانان اصلاح طلب حامی عارف با ارسال نامه ای از سید محمد خاتمی خواستند که از عارف در انتخابات ریاست جمهوری 92 حمایت کند.

كد خبر : ۳۰۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۸


بيان روز:در سالروز تاسیس مجلس شورای اسلامی، نمایندگان مجلس پیش از ظهر امروز(چهارشنبه) با رهبر انقلاب دیدار كردند.

كد خبر : ۳۰۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۸


بيان روز:محمدرضا عارف درباره انگیزه خود برای ورود به انتخابات ریاست جمهوری گفت: من احساس خطر و نگرانی کردم. من نگران آرمان‌هایی هستم که برای آن انقلاب کرده‌ام. من نگرانی یکپارچگی کشور و گسست نسل اول و سوم هستم.

كد خبر : ۳۰۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۹


بيان روز:مریدان سرکرده فرقه عرفان حلقه به تازگی اقدام به تهیه سندی مبنی بر حقانیت این فرقه در شبکه های اجتماعی کرده اند. این فرقه‌ چارچوب مشخصی ندارد؛ چارچوب طاهری است و تنها جاذبه آن به دروغ مسئله "شفاء" است. البته مسئله خارج كردن جن از كالبد بدن كه متأسفانه در سراسر كشور نیز رایج شده، از دیگر جاذبه های این فرقه است.

كد خبر : ۳۰۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۰


بيان روز:مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از استخدام تعدادی هکر در شرکت ملی نفت ایران به منظور دفاع و مقابله با حمله سایبری خبرداد.

كد خبر : ۳۰۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


بيان روز:نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت خدمت در پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ناجا از بین جوانان مومن، متعهد و کارآمد (مرد) از طریق آزمون ورودی و دیگر مراحل (مصاحبه، معاینات پزشکی و ...) استخدام می نماید.

كد خبر : ۳۰۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


بيان روز:«شیخ صالح المغامسی» چهره سرشناس وهابیت و امام و خطیب مسجد قباء در مدینه منوره، فتوای موسوم به  «نوشیدن ادرارمجاهدین» در فرقه ضاله وهابیت را برای  ارتش آزاد سوریه و جبهه النصره  جایز دانست و گفت: نوشیدن ادرار مجاهدین باعث پاک شدن گناهان مبارزان ارتش آزاد و جبهه النصره می شود.

كد خبر : ۳۰۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


بيان روز:این نامزد انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: این حماسه سیاسی را که شما از یاسوج آغاز کردید، آغاز یک راه جدیدی است و پس از حماسه سیاسی با ایجاد دولت قوی، مشکلات گرانی، بیکاری و تحریم‌ها را برخواهیم داشت.

كد خبر : ۳۰۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


بيان روز:حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پی درگذشت آیت‌الله حاج سیدجلال‌الدین طاهری اصفهانی پیام تسلیتی صادر نمودند.

كد خبر : ۳۰۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


بيان روز: دانشگاه لرستان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز مراکز آموزش عالی وابسته به دانشگاه لرستان 20 نفر استخدام مي‌كند.

كد خبر : ۳۰۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


بيان روز: باشگاه گهر دورود لرستان اين روزها با مديرعامل جديدش به دنبال ساماندهي و ريكاوري برای حضور هرچه قدرتمندتر در رقابت‌هاي فصل جديد ليگ دسته اول كشور است.

كد خبر : ۳۰۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


بيان روز:پايگاه اطلاع رساني بيان روزاخبار24ساعته گذشته كشور رامنتشركرد.

كد خبر : ۳۰۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


بيان روز:بازخوانی 14 خرداد در استان لرستان روایتی تلخ از پرواز روح خداست، پروازی که در خاطر این دیار با مویه سرایی زنان و مردان لر و لک زبان و برگزاری آئین "چمر" و "گل مالی" ماندگار شد.

كد خبر : ۳۰۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۴


بيان روز:حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای با تأکید بر اینکه هر رأی مردم، رأی به جمهوری اسلامی و اعتماد به ساز و کار انتخابات است، فرمودند: لازمه انتقاد در سخنان انتخاباتی سیاه‌نمایی نیست، نامزدها وعده‌های نشدنی ندهند.

 

كد خبر : ۳۱۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۴


بيان روز:دومین مناظره کاندیداهای ریاست جمهوری که درباره موضوع فرهنگی است آغاز شد. مهمترین محورهای مناظره ۸ نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری را در این خبر بخوانید.

كد خبر : ۳۱۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


بيان روز:شاعران تاجیک با علاقه‌ی وصف ناپذیری که نسبت به امام خمینی(ره) در زمان حیات این رهبر فرزانه داشتند، پس از رحلت امام راحل نیز این دوستی را در قالب شعر به جهانیان ثابت کردند.

كد خبر : ۳۱۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


بيان روز:امروز به مناسبت سالروز شهادت امام موسی کاظم(علیه السلام)، امام هفتم شیعیان جهان مردم شهرستان پلدختر باراه اندازي هيئت عزاداري درسوگ آنحضرت به عزاداري پرداختند.

كد خبر : ۳۱۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


بيان روز: هافبک سابق تيم ملي فوتبال ايران در کنار بزرگان فوتبال جهان در بازي خداحافظي ميشاييل بالاک در آلمان به ميدان رفت.

كد خبر : ۳۱۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


بيان روز:حجت الاسلام محسن قرائتی خطاب به نامزدهای ریاست جمهوری گفت: قرآن در 4 مورد به اقامه دعوت کرده است؛ اقامه نماز، اقامه دین، اقامه عدالت و اقامه قرآن، که اگر قرآن را به پا داریم بدانید وضع اقتصادی نیز درست می شود همان طور که خداوند وعده داده است.

كد خبر : ۳۱۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


بيان روز:تشریح انگیزه‌‏ها و اهداف قیام 15 خرداد در کلام امام خمینی

كد خبر : ۳۱۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


بيان روز:رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دشمنان، بسیج را متهم به طرفداری از بعضی کاندیداها می‌کنند حال آنکه ادعای حمایت سازمان بسیج از یک کاندیدا دروغ محض است.

كد خبر : ۳۱۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


بيان روز:مسؤلان نظام و سفرای کشورهای اسلامی، صبح دیروز به مناسبت بعثت حضرت محمد مصطفی صلوات‌ الله ‌علیه ‌و آله، با حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای دیدار کردند.

كد خبر : ۳۱۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز: المپيك ميداني است براي نمايش توانمندي نابغه‌هاي ورزشي، نابغه‌هايي كه حيرت جهانيان را برانگيخته مي‌كنند. نابغه‌هايي كه...

كد خبر : ۳۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:حسن روحانی کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: من سرهنگ نیستم، حقوقدان هستم و هیچ‌وقت پادگانی فکر و عمل نکردم.

كد خبر : ۳۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:رئیس جمهور کشورمان در دیدار خصوصی‌اش با مسئولان فدراسیون و اعضای تیم ملی فوتبال پیشنهاد داد بعد از دیدار با کره‌جنوبی بازی خداحافظی برای بزرگان فوتبال ایران برگزار شود.

كد خبر : ۳۱۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: درمان رایگان را برای کشور عملی می‌کنم.

كد خبر : ۳۲۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:آخرین بار به پدرش گفت «بابا من رفتم خط»، وقتی خداحافظی کرد مادر مشغول کار بود که گفت «مامان من دارم می‌روم، خداحافظ»؛ مادر تا به پایین برسد او رفته بود اصلاً نفهمید علیرضا چطور پوتین‌هایش را پوشید. فقط شنید که «سه ماه دیگر بر می‌گردم».

كد خبر : ۳۲۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز:کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت:‌ در صورتی که احساس کنم اصولگرایان در انتخابات شکست می خورند،‌ از صحنه رقابت کناره گیری می کنم.

كد خبر : ۳۲۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز:پدر سعید جلیلی گفت: رأی آوردن و یا نیاوردن فرزندم برای ما مهم نیست، هرچه خدا بخواد همان می شود.

كد خبر : ۳۲۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز: سخنگوي شوراي نگهبان در پاسخ به سوالي مبني بر اين كه برخي سايت ها اخباري را منتشر كرده اند كه «حسن روحاني» يكي از نامزدهاي انتخابات رياست جمهوري رد صلاحيت شده است گفت: بررسي صلاحيت مجدد هيچ كدام از نامزدها مطرح نبوده است.

كد خبر : ۳۲۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


كد خبر : ۳۲۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


بيان روز:مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: سه نفر از اصولگرایان شامل "ولایتی"، "قالیباف" و "جلیلی" باید به این نتیجه برسند که با هم ائتلاف کنند.

كد خبر : ۳۲۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:ائمه معصومین (علیهم السلام )هر کدام شعار و جمله ای را بر نگین انگشتر خود حک می کردند که نشان دهنده روح و فکر خاص آن بزرگواران بود.

كد خبر : ۳۲۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:موسی الرضا ثروتی گفت: قرار بود این تعداد به صورت موقت در آموزش و پرورش مشغول به فعالیت شوند، ولی با بررسی های انجام شده متوجه شدیم تمامی قراردادها به صورت پیمانی بسته شده است. این در حالی است که وزیر محترم خلاف این را گفته بود.

كد خبر : ۳۲۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:روز دوشنبه 20/3/92- دو روز پیش- در یادداشتی با عنوان «مهندسی نامرئی» از یک «پروژه دو سویه» خبر داده و آورده بودیم یک سوی این پروژه، یکپارچگی آراء جبهه مدعیان اصلاحات و سوی دیگر آن ادامه پراکندگی در آراء اصولگرایان است.

كد خبر : ۳۲۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:مدیر عامل سازمان انتقال خون لرستان گفت:  در سال جاری با همکاری های صورت گرفته با استانداری لرستان به زودی تعداد قابل توجهی نیروی متخصص جذب سازمان انتقال خون لرستان خواهند شد.

كد خبر : ۳۲۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای تاکید کردند: حضور حداکثری در پای صندوق‌های رأی، از هر چیز دیگر برای کشور مهم‌تر است و ملت با حرکت مقتدرانه روز جمعه، ارتباط و اتصال مستحکم خود را با نظام اسلامی اثبات، و دشمن را بار دیگر ناکام و ناامید خواهد کرد.

كد خبر : ۳۲۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:شرکت نفت سپاهان در رشته های و مشاغل ذیل و در استان های نام برده در پایان جدول استخدام می نماید.

كد خبر : ۳۲۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


بيان روز:سازمان بسیج مستضعفین در بیانیه‌ای تاکید کرد: ۲۴ خرداد ۹۲ روز پیروزی جبهه انقلاب اسلامی در برابر نظام سلطه بوده و یک بار دیگر دنیا، شاهد حماسه آفرینی ملت ایران خواهد بود.

كد خبر : ۳۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


بيان روز:ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام حسن روحانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در بیانیه‌ای تاکید کرد: بار دیگر ملت بزرگ ایران اسلامی با حضور پرشکوه خود در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، حماسه‌ای شگفت آفرید و عظمتی نو برپا کرد.

كد خبر : ۳۳۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۵


بيان روز:در پی حماسه با شکوه و تاریخی ملت در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیام تشکر و قدردانی خطاب به مردم ایران صادر کردند.

كد خبر : ۳۳۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در اولین پیام تلویزیونی خود به عنوان رییس‌جمهور منتخب مردم که از طریق بخش خبری 21 شبکه اول سیما پخش شد، از رهبر معظم انقلاب و آحاد مردم ایران برای کمک به خلق حماسه سیاسی قدردانی کرد.

كد خبر : ۳۳۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:سپاه در بیانیه‌ای تاکید کرد: حضور شکوهمند، پرشور و با نشاط مردم در انتخابات و خلق حماسه سیاسی، فصل نوینی در روند حرکت تکاملی انقلاب اسلامی و پیشرفت کشور گشود.

كد خبر : ۳۳۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:هیجان و شور و نشاط انتخابات در سراسر کشور اوج گرفته است و حتی بسیاری از رسانه‌های ضدانقلاب و خارجی که ماموریت دارند فضای یاس و ناامیدی را پمپاژ کنند بر این واقعیت اذعان دارند که انتخابات در ایران حداکثری خواهد بود و به تعبیر گاردین جهان به انتخابات ایران چشم دوخته است.

كد خبر : ۳۳۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز: فرماندار پلدختر اعلام كرد :بیش از ۸۳ درصد از افراد واجد شرایط این شهرستان در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شركت كرده اند.

كد خبر : ۳۳۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران جهت تکمیل کادر درجه داری به صورت ۵ سال پیمانی استخدام می نماید.

كد خبر : ۳۳۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:مشاور اقتصادی رئیس جمهور منتخب ازقطع يارانه نقدي پردرآمدخبرداد.

كد خبر : ۳۳۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی در پیامی خلق حماسه ماندگار مردمی در انتخابات ۲۴ خرداد و انتخاب دکترحسن روحانی به عنوان رئیس جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفتند.

كد خبر : ۳۳۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:خدایی رفتن به گردان تخریب خیلی دل و جرات می‌خواست. از اعزام چند هزار نفری که به لشگر ما میومد شاید 20 نفر داوطلب حضور در گردان تخریب می شدند.

كد خبر : ۳۳۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:فرماندار پلدختر اعلام كرد :بیش از ۸۳ درصد از افراد واجد شرایط این شهرستان در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شركت كرده اند.

كد خبر : ۳۳۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:رئیس‌جمهور برگزیده مردم ایران در نشست خبری خود و در پاسخ به خبرنگار فارس گفت: روزی که رقم بیکاری تک‌رقمی شد جشن کوچکی خواهیم گرفت و وقتی به حد جهانی رسیدیم، جشن ملی خواهیم گرفت.

كد خبر : ۳۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


بيان روز:نتایج شمارش آرا 109 کاندید شورای شهر مشخص شد.

كد خبر : ۳۴۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


بيان روز:پايگاه اطلاع رساني بيان روز، در نظردارد هر شب با رصد و دیده بانی چکیده و گزیده جریان اخبار مهم داخلی و بین المللی، سبدی از اخبار منتشره طی آن روز را در بسته ای به عنوان "دیده بان دانا" به مخاطبان ارائه دهد.

كد خبر : ۳۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


بيان روز:روزنامه جمهوری اسلامی در مطلبی با عنوان «آزادي و آزادگان»  ازشهيد مظلوم آيت‌الله بهشتي نوشته است

كد خبر : ۳۴۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز: منتخبین چهارمین دوره شورای اسلامی شهر پلدختر در پیامی از عموم مردم شریف پلدختر تقدیر و تشکر نمودند.

كد خبر : ۳۴۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز: مدير کميته امداد شهرستان پلدختر از اهدا بيش از 172 ميليون ريال کمکهاي حاميان به ايتام اين شهرستان خبر داد. 

كد خبر : ۳۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز:در منطقه ای مرسوم است که مردم بر سر قبر می روند و با سنگ کوچک یا انگشت بر سنگ قبر می زنند و فاتحه می خوانند، آیا این بدعت است یا سنت؟

كد خبر : ۳۴۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز:معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت رئیس‌جمهور گفت: استخدام رسمی در سال جاری بر اساس قانون مدیریت خدمات کشوری و برنامه پنجم انجام می‌شود.

كد خبر : ۳۴۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۵


بيان روز:جدال درون گفتمانی سمنانی ها و شاهرودهای استان کم بود که حالا سرخه ۲۵ هزار نفری نیز برای خود اسم و رسمی در کرده است. این روزها در همه جای استان سمنان، حرف، حرف سرخه ویا به زبان محلی سور است. و سرخه ای ها هم برای خودشان اسم و رسمی در کرده اند، یعنی یلی شده اند.

 

كد خبر : ۳۴۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۸


بيان روز:اين روزها هواي پلدختر بغير ازآلودگي ريز گردها،بعلت آتش سوزي مزارع كشاورزي هواي آلوده اي دارد.

كد خبر : ۳۴۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۸


بيان روز:شهید حجت الاسلام والمسلمین سید فخرالدین رحیمی در سال ۱۳۲۳ هجری شمسی در شهر خرم آباد و در یک خانواده روحانی متولد شد. پدرش حجت الاسلام والمسلمین سید علی اکبر رحیمی از علمای بزرگ شهر بود. که نسب او به حضرت امام موسی بن جعفر (ع) می رسید.

كد خبر : ۳۴۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:توسعه علم، فناوری و اقتصاد در هر کشوری مرهون تلاش، پشتکار، نوآوری و خودباوری نیروهای انسانی توانمند آن جامعه است. به شهادت تاریخ، نیروهای انسانی نخبه در هر جامعه، جزو ارکان قدرتمند و ارزشمند آن به شمار می‌روند.

كد خبر : ۳۴۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:باید مدّتی می‌گذشت تا مسئولان متوجّه مشکلات ایجاد پایه ششم و اشکالات کتب این پایه شوند. دانش‌آموزان امسال در شرایطی سال تحصیلی را آغاز کردند که پس از چهار دهه، پایه ششم ابتدایی به نظام آموزشی بازگردانده شد؛ رخدادی که بدون حاشیه نبود!

كد خبر : ۳۴۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:«باید برای مردم خانه ساخت اما نه وقتی که در خانه را باز کردی تا ته اتاق خواب آن معلوم باشد».
«باید برای مردم سینما ساخت اما نه سینمایی شیشه‌ای که خشونت را به عابران خیابان القا کند».

كد خبر : ۳۴۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:رئیس‌جمهور منتخب ملت گفت: حکومتی که از حمایت مردم برخوردار است و از حضور رأی‌دهندگان مشروعیت می‌یابد، نه تنها از رسانه آزاد نمی‌هراسد بلکه از رسانه آزاد و قانونمند استحکام بیشتری می‌گیرد.

كد خبر : ۳۵۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:فصل تابستان با تعطيلا ت طولا ني و اوقات فراغت فراوان فرا رسيده است.

كد خبر : ۳۵۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:نقش مهم ولايت فقيه درجامعه اسلامي برهيچكس پوشيده نيست

كد خبر : ۳۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


بيان روز:دراسارت نماز را باشوق دل مي خوانديم وهرگز نااميد نمي شديم.

كد خبر : ۳۵۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


بيان روز:پايگاه اطلاع رساني بيان روز درقسمت ديده بان اين هفته وقايع و اتفاقات را از نگاه مطبوعات رصد كرده است

كد خبر : ۳۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


بيان روز:آمدن به این شهر بزرگ برای این دختر لرستانی، مثل سفر ماهی قرمز سفره هفت سین به دریا بود. اگر شناگر ماهری می‌بود و برای مقابله با خطرات آماده، هر تهدیدی برای او به یک فرصت تبدیل می‌شد و در غیر این صورت این دریای بی‌رحم او را می‌بلعید.

كد خبر : ۳۵۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


بيان روز:با افزایش پدیده تجاوز جنسی به دختران سوری در اردوگاه‌های آوارگان، بسیاری از خانواه‌ها دختران خود را سنین بسیار پایین وادار به ازدواج می‌کنند.

كد خبر : ۳۵۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


بيان روز:سریال فرد تحت نظر، ماهیت آژانس امنیت ملی آمریکا یا همان NSA را بیش از سایر سریال ها و فیلم هایی که در این زمینه ساخته شده اند از جمله "دشمن ملت(Enemy of the State)" و "توطئه اشلون (Echelon Conspiracy)" نشان می دهد.

كد خبر : ۳۵۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


بيان روز:رئیس جمهور منتخب در جمع علما و روحانیون گفت:اعتماد اکثریت مردم ایران به این طلبه، آن هم در پرتو حماسه سیاسی سرنوشت‌‍سازی که مدنظر مقام معظم رهبری بود برای من مباهات و افتخار از یک‌سو و موجب سنگینی وظایفم از سوی دیگر است.

كد خبر : ۳۵۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:حضرت‌ آیت‌الله‌ خامنه‌ای‌ رهبر معظم‌ انقلاب‌ اسلامی‌ در مراسم‌ تنفيذ روساي جمهور، توصيه‌هاي ارزشمند و مدبرانه‌اي به منتخبان ملت به عنوان سکانداران قوه مجريه داشتند.

كد خبر : ۳۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:۱۳ مرداد روزی است که احمدی نژاد دیگر رئیس جمهور نیست. او ۸ سال بر کرسی ریاست جمهوری تکیه زد و در این مدت توانست خدمات زیادی به جمهوری اسلامی برساند. البته در برنامه­ ها و عملکرد او اشتباهاتی نیز وجود داشت که در این مجال بررسی نمی­ کنیم.

كد خبر : ۳۶۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان پلدختر از پرداخت هشت میلیارد و 420 میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان تحت حمایت این نهاد در سه ماه نخست سال‌ جاری خبر داد.

 

كد خبر : ۳۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۴


بيان روز:امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه "شعار اعتدال، عقلانیت و خردورزی و اهتمام به فکر جمعی، ریشه اعتقادی دارد"، اظهار کرد: مکتب ما مکتب اعتدالی است و از رییس‌جمهور منتخب این انتظار را داریم که شعار اعتدال‌گرایی را تفسیر کند.

كد خبر : ۳۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۴


بيان روز:سوء مديريت در برگزاري آزمون استخدامي ، افزايش روزافزون آمار بزهكاري‌هاي اجتماعي در بين دانش‌آموزان ، نابساماني و ...

كد خبر : ۳۶۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۴


بيان روز:پايگاه اطلاع رساني بيان روز به درخواست مكرر شما مخاطبين محترم سعي مي كند كه بيشتر به معرفي آداب ورسوم استان لرستان بخصوص شهرستان پلدختر بپردازد.

كد خبر : ۳۶۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:مطالعه مطالب کتاب «آداب روزه‌داری و احوال روزه‌داران در بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای» و توجه به تاریخ و مخاطبان هر مطلب، نکات مهمی از سبک رفتاری حضرت معظم‌له در ماه مبارک رمضان را نشان می‌دهد.

كد خبر : ۳۶۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:امام سجاد(ع) در دعاهای خود ماه رمضان را «شهرالصیام»، «شهرالاسلام»،«شهرالطهور»، «شهرالتنظیف»، «شهرالقیام» و «شهرالتنظیف» نامیده است،در روزهای باقیمانده ماه شعبان استغفار کنیم.

كد خبر : ۳۶۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:با تصویب و اجرای قانون جدید خدمت وظیفه‌عمومی، کسر خدمت‌ها و معافیت‌هایی که به مشمولان تعلق می‌گرفت، به طور کامل حذف یا دستخوش تغییرات عمده‌ای شد که همین موضوع با انتقادات برخی از مشمولان همراه بود و این افراد بر این باور بودند که نباید مدت خدمت افراد با تحصیلات مختلف یکسان باشد و مواردی نظیر آن.

كد خبر : ۳۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:رییس‌جمهور گفت: اگر کسی تصور کند بدون انسان کامل و معصوم می‌تواند به قله‌ها برسد، قطعا در اشتباه است.

كد خبر : ۳۶۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:سیاه نمایی صرف در تکنیک های غرب برای تخریب اسلام جایی ندارد و برخی اوقات اقداماتی که از نگاه ما و بسیاری دیگر اقدامی مثبت تلقی میشود می تواند در عمل بسیار مخرب و زهر دار باشد.

كد خبر : ۳۶۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:در بخشی از نامه مطهری آمده است : به خاطر اینکه احساس می کنم در بیرون از مجلس بهتر می توانم به ادامه خدمت در راه جمهوری اسلامی بپردازم بدین وسیله استعفای خود را از نمایندگی اعلام می دارم .

كد خبر : ۳۶۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:در بخشی از نامه مطهری آمده است : به خاطر اینکه احساس می کنم در بیرون از مجلس بهتر می توانم به ادامه خدمت در راه جمهوری اسلامی بپردازم بدین وسیله استعفای خود را از نمایندگی اعلام می دارم .

كد خبر : ۳۶۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:مدیر گروه بهائیت پژوهشکده باقرالعلوم (ع) با اشاره به حضور فعال بهائیت در فضای مجازی، گفت: از فعالیتهای بهائيان ايراني، مي توان به حضور منظم در تمام سایت‌های اينترنتی و اعتراض و انتقاد از مطالبی که عليه بهائيت، نوشته شده اشاره کرد که در خلال اين کار، با القاء شبهات، خود را از فشار شبهات مطرح شده عليه بهائيت رها مي کنند.

كد خبر : ۳۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:حسین یوسفی می‌گوید: در اتاق عمل، دست و پای مرا به تخت بستند. پزشکان آمدند و تا مرا دیدند، گفتند: «این رزمنده دیگر حتی نفس نمی‌کشد! او را به سردخانه کنار شهدا ببرید!» توان نداشتم و نمی‌توانستم بگویم زنده‌ام.

كد خبر : ۳۶۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:مراسم تجلیل از محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور با عنوان " ۸ سال تلاش جهادی دولت خدمتگزار" در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما در حال برگزاری است.

كد خبر : ۳۶۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:برخی اخبار ویژه و خواندنی را به همراه سرخط برخی اخبار جاری روز را در بسته "دیده بان دانا" بخوانید.

كد خبر : ۳۷۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:میلیاردر دروغین که با همدستی زن دومش به فریب زنان و دختران در سایت‌های همسریابی دست می‌زد در تله نامرئی پلیس گرفتار شد.

كد خبر : ۳۷۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


بيان روز:مدیر کل پزشکی قانونی استان لرستان از کمبود نیروی انسانی در این اداره کل خبر داد.

كد خبر : ۳۷۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


بيان روز:پس از اقداماتی که جاعلان در راستای بزرگترین جعل تاریخی یعنی تغییر نام خلیج فارس کردند، مردم و مسئولان ایران اسناد متعدد و معتبر تاریخی در اختیار جهانیان قرار دادند، اما این بار سخن پیامبر بزرگوار اسلام (ص) مقدس‌ ترین سند در اثبات نام خلیج فارس است.

كد خبر : ۳۷۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


بيان روز: رييس سازمان ليگ از پيشنهاد ايران به AFC مبني بر شروع ليگ قهرمانان آسيا از تاريخ اول مهر خبر داد.

كد خبر : ۳۷۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز: از طريق ديده بان بيان روز از مهمترين اخبار روز باخبر شويد.

كد خبر : ۳۷۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:رییس‌جمهور طی حکمی آیت‌الله سیدمحمد حسینی خامنه‌ای را به ریاست بنیاد ایران‌شناسی منصوب کرد.

كد خبر : ۳۷۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:وقتی اواخر اسفند ۶۱، پس از تحمل مدت حبس مجددا به دوکوهه برگشتم، اصلا تو حال خودم نبودم. یک روند گریه می‌کردم. حرف من این بود؛ چرا باید من را نزدیک یک ماه در بدترین شرایط زندانی کنند؟ به جرم اینکه رفتم و چادرهای خالی را برای بچه‌های بی‌سرپناه بسیجی آوردم تیپ.

كد خبر : ۳۷۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:رئیس اسبق هیات پهلوانی و زور خانه ای استان در گفت گوی اختصاصی با سفیر افلاک به برکناری عجیب خود اشاره کرد، که با یک تلفن صورت گرفته است.

كد خبر : ۳۷۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: هدایت، حمایت و دعا، سه درخواست رئیس‌جمهور منتخب از مقام معظم رهبری بود.

كد خبر : ۳۷۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:اوایل مرداد امسال وارد سومین سال حضور دهمرده در لرستان می شویم.این حضور نقاط ضعف و قوتتش دیگر بر همگان هویدا شده است.در این نوشتار می خواهیم این ضعف ها و قوتها را به عرصه تحلیل بکشانیم.

كد خبر : ۳۷۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:یکی از دغدغه های مهم مردم شهرستان پلدختر کیفیت نامرغوب نان  است بطوریکه در اکثر نانوایی های پلدختر نانهای قطور و بی کیفیتی پخت می شود که از کمترین کیفیت نیز برای مصرف کنندگان برخوردار نیست.

كد خبر : ۳۷۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:استاندار لرستان، گفت:با اجرای طرح تعریض جاده دسترسی آبشار و منطقه گردشگری بیشه، تعداد گردشگران و بازدیدکنندگان از این منطقه افزایش یافته که باید امکانات رفاهی و زیربنایی در این راستا به بهترین نحو فراهم شود.

كد خبر : ۳۷۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:حضور در عتبات عاليات به عنوان خادمان عتبات، بهانه‌ای است كه بوسيله آن ائمه‌اطهار(ع) خواسته‌اند به‌وسيله آن به ما و شما كه خادم عتبات هستيم بها دهند.

 

كد خبر : ۳۷۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:یکی از دغدغه های مهم مردم شهرستان پلدختر کیفیت نامرغوب نان  است بطوریکه در اکثر نانوایی های پلدختر نانهای قطور و بی کیفیتی پخت می شود که از کمترین کیفیت نیز برای مصرف کنندگان برخوردار نیست.

كد خبر : ۳۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:رسوایی اخلاقی جدیدی در کنسولگری امریکا در خاک گویانا رخ داده است. مسئول امریکایی مستقر دراین کنسولگری به متقاضیان سفر به امریکا در قبال سواستفاده جنسی و دریافت پول ویزا صادر می‌کرده‌است.

كد خبر : ۳۷۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:قلعه نويي برترين مربي ،فركي ومهدوي كيا برترين هاي اخلاق درليگ دوازدهم معرفي شدند

كد خبر : ۳۷۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۹


بيان روز:مجرمان برای مقاصد گوناگون از شبكه هاي اجتماعي استفاده می‌کنند و افراد بی‌شماری را قربانی این سوءنیت‌ها مي کنند.

كد خبر : ۳۷۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۹


بيان روز:خدایا قرار بده روزه مرا در آن روزه داران واقعى وقیام وعبادتم در آن قیام شب زنده داران وبیدارم نما در آن از خواب بى خبران ...

كد خبر : ۳۷۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۹


بيان روز:زمین و آسمان برای یک مهمانی بزرگ و پرفضیلت آماده شده، همه از کوچک و بزرگ از دو ماه قبل به این مهمانی دعوت شده‎اند، میزبان این مهمانی خداوند متعال است و خوشا آن خوانی که میزبانش خدا باشد.

كد خبر : ۳۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۹


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:محمد مرسي و الازهر درمصر با ارتباط برقرار كردن با اسرائيل و آمريكا دچار خطا شدند.

كد خبر : ۳۷۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۱


بيان روز:زمین و آسمان برای یک مهمانی بزرگ و پرفضیلت آماده شده، همه از کوچک و بزرگ از دو ماه قبل به این مهمانی دعوت شده‎اند، میزبان این مهمانی خداوند متعال است و خوشا آن خوانی که میزبانش خدا باشد.

كد خبر : ۳۷۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۱


بيان روز:در شهر توریستی اسکاگن این زیبایی را می‌توان در سجیه دید، جایی که دریای بالتیک و دریای شمالی بهم می‌پیوندند. دو دریای مختلف با هم یکی نمی‌شوند و بنابرین این پدیده زیبا به وجود می‌آید و این همان چیزی است که در قرآن آمده است.

كد خبر : ۳۷۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:خداحافظی تنها سهمیه پلدختر از طرح مهرماندگار است.

كد خبر : ۳۸۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز: وزير ورزش و جوانان گفت: پاداشي که براي صعود به جام جهاني به تيم ملي فوتبال داده شد، به واليبالي‌ها هم پرداخت مي‌شود.

كد خبر : ۳۸۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:محمد مرسي و الازهر درمصر با ارتباط برقرار كردن با اسرائيل و آمريكا دچار خطا شدند.

كد خبر : ۳۸۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:مجلس شورای اسلامی مشخصات 159 مصوبه خلاف قانون دولت را از آغاز مجلس نهم تا پایان سال ۱۳۹۱، منتشر کرد.

 

 

كد خبر : ۳۸۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:آب شرب به زودی در یزد «جیره بندی» می‌شود.

كد خبر : ۳۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:مرتضی حسینی یکی از نمایندگان روحانی مجلس ایران از سوی دو فرد نا‌شناس در شهر مکه مورد «ضرب و شتم» قرار گرفت.

كد خبر : ۳۸۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:پس از اینکه هفته گذشته یکی از مشایخ سلفی در میدان رابعه عدویه در قاهره و در میان طرفداران مرسی از حضور حضرت جبرئیل در مسجد رابعه عدویه در تأیید مرسی خبر داد، یکی دیگر از روحانیون مصری با حضور میان طرفداران مرسی در همین میدان به بیان یک رویا پرداخت.

كد خبر : ۳۸۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:فرماندارپلدختردر4مركزدهستان و180روستا انتخابات شوراي شهر وروستا رابرگزارنكردوشناسامه هاي رومشگان،سبزوار،ويسيان،بيدروبه وانديمشك و....سرنوشت شوراي شهر پلدختر رامشخص كرد.

 

 

كد خبر : ۳۸۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:رئیس ستاد اقامه نماز کشور گفت: در کشور ما توجه به نماز نسبت به گذشته افزایش یافته است اما این میزان نسبت به جایگاه واقعی نماز اندک است.

كد خبر : ۳۸۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۳


بيان روز:اخبار24تيرماه را در"ديده بان بيان روز"مشاهده نماييد.

كد خبر : ۳۸۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


بيان روز:در دعای روز ششم ماه مبارک رمضان می خوانیم:

كد خبر : ۳۸۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


بيان روز:پیروزی بیت المقدّس آنقدر شیرین بود، آنقدر بزرگ بود برای ما که امام یک استراتژی برای انقلاب تعیین کرد به نام «راه قدس از کربلا می‌گذرد» اینکه بعضی می‌گویند این استراتژی برای جنگ بود به نظر مناسب نیست؛ جنگ هم بخشی از انقلاب بود.

كد خبر : ۳۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


بيان روز:مدیر گروه نغمات دینی شبکه قرآن و معارف سیما گفـت: همانطور که در نهضت سوادآموزی، با همت کسانی مثل آقای قرائتی توانستیم تا آستانه ریشه‌کن شدن بیسوادی در کشور برسیم، در زمینه نهضت قرآن‌آموزی هم باید این اتفاق رخ دهد.

كد خبر : ۳۸۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۵


بيان روز:برخی اخبار ویژه و خواندنی را به همراه سرخط برخی اخبار جاری روز را در بسته "دیده بان بيان روز" بخوانید.

كد خبر : ۳۸۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


بيان روز: نرم افزارهای کاربردی هر کدام در شرایط خاص برای کمک به افراد خاظر می شوند و استفاده از آن ها ممکن است در هر لحظه نیاز شود پس بهتر است بهترین نرم افزارها را همیشه در اختیار داشته باشید.

كد خبر : ۳۸۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


بيان روز:آقا جون! الهی قربونت بشم، تو که این همه کبوتر بی‌کس را زیر بال و پرخودت گرفتی و پناهشان دادی، زیر بال و پر این کبوتر جوان من «جواد» را هم بگیر، نگذار که برود روی بام غریبه‌ها بنشیند، فکر کن این «جواد» همان «جواد» خودت است.

كد خبر : ۳۸۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


بيان روز: پروین احمدی‌نژاد در مراسم تجلیل از فعالان حوزه زن و خانواده نامه ای را خواند که خطاب به برادرش، محمود احمدی‌نژاد نوشته بود.

كد خبر : ۳۸۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


بيان روز:فتوای اخیر آیت الله بیات زنجانی درباره جواز نوشیدن آب برای آن دسته از روزه دارانی که دارای عطش شدید هستند، اظهار نظرهای گوناگونی را در روزهای اخیر بوجود آورده است.

 

 

كد خبر : ۳۸۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


بيان روز:رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای لرستان گفت: با بازشماری مجدد آرای شهرستان خرم‌آباد دو نفر از اعضای جدید شورای خرم‌آباد جابجا شدند.

كد خبر : ۳۸۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


بيان روز:نتایج استخدامی استانداری اعلام شد.

كد خبر : ۳۹۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


بيان روز:همچنان مسئولين با وعده هاي توخالي وكلنگ هاي احداث بي نتيجه پلدختر را به منطقه محروم تر تبديل مي كنند.

كد خبر : ۳۹۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


بيان روز:همچنان مسئولين با وعده هاي توخالي وكلنگ هاي احداث بي نتيجه پلدختر را به منطقه محروم تر تبديل مي كنند.

كد خبر : ۳۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۷


بيان روز:تيم ملي تکواندوي مردان ايران با کسب يک مدال طلا و دو نقره عنوان نايب قهرماني بيست و يکمين دوره از مسابقات قهرماني جهان در مکزيک را کسب کرد.

 

كد خبر : ۳۹۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز:مقام معظم رهبري موقعیت جغرافیایی ممتاز، «تاریخ پرافتخار و تمدن کهن و ریشه دار»، «ثروتها و ذخائر طبیعی و استعداد برجسته انسانی»، مقابله با «نفوذ و تهاجم فرهنگی و سیاسی خارجی»، بیداری ملی و عمومی ملت در سه مقطع حساس وموفقيت كشور درعرصه هاي مختلف به ويژه علمي از جمله واقعيت هاي كشور برشمردند.

كد خبر : ۳۹۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز:بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران طی بیانیه‌ای از رئیس جمهوری منتخب خواست در انتخاب وزیر بهداشت آینده فردی را مد نظر داشته باشد که سهامدار بیمارستان خصوصی نباشد و با آگاهی به علم مدیریت منافع سلامت همه مردم را پیگیری کند.

كد خبر : ۳۹۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز:بلال در منطقه «وادی الحجیر» در نزدیکی الطیبه جزو کسانی بود که با تانک های رژیم صهیونیستی مقابله کرد؛ وی پس از شلیک یک گلوله، سریع تغییر موضع می داد و تانک دیگری را شلیک می کرد.

 

كد خبر : ۳۹۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز:عباس با چراغ قوه به دنبال دزد به هر سویی سرک کشید و نور چراغ قوه را به درون پارکی که مشرف به منازل سازمانی بود انداخت اما اثری از دزد به دست نیامد. انگار آب شد و رفت توی زمین.

 

كد خبر : ۳۹۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز:شب گذشته در یازدهمین روز از ماه مبارک رمضان، برنامه “ماه عسل” با اجرا و تهیه کنندگی  ”احسان علیخانی ” در لحظات ناب افطار میهمان دلهای زیبا و عرفانی روزه داران شد و مخاطبان همیشگی اش را با خود همراه کرد.

كد خبر : ۳۹۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز: در "تلنگر بيان روز "اخبار حوادث را مشاهده نماييد.

كد خبر : ۳۹۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز: در اینجا چند تا از طلاق های معروف بازیگران سینما و تلویزیون را به شما معرفی میکنیم.

كد خبر : ۳۹۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


بيان روز:پیکر شهید بسیجی «قدرت‌الله سرلک» که در عملیات «والفجر یک» به شهادت رسیده بود، بعد از 30 سال‌ انتظار به آغوش خانواده و مردم تهران بازگشت.

كد خبر : ۳۹۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


بيان روز:امروزه بيكاري ازمشكلات اساسي وشايد بغرنج ترين معضل استان لرستان بشمارميرود كه باخودپيامدهاي بسياري را بدنبال آورده است.

كد خبر : ۳۹۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


بيان روز:بی تردید قدم خیر به عنوان مشهورترین زن که تصویری کامل از زن لر در او دیده میشود بر تارک تاریخ لرستان میدرخشد.

كد خبر : ۳۹۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


كد خبر : ۳۹۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


بيان روز:حجه الاسلام عبدالرحیم اباذری از روحانیون حوزه علمیه قم و پژوهشگر تاریخ نوشته است که به بررسی دلایل اقبال مردم و خصوصا روحانیون به حسن روحانی پرداخته و  انتخاب او را به لحاظ پیشینه حوزوی و صبغه و سابقه اش تحلیل کرده است.

كد خبر : ۳۹۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


بيان روز:امروز می‌خواهم تکلیف اموالم را روشن کنم، یک میراث معنوی، یک میراث دیجیتال؛ وبلاگ نویسی یعنی همان قلم در دست داشتن و می‌دانی که خداوند در کتابش به قلم قسم خورده است، حداقل دوبار! پس خیلی مراقب باش.

كد خبر : ۳۹۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


بيان روز:از همان ابتدای فیلم مشخص است «پناه ‌بر خدا رضایی» کارگردان «گهواره‌ای برای مادر» قصد داشته است فیلمی دینی و معنوی بسازد؛ فیلمی که در عین نمایش فضاهای سنتی ایرانی سعی دارد زبانی جهانی داشته باشد.

كد خبر : ۳۹۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


از مسئولین عزیز و مردم حزب‌الهی می‌خواهم كه در مقابل آن افرادی كه نتوانستند از طریق عقیده، مردم را از انقلاب دور و منحرف كنند و الان در كشور دست به مبارزه دیگری از طریق اشاعه فساد و فحشا و بی‌حجابی زده‌اند در مقابل آنها ایستادگی كنید و با جدیت هر چه تمام تر جلو این فسادها را بگیرید.

كد خبر : ۳۹۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR به مناسبت ایام رمضان المبارك، كلیپ تصویری «بهشت رمضان» را با استفاده از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار جمعی از روحانیون در تاریخ  ۱۳۷۲/۱۱/۱۷ منتشر می‌كند.
كد خبر : ۳۹۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


كد خبر : ۳۹۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


بيان روز: در مراسمی با حضور مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان، فرماندار و جمعی از مسئولان محلی، بخشدار جدید مرکزی پلدختر معرفی شد.

كد خبر : ۴۰۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۲


بيان روز:دبیر کل حزب‌الله لبنان در واکنش به اقدام اخیر اتحادیه اروپا در قراردادن شاخه نظامی حزب‌الله در لیست سازمان‌های تروریستی گفت که این تصمیم پوششی برای تجاوزگری اسرائیل بوده و چیزی جز ناامیدی از این تصمیم نصیبشان نخواهد شد.

كد خبر : ۴۰۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۳


بيان روز:احمدی‌نژاد با بیان اینکه 'ما تلاش می‌کنیم آنچه را که به آن اعتقاد داریم و باور داریم، بیان کنیم'، خاطرنشان کرد:‌ من تاکنون به پنج - شش هزار سوال جواب دادم و به دلیل آنچه که پیش از این گفتم، کسی نتوانسته در پاسخ‌های من تناقض یا اختلاف فاحشی پیدا کند. ما آنچه را که باور و اعتقاد داریم می‌گوییم.

كد خبر : ۴۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۳


بيان روز:رصد دقیق اوضاع خبر از اجرای پروژه ای چند وجهی و حرکتی خزنده برای نفوذ،‌ فشار، تحمیل افراد خاص و خواسته ها مشکوک اصحاب فتنه به دولت منتخب می دهد.

كد خبر : ۴۰۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۳


بيان روز:امام جمعه پلدخترگفت: وقتي مسئولين درفعاليت هاي فرهنگي وديني از نبود بودجه صحبت مي كنند ولي به جاي آن درفوتبال اين هزينه هاي ميلياردي صرف مي شود اين مصداق تبعيض و قدرنشناسي است.

كد خبر : ۴۰۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۴


بيان روز:خطیب موقت جمعه تهران، حزب‌الله لبنان را از مفاخر مسلمانان و بشریت دانست و گفت: قرار دادن نام این گروه در لیست تروریست‌ها توسط اتحادیه اروپایی، موجب بی‌آبرویی این اتحادیه است.

كد خبر : ۴۰۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۴


بيان روز:22 تشکل دانشگاهی استان لرستان طی بیانیه‌ای ضمن حمایت از جبهه ی مقاومت وحزب الله لبنان،اقدام موهن اتحادیه اروپا در قراردادن حزب الله در لیست گروه‌های تروریستی رامحکوم کردند.

كد خبر : ۴۰۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۴


شهید شکارچی از زبان پسرش ذبیح الله شکارچی دوست دارید چگونه شهید شوید ؟

كد خبر : ۴۰۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۵


بيان روز:افراطیون مدعی بصیرت کسانی هستند که کسب منافع مالی، اقتصادی یا سیاسی خود را از طریق بی قانونی و هوچی گری می‌جویند و در این مسیر، از هر خط قرمز عرفی، شرعی و قانونی نیز عبور می کنند.

كد خبر : ۴۰۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۵


بيان روز:امام جمعه پلدخترگفت: وقتي مسئولين درفعاليت هاي فرهنگي وديني از نبود بودجه صحبت مي كنند ولي به جاي آن درفوتبال اين هزينه هاي ميلياردي صرف مي شود اين مصداق تبعيض و قدرنشناسي است.

كد خبر : ۴۰۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۵


بيان روز:در اولين شب از ليالي قدر مساجد شهرستان پلدختر مملو از عاشقاني بود كه با ذكر الهي العفو و استغفرالله ربي اتوبه اليه به درگاه خداوند متعال طلب استغفار وتوبه مي كردند.

كد خبر : ۴۰۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


«تا صبح...»، عنوان اولین پادكست از مجموعه‌ی چهار قسمتی «امیر ِ هدایت» است. این مجموعه صوتی به مناسبت سالروز شهادت مولای متّقیان و امیر عارفان، حضرت امیرالمؤمنین علی ابن ابی‌طالب (علیه‌السلام)، از روز هجدهم تا بیست و یكم رمضان‌المبارك 1432 در پایگاه اطلاع‌رسانی رهبر انقلاب منتشر می‌شود.

كد خبر : ۴۰۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


بيان روز: امام جمعه پلدختر از مردم این شهرستان خواست تا در راهپیمایی روز قدس پرشور حاضر شوند.

كد خبر : ۴۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


«جبرئيل امين يا منادى آسمانى بين زمين و آسمان، فرياد برآورد: «تهدّمت واللَّه اركان الهدى»؛ پايه‌هاى هدايت مهندم شد. «قتل علىٍ المرتضى»؛ على در محراب عبادت كشته شد. و بعدها همه شهادت دادند كه: «قتل فى محراب عبادته لشدّة عدله»؛ جرم اميرالمؤمنين، «عدالت» او بود و همين عدالت بود كه او را به اين مقام والا و به شهادت رساند.»

كد خبر : ۴۱۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۷


بيان روز:گسترش حجاب و عفاف در جامعه نه تنها به تقویت بنیان خانواده و رواج ارزش‌های الهی کمک می‌کند بلکه می‌تواند در برقراری و ایجاد امنیت همه جانبه در جامعه و پاک سازی آن از لوث هر گونه مفاسد اجتماعی مؤثر واقع شود.

كد خبر : ۴۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۷


بيان روز:همزمان با ماه مبارک رمضان محفل انسي با قرآن با حضور قاريان و حافظان و اقشار مختلف مردم در روستاي افرينه از توابع بخش معمولان  برگزار شد

كد خبر : ۴۱۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۷


بيان روز:این وضع تا کی باید ادامه داشته باشد؟ حرف من این است که باید تکلیف آقای موسوی و کروبی پس از آشتی ملی که در انتخابات رخ داد، روشن شود و ضرورتی برای ادامه حصر آنها نیست.

كد خبر : ۴۱۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۸


بيان روز: از مسیر رودخانه که بالا می روی به پلاستیک ها و بطری نوشابه ها و انواع آت و آشغال هایی برمی خوری که کنار زیبایی اش خوابیده اند و در واقع لقمه های زهری را مانند که در گلوی "شیرز" این دوره رویایی و شگفت انگیز گیر کرده اند.

كد خبر : ۴۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۸


بيان روز:عيسي فرهادي روشن دل پلدختري كه از ناحيه هردوچشم نابينا است ولي با وجود اين محدوديت به صورت استثنايي فعاليت هاي فني را به خوبي انجام مي دهد. 

كد خبر : ۴۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


دکتر «عبدالعزیز رنتیسی» که پس از شهادت شیخ «احمد یاسین» رهبر جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) را بر عهده داشت، به دلیل جانفشانی هایش در راه آزادی فلسطین و قدس، به «عقاب فلسطین» لقب گرفته است

كد خبر : ۴۱۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


بيان روز:یکی از مراجع تقلید گفت: مقام تسلیم در برابر خداوند نصیب عارفان و مومنان واقعی می‌شود که ایمانشان کامل است و در مقابل فرامین تکوینی و تشریعی خدا تسلیم محض هستند.

كد خبر : ۴۱۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


بيان روز:رییس سازمان سنجش آموزش کشور بامعرفی نفرات برتر کنکور سراسری۱۳۹۲ گفت: در گروه های آزمایشی ریاضی و فنی و علوم تجربی کنکور امسال،داوطلبان شهرستانی موفق به کسب رتبه های اول تا سوم شدند.

كد خبر : ۴۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


بيان روز:برنامه 90، حدود 90 روز پس از آخرين برنامه اش از ديشب دوباره روي آنتن رفت.

كد خبر : ۴۱۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


بيان روز: رييس‌جمهوري گفت: دولت از روز نخست، هيچ مأموريتي جز زمينه‌سازي براي حاكميت امام عصر(عج) نداشت.

كد خبر : ۴۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


بيان روز:عيسي فرهادي روشن دل پلدختري كه از ناحيه هردوچشم نابينا است ولي با وجود اين محدوديت به صورت استثنايي فعاليت هاي فني را به خوبي انجام مي دهد.

كد خبر : ۴۱۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۰


چقدر سعى كرده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند در طول اين سالها كه روز قدس را كه نماد صف‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بندى حق در مقابل باطل است، تضعيف كنند. روز قدس نشان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهنده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ى صف‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بندى حق و باطل، صف‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بندى عدل در مقابل ظلم است.

كد خبر : ۴۱۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۰


بيان روز:همزمان با شب بيست و سوم ماه مبارك رمضان و در آخرين شب از شب هاي پر رمز و راز قدر ، زمزمه هاي الهي العفو در مساجد شهرستان پلدختر طنين انداز شد.

كد خبر : ۴۱۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۰


فلسطين قطعاً آزاد خواهد شد و به مردم بر خواهد گشت.

كد خبر : ۴۱۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۰


بيان روز:رئیس‌جمهور با بیان اینکه موضوع فلسطین و صهیونیست‌ها مسئله اصلی جهان است گفت: اگر واقعاً از روی دلسوزی ، مقدمه چینی کردند تا یک گروهی را در فلسطین حاکم کنند، پس چرا همه ادعاهای حقوق بشری خودشان مانند آزادی، دموکراسی، حقوق کودکان را پای صهیونیست‌ها قربانی می‌کنند؟

كد خبر : ۴۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۱


بيان روز:ما ملت مسلمان و ولایت‌مدار ایران، این حضور حماسی را فرصتی بسیار ارزشمند برای ابلاغ پیام قاطع و شفاف نظام اسلامی به دشمنان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای می دانیم و به آنان بویژه امریکای جنایتکار و خبیث که مولد تروریسم دولتی است و نیز رژیم مفلوک و منفور صهیونیستی هشدار می‌دهیم، ایران اسلامی هیچگاه از حقوق مسلم خود در عرصه‌های مختلف چشم‌پوشی نکرده و نمی کند.

 

كد خبر : ۴۲۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۱


بيان روز:مردم پلدختر در گفتگو با خبرنگار بيان روز از حمايتهاي خود از مظلومين فلسطين ومقابله باغ اسرائيل غاصب گفتند.

كد خبر : ۴۲۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۱


بيان روز:فرمانده تيم ايران اميدوار است تيم ملي در مسابقات جام جهاني برزيل بدرخشد و استقلال براي سومين مرتبه فاتح ليگ قهرمانان آسيا شود.

كد خبر : ۴۲۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:دوران ریاست جمهوری حسن روحانی تا ساعاتی دیگر با برگزاری مراسم تنفیذ آغاز می‌شود و دولت هشت ساله محمود احمدی نژاد پایان می‌یابد.

كد خبر : ۴۲۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:"خانه‌هایی که دیوار‌هایش سه ذرع یا پنج ذرع ارتفاع دارد و تمام منفذ این خانه‌ها منحصر به یک در است که آن‌هم توسط دربان محفوظ است.در زیر یک زنجیر اسارت و یک فشار غیرقابل محکومیت، [زنان ایرانی] اغلب سر و دست‌شکسته، بعضی با رنگ زرد پریده، برخی گرسنه و برهنه، قسمی در تمام شبانه‌روز، منتظر و گریه‌کننده."

كد خبر : ۴۲۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:سریال های ماه رمضان که این روزها از شبکه های مختلف سیما در حال پخش است اصطلاحاتی را به کار می برد که در هر جمع و محفلی بر سر زبانها می چرخد.

كد خبر : ۴۲۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:برخی اخبار ویژه و خواندنی را به همراه سرخط برخی اخبار جاری روز را در بسته "دیده بان بيان روز" بخوانید.

كد خبر : ۴۲۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:دبیرکل حزب‌الله لبنان در سخنان خود در روز جهانی قدس خطاب به دشمنان ملت فلسطین گفت: ما شیعیان پیرو امام علی بن ابی‌طالب(ع) هستیم و هرگز از فلسطین و مقدسات فلسطین دست نخواهیم کشید.

كد خبر : ۴۲۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:دوران هشت ساله دکتر احمدی نژاد مصادف بود با حواشی خبرسازی که در رسانه های بین المللی و داخلی بازتاب خاصی پیدا کرد

كد خبر : ۴۲۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب حکم ریاست جمهوری روحانی را تنفیذ کردند.

 

كد خبر : ۴۲۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:رئيس جمهورگفت:دولت بیش و پیش از هر چیزی در پی مسائل معیشتی مردم و مهار آسیب‌های اجتماعی خواهد بود و به موازات آن در عرصه روابط بین‌المللی گام‌های جدیدی برای ارتقای منزلت ایران بر اساس تأمین منافع ملی و رفع تحریم‌های ظالمانه کنونی برخواهد داشت.

كد خبر : ۴۲۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


تنها پسر خانواده مؤمنی بود؛ مادرش بعد از کلی نذر و نیاز و توسل به امامزاده‌های ایلام، علی را از خداوند گرفت؛ آن هم در ماه مبارک رمضان و شب شهادت حضرت علی(ع). علی تنها برادر و نورچشمی ۵ خواهر بود تا اینکه در یازده سالگی رفت پی طلبگی و در ۱۵ سالگی به شهادت رسید؛

كد خبر : ۴۲۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:حجت الاسلام روحاني طبق ماده 121قانون اساسي بر پاسداري از حقوق ملت و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران سوگند ياد كرد.

كد خبر : ۴۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


بيان روز:این که تعزیه هنر اصیل و نمایشی مذهبی ، به جا مانده از گذشته های دور سرزمین ابا و اجدادی ما بوده و همت اینکه در ایام و مناسبت های مذهبی سال عده ای هنرمند و دلسوز با برپایی این هنر ماندگار صفحه های دشت کربلا و آن واقعه عظیم تاریخی را که به حق ،نبرد بین حق و باطل در کل تاریخ بشریت بوده را به تصویر می کشند و این واقعه را با هنر نمایشی نسل به نسل منتقل میکنند شکی نیست.

كد خبر : ۴۲۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۴


بيان روز:حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور حکمی آقای دکتر محمود احمدی نژاد را به عضویت مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب کردند.

كد خبر : ۴۲۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۴


بيان روز:دکتر روحانی تاکید کرده بود که در برنامه مدون من علاوه بر راه حل هایی برای رفع این مشکلات؛ راه حلهای کوتاه مدت یک ماه و 100 روزه برای حل مشکلات ومعضلات اقتصادی، اجتماعی و سیاست داخلی و خارجی پیش بینی شده است که ما می توانیم در یک فرصت کوتاه شاهد تحول اقتصادی باشیم.

كد خبر : ۴۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۴


بيان روز:با تلاش شبانه‌روزی و اشراف کامل اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان کرمان، یک جاسوس رژیم صهیونیستی دستگیر شد.

كد خبر : ۴۳۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۴


بيان روز:مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور جزییات سهمیه‌های مختلف کنکور 92 و تسهیلات پیش‌بینی شده را تشریح کرد.

كد خبر : ۴۳۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


بيان روز:مدير کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان لرستان با انتشار پيامي بر روي خروجي سايت اين اداره کل خداحافظي کرد.

كد خبر : ۴۳۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


بيان روز:هفدهم مرداد ماه سال77؛ اينجا محل كنسولگري ايران در مزار شريف است، من محمود صارمي خبرنگار خبرگزاري جمهوري اسلامي ايران هستم، گروه طالبان چند ساعت پيش وارد مزار شريف شدند.

كد خبر : ۴۳۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


بيان روز:انتخابات‌ رياست‌ جمهوري‌ يكي‌ ازجدي‌ترين‌ وپرشورترين‌ وپرجاذبه‌ترين‌ صحنه‌هاي‌ مشاركت‌ عمومي‌ مردم‌ است‌

كد خبر : ۴۳۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


رئيس قوه قضاييه دادستان‌هاي سراسر كشور را به برخورد قاطع با متجاوزان و متعرضان به حقوق آمران به معروف و ناهيان از منكر موظف كرد و گفت: در جمهوري اسلامي ايران نبايد كساني جرأت تعرض به آمران به معروف و ناهيان از منكر داشته باشند و دادستان‌هاي سراسر كشور بايد با اراذل و اوباشي كه متعرض حقوق اين افراد مي‌شوند قاطعانه برخورد كنند.

كد خبر : ۴۳۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


بيان روز:نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: خبرنگار شهید محمود صارمی انسانی شجاع، متعهد، حق‌گو و مدافع مظلومان بود.

 

كد خبر : ۴۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


بيان روز:نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: خبرنگار شهید محمود صارمی انسانی شجاع، متعهد، حق‌گو و مدافع مظلومان بود.

 

كد خبر : ۴۳۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


بيان روز:معاون‌اول رئیس‌جمهور در بخشنامه‌ای به کلیه وزارتخانه‌ها، شرکت‌ها، موسسات و سازمان‌های دولتی تمامی استخدام‌ها و تغییر ساختار طرح مهر‌آفرین را متوقف کرد.

 

كد خبر : ۴۳۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


بيان روز:مدير مدرسه علميه امام رضا(ع) شهرستان پلدختر گفت:نقش اصلی یک روحانی طبابت روح انسان است و انسان با روح سالم به مراتب عالی دست می یابد.

كد خبر : ۴۳۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران سراسر کشور طی بیانیه ای ، فرارسیدن روز خبرنگار و سالروز شهادت محمود صارمی را به ایثارگران عرصه خبر تبریک گفت.

كد خبر : ۴۳۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


بيان روز:کتاب «بهم میاد؟!» داستان باحجاب شدن دخترِ استرالیایی-فلسطینی مسلمانی به نام «اَمَل» و تصمیم وی برای ایستادن مقابل محیط ضدحجاب استرالیاست؛ اَمَل با تصمیمی قاطع، برای حفظ هویت اسلامی خود به تقابل با محیطی نژادپرست می‌رود.

 

كد خبر : ۴۳۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


شهید برونسی

كد خبر : ۴۳۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


بيان روز:پايگاه اطلاع رساني بيان روز درنظر دارد جهت استفاده از استعدادمخاطبان خود بصورت افتخاري خبرنگار به كار گيري مي كند.

كد خبر : ۴۳۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۸


بيان روز:حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با آرزوی توفیق برای رئیس جمهورافزودند:وظیفه مجلس شورای اسلامی در انتخاب وزرای صالح، دولت جدید نیز تشکیل می شود و با همراهی مردم کارهای بزرگ، مهم  و دشواری را که حاوی منافع بزرگی است به بهترین وجه انجام خواهند داد.

كد خبر : ۴۳۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۸


بيان روز:نماز عيد سعيد فطر صبح جمعه با حضور باشكوه مردم مومن و ولايتمدار شهرستان پلدختر اقامه شد.

كد خبر : ۴۳۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۸


بيان روز:عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: کسانی که در فتنه 88 دخیل بودند و حتی افرادی که بوی فتنه می دهند، در هیچ یک از بخش های مدیریتی نظام جمهوری اسلامی جایی ندارند.

 

كد خبر : ۴۴۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۰


بيان روز:با توجه به اینکه نزدیک انتخابات است، بیشتر توجه‌ها به ‌انتخابات یازدهم نشانه رفته است، اما در همین بین دولت از یکسو نسبت به امور مردم بی توجه شده ‌و از سوی دیگر برخی کارهایی انجام می‌دهند که از آنها شائبه منافع شخصی و گروهی برداشت می‌شود!

كد خبر : ۴۴۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۰


بيان روز:رئیس‌جمهور با بیان اینکه تعامل بین دولت و مجلس بسیار کارگشا خواهد بود گفت: مجلس آگاه، پویا و پیگیر می‌تواند سلامت و موفقیت قوه مجریه را تضمین کند.

كد خبر : ۴۴۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


بيان روز: مصرف برنج بومی و محلی ما به نوعی به تاریخ پیوسته است و ما جز خاطره‌ای که پدران و مادرانمان از مزه و بوی برنج محلی برایمان تعریف کرده اند،چیزی نچشیده‌ایم.

كد خبر : ۴۴۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


بيان روز:مهمترين اخبار 24ساعته گذشته را مي توانيددر "ديده بان بيان روز "مشاهده كنيد.

كد خبر : ۴۴۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


بيان روز:جلسه رأی اعتماد مجلس به وزرای پیشنهادی کابینه یازدهم هم‌اینک در حال برگزاری است.

كد خبر : ۴۴۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


بيان روز:برنامه «90» ديشب در حالي روي آنتن رفت که رنگ شدن بخش زرد چمن حافظيه قبل از بازي و همچنين جدال لفظي دايي با مديرعامل آل اشپورت از مهم‌ترين بخش‌هاي اين برنامه بود.

كد خبر : ۴۴۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


بيان روز:هشدار رهبری در مورد "تعرض به آبروی افراد در مجلس"

كد خبر : ۴۵۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۴


بيان روز:پايگاه اطلاع رساني بيان روز درنظر دارد جهت استفاده از استعدادمخاطبان خود بصورت افتخاري خبرنگار به كار گيري مي كند.

كد خبر : ۴۵۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۴


بيان روز:روزنامه لوموند با با چاپ گزارشی که خبرنگارش از ایران تهیه کرده پرداخت. قسمتی از این گزارش به شهر مقدس قم می پردازد.

كد خبر : ۴۵۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۵


بيان روز:امام‌جمعه موقت تهران بر ضرورت توجه به بیت‌المال تاکید کرد و گفت: ما در شرایطی نیستیم که هزینه‌های غیرمعمول خرج شود؛ مثلاً دکوراسیون‌ها عوض شود. با همین وضع موجود بسازید و هزینه‌ای را بر دوش مردم و بیت‌المال تحمیل نکنید.

كد خبر : ۴۵۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۵


بيان روز:90 زن چچنی از طریق فرودگاه استانبول به شهر مرزی «هاتای» رفته و از مرزهای زمینی وارد سوریه شده و به گروه‌های سلفی پیوسته‌اند.

كد خبر : ۴۵۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


بيان روز: هوشمند سازی مدارس  هم در سند تحول تعریف شده وهم جزء برنامه پنج ساله برنامه پنجم توسعه است . دراین برنامه که الان دو سال  از آن طی شده آموزش و پرورش موظف شده که صد در صد مدارس را هوشمند کند یعنی سالی 20درصد.

كد خبر : ۴۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


بيان روز:اغلب تحلیلگران رسانه‌های فارسی زبان خارج از کشور، اعلام موضع وزیران مورد انتقاد اصول‌گرایان را درباره حوادث پس از انتخابات ریاست‌جمهوری 1388، ناشی از «افزایش قدرت نرم رهبری نظام» و موجب «استحکام بیشتر قدرت درونی نظام در برابر غرب‌گرایان» دانستند.

كد خبر : ۴۵۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


بيان روز:اگر از اُسراي آزاد شده كه تعدادشان قريب به چهل و سه هزار نفر مي رسد،‌ سؤال شود كه نظرتان راجع به دوران اسارت چيست؟ قريب به اتفاق خواهند گفت"قطعه اي از بهشت" بود!!

كد خبر : ۴۵۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


بيان روز: رییس جمهور، وزرا و معاونین رییس جمهور دیروز و پس از پایان اولین جلسه هیئت دولت یازدهم در جمع خبرنگاران حاضر شدند و به سوالات آنان پاسخ گفتند.

كد خبر : ۴۵۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


بيان روز:رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان با انتقاد شدید از پررنگ شدن بدحجابی در شهرستان دلفان، این امر را هدفدار دانسته  و مجری آنرا عده ای دانست که هدفشان تخریب باورهای دینی مردم است.

كد خبر : ۴۵۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


بيان روز:شهداي تركاشوندسند افتخار جانفشاني وايثار مردم ديار معمولان است.

كد خبر : ۴۵۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


بيان روز:باید برای انتخاب لوازم‏‌التحریر دانش‌آموزان دقت بیشتری کرد و از تهیه لوازم التحریری که ذهن دانش‌آموز را به سمت خیال‏پردازی و بیراهه سوق می‌دهد خودداری شود.

كد خبر : ۴۵۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۹


بيان روز:«انسان انقلاب اسلامی» تنها زمانی عبارتی نأمانوس نخواهد بود که سبک زندگی جدیدی بر اساس نظام ارزشی خاص انقلاب اسلامی تعیین شود و انسان در تراز آن سبک و نظام ارزشی، «انسان انقلاب اسلامی» را مفهوم خواهد بخشید.

كد خبر : ۴۵۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۹


بيان روز:جاهلیت عرب کجا و جاهلیت آخرالزمان کجا! قرآن را در بهترین نسخ چاپ و نشر می‌دهند و تمام سعی‌شان را در تلاوت هر چه زیباتر قرآن صرف اما برخلاف آیاتش رفتار می‌کنند؛ کودکان مسلمان را با ذکر بسم الله سر می‌برند و مثله می‌کنند.

كد خبر : ۴۵۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۹


شهید شکارچی از زبان پسرش ذبیح الله شکارچی دوست دارید چگونه شهید شوید ؟

كد خبر : ۴۵۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۹


بيان روز:غیبت آن است که پشت سر مسلمان، عیب مستور او (امرى که مستور عرفى است) گفته شود، مشروط به اینکه به قصد تنقیص باشد، یا در نزد عرف تنقیص به‌حساب آید.

كد خبر : ۴۶۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


بيان روز:بیمارستان پلدختر در آستانه تعطیلی :گرمای طاقت فرسای بیمارستان پلدختر بیماران را رنج می دهد .

كد خبر : ۴۵۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


بيان روز:شما مي توانيد اصطلاحات لري را باترجمه فارسي وانگليسي بخوانيد.

كد خبر : ۴۵۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


بيان روز:دختر هيچ سياستمداري در ايران به اندازه او در حاشيه و متن سياست قرار نگرفته است. بي محابا حرفش را مي زند و هزينه اعتقادش را هم مي دهد. بسياري از تابوهاي زنانه جامعه مردسالار ايران را شكسته و مي گويد رفتارش عكس العمل طبيعي به آن چيزي است كه در بطن اجتماع رخ مي دهد.

كد خبر : ۴۶۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


بيان روز:سیزدهم شوال سالروز عروج ملکوتی زعیم مراجع عالم تشیع آیت‌الله العظمی محمدحسین بروجردی مرجع شیعیان جهان اسطوره‌ای یگانه است.

كد خبر : ۴۶۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


بيان روز:ماهواره يكي ازخطرات جدي براي شكاف نسلي است كه خانواده ها بايد بشتر به مضرات آن توجه كنند و از فرزندان خود درقبال آن مراقبت كنند.

كد خبر : ۴۶۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


کمتر از ۶ ماه از حمله یک جوان آمریکایی به دبستان «سندی هوک» ایالت «کانتیکت» نمی‌گذرد که یک جوان ۲۰ ساله مسلح دیگر به مدرسه‌ای در ایالت «جورجیا» آمریکا حمله کرد و چند نفر را به گروگان گرفت.

كد خبر : ۴۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۱


یک عکس به اندازه هزار کلمه، در خود معنی و مفهوم پنهان می‌کند، در این میان بعضی از عکس‌ها، بار عاطفی بیشتری دارند.

به گزارش سایت یک پزشک، ده عکس مشهور را مرور می‌کنیم که که احساسات آدمی را تحریک می‌کنند.

كد خبر : ۴۶۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۲


كد خبر : ۴۶۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۲


بيان روز:رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مردمان لر کشورمان را با خصلت‌های مردانگی، جوانمردی، شجاعت و شهامت می‌شناسیم که در مقاطع مختلف انقلاب اسلامی همواره جایگاه و نقش سازنده و مؤثری داشته‌اند.

كد خبر : ۴۶۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۲


بيان روز:داوطلبان پذیرفته شده در آزمون 30 فروردین 92 توسط استانداری لرستان، می توانند با در دست داشتن مدارک در روزهای تعیین شده به کارگزینی ستاد دانشگاه برای انجام مراحل اولیه استخدام مراجعه کنند.

كد خبر : ۴۶۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۲


بيان روز:وبلاگ چفيه هاي بهشتي نوشت:بدحجاب!بی حجاب!معذرت!معذرت!

 

كد خبر : ۴۶۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۳


بيان روز:مقام معظم رهبری فرمودند: مهمترین وظیفه رئیس‌جمهور، گشایش اقتصادى و ایجاد غنا در کشور و ارتقاى فرهنگ و فکر و عمل دینى مردم است.

كد خبر : ۴۶۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۳


بيان روز:مقام معظم رهبری در استفتایی دیدگاه خود را درباره طواف در طبقه فوقانی کعبه اعلام فرمودند.

كد خبر : ۴۶۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۴


بيان روز:درهفته هاي گذشته درفضاي مجازي تصاويري از بي حجابي وبدحجابي سواحل شمالي كشور منتشر شدكه دل هر مسلمان ايراني رابه درد آورد.

كد خبر : ۴۶۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۵


بيان روز:شهيد حاج حسين بصير از جانشينی گروهان، مسئوليتش را در لشکر ۲۵ کربلا شروع کرد تا به فرماندهی تيپ يکم رسيد و در عمليات کربلای ۱۰ به قائم مقامی لشکر منصوب شد و سرانجام حاج بصير منتظر در شامگاه دوم ارديبهشت سال ۱۳۶۶ در عمليات کربلای ۱۰ از قله‌های ماووت عراق به اوج آسمان پر کشيد.

كد خبر : ۴۶۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۵


بيان روز:عضو فیس بوک نیستم، ولی ارتباطاتم خیلی وسیع است و نیاز هم ندارم. من تقریباً 24ساعته با تمام دنیا در ارتباط هستم/رسانه‌ها طوری برخورد می‌کردند انگار حرف‌ها و برنامه‌های من جوک است/ امیدوارم روحانی دفعه بعد 40 میلیون رای بیاورد

كد خبر : ۴۶۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۵


بيان روز:نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شوراي اسلامي با بیان اینکه خداوند دشمنان اسلام را از احمق‌ها قرار داده است، افزود: وحدت باید الگوی عمل همه مسلمانان را برای مقابله با تهاجمات غربی باشد.

كد خبر : ۴۶۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۵


بيان روز:هفته هفتم ليگ برتر با انجام هفت ديدار در روز جمعه آغاز مي‌شود که در يکي از حساس‌ترين بازي‌ها پرسپوليس ميزبان فولاد صدرنشين است.

كد خبر : ۴۶۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۶


بيان روز: در پی اعلام خبر کناره گیری استیو بالمر مدیر عامل شرکت مایکروسافت از سمتش، شایعات در خصوص مدیر عامل جدید قوت گرفته اما نام «جولی لارسن گرین» بعنوان گزینه شماره یک مطرح شده است.

كد خبر : ۴۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۶


بيان روز:تالاب‎های پلدختر به عنوان یکی از بارزترین زیبایی‎های خلقت ومناطق گردشگري دراستان لرستان هستندكه متاسفانه براثر خشكسالي هاي اخير درمعرض خشكي ونابودي قرارگرفتند.

كد خبر : ۴۷۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۶


بيان روز:عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با اشاره به محرومیت‌های استان لرستان به ویژه شهرستان الیگودرز، گفت: استان لرستان در مقام اول بیکاری کشور قرار دارد.

كد خبر : ۴۷۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۷


بيان روز:مراسم تجليل از عاملين فعال زكات بخش معمولان با حضور بخشدار،عاملان زكات ومسئولين كميته امدادامام خميني(رض) در معمولان برگزار شد.

 

كد خبر : ۴۷۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۹


بيان روز:حجت الاسلام شهید عبدالحسین مبشر که پنجم مهرماه سال 1360 در سن 35 سالگی توسط عوامل خود فروخته استکبار و منافقین مزدور در خرم آباد به شهادت رسید.

كد خبر : ۴۷۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۹


بيان روز:شاهرخ می‌گفت: زندگی ما توی لجن بود. اما خدا دست ما را گرفت. امام خمینی رو فرستاد تا ما رو آدم کنه. البته بعدا هرچی پول درآوردم به جای اون پول‌ها صدقه دادم.

كد خبر : ۴۷۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۹


بيان روز:با توجه به آسیب هایی که جریان انقلاب از رویکرد و عملکرد آقای خاتمی در دوران وزارت ارشاد ایشان خورده است، به نظر می رسد سخن اخیر جناب آقای جنتی که کارنامه روشن و وجهه مثبتی در میان مردم دارند، سخن دقیقی نباشد.

كد خبر : ۴۷۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:سبك زندگي ايراني اسلامي بايد براساس دستورات وتعاليم دين باشد.

كد خبر : ۴۷۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


با توجه به فرارسیدن ایام سوگواری شهادت امام ششم شیعیان دنیا بسته ای صوتی حاوی روضه و مداحی را برای شما کاربران آماده شده است.

كد خبر : ۴۷۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۱


بيان روز:یک رژیم غذایی متعادل داشته باشید که اکثر آن را میوه ها و سبزیها تشکیل دهند. از گوشت به ترتیب قرمز تا سفید دور بمانید. به این معنا که پرهیز از گوشت قرمز نسبت به غذاهای دریایی دارای اولویت است. با نان سفید خداحافظی کنید و به محصولاتی روی آورید که از غلات کامل تهیه شده اند.

كد خبر : ۴۹۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۱


بيان روز:رئیس مجلس خبرگان رهبری با تبریک به روحانی برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری ایران گفت: همانگونه که خود رئیس‌جمهور هم گفت وی رئیس‌جمهور همه مردم است و باید خیرش به همه برسد و طبق قانون و مقررات مطالبات همه مردم را پاسخگو باشد.

كد خبر : ۴۷۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۲


بيان روز: رييس ستاد اقامه نماز كشور گفت: برنامه ريزي دقيق و سرمايه گذاري هدفمند و مشخص در راستاي توسعه و ترويج آموزه هاي ديني و ارزش هاي اصيل اسلامي، نقش قابل توجهي در كاهش مشكلات و آسيب هاي اجتماعي و فرهنگي موجود در جامعه دارد.

كد خبر : ۴۷۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۲


بيان روز:این روزها در آستانه شروع سال جدید تحصیلی هر لحظه انتظار می رود که تغییر یکی از معاونان و یا روسای دانشگاهها بر روی تلکس های خبری قرار گیرد،

كد خبر : ۴۷۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۲


بيان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به بیست و دومین اجلاس سراسری نماز فرمودند: صاحبان اندیشه، رسانه‌ها و مسئولان وظیفه خود را در ترویج نماز ادا کنند.

 

كد خبر : ۴۸۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۳


بيان روز:اظهارات هاشمی رفسنجانی در تناقض آشکار با مواضع رسمی رئیس جمهور محترم و وزیر امورخارجه به عنوان مسئولان رسمی سیاست خارجی کشور هستند، لذا این سوال مطرح می شود که هدف هاشمی و جریان مرموز از اشاعه آشکار این تناقض ها چیست

كد خبر : ۴۸۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۳


بيان روز:یک کارشناس مسائل استراتژیک با بیان اینکه انتخابات ۹۲ سند رسوایی فتنه‌گران بود که نظام از ۲۶۰ هزار رأی ملت پاسداری کرد،‌ گفت: آنها بعد از این انتخابات دیگر خواب بازگشت به قدرت را نخواهند دید.

كد خبر : ۴۸۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۳


بيان روز:رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت:مهم‌ترین مسائلی که در کمیسیون فرهنگی مطرح است مسجدمحوری و تجهیز مساجد و آنچه مربوط به مساجد را در دستور کار مجلس قرار داده‌ایم که این طرح بیش از 40 ماده است.

كد خبر : ۴۸۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۴


بيان روز: مردی که دو سال در غربت تهران، فراش یک مدرسه دبستان بود و البته حتی با وجود 12 سال سابقه ی کارش و با داشتن مدرک فوق دیپلم باز خدمتگزار یک هنرستان در مشهد.

كد خبر : ۴۸۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۴


بيان روز:برادر شهید حسین‌نژاد گفت: در مراسم تشیع برادرم افرادی آمده بودند که اگر یکدیگر را در خیابانی می‌دیدند خنجشان را تا دسته در شکم هم فرو می‌کردند؛ آنها با همان هیبت مخصوص به خود و دستمال‌های یزدی به گردن همچون طفل مادر مرده می‌گریستند.

كد خبر : ۴۸۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۴


بيان روز:وجود آب کافی در بدن اندامهای داخلی را مرطوب نگاه داشته و عملکرد آنها را در شرایط خوب حفظ می کند. علاوه بر این آب می تواند به کارکرد راحت سیستم هاضمه کمک کند و ناهنجاریهای شکمی را متوقف کند. همچنین نوشیدن آب کافی در داشتن ظاهر انعطاف پذیر، شفاف و مرطوب پوست موثر است.

كد خبر : ۴۸۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


بيان روز:مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی اول ذیعقده روز تولد حضرت معصومه (س) به نام «روز ملی دختران » نامگذاری گردیده است.

كد خبر : ۴۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


"ديده بان بيان روز":شما مي توانيد مهمترين عناوين اخبار 24ساعته گذشته رادر يك نگاه مشاهده كنيد.

كد خبر : ۴۸۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


بيان روز:آیا می دانید هولوکاست واقعی در ایران رخ داده است؟از قحطی بزرگ در ایران چه می دانید؟ آیا می دانید مابین سالهای 1917 تا 1919 بیش از 40 درصد جمعیت ایران جان خود را از دست دادند؟

كد خبر : ۴۸۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


بيان روز:نماینده مردم تهران در مجلس در واکنش به سخنان منتسب به هاشمی درباره سوریه گفت: موضع گیری آقای هاشمی از حیث امنیت ملی یک خطای فاحش است، لازم است ایشان هر چه زودتر سخنان منسوب به خود را شخصا و محکم تکذیب کند.

كد خبر : ۴۸۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


بيان روز:برخی سایت های خبری آمریکا با تیترهایی چون " تهدید ایران به تجاوز به دختر اوباما در صورت حمله به سوریه" این مطلب را منتشر کرده اند و با جو سازی این موضع شخصی یک فرد در وبلاگ شخصی اش را به موضع ایران نسبت داده اند.

كد خبر : ۴۸۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


بيان روز:با اوج‌گیری گمانه‌زنی درباره ترکیب احتمالی کلیدداران 30 استانداری کشور، عملکرد دولت تدبیر و امید در زمینه گزینش مدیران کارآمد، بیش از پیش زیر ذره‌بین رسانه‌ها و محافل سیاسی قرار گرفته‌است.

كد خبر : ۴۸۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


بيان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی در پيامی‏ با تسليت درگذشت عالم مجاهد آيت‎الله آقای حاج سیّدحسن طاهری خرم‌آبادی‏، از نقش اين عالم بزرگوار در نهضت امام خمينی(ره) و همچنين حضور اثرگذار و وفادارانه ايشان پس از پيروزی انقلاب اسلامی تجليل كردند.

كد خبر : ۴۸۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


بيان روز:شرکت یاهو در اقدامی عجیب نام ایران را از فهرست کشورهایی که هنگام ثبت‌نام پست الکترونیک دیده می‌شود، حذف کرد.

كد خبر : ۴۸۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۸


بيان روز:کارخانه سامان کاشی و فروش زیر قیمت کارخانجات نساجی بروجرد و بیکار شدن بیش از 1100 نفر در شهرستان بروجرد موجی از نگرانی را در بین مردم این شهرستان ایجاد کرد.

كد خبر : ۴۸۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۸


بيان روز:حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی دیشب در اجرای یکی از وعده های خود مبنی بر ارائه گزارش عملکرد دولت به صورت منظم در گفتگویی تلویزیونی و مستقیم با مردم سخن گفت.

كد خبر : ۴۹۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


بيان روز:در پی اخراج الهه راستگو از حزب اسلامی کار، این عضو شورای اسلامی شهر تهران با انتشار نامه ای سرگشاده از دیکتاتوری اصلاح طلبان پرده برداشت.

 

 

كد خبر : ۴۹۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


بيان روز:موضوع انتخاب شهردار برای اداره شهر که مهمترین تصمیم شوراهاست، در خرم‌آباد هم دستخوش اتفاقات جالبی شده است. مهمترین اتفاق اینکه، شورای چهارم تصمیم به انتشار فراخوان عمومی گرفته است.

كد خبر : ۴۹۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


بيان روز:وقتی سرما می خوریم سریعا با یکسری دارو سعی داریم آن را درمان کنیم و خیلی از اوقات بدون مراجعه به پزشک خود درمانی می کنیم غافل از این که سرماخوردگی برای بدن مفید و لازم است.

كد خبر : ۴۹۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


بيان روز:با انتقال باقیمانده اعضای گروهک تروریستی منافقین به کمپ لیبرتی، اردوگاه اشرف از لوث وجود اعضای این گروهک پاک شده و این کمپ در اختیار ارتش عراق قرار گرفت.

كد خبر : ۴۹۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


بيان روز:اسلام همانگونه که يک دين کامل از همه جهت مي باشد از لحاظ سبک زندگي نيز يک دين کامل است که اگر سبک زندگي غربي و معايب موجود در آن سبک با سبک اسلامي مقايسه شود به و ضوح مشخص خواهد شد که سبک اسلامي چقدر جامع تر و بي نقص تر است .

كد خبر : ۴۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۲


در میان یکی از مسابقات لیگ فوتبال عربستان، یکی از بازیکنان دچار مصدومیت می شود و به طرزی عجیب در مستطیل سبز جان می دهد.

كد خبر : ۴۹۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۲


بيان روز:حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور حکمی آقای دکتر سعید جلیلی را به عضویت مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب کردند.

كد خبر : ۴۹۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۳


بيان روز:"پرویز فتاح "وزیر نیرو دولت نهم با حضور در برنامه «شناسنامه» این هفته به بیان خاطرات خود از دوران 8 سال دفاع مقدس و بعد از آن پرداخت.

كد خبر : ۵۰۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۳


بيان روز:«نوشدارو» یکی از شاخص‌ترین آثار سیمای جمهوری اسلامی برای تبیین جهاد و مردان جهادی است که هر قسمت به یکی از شهدای جهاد سازندگی تقدیم می‌شود.

كد خبر : ۵۰۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۴


بيان روز:طی سال‌های پیش از 2001، حداقل در حدود 30 فیلم و کارتون به نوعی نابودی برج‌های دوقلوی تجارت جهانی در نیویورک به تصویر کشیده شد.

كد خبر : ۵۰۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۴


بيان روز:رئيس اداره فرهنگ وارشاد اسلامي شهرستان پلدخترگفت: شاعران متعددي از سراسر استان آثار خود را به دبيرخانه جشنواره ارسال كردند كه پس از داوري فقط 20نفر برگزيده مشخص شدند.

كد خبر : ۵۰۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۴


بيان روز: اولین حضور دهمرده، در روزهایِ نخستینِ انتصابش به عنوان استاندار لرستان در نمایشگاهِ رسانه ها در محل دائمی نمایشگاه های فعلی در دامنه مدبه کوه بود؛ دامنه همان محلی که امروز کمتر کسی را می شناسی که نامی از آن را به عنوان مجتمع 14 معصوم یا بام خرم آباد نشنیده باشد.

كد خبر : ۵۰۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۵


بيان روز: استاندار لرستان گفت: آموزش نيروي انساني متعهد، متخصص و كارآمد از عوامل مهم و موثر در دستيابي توسعه همه جانبه و پايدار از جمله توسعه اقتصادي محسوب مي شود.

كد خبر : ۵۰۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۵


بيان روز:امام جمعه مشهد با اشاره به وضعیت کابینه روحانی گفت: همین آقایی را که در رأس دانشگاه گذاشته اند، این خود یکی از کارگزاران فتنه بوده است.

 
كد خبر : ۵۰۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۵


بيان روز:فرمانده کل سپاه گفت: شکست طرح حمله نظامی دشمنان به سوریه، آخرین مورد ناکامی آنان در مقابل انقلاب اسلامی است.

كد خبر : ۵۰۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۵


بيان روز:رئیس هیئت مدیره سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه قطعاً استخدامی که خارج از آزمون سراسری و نیاز سازمانی باشد مورد تأیید نیست گفت: چند ایراد بر نحوه جذب اخیر نیروی مذکور وارد است.

كد خبر : ۵۰۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۵


بيان روز:كوچه،خيابان ومناطق مختلف شهر پلدختر با آذين بندي وچراغاني آماده برگزاري جشن ولادت امام رضا(ع) هستند.

كد خبر : ۵۰۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۵


بيان روز:11 شهریور ۱۳۴۲برای اولین بار در ایران زنی از طرف وزارت کشور به عنوان کدخدا تعیین شد. وی خانم گلنار یبلوئی نام دارد و ۳۵ ساله است

كد خبر : ۵۰۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


بيان روز:قابل توجه علاقه مندان به خادمي حضرت علي بن موسي الرضا(ع)

كد خبر : ۵۰۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


بيان روز:مدير حوزه علميه امام رضا(ع) پلدخترگفت:دين شناسي واحياي گفتمان اسلام وانقلاب از مهمترين وظايف طلاب وروحانيون است.

كد خبر : ۵۰۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


بيان روز:استانداری که با گرفتن حکمش گریه کرد و گفت: می‌ترسم...!

كد خبر : ۵۰۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


بيان روز:آخرین گزارش‌ها از تیراندازی در مجتمع نیروی دریایی آمریکا حاکی از آن است که یک نظامی ۳۴ ساله نیروی دریایی قبل از آنکه کشته شود، ۱۲ نفر را با گلوله به کام مرگ کشاند.

كد خبر : ۵۰۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


بيان روز:پلکهای خیلی سنگینم را به زور باز کردم . تصویر آتا فوکوس خانمی سفید پوش به سختی در مغزم نشست .

كد خبر : ۵۰۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۷


بيان روز:الگو یا مدل فرهنگی جامعه اسلامی که مبتنی بر اصول و مبانی اسلامی است دارای ویژگی های خاص ذیل است: الف- جهان بینی توحیدی: که مهم ترین ویژگی انگاره ی فرهنگی ماست.

كد خبر : ۵۰۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۷


بیان روز: نماینده خرم‎آباد در مجلس از تشکیل کانون کارآفرینان کشور ابراز خرسندی کرد و گفت: باید در زمینه اشاعه و توسعه کارآفرینی به منظور جذب نیروهای جوان جویای کار به بازار کار تلاش کرد.

كد خبر : ۵۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۸


بیان روز:نشریه بالاگریوه براساس قانون مطبوعات در قبال انتقاد امام جمعه پلدختر به نشریه بالاگریوه جوابیه صادر کرد.

كد خبر : ۵۱۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۹


بیان روز:اخیر شبکه سلطنتی بی بی سی فارسی با راه اندازی بخشی به نام " شاهد عینی " حلقه دیگری از سناریوهای خود مبنی بر جاسوسی از جمهوری اسلامی ایران را آغاز کرده است.

كد خبر : ۵۱۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۰


بیان روز:رژیم اشغالگر قدس در راستای جنگ نرم علیه جمهوری اسلامی ایران، بازسازی ترانه‌های مبتذل دوران طاغوت را دستور کار خود قرار داده است. این درحالیست که یهودیان صهیونیست هرساله جشنی وسیع را به نام " جشن پوریم " یا همان کشتار ایرانیان برگزار می کنند

 

كد خبر : ۵۱۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۰


بیان روز:روستاي چولهول باجمعيتي درحدود 50 خانواردر12كيلومتري شرق روستاي افرينه ازتوابع پلدخترلرستان واقع شده است .

كد خبر : ۵۱۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۰


بیان روز: رئیس‌جمهور با بیان اینکه ایران یک کشور بزرگ، متمدن، انقلابی و قدرتمند است، گفت: با این ملت نباید با زبان زور و تهدید حرف زد.

كد خبر : ۵۱۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۱


بیان روز:سایت هاشمی رفسنجانی در آستانه سفر رئیس جمهور به نیویورک، با ذوق زدگی ضمن بازخوانی مطلبی از وی، اقدام به انتخاب تیتری تامل برانگیز با عنوان "قهر با آمریکا ابدی نیست" کرده است.

كد خبر : ۵۱۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۱


بیان روز:با حضور امام جمعه ،معاون پرورشی وفرهنگی اداره کل آموزش وپرورش لرستان، فرماندار واعضای شورای اداری شهرستان پلدختر مراسم نمادین نواختن زنگ مهر وآغاز سال تحصیلی جدید مدارس در دبیرستان دخترانه شاهد برگزارشد.

كد خبر : ۵۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۱


بیان روز:دادستان كل كشور در نشست خبري گفت: پرونده دانشگاه ايرانيان در حال رسیدگی است، ذیحسابی دعوت شده و مستندات نقل و انتقال وجه‌ها را ارائه داده است، در حال حاضر حساب مذکور مسدود است تا تعیین تکلیف شود.

كد خبر : ۵۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۲


بیان روز:"ازنا - الیگودرز - اصفهان" مسیر پروژه ریلی است که در طول سالهای اخیر ماجراهای زیادی را به خود دیده است؛ پروژه ای که شاید بتوان لقب یکی از پرماجراترین خطوط ریلی کشور را به آن داد.

كد خبر : ۵۱۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۲


بیان روز:گاهی برای یک فیلم که در بهترین حالات حدود دویست هزار تماشاچی دارد، آن قدر جنجال می شود که انگار مسبب تمام بی اخلاقی های جامعه همین یک فیلم است. اما برای نمایش نمونه های مشابه در تلویزیون انتقادها کمتر شنیده و منعکس می شود. خیانت وجود دارد، اما چگونه نمایش دادن آن به ویژه برای رسانه ای که بدون تردید تأثیر آموزشی مشخصی دارد، باید با دقت بیشتری همراه باشد.

كد خبر : ۵۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۲


بیان روز:درست سال پیش همین روزها بود که از عریض و طویل بودن هیئت همراهان احمدی نژاد در نهمین سفرش به نیویورک و هزینه‌های سنگین آن نوشتیم. از سفری پنج روزه با همراهی ۱۴۰ نفر و هزینه‌ای یک میلیارد و ۲۲۵ میلیون تومانی در یکی از گران قیمت ترین هتل های منهتن.

كد خبر : ۵۱۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۳


بیان روز:روحانی تاکید کرد: در صورت عزم سیاسی رهبران آمریکا و خودداری از دنبال کردن منافع گروه های فشار جنگ طلب، می توان به چارچوبی برای مدیریت اختلافات رسید.

كد خبر : ۵۱۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۳


بیان روز:مدیرعامل باشگاه گهر دورود گفت: مهندس بازوند در طول سوابق اجرایی خود نشان داده که یک مدیر توانمند و با قدرت و به عنوان یکی از مفاخر مدیریتی همه لر زبانان هستند.

كد خبر : ۵۲۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۳


بیان روز:سید کرم موسوی یکی از رزمندگان وپدر شهدایی در شهرستان پلدخترکه با اهدای یک شهید وسه فرزند جانباز خوددر دوران دفاع مقدس حماسه آفرید

كد خبر : ۵۱۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۳


بیان روز:کانون وکلای دادگستری کشور1376نفر را بعنوان کارآموز وکالت استخدام می کند.

كد خبر : ۵۲۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۴


مدیرعامل باشگاه گهر دورود گفت: استاندار جدید لرستان منشأ خدمات خیری در جامعه و ورزش بوده است.

كد خبر : ۵۲۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۴


بیان روز:سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: به بازیکنانم گفته بودم نباید گل دوم را بخوریم اما بی‌دقتی کردیم.

كد خبر : ۵۲۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۴


بیان روز:سرلشکر جعفری گفت: سپاه تنها نهادی در نظام مقدس جمهوری اسلامی است که تاسیس شده تا انقلاب اسلامی را حفظ و پاسداری کند و دستاوردهای آن را نگه دارد.

كد خبر : ۵۲۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۶


در حالي كه رييس جمهوري اسلامي ايران در حال حركت از محل اقامت خود به سمت فرودگاه براي خروج از نيويورك بود، اين تماس برقرار شد و طرفين پيرامون مسايل مختلف با يكديگر گفت وگو كردند. به گزارش خبرنگار تابناک این گفتگو بیست دقیقه به طول انجامیده است.

كد خبر : ۵۲۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۶


بیان روز:درخشش رزمندگان پلدختری در عملیات فتح خرمشهر وبازگو کردن خاطرات آن ایام غرورآفرین.

كد خبر : ۵۲۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۶


بیان روز:رئیس شورای اسلامی شهر پلدختر گفت:بزرگداشت هفته ي دفاع مقدس، يادآوري و مرور مداوم و مستمر آن غناي فرهنگي است که در يک دوره ي سخت هشت ساله براي کشور ما به دست آمد

كد خبر : ۵۲۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۶


بیان روز:به منظور كنترل مواد و داروهايي كه در عطاري ها عرضه مي شود و طي تفاهم نامه اي با سازمان صنعت،معدن و تجارت حوزه اختيارات آن ها مشخص مي شود و نظارت بر آن ها كنترل شده خواهد شد.

كد خبر : ۵۲۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۷


بیان روز:حسین شریعتمداری نوشت: اگر درخواست مکالمه از سوی آقای روحانی بوده است، آیا نسبت دادن آن به آمریکایی‌ها با شعار «دولت راستگویان» در تناقض نیست؟! و چنانچه این درخواست از سوی آمریکایی‌ها بوده است، نشان‌دهنده آن است که دولت آمریکا حتی در حد و اندازه اعلام‌نظر درباره یک مکالمه تلفنی هم صداقت نداشته و قابل اعتماد نیست،

كد خبر : ۵۲۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۷


بیان روز:رئیس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: استان لرستان رتبه نخست بیکاری کشور را دارد.

كد خبر : ۵۲۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۷


بیان روز:مهمترین عناوین اخبارامروز را می توانید در "دیده بان بیان روز "بخوانید.

كد خبر : ۵۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۸


بیان روز:بسیج دانشجویی دانشگاه تهران در نامه‌ای به رئیس جمهور اعلام کرد: تضاد انقلاب اسلامی ایران با آمریکا نه بر سر پرونده هسته‌ای و نه بر سر تسخیر یک سفارتخانه، بلکه تضادی ماهوی است و مردم ایران تصمیم گرفتند زیر یوغ امریکا نباشند.

كد خبر : ۵۲۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۸


بیان روز:مسئول کمیته امام امام(رض) شهرستان پلدخترگفت:به مناسبت جشن نیکوکاری 2 پایگاه ثابت و 3پایگاه سیار در شهرستان پلدختر وظیفه جمع آوری هدایای نقدی وغیرنقدی مردم خیر ومومن رابرعهده دارند.

كد خبر : ۵۲۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۹


بیان روز:باز هم پاییز فصل مدارس از راه رسید تا بار دیگر درد فقر و نداری بغض در گلوی کودکان فقیر گره زند و قطره اشک سردی بر گونه کوچکش بنشاند و حسرت داشتن یک جفت کفش کتانی و کیف و دفتر تازه در دل‌ کوچک و بهاری کودک یتیم، نقش ببندد.

كد خبر : ۵۲۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۹


بیان روز:امام جمعه پلدختر گفت:آمریکا برای حفظ منافع خود واسرائیل با هرکسی دست دوستی داد آخر بصورت ناجوانمردانه حذفش کرد.

كد خبر : ۵۲۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۹


بیان روز:در پي رحلت حجت الاسلام سيد مجيد سيف السادات از علماي مبارز استان لرستان و استاد حوزه و دانشگاه ؛ حجت الاسلام والمسلمين سيد محمد خاتمي رييس جمهور اسبق كشورمان در پيامي اين ضايعه را به مردم شريف لرستان و خانواده اين روحاني مبارز تسليت گفت.

كد خبر : ۵۲۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۹


بیان روز:«ان‏شاءاللّه‏ ما نخواهیم گذاشت از کعبه و حج، این منبر بزرگی که بر بلندای بام انسانیت باید صدای مظلومان را به همۀ عالم منعکس سازد و آوای توحید را طنین اندازد، صدای سازش با آمریکا و شوروی و کفر و شرک نواخته شود. و از خدا می‏خواهیم که این قدرت را به ما ارزانی دارد که نه تنها از کعبه مسلمین، که از کلیساهای جهان نیز ناقوس مرگ بر آمریکا و شوروی را به صدا درآوریم.»

كد خبر : ۵۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۰


بیان روز:استاندار لرستان با ارسال پیامی از ابراز محبت مردم استان لرستان جهت انتصاب وی به عنوان استاندار جدید این استان قدردانی کرد.

كد خبر : ۵۳۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۰


بیان روز:مراسم پرمهر جشن عاطفه ها با استقبال گسترده مردم در شهرستان پلدختر  آغاز شد.

كد خبر : ۵۳۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۰


بیان روز:بنا بر آیات قرآن شاید بتوان این‌گونه استنباط کرد که اگر یقینی بر وجود خدعه و فریب در پیشنهاد دشمن وجود نداشته باشد، تکلیف رهبر مسلمین جهان، نرمش در مقابل پیشنهاد آنان است.

كد خبر : ۵۳۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۰


بیان روز:استقلال با تساوي دو بر دو برابر سئول کره جنوبي و در مجموع دو ديدار رفت و برگشت شکست چهار بر دو از ليگ قهرمانان آسيا حذف شد تا روياي قهرماني يک تيم ايراني در اين رقابت‌ها دوباره بر باد برود.

كد خبر : ۵۳۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۱


بیان روز:همسر شهید  محمدآقاخانی گفت:امروز نتیجه فداکاریها وایثار و گذ شت شیرمردانی همچون شهید آقاخانی است  که نسل جوان باید قدر خون شهداءرابدانند وادامه دهنده آنها در این زمان باشند.

كد خبر : ۵۳۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۱


بیان روز:هر روز رسوایی جدیدی از تروریست‌های سوری و گروههای تکفیری در مورد جهاد نکاح مخابره می شود جدیدترین خبر جهاد نکاح مرتبط با داستان تلخ دختر نوجوان سوری به نام احلام و اوضاع وخیم دختران سوری است.

كد خبر : ۵۳۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۱


بیان روز:بیش از یک ماه است که حسین سهیلی‌زاده سریال تازه‌اش را جلوی دوربین برده است. تصویربرداری این مجموعه تلویزیونی با عنوان «آوای باران» این روزها در شهرک سینمایی در استانبول پیگیری می‌شود.

كد خبر : ۵۳۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۱


بیان روز:وزارت نیرو در اقدامی قابل تامل و تعجب برانگیز به دنبال قطع نان سفره لرستانی ها است.

كد خبر : ۵۳۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۳


بیان روز:یک مبلغ وهابی جهاد نکاح برای زن متاهل به شرط عدم علم شوهر را جائز دانست و تاکید کرد: این شرط مخفی کاری به این خاطر است که احساسات شوهر را جریحه دار نسازد اما اگر شوهر قبول کند که همسرش با یک مجاهد نکاح کند، عمل زن خالص برای خداوند عز و جل است!!

كد خبر : ۵۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۳


بیان روز:در جریان پیگیری‌های خبری به "زمزمه"هایی برمی‌خوریم که ميهمان‌‌کردن مخاطبان به این شنیده‌ها خالی از لطف نیست.

كد خبر : ۵۳۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۳


بیان روز:در پی مخالفت مجلس نمایندگان آمریکا با بودجه پیشنهادی رئیس جمهوربرای سال آینده مالی، اوباما طی سخنانی، تعطیلی دولت فدرال آمریکا را برای نخستین بار در ۱۷ سال گذشته اعلام کرد.

كد خبر : ۵۳۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۳


دیدن چهره ها در لباس احرام، در روزهایی که ویژه حج و طواف خانه خداست، لطف دیگری دارد.

كد خبر : ۵۳۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۵


شهاب مرادی

كد خبر : ۵۳۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۵


بیان روز:برادر شهید سلیمانی گفت:شهید در میدان‌ رزم پیشتاز گروه اطلاعات عملیات بود، کمتر حرف می‌زد و همیشه لبخند بر لب داشت؛ رشادت ها و رزم دلاورانه جمشید را باید از زبان همرزمان وهم قطارانش شنید.

كد خبر : ۵۳۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۵


یکی از مراجع عظام تقلید گفت: پس از امام خمینی (ره) آیت‌الله خامنه‌ای چندین سال رهبری جامعه را با قدرت و اقتدار به عهده گرفته‌اند و توانسته‌اند کشتی انقلاب را در دریای پرتلاطم سلامت نگاه دارند.

كد خبر : ۵۴۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۶


معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: سقف خدمات‌دهی و تسهیلات بانکی در استان لرستان محدود است.

كد خبر : ۵۳۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۶


همزمان با روزهای پایانی اعزام زائران ایرانی به سرزمین وحی، درصد زائران حج تمتع به صورت استانی اعلام شد.در حج امسال تهران با اعزام 12 هزار 40 نفر زائر بیشترین آمار اعزام‌ها و استان ایلام نیز با 83 نفر زائر کمترین آمار را به خود اختصاص داده است.

كد خبر : ۵۴۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۶


وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: من بسیاری از کتاب‌هایی را که در گذشته ممنوع اعلام شده، بررسی کردم و دیدم بسیاری از ایرادهایی که به آنها گرفته شده، بی‌ربط است

كد خبر : ۵۴۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۷


مسئول دبیرخانه کارگروه اشتغال اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان از اشتغال غیربومی ها در استان به عنوان یکی از مشکلات حوزه اشتغال لرستان یاد کرد.

كد خبر : ۵۴۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۷


حواشی پیش آمده از جلسه​ای که ظریف با نمایندگان کمیسیون امنیت ملی مجلس داشت آن قدر برای او گران تمام شد که وی را راهی بیمارستان کرد.

كد خبر : ۵۴۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


یکی از نخستین تشکیلاتی که از آغاز استقرار دولت مدرن در ایران شکل گرفت، وزارت داخله بود که متعاقبا و در زمان استقرار سلسله پهلوی به وزارت کشور تغییر نام یافت.

كد خبر : ۵۴۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


 دبير كميته راهبردی قرآن‌پژوهی و طب معاونت تحقيقات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی با اشاره به اينكه ايمان به غيب، اوج سلامت انسان را رقم می‌زند، گفت: غلبه بر بيماری‌های علاج‌ناپذير نيز با بهره‌مندی از توانمندی‌های مبتنی بر سلامت معنوی امكان‌پذير می‌شود.

كد خبر : ۵۴۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


بهداشت و درمان، چنانکه نیاز تن آدمی است، نیاز روان او نیز هست و آیات و روایات برای سلامت روان و آلوده نشدن آن، راهکارهایی بهداشتی ارائه کرده‌اند، چنانکه برای طهارت از آلودگی، راهکارهای درمانی نشان داده‌اند.

 

كد خبر : ۵۴۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


برخی کارشناسان برنامه «مناظره» مسائل فرهنگی را عاملی برای تأخیر در ازدواج جوانان می‌دانند اما در نقطه مقابل تعدادی دیگر از کارشناسان و مسئولان، مسائل اقتصادی را عامل این امر برمی‌شمارند.

 

كد خبر : ۵۴۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


طلبه جوان گفت:‌ چون دختر به خواب رفت، هر بار که نفسم وسوسه می‌کرد یکی از انگشتان را روی شعله سوزان شمع می‌گذاشتم تا طعم آتش جهنم را بچشم، به فضل خدا شیطان نتوانست ایمانم را بسوزاند.

كد خبر : ۵۴۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


معاون فرهنگی دانشگاه لرستان گفت: دانشجویان ورودی جدید با حضور در عرصه کرسی های آزاداندیشی فضای جامعه و استان لرستان را به نقد بکشند.

كد خبر : ۵۴۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


امام جمعه موقت پلدختر با اشاره به برگزاری کنگره سرداران و312شهیدپلدختر به زنده نگه داشتن یاد شهداء و برگزاری سالانه این کنگره در شهرستان تاکید کرد.

كد خبر : ۵۴۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


مادر مصطفی احمدی‌روشن گفت: رهبری ترور مصطفی به دست یک زن بود که به تازگی در پادگان اشرف به هلاکت رسیده است.

كد خبر : ۵۴۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۱


مردم پلدختر از هوشنگ بازوند استاندار جدید لرستان انتظارات خود را مطرح کردند.

كد خبر : ۵۴۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۱


فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح می‌گوید: بیشتر از ۱۵ نفر از فرماندهان ارشد عراقی نشسته بودند. من عکس یکی از شهدایی که در تفحص پیدا کرده بودیم را همراهم برده بودم. شهید سیدصمدحسینی که به طرز عجیبی صورتش سالم مانده بود.

كد خبر : ۵۵۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۲


مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان با رد اخبار مبنی بر قتل یکی از دانشجویان دختر دانشکده پرستاری و مامایی در خوابگاه دانشگاه علوم پزشکی همدان، گفت: گزارش پزشکی قانونی نشان داد هیچگونه ضرب و شتم و اثری دال بر اینکه مرگ این دانشجو قتل بوده باشد وجود ندارد.

كد خبر : ۵۵۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۲


یک کارشناس فضای‌مجازی گفت: رفع فیلتر شبکه‌های اجتماعی بندهای متعددی از اصل سوم قانون اساسی مربوط به وظایف دولت جمهوری اسلامی ایران را نقض می‌کند و بدون تردید رئیس‌جمهور محترم با رفع فیلتر فیس‌بوک مخالف است.

كد خبر : ۵۵۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۲


مدیرکمیته امدادامام خمینی(رض) پلدختر از آمادگی کمیته امداد شهرستان برای جمع آوری نذورات در عید قربان خبر داد.

كد خبر : ۵۵۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۲


كد خبر : ۵۵۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۲


نقل قول‌های اخیر هاشمی از امام(ره) مبنی بر موافقت با حذف شعار مرگ بر آمریکا، واکنش‌های فراوانی را به همراه داشت ولی با نگاهی به سخنان امام خمینی (ره) می‌توان بهترین پاسخ را برای اظهارات هاشمی پیدا کرد.

كد خبر : ۵۵۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۲


خانه‌های قدیمی حوض و باغچه، اندرونی و بیرونی، زمستانی و تابستانی، مطبخ و مصلی، پذیرایی و هشتی را داشت اما مکانی به نام اتاق خواب نداشت.

كد خبر : ۵۵۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۳


افشاگری نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی درباره ممنوعیت پوشیدن شلوار جین در ایران موجب شد یک ایرانی متن بازپرسی صورت گرفته از خود را که به جرم پوشیدن شلوار جین دستگیر شده بود منتشر کند.

كد خبر : ۵۵۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۳


در حدیثى از حضرت محمد(ص) می‌خوانیم: «کسى که کار زشتى را نشر دهد؛ همانند کسى است که آن را در آغاز انجام داده است»؛ می‌توانیم مصداق‌ این حدیث را در لایک، بازنشر و گذاشتن کامنت‌ در شبکه‌های اجتماعی جست‌وجو کنیم.

كد خبر : ۵۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۳


به دلیل سر دادن شعار های مرگ بر آمریکا توسط مردم هاشمی رفسنجانی سخنرانی خود را نیمه تمام رها کرد.

كد خبر : ۵۵۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۳


مردم ولایت مدار بروجرد و اشترینان پیکر دو تن از شهدای گمنام هشت سال دفاع مقدس را در حلقه انبوه زائران مشتاق در بوستان شهدای گمنام شهرستان اشترینان به خاک سپردند.

كد خبر : ۵۵۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۳


به مناسبت نهم ذی الحجه ،دعای عرفه باحضور اقشار مختلف مردم در جوار مرقد سیدنعمت الله جزایری برگزار شد.

كد خبر : ۵۵۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۳


برنامه نود این هفته تحت تاثیر بازی تیم ملی کشورمان مقابل تایلند و بازیکنان تازه وارد اردوی تیم ملی فوتبال و بحث های پشت پرده و فساد در فوتبال بود.

كد خبر : ۵۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۳


متن کامل نخستین بخشنامه بودجه دولت تدبیر و امید برای سال 93 که به تائید رئیس جمهوری رسید، منتشر شد.

كد خبر : ۵۵۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۵


آنکه به ما . . . بود کلاغ دم بریده بود "مراد از کلاغ در این ضرب المثل کاملا ایرانی، بیان وضعیت ذاتی و طبیعی افراد کلاغ صفت است البته دم بریده بودن کلاغ مورد بحث ما نیست پیام ضرب المثل افراد کلاغ صفتی است که جلوی فضولات خود را نمی توانند بگیرند زیرا ذاتشان اینطور است کارشان یکجا نشستن و قارقار کردن است.

كد خبر : ۵۵۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۵


رجبعلی طاهری از چهره های مبارز دانشجویی و مردمی پیش از انقلاب و نماینده مردم کازرون در دوره اول مجلس شورای اسلامی امروز به دلیل بیماری درگذشت.

كد خبر : ۵۵۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۵


عیسی فرهادی یکی از 700هزار نابینای کشور که در شهرستان پلدختر که در مورد مشکلات خود می گوید

كد خبر : ۵۵۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۵


فاطمه الماهی زائر سالمند سودانی، در مسجد حضرت محمد (صلی الله علیه واله) واقع در شهر مدینه، با سر دادن فریاد شادی که دوباره قدرت بینایی خود را بازیافته، تمامی حجاج حاضر در مسجد را شگفت زده کرد

كد خبر : ۵۵۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۶


زخم کردن صورت با ناخن گویای این قضیه است که بعد از تو روح من مانند صورتم زخم است و مرحمی برای آن وجود نخواهد داشت .

كد خبر : ۵۶۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۸


پسر همت! سنگینی بار حرفی که به دلت نشسته بود را خواندم؛ تو راست می‌گویی؛ گویی کسی حرمت شهدا و خانواده‌شان را نمی‌داند؛ نه شما گول خورده‌اید نه شهدا، گول خور واقعی کسانی هستند که جیفه پست دنیا را به آخرت‌شان باختند.

كد خبر : ۵۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۸


«دوستانم می‌گویند: نگاه مادرت آرامش بخش است آرزو داشتم چهره مادرم را ببینم ولی باز هم راضی‌ام به رضای خدا

كد خبر : ۵۶۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۹


امروزه اهمیت دادن به لباس درجامعه و خانواده ضروری به نظرمی رسد؛ باتوجه به روایات دینی می توان این مهم رابیشترنظاره کرد.

كد خبر : ۵۶۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۹


سرپرست وزارت ورزش و جوانان طي حکمي رسول خادم را به عنوان سرپرست فدراسيون کشتي منصوب کرد.

كد خبر : ۵۶۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۹


نماینده تام‌الاختیار علی دایی به غیر از پاسخ‌گویی به اتهامات کمک داور سابق فوتبال، جزییات بیشتری از فساد در فوتبال ارائه کرد.

كد خبر : ۵۶۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۹


رئیس‌جمهور گفت:‌ مسیر عزتمند حرکت ملت ایران روشن است و اهدافی که رهبر معظم انقلاب برای پیشرفت کشور ترسیم کرده‌اند به دقت دنبال خواهد شد و دولت مصمم است این راه را با رویکرد تعامل سازنده دنبال کند.

كد خبر : ۵۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۹


سریال ستایش از مجموعه هایی بود که از سوی مخاطبین تلویزیون با استقبال خوبی مواجه شد و قرار است سری دوم این سریال بزودی از سیما پخش شود.

كد خبر : ۵۶۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۳۰


مسئول ستاد عتبات عالیات شهرستان پلدختر گفت:در سال گذشته ازطریق دهیاران،ادارات ،اعضای ستاد باسازی عتبات عالیات شهرستان و مردم مومن وخیر شهرستان پلدختر مبلغ 160میلیون ریال کمک نقدی وغیر نقدی برای باسازی عتبات عالیات جمع آوری شد.

كد خبر : ۵۶۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۳۰


شهید بالنگ به روایت خانواده بزرگوارشان شاید در غربت وگمنامی تشیع وتدفین شدند اما باید بدانند، او رهرو راه گمنامی بود که خود مشتاق نام ونشان نبود .

كد خبر : ۵۶۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۱


مـتـن کـامـل خطبه پیامبر اکرم (ص ) در غدیر خم...

كد خبر : ۵۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۱


نماینده مردم خرم‎آباد و چگنی در مجلس گفت: برخی از مدیران با پارتی‎بازی اقوام خود را در دستگاه‎های اجرایی استخدام می‎کنند و به توانمندی‎های نیروها توجهی ندارند.

كد خبر : ۵۶۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۱


خانم عبادیان می‌گفت: ابراهیم همه‌اش توی راه گریه می‌کرده. یعنی حتی جلوی او هم نمی‌توانسته یا نمی‌خواسته اشکهایش را پنهان کند. می‌گفت: بش گفته «یک قرآن می‌دهم ببرید بالای سرش بنشینید چند تا آیه بخوانید، بلکه دردش ...».

كد خبر : ۵۷۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۲


ای پسرم ای عزیزم، جانم به فدایت ای پسرم، چشم‌های من منتظر قاصدی بود که با خبری از تو نزد من بیاید. جستجو می‌کردم تو را ولی نمی‌دیدمت، نمی‌دانستم قبر تو کجاست، آمدم مقبره امام و بعد از آن به تو رسیدم.

كد خبر : ۵۷۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۲


مادر شهیدان شاه‌آبادی گفت: برای آقای حمید انصاری متاسفم که بعد از این همه ایثار‌گری، خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران را افراطی می‌خواند. من برای او متاسفم و دعا می‌کنم خدا هدایتش کند.

كد خبر : ۵۷۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۲


رئیس‌جمهورگفت:اگر امروز دشمنان ملت ایران به خود جرأت نمی‌دهند تا به منافع و عظمت این ملت تعدی کنند تنها به پشتوانه ایثار ایثارگران و خانواده‌های معظم شهیدان است.

كد خبر : ۵۷۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۲


رئیس کمیته امداد امام خمینی پلدختر از کمک 624 میلیون و 665 هزار ریالی مردم نوعدوست این شهرستان به جشن عاطفه‌ها خبر داد.

كد خبر : ۵۶۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۳


روزنامه‌های صبح امروز ایران در سرمقاله‌های خود به مهمترین مسائل روز کشور و جهان پرداخته‌اند از جمله «رازها و رمزهای سوریه»،«واکنش دیرهنگام اما بجای تولیت آستان امام خمینی(ره)»،«بازگشت اخضر ابراهیمی»«جوانان بیکار را دریابید»،«اقدام تحسین برانگیز»،«گفت و شنود عمومی برای یارانه‌ها»،«انقباض در بودجه آری، در رفتار هرگز!»،«سیاست‌های اقتصادی بعد از انقلاب؛ موافقان و مخالفان آن» و... که برخی از آنها در زیر می‌آید.

كد خبر : ۵۷۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۴


31 شهریور 1359 با حمله هوایی عراق به چند فرودگاه ایران و تعرض زمینی همزمان ارتش بعث به شهرهای غرب و جنوب ایران، جنگ 8 ساله حکومت صدام حسین علیه ایران اسلامی و با حمایت‌های همه جانبه شرق و غرب و بسیاری از کشورهای عربی منطقه آغاز شد.

كد خبر : ۵۷۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۴


از مجموع 392 شهر کشور، 103 شهر در بخش زنان دارای نرخ بیکاری بالای 15 درصد و 77 شهر دارای بحران بیکاری برای زنان و نرخ بالای 30 درصد است.

كد خبر : ۵۷۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۴


بیان و نوشتن خاطرات دفاع مقدس برای نسل جوان به شیوه ای جدید توسط بچه سرباز 14 ساله ای از جیرفت تدوین شده که نسخه ای از آنها در اختیار سایت هلیل قرار گفته که با هدف بیان شیرینی ها اعزام و عشق نوجوانان به دفاع از میهن اسلامی منتشر می شوند

كد خبر : ۵۷۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۴


محمد حسین بازگیر؛مدیرکل حفاظت ازمحیط زیست لرستان درگفت وگوی اختصاصی با سفیر افلاک گفت: مهم ترین واصلی ترین راهکار برای حفظ محیط زیست، فرهنگ سازی است.اگر باور ونگرش مردم نسبت به محیط زیست تغییرکند خود به خود آن چه را که بخواهیم اتفاق می افتد.

كد خبر : ۵۷۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۴


پس از انتشار خبر حادثه تروریستی جاده مرزی سراوان موجی از اخبار صحیح و غلط در فضای رسانه ای استان ، کشور و جهان پیچید.

كد خبر : ۵۷۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۵


نوه امام خمینی در نامه ای خطاب به مردم و خانواده های شهدا با تکذیب مجدد متن منتشر شده به نقل از وی در فضای مجازی آورد: از مردم صبور و نجیب ایران به ویژه خانواده‌های زجر کشیده شهیدان عاجزانه خواهشمندم فریب این دسیسه بزرگ را نخورند و مرا بابت ایجاد فضایی که منجر به سوء استفاده معزضان و از خدا بی‌خبران شد، ببخشند.

كد خبر : ۵۷۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۵


در گوشه ای از شهر خرم آباد زیر پل انقلاب سنگری دیگر برای شهدا بر پا شده است. به داخل آن که قدم می گذاری آرامشی وصف ناشدنی وجودت را فرا می گیرد چه شکوهی! شهدا نظاره گرت شده اند؛ با استکانی چایی و صلواتی به یاد شهدا و معصومین با "داریوش علمدار" کسی که شش سال است قاب عکس شهدا میهمان مغازه جوشکاری اش هستند هم کلام می شوم.

كد خبر : ۵۷۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۵


اول آبان ماه 92، روزنامه «بهار» یادداشتی با عنوان «امام؛ پیشوای سیاسی یا الگوی ایمانی؟» به مناسبت عید غدیر منتشر کرد که در آن، شبهات زیادی درباره دلالت واقعه غدیر خم بر مسأله خلافت و زعامت سیاسی امیرالمؤمنین (ع) مطرح شده بود.

كد خبر : ۵۷۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۵


وزیر راه و شهرسازی و دیگر مسئولان دولت یازدهم که چندان دل خوشی از پروژه مسکن مهر نداشتند و از ابتدای فعالیتشان از کاستی‌های این پروژه و مشکلات مالی که به دولت تحمیل کرده انتقاد داشتند، طی تصمیمی در آخرین جلسه هیات دولت، ادامه طرح مسکن مهر را متوقف اعلام کردند و مقرر شد فقط واحدهای نیمه‌تمام تکمیل و به متقاضیان تحویل داده شود.

كد خبر : ۵۷۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۵


حکایت امروز سرگذشت بانویی است که دو روز عالم برزخ را تجربه کرده است و حرف های او حاوی مطالب تامل برانگیزی از عالم برزخی است.

كد خبر : ۵۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۶


طرح رشد صنعت توریسم درخرم آباد رااولین باردهمرده ،استاندارپیشین لرستان مطرح کرد.دهمرده ؛به دنبال رشد صنعت توریسم درخرم آباد، فرهاد وار تیشه بر مدبه کوه زد تالرستان راوارد فاز جدیدی از توسعه کند.

كد خبر : ۵۷۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۶


کمیسون ایمنی راه‌های کشور گزارش نهایی سانحه جاده قم را منتشر کرد.

كد خبر : ۵۷۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۷


رپی لغو مصوبه استخدامی مهرآفرین توسط دولت یازدهم، معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور بخشنامه جدیدی را برای ازسرگیری استخدام رسمی، پیمانی و قراردادی در دولت ابلاغ کرد.

كد خبر : ۵۷۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۷


برنامه این هفته "90" در کنار موضوعات همیشگی، به بررسی مسائل مربوط به مجمع فدراسیون فوتبال پرداخت و موارد مطرح شده در این مجمع را مورد کنکاش قرار داد. این برنامه همچنین با علی کفاشیان درباره مجمع فدراسیون گفت‌وگو کرد.

كد خبر : ۵۷۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۷


فرهاد مجیدی دیروز از دنیای فوتبال خداحافظی کرد گزارش تصویری این واقعه را در زیر ببینید.

كد خبر : ۵۸۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۸


پس از گمانه‌زنی‌های متعدد، معاون اجرایی مجمع تشخیص مصلحت از انتخاب علی اکبر ولایتی به عنوان رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک این مجمع خبر داد.

كد خبر : ۵۸۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۹


چهره‌اش برای خیلی‌ها آشناست؛ خیلی‌ها هنوز نقش‌آفرینی‌اش را در فیلم‌های «سربازهای جمعه»، «تیغ‌زن»، «تسویه حساب» و «استشهادی برای خدا» به خاطر دارند. خیلی‌ها هم او را با « آناهیتا» و «سرزمین کهن» به یاد می‌آورند.

كد خبر : ۵۸۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۹


«نزار القطری» از مداحان حاضر در یازدهمین همایش بین‌المللی پیرغلامان حسینی با ارائه یک پیشنهاد به عزت‌‌الله ضرغامی، نسبت به برخی انحراف‌ها در حوزه مداحی هشدار داد.

كد خبر : ۵۸۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۹


جلسه ستاد بازسازي عتبات عاليات لرستان با حضور مسوولين ستاد هاي عتبات عاليات شهرستانهاي لرستان در پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۵۸۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۹


متاسفانه نبود پزشک متخصص زنان وزایمان در شهرستان پلدختر به یک معضل تبدیل شده است.

كد خبر : ۵۸۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۹


شب هالووین در اصل از جشنی مذهبی پایه گرفته است که از قرن نهم بعد از میلاد مرسوم بوده و "روز تمام مقدسین" یا All Hallows Day نام داشته است.

كد خبر : ۵۸۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۲


استخدام زير پوستي اقوام و آشنايان برخي مسئولان در ارگانهاي دولتي  امروز به يك  نگراني  جدي براي مردم پلدختر تبديل شده است .

كد خبر : ۵۸۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۲


رئیس و اعضای کمسیون امنیت ملی مجلس با حضور در مناطق مرزی شمال غرب و غرب کشور از نزدیک در جریان اقدامات عملیاتی سپاه پاسداران برای تامین امنیت در نقاط صفر مرزی از جمله ارتفاعات جاسوسان، قندیل، شاهو، بُزمرگ‌سیر و ... قرار گرفتند.

كد خبر : ۵۸۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۴


دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: سهمیه استخدامی معلولان جوابگو نیست.
كد خبر : ۵۹۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۴


سفیر جنگ‌طلب سابق آمریکا در سازمان ملل در یک مصاحبه رادیویی تأکید کرد که رژیم صهیونیستی وقت زیادی درباره اتخاذ یک تصمیم مهم در زمینه حمله به تأسیسات هسته‌ای ایران ندارد.

كد خبر : ۵۹۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۴


رییس تبلیغات اسلامی لرستان با بیان این که محرم، ماه نهضت بزرگ سید شهیدان و سرور اولیای خداست، گفت: حدود هزار و700 مبلغ بومی و غیر بومی جهت انجام امر تبلیغ، از سوی سازمان تبلیغات لرستان به شهرستان های استان اعزام شده است.

كد خبر : ۵۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۴


سکوت چند ماهه محسن ترکی شکست. پس از صحبت‌های روز دوشنبه اصفهانیان در خصوص برخورد با محسن ترکی، این داور با سابقه فوتبال کشورمان دلایل قضاوت نکردنش در ليگ برتر را بیان کرد.

كد خبر : ۵۹۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۵


مجید ملکی، جوان 38 ساله ایست که در جریان کار با دستگاه برش کاغذ در کارگاه خود دچار قطع عضو شد و...

كد خبر : ۵۹۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۵


پاییز است. هوای سرد «یادگار سیلی سرد زمستان» را برای تو تداعی می کند. توی شهر راه می روم. خیابان ها سیاه پوش شده اند. حتا اگر هم به تقویم نگاه نینداخته باشی، می فهمی که محرم آمده است.

كد خبر : ۵۹۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۵


كد خبر : ۵۹۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۵


امام جمعه پلدختردر پیامی در گذشت مجاهد صادق و یار وفادار و معتمد امام راحل آقای حاج « حبیب الله عسگراولادی» را تسلیت گفتند.

كد خبر : ۵۹۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۵


در ادامه تبلیغات ضد اسلامی برخی از کشورها و هجوم فرهنگ های ضد اسلامی به کشور، جشن های هالیوون که از رسوم شیطان پرستی در ایران است، گسترش یافته است.

كد خبر : ۵۹۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۵


همان شب چند تا از بچه‌ها به او اصرارکردند که «خودت، چون چشم و چراغ هیئت هستی، باید مداحی کنی.» مهدی اولش قبول نکرد اما بعد تسلیم شد.

كد خبر : ۵۹۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۶


ترور دادستان زابل، بازتاب درگذشت حبیب الله عسکر اولادی، دیدار روحانی با رئیس فیفا و ظریف با وزیر خارجه فرانسه و نامه انتقادی ۱۵۰ نماینده به روحانی در خصوص انتصابات وزیر علوم از مهمترین عناوین خبری 24 ساعت گذشته هستند.

كد خبر : ۵۹۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۶


عليرضا كاكاوند: تنها 10 درصد چشمه‌هاي آب شرب روستاهاي لرستان داير هستند، از سوي ديگر بيش از 50 درصد چاه‌هاي دستي روستاهاي اين منطقه خشك شده است و وضعيت تامين آب شرب در لرستان نگران‌كننده است و برخي از چاه‌هاي آبرفتي لرستان با 100 متر عمق خشك شده‌ است.

كد خبر : ۵۹۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۷


در دو سالگی به مریضی سخت دچار شدم و تب و لرز شدیدی داشتم، در یک روز زمستانی و برفی که مصادف با عاشورا بود مادرم مرا به دوش کشید و  به میدان پشت بازار خرم آباد برد و مرا به گِلی که برای عزای امام حسین (ع) آماده کرده بودند انداخت و از آن زمان تا به حال خدا رو شکر یک بار هم مریض نشده ام .من ارادت خاصی به امام حسین(ع) دارم.

كد خبر : ۵۹۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۷


موج توزیع و ترانزیت در سطح منظقه ما با نازلترین قیمت وحداقل زمان دسترسی به مواد مخدر ادامه دارد، اگر در حال حاضر تصمیم بگیریم یک کیسه سیمان تهیه کنیم بین 20 تا 25 دقیه طول می کشد ولی اگر تصمیم بگیریم مواد مخدر تهیه کنیم تنها 12 تا 15 دقیقه طول می کشد و دسترسی به این مواد راحت، ارزان وساده شده است.

كد خبر : ۵۹۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۸


او ذوب در شهادت بود، قبرش را با دست خود در کتابخانه مسجد المهدی (ع) قبل از انقلاب کنده بود، قبری که درست به اندازه تن بی سرش بود. می گفت: «من شرم دارم که در محضر آقایم اباعبدالله (ع) سر داشته باشم».

كد خبر : ۵۹۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۸


مدیر آموزش وپرورش شهرستان پلدختر گفت:افرادی که بعنوان آموزش یار نهضت سواد آموزی،پایه ششم راتدریس می کنند حالت استخدامی ندارند.

كد خبر : ۵۹۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۸


مسئول وپیرغلام هیئت عزاداری سینه زنی اهل بیت(ع) شهرستان پلدختر گفت:این هیئت در سال 1330درعراق تشکیل شد که پس از جنگ تحمیلی به پلدختر آمدیم واین هیئت همچنان پابرجاست.

كد خبر : ۵۹۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


از ویژگی های آب موجود در سرداب مطهر حرم حضرت عباس (ع)، شیرینی، خلوص، شورنبودن و پاکی منحصر به فرد آن است که برخلاف تمامی آب های زیرزمینی، پس از ورود به سرداب، تمام این ویژگی را حفظ می کند.

كد خبر : ۵۹۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


رئیس‌جمهور با بیان اینکه به زبان و عمل به طرف‌های مذاکره کننده گفته‌ایم که به هیچ عنوان تهدید، تحریم، تحقیر و تبعیض جواب نخواهد داد، گفت: ایران در برابر تهدید هیچ قدرتی سر تعظیم فرود نیاورده و نخواهد آورد.

كد خبر : ۶۰۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


اون شب اونقدر بچه‌ها بر سر و سینه زدند تا از حال رفتند. آن شب حال عجیبی بود. حتی بعد از اتمام عزاداری بعضی‌ها هنوز گریه می‌کردند.

كد خبر : ۶۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


سال قبل بین دو طایفه بختیاری درگیری صورت می گیرد و این ماجرا منجر به قتل 2 نفر از این طایفه ها می شود و این عاملی بود که بین این دو طایفه تا کنون دشمنی و کدورت وجود داشته باشد.

كد خبر : ۶۰۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: توطئه‎های تروریست‎ها در مرزهای شرقی کشور با هوشیاری مرزبانان نقش بر آب شده است.

كد خبر : ۶۰۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


خودداری دامدار لرستانی از شلیک

كد خبر : ۵۹۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس، به عنوان رییس مجمع نمایندگان لرستان انتخاب شد.

كد خبر : ۵۹۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


درانجام سنت تراش، مردم برای احترام بیشتر به صاحب عزا وابراز همدردی با خانواده آن،سروصورت خود را تا یک هفته نمی توانستند بتراشند.

كد خبر : ۶۰۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۰


باگذشت دوسال از تشییع وتدفین دوشهید گمنام در شهرستان پلدختر هنوز خبری ازتحقق وعده های مسئولین برای ساماندهی تپه شهدای گمنام نشده است.

كد خبر : ۶۰۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۰


معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی با اشاره به محدودیت قانون برای جابه جایی کارمندان دولت گفت: استخدام‌های انجام شده مهرآفرین به زودی تعیین تکلیف می‌شود.

كد خبر : ۶۰۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۰


استاندار لرستان با خانواده شهید حیدری دیدار کرد.

كد خبر : ۶۰۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۰


سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان دبیرکل حزب الله لبنان با اشاره به پایبندی مقاومت در تصمیم گیری‌ها و کارهای خود به حضرت امام خمینی (ره) و پس از ایشان به حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: مقاومت برای ورود به میدان جنگ به مراجع و فقها مراجعه می کند.

كد خبر : ۶۰۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۰


وزیر خارجه فرانسوی که این روزها بیش از هرزمان دیگری به به اصل خود – یعنی یهودی بودن پدر و مادرش- بر گشته، در خیابانهای وین، فرانسوی را با لهجه امریکایی و عبری صحبت کرده و در واقع ساز کوک آمریکایی و رژیم صهیونیستی شد.

كد خبر : ۶۰۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۰


در گیر و دارِ یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، به علت همزمانی با انتخابات پارلمان محلی چشممان به جمال بیش از 100 نفر، بر در و دیوار و آسمان و زمین، ثابت و سیار افتاد، که اگر صداوسیما تمام وقتش را بر روی تبلیغات ریاست جمهوری نمی گذاشت چه بسا گم می کردیم چه کسی برای چه کاری ثبت نام کرده در این غوغای صد نفری که تائید صلاحیت شدند، بماند چند نفر ثبت نام کردند.

كد خبر : ۶۰۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۰


استاد حوزه و دانشگاه در لرستان گفت:حریم اخلاقی جامعه باید با رعایت حجاب و عفت از سوی زن و مرد رعایت شود تا آزادی واقعی در جامعه شکل بگیرد.

كد خبر : ۶۰۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۱


در پی انتشار خبر “دفع جنین در سطل زباله ومحکومیت حوزه علمیه پلدختر”روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان جوابیه ای به  سایت بیان روز ارسال نموده که به شرح ذیل به اطلاع مخاطبان عزیز رسانده می شود.

كد خبر : ۶۰۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۱


امام زمان(عج) می‌فرمایند: سلام بر عباس‌بن امیرالمؤمنین، همدرد بزرگ برادر که جانش را فداى او ساخت و از دیروز بهره فردایش را برگزید، آنکه فدایى برادر بود و از او حفاظت کرد و براى رساندن آب به او کوشید و دستانش قطع گشت.

كد خبر : ۶۰۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۲


دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب گفت:: امروز در سراسر جهان خصوصا در قلب اروپا از امام حسین (ع) با برپایی مراسم عزاداری یاد می شود واین یکی از معجزه های ائمه اطهار (ع) است .

كد خبر : ۶۰۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۲


نماز ظهر عاشورا به یاد آخرین نماز امام حسین (ع) در صحرای کربلا، با حضور با شکوه مردم در منطقه کوی پاسداران ومساجد  شهرستان پلدختر روز پنجشنبه اقامه شد.

كد خبر : ۶۰۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۴


امام جمعه پلدخترگفت:تا کشورهای 1+5 گوش به فرمان رژیم صهیونیستی وآمریکا هستند ،هیچ امیدی به موفقیت این مذاکرات نیست.

كد خبر : ۶۰۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۴


این روز ها خیلی ها می گویند که باید معیشت مردم بهبود پیدا می کرد ولی به جای بهبود معیشت مردم، شاهد عزل و نصب های اتوبوسی در وزارتخانه ها هستیم.

كد خبر : ۶۱۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۵


رئیس‌جمهور کشورمان با حضور در صحن علنی مجلس شورای اسلامی به دفاع از محمود گودرزی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان پرداخت.

كد خبر : ۶۱۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۶


تجربه جهانی نشان می دهد که رشد و توسعه تمدن ها، ریشه در رشد فکری و فرهنگی هر جامعه دارد و بدون رشد فرهنگ کتابخوانی در جوامع، نمی توان به رشد هیچ تمدنی دل خوش کرد.

كد خبر : ۶۱۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۶


كد خبر : ۶۱۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


در اولین روز از بیست و یکمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران کتاب " کراوات " نوشته " حجت الاسلام و المسلمین روشن بین بروجردی " استاد حوزه و دانشگاه در مرکز اسناد و شناسایی مفاخر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد رونمایی شد.

كد خبر : ۶۱۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


در آستانه فرارسیدن هفته بسیج سردار نقدی در دیدار با مدیران رادیو، تعامل و همکاری بسیج و صداوسیما را در ترویج فرهنگ جهادی و حرکت جامعه به سمت پیشرفت و تعالی، مثبت و تأثیرگذار دانست.

كد خبر : ۶۱۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


هم فکر آب و نان و صلح و امنیت باشید/ هم کربلای جبهه‌ها را یادتان باشد/ قربانی غفلت نباید کرد عزت را/ شد درس عبرت کربلا را یادتان باشد.

كد خبر : ۶۱۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


رهبر انقلاب در دیدار بیش از 50 هزار نفر از فرماندهان بسیج، یکی از ویژگی های نظام استکباری را خودبرتربینی دانسته و افزودند: مجموعه های استکباری وقتی خودشان را از بقیه انسان ها مجموعه خودشان را از بقیه مجموعه ها برتر دانستند، وقتی همه چیز را فرع بر خودشان دانستند، یک معادله غلط و خطرناکی در تعاملات جهانی به وجود می آید.

كد خبر : ۶۲۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۹


موفقیت تیم فوتبال ساحلی ایران برابر برزیل،اعلام اسامي تيم فوتبال ستارگان پرسپوليس براي رويارويي مقابل ستارگان ميلان ودریافت کفش طلاي فوتبال اروپا توسط لیونل مسی...

كد خبر : ۶۲۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۳۰


اخیرا مشاهده شده تعدادی از دراویش در نقاط مختلف کشور به ویژه تهران مجددا فعالیت های خودرا با اهداف مختلف آغاز کرده اند.

كد خبر : ۶۱۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۳۰


در حالی که چند ماه از شروع به کار شورای اسلامی چهارم نگذشته است، اقدام برخی از اعضاء در استخدام اقوام خود حکایت از رسیدن ارثیه شورای‌های قبلی به شورای چهارم دارد.

كد خبر : ۶۲۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۳۰


شهرستان پلدختر با تولید  83 درصد نفت لرستان از اهمیت فوق العاده ای در تولید طلای سیاه در غرب کشور راداردوهمچنان این شهرستان منتظر حرکت مسئولین برای احداث پالایشگاه نفت دراین منطقه  برای استفاده از این سرمایه ملی هستند.

 

كد خبر : ۶۲۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۳۰


فرج الهي اهدا کننده مستمر خون و رکورد دار اهداي خون لرستان براي صد و نوزدهمين بار به انتقال خون خرم آباد مراجعه و خون اهدا کرد.

كد خبر : ۶۲۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۱


سفر اردوغان یه روسیه، افزایش اختلافات انگلیس و اسپانیا و کاهش بودجه اروپا از مهم‌ترین تحولات بین المللی 24 ساعت گذشته هستند.

كد خبر : ۶۲۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۱


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان: به لطف خداوند امروزه بسیج در گستره آحاد ملت است در عرصه هایی هم که حضور پیدا می کند منشاء خیر و برکت است به صورت جهادی به صورت انقلابی وارد عمل می شود، اقدام می کند، بن بست ها را می شکند و سد ها را از پیش پای بر می دارد تا امید در ملت ایجاد کند و این فرهنگ بسیجی نقطه ایی است که اگر به صورت عملی در دستور کار همه قرار بگیرد.

كد خبر : ۶۲۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۲


در قرن‌ 21 جنگ‌ اصلي‌ بين‌ شيطان‌ بزرگ‌ از يك‌ سووانقلاب‌ اسلام‌ و كشورهاي‌ اسلامي‌ از سوي‌ ديگر است‌ ودرگيري‌ها وجنگ‌ ها ومبارزه‌ها به‌ جنگ‌ بين‌ ابرقدرت‌ غرب‌ به‌نمايندگي‌ شيطان‌ بزرگ‌ آمريكا از يك‌ طرف‌ و قدرت‌ اسلام‌ به‌ نمايندگي‌انقلاب‌ اسلامي‌ ايران‌ از طرف‌ ديگر كشيده‌ شده‌ است‌.

كد خبر : ۶۲۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۲


رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه رئیس جمهور در خصوص روند مذاکرات هسته‌ای، ضمن تقدیر از هیئت مذاکره کننده کشورمان تأکید کردند: ایستادگی در برابر زیاده خواهیها همواره باید شاخص خطّ مستقیم حرکت مسئولان این بخش باشد.

كد خبر : ۶۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۳


خدایی، گفت: در جلسه‌ای که ۱۶ آذر در شورای سنجش و پذیرش برگزار می‌شود، تکلیف تجمیع کنکور آزاد و سراسری مشخص می‌شود.

كد خبر : ۶۲۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۴


وقتی یک سریال تلویزیونی ساخته می‌شود از موسیقی و ترانه‌های خوانده شده و تصاویر آن کلیپی تهیه شده و بصورت میان‌برنامه در شبکه‌های مختلف پخش، سپس به 500 قسمت 7 الی 12 دقیقه‌ای تقسیم شده و در شبکه نسیم نمایش داده می‌شود.

كد خبر : ۶۲۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۴


واکنش مردم پلدختر به موفقیت تیم مذاکره کننده ایرانی درمذاکرات ژنو...

كد خبر : ۶۲۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۵


رییس جمهور با بیان اینکه حق هسته‌ای ما با قدرت بیشتر اجرایی می‌شود، گفت: هیچ وقت شاهد توقف غنی‌سازی در ایران نخواهیم بود و غنی‌سازی خط قرمز ما محسوب می‌شود.

كد خبر : ۶۲۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


ویروس جدید خرابکاری در تاسیسات هسته‌ای، انتشار متن خلاف واقع از توافقنامه هسته‌ای در سایت کاخ سفید، عدم حضور احمدی‌نژاد در دادگاه و بدهی 3700 میلیارد تومانی دانشگاه آزاد از مهم‌ترین اخبار 24 ساعت گذشته بوده است.

كد خبر : ۶۳۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


متاسفانه چند سالي است شاهد هستيم به محض ورود برخي مسئولان دولتي به پلدختر مديران محلي اقدام به تهيه سوغات وخوردني هاي رنگارنگ براي آنها مي كنند كه معلوم نيست هزينه هاي آن از كجا تامين مي شود.

كد خبر : ۶۳۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


رئیس دانشگاه لرستان از انتشار فراخوان جذب هیئت علمی مراکز اشقماری این دانشگاه خبرداد.

كد خبر : ۶۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


خواسته مردم و رسانه ها در حال حاضر انتشار متن اصلی توافقنامه ایران و 5+1 که به امضای همه رسیده در ژنو است تا این متن به تمام اما و اگرهایی که از 3 روز پیش تا کنون میان مسئولین و مردم رد و بدل می شود پایان دهد.

كد خبر : ۶۳۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۷


محمد خاتمی رئیس دولت اصلاحات گفت: امروز خیلی صحبت از عزت و کرامت انسان می‌شود ولی شوربختانه کرامت و عزت انسان به نام دین به پای منافع نامشروع قدرت‌ها در حال نابود شدن است.

كد خبر : ۶۳۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۷


استقبال شهروندان از تیتر دولت در زنگ حساب انشاء خواند،سفر 4 روزه یک مسئول دولتی با هواپیمای اختصاصی،دعوت از ایرانیان برای رأی دوباره به روحانی،افراد شنودگذار در دفتر مرا دستگیر کنید،رزمایش پس از توافق هسته‌ای! و...از جمله خبر ویژه های برخی روزنامه های،روز شنبه هستند که میتوانید از اینجا بخوانید.

كد خبر : ۶۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۹


از او پرسیدیم چطور امکان دارد شما بعد از این همه سال تازه شناسنامه گرفتید و آیا با نداشتن شناسنامه کارهای بانکی و کارهای دیگر به مشکل برنخورده بودید که او راحت و روان به ما گفت نیازی به شناسنامه نداشتم .

كد خبر : ۶۳۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۹


مدیر کمیته امداد شهرستان پلدختر گفت: این شهرستان در خصوص جذب حامی در سال جاری رشد ۹۷ درصدی داشته است.

كد خبر : ۶۳۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۹


معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با انتقاد از ماده 9 طرح جمعیت و تعالی خانواده و گفت: معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری با برداشتن اولویت استخدام زنان مجرد مخالف است؛ بررسیهای کارشناسی روی این بند در حال انجام است و بزودی نتایج آن در اختیار نمایندگان مجلس قرار می گیرد.

كد خبر : ۶۳۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۱


یکی از مراجع تقلید در قم نسبت به ورود خرافات و افکار منفی بافانه به مسجد جمکران هشدار داد و گفت: راههای فساد به سوی جامعه باز شده است و مسجد جمکران می تواند به عنوان پادزهری برای مقابله با عوامل فساد باشد.

كد خبر : ۶۳۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۱


حرف های شنیدنی یکی از رزمندگان پلدختری  از دوران جنگ تحمیلی...
كد خبر : ۶۳۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۲


بررسی بازی‌های هفته شانزدهم لیگ برتر در کنار حاشیه‌های دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی و مسئله تبانی در لیگ‌های پائین‌تر از مهم‌ترین موضوعاتی بود که فردوسی‌پور در برنامه این هفته خود به آن پرداخت.

كد خبر : ۶۳۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۲


 با توجه به نقش مهم رسانه های ملی از جمله تلویزیون در کسب مهارت درست زندگی دراقشار مختلف جامعه از صدا وسیما انتظار می رود ذائقه افراد جامعه رابه سوی اهداف متعالی هدایت کند.

 
كد خبر : ۶۴۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۳


وزیر خارجه کشورمان با اشاره به اینکه دیپلمات‌های کشور که فرزندان انقلاب هستند مصون از خطا نیستند، تصریح کرد: ما آنچه را می‌توانیم انجام می‌دهیم.

 
كد خبر : ۶۴۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۳


مشاور عالی رئیس جمهور درباره دعوت محمود احمدی‌نژاد از حسن روحانی برای برگزاری یک مناظره دو نفره، گفت: از مناظره استقبال می‌کنیم اما شرط مناظره آن است که رئیس دولت دهم شرط راستگویی را رعایت کند.
 
 
كد خبر : ۶۴۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۳


استاندار لرستان گفت: فرصت‎سوزی و بی‎توجهی به قابلیت‎های استان از جمله عوامل مؤثر در عدم توسعه و پیشرفت لرستان است

كد خبر : ۶۴۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۳


 طنین دلنوازموسیقی لرستان بویژه موسیقی حماسی«دایه دایه»باصدای استادمیرزاوندرا"همه"به یادداریم آن شوروشعفی که پویایی وتحرک،ازخودگذشتگی ومردانگی لرستان رادراذهان به تصویرمی کشیدودرمیدانهای جنگ8ساله به خلق حماسه هایی منجرشدکه مقام رهبری درتوصیف آن فرموده اند:«رزم لرستانیها قبل ازاینکه شنیدنی باشد،دیدنی است».

 

كد خبر : ۶۴۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۴


تغییر زمان برگزاری آزمون استخدامی نهاد ریاست جمهوری.

 
كد خبر : ۶۴۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۴


جمعه شب تکليف سي و دو تيم حاضر در جام جهاني مشخص مي‌شود و تيم‌هاي صعود کرده حريفان خود را خواهند شناخت، با اين حال نگاهي به برترين بازيکنان اين تيم‌ها که نقش اصلي صعود به جام‌جهاني را بر عهده‌ داشته‌اند مي‌تواند همچنان جذاب باشد.

كد خبر : ۶۴۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۴


مراسم گرامیداشت ۱۶ آذر - روز دانشجو- با شعارهای دانشجویان در حمایت از رییس جمهوری و سیاست های دولت تدبیر و امید همراه بود.

كد خبر : ۶۴۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۶


 16 آذر روز شهادت دانشجویان مقاوم در برابر استعمار و استثمار ،شهادت دانشجویان در 16 آذر 32 نشانه خوی تروریستی آمریکا و همپیمانان غربی آن است.

كد خبر : ۶۴۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۶


با قدری تامل درباره آب، ارزش قطره‎ها را دریابیم و با زلالی اندیشه روح پاکش را شناخته، آن را نیالاییم و از دیگری التماس نکنیم.

كد خبر : ۶۴۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۷


این روزها زیر برنجی نسخه شفا بخشی برای رفع مشکلات شهرستان پلدختر است،درصورت نیاز می توانید برای درمان مسائل ومشکلات خود به آن متوسل شوید.

كد خبر : ۶۴۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۷


عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: سن سکته مغزی در ایران 10 سال جوان‌تر شده است و یکی از علل آن پرفشاری خون است.‌

 
كد خبر : ۶۴۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۸


بعداز جلسه شوراي اداري پلدختر و معارفه شهردارجديد اين شهر صبح امروز شوراي اسلامي شهر با برگزاري جلسه در سالن اجتماعات شهرداري جلسه معارفه گرفت  .

كد خبر : ۶۴۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۸


برخی از گروه های شیطان پرستی باهدف جذب و عضو گیری جوانان در بعضی از دبیرستان های کشور فعالیت خود را گسترش دادند.

 

 

كد خبر : ۶۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۹


دفن این طفل خردسال در شام، گواه بزرگ و نشان قوى از اسارت خاندان طهارت و ستم روا داشته بر ایشان دارد.

كد خبر : ۶۴۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۹


می گویند شیعه بدتر از یهوداست در حالیکه یهود دشمن اول شماست و این از رفتار و گفتار شما پیداست، در قرآن آمده است: (إن أشد الناس عداوة للذین أمنوا الیهود)، خدا می گوید یهوددشمن است و شما می گویید شیعه، آیا مقصود از مومنین کسی جز مسلمانان است...

كد خبر : ۶۵۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۹


برادرانم! شما را سفارش می‌کنم به ادامه دادن راه جهاد در مسیر حزب‌الله که مسیر عزت و کرامت است و سفارش می‌کنم به یاری رهبر حزب‌الله، سید حسن نصرالله، که به خدا قسم راهی را به سوی خدا نیافتم که سریعتر از این راه به رضایت خداوند منتهی شود.

كد خبر : ۶۵۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۹


در سال 92 نمایندگان مجلس از میان طرح​های متعددی که به صحن علنی ارائه داده​اند، تنها 17 طرح را به قانون تبدیل کرده​اند.

كد خبر : ۶۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۹


  طی مراسمی استاندار لرستان به همراه چند تن از مدیران دستگاه‌های اجرایی لرستان به عیادت سید نورخدا موسوی جانباز صددرصدی خرم‌آبادی رفتند.

كد خبر : ۶۵۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۰


همزمان با ماه محرم و صفر و ایام عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) فعالین سیاسی اصلاح طلب از جمله فعالان نهضت آزادی در برخی از نقاط کشور اقدام به برگزاری جلساتی به بهانه اقامه عزا می‌کنند.

كد خبر : ۶۵۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۰


پايگاه اطلاع رساني بيان روز درنظر دارد براي بيان مشكلات شهرستان پلدختر درقالب طنز"سفرنامه پاپيل ستان" را به بخش هاي خبري خود اضافه كند.

كد خبر : ۶۵۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۱


مطالعه در تاریخ آموزش و پرورش نشان می‌دهد، چالش‌های آن به ویژه در حوزه اجرا به اندازه گستره‌اش، زیاد است. اما این سبب نمی‌‌شود راهکاری برای برون‌رفت از این چالش‌ها نیندیشیم. بازخوانی مسیر طی شده یکی از در دسترس‌ترین نسخه‌های شفابخش است.

كد خبر : ۶۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۱


گودرز کریمی فر از سوی وزیر آموزش و پرورش، به عنوان مدیر کل جدید آموزش و پرورش استان لرستان منصوب شد.

كد خبر : ۶۵۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۲


صبح 24 خرداد(روز برگزاری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری) حتی طرفداران دوآتشه حجت‌الاسلام رفسنجانی – شاخص ترین نامزد ردصلاحیت شده توسط شورای نگهبان – که حال از منع حضور ایشان در رقابت برای بازگشت به راس قوه مجریه شوکه شده بودند چنین می پنداشتند که هر که از داخل صندوق رای درآید باز هم رفسنجانی به پایان حیات سیاسی خود در نظام جمهوری اسلامی رسیده است؛ اما بهار رفسنجانی می تواند آزمون زمستانی سختی برای انقلاب و ارزش های والای آن باشد، اگرچه انقلاب اسلامی 1357 از دل زمستانی سخت تر از این، بهار شد.

كد خبر : ۶۵۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۲


رئیس دادگاه انقلاب کرمان گفت: با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) یک جاسوس MI6 شناسایی و دستگیر شد.

 

كد خبر : ۶۵۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۳


رئیس دادگستری لرستان گفت: کارهای مقدماتی استخدامی انجام شده است و برای استان لرستان سهمیه استخدامی 70تا 80 نفر پیش بینی شده است.

كد خبر : ۶۵۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۴


نمایندگان سه استان به علت عدم اختصاص بودجه مناسب از سوی دولت از سمت خود استعفا دادند.

كد خبر : ۶۵۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۴


صله رحم، تنها به رفت و آمد و دیدار نیست، همان گونه که قطع رحم، به ترک آمدوشد نیست. هدف از صله رحم برقرار کردن ارتباط و پیوند عاطفی با خویشاوندان است

كد خبر : ۶۶۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۴


این روزها نمایندگان چنداستان ازجمله لرستان  به دلیل اعتراض به بودجه 93تهدید به استعفا کردند،که این حرکت مورد واکنش های متعدد درمطبوعات ورسانه ها قرارگرفته است،اما واقعا اصل قضیه چیست؟

كد خبر : ۶۶۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۵


اخیرا عناصر کلیسای خانگی فعال در پایگاه ها و شبکه های اجتماعی در فضای مجازی تلاش مضاعفی را باهدف حفظ و توسعه ارتباطات خود با سایر کاربران مسیحی شهرهای مذهبی از جمله قم را در دستور کار قرار داده اند.

كد خبر : ۶۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۵


ادامه واکنشها به کارشکنی غرب درباره توافق ژنو، درخواست روحانی از نوری مالکی برای تامین امنیت زائرین کربلا در اربعین، واکنش فیسبوکی ظریف به منتقدان ،نظر مطهری درباره رفع فیلتر فیس‌بوک و تعلیق بزرگترین توافق گازی ایران-پاکستان از مهمترین اخبار امروز 24 آذر 1392 هستند.

كد خبر : ۶۶۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۵


منوچهر محمدی گفت: خاتمی در سال ۲۰۰۳ از وحشت باز کردن پلمپ تاسیسات هسته ای نامه ای از طریق فرد دیگری به سفیر سوئیس در ایران می دهد که با خفت تمام اعلام کرد که ما نیازی به انرژی هسته ای نداریم و حمایت خود را از حزب الله برمی‌داریم و ما کاری به ماجرای اعراب و اسرائیل نداریم.

كد خبر : ۶۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۶


برنامه نود این هفته از ساعت 22:35 دوشنبه شب از شبکه سوم سیما بر روی آنتن رفت.

كد خبر : ۶۶۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۶


استاندارلرستان گفت: رتبه اول بیکاری برازنده مردم لرستان نیست.

كد خبر : ۶۶۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۶


چندی پیش محمود سریع القلم، مشاور رئیس جمهور در برنامه ای که توسط موسسه فرهنگی امام موسی صدر برگزار شده بود به نقد پوپولیسم پرداخت که این اظهارات واکنش های اعتراض آمیززیادی را در پی داشت.

كد خبر : ۶۶۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۶


چندی پیش محمود سریع القلم، مشاور رئیس جمهور در برنامه ای که توسط موسسه فرهنگی امام موسی صدر برگزار شده بود به نقد پوپولیسم پرداخت که این اظهارات واکنش های اعتراض آمیززیادی را در پی داشت.

كد خبر : ۶۶۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۶


صدای مناجات‌هایش را می‌شنیدم، بعد از مدتی که مقداری از حجم آتش دشمن کم شد، متوجه شدم که دیگر از آن سمت، نجوای یا رب، یارب به گوش نمی‌رسد. به طرف سنگر حرکت کردم. ترکشی به گردن او اصابت کرده و سرش را کاملاً متلاشی کرده بود.

كد خبر : ۶۶۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۶


کیهان نوشت: اگر موضوع مذاکره تلفنی آقای ظریف با جان‌کری، در محدوده چالش هسته‌ای بوده است که مطابق آنچه گذشت نمی‌تواند از نگاه دشمن پنهان بماند و اگر مسائل دیگری غیر‌از چالش هسته‌ای در میان بوده که آقای ظریف چنین اجازه‌ای نداشته است و تیم مذاکره‌کننده به قول حضرت آقا، تنها برای مذاکره درباره برنامه هسته‌ای کشورمان ماموریت داشته‌‌اند و جناب ظریف نیز بارها به صراحت بر این نکته تاکید ورزیده‌اند. بنابراین، علت محرمانه بودن مذاکره‌ای که برای دشمنان تابلودار مردم و نظام محرمانه نیست، چیست؟!

كد خبر : ۶۶۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۷


وزیر امورخارجه کشورمان با بیان اینکه تحریم 19 شرکت و شخص ایرانی نقض تفاهم نیست البته کمکی هم به ایجاد اعتماد نمی‌کند، گفت: در کمتر از 24 ساعت می‌توانیم به غنی‌سازی 20 درصد برسیم.

كد خبر : ۶۶۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۷


مجله مهرنامه در شماره اخیر خود مصاحبه‌ای را با مصطفی ملکیان منتشر کرد که در آن دین مشکل اصلی مردم ایران دانسته شده است.

كد خبر : ۶۶۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۷


قسمت دوم طنز زیربرنج درمانی .....

كد خبر : ۶۶۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۸


فشار رسانه‌ها و افکار عمومی جواب داد و فدرسیون به تکاپو افتاد تا بخشی از کم‌کاری‌های خود را جبران کند. بعد از خبری که تابناک در خصوص نام لیگ امارات و ایران در وب‌سایت فیفا منتشر کرد حالا می‌بینیم که فیفا نام لیگ ایران را در وب‌سایت خود تغییر داد. آیا تغییرات دیگری هم در راه است؟

كد خبر : ۶۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۹


سعید حجاریان از عوامل موثر در فتنه سال 88 اخیرا طی اظهاراتی در گفت‌‌وگو با یک رسانه دولتی با اشاره به طرح برخی موضوعات در مجلس برخلاف روند حرکت دولت، گفته است: نمایندگان بر خلاف خواسته مردم حرف بزنند و عمل کنند و بعد آن وقت ببینند آیا مردم حوزه‌های انتخابیه‌شان آنها را به شهرشان راه می‌دهند؟

كد خبر : ۶۶۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۹


مقام معظم رهبری در دیدار اعضاى ستاد مرکزى هیئت رزمندگان اسلام‌ اظهار داشتند: اینکه آدم در یک مجلس روضه یا هیئت عزادارى مراقب باشد که مبادا وارد مباحث اسلام سیاسى بشود، این غلط است.

كد خبر : ۶۶۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۹


جمعی از خبرنگاران شهرستان پلدختر در بیانیه‌ای از پیگیری‌ها و توجه استاندار‌ لرستان برای توسعه شهرستان پلدختر تشکر و قدردانی کردند.

كد خبر : ۶۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۳۰


در تقارن ایام اربعین حسینی و سنت شب نشینی طولانی ترین شب سال، آموزش عملی نگه داشتن حرمت این ایام در کنار برگزاری مراسم سنتی، از فعالیت هایی که باید برای کودکان این آینده سازان جامعه اسلامی انجام شود.

كد خبر : ۶۷۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۳۰


شهرستان پلدختر ازشهرهای جنوبی استان لرستان،علی رغم اینکه دردوران جنگ تحمیلی مورد بمباران های متعدد رژیم بعثی عراق بود ولی متاسفانه امروزه با مشکلات زیادی دست وپنجه نرم می کند.

كد خبر : ۶۷۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۱


نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس گفت: اگر دولت آمریکا از شرارت‌های خود دست بردارد، با حفظ استقلال طرفین و داشتن موضع مساوی برای هر دو کشور، ارتباط پارلمانی امکانپذیر است.

كد خبر : ۶۷۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۱


هرساله در اربعین سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) شیعیان زیادی در سراسر جهان گرد هم می آیند و به عزاداری با آئین‌های مختلف می پردازند.

كد خبر : ۶۷۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۱


وارد سالن می شوم .همراه با ورود من زن جوانی نیز وارد می شود.هنوز متوجه اوضاع سالن نشدم ؛ می بینم خانم جوان دست برسینه سلام می دهد.رد نگاهش راکه می گیرم می رسم به نمایشگاه کوچکی که نمونه اش را بارها در محافل مذهبی دیده بودم اما نه دریک سالن آرایشگاه زنانه....!

كد خبر : ۶۷۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۲


پلدختر در اربعین حسینی (ع) غرق در عزا و ماتم شده و حال و هوای کربلا به خود گرفته و از سوی مردم موحد و ولایتمدارش در مساجد ، اماکن مذهبی وخیابانهای این شهر آیین های عزاداری بر پا شده است.

كد خبر : ۶۷۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۲


رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان پلدختر ازاعزام 60مبلغ درروز اربعین حسینی ودهه آخر صفر به مناطق مختلف شهری وروستایی این شهرستان خبرداد.

كد خبر : ۶۷۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۲


كد خبر : ۶۷۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۳


دانشجویان ساکن در خوابگاه‌های دخترانه دانشگاه لرستان این روزها با مسائلی از قبیل سرمای اتاق‌ها، اسکان بیش از ظرفیت دانشجو و حتی وجود سگ‌های ولگرد در مجاورت خوابگاه‌ها مواجه هستند.

كد خبر : ۶۷۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


فوتبال در طول ادوار مختلف جام‌جهانی سرشار از زیبایی‌ها و جذابیت‌های خاصی بوده که آن را به پرطرفدارترین ورزش جهان تبدیل کرده اما در حافظه فوتبال‌دوستان لحظاتی ثبت شده که این زیبایی‌ها را تا حدی زیر سوال برده و می‌توان از آنها به‌عنوان شرم آورترین صحنه‌های تاریخ جام جهانی یاد کرد!

كد خبر : ۶۷۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


کیهان نوشت: پای حرمت رسول‌خدا(ص)، حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خون پاک شهداء در میان است و ترفند ملاقات احتمالی وی با مراجع عظام تقلید، در صورت انجام - که بسیار بعید است - می‌تواند حریم مراجع بزرگوار تقلید را با این شائبه که آنان نستجیربالله نسبت به ساحت مقدس رسول خدا(ص) و حضرت اباعبدالله الحسین(ع) بی‌اعتناء هستند، خدشه‌دار کند.

كد خبر : ۶۷۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در روزهای ابتدایی مسئولیت خود به دیدار رهبری رفتم که تأکید ایشان بر توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه بود و با توجه به دغدغه های رهبری برنامه دیدار با خانواده شهدا را در دستور کار قرار دادیم و رئیس جمهور هم بر اساس این تأکید مقام معظم رهبری تا کنون دیدار هایی را با خانواده شهدا داشته اند.

كد خبر : ۶۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


سازمان بسیج ادارات لرستان با صدور بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت حماسه ۹ دی آورده است: هرگز اجازه نمی‌دهیم، حامیان نقاب‌دار فتنه در پست‌های کلیدی نظام حضور پیدا کنند.

كد خبر : ۶۸۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۸


حجت الاسلام خاکباز گفت : استان لرستان در سال 92 با 75 مورد وقف منفعتی و انتسابی در کشور پیشتاز بوده است.

كد خبر : ۶۸۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۸


بابک غفوری‌آذر متولد ۲۰ آذر ۱۳۶۰ و دارای اصالتی آذری است. همسر وی آرشلا تقیان نیز متولد ۱۳۶۰ و اصالتاً آستارایی است، وی در انتخابات سال ۸۸ در بخش تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد میرحسین موسوی زیرنظر امیرحسین مهدوی فعالیت می‌کرد ، که پس از فتنه این سال به خارج از کشور رفت و پس از مدتی به رادیو فردا پیوست.

كد خبر : ۶۸۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۸


برخلاف آنچه این روزها برخی از اصحاب فتنه در پی القای آن هستند، انتخابات ریاست‌جمهوری دهم علت فتنه آمریکایی- اسرائیلی 88 نبود، بلکه مطابق اسناد موجود، مقدمات و زمینه فتنه حداقل از 10 سال قبل تدارک دیده شده بود و انتخابات سال 88 فقط بهانه‌ای برای عملیاتی شدن آن بود.
كد خبر : ۶۸۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۹


مدیرکل مدیریت بحران لرستان گفت: درحال حاضر بیشترین میزان بارش باران در24ساعت گذشته درلرستان 27 میلیمتر اعلام شده است.

كد خبر : ۶۸۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۱


در باب شهادت ایشان تقریباً تمام علمای شیعه و عده زیادی از علمای اهل سنت قائلند که آن حضرت مسموم و شهید شده اند. درباره عامل شهادت اختلاف نظر و اقوالی وجود دارد که به آنها اشاره خواهیم کرد.

كد خبر : ۶۸۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۱


سخنان عجیب روز گذشته علی مطهری در شیراز و نطق صبح امروز او در مجلس واکنش های جدی را به دنبال داشته است.

كد خبر : ۶۸۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۱


رهبر معظم انقلاب درباره ترویج خرافه در شب اول ربیع تاکید کردند: عمل مذکور مستند روایى ندارد و شیوه‌اى قابل تأیید نیست.

كد خبر : ۶۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۲


از خداداد عزيزي در جشن 50 سالگي پرسپوليس تقدير شد.
كد خبر : ۶۸۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۵


خانواده به عنوان اولین کانونی که فرد در آن قرار می‌گیرد دارای اهمیت شایان توجهی است. اولین تأثیرات محیطی که فرد دریافت می‌کند از محیط خانواده است و حتی تأثیرپذیری فرد از سایر محیطها می‌تواند نشأت گرفته از همین محیط خانواده باشد.

كد خبر : ۶۸۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۵


من خیلی صریح می‌گویم که قانون، استخدام را برای دولت ممنوع نکرده است، بنابراین همه دستگاه‌ها مجاز هستند که نیازهای خود را مشروط به داشتن مجوز استخدام و همچنین مجوزی برای تأمین منابع مالی افراد جذب شده ، تأمین بکنند. برهمین اساس، تمام کسانی که طبق قانون و مقررات این مسیر را طی کردند و کارهای آن‌ها انجام اما بنا بر هر دلیلی این روند استخدام متوقف شده، این‌ها می‌توانند با وجود داشتن این دو شرط استخدام‌ها را انجام دهند.

كد خبر : ۶۹۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان با اشاره به ارسال بیش از 200 اثر به دبیرخانه کنگره شعر دفاع مقدس از آغاز مرحله داوری این آثار در استان خبر داد.

كد خبر : ۶۹۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


در یکی از پاتک های علیه رژیم بعث عراق در منطقه دربندی خان قبل از شروع کار با یک خودرو به تعداد رزمندگان پوتین مخصوص برف (چکمه) که برای راحت تر شدن عبور رزمندگان از مناطق برف گیر به منطقه عملیاتی ارسال شده بود....

كد خبر : ۶۹۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


خواندن وبلاگ هم مثل خواندن كاغذ است، كتاب است، نامه است، مثل شنیدن حرف است.

كد خبر : ۶۹۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


قابل توجه بعضی ها که فراموش کردند یه روزی باید بمیرند..!!

كد خبر : ۶۹۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


وقتی از برخی رسانه‌ها برای پوشش خبری دیدار دعوت کردیم؛ قبل از هر چیزی پرسیدند که «آیا شخصیت سیاسی هم در بین شما هست یا نه؟» و زمانی که با پاسخ منفی روبرو شدند به خیال خودشان بسیار محترمانه گفتند که شرمنده! ارزش خبری ندارد.

كد خبر : ۶۹۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


بار نخست که خواستم وارد شوم کمی دلهره داشتم که چه می‌شود، اصلاً کمپ چه محیطی است و دیگران چه خواهند گفت؟ اما وقتی از جلسه بیرون آمدم سایر مبلغین را نیز به حضور در کمپ تشویق کردم.

كد خبر : ۶۹۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


فریاد محمدمهدی دوباره از خواب بیدارم می‌کند. درد از مچ دست‌های ورم کرده و کبودم آوار می‌شود روی سرم. چهره سیاه و ناپیدایی بالای سرم نمایان شده است.

كد خبر : ۶۹۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


در حالی که طبق معمول نگاهش به جلو بود می‌گفت: «برای از بین بردن تانک‌های دشمن و زره‌پوش‌های آنها، نیازی به موشک ضد زره نمی‌بینم! با «آر.پی.جی» بهتر و مقرون به صرفه‌تر است. من «آر.پی.جی» را به موشک ضد زره ترجیح می‌دهم ...!!».

كد خبر : ۶۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


عضو مجلس خبرنگان رهبری گفت: لج بازی و عناد فتنه گران آن ها را از ملت دور کرد و مردم حماسه نهم دی را آفریدند ولی الان با گذشت 4 سال از آن حماسه می بینیم متاسفانه یک عده ای تلاش می کنند که فتنه را بازسازی کنند ولی باید بدانند که مردم ما در هر زمانی دیگر اجازه تکرار این بد رفتاری ها و توطئه چینی ها را نخواهند داد.

كد خبر : ۶۸۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


سایت مشرق با انتشار مطلبی در خصوص غلامرضا تختی، پهلوان نامدار کشورمان نوشت:

كد خبر : ۶۹۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۷


نماینده ولی فقیه دراستان با اشاره به صفات اهل‌ بیت(ع)  گفت: از وظایف مهم حکومت اسلامی رسیدگی به فقرا و نیازمندان است و برای این کار نیاز به سخاوت، انفاق و بخشش است به طوری ‌که تمام همت اهل بیت(ع) توجه به فقرا بوده است.

كد خبر : ۶۹۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۷


قصد داشتم برای پیگیری از وضعیت کنونی آثار تاریخی لرستان گزارشی تهیه کنم، که ناخودآ گاه به یاد یکی از اساتید دانشگاهم افتادم که آن زمان هر وقت فرصتی می شد با هم صحبت کنیم،در خصوص میراث فرهنگی استان حرف های زیادی داشت.بی درنگ به سراغ تلفن همراهم رفتم و شماره او را گرفتم تا وقتی برای گفت و گو از استاد بگیرم.

كد خبر : ۶۹۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۷


مدیر کمیته امداد شهرستان پلدختر از برگزاری دوره‌های آموزشی و ترویج فرهنگ زکات در روستاهای پرجمعیت این شهرستان خبرداد.

كد خبر : ۶۹۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۸


وقتی گروه‌های کوچکی مانند «حماس» و «جهاد اسلامی فلسطین» در نبرد با اسرائیل، با راکت‌های «فجر» تل‌آویو را موشک باران می‌کنند، حداقل صهیونیست‌ها می‌دانند که در نبرد آتی با حزب‌الله، چه موشک‌هایی آنها را هدف قرار خواهد داد.

كد خبر : ۶۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۹


رئیس‌جمهور با ابراز تاسف از تعطیلی ارکستر سمفونی موسیقی ملی گفت: این دولت در همین ماه‌های آینده آن را احیاء خواهد کرد، اگرچه ممکن است وزیر باز هم کارت زرد بگیرد،کارت زرد برای این دولت نگرانی نیست و از آن نمی‌ترسیم.

كد خبر : ۶۹۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۹


آیت الله خامنه‌ای تاکید کردند: باید جبهه دشمن را شناخت. نباید لبخند دشمن را جدی گرفت و فریفته آن شد. دشمنان انقلاب امروز نیز با تمام قوا ایستاده و از دشمنی منصرف نشده‌اند اما اگر ناچار شوند عقب‌نشینی می کنند.

كد خبر : ۶۹۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۹


امام هادی برای آماده کردن شیعیان جهت غیبت امام زمان(عج) از پشت پرده با شیعیان سخن می گفت و فقط خود را به خواص نشان می داد و امام عسکری(علیه السلام) با خواص نیز از پشت پرده سخن می گفت...

كد خبر : ۶۹۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۰


 با ابلاغ دكتر سيد حسن هاشمي وزير فرهيخته و محترم بهداشت ،درمان و آموزش پزشكي دكتر كوروش ساكي به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشكي لرستان منصوب شد.

كد خبر : ۷۰۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۱


یکی از شیوخ معاصر وهابیت می‌نویسد: نوشتن این آیه «و قل اعملوا فسیری‌الله عملکم و رسوله» بر برخی از اعمال خطاست، رسول صلی‌الله علیه و آله پس از رحلتش نمی‌تواند ببیند، فقط خداوند می‌بیند، پس کتابت این آیه اشتباه است!
كد خبر : ۷۰۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۳


تحریم خودروی ایران قرار است پس از گذشت 568 روز در 20 ژانویه یعنی 30 دی ماه (دوشنبه هفته آینده) لغو شود. این تصمیم علاوه بر اینکه بر قیمت خودروها در بازار تاثیر خواهد گذاشت، بلکه سهام خودروسازان را نیز می‌تواند دستخوش تغییراتی کنند. دهم تیرماه سال 91 بود که تصمیم باراک اوباما برای تحریم فروش قطعات خودرو به ایران عملیاتی شد.

كد خبر : ۷۰۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۳


جلسات شهرستانی استاندار لرستان حاوی نکات مثبت و منفی است و امیدواریم در جهت بالا بردن کیفیت کار به آن توجه شود.

كد خبر : ۷۰۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۴


دیدار رهبر معظم انقلاب با شهردار و رییس و اعضای شورای شهر اسلامی تهران، اظهارات عارف در دانشگاه تهران، سفر ظریف به لبنان و اظهارات جدید وزیر ارشاد درباره فیسبوک از مهمترین اخبار امروز 23 دی 1392 هستند.

كد خبر : ۷۰۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۴


در برنامه 90 شب گذشته پیرامون رای پرونده محسن قهرمانی، قلیان کشی بازیکنان و حواشی باشگاه تراکتورسازی و آمارهای دربی بحث و گفت و گو شد.

كد خبر : ۷۰۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۴


حضور کم رنگ اسرائیل‌ها در تدفین شارون، هلاکت 700تروریست سوری در 9 روز گذشته و گسترش حضور نظامی روسیه در دریای خزر از مهمترین تحولات منطقه در 24 ساعت گذشته هستند.

كد خبر : ۷۰۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۴


یک خانم از جمهوری آذربایجان پس از زیارت حرم امام رضا علیه السلام در مشهد مقدس مسیر زندگی خود را کاملا تغییر داد.

كد خبر : ۷۰۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۵


مدیرکل آموزش وپرورش استان لرستان گفت:توسعه و ترويج فرهنگ قرآن ،نماز و عترت از اولویت های برنامه های فرهنگی آموزش وپرورش است.

كد خبر : ۷۰۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۵


نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس گفت: نمی شود از محرومیت دم زد اما هنگام تصدی مسئولیت نسبت به محرومان بی توجه ماند.

كد خبر : ۷۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۶


رییس جمهور در جمع ایثارگران استان خوزستان گفت: سپاه در ضمن جنگ توانست پیشرفت حاصل کند و به قدرت بزرگ منطقه‌ای تبدیل شود.

كد خبر : ۷۰۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۶


از مهم ترین نکاتی که در نسخه امروز دربی سرخابی‌ها، پیش از بازی به چشم می‌خورد، فارغ از حاشیه‌های روزهای اخیر، برگزاری دربی بدون حضور علی کریمی و فرهاد مجیدی، شماره‌های هشت و هفت محبوب دو تیم بود؛ بازیکنانی که کمترین فایده حضورشان در این رقابت سنتی، کم شدن احتمال تساوی بدون گل بود که چهار بازی است تکرار می‌شود.

كد خبر : ۷۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۷


نماینده ولی فقیه در لرستان در آیین عمامه گذاری جمعی از طلاب لرستان گفت: لباس روحانیت نمادی از لباسی است که پیامبر اکرم(ص) بر تن حضرت علی(ع) پوشاند.

كد خبر : ۷۱۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۸


چهل و هشتمین نشست سالانه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان شاغل در اروپا، شامگاه جمعه در مرکز اسلامی امام علی(ع) وین پایتخت اتریش با پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی آغاز بکار کرد.

كد خبر : ۷۰۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۸


قشرهای مختلف مردم پلدختر با برپایی جشن های میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) و ایام هفته وحدت به شادمانی پرداخته و با پخش شربت و شیرینی فرا رسیدن این روز را گرامی داشتند

كد خبر : ۷۱۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۹


شکوفه ها از امتداد انگشتان تو پا گرفتند و جویبارها در هر قدمت شکفتند تا عدالت و رحمت و مهربانی ات جهان را سرشار از خوبی، صلح و دوستی و مهربانی کند.

كد خبر : ۷۱۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۹


در دنیای فوتبال هستند مربیانی که هیچگاه به تیم‌هایی که در آن بازی کرده‌اند بازنمی‌گردند و بنا بر شرایطی که برایشان پیش می‌آید یا برایشان ایجاد می‌کنند، دوران مربیگری را در تیم‌های دیگری سپری می‌کنند. اما برخی مربیان هم هستند که به جایی که در آن بزرگ شده‌اند و به فوتبال معرفی شده‌اند برمی‌گردند تا بتوانند دین‌شان را به آن تیم‌ها ادا کنند.

كد خبر : ۷۱۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۱


خيلي‌ها مغازه مرحوم رنجبر در خيابان شهيد مطهري خرم‌آباد نرسيده به خيابان بهياري (شهيد بهرام هژبر) را به خاطر مي‌آورند. پيرمردي خوش‌مشرب و خنده‌رو كه وسايل تزييني و لوازم‌التحرير مي‌فروخت.

كد خبر : ۷۱۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۱


لغو دعوت ایران به ژنو 2، نشست خبری سخنگوی وزارت خارجه، آخرین اخبار از سبد کالایی و درخواست استعفای قالیباف به دلیل حادثه خیابان جمهوری از جمله مهمترین اخبار امروز اول بهمن 1392 هستند.

كد خبر : ۷۱۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۱


تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور از سوی هیأت‌ رئیسه مجلس قرائت شد.

كد خبر : ۷۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲


وزیر جهاد کشاورزی از تأمین میوه بازارش شب عید خبر داد و گفت: تاکنون هیچ مجوزی برای واردات میوه صادر نشده و میزان ذخیره‌سازی سیب و مرکبات مطلوب است.

كد خبر : ۷۱۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲


نماینده ولی فقیه در استان لرستان با تاکید بر این که ناصرکبیر پافشاری بر عدالت علوی داشت، بیان داشت: وی می خواست تا کتاب خدا، سنت پیامبر و امربه معروف و نهی از منکر را اجرا کند.

كد خبر : ۷۱۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲


جانبازی را سراغ می‌گیریم که 27 سال در حسرت یک ساعت خواب آرام است، چراکه درد شبانه امانش را بریده و اجازه نمی‌دهد پلک روی پلک بگذارد.

كد خبر : ۷۱۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲


مادر می‌گوید سرفرازم کردی. مادر می‌گوید من که مادر معمولی نیستم مادر یک جنگجو هستم. مادر یک رزمنده‌ام.

كد خبر : ۷۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲


در ادامه برخورد با رسانه های ارزشی، این بار نیز یکی از درخواست های تأسیس یک ماهنامه ارزشی رد شد.

كد خبر : ۷۱۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۳


آیت الله محمدجوادفاضل لنکرانی گفت:امروزه مجموعه خبرنگاران باید آسیبهای جامعه را رصد نموده ودر جهت برطرف نمودن آن با کمک وهمیاری علما ودلسوزان نظام فرهنگ سازی نمایند.

 

كد خبر : ۷۱۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۳


تلاشهای خاتمی برای اینکه وانمود کند در مسائل و اغتشاشات فتنه ۸۸ دخالتی نداشته و بی تقصیر بوده است همچنان ادامه دارد.

كد خبر : ۷۱۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۴


امام جمعه پلدختر گفت:نشست ژنو2 به دستور آمریکاییها به دنبال براندازی سوریه است.

كد خبر : ۷۱۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۴


وارد خانه که می شوی؛ فضا سنگین است. صندلی ای روبروی در نشسته است و پیرمردی روبروی صندلی. موهای سپیدش به تو می گوید که سن و سالی دارد. ورق هایی کوچک را روی میزش قرار داده است.

كد خبر : ۷۱۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۵


طی روزهای گذشته در پی قوت گرفتن خبر برکناری منصور واعظی؛ دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی، در اقدامی سوال برانگیز تعدادی از نزدیکان اسفندیار رحیم مشائی را به صورت پیمانی به استخدام نهاد کتابخانه های عمومی درآورده است.

كد خبر : ۷۲۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۵


آنچه مسلّم هست؛ امکان مشاهده خدای یگانه و یکتا با چشم سر محال است؛ اما با چشم دل؛ که قلب انسان حریم خدا ست و خواستند در حریم خدا بیگانه را راه ندهیم؛

كد خبر : ۷۲۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۶


یک شنبه، انتهای شهر. اين جا، ايستگاه آخر فقر است. کوچه هایی که تنگ است و خانه هایی که کسی زنگ شان را نمی زند. كوچك ترين مكث من به خانه ها، مساوی نگاه ها می شود.

كد خبر : ۷۲۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۷


بابام میگفت اوایل انقلاب ما محصولی نداشتیم که تولید ایران باشه حتی تو جنگ ایران و عراق سیم خاردارهم نداشتیم و باید از کشورهای دیگه میگرفتیم،اما الان تو بحث نظامی موشک هایی داریم که قاره‌پیما هستن ،زیردریایی، ناو شکن حتی هواپیما تولید کشور خودمون هم داریم. اگر این پیشرفت های نظامی رو انجام نداده بودیم حتما تا الان آمریکا مثل افغانستان و عراق بهمون حمله کرده بود و ما داشتیم نوکری اون ها رو میکردیم.

كد خبر : ۷۲۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۸


فرج علی پور نوازنده چیره دست کمانچه ، خواننده و نعمه پرداز لرستانی همراه با کنسرت گروه موسیقی تال به سرپرستی مسلم علی پور در تهران  به صحنه می روند .

كد خبر : ۷۲۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۸


نجفی از میراث فرهنگی رفت و اینکه پشت پرده های رفتن او چیست و چرا یکباره تصمیم به این کار گرفته شد موضوعی است که شاید در آینده پشت پرده های بیشتری از آن آشکار شود.

كد خبر : ۷۳۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۱


خطیب موقت نماز جمعه تهران تاکید کرد که مذاکرات سیاسی عزتمندانه نمونه‌ای از فرهنگ مقاومت است.

كد خبر : ۷۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۱


همزمان با سراسر کشور در نخستین روز گرامی داشت دهه فجر زنگ انقلاب ساعت 9:33 دقیقه صبح شنبه در مدارس شهرستان پلدختر نواخته شد.

كد خبر : ۷۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۲


دهه فجر، سرآغاز طلوع اسلام، مقطع رویش دوباره ارزش های دینی، زمان رهایی ملت ایران از چنگال طاغوت و بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است.

كد خبر : ۷۳۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۲


همه آهن را به استحکامش می شناسند و هر کسی که بخواهد مثالی از محکم بودن چیزی بزند می گوید که همچون آهن می ماند...

كد خبر : ۷۳۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۲


آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه با حضور پنج هزار و 700 داوطلب در ساختمان دادگستری استان لرستان برگزار شد.

كد خبر : ۷۳۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۳


به مناسبت دهه مبارک فجر،یادواره 5شهید روستای تپه واشیان شهرستان پلدختر برگزارشد.

كد خبر : ۷۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۴


امروزه بسیاری از افراد برای فروش کالاهای خود و یا تجارت از ابزارهای تبلیغاتی استفاده می‌کنند. بیلبورد، تراکت، توزیع سی دی و ... همگی جزء ابزارهایی است که در سطح جامعه برای فروش کالا استفاده می شود.

كد خبر : ۷۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۴


زن معترض دستان بچه اش را نشان می دهد که از سرما سرخ شده اند.خادم حرف توی سرش نمی رود.باجاروی دستش برای زن زائرخط ونشان می کشدکه..........

كد خبر : ۷۳۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۴


رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان گفت: تا زمانی که مردم نسبت به سوار شدن بر ماشین های شخصی رغبت نشان دهند قطعا هر اقدامی از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی به عنوان نیروی برخورد کننده ناموفق خواهد بود.

كد خبر : ۷۳۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۶


مدیر کمیته امداد امام خمینی ( ره) پلدختر گفت : از ابتدای سال جاری تا کنون سه میلیارد و 800 میلیون ریال زکات در شهرستان پلدختر جمع آوری شده است .

كد خبر : ۷۴۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۷


به دنبال تاخیر در پخش مصاحبه زنده حسن روحانی رئیس جمهور ،رئیس سازمان صداوسیما در نامه ای به شورای نظارت خواستار تعیین تکلیف موضوع شد.

كد خبر : ۷۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۷


مراجع معظم تقلید در دیدار وزیر کشور بر ضرورت توجه به ارزش‌های اسلامی، اجرای منویات مقام معظم رهبری، حفظ وحدت در جامعه، عدم اعتماد به غرب، پرهیز از تمایلات شخصی در انتصابات و تلاش برای رفع مشکلات اقتصادی تاکید کردند.

كد خبر : ۷۴۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۸


سال85 اولین باری بود كه با مديركل وقت صدا وسيماي مركز لرستان ديدار داشتم. قصه اي كه آن روز با خود به دفتر ايشان بردم فرق داشت با فضاي حكمران برمجموعه رسانه استانمان. داستان ،داستان انقلاب بود و بايد دل مي دادي براي آه كشيدن واين فرق دارد با داستان كلاه ممجو و چرخ مشي پنه !!

كد خبر : ۷۴۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۹


شاعر جوان لرستانی در همایش شعر به رنگ صبح شهرستان پلدختر از شعری بعنوان "سام وگزینه های روی میز" رونمایی کرد.

كد خبر : ۷۴۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۹


به نظر می‌رسد که عدم اختصاص بخشی از جوایز جشنواره به طرح های هسته ای با وجود قرار داشتن عکس شهدای هسته ای نشان دهنده آن است که مسئولان برگزاری برای خالی نبودن مراسم تنها از عکس ها استفاده کرده اند.

كد خبر : ۷۴۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۹


حامد زمانی گفت: افتخار بنده این است که کارهای بنده از سوی رهبری مورد تایید قرار گرفته است.مقام معظم رهبری راجع به ترانه «مرگ بر آمریکا» فرمودند که ترانه مرگ بر آمریکای شما، مرگ بر آمریکای سال ۹۲ بود؛ شنیدم که به این کار زیاد حمله کردند، بگذار حمله بکنند که اگر حمله نمی‌کردند باید عزا می‌گرفتید؛ شما هم دلسرد نشوید و یکی دیگر هم بسازید.

كد خبر : ۷۴۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۹


بر اساس تصمیم وکلای ملت افزایش حقوق گروه‌های مختلف حقوق‌بگیر از قبیل هیئت علمی، کارکنان کشوری و لشکری و قضات به‌طور جداگانه توسط دولت به نحوی که تفاوت تطبیق موضوع مواد(71) و (78) قانون مدیریت خدمات کشوری در حکم حقوق، ثابت باقی بماند، انجام می پذیرد.

كد خبر : ۷۴۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۰


صیدکریم اکبری یکی ازانقلابیون آن زمان هست که در مورد حال وهوای انقلاب در منطقه پلدختر صحبت می کند.

كد خبر : ۷۴۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۱


علاقه به امام و عشق به انقلاب اسلامی با وسعت تمام در دل او ریشه دوانده بود به طوریکه بعداز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی این عشق باعث شد تا در بدو تشکیل سپاه پاسداران به عضویت این ارگان مقدس در آید.

كد خبر : ۷۴۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۱


مطمئن هستم این فیلم در تاریخ سینمای ما می‌ماند. مخصوصا اینکه حیا و سادگی جمع سازنده که در نشست پرسش و پاسخ فیلم به چشم آمد، در فیلم هم دیده می‌شود.

كد خبر : ۷۴۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۱


وزیر سابق اطلاعات با اشاره به این موضوع که این صف‌های توزیع سبد کالا برای توزیع نفت هم تشکیل می‌شد، گفت: همین صف های سبد کالا به آمریکا گرا می‌دهد که در ایران خبرهایی است. ما متاسفانه نمی دانیم چگونه باید برنامه ریزی و عمل کنیم که دشمن سوء استفاده نکند.

كد خبر : ۷۴۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۱


22 بهمن 57 روز نجات ملت ایران از چنگال طاغوتیان زمان، روز آشکار شدن نعمت بزرگ الهی یعنی استقلال و آزادی بود.

كد خبر : ۷۴۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۱


نماینده مردم ایلام درمجلس خبرگان رهبری  درجمع فرهنگیان شهرستان پلدخترولایت فقیه را رکن اساسی جامعه دانست.

كد خبر : ۷۴۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۱


ما راهپیمایى 22 بهمن را در پیش داریم؛ خواهید دید ملت عزیز مثل سال‌هاى گذشته و پرشورتر از گذشته وارد عرصه‌ نگاه‌هاى جهانى خواهد شد.

كد خبر : ۷۴۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۲


رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های سراسر کشور در جمع دانشجویان حاضر در دوازدهمین اردوی جهاد اکبر، پیام مقام معظم رهبری به دانشجویان حاضر در این اردوی آموزشی تشکیلاتی را قرائت کرد.

كد خبر : ۷۴۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۳


رئیس کمیته امداد شهرستان پلدختر از درآمد زایی به طور میانگین، ماهانه 200 میلیون ریالی طرح اکرام ایتام در این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۷۴۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۴


شاید روزانه شما با اصطلاحاتی چون «آهن آلات و ضایعات شما را خریداریم، گوجه 4 کیلو هزار، سیب زمین 5/1 کیلو هزار، مرغه مرغ و البته شکل شاعرانه آن گوجش هه منی اناره دو کلیو و نیمش هزاره» برخورد کرده و به گوش شما شهروند محترم پلدختری زیاد غریبه نباشند.

كد خبر : ۷۵۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۴


دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن یک پیام داخلی نیز داشت و تصور من این است که مردم با این حضور خود گفتند که الان نوبت دولتمردان است که حماسه اقتصادی را بیافرینند و قفل زندگی مردم را با کلید مخصوص باز کنند.

كد خبر : ۷۵۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۴


کارشناس مسائل مذهبی گفت: ماه رمضان ماه خودسازی است و این ماه باید مقدمه ای برای خودسازی و سپس رسیدن به خداشناسی باشد.

كد خبر : ۷۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۶


نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم پلدختر در مقابل آمریکاییها ،گزینه مقاومت و شهادت طلبی را بر روی میز گذاشتند.

كد خبر : ۷۵۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۶


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت:روحیه خیراندیشی و کمک به نیازمندان  از حسنات است که  این کارهای خیریه در استان باید از لحاظ کمی وکیفی افزایش پیدا کنند.

 

كد خبر : ۷۵۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۶


راهپیمایی ایرانیان در صفحات فیسبوک خانوان پهلوی مخصوصا فرزند ش