اخبارجديد
پربیننده ترین
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۴۹۹۴    عبارت مورد جستجو: روند

با توجه به سوالات مختلف مردم به نظر می رسد بهتر بود قبل از اینکه از مردم بخواهند دوباره فرم های خوداظهاری یارانه ها را پرکنند، مسئولین اقتصادی و دولتی کشور طی برنامه های متعدد شبهات و سوالات مردم در خصوص یارانه ها را برطرف می کردند تا از این طریق به انتخاب مردم کمک بهتری بشود.

كد خبر : ۸۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۸۳/۰۱/۱۹


در واقع فتنه سال 88 برآیند همه فتنه‌هایی بود که از پیش از پیروزی انقلاب تا دوره خاتمی با هدف در هم کوبیدن یا انحراف انقلاب اسلامی در فضای داخلی و بین‌المللی علیه انقلاب دنبال شده بود و به صورت مختلف فعالیت می‌کردند.

كد خبر : ۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۷


یکی از جانبازان فتنه 88 گفت: اگر یک چاقوکش دستگیر شود، رسیدگی به پرونده او را جلو می‌اندازند تا سریع حکم او را به اجرا برسانند؛ در حالی فتنه‌گران به اندازه یک لشکر چاقوکش به انقلاب ضربه زدند.

كد خبر : ۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس هیئت فوتبال لرستان گفت: فوتبال لرستان در بحث باشگاه‌داری و حمایت بخش خصوصی از فوتبال در جایگاه مطلوبی قرار ندارد.

كد خبر : ۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:29 فروردین ماه 1367، در نبرد دریایی نابرابر با ارتش آمریکا، یکی از ناوشکن‌های نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران مورد حمله جنگنده‌های آمریکایی قرار گرفته و با اصابت یک فروند بمب هدایت شونده لیزری، از وسط دو نیم می‌شود.

كد خبر : ۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نماینده ورزقان در مجلس با بیان اینکه میراث فرهنگی در روستاها اجازه ساخت‌وساز منازل مخروبه را نمی‌دهد، گفت: پیشرفت فیزیکی ساخت‌وساز به ۱۵ درصد می‌رسد.

كد خبر : ۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر پایگاه منطقه ای انتقال خون لرستان از اهدای 13 میلیون و 154 هزار و 400 سی سی خون توسط نیازمندان خون در استان در 9 ماه گذشته خبر داد.

كد خبر : ۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیركل آموزش و پرورش استان لرستان گفت: یك هزار و 13 كلاس درس در نقاط مختلف این استان در قالب طرح هوشمند سازی مدارس، در بخش فناوری های ارتباطی تجهیز شده اند.

كد خبر : ۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:استاندار لرستان گفت: روند اجرا و پیشرفت پروژه های عمرانی مشمول طرح مهر ماندگار نشان دهنده موفقیت دولت خدمتگزار و قابلیت های ویژه این طرح در زمینه شتاب بخشی و تسریع در اجرا برای بهره برداری به موقع از پروژه ها است.

كد خبر : ۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


كد خبر : ۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


كد خبر : ۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:یک نفر ۲،۰۰۰،۰۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان تسهیلات گرفته و مالک ۳۲ شرکت است و اسکله‌های خصوصی دارد. دیگری ۱۲،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان سرمایه هواپیمای اختصاصی دارد که تسهیلات سنگین بانکی دریافت کرده و سومی هم بیش از ۱،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان تسهیلات گرفته و آن را در بورس کشورهای عربی سرمایه‌گذاری کرده و ورشکست شده است.

كد خبر : ۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:با تغییر وزیر بهداشت، بحث بر سر لازم بودن یا نبودن رأی اعتماد دوباره به کابینه احمدی‌نژاد مطرح شد که با نظر شورای نگهبان فعلا دولت در معرض این آزمون قرار نگرفته؛ هر چند در آستانه آن است. رخدادهای صبح یکشنبه، هفدهم دی، زنگ خطر را برای دولت به صدا خواهد آورد.

كد خبر : ۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس جمهور سوریه با ارائه طرح سه مرحله ای برای تشکیل دولت وحدت ملی تاکید کرد که از اصول خود کوتاه نمی آییم و حامی مقاومت باقی خواهیم ماند.

كد خبر : ۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:پس از پیگیری برای تعیین وضعیت تالاب "بیشه دالان" بروجرد نوبت به تالاب "گری بلمک" پلدختر رسید تا جلسه ای برای رفع مشکلات این تالاب و احیای آن در فرمانداری پلدختر برگزار شود.

كد خبر : ۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


شرایط کنونی جامعه‌ی ما به علت زخم‌هایی که بر پیکره‌اش وارد شده‌است، لزوم امنیت اجتماعی را در لایه‌های زیرین خود به شدت احساس می‌کند.

كد خبر : ۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:استاندار لرستان صبح امروز از مجتمع پتروشیمی لرستان بازدید کرد و از نزدیک روند پیشرفت فیزیکی این طرح را ارزیابی کرد.

كد خبر : ۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: گروه های مسلح صبح امروز در یکی از روستاهای شهر حمص ۱۲ شهروند سوری را به جرم اینکه طرفدار بشار اسد هستند به طور وحشیانه‌ای به قتل رساند.

كد خبر : ۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:به دنبال نگرانیهای مردم کوهدشت از فعالیت مراکز عرضه قلیان در این شهر و انعکاس این موضوع در خبرگزاری مهر به همت شهرداری کوهدشت طرح جمع آوری و پلمپ این مراکز کلید خورد.

كد خبر : ۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:معاون فرمانداری ویژه بروجرد خواستار برخورد جدی با متخلفان بازار برنج در این شهرستان شد.

كد خبر : ۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: انحراف خطرناکی امروز وجود دارد؛ انحراف کسانی که ادعای تبعیت از ولایت دارند همین که مقام معظم رهبری حکمی بر خلاف نظر آنها می‌دهند و کسی را منصوب می‌کنند آن را مصلحت می‌پندارند.

كد خبر : ۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:طرح مهرآفرین دولت و استخدام‌های در حجم انبوهی که دولت با گذاشتن اختیارات خود در طبق اخلاص و تقدیم آن به استانداران، درصدد رسیدن به آن است، هرچند در ظاهر کمی پیچیده و گنگ به نظر می‌رسد، تکه‌ای مهم از پازلی بزرگ است که در ذهن دولت احمدی‌نژاد نقش بسته؛ پازلی که دیر یا زود، می‌توان ابعاد بزرگتری از آن را ترسیم کرد. از هم اکنون گویا روند استخدام ها در استان فارس آغاز شده است.

كد خبر : ۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:همایش مبارزه با جرایم اقتصادی، درخواست احمدی‌نژاد برای حضور در مجلس، ماجرای استخدام‌های دولتی، استعفای محمد بنا از سرمربی‌گری تیم ملی کشتی فرنگی و سخنان وزیر سابق بهداشت برای گفتن نا‌گفته‌ها در کنار صفحات سیاسی روزنامه‌ها که به ماجرای حضور یافتن یا نیافتن اصلاح طلبان در انتخابات پرداخته بودند، مهمترین موضوعات روزنامه‌های صبح امروز بود

كد خبر : ۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طرح دولت وحدت ملی را «ملغمه» و تحقق دولت ائتلافی را «بعید» دانست و درباره نسبت سپاه با انتخابات نیز گفت که سپاه از اصولگرایی دفاع می‌کند اما نه به عنوان یک حزب، بلکه به عنوان یک تفکر و اندیشه و بازگشت به اسلام ناب.

كد خبر : ۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: ابزاری برای مقابله با پدیده زیرمیزی در بیمارستان پلدختر نداریم، در صورت برخورد بیمارستان بدون پزشک می‌ماند.

كد خبر : ۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه الیگودرز گفت: روابط عمومی‌ها خدمات 33 ساله انقلاب اسلامی دستگاه‌های خود را از طریق مطبوعات به گوش مردم برسانند.

كد خبر : ۱۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اعلام تلویحی کاندیداتوری در انتخابات ۹۲، شعار خود را «دولت فراگیر و جامعه امید» عنوان کرد.

كد خبر : ۱۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:فرزند ارشد مهدی کروبی با اعلام این خبر در صفحه شخصی خود در فیس‌بوک، گفته که این پرونده مربوط به مصاحبه‌های وی بار رسانه‌های خارجی، در مورد حوادث کهریزک بوده است.

كد خبر : ۱۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:دادستان تهران اعلام کرد کیفرخواست پرونده اتهامی مهدی هاشمی صادر شده و این پرونده به دادگاه ارسال خواهد شد.

كد خبر : ۱۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:اریک اشمیت به عنوان رئیس شرکت گوگل به سروکار داشتن با فناوری‌های بسیار پیچیده عادت دارد، از این رو عجیب نیست که در زمان مواجه با نمونه‌های بسیار ابتدایی، بهت‌زده شود.

كد خبر : ۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:رئیس پلیس فتای استان زنجان جزئیات بزرگترین کلاهبرداری پیامکی کشور را تشریح کرد.

كد خبر : ۱۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز: سخنرانی روز گذشته «بشار اسد» رییس جمهوری سوریه، نه تنها واکنش های بین المللی را برانگیخته است بلکه از تحولات جدیدی پرده بر می دارد که در هفته های آتی بر روندهای سیاسی کنونی خاورمیانه و رفتار بازیگران منطقه ای و بین المللی حاضر در آن تاثیرگذار خواهد بود.

كد خبر : ۱۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:جامعه روحانیت مبارز در بیانیه‌ای از مسؤولان کشور خواست با هماهنگی و رعایت قوانین و مصالح عالیه کشور همت کنند تا فضای همدلی و وحدت تقویت شود و مجال دست‌اندازی به فتنه‌گران ندهند.

 

 

كد خبر : ۱۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:راننده خودروی "بی ام و" که در سعادت آباد سرنشین خودروی بنزی را زیر گرفته و او را به قتل رسانده بود به تشریح جنایتش پرداخت.

كد خبر : ۱۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:از کلید واژه های جدیدی که چند ماهیست نقل محافل رسانه ای اصلاح طلبان شده است بوی پروژه‌ای شوم به مشام می رسد. پروژه‌ای شوم که حسین مرعشی چندی قبل در گفت‌وگو با روزنامه اعتماد، آن را اینگونه کلید می‌زند:‌ به نظر مي‌رسد كه انتخابات آينده، انتخاباتي مديريت شده باشد!

كد خبر : ۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: فضاي فيسبوكي اين روزها، حكايت از يك انقلاب ايدئولوژيك در ميان اعضا و خانواده اين سازمان منحله دارد، انقلابي به سبك انقلاب ايدئولوژيك منافقين كه براساس آن بنيان و اساس دين و اعتقادات مذهبي به انحطاط رفت.

كد خبر : ۱۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:بشکند بر آن قلمی که ننویسد بر خمینی {ره} و فرزندانش چه گذشت:-سرلشگر شهید حاج حسین خرازی

كد خبر : ۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:نفیسه کوهنورد مجری برنامه نوبت شما بی بی سی فارسی درباره گزارش هایی که اخیرا در رابطه با فساد اخلاقی در میان پرسنل بی بی سی فارسی منتشر شده است، آب پاکی را روی دست کسانی ریخته که تا کنون تلاش می کردند این روابط را انکار کنند

كد خبر : ۱۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:حمله تروریستی به دانشگاه حلب در شمال سوریه به کشته شدن دستکم ۸۰ نفر منجر شد.

كد خبر : ۱۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پايگاه اطلاع رساني بیان روز: یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه فاز دوم هدفمندی در شرایطی که اهداف فاز اول هدفمندی یارانه‌ها محقق نشده امکان‌پذیر نیست، گفت: طبق قانون دولت نمی‌تواند در سال 91 فاز دوم هدفمندی را اجرا کند.

كد خبر : ۱۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس‌جمهور با بیان اینکه هدفمندی یارانه‌ها استفاده از منابع ملی است، گفت: می‌توان قانونی تصویب کرد که هر کس معدنی اکتشاف کرد با شرایطی تا 50 سال از آن برداشت کند.

كد خبر : ۱۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:فرماندار پلدختر از توزیع 200 تن برنج وارداتی با نرخ مصوب دولتی در این شهرستان خبرداد.

كد خبر : ۱۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:ادامه مذاکرات ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی در روز پنجشنبه، بازتاب پخش اعترافات یک جاسوس سیا از تلویزیون ایران، ادعاهای آمریکا درباره نقش ایران در سوریه، توافق ایران و سوریه برای دادن یک اعتبار وارداتی به تاجران سوری و فرستادن ناوگانی از نیروی دریایی ایران به دریای مدیترانه، از جمله مهمترین مطالب امروز مطبوعات جهان درباره ایران است.

كد خبر : ۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:در شرايطي كه عراق روزهاي پرالتهابي را پشت سر مي گذارد و تلاش هاي شخصيت ها و چهره هاي مخالف براي سرنگوني دولت نوري مالكي به اوج رسيده، آيت الله سيستاني طرحي را براي پايان دادن به بحران در اين كشور ارائه كرده است. جزئيات جديدي از اين طرح كه به تازگي منتشر شده، چشم انداز مناسبي را براي حل و فصل منازعات در عراق ارائه مي كند.

كد خبر : ۱۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:خاطره هاي بسياري از آقا مجتبی را به خاطر دارم. اما روايت خاطره اي كه موجب خنده و شادي اين عالم اخلاقي در بستر بيماري ر ا فراهم كرده بود ‏حلاوت ديدار با وي را برايم زنده نگه مي دارد را گذرا اشاره مي كنم.

كد خبر : ۱۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:زن کارمند بیمارستان که داشت با یک پرستار دیگر حرف می‌زد، وقتی ما را دید گفت، من هم می‌خواهم بروم این حاج آقا را ببینم. می‌خواهم ببینم کیست که همه سراغش را می‌گیرند و همراه ما راه افتاد.

كد خبر : ۱۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:اکنون که باراک اوباما برای دومین بار و پوتین نیز برای یک دوره جدید دیگر وارد کاخ سفید و کرملین شده‌اند، گویا نه مرور روابط دو کشور در چهار سال گذشته برای دولتمردان این دو کشور چنگی به دل می‌زند و نه دورنمای روشنی برای ارائه یک راهبرد جدید وجود دارد. دوره اول ریاست جمهوری اوباما در حالی آغاز شد که پس از جنگ گرجستان، وضعیتی مشابه جنگ سرد میان دو کشور روسیه و آمریکا حاکم بود. در عین حال، رئیس جمهور آمریکا و وزیر خارجه‌اش هیلاری کلینتون این فضا را شکسته و طرح و سیاست ازسرگیری روابط میان دو کشور را پیشنهاد نمودند.

كد خبر : ۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:تابستان گذشته فیلمی دست به دست بین مردم چرخید که در آن دو شکارچی(!) یک خانواده خرس قهوه‌ای را به شکل عجیبی شکنجه کرده و می‌خندیدند.

كد خبر : ۱۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:«فولکس‌واگن» با شماره دیپلماتیک مربوط به سفارت آمریکا در تاجیکستان پس از زیر گرفتن شهروند 52 ساله تاجیکستان از صحنه گریخت.

كد خبر : ۲۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: رئیس ستاد کل ارتش روسیه از امکان استفاده از موشک‌های «پاتریوت» مستقر در خاک ترکیه برای ایجاد منطقه پرواز ممنوع بر فراز سوریه و مداخله نظامی در حل بحران این کشور ابراز نگرانی کرد.

كد خبر : ۲۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


امام جمعه پلدختردرجلسه دیروزستادنمازجمعه شهرستان پلدختردردارالقرآن مسجدجامع ازراه اندازی سایت اطلاع رسانی فعالیت نمازجمعه شهرستان خبرداد.

كد خبر : ۲۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سارقان مسلح عصر امروز دوشنبه به یک مغازه طلا فروشی در پلدختر حمله و طلاهای آن را به سرقت بردند.

كد خبر : ۲۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:روستای بابابهرام یکی ازروستاهای شهرستان پلدختر که  هنوزازنعمت آب شرب برخوردارنیست.

كد خبر : ۲۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه پلدختر گفت: وحدت بهترین فرصت برای مقابله با توطئه‌های دشمنان است زیرا پیامبر اکرم (ص) عامل وحدت مسلمانان جهان است.

كد خبر : ۲۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه پلدختر،تامین معیشت سفره عیدمردم ودقت نظردولتمردان برای اجرای مرحله دوم طرح هدفمندی یارنه هاراخواستارشدند.

كد خبر : ۲۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:دبیرکل حزب مؤتلفه گفت: قرار شد نتیجه جمع‌بندی ۱۵ تشکل جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری به ائتلاف بزرگ اصولگرایان با محوریت روحانیت معرفی شود.

كد خبر : ۲۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:خط تولید سامانه سلاح پدافند هوایی یا زهرا(س) با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح افتتاح شد.

كد خبر : ۲۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: فرمانده انتظامی پلدختر از دستگیری چهار نفر سارق سیم برق در این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آنفلوآنزای فصلی که گاهی در مورد درمان آن سهل انگاری می شود با احتمال بروز مرگ و میر در مبتلایان به خصوص افراد در گروه خطر مانند کودکان و سالخوردگان همراه است.

كد خبر : ۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به دستگیری تعدادی از فعالان رسانه‌ای گفت: جرم بازداشت شدگان، مطبوعاتی نبوده است.

كد خبر : ۲۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رهبر انقلاب در خطبه‌های نماز جمعه سال 82 فرمودند: اگر کسی‌ برای‌ خدا از اسراف در تبلیغات و کارهای‌ ناباب اجتناب کرد، خدای‌ متعال به او کمک می‌کند.

كد خبر : ۲۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


كد خبر : ۲۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:قاضی ناصر سراج در گفت وگو با خبرنگار قضایی فارس درباره سرنوشت تأیید احکام صادره در رونده" href="http://www.irangrand.ir/tag/%D9%BE%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%AF%D9%87/" target="_blank">پرونده فساد 3 هزار میلیاردی در دیوان عالی کشور گفت: هنوز پرونده به دادگاه بازنگشته است.

كد خبر : ۲۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آمريكا پيغام هشدار ايران را دريافت كرد،عسگراولادي گفت سعيدجان توبه كن خوب مي شوي،باز هم اختلاس در بیمه،نفت قطر جایگزین نفت ایران به دوبی،کاهش مرگ‌های مشکوک در تهران،رسایی:متاسفانه هاشمي همچنان د‌رگير «من» است،تاثیر یارانه بر انتخابات، يك‌شنبه آيند‌ه روز استيضاح وزير ،حجاب حداقلي در ميان شعار‌هاي انتخاباتي ،نامه جوانفکر به رهبری برای اعاده دادرسی،نمايند‌گان مجلس د‌ر تعطيلات چه كار مي‌كنند‌؟!،فروش کیسه هایی پر از جو و ماسه به جای برنج!از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:فوتبال ما چه به لحاظ فنی و چه به لحاظ اخلاقی و چه به لحاظ فکری و پایه ای می خواهد حرفه ای شود؟

كد خبر : ۳۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:روزی است مثل روزهای دیگر. هشتصد شهید را مردم تشییع کرده و بردوش می برند تا محل معراج شهدای تهران. سخنرانی می شود. سینه زنی، مداحی و خداحافظ. من نمی روم. طبق روال همیشگی می مانم تا سوژه شکار کنم.

كد خبر : ۳۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه پلدختربااشاره به موفقیت بزرگ ایران درهوا فضاوناراحتی دشمنان قسم خورده نظام گفت:امروز جمهوری اسلامی ایران در میان 10 کشور، هوا فضای دنیا قرار گرفته و این یک موفقیت بزرگ و افتخاری برای ایران اسلامی است.

كد خبر : ۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: به مناسبت دهه مبارک فجر رژه موتوری و خودرویی نیروهای انتظامی، بسیج، سپاه و ادارات و نهادهای پلدختر در این شهر برگزار شد.

كد خبر : ۳۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:داود احمدی‌نژاد اسامی برخی از عناصر جریان انحرافی‌ مرتبط با خارج از کشور را با گفتن حروف اول نام و نام خانوادگی آن‌ها اعلام کرد.

كد خبر : ۳۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: اینکه افراطی و متعصب از دیدگاه آقای هاشمی چه تعریفی دارد و افراطیون چه کسانی هستند مشخص نیست. دیگر اینکه عقلانیت و تدبیر امام در پذیرش قطعنامه موضوعیت داشته یا زهری که به او خوراندند هم در هاله ای از ابهام است.

كد خبر : ۳۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:انسان از نظر فردی در نبردی دائم میان دو قطب در درون خود است؛ قطب انسانیت و قطب حیوانیت، و حرکت انسان بتدریج بسوی کمال انسانی است.

كد خبر : ۳۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه پلدختر از عدم استمهال وام های کشاورزی توسط بانک کشاورزی این شهرستان انتقاد کرد.

كد خبر : ۳۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:عسگر اولادی در پاسخ به نامه دوم اصلاح‌طلبان نوشت شما همواره به اجرای بدون تنازل قانون اساسی تاکید می‌کنید، در این قانون اساسی شما، آیا از ولایت فقیه، شورای نگهبان، حقوق اساسی ملت سخن رفته است؟

كد خبر : ۳۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:به تازگی گوگل و کاخ سفید پروژه‎ای برای ایجاد تور مجازی جهت بازدید از داخل کاخ سفید اجرا کرده اند.

كد خبر : ۳۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:وضعیت کشتارگاه الشتر به معمایی حل نشدنی تبدیل شده است.

كد خبر : ۳۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: فیروزآباد شهرستان سلسله لرستان بلاتکلیف میان شهر و روستا قرار دارد.

كد خبر : ۳۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: رئیس ‌جمهوری دقایقی پیش به همراه تعدادی از وزرای کابینه، برای دفاع از شیخ‌الاسلامی وارد مجلس شد.

كد خبر : ۳۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نماینده مردم تهران با بیان اینکه نمایندگان برای دفاع از حقوق مردم چاره‌ای جز استیضاح وزیر کار نداشتند، گفت: آقای وزیر باید پاسخ بدهد بر اساس چه مبنایی قاضی معلق را در رأس بزرگ‌ترین نهاد اجتماعی کشور قرار داده است.

كد خبر : ۳۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:پرفسور «نلیز می یر» ضمن برشمردن دلایلی برای منسوخ شدن عبارات «آزاد» و «عادلانه»‌ برای توصیف انتخابات کشورها، معتقد است عبارت نوظهور «استانداردهای بین المللی انتخابات»‌ نیز به همان اندازه عبارات آزاد و عادلانه مبهم و گمراه کننده است.

كد خبر : ۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با گله از اینکه چرا هواداران کارت هواداری نمی‌خرند، گفت: اگر هواداران کارت را بخرند، استادیوم ۵۰ هزار نفری برای پرسپولیس می‌سازم.

كد خبر : ۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:تیمسار قرنی در دادگاه در پاسخ این سؤال که چرا وارد مسائل سیاسی شده است، گفت: «قبل از اینکه سرلشکر باشیم، ایرانی هستم و حق دارم در کارهای مملکتی دخالت کنم و نظر بدهم تا آنجا که مغایر با قوانین موضوعه مملکت نباشد».

كد خبر : ۳۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس ستاد دهه فجر شهرستان پلدختر گفت:دانش صلح آمیزهسته ای پاسخ دندان شکن ایران به تحریم های دشمن است.

كد خبر : ۳۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:بلوتوث‌های قوم گرایانه در آستانه آزمون 92؛ سازش گفتمان اصلاحات،جایگزین امیدی شهرکی؛ یونسی و نوبخت در ستاد روحانی، گلایه آیت‌الله شاهرودی و ... برخی شنیده‌های این هفته خبرنگاران فارس است.

كد خبر : ۳۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رییس كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: عملكرد مالی دانشگاه علوم پزشكی لرستان در سال 90 مورد تایید هیات امنای این دانشگاه قرار گرفت.

كد خبر : ۴۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رهبر عظیم‌الشأن انقلاب در فراز هشتم فرمان هشت ماده‌ای‌شان تاکید کردند در هرگونه اطلاع‌رسانی به افکار عمومی باید به دور از اظهارات نسنجیده، حفظ آرامش افکار عمومی را در نظر داشت.

كد خبر : ۴۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:یک رادیو اروپایی از برگزاری یک نشست ضد ایرانی منافقین در پاریس و طرح آنها برای تشکیل گروه‌های مسلح در شهرهای مختلف ایران در آستانه انتخابات ریاست‌جمهوری برای ایجاد اغتشاشات در ایران خبر داد.

كد خبر : ۴۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سعید مرتضوی دادستان سابق تهران شامگاه گذشته بازداشت شد.

كد خبر : ۴۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:گفتگوی ویژه خبری شب گذشته، موضوع خود را به دستگیری خبرنگاران وابسته به رسانه‌های بیگانه اختصاص داد.

كد خبر : ۴۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


كد خبر : ۴۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


كد خبر : ۴۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: حضور حماسی، پرشور و گسترده ملت ایران در 22 بهمن امسال پاسخ دندان شکنی به شیطنت‌های استکبار جهانی است.

كد خبر : ۴۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: سفر رئیس‌جمهور به قاهره با استقبال ملت مصر روبرو شد و مردم این کشور با تجمع در مقابل رأس‌الحسین به وی خوش‌آمد گفتند.

كد خبر : ۴۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: آیت‌الله عزیزالله خوشوقت بی‌هوش نیستند؛ اما به علت نصب دستگاه و لوله‌گذاری در مجرای تنفسی بر اساس نظر متخصصان، داروی بی‌حسی و آرام‌بخش می‌گیرند تا بتوانند وجود لوله در مجرای تنفسی را تحمل کنند.

كد خبر : ۴۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: پس از اعمال تحریم‌های اتحادیه اروپایی علیه بانک صادرات ایران، این بانک با انجام پیگیری‌های حقوقی و رای دادگاه از لبست تحریم‌ها خارج شد.

كد خبر : ۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:«مرکز کنترل و منع گسترش تسلیحات هسته‌ای» که از مهمترین اندیشکده‌های دولت آمریکا در موضوع هسته‌ای به شمار می‌آید با انتشار گزارش مبسوطی راه‌حل‌های پیشنهادی خود برای موضوع هسته‌ای ایران را مطرح کرد.

كد خبر : ۴۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس ستاد دهه فجر شهرستان پلدختر از به بهره‌برداری رسیدن 50 واحد مسکن مهر در معمولان پلدختر خبر داد.

كد خبر : ۴۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:باحضور معاون امور صنایع و اقتصادی وزارت صنعت معدن و تجارت مسائل ومشکلات صنایع پلدخترواستان بررسی شد.

كد خبر : ۴۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:شرکت در راهپیمایی 22 بهمن یک وظیفه شرعی است ومردم پلدخترباردیگرتوطئه های دشمنان راخنثی می کنند.

كد خبر : ۴۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر اداره بررسی‌های اقتصادی بانک مرکزی خبر داد شرایط کامل پیش‌فروش سکه و جزئیات مربوط به آن اواخر هفته آینده اعلام خواهد شد.

كد خبر : ۴۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: احداث کارخانه سیمان و فولاد پلدختر نقش موثری در رفع مشکل بیکاری دارد.

كد خبر : ۴۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه پلدختر گفت: دو طرح بزرگ پالایشگاه نفت و کارخانه فولاد پلدختر که جز مصوبات دولت است حتی یک درصد هم اجرایی نشده است.

كد خبر : ۴۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آیت‌الله سیدمحمد خامنه‌ای گفت: اوایل انقلاب عده‌‌ای ناظر سیاسی کوتاه‌ نظر بر اساس معیارهای سیاست بازاری فکر می‌کردند دعوای انقلاب بر سر قدرت گروهی خاص بجای شاه است اما حضرت امام چشم‌اندازش اصلاح نظام حاکم بر جهان، تغییر در اصل هندسه آن، برقراری نظم جدید، احیای حقوق ذاتی بشر و استقلال ملت‌ها بود.

كد خبر : ۴۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: رئیس‌جمهور قانون اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری را برای اجرا به وزارت کشور ابلاغ کرد.

كد خبر : ۴۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه وفرماندارپلدختربا صدور دعوتنامه مشترکی، مردم را به حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کردند.

كد خبر : ۴۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:بر خلاف آنکه رییس اتحادیه لاستیک، روغن و فیلتر تهران افزایش ۵۰ درصدی قیمت روغن موتور را شایعه می داند اما آنچه که در بازار تعویض روغن خودروها رخ داده موکد این است که این افزایش قیمت بیشتر از آنکه شایعه باشد یک حقیقت تلخ است.

كد خبر : ۴۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:یک استاد دانشگاه و کارشناس مسائل سیاسی گفت: «آنچه که روز جمعه اتفاق افتاد در حقیقت نوعی اعلام رسمی غیرمستقیم کاندیداتوری از سوی آقای رحیم مشایی بود. به خصوص شعارهایی که در این استقبال گفته شد و اینکه از ایشان به عنوان رئیس جمهور 35 میلیونی ایران نام برده شد نشان دهنده آن است که عزم آقای احمدی نژاد برای کاندیداتوری رحیم مشایی جدی است.»

كد خبر : ۴۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مرد مرموز می‌خواست این 3 جسد مومیایی قلابی را از تهران به استانبول و از آنجا به لندن برده و میلیاردی بفروشد.

كد خبر : ۴۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:راهپیمایی باشكوه و گسترده گرامیداشت 22 بهمن، سالروز پیروزی شكوهمند انقلاب اسلامی با حضور گسترده و یكپارچه مردم مومن و ولایی شهرستان پلدختردر مناطق مختلف شهری و روستایی شهرستان برگزارشد.

كد خبر : ۴۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه پلدختر گفت:حضورحماسی مردم درراهپیمایی 22بهمن دشمنان نظام جمهوری اسلامی راحیرت زده کرد.

كد خبر : ۴۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مهاجرت کلمه‌ای متداول است که همه آن را شنیده‌ایم و معنی لفظی آن را می‌دانیم؛ یعنی اینکه کسی که وطن خود را ترک کند و قصد زندگی در کشور دیگری دارد.

كد خبر : ۴۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:طی روزهای اخیر، برخی اخبار تأیید نشده، از آموزش نیروهای شبه نظامی «اویغور» حاضر در سوریه توسط نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه حکایت داشت.

كد خبر : ۴۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: اعضای یک خانواده گرفتار شده در دریاچه گهر لرستان نجات یافتند.

كد خبر : ۵۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:دستمزد و حقوق ماهیانه بسیاری از رهبران جهان هماهنگی چندانی با کف و سقف درآمدهای شهروندان عادی ندارد.

كد خبر : ۵۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:دوهفته‌نامه فوربز فهرستی از افراد زیر ۳۰ سال را منتشر کرده است که به نوشته این نشریه، دنیا را تغییر خواهند داد.

كد خبر : ۵۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:یکی از بچه‌های ناب منطقه شهید «بهرام عیسوندرحمانی» معاون گروهان بود؛ هر وقت که صحبت از شهادت می‌شد، می‌گفت: «بهترین جا برای تیر خوردن پیشانی است».

كد خبر : ۵۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:گر وعده دیدار، هنگام مرگ است، بیا که وقت آن رسیده است. بیا و ببین که اشک انتظار، دامن شب را پر از شکوفه هاى آرزومند نسیم کرده است. تنها نه رنگ من، که رنگ شب از این همه غمهاى پریشان پرید.

كد خبر : ۵۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


كد خبر : ۵۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسای بیان روز:روستای چالکل یکی ازروستاهای جنوبی شهرستان پلدختراست که تاشهرستان 20کیلومترفاصله دارد که باگذشت 20سال هنوزازنعمت راه ارتباطی برخوردارنیست.

كد خبر : ۵۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه و فرماندار پلدختر در پیامی مشترک از حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن قدردانی کردند.

كد خبر : ۵۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: در صورت موافقت نهایی مسئولان ایتالیایی، دیدار دوستانه ستارگان آث میلان و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

كد خبر : ۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:لاریجانی مسئله مهم دیگر را استقرار موشک‌های پاتریوت در مرز ترکیه و سوریه دانست و با ابراز ناخرسندی از این موضوع تصریح کرد: بر اساس تجربه‌ای که با غربی‌ها داریم آنها به سادگی این موضوع را رها نمی‌کنند.

كد خبر : ۵۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه پلدختر حضور حماسه‌آفرین مردم این شهرستان را در راهپیمایی 22 بهمن وصف‌ناپذیر دانست و گفت: حضور حماسی مردم خواب دشمنان را آشفته و مقبولیت انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان کشید.

كد خبر : ۵۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سرمربی تیم فوتبال گهر دورود گفت: بازیكنان تیم ما مقابل پرسپولیس مردانه جنگیدند اما به حق خود نرسیدند.

كد خبر : ۵۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیتان روز:رییس كل دادگستری استان لرستان گفت: سلامت و امنیت دستگاههای اجرایی لازمه و زمینه ساز اصلی برای تامین امنیت و برقراری سلامت اجتماعی است.

كد خبر : ۵۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:حضورعظیم مردم ولایتمدارپلدخترهمگام با ملت ایران درراهپیمایی 22بهمن پاسخ دندان شکنی به دشمنان بود.

كد خبر : ۵۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:17 اندیشمند و استاد ایرانی در نامه ای به رئیس ‌جمهور مصر اعلام کردند، اندیشمندان مسلمان ایرانی آمادگی دارند تجربه و توان علمی خود را به دولت و ملت مصر انتقال دهند.

كد خبر : ۵۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه موقت تهران گفت: مردم ایران همه مسئولان را با ولایت می‌سنجند و هر مسئولی که با ولایت باشد محبوب دل مردم است اما اگر کسی کمترین زاویه‌ای با ولایت داشته باشد از چشم مردم می‌افتد و منفور می‌شود.

كد خبر : ۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نبودمصلادرشهرستان پلدخترنمازگزاران رابه کوچه وخیابانهای اطراف مسجدجامع کشاند.

كد خبر : ۶۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیركل تعزیرات حكومتی لرستان از كشف و ضبط مقادیری كالای برنج از یك فرد متخلف خبر داد و گفت: این قاچاقچی پس از طی مراحل قانونی جریمه شد.

كد خبر : ۶۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:ایجاد اشتغال مفید و مولد در جامعه، افزایش بازدهی وعملکرد، کنترل آفات و بیماری‌ها، بالا بودن کیفیت و کمیت محصولات و امکان صادرات محصول به خارج کشور از مزیت گلخانه به شمار می رود.

كد خبر : ۶۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر پروژه قاهر با اشاره به توانمندی ایران در طراحی و ساخت نسل جدید جنگنده‌ها گفت: پیش از این سه پلت‌فرم در دنیا وجود داشت که متعلق به آمریکایی‌ها، روس‌ها و برخی اروپایی‌ها(بیشتر انگلیس و فرانسه) بود و اخیرا چین نیز برای ورود به این حوزه تلاش‌هایی می‌کند.

كد خبر : ۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:در میان اعضای اصلی کمیته صیانت از آرا، اگرچه سخنی از ‌رفسنجانی نبود و تنها از محتشمی‌پور به ‌عنوان نماینده‌ موسوی و الویری به‌ عنوان نماینده‌ کروبی و چند تن دیگر از اصلاح‌طلبان نام برده می‌شد اما بر پایه‌ خبری که بعدها هاشمی تایید کرد رئیس مجمع تشخیص در آن یک نماینده‌ تام‌الاختیار داشت.

كد خبر : ۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نامزد حزب مردم‎سالاری در انتخابات ریاست‎جمهوری گفت: سوال از رئیس جمهور فایده‌ای نداشت باید استیضاح احمدی‌نژاد کلید می‌خورد.

كد خبر : ۶۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:«پلاک داوود را که برایم آوردند، زنجیر نداشت. گفتم زنجیرش کجاست؟ گفت: جنازه داوود شیمیایی شد و باد کرد. زنجیر در گردنش محو شده، فقط توانستم پلاک را قیچی کنم، بردارم...»

كد خبر : ۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:بیست و چهارمین تقابل پرسپولیس و سپاهان در لیگ برتر فردا به میزبانی قرمزپوشان تهرانی برگزار می‌شود.

كد خبر : ۶۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: بیانات مهم امروز رهبر انقلاب به خصوص بخش‌های مربوط به برنامه هسته‌ای، بلافاصله بازتاب بسیار گسترده‌ای در رسانه‌های اسرائیلی یافت.

كد خبر : ۶۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه‌انسانی رئیس جمهور گفت: رفع ایراد استخدام رسمی به دستگاه‌های ملی و استانی ابلاغ شده و دستگاه‌ها بهانه‌گیری نکنند.

كد خبر : ۶۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: پایگاه صهیونیستی تایمز اسرائیل با انتشار جزئیاتی در مورد فعالیت‌های جاسوسی موساد و شرایط نگهداری و دادگاه «بن زایگیر» نوشته است که وزارت دادگستری باید توضیح دهد که چطور می‌شود فردی در این شرایط بتواند خودکشی کند.

كد خبر : ۶۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رشد قیمت مسکن از یک سو و نامشخص بودن آینده بازار علاوه بر اینکه سایه رکود بر معاملات افکنده، باعث شده تا اغلب قول و قرارهای بازار مسکن به سرانجام نرسند و دبّه در قراردادها اتفاق تکراری هر روز بازار شود.

 
كد خبر : ۶۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: مادر شهیدان خالقی‌پور گفت: دعوای بین برادرها بالا گرفته بود. فهمیدم برای اینکه هر دو باهم به یک گردان نروند دعوا شده... رسول می‌گفت هر دو برادر شهید می‌شوند، مادر گناه دارد؛ به او رحم کن و نیا.

كد خبر : ۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:شهردار پلدختر گفت: به منظور زیباسازی شهر، عملیات گل‌کاری در بسیاری از پارک‌ها و میادین مختلف پلدختر آغاز شده است.

كد خبر : ۶۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:با تعویق واریز عیدی 70 هزار تومانی دولت، زمینه تازه ای برای نقد آن به وجود آمده و این در حالی است که بسیاری از کارشناسان اقتصادی معتقدند این پول نه تنها دردی از مردم را دوا نمی کند، بلکه نوعی گداپروری و دامن زدن به تورم بیشتر است.

كد خبر : ۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:نبویان در جلسه جبهه پایداری در مجتمع ارشاد خرم آباد گفت:یکی از مباحثی که ما باید خیلی به آن توجه کنیم . و قبلا هم بارها آنرا تکرار کرده ام امروز می خواهم روی حرفهای تکراری مانور بدهم. تا اینکه زمینه آماده شود تا شما سوالاتتان را بفرمایید.

كد خبر : ۶۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:به گفته بسیاری از پزشکان ارجاع شمار زیادی از بیماران شهرستانی به پایتخت ضروری نیست و این دسته از بیماران پس از مراجعه به تهران، آزمایش های شهر خود را تکرار می کنند و سپس به شهرستان خود باز می گردند بطوریکه این ارجاع به کلاف سردرگمی در بیمارستان ها تبدیل شده است.

كد خبر : ۶۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:بازار خودرو که در روزهای آغازین هفته شاهد افزایش قیمتها بود روند قیمتیش از اواخر هفته تغییر و قیمت خودروها تا حدودی کاهش یافت.

كد خبر : ۶۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز: ۴ حکم اعدام صادر شده در پرونده فساد ۳ هزار میلیاردی از سوی دیوان عالی کشور تأیید شد.

كد خبر : ۶۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز:شهردار تهران گفت: صادقانه بگویم قبل از سال 84 حسابرسی دقیقی در بودجه و هزینه شهرداری تهران نبود و تفریغ بودجه هم نیامد و غیر قابل حسابرسی بود.

كد خبر : ۶۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز:رئیس کمیته فنی باشگاه پرسپولیس گفت: یک گل 6 امتیازی به سپاهان زدیم اما 4 گل دیگر نزدیم.

كد خبر : ۶۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


كد خبر : ۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز:در چهل‌وچهارمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه جزئیات احکام صادره در خصوص پرونده فساد بزرگ مالی تشریح شد.

كد خبر : ۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز:عضو ستاد تنظیم بازار استان تهران گفت: توزیع ۵ هزار تن پسته به قیمت هر کیلو ۳۰ هزار تومان از امروز در نمایشگاه‌های بهاره آغاز شد.

كد خبر : ۶۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز:جمعی از سازمان های مردم نهاد و پایگاه های رسانه ای فعال در حوزه مسائل زنان و خانواده در گفتمان انقلاب اسلامی، بیانیه ای را در راستای تبصره خروج دختران مجرد از کشور، به امضا رساندند.

كد خبر : ۶۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز: وزارت اطلاعات از آزادی سه تن از متهمین ارتباط با شبکه عملیات روانی سازمان جاسوسی انگلیس و متواری شدن چهار نفر از احضارشدگان به دستگاه امنیتی خبر داد.

كد خبر : ۶۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز:در حالی که چندی قبل تحریم برخی بانک‌های ایران در اروپا لغو شد، اخیرا دولت آلمان به بانک‌ها و موسسات مالی این کشور که شروع به بستن حساب‌های بانکی دانشجویان ایرانی کرده‌اند واکنش جدی نشان داده و اعتراض کرده است .

كد خبر : ۷۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز:8 سال دفاع مقدس فضایی را فراهم کرد که روحانیون علاوه بر حضور تبلیغی در جبهه در کسوت فرماندهی، خلبانی، غواصی و حتی پزشکی حاضر شوند، به گونه‌ای که روحانیت شهدای زیادی را در این بخش‌‌ها تقدیم انقلاب کرده است.

كد خبر : ۷۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:دراین برهه وحدت وانسجام مسئولین برای ÷یشرفت وآبادانی کشورلازم است.

كد خبر : ۷۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز: سمندر لرستانی، برند جهانی در معرض انقراض و دریچه‎ای كه می‎ تواند دنیا را متوجه لرستان كند.

كد خبر : ۷۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۵


بیان روز:عدم مدیریت صحیح در توزیع برنج موجب ایجاد صف‌های طولانی برنج شده است، به حدی که توزیع چند برابر نسبت به جمعیت خانوارها باعث کوتاه‌تر شدن صف برنج در پلدختر نشده است.

كد خبر : ۷۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۵


كد خبر : ۷۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۵


بیان روز:معاون فرهنگی، هنری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: نخستین جشنواره طنز مطبوعات و خبرگزاری‌های کشور 9اسفند ماه جاری در خرم‌آباد برگزار می‌شود.

كد خبر : ۷۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:انتخابات  ریاست جمهوری سال آینده مهمترین عرصه مقابله بادشمنان نظام هست که مردم باردیگرباحضورخودجواب قاطعانه ای به آنها خواهندداد.

كد خبر : ۷۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


بیان روز:مدیرآموزش وپرورش پلدخترگفت:باپیگیریهای صورت گرفته زمینه استفاده از بیمه طلایی فرهنگیان در این مرکز درمانی فراهم شده است.

كد خبر : ۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


بیان روز:در حالی که تاکنون مقامات آمریکایی از اعلام تعداد کشته‌شدگان در حملات پهپادهای آمریکایی خودداری کرده‌اند یک سناتور آمریکایی از آمار ۴۷۰۰ نفری کشته‌شدگان خبر داد.

كد خبر : ۷۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


بیان روز:مدیر آموزش و پرورش پلدختر از برپایی نمایشگاه آثار و صنایع دستی و تجسمی دانش‎آموزان آموزشگاه‎های این شهرستان در مدرسه راهنمایی دخترانه زینبیه پلدختر خبر داد.

كد خبر : ۷۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیا روز: قاسم قنبری از آغاز اجرای برنامه بسیج سلامت نوروزی در تهران خبر داد و گفت: در طول اجرای این برنامه که از اول اسفند شروع شده و تا 15 فروردین ماه ادامه دارد، کلیه مراکز عرضه مواد غذایی و ارائه‌کنندگان خدمات مورد نیاز عموم مردم نظیر آرایشگاه‌ها حداقل یک بار مورد بازرسی قرار می‌گیرند.

كد خبر : ۷۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز:تصویراهدای هدیه مقام معظم رهبری به یک پیرزن

كد خبر : ۷۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز:شرکت ملی نفت ایران به منظورتأمین بخشی از نیروی انسانی موردنیاز خود جهت خدمت در مناطق عملیاتی و خارج از کلانشهر تهران از بین داوطلبان واجد شرایط در مقاطع کاردانی و بالاتر استخدام می نماید.

كد خبر : ۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز:مدیر آموزش و پرورش پلدختر از ایجاد بانك اطلاعاتی دانش آموزان و فرهنگیان برتر و نخبه در این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۷۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز:معاون سياسي، امنيتي استانداري لرستان گفت:همايش منطقه اي انتخابات رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي شهر و روستا با حضور استان هاي لرستان، همدان و مرکزي، ماه جاري در خرم آباد برگزار مي شود.

كد خبر : ۷۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


كد خبر : ۷۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز:این شهر شمالی ترین شهر کره ی زمین است. در این سرزمین دمای هوا هیچوقت از شش درجه ی سانتیگراد بالاتر نمی رود و در زمستان هم سه ماه تاریکی انتظار مردم این شهر را می کشد. لانگیربین سرزمین خرس های قطبی است و به همین خاطر هم همه ی ساکنین شهر همیشه با خودشان اسلحه حمل می کنند.از همه عجیب تر این که هیچکس حق ندارد در این شهر بمیرد!

كد خبر : ۷۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:دو هزار و 960 هكتار باغ در سطح شهرستان های مختلف استان احداث می شود.

كد خبر : ۷۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:پس از سال‌ها رکود فرودگاه خرم‌آباد، به گفته مسئولان در ایام نوروز امسال بخت این فرودگاه باز می‌شود تا لرستان شاهد پرواز مسافران نوروزی باشد.

كد خبر : ۸۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:سرمربی تیم ملی جودوی نوجوانان دختران ایرانی که در لیگ برتر بانوان عضو تیم شهرداری خرم‌آباد است، در هفته اول دو پیروزی را در کمتر از 12 ثانیه به دست آورد.

كد خبر : ۸۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:فیلم با این جمله آغاز می‌شود. این فیلم براساس واقعیت تاریخی است اما واقعیت تاریخی کدام است؟

كد خبر : ۸۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:اجرای قانون تنظیم خانواده و جمعیت که در سال 1372 در کشور مصوب و اجرایی شد، تاثیر بسیار زیادی در جلوگیری از افزایش جمعیت در دهه 60 داشت، اما این برنامه تا جایی پیش رفت که نرخ موالید را به کمتر از 8 . 1 درصد در سال‌های اخیر کاهش داد.

كد خبر : ۸۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:ما اطلاعات دقيقي از ستادي كه مركز فعاليت‌هاي انتخاباتي تيم دولت است داريم. اين ستاد كه در ساختماني نزديك ونك مستقر است هماهنگ‌كننده فعاليت‌هاي انتخاباتي تيم دولت است و ما هم در جريان اين فعاليت‌ها هستيم.

كد خبر : ۸۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:احمدی نژاد گمان می برد هنوز فضای جامعه مانند سالهای ۸۴ و ۸۸ است . این اشتباه راهبردی البته این روزها با خط و نشان کشیدن برای نهادهای انقلابی تکمیل شده است. خط و نشانی که هزینه خطای راهبردی را گفته شده را افزون می کند ؛ حذف کامل از سوی ملت… این سرانجام کسانی است که می خواهند با هیاهو و جنجال رای «جمع» کنند.

كد خبر : ۸۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:روزنامه صهیونیستی معاریو با انتشار تصاویری، از اقدام یک گروه از زنان تندرو اسرائیلی در کشف حجاب اجباری یک دختر فلسطینی در شهر قدس پرده برداشت.

كد خبر : ۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:با توجه به احراز تخلف احتکار پرونده تخلفاتی تشکیل شد و جهت رسیدگی به شعبه مربوطه ارسال شد

كد خبر : ۸۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان خوزستان ، خواستار تسریع در ساخت بقعه امامزاده احمد شهرستان اندیمشک شد.

كد خبر : ۸۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:مسوول روابط عمومی سپاه در واکنش به برخی اظهار نظرها پیرامون دخالت سپاه در انتخابات نظام پزشکی تأکید کرد: اقدام اطلاعات سپاه کاملا قانونی بوده و در پاسخ به استعلام مراجع قانونی صورت پذیرفته است.

كد خبر : ۸۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:رئيس كميسيون امنيت ملي مجلس، ماجراي انجام3 دوره مذاكره مستقيم ايران و آمريكا در عراق، پشيماني تاريخي اصولگرايان، هزينه طرح هولوكاست، طرح سه فوريتي توقف فعاليت هسته‌اي در مجلس ششم، سرانجام رابطه با آمريكا، حضور هاشمي رفسنجاني و ولايتي در انتخابات، آخرين وضعيت پرونده‌هاي مرگ ستار بهشتي، وضعيت امام موسي صدر، باغ قلهك و... را تشريح مي‌كند.

كد خبر : ۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:مردانی، مرد با لباس‌‌های خاکی دور سفره عید نشسته‌اند، دست‌هایشان را رو به آسمان گرفته‌اند، به پیام نوروزی مولایشان گوش می‌دهند، می‌روند تا دوباره بایستند و معلوم نیست نوروز دیگر بر سفره آسمانی می‌نشینند یا زمینی.

كد خبر : ۸۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:مدیرآموزش وپرورش شهرستان پلدخترازآماده شدن 15آموزشگاه برای اسکان مسافرین نوروزی خبرداد.

كد خبر : ۸۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:فرجی با اعلام این خبر که نمایش فیلم سینمایی «حوض نقاشی» با گروه سینمایی آزادی قطعی شده است، اظهار کرد: هیچ فیلمی تا به امروز با سینماهای خود قرارداد نبسته است که «حوض نقاشی» روز شنبه قرارداد خود را خواهد بست.

كد خبر : ۸۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز: قلعه نویی نگران روح و روان مردانش است. بازی عصردوشنبه سخت امیر قلعه نویی را به فکر فرو برده است...

كد خبر : ۸۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:احمدی نژاد در گفتگوی تلویزیونی اخیر خود گفت: «دولت بیش از 6 میلیون شغل در این 7 سال ایجاد کرده است.»

كد خبر : ۸۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:مدیر آموزش و پرورش شهرستان پلدخترگفت:بکارگیری روش های درست یادگیری در آموزش و ترویج زبان و ادبیات انگلیسی موثر است .

كد خبر : ۹۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:رفع مشکلات معیشتی و اشتغال جوانان از اهم خواسته‎های مردم است که رهبر انقلاب بارها بر توجه مسئولان به آن تأکید کرده‌اند.

كد خبر : ۹۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:معاونت نیروی انسانی ناحیه مقاومت بسیج پلدختر از اعزام کاروان راهیان نور این شهرستان به مناطق عملیاتی جنوب کشور در روزهای 20 اسفندو9فروردین92درقالب دوکاروان به مدت سه روز خبر داد.

كد خبر : ۹۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:فرماندارپلدخترگفت:ازوضعیت آمارکتابخوانی درپلدخترانتقادکرد.

كد خبر : ۹۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:شبکه های ماهواره ای فسادخانه دشمنان برای انحراف نسل جوان پاک ایرانی است که والدین بیشتربایدبه این خطرتوجه کنند.

كد خبر : ۹۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:مدیركل آموزش و پرورش استان لرستان گفت: امتحانات پایان سال مقاطع مختلف تحصیلی دانش آموزان استان، 25 اردیبهشت لغایت 20 خرداد سال آینده برگزار می شود.

كد خبر : ۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:همه ساله در ایام تعطیلات نوروزی لرستان میزبان حدود چهار میلیون نفر از گردشگران و مسافران است كه امسال در آستانه سال جدید نیز این استان خودرا برای استقبال از میهمانان نوروزی آماده كرده است.

كد خبر : ۹۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:کاپیتان سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: رویانیان فکر نکند با حضور در رده ششم جدول شق القمر کرده است

كد خبر : ۹۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:استاندارلرستان گفت:256میلیارد ریال تسهیلات از سوی دولت برای ساخت و تکمیل واحدهای مسکونی طرح مسکن مهر این شهرستان پرداخت شده است.

كد خبر : ۹۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز: با حضور استاندار لرستان خط انتقال گاز کارخانه آهک صنعتی پلدختر افتتاح شد.

كد خبر : ۹۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:برنامه شب گذشته ۹۰ از ساعت ده و چهل دقیقه آغاز شد؛ این برنامه، مثل روال گذشته دوشنبه شب‌ از شبکه ۳ پخش شد و در ادامه به بررسی بازی‌های هفته بیستم و هشتم لیگ بر‌تر پرداخت.

كد خبر : ۹۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز: فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران از کشف و ضبط 210 لاک‌پشت برکه‌ای از فروشندگان غیرمجاز در استان تهران خبر داد.

كد خبر : ۹۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:فرمانده راهور ناجا از کاهش 20 درصدی اعمال قانون و 25 درصدی حوادث رانندگی به صورت همزمان با اجرای قانون جدید راهنمایی و رانندگی خبر داد.

كد خبر : ۹۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:امام جمعه پلدختر گفت: ای‍ج‍‍اد اش‍ت‍‍غ‍‍ال پ‍‍ای‍د ار در ج‍‍ام‍‍ع‍ه ی‍ک‍‍ی از اق‍د ام‍‍ات م‍‍ه‍م کمیته امداد است که این نهادبه خوبی توانسته این امرراتحقق بخشد.

كد خبر : ۹۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:ازدواج یکی از مهم ترین اتفاقات زندگی است که زندگی افراد را با تغییر روبه رو می کند. اما متاسفانه، اغلب افراد بدون هیچ برنامه ای و بدون توجه داشتن یا نداشتن پیش نیازهای لازم روان شناختی برای آن، تصمیم به ازدواج می گیرند.

كد خبر : ۹۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:از رهبر معظم انقلاب غیر از یک جمله که در نماز جمعه ۲۹ خرداد ۸۸ بنا به مصلحتی گفته شد، تا حالا کسی یک کلمه از زبان رهبری علیه هاشمی نشنیده است.

كد خبر : ۹۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:رویداد مهمی که در ادامه این هفته بازارهای جهانی را تحت‌تاثیر قرار خواهد داد، نشست روسای بانک‌های مرکزی بزرگ جهان است که سرمایه‌گذاران پیش‌بینی می کنند نتیجه این نشست، به تداوم سیاست تسهیل پولی منجر خواهد شد.

كد خبر : ۹۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:همایش فصلی ناظران انتخابات شهرستان دلفان روز چهارشنبه در سالن تبلیغات اسلامی نورآباد برگزار شد. ‏

كد خبر : ۹۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:تعلل بانکهای لرستان در پرداخت تسهیلات موجب سرگردانی جوانان برای دریافت وام ازدواج شده است تا این امر خیر همچنان پشت باجه بانکها معطل باقی بماند.

كد خبر : ۹۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:رییس دانشگاه لرستان گفت: برای پایان دادن به آلام و درد جوامع بشری و جلوگیری از تبعیض، بی‎عدالتی، کشتار و چپاول، سیره علوی مقیاسی بی‎نظیر است.

كد خبر : ۹۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:مشاور عالی رییس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: لازمه حضور موفق و موثر در میدان مقابله با جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمن، دستیابی به دانش و فناوری های نوین ارتباطی و مخابراتی است.

كد خبر : ۹۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:او که خود را رجل سیاسی میداند و به تایید صلاحیتش از سوی شورای نگهبان امیدوار است؛ هنوز کابینهاش را نچیده اما به همگرایی سه عضو دولت –وزیر اقتصاد، رئیس بانک مرکزی و رئیس سازمان برنامه یا معاون برنامه ریزی- تاکید دارد.

كد خبر : ۹۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به هدیه 15 میلیارد تومانی رییس‌جمهور برای تقویت پلیس راهنمایی و رانندگی گفت: این هدیه در حالی به پلیس اهدا شد که ما برای تخصیص این رقم درخواستی نداشته‌ایم اما مطمئنا این پول برای جبران خدمات و خرید تجهیزات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

كد خبر : ۱۰۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:یکی از مراجع تقلید در قم، وهابیت و سلفی‌گری را یکی از بزرگ‌ترین مصیبت‌های کنونی جهان اسلام دانست و گفت: بیشتر حوادث تروریستی در کشورهای اسلامی به دست همین تروریست‌ها انجام می‌شود.

كد خبر : ۱۰۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:حاج احمد و آقا مصطفی فرزندان امام، به نوعی مشاوران ایشان و حلقه واسط بنیانگذار کبیر انقلاب با ملت هم بودند. در سال های اخیر برخی اظهار نظرهای نوه های امام و رویکردهایشان به مسائل سیاسی و اجتماعی حاشیه ساز بوده است.

كد خبر : ۱۰۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:متاسفانه طی ماههای گذشته شاهدارسال پیامک های واهی برعلیه مسئولین شهرستان پلدخترهستیم.

كد خبر : ۱۰۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:فرمانده انتظامی لرستان از کشف و ضبط 2510 عدد سکه تقلبی در دو شهرستان "ازنا" و "الیگودرز" خبر داد.

كد خبر : ۱۰۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز: دبیر انجمن دوستداران طبیعت و محیط زیست لرستان گفت: ۴۰ تا ۴۵ درصد از آبهای کشور مختص به استان‌های زاگرس‌نشین هستند.

كد خبر : ۱۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:سخنان وزیری که به قول خودش از همان ابتدا منتقد دولت بوده ولی توانست سه سال در کابینه «احمدی‌نژاد» باقی بماند، شنیدنی‌تر از زمانی‌ است که وزارت را بر عهده داشت.

كد خبر : ۱۰۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:مدیرکل پدافند غیرعامل وزارت کشور مردم را محور اصلی پدافند غیرعامل در کاهش آسیب پذیری کشور و افزایش بازدارندگی دشمن عنوان کرد.

كد خبر : ۱۰۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:محققان علوم پزشکی اعلام کردند با کنترل وزن و کاهش آن می توان آرتروز را در افراد چاق درمان کرد.

كد خبر : ۱۰۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:عضو شورای شهر خرم آباد در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار سفیر افلاک از اختلاسی در آرامستان خرم آباد و در دوره شهرداری وحید رشیدی خبر داد.

كد خبر : ۱۰۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:جلسه امروز شورای ملی رقابت برای تعیین دستورالعمل قیمت‌گذاری خودرو در حالی برگزار خواهد شد که مشتریان بازار خودرو در انتظار شکستن انحصار قیمت‌گذاری خودروسازان توسط این شورا هستند.

كد خبر : ۱۰۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گفت:سمندر امپراتور در سال 2010 جزء گونه‌هایی شد که تجارت آن‌ها در بازارهای بین‌المللی ممنوع اعلام شده است.

كد خبر : ۱۰۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:طلاق دیگر در بین زوج های ایرانی عادی شده است و با کوچکترین مشکلی جدایی را بهترین راهکار می دانند. برای پی بردن به عمق این فاجعه کافیست سری به دادگاههای خانواده تهران بزنید.

كد خبر : ۱۰۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:علی اکبر محرابیان نماینده ویژه رییس جمهوری در طرح های مهرماندگار صبح روز یکشنبه به همراه برخی مسوولان از جمله استاندار لرستان ورییس دانشگاه علوم پزشکی از برخی طرح های مهرماندگار استان بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند این طرح ها قرار گرفت.

كد خبر : ۱۰۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان گفت:در سالجاری سند 36 هزار هکتار از منابع طبیعی لرستان به نام دولت زده شده است،

كد خبر : ۱۰۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه تحریم‌ها هیچ اثری در روند پیشرفت نیروهای مسلح کشورمان نداشته است، گفت: نیروهای مسلح با قدرت، مسیر رشد خود را ادامه می‌دهند و دستاوردهای پرتعداد رونمایی شده امسال بیانگر این حقیقت است.

كد خبر : ۱۰۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:افزایش استخدام در ماه فوریه کمک کرد نرخ بیکاری در آمریکا به پایین‌ترین سطح از دسامبر سال 2008 برسد.

كد خبر : ۱۰۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:شهردار تهران گفت: اگر کسی ثابت کرد که قالیباف حتی فعالیت اقتصادی شخصی مباح انجام می​دهد، بنده می‌پذیرم.

كد خبر : ۱۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۱


بیان رو:مسئول نمایندگی فروش وخدمات پس ازفروش پرینتردفترخانه واسنادرسمی درپلدخترگفت:فرداباحضورسردفتران استان نسل جدید پرینتردفترجاری رونمایی می شود.

كد خبر : ۱۱۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:در پی وقوع یک جنایت مسلحانه در مشهد، کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی پس از حدود ۲۴ساعت تحقیق گسترده روی این پرونده جنایی، موفق شدند عاملان آن را شناسایی کنند.

كد خبر : ۱۱۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:صفار هرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت و گو با پنجره به تشریح آرایش سیاسی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پرداخت.

كد خبر : ۱۱۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:بقعه امامزاده جعفر بروجرد یكی از بناهای تاریخی شهرستان بروجرد است كه همه ساله میزبان زایران و مسافران نوروزی است.

كد خبر : ۱۱۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز:یادواره چهار شهید پزشک عضو بسیج جامعه پزشکی شهرستان کوهدشت با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در سالن ارشاد این شهرستان برگزار شد.

كد خبر : ۱۱۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز:قاضي شعبه ۹ دادسراي فرهنگ و رسانه از شكايت ۱۳ بازيگر زن از فرج الله سلحشور کارگردان سینما خبر داد.

كد خبر : ۱۱۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز:خانواده‌ای که فرزندش از این طریق شریک زندگی خود را یافته، هرگز دل خوشی از این ازدواج نخواهد داشت و به طور حتم اگر مشکلی حادث شود، از آن سوءاستفاده خواهد کرد. حال تصور کنید سرنوشت فرزندی را که از این زندگی حاصل شده باشد.

كد خبر : ۱۱۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز: به دنبال کشته شدن یک نوجوان سیاه پوست به دست ماموران لباس شخصی در شهر نیویورک، شب گذشته مردم این شهر با برگزاری تجمعی اعتراض آمیز، خواستار رعایت حقوق شهروندی توسط پلیس شدند که با یورش ماموران ویژه، این تجمع آرام به درگیری و خشونت کشیده شد.

كد خبر : ۱۱۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز: ایزابل کوتانت پیر، وکیل فرانسوی پرونده شکایت ایران از هالیوود در نشست خبری در خبرگزاری فارس جزئیات این اقدام  را تشریح کرد.

كد خبر : ۱۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز: رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت در آخرین جلسه حاشیه‌ای پاستور در سال ۹۱ در جمع خبرنگاران حضور یافتند و به سؤالات آنان پاسخ دادند.

كد خبر : ۱۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:این روزها که مردم استان لرستان درنمایشگاههای بهاره حاضرمی شوندوخریدهای نوروزی خودراانجام میدهندمتاسفانه مردم پلدخترهنوز منتظرراه اندازی نمایشگاه بهاره هستند.

كد خبر : ۱۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز: همسایگی کشتارگاه شهرستان الشتر با بیمارستان امام خمینی(ره) این شهر و وجود سگهای ولگرد در کنار این بیمارستان و کشتارگاه مشکلات بسیاری را برای بیماران به وجود آورده است.

كد خبر : ۱۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:ازدواج هنرمندان با یکدیگر و تشکیل زوج هنری، رواج بسیار دارد. گرچه این امر در هالیوود با شایعات و اختلافات بسیار همراه است، اما زوج‌های هنرمند ایرانی توانسته‌اند زندگی خوبی را رقم بزنند و الگویی از خانواده ایرانی بسازند.

كد خبر : ۱۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز: پاپ فرانسیس اول، به عنوان رهبر کاتولیک‌های جهان انتخاب شد.

 

كد خبر : ۱۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز: رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی گفت:فلسفه تشکیل شورای عالی فضای مجازی، رویارویی آگاهانه، هوشمندانه و مدبرانه در سطح کلان و راهبردی با تهدیدهای فضای مجازی علیه کشور چه در فضای مجازی و چه دنیای واقعی است.

كد خبر : ۱۱۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:دولت آمریکا قصد دارد به سازمان‌های جاسوسی این کشور مجوز دسترسی به اطلاعات مالی شهروندان آمریکایی را بدهد.

كد خبر : ۱۱۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:مدیر آموزش و پرورش پلدختر گفت: بالا بردن سطح علمی و فرهنگی جوانان از اهداف تشکیل گروه مشاوران جوان است.

كد خبر : ۱۱۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۶


بیان روز:مراسم جشن تکلیف دانش‌آموزان سوم مدارس پلدختر با حضور امام جمعه، مدیر آموزش و پرورش و اولیای دانش‌آموزان در نمازخانه دبیرستان شهیده مهناز کاییدی شهر پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۱۱۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۶


بیان روز:نشنال اينترست در مقاله جديد خود تحت عنوان "جنگ نفتي عربستان سعودي عليه ايران" كه در نشريه "نشنال اينترست" منتشر كرده، از بحران در بازار نفت عربستان و در نهایت شکست این کشور از ایران در این عرصه سخن می گوید.

كد خبر : ۱۱۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۶


بیان روز:معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا از کشف 91 درصدی پرونده‌های سرقت خودرو در سال جاری خبرداد.

كد خبر : ۱۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۶


بیان روز:رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از تعلیق و پلمپ 16 آژانس که اقدام به چارتر پروازها برای نوروز می‌کردند، خبر داد و گفت: به زودی با 8 آژانس که سرشاخه چارتر کردن پروازها هستند، به همراه چهار ایرلاین متخلف برخورد می شود.

كد خبر : ۱۱۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، اخباری مبنی بر احتمال انتشار اسکناس 20 هزار تومانی در سال آینده شنیده شده است.

كد خبر : ۱۱۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:نتایج یک مطالعه نشان می‌دهد که لایک‌های کاربران در شبکه اجتماعی فیسبوک می‌تواند جزئیات بیشتری از شخصیت آن‌ها را نشان دهد.

كد خبر : ۱۲۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


كد خبر : ۱۲۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:برخی دانشجویان دانشگاه آزادخرم آباددر دوران تحصیلی خود با مشکلات و گرفتاری‎هاییی روبرو هستند.

كد خبر : ۱۲۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز: دادستان تهران درباره زمان آزادی فائزه هاشمی، برخورد با اخلالگران چهارشنبه آخر سال، سرنوشت رسیدگی به پرونده فاضل لاریجانی و زمین‌های تحت تصرف محمد جواد لاریجانی توضیحاتی ارائه کرد.

كد خبر : ۱۲۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:یکی از ویژگی های جامعه ما آمار بالای جمعیت جوان است که می تواند یک فرصت برای توسعه کشور باشد.

كد خبر : ۱۲۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:در گزارشی با اشاره به افزایش درگیری های داخلی در سوریه، نوشت؛ آمریکا و اسرائیل با کمک هم پیمانان منطقه ای خود سعی می کنند با تشدید اختلافات داخلی سوریه، منافع و اهداف خود را تامین کنند.

كد خبر : ۱۲۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:رییس کل بانک مرکزی گفت: برای تعطیلات ایام عید همه پیش بینی ها صورت گرفته است و کشیک بانک ها دایر خواهد بود.

كد خبر : ۱۲۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:محمدعلی سبحانی، سفیر سابق ایران در لبنان و اردن و کارشناس مسائل منطقه در گفتاری برای دیپلماسی ایرانی ضمن ارزیابی سفر جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا به مصر معتقد است حمایت آمریکا از دولت مرسی با توجه به مسئله فلسطین است.

كد خبر : ۱۲۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:ادعای آبی‌ ها علیه پرسپولیس

كد خبر : ۱۲۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قم نیز برای به روز کردن روش‌های در یافت کمک‌های مردمی و و ایجاد تسهیلات بیشتر برای خیرین به منظور واریز کمک‌های نقدی ایشان اقدام به راه اندازی سیستم صدقه تلفنی کرده است.

 

 

كد خبر : ۱۲۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:رییس سازمان صنعت معدن وتجارت لرستان گفت: پنج کارخانه تولید سبوس در الیگودرز به دلیل خارج از شبکه این محصول بیش از 763 میلیون و 427 هزار ریال جریمه شدند.

كد خبر : ۱۲۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:بیش از 250 نفر از اساتید و دانشجویان دانشگاه لرستان از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دولت نهم خواستند تا پا به این عرصه حساس بگذارد.

كد خبر : ۱۲۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:استان لرستان سرزميني زيبا با آب و هواي دلپذير و محصوردركوههاي مرتفع و صعب العبور است كه بين 46درجه و51دقيقه تا 50 درجه و22 دقيقه عرض شمالي درسلسله جبال زاگرس مياني واقع شده است. اين استان از شمال به استانهاي مركزي و همدان ,از شرق به استان اصفهان ,از جنوب شرقي به چهار محال وبختياري ,از جنوب به استان خوزستان و از غرب به استان كرمانشاه و ايلام محدود است.

كد خبر : ۱۲۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:نوروز است و آیین های دوست داشتنی اش. تنوع​ زیاد قومی در ایران هم دلیلی دشده است که این آیین ها به طرز شگفت انگیزی متفاوت باشد و جذاب. از خوراک متفاوتی در شب های عید تهیه می کنند گرفته تا مراسم و آیین هایی که هنوز هم به سلامت و درستی اجرا می شود.

كد خبر : ۱۲۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:رئیس سازمان زندان‌ها گفت: هیچ یک از متهمان پرونده بزرگ فساد 3هزار میلیاردی مشمول عفو رهبری نشدند.

كد خبر : ۱۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:رهبر معظم انقلاب با نامگذاری سال 92 به عنوان سال «حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی»، چشم‌انداز سال جدید را امیدوارانه و همراه با حضور جهادی ملت ایران در عرصه‌های سیاسی و اقتصادی توصیف کردند.

كد خبر : ۱۲۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:رئیس جمهورگفت:ملت بزرگ مسیر رو به کمال را در همه عرصه ها با شتاب بیشتر ادامه خواهد داد و رودخانه زلال ملت به اقیانوس نزدیک تر خواهد شد.

كد خبر : ۱۲۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:فرزند مرحوم آیت‌الله آقا مجتبی تهرانی درباره عادات این استاد اخلاق هنگام تحویل سال می‌گوید: ایشان بعد از لحظه سال تحویل مقیّد بودند اولین چیزی که میل می‌کنند، تربت امام حسین‌ علیه‌السلام باشد.

كد خبر : ۱۲۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:فرمانده انتظامی لرستان گفت: چهارشنبه سوری امسال در لرستان 15 مجروح بر جای گذاشت.

كد خبر : ۱۲۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:فیفا بار دیگر باشگاه النصر عربستان را در پرونده مهدی شیری مقصر دانست و اعلام کرد که باید این باشگاه سعودی ۲۷۱ هزار دلار به این بازیکن ایرانی پرداخت کند.

كد خبر : ۱۲۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:از همان ابتدا که شبکه انگلیسی من وتو روی کار آمد سوالی ذهن مخاطبین را به خود مشغول کرد که این شبکه با این همه امکانات و برنامه و مجری و ... بودجه اش از کجا تامین می شود؟

كد خبر : ۱۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:وی تاکید کرد که به نظر می رسد دستگاه اطلاعاتی ایران اکنون در وضعیتی است که توانسته نوعی مصونیت امنیتی نسبت به دوران جدید ترویسم علمی که علیه کشور به راه افتاده ایجاد کند.

كد خبر : ۱۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:بازتاب شفاف و قابل اتکا شاخص‌های اقتصادی و ارائه گزارش از عملکرد اقتصادی کشور توسط دستگاه‌ها و سازمان‌های تخصصی مربوطه همواره از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده است، که مهمترین رویدادهای اقتصادی که در طول یک سال گذشته برروی خروجی ایسنا رفته به ترتیب ماه‌ها به آن اشاره شده است.

كد خبر : ۱۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:بیانات مقام معظم رهبری به مناسبت فرا رسیدن نوروز و همچنین سخنرانی مهم ایشان در سفر به خراسان دارای محورهای اقتصادی مهمی بود که لازم دیدیم در سال "حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی" به بازخوانی این محورها بپردازیم.

كد خبر : ۱۳۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز: خطیب امروز نماز جمعه تهران در سخنانی بر ضرورت عدم هرگونه حمایت روسای قوا از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد.

كد خبر : ۱۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:فرمانده انتظامی پلدختر از همکاری و همراهی مردم این شهرستان در شب چهارشنبه آخر سال تقدیر کرد.

كد خبر : ۱۳۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:سازمان هوا فضای آمریکا (ناسا) ورود افراد جدید از چند کشور از جمله ایران را به مراکز این سازمان، ممنوع اعلام کرد.

كد خبر : ۱۳۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:یک روز بعد از سخنان صریح رهبر انقلاب درباره مذاکره با آمریکا و هشدار نسبت به هرگونه اقدام احتمالی از سوی اسرائیل، رییس جمهور آمریکا به سخنان آیت الله خامنه ای واکنش نشان داد.

كد خبر : ۱۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:فرمانده منطقه سوم دریای سپاه تصریح کرد: آمریکایی‌ها و انگلیسی‌ها بعد از دوران دفاع مقدس تاکنون پنج بار به آب‌های سرزمینی ما تجاوز کردند که دو بار به اسارت آن‌ها و سه بار هم به فرارشان منجر شده است.

كد خبر : ۱۳۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:برگ برگ فتنه 88 حاوی در‌س‌هایی آموزنده و عبرت‌انگیز است؛ آشکار‌تر شدن هر‌چه بیشتر نقش ممتاز ولی‌فقیه و رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مد‌ظله)‌ در برون‌رفت از بحران‌سازی براندازان، اثبات عظمت ملت بابصیرت، دین‌مدار و ولایت‌محور ایران، عمق کینه دشمنان ملت و تفکیک صف دوستان انقلاب و نظام از دشمنان آن و ... همگی از در‌س‌ها و برکات فتنه 88 است.

كد خبر : ۱۳۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:تولید ۱۱۸ میلیون تنی امسال بخش کشاورزی در حالی رقم خورد که کشور در تولید بسیاری محصولات نسبت به سال گذشته افزایش مناسبی داشت، اما برنامه‌ریزی برای خودکفایی در محصولات اساسی نظیر دانه‌های روغنی، شکر، علوفه دامی از مواردی است که باید به آن پرداخته شود.

كد خبر : ۱۳۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:مسگری ، جاجیم بافی، گلیم بافی ، صابون پزی ، گیوه دوزی، ماشته بافی، چاقوسازی و صنایع دستی ورشو از پرآوازه ترین تولیدات محلی بروجرد هستند که در گذشته از رونق خاصی دراین شهر برخوردار بوده اند.

كد خبر : ۱۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان سه ویژگی عمده و اصلی برای رییس‌جمهور آینده گفت: رئیس‌جمهور باید دغدغه‌های مردم و نگرانی‌های رهبر معظم انقلاب را در برنامه‌های دولت خود لحاظ کند.

كد خبر : ۱۳۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تأکید کرد مذاکرات اخیر کارشناسان ایران و ۱+۵ در استانبول، مذاکراتی سیاسی نبوده و بیشتر گفت‌وگوها فنی و کارشناسی بوده است.

كد خبر : ۱۳۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:کارشناس ارشد هواشناسی با بیان اینکه بهار امسال نسبت به شرایط بلند مدت گذشته، تا 1.5درجه گرمتر خواهد بود، گفت:‌ تا پایان هفته در تمام مناطق کشور بارش برف و باران خواهیم داشت و دماهوا در نیمه شمالی کشور 8درجه کاهش می‌یابد.

كد خبر : ۱۳۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:این هشدارها بر اساس وظیفه ذاتی و قانونی وزارت اطلاعات برای حفظ و گسترش امنیت عمومی و حمایت از شهروندان ایران اسلامی در برابر خطرات و آسیب پذ یری های امنیتی طراحی شده است.

كد خبر : ۱۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:اخبار احزاب و تشکل‌ها در مهر ماه سال 1391 با پرداختن به خبر ورود "مهدی هاشمی" به کشور که متهم به نقش‌آفرینی در فتنه 88 بود آغاز و با موضع‌گیری‌های انتخاباتی اسدالله بادامچیان، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی به پایان رسید.

كد خبر : ۱۳۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:چند سالی است که کارشناسان داخلی و حتی متخصصان زلزله شناسی خارج از کشور احتمال وقوع زلزله شدید در تهران راحتمی می دانند وگفته می شود آنچه نگرانی ها را بیش از پیش افزون می کند، بزرگ شدن شهر، گسترش حاشیه نشینی، ساخت و ساز بر روی گسله ها و افزایش بیش ازحد جمعیت در پایتخت است.

كد خبر : ۱۳۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:مدیر روابط عمومی سازمان صنعت ،تجارت و بازرگانی لرستان گفت : بیش از هشت هزار و 283 بازرسی طرح مشترک پایش بازار در لرستان انجام شده است .

كد خبر : ۱۳۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:وداع با پیکری که سه ماه در دریاچه نمک باقی ماند، خاطرات جانسوز همسر شهید یونسی است.

كد خبر : ۱۳۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:نخست ‌وزیر عراق و وزیر خارجه آمریکا در پایان دیدار امروز خویش در بغداد حمایت خویش از گفت‌وگو و قانون به عنوان پایه و اساس حل مشکلات عراق اعلام و بر دستیابی به راه‌ حلی سیاسی برای بحران سوریه تاکید کردند.

كد خبر : ۱۳۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:سال حماسه اقتصادی وحماسه سیاسی که مقام معظم رهبری آنرانام گذاری کردنداین شعارباعث عزت کشوروذلت دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی می شود.

كد خبر : ۱۳۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:آیا خواستگارى دختر یا خانواده او از پسر جایز است؟ به نظر اسلام، مهریه چقدر باید باشد؟

كد خبر : ۱۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:او با بیان این که احمدی نژاد نشان داده که عزل و نصب افراد در بالاترین سطوح برای این دولت کار آسانی است، گفت: رییس جمهوری حتی یک روز مانده به برگزاری انتخابات نیز ممکن است تغییراتی را انجام دهد...در دین مبین اسلام بر اصل ولایت فقیه تاکید شده است.. میزان تبعیت دولت احمدی نژاد از رهبر معظم انقلاب نیز با هیچ یک از دولت ها قابل مقایسه نیست و نیازی به توضیح در این زمینه وجود ندارد.

كد خبر : ۱۴۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:برگ برگ فتنه 88 حاوی در‌س‌هایی آموزنده و عبرت‌انگیز است؛ آشکار‌تر شدن هر‌چه بیشتر نقش ممتاز ولی‌فقیه و رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مد‌ظله)‌ در برون‌رفت از بحران‌سازی براندازان، اثبات عظمت ملت بابصیرت، دین‌مدار و ولایت‌محور ایران، عمق کینه دشمنان ملت و تفکیک صف دوستان انقلاب و نظام از دشمنان آن و ... همگی از در‌س‌ها و برکات فتنه 88 است.

كد خبر : ۱۴۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:فرمانده انتظامی استان لرستان، از کشف 282 دستگاه خودرو و موتورسیکلت مسروقه در اجرای طرح مبارزه با سرقت در شهرستان ˈبروجرد ˈخبر داد.

كد خبر : ۱۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:هر روز بر تعداد کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری آینده افزوده می‌شود، بر اساس گمانه‌زنی‌ها این انتخابات دارای چهار ضلع اصولگرایان،‌ اصلاح‌طلبان، جریان منتسب به دولت و مستقل‌ها است.

كد خبر : ۱۴۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:دبیر کل جبهه پیروان خط امام رهبری در مورد موضع‌گیری اخیرش درباره موسوی و کروبی گفت: این موضوع قفلی است که اگر باز نشود در انتخابات آینده هم دچار مشکل خواهیم شد.

كد خبر : ۱۴۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:محمود احمدی نژاد در واپسین روزهای حضورش در پاستور دیگر هیچ همراهی را برای خود نگذاشته است، نه مجلس و قوه قضاییه‌ای همراه خود می‌بیند و نه مراجع و روحانیت و سپاه و ... رییس جمهوری که زمانی با حمایت‌های مشفقانه این نهادها روی کار آمد و این روزها رودروی آنها قرار گرفته است.

كد خبر : ۱۴۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:روز پنجشنبه ۲۴ اسفند ماه يک ديپلمات سعودي حين رانندگي به دليل سرعت نامتعارف و عدم تعادل در مسير شرق به غرب بزرگراه ارتش با يک دستگاه پرايد تصادف کرد که به فوت اين شهروند ايراني انجاميد."

كد خبر : ۱۴۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:عده ای از مردم شهرستان بروجرد معتقدند، عملکرد بد دستگاههای خود پرداز بانکها در بروجرد موجب ایجاد مشکلات و نارضایتی شهروندان شده است بگونه ای که برای گرفتن وجه از این دستگاهها با عبارت ˈ دستگاه موقتا غیر فعال می باشد از خود پرداز دیگری استفاده کنیدˈ مواجه می شوند.

كد خبر : ۱۴۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:حرکت گروه‌های جهادی در مناطق محروم و کم‌برخوردارادامه راه شهیدان است وانقلاب ما همه چیز خود را از محرومین دارد.

كد خبر : ۱۴۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:یکی از اصلی‌ترین مشخصه‌های سخنرانی امسال رهبر معظم انقلاب، ابعاد گسترده بین‌المللی بود. حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در حوزه‌هایی که به ایران مربوط است، به تشریح موقعیت کلان کشورمان در نظام بین‌المللی پرداختند.

كد خبر : ۱۴۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز: رئیس ستاد تسهیلات سفرهای کشور از رشد ۱۱۳ درصدی ورود گردشگر خارجی از ۲۸ اسفندماه سال گذشته تا امروز خبر داد.

كد خبر : ۱۴۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:پلیس آمریکا برای متفرق کردن تظاهرات‌کنندگان معترض به ازدواج همجنس‌بازان با موتورسیکلت به میان آنها وارد شد.

كد خبر : ۱۴۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:یک مقام وزارت خارجه آمریکا با رفع تحریم‌های ۲ بانک ایرانی در دادگاه‌ عمومی اروپا اذعان کرد دولت آمریکا نسبت به موفقیت‌های ایران در رفع تحریم‌های بانکی خود نگران است.

كد خبر : ۱۴۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:با وجود اینکه طی ماه های اخیر، روند دیپلماتیک در موضوع هسته ای ایران بار دیگر شدت یافته، اما در روزهای گذشته بار دیگر سخن از حمله احتمالی آمریکا یا رژیم اسرائیل به ایران، در مطبوعات بین المللی شدت یافته است. شبکه خبری «الجزیره» در تحلیلی در این زمینه، به بررسی انتخاب ها و گزینه هایی می پردازد که اوباما در مقابل ایران پیش رو دارد.

كد خبر : ۱۴۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:«اقتصاد»، «اعتدال‌گرایی» و « قانون گرایی» کلید واژه‌های سخنان کاندیداها و شعارهای انتخاباتی آنها شده است.

كد خبر : ۱۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: خریداران با سپرده‌گذاری یکساله 15 میلیون تومانی در بانک مسکن، مجاز به دریافت 30 میلیون وام شده که به همراه 20 میلیون اوراق تسهیلات مسکن مجموعا 50 میلیون تومان وام خرید مسکن دریافت می‌کنند

كد خبر : ۱۴۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:رييس كلانتري 119 مهرآباد جنوبي گفت: يك متهم سابقه دار معروف به شاه كليد كه در ضمينه سرقت منازل فعاليت مي كرد شب گذشته دستگير شد.

كد خبر : ۱۴۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:خنده‌دارترین دزدی‌های سال ۹۱ در ایران عنوان ویژه نامه عید همشهری سرنخ است.

كد خبر : ۱۴۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:كارشناس ارشد هواشناسی از ورود موج جدید سرما به كشور خبر داد و گفت: ورود این سامانه بارشی موجب بارندگی در برخی نواحی كشور می‌شود.

كد خبر : ۱۴۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:سریال پایتخت 2که یک سریال تلویزیونی طنزبرای ایام عیدنوروزوبه کارگردانی سیروس مقدم تهیه شده دراین ایام ازشبکه یک سیما پخش می شوددرقسمتی ازاین سریال به دغدغه ارتباط مردم بارئیس جمهوروبیان مشکلات می پردازد.

كد خبر : ۱۴۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز: یک پزشک برزیلی به قتل دست کم سیصد بیمار مظنون است.

كد خبر : ۱۴۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:رئیس قوه قضاییه انتخابات ریاست جمهوری را مظهر حماسه سیاسی در کشور دانست.

كد خبر : ۱۴۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:رئیس کل بانک مرکزی از چاپ اسکناس‌های درشت‌تر در سال جاری برای آسان‌تر شدن مبادلات پولی خبر داد.

كد خبر : ۱۴۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: مصوبه دولت تا چند روز آینده ابلاغ می شود و حقوق محیط بان ها حدود 70 درصد افزایش می یابد.

كد خبر : ۱۴۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:هر بار که بحث موسسات تست ایمنی به میان می‌آید اغلب نام یورو NCAP و NHTSA شنیده می‌شود. اما ارگان معروف دیگری نیز در این حوزه فعالیت می‌کند که کمتر از آن یاد می‌شود؛ IIHS (مخفف انستیتو بیمه برای امنیت بزرگراه‌). موسسه‌ای آمریکایی که بر خلاف تصور سابقه‌ای طولانی دارد.

كد خبر : ۱۴۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:ایالات متحده دو فروند جنگنده «بی ۲» را به کره جنوبی اعزام کرده است که قابلیت بمب‌باران هسته‌ای را نیز دارا هستند.

كد خبر : ۱۴۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:وزیر نیرو گفت: میزان بارش‌ها در کشور نسبت به سال گذشته 20 درصد افزایش یافته است.

كد خبر : ۱۴۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:امام جمعه موقت پلدخترگفت:12فروردین روزجمهوری اسلامی تحت تاثیرتعطیلات نوروزبه فراموشی سپرده سده است مسئولین بایدبیشترتوجه کنند.

كد خبر : ۱۴۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۹


بیان روز:لوکیشن اصلی فیلم «محمد(ص)» مجید مجیدی در حوالی شهر قم است که 100 هکتار مساحت دارد و به گفته وزیر ارشاد، با ساخت شهرک سینمایی مدینه و مکه در آن، گام‌های بزرگی جهت ساخت فیلم‌هایی با موضوع پیامبر(ص) برداشته خواهد شد.

كد خبر : ۱۵۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:وزارت دادگستری آمریکا از دستگیری یک سرباز سابق ارتش این کشور به دلیل همکاری با یک گروه تروریستی در سوریه، خبر داد.

كد خبر : ۱۵۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:فرمایشات نوروزی مقام معظم رهبری بهترین نقشه راه توسعه کشوراست که مسئولین بایددربرنامه ریزی های خودبه آن بایدبیشترتوجه کنند.

كد خبر : ۱۵۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:مشرف به محض رسیدن به پاکستان به هوادارانش گفت: «امروز به کشورم بازگشتم، آن کسانی که می‌گفتند من هرگز بر نمی‌گردم کجا هستند؟»

كد خبر : ۱۵۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:مسئول نیروی انسانی ناحیه مقاومت بسیج پلدخترگفت: حدود 250 نفرخواهربسیجی از اعضای طرح شجره طیبه صالحین به مدت سه روز در قالب پنج دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند..

كد خبر : ۱۵۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:نرخ تورم در سال 91 با عبور از 31درصد به بالاترین رقم طی 17 سال گذشته رسید.

كد خبر : ۱۵۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:طی چند سال گذشته در شهر مقدس قم و دیگر شهرهای مذهبی و برخی نقاط دور افتاده کشور افراد منحرف با سوء استفاده از احساسات مردم خود را مرتبط با امام زمان معرفی کرده وبه دنبال اهداف منحرف و افراطی خود بوده اند.

كد خبر : ۱۵۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:آخرین ماه سال 91 شاید مهمترین وقایع را در خود جای داده باشد، در این ماه حکم قطعی 25 متهم فساد مالی از سوی دیوان عالی کشور تایید و سه جلسه از دادگاه جنجال برانگیز کهریزک با حضور "سعید مرتضوی" متهم ردیف اول آن برگزار شد.

كد خبر : ۱۵۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان گفت: همزمان با آغاز اجرای طرح نظارت نوروزی از 15 اسفندماه تا کنون، واحهای صنفی متخلف در استان بیش از 9 میلیارد و 842 میلیون و 850 هزار ریال جریمه شده اند.

كد خبر : ۱۵۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:شهرستان دورود به واقع بیش از یک شهرستان دارای جاذبه های طبیعی است به طوریکه از این شهرستان به عنوان پایتخت طبیعت ایران یاد می شود، پایتختی که زیباترین دریاچه آب شیرین ایران، زیباترین آبشارهای کشور و رشته کوه اشترانکوه با لقب "آلپ" ایران را در خود جای داده است.

كد خبر : ۱۵۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:مدیر کل اوقاف و امور خیریه لرستان گفت: بیش از دو میلیون زائر همزنان با آغاز تعطیلات نوروزی، از بقاع متبرکه سطح استان بازدید کرده اند.

كد خبر : ۱۵۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:در آستانه روز طبیعت قلع و قمع درختان بلوط‌ خرم‌آباد ادامه دارد.

كد خبر : ۱۵۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:در آستانه روز طبیعت قلع و قمع درختان بلوط‌ خرم‌آباد ادامه دارد.

كد خبر : ۱۵۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه اهدای «باروت خیس» تشییع جنازه اسکار بود گفت: اوباما به زبان فارسی عید نوروز را به مردم ایران تبریک گفت اما به زبان عبری عمل کرد!

كد خبر : ۱۵۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:بر اساس پیشنهاد سازمان تأمین اجتماعی و تصویب هیات وزیران، مستمری تمام مستمری‌بگیران اعم از بازنشسته، ازکارافتاده و بازمانده (پرونده) به میزان ۲۵ درصد افزایش یافت.

كد خبر : ۱۵۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:در حالی که بحران های سیاسی و مبارزات انتخابی بیش از هر مسئله دیگری در عراق امروز خودنمایی می کنند، رسانه های محلی این کشور در هفته های اخیر بیش از هر زمان دیگری به یک معضل تأسف بار اجتماعی پرداخته اند: معضلی به نام افزایش آمار تجاوز به دختران نوجوان و خردسال.

كد خبر : ۱۵۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:طی مراسمی نماینده ولی فقیه در استان لرستان از برنامه‌های نوروزی شهرداری خرم‌آباد بازدید کرد.

كد خبر : ۱۵۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:شهردار خرم‌آباد گفت: عملیات ساخت ترمینال مسافربری این شهر در ضلع شمالی پارک نسترن محله اسدآبادی با زیربنای پنج هکتار برای 10 تعاونی مسافربری در هفته آینده آغاز می‌شود.

كد خبر : ۱۵۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: 12 فروردین روز جمهوری اسلامی ایران و عید اصلی ملت ما است.

كد خبر : ۱۵۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:دوازدهم فروردين92 همزمان با روز جمهوري اسلامي ايران چهارمين مرحله جشنواره رهاسازي ماهي هاي سفره هفت سين در درياچه بهشت شهر خرم آباد برگزار خواهد شد.

كد خبر : ۱۵۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:منابع امنیتی از افشای کودتایی خبر دادند که با تلاش‌های یک کشور عربی و عزت الدوری و معاونان وی طراحی شده بود.

كد خبر : ۱۵۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:در پی اقدام تعدادی از عوامل و مزدوران وابسته در برگزاری همایش علنی در باکو و اعلام مواضع علیه جمهوری اسلامی سفیر جمهوری آذربایجان در تهران به وزارت امور خارجه ایران احضار شد.

كد خبر : ۱۵۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:یک روزنامه آمریکایی در عکس‌العمل به اقدام دانشجویان مسلمان که در خیابان‌های نیویورک گل پخش می‌کردند، اسلام را هدف توهین قرار داد.

كد خبر : ۱۵۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:12فروردین بابصیرت امام خمینی(ره)وملت ایران به روزآزادی،استقلال وخودباوری این ملت منجرشد.

كد خبر : ۱۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حالی در تعطیلات عیدانه 20 روزه به سر می برند که تمام دستگاه های کشور در انتظار تصمیم بهارستان نشین ها برای بررسی لایحه بودجه امسال هستند.

كد خبر : ۱۶۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:بدون تردید، سالی که گذشت، یکی از ویژه ترین سال هایی بود که ICT ایرانی آن را سپری کرد. در واقع سال 1391، محل تاخت و تاز حوادثی بود که ICT ایرانی، از مدت ها پیش آبستن آن بود، اما به یک باره در این سال به وقوع پیوست.

 
كد خبر : ۱۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:عناوین خبرگزاریهاوروزنامه های صبح امروزترکیه

كد خبر : ۱۶۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:هم اکنون نیز این چهره سرشناس اپوزیسیون و تغذیه کننده محتوای بسیاری از فعالان هنری ضد امنیت فرهنگی کشور آزادانه در حیات خلوت های تهران مشغول فعالیت و پرسه زدن می باشد و در صدد یافتن فرصتی برای وارد ساختن ضربات دیگری به تمامیت و امنیت فرهنگی نظام اسلامی است.

كد خبر : ۱۶۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:لرستان به عنوان استانی چهار فصل با طبیعتی شگفت انگیز و پر رمز و راز دارای ثروتی خفته است که می توان با شکوفا کردن صنعت اکوتوریسم این سرمایه خفته را به صورت درآمد وارد رگ های اقتصاد این استان کرد.

كد خبر : ۱۶۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مهمترین دلایل عقب ماندگی لرستان اداره این استان توسط مدیران غیر بومی و ناآشنا با محیط است. برای اولین بار باید بتوانیم استاندار بومی به استان بیاوریم.

كد خبر : ۱۶۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:کمتر شاعری را می‌توان چون پروین اعتصامی در شعر و ادب سراغ داشت که در سن 30 سالگی چنین دیوان پر بار، پرحکمت و ماندگاری داشته باشد.

كد خبر : ۱۶۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:مدیرعامل رصدخانه کاسین لرستان گفت: پای گردشگران علمی به لرستان باز شد.

كد خبر : ۱۶۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی در فراز پایانی سخنرانی مهم نوروزی خویش در حرم مطهر رضوی (ع) درباره ویژگی‌های نامزد اصلح انتخابات ریاست جمهوری ۹۲، عبارتی پرمحتوا و عمیق بیان داشتند که نیازمند تبیین است: «آنچه ما برای رئیس‌جمهور آینده نیاز داریم، عبارت است از امتیازاتی که امروز وجود دارد، منهای ضعف هایی که وجود دارد.»

كد خبر : ۱۶۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:مدیر کل اوقاف و امور خیریه لرستان گفت: نوروز امسال دو میلیون و 200 هزار نفر زائر و مسافر نوروزی از اماکن و بقاع متبرکه استان بازدید کرده اند.

كد خبر : ۱۶۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:ولایت فقیه نظام اسلامی را بیمه و تبعیت از رهبری، خنثی‌کننده توطئه و فتنه دشمنان است ودرزمینه هسته ای ایران به موفقیت های بزرگی دست پیداکرده است.

كد خبر : ۱۶۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:رئیس پلیس راهور ناجا گفت: در 2 هفته اول کاهش تلفات در حدود 7 درصد بود و هفته سوم با افزایش تصادفات، تلفات رانندگی 2 الی 3 درصد کاهش داشته که در مجموع در ایام نوروز 5 درصد کاهش تلفات حوادث رانندگی را در سر صحنه داشتیم.

كد خبر : ۱۶۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:چرایرانیان ازکراوات استفاده نمی کنند

كد خبر : ۱۶۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:آیت‌الله خوشوقت هیچ وقت آقای قالیباف را تایید نکردند؛ یادم می‌آید یک‌بار که از آیت‌الله خوشوقت درباره شخصیت آقای قالیباف سوال شد و ‌آیت‌الله خوشوقت وي را تایید نکردند و آیت‌الله خوشوقت از جهت گفتمانی با آقای قالیباف در تضاد بودند.

كد خبر : ۱۷۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:پس از آن که محمد خاتمی طی پیامی برای عضو گروهک نهضت آزادی طلب غفران کرد، این بار محمدرضا عارف یکی از کاندیداهای احتمالی جریان اصلاحات روز گذشته در مراسم ختم سیدجوادی که در منزل وی برگزار شده بود حضور یافت. در این مراسم از عناصر فعال در فتنه 88 و مرتبط با حلقه پاریس تا سران گروهک نهضت آزادی و جنبش مسلمانان مبارز حضور داشتند.

كد خبر : ۱۷۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:حجت‌الاسلام سیدمحمود نبویان با ارائه استدلال‌های عقلی و براهین قرآنی و نقلی، «مشایی» را به نگاه‌های پلورالیستی- اومانیستی که به گفته وی خاستگاه فراماسونری دارد، متهم کرد و گفت: شورای نگهبان نمی‌تواند اجازه دهد یک منحرف با فکر فاسد مجری نظام اسلامی باشد.

كد خبر : ۱۷۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان اظهار داشت: دو محور اساسی پیشنهادات این بود که آنها باید حق غنی‌سازی را به رسمیت بشناسند و به رفتارهای خصمانه خود با ملت ایران پایان دهند.

كد خبر : ۱۷۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بررسی بودجه 92 در کمیسیون تلفیق فرصت مغتنمی است که در ابتدای سال بسته اقدامات ضروری جهت تحقق حماسه اقتصادی در لایحه بودجه در نظر گرفته شود.

كد خبر : ۱۷۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:بازار خرید و فروش کلیه داغ داغ است. فروشندگان آگهی می‌کنند، گیرندگان بی‌پول رنج می‌برند، دلالان هم پا به پای تورم، قیمت می‌دهند،حالا برخی از کلیه‌های ۳۰ میلیون تومانی حرف می‌زنند.

كد خبر : ۱۷۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:آمریکا به چند علت مایل به پذیرش حق قانونی جمهوری اسلامی ایران و پایان دادن به چالش هسته ای نیست؛ علت‌هایی که مقامات رسمی آمریکا نیز بر آن تأکید ورزیده‌اند و یا به وضوح قابل فهم هستند.

كد خبر : ۱۷۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:آمریکا آزمایش موشکی خود که قرار بود هفته آینده انجام شود را به خاطر آنچه جلوگیری از سوء برداشت کره شمالی عنوان کرده به تأخیر انداخت.

كد خبر : ۱۷۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:رئیس ستاد ارتش آمریکا گفت: من از رهبر ایران یک سوال را دارم که او چه چیزی می‌خواهد به دست آورد و از او خواهم پرسید که به اعتقاد وی، برای آینده منطقه چه چیزی آماده شده است؟

كد خبر : ۱۷۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:سلامت دستگاه قضا باید تضمین شود ؛ در خود دستگاه قضا ارگانهایی هستند که امور نظارتی را انجام می دهند، مثل حفاظت اطلاعات قوه قضاییه و نظارت و ارزشیابی قضات که به صورت ویژه انجام می شود و با این مکانیسم ها قوه قضائییه ما به نسبت سایر ارگان ها دستگاه سالمی است

كد خبر : ۱۷۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:رئيس اداره تبليغات اسلامی شهرستان دورود از برپايی نمايشگاه «كوچه‌های مدينه» به‌مناسبت ايام فاطميه در اين شهرستان دورود خبر داد.

كد خبر : ۱۷۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:معاون بهداشتی وزارت بهداشت تصریح کرد: شماره تلفن سایت مشاوره سلامت ایرانیان که 1490 است در برخی ساعت‌ها فعلاً فعال نیست و ظرف 10 روز آینده فعالیت 24 ساعته خواهد داشت.

كد خبر : ۱۷۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز: چندین بیماری وجود دارد که می تواند از خزندگان و دوزیستان دست آموز به انسان منتقل شوند .

كد خبر : ۱۷۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز: معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفـت:  اولین جشنواره ملی پوستر خلیج فارس در  در لرستان برگزارمی شود.

كد خبر : ۱۷۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز: برنامه نود از ساعت 22 و 45 دقيقه دوشنبه شب 19 فروردين ماه 1392 به روي آنتن شبکه سوم سيما رفت.

كد خبر : ۱۷۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:یک شرکت آمریکایی به خاطنمازخواندن کارمندان خودرااخراج کرد.

كد خبر : ۱۷۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت:افزایش قیمت گازوئیل منوط به تائید مجلس است.

كد خبر : ۱۷۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:  بخش دوم کتاب "ناگفته های درمانی سفر حضرت آیت الله سیستانی و بحران نجف "  نوشته حاج حامد الخفاف/ ترجمه محمد رضا مروارید است که سال گذشته از سوی انتشارات اطلاعات منتشر  شد.

كد خبر : ۱۷۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:یک مقام امنیتی در کربلای معلی از کشف توطئه حمله به حرم امام حسین (ع) و تلاش برای خنثی‌سازی آن خبر داد.

 

كد خبر : ۱۷۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز: دولت، فعلا تصمیمی برای تغییر قیمت حامل های انرژی از جمله بنزین و گازوئیل ندارد.

كد خبر : ۱۷۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:مدیر روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت لرستان گفت: با بررسی های انجام شده توسط بازرسان این اداره كل، گرانفروشی 20 هزار لیتر گازوئیل در خرم آباد كشف شد.

كد خبر : ۱۷۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:شهرستان پلدختر در جنوب استان لرستان است.مردم شهرستان پلدختر انسانهایی نجیب و دوست داشتنی هستند.با توجه به اینکه در این شهرستان کارگاه یا کارخانجات و مراکز تولیدی عمده ای وجود ندارد،اکثر مردم به کشاورزی مشغولند

كد خبر : ۱۷۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:روزنامه کیهان نوشت:يك اصلاح طلب حامي هاشمي و خاتمي، به حمايت از اسفنديار رحيم مشايي در روزنامه حامي وي پرداخت.

 

 

كد خبر : ۱۷۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:معاون عمرانی استاندار بوشهر، مهم‌ترین لوازم مورد نیاز زلزله‌زدگان استان بوشهر را اعلام کرد.

كد خبر : ۱۷۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:انتخابات و مراجعه به آرای عمومی همواره در سال‌های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان یکی از دستاوردهای مهم نظام جمهوری اسلامی اسلامی مطرح بوده و به عنوان مهمترین شاخصه نظام مردم سالاری دینی مطرح بوده است.

كد خبر : ۱۸۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:شيطان به صورت پنهان در حال رشد است. برنامه و طرح‌هاي آن به شکل مخفيانه ساخته و پرداخته شده و اولين اقدامات آن به صورت نهاني انجام گرفته و اکنون آماده حمله است.

كد خبر : ۱۸۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:مدیر اداره آموزش و پرورش پلدختر گفت:درتطیلات نوروزامسال حدود10هزارنفرازمسافرین نوروزی رادر15آموزشگاه اسکان دادیم.

كد خبر : ۱۸۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:یکی از مناطق محروم و با سابقه شهرازنا جایی نیست جز فاز 2  ،فازی  که حدود بیست سال است که از شکل گیری آن می گذرد.

كد خبر : ۱۸۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:برنامه ریزی علمی در قالب دوره های كوتاه، میان و بلند مدت برای عمران و آبادانی شهرها بدر حوزه فعالیت شهرداری لازم وضروری است.

كد خبر : ۱۸۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:با گذشت زمان و عیان شدن تمرکز دشمنان ایران اسلامی بر روی قدرت نرم و مبادرت  برای تسلط بر اذهان عمومی و در مرتبه ای بالاتر تلاش  برای تغییر سبک زندگی مردمان جامعه اسلامی  ، شبکه های رنگارنگ ماهواره ای در قد و قامت های متفاوت به معرض ظهور رسیدند.

كد خبر : ۱۸۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:اخبارداغ 24ساعته گذشته

كد خبر : ۱۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:القاعده ووهابیون ریاکارتروریست های بزرگ سوریه هستند.

كد خبر : ۱۸۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۳


بیان روز:مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان با اشاره به زلزله خیز بودن این استان، بر ضرورت کنترل و نظارت بر ساخت و سازها در لرستان تاکید کرد و خواستار نظارت جدی نظام مهندسی بر عملکرد مهندسان ناظر شد.

كد خبر : ۱۸۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۳


بیان روز:نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم در پاسخ‌ به این سؤال که اگر هاشمی وارد انتخابات شود شما کناره‌گیری می‌کنید، گفت: برای چه کناره گیری کنم؛ انتخابات آزاد است و ما هم کار خود را می‌کنیم. البته آقای هاشمی گفت که کاندیدا نمی‌شود.

كد خبر : ۱۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۳


بیان روز:اميرسرتيپ پوردستان با بيان اينکه نفس مسيحايي امام(ره) جاني دوباره به ارتش بخشيد،‌ گفت: کارنامه ارتش در 34 سال از عمر انقلاب سرشار از افتخارات است و کارکنانی آماده، مستحکم و انگشت روی ماشه دارد تا جرات تجاوز را از هر دشمنی بگیرد.

كد خبر : ۱۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:مسوول روابط عمومی مرکز آموزش مهندسی بروجرد برنامه های هفته بزرگداشت روز ارتش در بروجرد را تشریح کرد.

كد خبر : ۱۸۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه12 گفت: 470هزار تن سیلو با ظرفیت استاندارد در استان برای ذخیره‎سازی غلات در دسترس است.

كد خبر : ۱۸۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:همایش فصلی اعضای هیات نظارت پلدختردرمسجدجامع این شهربرگزارشد.

كد خبر : ۱۸۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:تحقیقات آماری و نتایج آخرین سرشماری سال ۱۳۹۰ حاکی از کاهش ۵ درصدی جمعیت جوان کشور و ادامه این این روند طی ۱۰ سال آینده است. کارشناسان معتقدند نهادهای تصمیم گیر باید تغییرات زیرساختی سیاست کنترل جمعیت را از دهه ۶۰ آغاز می کردند.

كد خبر : ۱۸۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:بعد از ورود شرکت ‌های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت به بازار سرمایه و مشخص شدن قیمت ها ، این شرکت‌ها می توانند خرید و فروش سهام عدالت را ساماندهی و برنامه ریزی کنند.

 

 

كد خبر : ۱۸۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:رضا گلپور، نویسنده کتاب جنجالی شنود اشباح یک و دو در تازه ترین نوشته خود اقدام به افشاگری بی سابقه ای درباره اسفندیار رحیم مشایی، رییس دفتر و محمدرضا رحیمی، معاون اول دکتر احمدی نژاد کرده است

كد خبر : ۱۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:روزنامه درویژه های خودمنتشرکرد.

كد خبر : ۱۸۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:سخنگوی شورای نگهبان با تاکید بر ممنوعیت قانونی استفاده انتخاباتی از امکانات دولتی به کاندیداها هشدار داد هرگونه رفتار آنها برخلاف این قانون در بررسی صلاحیت‌شان تاثیرگذار خواهد بود.

كد خبر : ۱۸۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:مدیرعامل شرکت پتروشیمی لرستان گفت: در شرایطی پتروشیمی لرستان پیشرفت کرده که طی یک سال اخیر بدترین نوع تحریم علیه ایران در صنعت نفت و پتروشیمی بوده اما خوشبختانه این مهم مانع از تداوم روند اجرای این پروژه نشده است.

كد خبر : ۱۸۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:نماينده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت: تشکیل مجدد دانشگاه علوم پزشکی ایران در شرایطی که هر گونه ایجاد تنشی در مدت باقیمانده تا انتخابات درست نیست دوباره در مجلس مطرح می شود و مجلس از ابزار نظارتی خود استفاده می کند.

كد خبر : ۱۸۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:فرماندارپلدخترگفت:داوطلبان برای تسهیل و تسریع در روند ثبت نام می توانند به دفاتر پیشخوان خدمات دولت برای نام نویسی اولیه مراجعه کنند.

كد خبر : ۱۸۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:این روزها مشترکین اینترنت پرسرعت درپلدختربامشکلات قطعی واختلال مکرر مواجه هستندوباتوجه به اینکه بیشترکارهای اداری بصورت الکترونیکی واینترنتی صورت می گیردولی متاسفانه این اختلالات در اینترنت پرسرعت باعث مشکلات عدیده برای شهروندان پلدختری شده است.

كد خبر : ۱۹۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:این روزها مشترکین اینترنت پرسرعت درپلدختربامشکلات قطعی واختلال مکرر مواجه هستندوباتوجه به اینکه بیشترکارهای اداری بصورت الکترونیکی واینترنتی صورت می گیردولی متاسفانه این اختلالات در اینترنت پرسرعت باعث مشکلات عدیده برای شهروندان پلدختری شده است.

كد خبر : ۱۹۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:درگیری مسلحانه‌ای میان مردم ساکن در خانه‌های غیرقانونی معین‌زاده و نیروی انتظامی در گرفته و هنوز مشخص نیست که عاملان مرگ این پسر نوجوان چه فرد یا نهادی است.

كد خبر : ۱۹۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:روزنامه کیهان در شماره دیروز خود با اشاره به پیشنهاد یکی از روزنامه‌های اصلاح طلب مبنی بر کاندیداتوری همزمان هاشمی و خاتمی نوشت: «با توجه به قطعي بودن رد صلاحيت خاتمي و ترديدناپذيري اين امر، پيشنهاد روزنامه كارگزاران به اين معناست كه خاتمي براي رد صلاحيت شدن نامزد شده و در واقع به مثابه يك پيشمرگ انتحاري براي هاشمي عمل كند.

كد خبر : ۱۹۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:گسترۀ حقوق اجتماعی شهروندی و دخالت روز افزون دولت ها در عمل محدودیت‌هایی در حداقل چهار حوزه جرم، منازعه‌ها و دعواهای مدنی، كنترل اقتصادی و تأمین اجتماعی برای آزادی افراد و گروه‌های اجتماعی ایجاد كرده است كه بسته به فلسفۀ سیاسی دولت‌ها در نوسان است.

كد خبر : ۱۹۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:معاون بازرسی‌ سازمان حمایت از شناسایی ۴ پرونده تخلف شرکت های واردکننده خودرو خبر داد و گفت: پرونده تخلف شرکت های وارداتی با ارزش ۱۲۵ میلیارد تومان برای صدور حکم به تعزیرات ارسال شده است.

 

كد خبر : ۱۹۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:چند ساعت در شب می خوابید؟

 
كد خبر : ۱۹۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز: فرمانده انتظامی شهرستان الیگودرز گفت: دو هزار و 100 عدد سکه تقلبی در این شهرستان کشف و ضبط شد.

كد خبر : ۱۹۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:یعالون با اشاره به اینکه دنیا در مقابله با برنامه هسته ای ایران تا کنون تاخیر داشته است،

كد خبر : ۱۹۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: استان لرستان در سایه تلاش و پیگیری های مستمر و هدفمند مدیریت اجرایی در زمینه جذب اعتبارات عمرانی به عنوان دومین استان برتر كشور معرفی شده است.

كد خبر : ۱۹۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز: هشدارهای بازدارنده رهبر معظم انقلاب به دشمنان، جدی و مبتنی بر ظرفیت‌‌ها و واقعیت‌های قدرت دفاعی و قاطع ایران اسلامیاست وسپاه آماده مقابله باهرتهدیدی رادارد.

كد خبر : ۱۹۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:امروز چهارشنبه ٢٨ اردیبهشت ماه سال ١٣٩٢ هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور محمدرضا رحیمی، معاون اول رئیس جمهوری،رستم قاسمی، وزیر نفت و مهدی غضنفری وزیر صنعت،معدن و تجارت آغاز به کار کرد.

كد خبر : ۱۹۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:بر اثر انفجار شدید در یک کارخانه تولید کود شیمیایی نزدیک منطقه واکو در تگزاس امریکا حدود هفتاد تن کشته و صدها نفر دیگر زخمی شدند.

كد خبر : ۱۹۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:این دانشجوی بسیجی با بیان اینکه متاسفانه هیچ کدام از اعضای خانواده ام جرات بازگشت به منزل را ندارند، گفت: با توجه به اینکه این فرد و دوستانش از محل سکونتمان اطلاع دارند، ترجیح داده ایم تا رسیدگی قاطع نیروی انتظامی و قوه قضائیه در خانه اقوام سکونت داشته باشیم.

كد خبر : ۱۹۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:بعید به نظر می رسد که مدیران ارشد و میانی بانک مرکزی از اوضاع بازار مطلع نباشند اما سوال این است که چرا بانک مرکزی در اموری که نباید دخالت کند وارد می شود ولی در هنگامی که باید به نفع شهروندان وارد میدان شود، سکوتی تامل برانگیز می کند؟

كد خبر : ۱۹۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:"ح.ب.د" از جمله افرادي است كه نه تنها داراي پرونده هاي كلان بانكي است، بلكه داراي تخلفات گسترده‌اي در زمين‌خواري ،قاچاق کالا و..... است.

كد خبر : ۱۹۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:موسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران مسابقه نگارش فیلم نامه کوتاه با عنوان شهروند مسلمان ایرانی را برگزار می نماید .

كد خبر : ۱۹۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:منابع صهیونیستی از اصابت ۳ فروند موشک به شهر ایلات واقع در ساحل دریای سرخ در سرزمین های اشغالی فلسطین خبر دادند.

كد خبر : ۱۹۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:عضو ارشد حزب موتلفه اسلامی گفت:از نظر تشکل هم در ایران ما در کمیسیون ماده 10 احزاب، بالای 240 تشکل سیاسی داریم که از این بین فقط 10 تشکل فعال هستند

كد خبر : ۱۹۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:رییس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها با اشاره به اینکه در کل کشور، ۲۰۷ هزار نفر برای عضویت در شورای شهر و روستا انتخاب می‌شوند، گفت: تایید صلاحیت کاندیداهای شورای شهر و روستا بر اساس قانون جدید مجلس خواهد بود.

كد خبر : ۱۹۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:هاشمی رفسنجانی در دیدار نوروزی با سید محمد خاتمی به وی پیشنهاد داده است که از مدل ائتلاف سه گانه اصولگرایان استفاده کرده و ائتلافی میان خود، حسن روحانی و اسحاق جهانگیری تحت عنوان ائتلاف 1+2 اصلاح طلبان تشکیل دهد که این پیشنهاد با مخالفت خاتمی مواجه شده است.

كد خبر : ۱۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:یکی از نمایندگان مجلس آخرین فیش حقوقی خود را برای اطلاع عموم مردم در اختیار باشگاه خبرنگاران قرار داد.

كد خبر : ۱۹۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:پیام فضلی‌نژاد" امروز برای ارائه آخرین دفاعیات خود درباره اتهام ایراد افترا و نشر اكاذیب علیه اسفندیار رحیم مشایی با شكایت ریاست جمهوری در دادسرای فرهنگ و رسانه حاضر شد و ٣٠ صفحه لایحه دفاعیه به همراه یك فایل صوتی از مشایی و اسناد مكتوب خود را به بازپرس شعبه ١٢ ارائه كرد.

كد خبر : ۱۹۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:دو نفر از نمایندگان مجلس از وزیر دادگستری در خصوص نقش چهار نماینده در پرونده اختلاس سه هزار میلیارد تومانی سوال کرده‌اند که وزیر هفته آینده باید با حضور در مجلس به این سؤال پاسخ دهد.

كد خبر : ۲۰۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:تصویر صفحه اول روزنامه های سیاسی - اجتماعی ومهمترین عناوین روزنامه های امروزکشوردر ذیل آمده است

كد خبر : ۲۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:قیمت گوشت در فروشگاههای سطح شهر ناگهان به صورت فزاینده ای بالا رفته است و قیمت تا حدود ۶۰ درصد افزایش را تجربه می‌کند. در این میان، مسئولان تنظیم بازار کشور، حذف اختصاص ارز مبادلاتی به واردات گوشت و هدایت واردکنندگان به سمت تامین ارز از بازار آزاد است.

كد خبر : ۲۰۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:بررسی حقوقی چگونگی عزل اعضای شورای نگهبان درمجلس شورای اسلامی

كد خبر : ۲۰۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:مروری بر لیست شهرهای آلوده اینترنتی گویای آن است که هم‌چنان تهران با اختلافی جدی نسبت به استان‌های دیگر در صدر جدول آلوده‌های اینترنتی قرار دارد.

كد خبر : ۲۰۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:ماجراي پرونده جواد لاريجاني زماني قوت گرفت كه در تيرماه 91 برخي سايتهاي خارج از كشور اسناد جديدي از اين پرونده منتشر كردند. اسنادي 12 برگي كه نشان مي داد محمد جواد لاريجاني 342 هكتار زمين در ورامين را غصب كرده است.

كد خبر : ۲۰۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:پل شهر دورود که قرار بود سه ماهه تمام شود بعد از گذشت یک و نیم سال هنوز به بهره برداری نرسیده و این امر موجب انتقادات جدی مردم حاشیه رودخانه تیره شده است.

كد خبر : ۲۰۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:این روزها در در فضای مجازی خبر درباره زلزله 10ریشتری و نگرانی درباره آن بار دیگر حسابی داغ شده است.

كد خبر : ۲۰۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:رییس‌جمهور با بیان اینکه «می‌گویند باهات برخورد می‌کنیم»، اظهار کرد: برخورد کنید؛ شما عددی نیستید در برابر ملت که بخواهید برخورد کنید. ملت ایران هیچگاه در برابر ابرقدرت‌ها جا نزد و توی دهن آنها زد و باز هم این کار را می‌کند و شما که کسی نیستید. شما هر کدامتان هر گوشه‌ای از پرونده‌تان را بالا بزنیم دیگر جایی در بین ملت ایران نخواهید داشت.

كد خبر : ۲۰۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:یکی از اولویت های مجمع نمایندگان لرستان احیا و بازسازی کارخانجات تعطیل شده است.

كد خبر : ۲۰۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:نتایج بررسی پرونده ای در پزشکی قانونی نشان داد که پنجمین نفری که به دلیل چرك كردن گلو به پزشک مراجعه کرده و تزریق پنی سیلین چینی به مرگ وی منجر شده است.

كد خبر : ۲۰۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:سه بانک ملی، کشاورزی و تجارت دوباره در سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج‌ فعال شده اند و به هر متقاضی 50 میلیون ریال وام پرداخت می کنند .

 

 

كد خبر : ۲۰۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:نه‌تنها تک‌همسری منحصر به ما انسان‌ها نیست، بلکه رفتارهایی مانند خیانت یا جداشدن جفت‌ها از یکدیگر در قلمرو حیوانات نیز دیده می‌شود. وفادارترین جفت‌ها را در این قلمرو کرکس‌ سیاه، پنگوئن‌ها و سگ آبی تشکیل می‌دهند.

كد خبر : ۲۰۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:مفتی تونس با اشاره به اعزام 16 دختر از این کشور به سوریه تحت عنوان “جهاد نکاح”؛ فراخوان ها برای “جهاد” در سوریه را اشتباه بزرگ دانست و تأکید کرد: “جهاد نکاح” یکی از انواع فحشا و زنا است.

كد خبر : ۲۰۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:چندان نیازی به آمار و ارقام نیست. همین که به اطراف تان نگاه کنید، می بینید که تعداد پسران مجرد نسبت به نسل قبل چند برابر شده است.

كد خبر : ۲۰۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:این پرونده در حالی برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شده که تاکنون به اتهامات 55 متهم پرونده فساد بزرگ مالی رسیدگی و حکم اعدام چهار محکوم اصلی پرونده نیز تائید و برای اجرا به شعبه اجرای احکام دادسرای تهران ارسال شده است

كد خبر : ۲۰۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:فرمانده انتظامی استان لرستان جزئیات گروگان‌گیری مهندس یکی از شرکت‌های طرف قرارداد با بنیاد مسکن را تشریح کرد.

كد خبر : ۲۰۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:اولین جلسه‌ی کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد برگزار شد.

كد خبر : ۲۰۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:از بین رفتن تعادل در عرضه و تقاضای نیروی کار و تاخیر چندساله در ورود کارجویان متولد دهه 60 به بازار کار باعث انباشته شدن تقاضاهای شغل در کشور تا 3 میلیون نفر شده است با این حال به زودی باید منتظر ورود کارجویان دهه 70 به بازار کار و ایجاد موج دوم بیکاری پس از موج بیکاری دهه شصتی‌ها باشیم.

كد خبر : ۲۰۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:جو سازی مقام محترم رئیس جمهوری آقای احمدی نژاد در سفر به استان خوزستان غیر قابل قبول و مایه تشویش اذهان عمومی است و او به اینگونه سخنان پایان دهد.

كد خبر : ۲۰۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان، گفت: بیش از 3000 نفر در استان با استفاده از آیین‎نامه اجرایی مشاغل سخت و زیان‎آور بازنشسته پیش از موعد شدند.

كد خبر : ۲۰۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:متأسفانه کشورهای صادرکننده محصولات بهداشتی و درمانی از تحریم‌های ناعادلانه غرب علیه ایران و سوء مدیریت مسئولان، استفاده کرده و محصولات بی‌کیفیت را به کشور فروخته‌اند.

كد خبر : ۲۰۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:چه كسي در محوطه زير جايگاه به انتظار نشسته بود؟! و هنگامي كه برخلاف انتظارتان از مراسم استقبال نشد ترجيح داده شد كه آقاي مشايي آفتابي نشود؟! و سپس به پشنهاد ملک زاده مخفیانه خارج شد و به مزار عسل بدیعی رفت.

كد خبر : ۲۰۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:در اسلام، مردان و زنان مؤمن به تعامل و روابط هدفمند و مبتنی بر توسعه ارزش‌های دینی و فی مابین دعوت شده‌اند.

كد خبر : ۲۱۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:کواکبیان، خطاب به رئیس جمهور، افزود: اگر این صحبت‌ها دروغ و خالی‌بندی نیست، پرونده‌ها و اسناد را رو کن!

 

كد خبر : ۲۱۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:در شرایطی که داروهای چینی همچنان زمینه تشنج و بعضا مرگ بیماران را فراهم می‌کند، نایب رئیس دوم کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: اگر شما جایی سراغ دارید که داروی چینی توزیع می‌کند به ما اطلاع دهید تا شدیدا با آن برخورد کنیم.

كد خبر : ۲۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:با داغ شدن تنور انتخابات ، کاندیداها برنامه های خود را برای حل معضل بیکاری ارائه کردند.

كد خبر : ۲۱۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:فرمانده انتظامي اليگودرز از کشف يک‎هزار و 100 سکه تقلبي در اين شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۲۱۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:نسخه دیجیتالی کتاب‌های بهائیان در سایه غفلت مسئولان بر روی گوشی‌های تلفن همراه شهروندان تهرانی نصب می‌شود.

كد خبر : ۲۱۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:آقامهدی می‌گفت «وقتی دوستانم شهید می‌شوند گوشم را کنار دهانشان می‌برم ببینم در آخرین لحظات چه می‌گویند»، می‌گفت «آخرین حرفی که دوستان شهیدم زمزمه می‌کردند «حجاب» بود.

كد خبر : ۲۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت: مردم باحضورباشکوه درانتخابات 24خردادماه "نه" بزرگی رابه بدخواهان نظام جمهوری اسلامی خواهندگفت

كد خبر : ۲۱۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:استاندار لرستان گفت: عملیات ساخت پترو شیمی شهرستان كوهدشت در آینده نزدیك آغاز خواهد شد.

كد خبر : ۲۱۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:نویسنده کتاب «ایران، دیروز، امروز، فردا» گفت: آقای هاشمی این سه تا نامه را پیش امام خمینی (ره) برد و گفت نه پول داریم و نه کسی جبهه می آید و فرمانده سپاه هم گفته امکانات نداریم

كد خبر : ۲۱۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:یک شهروند ایرانی در نپال به اتهام برنامه ریزی برای حمله به سفارت اسرائیل بازداشت شد.

كد خبر : ۲۱۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:فرماندارپلدخترگفت:درانتخابات خردادماه روستاهای افرینه معمولان  وسرابحمام پلدختردارای 5کاندیدهستند

كد خبر : ۲۱۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:همرزم شهید خرازی گفت: زمانی که در عملیات کربلای ۴ ضرباتی به نیروهای ما وارد شد، شهید خرازی به سه دلیل بر انجام عملیلات کربلای ۵ تاکید کرد؛

كد خبر : ۲۱۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:محمد علی در ستکار یزدی یکی از شاهدان عینی حادثه طبس به مناسبت 5اردیبشت سالروز شکست نظامی آمریکا درطبس ،ابعاد این حادثه بزرگ را تشریح کرد.

كد خبر : ۲۱۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:اعضای ستاد جوانان اصلاح طلب با سید محمد خاتمی دیدار کردند و از وی خواستند تا با در نظر گرفتن آینده ایران و در تلاش برای نجات کشور، آبروی خود را فدای ایران کند و به عنوان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری آینده در صحنه حضور داشته باشند.

كد خبر : ۲۱۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:شواهد نشان می‌دهد که بر التهابات ناشی از تغییر در تقسیمات کشوری آن هم در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراها پایانی نیست.

 

 

كد خبر : ۲۱۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:«جن‌گیر» منتسب به دولت آزاد شد.

كد خبر : ۲۱۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:توضیح حجت الاسلام ذوالنوری درباره یک خبر،اجماع بر آقای خاتمی تنها در خانواده خاتمی است!،تکذیب خبر سرلیستی محسن‌هاشمی در انتخابات شوراها،«آبشار» آلن ایر روی «پاس» احمد شهید،دستور دولت به بانک مرکزی برای تعدیل ارزش ریال،توقیف ۲ شناور عراقی در آب‌های ایران،دستگیری ۷۸ ماهیگیر ایرانی در سومالی،تعویق جلسه دادگاه شکایت مشایی از مداحان،درگیری هواداران و مخالفان مشایی،آزادی جن‌گیر و رمال مشهور،قانون‌اساسی دست و پای رئیس‌جمهور را نمی‌بندد ایران از “خط قرمز” ساخت بمب اتمی،چشم منطقه به آمدن هاشمی است،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:استاندارلرستان گفت:ملت ایران اسلامی درانتخابات که شاخص نظام جمهوری اسلامی است رکوردزنی می کنند.

كد خبر : ۲۱۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:استاندارلرستان گفت:ملت ایران اسلامی درانتخابات که شاخص نظام جمهوری اسلامی است رکوردزنی می کنند.

كد خبر : ۲۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:رهبر معظم انقلاب دارا بودن روحیه مقاوم، برخورداری از تدبیر، روزمره فكر نكردن در مسائل اقتصادی، توجه به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، تكیه كردن بر نظرات كارشناسی، تهذیب اخلاقی و نپرداختن به حواشی را از جمله خصوصیات رئیس‌جمهور مطلوب ذكر كردند.

كد خبر : ۲۱۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه92 گفت که تلاش این کمیسیون برای آغاز بررسی بودجه در صحن علنی از 15 اردیبهشت است.

كد خبر : ۲۲۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:در این مطلب بر آنیم تا به بررسی ضرورت انتخاب اصلح، ویژگی های فرد اصلح، تکلیف گرایی یا نتیجه گرایی و همچنین روش شناسایی فرد مطلوب در انتخابات از دیدگاه مقام معظم رهبری بپردازیم.

كد خبر : ۲۲۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:سفر محمود احمدی نژاد ریاست جمهوری ایران به تبریز با حاشیه هایی همراه شد. حاشیه هایی که حتی برخی از سایت های خبری از آن به عنوان درگیری با احمدی نژاد در تبریز خبر دادند.

كد خبر : ۲۲۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:متاسفانه مسئله ترورشخصیت افراددرپلدختربه یک معضل تبدیل شده است.

كد خبر : ۲۲۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:این نماینده مجلس افزود: اتفاقات رخ داده در شرکت سایپا یکی از بزرگترین کلاهبرداریهای سده اخیر است. شاید این شرکت از شکایت خود گذشته باشد اما من از حق مردم نمی گذرم/ادعاهای این شخص یک ژست سیاسی در آستانه انتخابات است تا خود را به عنوان چهره مدافع حقوق ملت جا بزند و بنابراین اگر تکرار و تداوم داشته باشد، قطعا با شکایت مجدد سایپا مواجه خواهد شد.

كد خبر : ۲۲۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:یک تصادف سناریویی مشابه و حمله به به یکی دیگر از قویترین مردان ایران، خاطره مرگ روح الله داداشی را در ذهن اهالی ورزش بار دیگر تداعی کرد.

 

 

كد خبر : ۲۲۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:پیکر شهید نجفی رودبارکی در حالی دفن شد که همه مسئولین گویا عجله داشتند تا زودتر بروند و متاسفانه صحنه های نه چندان زیبایی بعد از ظهر در مزار شهدای گرگان دیدیم که شان شهدا را زیر سوال برد.

كد خبر : ۲۲۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:به مناسبت هفته عقیدتی وسیاسی وگرامیداشت شهادت علامه مطهری، کارکنان وسربازان ناحیه مقاومت بسیج درمسجدجامع این شهرباامام جمعه پلدختردیدارکردند.

كد خبر : ۲۲۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:متاسفانه مسئله ترورشخصیت افراددرپلدختربه یک معضل تبدیل شده است.

كد خبر : ۲۲۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:مسکن مهر بروجرد که سالهاست دل مردم را خوش کرده حال به دلیل جالبی بلاتکلیف است؛ مسئولان می گویند باید مردم منتظر بمانند در سفر هیئت دولت کلید خانه هایشان را تحویل بگیرند!

كد خبر : ۲۲۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:سیروس گرجستانی بازیگر نقش «یاور نیکوکار» در سریال تلویزیونی «کلاه پهلوی»، روز گذشته هنگام فیلمبرداری بخش‌های تازه این سریال دچار سانحه شد.

كد خبر : ۲۲۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:دبیر کل حزب‌الله در سخنرانی سه‌شنبه شب خود به موضوعات مختلف داخلی و منطقه‌ای اشاره کرد و ضمن بر شمردن چهار فرضیه نفوذ پهپاد به فلسطین اشغالی تاکید کرد که دوستان سوریه هرگز اجازه نمی‌دهند این کشور سقوط کند.

كد خبر : ۲۲۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:آماری مانند سقوط نرخ ازدواج در کنار رشد روز افزون طلاق که سالهاست تبدیل به روند ثابت شده اما هنوز مشتری ندارد!

كد خبر : ۲۲۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:خبرنگار ما کسب اطلاع کرد که عدم حضور سید محمد خاتمی در انتخابات قطعی شده است. بنابراین گزارش، خاتمی اخیراً اعلام کرده که با توجه به برخی محدودیت ها ، قطعاً در انتخابات کاندیدا نخواهد شد.

كد خبر : ۲۲۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:وقتی آمد یک هدیه در دستش بود که آن را به من داد، همه منتظر بودند ببینند ایوب‌خان برای تازه عروسش چه هدیه آورده؛ اما وقتی کادو را باز کردم،‌ حسابی جا خوردم.

كد خبر : ۲۲۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:محفل انسی باقرآن درپلدختربرگزارشد.

كد خبر : ۲۲۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:یک منبع آگاه اعلام کرد: داماد یکی از مدیران ارشد صدا و سیما چندی پیش در فروشگاه شهروند توسط مسئولان حراست توقیف شده است.

كد خبر : ۲۲۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:طی سال‌های اخیر با گسترش خطر حملات اینترنتی هر روز شاهد انتشار اخباری گوناگون از جنگ هکرها و ویروس‌نویسان هستیم. جنگی که اطلاعات حیاتی کاربران اینترنت را هدف قرار داده و ضرر و زیان‌ زیاد و گاه غیر قابل جبرانی را به آنها می‌زند.

كد خبر : ۲۲۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:مسوول واحد بازرسی و نظارت اداره صنعت ،معدن و تجارت شهرستان ری گفت:110 تن انواع روغن خوراکی مایع و جامد در یک واحد مسکونی در شهر ری کشف و ضبط شد.

كد خبر : ۲۲۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:یک کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه "شعار ما زنده باد اصلاحات است"، گفت: عده‌ای اصلاحات را طاعون و سرطان می‌دانند ولی اصلاحات در واقع همان امر به معروف و نهی از منکر است.

كد خبر : ۲۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:گذر از سال ۹۱ به سال ۹۲ با تجربه ای از بداخلاقی ها و تنش های سیاسی در کشور بود. سال ۹۲ آبستن انتخابات است و فضای نه چندان شفاف سیاسی کشور بر نگرانی ها می افزاید.

كد خبر : ۲۳۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:عسگراولادی،زمزمه انتصاب مرتضوي در پست جديد،تصادف خودروی همراهان وزیر ارشاد،مانع حضور هنرمندان در شورای شهر نشویم،استفاده ابزاري از ورزش در عرصه سياست،افشاگري معاون سابق ،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:دیشب دردوبخش خبری سیمای استانی افلاک وسراسری اختلاف آمارهای سازمان هواشناسی مشخص شد.

كد خبر : ۲۳۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه تعطیلی پنج‌شنبه‌های مدارس بر اساس قانون انجام شده است، گفت: مدارس سال آینده هم روزهای پنج‌شنبه‌ تعطیلند.

كد خبر : ۲۳۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:آیت‌الله سیدمحمد خامنه‌‌ای در گفت‌وگویی تفصیلی با فارس، با تاکید بر وجود سناریویی پیچیده از سوی دشمنان انقلاب برای ایجاد فتنه جدید در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو، اهداف و ابعاد مختلف این سناریو بویژه مطرح شدن نامزدی یک چهره مشهور سیاسی را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

كد خبر : ۲۳۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:سرمایه گذاران این پروژه که از ایرانیان مقیم خارج از کشور هستند به فاصله اندکی از ثبت شرکت خود و بدون مناقصه و طی مراحل اداری لازم مبالغ عظیمی را دریافت کرده اند که اسناد آنها موجود است.

كد خبر : ۲۳۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:شهردار تهران گفت: روند معقول و اصولی در انتصاب این است که فرد مسئول باید به نظام اسلامی و ولایت فقیه عشق بورزد و همچنین مدیر لایق و کارآمدی باشد. اگر توفیق خدمت پیدا کنم رویه‌های غلط را برهم خواهم زد.

كد خبر : ۲۳۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:نقدی تاکید کرد: سالم بودن پیکر این شهید راه حق، که پس از 14 قرن نمی‌باید جز خاکی از آن باقی مانده باشد از بارزترین دلایل حقانیت راه این صحابی بزرگوار است و هیچ کس به خاطر تعصب مذهبی کاری نمی کند که حقانیت حریف خود را عملا اثبات کند.

كد خبر : ۲۳۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:به مناسبت شهادت استادمطهری وروزمعلم از13نفرازمعلمان نمونه شهرستان پلدخترتجلیل شد.

كد خبر : ۲۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:با تلاش ماموران انتظامی شهرستان پلدختر یک باند سابقه دار تهیه و توزیع مواد مخدر در این شهرستان متلاشی شد.

كد خبر : ۲۳۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:حمله به دمشق ودخالت درمسائل داخلی سوریه به نفع اسرائیل نیست وبازنده اصلی این میدان اسرائیلی هاهستند.

كد خبر : ۲۳۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:رئیس جمهور با اشاره به اینکه می‌گویند 45 تومان به جیب مردم گذاشته‌ای و 90 تومان از جیب مردم برداشته‌ای، گفت: من می‌گویم شما این پول را از جیب مردم برداشته‌اید. در سال کل یارانه‌ای که می‌دهیم 41 هزار میلیارد تومان است،  9 هزار میلیارد تومان از این مبلغ از قدیم در قانون بودجه برای نان،‌ برق و شیر و 32 هزارتای بقیه را از مردمی می‌گیریم که مصرف و درآمد بالایی دارند.

كد خبر : ۲۳۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:اظهارنظر پیرامون اقدامات و سخنان اسفندیار رحیم مشایی و جریان منسوب به وی که در ادبیات سیاسی امروز ایران به عنوان " جریان انحرافی" از آن یاد می شود در میان کاندیداهای این دوره از انتخابات ریاست جمهوری به یکی از مباحث مهم انتخاباتی تبدیل شده است.

كد خبر : ۲۳۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:پس از انتشار این پیامک، یکی از مسئولان و متولیان آستان مقدس حضرت رقیه (س) با سایت شیعه‌آنلاین تماس گرفته و ضمن تکذیب مضمون پیامک اخیر، پشت پرده و علت انتشار این‌گونه پیامک‌ها را عنوان کرده است.

كد خبر : ۲۳۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:وبسايت راديو فرانسه در گزارشي به جزئيات همکاري سازمان منافقين با گروه‌هاي تروريستي و بقاياي رژيم صدام در سوريه پرداخت.

كد خبر : ۲۳۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:دبیر هیات تکواندو استان ضمن انتقاد از وضعیت فعلی ورزش استان، گفت: روند کنونی، ورزش را به بیراهه سوق می دهد.

كد خبر : ۲۴۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:دفتر حضرت آیت الله سیستانی در تهران ، هر نوع پیامک های با مضامین منتشر شده منتصب به ایشان را تکذیب کرد.

كد خبر : ۲۴۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:با اعلام رسمی وزیر کشور پروسه ثبت‌نام انتخابات یازدهم ریاست‌جمهوری در وزارت کشور آغاز و روند برگزاری این انتخابات شکل جدی تری به خود گرفت.

كد خبر : ۲۴۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:چهل و ششمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه عصر امروز در محل دفتر سخنگو برگزار شد.

كد خبر : ۲۴۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:این شب ها برنامه همدلی یکی از تولیدات شبانه صدا و سیمای مرکز لرستان که درحال پخش است و دراین برنامه با استفاده از زبان طنز به مسئله انتخابات در لرستان می پردازد.

كد خبر : ۲۴۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:حمله به دمشق ودخالت درمسائل داخلی سوریه به نفع اسرائیل نیست وبازنده اصلی این میدان اسرائیلی هاهستند.

كد خبر : ۲۴۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:تحقیقات دانشمندان به خوبی پاسخ سوالات اساسی ما پیرامون نحوه‌ی کارکرد این دنیا را ارائه کرده است. اما گاهی اوقات، محققان به دنبال مواردی می‌روند که هرگز تصور نمی‌کردیم دانستنشان بدرد بخور باشد. در این مقاله نگاهی داریم بر تحقیقات ارزشمندی که یافته‌های عجیب و غریبی را از تاریخ بشر بیرون کشیده و به پرسش‌هایی پاسخ داده که تصورشان نیز عجیب است!

كد خبر : ۲۴۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز: اسفندیار رحیم مشایی اخیرا در دیدار با جمعی از دانشجویان در واکنشی به اظهارات گذشته خود درباره «پایان دوره اسلام‌گرایی» ادعا‌های تازه‌ای را مطرح کرده که با علامت‌های سؤال متعددی همراه است.

كد خبر : ۲۴۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:خلق حماسه جز در تفکر جهادی عمل کردن بوجود نمی آید؛ باید دولتی در حماسه سیاسی بر مسند قدرت قرار گیرد که با سرعت و سربلندی ضعف های دولت های قبلی را در بحث اقتصاد و معیشت مردم جبران و حل نماید.

كد خبر : ۲۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:امروزحال وهوای وزارت کشوربرای کاندیداهای ریاست جمهوری چطوربود

كد خبر : ۲۴۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:این شب ها برنامه همدلی یکی از تولیدات شبانه صدا و سیمای مرکز لرستان که درحال پخش است و دراین برنامه با استفاده از زبان طنز به مسئله انتخابات در لرستان می پردازد.

كد خبر : ۲۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:ما نه تنها مخالف حضور آقای هاشمی در انتخابات ریاست جمهوری نیستیم، بلکه از وی درخواست داریم که در انتخابات شرکت و بار دیگر مردم را تجربه و پاسخ آنها را عملاً دریافت کنند.

كد خبر : ۲۴۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:رئیس جمهورگفت: امروز در سوریه چه کسی دیگری را می‌کشد؟ دو گروه که هر دو از یک ملت هستند. هر دو جزو ملت سوریه هستند.دشمن در سوریه به دنبال سوءاستفاده است.

كد خبر : ۲۴۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:مصطفی محمدنجار ضمن اعلام ثبت‌نام 75 نفر از نامزدها در روز اول مهلت ثبت نام کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، از ارسال روزانه پرونده کاندیداها به شورای نگهبان خبر داد.

كد خبر : ۲۴۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس گفت: طی هفته‌ آینده وزیر اقتصاد در خصوص کشت و صنعت لرستان در صحن علنی مجلس باید پاسخگو باشد.

كد خبر : ۲۴۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:از دیرباز و در همه جهان زندگی خصوصی ورزشکاران مشهور به خصوص فوتبالیست ها مورد اهمیت رسانه ها و مردم بوده. این مسئله در ایران نیز صدق می کند و خیلی از مردم دوست دارند از رخدادهای زندگی ورزشکاران مورد علاقه خود مطلع شوند.

كد خبر : ۲۴۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان گفت: انتخابات شوراها در 80 درصد روستاهای لرستان برگزار می شود.

كد خبر : ۲۴۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:تحولات سوریه در هفته جاری وارد مرحله تازه‌ای شده و پس از سوء استفاده رژیم صهیونیستی از شرایط حاکم بر این کشور برای ضربه زدن به تاسیسات نظامی آن و کمک به شورشیان مسلح وابسته به جبهه النصره که با چراغ سبز آمریکا صورت گرفته، به نظر می‌رسد عزم جمهوری اسلامی ایران برای حمایت گسترده‌تر از این عضو محور مقاومت فرایند دیگری را تجربه می‌کند

كد خبر : ۲۴۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:دادگاهی در ایتالیا اتهام تخلف مالیاتی «سیلویو برلوسکونی» نخست وزیر سابق و در تنگنا قرار گرفته این کشور را تأیید کرد.

كد خبر : ۲۴۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:از صبح امروز (پنج‌شنبه) سومین روز ثبت‌نام از داوطلبان کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری آغاز شد که اخبار آن به صورت لحظه به لحظه در متن این خبر بروزرسانی می شود.

كد خبر : ۲۴۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:مراسم جشن اردیبهشت تئاتر ایران با حضور جمعی از هنرمندان حوزه نمایش استان لرستان روز چهارشنبه در محل تالار کوهسار دورود برگزار شد.

كد خبر : ۲۵۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:برخي خبرها حاكيست اسفنديار رحيم‌مشايي روز جمعه براي كانديداتوري در انتخابات ثبت‌نام خواهد كرد.

كد خبر : ۲۵۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:سرود ملی «تحریم»  با شعری از ایوب قلعه و صدای افشین سردره‌ای اجرا و رونمایی شد.

كد خبر : ۲۵۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی لرستان از کمک 250 میلیون توماني به بیماران «صعبالعلاج» کمبضاعتی که دارویشان گران بوده خير داد.

كد خبر : ۲۵۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:بیماران پلدختر برای رساندن بیماران خود به اورژانس باید از موانع زیادی عبور کنند، تا بیمار خود را از خطر مرگ نجات دهند.

كد خبر : ۲۵۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:فرمانده ناحیه مقاومت بسیج  پلدخترگفت:جهادگران عرصه اقتصادی می توانندباتفکربسیجی وتلاش توتطئه هاوتحریم های دشمنان راباشکست مواجه کرده ومردم باتوجه به شاخص ولایت درهمه صحنه ها به ویژه انتخابات خلق حماسه می کنند.

كد خبر : ۲۵۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:جانشين رئيس ستاد انتخابات کشور گفت: امروز تایید صلاحیت‌ كانديداهاي انتخابات شورای شهر در هیات‌های اجرایی به پایان رسيد و باید به هیات‌های نظارت برای بررسی فرستاده شود.

كد خبر : ۲۵۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:یک نامزد احتمالی انتخابات ریاست جمهوری، در نشستی به همدانیهای مقیم تهران وعده داده است که تراکم ساختمانی 10 الی 12 طبقه ای وقطعه زمین هشت هزار متری را در اختیار آنها قرار دهد.

كد خبر : ۲۵۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:صبح امروز زلزله‌ای به بزرگی 2 / 6 ریشتر بندر جاسک واقع در استان هرمزگان و زلزله شدیدی به قدرت 6/2 در ساعت 6:38 بامدادامروز شنبه در ناحیه بشاگرد در شمال بندر جاسک رالرزاند

كد خبر : ۲۵۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:مرکز پژوهش های مجلس پیش بینی کرد نرخ تورم سال جاری 32 درصد، نرخ رشد اقتصادی بین 0.7 تا منفی 4 درصد و نرخ رشد نقدینگی بیش از 30 درصد باشد.

كد خبر : ۲۵۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:مدیر عامل صندوق مهر امام رضا(ع) با بیان اینکه وام خود اشتغالی ۲۰ میلیون تومان شده، ‌گفت: امسال ۹ هزار میلیارد تومان برای اشتغال در نظر گرفته شده است.

كد خبر : ۲۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:وزیر رفاه دولت نهم گفت: به صورت مستقل وارد انتخابات شده‌ام و فکر می‌کنم به یک تحول در مدیریت کشور نیاز داریم.

كد خبر : ۲۵۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:پايگاه اطلاع‌رساني khamenei.ir به بازخواني تذكرات رهبر انقلاب برای ایام ثبت نام كاندیداها پرداخت.

كد خبر : ۲۵۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:کامران باقری لنکرانی گفت: اصلاح طلبها خودشان هم باور ندارند که در انتخابات ریاست جمهوری آرا چشمگیری داشته باشند،رقابت اصلی در انتخابات ریاست جمهوری بین جریان های اصولگرایی است.

كد خبر : ۲۵۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:رییس جمعیت هلال احمر شهرستان سلسله ازحداث پایگاه امداد جاده ای موقت درمنطقه کاکا رضا خبرداد.

كد خبر : ۲۵۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:مدیر کل ورزش و جوانان لرستان گفت: در حالی که لرستان از حیث استعدادهای  ورزشی جزء بهترین های کشور است اما متاسفانه از لحاظ زیرساخت و سرمایه گذاری بخش خصوصی در ورزش در فقر به سر می بریم.

كد خبر : ۲۵۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:اعضای هیئت اجرایی یازدهمین دوره ریاست جمهوری در شهرستان پلدخترانتخاب شدند.

كد خبر : ۲۵۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:اخبار لحظه به لحظه ستاد انتخابات کشور در روز پایانی ثبت نام نامزدها را به روایت بیان روز بخوانید.

كد خبر : ۲۵۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:هاشمی رفسنجانی و اسفندیار رحیم مشایی با حضور در ستاد انتخابات کشور در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم ثبت نام کردند.

كد خبر : ۲۵۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:مجلس شورای اسلامی رسیدگی به لایحه بودجه سال 1392 را با تشریح گزارش تلفیق لایحه بودجه سال جاری توسط سخنگوی این کمیسیون آغاز کرد.

كد خبر : ۲۵۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:امیر قلعه‌نویی می‌گوید به خاطر اعتراض به هواداران در جشن قهرمانی استقلال شرکت نکرده است.

كد خبر : ۲۵۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:اداره برق قدیم شهرستان ازنا به مکانی برای جمع آوری زباله ها تبدیل شده است که باعث زشت شدن چهره شهر شده است.

كد خبر : ۲۵۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:رییس ستاد انتخابات لرستان، گفت: صلاحیت بیش از 98 درصد داوطلبان انتخابات شوراهای روستایی و 90 درصد شوراهای شهری استان توسط هیأت‎های اجرایی تأیید شده است.

كد خبر : ۲۵۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:مهلت ارسال آثار به پنجمين جشنواره نماهنگ رضوی در استان لرستان که با هدف اشاعه و ترويج فرهنگ رضوی و گسترش فعاليت‌های مرتبط با سيره ائمه معصومين(ع) برگزار می‌شود، 30 مردادماه امسال اعلام شد.

كد خبر : ۲۶۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:"عبدالله الربیعه" وزیر بهداشت عربستان سعودی اعلام کرد از ماه اوت گذشته تا کنون تعداد 15 نفر در این کشور بر اثر ابتلا به ویروس شبه سارس جان خود را از دست داده اند.

كد خبر : ۲۶۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:هشتمین جلسه رسیدگی به پرونده قضات بازداشتگاه کهریزک لحظاتی قبل در شعبه ۷۶ دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی مدیر خراسانی آغاز شد.

كد خبر : ۲۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:وزیر آموزش و پرورش از برگزاری آزمون استخدامی در این وزارتخانه خبر داد و گفت: هر چه زودتر باید آزمون را برگزار کنیم اما وقتی زمان می‌گوییم، اگر یک هفته دیر یا زود شود، مسائلی به وجود می‌آید.

كد خبر : ۲۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:علي‌اکبر ولايتي كانديداي يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري است.

كد خبر : ۲۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:این روزها نگاه بسیاری از فعالان سیاسی به شورای نگهبان است در واقع از روز یکشنبه 22 ام اردیبهشت همه راهها به شورای نگهبان ختم می شود در این زمینه با عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان گفت و گویی انجام داده ایم.

كد خبر : ۲۶۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:مدیر آموزش و پرورش شهرستان پلدخترگفت:حضور پرشور مردم در این انتخابات تجدید بیعت با مقام معظم رهبری و نشانه اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

كد خبر : ۲۶۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:دکتر کوین بَرِت ، اسلام‌شناس و تحلیل‌گر مسایل آمریکا و خاورمیانه در یادداشتی در پرس‌تی‌وی به بررسی زوایای گوناگون ترور مالکوم شباز در مکزیک پرداخته و می‌نویسد: مالکوم ایکس موثرترین مبارز مسلمان آمریکایی در قرن 20 به شمار می رود و اکنون نوه وی یعنی ملکوم شباز در مکزیک ترور شده است.

 

كد خبر : ۲۶۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:فعالیت‌های بهائیت در دو دولت سازندگی و اصلاحات از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که با شناسایی و بررسی عملکرد اقتصادی و اجتماعی این فرقه به عمق نفوذ و رابطه این فرقه با بدنه دولت پی خواهیم برد.

 

كد خبر : ۲۶۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم آباد گفت: در حال حاضر نرخ بیکاری در لرستان دوبرابر نرخ بیکاری کشور است که این امر به دلیل عدم سرمایه گذاری کافی در استان است

كد خبر : ۲۶۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:دانشجویان دانشگاه لرستان دراین موردصحبت می کنند

كد خبر : ۲۶۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:در جاده شهرك المهدي به سمت ازنا درامتداد بلوار زيرسازي نامطلوب است،متلاشي بودن آسفالت از يك سو و تركيدگي لوله هاي آب از سوي ديگر باعث آبگرفتگي و ترافيك شده است.

كد خبر : ۲۶۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان گفت: دو آبشار جدید و زیبا در مناطق بکر لرستان شناسایی شد.

كد خبر : ۲۶۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:تنها راه مقابله با دسیسه دشمنان حضور حداکثری در انتخابات است  که دشمنان را  نامیدمی کند.

كد خبر : ۲۶۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:ثبت نام «کاندیداهای مشقی» برای این صورت می گیرد که زمینه یک تبیلغات روانی علیه شورای نگهبان فراهم شود. آیا این حضور به منظور یک انتحار سیاسی صورت گرفته است؟

كد خبر : ۲۶۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز: در نگاه نخست به نظر می‌رسد که میان اخلاق و فناوری تعاملی وجود ندارد. بحث‌های اخلاقی عمدتا در حوزه هنجارها، بایدها و ارزش‌ها هستند و تکنولوژی به ابزار‌ها و مصنوعات می‌پردازد، فلذا در نگاه اول و سطحی ارتباط منطقی دیده‌ نمی‌شود، دکتر حسین شیخ‌رضایی، عضو هیات علمی گروه مطالعات علم موسسه پژوهشی حکمت وفلسفه در طرح پژوهشی خود در حال بررسی ارتباط این دو باهم است.

كد خبر : ۲۶۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:برنامه نود از ساعت 22:31 دوشنبه شب 23 ارديبهشت ماه 1392 به روي آنتن شبکه سوم سيما رفت.

كد خبر : ۲۶۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره پرونده تبانی لیگ دسته یک صادر شد.

كد خبر : ۲۶۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:در یک اقدام کم سابقه گروهی از تبهکاران سایبری با استفاده از تکنیک‌های نفوذ به پایگاه داده‌های بانک‌های سراسر جهان موفق شدند، اطلاعات مربوط به کارت‌های اعتباری کاربران را استخراج کرده و مبلغی در حدود 45 میلیون دلار یعنی حدود 157 میلیارد تومان (البته با احتساب دلار 3500 تومان!) را سرقت کنند.

كد خبر : ۲۶۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:در لابلای برنامه منافقین برای اغتشاشات پس از انتخابات 92، سناریوی کشته سازی حداقل 50 نفر به چشم می خورد که اگر عوامل اطلاعاتی و نظارتی در انتخابات ذره ای غفلت کنند می تواند هزینه سنگینی را به بار آورد.

كد خبر : ۲۶۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:رئیس پلیس کشوردر پاسخ به دانشجویی در مورد پوشاندن لباس زنانه در مریوان گفت: لباس زنانه تن این اراذل و اوباش نکردند و آنها یک تن بان بود که روی سرش بسته بودند که با ماموران متخلف برخورد کردیم. البته بار دیگر از تمام زنان کردستان عذرخواهی می کنم.

كد خبر : ۲۶۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:رئيس كميته محيط زيست شوراي شهر تهران و داوطلب دور چهارم شوراها از سوي هيات اجرايي انتخابات شوراها رد صلاحيت شد. وي كه اتهاماتش را سياسي مي‌داند و مي‌خواهد که آن‌ها را اثبات کنند.

كد خبر : ۲۶۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:سخنگوی شورای نگهبان از تائید پیشنهاد ارائه برنامه از سوی کاندیداهای ریاست جمهوری توسط هیات نظارت مرکزی خبر داد و گفت: در مورد برخی از کاندیداهایی که در احراز صلاحیتشان تردید داریم دعوت می شوند تا برنامه شان را ارئه دهند تا به یک نتیجه قطعی برسیم.

كد خبر : ۲۶۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:اوضاع ایران درزمان ریاست جمهوری هاشمی رفسنجانی ازنگاه مجله گل آقا

كد خبر : ۲۶۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:مدیر آموزش و پرورش شهرستان پلدخترگفت:حضور پرشور مردم در این انتخابات تجدید بیعت با مقام معظم رهبری و نشانه اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

كد خبر : ۲۶۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:احداث کارخانه نورد،پالایشگاه، کارخانه سیمان وپمپاژهای آبرسانی کشاورزی مطالبه جدی مردم پلدخترازرئیس جمهوراست .

كد خبر : ۲۶۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:ثبت نام ساعت آخری هاشمی رفسنجانی برای کاندیداتوری دوره یازدهم ریاست جمهوری آن هم درسن80 سالگی وتجربه دو شکست در انتخابات مجلس شورای اسلامی و ریاست جمهوری و عدم اقبال تداوم حضور در ریاست مجلس خبرگان رهبری بسیاری ازاندیشمندان و صاحبان قلم  را با این سؤال مواجه کرده است چه انگیزه ای هاشمی رفسنجانی را فقط یک ساعت قبل از اتمام مهلت ثبت نام به این عرصه کشانید که به ضم خویش به برخی ازاین دلایل می پردازیم.

كد خبر : ۲۶۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:در دهه سوم اردیبهشت ماه در حالی لرستان روزهای بارانی خوبی را پشت سر گذاشت که با آمدن ریزگردها باز هم هوای استان در شرایط ناسالم قرار گرفت.

كد خبر : ۲۶۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:استاندار لرستان  گفت: در دور چهارم سفر هیئت دولت به لرستان پروژه های مهر ماندگار با اعتبار 900 میلیارد تومان افتتاح خواهند شد.

كد خبر : ۲۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:صندوق بيمه کشاورزي لرستان در سال 91-90 نزديک به 190 ميليارد ريال غرامت به خسارت ديدگان بخش کشاورزي ودامي استان پرداخت کرد.

كد خبر : ۲۶۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:بی بی سی که در سال ۸۸ بیشترین نقش را در القای”تقلب” و سازماندهی “فتنه و آشوب” های پس از انتخابات برعهده داشت، در اقدامی هدفمند با حمایت قاطع از کاندیداتوری آقای هاشمی رفسنجانی، وی را کاندیدای پیروز انتخابات معرفی کرد.

كد خبر : ۲۶۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:میان خانه‌های تاریخی ثبت شده در تهران با خانه‌ «میرزا بزرگ نوری» مواجه می‌شویم که منزل پدری و محل تولد میرزا حسینعلی نوری سرکرده فرقه «بهائیت» است، اقدامی که مشخص نیست عامدانه بوده یا سهوی؟!

كد خبر : ۲۷۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:امام جمعه پلدختر با تبلیغاتی دانستن سفر دولت به لرستان گفت: رئیس جمهور مانند دیگر سفرهای استانی خود روز چهارشنبه فقط به دنبال تبلیغات برای مشایی در لرستان است نه بیشتر.

كد خبر : ۲۷۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:احداث کارخانه نورد،پالایشگاه، کارخانه سیمان وپمپاژهای آبرسانی کشاورزی مطالبه جدی مردم پلدخترازرئیس جمهوراست .

كد خبر : ۲۷۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری طبق آخرین آمار ارائه شده تاکنون 135 هزار و 208 نفر از کارکنان دستگاه‌های دولتی توانسته‌اند پیش از موعد بازنشسته شوند.

كد خبر : ۲۷۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:در پی اقدام محمود احمدی نژاد در همراه شدن با فامیلش ، اسفندیار رحیم مشایی به هنگام ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری ، موجی از انتقادات علیه این اقدام ساختارشکنانه در میان افکار عمومی شکل گرفت و کار به جایی رسید که هیأت نظارت بر انتخابات ، این اقدام را تخلف نامید و قرار شد موضوع برای رسیدگی ، به قوه قضائیه ارجاع شود.

كد خبر : ۲۷۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:هیئت دولت درحالی قراراست پابه لرستان بگذارد که مردم این دیار سرگرم شنیدن وعده ووعیدهای نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری اند.

كد خبر : ۲۷۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:امام جمعه پلدختر گفت: خیرین شهرستان با همکاری برخی ادارات مبلغ 40 میلیون ریال برای برگزاری اعتکاف در پلدختر کمک نقدی کردند.

كد خبر : ۲۷۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:دیوارنویسی، فعالیت انتخاباتی کارمندان در ساعات اداری؛ استفاده از وسایل و امکانات وزارتخانه‌ها، ادارات، شرکت‌های دولتی و مؤسسات وابسته به دولت و شهرداری‌ها و شرکت‌ها وا نتشار اعلام نظر شخصیت‌ها (بدون ذکر عنوان و مسئولیت آنان)، مجامع، احزاب و گروه‌های مجاز، در تأیید نامزد انتخاباتی، پیگرد قانونی دارد.

 

 

كد خبر : ۲۷۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:اخیراً ثروت عطاء الله، یکی از نمایندگان حزب سلفی «نور» در مجلس شورای ملی مصر، طی اظهاراتی که نشان از نفرت بیمارگونه وی از شیعیان دارد، شیعیان را افرادی خطرناک تر از «زنان عریان» خوانده است.

كد خبر : ۲۷۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:با حضور جمعي از مسوولان بروجرد و مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان، کلنگ انبوه‌سازی 160 واحدی مسکن ایثارگران واجد شرایط در شهرک اندیشه بروجرد  به زمین زده شد.

كد خبر : ۲۷۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداري پليس‌آگاهي ناجا از انهدام باند 8نفره کلاهبرداري تلفني از روساي شعب 3بانک خبرداد.

كد خبر : ۲۷۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:پلیس مصر در اعتراض به ربودن 7 نظامی این کشور، گذرگاه رفح در مرز غزه را بست و تاکید کرد تا بازگشت این افراد، رفح را بازگشایی نخواهد کرد.

كد خبر : ۲۷۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:قاضي سراج گفت: دادگاه رسيدگي به پرونده مهدي هاشمي به فعاليت سياسي وي ورود نمي‌كند.

كد خبر : ۲۷۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان نظارت دقیقی بر انتخابات شوراها دارند، گفت: اینکه گفته شده نظارت در مورد انتخابات شوراها صفر است درست نیست و به نظر می‌رسد اطلاعات درستی به ایشان (جنتی) نرسیده است.

كد خبر : ۲۷۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:هرچه به 24 خرادماه زمان برگزاری چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نزدیک می شویم تنور انتخابات داغ ترمی شود و عضی ها هم خوب به نقض قانون می پردازند.

كد خبر : ۲۷۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:مدیرعامل شرکت پخش فرآورده ای نفتی استان لرستان از کشف 62 هزار و 100 لیتر نفت سفید ذخیر شده غیرمجاز در این استان خبر داد.

كد خبر : ۲۸۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:نمایندگان خرم آباد،کوهدشت ، پلدختر ، دورود وازنادرمجلس شورای اسلامی ازعدم امضای حکم رئیس سازمان نظام پزشکی توسط رئیس جمهور،کاهش بودجه فرهنگی ، اعمال عدالت درکشوروبرخوردجدی باموتور سیکلت سوران متخلف انتقادکردند.

كد خبر : ۲۸۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:رییس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در کشور توضیح داد: در انتخابات این دوره شوراها 300 هزار نفر ثبت‌نام کردند که از این تعداد 3000 شکایات به هیات‌های نظارت در مورد روند بررسی صلاحیت کاندیدا‌ها در هیات‌های اجرایی رسیده است در واقع تنها یک درصد کاندیدا‌ها نسبت به بررسی صلاحیت‌شان اعتراض داشتند.

كد خبر : ۲۸۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:دو جاسوس سرویس های اطلاعاتی بیگانه سحرگاه روز یک‌شنبه به دار مجازات آویخته شدند.

كد خبر : ۲۸۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:برخي پزشكان شهرمان مي‌گويند: در وزارت بهداشت و در مان هر گاه مي‌خواهند مثالي براي حجم بالاي مراجعان و شلوغي بيمارستاني بزنند، از بيمارستان عشاير خرم‌آباد نام مي‌برند.

كد خبر : ۲۸۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:نماینده مردم خرم آبادو دوره چگنی گفت: بودجه امسال لرستان مشابه بودجه سال گذشته است ودراین بودجه لرستان هیچ  پیشنهادی ازطرف کمیسیونها برای تامین بودجه استان دریافت نکرده است.

كد خبر : ۲۸۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:هرچه به 24 خرادماه زمان برگزاری چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نزدیک می شویم تنور انتخابات داغ ترمی شود و عضی ها هم خوب به نقض قانون می پردازند.

كد خبر : ۲۸۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز: باند بازی و زد و بندهای اداری در شهرداری شهرستان بروجرد و سپردن کارهای عمرانی به افراد نالایق باعث حیف و میل شدن و گاهاً به خطر افتادن جان مردم می شود.

كد خبر : ۲۸۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:فرمانده انتظامی استان لرستان از دستگیری یک نفر کلاهبردار 2 میلیارد و 742 میلیون و 850 هزار ریالی و شناسایی 62 نفر مالباخته در 'خرم آباد' لرستان خبر داد .

كد خبر : ۲۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:پیامبر اعظم(ص) می‌فرماید: از اولین شب جمعه در ماه رجب غافل نشوید؛ زیرا شبی است که فرشتگان آن را «لیلة الرغائب» می‌نامند. مقداری که از شب گذشت، هیچ فرشته‌ای در آسمان‌ها و زمین نمی‌ماند مگر اینکه در کعبه و اطراف آن جمع می‌شوند.

كد خبر : ۲۸۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:محمد علی مهتدی تحلیل گر ارشد مسائل منطقه در میزگرد" تقابل شیعه- سنی چالش پیش روی جهان اسلام" که در محل دیپلماسی ایرانی برگزار شد تاکید می کند که نزاع میان شیعه و سنی بیش از اتفاقی با ریشه های اعتقادی، مولود توطئه های دستگاه های اطلاعاتی غرب است

كد خبر : ۲۸۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:دادگاه پاکستان روز دوشنبه با آزادی پرویز مشرف رئیس جمهور سابق به قید وثیقه موافقت کرد. مشرف به علت پرونده ترور بی نظیر بوتو نخست وزیر سابق در سال 2007 میلادی در بازداشت خانگی به سر می برد.

كد خبر : ۲۸۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:هدف از اصلاحات اقتصادی این است که رابطه بین دولت و شهروندان به یک رابطه پولی تبدل شود. به بیان دیگر کابینه احمدی نزاد با ارایه یارانه های نقدی که در دهه های گذشته بی سابقه بود، یک قید و بند مالی و مستقیم بین مردم و دولت ایجاد کرده است.

كد خبر : ۲۸۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت: زکات اموال، سبب بیمه شدن ثروت انسان می‌شودوبرگزاری همایش و برنامه‌های مرتبط را گامی موثر در زمینه درونی کردن فرهنگ زکات برشمرد.

كد خبر : ۲۸۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در آخرین اظهارنظر خود درباره مباحث تخصصی میراث فرهنگی، کشور اول دنیا در داشتن بالاترین آمار میراث ثبت شده جهانی در یونسکو را کشور سوم جهان اعلام کرد.

كد خبر : ۲۸۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:آیت‌الله هاشمی در صورت احراز صلاحیت وی از سوی شورای نگهبان حق دارد فردای قیامت از اعضای محترم این شورا شکایت کند که چرا ایشان را از دامی که پیش روی او گسترده بودند، نجات نداده‌اند؟!

كد خبر : ۲۸۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:پایگاه اطلاع رسانی بیان روزدرنظردارداخباربه روزنمایندگان لرستان درمجلس شورای اسلامی رامنتشرکند.

كد خبر : ۲۸۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:آيت‌ا‌لله هاشمي رفسنجاني؛ آن‌گونه كه مشي ديني و سياسي‌شان است و در بيانيه اعلام حضور هم تأكيد كردند؛ عدل و اعتدال ديني و ملي را اساس برنامه‌هاي خويش قرار داده است و

كد خبر : ۲۸۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز:سعید جلیلی، غلامعلی حدادعادل، محسن رضایی، حسن روحانی، محمدرضا عارف، محمد غرضی، محمدباقر قالیباف، علی‌اکبر ولایتی ۸ نامزد تأیید صلاحیت شده از سوی شورای نگهبان هستند.

كد خبر : ۲۸۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:بایداز طریق ستادباسازی عتبات عالیات برنامه های متنوع فرهنگی درمناسبت های مختلف دینی،مذهبی، وانقلابی برگزارشود تا مردم بهتر بااین ستادآشنا شوند.

كد خبر : ۲۹۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز:برداشت بي رويه گونه گياهي موسيررا در لرستان در آستانه انقراض قرار داده است

كد خبر : ۲۹۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز:مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گزارش جدید خود درباره برنامه هسته‌ای ایران را منتشر کرد.

كد خبر : ۲۹۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲


بیان روز:هزینه یک شب بستری در بیمارستان خصوصی تا ۶۰۰ هزار تومان افزایش یافته است. با این حال سکوت سنگین بین مدیران حوزه سلامت نظر همگان را جلب می کند

كد خبر : ۲۹۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲


بیان روز:استاندارلرستان گفت:رسانه ها و روابط عمومي ها دو بازوي قوي براي پيشبرد اهداف کشور هستند و نقطه عطف پيوند مديران با مردم تلقي مي شوند.

كد خبر : ۲۹۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲


بیان روز:مسئول ستادزکات کمیته امدادامام خمینی(ره) لرستان گفت:درسال جاری 80مسجددرروستاهای بالای 5هزارنفرجمعیت دراستان ساخته می شود.

كد خبر : ۲۹۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:کاندیداها بایددرتبلیغات انتخابات حرمت مردم وسایر کاندیداها راراعایت کنند

كد خبر : ۲۹۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲


بیان روز:می توان گفت درخشنده ترین برگ تاریخ دوران جنگ تحمیلی سوم خرداد 1361است.

كد خبر : ۲۹۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲


بیان روز:امام جمعه پلدختر گفت: سیدحسن خمینی ومطهری نباید بااین نامه بازی ها التهاب درکشورایجادکنند.

كد خبر : ۲۹۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۳


بیان روز:مسئول ستادزکات کمیته امدادامام خمینی(ره) لرستان گفت:درسال جاری 80مسجددرروستاهای بالای 5هزارنفرجمعیت دراستان ساخته می شود.

كد خبر : ۲۹۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۳


بیان روز:عضو ائتلاف پیشرفت گفت: یکی از بحث‌های گفتمان اندیشه دینی و آموزه‌های مهم دینی این است که کسی که در مقام مسئولیت قرار می‌گیرد گوش شنوا برای مردم داشته باشد.

كد خبر : ۲۹۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بیان روز:بیمارستان پلدختر با رها کردن زباله‌های بیمارستانی سلامت مردم را تهدید می‌کند.

 

كد خبر : ۲۹۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بیان روز: کریمی به دیدار خود با رهبر معظم انقلاب در ایام فاطمیه نیز اشاره کرد و گفت: این بار که من حضرت آقا را زیارت کردم (شام شهادت حضرت صدیقه سلام الله علیها) آقا به من فرمودند: «آقای کریمی دیگه سنج و دمام نزن». و من هم به حضرت آقا عرض کردم: چشم!

كد خبر : ۲۹۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بیان روز:رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت: مزار حجربن عدی(ع) که مدتی پیش مورد تعرض دشمنان اسلام قرار گرفت به‌زودی توسط ستاد بازسازی عتبات عالیات بازسازی آن آغاز می‌شود.

 
كد خبر : ۲۹۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بیان روز:  زندگی روزمره مردم کره شمالی

كد خبر : ۲۹۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بیان روز:روز عروسی علاوه بر عروسی و داماد برای خانواده ها روز مهمی به شمار می آید و دو طرف تلاش می کنند تا خاطره و عکس های جالبی از آن به یادگار بماند…

كد خبر : ۲۹۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بیان روز:فرماندارپلدخترگفت:انتخابات مظرمردم سالاری دینی ومیدان رقابتی سالم وجوانمردانه است.

كد خبر : ۲۹۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بیان روز:بیمارستان پلدختر با رها کردن زباله‌های بیمارستانی سلامت مردم را تهدید می‌کند.

كد خبر : ۲۹۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بیان روز: اشتون در استانبول به جای بحث در خصوص مسائل هسته ای و پاسخگویی به مسائل مطرح شده، می خواست ساز و کار انتخابات در ایران را بشناسد

كد خبر : ۲۹۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بيان روز:حرکت های روشن فکرانه غیر مذهبی در پیروزی پر شتاب و سریع انقلاب اسلامی ایران فاقد هرگونه ابزار تئوریک بودند و غافلگیر و بهت زده به حوادثی می نگریستند که از مقابل چشمان آنها می گذشت.

كد خبر : ۲۹۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


بيان روز:مدیر امور آب و فاضلاب شهری خرم آباد از تهیه نقشه GIS تمام تاسیسات آب مرکز استان خبر داد.

كد خبر : ۲۹۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


بيان روز:رئيس شبكه دامپزشكي خرمآباد از ضبط و معدومسازي بيش از يك تن گوشت قرمز غير قابل مصرف در این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۲۹۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


بيان روز:دفترنمايندگي روزنامه كيهان درژلدختر ازفرماندار شهرستان پلدختر دردادگستري شكايت كرد.

كد خبر : ۲۹۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت: مردم با حضور در دفتر امام جمعه نسبت به افزایش مالیات در پلدختر اعتراض کردند.

كد خبر : ۲۹۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


بيان روز:مدير عامل شرکت شهرکهاي صنعتي لرستان از ايجاد شهرک فرآوري سنگ در شهرستان دوره چگني خبر داد .

كد خبر : ۳۰۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۸


بيان روز:عارف خطاب به روحانی گفته بود: توجهشان (آقای روحانی را) را به سخنان آقای خاتمی (در سال 1383) جلب مي‌كنم كه طي آن، آقاي خاتمي اظهارات قاطعي در باب پرونده هسته‌اي و حق ایران در برخورداری از انرژی هسته ایی بیان داشت.

كد خبر : ۳۰۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۸


بيان روز:ازاهالی هنروموسیقی این استان است.کم نیستند کسانی که باصدای اوآشنایی دارند."سیف الدین آشتیانی" ازخوانندگان مطرح این خطه است.

كد خبر : ۳۰۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۸


بيان روز: کشتي، اسکواش و بيس بال با پيروزي در انتخابات سن پترزبورگ هيئت اجرايي کميته‌ بين‌المللي المپيک، يک قدم به حضور در بازيهاي المپيک 2020 نزديک شدند.

كد خبر : ۳۰۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۹


بيان روز:محمدرضا عارف درباره انگیزه خود برای ورود به انتخابات ریاست جمهوری گفت: من احساس خطر و نگرانی کردم. من نگران آرمان‌هایی هستم که برای آن انقلاب کرده‌ام. من نگرانی یکپارچگی کشور و گسست نسل اول و سوم هستم.

كد خبر : ۳۰۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۹


بيان روز:امام جمعه پلدخترگفت:با گذشت هشت سال از اجرای این پروژه کوچک تنها 12 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

كد خبر : ۳۰۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۰


بيان روز:دربخش اول، اولین مناظره انتخاباتی ۸ نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری با موضوع اقتصادی چه گذشت.

كد خبر : ۳۰۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۰


بيان روز:مریدان سرکرده فرقه عرفان حلقه به تازگی اقدام به تهیه سندی مبنی بر حقانیت این فرقه در شبکه های اجتماعی کرده اند. این فرقه‌ چارچوب مشخصی ندارد؛ چارچوب طاهری است و تنها جاذبه آن به دروغ مسئله "شفاء" است. البته مسئله خارج كردن جن از كالبد بدن كه متأسفانه در سراسر كشور نیز رایج شده، از دیگر جاذبه های این فرقه است.

كد خبر : ۳۰۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۰


بيان روز:آقایان صدا و سیما اکنون مدتهاست که به دلیل ساخت برنامه های ضعیف در حوزه های مختلف و به خصوص حوزه سیاسی به شما تذکر داده می شود اما دریغ از کمترین توجه...

كد خبر : ۳۰۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۰


بيان روز:پس از برگزاري مناظره تلويزيوني نامزدها ،حاميان محسن رضايي به شيوه برگزاري مناظره انتقادكردند.

كد خبر : ۳۰۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


بيان روز:نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: تخصیص نیافتن ردیف بودجه مستقل در بودجه ۹۲ به دانشگاه علوم پزشکی ایران بدین معناست که دانشگاه علوم پزشکی ایران از نظر قانونی وجود ندارد.

 

 

كد خبر : ۳۰۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


بيان روز:امام جمعه پلدخترگفت:با گذشت هشت سال از اجرای این پروژه کوچک تنها 12 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

كد خبر : ۳۰۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


بيان روز:نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: تخصیص نیافتن ردیف بودجه مستقل در بودجه ۹۲ به دانشگاه علوم پزشکی ایران بدین معناست که دانشگاه علوم پزشکی ایران از نظر قانونی وجود ندارد.

كد خبر : ۳۰۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


بيان روز:مدیر باغبانی جهاد کشاورزی لرستان گفت: سالانه 20 هزار تن زردآلو در استان تولید میشود.

كد خبر : ۳۰۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


بيان روز:بزرگ‌ترین پل قوسی فلزی لرستان در شهرستان دورود با حضور جمعی از مسئولان استان افتتاح شد.

كد خبر : ۳۰۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


بيان روز:این نامزد انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: این حماسه سیاسی را که شما از یاسوج آغاز کردید، آغاز یک راه جدیدی است و پس از حماسه سیاسی با ایجاد دولت قوی، مشکلات گرانی، بیکاری و تحریم‌ها را برخواهیم داشت.

كد خبر : ۳۰۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


بيان روز:رییس ستاد انتخابات سعید جلیلی با تاکید بر اینکه گفتمان این کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری، گفتمان انقلاب اسلامی است، گفت: هرگونه شائبه‌ای مبنی بر انتساب ایشان به جریان‌هایی که خارج از چارچوب منویات رهبری حرف زده‌اند یا عمل کرده‌اند، به هیچ‌وجه قابل قبول نیست.

كد خبر : ۳۰۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


بيان روز:عملیات ارتش سوریه در حالی در مناطق «بیت سحم»، «سیدی مقداد» و «برزه» در ریف دمشق ادامه یافت که همزمان، عملیات ارتش سوریه در مناطق مختلف شهر حلب کشته شدن بیش از ۳۰۰ فرد مسلح را به دنبال داشت.

كد خبر : ۳۰۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


بيان روز:سفر رئیس جمهور به استان لرستان برای افتتاح پروژه های عمرانی نیز برگزار شد ولی کلیدهای مسکن مهر از جیب دکتر احمدی نژاد بیرون نیامد تا همچنان متقاضیان این واحدها منتظر باقی بمانند.

كد خبر : ۳۰۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


بيان روز:11روز ديگر تابرگزاي انتخابات 24خردادماه باقي مانده است ، دراين روزها مردم پلدختر وبخش معمولان آمادگي خود رابراي حضور درانتخابات رياست جمهوري وشوراهاي شهر وروستا اعلام مي كنند.

كد خبر : ۳۰۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


بيان روز:11روز ديگر تابرگزاي انتخابات 24خردادماه باقي مانده است ، دراين روزها مردم پلدختر وبخش معمولان آمادگي خود رابراي حضور درانتخابات رياست جمهوري وشوراهاي شهر وروستا اعلام مي كنند.

كد خبر : ۳۰۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


بيان روز:تب و تاب انتخابات ریاست جمهوری در این روزها آنقدر ما را به خود مشغول کرده است که فراموش کرده ایم قراراست در سال حماسه سیاسی، در دایره ای محدود تر، اشخاصی را انتخاب کنیم تا بر اساس مفاد قانون شهرداری و نیز قانون تشکیلات شورای اسلامی کشوری، به ایفای وظیفه بپردازند.

كد خبر : ۳۰۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


بيان روز:پايگاه اطلاع رساني بيان روزاخبار24ساعته گذشته كشور رامنتشركرد.

كد خبر : ۳۰۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


بيان روز:نمايندگان لرستان دربهارستان خبردادند.

كد خبر : ۳۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


بيان روز:رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دلفان گفت:به مناسبت سالگرد عروج ملكوتي حضرت امام (ره) باحضورهنرمندان غرب كشور سوگواره مور ومويه دردلفان برگزار شد.

كد خبر : ۳۰۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۴


بيان روز:امروزصبح مردم ولايتمدار ومومن شهرستان پلدختر به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) دستجات عزاداري برپاكردند ودرسوگ امام راحل (ره) اشك ماتم ريختند.

كد خبر : ۳۰۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۴


بيان روز:حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای با تأکید بر اینکه هر رأی مردم، رأی به جمهوری اسلامی و اعتماد به ساز و کار انتخابات است، فرمودند: لازمه انتقاد در سخنان انتخاباتی سیاه‌نمایی نیست، نامزدها وعده‌های نشدنی ندهند.

 

كد خبر : ۳۱۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۴


بيان روز:11روز ديگر تابرگزاي انتخابات 24خردادماه باقي مانده است ، دراين روزها مردم پلدختر وبخش معمولان آمادگي خود رابراي حضور درانتخابات رياست جمهوري وشوراهاي شهر وروستا اعلام مي كنند.

كد خبر : ۳۱۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۴


بيان روز:دومین مناظره کاندیداهای ریاست جمهوری که درباره موضوع فرهنگی است آغاز شد. مهمترین محورهای مناظره ۸ نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری را در این خبر بخوانید.

كد خبر : ۳۱۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


بيان روز:تلویزیون دولتی سوریه از بازپس‌گیری کنترل کامل شهر «القصیر» از دست تروریست‌ها خبر داد.

كد خبر : ۳۱۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


بيان روز:یک سایت اپوزیسیون مدعی شد: ستاد حسن روحانی، زمان اخذ مدارک تکمیلی او را دهه ۹۰ میلادی عنوان می‌کند، در حالی‌که سازندگان فیلم تبلیغاتی‌اش، دوره اخذ مدرکش را به پیش از انقلاب عقب می‌کشند، از دانشگاهی که آن زمان تاسیس نشده بود.

كد خبر : ۳۱۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


بيان روز:باحضورمديركل آب وفاضلاب استان وجمعي ازمسئولين ادارات شهرستان پلدختر مدير جديد آب وفاضلاب روستايي شهرستان معرفي شد.

كد خبر : ۳۱۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


بيان روز:حجت الاسلام محسن قرائتی خطاب به نامزدهای ریاست جمهوری گفت: قرآن در 4 مورد به اقامه دعوت کرده است؛ اقامه نماز، اقامه دین، اقامه عدالت و اقامه قرآن، که اگر قرآن را به پا داریم بدانید وضع اقتصادی نیز درست می شود همان طور که خداوند وعده داده است.

كد خبر : ۳۱۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


بيان روز:تشریح انگیزه‌‏ها و اهداف قیام 15 خرداد در کلام امام خمینی

كد خبر : ۳۱۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


بيان روز: تيم ملي واليبال ايران در نخستين بازي خود در ليگ جهاني برابر روسيه نتيجه را واگذار کرد.

كد خبر : ۳۱۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:مركز آمار ايران با بررسي روند ۲۴ ساله افت‌و‌خيز قيمت مسكن و همچنين ميزان ساخت‌و‌سازهاي مسكوني كارنامه سه رييس‌جمهور در بخش مسكن را منتشر كرد. اين گزارش نشان مي‌دهد قيمت مسكن در طول دولت‌هاي هاشمي رفسنجاني، محمد خاتمي و محمود احمدي‌نژاد به صورت مشابه و تقريبا همسان در سال‌هايي از اين دولت‌ها ثابت بوده و در سال‌هاي بعد در همان دولت روند افزايشي داشته‌است. براساس اين گزارش، قيمت مسكن از سال ۶۸ تا ۹۱حدود ۵۳ برابر شده است.

كد خبر : ۳۱۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:همزمان با آغاز تبلیغات نامزدهای ریاست‌جمهوری، یکی از مسائلی که در میان هیاهوی رقابت‌های نامزدها تا کنون کم‌رنگ بوده، ارائه طرح و برنامه‌ای جامع برای ترویج سبک زندگی متناسب با ارزش‌های ایرانی – اسلامی بوده است.

كد خبر : ۳۱۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:شرکت‌های بزرگ اینترنتی در آمریکا برخلاف ادعاهایشان، به کاخ سفید و پلیس این کشور امکان داده‌اند تا به طور نامحدود به اطلاعات کاربران دسترسی داشته باشند.

كد خبر : ۳۱۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:رسانه‌های ضد انقلاب و بیگانه فارسی زبان در هفته گذشته، اقداماتی دیگر را در دستور کار رسانه‌ای خود قرار دادند؛ تخریب مناظرات صورت گرفته در تلویزیون، تلاش برای تحریک حسن روحانی برای اقدامات هنجارشکن، و تلاش برای سرد کردن تنور انتخابات از جمله طراحی‌های رسانه‌های ضد انقلاب برای این روزهای کشور است. البته انتشار اخبار دروغ هم مثل اغلب اوقات چاشنی این اخبار است.

كد خبر : ۳۱۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:حسن روحانی کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: من سرهنگ نیستم، حقوقدان هستم و هیچ‌وقت پادگانی فکر و عمل نکردم.

كد خبر : ۳۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:كشاورزان پلدختر به افزايش بي رويه هزينه كمباين براي برداشت محصولات كشاورزي گلايه كردند.

كد خبر : ۳۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز: تيم ملي واليبال ايران در دومين مسابقه خود در ليگ جهاني برابر روسيه نتيجه را واگذار کرد.

كد خبر : ۳۱۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:شبکه سلطنتی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان بازوی جنگ روانی سازمان جاسوسی انگلیس یک هفته مانده به انتخابات بخش ویژه‌ جاسوسی در انتخابات را در صفحه نخست خود قرار داده است. که به خوبی خبر از برنامه‌ ویژه آنان برای انتخابات می‌دهد.

كد خبر : ۳۱۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:خبرنگاران پايگاه اطلاع رساني بيان روز امروز در سطح شهر پلدختر گشتي زدند و ازمردم اين سوال را پرسيدند كه مهمترين انتظار شما از رئيس جمهور آينده چيه؟

كد خبر : ۳۱۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:كشاورزان پلدختر به افزايش بي رويه هزينه كمباين براي برداشت محصولات كشاورزي گلايه كردند.

كد خبر : ۳۱۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:مدیرعامل شرکت غله لرستان از خریداری 350 هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان در استان خبر داد.

كد خبر : ۳۱۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:رئیس پلیس فتای استان لرستان از دستگیری عامل برداشت غیرمجاز در این استان خبر داد و گفت: متهم با پول های سرقتی سکه خریداری می کرد.

كد خبر : ۳۱۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:اعضاي هيئت بازرسي يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري و دور چهارم شوراهاي اسلامي شهر و روستا در شهرستان پلدختر منصوب و معرفي شدند.

كد خبر : ۳۱۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:تنگه ای به قدمت تاریخ که به اشتباه معشوره اش نام نهاده اند و امروز جای ساختن سدی شده که هنوز در مراحل اولیه کار به سر می برد ولی هر موقع مسئولان فرصت پیدا کنند کلنگ آن را بر زمین می زنند تا این طرح همچنان با "کلنگ درمانی" روزگار بگذراند.

كد خبر : ۳۲۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز: تيم ملي فوتبال ايران سه‌شنبه شب در مقدماتي جام جهاني برزيل ميزبان لبنان است.

كد خبر : ۳۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز:حدود500 رأي اولي درانتخابات رياست جمهوري وشوراهاي اسلامي شهر وروستا شركت مي كنند

كد خبر : ۳۲۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز:خبرنگاران پايگاه اطلاع رساني بيان روز امروز در سطح شهر پلدختر گشتي زدند و ازمردم اين سوال را پرسيدند كه مهمترين انتظار شما از رئيس جمهور آينده چيه؟

كد خبر : ۳۲۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز:كناره گيري عارف و اعلام مواضع وحمايت هاي اصلاح طلبان ازاين اقدام

كد خبر : ۳۲۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


بيان روز:نتایج اولیه آزمون ورودی حوزه های علمیه سراسر کشور در سال تحصیلی 93-92 از طریق سایت معاونت آموزش حوزه های علمیه قابل دسترسی و مشاهده است.

كد خبر : ۳۲۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


بيان روز:بر اساس نتایج نظرسنجی یک موسسه معتبر افکارسنجی کشور، چنانچه بعد از انصراف آقایان حدادعادل و عارف، ائتلاف و کناره گیری دیگری اتفاق نیفتد، انتخابات دومرحله ای شده و آقایان قالیباف و جلیلی به مرحله دوم راه پیدا خواهند کرد

كد خبر : ۳۲۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


بيان روز:حدود500 رأي اولي درانتخابات رياست جمهوري وشوراهاي اسلامي شهر وروستا شركت مي كنند

كد خبر : ۳۲۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


بيان روز:وزیر بهداشت دولت نهم به بیان برخی ناگفته ها از تحریم دارویی کشور در سال ۸۶ اشاره کرد و افزود: خانواده های بسیاری به خاطر هزینه های کمرشکن درمان، به زیر خط فقر می روند.

كد خبر : ۳۲۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


بيان روز:جمعیت زنان جمهوری اسلامی ایران، به دبیرکلی سرکار خانم دکتر زهرا مصطفوی، دختر گرامی حضرت امام خمینی (ره) ضمن صدور بیانیه‌‌ای درباره یازدهمین دوره‌ی انتخابات ریاست جمهوری، حمایت خود را از دکتر حسن روحانی اعلام کرد.

 

 

كد خبر : ۳۲۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


بيان روز:مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: سه نفر از اصولگرایان شامل "ولایتی"، "قالیباف" و "جلیلی" باید به این نتیجه برسند که با هم ائتلاف کنند.

كد خبر : ۳۲۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه جریان احمدی‌نژاد در کشور ماندگار نمی‌شود، گفت:دعا می‌کنیم سرنوشت احمدی‌نژاد ختم به خیر شود.

كد خبر : ۳۲۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:تخريب وسياه نمايي مهمترين آفت تبليغات انتخاباتي است كه نامزدهاي اتخابات رياست جمهوري وشوراهاي شهر وروستا بايد به آن بيشتر توجه كنند.

كد خبر : ۳۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:بر اساس نتایج نظرسنجی یک موسسه معتبر افکارسنجی کشور، چنانچه بعد از انصراف آقایان حدادعادل و عارف، ائتلاف و کناره گیری دیگری اتفاق نیفتد، انتخابات دومرحله ای شده و آقایان قالیباف و جلیلی به مرحله دوم راه پیدا خواهند کرد

كد خبر : ۳۲۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:تلاشهای و رایزنی های اصولگرایان برای رسیدن به وحدت و انصراف برخی از نامزدهای اصولگرا آغاز و شدت گرفته است.

كد خبر : ۳۲۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:مدیر عامل سازمان انتقال خون لرستان گفت:  در سال جاری با همکاری های صورت گرفته با استانداری لرستان به زودی تعداد قابل توجهی نیروی متخصص جذب سازمان انتقال خون لرستان خواهند شد.

كد خبر : ۳۲۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:تخريب وسياه نمايي مهمترين آفت تبليغات انتخاباتي است كه نامزدهاي اتخابات رياست جمهوري وشوراهاي شهر وروستا بايد به آن بيشتر توجه كنند.

كد خبر : ۳۲۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای تاکید کردند: حضور حداکثری در پای صندوق‌های رأی، از هر چیز دیگر برای کشور مهم‌تر است و ملت با حرکت مقتدرانه روز جمعه، ارتباط و اتصال مستحکم خود را با نظام اسلامی اثبات، و دشمن را بار دیگر ناکام و ناامید خواهد کرد.

كد خبر : ۳۲۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:امام جمعه وفرماندارپلدختر در پیام مشترکی مردم همیشه در صحنه شهرستان پلدخترو معمولان  را به حضور گسترده و پر شور در انتخابات روز جمعه دعوت کردند.

كد خبر : ۳۲۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


بيان روز:سایت گوگل مالک سایت ایمیل "جی میل" از جاسوسی گسترده علیه کاربران این سایت در سه هفته اخیر در ایران خبر داد.

كد خبر : ۳۲۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت: عملکرد صدا و سیمای لرستان در انعکاس فرهنگ صحیح تبلیغات کاندیداهای شورا بسیار ضعیف بوده است.

كد خبر : ۳۲۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


بيان روز:نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در اعتراض به انجام نشدن مصوبات دولت، کارگروه استان لرستان را ترک کرد.

كد خبر : ۳۲۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


بيان روز:هرچندشهرستان پلدختر بعنوان گرمترين شهراستان لرستان است ولي امروز اين گرماي طاقت فرسا به 40درجه هم رسيد ولي اين مسئله مانع ازحضور مردم اين خطه ازكشورمان براي انتخابات نشد.

كد خبر : ۳۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۴


بيان روز:مسول كميته تبليغات و اطلاع رساني ستاد انتخابات لرستان افزود: حدو ۲۰۰ خبرنگار و عكاس از رسانه ها و مطبوعات محلي و سراسري استان درحال پوشش خبري و تصويري اخبار مرتبط با انتخابات ۲۴ خرداد استان لرستان هستند.

كد خبر : ۳۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۴


بيان روز:رئس ستادانتخابات شهرستان پلدخترازآغازشمارش آرا درپلدخترخبرداد.

كد خبر : ۳۳۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۴


بيان روز:فرماندار وامام جمعه پلدختراز حضورآگاهانه وبابصيرت مردم پلدختر درانتخابات 24خرداد تقدير كردند.

كد خبر : ۳۳۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۵


بيان روز:سپاه در بیانیه‌ای تاکید کرد: حضور شکوهمند، پرشور و با نشاط مردم در انتخابات و خلق حماسه سیاسی، فصل نوینی در روند حرکت تکاملی انقلاب اسلامی و پیشرفت کشور گشود.

كد خبر : ۳۳۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:در دو دوره انتخابات ریاست جمهوری گذشته در سالهای 84 و 88، از جمله مهمترین دلایل پیروزی احمدی‌نژاد، "نه" به هاشمی رفسنجانی بود.

كد خبر : ۳۳۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:دومين قسمت نتيجه نظرسنجي پايگاه اطلاع رساني بيان روز درموردانتظارات مردم از رئيس جمهور جدید،عملكرد شوراي شهرپلدختر ومشكلات شهري پلدختر منتشر شد.

كد خبر : ۳۳۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:اظهارات شاهدان عینی از ‌حمله اغتشاشگران به مسجد جواد الائمه خرم آباد.

كد خبر : ۳۳۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:مشاور اقتصادی رئیس جمهور منتخب ازقطع يارانه نقدي پردرآمدخبرداد.

كد خبر : ۳۳۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:بازهم باشروع شدن فصل گرما ونبود استخرشنا درپلدختر ،رودخانه كشكان جان نوجوان 14 ساله اي را به علت عدم آشنایی به فنون شنا گرفت.

كد خبر : ۳۳۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:علاوه بر ستاد روحانی از نظر عصر ایران افرادی نیز در پیروزی او نقش داشته‎اند. افرادی مانند جلیلی و قالیباف نیز از نظر عصر ایران به پیروزی روحانی کمک کرد.

كد خبر : ۳۳۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:مدیرکل هواشناسی لرستان از کاهش غلظت گرد و غبار هوای استان از ظهر امروز خبر داد.

كد خبر : ۳۳۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:بخشداربخش مركزي پلدخترگفت:مردم با حضور خود ضمن لبيك به نداي رهبر معظم انقلاب اسلامي براي خلق حماسه سياسي بار ديگر به تمامي بدخواهان نظام و اسلام دست رد زدند.

كد خبر : ۳۳۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:نتایج شمارش آرا 109 کاندید شورای شهر مشخص شد.

كد خبر : ۳۴۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


بيان روز:ديروز درحاشيه نشست خبري رئيس جمهورمنتخب بااصحاب رسانه عده اي از حاميان جريان انحرافي باشعاردادن سعي داشتند نظم جلسه رابرهم بزنند.

كد خبر : ۳۴۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


بيان روز:بخشداربخش مركزي پلدخترگفت:مردم با حضور خود ضمن لبيك به نداي رهبر معظم انقلاب اسلامي براي خلق حماسه سياسي بار ديگر به تمامي بدخواهان نظام و اسلام دست رد زدند.

كد خبر : ۳۴۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


بيان روز:شهرستان پلدختر باجمعيت 80هزارنفري كه دارد حدود20الي 30هزارنفرجوان دارد كه متاسفانه تا به حال نيازهاي آنها توجه جدي نشده است.

كد خبر : ۳۴۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۳۰


بيان روز:مدیر کل پزشکی قانونی استان لرستان از کاهش میزان خودکشی در این استان خبر داد.

كد خبر : ۳۴۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۳۰


بيان روز:رئیس کل دادگستری استان لرستان از بررسی 200 هزار پرونده در دادگستری این استان خبر داد.

كد خبر : ۳۴۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۳۰


بيان روز:رئیس کل دادگستری استان لرستان از تشکیل هفت پرونده تخلف انتخاباتی در این استان خبر داد.

كد خبر : ۳۴۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۳۰


بيان روز:نماینده ازناودورود در مجلس شورای اسلامی گفت: دكتر روحاني به انتخاب مردم از بقيه موثرتر بود و ما اين انتخاب را با امضاي بيانيه اي به وي تبريك گفتيم و خواستار تعامل هرچه بيشتر مجلس ودولت هستيم/درحال حاضر شوراها،شوراي شهرداري هستند نه شوراي شهر و اين يك اشكال است به دنبال حل اين مشكل هستيم.

كد خبر : ۳۴۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۳۰


بيان روز:روزنامه جمهوری اسلامی در مطلبی با عنوان «آزادي و آزادگان»  ازشهيد مظلوم آيت‌الله بهشتي نوشته است

كد خبر : ۳۴۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز:دستگاه‌های اطلاعاتی کشور در سال‌های اخیر، نه تنها در خنثی سازی انواع فعالیت‌های تروریستی و اقدامات گروه‌های ضد انقلاب، منافقین و گروهک ریگی موفق عمل کرده است بلکه در ساماندهی مدیریت داخلی، ساختار اقتصاد و بازار کالا، نرخ ارز و... برنامه‌ها و اقدامات تاثیرگذاری داشته است.

 

كد خبر : ۳۴۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز:جلسه رسیدگی به پرونده نشریه‌های «جامعه پرستاری» و «خورشید» یکشنبه - ۲ تیر ماه - در دادگاه کیفری استان تهران و با حضور هیات منصفه مطبوعات برگزار می‌شود.

كد خبر : ۳۴۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز: امام جمعه پلدختر گفت: حضور حماسي مردم در انتخابات نشانه پيوند محكم مردم با نظام اسلامي و تبعيت از ولايت فقيه است.

كد خبر : ۳۴۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز: آخرین خبرها از سریال ماه رمضان شبکه سه.

كد خبر : ۳۴۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز: سرپرست سابق پردیس علامه طباطبایی دانشگاه فرهنگیان در خرم آباد با انتقاد از شیوه برکناری خود گفت: نمایندگان لرستان در مجلس انگار کاری جز عزل و نصب مدیران ندارند.

كد خبر : ۳۴۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز: مديرعامل شركت غله و خدمات بازرگاني منطقه ۱۲ لرستان گفت: تاكنون ۴۷ ميليارد و ۶۰ ميليون ريال بابت خريد گندم به كشاورزان استان پرداخت شده است.

كد خبر : ۳۴۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز: انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری با همه تب و تاب خود پایان یافت و اکنون مردم لرستان  برای تحقق شعارهای دولت تدبیر و امید چشم به کلید آن دوخته اند تا بتواند قفل گشای تمام مشکلات باشد.

 

كد خبر : ۳۴۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز:شهرستان پلدختر باجمعيت 80هزارنفري كه دارد حدود20الي 30هزارنفرجوان دارد كه متاسفانه تا به حال نيازهاي آنها توجه جدي نشده است.

كد خبر : ۳۴۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز: امام جمعه پلدختر گفت: حضور حماسي مردم در انتخابات نشانه پيوند محكم مردم با نظام اسلامي و تبعيت از ولايت فقيه است.

كد خبر : ۳۴۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز:در منطقه ای مرسوم است که مردم بر سر قبر می روند و با سنگ کوچک یا انگشت بر سنگ قبر می زنند و فاتحه می خوانند، آیا این بدعت است یا سنت؟

كد خبر : ۳۴۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز: مرور قوانین مربوط به فعالیت مشاورین املاک در کشور حاکی از نقش اساسی سازمان ثبت اسناد و املاک در روند فعالیت این صنف است، موضوعی که مدیرکل ثبت اسناد و املاک لرستان آن را قبول ندارد.

كد خبر : ۳۴۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز: استاندار لرستان با تاکید بر اینکه تمام امکانات و تلاش خود را برای برگزاری سالم انتخابات در استان لرستان بکار گرفته ایم ،گفت: اگر لازم باشد از صفر تا صد آراء ماخوذه در انتخابات شورای شهر خرم آباد را بازشماری می کنیم.

كد خبر : ۳۴۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز:مسئولان عالی و قضات قوه قضاییه در آستانه سالروز شهادت آیت‌الله بهشتی با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

كد خبر : ۳۴۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۵


بيان روز:جدال درون گفتمانی سمنانی ها و شاهرودهای استان کم بود که حالا سرخه ۲۵ هزار نفری نیز برای خود اسم و رسمی در کرده است. این روزها در همه جای استان سمنان، حرف، حرف سرخه ویا به زبان محلی سور است. و سرخه ای ها هم برای خودشان اسم و رسمی در کرده اند، یعنی یلی شده اند.

 

كد خبر : ۳۴۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۸


بيان روز:مسئول سابق پرونده هسته‌ای کشورمان توضیحاتی درباره تعلیق فعالیت‌های هسته‌ای در دولت اصلاحات و هشدار مقام معظم رهبری نسبت به این موضوع، ارائه کرد.

 

كد خبر : ۳۴۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۸


بيان روز:مرحله گروهي رقابت هاي جام جهاني بسکتبال جوانان به پايان رسيد و 12 تيم برتر اين دوره مشخص شدند که ايران نيز به عنوان تيم سوم گروه دوم در اين جمع قرار گرفت

كد خبر : ۳۴۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، به منظور گسترش فرهنگ «پژوهش» درجامعه وارج نهادن به مقام شامخ «پژوهشگران»، ‪۲۵‬ آذر از سوی «شورای فرهنگ عمومی» کشور به نام «روز پژوهش» نامگذاری شد. وزارت «علوم، تحقیقات و فناوری» نیز از سال ‪ ۱۳۷۹‬چهارمین هفته آذر ماه را به نام هفته پژوهش نامگذاری کرد. 

كد خبر : ۳۴۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:توسعه علم، فناوری و اقتصاد در هر کشوری مرهون تلاش، پشتکار، نوآوری و خودباوری نیروهای انسانی توانمند آن جامعه است. به شهادت تاریخ، نیروهای انسانی نخبه در هر جامعه، جزو ارکان قدرتمند و ارزشمند آن به شمار می‌روند.

كد خبر : ۳۴۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:«باید برای مردم خانه ساخت اما نه وقتی که در خانه را باز کردی تا ته اتاق خواب آن معلوم باشد».
«باید برای مردم سینما ساخت اما نه سینمایی شیشه‌ای که خشونت را به عابران خیابان القا کند».

كد خبر : ۳۴۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:رئیس‌جمهور منتخب ملت گفت: حکومتی که از حمایت مردم برخوردار است و از حضور رأی‌دهندگان مشروعیت می‌یابد، نه تنها از رسانه آزاد نمی‌هراسد بلکه از رسانه آزاد و قانونمند استحکام بیشتری می‌گیرد.

كد خبر : ۳۵۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:رئيس دانشگاه علوم پزشكي لرستان و قائم مقام وزير بهداشت در لرستان از آغاز به كار اولين درمانگاه تخصصي دندانپزشكي در لرستان خبر داد.

كد خبر : ۳۵۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:رئیس سازمان بسیج مستضعفین از برگزاری بزرگترین رزمایش بسیج در سال جاری خبر داد

كد خبر : ۳۵۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:باآغاز فصل تابستان،شهرستانهاي استان لرستان ميزبان مسافران تابستاني است.

كد خبر : ۳۵۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:تيم ملي واليبال ايران در دومين مسابقه در هفته پنجم ليگ جهاني برابر ايتاليا قرار گرفت و بازي را به ميزبان قدرتمند خود واگذار کرد.

 

كد خبر : ۳۵۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۰


بیان روز:زمان برگزاری دادگاه مهدی هاشمی با وجود گذشت 50 روز از درخواست استمهال هنوز تعیین نشده است!

كد خبر : ۳۵۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۰


بيان روز:رسانه ملی در طول مسابقه والیبال ایران و ایتالیا تصاویر خارج از عرف تماشاگران را پخش نمود.

كد خبر : ۳۵۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۰


بيان روز:آزادی بیان و رسانه‌ها مهم‌ترین دست‌آورد و - حتی- یگانه دست‌آورد قابل دید نظام کنونی گفته می‌شود.

كد خبر : ۳۵۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


بيان روز:پايگاه اطلاع رساني بيان روز درقسمت ديده بان اين هفته وقايع و اتفاقات را از نگاه مطبوعات رصد كرده است

كد خبر : ۳۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


بيان روز:آمدن به این شهر بزرگ برای این دختر لرستانی، مثل سفر ماهی قرمز سفره هفت سین به دریا بود. اگر شناگر ماهری می‌بود و برای مقابله با خطرات آماده، هر تهدیدی برای او به یک فرصت تبدیل می‌شد و در غیر این صورت این دریای بی‌رحم او را می‌بلعید.

كد خبر : ۳۵۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


بيان روز:دعوت گزينشي ادارات شهرستان پلدختر ازخبرنگاران اصحاب رسانه ومطبوعات در جلسات اداري يكي ازموانع مهم خبرنگاران دراطلاع رساني اخبار در اين شهرستان است.

كد خبر : ۳۵۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


بيان روز:بررسی جزییات تورم در خرداد ماه سال جاری حاکی از روند روبه رشد سطح قیمت در اغلب کالاها و ادامه رکورد بیشترین، کمترین و بدون تغییر ماندن در همان کالاهای قبلی از ابتدای فصل است.

 
كد خبر : ۳۵۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


بيان روز:تارنمای روزنامه الیوم السابع از مرگ همسر محمدرضا پهلوی شاه مخلوع رژيم پهلوي خبر داد.

كد خبر : ۳۵۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


بيان روز:هنوز یک دهه از توقف خودروی پیکان در کشور نمی‌گذرد که گویا باز هم باید به تولید این خودرو در کشور رضایت بدهیم؛ خودرویی که مدت‌ها از پرتیراژترین و ارزان‌ترین خودروهای کشور بود و به دلیل ‌نداشتن استانداردهای روز، تولید آن متوقف شد. شاید از چندی دیگر شاهد حضور دوباره این خودرو در جاده‌ها و خیابان‌های کشور باشیم.

كد خبر : ۳۵۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


بيان روز:  آیا رسانه ای که برای سیاست بوجود آمده بجز القاء تعاریف خاص حزب مورد نظر خود در زمینه های مختلف اقتصادی، اجتماعی، بهداشت و ... وظیفه دیگری ندارد؟ یا اینکه سیاست برخی رسانه ها که خود را زبان گویای مردم می نامند صرفا انتقاد از دولت است؟

كد خبر : ۳۵۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


بيان روز:یکی از  وظایف نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی  قانونگذاری و نظارت بر قوانین است اما متاسفانه برخی نمایندگان با فراموش نمودن  وظیفه اصلی خود   اقدام به  دخالت در امور اجرایی می کنند  که  حداقل با وظایف آنها فاصله زیادی دارد.

كد خبر : ۳۵۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


بيان روز:شهردار پلدختر گفت:براي نخستين بار باهمكاري بخش خصوصي فضاي مناسبي از رودخانه كشكان شهرستان پلدختر براي قايق سواري واستفاده شهروندان آماده شده است.

كد خبر : ۳۵۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


بيان روز:دعوت گزينشي ادارات شهرستان پلدختر ازخبرنگاران اصحاب رسانه ومطبوعات در جلسات اداري يكي ازموانع مهم خبرنگاران دراطلاع رساني اخبار در اين شهرستان است.

كد خبر : ۳۵۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


بيان روز:ابراهیم آقامحمدی رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در لرستان از استعفای خود خبر داد.

كد خبر : ۳۵۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


بيان روز:امام جمعه کوهدشت گفت:نتایج انتخابات شورای شهر کوهدشت باید بازنگری شود زیرا انتخابات ناسالم برگزار شده است.

كد خبر : ۳۵۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


بيان روز:رضا مقدسی مدیر عامل خبرگزاری مهر روز گذشته به دلیل آنچه انتشار احکام و مطالب مطرح شده در جلسه غیرعلنی دادگاه موسوم به "پرونده کهریزک" خوانده می شود به دادگاه احضار و تحت بازجویی و پرسش و پاسخ قرار گرفته است.

كد خبر : ۳۵۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به ساقط کردن هواپیمای مسافربری ایران توسط آمریکا گفت: این کشتار بی‌رحمانه جنایت عمدی، سازمان‌یافته توسط دولتمردان آمریکایی بوده و رژیم آمریکا باید منتظر انتقام سخت و بزرگ امت اسلام باشد.

كد خبر : ۳۵۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:رئیس جمهور منتخب در جمع علما و روحانیون گفت:اعتماد اکثریت مردم ایران به این طلبه، آن هم در پرتو حماسه سیاسی سرنوشت‌‍سازی که مدنظر مقام معظم رهبری بود برای من مباهات و افتخار از یک‌سو و موجب سنگینی وظایفم از سوی دیگر است.

كد خبر : ۳۵۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:بشار اسد تقریبا در هر ۵۸۴۰ ساعت، یکی از نیروهای عالی‌رتبه وفادار به خود را از دست داده است در حالی که مرسی عملا در هر ۶ ساعت بحران، یک نیروی عالی‌رتبه را از دست داده است!

كد خبر : ۳۵۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:مراسم جشن عروسي در شهرستان پلدختر همواره براي افراد بومي و غير بومي در استان لرستان جالب توجه بوده است.

كد خبر : ۳۵۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان پلدخترگفت:طرح هجرت3 با حضور 400نفر از دانش آموزان گروه جهادي شهيد فتح اله چراغي با همكاري بسيج وآموزش وپرورش براي باسازي،زيبا سازي مدارس درمناطق محروم پلدختر اجرا خواهد شد.

كد خبر : ۳۶۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:یکی از  وظایف نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی  قانونگذاری و نظارت بر قوانین است اما متاسفانه برخی نمایندگان با فراموش نمودن  وظیفه اصلی خود   اقدام به  دخالت در امور اجرایی می کنند  که  حداقل با وظایف آنها فاصله زیادی دارد.

كد خبر : ۳۶۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:طي مراسمي با حضور رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری لرستان حسین بهاروند به عنوان دادستان جدید پلدختر معرفی شد.

كد خبر : ۳۶۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان پلدخترگفت:طرح هجرت3 با حضور 400نفر از دانش آموزان گروه جهادي شهيد فتح اله چراغي با همكاري بسيج وآموزش وپرورش براي باسازي،زيبا سازي مدارس درمناطق محروم پلدختر اجرا خواهد شد.

كد خبر : ۳۶۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۴


بيان روز:امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه "شعار اعتدال، عقلانیت و خردورزی و اهتمام به فکر جمعی، ریشه اعتقادی دارد"، اظهار کرد: مکتب ما مکتب اعتدالی است و از رییس‌جمهور منتخب این انتظار را داریم که شعار اعتدال‌گرایی را تفسیر کند.

كد خبر : ۳۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۴


بيان روز:اکنون باید در فضای سالم به دور از بداخلاقی‌های سیاسی و رقابت‌های مضر، دولت اعتدال، کار و سازندگی تشکیل شود و با ایجاد تعامل سازنده و موثر با خارج علاوه بر خنثی کردن آثار تحریم‌های ظالمانه به کشور و جلوگیری از این روند، اوضاع اقتصادی داخل نیز سر و سامان پذیرد.

كد خبر : ۳۶۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۴


بيان روز:تيم ملي واليبال ايران در هفته ششم ليگ جهاني توانست از سد ميزبان خود عبور کنند.

كد خبر : ۳۶۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:«کرم حلزون اصل»؛ این شعار که پیشتر به گوش بینندگان ماهواره آشنا بود، مدتی است که به مدد تبلیغات گسترده در شبکه های مختلف صداو‌سیما، تا دورترین روستاهای کشور هم نفوذ کرده و این بار نه تنها از اعجاز استفاده از آن سخن به میان می‌آید، بلکه بر "ایرانی" بودن آن، تاکید مشددی می‌شود تا شرایط برای کلاهبرداری در مقیاس کلان فراهم‌تر از هر زمانی شود!

كد خبر : ۳۶۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:ديده بان پايگاه اطلاع رساني بيان روز اخبار وحواشي داغ سياسي هفته گذشته رارصد مي كند

كد خبر : ۳۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:معاون رییس کل و رییس حفاظت و اطلاعات دادگستری استان لرستان گفت: بر اساس آمار منتشره لرستان از امن ترین استان های کشور است.

كد خبر : ۳۶۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:در چند ماه گذشته ده‌ها ایرانی مقیم که بیش از 25 سال سابقه اقامت داشته‌اند بدون هیچ دلیل، اقامت‌شان کنسل شد و از این کشور اخراج شدند و این درحالی است که هیچ دلیلی مبنی بر اخراج آنان بیان نمی‌شود.

 
كد خبر : ۳۶۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:امام سجاد(ع) در دعاهای خود ماه رمضان را «شهرالصیام»، «شهرالاسلام»،«شهرالطهور»، «شهرالتنظیف»، «شهرالقیام» و «شهرالتنظیف» نامیده است،در روزهای باقیمانده ماه شعبان استغفار کنیم.

كد خبر : ۳۶۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:با تصویب و اجرای قانون جدید خدمت وظیفه‌عمومی، کسر خدمت‌ها و معافیت‌هایی که به مشمولان تعلق می‌گرفت، به طور کامل حذف یا دستخوش تغییرات عمده‌ای شد که همین موضوع با انتقادات برخی از مشمولان همراه بود و این افراد بر این باور بودند که نباید مدت خدمت افراد با تحصیلات مختلف یکسان باشد و مواردی نظیر آن.

كد خبر : ۳۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز: با پایان بازشماری آراء چهارمین دوره شورای اسلامی شهر نورآباد گمانه زنی ها برای ایجاد تغییرات در ترکیب نه نفر برگزیده شورای شهر افزایش یافت.

كد خبر : ۳۶۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز: تيم ملي واليبال ايران در هفته ششم ليگ جهاني توانست براي دومين بار از سد ميزبان قدرتمند خود عبور کند.

كد خبر : ۳۶۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:در بخشی از نامه مطهری آمده است : به خاطر اینکه احساس می کنم در بیرون از مجلس بهتر می توانم به ادامه خدمت در راه جمهوری اسلامی بپردازم بدین وسیله استعفای خود را از نمایندگی اعلام می دارم .

كد خبر : ۳۶۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:در بخشی از نامه مطهری آمده است : به خاطر اینکه احساس می کنم در بیرون از مجلس بهتر می توانم به ادامه خدمت در راه جمهوری اسلامی بپردازم بدین وسیله استعفای خود را از نمایندگی اعلام می دارم .

كد خبر : ۳۶۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:مدیر گروه بهائیت پژوهشکده باقرالعلوم (ع) با اشاره به حضور فعال بهائیت در فضای مجازی، گفت: از فعالیتهای بهائيان ايراني، مي توان به حضور منظم در تمام سایت‌های اينترنتی و اعتراض و انتقاد از مطالبی که عليه بهائيت، نوشته شده اشاره کرد که در خلال اين کار، با القاء شبهات، خود را از فشار شبهات مطرح شده عليه بهائيت رها مي کنند.

كد خبر : ۳۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:ممنوعیت مصرف مشروبات الكلی در كشورمان به صراحت در قانون مجازات اسلامی تاكید شده است. بر اساس این قانون چنانچه فردی اقدام به نوشیدن مشروبات الكلی كند به 80 ضربه شلاق محكوم می‌شود.

 
كد خبر : ۳۶۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:حسین یوسفی می‌گوید: در اتاق عمل، دست و پای مرا به تخت بستند. پزشکان آمدند و تا مرا دیدند، گفتند: «این رزمنده دیگر حتی نفس نمی‌کشد! او را به سردخانه کنار شهدا ببرید!» توان نداشتم و نمی‌توانستم بگویم زنده‌ام.

كد خبر : ۳۶۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:آیت الله مکارم شیرازی گفت: باید فکری به حال پراید و مشکلات آن کردومردم باید با این حقیقت آشنا شوند که تخلف از قوانین جمهوری اسلامی که قوانین راهنمایی و رانندگی هم جزئی از آنها هستند از نظر شرعی حرام است.

كد خبر : ۳۶۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:رئيس مستعفي هيأت نظارت بر انتخابات شوراهاي در لرستان و نماينده مردم خرم‌آباد در مجلس شوراي اسلامي با بيان اين که عملکرد فرماندار خرم‌آباد در انتخابات شوراي شهر بسيار ضعيف بود، گفت: مخدوش بودن انتخابات شوراي شهر خرم‌آباد به حدي بود که ناچار شدم استعفا بدهم!

كد خبر : ۳۶۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:ب‍ن‍‍ا ب‍ه‌ س‍ن‍ت‌ دي‍ري‍ن‍ه، م‍ردم‌ اين ديار چ‍ن‍د‌ روز ق‍ب‍ل‌ ‌از ف‍ر‌ارس‍ي‍دن‌ ‌اي‍ن‌ م‍‍اه‌ ‌ع‍زي‍ز ب‍‍ا روزه‌ د‌ار‌ي‌ و ‌ع‍ب‍‍ادت‌ ب‍ه‌ ‌اس‍ت‍ق‍ب‍‍ال‌ م‍‍اه‌ رم‍ض‍‍ان‌ م‍‍ي‌ رون‍د. 

كد خبر : ۳۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:به دنبال انتشار خبر مشکل آب آشامیدنی در برخی روستاهای پلدختر مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان از رفع این مشکل در روستای جلگه خلج و همچنین پیگیری برای حل این کمبود در دیگر روستاها خبر داد.

كد خبر : ۳۶۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز: نماینده مردم خرم آباد گفت: با توجه به بررسی های انجام شده و بازشماری 40% آراء، احتمال ابطال انتخابات شوراها خیلی ضعیف بوده و امروز نتیجه اعلام می شود.

كد خبر : ۳۶۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:برخی اخبار ویژه و خواندنی را به همراه سرخط برخی اخبار جاری روز را در بسته "دیده بان دانا" بخوانید.

كد خبر : ۳۷۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:یکی از مسائلی که سبب شد تا دستگاه قضایی نتواند به طور کامل و شفاف با عاملان و مسببان آشوب ۱۸ تیر برخورد کند، حضور فعالان و برنامه‌ریزان این حوادث در بدنه دولت و کادر اجرایی نظام بود؛ چرا که در آن دوره دولت اصلاحات بر سر کار بود و بسیاری از اعضای دولت نه تنها تلاشی برای خاموش کردن زبانه‌های آتش فتنه نمی‌گردند، بلکه با اقدامات خود به حمایت مادی و معنوی از آشوبگران نیز می‌پرداختند.

كد خبر : ۳۷۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


بيان روز:چندین ماهی است که روند درمان در کشور تحت تاثیر کمبود و گرانی دارو قرار گرفته است البته مسئولان حوزه سلامت در تلاش برای برون رفت از این چالش حوزه سلامت هستند ولی تا برطرف شدن این مشکلات این بیماران هستند که هر روز رنجشان بیشتر می‌شود.

كد خبر : ۳۷۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


بيان روز:بحث بر سر افزایش قیمت شیر در حالی است که به اعتقاد عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، اگر افزایش قیمت شیر همراه با ارتقاي کیفیت آن باشد می‌تواند به تولید‌کنندگان کمک کند، اما این در حالی است که بالا رفتن قیمت با کیفیت آن همسو نیست.

كد خبر : ۳۷۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


بيان روز:تيم كاراته شهرستان پلدختر با وجود استعدادهاي خوب دراين رشته همچنان مورد نا مهرباني هاي مسئولين قرار مي گيرد .

كد خبر : ۳۷۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


بيان روز:ب‍ن‍‍ا ب‍ه‌ س‍ن‍ت‌ دي‍ري‍ن‍ه، م‍ردم‌ اين ديار چ‍ن‍د‌ روز ق‍ب‍ل‌ ‌از ف‍ر‌ارس‍ي‍دن‌ ‌اي‍ن‌ م‍‍اه‌ ‌ع‍زي‍ز ب‍‍ا روزه‌ د‌ار‌ي‌ و ‌ع‍ب‍‍ادت‌ ب‍ه‌ ‌اس‍ت‍ق‍ب‍‍ال‌ م‍‍اه‌ رم‍ض‍‍ان‌ م‍‍ي‌ رون‍د.

 

كد خبر : ۳۷۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


بيان روز:احمدی مقدم با بیان اینکه در زمان انتخابات مردم تمرکز کمتری برای تماشای سریال هوش سیاه داشته و بیشتر به دنبال نقد و بررسی مناظرات انتخاباتی بودند و این سریال به خوبی دیده نشد ادامه داد: این سریال در فصل بهار و تابستان پخش شد از نظر من ساعت 22 بهترین زمان برای پخش این سریال بود اما من در این ساعت مجبور بودم که سریال اوشین همراه با خانواده ام ببینم.

كد خبر : ۳۷۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز: از طريق ديده بان بيان روز از مهمترين اخبار روز باخبر شويد.

كد خبر : ۳۷۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:سخنگوی هیئت نظارت بر بازگشایی خانه سینما گفت: مجمع عمومی براساس اساسنامه سال ۸۷ قرار است برگزار شود، این اساسنامه منجر به تعطیلی خانه سینما شد و برگزاری مجمع عمومی براساس این اساسنامه غیرقانونی است.

كد خبر : ۳۷۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:وقتی اواخر اسفند ۶۱، پس از تحمل مدت حبس مجددا به دوکوهه برگشتم، اصلا تو حال خودم نبودم. یک روند گریه می‌کردم. حرف من این بود؛ چرا باید من را نزدیک یک ماه در بدترین شرایط زندانی کنند؟ به جرم اینکه رفتم و چادرهای خالی را برای بچه‌های بی‌سرپناه بسیجی آوردم تیپ.

كد خبر : ۳۷۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:باتوجه به اينكه استان لرستان يكي از استانهاي برتر در زمينه بيكاري است ،آب وخاك حاصلخيز اين زمينه مساعد را براي كشت زعفران كه كيفيت آن از خراسان هم بهتر ،براي رفع بيكاري دراين استان فراهم كرده است.

كد خبر : ۳۷۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:روستای قلایی ازجمله روستاهای شهرستان سلسله است که با وجود گذشت سالهای متمادی و وعده و وعید مسئولان، هنوز در فقر بسر می برد.

كد خبر : ۳۷۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:رئیس سازمان پزشکی قانونی از اتمام رسیدگی به پرونده ستار بهشتی در این سازمان و اعلام گزارش نهایی کمیسیون پزشکی خبر داد.

كد خبر : ۳۷۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:اوایل مرداد امسال وارد سومین سال حضور دهمرده در لرستان می شویم.این حضور نقاط ضعف و قوتتش دیگر بر همگان هویدا شده است.در این نوشتار می خواهیم این ضعف ها و قوتها را به عرصه تحلیل بکشانیم.

كد خبر : ۳۷۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:رئیس کمیسیون قضایی مجلس گفت: هر گونه اظهار نظر در مورد ابطال و یا جابه جایی آرا از سوی افراد، غیر کارشناسانه است و فعلا تا رسیدن به نتیجه نهایی هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست.

كد خبر : ۳۷۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:تيم كاراته شهرستان پلدختر با وجود استعدادهاي خوب دراين رشته همچنان مورد نا مهرباني هاي مسئولين قرار مي گيرد .

كد خبر : ۳۷۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:استاندار لرستان، گفت:با اجرای طرح تعریض جاده دسترسی آبشار و منطقه گردشگری بیشه، تعداد گردشگران و بازدیدکنندگان از این منطقه افزایش یافته که باید امکانات رفاهی و زیربنایی در این راستا به بهترین نحو فراهم شود.

كد خبر : ۳۷۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:حضور در عتبات عاليات به عنوان خادمان عتبات، بهانه‌ای است كه بوسيله آن ائمه‌اطهار(ع) خواسته‌اند به‌وسيله آن به ما و شما كه خادم عتبات هستيم بها دهند.

 

كد خبر : ۳۷۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:اعتصاب غذای ۱۰۰ نفر از ۱۶۶ زندانی گوانتانامو، دردسر جدیدی را برای مقامات آمریکایی درست کرده است، 40 نفر از آنها، علی رغم میلشان، به زور از طریق لوله تغذیه می شوند.

كد خبر : ۳۷۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:رسوایی اخلاقی جدیدی در کنسولگری امریکا در خاک گویانا رخ داده است. مسئول امریکایی مستقر دراین کنسولگری به متقاضیان سفر به امریکا در قبال سواستفاده جنسی و دریافت پول ویزا صادر می‌کرده‌است.

كد خبر : ۳۷۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:با فرارسيدن ماه مبارك رمضان نيازهاي غذايي خانوار تغيير خاصي را تجربه خواهد كرد و غذاهاي پركالري و مقوي جايگاهي خاص در سفره غذاي ايراني‌ها خواهد يافت . افزايش مصرف برخي اقلام سبب مي‌شود همواره اقداماتي براي كنترل قيمت مواد غذايي در دستور كار قرار گيرد .

كد خبر : ۳۷۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۹


بيان روز:"ديده بان بيان روز "وقايع 19تيرماه را رصد كرد.

كد خبر : ۳۷۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۹


بيان روز:حسین شریعتمداری درستون یادداشت روزنامه کیهان با عنوان« رفیق قافله نیستند...! » نوشته است:

كد خبر : ۳۷۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۹


بيان روز:زمین و آسمان برای یک مهمانی بزرگ و پرفضیلت آماده شده، همه از کوچک و بزرگ از دو ماه قبل به این مهمانی دعوت شده‎اند، میزبان این مهمانی خداوند متعال است و خوشا آن خوانی که میزبانش خدا باشد.

كد خبر : ۳۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۹


بيان روز:معاون قضايي و رئيس شوراهای حل اختلاف استان لرستان گفت:همچنین شوراهای حل اختلاف استان بر اساس کمترین میزان اعتراض به آرا نيز، داراي رتبه چهارم كشور است .

كد خبر : ۳۷۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۹


بيان روز:باغات میوه لرستان این روزها با برداشت بهترین و با کیفیت ترین میوه پاسخ تلاشهای باغداران را می دهند اما به نظر می رسد همچنان مشکلاتی که پیش روی این بخش وجود دارد موجب شده که این سفره رنگارنگ سهم دلالان شود.

كد خبر : ۳۷۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۹


بيان روز:همسر صیغه ای یکی از سرشناس ترین سرمربیان لیگ برتری از او شکایت کرده است.

كد خبر : ۳۷۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۹


بيان روز:مديركل آمارواطلاعات جمعيتي ثبت احوال در خصوص روند افزایش این ازدواج‌ها در سالهای اخیر گفت: هنوز مقایسه‌ای در این زمینه صورت نگرفته و به صورت قطعی نمی‌توان اظهار نظر کرد. اما می‌توان گفت که آمارها نسبت به دو سال اخیر تفاوتی پیدا نکرده باشد، اما نسبت به 5 تا 10 سال گذشته متفاوت است

كد خبر : ۳۷۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۹


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:محمد مرسي و الازهر درمصر با ارتباط برقرار كردن با اسرائيل و آمريكا دچار خطا شدند.

كد خبر : ۳۷۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۱


بيان روز:زمین و آسمان برای یک مهمانی بزرگ و پرفضیلت آماده شده، همه از کوچک و بزرگ از دو ماه قبل به این مهمانی دعوت شده‎اند، میزبان این مهمانی خداوند متعال است و خوشا آن خوانی که میزبانش خدا باشد.

كد خبر : ۳۷۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۱


بيان روز:رييس اداره نظارت و پايش اداره كل حفاظت از محيط زيست لرستان گفت: ميزان فعلي آلودگي ناشي از وجود ريزگردهاي معلق در هواي اين استان بيش از سه برابر حد مجاز و استاندارد است.

كد خبر : ۳۷۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۱


بيان روز:تعطیلات، اوقات فراغت و رهاشدن از خستگی‌های روحی و جسمی امری لازم و مورد تاکید است اما در حالی که هدف گذاری سند چشم انداز تبدیل شدن ایران به کشور بی بدیل خاورمیانه است، بازده پایین کار ایرانیان و تعطیلات طولانی نمی‌تواند تناسبی با این آرمان داشته باشد.

 

 

كد خبر : ۳۷۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:در شهر توریستی اسکاگن این زیبایی را می‌توان در سجیه دید، جایی که دریای بالتیک و دریای شمالی بهم می‌پیوندند. دو دریای مختلف با هم یکی نمی‌شوند و بنابرین این پدیده زیبا به وجود می‌آید و این همان چیزی است که در قرآن آمده است.

كد خبر : ۳۷۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:واليباليست‌هاي ايران با نتيجه 3 بر صفر لوکوموتيو ژرمن‌ها را متوقف کردند.

كد خبر : ۳۸۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:رودخانه ماديان رود يكي از پنج رودخانه هاي دائمي شهرستان پلدختر كه به دليل خشكسالي ميزان آبدهي آن به صفر رسيده و باغداران انجير و كشاورزان شهرستان را با مشكلاتي مواجه كرده است.

كد خبر : ۳۸۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:محمد مرسي و الازهر درمصر با ارتباط برقرار كردن با اسرائيل و آمريكا دچار خطا شدند.

كد خبر : ۳۸۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:روزنامه وال‌استریت‌ژورنال، به نقل از یک مقام ارشد کاخ سفید گزارش داد دولت باراک اوباما به دنبال برقراری ارتباط با رئیس‌جمهور جدید ایران است و هماهنگی‌های آن از طریق کاترین اشتون انجام خواهد شد.

كد خبر : ۳۸۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:مجلس شورای اسلامی مشخصات 159 مصوبه خلاف قانون دولت را از آغاز مجلس نهم تا پایان سال ۱۳۹۱، منتشر کرد.

 

 

كد خبر : ۳۸۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:آب شرب به زودی در یزد «جیره بندی» می‌شود.

كد خبر : ۳۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:سردار کمالی از بخشش مجازات‌های مربوط به فرار از خدمت سربازان تا پایان سال 86 خبر داد و گفت: علاوه بر این بخشش، تسهیلات ویژه‌ای نیز برای این دسته از افراد در نظر گرفته شده است.

كد خبر : ۳۸۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:عرضه میوه و تره بار با چند نرخ و قیمت در میدان بار شهر بروجرد علاوه بر گلایه های مردمی صدای مسئولان را نیز درآورد.عرضه میوه و تره بار با چند نرخ و قیمت در میدان بار شهر بروجرد علاوه بر گلایه های مردمی صدای مسئولان را نیز درآورد.

كد خبر : ۳۸۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:فرآيندبرگزاري انتخابات شوراهاي شهروروستادرشهرستان پلدخترازهمان ابتدابا سهل انگاري وناديده گرفتن اقتضائات خلق حماسه سياسي كليدخوردوباچراغ سبزوبي خيالي فرماندارشهرستان در4مركزدهستان وبيش ازيكصدروستاانتخابات شوراها برگزارنگرديد.

كد خبر : ۳۸۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:فرماندارپلدختردر4مركزدهستان و180روستا انتخابات شوراي شهر وروستا رابرگزارنكردوشناسامه هاي رومشگان،سبزوار،ويسيان،بيدروبه وانديمشك و....سرنوشت شوراي شهر پلدختر رامشخص كرد.

 

 

كد خبر : ۳۸۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:تيم ملي واليبال ايران در دومين ديدار خود برابر آلمان در ليگ جهاني شکست خورد.

كد خبر : ۳۸۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۳


بيان روز:می توان محسن مخملباف را نمونه و مصادق بارز خروجی "جنگ نرم دشمن" در به انحراف کشاندن یک هنرمند از حوزه خدمت به اسلام و میهن و تبدیل آن به ابزار وطن فروشی و خیانت و عملگی سرویس های غربی و صهیونیستی دانست.

كد خبر : ۳۸۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۳


بيان روز:سایت وزارت اطلاعات در تازه ترین توصیه های حفاظتی خود، شهروندان را هنگام استفاده از تلفن، رایانه و اینترنت دعوت به رعایت برخی نکات دعوت کرد.

كد خبر : ۳۸۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۳


بيان روز:رودخانه ماديان رود يكي از پنج رودخانه هاي دائمي شهرستان پلدختر كه به دليل خشكسالي ميزان آبدهي آن به صفر رسيده و باغداران انجير و كشاورزان شهرستان را با مشكلاتي مواجه كرده است.

كد خبر : ۳۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۳


بيان روز:نسل طلايي واليبال ايران در مسابقات ليگ جهاني خوش درخشيد و موجب تجلي غرور ملي و خشنودي مردم شد

كد خبر : ۳۸۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


بيان روز:اخبار24تيرماه را در"ديده بان بيان روز"مشاهده نماييد.

كد خبر : ۳۸۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


بيان روز:هر دوی متهمان به شیشه اعتیاد داشته‌اند. متهم زبان و چشم‌های فاطمه را با فندک اتمی سوزاند به حدی که فاطمه از ناحیه یک چشم کور شده است.

كد خبر : ۳۸۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


بيان روز:همايش ملی سيره علوی طی اسفندماه امسال به در شهر خرم‌آباد برگزار می‌شود.

كد خبر : ۳۸۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


بيان روز:مسئولان شبکه بهداشت ودرمان پلدختر در صورت عدم اثبات گفته ، از سمت خود استعفا دهند.

كد خبر : ۳۸۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


بيان روز:با تشکیل جلسه اعضای هیات نظارت بر انتخابات استان متشکل از سه نماینده مردم لرستان در مجلس شورای اسلامی، نتیجه این انتخابات روز ۲۵ تیر امسال اعلام خواهد شد.

كد خبر : ۳۸۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


بيان روز:پیروزی بیت المقدّس آنقدر شیرین بود، آنقدر بزرگ بود برای ما که امام یک استراتژی برای انقلاب تعیین کرد به نام «راه قدس از کربلا می‌گذرد» اینکه بعضی می‌گویند این استراتژی برای جنگ بود به نظر مناسب نیست؛ جنگ هم بخشی از انقلاب بود.

كد خبر : ۳۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


بيان روز:شاید خود «ادوارد اسنودن» هم نمی‌دانست که پروازش در روز شنبه ۲۲ ژوئن از هنگ‌کنگ به مسکو قرابت زمانی عجیبی با پرواز دو افشاگر دیگر داشت که ۵۳ سال پیش با دغدغه‌ای مشابه خاک آمریکا را ترک می‌کردند.

كد خبر : ۳۸۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


بيان روز: درابتدای محدوده شهرکه اصطلاحا به آن ورودی شهرمی گویند؛ چه ازسمت شمال به جنوب وچه ازطرف جنوب به شمال،امکاناتی که برای رفاه حال مسافران باشداز جمله سرویس بهداشتی عمومی ،وجودندارد.

كد خبر : ۳۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۵


بيان روزهدف از طراحی سیستم حمل و نقل همگانی در درجه اول بهبود سیستم برای استفاده کنندگان موجود این سیستم و درجه دوم جذب مسافرین حمل و نقل شخصی می باشد .

كد خبر : ۳۸۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۵


بيان روز:شامگاه گذشته 24 تیر ماه ساختمان خانه سینما واقع در خیابان بهار از سوی وزارت ارشاد، پلمپ شد. صبح امروز طبق اعلام شامگاه گذشته‌ی اصناف سینمایی جمعی از اهالی سینما در پی پلمپ خانه‌ی سینما در خیابان بهار مقابل این خانه جمع شده‌اند.

كد خبر : ۳۸۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۵


بيان روز:به زودی با آغاز به کار دولت یازدهم و انجام تغییرات در وزارتخانه‎ها، بسته جدید اشتغالی دولت تدبیر و امید به عنوان یکی از اساسی‌ترین نیازهای کشور ارائه می‌شود. دولت آینده قصد دارد در قالب برنامه‌های جدید اشتغال‌زایی"خانه داری" را به عنوان یک شغل رسمی به رسمیت بشناسد و سهم کار زنان خانه دار در تولید ملی محاسبه شود.

كد خبر : ۳۸۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۵


بيان روز:رژیم صهیونیستی روز دوشنبه بار دیگر حریم هوایی لبنان و قطعنامه 1701 شورای امنیت سازمان ملل متحد را نقض کرد .

كد خبر : ۳۸۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۵


بيان روز:هنرمندان به چه روشی امورات‌شان را می‌گذرانند یا چرا برخی از آنها خیلی ثروتمند هستند؟ برای رسیدن به منطقی‌ترین جواب فقط یک گزینه موجود است؛ گزینه‌ای با نام شغل دوم.

كد خبر : ۳۸۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۵


بيان روز:رئیس پلیس آگاهی فارس از شناسایی و دستگیری سارقان به عنف که با پوشش مسافرکش، در شیراز اخاذی می‌کردند خبر داد.

كد خبر : ۳۸۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


بيان روز:آقا جون! الهی قربونت بشم، تو که این همه کبوتر بی‌کس را زیر بال و پرخودت گرفتی و پناهشان دادی، زیر بال و پر این کبوتر جوان من «جواد» را هم بگیر، نگذار که برود روی بام غریبه‌ها بنشیند، فکر کن این «جواد» همان «جواد» خودت است.

كد خبر : ۳۸۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


بيان روز:کاروان ورزشي ايران با کسب يک مدال طلا، پنج نقره و سه برنز به کار خود در بيست و هفتمين دوره بازي‌هاي دانشجويان جهان پايان داد.

كد خبر : ۳۹۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


بيان روز:مشکل استیجاری بودن مرکز و کمبود لوازم بهداشتی و توان بخشی و نیز نبود وسایل ایاب و ذهاب حتی یک اتوبوس برای معلولین در سطح شهر از مهمترین مشکلات اين قشر است.

كد خبر : ۳۹۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


بيان روز:روز گذشته باشگاه خبرنگاران با ارسال ياداشتي بر روي خروجي سايت بركناري احتمالي شمقدري را پيش بيني كرده بود اما امروز يك مقام عالي رتبه در دولت به روزنامه شهروند گفت: دستور بركناري "جواد شمقدري" را به دليل مقاومت برابر خواست و نظر اهالي هنر نسبت به بازگشايي خانه سينما و همچنين اقدامات خودسرانه صادر كرده است.

كد خبر : ۳۹۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


بيان روز:تصویربرداری سریال “شاه گوش” به کارگردانی داود میرباقری در حالی در یک کله پزی در نازی آباد پیگیری می‌شود که اکبر عبدی و حامد میرباقری صحنه‌های اکشنی در آن بازی کرده‌اند.

كد خبر : ۳۹۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز:مديرعامل تيم گهر دورود گفت: به دليل بي‌مهري‌هاي مسئولان استاني احتمال حضور مالکين جديد گهر دورود کمرنگ‌تر شد.

 

كد خبر : ۳۹۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز: مهمترين اخبار ووقايع را مي توانيد در "ديده بان بيان روز" مشاهده نماييد.

كد خبر : ۳۹۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز:بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران طی بیانیه‌ای از رئیس جمهوری منتخب خواست در انتخاب وزیر بهداشت آینده فردی را مد نظر داشته باشد که سهامدار بیمارستان خصوصی نباشد و با آگاهی به علم مدیریت منافع سلامت همه مردم را پیگیری کند.

كد خبر : ۳۹۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز:عباس با چراغ قوه به دنبال دزد به هر سویی سرک کشید و نور چراغ قوه را به درون پارکی که مشرف به منازل سازمانی بود انداخت اما اثری از دزد به دست نیامد. انگار آب شد و رفت توی زمین.

 

كد خبر : ۳۹۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز:معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از چاپ ۲۳ عنوان کتاب طی سه ماه نخست سال جاری دراین استان خبرداد.

كد خبر : ۳۹۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز:حسن روحانی در دیداری که از مجلس داشت در میان سخنان خود گفت که در ۱۰۰ روز اول کاری دولت گزارشاتی ارائه خواهد داد که بگوید کشور را در چه وضعیتی تحویل گرفته است. همین اظهار نظر موجب شد که بسیاری تصور کنند که رییس‌جمهور منتخب از وعده‌های پیشین خود عدول کرده است. چرا که او پیش‌ترها گفته بود در سه ماهه اول دولت یازدهم اقتصاد را در بخش‌هایی متحول خواهد کرد.

كد خبر : ۳۹۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز:معاون فنی اداره کل طبیعی و آبخیزداری لرستان  گفت:در استان لرستان 2 هزار گونه گیاهی شناسایی شده و از این تعداد 250 گونه گیاه دارویی است

كد خبر : ۳۹۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز: در "تلنگر بيان روز "اخبار حوادث را مشاهده نماييد.

كد خبر : ۳۹۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز:مدیر آموزش و پرورش شهرستان پلدختر از اجراي طرح آموزشي (3-3-6) در سال تحصيلي جديد در شهرستان خبرداد.

كد خبر : ۳۹۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز:درمراسمي باحضور امام جمعه،بخشداربخش مركزي شهرستان پلدختر كلنگ احداث مسجد امام علي (ع) روستاي موراني به زمين زده شد.

كد خبر : ۳۹۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


بيان روز:اکثر ایرانیان برای دسترسی به اینترنت با گوشی هایشان از اپراتورهای تلفن همراه  استفاده میکنند که نظارت مناسبی را در محدوده غیر مجاز ندارد.

كد خبر : ۳۹۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


كد خبر : ۳۹۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


آیا واقعا اسرائیل از بین خواهد رفت و فلسطین آزاد میشود؟

كد خبر : ۳۹۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۲


بيان روز:برداشت انجیر از سطح یک هزار هکتار باغ در لرستان آغاز شد.

كد خبر : ۴۰۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۲


بيان روز:بدون حضور امام جمعه و خبرنگاران بخشدار مرکزی پلدختر برکنار شد، یک مدیر بی‌تجربه دیگر در انتظار سوار شدن است.

كد خبر : ۴۰۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۲


بيان روز:دبیر کل حزب‌الله لبنان در واکنش به اقدام اخیر اتحادیه اروپا در قراردادن شاخه نظامی حزب‌الله در لیست سازمان‌های تروریستی گفت که این تصمیم پوششی برای تجاوزگری اسرائیل بوده و چیزی جز ناامیدی از این تصمیم نصیبشان نخواهد شد.

كد خبر : ۴۰۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۳


بيان روز:چندی است که حامیان فتنه 88 از گوشه و کنار درباره احیای احزاب فتنه سخن می گویند و به نوعی به دنبال فشار وارد کردن به دولت منتخب و بهره برداری از شعار اعتدال رئیس جمهور منتخب هستند.

كد خبر : ۴۰۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۳


بيان روز:شرايط آب وهوايي مناسب وخاك حاصلخيز زمينه مناسبي را براي افزايش باغات انگور و توليد اين ميوه بهشتي رادر شهرستان پلدختر فراهم كرده است.

كد خبر : ۴۰۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۳


بيان روز:امام جمعه پلدخترگفت: وقتي مسئولين درفعاليت هاي فرهنگي وديني از نبود بودجه صحبت مي كنند ولي به جاي آن درفوتبال اين هزينه هاي ميلياردي صرف مي شود اين مصداق تبعيض و قدرنشناسي است.

كد خبر : ۴۰۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۴


بيان روز:شرايط آب وهوايي مناسب وخاك حاصلخيز زمينه مناسبي را براي افزايش باغات انگور و توليد اين ميوه بهشتي رادر شهرستان پلدختر فراهم كرده است.

كد خبر : ۴۰۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۴


بيان روز:در پی افزایش بی سابقه گرمای هوای تهران، در روزهای اخیر برخی مناطق شهر با افت فشار آب مواجه شده و برخی نیز چند ساعتی قطعی کامل آب را تجربه کردند. مقامات آبفای استان تهران می گویند کاهش 5 تا 10 درصدی مصرف توسط شهروندان و کاهش گرما به زیر 40 درجه به معنای عبور از مشکل آبی پایتخت خواهد بود، اما تا آن زمان مدیریت آب تهران در حالت فوق العاده قرار خواهد داشت.

كد خبر : ۴۰۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۴


بيان روز:در پی فراخوان ارتش مصر از مردم برای برگزاری تظاهرات در حمایت از اقدامات ارتش برای آنچه «مبارزه با تروریسم خوانده»، گروه اخوان‌المسلمین نیز این دعوت را «اعلام جنگ» دانسته و از طرفداران خود خواسته درخواست ارتش را به چالش بکشند.

كد خبر : ۴۰۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۴


بيان روز:اولین تلفن همراه مبتنی بر سیستم عامل اندروید، در اکتبر سال ۲۰۰۸ میلادی فروخته شد. اما حالا بعد از گذشت تنها چهار سال و نیم از آن زمان، تعداد تلفن های هوشمند و تبلت های مجهز به این سیستم عامل، به مرز یک میلیارد نزدیک می شود!

 
كد خبر : ۴۰۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۴


روزنامه واشنگتن پست در گزارشی با اشاره به وعده های اوباما طی دوره های اول و دوم انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نوشت : این وعده ها در سالهای باقیمانده از ریاست جمهوری وی همانند سالهای گذشته عملی نخواهد شد .

كد خبر : ۴۰۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۵


بيان روز:امروز مهترين اخبار رادر"ديده بان بيان روز"با ما همراه باشيد.

كد خبر : ۴۰۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۵


بيان روز:افراطیون مدعی بصیرت کسانی هستند که کسب منافع مالی، اقتصادی یا سیاسی خود را از طریق بی قانونی و هوچی گری می‌جویند و در این مسیر، از هر خط قرمز عرفی، شرعی و قانونی نیز عبور می کنند.

كد خبر : ۴۰۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۵


بيان روز:فيلم انفجار مسجد وحسينيه توسط سلفي ها درسوريه

كد خبر : ۴۰۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۵


بيان روز:امام جمعه پلدخترگفت: وقتي مسئولين درفعاليت هاي فرهنگي وديني از نبود بودجه صحبت مي كنند ولي به جاي آن درفوتبال اين هزينه هاي ميلياردي صرف مي شود اين مصداق تبعيض و قدرنشناسي است.

كد خبر : ۴۰۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۵


بيان روز:یکی از اعضای بلندپایه حزب کارگران کردستان ترکیه موسوم به پ ک ک به شبکه رادیویی دویچه وله ‌آلمان گفت، در صورتی که دولت ترکیه توافق‌های بدست آمده در جریان مذاکرات صلح را عملی نکند آتش‌بس میان پ ک ک و دولت ترکیه شکسته خواهد شد.

كد خبر : ۴۰۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۵


بيان روز:مهمترين اخبار حوادث را در"تلنگر بيان روز"مشاهده كنيد.

كد خبر : ۴۰۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۵


بيان روز:امام جمعه پلدختراز برگزاري كنگره سراسري سرداران  و312شهيد شهرستان پلدختر در فصل پاييز خبرداد.

كد خبر : ۴۱۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


بيان روز:ساناز.میم فرزند امیر متولد ۱۳۵۸ در تهران او از روزهای تنهایی میگوید که تنها ۹ سال داشت او امروز جوان ۳۴ ساله ای است که معتقد است فرقه رجوی خانواده خیلی ها را نابود کرد و باید دادگاه جنایات مسعود و مریم رجوی تشکیل شود.

كد خبر : ۴۱۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


بيان روز:روزنامه "لوموند" از گشایش سفارت مجازی اسرائیل در کشورهای شورای همکاری خلیج فارس خبر داد و نوشت: هرچند که این سفارتخانه تنها درمحیط اینترنتی راه اندازی شده، اما یک انقلاب تازه در روابط بین اسرائیل و کشورهای عرب خلیج فارس است.

كد خبر : ۴۱۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


بيان روز:در نتیجه عملیات‌ها و اقدامات تروریستی این گروه‌های تروریستی تا کنون، بیش از 30 نفر از هم‌وطنان خوزستانی و 300 نفر زخمی شده‌اند.

كد خبر : ۴۱۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


بيان روز:از اواخر سال گذشته بود که بحث تعریف جرم سیاسی در قانون احزاب توسط بر خی از نمایندگان مطرح شد و از همان روزها هم مخالفت‌ها با این موضوع از درون و بیرون پارلمان آغاز شد، چرا که اصولا طرح این موضوع را در شرایطی که قوانین روشن و شفافی در عرصه فعالیت های سیاسی وجود دارد به صلاح نمی دانستند.

كد خبر : ۴۱۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


بيان روز: امام جمعه پلدختر از مردم این شهرستان خواست تا در راهپیمایی روز قدس پرشور حاضر شوند.

كد خبر : ۴۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


بيان روز:وزیر اصالتا الیگودرزی و لرستانی دولت احمدی نژاد، در روزهای پایانی کار خود در دولت، بدجور علیه یکی از مهم ترین و جنجالی ترین مصوبات هیات دولت قد علم کرده و هر طور که شده می خواهد جلوی واگذاری نمایشگاه دایمی تهران به صدا و سیما را بگیرد.

 

كد خبر : ۴۱۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


بيان روز: دراين روزهاي گرم تابستاني باغداران انجير شهرستان پلدختر كار برداشت انجير خودرا آغاز كردند.

 

كد خبر : ۴۱۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


بيان روز:چهل و دومين جلسه شوراي فرهنگ عمومي شهرستان پلدختر با موضوع - فرهنگ قرآن وروزه داري –ليالي قدر-محفل انس باقرآن در دفتر امام جمعه پلدختر تشکیل گرديد.

كد خبر : ۴۱۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


بيان روز:فريدون رشيدي  گفت:باتوجه به تحولات  وبيداري اسلامي كه درمنطقه وجود دارد حضور يكپارچه مسلمانان در راهپيمايي روز قدس بارديگر مستكبرين جهان به خصوص آمريكا واسرائيل را نا اميد خواهدكرد.

كد خبر : ۴۱۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۷


بيان روز:امام جمعه پلدختراز برگزاري كنگره سراسري سرداران  و312شهيد شهرستان پلدختر در فصل پاييز خبرداد.

كد خبر : ۴۱۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۷


بيان روز:فريدون رشيدي  گفت:باتوجه به تحولات  وبيداري اسلامي كه درمنطقه وجود دارد حضور يكپارچه مسلمانان در راهپيمايي روز قدس بارديگر مستكبرين جهان به خصوص آمريكا واسرائيل را نا اميد خواهدكرد.

كد خبر : ۴۱۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۸


بيان روز:رییس پلیس آگاهی لرستان از دستگیری سارقان مسلح طلافروشی پلدختر خبر داد.

 

 

كد خبر : ۴۱۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۸


بيان روز:چند روز بعد از بردن آنها فاطمه مریض شد و تب کرد.تبش آن قدر بالا بود که جانش را گرفت.من هم چون ترسیده بودم و نمی خواستم لو بروم جسدش را داخل آب انداختم.بعد از ترس آنکه رمضان من را پیدا نکند با زهره به بندر انزلی رفتیم.»

كد خبر : ۴۱۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۸


بيان روز: عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: هم اکنون پرونده اتهام به سه نماینده مجلس روی میز کمیسیون قضایی قرار دارد تا دادستان کل و وزیر دادگستری به آن پاسخ دهند.

كد خبر : ۴۱۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۸


بيان روز:رئیس کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه در مقطعی که مجلس این کمیسیون را موظف به پیگیری حادثه ۲۲ بهمن در قم کرد ریاست جلسه با ابوترابی فرد بود و لاریجانی در سفر خارج از کشور حضور داشت، گفت: اعضای کمیته بررسی حادثه قم در یک روند قانونی انتخاب شدند و این حاشیه پردازی‌ها به دور از واقعیت و به دور از شان افرادی است که این گونه مطالب را عنوان می‌کنند.

كد خبر : ۴۱۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۸


بيان روز:در مراسمی معاونین فنی و عملیاتی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه لرستان معرفی شدند.

كد خبر : ۴۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۸


بيان روز:عيسي فرهادي روشن دل پلدختري كه از ناحيه هردوچشم نابينا است ولي با وجود اين محدوديت به صورت استثنايي فعاليت هاي فني را به خوبي انجام مي دهد. 

كد خبر : ۴۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


بيان روز:به گفته مسئولان کاخ سفید و مقامات مسئول پایگاه اینترنتی کاخ سفید: هنوز برای مطرح ماندن موضوع درج نام جماعت اخوان المسلمین مصر در فهرست گروه های تروریستی آمریکایی چند روز دیگر زمان باقی مانده است اما تاکنون این نظر سنجی بیش از 124 هزار رای موافق به خود اختصاص داده است.

كد خبر : ۴۱۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


بيان روز: مدير کل انتقال خون استان لرستان گفت: در حال حاضر هفت شهر در استان لرستان فاقد پايگاه انتقال خون است. 

كد خبر : ۴۱۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


بيان روز:برنامه 90، حدود 90 روز پس از آخرين برنامه اش از ديشب دوباره روي آنتن رفت.

كد خبر : ۴۱۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


بيان روز:محفل انسی با قرآن کریم با حضور قاری مصری استاد فاروق احمد احمد ضيف و با استقبال پرشور عاشقان قرآن در مسجد جامع شهر پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۴۱۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


بيان روز:وزیر اطلاعات گفت: در وقایع اخیر شب‌های قدر مشهد همکاری مردم با نیروهای امنیتی خوب بود، مردم با نیروهای اطلاعاتی همکاری بیشتری کنند.

كد خبر : ۴۱۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۰


بيان روز:اتفاقات حوزه ميراث و گردشگري در روزهاي آخر هم پاياني ندارد.

كد خبر : ۴۱۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۰


بيان روز:عيسي فرهادي روشن دل پلدختري كه از ناحيه هردوچشم نابينا است ولي با وجود اين محدوديت به صورت استثنايي فعاليت هاي فني را به خوبي انجام مي دهد.

كد خبر : ۴۱۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۰


بيان روز:مردم شهرستان پلدختر خود را براي برگزاري باشكوه راهپمايي روز قدس آماده مي كنند.

كد خبر : ۴۱۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۰


بيان روز:در کنار عدم تامین اعتبار هنوز برخی زیرساخت های لازم برای اجرای طرح پزشک خانواده شهری و روستایی در استان لرستان به طور کامل مهیا نشده است.

كد خبر : ۴۱۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۰


چقدر سعى كرده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند در طول اين سالها كه روز قدس را كه نماد صف‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بندى حق در مقابل باطل است، تضعيف كنند. روز قدس نشان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهنده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ى صف‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بندى حق و باطل، صف‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بندى عدل در مقابل ظلم است.

كد خبر : ۴۱۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۰


بيان روز:مدیر عامل آب وفاضلاب لرستان گفت : مردم هنگام قطعی آب بجای تماس با اداره آب شهرستان  با دفتر امام جمعه تماس می گیرند.

كد خبر : ۴۱۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۱


بيان روز:رئیس‌جمهور با بیان اینکه موضوع فلسطین و صهیونیست‌ها مسئله اصلی جهان است گفت: اگر واقعاً از روی دلسوزی ، مقدمه چینی کردند تا یک گروهی را در فلسطین حاکم کنند، پس چرا همه ادعاهای حقوق بشری خودشان مانند آزادی، دموکراسی، حقوق کودکان را پای صهیونیست‌ها قربانی می‌کنند؟

كد خبر : ۴۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۱


بيان روز:ما ملت مسلمان و ولایت‌مدار ایران، این حضور حماسی را فرصتی بسیار ارزشمند برای ابلاغ پیام قاطع و شفاف نظام اسلامی به دشمنان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای می دانیم و به آنان بویژه امریکای جنایتکار و خبیث که مولد تروریسم دولتی است و نیز رژیم مفلوک و منفور صهیونیستی هشدار می‌دهیم، ایران اسلامی هیچگاه از حقوق مسلم خود در عرصه‌های مختلف چشم‌پوشی نکرده و نمی کند.

 

كد خبر : ۴۲۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۱


بيان روز:همزمان با آغاز راهپیمایی روز قدس در شهرهای مختلف ایران و جهان، رسانه های بین المللی به انعکاس اخبار این راهپیمایی پرداختند.

 

كد خبر : ۴۲۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۱


بيان روز:دادستان عمومی و انقلاب مشهد، با بیان این که فرد اهانت کننده به حرم مطهر رضوی توسط نیروهای مردمی شناسایی و دستگیر شد، گفت: اهانت کننده به ساحت و حریم مطهر رضوی دچار اختلال روانی است.

كد خبر : ۴۲۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۱


بيان روز:امام جمعه پلدختر امروز در خطبه هاي نماز جمعه كه از پس از راهپيمايي پر شور مردم در مسجدجامع اين شهر برگزار شد گفت: ملت ايران اسلامي امروز با حضور گسترده و باشكوه خود با حمايت از مظلوميت مردم فلسطين، يكي از جلوه هاي تقوي الهي را به منصه ظهور رساندند.

كد خبر : ۴۲۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۱


بيان روز:مردم پلدختر در گفتگو با خبرنگار بيان روز از حمايتهاي خود از مظلومين فلسطين ومقابله باغ اسرائيل غاصب گفتند.

كد خبر : ۴۲۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۱


بيان روز:"خانه‌هایی که دیوار‌هایش سه ذرع یا پنج ذرع ارتفاع دارد و تمام منفذ این خانه‌ها منحصر به یک در است که آن‌هم توسط دربان محفوظ است.در زیر یک زنجیر اسارت و یک فشار غیرقابل محکومیت، [زنان ایرانی] اغلب سر و دست‌شکسته، بعضی با رنگ زرد پریده، برخی گرسنه و برهنه، قسمی در تمام شبانه‌روز، منتظر و گریه‌کننده."

كد خبر : ۴۲۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:دبیرکل حزب‌الله لبنان در سخنان خود در روز جهانی قدس خطاب به دشمنان ملت فلسطین گفت: ما شیعیان پیرو امام علی بن ابی‌طالب(ع) هستیم و هرگز از فلسطین و مقدسات فلسطین دست نخواهیم کشید.

كد خبر : ۴۲۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:مدير عامل آب وفاضلاب شهري لرستان گفت: تنها استان كشور كه براي تامين آب شرب از   سد استفاد ه نمي كنيم.

كد خبر : ۴۲۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:دوران هشت ساله دکتر احمدی نژاد مصادف بود با حواشی خبرسازی که در رسانه های بین المللی و داخلی بازتاب خاصی پیدا کرد

كد خبر : ۴۲۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:رئيس جمهورگفت:دولت بیش و پیش از هر چیزی در پی مسائل معیشتی مردم و مهار آسیب‌های اجتماعی خواهد بود و به موازات آن در عرصه روابط بین‌المللی گام‌های جدیدی برای ارتقای منزلت ایران بر اساس تأمین منافع ملی و رفع تحریم‌های ظالمانه کنونی برخواهد داشت.

كد خبر : ۴۲۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت:این انبارها به دلیل عرضه خارج از شبکه 393 تن گندم خریداری شده از کشاورزان استان به عنوان متخلف شناسایی شده اند.

كد خبر : ۴۲۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


بيان روز:مدیر باغبانی جهاد کشاورزی لرستان گفت:شهرستان کوهدشت بیشترین میزان تولید استان در زمینه اناررا به خود اختصاص داده است.

كد خبر : ۴۲۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


بيان روز:مدير عامل آب وفاضلاب شهري لرستان گفت: تنها استان كشور كه براي تامين آب شرب از   سد استفاد ه نمي كنيم.

كد خبر : ۴۲۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


بيان روز:حجت الاسلام روحاني طبق ماده 121قانون اساسي بر پاسداري از حقوق ملت و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران سوگند ياد كرد.

كد خبر : ۴۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


بيان روز:روزانه با گذری از روستاهای لرستان صف‎های طولانی را می‎بینی که از کودک شش ساله تا پیرمرد 80 ساله تشکیل شده و چشم انتظار جرعه‎ای آب هستند تا بتوانند حداقل کارهای روزانه خود را انجام دهند.

كد خبر : ۴۲۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


بيان روز:مدير عامل شرکت غله و خدمات بازرگاني استان لرستان با اشاره به خريد گندم امسال نسبت به سال گذشته تا کنون حدود 10 برابر افزايش داشتـه است گفت:خريد تضميني گندم استان لرستان از مرز 130 هزار تن گذشت .

كد خبر : ۴۲۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


بيان روز:لرستان کهن سرزمین ایران به گواه یافته های باستان شناسان، پژوهندگان و دیرینه شناسان از نخستین تمدن ها و یکی از چند تمدن شگرف و با پیشینه ای به درازای حیات بشرو فرهنگ وآداب ورسوم خاص است.

كد خبر : ۴۲۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


بيان روز:مدیر آموزش و پرورش شهرستان پلدختر ازبرگزاي مراسم تجليل از حافظان قرآني ويژه فرهنگيان ودانش آموزان در شهرستان خبرداد.

كد خبر : ۴۲۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


بيان روز:«علی خیرمندی »پلدختر مقیم فرانسه با حضور در مدیریت آموزش و پرورش شهرستان پلدختر با مدیر این شهرستان دیدار کرد.

كد خبر : ۴۲۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


بيان روز:کمبود و گرانی مرغ در پلدختر موجبات گلایه و نگرانی مردم را فراهم کرده و مردم خواستار رسیدگی مسئولان به این معضل هستند.

كد خبر : ۴۲۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۴


بيان روز:مدیر باغبانی جهادکشاورزی لرستان گفت:سال 91 برداشت این محصول حدود 20 هزارتن بوده که پیش‎بینی می‎شود امسال این مقداربه بیش از 22 هزارتن برسد.

كد خبر : ۴۲۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۴


بيان روز:تقلای ناشیانه یک سایت آلوده به مفاسد اقتصادی برای حمایت از عامل انعقاد قرارداد زیانبار کرسنت، قوز بالا قوز شد.

كد خبر : ۴۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۴


بيان روز:من یقین دارم که اکثر شهدا می دانستند امروز چه به روز ما می آید و می دانستند که غرق در دنیای امروز شدن همه چیز را از یادمان می برد.

كد خبر : ۴۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۴


بيان روز:رئیس کمیته انضباطی فوتبال گفت: «به دلیل تخلفات تیم‌های استقلال، ملوان و سایپا یک امتیاز از این تیم‌ها کسر شد.»

كد خبر : ۴۳۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۴


بيان روز:کمبود و گرانی مرغ در پلدختر موجبات گلایه و نگرانی مردم را فراهم کرده و مردم خواستار رسیدگی مسئولان به این معضل هستند.

كد خبر : ۴۳۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


بيان روز:رتبه 5 دانشگاه اول جمهوری اسلامی ایران در سال 2013 میلادی در نظام رتبه بندی سایماگو اعلام شد.

كد خبر : ۴۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


بيان روز:نماز جمعه شهرستان پلدختر در گرمای 50 درجه اقامه می‌شود.

كد خبر : ۴۳۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


بيان روز:بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بروجرد در نامه‌ای سرگشاده به رئیس قوه قضائیه خواستار شفاف سازی در خصوص وضعیت مبهم پرونده اختلاس 3 هزار میلیاردی شد.

كد خبر : ۴۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


بيان روز:انتخابات‌ رياست‌ جمهوري‌ يكي‌ ازجدي‌ترين‌ وپرشورترين‌ وپرجاذبه‌ترين‌ صحنه‌هاي‌ مشاركت‌ عمومي‌ مردم‌ است‌

كد خبر : ۴۳۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


بيان روز:مديرآمو.زش وپرورش شهرستان پلدختر گفت:امسال تعداد پذيرفته شدگان دانش آموزان پلدختر درآزمون سراسري 92رشددوبرابري رانشان مي دهد.

كد خبر : ۴۳۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


بيان روز:نماز عید فطر سنت به جا مانده‌ای از پیامبر اعظم(ص) است که در طول تاریخ از سوی مسلمانان اقامه شده و اکنون با همان سبک و سیاق به ما رسیده است. اما این نماز پرفضیلت که در زمان حضور امام معصوم بر همگان واجب است در زمان خلفای عباسی تغییر کرده بود.

كد خبر : ۴۳۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


بيان روز:دفتر حضرت آیت الله سیستانی روز پنج شنبه را سی ام ماه مبارک رمضان و جمعه را عید فطر در عراق اعلام کرد.

كد خبر : ۴۳۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


بيان روز:نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: خبرنگار شهید محمود صارمی انسانی شجاع، متعهد، حق‌گو و مدافع مظلومان بود.

 

كد خبر : ۴۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت: یکی از مشکلات فراروی مدارس علمیه شهرستان پلدختر، کمبود اساتید متخصص به ویژه در مباحث تبلیغی وفقهي است.

كد خبر : ۴۳۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:فردا نماز عيد فطر ساعت 6:30صبح درورزشگاه سرماليان برگزار مي شود. 

كد خبر : ۴۳۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


بيان روز:نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: خبرنگار شهید محمود صارمی انسانی شجاع، متعهد، حق‌گو و مدافع مظلومان بود.

 

كد خبر : ۴۳۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


بيان روز: معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان از شناسایی شش انبار متخلف خرید گندم در شهرستان پلدختر خبر داد.

كد خبر : ۴۳۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


بيان روز:مدير آموزش وپرورش شهرستان پلدختر گفت:با همكاري اداره كل قرآن وعترت وزارت آموزش وپرورش مدرسه مجازي قرآني در  كشور فعال شد.

كد خبر : ۴۳۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:در ماه رمضان سفره كريمانه ولايت در پنج روستاي محروم شهرستان پلدختر برپا شد.

كد خبر : ۴۳۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


بيان روز:نماز عيد سعيد فطر صبح جمعه با حضور باشكوه مردم مومن و ولايتمدار شهرستان پلدختر اقامه شد.

كد خبر : ۴۳۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۸


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:اسرائيل اگر جرأت مي كرد طي اين 34سال به ايران حمله مي كرد.

كد خبر : ۴۳۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۸


بیان روز:با تلاش و کوشش اعضاي شوراي حل اختلاف زندان مرکزی شهرستان خرم آباد و بزرگان محلی، پرونده قتل عمد با گذشت خانواده شاكي به سازش منجر شد.

كد خبر : ۴۴۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۰


بيان روز:اگر خانواده را به منزله یک خیمه تصور کنیم، ستون این خیمه چه کسی است جز «زن »؟ اگر ستون را از بین ببرند، خیمه‌ای دیگر وجود نخواهد داشت، اینجاست که جنگ نرم با محوریت زن صورت می‌گیرد.

 

كد خبر : ۴۴۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۰


بيان روز:«گذشته» برخلاف روال معمول فیلمسازی در گره افکنی و رفع گره روندی معکوس را طی می‌کند؛ مخاطب با دید، چشم انداز و رفتار خود واقعیت را تحلیل می‌کند و فیلمساز تنها راوی این ماجراست.

 

كد خبر : ۴۴۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۰


بيان روز:پیش ‌‌از تشکیل نخستین جلسه بررسى برنامه‏‌هاى دولت و گرفتن رأى اعتماد هیأت وزیران، نمایندگان مخالف و موافق برنامه خط مشى و اصول کلى و ترکیب هیأت وزیران و نیز نمایندگان مخالف و موافق هر یک از وزیران به تفکیک برنامه و هر وزیر در برگه‌‏هاى جداگانه یا دستگاه الکترونیک ‌نام‌نویسی مى‏‌کنند.

كد خبر : ۴۴۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۰


بيان روز:مدير آموزش و پرورش شهرستان پلدختر با اعلام اين خبر گفت: در راستاي تحقق اهداف متعالي سند تحول بنيادين آموزش و پرورش كشور نظام دوره اي (3-3-3-3) در اين شهرستان اجرا مي شود

كد خبر : ۴۴۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


بيان روز:مهمترين اخبار 24ساعته گذشته را مي توانيددر "ديده بان بيان روز "مشاهده كنيد.

كد خبر : ۴۴۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


بيان روز:جلسه رأی اعتماد مجلس به وزرای پیشنهادی کابینه یازدهم هم‌اینک در حال برگزاری است.

كد خبر : ۴۴۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


بيان روز:چالش کم آبی و بی آبی در سالهای اخیر، حدود 530 روستای این استان را درگیر خود کرده است.

كد خبر : ۴۴۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


بيان روز:معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی لرستان گفت:بيشترين ميزان عسل توليدي لرستان در بروجرد صورت گرفته است.

كد خبر : ۴۴۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


بيان رور:امام جمعه پلدختر گفت :بيشترصحبت هاي بزرگواري در بيان فتنه گران خوب بود فقط يك قسمت حرفهاي وي مورد رضايت نبود كه آن هم به خاطر محروميت ها وكم توجهي دولت قبل بيان شد.

كد خبر : ۴۴۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


بيان روز:مدیرعامل شرکت غله و خدمات لرستان گفت:مدیرعامل شرکت غله و خدمات لرستان گفت: تاکنون میزان خرید محصول گندم از کشاورزان استان نسبت به مدت مشابه سال قبل 13 برابرافزایش یافته است.

كد خبر : ۴۴۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۳


بيان روز:10 لرستانی، روز سه‌شنبه، 22 مردادماه به منظور شركت در مرحله كشوری بخش شفاهی هجدهمين جشنواره قرآنی اساتيد، كاركنان و دانشجويان دانشگاه‌های علوم پزشكی كشور به سبزوار اعزام شدند.

كد خبر : ۴۴۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۳


بيان روز: قوم لر همواره نشان داده که در راه حفظ اصول اسلام و انقلاب از همه چیز خود گذشته و در صف مقدم نبردها قرار داشته‌ است؛ نمونه بارز آن حضور چشم‌گیر در هشت سال دفاع مقدس و راهپیمایی‌های حمایت‌آمیز از آرمان‌های امام و رهبری است.

كد خبر : ۴۴۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۳


بيان روز:نماینده مردم دلفان و سلسله در مجلس شورای اسلامی گفت: هر کسی در فتنه سال 88 نقش داشته منتظر رای اعتماد مجلس نباشد.

كد خبر : ۴۴۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۳


كد خبر : ۴۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۴


بيان روز:با انتشار بیانیه‌ای جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان کشتار مردم مصر را محکوم کردند.

كد خبر : ۴۵۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۵


بيان روز:عموهای فیتیله ای جمعه، 25 مرداد با نمایش های جالب و دیدنی میهمان خانه مخاطبان خود می شوند.

كد خبر : ۴۵۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۵


بيان روز:دبیرکل حزب‌الله لبنان گفت:برخی رسانه های عربی وغربي در چند سال گذشته به جعل اخبار روی آورده است و جهان شهادت خواهد داد که حزب الله فقط با گروه های تکفیری و جهادی مبارزه کرده است.

كد خبر : ۴۵۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


بيان روز:90 زن چچنی از طریق فرودگاه استانبول به شهر مرزی «هاتای» رفته و از مرزهای زمینی وارد سوریه شده و به گروه‌های سلفی پیوسته‌اند.

كد خبر : ۴۵۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


بيان روز: هوشمند سازی مدارس  هم در سند تحول تعریف شده وهم جزء برنامه پنج ساله برنامه پنجم توسعه است . دراین برنامه که الان دو سال  از آن طی شده آموزش و پرورش موظف شده که صد در صد مدارس را هوشمند کند یعنی سالی 20درصد.

كد خبر : ۴۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


بيان روز:در تیر ماه 1392 مجموع خودروهای تولید شده در داخل کشور، اعم از سبک و سنگین نسبت به ماه قبل با افزایش 1/10 درصدی و در مقایسه با زمان مشابه سال قبل با کاهش 1/51 درصدی مواجه گردید.

كد خبر : ۴۵۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


بيان روز:با روی کارآمدن دکتر روحانی موضوع گفتگو با آمریکا بار دیگر در محافل داخلی ایران مطرح شده است.

كد خبر : ۴۵۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


بيان روز:دادگاه جنایی قاهره پس از رسیدگی به اتهامات «حسنی مبارک» ، رئیس جمهور اسبق مصر در پرونده کاخ‌های ریاست جمهوری، حکم آزادی وی را صادر کرد.

كد خبر : ۴۵۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


بيان روز:سخنگوی قوه قضائیه از بازداشت ۲ نفر در ارتباط با حادثه دریاچه پشت سد کارون ۳ خبر داد و گفت: در بررسی‌های اولیه، سازمان آب و وزارت نیرو مقصر شناخته شده‌اند.

كد خبر : ۴۵۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


بيان روز:بدنبال بروز مشکلات مالی برای تیم فوتسال پولاد گسترش بروجرد و گفته های مدیرعامل این باشگاه مبنی بر فروش امتیاز تیم، رئیس هیات فوتبال استان گفت: اجازه فروش این تیم را نخواهیم داد.

كد خبر : ۴۶۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۹


بيان روز:مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان ازكشت زعفران در45هكتار ازاراضي استان خبرداد.

كد خبر : ۴۵۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۹


بيان روز:رئیس اداره پست پلدختر گفت: ثبت نام برای اختصاص پست الکترونیک ملی در پلدختر در اداره پست آغاز شده است.

كد خبر : ۴۵۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۹


بيان روز:دختر هيچ سياستمداري در ايران به اندازه او در حاشيه و متن سياست قرار نگرفته است. بي محابا حرفش را مي زند و هزينه اعتقادش را هم مي دهد. بسياري از تابوهاي زنانه جامعه مردسالار ايران را شكسته و مي گويد رفتارش عكس العمل طبيعي به آن چيزي است كه در بطن اجتماع رخ مي دهد.

كد خبر : ۴۶۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:خبرگزاري ايرنا درانعكاس خبرهفته گذشته نمازجمعه به دروغ پردازي پرداخته است.

كد خبر : ۴۵۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


بيان روز:بر اساس آخرین سرشماری صورت گرفته، 768 هزار بیکار در کشور دارای تحصیلات فوق دیپلم تا دکترای تخصصی هستند .

كد خبر : ۴۶۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


بيان روز:ماهواره يكي ازخطرات جدي براي شكاف نسلي است كه خانواده ها بايد بشتر به مضرات آن توجه كنند و از فرزندان خود درقبال آن مراقبت كنند.

كد خبر : ۴۶۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


كد خبر : ۴۶۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۲


یک عکس به اندازه هزار کلمه، در خود معنی و مفهوم پنهان می‌کند، در این میان بعضی از عکس‌ها، بار عاطفی بیشتری دارند.

به گزارش سایت یک پزشک، ده عکس مشهور را مرور می‌کنیم که که احساسات آدمی را تحریک می‌کنند.

كد خبر : ۴۶۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۲


یک عالم بحرینی با بیان اینکه هم اکنون بیش از 2 هزار زن و مرد بحرینی و انقلابی در زندان‌های رژیم آل‌خلیفه زندانی هستند، گفت: انقلابیون زندانی در بحرین زیرشکنجه‌های بسیار سختی قرار دارند، طوری‌ که به برخی از بانوان عفیف بحرینی در زندان‌ها تجاوز کردند، یکی از این بانوان به نام "ریحانه الموسوی" در دادگاه محاکمه‌ خود این موضوع را اعلام کرده است.

كد خبر : ۴۶۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۲


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:چهارخطه پلدختر به خرم آبادتنها پروژه مهر ماندگار شهرستان پيشرفت فيزيكي خوبي ندارد.

كد خبر : ۴۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۲


بيان روز:مدیر باغبانی جهاد کشاورزی لرستان گفت:هم‎اکنون یک‎هزار و 789 هکتار باغ زیتون در استان وجود دارد که 692 هکتار آن بارور و مابقی غیربارور هستند.

كد خبر : ۴۶۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۲


بيان روز:رییس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیروی انتظامی اعلام کرد تهران رکوردار مصرف کالاهای قاچاق در کشور است.

كد خبر : ۴۶۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۲


بيان روز:نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس با تاکید بر اینکه میراث فرهنگی لرستان رها شده است،گفت: سیستم مدیریتی در میراث فرهنگی لرستان مشکل دارد و اگر این سازمان در لرستان تعطیل هم شود هیچ اتفاقی نمی افتد.

كد خبر : ۴۶۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۲


بيان روز:ماموران پس از هماهنگی قضایی به محل اعلام شده، مراجعه و دو تن از متهمان را به اتهام زمین‌خواری دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند

كد خبر : ۴۶۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۲


بيان روز:داوطلبان پذیرفته شده در آزمون 30 فروردین 92 توسط استانداری لرستان، می توانند با در دست داشتن مدارک در روزهای تعیین شده به کارگزینی ستاد دانشگاه برای انجام مراحل اولیه استخدام مراجعه کنند.

كد خبر : ۴۶۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۲


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:پزشكان با زير ميزي يا شيريني گرفتن از بيماران ،حرفه مقدس خود را زير سوال مي برند.

كد خبر : ۴۶۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۳


بيان روز:توسعه فضای سایبر، شکل‌گیری شبکه های اجتماعی و رسانه‌های جدید، گسترش فناوریها و بروز دگرگونی های گوناگون منبعث از روند پیشرفت داخلی و خارجی، سوگیری‌ها و راهبردهای فعالیت سازمانهای رسانه‌ای را در داخل و خارج از کشور متحول کرده است.

كد خبر : ۴۶۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۳


بيان روز:به مناسبت هفته دولت فرماندار،مديران ادارات ونهادهاي دولتي با حضور دردارلقرآن مسجدجامع با امام جمعه پلدختر ديداركردند.

كد خبر : ۴۶۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۳


بيان روز:عناوين مهمترين اخبار ايران وجهان رادر"ديده بان بيان روز "مشاهده نماييد.

كد خبر : ۴۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۴


بيان روز:برنامه نود دوشنبه شب 4 شهريورماه 1392 از ساعت 22 و 37 دقيقه به روي آنتن شبکه سوم سيما رفت.

كد خبر : ۴۶۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۵


بيان روز:وزير امور خارجه آمريکا گفت: اوباما براي صدور فرمان حمله هوايي به سوريه نيازي به کسب اجازه از کنگره ندارد ولي بايد قانونگذاران را در جريان بگذارد؛ روندي که هم‌اکنون آغاز شده است.

كد خبر : ۴۶۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۵


بيان روز:مديركل فرهنگ وارشاد اسلامي لرستان گفت:فیلم مستند "برای گونگادین بهشت نیست" به بخش مسابقه چهل و سومین جشنواره فیلم رشد راه یافت

كد خبر : ۴۶۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۵


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:نشريه محلي بالاگريوه در اولين شماره خود اصول اخلاقي را رعايت نكرده است و با توجه به مصلحت ونفع شخصي مطالبي را بصورت تند بيان مي كند.كه درگام اول مناسب نيست

كد خبر : ۴۶۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۵


بيان روز:چند روز گدشته آیت الله مکارم شیرازی از اقدامات رئیس دانشگاه علامه طباطبائی به خاطر تشکیل کلاس‌های تک جنسیتی در این دانشگاه قدر دانی کرد.

كد خبر : ۴۶۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۵


بيان روز:هفته هفتم ليگ برتر با انجام هفت ديدار در روز جمعه آغاز مي‌شود که در يکي از حساس‌ترين بازي‌ها پرسپوليس ميزبان فولاد صدرنشين است.

كد خبر : ۴۶۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۶


بيان روز:رئیس دستگاه اطلاعات عربستان که به یکی از فرماندهان میدانی آمریکا در منطقه تبدیل شده، برای تشویق مقامات سیاسی ـ امنیتی آمریکا برای حمله نظامی به سوریه، مبلغ ۷۰ میلیون دلار به صورت مستقیم هزینه کرده است.

كد خبر : ۴۷۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۶


بيان روز:مدير آموزش وپرورش شهرستان پلدخترگفت: طي سالهاي گذشته وزارت آموزش وپرورش براي استفاده از فناوري هاي نوين درمدارس طرح هوشمندسازي مدارس را اجرا كرد.

كد خبر : ۴۷۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۶


بيان روز:فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: در صورتی که آمریکا برای رویارویی با ایران دست به حماقت بزند نتیجه‌ای جز نابودی شناورها و بازگشت جنازه‌های آمریکایی نمی‌بیند.

كد خبر : ۴۷۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۶


بيان روز:تالاب‎های پلدختر به عنوان یکی از بارزترین زیبایی‎های خلقت ومناطق گردشگري دراستان لرستان هستندكه متاسفانه براثر خشكسالي هاي اخير درمعرض خشكي ونابودي قرارگرفتند.

كد خبر : ۴۷۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۶


بيان روز:با تلاش کارآگاهان پلیس فتا اردبیل فردی که در فضای مجازی اقدام به آموزش ساخت بمب و مواد محترقه با انگیزه مالی کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.

كد خبر : ۴۷۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۷


بيان روز:عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با اشاره به محرومیت‌های استان لرستان به ویژه شهرستان الیگودرز، گفت: استان لرستان در مقام اول بیکاری کشور قرار دارد.

كد خبر : ۴۷۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۷


بيان روز:یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از نامه ۵۰ نماینده به لاریجانی در اعتراض به لغو یکی از مصوبات دولت احمدی‌نژاد توسط دولت روحانی و تهدید سه وزیر به استیضاح در صورت عدم ارائه توضیح قابل قبول در این زمینه خبر داد.

كد خبر : ۴۷۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۷


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:براي حمايت از مسلمانان سوريه و دفاع از اسلام فردا بعد از نماز جمعه با حضور نمازگزاران راهپيمايي در شهرستان پلدختر برگزار مي شود.

كد خبر : ۴۷۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۷


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:اولين كنگره سراسري سرداران و312شهيد شهرستان پلدختر در 18مهرماه در شهرستان برگزار خواهد شد.

كد خبر : ۴۷۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۹


بيان روز:صفحه فیسبوک بشار اسد،‌ رئیس جمهور سوریه با بیش از ۵۰۰ هزار طرفدار حذف شد.

كد خبر : ۴۷۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۹


بيان روز:معاون نخست‌وزیر روسیه احتمال تحویل سیستم‌هایی مشابه "اس -300" به ایران را به متوقف کردن شکایت از روسیه در این باره مشروط کرد.

كد خبر : ۴۷۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۹


بيان روز:مهمترين اخبار ايران وجهان را دريك نگاه در "ديده بان بيان روز"نگاه كنيد.

كد خبر : ۴۷۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


بيان روز:رئیس جمهور فرانسه اعلام کرد: حمله به سوریه تا پیش از روز چهارشنبه انجام خواهد شد.

كد خبر : ۴۷۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


بيان روز:ترجمه انگلیسی رمان «محمد(ص)» که توسط انتشارات «شمع و مه» منتشر شده است،‌ در غرفه ایران در چهارمین روز از شصت و پنجمین نمایشگاه کتاب فرانکفورت با حضور ناشرانی از آلمان،‌ انگلیس و فرانسه رونمایی می‌شود.

كد خبر : ۴۷۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


بيان روز:با توجه به آسیب هایی که جریان انقلاب از رویکرد و عملکرد آقای خاتمی در دوران وزارت ارشاد ایشان خورده است، به نظر می رسد سخن اخیر جناب آقای جنتی که کارنامه روشن و وجهه مثبتی در میان مردم دارند، سخن دقیقی نباشد.

كد خبر : ۴۷۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


بيان روز:امام جمعه پلدخترگفت:آمريكا در مقابل صحبت هاي قاطعانه مقام معظم رهبري و فرمانده سپاه در حمله به سوريه و عواقب آن براي آمريكا بصورت مفتضحانه از مواضع خود عقب نشيني كردند.

كد خبر : ۴۷۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:سبك زندگي ايراني اسلامي بايد براساس دستورات وتعاليم دين باشد.

كد خبر : ۴۷۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


بيان روز:یک رژیم غذایی متعادل داشته باشید که اکثر آن را میوه ها و سبزیها تشکیل دهند. از گوشت به ترتیب قرمز تا سفید دور بمانید. به این معنا که پرهیز از گوشت قرمز نسبت به غذاهای دریایی دارای اولویت است. با نان سفید خداحافظی کنید و به محصولاتی روی آورید که از غلات کامل تهیه شده اند.

كد خبر : ۴۹۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۱


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:علامه سيد نعمت الله جزايري نمونه يك شخصيت با بصيرت و زحمتكش در عرصه علم و ترويج اعتقادات شيعه بوده است.

كد خبر : ۴۷۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۲


بيان روز: سالن بزرگ ورزشگاه شهید دوران تختی تربیت بدنی شهرستان ازنا ، چندی ست مبدل به تالار برگزاری چشن های عروسی شده است.

كد خبر : ۴۷۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۲


بيان روز:سایت خبری “Argus” طی گزارشی، از تجاوز جنسی رها اعتمادی برنامه ساز و مجری شبکه من و تو به یک پسر ۱۱  ساله خبر داد.

كد خبر : ۴۷۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۲


بيان روز: حساس‌ترين ديدار ليگ برتر فوتبال ايران را روز جمعه، آبي‌ها و قرمز‌هاي پايتخت برگزار مي‌کنند.

كد خبر : ۴۷۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۳


بيان روز:مرضیه افخم سخنگوی دستگاه دیپلماسی کشورمان هم صفحه​ای در فیسبوک ایجاد کرد.

كد خبر : ۴۸۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۴


بيان روز: در آستانه انتخاب شهردار جدید پایتخت، شهرداری تهران ناگزیر از رفع بحران جدیدی است؛

كد خبر : ۴۸۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۴


بيان روز:به نظر می رسد آمریکا برای یک حمله محدود ولی موثر آماده می‌شود که اسد را پای میز مذاکره در اجلاس ژنو ۲ بیاورد و با امتیازگیری از وی درباره عدم تعرض به مناطق تحت کنترل معارضه، سناریوی تجزیه سوریه را محقق کند.

كد خبر : ۴۸۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۴


بيان روز:ساختمان هیئت دولت  میزبان خبرنگاران رسانه‌های جمعی بود تا بار دیگر دولتمردان پاسخگوی سئوالات اصحاب رسانه باشند.

كد خبر : ۴۸۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۴


بيان روز:برادر شهید حسین‌نژاد گفت: در مراسم تشیع برادرم افرادی آمده بودند که اگر یکدیگر را در خیابانی می‌دیدند خنجشان را تا دسته در شکم هم فرو می‌کردند؛ آنها با همان هیبت مخصوص به خود و دستمال‌های یزدی به گردن همچون طفل مادر مرده می‌گریستند.

كد خبر : ۴۸۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۴


بيان روز:محمد عاليپور جوان 18ساله پلدختري كه در درياچه مصنوعي كشكان جان خود رااز دست داد.

كد خبر : ۴۸۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۴


بيان روز:وجود آب کافی در بدن اندامهای داخلی را مرطوب نگاه داشته و عملکرد آنها را در شرایط خوب حفظ می کند. علاوه بر این آب می تواند به کارکرد راحت سیستم هاضمه کمک کند و ناهنجاریهای شکمی را متوقف کند. همچنین نوشیدن آب کافی در داشتن ظاهر انعطاف پذیر، شفاف و مرطوب پوست موثر است.

كد خبر : ۴۸۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


"ديده بان بيان روز":شما مي توانيد مهمترين عناوين اخبار 24ساعته گذشته رادر يك نگاه مشاهده كنيد.

كد خبر : ۴۸۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


بيان روز:مدیرعامل شرکت غله‌ لرستان گفت: 215 هزار تن گندم تاکنون از کشاورزان لرستانی خریداری شده است.

كد خبر : ۴۸۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:هدف از افتتاح طرح هاي نيمه تمام سرمردم كلاه گذاشتن يا خدمت رساني است.

كد خبر : ۴۸۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


بيان روز:رئيس شوراي اسلامي شهر پلدختر از معرفي سرپرست براي شهرداري پلدختر خبرداد.

كد خبر : ۴۸۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


بيان روز:جمعی از مقامات اطلاعاتی سابق آمریکا طی نامه ای به اوباما هشدار دادند که حمله به سوریه یک تله است و مقامات انگلیسی از پشت پرده ماجرا خبر دارند.

كد خبر : ۴۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


بيان روز:هاشمی رفسنجانی را بدون تردید باید آغازگر فرایند ورود تفکر پراگماتیستی به حلقه مدیریتی و اجرایی نظام جمهوری اسلامی ایران دانست . فرآیندی که موجب کم رنگ شدن بسیاری از اصول و ارزش های ایدئولوژیک انقلاب در طول دوران سیطره این تفکر بر فضای سیاسی کشور گردید.

كد خبر : ۴۸۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


بيان روز:مدير آموزش وپرورش گفت:حدود20در صد از مدارس روستايي شهرستان تخريبي هستند كه نياز به باسازي ونوسازي دارند.

كد خبر : ۴۸۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


بيان روز:چینگ یون یک مرد چینی است که بعد از ۲۵۶ سال زندگی ۲۳ زن و ۱۸۰ نوه دارد! لی چینگ یون از دنیا رفته اما بر اساس آخرین امار ها او مسن ترین انسان روی زمین بوده است!

كد خبر : ۴۸۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:آيت الله طاهري خرم آبادي نمونه بارز يك عالم ولايتمدار وانقلابي بود كه هيچگاه از ولايتمداري ودفاع از دين عقب نشيني نكرد.

كد خبر : ۴۸۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


بيان روز:در حالی که طول عمر در ایران افزایش یافته و بیماری‌های قلبی و عروقی نیز بیشتر در سنین بالا اتفاق می‌افتد، این نوع بیماری‌ها به عامل اصلی مرگ و میر در کشور ایران  تبدیل شده است

كد خبر : ۴۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


بيان روز:سرهنگ علیرضا جهانگیری گفت: براساس شمارش تردد خودرو ها، جاده های شمالی منتهی به مشهد مقدس و غرب کشور همچنان پرتردد ترین محورهای کشور در طرح تابستانی هستند.

كد خبر : ۴۸۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۸


بيان روز:مدیر باغبانی جهاد کشاورزی لرستان گفت:در سال گذشته میزان 8 هزار و 245 تن انواع آلو از باغات استان برداشت شد.

كد خبر : ۴۸۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۸


بيان روز:باراک اوباما، 10 سال پس از تجاوز کشورش به عراق، بار دیگر برای اقناع افکار عمومی به جنگ، فریبکاری را در دستور کار خود قرار داده است.

كد خبر : ۴۸۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۸


بيان روز:تروریست‌های وابسته به جبهة النصرة در جدیدترین جنایت خود، 30 شهروند سوری را در شهرک «معلولا» در ریف دمشق ذبح کردند.

كد خبر : ۴۸۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۸


بيان روز:بسیاری از افراد معتقدند اگر 20 سال پیش یک آجر را در تپه‌های عباس آباد کاشته بودند حتی با استفاده از آبیاری دیم هم الان حداقل یک شبستان و یک حیاط روییده بود که بتوان اسمش را مصلی گذاشت.

كد خبر : ۴۸۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۸


بيان روز:هجوم گسترده «ساپورت‌»ها به شهرهای بزرگ از یک سو و تبلیغ گسترده آن در فضای مجازی از سوی دیگر شرایطی را به وجود آورده است که گویی ماراتن حجاب و بدحجابی در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی آغاز شده است.

كد خبر : ۴۸۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۸


بيان روز:بيژن نامدار زنگنه گفت: من با بابک زنجانی صحبت نداشته و ندارم اما به عنوان یک پرونده باید موضوع را پیگیری کنیم؛ وی گفته پول را به حسابم واریز کردند و حسابم از جانب آمریکایی‌ها بلوکه شده و در نتیجه نتوانستم پول را به حساب‌های مربوط به جمهوری اسلامی برسانم.

كد خبر : ۴۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۹


بيان روز:متاسفانه طی 2 سال گذشته یک عده فرصت طلب با طراحی و راه‌اندازی شبکه شبه کوئیست فعالیت فروش سبدی کرم را بطور جد آغاز کرده اند که در صورت رسیدگی عاجل به این مهم علاوه بر رفع شبهات و سوء استفاده افراد سودجو، می‌توان به رشد واقعی و توسعه منطقی و اصولی و قانونی رسید.

كد خبر : ۴۹۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۹


بيان روز: ایمیل هایی برایم رسیده بود. در یکی از این ایمیل ها لیست افرادی که در یک کنفرانس در ضدیت با جمهوری اسلامی شرکت داشتند، آورده شده بود از روی کنجکاوی نگاهی به اسم ها انداختم و میخکوب شدم. بله اشتباه نمی کردم اسم محمدجواد اکبرین هم در میان آنها بود.

كد خبر : ۴۹۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


بيان روز:رئیس انجمن بی حسی موضعی و درد با اشاره به اینکه درد‌های ستون فقرات، زانو و سر، شایع‌ترین دردها در کشور است، گفت: بیمار این حق را دارد تا از پزشک خود نوع بیهوشی و بی حسی موضعی را درخواست کند و پزشک باید به درخواست بیمار توجه کند.

كد خبر : ۴۹۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


بيان روز:وقتی حرف از قاچاق زده می شود ناخودآگاه افکار به سمت قاچاق کالا و سوخت و .. می رود ولی این روزها بازار تجارت قاچاقی داغ است که سرمایه آن داشته های طبیعی این دیار است تا عقاب ایرانی را سهم شانه های شیخ نشینان عرب کند.

كد خبر : ۴۹۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


بيان روز:رئیس شورای اسلامی شهر پلدختر گفت: به دلیل غایب بودن مجدد سه عضو شورا در جلسه انتخاب شهردار این شهر، این روند همچنان به تعویق افتاد.

كد خبر : ۴۹۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


بيان روز:در پی اخراج الهه راستگو از حزب اسلامی کار، این عضو شورای اسلامی شهر تهران با انتشار نامه ای سرگشاده از دیکتاتوری اصلاح طلبان پرده برداشت.

 

 

كد خبر : ۴۹۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


بيان روز:موضوع انتخاب شهردار برای اداره شهر که مهمترین تصمیم شوراهاست، در خرم‌آباد هم دستخوش اتفاقات جالبی شده است. مهمترین اتفاق اینکه، شورای چهارم تصمیم به انتشار فراخوان عمومی گرفته است.

كد خبر : ۴۹۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


بيان روز:محمدتقی کروبی فرزند حجت الاسلام مهدی کروبی در فیس بوک از ارجاع پرونده مهندس موسوی و کروبی به شورای عالی امنیت ملی خبر داده است.

كد خبر : ۴۹۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


بيان روز:براساس تازه‌ترین گزارش شبکه راه‌های توسعه پایدار سازمان ملل مردم افغانستان یکی از غمگین‌ترین مردمان جهان هستند.

كد خبر : ۴۹۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


بيان روز:اگر به یبوست مبتلا هستید حتما به پزشک مراجعه کنید تا علت اصلی این اختلال و درمان مناسب برای شما مشخص شود.

كد خبر : ۴۹۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


بيان روز:مین ها سربازان خاموشی هستند که سالهای سال بعد از تولید در کارخانه های کشور های مدعی حقوق بشر و کاشتن آن توسط مجانینی مثل صدام، جان و اعضای انسانهای بی گناه را تهدید می کند.

كد خبر : ۴۹۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


بيان روز:اسلام همانگونه که يک دين کامل از همه جهت مي باشد از لحاظ سبک زندگي نيز يک دين کامل است که اگر سبک زندگي غربي و معايب موجود در آن سبک با سبک اسلامي مقايسه شود به و ضوح مشخص خواهد شد که سبک اسلامي چقدر جامع تر و بي نقص تر است .

كد خبر : ۴۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۲


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:اعضاي شوراي شهر پلدختر بايد اختلاف را كنار بگذارند و با اتحاد وهمدلي براي خدمت رساني به مردم و توسعه عمراني شهري تلاش كن